Baltic Cup 2018sob. 18.08.2018 14:16
Wyniki z międyczasami - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10N (10)2,2 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(81)2(82)3(88)4(84)5(85)6(93)7(90)8(87)9(83)10(92)Meta
 
17Motała, Piotr15:061:302:543:534:198:028:569:5811:3813:1214:3415:06
UKS Siódemka1:301:240:590:263:430:541:021:401:341:220:32
22Biskupska, Małgorzata15:101:312:583:564:258:038:5910:0511:4013:2214:3515:10
Kadra Małopolski1:311:270:580:293:380:561:061:351:421:130:35
38Omelchenko, Vladyslav15:531:162:393:424:087:408:419:4210:5812:4615:1815:53
Kadra Małopolski1:161:231:030:263:321:011:011:161:482:320:35
45Lendzioszek, Leszek16:351:233:234:304:568:189:3511:0912:2414:3516:0016:35
KS Spójnia Warszawa1:232:001:070:263:221:171:341:152:111:250:35
59Podgórska, Gabriela16:591:283:404:465:148:479:4210:4612:0713:5116:2716:59
Kadra Małopolski1:282:121:060:283:330:551:041:211:442:360:32
64Klimczak, Oksana19:461:404:175:315:5910:0911:2813:2315:1617:5619:0719:46
UKS Siódemka1:402:371:140:284:101:191:551:532:401:110:39
73Przybyło, Antonina21:152:335:186:548:1213:2614:2915:5617:1218:4520:3921:15
Kadra Małopolski2:332:451:361:185:141:031:271:161:331:540:36
86Majewski, Kuba22:571:434:166:226:499:4110:4815:1219:5521:2922:2622:57
UKS Siódemka1:432:332:060:272:521:074:244:431:340:570:31
910Porada, Jagoda28:561:372:534:024:287:328:299:5611:3421:53-----23:56
UKS Reflex Rybnik1:371:161:090:263:040:571:271:3810:192:03
101Abramczuk, Natalia114:011:384:305:496:0811:34-----21:23---------------94:0116:15
UNTS1:382:521:190:195:269:4972:38*83
 
 
 
10R (20)2,2 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(81)2(82)3(88)4(84)5(85)6(93)7(90)8(87)9(83)10(92)Meta
 
118Moszkowicz, Michał12:531:222:333:424:106:097:058:249:3811:0212:1612:53
WKS Wawel1:221:111:090:281:590:561:191:141:241:140:37
217Mientki, Kajetan16:032:424:235:276:028:4910:0511:1412:4014:0915:2216:03
UMKS ORKAN2:421:411:040:352:471:161:091:261:291:130:41
311Strugała, Tymoteusz16:191:403:324:585:288:359:4211:0312:2813:5315:4116:19
Kadra Małopolski1:401:521:260:303:071:071:211:251:251:480:38
412Bublik, Maciej17:071:183:084:144:469:1810:3811:5313:3515:2216:2817:07
Kadra Małopolski1:181:501:060:324:321:201:151:421:471:060:39
514Kmiecińska, Maria19:251:444:045:175:5410:0111:4913:1414:5717:1218:3719:25
PUKS Młode Orły1:442:201:130:374:071:481:251:432:151:250:48
615Kmieciński, Franek19:451:393:325:135:509:5811:4813:2815:0917:1718:4719:45
PUKS Młode Orły1:391:531:410:374:081:501:401:412:081:300:58
7339Szymerowska, Celina20:111:553:475:556:3110:3211:5413:3315:4318:3019:4120:11
UKS Siódemka1:551:522:080:364:011:221:392:102:471:110:30
8340Szymerowska, Emilia20:171:543:435:546:2810:2711:5313:2815:3718:2019:4020:17
UKS Siódemka1:541:492:110:343:591:261:352:092:431:200:37
9371Życzkowski, Karol21:122:515:036:487:1711:3812:5114:3717:1719:1120:3321:12
UKS Siódemka2:512:121:450:294:211:131:462:401:541:220:39
1023Tadejewski, Nikodem21:292:144:066:587:5111:3412:5414:2116:3919:2320:5221:29
UMKS ORKAN2:141:522:520:533:431:201:272:182:441:290:37
1119Moszkowicz, Aleksandra24:191:574:286:136:4113:4615:1717:3419:3321:5823:3424:19
WKS Wawel1:572:311:450:287:051:312:171:592:251:360:45
1221Patejko, Zuzanna30:292:235:228:389:2516:3119:1821:0624:3927:5629:4930:29
KS Spójnia Warszawa2:232:593:160:477:062:471:483:333:171:530:40
1320Patejko, Jan31:202:305:268:379:3316:3119:1521:3924:4727:5630:0431:20
KS Spójnia Warszawa2:302:563:110:566:582:442:243:083:092:081:16
1424Wójtowicz, Hanna33:433:066:4010:5811:5117:5721:1122:2927:4731:3132:5833:4316:13
UNTS3:063:344:180:536:063:141:185:183:441:270:45*154
15366Łysoń, Michał35:014:096:249:019:3217:2919:0521:4027:3032:1634:0935:01
UKS Siódemka4:092:152:370:317:571:362:355:504:461:530:52
16372Życzkowski, Natalia37:123:075:5516:0916:5621:3123:1524:4832:1634:1436:0937:12
UKS Siódemka3:072:4810:140:474:351:441:337:281:581:551:03
1722Raudner-Forystek, Katarzyna44:264:5010:12----------19:2221:2724:1327:0130:0532:4234:26
WKS Wawel4:505:229:102:052:462:483:042:371:44
1816Lendzioszek, Łucja47:014:3810:2914:0415:1523:2725:4228:0139:5643:1745:5747:01
KS Spójnia Warszawa4:385:513:351:118:122:152:1911:553:212:401:04
19370Osenko, Lila48:175:077:319:5310:3117:0018:5621:1839:2244:5147:1648:17
indywidualnie5:072:242:220:386:291:562:2218:045:292:251:01
 
348Bączek, Jędrekabs
UKS Ruciane Nida
 
 
 
M10 (5)1,7 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(81)2(82)3(88)4(84)5(154)6(85)7(93)8(90)9(87)10(83)11(92)Meta
 
128Ukleja, Krzysztof12:451:152:343:293:585:396:387:388:349:4011:0812:1812:45
UKS Azymut 451:151:190:550:291:410:591:000:561:061:281:100:27
229Wasilewski, Antoni13:541:062:193:233:455:426:407:378:3710:4512:2013:2513:54
UKS OSiR1:061:131:040:221:570:580:571:002:081:351:050:29
327Pułczyński, Jeremi15:501:423:024:014:296:427:448:4111:1812:3314:0315:2015:50
Kadra Małopolski1:421:200:590:282:131:020:572:371:151:301:170:30
425Chodlewski, Szymon16:081:312:554:515:138:049:2710:3211:3612:4914:2215:4016:08
Kadra Małopolski1:311:241:560:222:511:231:051:041:131:331:180:28
530Zasadzki, Tymoteusz20:232:334:435:556:239:2410:2911:3212:4714:1818:4119:5220:23
Kadra Małopolski2:332:101:120:283:011:051:031:151:314:231:110:31
 
 
 
M12 (12)3,5 km 0 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(67)3(74)4(75)5(76)6(62)7(58)8(100)Meta
 
138Łącki, Jakub36:044:398:0212:0621:5223:1526:3232:5135:1236:04
UKS OSiR4:393:234:049:461:233:176:192:210:52
235Lazarev, Igor42:002:526:0615:0725:2227:3630:5738:3241:1542:00
UKS Azymut 452:523:149:0110:152:143:217:352:430:45
3356Stopczyński, Bartosz47:259:5714:1220:5233:1834:4037:3744:2246:3147:25
BKS Wataha9:574:156:4012:261:222:576:452:090:54
4355Borzyszkowski, Bartek57:495:2210:1621:0338:4440:5447:4654:3757:0257:49
UKS Siódemka5:224:5410:4717:412:106:526:512:250:47
533Klakla, Kacper64:552:416:5611:5936:2637:5842:1261:0264:0364:55
Kadra Małopolski2:414:155:0324:271:324:1418:503:010:52
639Pisarek, Kordian70:482:166:4811:5542:1343:5348:0267:0069:5970:48
Kadra Małopolski2:164:325:0730:181:404:0918:582:590:49
734Kozel, Mikołaj74:322:3224:0929:0455:5758:2864:4172:1573:4574:32
PKO HARPAGAN Gdańsk2:3221:374:5526:532:316:137:341:300:47
840Tarnowski, Przemysław77:073:137:0011:0648:1649:5554:0473:1276:2277:07
Kadra Małopolski3:133:474:0637:101:394:0919:083:100:45
932Drosik, Marcel80:056:1710:0514:1151:1453:0157:0876:1179:1880:05
UNTS6:173:484:0637:031:474:0719:033:070:47
 
36Lendzioszek, Antoninkl4:13------------------------------24:2825:30
KS Spójnia Warszawa4:1320:151:02
31Chodlewski, Antoniabs
Kadra Małopolski
37Ludwin, Jakubabs
Kadra Małopolski
 
 
 
M14 (14)4,6 km 0 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(70)3(74)4(79)5(45)6(75)7(69)8(49)9(58)10(100)Meta
 
1349Antonowicz, Jan48:221:214:576:5013:3423:2225:5435:3240:1445:3447:2748:22
UNTS1:213:361:536:449:482:329:384:425:201:530:55
241Bedarau, Arseni48:341:296:558:5615:5626:2229:2131:5737:5846:1747:4848:34
SK Bug1:295:262:017:0010:262:592:366:018:191:310:46
345Majowski, Jan51:252:225:588:0214:4629:0232:0934:1640:2248:3850:4251:25
UKS OSiR2:223:362:046:4414:163:072:076:068:162:040:43
453Żesławski, Mateusz55:351:416:2813:0619:4830:5434:1537:3443:5852:1554:5355:35
Kadra Małopolski1:414:476:386:4211:063:213:196:248:172:380:42
544Dąbrowski, Karol57:282:196:5510:0122:2535:0638:1340:2046:3454:4256:4857:28
UKS OSiR2:194:363:0612:2412:413:072:076:148:082:060:40
651Wójcik, Paweł57:411:477:5412:5018:5228:4235:2538:0945:0455:0957:0457:41
Kadra Małopolski1:476:074:566:029:506:432:446:5510:051:550:37
743Bublik, Piotr59:231:315:4413:1319:2632:5635:5141:2548:1756:3858:3859:23
Kadra Małopolski1:314:137:296:1313:302:555:346:528:212:000:45
847Podworski, Kacper62:411:395:4616:2921:4932:4535:4741:5650:4659:5562:0162:41
UKS OSiR1:394:0710:435:2010:563:026:098:509:092:060:40
949Tywonek, Jan64:041:426:259:0215:3529:2132:1347:3353:2661:1963:1364:04
UKS OSiR1:424:432:376:3313:462:5215:205:537:531:540:51
1048Sobiepanek, Maksymilian66:251:518:3211:1320:0841:2644:5848:3656:3463:3865:4066:25
UKS OSiR1:516:412:418:5521:183:323:387:587:042:020:45
1150Wasilewski, Mikołaj77:162:0810:4717:2126:1846:0251:0654:4563:1673:3176:3277:16
UKS OSiR2:088:396:348:5719:445:043:398:3110:153:010:44
1242Bielecki, Michał79:011:5312:1014:3521:1832:1035:4238:1244:2975:2978:0379:01
UKS Siódemka1:5310:172:256:4310:523:322:306:1731:002:340:58
1352Żesławski, Jakub84:581:479:3012:2320:5745:3952:0758:5970:1881:3284:0784:58
Kadra Małopolski1:477:432:538:3424:426:286:5211:1911:142:350:51
 
341Fiedorowicz, Hieronimnkl2:3012:3421:3154:0785:57--------------------152:50155:14
UKS Traper Złocieniec2:3010:048:5732:3631:5066:532:24
 
 
 
M16 (7)6,8 km 0 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(67)3(70)4(78)5(48)6(65)7(69)8(61)9(42)10(59)11(44)12(71)13(45)14(64)
15(72)16(100)Meta
 
155Nowak, Grzegorz58:411:283:194:197:0912:0217:1518:2819:4927:0931:1738:0542:0644:2055:30
UKS Azymut 451:281:511:002:504:535:131:131:217:204:086:484:012:1411:10
56:1757:4858:41
0:471:310:53
256Olszewski, Bartłomiej60:461:485:246:158:0013:3822:3624:0925:4231:4634:1841:1544:2246:2457:45
UNTS1:483:360:511:455:388:581:331:336:042:326:573:072:0211:21
58:2960:0060:46
0:441:310:46
358Pudełek, Błażej76:022:404:475:537:5114:2321:2023:3528:1834:3941:4852:5856:5259:1572:08
Kadra Małopolski2:402:071:061:586:326:572:154:436:217:0911:103:542:2312:53
73:2775:1376:0238:0171:30
1:191:460:49*41*51
454Banach, Piotr112:542:306:1711:1614:0227:2836:0840:2543:2152:5156:0070:5777:2780:43108:47
UMKS ORKAN2:303:474:592:4613:268:404:172:569:303:0914:576:303:1628:04
110:08112:04112:54
1:211:560:50
 
60Życzkowski, Jakubabs
UKS Siódemka
59Tarnawski, Janabs
Kadra Małopolski
57Porzycz, Grzegorzabs
UKS Azymut 45
 
 
 
M18 (6)8,0 km 0 m17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(47)3(79)4(48)5(38)6(57)7(53)8(40)9(59)10(42)11(69)12(62)13(54)14(63)
15(73)16(52)17(100)Meta
 
163Kijak, Jakub59:351:128:3410:4313:1622:4925:4426:4329:0734:5337:1843:1944:4448:0951:06
Kadra Małopolski1:127:222:092:339:332:550:592:245:462:256:011:253:252:57
55:4756:2758:5459:35
4:410:402:270:41
266Pesta, Piotr64:391:119:0610:5713:5126:1128:4329:4432:2336:5741:3648:2049:3853:2156:24
UKS Azymut 451:117:551:512:5412:202:321:012:394:344:396:441:183:433:03
61:3762:1563:5764:39
5:130:381:420:42
361Choroś, Tomasz76:251:4711:0913:2917:0932:1434:4935:4839:0948:3652:1059:1760:5865:1668:14
PUKS Młode Orły1:479:222:203:4015:052:350:593:219:273:347:071:414:182:58
73:4374:3375:4076:25
5:290:501:070:45
464Kuźba, Jakub76:571:1110:5413:0316:1130:2635:0836:2240:0747:1650:1258:2260:3365:0267:53
UKS Siódemka1:119:432:093:0814:154:421:143:457:092:568:102:114:292:51
74:0374:5676:1776:57
6:100:531:210:40
565Ogdowski, Bartłomiej123:401:3111:3516:1619:4865:2769:3670:4873:5788:0891:08101:35104:19109:57112:58
UKS Siódemka1:3110:044:413:3245:394:091:123:0914:113:0010:272:445:383:01
120:00121:05122:53123:40
7:021:051:480:47
 
62Gładecki, Dawidnkl1:2512:3417:4320:4235:50---------------------------------------------
UKS OSiR1:2511:095:092:5915:08
----------93:1494:17
57:241:03
 
 
 
M20 (2)9,6 km 0 m19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(67)2(78)3(47)4(46)5(56)6(61)7(77)8(62)9(69)10(42)11(59)12(53)13(57)14(39)
15(71)16(51)17(52)18(55)19(100)Meta
 
169Mossakowski, Wojciech78:402:544:528:1213:1017:1225:0526:1828:0929:4936:2139:0648:5150:1454:18
UNTS2:541:583:204:584:027:531:131:511:406:322:459:451:234:04
63:0074:2276:0476:5578:0278:40
8:4211:221:420:511:070:38
268Melzer, Szymon119:404:408:2916:4321:2827:2038:2639:4843:2346:2063:1866:1777:1478:5885:07
UKS Siódemka4:403:498:144:455:5211:061:223:352:5716:582:5910:571:446:09
95:28113:11115:20116:57118:52119:40
10:2117:432:091:371:550:48
 
 
 
M21E (12)12,4 km 0 m22 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(57)3(53)4(40)5(41)6(42)7(77)8(61)9(43)10(37)11(38)12(39)13(44)14(45)
15(46)16(47)17(48)18(49)19(50)20(51)21(52)22(100)Meta
 
177Pryjma, Fryderyk78:441:1816:5017:4522:0427:0728:3032:4833:3638:5441:4945:3947:0750:0053:41
UNTS1:1815:320:554:195:031:234:180:485:182:553:501:282:533:41
61:0363:0766:2170:1673:5875:4677:1378:1178:44
7:222:043:143:553:421:481:270:580:33
2352Parfianowicz, Piotr81:411:2219:0720:0724:0931:1532:3736:5637:4342:4045:2448:5950:1653:0856:32
UNTS1:2217:451:004:027:061:224:190:474:572:443:351:172:523:24
63:4565:5069:0773:3676:5278:4080:1181:0781:41
7:132:053:174:293:161:481:310:560:34
3343Krzysztyński, Michał92:441:2922:1423:1025:2030:5132:2437:3738:3045:3448:2753:1854:4857:3663:54
Kadra Małopolski1:2920:450:562:105:311:335:130:537:042:534:511:302:486:18
71:3573:4577:1982:1887:1789:1590:5491:5792:44
7:412:103:344:594:591:581:391:030:47
480Wołowczyk, Krzysztof95:201:4919:0120:0224:5830:0831:3337:1238:0544:0147:1855:0956:5160:0264:09
UNTS1:4917:121:014:565:101:255:390:535:563:177:511:423:114:07
72:5175:3779:3585:1689:2891:2992:5794:3095:20
8:422:463:585:414:122:011:281:330:50
573Kalata, Michał98:251:4720:3321:3423:4237:2639:2344:0845:0351:1054:3860:0761:3264:5568:48
10 BKPanc Świętoszów1:4718:461:012:0813:441:574:450:556:073:285:291:253:233:53
76:2178:4682:1987:2191:0493:0795:2697:2898:25
7:332:253:335:023:432:032:192:020:57
678Sergej, Czernow103:131:4222:2923:5426:3237:0638:5544:1345:1351:3056:0462:3764:0567:2971:27
AR Kaliningrad1:4220:471:252:3810:341:495:181:006:174:346:331:283:243:58
80:3784:3688:3693:1697:0199:37101:19102:38103:13
9:103:594:004:403:452:361:421:190:35
770Bedarau, Edvin142:331:4633:5834:5237:1045:2246:5052:4755:3563:0967:2781:4483:1286:4892:02
SK Bug1:4632:120:542:188:121:285:572:487:344:1814:171:283:365:14
104:35106:57114:42120:06125:15130:30132:31134:32142:3342:36127:53
12:332:227:455:245:095:152:012:018:01*59*64
874Koguciuk, Konrad179:073:5148:1449:3755:2475:4277:2283:5485:0794:2899:33105:30107:22116:51123:36
KU AZS UMCS Lublin3:5144:231:235:4720:181:406:321:139:215:055:571:529:296:45
133:52137:06158:07163:46169:28174:49176:55178:16179:07
10:163:1421:015:395:425:212:061:210:51
 
72Hewelt, Maciejabs
UKS Azymut 45
67Biederman, Marcinabs
Kadra Małopolski
76Nestorowicz, Łukaszabs
KU AZS UMCS Lublin
75Mazurkiewicz, Kubaabs
OK!Sport Warszawa
 
 
 
M21S (10)6,8 km 0 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(67)3(70)4(78)5(48)6(65)7(69)8(61)9(42)10(59)11(44)12(71)13(45)14(64)
15(72)16(100)Meta
 
190Wensław, Mateusz48:121:242:573:455:4710:1814:5416:1817:3922:3124:5831:0134:3136:0845:11
UKS Azymut 451:241:330:482:024:314:361:241:214:522:276:033:301:379:03
45:5547:1948:12
0:441:240:53
284Kożyczkowski, Edward63:191:463:515:297:3314:1919:0320:1324:2330:1935:1544:5749:0850:5260:18
indywidualnie1:462:051:382:046:464:441:104:105:564:569:424:111:449:26
61:1862:3663:19
1:001:180:43
388Pisarski, Patryk78:352:595:357:008:5916:0430:0731:4034:0341:3345:3154:5660:0462:2774:37
indywidualnie2:592:361:251:597:0514:031:332:237:303:589:255:082:2312:10
76:0877:4878:35
1:311:400:47
483Jankowski, Paweł80:484:306:377:459:3015:2322:0128:3330:4138:1748:1857:3761:4064:3675:58
BDOW MW Wejherowo4:302:071:081:455:536:386:322:087:3610:019:194:032:5611:22
78:1980:0180:48
2:211:420:47
585Mikhaylov, Victor87:092:184:406:119:1217:1125:3328:0631:1341:0545:3357:0465:4268:2582:49
Odessa Team2:182:221:313:017:598:222:333:079:524:2811:318:382:4314:24
84:2786:1687:09
1:381:490:53
682Frątczak, Sławomir96:111:564:2811:0815:5123:4936:1537:4040:3448:4853:3467:2571:1573:5792:16
GKS Luzino1:562:326:404:437:5812:261:252:548:144:4613:513:502:4218:19
93:4795:3596:11
1:311:480:36
786Nowacki, Kamil99:102:255:098:1110:0818:1930:2131:4834:4047:1160:3470:0974:3177:3895:14
7 BOW Słupsk2:252:443:021:578:1112:021:272:5212:3113:239:354:223:0717:36
96:1998:2499:10
1:052:050:46
881Czerniak, Robert125:387:5310:5812:2014:2623:1234:0436:1340:3851:1861:2172:5089:5791:50122:11
7 BOW Słupsk7:533:051:222:068:4610:522:094:2510:4010:0311:2917:071:5330:21
123:30125:06125:38
1:191:360:32
 
89Skocelas, Grzegorzabs
GKS Luzino
87Parfianowicz, Adamabs
indywidualnie
 
 
 
M35 (15)8,0 km 0 m17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(47)3(79)4(48)5(38)6(57)7(53)8(40)9(59)10(42)11(69)12(62)13(54)14(63)
15(73)16(52)17(100)Meta
 
1105Tkaczuk, Tomasz57:591:027:439:2812:0122:2028:4829:3732:0436:2739:1145:2346:3849:2451:22
UKS Azymut1:026:411:452:3310:196:280:492:274:232:446:121:152:461:58
55:5356:2757:2357:5927:55
4:310:340:560:36*53
293Golinowski, Paweł59:591:107:539:5112:1923:5928:1329:2931:4936:5640:1645:5547:0950:0253:02
10 BKPanc1:106:431:582:2811:404:141:162:205:073:205:391:142:533:00
57:3258:1459:1759:59
4:300:421:030:42
396Kobierowski, Sławomir76:571:2411:1413:3617:0035:0538:3139:3142:3652:0954:4962:3764:0767:3970:03
GKS Luzino1:249:502:223:2418:053:261:003:059:332:407:481:303:322:24
74:4575:2676:2176:57
4:420:410:550:36
4103Tadejewski, Paweł81:311:4010:2513:0519:0834:0944:1545:2748:0354:1957:0464:1366:1570:2572:49
UMKS ORKAN1:408:452:406:0315:0110:061:122:366:162:457:092:024:102:24
78:3679:2380:3781:31
5:470:471:140:54
592Ciećwierz, Sławomir84:341:2510:4013:0417:3833:3741:5043:1247:0953:5456:5764:5566:5171:4174:28
UKS Azymut 451:259:152:244:3415:598:131:223:576:453:037:581:564:502:47
81:1782:1683:4484:34
6:490:591:280:50
695Kalsztein, Karol88:301:2711:3014:1118:1135:3640:2041:4045:2153:4456:5165:3568:0373:1578:24
PKO HARPAGAN Gdańsk1:2710:032:414:0017:254:441:203:418:233:078:442:285:125:09
84:4085:3787:3988:30
6:160:572:020:51
7100Nagórek, Kamil89:131:5416:1818:5023:2146:1350:3051:3354:3864:1166:4674:3976:1179:4682:09
GKS Luzino1:5414:242:324:3122:524:171:033:059:332:357:531:323:352:23
86:5187:3388:3189:13
4:420:420:580:42
894Kaczmarski, Paweł92:003:1317:4020:2225:2742:4850:2551:3954:4061:1664:3072:5774:4679:3082:22
LKS Górzanka Nawojowa Góra3:1314:272:425:0517:217:371:143:016:363:148:271:494:442:52
88:2389:2391:0892:00
6:011:001:450:52
9104Terman, Dariusz94:465:0214:4523:0526:4443:5749:5551:3157:5467:4571:4578:2679:4583:2786:33
7 BOW Słupsk5:029:438:203:3917:135:581:366:239:514:006:411:193:423:06
91:4492:2794:0194:46
5:110:431:340:45
1098Lewiński, Łukasz100:431:5929:4035:4240:2349:5455:5957:2863:5673:4277:4084:2385:4189:2692:30
7 BOW Słupsk1:5927:416:024:419:316:051:296:289:463:586:431:183:453:04
97:4398:25100:02100:43
5:130:421:370:41
1197Lepka, Bartosz118:461:2316:5120:2227:4647:1452:3253:5857:3365:0874:5484:3786:2691:59108:10
Słomiane Bambusy1:2315:283:317:2419:285:181:263:357:359:469:431:495:3316:11
115:19116:40117:58118:46
7:091:211:180:48
 
91Bałdyga, Danielnkl1:5811:2513:2616:4838:0944:0145:4151:5459:4863:25-----70:0974:3377:31
1 Brygada Logistyczna1:589:272:013:2221:215:521:406:137:543:376:444:242:58
83:1783:5985:0785:47105:53
5:460:421:080:40*85
101Patejko, Przemysławnkl1:4412:5015:3519:23----------------------------------------26:3330:38
KS Spójnia Warszawa1:4411:062:453:487:104:05
----------36:0237:15
5:241:13
102Suchenia, Piotrnkl----------------------------------------------------------------------
inov-8 team
---------------
99Łącki, Łukaszabs
UKS OSiR
 
 
 
M40 (20)6,2 km 0 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(78)2(60)3(56)4(43)5(38)6(39)7(76)8(65)9(62)10(50)11(58)12(55)13(100)Meta
 
1116Nowak, Jacek46:274:339:1814:5819:5324:4626:1332:2933:5236:0639:2241:4943:1845:3946:27
UKS Azymut 454:334:455:404:554:531:276:161:232:143:162:271:292:210:48
2121Walicki, Rafał48:314:587:4011:3016:3622:1624:0231:1833:3735:4838:5441:3846:4447:5548:31
HKS Mochy4:582:423:505:065:401:467:162:192:113:062:445:061:110:36
3112Majewski, Marek49:106:009:4213:3020:0626:1927:4934:4336:3439:1743:1046:1147:2048:2849:10
PUKS Młode Orły6:003:423:486:366:131:306:541:512:433:533:011:091:080:42
4342Fiedorowicz, Szczepan51:175:579:3415:5621:5427:4529:2436:0538:3141:1144:5647:5849:1450:3451:17
UKS Traper Złocieniec5:573:376:225:585:511:396:412:262:403:453:021:161:200:43
5106Banach, Krzysztof52:357:2511:0814:5221:1227:4529:4636:5939:0042:1846:2249:1050:2751:5852:35
UMKS ORKAN7:253:433:446:206:332:017:132:013:184:042:481:171:310:37
6108Borzyszkowski, Jacek53:175:528:5113:4520:4526:5329:2236:2940:1243:3447:0649:4651:2852:3653:17
UKS Siódemka5:522:594:547:006:082:297:073:433:223:322:401:421:080:41
7113Marte, Michal53:566:1212:0718:0424:4631:4033:1439:5341:3744:1848:0150:3451:4853:0153:56
KU AZS WAT Warszawa6:125:555:576:426:541:346:391:442:413:432:331:141:130:55
8109Ciszek, Marcin55:275:599:1313:1621:2531:4333:1541:3042:5745:1948:4351:1352:2454:4155:27
WKS Śląsk Wrocław5:593:144:038:0910:181:328:151:272:223:242:301:112:170:46
9111Lendzioszek, Paweł56:146:269:3113:4720:3227:2529:2137:1839:0942:2746:4049:4952:2555:2356:14
KS Spójnia Warszawa6:263:054:166:456:531:567:571:513:184:133:092:362:580:51
10114Mientki, Sebastian57:036:2512:4616:4123:4130:3832:2739:3841:3346:4250:4153:4954:5956:1557:03
UMKS ORKAN6:256:213:557:006:571:497:111:555:093:593:081:101:160:48
11115Mol, Krzysztof60:005:368:4212:1019:3325:3528:1434:4536:3146:0749:3952:1258:3459:2460:00
5 Pułk Artylerii5:363:063:287:236:022:396:311:469:363:322:336:220:500:36
12107Biolik, Grzegorz61:406:1210:5714:5521:0229:0731:2346:3548:3951:4155:3158:3559:4860:5161:40
UNTS6:124:453:586:078:052:1615:122:043:023:503:041:131:030:49
13124Wójcik, Grzegorz71:416:4815:2924:2540:1349:1151:1257:5659:4162:2266:0468:3169:5071:0471:41
WKS Wawel6:488:418:5615:488:582:016:441:452:413:422:271:191:140:37
14119Sitnicki, Mariusz80:459:0124:2433:2149:1058:1360:1666:5768:4271:2675:1277:3278:4580:0380:45
10 BKPanc9:0115:238:5715:499:032:036:411:452:443:462:201:131:180:42
15123Wiśniewski, Paweł81:0911:3717:0223:2135:0643:5746:0355:0858:0165:3271:1676:2078:0480:0281:09
WKS Wawel11:375:256:1911:458:512:069:052:537:315:445:041:441:581:07
16120Sołowiej, Stanisław81:505:4610:5216:3722:1728:5930:3236:2362:0666:0672:5177:3279:1880:5081:50
KU AZS UMCS Lublin5:465:065:455:406:421:335:5125:434:006:454:411:461:321:00
39:02
*69
17117Paruszewski, Marek85:259:2421:2929:2638:5948:0352:2563:2265:3369:5075:5980:4782:4384:3285:25
indywidualnie9:2412:057:579:339:044:2210:572:114:176:094:481:561:490:53
18110Kazimierczak, Tomasz98:139:0920:2233:1442:3959:1460:4371:0475:5881:1986:2194:1095:4697:2598:13
17 WBZ9:0911:1312:529:2516:351:2910:214:545:215:027:491:361:390:48
19361Pawlak, Tomasz101:0111:4318:0633:2441:3461:4964:2374:1883:0187:4691:4596:0898:58100:11101:01
HKS Mochy11:436:2315:188:1020:152:349:558:434:453:594:232:501:130:50
20118Przybyła, Tomasz127:5615:2735:3362:0474:1588:4591:28101:27110:02114:42118:36123:14125:56127:12127:56
7 BOW Słupsk15:2720:0626:3112:1114:302:439:598:354:403:544:382:421:160:44
 
 
 
M45 (13)6,4 km 0 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(63)3(49)4(47)5(46)6(36)7(71)8(32)9(69)10(77)11(76)12(65)13(58)14(100)
Meta
 
1130Plesiński, Mariusz46:451:265:217:2112:5118:4124:3427:3529:0733:5135:3137:2338:5344:4046:06
10 BKPanc1:263:552:005:305:505:533:011:324:441:401:521:305:471:26
46:45
0:39
2351Błachut, Igor51:151:316:138:4014:3017:5725:0428:2629:5135:4237:4640:0641:5048:5950:34
Team3601:314:422:275:503:277:073:221:255:512:042:201:447:091:35
51:15
0:41
3122Wąsicki, Jacek52:491:366:158:2314:0817:4424:2229:2330:4837:0239:3541:4243:3450:3552:08
7 BOW Słupsk1:364:392:085:453:366:385:011:256:142:332:071:527:011:33
52:49
0:41
4129Pesta, Adam56:431:326:128:2315:1818:5725:5229:2630:5837:3139:4642:0447:3854:3755:59
UKS Azymut 451:324:402:116:553:396:553:341:326:332:152:185:346:591:22
56:43
0:44
5137Wrzosek, Zbigniew57:301:507:419:4816:1619:4027:3131:4833:20-----42:4344:4846:4655:0156:39
indywidualnie1:505:512:076:283:247:514:171:329:232:051:588:151:38
57:30
0:51
6128Michalak, Tomasz59:322:397:4510:0217:5621:4729:4833:4135:0242:1944:5347:0949:0156:4458:47
UNTS2:395:062:177:543:518:013:531:217:172:342:161:527:432:03
59:32
0:45
7132Słoński, Marek63:082:137:139:2219:4723:2030:4535:1936:5244:0646:3748:5851:0758:4962:19
Kadra Małopolski2:135:002:0910:253:337:254:341:337:142:312:212:097:423:30
63:08
0:49
8136Witkowski, Adam63:272:017:129:1521:0524:4233:1737:2539:0246:3949:4952:1553:5661:1062:44
UKS Azymut 452:015:112:0311:503:378:354:081:377:373:102:261:417:141:34
63:27
0:43
9131Porada, Robert73:201:566:418:5118:0025:5334:0037:5741:1248:2855:0657:5862:1770:3272:34
UKS Reflex Rybnik1:564:452:109:097:538:073:573:157:166:382:524:198:152:02
73:20
0:46
10127Krasuski, Bartłomiej75:181:547:4010:3818:5425:1534:5940:4742:5655:0858:2361:2063:4072:3374:28
Team3601:545:462:588:166:219:445:482:0912:123:152:572:208:531:55
75:1851:30
0:50*65
11134Topór, Marek81:054:2712:5520:5231:4135:1348:0751:5654:2261:2864:1066:5668:5377:5680:21
Kadra Małopolski4:278:287:5710:493:3212:543:492:267:062:422:461:579:032:25
81:05
0:44
12133Szajna, Robert93:362:528:4312:3228:2033:5452:4557:3659:5471:2276:0478:4680:5589:3192:44
Kadra Małopolski2:525:513:4915:485:3418:514:512:1811:284:422:422:098:363:13
93:36
0:52
13135Witkowski, Zbigniew97:573:1810:4514:5332:4339:3554:3460:3763:1672:4277:0280:5383:4394:4096:56
indywidualnie3:187:274:0817:506:5214:596:032:399:264:203:512:5010:572:16
97:57
1:01
 
 
 
M50 (12)6,2 km 0 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(56)3(71)4(32)5(44)6(39)7(41)8(61)9(73)10(100)Meta
 
1142Moszkowicz, Paweł43:295:0210:4917:3518:5320:1924:0929:2734:0241:1242:5243:29
WKS Wawel5:025:476:461:181:263:505:184:357:101:400:37
2138Bartczak, Jarosław46:585:3611:3417:3418:5320:2624:0030:3135:2144:2946:1346:58
UMKS ORKAN5:365:586:001:191:333:346:314:509:081:440:45
3145Wrzesiński, Krzysztof59:487:5115:3423:5226:1428:0932:3640:0546:0556:3859:0359:4837:40
6MBOT Warszawa7:517:438:182:221:554:277:296:0010:332:250:45*59
4144Wołek, Andrzej64:597:4015:3723:2425:1927:3332:3043:2450:5061:2264:0364:59
UNTS7:407:577:471:552:144:5710:547:2610:322:410:56
5146Wysocki, Romuald68:5711:0518:0326:1228:0730:1135:5948:2554:5865:4368:1168:57
CSWI i CH Wrocław11:056:588:091:552:045:4812:266:3310:452:280:46
6143Nowacki, Zbigniew74:2116:5424:4132:1834:0636:2641:2552:2759:5470:3873:2174:21
GKS Luzino16:547:477:371:482:204:5911:027:2710:442:431:00
7140Forystek, Józef79:367:1116:2830:3933:4136:1041:5053:5562:1576:2978:4879:36
WKS Wawel7:119:1714:113:022:295:4012:058:2014:142:190:48
8147Żesławski, Wojciech83:088:1120:3128:3330:4633:4142:0053:5163:3679:4382:2383:08
Kadra Małopolski8:1112:208:022:132:558:1911:519:4516:072:400:45
9141Jankowski, Tomasz86:239:1516:2922:4943:2245:2550:4964:2071:3583:3185:2886:23
PKO HARPAGAN Gdańsk9:157:146:2020:332:035:2413:317:1511:561:570:55
10367Gapiński, Włodzimierz126:3811:3829:5748:0751:2055:2067:1183:4795:26120:52124:45126:38
UKS Orientuś Łódź11:3818:1918:103:134:0011:5116:3611:3925:263:531:53
 
347Bączek, Dariuszabs
UKS Ruciane Nida
139Dankov, Sergiyabs
O-Kompas
 
 
 
M55 (14)6,1 km 0 m9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(36)3(43)4(32)5(38)6(39)7(75)8(55)9(100)Meta
 
1151Dyzio, Włodzimierz50:0512:1616:0020:1222:0129:0230:3438:5947:5249:1550:05
Kadra Małopolski12:163:444:121:497:011:328:258:531:230:50
2156Lech, Bogdan52:3413:3416:4120:5322:1929:2731:3140:4450:1951:5452:34
UMKS ORKAN13:343:074:121:267:082:049:139:351:350:40
3152Klawczyński, Zbigniew56:4313:2417:0521:5023:5531:3734:2744:3854:4355:5856:43
1 Brygada Logistyczna13:243:414:452:057:422:5010:1110:051:150:45
4157Machowski, Władysław57:1315:2219:0723:3325:1631:5033:3643:1654:5956:2557:1370:17
UKS OSiR15:223:454:261:436:341:469:4011:431:260:48*93
5159Niessner, Piotr58:4814:0316:3521:0022:3629:5731:4442:1756:5858:0358:48
WKS Wawel14:032:324:251:367:211:4710:3314:411:050:45
6357Mossakowski, Przemysław60:4016:3419:3524:2126:1133:4336:0646:0856:2059:3960:40
indywidualnie16:343:014:461:507:322:2310:0210:123:191:01
7158Mikielski, Marek62:0615:4219:3324:4128:0435:3038:0350:0759:5161:1062:06
UMKS ORKAN15:423:515:083:237:262:3312:049:441:190:56
8153Koczko, Tomasz65:1116:1619:5724:4626:2134:3237:1347:3663:2464:2565:11
Skarmat Toruń16:163:414:491:358:112:4110:2315:481:010:46
9148Andrzejewski, Leszek68:4914:0520:2126:3428:2536:0639:2253:5166:1768:0568:49
UKS Azymut 4514:056:166:131:517:413:1614:2912:261:480:44
10150Chugunov, Vova79:1519:1523:3129:3231:4839:4842:1163:1376:3078:2979:15
Kaliningrad19:154:166:012:168:002:2321:0213:171:590:46
11353Olschowski, Peter86:4422:2826:5233:1435:3943:5847:3271:0183:5085:3386:44
OLV Steinberg22:284:246:222:258:193:3423:2912:491:431:11
12154Korf, Aliaksandr114:5732:1638:4550:4354:2970:0473:2390:34111:09113:58114:57
SKO Orion32:166:2911:583:4615:353:1917:1120:352:490:59
13149Bedarau, Vadzim126:3939:0144:5952:5255:2674:1776:57104:36123:06125:25126:39
SK Bug39:015:587:532:3418:512:4027:3918:302:191:14
 
160Parfianowicz, Marcinabs
indywidualnie
 
 
 
M60 (7)6,1 km 0 m9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(36)3(43)4(32)5(38)6(39)7(75)8(55)9(100)Meta
 
1161Boris, Krylov51:2712:2515:2920:2922:1427:3729:3539:3048:5950:2951:27
Kaliningrad12:253:045:001:455:231:589:559:291:300:58
2155Kryjomski, Jerzy53:2112:5916:2321:0222:3227:4929:2938:5549:1352:3453:21
Kadra Małopolski12:593:244:391:305:171:409:2610:183:210:47
3163Movko, Sergei53:3413:5416:3921:3623:2229:0631:0141:0851:1852:4153:34
UKS Azymut 4513:542:454:571:465:441:5510:0710:101:230:53
4162Miszewski, Romuald57:1013:3917:2922:0924:0330:0232:2143:5855:0556:2557:10
UKS Azymut 4513:393:504:401:545:592:1911:3711:071:200:45
5166Solovev, Mikhail61:4615:5318:3924:3726:2934:2636:2147:4059:3260:5161:46
Pioner SK15:532:465:581:527:571:5511:1911:521:190:55
6164Olbrycht, Janusz75:4824:5628:2833:5037:2444:3647:4260:5373:0774:4775:48
indywidualnie24:563:325:223:347:123:0613:1112:141:401:01
7165Pietrusiński, Marek87:0316:2820:2026:0428:1251:1353:4967:1883:5985:5887:03
KS Artemis Wrocław16:283:525:442:0823:012:3613:2916:411:591:05
 
 
 
M65 (7)5,3 km 0 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(74)3(60)4(56)5(43)6(32)7(45)8(63)9(50)10(51)11(52)12(100)Meta
 
1172Mientki, Tadeusz57:481:318:5413:2317:4329:1531:0234:1045:4049:4852:3154:4056:4857:48
UMKS ORKAN1:317:234:294:2011:321:473:0811:304:082:432:092:081:00
2171Łuński, Zbigniew63:433:4610:4114:4128:1335:1337:0640:0751:3555:5058:3060:3762:4463:43
UMKS ORKAN3:466:554:0013:327:001:533:0111:284:152:402:072:070:59
3170Łapanowski, Jacenty67:191:3913:4917:5723:4933:2235:5939:3751:2958:3061:3663:4866:2767:19
KU AZS WAT Warszawa1:3912:104:085:529:332:373:3811:527:013:062:122:390:52
4168Bohaczek, Janusz68:061:3312:0515:2119:5828:3431:1935:2245:1051:3055:4766:1167:2168:06
UMKS ORKAN1:3310:323:164:378:362:454:039:486:204:1710:241:100:45
5169Gackowski, Bogdan71:201:4610:0613:5328:5738:3740:5545:4058:1363:0866:2468:5670:2771:20
PKO HARPAGAN Gdańsk1:468:203:4715:049:402:184:4512:334:553:162:321:310:53
6167Bloch, Leszek77:302:0611:5716:2826:4739:4343:2748:0162:5169:1672:3175:0176:3277:30
indywidualnie2:069:514:3110:1912:563:444:3414:506:253:152:301:310:58
 
173Szepelak, Janabs
UMKS ORKAN
 
 
 
M70 (6)4,8 km 0 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(67)3(78)4(60)5(36)6(32)7(61)8(54)9(63)10(72)11(100)Meta
 
1174Kmieciński, Józef63:102:096:0610:1117:2724:5633:1841:1448:0653:1760:0462:0663:10
PUKS Młode Orły2:093:574:057:167:298:227:566:525:116:472:021:04
2176Wasilewski, Stanisław64:191:257:4311:2023:4329:1236:4443:0851:4055:5361:3463:2964:19
PUKS Młode Orły1:256:183:3712:235:297:326:248:324:135:411:550:50
3177Wojtyła, Jerzy69:372:108:4114:3819:2727:2736:3446:1855:0359:1166:0068:3069:37
UMKS ORKAN2:106:315:574:498:009:079:448:454:086:492:301:07
4175Kruczek, Stanisław69:392:096:269:5214:4728:0437:4748:1855:5259:5765:5968:2569:39
WKS Wawel2:094:173:264:5513:179:4310:317:344:056:022:261:14
5178Woźniak, Henryk75:522:069:2113:3318:5027:5335:3546:2457:3262:0671:4074:3175:52
UMKS ORKAN2:067:154:125:179:037:4210:4911:084:349:342:511:21
6344Miasnikov, Sergei82:242:006:1810:1620:2328:3338:3149:2962:2967:1578:4181:1482:24
Pskov-Rus2:004:183:5810:078:109:5810:5813:004:4611:262:331:10
 
 
 
M75 (3)4,3 km 0 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(70)3(74)4(79)5(36)6(60)7(54)8(64)9(73)10(100)Meta
 
1180Linnersjö, Björn66:431:518:1111:1119:1836:2543:2048:1760:5462:3365:4266:43
OK Orion1:516:203:008:0717:076:554:5712:371:393:091:01
2181Mansson, Kjell83:322:277:2724:3431:2951:4058:3166:2078:3179:2282:2483:32
Ronneby OK2:275:0017:076:5520:116:517:4912:110:513:021:08
3179Czabański, Edward155:103:1019:4227:2145:5071:0385:1096:39146:11148:06153:21155:10
UKS Azymut 453:1016:327:3918:2925:1314:0711:2949:321:555:151:49
 
 
 
Open1 (11)3,6 km 0 m7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(67)3(78)4(75)5(76)6(58)7(100)Meta
 
1186Gudełajtis, Jacek47:333:468:3915:2428:1230:0843:5246:3247:33
10 Brygada Logistyczna3:464:536:4512:481:5613:442:401:01
2363Opanowicz, Kamila48:233:579:0813:1127:0229:4245:0347:2348:23
UKS Siódemka3:575:114:0313:512:4015:212:201:00
3185Dolna, Justyna65:564:1510:2315:3042:2245:3362:1864:5965:56
indywidualnie4:156:085:0726:523:1116:452:410:57
4189Sidorow, Sergey70:442:439:0914:3035:4539:1667:2569:3570:44
Dnepr2:436:265:2121:153:3128:092:101:09
5190Stachura, Jan78:175:1112:1124:1853:4657:4675:1177:3278:17
Kadra Małopolski5:117:0012:0729:284:0017:252:210:45
6184Buzek, Gabriela87:0512:4918:1624:5853:5656:5582:0485:5487:05
Kadra Małopolski12:495:276:4228:582:5925:093:501:11
7369Ner, Monika94:2111:5118:5324:2049:3152:1590:5693:2194:21
indywidualnie11:517:025:2725:112:4438:412:251:00
8354Olschowski, Beata95:3812:2719:2924:5550:1052:5591:3594:1495:38
OLV Steinberg12:277:025:2625:152:4538:402:391:24
9368Mansson, MariAnne121:275:1815:1925:1384:1287:58113:21119:41121:27
Ronneby OK5:1810:019:5458:593:4625:236:201:46
 
188Pułczyńska, Agnieszkaabs
WKS Wawel
187Niemiec, Aleksandraabs
Kadra Małopolski
 
 
 
Open2 (7)5,3 km 0 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(74)3(60)4(56)5(43)6(32)7(45)8(63)9(50)10(51)11(52)12(100)Meta
 
1360Kwapiński, Dariusz55:352:007:2310:5621:2429:5731:1535:0045:1949:2351:4353:3354:5455:35
10 BKPanc2:005:233:3310:288:331:183:4510:194:042:201:501:210:41
2365Ladach, Daniel59:243:3811:0314:3421:3930:0532:2436:1946:3151:0454:0656:4358:4359:24
indywidualnie3:387:253:317:058:262:193:5510:124:333:022:372:000:41
3359Krause, Bartłomiej59:261:4310:2314:3119:2827:3730:1334:2346:2550:3853:4656:4758:2959:26
Poznaj Poznań nocą1:438:404:084:578:092:364:1012:024:133:083:011:420:57
4Mrozowski, Przemysław74:572:2215:4922:5229:1845:3749:4453:0962:3866:1569:3171:5974:0574:57
UKS Siódemka2:2213:277:036:2616:194:073:259:293:373:162:282:060:52
5358Jusik, Paweł88:192:1411:0015:5422:3335:5538:1442:0158:4866:3676:3084:2987:3088:19
Poznaj Poznań nocą2:148:464:546:3913:222:193:4716:477:489:547:593:010:49
6192Wójtowicz, Katarzyna122:252:4115:2022:4529:5964:2972:1078:3596:29107:19112:55117:10121:12122:25
UNTS2:4112:397:257:1434:307:416:2517:5410:505:364:154:021:13
7191Wójtowicz, Grzegorz122:282:4015:1622:4229:5564:3272:1378:3996:23107:12112:58117:07121:14122:28
UNTS2:4012:367:267:1334:377:416:2617:4410:495:464:094:071:14
 
 
 
W10 (16)1,7 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(81)2(82)3(88)4(84)5(154)6(85)7(93)8(90)9(87)10(83)11(92)Meta
 
1202Olejnik, Jaśmina11:021:042:042:473:104:425:376:247:208:229:3010:2711:02
Kadra Małopolski1:041:000:430:231:320:550:470:561:021:080:570:35
2196Biskupska, Julia13:481:192:423:303:555:436:417:348:389:4411:0513:1413:48
Kadra Małopolski1:191:230:480:251:480:580:531:041:061:212:090:34
3203Ollinyk, Yelyzaveta13:551:102:443:414:066:127:118:169:1710:3512:1313:2113:55
Kadra Małopolski1:101:340:570:252:060:591:051:011:181:381:080:34
4205Porzycz, Małgorzata14:351:122:163:594:247:358:299:1610:2311:2812:5613:5814:35
UKS Siódemka1:121:041:430:253:110:540:471:071:051:281:020:37
5201Moszkowicz, Julia16:401:192:574:244:527:078:209:2510:3511:4914:2316:0616:40
Kadra Małopolski1:191:381:270:282:151:131:051:101:142:341:430:34
6197Ciećwierz, Małgorzata19:073:134:576:377:029:069:5811:2712:4615:3517:2018:2319:07
UKS Azymut 453:131:441:400:252:040:521:291:192:491:451:030:44
7199Klimczak, Olimpia21:351:364:155:295:578:219:5011:1012:3514:0319:5320:5921:35
UKS Siódemka1:362:391:140:282:241:291:201:251:285:501:060:36
8207Wysocka, Michalina22:301:413:557:137:3811:5412:5314:2315:4018:2520:0821:5822:30
MKS MOS1:412:143:180:254:160:591:301:172:451:431:500:32
9206Wasilewska, Olga26:124:195:516:407:0610:1811:4913:0514:3823:0324:3325:3226:12
UKS OSiR4:191:320:490:263:121:311:161:338:251:300:590:40
10195Bielecka, Marta27:394:185:496:527:1710:3611:5315:1216:5019:3125:5527:0627:39
UKS Siódemka4:181:311:030:253:191:173:191:382:416:241:110:33
11198Przybyło, Maria28:461:412:433:414:078:039:0110:2521:4623:0026:5328:0828:46
Kadra Małopolski1:411:020:580:263:560:581:2411:211:143:531:150:38
12208Szmidtka, Martyna33:491:544:006:527:249:4210:5912:1213:5215:2731:5933:1333:49
UKS Siódemka1:542:062:520:322:181:171:131:401:3516:321:140:36
 
204Piekielna, Majankl2:295:146:126:4010:4311:4012:54-----13:3616:4917:5318:269:19
Kadra Małopolski2:292:450:580:284:030:571:140:423:131:040:33*85
209Trzebiatowska, Martynankl2:355:476:467:2012:2013:3514:5816:3518:4821:34-----26:31
UKS Siódemka2:353:120:590:345:001:151:231:372:132:464:57
210Łysoń Łucjankl1:132:253:123:407:368:259:2110:2921:00----------30:12
UKS Siódemka1:131:120:470:283:560:490:561:0810:319:12
200Kukawska, Juliaabs
Kadra Małopolski
 
 
 
W12 (17)3,5 km 0 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(67)3(74)4(75)5(76)6(62)7(58)8(100)Meta
 
1217Mianowska, Antonina34:521:435:029:5519:5421:2826:2232:2134:0334:52
UNTS1:433:194:539:591:344:545:591:420:49
2223Słońska, Antonina37:012:155:2410:2919:3320:4927:1834:1436:1537:01
Kadra Małopolski2:153:095:059:041:166:296:562:010:46
3225Ukleja, Patrycja38:413:006:4910:4223:3525:0629:1136:0437:5738:41
UKS Azymut 453:003:493:5312:531:314:056:531:530:44
4218Niessner, Pola43:402:366:0318:4928:4930:2635:2441:2043:0043:40
Kadra Małopolski2:363:2712:4610:001:374:585:561:400:40
5219Nowak, Anna45:071:495:1410:3920:1621:3327:0841:4844:1045:07
UKS Azymut 451:493:255:259:371:175:3514:402:220:57
6215Dzwonkowska, Paulina45:194:088:5515:5725:5227:3032:2940:3044:2345:19
UKS OSiR4:084:477:029:551:384:598:013:530:56
7216Łącka, Julia47:073:417:4622:0431:5833:3238:2644:2346:1347:07
UKS OSiR3:414:0514:189:541:344:545:571:500:54
8221Podgórska, Marta50:226:3910:4925:0034:5736:3541:3447:3449:2550:22
Kadra Małopolski6:394:1014:119:571:384:596:001:510:57
9212Chabiera, Filomena51:264:028:0313:3023:0425:2039:4447:2050:3251:26
UNTS4:024:015:279:342:1614:247:363:120:54
10222Siek, Barbara54:043:218:0016:3525:5628:1042:4750:1853:2654:04
Kadra Małopolski3:214:398:359:212:1414:377:313:080:38
11214Ciećwierz, Weronika55:272:567:4818:2736:2438:3745:1952:1354:4255:27
UKS Azymut 452:564:5210:3917:572:136:426:542:290:45
12224Sobiepanek, Barbara55:514:469:4613:5035:2137:2341:5452:0655:0655:51
UKS OSiR4:465:004:0421:312:024:3110:123:000:45
13226Wojtas, Julia59:585:5812:2722:0739:5542:1547:3956:4759:0959:58
Kadra Małopolski5:586:299:4017:482:205:249:082:220:49
14220Owsianka, Weronika66:4313:0717:0822:4132:1034:2548:4859:4565:4766:43
Kadra Małopolski13:074:015:339:292:1514:2310:576:020:56
15211Borkowska, Lena79:2018:3523:0731:2458:1460:5064:5874:0078:2079:20
UKS OSiR18:354:328:1726:502:364:089:024:201:00
16213Chwiejczak, Dorota90:082:429:2125:5251:0855:0267:0981:3089:0090:08
indywidualnie2:426:3916:3125:163:5412:0714:217:301:08
 
227Zawada, Zuzannaabs
Kadra Małopolski
 
 
 
W14 (15)4,3 km 0 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(78)3(60)4(48)5(36)6(65)7(76)8(77)9(51)10(55)11(100)Meta
 
1241Pułczyńska, Hanna60:362:099:3414:1420:1126:1232:1234:1142:1454:5758:1759:4860:36
Kadra Małopolski2:097:254:405:576:016:001:598:0312:433:201:310:48
2235Majewska, Maja61:504:3412:2317:1623:1229:1035:0937:0845:1655:3059:3360:5961:50
PUKS Młode Orły4:347:494:535:565:585:591:598:0810:144:031:260:51
3234Lamparska, Maja72:482:159:1914:4119:0824:1344:0546:1654:1367:0070:2471:5472:48
Kadra Małopolski2:157:045:224:275:0519:522:117:5712:473:241:300:54
4237Michno, Marta73:193:1011:0918:4125:1533:3246:3148:5351:3167:4670:3672:2573:19
Kadra Małopolski3:107:597:326:348:1712:592:222:3816:152:501:490:54
5242Pupiec, Agata76:394:5912:5226:0530:3836:5043:4546:3656:2070:1274:2875:5376:39
UKS Siódemka4:597:5313:134:336:126:552:519:4413:524:161:250:46
6231Hałucha, Martyna78:443:4314:5123:0630:0637:5252:4255:2058:2371:5875:4477:5978:44
Kadra Małopolski3:4311:088:157:007:4614:502:383:0313:353:462:150:45
7233Kurtycz, Natalia79:542:0710:1515:3021:4328:0936:1052:0457:4871:1675:3878:5779:54
Kadra Małopolski2:078:085:156:136:268:0115:545:4413:284:223:190:57
8228Błyskosz, Magdalena81:413:0513:2324:1431:3940:4155:2658:1561:3374:5179:1680:5481:41
Kadra Małopolski3:0510:1810:517:259:0214:452:493:1813:184:251:380:47
9240Powichrowska, Ilona85:225:0913:0418:4130:3136:3456:1958:2366:2379:1482:4884:4085:22
UKS OSiR5:097:555:3711:506:0319:452:048:0012:513:341:520:42
10232Jowita, Pudełek87:4712:2324:0032:0939:0547:0561:3864:1167:2280:5684:4186:5787:47
Kadra Małopolski12:2311:378:096:568:0014:332:333:1113:343:452:160:50
11229Czachura, Anna88:574:0422:2628:2034:1739:3559:2161:3769:3382:2385:5587:4488:57
Kadra Małopolski4:0418:225:545:575:1819:462:167:5612:503:321:491:13
12236Melzer, Anna91:385:3518:2427:4136:1143:2557:1259:5765:1882:5887:4090:3691:38
UKS Siódemka5:3512:499:178:307:1413:472:455:2117:404:422:561:02
13238Moszkowicz, Anna105:5911:0424:4930:5352:1364:5579:2882:1285:3198:53102:51105:05105:59
Kadra Małopolski11:0413:456:0421:2012:4214:332:443:1913:223:582:140:54
14230Gendek, Marta117:052:4514:0033:0450:0161:2276:3982:1991:08109:46114:06116:19117:05
UNTS2:4511:1519:0416:5711:2115:175:408:4918:384:202:130:46
 
239Owsianka, Wiktoriankl7:0125:3531:3737:3342:4662:2764:5693:15----------110:04111:18
Kadra Małopolski7:0118:346:025:565:1319:412:2928:1916:491:14
 
 
 
W16 (15)6,4 km 0 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(63)3(49)4(47)5(46)6(36)7(71)8(32)9(69)10(77)11(76)12(65)13(58)14(100)
Meta
 
1245Dankova, Olena55:281:356:458:4015:2619:5126:2830:1331:3938:4241:0443:5145:3753:0854:44
O-Kompas1:355:101:556:464:256:373:451:267:032:222:471:467:311:36
55:28
0:44
2253Słońska, Zofia56:481:547:179:4016:4121:3028:2732:3633:5340:0842:2244:2946:3754:1556:07
Kadra Małopolski1:545:232:237:014:496:574:091:176:152:142:072:087:381:52
56:48
0:41
3243Block, Amelia59:521:496:238:4215:3324:2631:1935:2036:5843:1345:2847:3849:3557:1059:05
UKS Orientuś Łódź1:494:342:196:518:536:534:011:386:152:152:101:577:351:55
59:52
0:47
4249Nitsch, Aleksandra66:401:5010:4813:0620:2723:3431:3936:2138:2445:4448:0652:3454:3163:3865:53
UNTS1:508:582:187:213:078:054:422:037:202:224:281:579:072:15
66:40
0:47
5254Wójcik, Natalia67:312:008:1610:3319:1326:3234:3538:4840:2448:4951:3554:3956:3764:4666:39
Kadra Małopolski2:006:162:178:407:198:034:131:368:252:463:041:588:091:53
67:31
0:52
6250Moskal, Zuzanna70:371:477:209:2723:2225:4933:5138:4140:3148:1250:5255:0457:4467:3669:43
UKS Siódemka1:475:332:0713:552:278:024:501:507:412:404:122:409:522:07
70:37
0:54
7244Chabiera, Lena71:041:457:179:5525:2429:0638:1842:3144:3751:4854:3357:2459:0967:0270:19
UNTS1:455:322:3815:293:429:124:132:067:112:452:511:457:533:17
71:04
0:45
8255Zelek, Klaudia73:221:519:1511:3118:3432:2740:4244:4746:2154:3957:3760:3462:3870:4272:35
Kadra Małopolski1:517:242:167:0313:538:154:051:348:182:582:572:048:041:53
73:22
0:47
9246Gniewkowska, Julia75:182:009:0212:1428:2632:1541:2245:4847:3554:5757:4460:3662:3471:5774:21
UKS Włóczykij2:007:023:1216:123:499:074:261:477:222:472:521:589:232:24
75:18
0:57
10248Łabuzek, Marta82:502:2310:2213:1824:3128:5039:0644:5246:4755:2461:4764:4468:4879:3582:03
Kadra Małopolski2:237:592:5611:134:1910:165:461:558:376:232:574:0410:472:28
82:50
0:47
11251Pesta, Anna104:422:029:5618:5034:5545:5861:4366:2368:3676:5785:2088:2791:13101:25103:46
UKS Azymut 452:027:548:5416:0511:0315:454:402:138:218:233:072:4610:122:21
104:42
0:56
12247Kozel, Julia159:202:3632:0335:3047:2655:2583:3093:1799:31118:22126:28132:51138:38154:45158:31
PKO HARPAGAN Gdańsk2:3629:273:2711:567:5928:059:476:1418:518:066:235:4716:073:46
159:20
0:49
 
252Rutkowska, Magdalenankl2:219:2313:34-----40:2168:3178:1084:33103:24111:20117:53123:39139:47143:31
UKS Siódemka2:217:024:1126:4728:109:396:2318:517:566:335:4616:083:44
144:24
0:53
256Zielińska, Oliwiankl1:447:1611:0832:26---------------------------------------------44:14
PUKS Młode Orły1:445:323:5221:1811:48
45:18
1:04
257Żurek, Martankl2:0310:2314:1635:24---------------------------------------------47:18
UKS Siódemka2:038:203:5321:0811:54
48:18
1:00
 
 
 
W18 (16)6,7 km 0 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(79)2(71)3(43)4(38)5(41)6(42)7(77)8(69)9(62)10(50)11(72)12(100)Meta
 
1265Garbacik, Maja53:3610:0118:3219:3525:1534:1736:2442:0943:5845:2848:4351:3352:5453:36
Kadra Małopolski10:018:311:035:409:022:075:451:491:303:152:501:210:42
2259Biederman, Adrianna57:2810:3219:5421:0128:2836:1437:5644:2846:2348:0051:4355:1956:4357:28
Kadra Małopolski10:329:221:077:277:461:426:321:551:373:433:361:240:45
3271Topór, Magdalena63:4511:5822:3623:4630:5339:3041:1746:2748:2950:3758:0761:3563:0063:45
Kadra Małopolski11:5810:381:107:078:371:475:102:022:087:303:281:250:45
4268Olszanka, Gabriela64:289:4522:2723:4931:3539:5643:0849:3652:0153:5758:1262:2263:4664:28
KS OK!Sport9:4512:421:227:468:213:126:282:251:564:154:101:240:42
5267Mianowska, Julia66:5312:3623:5125:1931:4141:1343:1150:1153:5956:1660:3464:3266:0566:53
UNTS12:3611:151:286:229:321:587:003:482:174:183:581:330:48
6264Filipczak, Natalia70:3812:0625:3326:5332:4146:1648:3255:0757:2359:3263:3467:5469:5270:38
PUKS Młode Orły12:0613:271:205:4813:352:166:352:162:094:024:201:580:46
7346Głowacz, Julia70:499:0433:5334:4939:3049:5952:2158:0359:5661:4966:0168:5570:1070:49
UNTS9:0424:490:564:4110:292:225:421:531:534:122:541:150:39
8262Deptulska, Maria73:4813:2627:0228:2936:5648:4550:2757:2059:4761:4766:1971:1172:5873:48
UNTS13:2613:361:278:2711:491:426:532:272:004:324:521:470:50
9263Dzierwa, Hanna79:1612:5228:0929:4037:1847:3549:4859:4564:5067:1072:1477:0478:3579:16
Kadra Małopolski12:5215:171:317:3810:172:139:575:052:205:044:501:310:41
10269Pudełek, Michalina79:4216:1034:5136:0641:3755:1457:2864:1066:2568:3472:3776:5678:5579:42
Kadra Małopolski16:1018:411:155:3113:372:146:422:152:094:034:191:590:47
11270Susek, Julia89:4618:0431:0232:3544:5861:5764:2970:3173:1875:3380:3385:4888:4189:46
UKS Siódemka18:0412:581:3312:2316:592:326:022:472:155:005:152:531:05
 
258Bączek, Małgorzatankl14:59--------------------------------------------------71:0171:55
Kadra Małopolski14:5956:020:54
272Tywonek, Juliankl18:2539:3941:3154:24--------------------97:52105:00----------121:26
UKS OSiR18:2521:141:5212:5343:287:0816:26
260Biegun, Katarzynaabs
Kadra Małopolski
261Bielecka, Aleksandraabs
UKS Siódemka
266Melzer, Zofiaabs
UKS Siódemka
 
 
 
W20 (2)6,8 km 0 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(67)3(70)4(78)5(48)6(65)7(69)8(61)9(42)10(59)11(44)12(71)13(45)14(64)
15(72)16(100)Meta
 
1273Dawidowska, Natalia77:212:054:265:458:2517:0424:0626:1628:4137:4041:5951:4956:0759:0773:52
UKS Siódemka2:052:211:192:408:397:022:102:258:594:199:504:183:0014:45
74:5576:3077:21
1:031:350:51
 
274Porada, Liliannankl3:316:127:3310:0017:3032:0035:4240:1849:3967:41--------------------
UKS Reflex Rybnik3:312:411:212:277:3014:303:424:369:2118:02
-----101:07102:06
33:260:59
 
 
 
W21E (9)9,6 km 0 m19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(67)2(78)3(47)4(46)5(56)6(61)7(77)8(62)9(69)10(42)11(59)12(53)13(57)14(39)
15(71)16(51)17(52)18(55)19(100)Meta
 
1277Borychowska, Marlena83:213:336:149:4912:3916:4324:3125:2827:4130:0338:1141:3051:5353:3157:48
MKS Paulinum3:332:413:352:504:047:480:572:132:228:083:1910:231:384:17
65:0278:2780:3481:3482:4283:21
7:1413:252:071:001:080:39
2275Bączek-Motała, Barbara85:543:355:599:2714:1718:2425:3826:4828:3630:1738:4142:2650:2152:0156:49
Kadra Małopolski3:352:243:284:504:077:141:101:481:418:243:457:551:404:48
67:4680:2682:3983:4885:1085:54
10:5712:402:131:091:220:44
3286Wańczyk, Zuzanna86:353:427:0210:2813:5318:0425:4826:4328:2630:1937:5340:3551:0053:3061:59
PUKS Młode Orły3:423:203:263:254:117:440:551:431:537:342:4210:252:308:29
69:0081:5183:4884:3985:4686:35
7:0112:511:570:511:070:49
4279Konkol-Klimczak, Wioletta97:334:377:5111:4320:1824:3632:1536:0439:1141:0351:1254:2061:5063:3370:00
UKS Siódemka4:373:143:528:354:187:393:493:071:5210:093:087:301:436:27
79:3792:3294:3795:3296:4897:33
9:3712:552:050:551:160:45
5282Kulec, Anna167:337:5213:2731:2835:2740:2957:1358:2660:3263:1277:3787:39104:41106:25115:53
UKS Azymut Dębów7:525:3518:013:595:0216:441:132:062:4014:2510:0217:021:449:28
135:32159:28162:55164:15166:23167:33
19:3923:563:271:202:081:10
 
281Kubicka, Zuzannankl4:427:2411:0113:3717:4728:1130:1032:1734:0644:2454:47---------------
UNTS4:422:423:372:364:1010:241:592:071:4910:1810:23
68:34-----82:4283:3484:4485:31
13:4714:080:521:100:47
278Dominiak, Dagmarankl3:285:5111:1213:4417:4327:0029:35-----31:3342:5845:5055:3559:3965:54
PUKS Młode Orły3:282:235:212:323:599:172:351:5811:252:529:454:046:15
72:3884:5887:0088:2790:3191:24
6:4412:202:021:272:040:53
284Panaszek, Justynankl18:3022:4027:0332:2437:2754:1555:2257:2559:4882:31--------------------
10 BKPanc18:304:104:235:215:0316:481:072:032:2322:43
-------------------------126:35
44:04
285Szczęsnowicz, Nataliaabs
10 BKPanc
 
 
 
W21S (10)5,3 km 0 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(34)3(78)4(60)5(56)6(71)7(32)8(61)9(69)10(54)11(50)12(58)13(52)14(100)
Meta
 
1288Durzyńska, Katarzyna54:172:163:498:4613:0717:1124:3726:2933:2637:5242:0845:4148:3552:1853:34
5 Pułk Artylerii2:161:334:574:214:047:261:526:574:264:163:332:543:431:16
54:17
0:43
2294Porzycz, Agnieszka57:101:403:188:4112:4421:0429:4731:4139:1140:5144:4148:2451:4654:5256:13
UKS Siódemka1:401:385:234:038:208:431:547:301:403:503:433:223:061:21
57:10
0:57
3293Patejko, Patrycja67:182:093:5012:3518:0224:1233:0735:2444:3246:1252:1957:0361:0364:2966:11
KS Spójnia Warszawa2:091:418:455:276:108:552:179:081:406:074:444:003:261:42
67:18
1:07
4295Staniszewska, Aneta68:222:416:5213:1917:1322:5230:3534:2342:3244:3150:0454:3558:0965:5367:27
7 BOW Słupsk2:414:116:273:545:397:433:488:091:595:334:313:347:441:34
68:22
0:55
5287Bąkowska, Dominika73:191:485:0311:2616:2823:0733:2335:3649:1951:3258:2363:0567:1770:4672:18
PKO HARPAGAN Gdańsk1:483:156:235:026:3910:162:1313:432:136:514:424:123:291:32
73:19
1:01
6276Bilawa, Karolina77:461:263:108:4515:0322:2742:3845:2053:5057:2961:3768:1571:0174:1477:00
17 WBZ1:261:445:356:187:2420:112:428:303:394:086:382:463:132:46
77:46
0:46
7289Kahs, Natalia102:596:1814:2321:3328:1036:0249:2652:3275:0578:1786:1090:2194:1799:46102:11
7 BOW Słupsk6:188:057:106:377:5213:243:0622:333:127:534:113:565:292:25
102:59
0:48
8291Nawrocka, Monika150:413:275:3417:2322:1336:2288:33103:31112:44115:03121:26131:14136:33145:58149:33
indywidualnie3:272:0711:494:5014:0952:1114:589:132:196:239:485:199:253:35
150:41
1:08
 
290Kuźba, Justynaabs
UKS Siódemka
292Parfianowicz, Katarzynaabs
indywidualnie
 
 
 
W35 (9)6,7 km 0 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(79)2(71)3(43)4(38)5(41)6(42)7(77)8(69)9(62)10(50)11(72)12(100)Meta
 
1350Śliwczyńska, Ilona70:3713:0522:1423:3435:0245:5347:4255:1357:5060:0964:0868:1669:4870:37
Team36013:059:091:2011:2810:511:497:312:372:193:594:081:320:49
2297Biolik, Agnieszka72:3115:2526:1627:3739:2048:0250:0856:4259:2361:2465:5170:1671:4872:31
UNTS15:2510:511:2111:438:422:066:342:412:014:274:251:320:43
3300Karnia-Biskupska, Anna73:5513:5426:2227:4536:2345:4048:3256:0958:4661:1566:1271:0672:5873:55
Kadra Małopolski13:5412:281:238:389:172:527:372:372:294:574:541:520:57
4299Golinowska, Elżbieta88:2315:5228:5730:3540:2152:1554:5666:2970:2072:2977:5385:0587:3688:23
5 Pułk Artylerii15:5213:051:389:4611:542:4111:333:512:095:247:122:310:47
5296Bańska-Bodziona, Aneta93:3420:1931:5933:2446:1357:5060:5871:5574:5277:3783:5990:3792:4493:34
10 BKPanc20:1911:401:2512:4911:373:0810:572:572:456:226:382:070:50
6301Machowska- Łącka, Magdalena103:4425:1344:2546:0855:0866:5369:5481:3285:1587:3493:42100:43102:46103:44
UKS OSiR25:1319:121:439:0011:453:0111:383:432:196:087:012:030:58
7302Pawlos-Dorocicz, Elżbieta104:1522:1631:4733:0443:5756:5673:1281:4386:3188:4995:12101:08103:14104:15
Szarotki22:169:311:1710:5312:5916:168:314:482:186:235:562:061:01
8303Ukleja, Ewa116:4024:3435:4937:2346:5562:4679:1089:4292:5095:28106:22113:20115:43116:40
UKS Azymut 4524:3411:151:349:3215:5116:2410:323:082:3810:546:582:230:57
 
298Gniadek, Monikaabs
GKS Luzino
 
 
 
W40 (6)6,4 km 0 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(63)3(49)4(47)5(46)6(36)7(71)8(32)9(69)10(77)11(76)12(65)13(58)14(100)
Meta
 
1305Dankova, Olga69:002:037:5210:2118:0525:5233:4738:3640:2849:0351:5054:3556:4165:3768:00
O-Kompas2:035:492:297:447:477:554:491:528:352:472:452:068:562:23
69:00
1:00
2306Marek, Agnieszka86:162:148:3712:1020:0624:5235:2440:3542:3857:3463:5466:4170:3383:1585:27
indywidualnie2:146:233:337:564:4610:325:112:0314:566:202:473:5212:422:12
86:16
0:49
3309Słońska, Bogusława97:012:5210:2215:0226:0231:0144:2351:4154:2264:4369:0076:1979:3693:4296:02
Kadra Małopolski2:527:304:4011:004:5913:227:182:4110:214:177:193:1714:062:20
97:01
0:59
4307Nowicka-Bielecka, Kornelia100:4710:0116:4020:0729:2338:4549:2755:3758:5869:2474:2879:2883:1097:0099:35
UKS Siódemka10:016:393:279:169:2210:426:103:2110:265:045:003:4213:502:35
100:47
1:12
5304Banach, Janina110:063:0111:4615:1825:2537:5850:1361:5969:1679:4784:0288:5392:42106:32109:06
UMKS ORKAN3:018:453:3210:0712:3312:1511:467:1710:314:154:513:4913:502:34
110:06
1:00
6308Rycerska, Marzena112:496:0612:2616:5640:3553:1169:4974:2576:3785:0193:2596:3399:16109:28111:48
11 Brem6:066:204:3023:3912:3616:384:362:128:248:243:082:4310:122:20
112:49
1:01
 
 
 
W45 (7)6,2 km 0 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(56)3(71)4(32)5(44)6(39)7(41)8(61)9(73)10(100)Meta
 
1313Nowak, Beata62:417:1014:3321:1323:0425:1730:5841:3047:1459:5061:5362:41
UKS Azymut 457:107:236:401:512:135:4110:325:4412:362:030:48
2315Topór, Monika65:397:3018:4226:3028:2030:2335:2743:2949:4361:3664:4865:39
Kadra Małopolski7:3011:127:481:502:035:048:026:1411:533:120:51
3317Witkowska, Izabela71:407:2619:0529:2131:2834:2040:0150:2656:1668:5370:5171:40
UKS Azymut 457:2611:3910:162:072:525:4110:255:5012:371:580:49
4318Wysocka, Joanna84:0313:2422:1033:3636:2738:4947:0157:4765:0680:0083:0584:03
MKS MOS13:248:4611:262:512:228:1210:467:1914:543:050:58
5316Trykozko, Urszula108:0811:5531:1643:5447:5551:4762:3376:4985:47102:50107:15108:08
Team36011:5519:2112:384:013:5210:4614:168:5817:034:250:53
6310Bedarava, Yulya154:3830:2946:0558:2460:5764:0775:14110:17135:36150:37153:36154:38
SK Bug30:2915:3612:192:333:1011:0735:0325:1915:012:591:02
 
314Olszanka, Wioletankl8:5528:5940:0342:5449:41--------------------110:13111:45
KS OK!Sport8:5520:0411:042:516:4760:321:32
 
 
 
W50 (7)5,3 km 0 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(74)3(60)4(56)5(43)6(32)7(45)8(63)9(50)10(51)11(52)12(100)Meta
 
1324Wołek, Ewa57:581:348:4815:4424:0731:0932:5536:1845:5349:3652:2754:5857:0957:58
UNTS1:347:146:568:237:021:463:239:353:432:512:312:110:49
2323Wańczyk, Magdalena64:292:2412:0217:1629:5637:1739:1142:3152:1455:5658:4661:2463:2864:29
PUKS Młode Orły2:249:385:1412:407:211:543:209:433:422:502:382:041:01
3320Chernysheva, Tatiana83:592:0411:3916:2724:0734:2237:0641:4156:0361:5865:5181:0482:5183:59
Kaliningrad2:049:354:487:4010:152:444:3514:225:553:5315:131:471:08
4322Temnikova, Olga90:011:5316:1924:3130:2840:2642:5747:4562:1668:0271:5487:1388:5590:01
Kaliningrad1:5314:268:125:579:582:314:4814:315:463:5215:191:421:06
5321Dyzio, Anna125:042:5715:1920:3833:0546:0452:5161:2077:4184:1093:18121:20123:53125:04
Kadra Małopolski2:5712:225:1912:2712:596:478:2916:216:299:0828:022:331:11
 
325Wołek, Małgorzatankl2:2815:0020:4828:0441:4445:5350:5166:1076:1281:12----------
UNTS2:2812:325:487:1613:404:094:5815:1910:025:00
319Bugaj, Teresaabs
Kadra Małopolski
 
 
 
W55 (4)4,8 km 0 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(67)3(78)4(60)5(36)6(32)7(61)8(54)9(63)10(72)11(100)Meta
 
1328Movko, Marina54:041:475:319:0913:0619:1625:2833:5841:4045:3751:0353:0054:04
UKS Azymut 451:473:443:383:576:106:128:307:423:575:261:571:04
2326Hornik, Alicja60:001:415:338:5214:5623:4830:3938:5145:5351:0856:4858:5060:00
WKS Grunwald1:413:523:196:048:526:518:127:025:155:402:021:10
3329Zenchenko, Tamara65:162:077:5212:2018:1825:2932:1340:5549:1453:4461:2864:0165:16
Dnepr2:075:454:285:587:116:448:428:194:307:442:331:15
4327Mikielska, Danuta71:562:438:1913:5821:5128:3137:3146:2857:1062:0668:3271:0171:56
UMKS ORKAN2:435:365:397:536:409:008:5710:424:566:262:290:55
 
 
 
W60 (7)4,7 km 0 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(54)2(62)3(77)4(76)5(36)6(70)7(63)8(58)9(55)10(100)Meta
 
1330Biziuk, Halina64:2210:0115:5020:1824:0632:0644:3349:4256:3561:3363:2264:22
UMKS ORKAN10:015:494:283:488:0012:275:096:534:581:491:00
2332Lewoń, Ewa66:3311:2817:1421:1025:3436:3349:0954:4361:1863:3165:3166:33
UMKS ORKAN11:285:463:564:2410:5912:365:346:352:132:001:02
3336Soloveva, Elena67:0810:0820:0023:5327:0935:0847:4152:3759:0964:2266:1467:08
Pioner SK10:089:523:533:167:5912:334:566:325:131:520:54
4333Łuńska, Regina75:3717:4925:3930:1234:3845:3658:1363:4870:2072:3474:3375:37
UMKS ORKAN17:497:504:334:2610:5812:375:356:322:141:591:04
5331Lazareva, Natalia77:4512:3819:5424:2428:4737:4853:0559:2567:0874:3276:3177:45
UKS Azymut 4512:387:164:304:239:0115:176:207:437:241:591:14
6335Smirnova, Natalia112:2415:3929:0233:5339:4853:2383:2991:40103:08106:43109:54112:24
Pioner SK15:3913:234:515:5513:3530:068:1111:283:353:112:30
7334Olbrycht, Anna153:3117:5128:1536:4744:5965:1498:39114:36138:35145:48150:08153:31
indywidualnie17:5110:248:328:1220:1533:2515:5723:597:134:203:23
 
 
 
W65 (3)4,7 km 0 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(54)2(62)3(77)4(76)5(36)6(70)7(63)8(58)9(55)10(100)Meta
 
1338Linnersjö, Ann-Helen85:4720:4125:5130:5634:0650:0666:2473:2980:2882:4184:4485:47
OK Orion20:415:105:053:1016:0016:187:056:592:132:031:03
2345Miasnikova, Ludmila104:5315:5424:3631:3736:5052:0169:2387:5498:17101:12103:41104:53
Pskov-Rus15:548:427:015:1315:1117:2218:3110:232:552:291:12
3337Czabańska, Małgorzata108:2512:2821:3929:1333:3144:0967:4492:55100:14102:38106:58108:25
UKS Azymut 4512:289:117:344:1810:3823:3525:117:192:244:201:27
 
 
 
M85+ (2)1,6 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(101)2(81)3(82)4(154)5(85)6(93)7(102)8(83)9(103)10(92)Meta
 
1182Wysocki, Stanisław32:333:487:019:2815:1719:4721:3424:3426:1428:0431:0132:33
KS Spójnia Warszawa3:483:132:275:494:301:473:001:401:502:571:32
2183Zielczyński, Mieczysław42:083:467:149:5216:0418:3020:4225:2035:0737:2140:1842:08
A-TO-MY3:463:282:386:122:262:124:389:472:142:571:50