Baltic Cup 2018niedz. 19.08.2018 13:17
Wyniki z międyczasami - Etap 3stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10N (10)1,9 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(114)2(118)3(120)4(125)5(122)6(100)Meta
 
17Motała, Piotr16:043:255:056:4911:2113:2415:4116:04
UKS Siódemka3:251:401:444:322:032:170:23
26Majewski, Kuba21:233:248:2710:5116:1818:2521:0621:23
UKS Siódemka3:245:032:245:272:072:410:17
35Lendzioszek, Leszek21:474:035:288:0614:1017:5721:2721:47
KS Spójnia Warszawa4:031:252:386:043:473:300:20
410Porada, Jagoda24:285:317:3111:1417:1121:1624:0924:28
UKS Reflex Rybnik5:312:003:435:574:052:530:19
53Przybyło, Antonina25:114:1210:1512:4118:3221:3724:4925:11
Kadra Małopolski4:126:032:265:513:053:120:22
69Podgórska, Gabriela25:514:4110:5013:2219:1122:2025:2425:51
Kadra Małopolski4:416:092:325:493:093:040:27
78Omelchenko, Vladyslav25:564:1415:0616:5421:1923:1425:3425:56
Kadra Małopolski4:1410:521:484:251:552:200:22
84Klimczak, Oksana27:106:128:4012:2317:5822:0526:5227:10
UKS Siódemka6:122:283:435:354:074:470:18
92Biskupska, Małgorzata28:397:3113:3716:1222:0025:1028:1628:39
Kadra Małopolski7:316:062:355:483:103:060:23
101Abramczuk, Natalia33:154:459:4413:2722:5528:1232:5433:15
UNTS4:454:593:439:285:174:420:21
 
 
 
10R (22)1,9 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(114)2(118)3(120)4(125)5(122)6(100)Meta
 
118Moszkowicz, Michał17:033:324:597:0812:0013:5516:3917:03
WKS Wawel3:321:272:094:521:552:440:24
217Mientki, Kajetan18:364:205:468:1113:0315:1718:0918:36
UMKS ORKAN4:201:262:254:522:142:520:27
311Strugała, Tymoteusz19:083:525:357:5912:5715:3918:4119:08
Kadra Małopolski3:521:432:244:582:423:020:27
423Tadejewski, Nikodem20:004:366:579:1114:1816:5519:3520:00
UMKS ORKAN4:362:212:145:072:372:400:25
5339Szymerowska, Celina24:054:567:3310:2916:5319:5723:4624:05
UKS Siódemka4:562:372:566:243:043:490:19
6340Szymerowska, Emilia24:164:527:3310:3316:5320:0123:5024:16
UKS Siódemka4:522:413:006:203:083:490:26
715Kmieciński, Franek26:065:338:1511:2318:3921:4225:2426:06
PUKS Młode Orły5:332:423:087:163:033:420:42
8371Życzkowski, Karol27:384:147:3511:5419:3723:2727:0427:38
UKS Siódemka4:143:214:197:433:503:370:34
914Kmiecińska, Maria28:475:588:2211:3018:4421:1028:0928:47
PUKS Młode Orły5:582:243:087:142:266:590:38
10373Szymerowska, Milena28:595:589:5613:2121:1424:4928:3028:59
UKS Siódemka5:583:583:257:533:353:410:29
11376Biskupska, Marysia32:265:4712:3115:0923:4127:2031:5432:26
Kadra Małopolski5:476:442:388:323:394:340:32
1224Wójtowicz, Hanna34:315:4910:0614:3123:5929:1634:0634:31
UNTS5:494:174:259:285:174:500:25
13372Życzkowski, Natalia35:194:3013:0316:1326:2230:4634:1635:19
UKS Siódemka4:308:333:1010:094:243:301:03
1419Moszkowicz, Aleksandra35:407:5211:0914:5625:1329:5735:1335:40
WKS Wawel7:523:173:4710:174:445:160:27
1512Bublik, Maciej39:447:5711:2716:1525:0735:3639:1839:44
Kadra Małopolski7:573:304:488:5210:293:420:26
16378Nawrocki, Dominik40:167:3314:3018:4930:2935:0039:4140:16
indywidualnie7:336:574:1911:404:314:410:35
1721Patejko, Zuzanna42:148:5713:3918:2530:3336:3541:4542:14
KS Spójnia Warszawa8:574:424:4612:086:025:100:29
1820Patejko, Jan42:479:5913:4218:3230:4336:4341:5742:47
KS Spójnia Warszawa9:593:434:5012:116:005:140:50
1922Raudner-Forystek, Katarzyna48:497:5819:4824:1234:1941:4347:3248:49
WKS Wawel7:5811:504:2410:077:245:491:17
2016Lendzioszek, Łucja64:5012:4728:5134:3348:0956:0964:0264:50
KS Spójnia Warszawa12:4716:045:4213:368:007:530:48
 
366Łysoń, Michałabs
UKS Siódemka
348Bączek, Jędrekabs
UKS Ruciane Nida
 
 
 
M10 (5)2,0 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(114)2(132)3(120)4(125)5(140)6(100)Meta
 
129Wasilewski, Antoni17:333:226:118:5012:3714:0117:1417:33
UKS OSiR3:222:492:393:471:243:130:19
230Zasadzki, Tymoteusz20:455:429:1211:5215:4817:0420:2020:45
Kadra Małopolski5:423:302:403:561:163:160:25
328Ukleja, Krzysztof21:224:357:2210:0414:5718:1321:0421:22
UKS Azymut 454:352:472:424:533:162:510:18
425Chodlewski, Szymon25:123:467:3711:3117:1321:2224:5325:12
Kadra Małopolski3:463:513:545:424:093:310:19
527Pułczyński, Jeremi27:334:298:4312:2019:3824:1627:1227:33
Kadra Małopolski4:294:143:377:184:382:560:21
 
 
 
M12 (12)2,2 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(102)2(141)3(132)4(120)5(125)6(140)7(136)8(100)Meta
 
131Chodlewski, Antoni26:034:225:567:549:2912:5918:1124:1425:3926:03
Kadra Małopolski4:221:341:581:353:305:126:031:250:24
234Kozel, Mikołaj26:223:475:367:349:4313:1617:0724:2926:0326:22
PKO HARPAGAN Gdańsk3:471:491:582:093:333:517:221:340:19
337Ludwin, Jakub29:406:528:3710:4712:4916:2120:1027:2729:1729:40
Kadra Małopolski6:521:452:102:023:323:497:171:500:23
4356Stopczyński, Bartosz29:572:404:306:468:2814:2016:4627:0929:3629:57
BKS Wataha2:401:502:161:425:522:2610:232:270:21
540Tarnowski, Przemysław30:5614:5216:5319:4321:2625:1526:2628:5030:4030:56
Kadra Małopolski14:522:012:501:433:491:112:241:500:16
638Łącki, Jakub31:155:508:5310:5812:2715:5621:0729:2930:5231:15
UKS OSiR5:503:032:051:293:295:118:221:230:23
739Pisarek, Kordian31:266:158:0610:3012:4916:2317:2429:4331:0731:26
Kadra Małopolski6:151:512:242:193:341:0112:191:240:19
832Drosik, Marcel32:289:5011:3813:5115:4519:1723:0830:3032:0932:28
UNTS9:501:482:131:543:323:517:221:390:19
935Lazarev, Igor32:449:2414:2416:1718:4122:0022:4731:1332:2532:44
UKS Azymut 459:245:001:532:243:190:478:261:120:19
10355Borzyszkowski, Bartek32:5411:3313:4316:1218:5122:5924:0930:4232:3832:54
UKS Siódemka11:332:102:292:394:081:106:331:560:16
1133Klakla, Kacper41:334:2911:3513:5716:0019:4122:2739:2641:1041:33
Kadra Małopolski4:297:062:222:033:412:4616:591:440:23
 
36Lendzioszek, Antoniabs
KS Spójnia Warszawa
 
 
 
M14 (14)3,4 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(102)2(103)3(110)4(117)5(127)6(104)7(129)8(136)9(100)Meta
 
1349Antonowicz, Jan30:372:214:047:0813:4418:2821:3523:5528:5830:1730:37
UNTS2:211:433:046:364:443:072:205:031:190:20
241Bedarau, Arseni31:452:205:168:2113:5818:1921:4124:2329:5431:2731:45
SK Bug2:202:563:055:374:213:222:425:311:330:18
343Bublik, Piotr38:352:425:0811:0817:0421:3125:0728:0435:2238:1638:35
Kadra Małopolski2:422:266:005:564:273:362:577:182:540:19
447Podworski, Kacper39:262:315:0910:5617:5626:2529:5332:2637:4339:0839:26
UKS OSiR2:312:385:477:008:293:282:335:171:250:18
545Majowski, Jan41:312:234:5910:5717:2122:5431:3534:4639:4941:1441:31
UKS OSiR2:232:365:586:245:338:413:115:031:250:17
653Żesławski, Mateusz42:502:364:288:0419:2524:4830:2035:0840:5642:2842:50
Kadra Małopolski2:361:523:3611:215:235:324:485:481:320:22
748Sobiepanek, Maksymilian45:306:1011:1117:0023:5832:2935:5038:2843:4545:1145:30
UKS OSiR6:105:015:496:588:313:212:385:171:260:19
851Wójcik, Paweł45:462:174:0813:0618:2124:3432:0538:4943:5645:3045:46
Kadra Małopolski2:171:518:585:156:137:316:445:071:340:16
944Dąbrowski, Karol50:502:345:2514:3121:4229:4835:0843:0048:5850:3450:50
UKS OSiR2:342:519:067:118:065:207:525:581:360:16
1052Żesławski, Jakub57:504:057:2616:1025:3437:0944:3248:5755:5357:2957:50
Kadra Małopolski4:053:218:449:2411:357:234:256:561:360:21
1149Tywonek, Jan62:222:146:1311:5833:1540:0547:0053:5760:2562:0762:22
UKS OSiR2:143:595:4521:176:506:556:576:281:420:15
1250Wasilewski, Mikołaj78:1510:3319:2024:3238:3447:4460:4066:0775:2777:5278:15
UKS OSiR10:338:475:1214:029:1012:565:279:202:250:23
13341Fiedorowicz, Hieronim94:4410:3114:4321:4041:0156:4870:0376:1491:3494:1894:44
UKS Traper Złocieniec10:314:126:5719:2115:4713:156:1115:202:440:26
 
42Bielecki, Michałabs
UKS Siódemka
 
 
 
M16 (7)5,3 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(106)2(107)3(116)4(113)5(112)6(138)7(117)8(109)9(128)10(126)11(124)12(108)13(129)14(133)
15(135)16(100)Meta
 
156Olszewski, Bartłomiej40:581:274:177:369:1410:2312:5715:4118:0819:3823:3126:2729:3733:5835:46
UNTS1:272:503:191:381:092:342:442:271:303:532:563:104:211:48
39:1640:4340:58
3:301:270:15
255Nowak, Grzegorz43:331:083:577:549:3110:4013:5516:2918:5721:0825:2928:0231:1634:5437:53
UKS Azymut 451:082:493:571:371:093:152:342:282:114:212:333:143:382:59
41:3843:1443:33
3:451:360:19
359Tarnawski, Jan88:243:458:3818:0528:1430:0534:0137:4041:0942:5649:0454:5263:1669:4580:01
Kadra Małopolski3:454:539:2710:091:513:563:393:291:476:085:488:246:2910:16
85:3888:1088:24
5:372:320:14
454Banach, Piotr93:371:4910:1717:0620:2633:3737:2341:3051:0952:4964:4668:2274:5780:3186:06
UMKS ORKAN1:498:286:493:2013:113:464:079:391:4011:573:366:355:345:35
91:1993:1793:37
5:131:580:20
 
58Pudełek, Błażejnkl2:135:068:3911:0712:2415:1126:3331:4334:1243:1654:1162:23-----80:57
Kadra Małopolski2:132:533:332:281:172:4711:225:102:299:0410:558:1218:34
91:1095:1396:0974:53
10:134:030:56*130
60Życzkowski, Jakubabs
UKS Siódemka
57Porzycz, Grzegorzabs
UKS Azymut 45
 
 
 
M18 (6)5,7 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(102)2(103)3(110)4(115)5(117)6(137)7(119)8(123)9(126)10(108)11(101)12(129)13(134)14(100)
Meta
 
166Pesta, Piotr45:582:494:007:5412:4116:2622:0824:2727:1728:5833:4637:1439:4844:1945:42
UKS Azymut 452:491:113:544:473:455:422:192:501:414:483:282:344:311:23
45:58
0:16
263Kijak, Jakub46:392:033:526:328:2112:3823:3827:2830:0731:4736:1038:5640:3044:5846:22
Kadra Małopolski2:031:492:401:494:1711:003:502:391:404:232:461:344:281:24
46:39
0:17
362Gładecki, Dawid57:590:142:516:018:4417:5424:3926:5530:3235:0646:1749:1251:5156:2657:46
UKS OSiR0:142:373:102:439:106:452:163:374:3411:112:552:394:351:20
57:59
0:13
461Choroś, Tomasz68:062:454:348:0218:5123:0332:2035:5440:0642:2850:2956:5160:2866:0067:51
PUKS Młode Orły2:451:493:2810:494:129:173:344:122:228:016:223:375:321:51
68:06
0:15
565Ogdowski, Bartłomiej79:412:084:107:1812:2325:2432:2234:3837:4241:2460:5369:1071:4977:2779:18
UKS Siódemka2:082:023:085:0513:016:582:163:043:4219:298:172:395:381:51
79:41
0:23
 
64Kuźba, Jakubabs
UKS Siódemka
 
 
 
M20 (2)6,6 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(104)2(103)3(116)4(113)5(112)6(138)7(117)8(139)9(121)10(123)11(124)12(128)13(109)14(127)
15(108)16(130)17(136)18(100)Meta
 
169Mossakowski, Wojciech62:132:205:149:0811:4813:0715:2218:4222:4530:0333:3938:3041:3043:1449:00
UNTS2:202:543:542:401:192:153:204:037:183:364:513:001:445:46
51:1355:0760:2561:5462:13
2:133:545:181:290:19
268Melzer, Szymon87:343:156:1014:5119:0020:2824:1428:2634:3343:5748:1555:0057:5460:1461:55
UKS Siódemka3:152:558:414:091:283:464:126:079:244:186:452:542:201:41
66:4072:2485:4187:1987:34
4:455:4413:171:380:15
 
 
 
M21E (11)8,5 km23 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(103)2(107)3(109)4(117)5(110)6(113)7(112)8(138)9(139)10(137)11(121)12(123)13(126)14(127)
15(102)16(101)17(108)18(124)19(131)20(130)21(133)22(136)23(100)Meta
 
1352Parfianowicz, Piotr52:202:463:317:179:0612:0313:2414:2916:1221:0823:1324:2127:0628:3332:58
UNTS2:460:453:461:492:571:211:051:434:562:051:082:451:274:25
35:1636:4439:0341:5744:1146:0147:3850:5252:0252:20
2:181:282:192:542:141:501:373:141:100:18
267Biederman, Marcin54:372:293:166:008:1811:1612:3613:4015:2920:2322:0623:2126:2227:5333:17
Kadra Małopolski2:290:472:442:182:581:201:041:494:541:431:153:011:315:24
35:3636:2239:1842:0144:1747:1449:5253:1154:1954:37
2:190:462:562:432:162:572:383:191:080:18
380Wołowczyk, Krzysztof55:522:443:346:198:0110:5412:2513:2215:0919:4621:2422:2925:1928:3532:45
UNTS2:440:502:451:422:531:310:571:474:371:381:052:503:164:10
34:5935:3837:5340:2142:4144:3850:3154:0755:2855:52
2:140:392:152:282:201:575:533:361:210:24
473Kalata, Michał56:123:043:557:449:4614:1015:5416:5818:5623:4325:2226:3729:3531:0036:00
10 BKPanc Świętoszów3:040:513:492:024:241:441:041:584:471:391:152:581:255:00
38:2539:0941:3544:1746:4849:0251:0554:3955:5356:12
2:250:442:262:422:312:142:033:341:140:19
5343Krzysztyński, Michał58:502:473:416:599:0112:3314:1815:1317:1424:5026:3227:5130:4532:1338:29
Kadra Małopolski2:470:543:182:023:321:450:552:017:361:421:192:541:286:16
41:0441:4644:2347:0749:3151:3053:5257:2258:3058:50
2:350:422:372:442:241:592:223:301:080:20
672Hewelt, Maciej61:412:333:216:429:0513:2115:3016:4218:4523:5025:4327:1130:1234:0839:59
UKS Azymut 452:330:483:212:234:162:091:122:035:051:531:283:013:565:51
42:4243:3846:1149:2452:1554:3556:3260:0661:2461:41
2:430:562:333:132:512:201:573:341:180:17
778Sergej, Czernow82:577:328:2712:2915:0018:3421:1122:1724:3129:3731:2632:4035:4941:1246:41
AR Kaliningrad7:320:554:022:313:342:371:062:145:061:491:143:095:235:29
49:3350:1559:4964:3767:1569:2675:4381:3282:4282:57
2:520:429:344:482:382:116:175:491:100:15
874Koguciuk, Konrad91:323:554:5221:0023:4027:3529:2330:2432:3441:4543:4445:2750:2552:0759:03
KU AZS UMCS Lublin3:550:5716:082:403:551:481:012:109:111:591:434:581:426:56
65:1366:1471:2374:5778:3381:4386:0589:4391:1191:32
6:101:015:093:343:363:104:223:381:280:21
970Bedarau, Edvin96:233:334:4710:3013:4319:2322:0623:3126:1335:0437:4338:4942:1247:2853:48
SK Bug3:331:145:433:135:402:431:252:428:512:391:063:235:166:20
56:4057:3068:0576:4180:1783:2388:0694:1696:0196:23
2:520:5010:358:363:363:064:436:101:450:22
 
75Mazurkiewicz, Kubaabs
OK!Sport Warszawa
76Nestorowicz, Łukaszabs
KU AZS UMCS Lublin
 
 
 
M21S (10)5,3 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(106)2(107)3(116)4(113)5(112)6(138)7(117)8(109)9(128)10(126)11(124)12(108)13(129)14(133)
15(135)16(100)Meta
 
190Wensław, Mateusz40:321:153:446:219:2910:3612:4515:1717:2918:5322:4724:3228:0431:2535:09
UKS Azymut 451:152:292:373:081:072:092:322:121:243:541:453:323:213:44
38:2440:0640:32
3:151:420:26
289Skocelas, Grzegorz49:162:155:119:1812:2513:1515:1718:3420:4822:0027:1830:2435:2240:3943:50
GKS Luzino2:152:564:073:070:502:023:172:141:125:183:064:585:173:11
47:2148:5849:16
3:311:370:18
384Kożyczkowski, Edward54:071:305:059:4412:2013:3716:1219:0021:4723:1132:3434:0640:0946:4248:54
indywidualnie1:303:354:392:361:172:352:482:471:249:231:326:036:332:12
52:2653:4654:07
3:321:200:21
488Pisarski, Patryk58:431:2410:3715:2117:1518:4721:3625:3129:3131:0836:2338:5643:3549:4553:03
indywidualnie1:249:134:441:541:322:493:554:001:375:152:334:396:103:18
56:4358:2158:43
3:401:380:22
583Jankowski, Paweł65:032:297:4412:2214:1715:3218:0625:0230:0031:3943:3545:3051:2756:0958:23
BDOW MW Wejherowo2:295:154:381:551:152:346:564:581:3911:561:555:574:422:14
63:0364:4165:03
4:401:380:22
686Nowacki, Kamil69:412:056:4814:1917:1119:1324:2327:4431:4234:2443:0646:2451:2756:3962:31
7 BOW Słupsk2:054:437:312:522:025:103:213:582:428:423:185:035:125:52
67:2869:1969:41
4:571:510:22
785Mikhaylov, Victor76:261:595:4110:0415:2617:1421:0425:1434:4336:4243:1247:1453:4858:3768:41
Odessa Team1:593:424:235:221:483:504:109:291:596:304:026:344:4910:04
73:4675:5976:26
5:052:130:27
882Frątczak, Sławomir77:511:516:2421:1324:1925:3828:1931:5038:2040:5047:3350:0459:5064:2769:00
GKS Luzino1:514:3314:493:061:192:413:316:302:306:432:319:464:374:33
74:3677:3277:51
5:362:560:19
 
81Czerniak, Robertnkl12:05-----24:2929:1631:2935:5039:2244:1148:1657:3659:1569:1774:4780:47
7 BOW Słupsk12:0512:244:472:134:213:324:494:059:201:3910:025:306:00
86:4688:4789:0214:5852:47
5:592:010:15*103*124
87Parfianowicz, Adamabs
indywidualnie
 
 
 
M35 (15)5,7 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(102)2(103)3(110)4(115)5(117)6(137)7(119)8(123)9(126)10(108)11(101)12(129)13(134)14(100)
Meta
 
1105Tkaczuk, Tomasz40:212:364:127:229:3713:0119:0720:5423:2425:2529:3332:4034:0938:4840:05
UKS Azymut2:361:363:102:153:246:061:472:302:014:083:071:294:391:17
40:21
0:16
293Golinowski, Paweł43:592:353:556:308:0011:4917:2419:2421:5923:2933:3436:2638:0742:2043:42
10 BKPanc2:351:202:351:303:495:352:002:351:3010:052:521:414:131:22
43:59
0:17
3103Tadejewski, Paweł45:322:134:357:4610:0614:1420:0422:1225:2026:5932:0134:5038:0043:3945:07
UMKS ORKAN2:132:223:112:204:085:502:083:081:395:022:493:105:391:28
45:32
0:25
496Kobierowski, Sławomir48:332:245:478:2510:3514:4520:5322:4625:3927:2035:2038:1841:4346:4748:16
GKS Luzino2:243:232:382:104:106:081:532:531:418:002:583:255:041:29
48:33
0:17
5104Terman, Dariusz51:455:288:5111:2813:3917:4823:5825:5328:4530:2438:2641:2344:4149:5651:24
7 BOW Słupsk5:283:232:372:114:096:101:552:521:398:022:573:185:151:28
51:45
0:21
692Ciećwierz, Sławomir54:082:264:348:1310:5315:5323:2225:5929:4132:5641:0544:5347:0051:5453:46
UKS Azymut 452:262:083:392:405:007:292:373:423:158:093:482:074:541:52
54:08
0:22
798Lewiński, Łukasz56:424:537:2511:1814:0018:5626:1028:5732:4035:4244:0547:5049:5854:4956:27
7 BOW Słupsk4:532:323:532:424:567:142:473:433:028:233:452:084:511:38
56:42
0:15
894Kaczmarski, Paweł62:043:386:2010:0912:2317:1123:5326:2929:5738:1546:0550:3253:5459:4961:41
LKS Górzanka Nawojowa Góra3:382:423:492:144:486:422:363:288:187:504:273:225:551:52
62:04
0:23
9100Nagórek, Kamil63:412:345:378:5113:1527:2133:4936:1239:5542:4950:2853:2756:4661:5363:25
GKS Luzino2:343:033:144:2414:066:282:233:432:547:392:593:195:071:32
63:41
0:16
1099Łącki, Łukasz65:353:278:2213:0215:5221:1332:3635:4840:3443:0249:3354:0356:3062:5664:57
UKS OSiR3:274:554:402:505:2111:233:124:462:286:314:302:276:262:01
65:35
0:38
1191Bałdyga, Daniel66:562:474:307:2611:1015:5122:4027:2331:0638:1043:3055:4860:0865:0166:36
1 Brygada Logistyczna2:471:432:563:444:416:494:433:437:045:2012:184:204:531:35
66:5624:16
0:20*121
1295Kalsztein, Karol68:182:485:5610:0112:3817:4627:0329:5734:2637:1044:0047:5952:3965:4167:56
PKO HARPAGAN Gdańsk2:483:084:052:375:089:172:544:292:446:503:594:4013:022:15
68:18
0:22
13101Patejko, Przemysław73:122:397:3011:0614:4421:5133:1136:1441:3344:5351:5456:4959:2870:1872:43
KS Spójnia Warszawa2:394:513:363:387:0711:203:035:193:207:014:552:3910:502:25
73:12
0:29
1497Lepka, Bartosz91:226:1111:1516:5019:2334:1640:4647:2657:2861:5276:1280:5783:0289:2191:00
Słomiane Bambusy6:115:045:352:3314:536:306:4010:024:2414:204:452:056:191:39
91:22
0:22
 
102Suchenia, Piotrnkl----------------------------------------------------------------------
inov-8 team
 
 
 
M40 (20)5,1 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(104)2(108)3(127)4(107)5(110)6(115)7(112)8(138)9(117)10(109)11(128)12(126)13(131)14(134)
15(100)Meta
 
1116Nowak, Jacek35:522:284:155:548:059:4411:2912:1814:1516:5119:5321:0925:2529:1434:09
UKS Azymut 452:281:471:392:111:391:450:491:572:363:021:164:163:494:55
35:3435:52
1:250:18
2121Walicki, Rafał40:202:384:336:268:4210:2313:2514:1616:1820:1622:4025:0229:4433:2338:47
HKS Mochy2:381:551:532:161:413:020:512:023:582:242:224:423:395:24
40:0740:20
1:200:13
3109Ciszek, Marcin42:292:576:068:0911:1413:0715:5816:5219:1522:1424:3926:2030:3934:4040:45
WKS Śląsk Wrocław2:573:092:033:051:532:510:542:232:592:251:414:194:016:05
42:1142:29
1:260:18
4114Mientki, Sebastian43:323:006:039:2712:4514:4416:4717:4720:1523:0425:4227:1231:2635:5841:39
UMKS ORKAN3:003:033:243:181:592:031:002:282:492:381:304:144:325:41
43:1343:32
1:340:19
5342Fiedorowicz, Szczepan45:062:428:2710:5314:1216:1118:4219:4121:5524:5327:2028:5733:2537:4143:32
UKS Traper Złocieniec2:425:452:263:191:592:310:592:142:582:271:374:284:165:51
44:5145:06
1:190:15
6106Banach, Krzysztof45:232:555:177:2810:1212:0915:0816:2420:2523:3626:2028:1532:4837:3843:41
UMKS ORKAN2:552:222:112:441:572:591:164:013:112:441:554:334:506:03
45:0845:23
1:270:15
7120Sołowiej, Stanisław47:422:545:488:1611:3314:1917:4718:4521:1825:4328:4130:3234:4139:0146:03
KU AZS UMCS Lublin2:542:542:283:172:463:280:582:334:252:581:514:094:207:02
47:2647:42
1:230:16
8112Majewski, Marek47:503:5410:4512:2514:4716:4318:4219:4322:0926:2828:5130:3335:3740:0345:55
PUKS Młode Orły3:546:511:402:221:561:591:012:264:192:231:425:044:265:52
47:3247:50
1:370:18
9107Biolik, Grzegorz48:345:007:179:2512:0714:0316:1417:3020:1123:4926:2627:5435:4640:3046:31
UNTS5:002:172:082:421:562:111:162:413:382:371:287:524:446:01
48:1248:34
1:410:22
10119Sitnicki, Mariusz49:345:1413:5016:1418:4320:5022:5623:5226:1929:0931:4733:1537:3142:0347:43
10 BKPanc5:148:362:242:292:072:060:562:272:502:381:284:164:325:40
49:1949:34
1:360:15
11124Wójcik, Grzegorz61:3317:2825:5228:1630:4132:4734:5235:5138:1741:0743:4645:1349:3054:0259:41
WKS Wawel17:288:242:242:252:062:050:592:262:502:391:274:174:325:39
61:1761:33
1:360:16
12110Kazimierczak, Tomasz64:494:048:1115:3918:5522:4128:1729:4132:5836:5040:0741:4947:5655:2862:50
17 WBZ4:044:077:283:163:465:361:243:173:523:171:426:077:327:22
64:2864:49
1:380:21
13117Paruszewski, Marek66:303:106:229:0212:5616:1419:5121:2225:1229:5937:5040:0446:5753:5363:46
indywidualnie3:103:122:403:543:183:371:313:504:477:512:146:536:569:53
66:0466:30
2:180:26
14111Lendzioszek, Paweł71:597:3510:2712:3616:0719:2622:0723:3827:1631:3041:0543:4551:1958:5469:01
KS Spójnia Warszawa7:352:522:093:313:192:411:313:384:149:352:407:347:3510:07
71:3071:59
2:290:29
15118Przybyła, Tomasz76:417:3511:2026:1329:3334:5640:1341:3644:5648:1352:0453:4759:5367:2774:59
7 BOW Słupsk7:353:4514:533:205:235:171:233:203:173:511:436:067:347:32
76:2476:41
1:250:17
16361Pawlak, Tomasz97:264:257:309:3813:1024:3727:2928:4934:1152:1957:1361:0174:0682:3895:26
HKS Mochy4:253:052:083:3211:272:521:205:2218:084:543:4813:058:3212:48
97:0397:26
1:370:23
 
115Mol, Krzysztofnkl2:324:37-----22:1724:1426:4527:3529:4633:3637:3640:1748:3654:1564:15
5 Pułk Artylerii2:322:0517:401:572:310:502:113:504:002:418:195:3910:00
66:3567:0816:45
2:200:33*128
123Wiśniewski, Pawełnkl6:2910:3813:3817:1619:25-----27:1330:3437:0142:2045:2552:2160:4970:46
WKS Wawel6:294:093:003:382:097:483:216:275:193:056:568:289:57
73:4074:1021:56
2:540:30*113
pk108Borzyszkowski, Jaceknkl6:4714:1823:2026:3228:4331:0132:1641:13--------------------60:41-----
UKS Siódemka6:477:319:023:122:112:181:158:5719:28
-----
113Marte, Michalabs
KU AZS WAT Warszawa
 
 
 
M45 (14)4,7 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(102)2(127)3(107)4(116)5(138)6(117)7(109)8(128)9(124)10(129)11(134)12(100)Meta
 
1122Wąsicki, Jacek36:142:275:298:2812:3914:5317:3920:1621:4725:3629:4834:1835:5436:14
7 BOW Słupsk2:273:022:594:112:142:462:371:313:494:124:301:360:20
2129Pesta, Adam40:142:545:568:2815:0217:4720:3623:1825:0928:3133:0038:2339:5440:14
UKS Azymut 452:543:022:326:342:452:492:421:513:224:295:231:310:20
3130Plesiński, Mariusz43:105:498:1710:4515:5120:1222:4025:4727:1331:4636:2841:0842:5043:10
10 BKPanc5:492:282:285:064:212:283:071:264:334:424:401:420:20
12:5440:31
*111*136
4132Słoński, Marek45:132:315:348:5712:3315:5819:0925:2426:5329:5535:0143:1644:5545:13
Kadra Małopolski2:313:033:233:363:253:116:151:293:025:068:151:390:18
5128Michalak, Tomasz48:452:065:359:0715:0618:1723:0028:3930:2835:1640:0746:5248:2848:45
UNTS2:063:293:325:593:114:435:391:494:484:516:451:360:17
6136Witkowski, Adam49:462:496:429:5313:4017:3020:5726:0827:5233:3439:0147:4449:3049:46
UKS Azymut 452:493:533:113:473:503:275:111:445:425:278:431:460:16
7133Szajna, Robert54:193:0110:1413:4518:4922:5827:5631:5133:4837:2345:5351:3553:5754:19
Kadra Małopolski3:017:133:315:044:094:583:551:573:358:305:422:220:22
8127Krasuski, Bartłomiej56:543:518:4212:3717:4821:5827:0431:2034:1138:4546:4653:4356:2956:54
Team3603:514:513:555:114:105:064:162:514:348:016:572:460:25
9377Pupiec, Mariusz57:283:018:1412:2019:0824:0327:5432:4734:3738:5245:4954:5057:0657:28
UKS Siódemka3:015:134:066:484:553:514:531:504:156:579:012:160:22
10134Topór, Marek66:387:3025:4328:5339:0942:0044:5947:5549:5552:5057:5164:3766:1766:38
Kadra Małopolski7:3018:133:1010:162:512:592:562:002:555:016:461:400:21
11374Wójtowicz, Piotr67:296:2916:4720:0025:3931:1735:1343:3045:5351:1357:0765:2567:0867:29
Strzebielino6:2910:183:135:395:383:568:172:235:205:548:181:430:21
12137Wrzosek, Zbigniew69:062:239:0512:1916:3819:3433:3339:0540:5443:5348:2565:5968:4469:06
indywidualnie2:236:423:144:192:5613:595:321:492:594:3217:342:450:22
62:56
*136
13131Porada, Robert71:422:5321:3924:4730:1634:0837:5743:4045:1949:2055:0069:2471:2171:42
UKS Reflex Rybnik2:5318:463:085:293:523:495:431:394:015:4014:241:570:21
 
135Witkowski, Zbigniewnkl4:339:5817:3233:25----------43:4245:5552:1558:3866:3468:4469:09
indywidualnie4:335:257:3415:5310:172:136:206:237:562:100:25
 
 
 
M50 (12)4,6 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(108)2(128)3(117)4(138)5(112)6(110)7(127)8(103)9(102)10(130)11(135)12(100)Meta
 
1142Moszkowicz, Paweł32:473:566:109:3612:0114:1817:4421:1423:1424:4627:2231:0832:3032:47
WKS Wawel3:562:143:262:252:173:263:302:001:322:363:461:220:17
2138Bartczak, Jarosław36:314:456:2310:3313:2016:1519:1422:4324:5626:3429:3534:3636:1136:31
UMKS ORKAN4:451:384:102:472:552:593:292:131:383:015:011:350:20
3145Wrzesiński, Krzysztof47:585:538:3114:1717:3721:1526:3831:2834:1236:4140:5445:5647:3847:58
6MBOT Warszawa5:532:385:463:203:385:234:502:442:294:135:021:420:20
4146Wysocki, Romuald50:267:429:2813:4117:5324:2127:4132:1535:2638:2141:4248:3250:0550:26
CSWI i CH Wrocław7:421:464:134:126:283:204:343:112:553:216:501:330:21
5144Wołek, Andrzej52:536:1011:4417:4220:5824:4629:1734:4037:4139:5744:2550:2152:2752:53
UNTS6:105:345:583:163:484:315:233:012:164:285:562:060:26
6140Forystek, Józef63:428:2917:4024:0427:4031:5936:5343:1946:3349:2454:3760:5563:2163:42
WKS Wawel8:299:116:243:364:194:546:263:142:515:136:182:260:21
7147Żesławski, Wojciech66:1017:0021:1426:0130:0933:1738:5844:4949:3052:3657:2064:1165:5066:10
Kadra Małopolski17:004:144:474:083:085:415:514:413:064:446:511:390:20
8141Jankowski, Tomasz76:0710:0012:4320:0623:3926:4030:3535:5040:5743:0246:5673:5075:4676:07
PKO HARPAGAN Gdańsk10:002:437:233:333:013:555:155:072:053:5426:541:560:21
9367Gapiński, Włodzimierz89:2511:0817:1227:2834:1240:1448:5958:2163:4867:3074:2585:2288:5789:25
UKS Orientuś Łódź11:086:0410:166:446:028:459:225:273:426:5510:573:350:28
10143Nowacki, Zbigniew101:1213:4920:1532:1036:3542:5348:3257:1269:1971:5481:0698:23100:49101:12
GKS Luzino13:496:2611:554:256:185:398:4012:072:359:1217:172:260:23
 
139Dankov, Sergiyabs
O-Kompas
347Bączek, Dariuszabs
UKS Ruciane Nida
 
 
 
M55 (12)4,3 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(106)2(103)3(112)4(138)5(111)6(105)7(127)8(108)9(104)10(129)11(136)12(100)Meta
 
1151Dyzio, Włodzimierz40:081:404:3310:0713:3017:3221:3925:1527:1129:2832:1138:2039:4340:08
Kadra Małopolski1:402:535:343:234:024:073:361:562:172:436:091:230:25
2156Lech, Bogdan40:231:484:399:4012:3416:4520:4823:4426:1729:4132:1337:5640:0440:23
UMKS ORKAN1:482:515:012:544:114:032:562:333:242:325:432:080:19
3158Mikielski, Marek44:572:275:1312:1815:2920:1325:3728:5431:1934:5237:2242:5444:3044:57
UMKS ORKAN2:272:467:053:114:445:243:172:253:332:305:321:360:27
4157Machowski, Władysław47:466:289:4315:4318:2723:0728:4231:5834:1337:5540:1945:5647:2447:46
UKS OSiR6:283:156:002:444:405:353:162:153:422:245:371:280:22
5150Chugunov, Vova48:301:505:2713:2317:0222:1327:5031:1533:4736:5640:4846:3648:0948:30
Kaliningrad1:503:377:563:395:115:373:252:323:093:525:481:330:21
6357Mossakowski, Przemysław48:472:025:2213:3017:1422:3227:4231:1333:4937:3440:3346:3048:1648:47
indywidualnie2:023:208:083:445:185:103:312:363:452:595:571:460:31
7152Klawczyński, Zbigniew51:342:377:5714:1917:5722:2527:1130:3634:4039:3644:2749:4051:1351:34
1 Brygada Logistyczna2:375:206:223:384:284:463:254:044:564:515:131:330:21
8159Niessner, Piotr51:471:456:5513:0316:1720:2424:4230:3132:3235:0037:4950:0251:2651:47
WKS Wawel1:455:106:083:144:074:185:492:012:282:4912:131:240:21
9353Olschowski, Peter62:142:176:1019:0422:2631:4437:1942:0544:4247:5551:2059:3961:4662:14
OLV Steinberg2:173:5312:543:229:185:354:462:373:133:258:192:070:28
10154Korf, Aliaksandr85:433:409:4720:4726:3935:2247:0357:0061:0667:3974:5083:1385:2485:43
SKO Orion3:406:0711:005:528:4311:419:574:066:337:118:232:110:19
 
148Andrzejewski, Leszekabs
UKS Azymut 45
160Parfianowicz, Marcinabs
indywidualnie
 
 
 
M60 (7)4,3 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(106)2(103)3(112)4(138)5(111)6(105)7(127)8(108)9(104)10(129)11(136)12(100)Meta
 
1161Boris, Krylov40:551:294:0110:4813:3018:1822:2425:0727:0429:2531:3638:2439:5640:55
Kaliningrad1:292:326:472:424:484:062:431:572:212:116:481:320:59
2162Miszewski, Romuald43:101:534:4112:1015:0219:5624:1027:1630:0032:3334:4041:2342:5043:10
UKS Azymut 451:532:487:292:524:544:143:062:442:332:076:431:270:20
3155Kryjomski, Jerzy48:232:214:5413:3116:2520:4925:1828:0530:3733:0035:2946:4248:0548:23
Kadra Małopolski2:212:338:372:544:244:292:472:322:232:2911:131:230:18
4166Solovev, Mikhail52:482:105:0817:4920:3224:5829:4132:5535:0437:3940:3750:2852:2652:48
Pioner SK2:102:5812:412:434:264:433:142:092:352:589:511:580:22
5163Movko, Sergei55:282:146:0222:0125:0331:5036:1639:2142:0344:3146:4853:2655:0055:28
UKS Azymut 452:143:4815:593:026:474:263:052:422:282:176:381:340:28
6164Olbrycht, Janusz68:512:429:3618:2822:0427:1432:2736:1638:4743:3550:1466:4968:2568:51
indywidualnie2:426:548:523:365:105:133:492:314:486:3916:351:360:26
7165Pietrusiński, Marek72:522:166:1629:3534:1540:1646:1653:0757:2061:0164:1570:4172:2272:52
KS Artemis Wrocław2:164:0023:194:406:016:006:514:133:413:146:261:410:30
72:23
*100
 
 
 
M65 (6)4,1 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(107)2(111)3(115)4(138)5(105)6(103)7(101)8(130)9(135)10(100)Meta
 
1172Mientki, Tadeusz51:086:509:5115:3919:0324:4432:2137:4340:5148:3050:4151:08
UMKS ORKAN6:503:015:483:245:417:375:223:087:392:110:27
2171Łuński, Zbigniew55:065:3511:4215:1218:1334:0240:0043:4546:5152:5054:4255:06
UMKS ORKAN5:356:073:303:0115:495:583:453:065:591:520:24
3168Bohaczek, Janusz59:567:029:5716:1630:1637:0043:0546:1749:4857:2759:3459:56
UMKS ORKAN7:022:556:1914:006:446:053:123:317:392:070:22
4167Bloch, Leszek62:308:5313:2017:4021:4330:3840:2747:4351:2159:3962:0462:30
indywidualnie8:534:274:204:038:559:497:163:388:182:250:26
5170Łapanowski, Jacenty91:0410:5014:3718:2951:0959:5271:3875:5679:4288:4490:4191:04
KU AZS WAT Warszawa10:503:473:5232:408:4311:464:183:469:021:570:23
6173Szepelak, Jan108:5313:0919:0825:0931:0751:1465:4187:0292:34104:05108:11108:53
UMKS ORKAN13:095:596:015:5820:0714:2721:215:3211:314:060:42
 
 
 
M70 (6)3,9 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(104)2(128)3(105)4(117)5(110)6(103)7(106)8(130)9(134)10(100)Meta
 
1176Wasilewski, Stanisław56:144:0019:5124:0626:5832:3236:3343:3947:0353:5755:5156:14
PUKS Młode Orły4:0015:514:152:525:344:017:063:246:541:540:23
2178Woźniak, Henryk70:324:3311:4219:4723:3136:1742:2748:5256:1866:3769:5470:32
UMKS ORKAN4:337:098:053:4412:466:106:257:2610:193:170:38
3174Kmieciński, Józef72:283:5624:4332:4236:3443:2452:1458:0962:0369:4471:5972:28
PUKS Młode Orły3:5620:477:593:526:508:505:553:547:412:150:29
4175Kruczek, Stanisław77:455:3223:0539:1243:0050:3355:2260:5765:2374:4177:1377:45
WKS Wawel5:3217:3316:073:487:334:495:354:269:182:320:32
5344Miasnikov, Sergei90:025:0816:5140:0042:4457:0866:4472:2877:0986:4989:3090:02
Pskov-Rus5:0811:4323:092:4414:249:365:444:419:402:410:32
 
177Wojtyła, Jerzynkl4:1413:2919:4433:19-----49:2656:3568:3978:1180:3181:0138:13
UMKS ORKAN4:149:156:1513:3516:077:0912:049:322:200:30*116
 
 
 
M75 (3)3,4 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(102)2(103)3(110)4(117)5(127)6(104)7(129)8(136)9(100)Meta
 
1181Mansson, Kjell43:234:577:0911:5118:4127:4531:4834:5540:4443:0243:23
Ronneby OK4:572:124:426:509:044:033:075:492:180:21
2180Linnersjö, Björn52:553:386:4312:3019:4328:2234:3839:5349:2452:2252:55
OK Orion3:383:055:477:138:396:165:159:312:580:33
3179Czabański, Edward90:075:409:3616:3735:5951:1764:5671:1986:4289:2790:07
UKS Azymut 455:403:567:0119:2215:1813:396:2315:232:450:40
 
 
 
Open1 (10)2,4 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(102)2(141)3(118)4(132)5(120)6(140)7(136)8(100)Meta
 
1363Opanowicz, Kamila25:302:395:438:2510:4213:3020:3723:1225:0425:30
UKS Siódemka2:393:042:422:172:487:072:351:520:26
2186Gudełajtis, Jacek27:424:156:239:1012:2414:4020:2925:0127:2027:42
10 Brygada Logistyczna4:152:082:473:142:165:494:322:190:22
3190Stachura, Jan34:393:597:5613:1316:1620:1329:5932:5834:1934:39
Kadra Małopolski3:593:575:173:033:579:462:591:210:20
4369Ner, Monika39:4810:3114:3718:4221:1925:0631:2234:3539:2439:48
indywidualnie10:314:064:052:373:476:163:134:490:24
5185Dolna, Justyna45:404:1523:3327:0730:1133:0740:0543:1845:1145:40
indywidualnie4:1519:183:343:042:566:583:131:530:29
6184Buzek, Gabriela49:095:3315:2020:0623:0430:3437:1144:5748:4449:09
Kadra Małopolski5:339:474:462:587:306:377:463:470:25
7189Sidorow, Sergey51:504:137:0011:3014:1317:4436:3949:4551:2751:50
Dnepr4:132:474:302:433:3118:5513:061:420:23
8188Pułczyńska, Agnieszka54:156:4813:0820:1725:3630:1243:5750:3053:4554:15
WKS Wawel6:486:207:095:194:3613:456:333:150:30
9354Olschowski, Beata60:056:2513:4718:4721:2824:5943:4857:0359:2660:05
OLV Steinberg6:257:225:002:413:3118:4913:152:230:39
 
187Niemiec, Aleksandraabs
Kadra Małopolski
 
 
 
Open2 (10)4,4 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(101)2(107)3(127)4(108)5(128)6(117)7(111)8(104)9(140)10(134)11(100)Meta
 
1365Ladach, Daniel46:432:167:0010:4514:1417:0324:1929:0034:5642:5944:4746:2446:43
indywidualnie2:164:443:453:292:497:164:415:568:031:481:370:19
2379Kozieł, Marta51:391:556:5410:4114:2417:2323:5628:0634:2841:5849:2451:2251:39
UKS Siódemka1:554:593:473:432:596:334:106:227:307:261:580:17
3359Krause, Bartłomiej51:532:228:2912:4515:0617:5125:0032:1439:4846:5049:2551:3251:53
Poznaj Poznań nocą2:226:074:162:212:457:097:147:347:022:352:070:21
4358Jusik, Paweł57:502:129:4513:2223:3227:1435:1440:4346:1754:2256:0157:3357:50
Poznaj Poznań nocą2:127:333:3710:103:428:005:295:348:051:391:320:17
5360Kwapiński, Dariusz61:581:475:5814:3916:3318:4323:3842:2348:3058:0760:0561:3661:58
10 BKPanc1:474:118:411:542:104:5518:456:079:371:581:310:22
6194Kulaszewicz, Joanna70:353:5310:2415:1619:1223:0833:1240:5353:4164:0166:5870:1470:35
indywidualnie3:536:314:523:563:5610:047:4112:4810:202:573:160:21
7193Wensław, Justyna70:363:4510:2115:1419:1223:0733:0940:5053:3964:0066:5570:1470:36
indywidualnie3:456:364:533:583:5510:027:4112:4910:212:553:190:22
8Mrozowski, Przemysław95:312:3923:3527:4548:1755:0567:0571:5478:1785:2693:0395:0895:31
UKS Siódemka2:3920:564:1020:326:4812:004:496:237:097:372:050:23
9192Wójtowicz, Katarzyna111:493:4642:3449:5155:3960:1971:3683:0592:36104:39108:04111:22111:49
UNTS3:4638:487:175:484:4011:1711:299:3112:033:253:180:27
10191Wójtowicz, Grzegorz111:583:4642:3149:4355:3060:1471:2383:0892:33104:40108:01111:24111:58
UNTS3:4638:457:125:474:4411:0911:459:2512:073:213:230:34
 
 
 
W10 (16)2,0 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(114)2(132)3(120)4(125)5(140)6(100)Meta
 
1196Biskupska, Julia17:343:256:089:1113:1314:1217:1217:34
Kadra Małopolski3:252:433:034:020:593:000:22
2197Ciećwierz, Małgorzata22:514:017:3711:0017:1418:3822:3122:51
UKS Azymut 454:013:363:236:141:243:530:20
3203Ollinyk, Yelyzaveta22:594:288:1210:5915:3718:4122:3822:59
Kadra Małopolski4:283:442:474:383:043:570:21
4201Moszkowicz, Julia23:253:377:1910:4115:2619:2423:0223:25
Kadra Małopolski3:373:423:224:453:583:380:23
5202Olejnik, Jaśmina24:283:205:307:4713:4818:5924:0524:28
Kadra Małopolski3:202:102:176:015:115:060:23
6206Wasilewska, Olga26:057:3211:1614:0218:4221:4525:4126:05
UKS OSiR7:323:442:464:403:033:560:24
7199Klimczak, Olimpia26:344:357:5612:3118:1222:2726:1026:34
UKS Siódemka4:353:214:355:414:153:430:24
8205Porzycz, Małgorzata28:173:106:129:1513:4420:3727:5428:17
UKS Siódemka3:103:023:034:296:537:170:23
9195Bielecka, Marta28:184:189:0816:1020:5124:1727:5228:18
UKS Siódemka4:184:507:024:413:263:350:26
10210Łysoń Łucja31:013:517:0712:0516:5921:1230:4131:01
UKS Siódemka3:513:164:584:544:139:290:20
11209Trzebiatowska, Martyna36:575:4110:2316:0223:2429:4136:3336:57
UKS Siódemka5:414:425:397:226:176:520:24
12207Wysocka, Michalina39:354:438:0911:1128:2032:2039:1039:35
MKS MOS4:433:263:0217:094:006:500:25
13204Piekielna, Maja59:193:3914:3221:0434:2453:4758:5859:19
Kadra Małopolski3:3910:536:3213:2019:235:110:21
14200Kukawska, Julia64:365:4713:2140:1149:2655:4564:1564:36
Kadra Małopolski5:477:3426:509:156:198:300:21
15198Przybyło, Maria88:2654:0157:5170:0276:3281:2288:0288:26
Kadra Małopolski54:013:5012:116:304:506:400:24
 
208Szmidtka, Martynankl6:5923:0729:5736:52-----43:3043:5540:17
UKS Siódemka6:5916:086:506:556:380:25*122
 
 
 
W12 (17)2,2 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(102)2(141)3(132)4(120)5(125)6(122)7(136)8(100)Meta
 
1219Nowak, Anna17:222:535:187:369:1312:5714:3015:4017:0417:22
UKS Azymut 452:532:252:181:373:441:331:101:240:18
2225Ukleja, Patrycja17:272:594:557:058:4512:1614:3115:4817:0917:27
UKS Azymut 452:591:562:101:403:312:151:171:210:18
3218Niessner, Pola17:332:183:475:427:1910:2112:3615:5317:1517:33
Kadra Małopolski2:181:291:551:373:022:153:171:220:18
4214Ciećwierz, Weronika19:423:355:438:2210:0413:5016:4017:5919:2519:42
UKS Azymut 453:352:082:391:423:462:501:191:260:17
5223Słońska, Antonina20:162:424:065:587:5811:0817:0818:3719:5620:16
Kadra Małopolski2:421:241:522:003:106:001:291:190:20
6215Dzwonkowska, Paulina22:443:408:5411:2413:0716:5318:4420:4322:2622:44
UKS OSiR3:405:142:301:433:461:511:591:430:18
7217Mianowska, Antonina23:194:246:468:4510:5614:1320:1421:3822:5823:19
UNTS4:242:221:592:113:176:011:241:200:21
8211Borkowska, Lena24:283:145:378:2510:3014:5220:2422:2324:0924:28
UKS OSiR3:142:232:482:054:225:321:591:460:19
9216Łącka, Julia24:343:395:437:5510:3014:2017:5022:4824:1224:34
UKS OSiR3:392:042:122:353:503:304:581:240:22
10226Wojtas, Julia27:325:358:3911:2913:2717:1424:2025:4627:0827:32
Kadra Małopolski5:353:042:501:583:477:061:261:220:24
11213Chwiejczak, Dorota32:124:438:0311:3816:0022:2526:0229:0231:4232:12
indywidualnie4:433:203:354:226:253:373:002:400:30
12221Podgórska, Marta32:223:1514:4717:2920:0123:1729:1730:4132:0232:22
Kadra Małopolski3:1511:322:422:323:166:001:241:210:20
13220Owsianka, Weronika32:368:2610:2113:0618:2526:0628:5330:1932:1732:36
Kadra Małopolski8:261:552:455:197:412:471:261:580:19
14224Sobiepanek, Barbara39:533:3018:1421:2527:4033:0435:1137:0439:3539:53
UKS OSiR3:3014:443:116:155:242:071:532:310:18
15222Siek, Barbara43:374:1726:4029:2931:4937:5839:5541:4543:2243:37
Kadra Małopolski4:1722:232:492:206:091:571:501:370:15
16212Chabiera, Filomena49:3111:1632:2935:2538:3843:0645:4147:1649:0149:31
UNTS11:1621:132:563:134:282:351:351:450:30
 
227Zawada, Zuzannaabs
Kadra Małopolski
 
 
 
W14 (15)3,1 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(101)2(103)3(107)4(109)5(128)6(108)7(130)8(136)9(100)Meta
 
1235Majewska, Maja31:422:085:226:3513:2415:3017:5523:4529:4731:2231:42
PUKS Młode Orły2:083:141:136:492:062:255:506:021:350:20
2240Powichrowska, Ilona38:562:3810:0511:0719:2321:2924:0229:4336:3238:3838:56
UKS OSiR2:387:271:028:162:062:335:416:492:060:18
3241Pułczyńska, Hanna45:022:246:408:0014:0816:1926:5135:3742:3744:4245:02
Kadra Małopolski2:244:161:206:082:1110:328:467:002:050:20
4233Kurtycz, Natalia53:242:3912:5214:2023:3326:2235:4041:4150:1152:5953:24
Kadra Małopolski2:3910:131:289:132:499:186:018:302:480:25
5234Lamparska, Maja53:321:574:566:0613:3220:0923:0238:3251:4153:1153:32
Kadra Małopolski1:572:591:107:266:372:5315:3013:091:300:21
6242Pupiec, Agata54:134:198:4214:1522:4527:3035:1043:2952:3153:5254:13
UKS Siódemka4:194:235:338:304:457:408:199:021:210:21
7237Michno, Marta57:312:167:1812:2019:1121:3232:5545:4955:3557:1257:31
Kadra Małopolski2:165:025:026:512:2111:2312:549:461:370:19
8236Melzer, Anna59:343:5110:3025:1534:3339:3342:0647:3956:1359:0959:34
UKS Siódemka3:516:3914:459:185:002:335:338:342:560:25
9232Jowita, Pudełek65:573:209:0411:1930:4834:2347:4253:4562:1065:3865:57
Kadra Małopolski3:205:442:1519:293:3513:196:038:253:280:19
10228Błyskosz, Magdalena66:252:3016:4318:2026:2135:0744:1155:2464:0066:0766:25
Kadra Małopolski2:3014:131:378:018:469:0411:138:362:070:18
11239Owsianka, Wiktoria76:103:1211:5615:1026:0729:3035:0363:4873:3475:5276:10
Kadra Małopolski3:128:443:1410:573:235:3328:459:462:180:18
12238Moszkowicz, Anna81:577:0017:5721:0632:0535:2440:5669:4179:2681:3881:57
Kadra Małopolski7:0010:573:0910:593:195:3228:459:452:120:19
13229Czachura, Anna85:044:4633:4635:0743:0445:4757:0270:1282:2184:4685:04
Kadra Małopolski4:4629:001:217:572:4311:1513:1012:092:250:18
14231Hałucha, Martyna88:052:3417:4421:2137:2243:2359:5973:1685:2587:4688:05
Kadra Małopolski2:3415:103:3716:016:0116:3613:1712:092:210:19
15230Gendek, Marta122:062:2454:4756:0068:2978:4284:45105:20119:36121:50122:06
UNTS2:2452:231:1312:2910:136:0320:3514:162:140:16
 
 
 
W16 (15)4,6 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(108)2(128)3(117)4(138)5(112)6(110)7(127)8(103)9(102)10(130)11(135)12(100)Meta
 
1245Dankova, Olena43:135:016:5812:0215:3018:5223:2527:2829:5831:5035:1141:0042:5443:13
O-Kompas5:011:575:043:283:224:334:032:301:523:215:491:540:19
2243Block, Amelia48:545:227:4912:4216:0619:5323:5528:3631:1133:1240:4146:3748:2848:54
UKS Orientuś Łódź5:222:274:533:243:474:024:412:352:017:295:561:510:26
3253Słońska, Zofia49:485:167:2812:5317:0020:1624:4929:5732:5834:4840:1747:5149:2749:48
Kadra Małopolski5:162:125:254:073:164:335:083:011:505:297:341:360:21
4244Chabiera, Lena52:427:4410:4316:1120:3823:2628:0834:3837:0838:5843:1650:5452:2352:42
UNTS7:442:595:284:272:484:426:302:301:504:187:381:290:19
5250Moskal, Zuzanna55:175:417:5916:1919:4925:5029:1933:5736:4340:0143:3153:1654:5955:17
UKS Siódemka5:412:188:203:306:013:294:382:463:183:309:451:430:18
6246Gniewkowska, Julia57:456:138:2214:0018:0521:5229:0634:1837:0540:2247:5055:0657:2557:45
UKS Włóczykij6:132:095:384:053:477:145:122:473:177:287:162:190:20
7248Łabuzek, Marta59:487:039:1816:0820:3724:0429:5336:4339:5342:2050:0757:1759:3059:48
Kadra Małopolski7:032:156:504:293:275:496:503:102:277:477:102:130:18
47:14
*129
8251Pesta, Anna60:187:3711:0718:0821:4526:0132:4838:5141:5645:0649:4257:5959:5960:18
UKS Azymut 457:373:307:013:374:166:476:033:053:104:368:172:000:19
9249Nitsch, Aleksandra66:589:5918:2025:5736:1939:0244:0049:1852:0754:1058:1064:4966:3566:58
UNTS9:598:217:3710:222:434:585:182:492:034:006:391:460:23
10256Zielińska, Oliwia70:595:2824:3930:5434:5939:1745:0254:2157:1259:0162:2468:1270:3970:59
PUKS Młode Orły5:2819:116:154:054:185:459:192:511:493:235:482:270:20
11255Zelek, Klaudia71:306:3313:2922:1226:1436:0144:2150:1153:2255:3661:3769:2171:1371:30
Kadra Małopolski6:336:568:434:029:478:205:503:112:146:017:441:520:17
12254Wójcik, Natalia74:016:2922:4929:0232:5247:2851:2656:1759:0561:0064:5671:3073:3874:01
Kadra Małopolski6:2916:206:133:5014:363:584:512:481:553:566:342:080:23
13247Kozel, Julia115:2332:0336:2748:3555:1359:2069:4381:3187:2290:57102:38111:50115:04115:23
PKO HARPAGAN Gdańsk32:034:2412:086:384:0710:2311:485:513:3511:419:123:140:19
 
257Żurek, Martankl6:5011:0321:0825:4230:0434:2740:5449:08-----60:2666:2868:3368:56
UKS Siódemka6:504:1310:054:344:224:236:278:1411:186:022:050:23
252Rutkowska, Magdalenankl-----21:2029:18----------42:20-----48:2951:59-----70:4575:2875:52
UKS Siódemka21:207:5813:026:093:3018:464:430:24
 
 
 
W18 (15)5,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(106)2(128)3(109)4(107)5(110)6(117)7(138)8(116)9(127)10(130)11(134)12(100)Meta
 
1259Biederman, Adrianna39:381:236:418:4012:2014:0918:4421:1724:2128:1232:4037:5739:2139:38
Kadra Małopolski1:235:181:593:401:494:352:333:043:514:285:171:240:17
2265Garbacik, Maja41:232:137:088:5112:3914:2518:0721:1825:3929:4334:0339:2541:0341:23
Kadra Małopolski2:134:551:433:481:463:423:114:214:044:205:221:380:20
3346Głowacz, Julia41:591:055:497:2912:0613:4119:1121:3127:5231:2835:4740:2041:4341:59
UNTS1:054:441:404:371:355:302:206:213:364:194:331:230:16
4271Topór, Magdalena46:521:236:448:2312:2214:4820:4623:4629:4934:3339:2945:0346:3346:52
Kadra Małopolski1:235:211:393:592:265:583:006:034:444:565:341:300:19
5267Mianowska, Julia54:361:3210:5413:1218:4021:1726:1430:0033:2140:1946:0652:1854:1354:36
UNTS1:329:222:185:282:374:573:463:216:585:476:121:550:23
6258Bączek, Małgorzata56:191:347:1411:2316:3918:5422:5329:5136:0443:1348:4154:0656:0156:19
Kadra Małopolski1:345:404:095:162:153:596:586:137:095:285:251:550:18
7268Olszanka, Gabriela60:411:2613:2916:3420:2422:5031:2234:3640:3444:4252:4558:4660:2360:41
KS OK!Sport1:2612:033:053:502:268:323:145:584:088:036:011:370:18
8264Filipczak, Natalia62:491:438:1010:2215:0617:5524:1230:0133:2643:2750:1159:5262:2762:49
PUKS Młode Orły1:436:272:124:442:496:175:493:2510:016:449:412:350:22
9269Pudełek, Michalina64:331:3210:5615:1120:4023:0533:5338:5843:1349:5256:2862:3264:1264:33
Kadra Małopolski1:329:244:155:292:2510:485:054:156:396:366:041:400:21
10266Melzer, Zofia69:481:3313:2916:3523:1426:2933:3441:0847:1953:2060:5967:4269:2969:48
UKS Siódemka1:3311:563:066:393:157:057:346:116:017:396:431:470:19
11260Biegun, Katarzyna84:492:5014:5018:0724:3128:2035:4139:4546:1459:3975:2282:1384:2584:49
Kadra Małopolski2:5012:003:176:243:497:214:046:2913:2515:436:512:120:24
12263Dzierwa, Hanna97:172:1513:2917:0622:1325:0235:3743:2959:0372:0786:3895:0096:5497:17
Kadra Małopolski2:1511:143:375:072:4910:357:5215:3413:0414:318:221:540:23
13272Tywonek, Julia106:572:2613:2116:4024:1430:3143:3868:1175:1182:0295:27103:47106:37106:57
UKS OSiR2:2610:553:197:346:1713:0724:337:006:5113:258:202:500:20
 
261Bielecka, Aleksandrankl1:4614:1918:5924:2028:1234:3939:43-----50:1757:3063:5565:4466:08
UKS Siódemka1:4612:334:405:213:526:275:0410:347:136:251:490:24
270Susek, Juliankl1:5320:5025:2531:12----------------------------------------59:25
UKS Siódemka1:5318:574:355:4728:13
 
 
 
W20 (2)5,3 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(106)2(107)3(116)4(113)5(112)6(138)7(117)8(109)9(128)10(126)11(124)12(108)13(129)14(133)
15(135)16(100)Meta
 
1273Dawidowska, Natalia68:351:526:0411:5214:3216:1322:3727:2831:2133:4640:1843:3148:3755:1858:44
UKS Siódemka1:524:125:482:401:416:244:513:532:256:323:135:066:413:26
66:3768:1868:35
7:531:410:17
2274Porada, Lilianna81:494:019:3015:5322:0724:0128:0031:3635:1537:0342:5948:5557:1563:4074:00
UKS Reflex Rybnik4:015:296:236:141:543:593:363:391:485:565:568:206:2510:20
79:2381:3081:49
5:232:070:19
 
 
 
W21E (9)6,6 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(104)2(103)3(116)4(113)5(112)6(138)7(117)8(139)9(121)10(123)11(124)12(128)13(109)14(127)
15(108)16(130)17(136)18(100)Meta
 
1281Kubicka, Zuzanna50:362:315:028:4010:4311:5814:4417:4621:3824:2927:5331:3934:0835:5537:15
UNTS2:312:313:382:031:152:463:023:522:513:243:462:291:471:20
38:5342:4949:1250:2050:36
1:383:566:231:080:16
2286Wańczyk, Zuzanna52:382:455:5411:3313:0614:2417:0319:5023:5426:5730:3934:3937:1338:4939:57
PUKS Młode Orły2:453:095:391:331:182:392:474:043:033:424:002:341:361:08
41:4445:4250:5152:1752:38
1:473:585:091:260:21
3275Bączek-Motała, Barbara61:012:375:0914:3716:1117:1920:0522:5226:5130:0033:3239:4942:5444:5846:33
Kadra Małopolski2:372:329:281:341:082:462:473:593:093:326:173:052:041:35
49:1853:4859:2060:4261:01
2:454:305:321:220:19
4277Borychowska, Marlena65:113:025:4611:1413:4015:2718:0020:4824:5528:1932:0940:0643:4045:3247:12
MKS Paulinum3:022:445:282:261:472:332:484:073:243:507:573:341:521:40
54:4458:2363:3864:5365:11
7:323:395:151:150:18
5278Dominiak, Dagmara65:386:339:5715:4718:3419:5523:3326:5331:2034:3040:4845:3948:3350:4652:02
PUKS Młode Orły6:333:245:502:471:213:383:204:273:106:184:512:542:131:16
54:0457:2863:4165:1365:38
2:023:246:131:320:25
6279Konkol-Klimczak, Wioletta69:233:436:3111:4313:3014:4417:2020:4026:0731:2235:1939:5542:4444:2545:59
UKS Siódemka3:432:485:121:471:142:363:205:275:153:574:362:491:411:34
58:1462:0367:3669:0169:23
12:153:495:331:250:22
7284Panaszek, Justyna99:115:229:1117:1220:1821:5025:1929:1734:4839:0744:2550:2171:4274:3977:16
10 BKPanc5:223:498:013:061:323:293:585:314:195:185:5621:212:572:37
79:5089:3297:1698:5199:11
2:349:427:441:350:20
8280Korczyc, Anna143:134:288:1817:5419:5821:4425:5429:4334:3749:5758:3365:1185:16108:51110:19
10 BKPanc4:283:509:362:041:464:103:494:5415:208:366:3820:0523:351:28
113:17122:34140:24142:52143:13
2:589:1717:502:280:21
 
282Kulec, Annankl----------------------------------------------------------------------
UKS Azymut Dębów
---------------188:23189:3329:5235:2753:2857:2762:2979:1380:2682:32
188:231:10*67*78*47*46*56*61*77*62
85:1299:37109:39126:41128:25137:53157:32181:28184:55186:15
*69*42*59*53*57*39*71*51*52*55
 
 
 
W21S (10)4,7 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(128)2(109)3(105)4(138)5(112)6(107)7(127)8(102)9(101)10(129)11(136)12(100)Meta
 
1288Durzyńska, Katarzyna44:278:4310:3812:1618:3922:1127:2030:5334:2435:3837:5242:4944:0944:27
5 Pułk Artylerii8:431:551:386:233:325:093:333:311:142:144:571:200:18
2294Porzycz, Agnieszka46:437:5710:3612:0817:4120:5425:4529:5233:5135:1038:4944:4146:1946:43
UKS Siódemka7:572:391:325:333:134:514:073:591:193:395:521:380:24
3276Bilawa, Karolina49:4310:2812:5314:3621:4126:1230:2934:2038:0339:4142:3147:3049:2449:43
17 WBZ10:282:251:437:054:314:173:513:431:382:504:591:540:19
4293Patejko, Patrycja50:568:3510:5112:2519:1422:4029:0533:3337:3738:4242:5048:4550:3450:56
KS Spójnia Warszawa8:352:161:346:493:266:254:284:041:054:085:551:490:22
5289Kahs, Natalia53:5012:3816:3121:0627:4131:1236:1439:5543:2644:3946:5451:5353:2253:50
7 BOW Słupsk12:383:534:356:353:315:023:413:311:132:154:591:290:28
6295Staniszewska, Aneta64:4711:0618:5821:1332:0135:5842:3246:5950:4552:1255:3362:5164:2264:47
7 BOW Słupsk11:067:522:1510:483:576:344:273:461:273:217:181:310:25
7287Bąkowska, Dominika67:3311:0514:0418:0533:0137:3043:4148:1752:5554:3857:2464:1467:0867:33
PKO HARPAGAN Gdańsk11:052:594:0114:564:296:114:364:381:432:466:502:540:25
8291Nawrocka, Monika113:5334:2637:4759:1067:4173:1482:5788:2392:1793:4499:47111:14113:21113:53
indywidualnie34:263:2121:238:315:339:435:263:541:276:0311:272:070:32
 
290Kuźba, Justynaabs
UKS Siódemka
292Parfianowicz, Katarzynaabs
indywidualnie
 
 
 
W35 (9)5,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(106)2(128)3(109)4(107)5(110)6(117)7(138)8(116)9(127)10(130)11(134)12(100)Meta
 
1350Śliwczyńska, Ilona51:201:427:299:1413:4015:5820:4024:1827:5333:2638:4549:0850:5851:20
Team3601:425:471:454:262:184:423:383:355:335:1910:231:500:22
2300Karnia-Biskupska, Anna61:042:1910:4313:0219:2121:5427:2631:4936:4142:4751:0658:1660:3761:04
Kadra Małopolski2:198:242:196:192:335:324:234:526:068:197:102:210:27
3297Biolik, Agnieszka62:031:4215:3917:4722:0924:3129:1533:2937:2745:2952:4559:5561:4362:03
UNTS1:4213:572:084:222:224:444:143:588:027:167:101:480:20
4303Ukleja, Ewa74:402:1410:1912:5819:1022:0429:0033:1440:5354:3062:2971:5674:1974:40
UKS Azymut 452:148:052:396:122:546:564:147:3913:377:599:272:230:21
5296Bańska-Bodziona, Aneta82:582:0711:5318:0927:1430:4739:2143:5351:1360:4571:2279:4382:3882:58
10 BKPanc2:079:466:169:053:338:344:327:209:3210:378:212:550:20
6302Pawlos-Dorocicz, Elżbieta115:202:3022:1928:3136:2643:0252:1858:3767:2275:56101:59112:34114:52115:20
Szarotki2:3019:496:127:556:369:166:198:458:3426:0310:352:180:28
7301Machowska- Łącka, Magdalena118:205:3325:2131:3539:2846:0055:2561:4070:2778:58105:03115:36117:53118:20
UKS OSiR5:3319:486:147:536:329:256:158:478:3126:0510:332:170:27
 
299Golinowska, Elżbietankl1:5714:2517:4624:0826:4540:2644:0548:51---------------89:3390:01
5 Pułk Artylerii1:5712:283:216:222:3713:413:394:4640:420:28
298Gniadek, Monikaabs
GKS Luzino
 
 
 
W40 (6)4,7 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(102)2(127)3(107)4(116)5(138)6(117)7(109)8(128)9(124)10(129)11(134)12(100)Meta
 
1305Dankova, Olga51:483:047:0811:2617:0421:2925:4529:2931:3235:5342:4549:3551:2951:48
O-Kompas3:044:044:185:384:254:163:442:034:216:526:501:540:19
2306Marek, Agnieszka57:493:147:5412:2418:3527:1231:5935:3437:4241:5748:5055:4357:3057:49
indywidualnie3:144:404:306:118:374:473:352:084:156:536:531:470:19
3308Rycerska, Marzena69:123:3315:4919:3726:1731:2838:5143:5446:2351:2458:0666:0868:4569:12
11 Brem3:3312:163:486:405:117:235:032:295:016:428:022:370:27
4309Słońska, Bogusława73:054:2812:1717:2724:0228:2734:1039:5242:5348:1460:5570:1972:4073:05
Kadra Małopolski4:287:495:106:354:255:435:423:015:2112:419:242:210:25
5304Banach, Janina82:057:3226:1230:2838:0943:2050:5955:5258:2663:1970:0979:2181:4182:05
UMKS ORKAN7:3218:404:167:415:117:394:532:344:536:509:122:200:24
22:34
*128
 
307Nowicka-Bielecka, Korneliaabs
UKS Siódemka
 
 
 
W45 (8)4,6 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(108)2(128)3(117)4(138)5(112)6(110)7(127)8(103)9(102)10(130)11(135)12(100)Meta
 
1318Wysocka, Joanna55:126:549:5216:3721:0025:2130:2636:4239:2841:3445:5452:4254:4955:12
MKS MOS6:542:586:454:234:215:056:162:462:064:206:482:070:23
2313Nowak, Beata56:276:018:2214:1317:2031:2335:1739:3842:1444:1648:3654:0456:0756:27
UKS Azymut 456:012:215:513:0714:033:544:212:362:024:205:282:030:20
3310Bedarava, Yulya64:269:0711:3417:2522:3630:0737:4843:1245:5547:5251:5562:0363:5864:26
SK Bug9:072:275:515:117:317:415:242:431:574:0310:081:550:28
4315Topór, Monika66:587:3613:5521:3325:3340:2644:1948:5951:3453:3557:4964:3966:3566:58
Kadra Małopolski7:366:197:384:0014:533:534:402:352:014:146:501:560:23
5317Witkowska, Izabela73:2412:1414:3626:1635:2138:5344:1152:2456:0658:1562:3170:5472:5973:24
UKS Azymut 4512:142:2211:409:053:325:188:133:422:094:168:232:050:25
6314Olszanka, Wioleta74:0710:4316:5324:3828:4343:3447:2452:1855:0957:1661:0571:1173:2874:07
KS OK!Sport10:436:107:454:0514:513:504:542:512:073:4910:062:170:39
7316Trykozko, Urszula92:2514:0318:3631:2837:4644:1454:1263:0867:5371:3981:3589:4092:0292:25
Team36014:034:3312:526:186:289:588:564:453:469:568:052:220:23
8375Maciąg-Wójtowicz, Iwona100:246:1713:2226:3334:1647:5758:3568:4575:3180:5687:4596:5299:57100:24
Strzebielino6:177:0513:117:4313:4110:3810:106:465:256:499:073:050:27
 
 
 
W50 (7)4,1 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(107)2(111)3(115)4(138)5(105)6(103)7(101)8(130)9(135)10(100)Meta
 
1324Wołek, Ewa43:255:067:5112:1314:4021:3428:3932:0434:5340:3943:0243:25
UNTS5:062:454:222:276:547:053:252:495:462:230:23
2323Wańczyk, Magdalena52:126:009:2313:5217:3426:5234:1939:4443:2149:4251:4752:12
PUKS Młode Orły6:003:234:293:429:187:275:253:376:212:050:25
3322Temnikova, Olga64:397:3512:5617:3921:2036:5645:0749:4155:0262:1364:1564:39
Kaliningrad7:355:214:433:4115:368:114:345:217:112:020:24
4319Bugaj, Teresa74:2211:0718:3022:1525:2742:2051:2556:0062:2571:3673:5374:22
Kadra Małopolski11:077:233:453:1216:539:054:356:259:112:170:29
5321Dyzio, Anna91:2011:3123:0129:2636:5249:3259:4865:4770:0987:4790:5091:20
Kadra Małopolski11:3111:306:257:2612:4010:165:594:2217:383:030:30
6320Chernysheva, Tatiana92:207:0917:0222:3726:5246:3164:5776:0979:5887:2891:4692:20
Kaliningrad7:099:535:354:1519:3918:2611:123:497:304:180:34
7325Wołek, Małgorzata97:359:3515:1619:2724:0455:4465:4771:5676:0793:5396:5897:35
UNTS9:355:414:114:3731:4010:036:094:1117:463:050:37
 
 
 
W55 (4)3,9 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(104)2(128)3(105)4(117)5(110)6(103)7(106)8(130)9(134)10(100)Meta
 
1328Movko, Marina47:093:579:5914:4216:5422:3627:1132:5336:5244:1746:3847:09
UKS Azymut 453:576:024:432:125:424:355:423:597:252:210:31
2326Hornik, Alicja53:583:3814:0518:0920:5327:4433:1036:4542:1851:0353:2553:58
WKS Grunwald3:3810:274:042:446:515:263:355:338:452:220:33
3329Zenchenko, Tamara56:154:4113:3018:5221:2330:4336:1342:0245:5953:2155:4256:15
Dnepr4:418:495:222:319:205:305:493:577:222:210:33
4327Mikielska, Danuta78:224:2416:0627:3531:5340:2950:5560:3066:1474:4577:5678:22
UMKS ORKAN4:2411:4211:294:188:3610:269:355:448:313:110:26
 
 
 
W60 (7)3,6 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(102)2(107)3(110)4(105)5(128)6(127)7(104)8(129)9(135)10(100)Meta
 
1336Soloveva, Elena43:463:358:0111:0117:5922:5225:4830:3734:0540:4743:2143:46
Pioner SK3:354:263:006:584:532:564:493:286:422:340:25
2330Biziuk, Halina57:143:149:1312:5320:0534:0938:1944:0147:5154:3256:4957:14
UMKS ORKAN3:145:593:407:1214:044:105:423:506:412:170:25
3332Lewoń, Ewa61:554:029:2416:5427:4132:4736:5143:1648:4459:1061:2561:5542:09
UMKS ORKAN4:025:227:3010:475:064:046:255:2810:262:150:30*114
4331Lazareva, Natalia64:544:519:4113:1425:0840:1443:0648:1652:4161:3464:2564:54
UKS Azymut 454:514:503:3311:5415:062:525:104:258:532:510:29
5333Łuńska, Regina72:114:2211:2816:2728:1743:2646:1951:2858:1168:1471:3372:11
UMKS ORKAN4:227:064:5911:5015:092:535:096:4310:033:190:38
6335Smirnova, Natalia88:335:4913:3518:1028:4737:5343:4051:3257:0284:0387:5388:33
Pioner SK5:497:464:3510:379:065:477:525:3027:013:500:40
7334Olbrycht, Anna92:585:5716:5527:0844:1053:0559:3069:1176:0987:2992:1692:58
indywidualnie5:5710:5810:1317:028:556:259:416:5811:204:470:42
 
 
 
W65 (3)3,4 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(102)2(107)3(105)4(128)5(127)6(104)7(129)8(135)9(100)Meta
 
1338Linnersjö, Ann-Helen56:053:249:1021:5026:5331:1937:2441:3153:2455:4056:05
OK Orion3:245:4612:405:034:266:054:0711:532:160:25
2337Czabańska, Małgorzata60:1510:1716:0724:1432:3336:3242:4146:5556:5659:4760:15
UKS Azymut 4510:175:508:078:193:596:094:1410:012:510:28
3345Miasnikova, Ludmila68:305:1115:0324:4031:1235:3644:0449:5264:0167:5468:30
Pskov-Rus5:119:529:376:324:248:285:4814:093:530:36
 
 
 
M85+ (2)1,6 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(106)2(129)3(130)4(133)5(135)6(136)7(100)Meta
 
1182Wysocki, Stanisław53:494:2818:0122:0331:0546:3247:2352:3653:49
KS Spójnia Warszawa4:2813:334:029:0215:270:515:131:13
2183Zielczyński, Mieczysław66:515:1727:2632:0245:5960:2661:2566:0366:51
A-TO-MY5:1722:094:3613:5714:270:594:380:48