Baltic Cup 2018pt. 17.08.2018 20:43
Wyniki nieoficjalne - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10N (10/10)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
15Lendzioszek, Leszek08KS Spójnia Warszawa14:34
27Motała, Piotr08UKS Siódemka14:48
38Omelchenko, Vladyslav09Kadra Małopolski16:03
43Przybyło, Antonina10Kadra Małopolski18:44
510Porada, Jagoda08UKS Reflex Rybnik22:32
66Majewski, Kuba09UKS Siódemka22:46
74Klimczak, Oksana09UKS Siódemka23:21
89Podgórska, Gabriela09Kadra Małopolski24:12
91Abramczuk, Natalia07UNTS33:46
 
2Biskupska, Małgorzata10Kadra Małopolskiabs
 
 
 
10R (18/18)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
118Moszkowicz, Michał11WKS Wawel12:28
2362Witkowska, Agataindywidualnie14:25
317Mientki, Kajetan12UMKS ORKAN15:21
411Strugała, Tymoteusz13Kadra Małopolski17:18
514Kmiecińska, Maria09PUKS Młode Orły20:45
615Kmieciński, Franek12PUKS Młode Orły20:57
723Tadejewski, Nikodem12UMKS ORKAN21:28
812Bublik, Maciej12Kadra Małopolski26:38
921Patejko, Zuzanna12KS Spójnia Warszawa29:49
1016Lendzioszek, Łucja12KS Spójnia Warszawa29:58
1120Patejko, Jan16KS Spójnia Warszawa30:18
12366Łysoń, MichałUKS Siódemka30:22
1324Wójtowicz, Hanna10UNTS32:04
1419Moszkowicz, Aleksandra13WKS Wawel34:20
1522Raudner-Forystek, Katarzyna66WKS Wawel55:40
 
348Bączek, JędrekUKS Ruciane Nidaabs
339Szymerowska, CelinaUKS Siódemkaabs
340Szymerowska, EmiliaUKS Siódemkaabs
 
 
 
M10 (5/5)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
129Wasilewski, Antoni08UKS OSiR12:15
228Ukleja, Krzysztof08UKS Azymut 4512:33
325Chodlewski, Szymon08Kadra Małopolski14:02
427Pułczyński, Jeremi09Kadra Małopolski15:36
530Zasadzki, Tymoteusz10Kadra Małopolski16:30
 
 
 
M12 (12/12)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
138Łącki, Jakub06UKS OSiR19:56
234Kozel, Mikołaj06PKO HARPAGAN Gdańsk20:27
331Chodlewski, Antoni08Kadra Małopolski21:55
437Ludwin, Jakub07Kadra Małopolski22:46
535Lazarev, Igor06UKS Azymut 4523:16
639Pisarek, Kordian06Kadra Małopolski24:57
740Tarnowski, Przemysław07Kadra Małopolski31:05
8356Stopczyński, BartoszBKS Wataha33:37
933Klakla, Kacper07Kadra Małopolski40:02
1032Drosik, Marcel07UNTS42:00
11355Borzyszkowski, BartekUKS Siódemka59:57
 
36Lendzioszek, Antoni06KS Spójnia Warszawaabs
 
 
 
M14 (14/14)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1349Antonowicz, JanUNTS22:53
247Podworski, Kacper05UKS OSiR25:43
351Wójcik, Paweł05Kadra Małopolski26:45
445Majowski, Jan05UKS OSiR27:18
541Bedarau, Arseni04SK Bug28:55
653Żesławski, Mateusz04Kadra Małopolski34:06
742Bielecki, Michał04UKS Siódemka35:59
844Dąbrowski, Karol05UKS OSiR36:52
948Sobiepanek, Maksymilian04UKS OSiR38:19
1049Tywonek, Jan05UKS OSiR38:33
1143Bublik, Piotr05Kadra Małopolski39:17
1250Wasilewski, Mikołaj05UKS OSiR40:12
1352Żesławski, Jakub05Kadra Małopolski48:06
14341Fiedorowicz, HieronimUKS Traper Złocieniec97:34
 
 
 
M16 (7/7)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
155Nowak, Grzegorz03UKS Azymut 4534:30
256Olszewski, Bartłomiej02UNTS39:33
358Pudełek, Błażej02Kadra Małopolski40:49
454Banach, Piotr03UMKS ORKAN72:00
 
60Życzkowski, Jakub02UKS Siódemkaabs
59Tarnawski, Jan03Kadra Małopolskiabs
57Porzycz, Grzegorz02UKS Azymut 45abs
 
 
 
M18 (6/6)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
163Kijak, Jakub00Kadra Małopolski30:34
266Pesta, Piotr01UKS Azymut 4532:24
362Gładecki, Dawid00UKS OSiR38:07
461Choroś, Tomasz00PUKS Młode Orły43:51
565Ogdowski, Bartłomiej00UKS Siódemka44:24
 
64Kuźba, Jakub00UKS Siódemkankl
 
 
 
M20 (2/2)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
169Mossakowski, Wojciech98UNTS41:23
268Melzer, Szymon99UKS Siódemka65:27
 
 
 
M21E (10/10)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
167Biederman, Marcin98Kadra Małopolski35:59
2352Parfianowicz, PiotrUNTS36:32
373Kalata, Michał10 BKPanc Świętoszów37:02
4343Krzysztyński, Michał00Kadra Małopolski38:12
580Wołowczyk, Krzysztof95UNTS42:57
678Sergej, Czernow86AR Kaliningrad43:13
774Koguciuk, Konrad91KU AZS UMCS Lublin58:10
870Bedarau, Edvin96SK Bug76:32
 
72Hewelt, Maciej90UKS Azymut 45abs
76Nestorowicz, Łukasz85KU AZS UMCS Lublinabs
 
 
 
M21S (10/10)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
190Wensław, Mateusz87UKS Azymut 4527:51
284Kożyczkowski, Edward85indywidualnie33:33
383Jankowski, Paweł84BDOW MW Wejherowo37:22
489Skocelas, Grzegorz90GKS Luzino41:40
588Pisarski, Patryk82indywidualnie46:02
682Frątczak, Sławomir84GKS Luzino51:27
785Mikhaylov, Victor73Odessa Team55:33
886Nowacki, Kamil927 BOW Słupsk66:40
981Czerniak, Robert867 BOW Słupsk77:01
 
87Parfianowicz, Adam94indywidualnieabs
 
 
 
M35 (15/15)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1105Tkaczuk, Tomasz79UKS Azymut28:38
293Golinowski, Paweł7910 BKPanc29:32
391Bałdyga, Daniel801 Brygada Logistyczna34:46
496Kobierowski, Sławomir81GKS Luzino36:01
599Łącki, Łukasz82UKS OSiR36:41
698Lewiński, Łukasz807 BOW Słupsk39:51
7102Suchenia, Piotr80inov-8 team39:59
892Ciećwierz, Sławomir79UKS Azymut 4540:26
995Kalsztein, Karol74PKO HARPAGAN Gdańsk41:33
1094Kaczmarski, Paweł80LKS Górzanka Nawojowa Góra42:08
11103Tadejewski, Paweł79UMKS ORKAN42:14
12101Patejko, Przemysław82KS Spójnia Warszawa47:32
13104Terman, Dariusz807 BOW Słupsk53:50
1497Lepka, Bartosz82Słomiane Bambusy59:49
 
100Nagórek, Kamil83GKS Luzinoabs
 
 
 
M40 (19/20)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1116Nowak, Jacek76UKS Azymut 4525:05
2121Walicki, Rafał78HKS Mochy29:22
3115Mol, Krzysztof755 Pułk Artylerii32:22
3113Marte, Michal75KU AZS WAT Warszawa32:22
5106Banach, Krzysztof74UMKS ORKAN33:31
6111Lendzioszek, Paweł77KS Spójnia Warszawa33:32
7114Mientki, Sebastian76UMKS ORKAN34:01
8112Majewski, Marek77PUKS Młode Orły34:18
9120Sołowiej, Stanisław75KU AZS UMCS Lublin34:27
10119Sitnicki, Mariusz7710 BKPanc36:11
11124Wójcik, Grzegorz74WKS Wawel36:21
12107Biolik, Grzegorz76UNTS38:09
13342Fiedorowicz, SzczepanUKS Traper Złocieniec38:15
14361Pawlak, TomaszHKS Mochy44:57
15117Paruszewski, Marek75indywidualnie49:06
16118Przybyła, Tomasz777 BOW Słupsk49:34
17110Kazimierczak, Tomasz7517 WBZ67:42
18123Wiśniewski, Paweł76WKS Wawel69:11
 
pk108Borzyszkowski, Jacek74UKS Siódemka45:31
 
 
 
M45 (14/14)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1130Plesiński, Mariusz7310 BKPanc24:59
2126Borychowski, Mariusz72GKS Luzino28:56
3351Błachut, IgorTeam36029:43
4137Wrzosek, Zbigniew70indywidualnie34:02
5129Pesta, Adam69UKS Azymut 4535:48
6122Wąsicki, Jacek737 BOW Słupsk35:50
7136Witkowski, Adam70UKS Azymut 4536:55
8132Słoński, Marek69Kadra Małopolski37:40
9128Michalak, Tomasz69UNTS39:48
10131Porada, Robert72UKS Reflex Rybnik40:45
11134Topór, Marek73Kadra Małopolski40:49
12127Krasuski, Bartłomiej70Team36043:19
13135Witkowski, Zbigniew69indywidualnie71:50
 
133Szajna, Robert72Kadra Małopolskiabs
 
 
 
M50 (11/11)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1142Moszkowicz, Paweł68WKS Wawel26:57
2139Dankov, Sergiy68O-Kompas28:30
3138Bartczak, Jarosław68UMKS ORKAN34:50
4145Wrzesiński, Krzysztof6MBOT Warszawa35:07
5144Wołek, Andrzej64UNTS40:58
6143Nowacki, Zbigniew68GKS Luzino47:44
7140Forystek, Józef66WKS Wawel53:25
8146Wysocki, Romuald68MKS MOS55:29
9147Żesławski, Wojciech67Kadra Małopolski76:44
 
347Bączek, DariuszUKS Ruciane Nidaabs
141Jankowski, Tomasz67PKO HARPAGAN Gdańskabs
 
 
 
M55 (14/14)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1159Niessner, Piotr63WKS Wawel28:07
2357Mossakowski, Przemysławindywidualnie31:34
3151Dyzio, Włodzimierz61Kadra Małopolski32:36
4156Lech, Bogdan60UMKS ORKAN34:14
5152Klawczyński, Zbigniew621 Brygada Logistyczna35:23
6150Chugunov, Vova60Kaliningrad36:20
7157Machowski, Władysław59UKS OSiR37:18
8158Mikielski, Marek60UMKS ORKAN37:31
9353Olschowski, PeterOLV Steinberg39:00
10153Koczko, TomaszSkarmat Toruń44:11
11148Andrzejewski, Leszek59UKS Azymut 4545:15
12154Korf, Aliaksandr61SKO Orion52:56
13149Bedarau, Vadzim62SK Bug59:41
 
160Parfianowicz, Marcin63indywidualnieabs
 
 
 
M60 (7/7)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1161Boris, Krylov57Kaliningrad28:56
2155Kryjomski, Jerzy58Kadra Małopolski30:49
3166Solovev, Mikhail56Pioner SK33:51
4163Movko, Sergei55UKS Azymut 4534:48
5164Olbrycht, Janusz55indywidualnie37:26
6162Miszewski, Romuald54UKS Azymut 4540:41
7165Pietrusiński, Marek56KS Artemis Wrocław42:04
 
 
 
M65 (7/7)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1172Mientki, Tadeusz52UMKS ORKAN29:27
2168Bohaczek, Janusz52UMKS ORKAN30:20
3171Łuński, Zbigniew52UMKS ORKAN33:26
4169Gackowski, Bogdan53PKO HARPAGAN Gdańsk35:17
5170Łapanowski, JacentyKU AZS WAT Warszawa36:48
6167Bloch, Leszek50indywidualnie40:44
7173Szepelak, Jan50UMKS ORKAN71:44
 
 
 
M70 (6/6)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1176Wasilewski, Stanisław46PUKS Młode Orły34:02
2174Kmieciński, Józef47PUKS Młode Orły38:35
3175Kruczek, Stanisław48WKS Wawel42:10
4178Woźniak, Henryk48UMKS ORKAN43:43
 
344Miasnikov, Sergei47Pskov-Rusnkl
177Wojtyła, Jerzy48UMKS ORKANnkl
 
 
 
M75 (3/3)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1180Linnersjö, Björn42OK Orion36:12
2181Mansson, Kjell42Ronneby OK53:25
3179Czabański, Edward39UKS Azymut 4570:24
 
 
 
Open1 (10/10)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1364Kowalczyk, Aniaindywidualnie33:47
2363Opanowicz, KamilaUKS Siódemka34:25
3190Stachura, Jan03Kadra Małopolski45:58
4184Buzek, Gabriela76Kadra Małopolski48:08
5186Gudełajtis, Jacek7110 Brygada Logistyczna62:08
6354Olschowski, BeataOLV Steinberg64:50
7189Sidorow, Sergey59Dnepr71:38
8185Dolna, Justyna81indywidualnie88:09
 
188Pułczyńska, Agnieszka71WKS Wawelnkl
187Niemiec, Aleksandra05Kadra Małopolskiabs
 
 
 
Open2 (7/7)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1360Kwapiński, Dariusz10 BKPanc44:12
2365Ladach, Danielindywidualnie50:16
3359Krause, BartłomiejPoznaj Poznań nocą52:20
4358Jusik, PawełPoznaj Poznań nocą52:55
5191Wójtowicz, Grzegorz73UNTS79:26
6192Wójtowicz, Katarzyna73UNTS79:38
 
Mrozowski, PrzemysławUKS Siódemkankl
 
 
 
W10 (16/16)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1202Olejnik, JaśminaKadra Małopolski10:44
2207Wysocka, Michalina10MKS MOS15:21
3196Biskupska, Julia08Kadra Małopolski15:39
4206Wasilewska, Olga08UKS OSiR17:51
5203Ollinyk, Yelyzaveta08Kadra Małopolski18:32
6205Porzycz, Małgorzata08UKS Siódemka18:58
7201Moszkowicz, Julia08Kadra Małopolski19:31
8208Szmidtka, MartynaUKS Siódemka19:47
9210Łysoń ŁucjaUKS Siódemka20:19
10199Klimczak, Olimpia08UKS Siódemka20:52
11197Ciećwierz, Małgorzata08UKS Azymut 4522:45
12195Bielecka, Marta08UKS Siódemka24:08
13204Piekielna, Maja08Kadra Małopolski24:15
14198Przybyło, Maria08Kadra Małopolski25:13
15200Kukawska, Julia08Kadra Małopolski30:39
 
209Trzebiatowska, MartynaUKS Siódemkankl
 
 
 
W12 (17/17)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1223Słońska, Antonina07Kadra Małopolski17:08
2218Niessner, Pola07Kadra Małopolski20:47
3219Nowak, Anna06UKS Azymut 4521:00
4225Ukleja, Patrycja06UKS Azymut 4521:25
5212Chabiera, Filomena07UNTS22:58
6221Podgórska, Marta07Kadra Małopolski25:26
7217Mianowska, Antonina07UNTS25:50
8215Dzwonkowska, Paulina06UKS OSiR28:30
9211Borkowska, Lena06UKS OSiR32:28
10226Wojtas, Julia07Kadra Małopolski32:38
11216Łącka, Julia07UKS OSiR34:08
12214Ciećwierz, Weronika06UKS Azymut 4534:20
13220Owsianka, Weronika07Kadra Małopolski39:27
14224Sobiepanek, Barbara06UKS OSiR39:51
15222Siek, Barbara06Kadra Małopolski40:07
16213Chwiejczak, Dorota07indywidualnie71:25
 
227Zawada, Zuzanna06Kadra Małopolskiabs
 
 
 
W14 (15/15)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1234Lamparska, Maja05Kadra Małopolski31:40
2235Majewska, Maja04PUKS Młode Orły32:25
3229Czachura, Anna04Kadra Małopolski37:00
4241Pułczyńska, Hanna05Kadra Małopolski37:01
5233Kurtycz, Natalia05Kadra Małopolski37:34
6232Jowita, Pudełek05Kadra Małopolski41:39
7237Michno, Marta05Kadra Małopolski42:48
8228Błyskosz, Magdalena04Kadra Małopolski44:36
9238Moszkowicz, Anna05Kadra Małopolski48:43
10240Powichrowska, Ilona04UKS OSiR50:31
11242Pupiec, Agata05UKS Siódemka57:22
12230Gendek, Marta04UNTS75:22
 
239Owsianka, Wiktoria05Kadra Małopolskinkl
236Melzer, Anna05UKS Siódemkankl
231Hałucha, Martyna04Kadra Małopolskiabs
 
 
 
W16 (15/15)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1256Zielińska, Oliwia03PUKS Młode Orły33:08
2245Dankova, Olena02O-Kompas33:39
3243Block, Amelia02UKS Orientuś Łódź33:42
4257Żurek, Marta02UKS Siódemka39:02
5244Chabiera, Lena03UNTS40:45
6250Moskal, Zuzanna02UKS Siódemka42:07
7249Nitsch, Aleksandra03UNTS42:30
8253Słońska, Zofia02Kadra Małopolski43:30
9251Pesta, Anna03UKS Azymut 4544:03
10254Wójcik, Natalia02Kadra Małopolski44:51
11246Gniewkowska, Julia02UKS Włóczykij46:23
12248Łabuzek, Marta03Kadra Małopolski47:41
13255Zelek, Klaudia03Kadra Małopolski59:38
14247Kozel, Julia03PKO HARPAGAN Gdańsk70:01
15252Rutkowska, Magdalena03UKS Siódemka83:07
 
 
 
W18 (15/15)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1346Głowacz, JuliaUNTS30:29
2271Topór, Magdalena01Kadra Małopolski34:08
3259Biederman, Adrianna00Kadra Małopolski34:33
4265Garbacik, Maja00Kadra Małopolski36:13
5270Susek, Julia01UKS Siódemka36:54
6267Mianowska, Julia01UNTS37:33
7264Filipczak, Natalia00PUKS Młode Orły41:00
8258Bączek, Małgorzata01Kadra Małopolski41:01
9268Olszanka, Gabriela01KS OK!Sport41:56
10261Bielecka, Aleksandra00UKS Siódemka47:11
11269Pudełek, Michalina00Kadra Małopolski47:45
12266Melzer, Zofia01UKS Siódemka47:55
13263Dzierwa, Hanna01Kadra Małopolski49:41
14260Biegun, Katarzyna00Kadra Małopolski66:17
15272Tywonek, Julia01UKS OSiR66:53
 
 
 
W20 (2/2)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1273Dawidowska, Natalia99UKS Siódemka44:52
2274Porada, Lilianna98UKS Reflex Rybnik82:08
 
 
 
W21E (9/9)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1286Wańczyk, Zuzanna97PUKS Młode Orły43:24
2275Bączek-Motała, Barbara71Kadra Małopolski44:02
3279Konkol-Klimczak, Wioletta80UKS Siódemka46:30
4277Borychowska, Marlena88MKS Paulinum48:43
5281Kubicka, Zuzanna93UNTS51:37
6284Panaszek, Justyna8910 BKPanc70:03
7282Kulec, Anna90UKS Azymut Dębów73:05
8280Korczyc, Anna9210 BKPanc112:05
9283Owczarz, Hanna9010 BKPanc125:03
 
 
 
W21S (10/10)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1288Durzyńska, Katarzyna925 Pułk Artylerii30:58
2290Kuźba, Justyna94UKS Siódemka34:46
3294Porzycz, Agnieszka84UKS Siódemka37:57
4295Staniszewska, Aneta907 BOW Słupsk37:59
5293Patejko, Patrycja88KS Spójnia Warszawa40:10
6276Bilawa, Karolina9517 WBZ44:19
7287Bąkowska, Dominika92PKO HARPAGAN Gdańsk57:56
8291Nawrocka, Monika90indywidualnie61:49
 
289Kahs, Natalia927 BOW Słupsknkl
292Parfianowicz, Katarzyna92indywidualnieabs
 
 
 
W35 (9/9)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1297Biolik, Agnieszka77UNTS41:03
2350Śliwczyńska, IlonaTeam36045:54
3303Ukleja, Ewa80UKS Azymut 4548:06
4300Karnia-Biskupska, Anna80Kadra Małopolski48:12
5299Golinowska, Elżbieta805 Pułk Artylerii55:23
6296Bańska-Bodziona, Aneta7910 BKPanc57:32
7302Pawlos-Dorocicz, Elżbieta81Szarotki57:35
8301Machowska- Łącka, Magdalena83UKS OSiR122:03
 
298Gniadek, Monika81GKS Luzinoabs
 
 
 
W40 (6/6)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1305Dankova, Olga77O-Kompas38:48
2306Marek, Agnieszka74indywidualnie50:02
3307Nowicka-Bielecka, Kornelia74UKS Siódemka53:13
4304Banach, Janina76UMKS ORKAN56:14
5309Słońska, Bogusława76Kadra Małopolski57:11
6308Rycerska, Marzena7511 Brem60:57
 
 
 
W45 (7/7)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1313Nowak, Beata73UKS Azymut 4535:25
2315Topór, Monika70Kadra Małopolski41:12
3318Wysocka, Joanna71MKS MOS46:15
4317Witkowska, Izabela70UKS Azymut 4552:01
5316Trykozko, Urszula69Team36053:58
6314Olszanka, Wioleta70KS OK!Sport62:34
 
310Bedarava, Yulya71SK Bugabs
 
 
 
W50 (7/7)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1324Wołek, Ewa68UNTS27:11
2319Bugaj, Teresa68Kadra Małopolski36:43
3323Wańczyk, Magdalena68PUKS Młode Orły37:26
4320Chernysheva, Tatiana63Kaliningrad44:46
5325Wołek, Małgorzata66UNTS45:51
6322Temnikova, Olga65Kaliningrad46:54
7321Dyzio, Anna68Kadra Małopolski61:56
 
 
 
W55 (4/4)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1326Hornik, Alicja63WKS Grunwald31:52
2328Movko, Marina60UKS Azymut 4532:43
3327Mikielska, Danuta59UMKS ORKAN46:29
4329Zenchenko, Tamara60Dnepr51:44
 
 
 
W60 (7/7)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1336Soloveva, Elena58Pioner SK36:05
2330Biziuk, Halina57UMKS ORKAN42:18
3331Lazareva, Natalia55UKS Azymut 4545:40
4332Lewoń, Ewa55UMKS ORKAN46:48
5333Łuńska, Regina56UMKS ORKAN52:20
6335Smirnova, Natalia56Pioner SK66:02
7334Olbrycht, Anna56indywidualnie70:38
 
 
 
W65 (3/3)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1337Czabańska, Małgorzata52UKS Azymut 4542:19
2338Linnersjö, Ann-Helen50OK Orion42:55
3345Miasnikova, Ludmila47Pskov-Rus56:36
 
 
 
M85+ (2/2)Status: 20:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1182Wysocki, Stanisław29KS Spójnia Warszawa81:19
2183Zielczyński, Mieczysław30A-TO-MY120:51