Baltic Cup 2018sob. 18.08.2018 14:20
Wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10N (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
17Motała, Piotr08UKS Siódemka14:48215:06129:54
25Lendzioszek, Leszek08KS Spójnia Warszawa14:34116:35431:09
38Omelchenko, Vladyslav09Kadra Małopolski16:03315:53331:56
43Przybyło, Antonina10Kadra Małopolski18:44421:15739:59
59Podgórska, Gabriela09Kadra Małopolski24:12816:59541:11
64Klimczak, Oksana09UKS Siódemka23:21719:46643:07
76Majewski, Kuba09UKS Siódemka22:46622:57845:43
810Porada, Jagoda08UKS Reflex Rybnik22:32528:56951:28
91Abramczuk, Natalia07UNTS33:469114:0110147:47
 
2Biskupska, Małgorzata10Kadra Małopolskiabs15:102
 
 
 
10R (21)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
118Moszkowicz, Michał11WKS Wawel12:28112:53125:21
217Mientki, Kajetan12UMKS ORKAN15:21316:03231:24
311Strugała, Tymoteusz13Kadra Małopolski17:18416:19333:37
414Kmiecińska, Maria09PUKS Młode Orły20:45519:25540:10
515Kmieciński, Franek12PUKS Młode Orły20:57619:45640:42
623Tadejewski, Nikodem12UMKS ORKAN21:28721:291042:57
712Bublik, Maciej12Kadra Małopolski26:38817:07443:45
819Moszkowicz, Aleksandra13WKS Wawel34:201424:191158:39
921Patejko, Zuzanna12KS Spójnia Warszawa29:49930:291260:18
1020Patejko, Jan16KS Spójnia Warszawa30:181131:201361:38
11366Łysoń, MichałUKS Siódemka30:221235:011565:23
1224Wójtowicz, Hanna10UNTS32:041333:431465:47
1316Lendzioszek, Łucja12KS Spójnia Warszawa29:581047:011876:59
1422Raudner-Forystek, Katarzyna66WKS Wawel55:401544:2617100:06
 
340Szymerowska, EmiliaUKS Siódemkaabs20:178
339Szymerowska, CelinaUKS Siódemkaabs20:117
371Życzkowski, KarolUKS Siódemka21:129
372Życzkowski, NataliaUKS Siódemka37:1216
370Osenko, Lilaindywidualnie48:1719
362Witkowska, Agataindywidualnie14:252
348Bączek, JędrekUKS Ruciane Nidaabsabs
 
 
 
M10 (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
128Ukleja, Krzysztof08UKS Azymut 4512:33212:45125:18
229Wasilewski, Antoni08UKS OSiR12:15113:54226:09
325Chodlewski, Szymon08Kadra Małopolski14:02316:08430:10
427Pułczyński, Jeremi09Kadra Małopolski15:36415:50331:26
530Zasadzki, Tymoteusz10Kadra Małopolski16:30520:23536:53
 
 
 
M12 (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
138Łącki, Jakub06UKS OSiR19:56136:04156:00
235Lazarev, Igor06UKS Azymut 4523:16542:00265:16
3356Stopczyński, BartoszBKS Wataha33:37847:25381:02
434Kozel, Mikołaj06PKO HARPAGAN Gdańsk20:27274:32794:59
539Pisarek, Kordian06Kadra Małopolski24:57670:48695:45
633Klakla, Kacper07Kadra Małopolski40:02964:555104:57
740Tarnowski, Przemysław07Kadra Małopolski31:05777:078108:12
8355Borzyszkowski, BartekUKS Siódemka59:571157:494117:46
932Drosik, Marcel07UNTS42:001080:059122:05
 
31Chodlewski, Antoni08Kadra Małopolski21:553abs
36Lendzioszek, Antoni06KS Spójnia Warszawaabsnkl
37Ludwin, Jakub07Kadra Małopolski22:464abs
 
 
 
M14 (14)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1349Antonowicz, JanUNTS22:53148:22171:15
241Bedarau, Arseni04SK Bug28:55548:34277:29
345Majowski, Jan05UKS OSiR27:18451:25378:43
451Wójcik, Paweł05Kadra Małopolski26:45357:41684:26
547Podworski, Kacper05UKS OSiR25:43262:41888:24
653Żesławski, Mateusz04Kadra Małopolski34:06655:35489:41
744Dąbrowski, Karol05UKS OSiR36:52857:28594:20
843Bublik, Piotr05Kadra Małopolski39:171159:23798:40
949Tywonek, Jan05UKS OSiR38:331064:049102:37
1048Sobiepanek, Maksymilian04UKS OSiR38:19966:2510104:44
1142Bielecki, Michał04UKS Siódemka35:59779:0112115:00
1250Wasilewski, Mikołaj05UKS OSiR40:121277:1611117:28
1352Żesławski, Jakub05Kadra Małopolski48:061384:5813133:04
 
341Fiedorowicz, HieronimUKS Traper Złocieniec97:3414nkl
 
 
 
M16 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
155Nowak, Grzegorz03UKS Azymut 4534:30158:41193:11
256Olszewski, Bartłomiej02UNTS39:33260:462100:19
358Pudełek, Błażej02Kadra Małopolski40:49376:023116:51
454Banach, Piotr03UMKS ORKAN72:004112:544184:54
 
60Życzkowski, Jakub02UKS Siódemkaabsabs
59Tarnawski, Jan03Kadra Małopolskiabsabs
57Porzycz, Grzegorz02UKS Azymut 45absabs
 
 
 
M18 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
163Kijak, Jakub00Kadra Małopolski30:34159:35190:09
266Pesta, Piotr01UKS Azymut 4532:24264:39297:03
361Choroś, Tomasz00PUKS Młode Orły43:51476:253120:16
465Ogdowski, Bartłomiej00UKS Siódemka44:245123:405168:04
 
62Gładecki, Dawid00UKS OSiR38:073nkl
64Kuźba, Jakub00UKS Siódemkankl76:574
 
 
 
M20 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
169Mossakowski, Wojciech98UNTS41:23178:401120:03
268Melzer, Szymon99UKS Siódemka65:272119:402185:07
 
 
 
M21E (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1352Parfianowicz, PiotrUNTS36:32281:412118:13
2343Krzysztyński, Michał00Kadra Małopolski38:12492:443130:56
373Kalata, Michał10 BKPanc Świętoszów37:02398:255135:27
480Wołowczyk, Krzysztof95UNTS42:57595:204138:17
578Sergej, Czernow86AR Kaliningrad43:136103:136146:26
670Bedarau, Edvin96SK Bug76:328142:337219:05
774Koguciuk, Konrad91KU AZS UMCS Lublin58:107179:078237:17
 
67Biederman, Marcin98Kadra Małopolski35:591abs
77Pryjma, Fryderyk98UNTS78:441
72Hewelt, Maciej90UKS Azymut 45absabs
75Mazurkiewicz, Kuba93OK!Sport Warszawaabs
76Nestorowicz, Łukasz85KU AZS UMCS Lublinabsabs
 
 
 
M21S (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
190Wensław, Mateusz87UKS Azymut 4527:51148:12176:03
284Kożyczkowski, Edward85indywidualnie33:33263:19296:52
383Jankowski, Paweł84BDOW MW Wejherowo37:22380:484118:10
488Pisarski, Patryk82indywidualnie46:02578:353124:37
585Mikhaylov, Victor73Odessa Team55:33787:095142:42
682Frątczak, Sławomir84GKS Luzino51:27696:116147:38
786Nowacki, Kamil927 BOW Słupsk66:40899:107165:50
881Czerniak, Robert867 BOW Słupsk77:019125:388202:39
 
89Skocelas, Grzegorz90GKS Luzino41:404abs
87Parfianowicz, Adam94indywidualnieabsabs
 
 
 
M35 (15)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1105Tkaczuk, Tomasz79UKS Azymut28:38157:59186:37
293Golinowski, Paweł7910 BKPanc29:32259:59289:31
396Kobierowski, Sławomir81GKS Luzino36:01476:573112:58
4103Tadejewski, Paweł79UMKS ORKAN42:141181:314123:45
592Ciećwierz, Sławomir79UKS Azymut 4540:26884:345125:00
695Kalsztein, Karol74PKO HARPAGAN Gdańsk41:33988:306130:03
794Kaczmarski, Paweł80LKS Górzanka Nawojowa Góra42:081092:008134:08
898Lewiński, Łukasz807 BOW Słupsk39:516100:4310140:34
9104Terman, Dariusz807 BOW Słupsk53:501394:469148:36
1097Lepka, Bartosz82Słomiane Bambusy59:4914118:4611178:35
 
91Bałdyga, Daniel801 Brygada Logistyczna34:463nkl
102Suchenia, Piotr80inov-8 team39:597nkl
99Łącki, Łukasz82UKS OSiR36:415abs
100Nagórek, Kamil83GKS Luzinoabs89:137
101Patejko, Przemysław82KS Spójnia Warszawa47:3212nkl
 
 
 
M40 (20)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1116Nowak, Jacek76UKS Azymut 4525:05146:27171:32
2121Walicki, Rafał78HKS Mochy29:22248:31277:53
3112Majewski, Marek77PUKS Młode Orły34:18849:10383:28
4106Banach, Krzysztof74UMKS ORKAN33:31552:35586:06
5113Marte, Michal75KU AZS WAT Warszawa32:22353:56786:18
6342Fiedorowicz, SzczepanUKS Traper Złocieniec38:151351:17489:32
7111Lendzioszek, Paweł77KS Spójnia Warszawa33:32656:14989:46
8114Mientki, Sebastian76UMKS ORKAN34:01757:031091:04
9115Mol, Krzysztof755 Pułk Artylerii32:22360:001192:22
10109Ciszek, Marcin76WKS Śląsk Wrocław39:311455:27894:58
11107Biolik, Grzegorz76UNTS38:091261:401299:49
12124Wójcik, Grzegorz74WKS Wawel36:211171:4113108:02
13120Sołowiej, Stanisław75KU AZS UMCS Lublin34:27981:5016116:17
14119Sitnicki, Mariusz7710 BKPanc36:111080:4514116:56
15117Paruszewski, Marek75indywidualnie49:061685:2517134:31
16361Pawlak, TomaszHKS Mochy44:5715101:0119145:58
17123Wiśniewski, Paweł76WKS Wawel69:111981:0915150:20
18110Kazimierczak, Tomasz7517 WBZ67:421898:1318165:55
19118Przybyła, Tomasz777 BOW Słupsk49:3417127:5620177:30
 
108Borzyszkowski, Jacek74UKS Siódemka45:31pk53:176
 
 
 
M45 (14)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1130Plesiński, Mariusz7310 BKPanc24:59146:45171:44
2351Błachut, IgorTeam36029:43351:15280:58
3122Wąsicki, Jacek737 BOW Słupsk35:50652:49388:39
4137Wrzosek, Zbigniew70indywidualnie34:02457:30591:32
5129Pesta, Adam69UKS Azymut 4535:48556:43492:31
6128Michalak, Tomasz69UNTS39:48959:32699:20
7136Witkowski, Adam70UKS Azymut 4536:55763:278100:22
8132Słoński, Marek69Kadra Małopolski37:40863:087100:48
9131Porada, Robert72UKS Reflex Rybnik40:451073:209114:05
10127Krasuski, Bartłomiej70Team36043:191275:1810118:37
11134Topór, Marek73Kadra Małopolski40:491181:0511121:54
12135Witkowski, Zbigniew69indywidualnie71:501397:5713169:47
 
133Szajna, Robert72Kadra Małopolskiabs93:3612
126Borychowski, Mariusz72GKS Luzino28:562
 
 
 
M50 (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1142Moszkowicz, Paweł68WKS Wawel26:57143:29170:26
2138Bartczak, Jarosław68UMKS ORKAN34:50346:58281:48
3145Wrzesiński, Krzysztof6MBOT Warszawa35:07459:48394:55
4144Wołek, Andrzej64UNTS40:58564:594105:57
5143Nowacki, Zbigniew68GKS Luzino47:44674:216122:05
6146Wysocki, Romuald68CSWI i CH Wrocław55:29868:575124:26
7140Forystek, Józef66WKS Wawel53:25779:367133:01
8147Żesławski, Wojciech67Kadra Małopolski76:44983:088159:52
 
141Jankowski, Tomasz67PKO HARPAGAN Gdańskabs86:239
139Dankov, Sergiy68O-Kompas28:302abs
367Gapiński, WłodzimierzUKS Orientuś Łódź126:3810
347Bączek, DariuszUKS Ruciane Nidaabsabs
 
 
 
M55 (14)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1151Dyzio, Włodzimierz61Kadra Małopolski32:36350:05182:41
2156Lech, Bogdan60UMKS ORKAN34:14452:34286:48
3159Niessner, Piotr63WKS Wawel28:07158:48586:55
4152Klawczyński, Zbigniew621 Brygada Logistyczna35:23556:43392:06
5357Mossakowski, Przemysławindywidualnie31:34260:40692:14
6157Machowski, Władysław59UKS OSiR37:18757:13494:31
7158Mikielski, Marek60UMKS ORKAN37:31862:06799:37
8153Koczko, TomaszSkarmat Toruń44:111065:118109:22
9148Andrzejewski, Leszek59UKS Azymut 4545:151168:499114:04
10150Chugunov, Vova60Kaliningrad36:20679:1510115:35
11353Olschowski, PeterOLV Steinberg39:00986:4411125:44
12154Korf, Aliaksandr61SKO Orion52:5612114:5712167:53
13149Bedarau, Vadzim62SK Bug59:4113126:3913186:20
 
160Parfianowicz, Marcin63indywidualnieabsabs
 
 
 
M60 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1161Boris, Krylov57Kaliningrad28:56151:27180:23
2155Kryjomski, Jerzy58Kadra Małopolski30:49253:21284:10
3163Movko, Sergei55UKS Azymut 4534:48453:34388:22
4166Solovev, Mikhail56Pioner SK33:51361:46595:37
5162Miszewski, Romuald54UKS Azymut 4540:41657:10497:51
6164Olbrycht, Janusz55indywidualnie37:26575:486113:14
7165Pietrusiński, Marek56KS Artemis Wrocław42:04787:037129:07
 
 
 
M65 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1172Mientki, Tadeusz52UMKS ORKAN29:27157:48187:15
2171Łuński, Zbigniew52UMKS ORKAN33:26363:43297:09
3168Bohaczek, Janusz52UMKS ORKAN30:20268:06498:26
4170Łapanowski, JacentyKU AZS WAT Warszawa36:48567:193104:07
5169Gackowski, Bogdan53PKO HARPAGAN Gdańsk35:17471:205106:37
6167Bloch, Leszek50indywidualnie40:44677:306118:14
 
173Szepelak, Jan50UMKS ORKAN71:447abs
 
 
 
M70 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1176Wasilewski, Stanisław46PUKS Młode Orły34:02164:19298:21
2174Kmieciński, Józef47PUKS Młode Orły38:35263:101101:45
3175Kruczek, Stanisław48WKS Wawel42:10369:394111:49
4178Woźniak, Henryk48UMKS ORKAN43:43475:525119:35
 
344Miasnikov, Sergei47Pskov-Rusnkl82:246
177Wojtyła, Jerzy48UMKS ORKANnkl69:373
 
 
 
M75 (3)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1180Linnersjö, Björn42OK Orion36:12166:431102:55
2181Mansson, Kjell42Ronneby OK53:25283:322136:57
3179Czabański, Edward39UKS Azymut 4570:243155:103225:34
 
 
 
Open1 (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1363Opanowicz, KamilaUKS Siódemka34:25248:23282:48
2186Gudełajtis, Jacek7110 Brygada Logistyczna62:08547:331109:41
3190Stachura, Jan03Kadra Małopolski45:58378:175124:15
4184Buzek, Gabriela76Kadra Małopolski48:08487:056135:13
5189Sidorow, Sergey59Dnepr71:38770:444142:22
6185Dolna, Justyna81indywidualnie88:09865:563154:05
7354Olschowski, BeataOLV Steinberg64:50695:388160:28
 
188Pułczyńska, Agnieszka71WKS Wawelnklabs
368Mansson, MariAnneRonneby OK121:279
369Ner, Monikaindywidualnie94:217
364Kowalczyk, Aniaindywidualnie33:471
187Niemiec, Aleksandra05Kadra Małopolskiabsabs
 
 
 
Open2 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1360Kwapiński, Dariusz10 BKPanc44:12155:35199:47
2365Ladach, Danielindywidualnie50:16259:242109:40
3359Krause, BartłomiejPoznaj Poznań nocą52:20359:263111:46
4358Jusik, PawełPoznaj Poznań nocą52:55488:195141:14
5191Wójtowicz, Grzegorz73UNTS79:265122:287201:54
6192Wójtowicz, Katarzyna73UNTS79:386122:256202:03
 
Mrozowski, PrzemysławUKS Siódemkankl74:574
 
 
 
W10 (16)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1202Olejnik, JaśminaKadra Małopolski10:44111:02121:46
2196Biskupska, Julia08Kadra Małopolski15:39313:48229:27
3203Ollinyk, Yelyzaveta08Kadra Małopolski18:32513:55332:27
4205Porzycz, Małgorzata08UKS Siódemka18:58614:35433:33
5201Moszkowicz, Julia08Kadra Małopolski19:31716:40536:11
6207Wysocka, Michalina10MKS MOS15:21222:30837:51
7197Ciećwierz, Małgorzata08UKS Azymut 4522:451119:07641:52
8199Klimczak, Olimpia08UKS Siódemka20:521021:35742:27
9206Wasilewska, Olga08UKS OSiR17:51426:12944:03
10195Bielecka, Marta08UKS Siódemka24:081227:391051:47
11208Szmidtka, MartynaUKS Siódemka19:47833:491253:36
12198Przybyło, Maria08Kadra Małopolski25:131428:461153:59
 
209Trzebiatowska, MartynaUKS Siódemkanklnkl
210Łysoń ŁucjaUKS Siódemka20:199nkl
200Kukawska, Julia08Kadra Małopolski30:3915abs
204Piekielna, Maja08Kadra Małopolski24:1513nkl
 
 
 
W12 (17)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1223Słońska, Antonina07Kadra Małopolski17:08137:01254:09
2225Ukleja, Patrycja06UKS Azymut 4521:25438:41360:06
3217Mianowska, Antonina07UNTS25:50734:52160:42
4218Niessner, Pola07Kadra Małopolski20:47243:40464:27
5219Nowak, Anna06UKS Azymut 4521:00345:07566:07
6215Dzwonkowska, Paulina06UKS OSiR28:30845:19673:49
7212Chabiera, Filomena07UNTS22:58551:26974:24
8221Podgórska, Marta07Kadra Małopolski25:26650:22875:48
9216Łącka, Julia07UKS OSiR34:081147:07781:15
10214Ciećwierz, Weronika06UKS Azymut 4534:201255:271189:47
11226Wojtas, Julia07Kadra Małopolski32:381059:581392:36
12222Siek, Barbara06Kadra Małopolski40:071554:041094:11
13224Sobiepanek, Barbara06UKS OSiR39:511455:511295:42
14220Owsianka, Weronika07Kadra Małopolski39:271366:4314106:10
15211Borkowska, Lena06UKS OSiR32:28979:2015111:48
16213Chwiejczak, Dorota07indywidualnie71:251690:0816161:33
 
227Zawada, Zuzanna06Kadra Małopolskiabsabs
 
 
 
W14 (15)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1235Majewska, Maja04PUKS Młode Orły32:25261:50294:15
2241Pułczyńska, Hanna05Kadra Małopolski37:01460:36197:37
3234Lamparska, Maja05Kadra Małopolski31:40172:483104:28
4237Michno, Marta05Kadra Małopolski42:48773:194116:07
5233Kurtycz, Natalia05Kadra Małopolski37:34579:547117:28
6229Czachura, Anna04Kadra Małopolski37:00388:5711125:57
7228Błyskosz, Magdalena04Kadra Małopolski44:36881:418126:17
8232Jowita, Pudełek05Kadra Małopolski41:39687:4710129:26
9242Pupiec, Agata05UKS Siódemka57:221176:395134:01
10240Powichrowska, Ilona04UKS OSiR50:311085:229135:53
11238Moszkowicz, Anna05Kadra Małopolski48:439105:5913154:42
12230Gendek, Marta04UNTS75:2212117:0514192:27
 
236Melzer, Anna05UKS Siódemkankl91:3812
239Owsianka, Wiktoria05Kadra Małopolskinklnkl
231Hałucha, Martyna04Kadra Małopolskiabs78:446
 
 
 
W16 (15)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1245Dankova, Olena02O-Kompas33:39255:28189:07
2243Block, Amelia02UKS Orientuś Łódź33:42359:52393:34
3253Słońska, Zofia02Kadra Małopolski43:30856:482100:18
4249Nitsch, Aleksandra03UNTS42:30766:404109:10
5244Chabiera, Lena03UNTS40:45571:047111:49
6254Wójcik, Natalia02Kadra Małopolski44:511067:315112:22
7250Moskal, Zuzanna02UKS Siódemka42:07670:376112:44
8246Gniewkowska, Julia02UKS Włóczykij46:231175:189121:41
9248Łabuzek, Marta03Kadra Małopolski47:411282:5010130:31
10255Zelek, Klaudia03Kadra Małopolski59:381373:228133:00
11251Pesta, Anna03UKS Azymut 4544:039104:4211148:45
12247Kozel, Julia03PKO HARPAGAN Gdańsk70:0114159:2012229:21
 
257Żurek, Marta02UKS Siódemka39:024nkl
256Zielińska, Oliwia03PUKS Młode Orły33:081nkl
252Rutkowska, Magdalena03UKS Siódemka83:0715nkl
 
 
 
W18 (16)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1265Garbacik, Maja00Kadra Małopolski36:13453:36189:49
2259Biederman, Adrianna00Kadra Małopolski34:33357:28292:01
3271Topór, Magdalena01Kadra Małopolski34:08263:45397:53
4346Głowacz, JuliaUNTS30:29170:497101:18
5267Mianowska, Julia01UNTS37:33666:535104:26
6268Olszanka, Gabriela01KS OK!Sport41:56964:284106:24
7264Filipczak, Natalia00PUKS Młode Orły41:00770:386111:38
8270Susek, Julia01UKS Siódemka36:54589:4611126:40
9269Pudełek, Michalina00Kadra Małopolski47:451179:4210127:27
10263Dzierwa, Hanna01Kadra Małopolski49:411379:169128:57
 
272Tywonek, Julia01UKS OSiR66:5315nkl
260Biegun, Katarzyna00Kadra Małopolski66:1714abs
261Bielecka, Aleksandra00UKS Siódemka47:1110abs
266Melzer, Zofia01UKS Siódemka47:5512abs
258Bączek, Małgorzata01Kadra Małopolski41:018nkl
262Deptulska, Maria00UNTS73:488
 
 
 
W20 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1273Dawidowska, Natalia99UKS Siódemka44:52177:211122:13
 
274Porada, Lilianna98UKS Reflex Rybnik82:082nkl
 
 
 
W21E (11)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1275Bączek-Motała, Barbara71Kadra Małopolski44:02285:542129:56
2286Wańczyk, Zuzanna97PUKS Młode Orły43:24186:353129:59
3277Borychowska, Marlena88MKS Paulinum48:43483:211132:04
4279Konkol-Klimczak, Wioletta80UKS Siódemka46:30397:334144:03
5282Kulec, Anna90UKS Azymut Dębów73:057167:335240:38
 
284Panaszek, Justyna8910 BKPanc70:036nkl
281Kubicka, Zuzanna93UNTS51:375nkl
278Dominiak, DagmaraPUKS Młode Orłynkl
280Korczyc, Anna9210 BKPanc112:058
283Owczarz, Hanna9010 BKPanc125:039
285Szczęsnowicz, Natalia8510 BKPancabs
 
 
 
W21S (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1288Durzyńska, Katarzyna925 Pułk Artylerii30:58154:17185:15
2294Porzycz, Agnieszka84UKS Siódemka37:57357:10295:07
3295Staniszewska, Aneta907 BOW Słupsk37:59468:224106:21
4293Patejko, Patrycja88KS Spójnia Warszawa40:10567:183107:28
5276Bilawa, Karolina9517 WBZ44:19677:466122:05
6287Bąkowska, Dominika92PKO HARPAGAN Gdańsk57:56773:195131:15
7291Nawrocka, Monika90indywidualnie61:498150:418212:30
 
289Kahs, Natalia927 BOW Słupsknkl102:597
290Kuźba, Justyna94UKS Siódemka34:462abs
292Parfianowicz, Katarzyna92indywidualnieabsabs
 
 
 
W35 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1297Biolik, Agnieszka77UNTS41:03172:312113:34
2350Śliwczyńska, IlonaTeam36045:54270:371116:31
3300Karnia-Biskupska, Anna80Kadra Małopolski48:12473:553122:07
4299Golinowska, Elżbieta805 Pułk Artylerii55:23588:234143:46
5296Bańska-Bodziona, Aneta7910 BKPanc57:32693:345151:06
6302Pawlos-Dorocicz, Elżbieta81Szarotki57:357104:157161:50
7303Ukleja, Ewa80UKS Azymut 4548:063116:408164:46
8301Machowska- Łącka, Magdalena83UKS OSiR122:038103:446225:47
 
298Gniadek, Monika81GKS Luzinoabsabs
 
 
 
W40 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1305Dankova, Olga77O-Kompas38:48169:001107:48
2306Marek, Agnieszka74indywidualnie50:02286:162136:18
3307Nowicka-Bielecka, Kornelia74UKS Siódemka53:133100:474154:00
4309Słońska, Bogusława76Kadra Małopolski57:11597:013154:12
5304Banach, Janina76UMKS ORKAN56:144110:065166:20
6308Rycerska, Marzena7511 Brem60:576112:496173:46
 
 
 
W45 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1313Nowak, Beata73UKS Azymut 4535:25162:41198:06
2315Topór, Monika70Kadra Małopolski41:12265:392106:51
3317Witkowska, Izabela70UKS Azymut 4552:01471:403123:41
4318Wysocka, Joanna71MKS MOS46:15384:034130:18
5316Trykozko, Urszula69Team36053:585108:085162:06
 
314Olszanka, Wioleta70KS OK!Sport62:346nkl
310Bedarava, Yulya71SK Bugabs154:386
 
 
 
W50 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1324Wołek, Ewa68UNTS27:11157:58185:09
2323Wańczyk, Magdalena68PUKS Młode Orły37:26364:292101:55
3320Chernysheva, Tatiana63Kaliningrad44:46483:593128:45
4322Temnikova, Olga65Kaliningrad46:54690:014136:55
5321Dyzio, Anna68Kadra Małopolski61:567125:045187:00
 
325Wołek, Małgorzata66UNTS45:515nkl
319Bugaj, Teresa68Kadra Małopolski36:432abs
 
 
 
W55 (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1328Movko, Marina60UKS Azymut 4532:43254:04186:47
2326Hornik, Alicja63WKS Grunwald31:52160:00291:52
3329Zenchenko, Tamara60Dnepr51:44465:163117:00
4327Mikielska, Danuta59UMKS ORKAN46:29371:564118:25
 
 
 
W60 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1336Soloveva, Elena58Pioner SK36:05167:083103:13
2330Biziuk, Halina57UMKS ORKAN42:18264:221106:40
3332Lewoń, Ewa55UMKS ORKAN46:48466:332113:21
4331Lazareva, Natalia55UKS Azymut 4545:40377:455123:25
5333Łuńska, Regina56UMKS ORKAN52:20575:374127:57
6335Smirnova, Natalia56Pioner SK66:026112:246178:26
7334Olbrycht, Anna56indywidualnie70:387153:317224:09
 
 
 
W65 (3)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1338Linnersjö, Ann-Helen50OK Orion42:55285:471128:42
2337Czabańska, Małgorzata52UKS Azymut 4542:191108:253150:44
3345Miasnikova, Ludmila47Pskov-Rus56:363104:532161:29
 
 
 
M85+ (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1182Wysocki, Stanisław29KS Spójnia Warszawa81:19132:331113:52
2183Zielczyński, Mieczysław30A-TO-MY120:51242:082162:59