Baltic Cup 2018sob. 18.08.2018 14:12
Wyniki nieoficjalne - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10N (10/10)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
17Motała, Piotr08UKS Siódemka15:06
22Biskupska, Małgorzata10Kadra Małopolski15:10
38Omelchenko, Vladyslav09Kadra Małopolski15:53
45Lendzioszek, Leszek08KS Spójnia Warszawa16:35
59Podgórska, Gabriela09Kadra Małopolski16:59
64Klimczak, Oksana09UKS Siódemka19:46
73Przybyło, Antonina10Kadra Małopolski21:15
86Majewski, Kuba09UKS Siódemka22:57
910Porada, Jagoda08UKS Reflex Rybnik28:56
101Abramczuk, Natalia07UNTS114:01
 
 
 
10R (20/20)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
118Moszkowicz, Michał11WKS Wawel12:53
217Mientki, Kajetan12UMKS ORKAN16:03
311Strugała, Tymoteusz13Kadra Małopolski16:19
412Bublik, Maciej12Kadra Małopolski17:07
514Kmiecińska, Maria09PUKS Młode Orły19:25
615Kmieciński, Franek12PUKS Młode Orły19:45
7339Szymerowska, CelinaUKS Siódemka20:11
8340Szymerowska, EmiliaUKS Siódemka20:17
9371Życzkowski, KarolUKS Siódemka21:12
1023Tadejewski, Nikodem12UMKS ORKAN21:29
1119Moszkowicz, Aleksandra13WKS Wawel24:19
1221Patejko, Zuzanna12KS Spójnia Warszawa30:29
1320Patejko, Jan16KS Spójnia Warszawa31:20
1424Wójtowicz, Hanna10UNTS33:43
15366Łysoń, MichałUKS Siódemka35:01
16372Życzkowski, NataliaUKS Siódemka37:12
1722Raudner-Forystek, Katarzyna66WKS Wawel44:26
1816Lendzioszek, Łucja12KS Spójnia Warszawa47:01
19370Osenko, Lilaindywidualnie48:17
 
348Bączek, JędrekUKS Ruciane Nidaabs
 
 
 
M10 (5/5)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
128Ukleja, Krzysztof08UKS Azymut 4512:45
229Wasilewski, Antoni08UKS OSiR13:54
327Pułczyński, Jeremi09Kadra Małopolski15:50
425Chodlewski, Szymon08Kadra Małopolski16:08
530Zasadzki, Tymoteusz10Kadra Małopolski20:23
 
 
 
M12 (12/12)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
138Łącki, Jakub06UKS OSiR36:04
235Lazarev, Igor06UKS Azymut 4542:00
3356Stopczyński, BartoszBKS Wataha47:25
4355Borzyszkowski, BartekUKS Siódemka57:49
533Klakla, Kacper07Kadra Małopolski64:55
639Pisarek, Kordian06Kadra Małopolski70:48
734Kozel, Mikołaj06PKO HARPAGAN Gdańsk74:32
840Tarnowski, Przemysław07Kadra Małopolski77:07
932Drosik, Marcel07UNTS80:05
 
36Lendzioszek, Antoni06KS Spójnia Warszawankl
31Chodlewski, Antoni08Kadra Małopolskiabs
37Ludwin, Jakub07Kadra Małopolskiabs
 
 
 
M14 (14/14)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1349Antonowicz, JanUNTS48:22
241Bedarau, Arseni04SK Bug48:34
345Majowski, Jan05UKS OSiR51:25
453Żesławski, Mateusz04Kadra Małopolski55:35
544Dąbrowski, Karol05UKS OSiR57:28
651Wójcik, Paweł05Kadra Małopolski57:41
743Bublik, Piotr05Kadra Małopolski59:23
847Podworski, Kacper05UKS OSiR62:41
949Tywonek, Jan05UKS OSiR64:04
1048Sobiepanek, Maksymilian04UKS OSiR66:25
1150Wasilewski, Mikołaj05UKS OSiR77:16
1242Bielecki, Michał04UKS Siódemka79:01
1352Żesławski, Jakub05Kadra Małopolski84:58
 
341Fiedorowicz, HieronimUKS Traper Złocieniecnkl
 
 
 
M16 (7/7)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
155Nowak, Grzegorz03UKS Azymut 4558:41
256Olszewski, Bartłomiej02UNTS60:46
358Pudełek, Błażej02Kadra Małopolski76:02
454Banach, Piotr03UMKS ORKAN112:54
 
60Życzkowski, Jakub02UKS Siódemkaabs
59Tarnawski, Jan03Kadra Małopolskiabs
57Porzycz, Grzegorz02UKS Azymut 45abs
 
 
 
M18 (6/6)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
163Kijak, Jakub00Kadra Małopolski59:35
266Pesta, Piotr01UKS Azymut 4564:39
361Choroś, Tomasz00PUKS Młode Orły76:25
464Kuźba, Jakub00UKS Siódemka76:57
565Ogdowski, Bartłomiej00UKS Siódemka123:40
 
62Gładecki, Dawid00UKS OSiRnkl
 
 
 
M20 (2/2)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
169Mossakowski, Wojciech98UNTS78:40
268Melzer, Szymon99UKS Siódemka119:40
 
 
 
M21E (12/12)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
177Pryjma, Fryderyk98UNTS78:44
2352Parfianowicz, PiotrUNTS81:41
3343Krzysztyński, Michał00Kadra Małopolski92:44
480Wołowczyk, Krzysztof95UNTS95:20
573Kalata, Michał10 BKPanc Świętoszów98:25
678Sergej, Czernow86AR Kaliningrad103:13
770Bedarau, Edvin96SK Bug142:33
874Koguciuk, Konrad91KU AZS UMCS Lublin179:07
 
72Hewelt, Maciej90UKS Azymut 45abs
67Biederman, Marcin98Kadra Małopolskiabs
76Nestorowicz, Łukasz85KU AZS UMCS Lublinabs
75Mazurkiewicz, Kuba93OK!Sport Warszawaabs
 
 
 
M21S (10/10)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
190Wensław, Mateusz87UKS Azymut 4548:12
284Kożyczkowski, Edward85indywidualnie63:19
388Pisarski, Patryk82indywidualnie78:35
483Jankowski, Paweł84BDOW MW Wejherowo80:48
585Mikhaylov, Victor73Odessa Team87:09
682Frątczak, Sławomir84GKS Luzino96:11
786Nowacki, Kamil927 BOW Słupsk99:10
881Czerniak, Robert867 BOW Słupsk125:38
 
89Skocelas, Grzegorz90GKS Luzinoabs
87Parfianowicz, Adam94indywidualnieabs
 
 
 
M35 (15/15)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1105Tkaczuk, Tomasz79UKS Azymut57:59
293Golinowski, Paweł7910 BKPanc59:59
396Kobierowski, Sławomir81GKS Luzino76:57
4103Tadejewski, Paweł79UMKS ORKAN81:31
592Ciećwierz, Sławomir79UKS Azymut 4584:34
695Kalsztein, Karol74PKO HARPAGAN Gdańsk88:30
7100Nagórek, Kamil83GKS Luzino89:13
894Kaczmarski, Paweł80LKS Górzanka Nawojowa Góra92:00
9104Terman, Dariusz807 BOW Słupsk94:46
1098Lewiński, Łukasz807 BOW Słupsk100:43
1197Lepka, Bartosz82Słomiane Bambusy118:46
 
91Bałdyga, Daniel801 Brygada Logistycznankl
101Patejko, Przemysław82KS Spójnia Warszawankl
102Suchenia, Piotr80inov-8 teamnkl
99Łącki, Łukasz82UKS OSiRabs
 
 
 
M40 (20/20)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1116Nowak, Jacek76UKS Azymut 4546:27
2121Walicki, Rafał78HKS Mochy48:31
3112Majewski, Marek77PUKS Młode Orły49:10
4342Fiedorowicz, SzczepanUKS Traper Złocieniec51:17
5106Banach, Krzysztof74UMKS ORKAN52:35
6108Borzyszkowski, Jacek74UKS Siódemka53:17
7113Marte, Michal75KU AZS WAT Warszawa53:56
8109Ciszek, Marcin76WKS Śląsk Wrocław55:27
9111Lendzioszek, Paweł77KS Spójnia Warszawa56:14
10114Mientki, Sebastian76UMKS ORKAN57:03
11115Mol, Krzysztof755 Pułk Artylerii60:00
12107Biolik, Grzegorz76UNTS61:40
13124Wójcik, Grzegorz74WKS Wawel71:41
14119Sitnicki, Mariusz7710 BKPanc80:45
15123Wiśniewski, Paweł76WKS Wawel81:09
16120Sołowiej, Stanisław75KU AZS UMCS Lublin81:50
17117Paruszewski, Marek75indywidualnie85:25
18110Kazimierczak, Tomasz7517 WBZ98:13
19361Pawlak, TomaszHKS Mochy101:01
20118Przybyła, Tomasz777 BOW Słupsk127:56
 
 
 
M45 (13/13)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1130Plesiński, Mariusz7310 BKPanc46:45
2351Błachut, IgorTeam36051:15
3122Wąsicki, Jacek737 BOW Słupsk52:49
4129Pesta, Adam69UKS Azymut 4556:43
5137Wrzosek, Zbigniew70indywidualnie57:30
6128Michalak, Tomasz69UNTS59:32
7132Słoński, Marek69Kadra Małopolski63:08
8136Witkowski, Adam70UKS Azymut 4563:27
9131Porada, Robert72UKS Reflex Rybnik73:20
10127Krasuski, Bartłomiej70Team36075:18
11134Topór, Marek73Kadra Małopolski81:05
12133Szajna, Robert72Kadra Małopolski93:36
13135Witkowski, Zbigniew69indywidualnie97:57
 
 
 
M50 (12/12)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1142Moszkowicz, Paweł68WKS Wawel43:29
2138Bartczak, Jarosław68UMKS ORKAN46:58
3145Wrzesiński, Krzysztof6MBOT Warszawa59:48
4144Wołek, Andrzej64UNTS64:59
5146Wysocki, Romuald68CSWI i CH Wrocław68:57
6143Nowacki, Zbigniew68GKS Luzino74:21
7140Forystek, Józef66WKS Wawel79:36
8147Żesławski, Wojciech67Kadra Małopolski83:08
9141Jankowski, Tomasz67PKO HARPAGAN Gdańsk86:23
10367Gapiński, WłodzimierzUKS Orientuś Łódź126:38
 
347Bączek, DariuszUKS Ruciane Nidaabs
139Dankov, Sergiy68O-Kompasabs
 
 
 
M55 (14/14)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1151Dyzio, Włodzimierz61Kadra Małopolski50:05
2156Lech, Bogdan60UMKS ORKAN52:34
3152Klawczyński, Zbigniew621 Brygada Logistyczna56:43
4157Machowski, Władysław59UKS OSiR57:13
5159Niessner, Piotr63WKS Wawel58:48
6357Mossakowski, Przemysławindywidualnie60:40
7158Mikielski, Marek60UMKS ORKAN62:06
8153Koczko, TomaszSkarmat Toruń65:11
9148Andrzejewski, Leszek59UKS Azymut 4568:49
10150Chugunov, Vova60Kaliningrad79:15
11353Olschowski, PeterOLV Steinberg86:44
12154Korf, Aliaksandr61SKO Orion114:57
13149Bedarau, Vadzim62SK Bug126:39
 
160Parfianowicz, Marcin63indywidualnieabs
 
 
 
M60 (7/7)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1161Boris, Krylov57Kaliningrad51:27
2155Kryjomski, Jerzy58Kadra Małopolski53:21
3163Movko, Sergei55UKS Azymut 4553:34
4162Miszewski, Romuald54UKS Azymut 4557:10
5166Solovev, Mikhail56Pioner SK61:46
6164Olbrycht, Janusz55indywidualnie75:48
7165Pietrusiński, Marek56KS Artemis Wrocław87:03
 
 
 
M65 (7/7)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1172Mientki, Tadeusz52UMKS ORKAN57:48
2171Łuński, Zbigniew52UMKS ORKAN63:43
3170Łapanowski, JacentyKU AZS WAT Warszawa67:19
4168Bohaczek, Janusz52UMKS ORKAN68:06
5169Gackowski, Bogdan53PKO HARPAGAN Gdańsk71:20
6167Bloch, Leszek50indywidualnie77:30
 
173Szepelak, Jan50UMKS ORKANabs
 
 
 
M70 (6/6)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1174Kmieciński, Józef47PUKS Młode Orły63:10
2176Wasilewski, Stanisław46PUKS Młode Orły64:19
3177Wojtyła, Jerzy48UMKS ORKAN69:37
4175Kruczek, Stanisław48WKS Wawel69:39
5178Woźniak, Henryk48UMKS ORKAN75:52
6344Miasnikov, Sergei47Pskov-Rus82:24
 
 
 
M75 (3/3)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1180Linnersjö, Björn42OK Orion66:43
2181Mansson, Kjell42Ronneby OK83:32
3179Czabański, Edward39UKS Azymut 45155:10
 
 
 
Open1 (11/11)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1186Gudełajtis, Jacek7110 Brygada Logistyczna47:33
2363Opanowicz, KamilaUKS Siódemka48:23
3185Dolna, Justyna81indywidualnie65:56
4189Sidorow, Sergey59Dnepr70:44
5190Stachura, Jan03Kadra Małopolski78:17
6184Buzek, Gabriela76Kadra Małopolski87:05
7369Ner, Monikaindywidualnie94:21
8354Olschowski, BeataOLV Steinberg95:38
9368Mansson, MariAnneRonneby OK121:27
 
188Pułczyńska, Agnieszka71WKS Wawelabs
187Niemiec, Aleksandra05Kadra Małopolskiabs
 
 
 
Open2 (7/7)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1360Kwapiński, Dariusz10 BKPanc55:35
2365Ladach, Danielindywidualnie59:24
3359Krause, BartłomiejPoznaj Poznań nocą59:26
4Mrozowski, PrzemysławUKS Siódemka74:57
5358Jusik, PawełPoznaj Poznań nocą88:19
6192Wójtowicz, Katarzyna73UNTS122:25
7191Wójtowicz, Grzegorz73UNTS122:28
 
 
 
W10 (16/16)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1202Olejnik, JaśminaKadra Małopolski11:02
2196Biskupska, Julia08Kadra Małopolski13:48
3203Ollinyk, Yelyzaveta08Kadra Małopolski13:55
4205Porzycz, Małgorzata08UKS Siódemka14:35
5201Moszkowicz, Julia08Kadra Małopolski16:40
6197Ciećwierz, Małgorzata08UKS Azymut 4519:07
7199Klimczak, Olimpia08UKS Siódemka21:35
8207Wysocka, Michalina10MKS MOS22:30
9206Wasilewska, Olga08UKS OSiR26:12
10195Bielecka, Marta08UKS Siódemka27:39
11198Przybyło, Maria08Kadra Małopolski28:46
12208Szmidtka, MartynaUKS Siódemka33:49
 
204Piekielna, Maja08Kadra Małopolskinkl
209Trzebiatowska, MartynaUKS Siódemkankl
210Łysoń ŁucjaUKS Siódemkankl
200Kukawska, Julia08Kadra Małopolskiabs
 
 
 
W12 (17/17)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1217Mianowska, Antonina07UNTS34:52
2223Słońska, Antonina07Kadra Małopolski37:01
3225Ukleja, Patrycja06UKS Azymut 4538:41
4218Niessner, Pola07Kadra Małopolski43:40
5219Nowak, Anna06UKS Azymut 4545:07
6215Dzwonkowska, Paulina06UKS OSiR45:19
7216Łącka, Julia07UKS OSiR47:07
8221Podgórska, Marta07Kadra Małopolski50:22
9212Chabiera, Filomena07UNTS51:26
10222Siek, Barbara06Kadra Małopolski54:04
11214Ciećwierz, Weronika06UKS Azymut 4555:27
12224Sobiepanek, Barbara06UKS OSiR55:51
13226Wojtas, Julia07Kadra Małopolski59:58
14220Owsianka, Weronika07Kadra Małopolski66:43
15211Borkowska, Lena06UKS OSiR79:20
16213Chwiejczak, Dorota07indywidualnie90:08
 
227Zawada, Zuzanna06Kadra Małopolskiabs
 
 
 
W14 (15/15)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1241Pułczyńska, Hanna05Kadra Małopolski60:36
2235Majewska, Maja04PUKS Młode Orły61:50
3234Lamparska, Maja05Kadra Małopolski72:48
4237Michno, Marta05Kadra Małopolski73:19
5242Pupiec, Agata05UKS Siódemka76:39
6231Hałucha, Martyna04Kadra Małopolski78:44
7233Kurtycz, Natalia05Kadra Małopolski79:54
8228Błyskosz, Magdalena04Kadra Małopolski81:41
9240Powichrowska, Ilona04UKS OSiR85:22
10232Jowita, Pudełek05Kadra Małopolski87:47
11229Czachura, Anna04Kadra Małopolski88:57
12236Melzer, Anna05UKS Siódemka91:38
13238Moszkowicz, Anna05Kadra Małopolski105:59
14230Gendek, Marta04UNTS117:05
 
239Owsianka, Wiktoria05Kadra Małopolskinkl
 
 
 
W16 (15/15)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1245Dankova, Olena02O-Kompas55:28
2253Słońska, Zofia02Kadra Małopolski56:48
3243Block, Amelia02UKS Orientuś Łódź59:52
4249Nitsch, Aleksandra03UNTS66:40
5254Wójcik, Natalia02Kadra Małopolski67:31
6250Moskal, Zuzanna02UKS Siódemka70:37
7244Chabiera, Lena03UNTS71:04
8255Zelek, Klaudia03Kadra Małopolski73:22
9246Gniewkowska, Julia02UKS Włóczykij75:18
10248Łabuzek, Marta03Kadra Małopolski82:50
11251Pesta, Anna03UKS Azymut 45104:42
12247Kozel, Julia03PKO HARPAGAN Gdańsk159:20
 
252Rutkowska, Magdalena03UKS Siódemkankl
256Zielińska, Oliwia03PUKS Młode Orłynkl
257Żurek, Marta02UKS Siódemkankl
 
 
 
W18 (16/16)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1265Garbacik, Maja00Kadra Małopolski53:36
2259Biederman, Adrianna00Kadra Małopolski57:28
3271Topór, Magdalena01Kadra Małopolski63:45
4268Olszanka, Gabriela01KS OK!Sport64:28
5267Mianowska, Julia01UNTS66:53
6264Filipczak, Natalia00PUKS Młode Orły70:38
7346Głowacz, JuliaUNTS70:49
8262Deptulska, Maria00UNTS73:48
9263Dzierwa, Hanna01Kadra Małopolski79:16
10269Pudełek, Michalina00Kadra Małopolski79:42
11270Susek, Julia01UKS Siódemka89:46
 
258Bączek, Małgorzata01Kadra Małopolskinkl
272Tywonek, Julia01UKS OSiRnkl
260Biegun, Katarzyna00Kadra Małopolskiabs
261Bielecka, Aleksandra00UKS Siódemkaabs
266Melzer, Zofia01UKS Siódemkaabs
 
 
 
W20 (2/2)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1273Dawidowska, Natalia99UKS Siódemka77:21
 
274Porada, Lilianna98UKS Reflex Rybniknkl
 
 
 
W21E (9/11)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1277Borychowska, Marlena88MKS Paulinum83:21
2275Bączek-Motała, Barbara71Kadra Małopolski85:54
3286Wańczyk, Zuzanna97PUKS Młode Orły86:35
4279Konkol-Klimczak, Wioletta80UKS Siódemka97:33
5282Kulec, Anna90UKS Azymut Dębów167:33
 
281Kubicka, Zuzanna93UNTSnkl
278Dominiak, DagmaraPUKS Młode Orłynkl
284Panaszek, Justyna8910 BKPancnkl
285Szczęsnowicz, Natalia8510 BKPancabs
 
 
 
W21S (10/10)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1288Durzyńska, Katarzyna925 Pułk Artylerii54:17
2294Porzycz, Agnieszka84UKS Siódemka57:10
3293Patejko, Patrycja88KS Spójnia Warszawa67:18
4295Staniszewska, Aneta907 BOW Słupsk68:22
5287Bąkowska, Dominika92PKO HARPAGAN Gdańsk73:19
6276Bilawa, Karolina9517 WBZ77:46
7289Kahs, Natalia927 BOW Słupsk102:59
8291Nawrocka, Monika90indywidualnie150:41
 
290Kuźba, Justyna94UKS Siódemkaabs
292Parfianowicz, Katarzyna92indywidualnieabs
 
 
 
W35 (9/9)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1350Śliwczyńska, IlonaTeam36070:37
2297Biolik, Agnieszka77UNTS72:31
3300Karnia-Biskupska, Anna80Kadra Małopolski73:55
4299Golinowska, Elżbieta805 Pułk Artylerii88:23
5296Bańska-Bodziona, Aneta7910 BKPanc93:34
6301Machowska- Łącka, Magdalena83UKS OSiR103:44
7302Pawlos-Dorocicz, Elżbieta81Szarotki104:15
8303Ukleja, Ewa80UKS Azymut 45116:40
 
298Gniadek, Monika81GKS Luzinoabs
 
 
 
W40 (6/6)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1305Dankova, Olga77O-Kompas69:00
2306Marek, Agnieszka74indywidualnie86:16
3309Słońska, Bogusława76Kadra Małopolski97:01
4307Nowicka-Bielecka, Kornelia74UKS Siódemka100:47
5304Banach, Janina76UMKS ORKAN110:06
6308Rycerska, Marzena7511 Brem112:49
 
 
 
W45 (7/7)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1313Nowak, Beata73UKS Azymut 4562:41
2315Topór, Monika70Kadra Małopolski65:39
3317Witkowska, Izabela70UKS Azymut 4571:40
4318Wysocka, Joanna71MKS MOS84:03
5316Trykozko, Urszula69Team360108:08
6310Bedarava, Yulya71SK Bug154:38
 
314Olszanka, Wioleta70KS OK!Sportnkl
 
 
 
W50 (7/7)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1324Wołek, Ewa68UNTS57:58
2323Wańczyk, Magdalena68PUKS Młode Orły64:29
3320Chernysheva, Tatiana63Kaliningrad83:59
4322Temnikova, Olga65Kaliningrad90:01
5321Dyzio, Anna68Kadra Małopolski125:04
 
325Wołek, Małgorzata66UNTSnkl
319Bugaj, Teresa68Kadra Małopolskiabs
 
 
 
W55 (4/4)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1328Movko, Marina60UKS Azymut 4554:04
2326Hornik, Alicja63WKS Grunwald60:00
3329Zenchenko, Tamara60Dnepr65:16
4327Mikielska, Danuta59UMKS ORKAN71:56
 
 
 
W60 (7/7)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1330Biziuk, Halina57UMKS ORKAN64:22
2332Lewoń, Ewa55UMKS ORKAN66:33
3336Soloveva, Elena58Pioner SK67:08
4333Łuńska, Regina56UMKS ORKAN75:37
5331Lazareva, Natalia55UKS Azymut 4577:45
6335Smirnova, Natalia56Pioner SK112:24
7334Olbrycht, Anna56indywidualnie153:31
 
 
 
W65 (3/3)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1338Linnersjö, Ann-Helen50OK Orion85:47
2345Miasnikova, Ludmila47Pskov-Rus104:53
3337Czabańska, Małgorzata52UKS Azymut 45108:25
 
 
 
M85+ (2/2)Status: 14:12
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1182Wysocki, Stanisław29KS Spójnia Warszawa32:33
2183Zielczyński, Mieczysław30A-TO-MY42:08