Baltic Cup 2018niedz. 19.08.2018 13:15
Wyniki nieoficjalne - Etap 3stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10N (10/10)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
17Motała, Piotr08UKS Siódemka16:04
26Majewski, Kuba09UKS Siódemka21:23
35Lendzioszek, Leszek08KS Spójnia Warszawa21:47
410Porada, Jagoda08UKS Reflex Rybnik24:28
53Przybyło, Antonina10Kadra Małopolski25:11
69Podgórska, Gabriela09Kadra Małopolski25:51
78Omelchenko, Vladyslav09Kadra Małopolski25:56
84Klimczak, Oksana09UKS Siódemka27:10
92Biskupska, Małgorzata10Kadra Małopolski28:39
101Abramczuk, Natalia07UNTS33:15
 
 
 
10R (22/22)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
118Moszkowicz, Michał11WKS Wawel17:03
217Mientki, Kajetan12UMKS ORKAN18:36
311Strugała, Tymoteusz13Kadra Małopolski19:08
423Tadejewski, Nikodem12UMKS ORKAN20:00
5339Szymerowska, CelinaUKS Siódemka24:05
6340Szymerowska, EmiliaUKS Siódemka24:16
715Kmieciński, Franek12PUKS Młode Orły26:06
8371Życzkowski, KarolUKS Siódemka27:38
914Kmiecińska, Maria09PUKS Młode Orły28:47
10373Szymerowska, MilenaUKS Siódemka28:59
11376Biskupska, MarysiaKadra Małopolski32:26
1224Wójtowicz, Hanna10UNTS34:31
13372Życzkowski, NataliaUKS Siódemka35:19
1419Moszkowicz, Aleksandra13WKS Wawel35:40
1512Bublik, Maciej12Kadra Małopolski39:44
16378Nawrocki, Dominikindywidualnie40:16
1721Patejko, Zuzanna12KS Spójnia Warszawa42:14
1820Patejko, Jan16KS Spójnia Warszawa42:47
1922Raudner-Forystek, Katarzyna66WKS Wawel48:49
2016Lendzioszek, Łucja12KS Spójnia Warszawa64:50
 
366Łysoń, MichałUKS Siódemkaabs
348Bączek, JędrekUKS Ruciane Nidaabs
 
 
 
M10 (5/5)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
129Wasilewski, Antoni08UKS OSiR17:33
230Zasadzki, Tymoteusz10Kadra Małopolski20:45
328Ukleja, Krzysztof08UKS Azymut 4521:22
425Chodlewski, Szymon08Kadra Małopolski25:12
527Pułczyński, Jeremi09Kadra Małopolski27:33
 
 
 
M12 (12/12)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
131Chodlewski, Antoni08Kadra Małopolski26:03
234Kozel, Mikołaj06PKO HARPAGAN Gdańsk26:22
337Ludwin, Jakub07Kadra Małopolski29:40
4356Stopczyński, BartoszBKS Wataha29:57
540Tarnowski, Przemysław07Kadra Małopolski30:56
638Łącki, Jakub06UKS OSiR31:15
739Pisarek, Kordian06Kadra Małopolski31:26
832Drosik, Marcel07UNTS32:28
935Lazarev, Igor06UKS Azymut 4532:44
10355Borzyszkowski, BartekUKS Siódemka32:54
1133Klakla, Kacper07Kadra Małopolski41:33
 
36Lendzioszek, Antoni06KS Spójnia Warszawaabs
 
 
 
M14 (14/14)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1349Antonowicz, JanUNTS30:37
241Bedarau, Arseni04SK Bug31:45
343Bublik, Piotr05Kadra Małopolski38:35
447Podworski, Kacper05UKS OSiR39:26
545Majowski, Jan05UKS OSiR41:31
653Żesławski, Mateusz04Kadra Małopolski42:50
748Sobiepanek, Maksymilian04UKS OSiR45:30
851Wójcik, Paweł05Kadra Małopolski45:46
944Dąbrowski, Karol05UKS OSiR50:50
1052Żesławski, Jakub05Kadra Małopolski57:50
1149Tywonek, Jan05UKS OSiR62:22
1250Wasilewski, Mikołaj05UKS OSiR78:15
13341Fiedorowicz, HieronimUKS Traper Złocieniec94:44
 
42Bielecki, Michał04UKS Siódemkaabs
 
 
 
M16 (7/7)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
156Olszewski, Bartłomiej02UNTS40:58
255Nowak, Grzegorz03UKS Azymut 4543:33
359Tarnawski, Jan03Kadra Małopolski88:24
454Banach, Piotr03UMKS ORKAN93:37
 
58Pudełek, Błażej02Kadra Małopolskinkl
60Życzkowski, Jakub02UKS Siódemkaabs
57Porzycz, Grzegorz02UKS Azymut 45abs
 
 
 
M18 (6/6)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
166Pesta, Piotr01UKS Azymut 4545:58
263Kijak, Jakub00Kadra Małopolski46:39
362Gładecki, Dawid00UKS OSiR57:59
461Choroś, Tomasz00PUKS Młode Orły68:06
565Ogdowski, Bartłomiej00UKS Siódemka79:41
 
64Kuźba, Jakub00UKS Siódemkaabs
 
 
 
M20 (2/2)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
169Mossakowski, Wojciech98UNTS62:13
268Melzer, Szymon99UKS Siódemka87:34
 
 
 
M21E (11/11)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1352Parfianowicz, PiotrUNTS52:20
267Biederman, Marcin98Kadra Małopolski54:37
380Wołowczyk, Krzysztof95UNTS55:52
473Kalata, Michał10 BKPanc Świętoszów56:12
5343Krzysztyński, Michał00Kadra Małopolski58:50
672Hewelt, Maciej90UKS Azymut 4561:41
778Sergej, Czernow86AR Kaliningrad82:57
874Koguciuk, Konrad91KU AZS UMCS Lublin91:32
970Bedarau, Edvin96SK Bug96:23
 
75Mazurkiewicz, Kuba93OK!Sport Warszawaabs
76Nestorowicz, Łukasz85KU AZS UMCS Lublinabs
 
 
 
M21S (10/10)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
190Wensław, Mateusz87UKS Azymut 4540:32
289Skocelas, Grzegorz90GKS Luzino49:16
384Kożyczkowski, Edward85indywidualnie54:07
488Pisarski, Patryk82indywidualnie58:43
583Jankowski, Paweł84BDOW MW Wejherowo65:03
686Nowacki, Kamil927 BOW Słupsk69:41
785Mikhaylov, Victor73Odessa Team76:26
882Frątczak, Sławomir84GKS Luzino77:51
 
81Czerniak, Robert867 BOW Słupsknkl
87Parfianowicz, Adam94indywidualnieabs
 
 
 
M35 (15/15)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1105Tkaczuk, Tomasz79UKS Azymut40:21
293Golinowski, Paweł7910 BKPanc43:59
3103Tadejewski, Paweł79UMKS ORKAN45:32
496Kobierowski, Sławomir81GKS Luzino48:33
5104Terman, Dariusz807 BOW Słupsk51:45
692Ciećwierz, Sławomir79UKS Azymut 4554:08
798Lewiński, Łukasz807 BOW Słupsk56:42
894Kaczmarski, Paweł80LKS Górzanka Nawojowa Góra62:04
9100Nagórek, Kamil83GKS Luzino63:41
1099Łącki, Łukasz82UKS OSiR65:35
1191Bałdyga, Daniel801 Brygada Logistyczna66:56
1295Kalsztein, Karol74PKO HARPAGAN Gdańsk68:18
13101Patejko, Przemysław82KS Spójnia Warszawa73:12
1497Lepka, Bartosz82Słomiane Bambusy91:22
 
102Suchenia, Piotr80inov-8 teamnkl
 
 
 
M40 (20/20)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1116Nowak, Jacek76UKS Azymut 4535:52
2121Walicki, Rafał78HKS Mochy40:20
3109Ciszek, Marcin76WKS Śląsk Wrocław42:29
4114Mientki, Sebastian76UMKS ORKAN43:32
5342Fiedorowicz, SzczepanUKS Traper Złocieniec45:06
6106Banach, Krzysztof74UMKS ORKAN45:23
7120Sołowiej, Stanisław75KU AZS UMCS Lublin47:42
8112Majewski, Marek77PUKS Młode Orły47:50
9107Biolik, Grzegorz76UNTS48:34
10119Sitnicki, Mariusz7710 BKPanc49:34
11124Wójcik, Grzegorz74WKS Wawel61:33
12110Kazimierczak, Tomasz7517 WBZ64:49
13117Paruszewski, Marek75indywidualnie66:30
14111Lendzioszek, Paweł77KS Spójnia Warszawa71:59
15118Przybyła, Tomasz777 BOW Słupsk76:41
16361Pawlak, TomaszHKS Mochy97:26
 
115Mol, Krzysztof755 Pułk Artyleriinkl
123Wiśniewski, Paweł76WKS Wawelnkl
pk108Borzyszkowski, Jacek74UKS Siódemkankl
113Marte, Michal75KU AZS WAT Warszawaabs
 
 
 
M45 (14/14)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1122Wąsicki, Jacek737 BOW Słupsk36:14
2129Pesta, Adam69UKS Azymut 4540:14
3130Plesiński, Mariusz7310 BKPanc43:10
4132Słoński, Marek69Kadra Małopolski45:13
5128Michalak, Tomasz69UNTS48:45
6136Witkowski, Adam70UKS Azymut 4549:46
7133Szajna, Robert72Kadra Małopolski54:19
8127Krasuski, Bartłomiej70Team36056:54
9377Pupiec, MariuszUKS Siódemka57:28
10134Topór, Marek73Kadra Małopolski66:38
11374Wójtowicz, PiotrStrzebielino67:29
12137Wrzosek, Zbigniew70indywidualnie69:06
13131Porada, Robert72UKS Reflex Rybnik71:42
 
135Witkowski, Zbigniew69indywidualnienkl
 
 
 
M50 (12/12)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1142Moszkowicz, Paweł68WKS Wawel32:47
2138Bartczak, Jarosław68UMKS ORKAN36:31
3145Wrzesiński, Krzysztof6MBOT Warszawa47:58
4146Wysocki, Romuald68CSWI i CH Wrocław50:26
5144Wołek, Andrzej64UNTS52:53
6140Forystek, Józef66WKS Wawel63:42
7147Żesławski, Wojciech67Kadra Małopolski66:10
8141Jankowski, Tomasz67PKO HARPAGAN Gdańsk76:07
9367Gapiński, WłodzimierzUKS Orientuś Łódź89:25
10143Nowacki, Zbigniew68GKS Luzino101:12
 
139Dankov, Sergiy68O-Kompasabs
347Bączek, DariuszUKS Ruciane Nidaabs
 
 
 
M55 (12/13)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1151Dyzio, Włodzimierz61Kadra Małopolski40:08
2156Lech, Bogdan60UMKS ORKAN40:23
3158Mikielski, Marek60UMKS ORKAN44:57
4157Machowski, Władysław59UKS OSiR47:46
5150Chugunov, Vova60Kaliningrad48:30
6357Mossakowski, Przemysławindywidualnie48:47
7152Klawczyński, Zbigniew621 Brygada Logistyczna51:34
8159Niessner, Piotr63WKS Wawel51:47
9353Olschowski, PeterOLV Steinberg62:14
10154Korf, Aliaksandr61SKO Orion85:43
 
148Andrzejewski, Leszek59UKS Azymut 45abs
160Parfianowicz, Marcin63indywidualnieabs
 
 
 
M60 (7/7)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1161Boris, Krylov57Kaliningrad40:55
2162Miszewski, Romuald54UKS Azymut 4543:10
3155Kryjomski, Jerzy58Kadra Małopolski48:23
4166Solovev, Mikhail56Pioner SK52:48
5163Movko, Sergei55UKS Azymut 4555:28
6164Olbrycht, Janusz55indywidualnie68:51
7165Pietrusiński, Marek56KS Artemis Wrocław72:52
 
 
 
M65 (6/6)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1172Mientki, Tadeusz52UMKS ORKAN51:08
2171Łuński, Zbigniew52UMKS ORKAN55:06
3168Bohaczek, Janusz52UMKS ORKAN59:56
4167Bloch, Leszek50indywidualnie62:30
5170Łapanowski, JacentyKU AZS WAT Warszawa91:04
6173Szepelak, Jan50UMKS ORKAN108:53
 
 
 
M70 (6/6)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1176Wasilewski, Stanisław46PUKS Młode Orły56:14
2178Woźniak, Henryk48UMKS ORKAN70:32
3174Kmieciński, Józef47PUKS Młode Orły72:28
4175Kruczek, Stanisław48WKS Wawel77:45
5344Miasnikov, Sergei47Pskov-Rus90:02
 
177Wojtyła, Jerzy48UMKS ORKANnkl
 
 
 
M75 (3/3)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1181Mansson, Kjell42Ronneby OK43:23
2180Linnersjö, Björn42OK Orion52:55
3179Czabański, Edward39UKS Azymut 4590:07
 
 
 
Open1 (10/10)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1363Opanowicz, KamilaUKS Siódemka25:30
2186Gudełajtis, Jacek7110 Brygada Logistyczna27:42
3190Stachura, Jan03Kadra Małopolski34:39
4369Ner, Monikaindywidualnie39:48
5185Dolna, Justyna81indywidualnie45:40
6184Buzek, Gabriela76Kadra Małopolski49:09
7189Sidorow, Sergey59Dnepr51:50
8188Pułczyńska, Agnieszka71WKS Wawel54:15
9354Olschowski, BeataOLV Steinberg60:05
 
187Niemiec, Aleksandra05Kadra Małopolskiabs
 
 
 
Open2 (10/10)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1365Ladach, Danielindywidualnie46:43
2379Kozieł, MartaUKS Siódemka51:39
3359Krause, BartłomiejPoznaj Poznań nocą51:53
4358Jusik, PawełPoznaj Poznań nocą57:50
5360Kwapiński, Dariusz10 BKPanc61:58
6194Kulaszewicz, Joannaindywidualnie70:35
7193Wensław, Justynaindywidualnie70:36
8Mrozowski, PrzemysławUKS Siódemka95:31
9192Wójtowicz, Katarzyna73UNTS111:49
10191Wójtowicz, Grzegorz73UNTS111:58
 
 
 
W10 (16/16)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1196Biskupska, Julia08Kadra Małopolski17:34
2197Ciećwierz, Małgorzata08UKS Azymut 4522:51
3203Ollinyk, Yelyzaveta08Kadra Małopolski22:59
4201Moszkowicz, Julia08Kadra Małopolski23:25
5202Olejnik, JaśminaKadra Małopolski24:28
6206Wasilewska, Olga08UKS OSiR26:05
7199Klimczak, Olimpia08UKS Siódemka26:34
8205Porzycz, Małgorzata08UKS Siódemka28:17
9195Bielecka, Marta08UKS Siódemka28:18
10210Łysoń ŁucjaUKS Siódemka31:01
11209Trzebiatowska, MartynaUKS Siódemka36:57
12207Wysocka, Michalina10MKS MOS39:35
13204Piekielna, Maja08Kadra Małopolski59:19
14200Kukawska, Julia08Kadra Małopolski64:36
15198Przybyło, Maria08Kadra Małopolski88:26
 
208Szmidtka, MartynaUKS Siódemkankl
 
 
 
W12 (17/17)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1219Nowak, Anna06UKS Azymut 4517:22
2225Ukleja, Patrycja06UKS Azymut 4517:27
3218Niessner, Pola07Kadra Małopolski17:33
4214Ciećwierz, Weronika06UKS Azymut 4519:42
5223Słońska, Antonina07Kadra Małopolski20:16
6215Dzwonkowska, Paulina06UKS OSiR22:44
7217Mianowska, Antonina07UNTS23:19
8211Borkowska, Lena06UKS OSiR24:28
9216Łącka, Julia07UKS OSiR24:34
10226Wojtas, Julia07Kadra Małopolski27:32
11213Chwiejczak, Dorota07indywidualnie32:12
12221Podgórska, Marta07Kadra Małopolski32:22
13220Owsianka, Weronika07Kadra Małopolski32:36
14224Sobiepanek, Barbara06UKS OSiR39:53
15222Siek, Barbara06Kadra Małopolski43:37
16212Chabiera, Filomena07UNTS49:31
 
227Zawada, Zuzanna06Kadra Małopolskiabs
 
 
 
W14 (15/15)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1235Majewska, Maja04PUKS Młode Orły31:42
2240Powichrowska, Ilona04UKS OSiR38:56
3241Pułczyńska, Hanna05Kadra Małopolski45:02
4233Kurtycz, Natalia05Kadra Małopolski53:24
5234Lamparska, Maja05Kadra Małopolski53:32
6242Pupiec, Agata05UKS Siódemka54:13
7237Michno, Marta05Kadra Małopolski57:31
8236Melzer, Anna05UKS Siódemka59:34
9232Jowita, Pudełek05Kadra Małopolski65:57
10228Błyskosz, Magdalena04Kadra Małopolski66:25
11239Owsianka, Wiktoria05Kadra Małopolski76:10
12238Moszkowicz, Anna05Kadra Małopolski81:57
13229Czachura, Anna04Kadra Małopolski85:04
14231Hałucha, Martyna04Kadra Małopolski88:05
15230Gendek, Marta04UNTS122:06
 
 
 
W16 (15/15)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1245Dankova, Olena02O-Kompas43:13
2243Block, Amelia02UKS Orientuś Łódź48:54
3253Słońska, Zofia02Kadra Małopolski49:48
4244Chabiera, Lena03UNTS52:42
5250Moskal, Zuzanna02UKS Siódemka55:17
6246Gniewkowska, Julia02UKS Włóczykij57:45
7248Łabuzek, Marta03Kadra Małopolski59:48
8251Pesta, Anna03UKS Azymut 4560:18
9249Nitsch, Aleksandra03UNTS66:58
10256Zielińska, Oliwia03PUKS Młode Orły70:59
11255Zelek, Klaudia03Kadra Małopolski71:30
12254Wójcik, Natalia02Kadra Małopolski74:01
13247Kozel, Julia03PKO HARPAGAN Gdańsk115:23
 
257Żurek, Marta02UKS Siódemkankl
252Rutkowska, Magdalena03UKS Siódemkankl
 
 
 
W18 (15/15)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1259Biederman, Adrianna00Kadra Małopolski39:38
2265Garbacik, Maja00Kadra Małopolski41:23
3346Głowacz, JuliaUNTS41:59
4271Topór, Magdalena01Kadra Małopolski46:52
5267Mianowska, Julia01UNTS54:36
6258Bączek, Małgorzata01Kadra Małopolski56:19
7268Olszanka, Gabriela01KS OK!Sport60:41
8264Filipczak, Natalia00PUKS Młode Orły62:49
9269Pudełek, Michalina00Kadra Małopolski64:33
10266Melzer, Zofia01UKS Siódemka69:48
11260Biegun, Katarzyna00Kadra Małopolski84:49
12263Dzierwa, Hanna01Kadra Małopolski97:17
13272Tywonek, Julia01UKS OSiR106:57
 
261Bielecka, Aleksandra00UKS Siódemkankl
270Susek, Julia01UKS Siódemkankl
 
 
 
W20 (2/2)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1273Dawidowska, Natalia99UKS Siódemka68:35
2274Porada, Lilianna98UKS Reflex Rybnik81:49
 
 
 
W21E (9/10)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1281Kubicka, Zuzanna93UNTS50:36
2286Wańczyk, Zuzanna97PUKS Młode Orły52:38
3275Bączek-Motała, Barbara71Kadra Małopolski61:01
4277Borychowska, Marlena88MKS Paulinum65:11
5278Dominiak, DagmaraPUKS Młode Orły65:38
6279Konkol-Klimczak, Wioletta80UKS Siódemka69:23
7284Panaszek, Justyna8910 BKPanc99:11
8280Korczyc, Anna9210 BKPanc143:13
 
282Kulec, Anna90UKS Azymut Dębównkl
 
 
 
W21S (10/10)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1288Durzyńska, Katarzyna925 Pułk Artylerii44:27
2294Porzycz, Agnieszka84UKS Siódemka46:43
3276Bilawa, Karolina9517 WBZ49:43
4293Patejko, Patrycja88KS Spójnia Warszawa50:56
5289Kahs, Natalia927 BOW Słupsk53:50
6295Staniszewska, Aneta907 BOW Słupsk64:47
7287Bąkowska, Dominika92PKO HARPAGAN Gdańsk67:33
8291Nawrocka, Monika90indywidualnie113:53
 
290Kuźba, Justyna94UKS Siódemkaabs
292Parfianowicz, Katarzyna92indywidualnieabs
 
 
 
W35 (9/9)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1350Śliwczyńska, IlonaTeam36051:20
2300Karnia-Biskupska, Anna80Kadra Małopolski61:04
3297Biolik, Agnieszka77UNTS62:03
4303Ukleja, Ewa80UKS Azymut 4574:40
5296Bańska-Bodziona, Aneta7910 BKPanc82:58
6302Pawlos-Dorocicz, Elżbieta81Szarotki115:20
7301Machowska- Łącka, Magdalena83UKS OSiR118:20
 
299Golinowska, Elżbieta805 Pułk Artyleriinkl
298Gniadek, Monika81GKS Luzinoabs
 
 
 
W40 (6/6)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1305Dankova, Olga77O-Kompas51:48
2306Marek, Agnieszka74indywidualnie57:49
3308Rycerska, Marzena7511 Brem69:12
4309Słońska, Bogusława76Kadra Małopolski73:05
5304Banach, Janina76UMKS ORKAN82:05
 
307Nowicka-Bielecka, Kornelia74UKS Siódemkaabs
 
 
 
W45 (8/8)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1318Wysocka, Joanna71MKS MOS55:12
2313Nowak, Beata73UKS Azymut 4556:27
3310Bedarava, Yulya71SK Bug64:26
4315Topór, Monika70Kadra Małopolski66:58
5317Witkowska, Izabela70UKS Azymut 4573:24
6314Olszanka, Wioleta70KS OK!Sport74:07
7316Trykozko, Urszula69Team36092:25
8375Maciąg-Wójtowicz, IwonaStrzebielino100:24
 
 
 
W50 (7/7)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1324Wołek, Ewa68UNTS43:25
2323Wańczyk, Magdalena68PUKS Młode Orły52:12
3322Temnikova, Olga65Kaliningrad64:39
4319Bugaj, Teresa68Kadra Małopolski74:22
5321Dyzio, Anna68Kadra Małopolski91:20
6320Chernysheva, Tatiana63Kaliningrad92:20
7325Wołek, Małgorzata66UNTS97:35
 
 
 
W55 (4/4)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1328Movko, Marina60UKS Azymut 4547:09
2326Hornik, Alicja63WKS Grunwald53:58
3329Zenchenko, Tamara60Dnepr56:15
4327Mikielska, Danuta59UMKS ORKAN78:22
 
 
 
W60 (7/7)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1336Soloveva, Elena58Pioner SK43:46
2330Biziuk, Halina57UMKS ORKAN57:14
3332Lewoń, Ewa55UMKS ORKAN61:55
4331Lazareva, Natalia55UKS Azymut 4564:54
5333Łuńska, Regina56UMKS ORKAN72:11
6335Smirnova, Natalia56Pioner SK88:33
7334Olbrycht, Anna56indywidualnie92:58
 
 
 
W65 (3/3)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1338Linnersjö, Ann-Helen50OK Orion56:05
2337Czabańska, Małgorzata52UKS Azymut 4560:15
3345Miasnikova, Ludmila47Pskov-Rus68:30
 
 
 
M85+ (2/2)Status: 13:14
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1182Wysocki, Stanisław29KS Spójnia Warszawa53:49
2183Zielczyński, Mieczysław30A-TO-MY66:51