Baltic Cup 2019pt. 03.05.2019 09:58
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Lista startowa wg klubów - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1Radioklub Blansko (1)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
140452092Henkova Svatava54W65515:06:0010:37:0010:09:00
 
 
2PKO Harpagan (2)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
14281397543Bąkowska Dominika92W21S1215:55:0010:39:0010:17:00
21481397547Kalsztein Karol74M451916:04:0011:28:0010:59:00
 
 
12UKS Patria (7)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1258886353Sroka Małgorzata02W181615:50:0010:11:0010:15:00
2270886351Zelek Klaudia03W161815:31:0010:43:0011:21:00
3323886357Fitrzyk Magdalena07W123815:49:0010:07:0010:04:00
4316886352Mamala Magdalena07W123815:35:0011:37:0010:55:00
5330886354Zelek Martyna08W123816:03:0010:22:0010:22:00
685413362Mordarski Oskar08M122215:22:0010:45:0011:00:00
788413364Duplak Maciej07M122215:28:0010:57:0010:24:00
 
 
17KS Kościelec Chrzanów (8)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
12538636524Dzierwa Hanna01W181615:40:0010:05:0010:30:00
23292801059Podgórska Marta07W123816:01:0011:46:0011:01:00
33372801053Podgórska Gabriela09W10615:19:0010:28:0010:31:00
4189886350Kryjomski Jerzy58M601715:48:0010:42:0010:09:00
5958661490Ludwin Jakub07M122215:42:0010:54:0010:33:00
6912801056Klakla Kacper07M122215:34:0010:42:0010:39:00
7822801054Chodlewski Szymon08M122215:16:0010:18:0010:06:00
8762801057Chodlewski Antoni08M122215:04:0010:48:0010:45:00
 
 
32KOS Modrzew (1)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
12081394482Świerczyński Bogdan53M651115:49:0010:29:0010:34:00
 
 
40UMKS ORKAN (19)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
13919102814Biziuk Halina57W601115:12:0010:05:0010:17:00
2398413394Łuńska Regina56W601115:26:0010:26:0010:44:00
33948664837Mikielska Danuta59W601115:18:0010:20:0010:35:00
4401889676Lewoń Ewa55W601115:32:0010:14:0010:23:00
53567204076Banach Janina76W401315:04:0010:58:0010:51:00
64172034192Kocińska Agnieszka87W21S1215:33:0010:54:0010:11:00
72162114920Woźniak Henryk48M70915:13:0010:41:0010:01:00
8213413388Wojtyła Jerzy48M70915:07:0010:47:0010:25:00
9209413376Bohaczek Janusz52M651115:51:0010:44:0010:49:00
10205413391Mientki Tadeusz52M651115:43:0010:38:0010:31:00
11199413395Łuński Zbigniew52M651115:31:0010:26:0010:43:00
12192412258Czechowski Bolesław55M601715:54:0010:48:0010:42:00
131748664836Mikielski Marek60M551015:50:0010:24:0010:46:00
144517010626Ratajczak Piotr69OPEN1815:01:0010:01:0010:01:00
15164887093Bartczak Jarosław68M501815:57:0010:34:0010:14:00
161497204074Banach Krzysztof74M451916:06:0011:34:0011:17:00
17121553477Tadejewski Paweł79M401915:07:0011:07:0011:11:00
18397204093Banach Piotr03M161315:10:0010:59:0010:38:00
19445413390Tadejewski Nikodem1210R1715:01:0010:01:0010:01:00
 
 
46HKS Azymut (2)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
14218636511Durzyńska Katarzyna92W21S1215:41:0010:42:0010:02:00
21238636515Mol Krzysztof75M401915:11:0011:10:0011:38:00
 
 
48UKS Azymut Pabianice (11)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
13677204651Konc Katarzyna75W401315:26:0011:16:0011:00:00
2424505002Biniecka Małgorzata87W21S1215:47:0010:36:0010:26:00
32277204932Jaśkiewicz Magdalena97W21E915:02:0010:41:0010:07:00
42668640908Krempińska Julia03W161815:23:0010:49:0010:33:00
54107202779Krempiński Piotr76M21S1015:26:0011:32:0010:47:00
6407887216Łubis Michał85M21S1015:20:0011:38:0010:41:00
7188260500Płóciennik Konrad00M201015:48:0010:02:0010:49:00
832887252Andrzejczak Maciej02M18815:48:0010:24:0010:18:00
9411407621Sztranek Jan03M161315:14:0010:44:0010:29:00
10632043890Sztranek Maciej06M142716:01:0010:45:0010:08:00
11897202778Krempiński Franciszek07M122215:30:0011:00:0011:03:00
 
 
51UKS OSiR (15)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
13531422870Machowska- Łącka Magdalena83W351216:20:0011:14:0011:21:00
22561422869Tywonek Julia01W181615:46:0010:14:0010:33:00
3267889672Powichrowska Ilona04W161815:25:0010:28:0011:06:00
42871422868Dzwonkowska Paulina06W141815:14:0010:24:0010:44:00
5328338298Łącka Julia07W123815:59:0010:04:0011:34:00
61882086529Machowski Władysław59M601715:46:0011:09:0010:48:00
71057205049Łącki Łukasz82M351415:53:0010:33:0010:30:00
8198664844Gładecki Dawid00M201015:50:0010:23:0010:31:00
9352033042Górski Patryk04M161315:02:0010:47:0010:08:00
10671419863Podworski Kacper05M142716:09:0010:09:0010:05:00
11571419866Łącki Jakub06M142715:49:0010:18:0010:23:00
1273435250Dąbrowski Karol05M142716:21:0010:54:0010:59:00
13657204644Majowski Jan05M142716:05:0010:03:0010:29:00
1478338295Wasilewski Antoni08M122215:08:0010:51:0011:06:00
15428864841Sobiepanek MaksymilianM161315:16:0011:08:0010:32:00
 
 
56MKS MOS (16)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
12918654388Ciszek Katarzyna06W141815:22:0010:06:0010:14:00
23032057132Marciniak Weronika07W123815:09:0011:13:0010:16:00
33052016283Szczygieł Hanna07W123815:13:0010:40:0011:28:00
43072067728Jabłońska Amelia08W123815:17:0011:28:0011:40:00
53212057134Masłowska Julia08W123815:45:0010:34:0011:04:00
63102067741Ciastoń Oliwia08W123815:23:0011:01:0011:52:00
73012057131Kuciel Hanna07W123815:05:0011:52:0011:22:00
83327067739Staniec Julia08W123816:07:0011:34:0010:01:00
93142067740Barska Pola08W123815:31:0010:19:0010:52:00
103382016299Wysocka Michalina10W10615:21:0010:40:0010:37:00
111671407622Wysocki Romuald68M501816:03:0010:10:0010:32:00
121462016300Szczygieł Marcin71M451916:00:0011:13:0011:23:00
13682057139Kurzyp Michał06M142716:11:0010:24:0010:41:00
14862016295Wodzicki Filip07M122215:24:0010:27:0010:18:00
15848644895Kociuba Wiktor08M122215:20:0010:03:0010:27:00
164472067733Gronostaj Natalia0910R1715:01:0010:01:0010:01:00
 
 
57WKS Śląsk (3)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
13722016298Wysocka Joanna71W45915:36:0010:58:0010:12:00
22451399031Cych Agnieszka99W201116:12:0010:20:0011:10:00
31638636526Wrzesiński Krzysztof68M501815:55:0010:22:0010:08:00
 
 
59UNTS (26)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
13801393099Wołowczyk Mariola68W50815:59:0010:06:0010:16:00
23831408259Wołek Małgorzata66W50816:05:0010:18:0010:04:00
3373981862Staszak Anna70W45915:38:0011:16:0010:15:00
43711408260Mianowska Dorota74W45915:34:0011:10:0010:21:00
53588197778Biolik Agnieszka77W401315:08:0011:13:0011:06:00
63668655942Wołek Ewa68W401315:24:0011:25:0010:45:00
72348444924Polishchuk Mariya94W21E915:16:0010:32:0010:01:00
82408631442Deptulska Maria00W201116:02:0010:17:0011:01:00
92518221001Mianowska Julia01W181615:36:0010:17:0010:06:00
102541111777Staszak Alicja01W181615:42:0010:41:0010:12:00
112758280803Nitsch Aleksandra03W161815:41:0010:04:0011:09:00
122808444999Chabiera Lena03W161815:51:0010:10:0011:18:00
133128131207Mianowska Antonina07W123815:27:0010:01:0011:16:00
143201408272Chabiera Filomena07W123815:43:0010:46:0010:34:00
151751393090Wołowczyk Marek63M551015:52:0010:09:0011:04:00
161811409497Wołek Andrzej64M551016:04:0010:30:0010:52:00
171548180169Michalak Tomasz69M501815:37:0010:19:0010:05:00
181418270873Mianowski Rafał73M451915:50:0011:25:0010:53:00
191478123777Staszak Artur70M451916:02:0011:31:0011:02:00
20127770327Biolik Grzegorz76M401915:19:0010:43:0011:32:00
21348181202Olszewski Bartłomiej02M18815:52:0010:03:0010:15:00
22308655941Michalak Kacper01M18815:44:0010:15:0010:09:00
23451414199Wołek Stanisław04M161315:22:0010:56:0010:20:00
24708636188Antonowicz Jan05M142716:15:0010:48:0011:14:00
251088150384Lesisz KamilM351415:59:0010:39:0010:27:00
264711414202Gendek MartaOPEN1815:01:0010:01:0010:01:00
 
 
62UKS Traper (9)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
12932050601Pieragowska Julia05W141815:26:0010:12:0010:50:00
22892050602Szutko Antonina05W141815:18:0010:45:0010:26:00
33158650898Borek Alicja07W123815:33:0011:10:0011:46:00
43009202029Włodarczyk Wiktoria08W123815:03:0010:25:0011:07:00
53132050604Motylińska Anastazja08W123815:29:0010:31:0011:19:00
63172050605Kubacka Maja08W123815:37:0010:37:0010:25:00
73409202025Duda Kornelia09W10615:25:0010:34:0010:28:00
81322050608Duda Tomasz76M401915:29:0010:58:0011:26:00
94299202031Duda Łukasz1110N615:01:0010:01:0010:01:00
 
 
70MKS Metalowiec (3)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
14182067726Wiercińska Anna88W21S1215:35:0010:51:0010:05:00
21901394894Wierciński Piotr56M601715:50:0011:12:0010:36:00
3468Łaski TomaszM351416:19:0010:24:0011:06:00
 
 
96WKS Wawel (50)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
13822074452Dyzio Anna68W50816:03:0010:24:0010:07:00
23842114867Bugaj Teresa68W50816:07:0010:03:0010:19:00
33551414200Słońska Bogusława76W401315:02:0011:10:0010:54:00
43432077837Gawron Katarzyna82W351216:00:0011:05:0010:51:00
5345895240Karnia-Biskupska Anna80W351216:04:0010:53:0011:06:00
62398120200Biederman Adrianna00W201116:00:0010:14:0010:55:00
72369201437Hutsenko Yelyzaveta00W201115:54:0010:26:0010:49:00
82608120514Słońska Zofia02W181615:54:0010:20:0010:24:00
92528636995Bączek Małgorzata01W181615:38:0010:29:0010:18:00
102508650894Topór Magdalena01W181615:34:0010:02:0010:03:00
11265502210Błyskosz Magdalena04W161815:21:0010:37:0011:00:00
122742114870Hałucha Martyna04W161815:39:0010:31:0010:39:00
132928650881Michno Marta05W141815:24:0010:54:0010:23:00
142962114860Zawada Zuzanna06W141815:32:0010:09:0010:41:00
152948640921Słońska Antonina07W141815:28:0010:39:0010:47:00
162838635047Niessner Pola07W141815:06:0010:33:0010:05:00
172908636994Lamparska Maja05W141815:20:0010:15:0010:35:00
182988666005Pułczyńska Hanna05W141815:36:0010:21:0010:29:00
192882114852Owsianka Wiktoria05W141815:16:0010:27:0010:53:00
202852114853Kurtycz Natalia05W141815:10:0010:03:0010:17:00
213348303011Olejnik Jaśmina08W123816:11:0011:19:0010:13:00
223182114857Wojtas Julia07W123815:39:0011:43:0010:19:00
233369080722Biskupska Julia08W123816:15:0010:13:0010:49:00
243242114866Hałucha Milena07W123815:51:0011:49:0010:07:00
253112114868Oliinyk Yelyzaveta08W123815:25:0011:04:0011:31:00
263394624605Biskupska Małgorzata10W10615:23:0010:37:0010:34:00
274544406138Klaus-Uryga Anna75OPEN1815:01:0010:01:0010:01:00
281808650900Dyzio Włodzimierz61M551016:02:0010:03:0010:49:00
291738200663Niessner Piotr63M551015:48:0010:12:0011:10:00
301559119669Żesławski Wojciech67M501815:39:0010:40:0010:38:00
311588172888Słoński Marek69M501815:45:0010:52:0010:44:00
321658180366Forystek Józef66M501815:59:0010:07:0010:17:00
33124895243Uryga Sławomir77M401915:13:0011:16:0010:56:00
34114886359Indyka Maciej80M351416:11:0010:48:0010:45:00
351169101301Wiśniewski Paweł74M351416:15:0010:42:0010:54:00
364167141435Lubkiewicz Tomasz87M21S1015:38:0011:23:0011:08:00
37238640922Kijak Jakub00M201015:58:0010:11:0010:46:00
38479119229Żesławski Mateusz04M161315:26:0011:11:0010:02:00
39431401477Tarnawski Jan03M161315:18:0011:05:0010:26:00
40612114851Pisarek Kordian06M142715:57:0010:21:0010:20:00
41714624610Bublik Piotr05M142716:17:0010:06:0011:02:00
42522114862Grzegorczyk Borys06M142715:39:0010:39:0011:20:00
43661415144Wójcik Paweł05M142716:07:0011:03:0010:26:00
44549119779Żesławski Jakub05M142715:43:0011:12:0010:14:00
4580886359Tarnowski Przemysław07M122215:12:0010:12:0010:12:00
461017208250Pułczyński Jeremi09M10815:09:0010:16:0010:01:00
471034624610Indyka Jan10M10815:13:0010:10:0010:13:00
484424406178Forystek Codi i Kasia1510R1715:01:0010:01:0010:01:00
494374406142Uryga Adam1210R1715:01:0010:01:0010:01:00
504304406148Uryga Artur1010N615:01:0010:01:0010:01:00
 
 
99UKS Azymut 45 (15)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1402219123Czabańska Małgorzata52W65515:02:0010:25:0010:06:00
23962055107Lazareva Natalia55W601115:22:0010:11:0010:14:00
33902300540Movko Marina60W55615:29:0010:11:0010:43:00
43759201836Nowak Beata73W45915:42:0010:55:0010:03:00
5426502202Chęcińska Angelika93W21S1215:51:0011:06:0010:29:00
62481406683Jarovaia Elena02W181615:30:0010:23:0010:45:00
7221219125Czabański Edward39M75415:05:0010:19:0010:11:00
81982300050Movko Sergei55M601716:06:0011:15:0010:06:00
91348100276Nowak Jacek76M401915:33:0011:19:0011:14:00
1019201837Hewelt Maciej90M21E1615:01:0010:11:0010:10:00
1199101164Wensław Mateusz87M21E1615:17:0010:44:0010:40:00
12161408379Jarovoi Sergei84M21E1615:31:0010:17:0010:28:00
13562086321Miłkowski Jakub06M142715:47:0010:27:0010:50:00
14582086340Grzybowski Maciej06M142715:51:0010:51:0010:11:00
154442086322Chęciński Maksymilian1510R1715:01:0010:01:0010:01:00
 
 
100Kaliningrad (5)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
14062055105Asylova Alla54W65515:10:0010:31:0010:15:00
24612138696Chugunov Vladimir60OPEN21115:01:0010:01:0010:01:00
32062055120Chernykh Vladimir52M651115:45:0010:50:0010:25:00
41941302002Asylov Albert55M601715:58:0010:27:0010:21:00
551408323Czernow Sergej86M21E1615:09:0010:35:0010:37:00
 
 
101PionerSK Pionerskiy (4)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
13922055103Miroshnichenko Elena59W601115:14:0010:23:0010:38:00
23972055111Soloveva Elena58W601115:24:0010:32:0010:32:00
31972300501Miroshnichenko Viktor57M601716:04:0010:57:0010:24:00
41932055122Solovev Mikhail56M601715:56:0010:45:0010:39:00
 
 
105UKS Orientuś (7)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
12288211095Kaźmierczak Aneta95W21E915:04:0010:44:0010:10:00
2230887239Nikitczenko Natasza97W21E915:08:0010:38:0010:04:00
31767150264Młynarczyk Piotr64M551015:54:0010:21:0011:07:00
41617200161Olas Jacek69M501815:51:0010:01:0010:26:00
5151504041Lisiak Paweł74M451916:10:0011:10:0011:14:00
6697200171Lisiak Adam05M142716:13:0010:15:0010:02:00
7817070923Młynarczyk Maksymilian07M122215:14:0010:15:0010:30:00
 
 
107KS Artemis (2)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1204305974Gliński Henryk50M651115:41:0010:32:0010:55:00
21852035173Pietrusiński Marek56M601715:40:0010:30:0010:12:00
 
 
110Indywidualny Mazowsze (8)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1395412377Olbrycht Anna56W601115:20:0010:02:0010:26:00
23508240668Górnicka-Antonowicz Anna68W351216:14:0011:02:0010:54:00
34231407620Pacek Karolina88W21S1215:45:0011:03:0010:32:00
42251415383Zielczyński Mieczysław30M85415:13:0010:07:0010:24:00
5182886663Olbrycht Janusz55M601715:34:0011:03:0010:15:00
61791411188Mossakowski Przemysław60M551016:00:0010:06:0011:01:00
71608640904Urbaniak Krzysztof67M501815:49:0010:25:0010:29:00
81077207195Mioduszewski Mateusz76M351415:57:0010:36:0010:57:00
 
 
114Indywidualny Dolnośląskie (2)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
11318648666Golinowski Paweł79M401915:27:0010:52:0011:05:00
21098432222Pisarski PatrykM351416:01:0010:30:0010:36:00
 
 
120PUKS Młode Orły (13)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
12321396729Wańczyk Zuzanna97W21E915:12:0010:53:0010:16:00
22418640914Filipczak Natalia00W201116:04:0010:05:0011:13:00
3273412117Kwiecień Paulina04W161815:37:0010:19:0010:57:00
42718650819Zielińska Oliwia03W161815:33:0010:25:0010:36:00
52788645193Majewska Maja04W161815:47:0010:46:0010:48:00
6464412397Szrama Dariusz96OPEN21115:01:0010:01:0010:01:00
72152800471Kmieciński Józef47M70915:11:0010:50:0010:07:00
82128626617Wasilewski Stanisław46M70915:05:0010:56:0010:22:00
91207205050Majewski Marek77M401915:05:0010:55:0010:47:00
10148631571Dudek Wojciech94M21E1615:27:0010:47:0010:01:00
1190431908Kwieciński Konrad07M122215:32:0010:06:0010:57:00
12439412184Kmieciński Franciszek1210R1715:01:0010:01:0010:01:00
13432412118Kmiecińska Maria0910N615:01:0010:01:0010:01:00
 
 
130UKS Sparta Czyżowice (2)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
13862036945Czerkawska Urszula62W55615:21:0010:14:0010:28:00
2177435239Czerkawski Wacław60M551015:56:0010:18:0010:55:00
 
 
132KS OK!Sport (4)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
14008638442Wróblewska Bogna58W601115:30:0010:29:0010:29:00
22478220701Olszanka Gabriela01W181615:28:0010:35:0010:09:00
31848636527Wróblewski Tadeusz58M601715:38:0010:36:0010:33:00
41457202764Krasuski Marcin72M451915:58:0011:19:0011:29:00
 
 
133Dnepr Ukraina (2)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
13871300265Zenchenko Tamara60W55615:23:0010:05:0010:37:00
21831302818Sidoruv Sergej59M601715:36:0010:51:0010:03:00
 
 
134OK Kaliningrad (4)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
13892300428Chernysheva Tatiana63W55615:27:0010:02:0010:31:00
23762800035Ianchenkova Tatiana73W45915:44:0011:19:0010:18:00
32182055110Karachev Sergey48M70915:17:0010:35:0010:19:00
41331404546Karachev Aleksandr77M401915:31:0011:25:0010:50:00
 
 
135ASUB (2)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
13798220669AUGHUET Laurence69W50815:57:0010:15:0010:10:00
21688150622ROBINSON Richard68M501816:05:0010:49:0010:47:00
 
 
136indywidualnie (9)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1377Kurzyp Anna68W50815:53:0010:09:0010:13:00
23607200388Marek Agnieszka74W401315:12:0011:01:0010:39:00
34597202413Typańska Monika76OPEN21115:01:0010:01:0010:01:00
4453413389Daruk Mariusz86OPEN1815:01:0010:01:0010:01:00
51707204615Witkowski Zbigniew69M501816:09:0010:37:0010:50:00
6122Pancerz Piotr77M401915:09:0011:28:0011:20:00
7354Jabłońska AnnaW351216:22:0011:11:0011:12:00
8399Koralewska GrażynaW601115:28:0010:08:0010:20:00
9473Gronostaj GrzegorzM451916:16:0010:43:0011:32:00
 
 
139KS Hades (8)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
13497200386Zbroja-Nowak Justyna80W351216:12:0010:56:0010:57:00
22688000831Filipiak Adrianna03W161815:27:0010:01:0010:45:00
32632067839Nowak Maria03W161815:17:0010:07:0010:30:00
43352067840Nowak Zofia08W123816:13:0010:43:0010:58:00
54602067831Filipiak Agnieszka75OPEN21115:01:0010:01:0010:01:00
61408000830Filipiak Marek73M451915:48:0010:52:0011:08:00
71538000833Nowak Remigiusz72M451916:14:0010:58:0011:26:00
838000832Filipiak Mateusz98M21E1615:05:0010:29:0010:22:00
 
 
140UKS Technik Ruciane-Nida (4)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
12028651327Szczepański Marek54M651115:37:0010:20:0010:52:00
21598661592Bączek Dariusz65M501815:47:0010:46:0010:53:00
31159101596Pańkowski Mateusz84M351416:13:0010:45:0011:00:00
4431Bączek Jędrzej1010N615:01:0010:01:0010:01:00
 
 
142Stowarzyszenie Team 360 stopni (4)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1368900424Trykozko Urszula69W45915:28:0011:07:0010:09:00
23467121278Śliwczyńska Ilona78W351216:06:0010:50:0011:24:00
31509700406Krasuski Bartłomiej70M451916:08:0011:22:0010:56:00
41397202770Błachut Igor73M451915:46:0011:37:0011:05:00
 
 
143KS Spójnia Warszawa (7)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
14208623612Patejko Patrycja88W21S1215:39:0010:45:0010:14:00
2223881580Wysocki Stanisław29M85415:09:0010:01:0010:27:00
32118120748Patejko Tadeusz48M70915:03:0010:44:0010:10:00
41919040156Krochmal Andrzej56M601715:52:0011:00:0010:18:00
51069200121Patejko Przemysław82M351415:55:0010:54:0010:51:00
64358150216Patejko Jan1610R1715:01:0010:01:0010:01:00
74408160612Patejko Zuzanna1210R1715:01:0010:01:0010:01:00
 
 
146KU AZS UMCS (2)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
11187203223Sołowiej Stanisław75M401915:01:0010:46:0010:59:00
2138667592Koguciuk Konrad91M21E1615:25:0010:20:0010:04:00
 
 
148KOS BnO (7)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
13198073012Mikuła Daria07W123815:41:0010:16:0011:49:00
22998300107Mikuła Iga07W123815:01:0011:25:0010:28:00
33088200407Stefaniak Izabela07W123815:19:0010:52:0011:13:00
4389201342Kotkowiak Piotr04M161315:08:0010:53:0010:23:00
5409201349Czyński Miłosz04M161315:12:0010:38:0010:17:00
6648383222Kotkowiak Bartosz06M142716:03:0011:15:0010:53:00
7628050605Kwiatkowski Olaf05M142715:59:0010:12:0010:35:00
 
 
152BKS Wataha (5)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
11361972059Doliński Grzegorz72M451915:40:0011:04:0011:11:00
277771986Galicz Karol86M21E1615:13:0010:02:0010:16:00
3728666061Owsiak Stanisław06M142716:19:0011:09:0011:17:00
4511986008Stopczyński Bartosz06M142715:37:0011:21:0010:44:00
5598092006Maciejewski Bartłomiej06M142715:53:0010:57:0010:56:00
 
 
160UMKS Kwidzyn (25)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
13708090574Perfikowska Aleksandra74W45915:32:0011:13:0010:24:00
23651408883Kędzior Katarzyna75W401315:22:0011:04:0010:42:00
33521413980Pabian Patrycja80W351216:18:0011:20:0011:09:00
4259332174Deyna Natalia01W181615:52:0010:08:0010:48:00
52778667680Cepurdej Katarzyna04W161815:45:0010:34:0010:42:00
62698667603Cepurdej Nina03W161815:29:0010:16:0010:51:00
72842103943Rygielska Kinga05W141815:08:0010:36:0010:08:00
81872013118Cepurdej Aleksandr58M601715:44:0010:39:0010:30:00
91282133395Droń Grzegorz79M401915:21:0011:31:0010:53:00
101262077834Perfikowski Piotr76M401915:17:0011:22:0011:23:00
111172067686Jędras Przemysław81M351416:17:0010:27:0010:33:00
124127737737Spadik Mateusz89M21S1015:30:0011:35:0011:02:00
134141170893Torchała Mariusz93M21S1015:34:0011:14:0010:53:00
14461413972Wilk Wiktor04M161315:24:0010:35:0010:05:00
15488666003Cepurdej Wladyslaw06M142715:31:0011:06:0010:32:00
16968666001Rygielski Wiktor07M122215:44:0010:39:0010:21:00
17942103950Zaremba Adam07M122215:40:0010:09:0010:42:00
18838271107Perfikowski Paweł07M122215:18:0010:30:0010:48:00
19752103949Droń Wiktor07M122215:02:0011:06:0010:54:00
20100332173Droń Wojciech10M10815:07:0010:13:0010:22:00
2197332172Jędras Jakub11M10815:01:0010:19:0010:16:00
2220418395Reniecki FranciszekM201015:52:0010:17:0010:55:00
23938664842Pękal MikołajM122215:38:0010:21:0010:03:00
24987211311Pekal PawełM10815:11:0010:07:0010:07:00
251788653296Klawczyński ZbigniewM551015:58:0010:15:0010:58:00
 
 
161Tokiwa Forest Runners (7)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
13638635800YAHIRO YUMIE71W401315:18:0011:28:0010:57:00
23619101307KATAYAMA YASUKO72W401315:14:0011:22:0010:36:00
328650818NAKAZAWA HIRONORI90M21E1615:03:0010:14:0010:25:00
411886308ISHIWA TAKASHIGE88M21E1615:21:0010:26:0010:13:00
549101165TANAKA TAIKI95M21E1615:07:0010:32:0010:07:00
615887227HOSOKAWA TOMOKI91M21E1615:29:0010:05:0010:19:00
761391135TAKESHITA HARUTAKA99M21E1615:11:0010:38:0010:31:00
 
 
162Velikiy Novgorod (4)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
13627875885Orlova Anna76W401315:16:0011:07:0010:30:00
2357418920Kuznetsova Olga77W401315:06:0011:31:0011:03:00
3351418970Vetrova Elena82W351216:16:0011:23:0011:15:00
43067208385Orlova Olga08W123815:15:0010:58:0011:10:00
 
 
167UKS Siódemka (33)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1344842655Porzycz Agnieszka84W351216:02:0011:17:0011:00:00
23482077799Ratajczak z d. Czajka Izabela82W351216:10:0010:59:0011:18:00
32461410953Kreft Oliwia99W201116:14:0010:29:0010:52:00
42449101842Bielecka Aleksandra00W201116:10:0010:23:0011:04:00
52378650816Dawidowska Natalia99W201115:56:0010:02:0010:58:00
62578650815Żurek Marta02W181615:48:0010:38:0010:21:00
72558650817Susek Julia01W181615:44:0010:32:0010:42:00
82618650814Melzer Zofia01W181615:56:0010:44:0010:36:00
9276Rutkowska Magdalena03W161815:43:0010:13:0011:03:00
10281886306Melzer Anna05W141815:02:0010:30:0010:11:00
11295895251Pupiec Agata05W141815:30:0010:42:0010:20:00
12302412578Szmidtka Martyna08W123815:07:0011:16:0011:43:00
13326Łysoń Łucja08W123815:55:0010:10:0011:25:00
14333Trzebiatowska Martyna07W123816:09:0010:55:0010:43:00
15331418965Klimczak Olimpia08W123816:05:0011:31:0010:31:00
16322Lewandowska Antonina08W123815:47:0010:28:0011:37:00
17304Bielecka Marta08W123815:11:0011:22:0010:37:00
18309Porzycz Małgorzata08W123815:21:0011:07:0010:10:00
19463418957Opanowicz Kamila90OPEN21115:01:0010:01:0010:01:00
20450418966Opanowicz Krzysztof88OPEN1815:01:0010:01:0010:01:00
21242043898Zamojski Rafał00M201016:00:0010:20:0010:28:00
22178650887Ogdowski Bartłomiej00M201015:46:0010:14:0010:43:00
23269101841Żurek Grzegorz00M201016:04:0010:08:0010:34:00
2422887221Kuźba Jakub00M201015:56:0010:29:0010:52:00
2531Życzkowski Jakub02M18815:46:0010:06:0010:12:00
2637895238Bielecki Michał04M161315:06:0010:50:0010:11:00
2750424206pk Konkol MarcinM142715:35:0010:42:0011:08:00
2874Modzelewski Mikołaj05M142716:23:0010:30:0010:47:00
29877777772Motała Piotr08M122215:26:0010:33:0010:36:00
304381410951Szymerowska Celina Milena Em10R1715:01:0010:01:0010:01:00
31341418982Klimczak OksanaW10615:27:0010:43:0010:40:00
32469Augustyniak Amelia Blanka10R1715:01:00
33472Konkol Aleksander10R1715:01:0010:01:0010:01:00
 
 
16810 BKPanc (6)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
14258648672Korczyc Anna94W21S1215:49:0011:00:0010:08:00
24278648670Panaszek Justyna89W21S1215:53:0010:33:0010:23:00
31108648671Stężycki Grzegorz82M351416:03:0010:51:0010:42:00
488160889Kalata MichałM21E1615:15:0010:08:0010:46:00
53478648669Bańska-Bodziona AnetaW351216:08:0011:08:0011:03:00
64708648674Sitnicki MariuszM401915:37:0011:34:0011:41:00
 
 
169- (1)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1229Suzdalova Marina91W21E915:06:0010:47:0010:22:00
 
 
170CO Liege (1)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1235895230Kosinska Dorota84W21E915:18:0010:35:0010:19:00
 
 
171LKS Górzanka Nawojowa Góra (3)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
12422121115Pudełek Michalina00W201116:06:0010:11:0010:46:00
22862118337Pudełek Jowita05W141815:12:0010:18:0010:02:00
3272118338Pudełek Błażej02M18815:38:0010:12:0010:06:00
 
 
172Omega RUS (3)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
14627878499Tikhomirov Maxim76OPEN21115:01:0010:01:0010:01:00
2212086306Tikhomirov Alexey00M201015:54:0010:26:0010:37:00
34364612766Tikhomirov Ivan1110R1715:01:0010:01:0010:01:00
 
 
173Indywidualna (3)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1465Mielnik Łukasz77OPEN21115:01:0010:01:0010:01:00
2434Mielnik Stanisław10N615:01:0010:01:0010:01:00
3433Mielnik Lila10N615:01:0010:01:0010:01:00
 
 
174niezarejestrowana (2)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1458Kizerwetter Małgorzata86OPEN21115:01:0010:01:0010:01:00
2452Kosińska Zofia80OPEN1815:01:0010:01:0010:01:00
 
 
175Samnanger IL (2)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1457338721Erdal Martin96OPEN21115:01:0010:01:0010:01:00
2169208970Erdal Arne69M501816:07:0010:13:0010:41:00
 
 
176SSV Planeta Radebeul Germany (2)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
12192019909Schindler Udo42M75415:01:0010:13:0010:05:00
22038301951Hartelt Helmut51M651115:39:0010:41:0010:46:00
 
 
177SOCHeinola (1)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
12177000111Railimo Matti48M70915:15:0010:38:0010:16:00
 
 
178Radioklub Blansko, Czech Repub (1)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1207Henek Milan53M651115:47:0010:23:0010:37:00
 
 
179Mona OK (1)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
11968213131Mamis Girts58M601716:02:0010:54:0010:51:00
 
 
180Nidarost OK (1)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
11661304070Lovas Bjorn P.66M501816:01:0010:31:0010:20:00
 
 
181Korshunyata (4)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1162656565Korshunov Evgenii68M501815:53:0010:04:0010:35:00
2531427174Didorenko Mikhail06M142715:41:0010:36:0011:05:00
3791427180Kuzhelko Andrei07M122215:10:0010:36:0010:51:00
4991427178Maksimovich Aleksandr09M10815:05:0010:04:0010:10:00
 
 
182MKS Skarmat (2)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1157435242Kluska Wojciech68M501815:43:0010:16:0010:11:00
2413435228Kluska Rafał98M21S1015:32:0011:20:0010:50:00
 
 
183GLICHA TEAM (1)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1137Gliszczyński Janusz72M451915:42:0010:46:0010:41:00
 
 
1849BKPanc (1)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
11447202418Typański Roman71M451915:56:0011:07:0010:44:00
 
 
185Takas OK, Litwa (1)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
11428300783Žičkis Rolandas70M451915:52:0010:55:0010:50:00
 
 
18610BKPanc (1)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
11528648668PLESINSKI MARIUSZ73M451916:12:0011:16:0011:20:00
 
 
187X-race.info (2)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
11291301143Zhilin Denis69M401915:23:0011:04:0011:35:00
2104219186Zhilin Timofey10M10815:15:0010:01:0010:04:00
 
 
18815 Giżycka Brygada Zmechanizow (1)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
11301452722Ramotowski Mariusz68M401915:25:0010:49:0011:29:00
 
 
1891 Brygada Logistyczna (1)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
11251401466Kujda Arkadiusz79M401915:15:0011:01:0011:08:00
 
 
190Mos Wrocław (1)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1112Kociuba Marek80M351416:07:0011:00:0011:03:00
 
 
191Słomiane Bambusy (1)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1111Lepka Bartosz82M351416:05:0011:03:0010:39:00
 
 
192inov-8 team / runpassion.pl te (1)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
11131000028Suchenia Piotr80M351416:09:0010:57:0010:48:00
 
 
193Bolszewo (1)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
14081418721Kożyczkowski Edward85M21S1015:22:0011:17:0010:44:00
 
 
194Odessa Team (1)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
11439777503Mikhaylov VictorM451915:54:0010:49:0010:38:00
 
 
195KSO Korshunyata (1)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1127200100Galitsyn Aleksandr91M21E1615:23:0010:23:0010:43:00
 
 
196Osielsko (3)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1441401458Kujda Bartosz03M161315:20:0010:41:0010:14:00
255361804Kujda Tymoteusz05M142715:45:0010:33:0011:11:00
34462111090Kujda Remigiusz1210R1715:01:0010:01:0010:01:00
 
 
197WKS Grunwald (2)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
177501144Banach Kacper08M122215:06:0010:24:0010:09:00
2441249922Banach Zuzanna1310R1715:01:0010:01:0010:01:00
 
 
198niezrzeszony (4)POL
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1443Kizerwetter Mikołaj1010R1715:01:0010:01:0010:01:00
2195Warmuz ZdzisławM601716:00:0010:33:0010:27:00
3449Wolny Piotr10R1715:01:0010:01:0010:01:00
4448Wolny Michał10R1715:01:0010:01:0010:01:00
 
 
90001Princip (3)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
11867201637Krylov BorisM601715:42:0011:06:0010:45:00
23812024949Temnikova OlgaW50816:01:0010:21:0010:01:00
34151393759Temnikov IlyaM21S1015:36:0011:41:0010:59:00
 
 
90002Bryansk (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
11388631484Sychev DmitriiM451915:44:0011:01:0010:47:00
 
 
90003Indywidualni Pomorskie (2)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1119Paruszewski MarekM401915:03:0010:40:0011:02:00
2201888963Miszewski RomualdM651115:35:0010:35:0010:40:00
 
 
90004The Vipers (4)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
192219168Żmij SzymonM122215:36:0011:03:0010:15:00
2135418975Żmij JacekM401915:35:0011:13:0011:17:00
3279412196Żmij KarolinaW161815:49:0010:40:0011:12:00
4359349934Żmij SylwiaW401315:10:0011:19:0010:48:00
 
 
90005Petersburg (3)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieE1E2E3
1409Semenov PeterM21S1015:24:0011:29:0010:56:00
2210349949Gordyshevskiy SemenM70915:01:0010:59:0010:04:00
3388418979Semenova ElenaW55615:25:0010:08:0010:34:00