Baltic Cup 2019pt. 03.05.2019 19:24
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Wyniki z międyczasami - Etap 1 middlestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (15)5,7 km 0 m31 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(94)3(61)4(59)5(31)6(53)7(52)8(51)9(84)10(50)11(83)12(56)13(71)14(90)
15(69)16(49)17(80)18(37)19(36)20(38)21(32)22(60)23(77)24(34)25(35)26(78)27(55)28(44)
29(45)30(33)31(100)Meta
 
19Wensław Mateusz37:560:280:523:234:335:546:428:189:0210:0110:4611:4912:5313:3613:59
UKS Azymut 450:280:242:311:101:210:481:360:440:590:451:031:040:430:23
15:2516:5923:3324:3125:0126:3528:2229:0630:0831:0632:0232:2833:3734:07
1:261:346:340:580:301:341:470:441:020:580:560:261:090:30
35:0837:0237:2637:5636:11
1:011:540:240:30*43
28Kalata Michał39:210:321:033:375:086:377:188:519:3411:0111:4112:4113:4914:3215:06
10 BKPanc0:320:312:341:311:290:411:330:431:270:401:001:080:430:34
16:3318:5424:5025:5826:2828:3030:1731:0232:0533:0333:5934:2635:3236:02
1:272:215:561:080:302:021:470:451:030:580:560:271:060:30
37:0438:2638:4839:21
1:021:220:220:33
37Galicz Karol39:270:321:053:304:436:076:518:369:1810:1310:5812:0613:1114:3815:00
BKS Wataha0:320:332:251:131:240:441:450:420:550:451:081:051:270:22
16:2418:0225:3426:4027:1129:0230:4831:3132:3633:3634:2034:5136:0436:35
1:241:387:321:060:311:511:460:431:051:000:440:311:130:31
37:3638:3538:5939:27
1:010:590:240:28
414Dudek Wojciech42:190:371:173:495:086:267:229:1710:0211:0912:1013:2414:2915:2915:56
PUKS Młode Orły0:370:402:321:191:180:561:550:451:071:011:141:051:000:27
17:3720:2926:4127:5828:3530:1532:1733:0634:0935:1836:2136:5738:3039:07
1:412:526:121:170:371:402:020:491:031:091:030:361:330:37
40:1941:2841:5242:19
1:121:090:240:27
51Hewelt Maciej45:120:311:093:394:537:078:0910:0210:4911:5512:4013:5915:2016:1716:47
UKS Azymut 450:310:382:301:142:141:021:530:471:060:451:191:210:570:30
18:3620:1827:4329:1930:0132:0334:2135:1736:4038:0838:5639:3141:0041:35
1:491:427:251:360:422:022:180:561:231:280:480:351:290:35
42:5044:0544:3645:126:077:41
1:151:150:310:36*54*75
615HOSOKAWA TOMOKI46:530:331:144:025:196:477:4710:4011:2712:3313:2614:5116:0917:1617:40
Tokiwa Forest Runners0:330:412:481:171:281:002:530:471:060:531:251:181:070:24
19:1421:5129:5931:5832:3334:4836:4237:2938:5540:3841:1641:5243:0543:34
1:342:378:081:590:352:151:540:471:261:430:380:361:130:29
44:4445:5746:2246:53
1:101:130:250:31
712Galitsyn Aleksandr48:250:341:174:235:527:449:0111:2012:0313:2114:1515:2616:4517:4418:09
KSO Korshunyata0:340:433:061:291:521:172:190:431:180:541:111:190:590:25
19:5421:5729:5531:1732:1334:1836:3437:3739:1040:3541:2642:0143:3544:11
1:452:037:581:220:562:052:161:031:331:250:510:351:340:36
45:2046:5747:3948:25
1:091:370:420:46
85Czernow Sergej50:330:401:274:596:469:3910:2612:5714:5616:1217:0518:2819:4320:3721:09
Kaliningrad0:400:473:321:472:530:472:311:591:160:531:231:150:540:32
23:0825:0232:3934:2034:5636:4739:1740:0741:2242:3844:0744:4546:1946:52
1:591:547:371:410:361:512:300:501:151:161:290:381:340:33
48:0849:3950:0450:33
1:161:310:250:29
913Koguciuk Konrad53:150:441:544:416:147:508:4811:2012:0513:1314:1115:3216:3417:4418:10
KU AZS UMCS0:441:102:471:331:360:582:320:451:080:581:211:021:100:26
19:5022:2629:0230:2030:5533:0535:5336:4938:0941:1742:1042:4449:0749:42
1:402:366:361:180:352:102:480:561:203:080:530:346:230:35
50:5452:1652:4553:1521:28
1:121:220:290:30*70
104TANAKA TAIKI56:010:471:234:336:107:478:4010:5511:5613:1914:2016:0017:1920:4721:08
Tokiwa Forest Runners0:470:363:101:371:370:532:151:011:231:011:401:193:280:21
23:1926:2934:0337:1437:5741:0843:2944:2745:5947:2548:2649:1150:4651:29
2:113:107:343:110:433:112:210:581:321:261:010:451:350:43
53:2454:5055:2456:0136:1436:35
1:551:260:340:37*36*36
113Filipiak Mateusz1:13:040:412:175:218:0211:0612:0914:2915:2216:4119:0920:3322:1423:4624:14
KS Hades0:411:363:042:413:041:032:200:531:192:281:241:411:320:28
27:3936:3544:4146:1046:4353:1855:5957:0058:171:01:221:02:081:02:411:08:081:08:49
3:258:568:061:290:336:352:411:011:173:050:460:335:270:41
1:10:281:12:071:12:331:13:04
1:391:390:260:31
126TAKESHITA HARUTAKA1:14:520:517:5013:0414:3316:5117:5019:5921:0922:5524:0526:2227:5429:5930:38
Tokiwa Forest Runners0:516:595:141:292:180:592:091:101:461:102:171:322:050:39
33:5536:3948:4450:4151:3954:1658:281:00:331:02:211:04:151:05:421:06:181:08:151:09:00
3:172:4412:051:570:582:374:122:051:481:541:270:361:570:45
1:12:101:13:511:14:241:14:5210:091:13:27
3:101:410:330:28*72*43
1311ISHIWA TAKASHIGE1:15:230:501:386:187:5112:2213:2816:2319:3421:0222:1624:1626:1728:0228:43
Tokiwa Forest Runners0:500:484:401:334:311:062:553:111:281:142:002:011:450:41
31:2335:1747:0848:5349:3853:0956:3358:401:01:031:03:011:04:351:05:381:07:341:08:27
2:403:5411:511:450:453:313:242:072:231:581:341:031:560:53
1:10:301:13:491:14:381:15:23
2:033:190:490:45
142NAKAZAWA HIRONORI1:21:040:541:475:427:5310:3011:4215:1316:2518:1221:1422:5925:0726:5127:20
Tokiwa Forest Runners0:540:533:552:112:371:123:311:121:473:021:452:081:440:29
30:0433:5350:1751:5652:4857:111:05:381:06:421:08:241:10:121:11:271:12:141:14:441:15:35
2:443:4916:241:390:524:238:271:041:421:481:150:472:300:51
1:17:321:19:431:20:291:21:04
1:572:110:460:35
 
16Jarovoi Sergeiabs
UKS Azymut 45
 
 
 
M20 (9)4,7 km 0 m24 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(46)3(63)4(70)5(56)6(83)7(50)8(51)9(52)10(74)11(84)12(31)13(53)14(39)
15(81)16(80)17(36)18(35)19(77)20(32)21(47)22(55)23(33)24(100)Meta
 
118Płóciennik Konrad34:051:011:433:005:177:208:009:1511:4212:1813:3214:5317:4018:5219:47
UKS Azymut Pabianice1:010:421:172:172:030:401:152:270:361:141:212:471:120:55
21:0122:2224:1826:1427:3329:1830:3132:0133:1033:3434:05
1:141:211:561:561:191:451:131:301:090:240:31
219Gładecki Dawid35:380:541:303:044:486:537:298:5511:0911:4212:4914:1217:3519:2520:44
UKS OSiR0:540:361:341:442:050:361:262:140:331:071:233:231:501:19
21:5223:0424:3726:2827:5030:1831:5833:2734:4435:0935:3818:11
1:081:121:331:511:222:281:401:291:170:250:29*75
323Kijak Jakub37:540:561:353:064:516:537:2810:0912:4713:2214:3716:1219:2620:1821:15
WKS Wawel0:560:391:311:452:020:352:412:380:351:151:353:140:520:57
22:4125:0526:4628:4530:1332:2033:5135:4036:5437:2237:54
1:262:241:411:591:282:071:311:491:140:280:32
417Ogdowski Bartłomiej41:461:522:494:306:389:139:5611:2014:0214:4516:0717:4121:1423:2124:57
UKS Siódemka1:520:571:412:082:350:431:242:420:431:221:343:332:071:36
26:2328:2530:2132:4934:0936:1837:4139:3440:4841:1741:4622:11
1:262:021:562:281:202:091:231:531:140:290:29*75
520Reniecki Franciszek45:421:082:444:036:599:3110:2011:5714:5715:4316:5718:4022:2823:5025:20
UMKS Kwidzyn1:081:361:192:562:320:491:373:000:461:141:433:481:221:30
26:5228:5931:2833:5936:2438:4940:2142:1344:3845:0945:42
1:322:072:292:312:252:251:321:522:250:310:33
621Tikhomirov Alexey1:07:163:184:126:369:3613:1314:0917:1721:1722:0123:4726:0031:2733:2737:34
Omega RUS3:180:542:243:003:370:563:084:000:441:462:135:272:004:07
39:0742:0544:4648:2650:5654:2356:291:03:421:06:171:06:431:07:16
1:332:582:413:402:303:272:067:132:350:260:33
 
22Kuźba Jakubabs
UKS Siódemka
24Zamojski Rafałabs
UKS Siódemka
26Żurek Grzegorzabs
UKS Siódemka
 
 
 
M18 (5)4,3 km 0 m22 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(59)3(58)4(72)5(70)6(85)7(73)8(71)9(69)10(38)11(80)12(37)13(36)14(93)
15(77)16(34)17(35)18(78)19(55)20(44)21(45)22(100)Meta
 
134Olszewski Bartłomiej35:241:152:253:104:536:117:478:5111:4213:4921:5123:3025:0025:3426:47
UNTS1:151:100:451:431:181:361:042:512:078:021:391:300:341:13
27:3729:1630:0830:3831:5732:3333:4834:5035:24
0:501:390:520:301:190:361:151:020:34
232Andrzejczak Maciej41:241:232:393:457:449:3911:3412:4616:0218:1625:2427:1329:0829:4631:01
UKS Azymut Pabianice1:231:161:063:591:551:551:123:162:147:081:491:550:381:15
31:4733:1834:1734:5136:3837:1739:5540:5641:249:12
0:461:310:590:341:470:392:381:010:28*49
330Michalak Kacper42:171:162:443:325:287:159:0010:1312:2114:3322:0723:5625:4126:1927:31
UNTS1:161:280:481:561:471:451:132:082:127:341:491:450:381:12
28:2729:3530:2430:5838:3839:2140:3741:4142:17
0:561:080:490:347:400:431:161:040:36
427Pudełek Błażej49:031:172:484:026:187:449:5510:5413:0116:1427:0429:0330:4031:2632:53
LKS Górzanka Nawojowa Góra1:171:311:142:161:262:110:592:073:1310:501:591:370:461:27
33:4335:0136:0536:4138:0838:5147:1548:2149:0323:0840:48
0:501:181:040:361:270:438:241:060:42*82*59
 
31Życzkowski Jakubabs
UKS Siódemka
 
 
 
M16 (12)3,9 km 0 m19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(62)3(49)4(76)5(56)6(73)7(85)8(74)9(52)10(65)11(53)12(32)13(78)14(91)
15(34)16(93)17(82)18(55)19(100)Meta
 
141Sztranek Jan34:531:044:146:218:1110:2711:4713:1414:5716:1818:1421:2823:0525:3726:44
UKS Azymut Pabianice1:043:102:071:502:161:201:271:431:211:563:141:372:321:07
27:3729:4030:3432:2534:2134:53
0:532:030:541:511:560:32
245Wołek Stanisław45:541:124:337:009:1212:0613:4915:4318:3120:2423:0227:3431:0734:3836:04
UNTS1:123:212:272:122:541:431:542:481:532:384:323:333:311:26
37:1339:1040:3343:0545:1845:54
1:091:571:232:322:130:36
337Bielecki Michał46:431:245:117:279:4313:3415:2617:4219:1421:0924:3428:2330:2634:0035:33
UKS Siódemka1:243:472:162:163:511:522:161:321:553:253:492:033:341:33
37:0038:5540:1342:3845:5946:43
1:271:551:182:253:210:44
440Czyński Miłosz47:521:545:097:5910:3013:0514:3516:1419:5021:2024:0328:4430:5434:1335:39
KOS BnO1:543:152:502:312:351:301:393:361:302:434:412:103:191:26
36:3738:5040:2345:1647:1447:52
0:582:131:334:531:580:38
547Żesławski Mateusz51:573:557:2915:5318:1022:3824:3626:1527:5029:3332:1735:5737:3841:1942:39
WKS Wawel3:553:348:242:174:281:581:391:351:432:443:401:413:411:20
44:0845:5047:1249:3051:1851:57
1:291:421:222:181:480:39
639Banach Piotr1:03:341:247:0410:2413:4018:0520:3122:5825:2927:5532:0036:5539:3943:5545:46
UMKS ORKAN1:245:403:203:164:252:262:272:312:264:054:552:444:161:51
46:5848:4950:191:00:201:02:581:03:3444:58
1:121:511:3010:012:380:36*35
738Kotkowiak Piotr1:05:191:135:037:019:1115:2517:2019:3321:1822:5626:3336:0742:3846:1047:37
KOS BnO1:133:501:582:106:141:552:131:451:383:379:346:313:321:27
49:0851:0452:091:02:241:04:391:05:1918:4746:54
1:311:561:0510:152:150:40*84*35
842Sobiepanek Maksymilian1:09:531:405:237:3910:2915:3317:3320:1722:0623:5528:4634:4239:5750:0751:39
UKS OSiR1:403:432:162:505:042:002:441:491:494:515:565:1510:101:32
54:1755:5556:571:07:001:09:161:09:53
2:381:381:0210:032:160:37
946Wilk Wiktor1:10:521:585:499:5713:5517:2819:4422:2624:4133:5438:1648:2853:3057:3759:15
UMKS Kwidzyn1:583:514:083:583:332:162:422:159:134:2210:125:024:071:38
1:00:581:03:151:04:361:07:091:10:171:10:52
1:432:171:212:333:080:35
 
43Tarnawski Jannkl1:189:4512:0014:3622:1924:13-----29:4231:2939:1743:5345:3549:2350:45
WKS Wawel1:188:272:152:367:431:545:291:477:484:361:423:481:22
52:1453:5355:0457:1059:1559:4426:07
1:291:391:112:062:050:29*84
35Górski Patryknkl1:369:2111:3914:0822:1224:32-----30:5533:0438:5448:4354:001:04:091:05:42
UKS OSiR1:367:452:182:298:042:206:232:095:509:495:1710:091:33
1:07:521:09:581:10:591:21:011:23:161:23:4826:46
2:102:061:0110:022:150:32*84
44Kujda Bartosznkl12:1538:5641:5445:41--------------------------------------------------
Osielsko12:1526:412:583:47
--------------------1:07:191:08:04
21:380:45
 
 
 
M14 (25)3,1 km 0 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(70)3(83)4(50)5(84)6(74)7(92)8(54)9(82)10(77)11(79)12(100)Meta
 
159Maciejewski Bartłomiej25:091:454:055:507:328:5010:4713:1415:1417:5719:1923:5424:3225:09
BKS Wataha1:452:201:451:421:181:572:272:002:431:224:350:380:37
269Lisiak Adam25:331:163:485:297:418:5310:4113:1215:3118:4420:0424:2124:5825:33
UKS Orientuś1:162:321:412:121:121:482:312:193:131:204:170:370:35
370Antonowicz Jan25:381:163:415:377:358:5111:0713:5016:0218:4020:0624:3525:1025:38
UNTS1:162:251:561:581:162:162:432:122:381:264:290:350:28
465Majowski Jan25:391:153:565:317:238:4310:1712:4615:0018:2119:3124:2425:0125:39
UKS OSiR1:152:411:351:521:201:342:292:143:211:104:530:370:38
554Żesławski Jakub25:421:364:035:527:519:1310:4313:2015:1918:1319:3524:2525:0425:42
WKS Wawel1:362:271:491:591:221:302:371:592:541:224:500:390:38
666Wójcik Paweł26:083:095:527:289:2210:3512:1714:3916:3719:3520:5125:0325:4226:08
WKS Wawel3:092:431:361:541:131:422:221:582:581:164:120:390:26
748Cepurdej Wladyslaw26:171:174:256:048:299:4111:5014:0416:3719:4320:5825:0525:4226:17
UMKS Kwidzyn1:173:081:392:251:122:092:142:333:061:154:070:370:35
873Dąbrowski Karol28:531:274:396:2010:0611:5313:1716:2119:0922:1123:3927:4228:2128:53
UKS OSiR1:273:121:413:461:471:243:042:483:021:284:030:390:32
963Sztranek Maciej29:371:195:148:5111:4112:5414:2116:5019:0322:2923:3928:2528:5729:37
UKS Azymut Pabianice1:193:553:372:501:131:272:292:133:261:104:460:320:40
1053Didorenko Mikhail31:451:264:136:068:5210:5412:4616:0319:3623:1824:4030:3031:1131:45
Korshunyata1:262:471:532:462:021:523:173:333:421:225:500:410:34
1172Owsiak Stanisław32:172:217:469:3912:0313:3715:2317:5121:1524:3726:1231:0431:3832:17
BKS Wataha2:215:251:532:241:341:462:283:243:221:354:520:340:39
1267Podworski Kacper33:082:205:086:569:0010:3113:0415:4418:0221:3023:0531:5132:3333:08
UKS OSiR2:202:481:482:041:312:332:402:183:281:358:460:420:35
1371Bublik Piotr33:111:299:1011:1313:4615:4917:2020:1722:5326:2527:4731:5432:3033:11
WKS Wawel1:297:412:032:332:031:312:572:363:321:224:070:360:41
1468Kurzyp Michał35:162:025:557:259:2910:4212:5615:2819:4823:5625:4234:0034:4435:16
MKS MOS2:023:531:302:041:132:142:324:204:081:468:180:440:32
1557Łącki Jakub36:001:389:5611:3514:0515:2317:1320:0323:5927:4329:0734:4835:2736:00
UKS OSiR1:388:181:392:301:181:502:503:563:441:245:410:390:33
1564Kotkowiak Bartosz36:001:414:486:499:3511:2913:4118:1221:1125:2727:2934:2735:1536:00
KOS BnO1:413:072:012:461:542:124:312:594:162:026:580:480:45
1751Stopczyński Bartosz42:091:4912:0514:0516:2418:0320:0123:4826:3430:3832:2040:5041:2942:09
BKS Wataha1:4910:162:002:191:391:583:472:464:041:428:300:390:40
37:45
*47
1874Modzelewski Mikołaj47:511:4611:5714:1717:3019:3422:0327:1732:0736:4339:4046:4047:1647:51
UKS Siódemka1:4610:112:203:132:042:295:144:504:362:577:000:360:35
1962Kwiatkowski Olaf51:052:0418:1720:1522:5725:1227:3431:0834:0142:1544:2149:4750:2651:05
KOS BnO2:0416:131:582:422:152:223:342:538:142:065:260:390:39
2055Kujda Tymoteusz52:271:4814:0215:5318:4320:3224:5828:3935:1441:0442:4651:0651:4852:27
Osielsko1:4812:141:512:501:494:263:416:355:501:428:200:420:39
2152Grzegorczyk Borys1:07:322:507:1710:0213:5416:1037:5542:0048:1055:5157:401:06:111:06:561:07:32
WKS Wawel2:504:272:453:522:1621:454:056:107:411:498:310:450:36
25:09
*92
 
58Grzybowski Maciejnkl15:1121:2424:5229:3632:1740:3146:51--------------------1:49:011:51:22
UKS Azymut 4515:116:133:284:442:418:146:201:02:102:21
pk50Konkol Marcin1:20:002:2515:4318:4122:3230:2135:3241:2146:361:00:261:03:171:18:141:19:141:20:00
UKS Siódemka2:2513:182:583:517:495:115:495:1513:502:5114:571:000:46
61Pisarek Kordianabs
WKS Wawel
56Miłkowski Jakubabs
UKS Azymut 45
 
 
 
M12 (23)2,4 km 0 m9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(88)2(42)3(73)4(50)5(92)6(54)7(57)8(79)9(100)Meta
 
189Krempiński Franciszek20:042:133:446:267:2711:1713:4317:0118:5319:3420:04
UKS Azymut Pabianice2:131:312:421:013:502:263:181:520:410:30
276Chodlewski Antoni21:282:494:226:548:0111:3214:1117:1120:1020:4821:28
KS Kościelec Chrzanów2:491:332:321:073:312:393:002:590:380:40
396Rygielski Wiktor22:562:033:346:437:4911:4414:4719:1621:3522:1722:56
UMKS Kwidzyn2:031:313:091:063:553:034:292:190:420:39
491Klakla Kacper24:572:264:157:138:3913:3916:1221:2323:3024:1624:57
KS Kościelec Chrzanów2:261:492:581:265:002:335:112:070:460:41
586Wodzicki Filip25:032:594:437:519:0214:0017:0921:2823:2824:1425:03
MKS MOS2:591:443:081:114:583:094:192:000:460:49
675Droń Wiktor25:463:245:178:389:5214:1417:1421:2024:0925:0525:46
UMKS Kwidzyn3:241:533:211:144:223:004:062:490:560:41
794Zaremba Adam27:182:415:338:5210:0715:5818:4423:2125:4826:3427:18
UMKS Kwidzyn2:412:523:191:155:512:464:372:270:460:44
895Ludwin Jakub28:312:304:107:108:1512:3421:1225:0326:5927:4828:31
KS Kościelec Chrzanów2:301:403:001:054:198:383:511:560:490:43
993Pękal Mikołaj29:042:374:328:0010:0614:4520:1825:1627:3828:2029:04
UMKS Kwidzyn2:371:553:282:064:395:334:582:220:420:44
1083Perfikowski Paweł29:462:464:367:4913:5818:1822:1926:0928:2229:0629:46
UMKS Kwidzyn2:461:503:136:094:204:013:502:130:440:40
1182Chodlewski Szymon30:202:214:096:549:4516:0922:5827:0029:0029:4130:20
KS Kościelec Chrzanów2:211:482:452:516:246:494:022:000:410:39
1278Wasilewski Antoni30:412:394:407:3912:3717:0421:0826:5329:2130:0230:41
UKS OSiR2:392:012:594:584:274:045:452:280:410:39
1384Kociuba Wiktor32:442:334:347:5413:1417:5823:1027:2430:5531:4832:44
MKS MOS2:332:013:205:204:445:124:143:310:530:56
1487Motała Piotr34:393:255:529:4413:0419:4426:0730:3233:1434:0234:39
UKS Siódemka3:252:273:523:206:406:234:252:420:480:37
1581Młynarczyk Maksymilian36:162:354:447:3510:0017:5726:5431:3734:4935:3136:16
UKS Orientuś2:352:092:512:257:578:574:433:120:420:45
1679Kuzhelko Andrei37:536:339:0412:5915:0723:1027:3034:1036:2537:0837:53
Korshunyata6:332:313:552:088:034:206:402:150:430:45
1785Mordarski Oskar39:505:047:1410:5512:3419:2825:1235:2038:0739:0439:50
UKS Patria5:042:103:411:396:545:4410:082:470:570:46
1890Kwieciński Konrad43:383:315:259:0718:4424:3931:1235:1941:4243:0043:38
PUKS Młode Orły3:311:543:429:375:556:334:076:231:180:38
1988Duplak Maciej55:044:006:069:5525:2932:1944:5450:1253:2454:1855:04
UKS Patria4:002:063:4915:346:5012:355:183:120:540:46
2077Banach Kacper55:083:175:188:5014:2940:1544:5049:5153:4554:2755:08
WKS Grunwald3:172:013:325:3925:464:355:013:540:420:41
21486Majewski Jakub1:05:576:3010:2215:4421:4732:4137:2759:441:04:281:05:151:05:57
UKS Siódemka6:303:525:226:0310:544:4622:174:440:470:42
 
80Tarnowski Przemysławnkl2:084:066:448:3414:3517:2120:43-----24:3325:0923:06
WKS Wawel2:081:582:381:506:012:463:223:500:36*45
92Żmij Szymonabs
The Vipers
 
 
 
M10 (7)1,5 km 0 m6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(40)3(42)4(67)5(33)6(100)Meta
 
1101Pułczyński Jeremi12:072:013:054:276:5210:5911:3212:07
WKS Wawel2:011:041:222:254:070:330:35
298Pekal Paweł14:392:203:435:218:0113:1813:4914:39
UMKS Kwidzyn2:201:231:382:405:170:310:50
3103Indyka Jan16:302:203:555:539:0514:3115:4616:30
WKS Wawel2:201:351:583:125:261:150:44
4104Zhilin Timofey18:503:294:586:509:5517:1818:0418:50
X-race.info3:291:291:523:057:230:460:46
5100Droń Wojciech19:093:014:546:4310:2517:2218:1819:09
UMKS Kwidzyn3:011:531:493:426:570:560:51
697Jędras Jakub21:423:134:326:199:1119:5420:5921:42
UMKS Kwidzyn3:131:191:472:5210:431:050:43
799Maksimovich Aleksandr28:1110:3412:0514:0016:1926:5127:2628:11
Korshunyata10:341:311:552:1910:320:350:45
 
 
 
M35 (14)4,6 km 0 m26 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(94)2(41)3(61)4(62)5(63)6(76)7(69)8(90)9(73)10(85)11(74)12(52)13(65)14(31)
15(53)16(38)17(93)18(36)19(34)20(91)21(78)22(55)23(60)24(47)25(33)26(100)Meta
 
1107Mioduszewski Mateusz42:191:212:334:195:228:309:1210:0812:0914:5216:3417:5419:2521:5324:04
Indywidualny Mazowsze1:211:121:461:033:080:420:562:012:431:421:201:312:282:11
25:0428:2029:3931:1033:0133:5434:5136:1736:5338:3041:1141:4142:19
1:003:161:191:311:510:530:571:260:361:372:410:300:38
2117Jędras Przemysław44:081:032:053:526:5210:2811:4512:3814:1116:3818:0520:0321:3323:3426:54
UMKS Kwidzyn1:031:021:473:003:361:170:531:332:271:271:581:302:013:20
28:3831:3632:5834:1436:0936:5737:5239:1639:5041:2143:0843:3244:08
1:442:581:221:161:550:480:551:240:341:311:470:240:36
3108Lesisz Kamil45:151:132:334:276:279:3411:1812:2314:1717:0318:3020:0221:3923:4426:21
UNTS1:131:201:542:003:071:441:051:542:461:271:321:372:052:37
27:4430:1632:0033:4335:3936:3737:3339:0639:4241:2744:1044:4345:15
1:232:321:441:431:560:580:561:330:361:452:430:330:32
4105Łącki Łukasz47:241:142:354:445:4510:1111:0612:0214:0116:5418:4420:1821:4924:5327:30
UKS OSiR1:141:212:091:014:260:550:561:592:531:501:341:313:042:37
28:3031:0232:4734:3236:2338:2539:3441:2041:5643:3946:1546:4647:24
1:002:321:451:451:512:021:091:460:361:432:360:310:38
5113Suchenia Piotr49:301:132:374:436:4910:1411:1413:2515:2218:2119:5221:4523:1428:2530:43
inov-8 team / runpassion.pl te1:131:242:062:063:251:002:111:572:591:311:531:295:112:18
31:4834:4236:2437:5639:5340:5241:5443:2644:0945:4648:1948:4949:30
1:052:541:421:321:570:591:021:320:431:372:330:300:41
6112Kociuba Marek51:161:102:284:235:298:289:5311:1112:5515:3617:2818:5120:2422:3425:43
Mos Wrocław1:101:181:551:062:591:251:181:442:411:521:231:332:103:09
27:1334:2336:0439:4042:0042:5944:0545:3946:2247:5550:1250:4151:16
1:307:101:413:362:200:591:061:340:431:332:170:290:35
7114Indyka Maciej52:071:072:325:016:059:4711:2812:4115:1018:2521:0522:4724:3127:3030:15
WKS Wawel1:071:252:291:043:421:411:132:293:152:401:421:442:592:45
31:5434:5837:1139:1542:0242:5144:0845:5146:4048:4850:5851:2852:07
1:393:042:132:042:470:491:171:430:492:082:100:300:39
8109Pisarski Patryk54:181:192:555:327:0911:0512:0713:2815:3519:1421:1122:5325:0827:5931:04
Indywidualny Dolnośląskie1:191:362:371:373:561:021:212:073:391:571:422:152:513:05
32:2835:4437:4339:3544:0244:5746:1848:1149:0250:4853:1053:4054:18
1:243:161:591:524:270:551:211:530:511:462:220:300:38
9116Wiśniewski Paweł59:121:093:436:118:4511:5814:1815:2817:4520:2422:0123:2324:5427:3430:07
WKS Wawel1:092:342:282:343:132:201:102:172:391:371:221:312:402:33
31:3434:0635:5739:1145:2246:1347:2253:0553:5555:4958:0558:3359:12
1:272:321:513:146:110:511:095:430:501:542:160:280:39
43:03
*35
10106Patejko Przemysław1:09:551:233:338:3412:1617:1718:3220:0523:2627:4030:2232:2734:3038:0542:24
KS Spójnia Warszawa1:232:105:013:425:011:151:333:214:142:422:052:033:354:19
44:0948:1050:5153:1556:2657:4359:231:01:441:02:501:05:201:08:241:09:021:09:55
1:454:012:412:243:111:171:402:211:062:303:040:380:53
11115Pańkowski Mateusz1:26:381:553:407:3211:3316:2518:2820:2224:2028:4032:0335:4037:5941:3745:47
UKS Technik Ruciane-Nida1:551:453:524:014:522:031:543:584:203:233:372:193:384:10
48:0952:5755:5559:141:08:141:09:261:11:451:19:021:19:421:22:011:24:581:25:481:26:38
2:224:482:583:199:001:122:197:170:402:192:570:500:50
12468Łaski Tomasz1:45:451:403:468:2910:3917:2920:2223:4927:2531:4839:0541:5547:0253:1957:39
MKS Metalowiec1:402:064:432:106:502:533:273:364:237:172:505:076:174:20
59:541:08:491:18:131:20:561:24:041:26:101:28:211:37:221:38:011:40:521:44:111:45:051:45:45
2:158:559:242:433:082:062:119:010:392:513:190:540:40
 
111Lepka Bartoszabs
Słomiane Bambusy
110Stężycki Grzegorzabs
10 BKPanc
 
 
 
M40 (19)4,2 km 0 m21 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(47)3(59)4(72)5(70)6(85)7(73)8(90)9(69)10(63)11(53)12(38)13(93)14(77)
15(34)16(35)17(78)18(55)19(44)20(45)21(100)Meta
 
1134Nowak Jacek29:470:552:223:004:385:527:298:2410:4912:2714:1018:1920:3921:5322:39
UKS Azymut 450:551:270:381:381:141:370:552:251:381:434:092:201:140:46
24:0024:4725:2026:3427:0728:1229:1429:47
1:210:470:331:140:331:051:020:33
2131Golinowski Paweł33:061:132:343:155:056:238:049:1411:4613:2915:2220:4123:0224:3625:29
10 BKPanc1:131:210:411:501:181:411:102:321:431:535:192:211:340:53
26:4227:2228:0129:2930:0631:1732:2633:06
1:130:400:391:280:371:111:090:40
3121Tadejewski Paweł33:461:122:513:405:377:299:0810:0512:2914:3216:1321:5623:5925:3026:14
UMKS ORKAN1:121:390:491:571:521:390:572:242:031:415:432:031:310:44
27:2628:1428:4630:1630:5532:0433:0733:46
1:120:480:321:300:391:091:030:39
4118Sołowiej Stanisław39:481:463:284:296:569:0611:1112:3315:1617:5219:5125:1729:0030:3531:49
KU AZS UMCS1:461:421:012:272:102:051:222:432:361:595:263:431:351:14
33:2134:1234:5236:2837:0438:1339:1639:48
1:320:510:401:360:361:091:030:32
5125Kujda Arkadiusz40:521:293:554:457:029:0511:2012:3715:3217:2819:3725:3928:2830:0831:07
1 Brygada Logistyczna1:292:260:502:172:032:151:172:551:562:096:022:491:400:59
33:1034:0634:4336:2637:1238:4040:1840:52
2:030:560:371:430:461:281:380:34
6120Majewski Marek41:051:212:433:276:318:3510:3411:5114:2516:3519:0326:4829:4031:3232:37
PUKS Młode Orły1:211:220:443:042:041:591:172:342:102:287:452:521:521:05
34:0235:0235:3937:1637:5939:1840:2941:05
1:251:000:371:370:431:191:110:36
7123Mol Krzysztof44:402:586:317:159:3111:4414:0215:1218:0921:3223:5130:1132:5834:4235:39
HKS Azymut2:583:330:442:162:132:181:102:573:232:196:202:471:440:57
37:1438:1939:0440:3241:4743:0744:1044:40
1:351:050:451:281:151:201:030:30
8129Zhilin Denis46:502:104:115:057:279:1611:4413:1716:3219:0321:4328:2631:2933:3735:03
X-race.info2:102:010:542:221:492:281:333:152:312:406:433:032:081:26
36:4638:3839:2741:5042:4344:4446:0246:50
1:431:520:492:230:532:011:180:48
9133Karachev Aleksandr47:201:192:553:516:028:5911:2612:5816:1018:3923:2129:3633:2135:3536:53
OK Kaliningrad1:191:360:562:112:572:271:323:122:294:426:153:452:141:18
38:5740:1540:5742:4943:4945:2346:4047:20
2:041:180:421:521:001:341:170:40
10132Duda Tomasz49:231:253:164:528:0912:2215:0116:1319:4622:2824:5331:5736:1338:1239:13
UKS Traper1:251:511:363:174:132:391:123:332:422:257:044:161:591:01
41:0642:3543:1845:1546:0047:3248:4549:23
1:531:290:431:570:451:321:130:38
11127Biolik Grzegorz56:142:034:535:488:2812:1214:2615:4018:5527:0029:2336:5540:2042:2543:55
UNTS2:032:500:552:403:442:141:143:158:052:237:323:252:051:30
47:2548:3849:2651:2352:1354:0655:2856:14
3:301:130:481:570:501:531:220:46
12128Droń Grzegorz57:366:148:449:4313:2019:2722:0424:0727:5730:2533:0739:4243:4845:3846:58
UMKS Kwidzyn6:142:300:593:376:072:372:033:502:282:426:354:061:501:20
48:5450:2251:0953:3354:1555:4356:5757:36
1:561:280:472:240:421:281:140:39
13470Sitnicki Mariusz1:01:561:483:454:388:0212:1014:1015:2718:1221:5428:0335:4642:0546:4347:35
10 BKPanc1:481:570:533:244:082:001:172:453:426:097:436:194:380:52
54:1254:5455:4157:2458:0959:381:01:171:01:5611:25
6:370:420:471:430:451:291:390:39*49
14126Perfikowski Piotr1:02:002:074:446:4610:0416:3522:0123:3727:1530:0033:2843:4947:4149:4551:02
UMKS Kwidzyn2:072:372:023:186:315:261:363:382:453:2810:213:522:041:17
53:0454:3155:2257:3258:1959:511:01:161:02:00
2:021:270:512:100:471:321:250:44
15130Ramotowski Mariusz1:18:402:274:415:5213:3918:1525:2727:4932:1036:0239:2149:2954:2159:231:01:13
15 Giżycka Brygada Zmechanizow2:272:141:117:474:367:122:224:213:523:1910:084:525:021:50
1:06:081:07:011:09:001:12:481:13:391:16:361:18:031:18:40
4:550:531:593:480:512:571:270:37
 
124Uryga Sławomirabs-----1:46:48------------------------------------------------------------
WKS Wawel1:46:48
------------------------------1:49:281:50:0759:071:00:321:03:011:04:051:07:47
2:400:39*94*41*61*62*63
1:09:281:10:411:13:101:16:251:19:051:20:471:22:311:25:301:28:151:29:541:32:581:35:111:37:151:40:02
*76*69*90*73*85*74*52*65*31*53*38*93*36*34
1:40:511:42:081:43:511:44:401:48:58
*91*78*55*60*33
122Pancerz Piotrabs
indywidualnie
135Żmij Jacekabs
The Vipers
119Paruszewski Marekabs
Indywidualni Pomorskie
 
 
 
M45 (20)4,2 km 0 m18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(72)2(58)3(48)4(41)5(63)6(56)7(83)8(74)9(51)10(31)11(53)12(38)13(80)14(36)
15(35)16(44)17(79)18(100)Meta
 
1153Nowak Remigiusz35:522:123:416:017:179:2012:2313:0016:3418:0420:4521:4824:0725:5628:00
KS Hades2:121:292:201:162:033:030:373:341:302:411:032:191:492:04
30:2132:4734:3235:1035:52
2:212:261:450:380:42
2145Krasuski Marcin37:422:404:196:187:5510:1713:0013:4917:1119:0422:2023:1826:3528:2530:17
KS OK!Sport2:401:391:591:372:222:430:493:221:533:160:583:171:501:52
32:2634:4836:2637:0437:42
2:092:221:380:380:38
3138Sychev Dmitrii38:482:404:356:368:2811:0313:4714:3418:1019:5423:2824:4027:2429:1631:04
Bryansk2:401:552:011:522:352:440:473:361:443:341:122:441:521:48
33:3135:5937:4138:1438:48
2:272:281:420:330:34
4149Banach Krzysztof40:062:224:196:288:1810:5813:4314:2718:0319:4823:1224:3927:3429:3631:44
UMKS ORKAN2:221:572:091:502:402:450:443:361:453:241:272:552:022:08
33:5836:3538:5839:3340:06
2:142:372:230:350:33
5473Gronostaj Grzegorz41:442:344:3110:0111:2414:0817:0217:5521:1022:4126:1927:1430:0431:3933:40
indywidualnie2:341:575:301:232:442:540:533:151:313:380:552:501:352:01
35:4138:2540:4141:1341:4439:47
2:012:442:160:320:31*45
6137Gliszczyński Janusz42:122:434:456:459:5212:2215:2316:0719:5321:3224:5526:1028:5131:0033:28
GLICHA TEAM2:432:022:003:072:303:010:443:461:393:231:152:412:092:28
35:5638:3740:4641:2742:12
2:282:412:090:410:45
7139Błachut Igor45:562:454:386:3611:0716:3919:3320:2523:3925:3830:0931:0333:4935:3837:32
Stowarzyszenie Team 360 stopni2:451:531:584:315:322:540:523:141:594:310:542:461:491:54
40:0142:2144:4745:2245:56
2:292:202:260:350:34
8141Mianowski Rafał46:262:436:028:259:5613:3916:5917:5422:0023:3427:1028:1631:1233:1935:14
UNTS2:433:192:231:313:433:200:554:061:343:361:062:562:071:55
40:1643:2145:0945:4946:26
5:023:051:480:400:37
9146Szczygieł Marcin50:493:476:128:4410:3613:3117:2718:3522:5425:2229:3631:0036:2138:3441:14
MKS MOS3:472:252:321:522:553:561:084:192:284:141:245:212:132:40
44:1147:0349:1950:0350:49
2:572:522:160:440:46
10477Poltoratskyi Denys52:393:436:549:3311:3314:4818:2419:2123:4825:5930:3832:1437:0339:3342:20
Ukraina3:433:112:392:003:153:360:574:272:114:391:364:492:302:47
45:3548:4051:1651:5652:39
3:153:052:360:400:43
11136Doliński Grzegorz53:263:216:499:3212:1915:3719:5820:5824:5627:0234:3635:5439:0341:4243:55
BKS Wataha3:213:282:432:473:184:211:003:582:067:341:183:092:392:13
46:4449:4652:1152:5053:26
2:493:022:250:390:36
12142Žičkis Rolandas55:503:065:177:509:2312:1017:1718:1123:1326:0930:1332:0637:5739:5142:09
Takas OK, Litwa3:062:112:331:332:475:070:545:022:564:041:535:511:542:18
44:4151:1954:3155:0855:50
2:326:383:120:370:42
13143Mikhaylov Victor56:043:015:458:3210:4614:1619:1020:2425:2027:2633:3435:2339:2841:4644:21
Odessa Team3:012:442:472:143:304:541:144:562:066:081:494:052:182:35
47:3050:3754:3655:2056:04
3:093:073:590:440:44
14150Krasuski Bartłomiej57:553:135:207:389:3512:5417:0818:3123:3925:4030:0931:4234:5437:2639:56
Stowarzyszenie Team 360 stopni3:132:072:181:573:194:141:235:082:014:291:333:122:322:30
43:0754:3656:3657:1457:55
3:1111:292:000:380:41
15147Staszak Artur1:03:346:199:0011:5414:2418:4223:1724:3029:5331:5537:2338:4243:4846:1749:37
UNTS6:192:412:542:304:184:351:135:232:025:281:195:062:293:20
53:0759:541:02:091:02:501:03:34
3:306:472:150:410:44
16140Filipiak Marek1:16:423:065:448:069:5412:4918:2919:2123:2525:3829:3930:5337:0739:3755:30
KS Hades3:062:382:221:482:555:400:524:042:134:011:146:142:3015:53
58:571:12:021:14:571:15:471:16:42
3:2713:052:550:500:55
17151Lisiak Paweł1:25:314:5510:2513:4716:5022:0228:4530:2543:5146:4952:5554:5759:401:02:491:06:15
UKS Orientuś4:555:303:223:035:126:431:4013:262:586:062:024:433:093:26
1:16:201:20:261:23:161:24:301:25:317:10
10:054:062:501:141:01*61
 
144Typański Romannkl5:488:1111:2313:4328:1032:3333:4038:0340:3247:1748:0554:1957:471:00:17
9BKPanc5:482:233:122:2014:274:231:074:232:296:450:486:143:282:30
1:04:40----------1:23:041:24:21
4:2318:241:17
152PLESINSKI MARIUSZabs
10BKPanc
148Kalsztein Karolabs
PKO Harpagan
 
 
 
M50 (16)3,9 km 0 m18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(92)2(74)3(85)4(56)5(71)6(90)7(63)8(70)9(61)10(62)11(31)12(53)13(60)14(55)
15(47)16(45)17(43)18(100)Meta
 
1164Bartczak Jarosław35:485:377:579:3112:1413:2814:0017:1219:1322:0923:0825:1926:3529:0829:53
UMKS ORKAN5:372:201:342:431:140:323:122:012:560:592:111:162:330:45
31:5432:5434:3035:0935:48
2:011:001:360:390:39
2158Słoński Marek38:256:198:2210:1613:2014:1514:5318:3420:3424:0325:1327:3028:4331:2332:05
WKS Wawel6:192:031:543:040:550:383:412:003:291:102:171:132:400:42
34:1335:2336:5737:4538:25
2:081:101:340:480:40
3162Korshunov Evgenii40:067:5510:0412:1515:2216:3317:1120:4223:2126:1627:2929:3730:4633:2634:09
Korshunyata7:552:092:113:071:110:383:312:392:551:132:081:092:400:43
36:0737:1438:5239:3140:06
1:581:071:380:390:35
4154Michalak Tomasz41:447:529:5711:5514:5916:3117:0520:2923:4827:0728:1530:3332:0434:5935:39
UNTS7:522:051:583:041:320:343:243:193:191:082:181:312:550:40
37:3538:5240:3141:1341:4422:53
1:561:171:390:420:31*49
5159Bączek Dariusz42:267:209:5111:3615:0116:2817:0120:4222:3526:0627:4930:1531:3434:1836:06
UKS Technik Ruciane-Nida7:202:311:453:251:270:333:411:533:311:432:261:192:441:48
38:1039:2241:0941:5442:26
2:041:121:470:450:32
6168ROBINSON Richard43:027:139:2711:2714:2815:2716:0519:4321:5325:3126:2928:4530:1433:1435:55
ASUB7:132:142:003:010:590:383:382:103:380:582:161:293:002:41
38:5340:0541:4142:2543:02
2:581:121:360:440:37
7167Wysocki Romuald44:367:349:4411:5615:2516:4117:1421:0323:5627:2429:0031:1832:3635:3936:50
CSWiCH Wrocław7:342:102:123:291:160:333:492:533:281:362:181:183:031:11
39:3940:5243:1643:5944:36
2:491:132:240:430:37
8160Urbaniak Krzysztof44:406:428:5411:0314:1817:2618:0321:5424:0428:0629:1231:4333:2336:4237:27
Indywidualny Mazowsze6:422:122:093:153:080:373:512:104:021:062:311:403:190:45
39:3941:0043:0343:5244:40
2:121:212:030:490:48
9166Lovas Bjorn P.46:298:2410:3612:4916:5118:0018:3822:3324:4728:4829:5732:2033:4937:0338:20
Nidarost OK8:242:122:134:021:090:383:552:144:011:092:231:293:141:17
41:4443:0145:0745:5346:29
3:241:172:060:460:36
10165Forystek Józef48:339:1412:2914:4119:0820:1420:4524:3927:5431:5033:1035:2637:2440:3641:22
WKS Wawel9:143:152:124:271:060:313:543:153:561:202:161:583:120:46
43:4945:0747:1147:5548:33
2:271:182:040:440:38
11163Wrzesiński Krzysztof50:437:4110:0212:0515:5717:1918:0121:5528:4132:5534:0836:4138:1142:1443:10
WKS Śląsk7:412:212:033:521:220:423:546:464:141:132:331:304:030:56
45:3746:5749:1050:0550:43
2:271:202:130:550:38
12161Olas Jacek57:549:2112:1915:0319:4621:3822:1127:3630:5536:3538:1841:2143:1747:3748:45
UKS Orientuś9:212:582:444:431:520:335:253:195:401:433:031:564:201:08
51:4753:2156:1357:1257:54
3:021:342:520:590:42
13157Kluska Wojciech1:06:4815:1017:5120:0924:0625:3826:1632:3636:2141:1943:4047:3849:5454:2755:44
MKS Skarmat15:102:412:183:571:320:386:203:454:582:213:582:164:331:17
59:311:01:241:04:021:05:191:06:4835:20
3:471:532:381:171:29*49
14169Erdal Arne1:20:0712:3920:2422:2926:1727:3628:4641:0544:1448:2150:0155:5058:021:02:001:03:22
Samnanger IL12:397:452:053:481:191:1012:193:094:071:405:492:123:581:22
1:13:271:15:141:18:111:19:051:20:071:07:14
10:051:472:570:541:02*45
15170Witkowski Zbigniew1:32:4312:1615:3818:4724:4827:0427:5048:3153:1158:491:00:541:04:491:07:051:12:381:13:58
indywidualnie12:163:223:096:012:160:4620:414:405:382:053:552:165:331:20
1:23:151:24:391:30:541:31:511:32:43
9:171:246:150:570:52
 
155Żesławski Wojciechnkl7:229:36-----16:2317:4518:2126:4930:1034:2239:4542:0144:2647:3148:17
WKS Wawel7:222:146:471:220:368:283:214:125:232:162:253:050:46
50:1951:3553:2954:2755:06
2:021:161:540:580:39
 
 
 
M55 (9)3,7 km 0 m18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(72)3(76)4(69)5(90)6(50)7(51)8(52)9(74)10(85)11(65)12(62)13(58)14(75)
15(60)16(44)17(47)18(100)Meta
 
1180Dyzio Włodzimierz35:150:413:276:017:059:1413:0816:1217:0118:4120:3022:3724:1425:1928:01
WKS Wawel0:412:462:341:042:093:543:040:491:401:492:071:371:052:42
30:3431:1832:3934:3435:15
2:330:441:211:550:41
2175Wołowczyk Marek37:330:463:345:587:049:1313:1816:3217:1918:5321:3823:3725:2426:3029:07
UNTS0:462:482:241:062:094:053:140:471:342:451:591:471:062:37
32:0632:5634:3236:4437:33
2:590:501:362:120:49
3178Klawczyński Zbigniew39:530:553:446:458:0210:3215:0018:3319:3221:0723:1525:5327:3728:4231:49
UMKS Kwidzyn0:552:493:011:172:304:283:330:591:352:082:381:441:053:07
34:3635:2737:0639:1439:53
2:470:511:392:080:39
4173Niessner Piotr39:570:513:357:218:3110:3314:4019:0719:5021:0523:0525:4127:3928:3731:24
WKS Wawel0:512:443:461:102:024:074:270:431:152:002:361:580:582:47
34:2035:3337:1339:1939:57
2:561:131:402:060:38
5176Młynarczyk Piotr40:180:433:406:197:249:3613:5617:4619:3221:1523:1125:4527:1228:1031:09
UKS Orientuś0:432:572:391:052:124:203:501:461:431:562:341:270:582:59
33:5234:3837:3939:4240:18
2:430:463:012:030:36
6181Wołek Andrzej55:171:047:2610:3912:5515:4121:4326:1127:1629:5532:1635:1337:4240:0743:22
UNTS1:046:223:132:162:466:024:281:052:392:212:572:292:253:15
47:0849:0951:1854:1655:17
3:462:012:092:581:01
7174Mikielski Marek58:391:004:177:288:5711:2218:3133:0634:0836:1339:0941:2443:5845:2049:18
UMKS ORKAN1:003:173:111:292:257:0914:351:022:052:562:152:341:223:58
52:2553:2455:0057:5258:39
3:070:591:362:520:47
8177Czerkawski Wacław1:02:351:025:188:4810:1413:0718:4527:4532:1834:4937:3841:3144:1145:4249:50
UKS Sparta Czyżowice1:024:163:301:262:535:389:004:332:312:493:532:401:314:08
56:0757:1058:571:01:431:02:35
6:171:031:472:460:52
 
179Mossakowski Przemysławabs
Indywidualny Mazowsze
 
 
 
M60 (17)3,1 km 0 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(70)3(83)4(50)5(84)6(74)7(92)8(54)9(82)10(77)11(79)12(100)Meta
 
1186Krylov Boris28:231:234:066:028:129:5011:4014:2817:1420:4422:1526:5027:3528:23
Princip1:232:431:562:101:381:502:482:463:301:314:350:450:48
2189Kryjomski Jerzy29:311:215:427:369:3411:0313:0515:4818:0021:1122:3828:1428:5129:31
KS Kościelec Chrzanów1:214:211:541:581:292:022:432:123:111:275:360:370:40
3196Mamis Girts32:021:484:516:449:0510:5013:3616:3019:1522:3724:0930:2631:1332:02
Mona OK1:483:031:532:211:452:462:542:453:221:326:170:470:49
4194Asylov Albert32:452:155:407:429:5811:5313:5016:4619:3923:2225:0231:1831:5932:45
Kaliningrad2:153:252:022:161:551:572:562:533:431:406:160:410:46
5191Krochmal Andrzej34:011:267:069:0311:3213:1915:2518:4021:2525:0626:5532:2633:1334:01
KS Spójnia Warszawa1:265:401:572:291:472:063:152:453:411:495:310:470:48
6188Machowski Władysław34:271:395:026:589:2811:1613:1116:1420:1923:3725:1132:5733:4334:27
UKS OSiR1:393:231:562:301:481:553:034:053:181:347:460:460:44
7185Pietrusiński Marek34:321:425:357:5610:5413:1715:3718:5321:3825:2427:1633:0033:4534:32
KS Artemis1:423:532:212:582:232:203:162:453:461:525:440:450:47
8193Solovev Mikhail35:001:455:197:2411:5014:3817:1620:1522:4926:3028:1733:2734:1335:00
PionerSK Pionerskiy1:453:342:054:262:482:382:592:343:411:475:100:460:47
4:32
*49
9184Wróblewski Tadeusz35:072:537:098:5513:3015:2117:2820:2023:1726:4728:3433:4034:2135:07
KS OK!Sport2:534:161:464:351:512:072:522:573:301:475:060:410:46
10187Cepurdej Aleksandr36:061:397:019:0811:4313:3715:4919:0922:0325:4927:3434:2135:1336:06
UMKS Kwidzyn1:395:222:072:351:542:123:202:543:461:456:470:520:53
11190Wierciński Piotr36:122:005:558:1611:1813:2716:0520:1623:3127:0928:5834:3535:2336:12
MKS Metalowiec2:003:552:213:022:092:384:113:153:381:495:370:480:49
12198Movko Sergei36:321:415:577:5810:5214:3816:1620:2022:5426:4328:2234:5435:4336:32
UKS Azymut 451:414:162:012:543:461:384:042:343:491:396:320:490:49
13197Miroshnichenko Viktor40:581:506:148:2812:0618:2320:3223:4427:2131:2133:0639:2240:0740:58
PionerSK Pionerskiy1:504:242:143:386:172:093:123:374:001:456:160:450:51
14195Warmuz Zdzisław50:202:358:0310:5814:4317:5821:5627:0431:1037:4840:2147:5149:0150:20
niezrzeszony2:355:282:553:453:153:585:084:066:382:337:301:101:19
15182Olbrycht Janusz50:452:157:109:3012:1224:5028:0532:4235:4639:4941:3449:0149:5250:45
Indywidualny Mazowsze2:154:552:202:4212:383:154:373:044:031:457:270:510:53
16183Sidoruv Sergej1:20:212:5721:3124:0026:5140:2143:0547:5855:1259:071:00:581:18:441:19:331:20:21
Dnepr Ukraina2:5718:342:292:5113:302:444:537:143:551:5117:460:490:48
 
192Czechowski Bolesławabs
UMKS ORKAN
 
 
 
M65 (11)3,1 km 0 m15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(59)3(58)4(61)5(49)6(76)7(90)8(83)9(84)10(52)11(92)12(82)13(60)14(33)
15(100)Meta
 
1203Hartelt Helmut29:461:503:294:325:588:3710:5113:2615:0217:3020:1621:5124:1826:1728:39
SSV Planeta Radebeul Germany1:501:391:031:262:392:142:351:362:282:461:352:271:592:22
29:1229:46
0:330:34
2217Railimo Matti32:481:483:424:456:278:3811:0014:1616:0219:0921:5923:4626:2728:3831:36
SOCHeinola1:481:541:031:422:112:223:161:463:072:501:472:412:112:58
32:1232:48
0:360:36
3209Bohaczek Janusz34:421:403:495:066:379:0511:5914:4816:5720:0923:3925:4828:2330:3133:32
UMKS ORKAN1:402:091:171:312:282:542:492:093:123:302:092:352:083:01
34:0834:42
0:360:34
4201Miszewski Romuald35:502:234:105:306:549:1111:3114:3116:3519:3024:2726:1028:5330:5834:24
Indywidualni Pomorskie2:231:471:201:242:172:203:002:042:554:571:432:432:053:26
35:0635:50
0:420:44
5202Szczepański Marek35:563:175:166:347:5510:4112:4615:3717:1320:0823:0525:1628:4231:1234:45
UKS Technik Ruciane-Nida3:171:591:181:212:462:052:511:362:552:572:113:262:303:33
35:2035:56
0:350:36
6199Łuński Zbigniew36:592:354:315:567:5211:5814:0717:0519:2622:2025:4227:2830:5032:5835:37
UMKS ORKAN2:351:561:251:564:062:092:582:212:543:221:463:222:082:39
36:1536:59
0:380:44
7208Świerczyński Bogdan37:093:425:537:098:4211:1013:5716:5219:0022:1425:4527:5130:2932:4135:40
KOS Modrzew3:422:111:161:332:282:472:552:083:143:312:062:382:122:59
36:2037:09
0:400:49
8206Chernykh Vladimir39:361:553:485:167:019:2612:3816:4218:4722:3226:2929:0032:3034:5437:57
Kaliningrad1:551:531:281:452:253:124:042:053:453:572:313:302:243:03
38:4639:36
0:490:50
9205Mientki Tadeusz41:091:343:384:526:559:0711:5321:1023:1926:1829:2131:1534:2636:4339:45
UMKS ORKAN1:342:041:142:032:122:469:172:092:593:031:543:112:173:02
40:2541:09
0:400:44
10204Gliński Henryk43:212:595:226:569:0211:1113:5523:1425:1228:2931:3433:5536:4038:4641:59
KS Artemis2:592:231:342:062:092:449:191:583:173:052:212:452:063:13
42:3743:21
0:380:44
11207Henek Milan55:382:286:138:5811:2015:0819:0923:5626:5232:1336:3339:3944:1948:3353:40
Radioklub Blansko, Czech Repub2:283:452:452:223:484:014:472:565:214:203:064:404:145:07
54:3555:38
0:551:03
 
 
 
M70 (7)1,9 km 0 m9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(63)3(42)4(62)5(32)6(57)7(47)8(45)9(100)Meta
 
1212Wasilewski Stanisław22:341:084:427:299:2616:3918:0018:5920:2821:5022:34
PUKS Młode Orły1:083:342:471:577:131:210:591:291:220:44
2213Wojtyła Jerzy24:341:025:319:0310:3514:4716:2620:0622:0523:4824:34
UMKS ORKAN1:024:293:321:324:121:393:401:591:430:46
3210Gordyshevskiy Semen26:132:427:5311:4613:0317:4119:4120:4123:0225:1026:13
Petersburg2:425:113:531:174:382:001:002:212:081:03
4216Woźniak Henryk26:361:017:0710:5612:5417:3520:1521:2023:2725:3426:36
UMKS ORKAN1:016:063:491:584:412:401:052:072:071:02
5211Patejko Tadeusz28:461:1510:4814:2716:1420:2723:0524:0225:5527:4728:46
KS Spójnia Warszawa1:159:333:391:474:132:380:571:531:520:59
6215Kmieciński Józef35:090:5913:5520:1821:3325:4927:4530:3532:2034:1535:09
PUKS Młode Orły0:5912:566:231:154:161:562:501:451:550:54
7218Karachev Sergey39:151:1012:2816:2017:3228:5630:5331:4936:0137:5939:15
OK Kaliningrad1:1011:183:521:1211:241:570:564:121:581:16
 
 
 
M75 (2)1,7 km 0 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(49)3(42)4(65)5(54)6(47)7(79)8(100)Meta
 
1219Schindler Udo23:112:385:417:329:3913:1418:1521:1322:1923:11
SSV Planeta Radebeul Germany2:383:031:512:073:355:012:581:060:52
2221Czabański Edward47:153:539:1212:3515:4830:0740:3044:3546:0047:15
UKS Azymut 453:535:193:233:1314:1910:234:051:251:15
 
 
 
M85 (2)1,7 km 0 m7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(87)2(40)3(42)4(32)5(44)6(33)7(100)Meta
 
1225Zielczyński Mieczysław43:564:3614:1318:0727:0333:1339:1342:0743:56
Indywidualny Mazowsze4:369:373:548:566:106:002:541:49
2223Wysocki Stanisław58:342:5212:0715:3031:3039:2047:1955:3458:34
KS Spójnia Warszawa2:529:153:2316:007:507:598:153:00
 
 
 
W21E (7)4,8 km 0 m25 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(46)3(63)4(70)5(56)6(83)7(50)8(51)9(52)10(74)11(84)12(31)13(75)14(39)
15(81)16(93)17(77)18(35)19(91)20(37)21(80)22(32)23(44)24(45)25(100)Meta
 
1228Kaźmierczak Aneta45:531:212:093:545:478:149:0411:1414:0614:5016:2718:2322:4923:2326:07
UKS Orientuś1:210:481:451:532:270:502:102:520:441:371:564:260:342:44
27:3429:4530:5932:5033:1535:5537:1641:1542:4344:1645:2145:53
1:272:111:141:510:252:401:213:591:281:331:050:32
2232Wańczyk Zuzanna46:511:442:273:595:578:449:3511:3814:3015:1216:5019:0222:4023:2925:57
PUKS Młode Orły1:440:431:321:582:470:512:032:520:421:382:123:380:492:28
27:2429:3030:2632:1732:5335:2237:0840:5342:1645:0046:1246:51
1:272:060:561:510:362:291:463:451:232:441:120:39
3234Polishchuk Mariya47:261:132:133:565:418:369:2311:2314:5415:3517:1019:1723:0423:5525:39
UNTS1:131:001:431:452:550:472:003:310:411:352:073:470:511:44
27:2230:1431:2633:3634:1136:4638:2142:2144:1645:3746:4947:26
1:432:521:122:100:352:351:354:001:551:211:120:37
4235Kosinska Dorota47:581:292:224:166:229:1610:0711:5915:0116:0617:3119:2823:1824:0626:13
CO Liege1:290:531:542:062:540:511:523:021:051:251:573:500:482:07
27:4830:1631:1133:0333:4437:1138:4543:1444:4446:0247:1647:58
1:352:280:551:520:413:271:344:291:301:181:140:42
5229Suzdalova Marina55:451:452:494:517:4011:0112:1514:4218:4419:4121:1523:1927:5629:0931:46
-1:451:042:022:493:211:142:274:020:571:342:044:371:132:37
33:3436:0237:0939:2940:0743:0945:2350:0651:5353:3855:0555:45
1:482:281:072:200:383:022:144:431:471:451:270:40
6227Jaśkiewicz Magdalena56:461:442:344:207:3510:3111:3516:4620:3921:2923:3525:4330:3331:1135:32
UKS Azymut Pabianice1:440:501:463:152:561:045:113:530:502:062:084:500:384:21
36:4739:2240:2942:2343:0745:4447:3252:2553:3655:0456:1056:46
1:152:351:071:540:442:371:484:531:111:281:060:36
7230Nikitczenko Natasza1:12:201:523:055:1412:1016:1517:1519:4524:1125:1327:0329:2537:1838:1340:46
UKS Orientuś1:521:132:096:564:051:002:304:261:021:502:227:530:552:33
43:0446:4848:0450:5751:4156:0458:301:04:071:05:431:10:181:11:381:12:20
2:183:441:162:530:444:232:265:371:364:351:200:42
 
 
 
W20 (9)4,1 km 0 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(72)2(42)3(74)4(50)5(90)6(69)7(49)8(39)9(81)10(93)11(34)12(91)13(78)14(60)
15(47)16(100)Meta
 
1245Cych Agnieszka35:532:423:507:409:2912:5914:5616:4722:0723:3725:3027:0928:0129:0230:49
WKS Śląsk2:421:083:501:493:301:571:515:201:301:531:390:521:011:47
33:0735:1135:53
2:182:040:42
2240Deptulska Maria44:122:374:018:2310:3814:2216:5219:2226:2928:2131:4433:5835:0836:2039:49
UNTS2:371:244:222:153:442:302:307:071:523:232:141:101:123:29
41:4343:4044:12
1:541:570:32
3246Kreft Oliwia46:323:014:229:1511:0515:3818:3421:2528:2130:0633:0236:0037:3838:4340:53
UKS Siódemka3:011:214:531:504:332:562:516:561:452:562:581:381:052:10
43:5545:5446:3236:51
3:021:590:38*35
4242Pudełek Michalina46:573:074:468:5410:4414:3616:5321:1928:0329:4331:4733:4736:2137:1942:28
LKS Górzanka Nawojowa Góra3:071:394:081:503:522:174:266:441:402:042:002:340:585:09
43:5646:1546:57
1:282:190:42
5244Bielecka Aleksandra47:443:054:359:5711:3915:5320:4423:4531:1333:0435:3839:0740:0141:1043:17
UKS Siódemka3:051:305:221:424:144:513:017:281:512:343:290:541:092:07
45:0247:0947:44
1:452:070:35
6241Filipczak Natalia57:123:506:3811:0813:4819:2222:1626:4634:3138:2741:4445:1747:3049:0551:34
PUKS Młode Orły3:502:484:302:405:342:544:307:453:563:173:332:131:352:29
53:5856:3457:12
2:242:360:38
 
237Dawidowska Nataliankl2:534:198:3815:5520:1522:3425:0933:1035:0337:3242:2643:3345:18-----
UKS Siódemka2:531:264:197:174:202:192:358:011:532:294:541:071:45
-----55:0555:52
9:470:47
239Biederman Adriannaabs
WKS Wawel
236Hutsenko Yelyzavetaabs
WKS Wawel
 
 
 
W18 (14)3,8 km 0 m19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(58)2(72)3(69)4(56)5(83)6(50)7(51)8(65)9(31)10(75)11(77)12(93)13(36)14(37)
15(80)16(81)17(82)18(55)19(100)Meta
 
1250Topór Magdalena42:522:444:577:4310:5411:4313:5216:4922:2425:2226:0829:0630:1332:3933:14
WKS Wawel2:442:132:463:110:492:092:575:352:580:462:581:072:260:35
34:4136:0938:2440:2142:1642:52
1:271:282:151:571:550:36
2260Słońska Zofia43:163:025:078:2910:1311:0513:2416:1618:0120:2020:5524:0225:1226:5329:17
WKS Wawel3:022:053:221:440:522:192:521:452:190:353:071:101:412:24
31:0632:2134:5640:4042:4243:16
1:491:152:355:442:020:34
3251Mianowska Julia44:483:326:1010:0111:4412:4315:0019:2321:2624:1425:0428:4029:5132:2833:34
UNTS3:322:383:511:430:592:174:232:032:480:503:361:112:371:06
35:1736:5139:1941:3444:0744:48
1:431:342:282:152:330:41
4257Żurek Marta45:356:128:4912:1515:3616:2419:0522:0724:1427:0127:4330:5231:5933:4034:22
UKS Siódemka6:122:373:263:210:482:413:022:072:470:423:091:071:410:42
36:2437:4640:3942:5745:0145:35
2:021:222:532:182:040:34
5252Bączek Małgorzata48:012:585:1210:4812:4913:4415:5721:0123:0225:4526:2930:0832:2134:1036:08
WKS Wawel2:582:145:362:010:552:135:042:012:430:443:392:131:491:58
37:5839:1641:3445:0347:2548:01
1:501:182:183:292:220:36
6247Olszanka Gabriela50:023:037:1010:3312:3313:2415:5419:2721:4725:2926:2130:0731:2933:4936:01
KS OK!Sport3:034:073:232:000:512:303:332:203:420:523:461:222:202:12
40:4342:0344:2546:4349:2750:02
4:421:202:222:182:440:35
7261Melzer Zofia50:315:588:5312:0614:2815:2217:5221:3624:3127:5928:5632:3733:5936:5237:51
UKS Siódemka5:582:553:132:220:542:303:442:553:280:573:411:222:530:59
40:1341:3644:3047:0449:5350:31
2:221:232:542:342:490:38
8253Dzierwa Hanna51:084:187:3010:4913:1914:2116:4120:0722:1826:3727:2431:4033:0737:1538:08
KS Kościelec Chrzanów4:183:123:192:301:022:203:262:114:190:474:161:274:080:53
40:1041:4744:5047:4050:2851:08
2:021:373:032:502:480:40
9258Sroka Małgorzata56:328:3511:1315:1117:2218:1220:4225:4327:4430:2631:1735:1237:3039:5841:08
UKS Patria8:352:383:582:110:502:305:012:012:420:513:552:182:281:10
44:2245:3848:0650:3355:5056:32
3:141:162:282:275:170:42
10259Deyna Natalia58:433:526:3010:5414:3715:3418:3223:1426:1630:2731:4136:4938:3442:1743:28
UMKS Kwidzyn3:522:384:243:430:572:584:423:024:111:145:081:453:431:11
45:5647:5051:3754:3857:4958:43
2:281:543:473:013:110:54
11254Staszak Alicja1:07:326:239:2515:0720:2421:4125:1829:4233:0039:5940:4845:3047:4250:1151:25
UNTS6:233:025:425:171:173:374:243:186:590:494:422:122:291:14
54:1156:511:00:321:03:341:06:471:07:32
2:462:403:413:023:130:45
 
256Tywonek Juliankl10:5314:5320:4224:0625:1628:2033:2137:2543:0144:10-----49:221:02:361:09:43
UKS OSiR10:534:005:493:241:103:045:014:045:361:095:1213:147:07
1:12:241:14:151:19:331:22:421:26:401:27:21
2:411:515:183:093:580:41
248Jarovaia Elenankl3:088:0915:3217:5118:5725:5030:1132:3336:0036:59--------------------
UKS Azymut 453:085:017:232:191:066:534:212:223:270:59
-------------------------1:07:07
30:08
255Susek Juliaabs
UKS Siódemka
 
 
 
W16 (16)3,7 km 0 m18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(61)2(72)3(63)4(76)5(69)6(50)7(51)8(92)9(31)10(34)11(35)12(91)13(36)14(93)
15(60)16(55)17(79)18(100)Meta
 
1266Krempińska Julia38:203:013:586:157:108:2011:3115:1217:5019:5725:1626:4027:2129:2830:56
UKS Azymut Pabianice3:010:572:170:551:103:113:412:382:075:191:240:412:071:28
33:0233:5537:0237:4138:20
2:060:533:070:390:39
2270Zelek Klaudia38:432:463:376:087:238:3111:2214:4817:1519:3624:5926:1426:4628:5930:39
UKS Patria2:460:512:311:151:082:513:262:272:215:231:150:322:131:40
33:0934:1037:1938:0338:43
2:301:013:090:440:40
3269Cepurdej Nina41:263:514:498:489:4111:0014:0017:5720:2723:2628:1729:1529:5032:1634:06
UMKS Kwidzyn3:510:583:590:531:193:003:572:302:594:510:580:352:261:50
36:2037:1140:1140:5041:26
2:140:513:000:390:36
4275Nitsch Aleksandra45:393:034:086:157:378:4911:5015:0617:3119:4924:4626:1726:4629:1230:44
UNTS3:031:052:071:221:123:013:162:252:184:571:310:292:261:32
32:5935:0644:1644:5945:39
2:152:079:100:430:40
5268Filipiak Adrianna50:284:375:308:149:3011:0216:0820:0623:2526:0531:1132:4833:5836:1537:45
KS Hades4:370:532:441:161:325:063:583:192:405:061:371:102:171:30
40:0440:5949:0549:4950:28
2:190:558:060:440:39
6267Powichrowska Ilona50:354:345:269:2611:2915:1418:1122:1225:3128:1033:2135:0835:4237:5639:35
UKS OSiR4:340:524:002:033:452:574:013:192:395:111:470:342:141:39
44:1345:3449:1849:5850:35
4:381:213:440:400:37
7280Chabiera Lena55:243:214:2011:4013:0214:0416:4920:4423:2426:4038:2439:0139:3341:4543:38
UNTS3:210:597:201:221:022:453:552:403:1611:440:370:322:121:53
45:5049:2054:0754:4755:24
2:123:304:470:400:37
8265Błyskosz Magdalena57:183:595:369:0010:5312:2016:3423:4826:3230:2337:4939:2540:0143:0846:39
WKS Wawel3:591:373:241:531:274:147:142:443:517:261:360:363:073:31
50:0651:0955:5556:3857:18
3:271:034:460:430:40
9271Zielińska Oliwia58:583:154:1217:0117:5919:2123:4527:5030:1633:1240:2541:3542:2345:1247:27
PUKS Młode Orły3:150:5712:490:581:224:244:052:262:567:131:100:482:492:15
50:3051:3557:1758:0858:58
3:031:055:420:510:50
10278Majewska Maja59:414:044:5315:4116:5418:0620:5324:4927:2830:4742:2643:0443:3545:5047:42
PUKS Młode Orły4:040:4910:481:131:122:473:562:393:1911:390:380:312:151:52
49:5853:2458:1558:5959:41
2:163:264:510:440:42
11277Cepurdej Katarzyna1:03:443:394:4118:3223:3325:0030:5034:5438:1641:0548:1949:3250:1753:0955:16
UMKS Kwidzyn3:391:0213:515:011:275:504:043:222:497:141:130:452:522:07
58:1259:121:02:221:03:061:03:4420:30
2:561:003:100:440:38*70
12274Hałucha Martyna1:07:184:376:0010:2511:4313:2417:5222:2127:0232:2742:2244:4245:3349:2051:50
WKS Wawel4:371:234:251:181:414:284:294:415:259:552:200:513:472:30
54:3755:501:06:051:06:411:07:18
2:471:1310:150:360:37
13263Nowak Maria1:12:175:046:2511:5613:0514:3222:1730:1935:2239:2449:3151:1452:0856:3059:32
KS Hades5:041:215:311:091:277:458:025:034:0210:071:430:544:223:02
1:02:411:03:551:10:461:11:431:12:17
3:091:146:510:570:34
14273Kwiecień Paulina1:21:303:405:0312:2613:3115:1919:4924:0627:0331:5552:2053:191:01:091:06:221:08:53
PUKS Młode Orły3:401:237:231:051:484:304:172:574:5220:250:597:505:132:31
1:13:111:14:341:19:521:20:531:21:30
4:181:235:181:010:37
 
276Rutkowska Magdalenankl10:3412:00-----22:05--------------------------------------------------
UKS Siódemka10:341:2610:05
---------------41:2142:2134:3938:01
19:161:00*67*57
279Żmij Karolinaabs
The Vipers
 
 
 
W14 (16)2,5 km 0 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(87)2(65)3(92)4(32)5(60)6(77)7(36)8(91)9(43)10(100)Meta
 
1283Niessner Pola20:440:554:496:289:3710:3412:3114:2616:2419:2920:1320:44
WKS Wawel0:553:541:393:090:571:571:551:583:050:440:31
2298Pułczyńska Hanna27:341:126:579:1013:4814:5316:3619:0821:3226:0026:5827:34
WKS Wawel1:125:452:134:381:051:432:322:244:280:580:36
3292Michno Marta28:571:107:109:3213:4215:1116:4619:5622:4227:2828:1928:57
WKS Wawel1:106:002:224:101:291:353:102:464:460:510:38
4290Lamparska Maja31:311:066:228:1717:2020:1021:2924:0826:0629:5630:5331:31
WKS Wawel1:065:161:559:032:501:192:391:583:500:570:38
5296Zawada Zuzanna31:342:2310:0413:0717:4618:5620:4223:1725:3830:0531:0231:34
WKS Wawel2:237:413:034:391:101:462:352:214:270:570:32
6294Słońska Antonina33:290:596:3512:5916:3320:0021:5324:3826:3332:1532:5233:29
WKS Wawel0:595:366:243:343:271:532:451:555:420:370:37
7281Melzer Anna35:101:358:2511:2416:5118:3120:5323:5727:2433:3934:3435:10
UKS Siódemka1:356:502:595:271:402:223:043:276:150:550:36
8286Pudełek Jowita38:301:209:0711:4917:3419:0121:0824:0527:2036:5837:5438:30
LKS Górzanka Nawojowa Góra1:207:472:425:451:272:072:573:159:380:560:36
9291Ciszek Katarzyna40:341:177:1314:0119:1720:5923:4126:1632:4939:0540:0040:34
MKS MOS1:175:566:485:161:422:422:356:336:160:550:34
10285Kurtycz Natalia40:371:177:359:5920:0421:2223:2125:5329:0339:0339:5540:37
WKS Wawel1:176:182:2410:051:181:592:323:1010:000:520:42
11287Dzwonkowska Paulina40:551:297:5910:2521:1322:3824:3027:5232:4439:1840:2240:55
UKS OSiR1:296:302:2610:481:251:523:224:526:341:040:33
12289Szutko Antonina45:094:0212:4315:1624:4625:5727:5631:1234:2643:4644:3545:09
UKS Traper4:028:412:339:301:111:593:163:149:200:490:34
13284Rygielska Kinga47:013:249:3912:2427:4929:5232:4936:0438:5145:1946:2047:01
UMKS Kwidzyn3:246:152:4515:252:032:573:152:476:281:010:41
14295Pupiec Agata47:271:238:1611:2417:1618:4020:2823:0734:5445:5446:5347:27
UKS Siódemka1:236:533:085:521:241:482:3911:4711:000:590:34
15293Pieragowska Julia51:232:038:4515:0821:2122:4724:3427:1939:0049:5750:5251:23
UKS Traper2:036:426:236:131:261:472:4511:4110:570:550:31
16288Owsianka Wiktoria1:24:379:1833:4844:231:01:221:03:111:06:081:11:591:15:321:22:391:23:501:24:37
WKS Wawel9:1824:3010:3516:591:492:575:513:337:071:110:47
 
 
 
W12 (36)2,3 km 0 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(40)3(73)4(50)5(84)6(42)7(54)8(57)9(45)10(100)Meta
 
1312Mianowska Antonina17:121:252:245:055:597:169:0611:0014:0815:1416:3317:12
UNTS1:250:592:410:541:171:501:543:081:061:190:39
2315Borek Alicja17:331:392:345:066:127:579:3311:3414:3115:4617:0017:33
UKS Traper1:390:552:321:061:451:362:012:571:151:140:33
3299Mikuła Iga18:201:332:335:237:148:3710:2312:0215:1716:3117:4218:20
KOS BnO1:331:002:501:511:231:461:393:151:141:110:38
4319Mikuła Daria19:061:332:365:266:418:1510:1112:1115:4217:0518:2519:06
KOS BnO1:331:032:501:151:341:562:003:311:231:200:41
5334Olejnik Jaśmina20:311:392:405:296:349:4111:2213:3317:1618:2919:5520:31
WKS Wawel1:391:012:491:053:071:412:113:431:131:260:36
6320Chabiera Filomena20:561:402:425:387:189:1612:0613:5017:2518:5520:1320:56
UNTS1:401:022:561:401:582:501:443:351:301:180:43
7311Oliinyk Yelyzaveta21:191:462:486:117:329:0811:1513:2317:2018:5620:3821:19
WKS Wawel1:461:023:231:211:362:072:083:571:361:420:41
8300Włodarczyk Wiktoria22:001:554:497:498:5410:2613:1514:5818:3220:0221:1722:00
UKS Traper1:552:543:001:051:322:491:433:341:301:150:43
9336Biskupska Julia22:591:292:305:5310:0211:2013:0316:4119:5721:0622:1922:59
WKS Wawel1:291:013:234:091:181:433:383:161:091:130:40
10323Fitrzyk Magdalena23:162:313:466:438:0610:5514:0115:4819:3520:5522:3723:16
UKS Patria2:311:152:571:232:493:061:473:471:201:420:39
11309Porzycz Małgorzata24:081:502:485:467:168:4810:5714:3320:1821:5923:2524:08
UKS Siódemka1:500:582:581:301:322:093:365:451:411:260:43
12329Podgórska Marta26:271:312:275:1411:5513:3115:5517:5421:5724:1925:5126:27
KS Kościelec Chrzanów1:310:562:476:411:362:241:594:032:221:320:36
13316Mamala Magdalena26:472:324:038:1610:2112:1615:5018:2522:2624:1326:0826:47
UKS Patria2:321:314:132:051:553:342:354:011:471:550:39
14331Klimczak Olimpia27:062:003:106:489:4911:3614:3317:0122:1424:3426:2727:06
UKS Siódemka2:001:103:383:011:472:572:285:132:201:530:39
15335Nowak Zofia28:392:093:197:5112:0113:3015:3917:5322:2426:3327:5528:39
KS Hades2:091:104:324:101:292:092:144:314:091:220:44
16328Łącka Julia28:442:013:226:4114:0215:3917:5820:0624:0426:2428:0328:44
UKS OSiR2:011:213:197:211:372:192:083:582:201:390:41
17305Szczygieł Hanna29:112:043:166:4811:5313:4916:1218:2724:1026:1028:2229:1122:17
MKS MOS2:041:123:325:051:562:232:155:432:002:120:49*67
18330Zelek Martyna29:542:213:327:2511:3413:1716:2418:5223:3727:2829:1329:54
UKS Patria2:211:113:534:091:433:072:284:453:511:450:41
19306Orlova Olga30:021:543:126:588:5215:3618:1521:4526:0627:2929:1330:02
Velikiy Novgorod1:541:183:461:546:442:393:304:211:231:440:49
20308Stefaniak Izabela30:271:563:026:5214:0816:0218:2120:3424:4628:0329:4530:27
KOS BnO1:561:063:507:161:542:192:134:123:171:420:42
21310Ciastoń Oliwia30:522:063:217:159:2511:2715:5619:3125:2627:5030:1130:52
MKS MOS2:061:153:542:102:024:293:355:552:242:210:41
22317Kubacka Maja31:314:416:409:5011:1915:3919:2422:0926:4728:2730:5031:31
UKS Traper4:411:593:101:294:203:452:454:381:402:230:41
23324Hałucha Milena31:452:073:278:4410:3012:4715:4218:2027:0829:1931:0731:45
WKS Wawel2:071:205:171:462:172:552:388:482:111:480:38
24313Motylińska Anastazja32:452:314:098:1410:3013:2416:5422:5327:5729:5432:0132:45
UKS Traper2:311:384:052:162:543:305:595:041:572:070:44
25332Staniec Julia34:492:133:327:069:4911:1619:1324:5429:5632:4134:0534:49
MKS MOS2:131:193:342:431:277:575:415:022:451:240:44
26303Marciniak Weronika36:032:023:086:499:5312:5117:5320:4725:5533:4335:1936:03
MKS MOS2:021:063:413:042:585:022:545:087:481:360:44
27307Jabłońska Amelia36:572:303:4010:4315:3817:2821:1925:3531:2433:5436:1436:57
MKS MOS2:301:107:034:551:503:514:165:492:302:200:43
28301Kuciel Hanna37:041:573:086:238:4410:3112:5028:0232:1334:0736:1837:0430:31
MKS MOS1:571:113:152:211:472:1915:124:111:542:110:46*67
29326Łysoń Łucja37:141:463:158:1115:3617:4421:4725:3631:3635:2336:3037:14
UKS Siódemka1:461:294:567:252:084:033:496:003:471:070:44
30321Masłowska Julia43:072:393:538:2316:2822:1225:2930:1138:1540:1042:2143:07
MKS MOS2:391:144:308:055:443:174:428:041:552:110:46
31322Lewandowska Antonina45:174:406:0614:4120:4026:0329:5033:4140:4242:2744:3245:17
UKS Siódemka4:401:268:355:595:233:473:517:011:452:050:45
32304Bielecka Marta57:225:116:2210:2713:0619:3339:1542:4549:4453:1456:4257:22
UKS Siódemka5:111:114:052:396:2719:423:306:593:303:280:40
33314Barska Pola57:253:134:5710:5014:3618:0522:2831:0340:3654:1456:2457:25
MKS MOS3:131:445:533:463:294:238:359:3313:382:101:01
34302Szmidtka Martyna1:01:293:255:139:5913:4823:4343:1646:5053:4857:191:00:441:01:29
UKS Siódemka3:251:484:463:499:5519:333:346:583:313:250:45
 
333Trzebiatowska Martynaabs2:203:408:1411:1513:4817:3222:5128:4430:5632:4533:35
UKS Siódemka2:201:204:343:012:333:445:195:532:121:490:50
318Wojtas Juliaabs
WKS Wawel
 
 
 
W10 (5)1,5 km 0 m6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(40)3(42)4(67)5(33)6(100)Meta
 
1338Wysocka Michalina13:272:043:134:417:0312:0612:4813:27
MKS MOS2:041:091:282:225:030:420:39
2337Podgórska Gabriela15:321:573:055:389:2514:0714:5015:32
KS Kościelec Chrzanów1:571:082:333:474:420:430:42
3341Klimczak Oksana21:052:293:305:449:1219:3720:2221:05
UKS Siódemka2:291:012:143:2810:250:450:43
4340Duda Kornelia22:581:432:514:216:5221:2922:1822:58
UKS Traper1:431:081:302:3114:370:490:40
5339Biskupska Małgorzata27:522:043:1914:2719:5026:0527:0427:52
WKS Wawel2:041:1511:085:236:150:590:48
 
 
 
W35 (14)3,8 km 0 m19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(58)2(72)3(69)4(56)5(83)6(50)7(51)8(65)9(31)10(75)11(77)12(93)13(36)14(37)
15(80)16(81)17(82)18(55)19(100)Meta
 
1350Górnicka-Antonowicz Anna37:482:544:537:388:599:4211:5114:3516:4419:0619:5322:5924:3426:0927:38
Indywidualny Mazowsze2:541:592:451:210:432:092:442:092:220:473:061:351:351:29
29:5230:5432:3935:0837:0737:48
2:141:021:452:291:590:41
2474Klimczak-Konkol Wioletta40:373:105:489:0510:2811:2513:3516:2718:3621:2522:1025:3526:4628:2630:15
UKS Siódemka3:102:383:171:230:572:102:522:092:490:453:251:111:401:49
31:5433:0935:2237:5939:5740:37
1:391:152:132:371:580:40
3348Ratajczak Izabela49:383:516:5110:3612:4413:5516:3620:2822:5226:3227:4231:5033:3635:4836:45
UKS Siódemka3:513:003:452:081:112:413:522:243:401:104:081:462:120:57
39:0140:3543:2146:0448:5049:38
2:161:342:462:432:460:48
4345Karnia-Biskupska Anna51:243:416:3910:3912:3813:3616:0820:4022:5826:2427:3432:0033:4035:4238:11
WKS Wawel3:412:584:001:590:582:324:322:183:261:104:261:402:022:29
40:0741:4044:4747:2350:4151:24
1:561:333:072:363:180:43
5344Porzycz Agnieszka51:314:166:3610:3212:1713:2315:5119:2021:3725:5426:4430:3732:3534:4235:47
UKS Siódemka4:162:203:561:451:062:283:292:174:170:503:531:582:071:05
37:4739:2443:5648:1750:4851:31
2:001:374:324:212:310:43
6346Śliwczyńska Ilona53:474:007:2011:1314:4215:5318:3122:3225:1130:3831:3436:0537:5139:5640:52
Stowarzyszenie Team 360 stopni4:003:203:533:291:112:384:012:395:270:564:311:462:050:56
43:0644:3747:2250:1252:5953:47
2:141:312:452:502:470:48
7349Zbroja-Nowak Justyna59:217:0710:1114:4617:1418:4521:4526:1429:1633:4034:4539:1041:0243:2044:29
KS Hades7:073:044:352:281:313:004:293:024:241:054:251:522:181:09
46:5048:3552:4355:3558:3259:21
2:211:454:082:522:570:49
8343Gawron Katarzyna1:01:117:5110:4414:2716:1517:1819:5324:4327:0432:1433:5838:0040:2842:3644:23
WKS Wawel7:512:533:431:481:032:354:502:215:101:444:022:282:081:47
47:0850:3954:1357:411:00:321:01:11
2:453:313:343:282:510:39
9354Jabłońska Anna1:04:369:2314:0818:0919:4420:5624:5734:2938:2642:2943:3247:4249:1251:2852:24
indywidualnie9:234:454:011:351:124:019:323:574:031:034:101:302:160:56
55:0256:3659:311:01:351:03:571:04:36
2:381:342:552:042:220:39
10475Oliinyk Alona1:09:516:109:1420:4226:2527:3930:5235:0738:1142:2543:3949:0851:1553:4954:57
WKS Wawel6:103:0411:285:431:143:134:153:044:141:145:292:072:341:08
58:0859:431:02:551:06:001:09:011:09:51
3:111:353:123:053:010:50
11351Vetrova Elena1:12:395:348:4914:1316:3117:4022:2927:1230:1335:3036:5741:4343:4146:2447:20
Velikiy Novgorod5:343:155:242:181:094:494:433:015:171:274:461:582:430:56
53:2955:2858:331:06:421:11:391:12:39
6:091:593:058:094:571:00
12353Machowska- Łącka Magdalena2:03:198:3417:1723:0434:0435:1941:0546:5454:221:07:041:08:071:25:561:27:321:35:271:38:44
UKS OSiR8:348:435:4711:001:155:465:497:2812:421:0317:491:367:553:17
1:47:521:49:591:54:151:58:282:02:292:03:19
9:082:074:164:134:010:50
 
347Bańska-Bodziona Anetankl4:1516:3725:1027:5329:2332:3638:2843:13------------------------------
10 BKPanc4:1512:228:332:431:303:135:524:45
--------------------59:431:00:43
16:301:00
352Pabian Patrycjaabs
UMKS Kwidzyn
 
 
 
W40 (13)3,7 km 0 m17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(61)2(72)3(63)4(76)5(69)6(50)7(51)8(92)9(31)10(34)11(91)12(36)13(93)14(60)
15(55)16(79)17(100)Meta
 
1366Wołek Ewa39:383:244:147:498:5410:5315:2418:4020:5023:0528:1029:0631:1032:5034:55
UNTS3:240:503:351:051:594:313:162:102:155:050:562:041:402:05
35:4838:1438:5739:38
0:532:260:430:41
2364Roszak Maja43:305:056:028:509:5611:0614:1518:1621:3624:2329:5031:1333:3336:0138:30
UMKS Kwidzyn5:050:572:481:061:103:094:013:202:475:271:232:202:282:29
39:2742:0942:5343:30
0:572:420:440:37
3367Konc Katarzyna43:573:374:378:359:3410:4815:5221:0123:4526:3631:1032:1034:3036:3238:48
UKS Azymut Pabianice3:371:003:580:591:145:045:092:442:514:341:002:202:022:16
39:4142:3643:1643:57
0:532:550:400:41
4358Biolik Agnieszka46:213:305:088:5310:0511:3916:1219:5022:0925:1730:5332:1334:2737:0539:29
UNTS3:301:383:451:121:344:333:382:193:085:361:202:142:382:24
40:3045:0045:4046:2143:03
1:014:300:400:41*100
5362Orlova Anna51:344:215:509:1810:3812:1016:5620:5723:5127:1033:5735:2038:1240:2243:14
Velikiy Novgorod4:211:293:281:201:324:464:012:543:196:471:232:522:102:52
44:1649:5450:4651:34
1:025:380:520:48
6360Marek Agnieszka51:458:329:5712:5614:2315:5620:5225:1027:5531:0036:5938:2940:5542:5945:59
indywidualnie8:321:252:591:271:334:564:182:453:055:591:302:262:043:00
46:5850:2251:0351:45
0:593:240:410:42
7356Banach Janina1:03:374:556:3610:1012:2814:5519:5724:5028:2832:1438:5440:2945:1952:1355:30
UMKS ORKAN4:551:413:342:182:275:024:533:383:466:401:354:506:543:17
56:341:01:531:02:471:03:37
1:045:190:540:50
8363YAHIRO YUMIE1:08:477:469:1620:3922:2624:0528:2636:3239:5943:5850:1152:0655:4258:051:01:09
Tokiwa Forest Runners7:461:3011:231:471:394:218:063:273:596:131:553:362:233:04
1:02:251:07:101:07:571:08:47
1:164:450:470:50
9355Słońska Bogusława1:11:326:518:3212:3716:1618:0622:4027:4932:0936:4244:4746:2757:251:00:251:03:57
WKS Wawel6:511:414:053:391:504:345:094:204:338:051:4010:583:003:32
1:05:211:09:511:10:431:11:32
1:244:300:520:49
10365Kędzior Katarzyna1:13:584:426:019:0410:5313:1117:0726:5529:3932:4139:1842:0759:201:01:351:04:07
UMKS Kwidzyn4:421:193:031:492:183:569:482:443:026:372:4917:132:152:32
1:05:031:12:321:13:161:13:5852:22
0:567:290:440:42*37
11357Kuznetsova Olga1:17:075:046:5515:5917:2519:4927:4333:0037:3846:0753:5355:4959:351:02:231:06:13
Velikiy Novgorod5:041:519:041:262:247:545:174:388:297:461:563:462:483:50
1:07:411:15:141:16:091:17:0713:48
1:287:330:550:58*76
12361KATAYAMA YASUKO1:29:436:598:4913:0915:4918:0624:5531:3936:5242:1757:181:00:161:09:491:13:551:19:54
Tokiwa Forest Runners6:591:504:202:402:176:496:445:135:2515:012:589:334:065:59
1:21:291:27:501:28:501:29:43
1:356:211:000:53
 
359Żmij Sylwiaabs
The Vipers
 
 
 
W45 (7)3,7 km 0 m19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(72)3(76)4(69)5(90)6(50)7(51)8(52)9(74)10(85)11(65)12(62)13(58)14(54)
15(75)16(60)17(44)18(47)19(100)Meta
 
1375Nowak Beata41:010:484:067:018:1210:3914:5518:1919:1021:0023:2226:0628:3529:4331:02
UKS Azymut 450:483:182:551:112:274:163:240:511:502:222:442:291:081:19
32:3135:2336:2137:5640:1641:01
1:292:520:581:352:200:45
2372Wysocka Joanna53:230:534:378:5810:3113:3319:2325:2026:2328:2531:2234:0637:3439:0141:17
WKS Śląsk0:533:444:211:333:025:505:571:032:022:572:443:281:272:16
43:1046:4047:5049:5052:3153:23
1:533:301:102:002:410:52
3371Mianowska Dorota55:071:134:588:5911:0514:1620:3924:4926:2228:2432:1735:1140:0941:3243:14
UNTS1:133:454:012:063:116:234:101:332:023:532:544:581:231:42
45:0848:3149:4051:2554:1655:0731:04
1:543:231:091:452:510:51*84
4370Perfikowska Aleksandra58:562:197:2013:2115:0318:2425:0229:3530:3232:3435:2638:2141:4543:2845:20
UMKS Kwidzyn2:195:016:011:423:216:384:330:572:022:522:553:241:431:52
47:1550:5852:1555:4258:1358:56
1:553:431:173:272:310:43
5376Ianchenkova Tatiana1:05:111:146:0611:2413:0916:4924:1129:1330:4733:2737:1140:2643:0144:4347:19
OK Kaliningrad1:144:525:181:453:407:225:021:342:403:443:152:351:422:36
49:5054:4357:481:00:151:04:081:05:11
2:314:533:052:273:531:03
6368Trykozko Urszula1:10:451:326:2310:5713:3117:0324:2032:3033:5836:2939:4045:5549:3351:1553:33
Stowarzyszenie Team 360 stopni1:324:514:342:343:327:178:101:282:313:116:153:381:422:18
55:351:00:191:01:401:05:591:10:021:10:45
2:024:441:214:194:030:43
7373Staszak Anna1:33:481:227:5011:0912:2314:5420:4425:3527:0029:1833:2439:0542:2743:5046:20
UNTS1:226:283:191:142:315:504:511:252:184:065:413:221:232:30
48:431:11:191:22:061:30:271:32:591:33:48
2:2322:3610:478:212:320:49
 
 
 
W50 (7)3,1 km 0 m15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(59)3(58)4(61)5(49)6(76)7(90)8(83)9(84)10(52)11(92)12(82)13(60)14(33)
15(100)Meta
 
1380Wołowczyk Mariola35:502:024:145:337:069:3012:1115:2217:2620:4623:5326:1229:1031:2234:26
UNTS2:022:121:191:332:242:413:112:043:203:072:192:582:123:04
35:0735:50
0:410:43
2384Bugaj Teresa38:052:184:396:017:5511:0613:3416:3118:5322:2025:0727:0330:3333:1336:40
WKS Wawel2:182:211:221:543:112:282:572:223:272:471:563:302:403:27
37:2138:05
0:410:44
3379AUGHUET Laurence40:571:454:075:337:4610:4013:5617:3819:4823:3627:0529:1633:0635:5239:22
ASUB1:452:221:262:132:543:163:422:103:483:292:113:502:463:30
40:1140:57
0:490:46
4377Kurzyp Anna49:294:106:358:3910:4013:3116:1126:4228:5732:3135:5238:2741:4844:0947:58
indywidualnie4:102:252:042:012:512:4010:312:153:343:212:353:212:213:49
48:4049:29
0:420:49
5381Temnikova Olga1:00:012:147:489:5316:5320:1123:4628:3131:4735:5441:5644:2448:3851:2058:18
Princip2:145:342:057:003:183:354:453:164:076:022:284:142:426:58
59:071:00:0140:23
0:490:54*51
6383Wołek Małgorzata1:00:553:136:569:1312:5816:4420:5626:0730:2436:0941:1344:5649:3554:0558:55
UNTS3:133:432:173:453:464:125:114:175:455:043:434:394:304:50
59:491:00:55
0:541:06
7382Dyzio Anna1:13:2110:2214:3017:5121:3125:5032:3338:5042:5647:3356:0159:041:03:371:06:451:11:31
WKS Wawel10:224:083:213:404:196:436:174:064:378:283:034:333:084:46
1:12:271:13:21
0:560:54
 
 
 
W55 (5)3,2 km 0 m17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(54)3(31)4(53)5(74)6(50)7(73)8(71)9(56)10(70)11(72)12(58)13(59)14(32)
15(44)16(43)17(100)Meta
 
1390Movko Marina42:352:055:496:438:4612:3414:4815:5419:1821:4226:2829:2732:3034:5437:00
UKS Azymut 452:053:440:542:033:482:141:063:242:244:462:593:032:242:06
38:4440:3041:4342:35
1:441:461:130:52
2389Chernysheva Tatiana44:482:096:237:189:1813:3816:0517:4521:4923:4528:1231:2034:2736:5939:13
OK Kaliningrad2:094:140:552:004:202:271:404:041:564:273:083:072:322:14
41:0242:4643:5244:48
1:491:441:060:56
3386Czerkawska Urszula50:232:3710:5211:4713:3018:0321:0522:2926:1628:2232:1135:5640:1442:4644:49
UKS Sparta Czyżowice2:378:150:551:434:333:021:243:472:063:493:454:182:322:03
46:4948:3649:3650:23
2:001:471:000:47
4388Semenova Elena1:15:322:2212:2313:3215:4521:0124:3726:0631:0133:4948:2553:261:00:021:03:241:06:02
Petersburg2:2210:011:092:135:163:361:294:552:4814:365:016:363:222:38
1:10:521:13:191:14:441:15:32
4:502:271:250:48
 
387Zenchenko Tamaraabs
Dnepr Ukraina
 
 
 
W60 (10)2,7 km 0 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(62)3(42)4(76)5(90)6(83)7(85)8(54)9(59)10(47)11(100)Meta
 
1394Mikielska Danuta38:032:138:1010:3114:0717:5220:5925:0129:5633:0534:3437:1838:03
UMKS ORKAN2:135:572:213:363:453:074:024:553:091:292:440:45
2391Biziuk Halina44:412:508:599:5214:5020:1823:4328:3435:1038:5640:3543:4544:41
UMKS ORKAN2:506:090:534:585:283:254:516:363:461:393:100:56
3397Soloveva Elena45:172:0410:1110:5916:1920:4023:2628:0934:5739:3941:4444:2645:17
PionerSK Pionerskiy2:048:070:485:204:212:464:436:484:422:052:420:51
4396Lazareva Natalia45:402:578:559:5914:4319:5623:2228:5435:1239:1841:0844:3945:40
UKS Azymut 452:575:581:044:445:133:265:326:184:061:503:311:01
5392Miroshnichenko Elena45:591:569:3810:5115:2221:5724:4229:4135:4339:3541:3644:5845:59
PionerSK Pionerskiy1:567:421:134:316:352:454:596:023:522:013:221:01
6400Wróblewska Bogna57:472:4712:1214:1419:3925:4129:3136:2945:5450:5552:5256:3557:47
KS OK!Sport2:479:252:025:256:023:506:589:255:011:573:431:12
7399Koralewska Grażyna59:194:4214:3615:3720:5826:5730:0935:3343:5152:5054:5058:2059:19
indywidualnie4:429:541:015:215:593:125:248:188:592:003:300:59
8398Łuńska Regina1:01:463:4011:0315:4322:2928:3232:2240:2249:1754:5956:481:00:301:01:46
UMKS ORKAN3:407:234:406:466:033:508:008:555:421:493:421:16
9401Lewoń Ewa1:11:085:3115:4116:3726:1545:0748:5053:4859:491:04:021:05:531:09:421:11:08
UMKS ORKAN5:3110:100:569:3818:523:434:586:014:131:513:491:26
10395Olbrycht Anna1:20:194:3213:1814:5723:1932:5640:0847:501:01:541:10:241:13:191:18:471:20:19
Indywidualny Mazowsze4:328:461:398:229:377:127:4214:048:302:555:281:32
 
 
 
W65 (3)2,1 km 0 m9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(87)2(65)3(92)4(32)5(60)6(77)7(78)8(43)9(100)Meta
 
1402Czabańska Małgorzata40:001:4410:4715:2022:4524:5528:0431:4736:5638:5240:00
UKS Azymut 451:449:034:337:252:103:093:435:091:561:08
2404Henkova Svatava50:112:4715:0320:3230:1433:0836:5240:5846:4849:0450:11
Radioklub Blansko2:4712:165:299:422:543:444:065:502:161:07
3406Asylova Alla1:10:148:2820:1925:0340:1442:0545:3151:221:07:581:09:101:10:14
Kaliningrad8:2811:514:4415:111:513:265:5116:361:121:04
 
 
 
M21S (10)4,3 km 0 m22 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(59)3(58)4(72)5(70)6(85)7(73)8(71)9(69)10(38)11(80)12(37)13(36)14(93)
15(77)16(34)17(35)18(78)19(55)20(44)21(45)22(100)Meta
 
1416Lubkiewicz Tomasz35:191:133:134:026:087:389:1710:2012:2015:0121:5623:3824:5325:2926:39
WKS Wawel1:132:000:492:061:301:391:032:002:416:551:421:150:361:10
27:3428:4429:3830:1031:4932:2833:4734:4735:19
0:551:100:540:321:390:391:191:000:32
2408Kożyczkowski Edward40:582:236:066:548:4610:0912:0513:1615:2017:5025:3927:2129:0329:4531:00
Bolszewo2:233:430:481:521:231:561:112:042:307:491:421:420:421:15
32:1633:2934:1934:5437:3238:0939:1940:2340:58
1:161:130:500:352:380:371:101:040:35
3407Łubis Michał43:111:152:584:126:529:0611:0612:3014:5117:5927:3329:2930:5831:4833:06
UKS Azymut Pabianice1:151:431:142:402:142:001:242:213:089:341:561:290:501:18
34:2035:4336:3637:1539:2240:0341:2142:3343:11
1:141:230:530:392:070:411:181:120:38
4410Krempiński Piotr43:451:082:413:446:087:5710:0311:2615:0819:0826:1828:1029:4630:3331:56
UKS Azymut Pabianice1:081:331:032:241:492:061:233:424:007:101:521:360:471:23
33:0434:4236:3437:1539:5740:4041:5843:0943:45
1:081:381:520:412:420:431:181:110:36
5415Temnikov Ilya44:121:192:484:056:329:2011:2012:3215:0718:0028:2530:2532:0732:4634:34
Princip1:191:291:172:272:482:001:122:352:5310:252:001:420:391:48
35:2636:5438:1038:4640:1340:5442:2743:3644:12
0:521:281:160:361:270:411:331:090:36
6476Oliinyk Illia48:011:333:164:267:109:0811:2912:5016:0819:0529:0431:3034:1134:5136:28
WKS Wawel1:331:431:102:441:582:211:213:182:579:592:262:410:401:37
37:4139:2540:5741:4343:4644:3046:0747:1848:01
1:131:441:320:462:030:441:371:110:43
7413Kluska Rafał56:091:433:355:047:3713:0115:2217:0519:4922:5434:0236:2538:2839:2241:03
MKS Skarmat1:431:521:292:335:242:211:432:443:0511:082:232:030:541:41
42:1844:1946:1247:1151:2352:1254:1055:2656:0950:24
1:152:011:530:594:120:491:581:160:43*44
8412Spadik Mateusz57:431:1911:3212:4916:2719:3722:2223:4126:2229:1839:4842:0443:5044:2945:48
UMKS Kwidzyn1:1910:131:173:383:102:451:192:412:5610:302:161:460:391:19
47:2449:1450:3451:4853:2954:1955:5257:0457:43
1:361:501:201:141:410:501:331:120:39
9409Semenov Peter1:22:381:573:545:249:4616:5420:5323:4327:4437:2853:5357:041:00:051:01:121:03:51
Petersburg1:571:571:304:227:083:592:504:019:4416:253:113:011:072:39
1:05:531:09:371:11:111:12:271:17:031:18:081:20:151:21:461:22:38
2:023:441:341:164:361:052:071:310:52
 
414Torchała Mariuszabs
UMKS Kwidzyn
 
 
 
W21S (10)4,0 km 0 m17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(72)2(62)3(74)4(50)5(83)6(71)7(56)8(63)9(49)10(39)11(81)12(77)13(91)14(78)
15(55)16(43)17(100)Meta
 
1426Chęcińska Angelika48:576:187:4013:4116:1217:4719:3121:5226:0228:5034:1935:5339:1641:2042:31
UKS Azymut 456:181:226:012:311:351:442:214:102:485:291:343:232:041:11
45:3147:3448:1848:57
3:002:030:440:39
2417Kocińska Agnieszka50:393:165:0710:5512:5315:0817:0718:4823:4726:2935:2637:3241:2343:5145:09
UMKS ORKAN3:161:515:481:582:151:591:414:592:428:572:063:512:281:18
47:1548:5549:5550:39
2:061:401:000:44
3421Durzyńska Katarzyna53:014:185:5010:4412:4114:2816:1918:0122:3728:0035:2937:2941:4444:2245:47
HKS Azymut4:181:324:541:571:471:511:424:365:237:292:004:152:381:25
47:3851:3852:2453:01
1:514:000:460:37
4424Biniecka Małgorzata53:443:585:5912:0915:1217:0319:0720:5925:0029:0636:5539:0743:0145:5047:10
UKS Azymut Pabianice3:582:016:103:031:512:041:524:014:067:492:123:542:491:20
50:2752:0152:5653:44
3:171:340:550:48
5420Patejko Patrycja1:05:323:586:0513:5518:1820:3422:5325:1130:5935:0243:5246:2051:4455:0256:44
KS Spójnia Warszawa3:582:077:504:232:162:192:185:484:038:502:285:243:181:42
59:241:03:291:04:361:05:32
2:404:051:070:56
6423Pacek Karolina1:08:253:035:1610:5120:3222:3025:3928:2733:1639:3649:3951:3155:2657:5459:12
Indywidualny Mazowsze3:032:135:359:411:583:092:484:496:2010:031:523:552:281:18
1:01:521:06:491:07:431:08:25
2:404:570:540:42
7427Gilinowska Ela1:10:543:526:0716:2119:2821:4724:3426:3732:3436:2550:0952:4257:441:01:161:02:59
5 Pułk Artylerii3:522:1510:143:072:192:472:035:573:5113:442:335:023:321:43
1:07:301:09:331:10:201:10:54
4:312:030:470:34
8418Wiercińska Anna2:05:157:2512:1623:3931:0035:1843:0346:1259:211:09:321:24:281:27:391:43:471:47:421:49:37
MKS Metalowiec7:254:5111:237:214:187:453:0913:0910:1114:563:1116:083:551:55
1:57:242:00:362:03:582:05:15
7:473:123:221:17
 
425Korczyc Annaabs
10 BKPanc
428Bąkowska Dominikaabs
PKO Harpagan
 
 
 
10N (7)1,3 km 0 m5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(88)3(67)4(45)5(100)Meta
 
1478Błahut Olgierd23:262:313:3012:3918:2022:3323:26
Indywidualna2:310:599:095:414:130:53
2429Duda Łukasz29:454:245:0820:4927:1428:5829:45
UKS Traper4:240:4415:416:251:440:47
3431Bączek Jędrzej38:492:253:2311:58----------28:49
UKS Technik Ruciane-Nida2:250:588:3516:51
4432Kmiecińska Maria52:5214:5716:2342:5748:5051:5952:52
PUKS Młode Orły14:571:2626:345:533:090:53
 
433Mielnik Lilaabs
Indywidualna
430Uryga Arturabs
WKS Wawel
434Mielnik Stanisławabs
Indywidualna
 
 
 
10R (24)1,3 km 0 m5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(88)3(67)4(45)5(100)Meta
 
1438Szymerowska Celina Milena Em14:111:542:517:4111:3113:2314:11
UKS Siódemka1:540:574:503:501:520:48
2445Tadejewski Nikodem17:012:404:059:2614:0416:1417:01
UMKS ORKAN2:401:255:214:382:100:47
3436Tikhomirov Ivan19:132:594:2411:3016:0718:2019:13
Omega RUS2:591:257:064:372:130:53
4449Wolny Piotr19:583:013:4511:1817:1419:1219:58
niezrzeszony3:010:447:335:561:580:46
5443Kizerwetter Mikołaj20:002:353:3011:0316:5619:1020:00
niezrzeszony2:350:557:335:532:140:50
6Guenther Wojciech20:423:465:1311:5016:5519:5520:42
UKS Siódemka3:461:276:375:053:000:47
7447Gronostaj Natalia21:054:215:3412:3317:5420:1821:05
MKS MOS4:211:136:595:212:240:47
8485Carette Rodolphe21:243:174:4512:2418:1120:2721:24
Indywidualna3:171:287:395:472:160:57
9439Kmieciński Franciszek21:442:463:5310:4617:1420:3921:44
PUKS Młode Orły2:461:076:536:283:251:05
10Gronostaj Sebastian23:124:265:3312:5218:5522:0723:12
Indywidualna4:261:077:196:033:121:05
11Życzkowski Karol23:432:414:0410:0619:4722:3223:43
UKS Siódemka2:411:236:029:412:451:11
12472Konkol Aleksander24:314:505:5614:1019:5823:1824:31
UKS Siódemka4:501:068:145:483:201:13
13441Banach Zuzanna27:174:256:1514:2322:5726:1627:17
WKS Grunwald4:251:508:088:343:191:01
14446Kujda Remigiusz28:513:124:1020:1724:5628:0128:51
Osielsko3:120:5816:074:393:050:50
15440Patejko Zuzanna31:153:255:3117:3226:3730:1231:15
KS Spójnia Warszawa3:252:0612:019:053:351:03
16435Patejko Jan36:434:275:5718:1327:3033:5536:43
KS Spójnia Warszawa4:271:3012:169:176:252:48
17481Wolny Maciej37:256:158:5418:2031:3036:1937:25
Indywidualna6:152:399:2613:104:491:06
18448Wolny Michał37:276:228:5818:2231:3536:2337:27
niezrzeszony6:222:369:2413:134:481:04
19484Kosińska Zofia37:316:239:0118:2231:2436:2537:31
Indywidualna6:232:389:2113:025:011:06
20Życzkowska Natalia37:464:296:3316:2326:5936:4537:46
UKS Siódemka4:292:049:5010:369:461:01
21442Forystek Codi i Kasia1:12:404:448:06----------59:451:02:40
WKS Wawel4:443:2251:392:55
 
444Chęciński Maksymilianabs
UKS Azymut 45
437Uryga Adamabs
WKS Wawel
469Augustyniak Amelia Blankaabs
UKS Siódemka
 
 
 
OPEN1 (13)2,2 km 0 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(87)2(48)3(40)4(65)5(92)6(32)7(59)8(43)9(79)10(100)Meta
 
1450Opanowicz Krzysztof23:470:541:483:436:2610:2814:1916:3619:3722:1923:0023:47
UKS Siódemka0:540:541:552:434:023:512:173:012:420:410:47
2Ludwiczak Karolina25:111:262:385:048:1710:4215:2217:3121:4523:3124:2325:11
Indywidualna1:261:122:263:132:254:402:094:141:460:520:48
3479Swęda Joanna34:261:357:1510:1813:3316:4423:2525:5430:1232:3233:2734:26
Indywidualna1:355:403:033:153:116:412:294:182:200:550:59
4Antonowicz Mila35:171:293:567:2611:4915:4823:1325:4729:3233:3634:3135:17
Indywidualna1:292:273:304:233:597:252:343:454:040:550:46
5471Gendek Marta40:462:494:076:3610:0213:4820:5927:2536:5739:1640:0740:46
UNTS2:491:182:293:263:467:116:269:322:190:510:39
6Dudek Izabela46:055:237:4311:0114:1917:2832:2237:2342:1644:3145:1946:05
5:232:203:183:183:0914:545:014:532:150:480:46
7454Pułczyńska Agnieszka58:123:467:3013:2920:2027:0437:3843:3651:1055:4957:1258:12
WKS Wawel3:463:445:596:516:4410:345:587:344:391:231:00
8492Visnes Maria1:00:395:038:4914:2819:0929:3742:1148:2755:0158:201:00:091:00:39
Indywidualna5:033:465:394:4110:2812:346:166:343:191:490:30
9493Erdal Camilla1:01:545:168:5814:3219:5530:1442:2148:3155:1358:351:00:171:01:54
Indywidualna5:163:425:345:2310:1912:076:106:423:221:421:37
10489Chwiejczak Dorota1:02:473:5710:3514:4421:4230:2343:4650:1657:071:00:381:01:401:02:47
Indywidualna3:576:384:096:588:4113:236:306:513:311:021:07
11487Zbroja Igor1:54:492:585:3010:5517:1822:4147:141:36:411:44:391:49:401:51:401:54:49
Indywidualna2:582:325:256:235:2324:3349:277:585:012:003:09
 
452Kosińska Zofiaabs
niezarejestrowana
451Ratajczak Piotrabs
UMKS ORKAN
 
 
 
OPEN2 (14)4,1 km 0 m21 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(94)2(41)3(63)4(69)5(71)6(73)7(84)8(51)9(92)10(75)11(39)12(93)13(36)14(91)
15(35)16(60)17(59)18(47)19(44)20(43)21(100)Meta
 
1457Erdal Martin43:341:573:055:557:5811:5014:1215:2117:1419:3121:2226:0328:2830:2033:33
Samnanger IL1:571:082:502:033:522:221:091:532:171:514:412:251:523:13
34:0036:0238:1639:0941:0342:2643:1143:34
0:272:022:140:531:541:230:450:23
2488Mrozowski Przemek45:121:232:485:537:5710:5713:3715:0516:5519:3021:4124:1427:2329:4433:02
UKS Siódemka1:231:253:052:043:002:401:281:502:352:112:333:092:213:18
33:3136:0038:2739:2942:3743:5344:3745:12
0:292:292:271:023:081:160:440:35
3458Kizerwetter Małgorzata48:181:353:196:468:3711:2215:0216:3120:3023:0525:1328:3632:2934:2836:47
niezarejestrowana1:351:443:271:512:453:401:293:592:352:083:233:531:592:19
37:2339:4142:4543:4445:1046:4647:3548:18
0:362:183:040:591:261:360:490:43
4461Chugunov Vladimir58:341:434:017:5710:2614:1818:2820:3524:0827:3530:0734:0637:5341:2244:37
Kaliningrad1:432:183:562:293:524:102:073:333:272:323:593:473:293:15
45:2248:4152:1653:2455:2156:5757:5558:34
0:453:193:351:081:571:360:580:39
5490Chabiera Tomasz58:452:304:098:4211:0516:3219:4621:4423:4927:2129:3633:5239:5642:5146:09
Indywidualna2:301:394:332:235:273:141:582:053:322:154:166:042:553:18
46:4749:3452:2753:3955:2457:0458:0258:45
0:382:472:531:121:451:400:580:43
6462Tikhomirov Maxim1:01:312:054:188:2510:5116:0020:4223:1626:0929:3032:3235:4641:1043:2946:55
Omega RUS2:052:134:072:265:094:422:342:533:213:023:145:242:193:26
47:4450:4854:2955:4957:3259:271:00:391:01:31
0:493:043:411:201:431:551:120:52
7Kulaszewicz Joanna1:02:062:224:319:2012:0316:3720:3723:2625:5430:1232:5435:5439:5743:1046:56
Indywidualna2:222:094:492:434:344:002:492:284:182:423:004:033:133:46
47:3050:1754:2556:3358:1859:50-----1:02:06
0:342:474:082:081:451:322:16
8480Swęda Marcin1:03:401:503:557:279:5321:2424:4626:4429:5233:0635:0938:1441:5245:0447:42
Indywidualna1:502:053:322:2611:313:221:583:083:142:033:053:383:122:38
48:1351:0354:1656:3558:281:02:041:02:511:03:40
0:312:503:132:191:533:360:470:49
9459Typańska Monika1:18:211:474:018:2111:3229:2133:1735:3038:1242:1244:5148:5053:1257:001:01:21
indywidualnie1:472:144:203:1117:493:562:132:424:002:393:594:223:484:21
1:02:111:05:471:10:391:12:151:14:011:16:111:17:191:18:21
0:503:364:521:361:462:101:081:02
10453Daruk Mariusz1:38:213:166:0710:4024:5529:1432:5834:3638:5242:2844:5748:2954:051:06:171:08:36
indywidualnie3:162:514:3314:154:193:441:384:163:362:293:325:3612:122:19
1:09:251:13:011:18:191:20:251:25:351:36:121:37:461:38:21
0:493:365:182:065:1010:371:340:35
11460Filipiak Agnieszka1:39:093:226:0210:5920:0324:5229:1532:4535:2239:5442:5847:1252:5256:011:00:07
KS Hades3:222:404:579:044:494:233:302:374:323:044:145:403:094:06
1:00:431:04:081:19:551:33:061:35:121:37:211:38:181:39:09
0:363:2515:4713:112:062:090:570:51
12464Szrama Dariusz1:52:339:0415:1318:4227:4831:2334:1335:3939:1542:2245:2352:4657:231:12:291:16:51
PUKS Młode Orły9:046:093:299:063:352:501:263:363:073:017:234:3715:064:22
1:17:131:19:571:39:151:40:201:49:481:51:171:52:011:52:331:15:58
0:222:4419:181:059:281:290:440:32*35
 
463Opanowicz Kamilankl----------------------------------------22:41-------------------------
UKS Siódemka22:41
----------1:36:41----------1:44:391:51:401:54:492:585:3010:5517:1847:14
1:14:007:587:013:09*87*48*40*65*32
1:49:40
*79
465Mielnik Łukaszabs
Indywidualna