Baltic Cup 2019sob. 04.05.2019 16:14
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Wyniki z międyczasami - Etap 2 longstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (16)11,8 km 0 m23 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(106)2(107)3(137)4(115)5(122)6(121)7(117)8(124)9(135)10(142)11(143)12(132)13(134)14(129)
15(102)16(101)17(123)18(141)19(127)20(128)21(149)22(120)23(100)Meta
 
19Wensław Mateusz1:21:032:489:4312:5214:0121:0823:0026:2031:0737:3438:5042:1645:3748:5649:46
UKS Azymut 452:486:553:091:097:071:523:204:476:271:163:263:213:190:50
54:0359:051:03:161:06:501:10:001:11:461:16:411:19:201:20:281:21:03
4:175:024:113:343:101:464:552:391:080:35
28Kalata Michał1:24:132:128:4612:2113:4320:3923:4827:2831:5838:4640:1243:4049:3752:5453:51
10 BKPanc2:126:343:351:226:563:093:404:306:481:263:285:573:170:57
58:161:03:171:07:151:10:391:13:421:15:351:20:021:22:271:23:391:24:13
4:255:013:583:243:031:534:272:251:120:34
37Galicz Karol1:24:153:1610:3913:5415:0122:5625:3729:0233:3239:4541:0744:3548:0852:1953:12
BKS Wataha3:167:233:151:077:552:413:254:306:131:223:283:334:110:53
56:471:01:511:07:051:10:121:13:141:14:581:19:421:22:221:23:471:24:15
3:355:045:143:073:021:444:442:401:250:28
414Dudek Wojciech1:26:322:119:3712:5714:2422:2024:3128:0133:0339:5941:2546:2250:0553:3254:35
PUKS Młode Orły2:117:263:201:277:562:113:305:026:561:264:573:433:271:03
59:131:04:461:08:381:12:111:15:311:17:181:22:071:24:451:26:031:26:32
4:385:333:523:333:201:474:492:381:180:29
51Hewelt Maciej1:40:496:5314:1217:4619:3228:0630:1033:2638:5746:3047:5852:4058:191:02:351:03:37
UKS Azymut 456:537:193:341:468:342:043:165:317:331:284:425:394:161:02
1:08:371:14:061:19:091:23:401:27:401:29:541:35:561:38:451:40:131:40:49
5:005:295:034:314:002:146:022:491:280:36
612Galitsyn Aleksandr1:42:202:1411:2814:5717:2627:0929:2832:4038:4446:3448:0852:4157:031:01:071:02:11
KSO Korshunyata2:149:143:292:299:432:193:126:047:501:344:334:224:041:04
1:07:141:14:011:19:181:23:451:27:311:29:381:36:331:40:181:41:431:42:20
5:036:475:174:273:462:076:553:451:250:37
75Czernow Sergej1:43:403:1415:4320:2722:1630:5133:3337:4045:1752:2653:5558:121:02:001:06:301:07:53
Kaliningrad3:1412:294:441:498:352:424:077:377:091:294:173:484:301:23
1:12:201:18:231:22:331:26:371:30:231:32:481:38:311:41:421:43:101:43:40
4:276:034:104:043:462:255:433:111:280:30
84TANAKA TAIKI1:47:042:2411:0114:4116:4025:2228:5532:2438:5847:3249:2053:3558:021:03:051:04:08
Tokiwa Forest Runners2:248:373:401:598:423:333:296:348:341:484:154:275:031:03
1:08:521:15:181:20:231:25:001:29:401:31:591:39:381:44:261:46:201:47:04
4:446:265:054:374:402:197:394:481:540:44
913Koguciuk Konrad1:48:412:4810:5714:5316:2126:5329:5234:2539:4647:5749:3854:1459:021:11:311:12:30
KU AZS UMCS2:488:093:561:2810:322:594:335:218:111:414:364:4812:290:59
1:17:101:23:231:27:361:31:531:36:211:38:101:43:271:46:431:48:081:48:41
4:406:134:134:174:281:495:173:161:250:33
1015HOSOKAWA TOMOKI1:54:272:3011:0715:5917:3727:1630:1036:5843:5056:3658:261:03:361:08:311:13:171:14:11
Tokiwa Forest Runners2:308:374:521:389:392:546:486:5212:461:505:104:554:460:54
1:19:311:27:061:32:111:37:061:41:431:44:061:49:431:52:371:53:491:54:27
5:207:355:054:554:372:235:372:541:120:38
116TAKESHITA HARUTAKA2:02:412:5812:3917:0119:1127:5731:2637:2043:4653:2055:181:00:481:05:211:11:521:13:37
Tokiwa Forest Runners2:589:414:222:108:463:295:546:269:341:585:304:336:311:45
1:20:491:28:351:35:291:42:461:47:431:49:201:56:412:00:172:02:122:02:41
7:127:466:547:174:571:377:213:361:550:29
123Filipiak Mateusz2:10:543:1812:1216:2117:5727:4335:4841:1746:5956:4758:521:03:531:08:161:13:251:14:43
KS Hades3:188:544:091:369:468:055:295:429:482:055:014:235:091:18
1:21:091:36:201:41:581:47:211:53:291:55:592:04:072:08:262:10:252:10:54
6:2615:115:385:236:082:308:084:191:590:29
1311ISHIWA TAKASHIGE2:23:014:4915:2820:4122:3033:1937:0042:5550:451:00:431:03:021:08:271:15:341:21:101:22:35
Tokiwa Forest Runners4:4910:395:131:4910:493:415:557:509:582:195:257:075:361:25
1:30:181:39:031:45:141:52:531:59:032:02:342:12:132:18:562:22:092:23:01
7:438:456:117:396:103:319:396:433:130:52
142NAKAZAWA HIRONORI2:58:565:5016:4422:2127:0240:0644:0250:5158:531:15:181:17:591:24:071:32:211:38:551:40:19
Tokiwa Forest Runners5:5010:545:374:4113:043:566:498:0216:252:416:088:146:341:24
1:49:452:01:092:11:302:18:232:25:202:29:402:40:422:55:112:58:082:58:56
9:2611:2410:216:536:574:2011:0214:292:570:48
 
pk499Richert Marcin1:13:522:038:3311:4813:0419:4121:2624:2528:4934:3835:5038:5942:0845:1145:57
UKS Siódemka2:036:303:151:166:371:452:594:245:491:123:093:093:030:46
49:1653:4957:331:00:481:03:351:05:201:09:491:12:141:13:211:13:52
3:194:333:443:152:471:454:292:251:070:31
16Jarovoi Sergeiabs
UKS Azymut 45
 
 
 
M20 (9)9,3 km 0 m18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(111)2(132)3(148)4(110)5(138)6(121)7(144)8(139)9(116)10(101)11(127)12(126)13(105)14(106)
15(102)16(109)17(120)18(100)Meta
 
118Płóciennik Konrad1:12:263:165:076:5517:2118:2823:2826:1229:3532:0039:5843:2844:5056:1259:51
UKS Azymut Pabianice3:161:511:4810:261:075:002:443:232:257:583:301:2211:223:39
1:03:241:08:331:10:401:11:551:12:26
3:335:092:071:150:31
217Ogdowski Bartłomiej1:23:205:487:5510:0021:3222:4528:5831:4134:0537:1847:2351:5153:131:03:311:08:23
UKS Siódemka5:482:072:0511:321:136:132:432:243:1310:054:281:2210:184:52
1:12:441:18:581:21:331:22:521:23:20
4:216:142:351:190:28
320Reniecki Franciszek1:29:503:085:287:1519:3821:0726:3629:3832:0935:0345:4350:0151:261:03:551:11:44
UMKS Kwidzyn3:082:201:4712:231:295:293:022:312:5410:404:181:2512:297:49
1:15:511:24:261:27:421:29:131:29:50
4:078:353:161:310:37
419Gładecki Dawid1:35:553:495:357:1829:3830:5135:4139:3243:4547:2256:451:00:351:01:461:16:281:21:25
UKS OSiR3:491:461:4322:201:134:503:514:133:379:233:501:1114:424:57
1:25:401:31:481:34:121:35:231:35:55
4:156:082:241:110:32
521Tikhomirov Alexey2:25:289:1813:2116:2140:2942:3552:4757:011:00:261:04:041:20:231:27:051:29:021:49:501:59:14
Omega RUS9:184:033:0024:082:0610:124:143:253:3816:196:421:5720:489:24
2:06:372:17:482:22:502:24:552:25:28
7:2311:115:022:050:33
 
22Kuźba Jakubabs
UKS Siódemka
24Zamojski Rafałabs
UKS Siódemka
23Kijak Jakubabs
WKS Wawel
26Żurek Grzegorzabs
UKS Siódemka
 
 
 
M18 (5)7,4 km 0 m17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(143)2(105)3(139)4(107)5(110)6(115)7(116)8(128)9(127)10(126)11(103)12(113)13(142)14(111)
15(132)16(148)17(100)Meta
 
132Andrzejczak Maciej1:08:413:388:3314:0517:1719:4121:5928:4038:0939:2740:5743:4349:1855:051:00:18
UKS Azymut Pabianice3:384:555:323:122:242:186:419:291:181:302:465:355:475:13
1:02:351:05:471:08:141:08:41
2:173:122:270:27
234Olszewski Bartłomiej1:09:283:299:1013:5118:1121:1623:1728:4538:4340:0841:2244:1149:4155:451:02:18
UNTS3:295:414:414:203:052:015:289:581:251:142:495:306:046:33
1:04:231:06:511:08:591:09:28
2:052:282:080:29
327Pudełek Błażej1:18:043:539:3619:0522:3227:1629:2435:4746:3648:0849:2852:4458:071:04:581:10:16
LKS Górzanka Nawojowa Góra3:535:439:293:274:442:086:2310:491:321:203:165:236:515:18
1:12:311:15:031:17:251:18:04
2:152:322:220:39
430Michalak Kacper1:19:507:1817:1023:0026:2128:4531:0937:5247:1848:2649:5352:4958:451:05:401:11:29
UNTS7:189:525:503:212:242:246:439:261:081:272:565:566:555:49
1:13:521:16:121:19:131:19:50
2:232:203:010:37
 
31Życzkowski Jakubabs
UKS Siódemka
 
 
 
M16 (12)6,6 km 0 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(132)2(128)3(127)4(126)5(114)6(116)7(143)8(106)9(105)10(147)11(113)12(134)13(120)14(100)
Meta
 
141Sztranek Jan55:336:1612:3813:5114:5721:5924:2629:5632:5737:0537:4944:0650:5253:5555:03
UKS Azymut Pabianice6:166:221:131:067:022:275:303:014:080:446:176:463:031:08
55:33
0:30
245Wołek Stanisław1:09:2310:3618:1920:0421:1927:5431:0838:3741:1246:3047:1554:401:03:321:07:191:08:46
UNTS10:367:431:451:156:353:147:292:355:180:457:258:523:471:27
1:09:23
0:37
340Czyński Miłosz1:19:4411:3819:0420:2622:0328:5532:4039:3444:2649:5451:001:04:061:13:211:17:201:19:03
KOS BnO11:387:261:221:376:523:456:544:525:281:0613:069:153:591:43
1:19:44
0:41
443Tarnawski Jan1:25:458:0617:1918:3820:2829:0633:4241:1945:1753:5454:311:03:421:15:281:22:461:25:23
WKS Wawel8:069:131:191:508:384:367:373:588:370:379:1111:467:182:37
1:25:45
0:22
537Bielecki Michał1:31:0412:4023:2925:0226:4435:2039:2247:5351:2158:2359:281:10:331:23:551:28:091:30:22
UKS Siódemka12:4010:491:331:428:364:028:313:287:021:0511:0513:224:142:13
1:31:04
0:42
635Górski Patryk1:34:117:4122:2324:1126:0336:2844:0750:5657:191:04:571:05:481:14:441:27:011:31:121:33:27
UKS OSiR7:4114:421:481:5210:257:396:496:237:380:518:5612:174:112:15
1:34:11
0:44
747Żesławski Mateusz1:37:227:0415:5819:4521:0428:3832:2747:2751:3757:2658:221:15:441:30:281:35:131:36:56
WKS Wawel7:048:543:471:197:343:4915:004:105:490:5617:2214:444:451:43
1:37:22
0:26
839Banach Piotr1:38:538:2819:3122:2523:5735:0139:5750:0654:051:01:451:02:401:15:261:29:191:35:191:38:14
UMKS ORKAN8:2811:032:541:3211:044:5610:093:597:400:5512:4613:536:002:55
1:38:53
0:39
938Kotkowiak Piotr2:10:139:2625:1228:3630:0342:5448:281:10:551:16:231:26:241:27:321:42:521:56:092:06:582:09:31
KOS BnO9:2615:463:241:2712:515:3422:275:2810:011:0815:2013:1710:492:33
2:10:13
0:42
1044Kujda Bartosz2:10:568:4721:2123:1324:4636:3140:4649:5156:021:03:471:04:321:32:252:02:232:08:442:10:17
Osielsko8:4712:341:521:3311:454:159:056:117:450:4527:5329:586:211:33
2:10:56
0:39
1146Wilk Wiktor2:19:1314:4327:1529:1030:4042:2646:4155:581:01:581:09:461:10:281:38:332:08:192:15:172:18:28
UMKS Kwidzyn14:4312:321:551:3011:464:159:176:007:480:4228:0529:466:583:11
2:19:13
0:45
 
42Sobiepanek Maksymiliannkl15:4125:1130:4632:3246:1551:141:01:51-------------------------1:16:551:19:01
UKS OSiR15:419:305:351:4613:434:5910:3715:042:06
1:19:46
0:45
 
 
 
M14 (25)4,2 km 0 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(136)2(146)3(125)4(124)5(118)6(116)7(131)8(145)9(148)10(100)Meta
 
170Antonowicz Jan34:373:405:4611:1813:3316:5619:3527:4529:2531:3433:5934:37
UNTS3:402:065:322:153:232:398:101:402:092:250:38
259Maciejewski Bartłomiej36:163:566:1912:1213:5518:2320:5029:4630:5933:0035:4336:16
BKS Wataha3:562:235:531:434:282:278:561:132:012:430:33
366Wójcik Paweł36:173:447:1412:5016:3619:0822:1129:5431:2633:2435:4936:17
WKS Wawel3:443:305:363:462:323:037:431:321:582:250:28
463Sztranek Maciej38:274:036:2312:1514:5420:0622:5931:2532:4934:5237:5438:27
UKS Azymut Pabianice4:032:205:522:395:122:538:261:242:033:020:33
567Podworski Kacper39:314:196:5015:1517:3220:0722:3531:5833:4336:0838:5839:31
UKS OSiR4:192:318:252:172:352:289:231:452:252:500:33
669Lisiak Adam43:253:527:3313:5216:1919:1622:2033:5037:0439:2042:4443:25
UKS Orientuś3:523:416:192:272:573:0411:303:142:163:240:41
754Żesławski Jakub45:084:339:5715:4117:4724:1327:2337:3539:2642:0244:3545:08
WKS Wawel4:335:245:442:066:263:1010:121:512:362:330:33
857Łącki Jakub46:064:206:5513:1316:1523:1926:3937:4440:2142:5745:3546:06
UKS OSiR4:202:356:183:027:043:2011:052:372:362:380:31
951Stopczyński Bartosz49:245:218:1715:1219:3622:3625:2041:5643:1146:0248:4749:24
BKS Wataha5:212:566:554:243:002:4416:361:152:512:450:37
1053Didorenko Mikhail50:154:557:5114:4219:4925:0628:5842:4144:2747:0049:4750:15
Korshunyata4:552:566:515:075:173:5213:431:462:332:470:28
1173Dąbrowski Karol53:037:009:2719:0922:0928:1831:2743:0246:2149:2152:3353:03
UKS OSiR7:002:279:423:006:093:0911:353:193:003:120:30
1271Bublik Piotr53:344:106:2611:4214:3324:5727:5842:5246:0247:5653:0153:34
WKS Wawel4:102:165:162:5110:243:0114:543:101:545:050:33
1365Majowski Jan54:033:546:0613:3715:5521:1126:0343:1645:2648:5553:2254:03
UKS OSiR3:542:127:312:185:164:5217:132:103:294:270:41
1448Cepurdej Wladyslaw1:02:155:589:1614:5219:3222:4227:3856:2357:2759:141:01:361:02:15
UMKS Kwidzyn5:583:185:364:403:104:5628:451:041:472:220:39
1562Kwiatkowski Olaf1:14:446:4611:0019:3724:4139:1344:261:05:481:07:221:10:041:14:011:14:44
KOS BnO6:464:148:375:0414:325:1321:221:342:423:570:43
1674Modzelewski Mikołaj1:17:474:448:3825:4631:3043:4148:121:03:291:05:151:07:571:17:061:17:47
UKS Siódemka4:443:5417:085:4412:114:3115:171:462:429:090:41
1768Kurzyp Michał1:20:345:029:2016:4723:0129:4738:561:05:031:08:021:13:461:19:451:20:34
MKS MOS5:024:187:276:146:469:0926:072:595:445:590:49
1872Owsiak Stanisław1:22:174:2612:1519:0324:1146:1451:141:14:351:16:101:19:051:21:401:22:17
BKS Wataha4:267:496:485:0822:035:0023:211:352:552:350:37
1955Kujda Tymoteusz1:34:4810:4124:4037:1741:5155:391:01:081:21:431:23:371:26:301:34:051:34:48
Osielsko10:4113:5912:374:3413:485:2920:351:542:537:350:43
2052Grzegorczyk Borys2:06:515:5219:3934:5450:091:31:381:36:201:54:371:57:422:00:542:06:142:06:51
WKS Wawel5:5213:4715:1515:1541:294:4218:173:053:125:200:37
 
64Kotkowiak Bartosznkl6:269:4620:46------------------------------42:2643:13
KOS BnO6:263:2011:0021:400:47
pk50Konkol Marcin2:25:477:5411:5921:141:05:521:12:521:19:131:49:022:11:082:17:382:24:592:25:47
UKS Siódemka7:544:059:1544:387:006:2129:4922:066:307:210:48
58Grzybowski Maciejabs
UKS Azymut 45
61Pisarek Kordianabs
WKS Wawel
56Miłkowski Jakubabs
UKS Azymut 45
 
 
 
M12 (23)3,6 km 0 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(146)2(112)3(125)4(103)5(145)6(132)7(120)8(133)9(109)10(100)Meta
 
189Krempiński Franciszek34:513:397:369:4814:5320:0023:0526:4229:2731:5034:1834:51
UKS Azymut Pabianice3:393:572:125:055:073:053:372:452:232:280:33
286Wodzicki Filip38:504:188:3811:1117:1322:4825:3828:1433:2734:4538:0438:50
MKS MOS4:184:202:336:025:352:502:365:131:183:190:46
376Chodlewski Antoni40:407:3611:4414:1620:5926:3929:1831:3435:3437:2640:0940:40
KS Kościelec Chrzanów7:364:082:326:435:402:392:164:001:522:430:31
495Ludwin Jakub41:358:3513:2616:1021:0827:0430:3033:0035:3738:0440:5941:35
KS Kościelec Chrzanów8:354:512:444:585:563:262:302:372:272:550:36
575Droń Wiktor42:535:159:3312:4519:2125:4329:0531:5136:5239:0042:1142:53
UMKS Kwidzyn5:154:183:126:366:223:222:465:012:083:110:42
681Młynarczyk Maksymilian44:133:548:3711:4019:0026:2729:5933:4037:5940:0243:2444:13
UKS Orientuś3:544:433:037:207:273:323:414:192:033:220:49
793Pękal Mikołaj44:459:4714:2317:2223:3328:5831:5434:2639:3240:4744:0244:45
UMKS Kwidzyn9:474:362:596:115:252:562:325:061:153:150:43
891Klakla Kacper47:1213:4117:4620:2227:0332:4235:2137:4241:3643:2946:2547:12
KS Kościelec Chrzanów13:414:052:366:415:392:392:213:541:532:560:47
994Zaremba Adam52:104:2710:3513:4323:1730:4535:1439:0245:1646:5251:2952:10
UMKS Kwidzyn4:276:083:089:347:284:293:486:141:364:370:41
1084Kociuba Wiktor54:505:5914:4418:2425:5734:4139:0442:2848:1650:0654:0154:50
MKS MOS5:598:453:407:338:444:233:245:481:503:550:49
1178Wasilewski Antoni58:094:439:1012:2827:4637:5842:5345:4851:3254:2957:3658:09
UKS OSiR4:434:273:1815:1810:124:552:555:442:573:070:33
1296Rygielski Wiktor1:00:374:438:2615:1922:3729:4834:5737:5255:1156:5459:581:00:37
UMKS Kwidzyn4:433:436:537:187:115:092:5517:191:433:040:39
1385Mordarski Oskar1:02:015:5811:5115:1324:0130:1234:0437:3045:3057:471:01:151:02:01
UKS Patria5:585:533:228:486:113:523:268:0012:173:280:46
1483Perfikowski Paweł1:03:074:2312:1614:4020:5027:1032:4148:0058:2659:461:02:231:03:07
UMKS Kwidzyn4:237:532:246:106:205:3115:1910:261:202:370:44
1587Motała Piotr1:06:495:5113:4617:0828:4035:4740:5243:471:01:061:02:501:06:091:06:49
UKS Siódemka5:517:553:2211:327:075:052:5517:191:443:190:40
1580Tarnowski Przemysław1:06:4922:1527:2432:4339:0947:1451:0753:5857:591:02:581:06:191:06:49
WKS Wawel22:155:095:196:268:053:532:514:014:593:210:30
1782Chodlewski Szymon1:21:3516:2824:2026:4632:5839:1244:371:00:051:16:131:17:431:20:591:21:35
KS Kościelec Chrzanów16:287:522:266:126:145:2515:2816:081:303:160:36
1879Kuzhelko Andrei1:37:335:2213:2319:0533:3647:0453:071:10:341:29:571:31:431:36:471:37:33
Korshunyata5:228:015:4214:3113:286:0317:2719:231:465:040:46
1988Duplak Maciej1:45:3314:3521:3629:3839:0651:271:09:461:16:431:36:181:39:221:44:511:45:33
UKS Patria14:357:018:029:2812:2118:196:5719:353:045:290:42
2077Banach Kacper1:48:045:5929:5335:0943:1954:4959:541:04:211:15:121:43:531:47:051:48:04
WKS Grunwald5:5923:545:168:1011:305:054:2710:5128:413:120:59
2190Kwieciński Konrad2:07:2935:2543:2149:041:03:371:17:061:23:061:40:302:00:042:01:502:06:462:07:29
PUKS Młode Orły35:257:565:4314:3313:296:0017:2419:341:464:560:43
 
486Majewski Jakubabs
UKS Siódemka
92Żmij Szymonabs
The Vipers
 
 
 
M10 (7)1,7 km 0 m7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(150)2(140)3(151)4(145)5(152)6(120)7(100)Meta
 
1101Pułczyński Jeremi20:174:476:057:5314:0015:3217:2619:3420:1711:38
WKS Wawel4:471:181:486:071:321:542:080:43*152
2103Indyka Jan26:235:397:2710:1311:4914:1122:5425:3426:23
WKS Wawel5:391:482:461:362:228:432:400:49
3100Droń Wojciech27:157:369:3112:4416:1719:0722:0926:2527:15
UMKS Kwidzyn7:361:553:133:332:503:024:160:50
4104Zhilin Timofey28:459:2215:0817:3019:1821:4324:2428:0228:45
X-race.info9:225:462:221:482:252:413:380:43
598Pekal Paweł29:578:4910:2013:1014:4617:1725:5628:5629:57
UMKS Kwidzyn8:491:312:501:362:318:393:001:01
697Jędras Jakub30:366:098:5711:3014:0416:1418:2429:4830:36
UMKS Kwidzyn6:092:482:332:342:102:1011:240:48
799Maksimovich Aleksandr44:495:5112:0414:3316:1919:1121:2044:0244:49
Korshunyata5:516:132:291:462:522:0922:420:47
 
 
 
M35 (14)7,4 km 0 m17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(143)2(105)3(139)4(107)5(110)6(115)7(116)8(128)9(127)10(126)11(103)12(113)13(142)14(111)
15(132)16(148)17(100)Meta
 
1107Mioduszewski Mateusz1:08:423:238:2314:5918:3621:3823:3628:0537:4138:5040:0343:1048:3754:391:00:36
Indywidualny Mazowsze3:235:006:363:373:021:584:299:361:091:133:075:276:025:57
1:03:021:05:531:08:041:08:42
2:262:512:110:38
2117Jędras Przemysław1:09:583:258:1813:0215:5619:0022:0232:5941:4542:5844:1146:4752:4258:251:02:54
UMKS Kwidzyn3:254:534:442:543:043:0210:578:461:131:132:365:555:434:29
1:04:571:07:001:09:221:09:58
2:032:032:220:36
3105Łącki Łukasz1:11:483:559:0414:4718:2121:3624:2429:3539:3940:5042:0345:0750:5556:471:03:15
UKS OSiR3:555:095:433:343:152:485:1110:041:111:133:045:485:526:28
1:06:071:08:511:11:081:11:48
2:522:442:170:40
4113Suchenia Piotr1:12:293:498:5914:5118:0420:3823:3929:2339:1340:3241:5944:4050:3156:251:02:21
inov-8 team / runpassion.pl te3:495:105:523:132:343:015:449:501:191:272:415:515:545:56
1:04:261:09:521:11:561:12:29
2:055:262:040:33
5112Kociuba Marek1:12:554:339:5614:3719:1823:0025:2030:5238:5640:1441:3444:1949:3555:461:02:31
Mos Wrocław4:335:234:414:413:422:205:328:041:181:202:455:166:116:45
1:07:411:09:441:12:201:12:55
5:102:032:360:35
6108Lesisz Kamil1:14:273:499:1513:5317:5024:0826:0732:5442:2943:5045:2148:0654:561:01:201:06:38
UNTS3:495:264:383:576:181:596:479:351:211:312:456:506:245:18
1:09:101:11:351:13:501:14:27
2:322:252:150:37
7116Wiśniewski Paweł1:22:214:2410:5716:1320:0127:3830:2137:2547:5149:3950:5353:551:00:031:06:311:12:34
WKS Wawel4:246:335:163:487:372:437:0410:261:481:143:026:086:286:03
1:15:401:18:151:21:401:22:21
3:062:353:250:41
8109Pisarski Patryk1:33:584:1912:1118:3823:0127:0729:5036:5749:2353:2655:0258:461:05:451:14:151:22:03
Indywidualny Dolnośląskie4:197:526:274:234:062:437:0712:264:031:363:446:598:307:48
1:27:381:30:481:33:131:33:58
5:353:102:250:45
9115Pańkowski Mateusz2:17:145:4124:5333:5039:3445:3448:2359:361:16:281:18:571:21:051:25:551:35:091:46:212:03:53
UKS Technik Ruciane-Nida5:4119:128:575:446:002:4911:1316:522:292:084:509:1411:1217:32
2:08:222:12:182:16:222:17:14
4:293:564:040:52
10468Łaski Tomasz3:10:058:5023:2845:5552:4358:311:10:541:22:171:46:471:49:351:51:361:57:102:07:192:22:572:35:33
MKS Metalowiec8:5014:3822:276:485:4812:2311:2324:302:482:015:3410:0915:3812:36
2:58:393:04:343:09:203:10:05
23:065:554:460:45
 
106Patejko Przemysławnkl39:18--------------------------------------------------42:5250:4957:35
KS Spójnia Warszawa39:183:347:576:46
1:03:331:06:471:09:381:10:25
5:583:142:510:47
114Indyka Maciejnkl6:1413:1420:2624:5229:0232:3838:4751:1252:5654:3558:36---------------
WKS Wawel6:147:007:124:264:103:366:0912:251:441:394:01
-----1:06:201:09:181:10:04
7:442:580:46
111Lepka Bartoszabs
Słomiane Bambusy
110Stężycki Grzegorzabs
10 BKPanc
 
 
 
M40 (18)6,4 km 0 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(137)2(110)3(112)4(103)5(104)6(128)7(123)8(124)9(131)10(111)11(130)12(149)13(148)14(100)
Meta
 
1134Nowak Jacek45:315:446:5712:0618:0120:3522:0726:3328:4634:3936:0539:0041:5642:5745:00
UKS Azymut 455:441:135:095:552:341:324:262:135:531:262:552:561:012:03
45:31
0:31
2121Tadejewski Paweł47:316:317:4212:3518:4821:2722:5528:0530:2636:2537:3940:0743:4244:4646:52
UMKS ORKAN6:311:114:536:132:391:285:102:215:591:142:283:351:042:06
47:31
0:39
3120Majewski Marek53:396:457:5613:0320:1625:0526:5032:2235:1641:5843:2045:4749:3450:5353:02
PUKS Młode Orły6:451:115:077:134:491:455:322:546:421:222:273:471:192:09
53:39
0:37
4118Sołowiej Stanisław56:079:1711:2517:0023:2926:2628:0734:2737:5044:0345:3748:4152:1653:3155:37
KU AZS UMCS9:172:085:356:292:571:416:203:236:131:343:043:351:152:06
56:07
0:30
5123Mol Krzysztof56:446:388:0216:0822:4526:0728:0033:4237:3444:1146:0148:1752:0753:2056:15
HKS Azymut6:381:248:066:373:221:535:423:526:371:502:163:501:132:55
56:44
0:29
6131Golinowski Paweł57:119:5111:0617:0224:1827:3629:2034:3637:1543:2945:3848:3652:2754:0256:29
10 BKPanc9:511:155:567:163:181:445:162:396:142:092:583:511:352:27
57:11
0:42
7125Kujda Arkadiusz1:04:357:399:1017:1724:1127:2229:0635:0739:3152:0353:3056:171:00:131:01:421:04:02
1 Brygada Logistyczna7:391:318:076:543:111:446:014:2412:321:272:473:561:292:20
1:04:35
0:33
8133Karachev Aleksandr1:06:297:138:4916:3924:1628:2530:4738:0942:3151:2653:2256:311:01:411:03:071:05:49
OK Kaliningrad7:131:367:507:374:092:227:224:228:551:563:095:101:262:42
1:06:29
0:40
9127Biolik Grzegorz1:07:407:439:2417:0325:5629:3431:3337:1540:5648:5150:5257:561:02:341:04:051:06:56
UNTS7:431:417:398:533:381:595:423:417:552:017:044:381:312:51
1:07:40
0:44
10132Duda Tomasz1:07:457:239:1020:2028:0931:4534:3941:0544:2452:1155:1657:301:01:421:03:111:07:06
UKS Traper7:231:4711:107:493:362:546:263:197:473:052:144:121:293:55
1:07:45
0:39
11128Droń Grzegorz1:14:097:379:3816:3026:1431:3534:0841:1446:4054:1457:301:01:501:06:261:08:061:13:33
UMKS Kwidzyn7:372:016:529:445:212:337:065:267:343:164:204:361:405:27
1:14:09
0:36
12129Zhilin Denis1:15:517:379:2317:3124:3128:3430:4544:1049:3357:501:00:341:04:351:10:001:12:001:15:06
X-race.info7:371:468:087:004:032:1113:255:238:172:444:015:252:003:06
1:15:51
0:45
13119Paruszewski Marek1:20:2410:0412:1620:4231:0235:3838:1047:4052:241:02:241:04:041:07:531:14:241:16:051:19:32
Indywidualni Pomorskie10:042:128:2610:204:362:329:304:4410:001:403:496:311:413:27
1:20:24
0:52
14470Sitnicki Mariusz1:23:2319:3021:4329:0036:0939:0541:3651:451:01:231:08:001:10:061:12:461:18:491:20:091:22:42
10 BKPanc19:302:137:177:092:562:3110:099:386:372:062:406:031:202:33
1:23:23
0:41
15126Perfikowski Piotr1:23:388:2810:2420:0928:1732:1434:4550:4955:371:04:291:06:311:11:261:16:241:18:151:22:53
UMKS Kwidzyn8:281:569:458:083:572:3116:044:488:522:024:554:581:514:38
1:23:38
0:45
16130Ramotowski Mariusz1:44:0111:3813:4239:2356:001:01:091:03:571:14:291:19:011:27:031:29:031:33:251:38:011:39:481:43:21
15 Giżycka Brygada Zmechanizow11:382:0425:4116:375:092:4810:324:328:022:004:224:361:473:33
1:44:01
0:40
 
135Żmij Jacekabs
The Vipers
124Uryga Sławomirabs
WKS Wawel
 
 
 
M45 (20)6,1 km 0 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(106)2(115)3(107)4(114)5(102)6(104)7(128)8(127)9(112)10(143)11(149)12(120)13(100)Meta
 
1153Nowak Remigiusz50:552:209:0812:0317:5424:0228:4530:2731:2737:3041:3544:5148:2550:1850:55
KS Hades2:206:482:555:516:084:431:421:006:034:053:163:341:530:37
2145Krasuski Marcin52:123:3510:4613:5420:2626:0730:4232:2133:3239:3443:2646:4950:0951:3452:12
KS OK!Sport3:357:113:086:325:414:351:391:116:023:523:233:201:250:38
3473Gronostaj Grzegorz53:453:5311:0116:0421:2226:1630:3132:0633:3240:2945:1748:3551:3553:1653:45
indywidualnie3:537:085:035:184:544:151:351:266:574:483:183:001:410:29
4138Sychev Dmitrii55:333:0010:1914:1520:5326:5732:0133:3834:4541:0447:1950:3453:3654:5955:33
Bryansk3:007:193:566:386:045:041:371:076:196:153:153:021:230:34
5139Błachut Igor57:203:4810:3013:3519:3525:4130:2832:0136:0842:5647:0850:4155:2256:4857:20
Stowarzyszenie Team 360 stopni3:486:423:056:006:064:471:334:076:484:123:334:411:260:32
6149Banach Krzysztof57:232:219:2612:3221:0327:3133:1935:0636:1243:2348:0752:0155:2756:5257:23
UMKS ORKAN2:217:053:068:316:285:481:471:067:114:443:543:261:250:31
7142Žičkis Rolandas59:192:4311:1514:4721:5027:5933:1935:1836:4944:1448:3653:2257:1158:4359:19
Takas OK, Litwa2:438:323:327:036:095:201:591:317:254:224:463:491:320:36
8137Gliszczyński Janusz1:01:183:0111:0713:5321:1728:0433:5135:4737:1445:3450:1454:2758:561:00:401:01:18
GLICHA TEAM3:018:062:467:246:475:471:561:278:204:404:134:291:440:38
9146Szczygieł Marcin1:08:083:0312:3517:1324:4932:0638:1440:2242:0350:2055:541:00:301:04:451:07:241:08:08
MKS MOS3:039:324:387:367:176:082:081:418:175:344:364:152:390:44
10144Typański Roman1:08:223:0811:2116:5525:0131:2738:4040:3842:3550:1256:021:00:181:06:051:07:381:08:22
9BKPanc3:088:135:348:066:267:131:581:577:375:504:165:471:330:44
11140Filipiak Marek1:12:383:0614:0719:3627:2435:3841:2343:5045:3954:0759:381:04:271:09:491:11:531:12:38
KS Hades3:0611:015:297:488:145:452:271:498:285:314:495:222:040:45
12141Mianowski Rafał1:13:022:3215:0120:1127:4233:3038:4740:3942:0155:131:02:031:06:051:10:381:12:201:13:02
UNTS2:3212:295:107:315:485:171:521:2213:126:504:024:331:420:42
13136Doliński Grzegorz1:13:563:1314:2320:1127:4234:4741:5244:0447:4256:381:01:381:05:531:11:331:13:201:13:56
BKS Wataha3:1311:105:487:317:057:052:123:388:565:004:155:401:470:36
14147Staszak Artur1:14:163:3413:0718:0027:1334:5441:5744:0945:4955:291:02:021:06:321:11:311:13:371:14:16
UNTS3:349:334:539:137:417:032:121:409:406:334:304:592:060:39
15477Poltoratskyi Denys1:16:174:0114:4019:0427:5035:2142:0444:1946:0157:171:03:221:08:041:13:041:15:301:16:17
Ukraina4:0110:394:248:467:316:432:151:4211:166:054:425:002:260:47
16143Mikhaylov Victor1:17:133:5115:1220:1128:3937:1844:2646:4748:3358:031:04:471:09:461:14:271:16:261:17:13
Odessa Team3:5111:214:598:288:397:082:211:469:306:444:594:411:590:47
17150Krasuski Bartłomiej1:19:475:4418:2323:0131:0840:3446:2949:0251:191:02:131:07:251:12:541:17:161:19:071:19:47
Stowarzyszenie Team 360 stopni5:4412:394:388:079:265:552:332:1710:545:125:294:221:510:40
18151Lisiak Paweł1:39:055:2119:0927:0238:0248:2656:3059:191:03:181:13:381:20:321:26:251:35:351:38:171:39:05
UKS Orientuś5:2113:487:5311:0010:248:042:493:5910:206:545:539:102:420:48
 
152PLESINSKI MARIUSZabs
10BKPanc
148Kalsztein Karolabs
PKO Harpagan
 
 
 
M50 (16)5,7 km 0 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(113)2(124)3(114)4(116)5(105)6(143)7(103)8(128)9(127)10(126)11(132)12(120)13(100)Meta
 
1164Bartczak Jarosław51:286:4510:1811:4314:3820:2626:0030:4034:0136:0137:3246:5948:5450:4951:28
UMKS ORKAN6:453:331:252:555:485:344:403:212:001:319:271:551:550:39
2160Urbaniak Krzysztof56:587:4412:1413:4917:1922:4929:1634:4338:5040:4142:2452:0254:1956:1556:58
Indywidualny Mazowsze7:444:301:353:305:306:275:274:071:511:439:382:171:560:43
3154Michalak Tomasz57:117:0111:2413:5216:3425:2731:1636:5140:2041:4243:1652:3054:5556:3357:11
UNTS7:014:232:282:428:535:495:353:291:221:349:142:251:380:38
4158Słoński Marek58:018:5213:5116:0518:5924:1630:3635:4139:3042:3544:2453:5655:5057:2258:01
WKS Wawel8:524:592:142:545:176:205:053:493:051:499:321:541:320:39
5168ROBINSON Richard59:278:2012:3514:5018:0923:4930:0835:1538:5843:1444:4354:4757:0558:4659:27
ASUB8:204:152:153:195:406:195:073:434:161:2910:042:181:410:41
6159Bączek Dariusz1:02:096:4612:2018:4021:2826:4532:3838:4842:2044:2845:4457:0959:541:01:291:02:09
UKS Technik Ruciane-Nida6:465:346:202:485:175:536:103:322:081:1611:252:451:350:40
7162Korshunov Evgenii1:04:039:4313:4916:2119:3124:4430:3835:3839:2441:3143:0352:271:02:051:03:261:04:03
Korshunyata9:434:062:323:105:135:545:003:462:071:329:249:381:210:37
8166Lovas Bjorn P.1:05:519:5713:4915:2619:1326:5633:4639:0943:2845:0846:461:01:161:03:301:05:141:05:51
Nidarost OK9:573:521:373:477:436:505:234:191:401:3814:302:141:440:37
9155Żesławski Wojciech1:06:5813:4218:3924:3227:4832:5439:4444:5648:4550:4252:171:01:501:04:071:06:211:06:58
WKS Wawel13:424:575:533:165:066:505:123:491:571:359:332:172:140:37
10163Wrzesiński Krzysztof1:07:3810:5615:0217:0321:1327:3435:4343:0047:2450:1952:211:02:261:04:531:06:571:07:38
WKS Śląsk10:564:062:014:106:218:097:174:242:552:0210:052:272:040:41
11167Wysocki Romuald1:09:2316:3820:0922:2725:3634:2440:5145:5249:5051:4853:391:03:461:06:391:08:401:09:23
CSWiCH Wrocław16:383:312:183:098:486:275:013:581:581:5110:072:532:010:43
12169Erdal Arne1:12:3411:4117:1219:3223:1631:4239:1045:1949:4951:4853:371:05:361:08:191:11:401:12:34
Samnanger IL11:415:312:203:448:267:286:094:301:591:4911:592:433:210:54
13165Forystek Józef1:14:0312:1717:1119:0124:0733:0842:2648:3952:4654:4356:451:08:031:10:341:13:241:14:03
WKS Wawel12:174:541:505:069:019:186:134:071:572:0211:182:312:500:39
14161Olas Jacek1:24:1912:1017:0620:1225:3434:0443:2552:3858:331:00:591:03:161:16:431:19:591:23:321:24:19
UKS Orientuś12:104:563:065:228:309:219:135:552:262:1713:273:163:330:47
15157Kluska Wojciech1:24:4610:3017:0319:0823:4230:3340:3046:5952:1258:591:01:331:16:481:20:101:23:401:24:46
MKS Skarmat10:306:332:054:346:519:576:295:136:472:3415:153:223:301:06
16170Witkowski Zbigniew1:32:4416:2522:2527:4733:2441:0852:061:01:381:07:201:09:511:12:061:26:391:29:381:31:551:32:44
indywidualnie16:256:005:225:377:4410:589:325:422:312:1514:332:592:170:49
 
 
 
M55 (9)5,6 km 0 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(131)2(123)3(114)4(116)5(135)6(142)7(102)8(104)9(120)10(100)Meta
 
1180Dyzio Włodzimierz51:455:0312:2217:5020:5427:4129:2736:3542:2249:2751:0651:45
WKS Wawel5:037:195:283:046:471:467:085:477:051:390:39
2173Niessner Piotr53:104:3213:0218:0321:5529:1731:0238:0243:3350:5852:3553:10
WKS Wawel4:328:305:013:527:221:457:005:317:251:370:35
3175Wołowczyk Marek56:315:0114:0018:4422:0328:5233:5240:5846:3254:0655:4456:31
UNTS5:018:594:443:196:495:007:065:347:341:380:47
4176Młynarczyk Piotr56:517:3615:0219:5723:2630:1032:3140:5246:2953:3056:1656:51
UKS Orientuś7:367:264:553:296:442:218:215:377:012:460:35
5178Klawczyński Zbigniew58:127:4515:3721:0324:2531:4433:3941:4147:4355:1357:3258:12
UMKS Kwidzyn7:457:525:263:227:191:558:026:027:302:190:40
6174Mikielski Marek1:04:395:5714:4422:2327:1435:2237:2745:4852:151:02:221:04:001:04:39
UMKS ORKAN5:578:477:394:518:082:058:216:2710:071:380:39
7181Wołek Andrzej1:11:396:2116:4923:0727:5438:0740:5650:3958:071:08:141:10:431:11:39
UNTS6:2110:286:184:4710:132:499:437:2810:072:290:56
8177Czerkawski Wacław1:18:477:3818:0725:0630:4941:1546:1056:311:04:071:14:501:17:551:18:47
UKS Sparta Czyżowice7:3810:296:595:4310:264:5510:217:3610:433:050:52
 
179Mossakowski Przemysławabs
Indywidualny Mazowsze
 
 
 
M60 (17)5,1 km 0 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(130)2(143)3(105)4(136)5(109)6(129)7(128)8(126)9(148)10(100)Meta
 
1189Kryjomski Jerzy47:553:275:1312:1014:5427:2130:1635:2638:0944:4847:2047:55
KS Kościelec Chrzanów3:271:466:572:4412:272:555:102:436:392:320:35
2186Krylov Boris50:562:544:4011:1314:2028:4431:1336:2539:1747:2050:0850:56
Princip2:541:466:333:0714:242:295:122:528:032:480:48
3198Movko Sergei52:224:176:0513:0516:1527:3330:0536:0539:0647:5751:3952:22
UKS Azymut 454:171:487:003:1011:182:326:003:018:513:420:43
4196Mamis Girts54:336:258:1914:5117:3531:5934:1439:5342:5250:0953:4754:33
Mona OK6:251:546:322:4414:242:155:392:597:173:380:46
5191Krochmal Andrzej55:203:135:0912:1515:2031:2033:3839:3342:5251:2554:3255:20
KS Spójnia Warszawa3:131:567:063:0516:002:185:553:198:333:070:48
6194Asylov Albert56:593:235:1913:1216:1732:5635:1141:2744:3653:0756:1056:59
Kaliningrad3:231:567:533:0516:392:156:163:098:313:030:49
7187Cepurdej Aleksandr59:563:335:4614:0617:4035:1637:3743:3946:4956:0059:0759:56
UMKS Kwidzyn3:332:138:203:3417:362:216:023:109:113:070:49
8188Machowski Władysław1:00:409:3911:2518:4321:5336:4939:3245:0448:2057:131:00:001:00:40
UKS OSiR9:391:467:183:1014:562:435:323:168:532:470:40
9184Wróblewski Tadeusz1:01:024:046:2915:2418:3338:0740:2145:5749:0557:231:00:161:01:02
KS OK!Sport4:042:258:553:0919:342:145:363:088:182:530:46
10185Pietrusiński Marek1:01:213:596:2614:1617:3436:0438:4044:3547:4156:231:00:341:01:21
KS Artemis3:592:277:503:1818:302:365:553:068:424:110:47
11193Solovev Mikhail1:03:536:158:1219:3222:4736:5039:3146:0649:1159:441:03:041:03:5358:25
PionerSK Pionerskiy6:151:5711:203:1514:032:416:353:0510:333:200:49*133
12190Wierciński Piotr1:03:583:566:1315:2619:0734:1037:1245:3149:1959:271:03:131:03:58
MKS Metalowiec3:562:179:133:4115:033:028:193:4810:083:460:45
13182Olbrycht Janusz1:06:346:488:5017:5221:1939:2442:2949:1152:431:02:501:05:471:06:34
Indywidualny Mazowsze6:482:029:023:2718:053:056:423:3210:072:570:47
14192Czechowski Bolesław1:26:266:5310:0424:2129:2949:3453:101:02:221:08:341:20:291:25:211:26:26
UMKS ORKAN6:533:1114:175:0820:053:369:126:1211:554:521:05
15197Miroshnichenko Viktor1:27:1417:0719:0932:2235:4454:5557:301:04:371:08:431:22:531:26:241:27:14
PionerSK Pionerskiy17:072:0213:133:2219:112:357:074:0614:103:310:50
16195Warmuz Zdzisław1:27:225:0712:2024:3129:2647:2351:241:03:401:08:111:20:441:26:001:27:22
niezrzeszony5:077:1312:114:5517:574:0112:164:3112:335:161:22
17183Sidoruv Sergej1:40:359:5212:3121:3926:271:00:041:04:481:13:271:17:261:32:411:39:471:40:35
Dnepr Ukraina9:522:399:084:4833:374:448:393:5915:157:060:48
 
 
 
M65 (11)4,7 km 0 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(130)2(103)3(123)4(116)5(135)6(143)7(131)8(148)9(120)10(119)11(100)Meta
 
1201Miszewski Romuald51:373:129:4718:4926:0633:2039:1941:5745:3047:5749:4050:5451:37
Indywidualni Pomorskie3:126:359:027:177:145:592:383:332:271:431:140:43
2203Hartelt Helmut53:293:0911:5119:3227:2134:2240:1144:4247:3650:2252:0052:5453:29
SSV Planeta Radebeul Germany3:098:427:417:497:015:494:312:542:461:380:540:35
3204Gliński Henryk55:016:3813:1021:3929:2836:2242:2845:0748:3551:0653:0454:1655:01
KS Artemis6:386:328:297:496:546:062:393:282:311:581:120:45
4205Mientki Tadeusz56:413:419:3916:5324:3733:1239:4744:4248:3652:2454:4555:5256:41
UMKS ORKAN3:415:587:147:448:356:354:553:543:482:211:070:49
5217Railimo Matti56:504:2410:4318:2425:4132:4239:2746:0749:3453:0755:0356:1156:50
SOCHeinola4:246:197:417:177:016:456:403:273:331:561:080:39
6208Świerczyński Bogdan57:506:1913:2621:2931:2739:1045:2347:5951:3454:0055:4556:5957:50
KOS Modrzew6:197:078:039:587:436:132:363:352:261:451:140:51
7202Szczepański Marek58:123:4310:5418:2026:5836:0843:2245:5949:3254:1356:2557:3558:12
UKS Technik Ruciane-Nida3:437:117:268:389:107:142:373:334:412:121:100:37
8209Bohaczek Janusz59:483:159:2615:5426:0135:4642:3948:1352:5155:1758:0959:1059:48
UMKS ORKAN3:156:116:2810:079:456:535:344:382:262:521:010:38
9206Chernykh Vladimir59:546:3712:4220:3228:4435:5642:3249:1352:3856:0057:5859:0659:54
Kaliningrad6:376:057:508:127:126:366:413:253:221:581:080:48
10199Łuński Zbigniew1:00:353:3810:1523:1430:5538:3147:1549:5453:4156:3658:3659:501:00:35
UMKS ORKAN3:386:3712:597:417:368:442:393:472:552:001:140:45
11207Henek Milan1:21:045:3016:0727:2239:4150:561:00:531:04:511:10:471:15:121:18:111:20:011:21:04
Radioklub Blansko, Czech Repub5:3010:3711:1512:1911:159:573:585:564:252:591:501:03
 
 
 
M70 (7)4,1 km 0 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(106)2(124)3(114)4(142)5(143)6(111)7(148)8(133)9(119)10(100)Meta
 
1212Wasilewski Stanisław43:543:1212:2514:2324:5229:4833:2337:0837:5841:5843:0843:54
PUKS Młode Orły3:129:131:5810:294:563:353:450:504:001:100:46
2211Patejko Tadeusz57:085:5317:1919:4833:2641:4346:0650:2951:4054:3356:1057:08
KS Spójnia Warszawa5:5311:262:2913:388:174:234:231:112:531:370:58
3215Kmieciński Józef57:334:5519:4421:5034:0442:1846:5851:1452:2155:1756:4157:33
PUKS Młode Orły4:5514:492:0612:148:144:404:161:072:561:240:52
4218Karachev Sergey1:04:207:0920:3423:2436:4545:0451:5656:5058:241:01:331:03:141:04:20
OK Kaliningrad7:0913:252:5013:218:196:524:541:343:091:411:06
5216Woźniak Henryk1:09:126:3820:5123:3439:2751:0856:271:01:291:02:581:06:251:08:101:09:12
UMKS ORKAN6:3814:132:4315:5311:415:195:021:293:271:451:02
6213Wojtyła Jerzy1:14:384:3416:1320:0046:2455:571:02:481:07:511:09:281:12:241:13:451:14:38
UMKS ORKAN4:3411:393:4726:249:336:515:031:372:561:210:53
7210Gordyshevskiy Semen1:20:1614:1328:0535:5950:351:01:501:07:321:13:111:14:251:17:351:19:141:20:16
Petersburg14:1313:527:5414:3611:155:425:391:143:101:391:02
 
 
 
M75 (2)3,1 km 0 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(112)2(125)3(126)4(127)5(103)6(148)7(120)8(100)Meta
 
1219Schindler Udo53:5213:1718:5724:4127:5633:2742:2650:2553:0653:52
SSV Planeta Radebeul Germany13:175:405:443:155:318:597:592:410:46
2221Czabański Edward1:16:0027:5332:3640:3845:2953:591:05:401:10:131:14:391:16:00
UKS Azymut 4527:534:438:024:518:3011:414:334:261:21
 
 
 
M85 (2)2,8 km 0 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(146)2(112)3(125)4(102)5(145)6(132)7(120)8(100)Meta
 
1223Wysocki Stanisław1:23:4612:2624:1134:3345:3656:301:08:181:15:371:21:371:23:46
KS Spójnia Warszawa12:2611:4510:2211:0310:5411:487:196:002:09
2225Zielczyński Mieczysław1:51:2613:1530:0652:321:07:081:18:371:29:281:36:501:49:311:51:26
Indywidualny Mazowsze13:1516:5122:2614:3611:2910:517:2212:411:55
 
 
 
W21E (7)9,3 km 0 m18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(111)2(132)3(148)4(110)5(138)6(121)7(144)8(139)9(116)10(101)11(127)12(126)13(105)14(106)
15(102)16(109)17(120)18(100)Meta
 
1228Kaźmierczak Aneta1:27:314:376:278:2823:0024:2031:1033:5636:1439:0448:4353:3754:561:06:421:12:21
UKS Orientuś4:371:502:0114:321:206:502:462:182:509:394:541:1911:465:39
1:17:071:22:591:25:401:27:041:27:31
4:465:522:411:240:27
2235Kosinska Dorota1:31:174:246:519:2122:4924:3431:3134:4137:2440:5750:3354:5856:351:09:261:14:37
CO Liege4:242:272:3013:281:456:573:102:433:339:364:251:3712:515:11
1:19:141:26:161:28:521:30:351:31:17
4:377:022:361:430:42
3234Polishchuk Mariya1:33:194:597:259:5523:2325:0431:2234:3237:3741:0251:2556:1357:511:09:451:15:11
UNTS4:592:262:3013:281:416:183:103:053:2510:234:481:3811:545:26
1:19:361:27:061:31:081:32:411:33:19
4:257:304:021:330:38
4232Wańczyk Zuzanna1:36:304:016:008:5922:5224:4932:0635:3138:3241:2851:1656:2157:481:10:401:16:28
PUKS Młode Orły4:011:592:5913:531:577:173:253:012:569:485:051:2712:525:48
1:21:541:29:341:34:131:35:491:36:30
5:267:404:391:360:41
5229Suzdalova Marina1:50:435:378:4711:2925:5329:4939:3343:2147:1350:321:02:551:08:151:09:551:24:141:30:09
-5:373:102:4214:243:569:443:483:523:1912:235:201:4014:195:55
1:35:471:44:331:48:011:49:581:50:43
5:388:463:281:570:45
6227Jaśkiewicz Magdalena1:54:325:128:3111:0228:0929:5937:3340:4849:4453:521:06:481:12:181:14:061:28:121:34:07
UKS Azymut Pabianice5:123:192:3117:071:507:343:158:564:0812:565:301:4814:065:55
1:39:311:48:471:51:391:53:481:54:32
5:249:162:522:090:44
7230Nikitczenko Natasza2:04:295:258:4012:2931:2232:5341:1145:0448:2952:001:05:361:11:141:12:561:29:291:37:11
UKS Orientuś5:253:153:4918:531:318:183:533:253:3113:365:381:4216:337:42
1:42:571:52:522:02:012:03:492:04:29
5:469:559:091:480:40
 
 
 
W20 (9)6,6 km 0 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(132)2(128)3(127)4(126)5(114)6(116)7(143)8(106)9(105)10(147)11(113)12(134)13(120)14(100)
Meta
 
1245Cych Agnieszka1:03:036:3514:2416:2617:4623:5027:0133:1836:2341:3742:1148:5257:461:00:391:02:25
WKS Śląsk6:357:492:021:206:043:116:173:055:140:346:418:542:531:46
1:03:03
0:38
2242Pudełek Michalina1:10:536:3915:2117:0618:5226:1730:1836:5540:0146:0446:4254:551:04:151:08:261:10:18
LKS Górzanka Nawojowa Góra6:398:421:451:467:254:016:373:066:030:388:139:204:111:52
1:10:53
0:35
3244Bielecka Aleksandra1:22:348:3918:2520:0521:4729:4234:0042:3747:2354:0154:511:04:121:15:131:19:531:21:54
UKS Siódemka8:399:461:401:427:554:188:374:466:380:509:2111:014:402:01
1:22:34
0:40
4241Filipczak Natalia1:31:186:4416:4118:5821:0629:5834:4543:1546:4855:2957:401:08:241:21:541:28:251:30:39
PUKS Młode Orły6:449:572:172:088:524:478:303:338:412:1110:4413:306:312:14
1:31:18
0:39
5246Kreft Oliwia1:32:206:0216:2617:5719:1933:0140:2350:0254:241:01:351:02:231:11:501:25:011:29:031:31:37
UKS Siódemka6:0210:241:311:2213:427:229:394:227:110:489:2713:114:022:34
1:32:20
0:43
 
240Deptulska Mariaabs
UNTS
237Dawidowska Nataliaabs
UKS Siódemka
239Biederman Adriannaabs
WKS Wawel
236Hutsenko Yelyzavetaabs
WKS Wawel
 
 
 
W18 (14)6,6 km 0 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(143)2(104)3(128)4(101)5(123)6(122)7(139)8(147)9(105)10(141)11(103)12(149)13(119)14(100)
Meta
 
1260Słońska Zofia1:06:214:0112:0914:3117:5323:1928:2735:2242:1843:4352:2656:281:01:341:04:501:05:45
WKS Wawel4:018:082:223:225:265:086:556:561:258:434:025:063:160:55
1:06:21
0:36
2250Topór Magdalena1:10:054:4312:2314:1121:2928:1233:1138:4045:2846:3255:361:00:191:04:561:08:251:09:27
WKS Wawel4:437:401:487:186:434:595:296:481:049:044:434:373:291:02
1:10:05
0:38
3247Olszanka Gabriela1:10:064:1713:3415:3718:5223:5928:3033:5740:5142:0450:1554:441:01:101:08:371:09:28
KS OK!Sport4:179:172:033:155:074:315:276:541:138:114:296:267:270:51
1:10:06
0:38
4258Sroka Małgorzata1:15:335:3514:5517:2721:2627:5334:3942:0149:3850:4259:231:04:261:10:211:13:521:14:52
UKS Patria5:359:202:323:596:276:467:227:371:048:415:035:553:311:00
1:15:33
0:41
5261Melzer Zofia1:16:045:0213:4715:5819:5326:4732:5239:3547:2848:4958:361:04:331:09:461:14:141:15:24
UKS Siódemka5:028:452:113:556:546:056:437:531:219:475:575:134:281:10
1:16:04
0:40
6253Dzierwa Hanna1:21:555:3216:4919:0223:0131:1838:0344:4552:3753:471:01:331:06:291:11:321:20:101:21:15
KS Kościelec Chrzanów5:3211:172:133:598:176:456:427:521:107:464:565:038:381:05
1:21:55
0:40
7252Bączek Małgorzata1:26:006:0514:1516:1923:5929:5834:2641:3748:4149:451:10:351:15:431:21:251:24:261:25:22
WKS Wawel6:058:102:047:405:594:287:117:041:0420:505:085:423:010:56
1:26:00
0:38
8251Mianowska Julia1:26:026:0515:2418:1427:3136:5442:4251:1958:551:00:051:08:211:13:481:19:361:23:591:25:16
UNTS6:059:192:509:179:235:488:377:361:108:165:275:484:231:17
1:26:02
0:46
9248Jarovaia Elena1:34:115:3116:3919:5824:4538:4945:5653:021:03:281:04:331:16:321:22:521:28:161:32:351:33:38
UKS Azymut 455:3111:083:194:4714:047:077:0610:261:0511:596:205:244:191:03
1:34:11
0:33
10254Staszak Alicja1:44:565:2017:0619:3925:2434:0743:2452:021:03:221:04:311:16:261:24:541:38:361:42:551:44:09
UNTS5:2011:462:335:458:439:178:3811:201:0911:558:2813:424:191:14
1:44:56
0:47
11256Tywonek Julia2:08:206:5120:3326:3233:3849:391:00:541:11:141:23:061:25:111:40:011:48:242:01:052:06:202:07:37
UKS OSiR6:5113:425:597:0616:0111:1510:2011:522:0514:508:2312:415:151:17
2:08:20
0:43
 
257Żurek Martankl20:1630:1631:59---------------45:4254:1555:46--------------------1:12:19
UKS Siódemka20:1610:001:4313:438:331:3116:33
1:12:5413:59
0:35*130
255Susek Juliaabs
UKS Siódemka
259Deyna Nataliaabs
UMKS Kwidzyn
 
 
 
W16 (16)6,0 km 0 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(135)2(147)3(138)4(118)5(114)6(103)7(104)8(127)9(112)10(106)11(111)12(132)13(100)Meta
 
1266Krempińska Julia1:03:105:097:0512:0618:5721:3229:2132:5636:1843:2149:5554:1658:571:02:351:03:10
UKS Azymut Pabianice5:091:565:016:512:357:493:353:227:036:344:214:413:380:35
2270Zelek Klaudia1:14:554:487:1112:0818:5121:1229:5134:0538:1547:5555:361:00:321:09:501:14:161:14:55
UKS Patria4:482:234:576:432:218:394:144:109:407:414:569:184:260:39
3269Cepurdej Nina1:19:566:088:1720:4027:1829:5538:5842:4847:2056:431:06:201:11:471:14:531:19:251:19:56
UMKS Kwidzyn6:082:0912:236:382:379:033:504:329:239:375:273:064:320:31
4268Filipiak Adrianna1:22:347:079:2316:0322:3325:0433:4538:2342:2151:481:01:511:13:201:16:321:21:531:22:34
KS Hades7:072:166:406:302:318:414:383:589:2710:0311:293:125:210:41
5277Cepurdej Katarzyna1:23:437:2610:1920:3927:1229:5538:4442:5547:2357:101:04:581:12:291:16:591:23:101:23:43
UMKS Kwidzyn7:262:5310:206:332:438:494:114:289:477:487:314:306:110:33
6278Majewska Maja1:24:5310:0312:0518:2325:4730:0639:3243:5048:1258:131:11:001:16:091:20:241:24:171:24:53
PUKS Młode Orły10:032:026:187:244:199:264:184:2210:0112:475:094:153:530:36
7265Błyskosz Magdalena1:34:528:4111:2520:5729:3034:1447:0351:5857:171:10:111:19:431:25:481:29:331:34:151:34:52
WKS Wawel8:412:449:328:334:4412:494:555:1912:549:326:053:454:420:37
8275Nitsch Aleksandra1:35:454:446:5612:4720:2222:2550:1254:151:03:141:12:521:20:321:27:501:30:591:35:061:35:45
UNTS4:442:125:517:352:0327:474:038:599:387:407:183:094:070:39
9267Powichrowska Ilona1:41:315:137:5717:0123:4828:2939:2843:5755:491:04:391:20:431:30:001:33:331:40:561:41:31
UKS OSiR5:132:449:046:474:4110:594:2911:528:5016:049:173:337:230:35
10271Zielińska Oliwia1:45:477:169:3015:2622:5525:4039:0943:5149:1659:171:09:521:34:251:36:491:44:541:45:47
PUKS Młode Orły7:162:145:567:292:4513:294:425:2510:0110:3524:332:248:050:53
11273Kwiecień Paulina1:52:4210:0513:2226:2137:2542:1356:001:01:201:06:591:25:191:37:511:43:121:47:271:52:061:52:42
PUKS Młode Orły10:053:1712:5911:044:4813:475:205:3918:2012:325:214:154:390:36
12274Hałucha Martyna1:55:097:5411:3324:3541:0145:2357:351:02:301:10:341:27:091:38:351:46:071:49:581:54:391:55:09
WKS Wawel7:543:3913:0216:264:2212:124:558:0416:3511:267:323:514:410:30
13263Nowak Maria2:15:489:5313:5430:4741:5450:081:06:401:12:591:19:181:35:361:50:241:59:542:08:202:15:142:15:48
KS Hades9:534:0116:5311:078:1416:326:196:1916:1814:489:308:266:540:34
 
276Rutkowska Magdalenankl10:3516:16-----28:0833:21-----------------------------------1:42:341:43:32
UKS Siódemka10:355:4111:525:131:09:130:58
1:38:42
*120
280Chabiera Lenankl12:4014:5126:4333:20--------------------39:39---------------59:181:00:07
UNTS12:402:1111:526:376:1919:390:49
279Żmij Karolinaabs
The Vipers
 
 
 
W14 (16)4,0 km 0 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(136)2(135)3(116)4(124)5(125)6(143)7(145)8(148)9(134)10(108)11(100)Meta
 
1283Niessner Pola34:164:325:5510:5514:5317:4622:2225:2227:3129:5131:0733:4534:16
WKS Wawel4:321:235:003:582:534:363:002:092:201:162:380:31
2294Słońska Antonina37:454:145:3912:2116:4218:5323:3926:1530:0733:1034:3037:0837:45
WKS Wawel4:141:256:424:212:114:462:363:523:031:202:380:37
3298Pułczyńska Hanna46:005:108:5915:1121:0724:2329:5534:0236:4939:5941:5545:2146:00
WKS Wawel5:103:496:125:563:165:324:072:473:101:563:260:39
4290Lamparska Maja47:224:115:3018:3022:5725:3131:3335:0437:3140:5543:4046:4647:22
WKS Wawel4:111:1913:004:272:346:023:312:273:242:453:060:36
5292Michno Marta50:534:438:5517:1023:2127:1434:1138:1341:3544:2646:5150:1850:53
WKS Wawel4:434:128:156:113:536:574:023:222:512:253:270:35
6285Kurtycz Natalia52:545:086:5312:4619:1923:0336:0338:4842:0045:3747:1052:0952:54
WKS Wawel5:081:455:536:333:4413:002:453:123:371:334:590:45
7296Zawada Zuzanna54:355:057:2514:0421:1824:2931:0336:4143:2647:1750:0954:0054:35
WKS Wawel5:052:206:397:143:116:345:386:453:512:523:510:35
8287Dzwonkowska Paulina56:295:046:5317:2623:3730:4837:4841:3445:1950:1952:1655:5356:29
UKS OSiR5:041:4910:336:117:117:003:463:455:001:573:370:36
9281Melzer Anna56:456:168:5615:3223:2327:0934:0640:0843:3549:4352:0456:0856:45
UKS Siódemka6:162:406:367:513:466:576:023:276:082:214:040:37
10291Ciszek Katarzyna57:288:3010:2717:0224:2027:3134:1039:4046:2950:2553:1356:5757:28
MKS MOS8:301:576:357:183:116:395:306:493:562:483:440:31
11295Pupiec Agata1:01:425:3914:0123:0530:3034:5343:3647:3451:0955:4557:361:01:081:01:42
UKS Siódemka5:398:229:047:254:238:433:583:354:361:513:320:34
12286Pudełek Jowita1:01:547:4013:5723:2030:0333:3941:2245:4349:2855:1757:021:01:141:01:54
LKS Górzanka Nawojowa Góra7:406:179:236:433:367:434:213:455:491:454:120:40
13293Pieragowska Julia1:06:5711:5919:5929:3036:0639:2447:2651:4555:331:01:221:02:571:06:251:06:57
UKS Traper11:598:009:316:363:188:024:193:485:491:353:280:32
14284Rygielska Kinga1:07:5111:1220:0229:0336:3840:5249:4153:3757:171:01:421:03:521:07:131:07:51
UMKS Kwidzyn11:128:509:017:354:148:493:563:404:252:103:210:38
 
289Szutko Antoninankl-------------------------------------------------------
UKS Traper
288Owsianka Wiktoriaabs
WKS Wawel
 
 
 
W12 (36)3,4 km 0 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(146)2(112)3(125)4(102)5(145)6(132)7(120)8(148)9(109)10(100)Meta
 
1336Biskupska Julia34:184:298:2411:4015:0618:3921:2923:3826:3328:3033:3834:18
WKS Wawel4:293:553:163:263:332:502:092:551:575:080:40
2334Olejnik Jaśmina34:564:128:3111:0414:2118:1522:1224:2526:4631:4834:2134:56
WKS Wawel4:124:192:333:173:543:572:132:215:022:330:35
3315Borek Alicja38:143:5911:3514:0717:3620:2923:1027:3431:0435:1837:4538:14
UKS Traper3:597:362:323:292:532:414:243:304:142:270:29
4299Mikuła Iga38:284:2613:0516:0119:3223:1426:0330:2433:1635:0637:5138:28
KOS BnO4:268:392:563:313:422:494:212:521:502:450:37
5311Oliinyk Yelyzaveta39:234:389:2412:5417:4722:0225:3528:2133:0435:2938:4639:23
WKS Wawel4:384:463:304:534:153:332:464:432:253:170:37
6312Mianowska Antonina40:464:3110:2413:3817:2720:3824:0228:3035:3137:2640:0740:46
UNTS4:315:533:143:493:113:244:287:011:552:410:39
7308Stefaniak Izabela40:584:169:3613:3217:4022:4526:0129:0433:4436:4540:2240:58
KOS BnO4:165:203:564:085:053:163:034:403:013:370:36
8329Podgórska Marta41:065:3711:2614:1419:3324:2228:5831:5034:2937:2140:2841:06
KS Kościelec Chrzanów5:375:492:485:194:494:362:522:392:523:070:38
9319Mikuła Daria41:244:399:0612:2421:3626:1629:0231:1734:4236:5140:4741:24
KOS BnO4:394:273:189:124:402:462:153:252:093:560:37
10309Porzycz Małgorzata47:374:4512:4618:1523:1927:1430:4332:4937:0643:4546:5747:37
UKS Siódemka4:458:015:295:043:553:292:064:176:393:120:40
11300Włodarczyk Wiktoria47:435:0314:2019:5024:0828:2131:4534:1941:2444:3247:0847:43
UKS Traper5:039:175:304:184:133:242:347:053:082:360:35
12326Łysoń Łucja47:455:1111:4921:2926:1030:1634:3638:4741:5843:5447:0947:45
UKS Siódemka5:116:389:404:414:064:204:113:111:563:150:36
13305Szczygieł Hanna49:0411:0617:0320:1025:0128:5933:5537:2041:4045:2048:2549:04
MKS MOS11:065:573:074:513:584:563:254:203:403:050:39
14323Fitrzyk Magdalena50:566:2815:3524:1628:3232:1837:0040:2645:0046:5650:1650:56
UKS Patria6:289:078:414:163:464:423:264:341:563:200:40
15330Zelek Martyna51:418:0617:2222:5227:1131:2034:4237:2544:2947:3751:0151:41
UKS Patria8:069:165:304:194:093:222:437:043:083:240:40
16317Kubacka Maja52:0614:1020:0623:1528:0631:5737:0140:2944:4448:2251:3152:06
UKS Traper14:105:563:094:513:515:043:284:153:383:090:35
17301Kuciel Hanna52:2814:0619:1724:0228:5534:0537:1740:3144:2948:0551:4952:28
MKS MOS14:065:114:454:535:103:123:143:583:363:440:39
18320Chabiera Filomena53:159:5714:2517:1824:0528:4531:3134:1538:2844:3552:3853:15
UNTS9:574:282:536:474:402:462:444:136:078:030:37
19316Mamala Magdalena53:2010:1320:2823:2228:4433:3338:0241:1444:0147:1852:4953:20
UKS Patria10:1310:152:545:224:494:293:122:473:175:310:31
20328Łącka Julia54:055:0720:3423:5831:3635:2140:0443:2446:4849:0553:1854:05
UKS OSiR5:0715:273:247:383:454:433:203:242:174:130:47
21310Ciastoń Oliwia54:357:3912:3216:0320:4927:0231:1336:1340:5949:5653:4854:35
MKS MOS7:394:533:314:466:134:115:004:468:573:520:47
22324Hałucha Milena56:398:1014:0623:3429:3236:4540:2344:1447:5251:3356:0356:39
WKS Wawel8:105:569:285:587:133:383:513:383:414:300:36
23313Motylińska Anastazja58:417:5716:1720:0727:1334:3138:3244:0951:0854:2457:5458:41
UKS Traper7:578:203:507:067:184:015:376:593:163:300:47
24322Lewandowska Antonina1:05:567:3618:5522:2334:2541:3249:1052:2658:031:01:061:05:151:05:56
UKS Siódemka7:3611:193:2812:027:077:383:165:373:034:090:41
25306Orlova Olga1:08:435:3512:1215:2827:3032:4536:4441:4146:551:03:481:07:531:08:43
Velikiy Novgorod5:356:373:1612:025:153:594:575:1416:534:050:50
26332Staniec Julia1:10:4613:2323:3326:2831:3736:3041:1644:2050:381:06:131:10:001:10:46
MKS MOS13:2310:102:555:094:534:463:046:1815:353:470:46
27321Masłowska Julia1:11:087:2915:1921:0235:4641:1145:4752:3359:201:03:311:10:211:11:08
MKS MOS7:297:505:4314:445:254:366:466:474:116:500:47
28335Nowak Zofia1:12:1314:1727:0230:4844:4049:3954:2157:091:02:081:08:161:11:291:12:13
KS Hades14:1712:453:4613:524:594:422:484:596:083:130:44
29331Klimczak Olimpia1:18:2916:2626:4832:0446:4152:3157:361:01:541:07:101:12:241:17:491:18:29
UKS Siódemka16:2610:225:1614:375:505:054:185:165:145:250:40
30307Jabłońska Amelia1:21:308:2415:2535:0849:5055:331:00:231:04:581:10:141:15:221:20:501:21:30
MKS MOS8:247:0119:4314:425:434:504:355:165:085:280:40
31314Barska Pola1:26:5622:3530:2836:1751:0258:011:03:461:07:411:14:341:18:361:25:501:26:56
MKS MOS22:357:535:4914:456:595:453:556:534:027:141:06
32304Bielecka Marta1:27:547:5734:1841:1355:451:01:341:06:181:11:051:16:041:21:121:27:111:27:54
UKS Siódemka7:5726:216:5514:325:494:444:474:595:085:590:43
33303Marciniak Weronika1:31:3716:2825:0928:2244:5757:281:02:111:05:211:11:391:27:111:30:531:31:37
MKS MOS16:288:413:1316:3512:314:433:106:1815:323:420:44
34302Szmidtka Martyna1:34:2714:3340:2047:401:01:481:07:391:13:061:17:461:22:341:27:311:33:301:34:27
UKS Siódemka14:3325:477:2014:085:515:274:404:484:575:590:57
 
333Trzebiatowska Martynankl16:5924:5130:4238:4050:2055:2159:501:12:49-----1:21:421:22:23
UKS Siódemka16:597:525:517:5811:405:014:2912:598:530:41
318Wojtas Juliaabs
WKS Wawel
 
 
 
W10 (5)1,7 km 0 m7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(150)2(140)3(151)4(145)5(152)6(120)7(100)Meta
 
1340Duda Kornelia16:284:205:397:359:2011:0813:0615:5416:28
UKS Traper4:201:191:561:451:481:582:480:34
2338Wysocka Michalina16:524:597:058:5810:1512:1213:5216:1016:52
MKS MOS4:592:061:531:171:571:402:180:42
3339Biskupska Małgorzata20:035:2610:0311:5613:1615:1016:4919:1520:03
WKS Wawel5:264:371:531:201:541:392:260:48
4337Podgórska Gabriela23:2710:2211:4413:4715:3117:3319:3122:4423:27
KS Kościelec Chrzanów10:221:222:031:442:021:583:130:43
5341Klimczak Oksana38:159:1112:3616:2920:4831:4933:5737:3238:15
UKS Siódemka9:113:253:534:1911:012:083:350:43
 
 
 
W35 (14)6,6 km 0 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(143)2(104)3(128)4(101)5(123)6(122)7(139)8(147)9(105)10(141)11(103)12(149)13(119)14(100)
Meta
 
1350Górnicka-Antonowicz Anna59:533:5811:2713:0416:0920:5324:5929:5736:0837:0545:2949:2854:0958:1459:13
Indywidualny Mazowsze3:587:291:373:054:444:064:586:110:578:243:594:414:050:59
59:53
0:40
2474Klimczak-Konkol Wioletta1:03:464:4312:4414:3619:3424:2929:0534:5941:2742:1950:0854:5358:521:02:091:03:10
UKS Siódemka4:438:011:524:584:554:365:546:280:527:494:453:593:171:01
1:03:46
0:36
3344Porzycz Agnieszka1:15:084:2313:1215:2021:4826:5832:3439:3448:2850:2258:411:04:141:09:371:13:161:14:25
UKS Siódemka4:238:492:086:285:105:367:008:541:548:195:335:233:391:09
1:15:08
0:43
4346Śliwczyńska Ilona1:20:275:0715:1817:2921:3628:4634:5541:4150:2952:101:02:271:07:461:14:471:18:401:19:45
Stowarzyszenie Team 360 stopni5:0710:112:114:077:106:096:468:481:4110:175:197:013:531:05
1:20:27
0:42
5354Jabłońska Anna1:20:598:4817:3819:4325:1231:4438:1945:4453:4855:141:03:551:09:541:15:171:19:191:20:21
indywidualnie8:488:502:055:296:326:357:258:041:268:415:595:234:021:02
1:20:59
0:38
6345Karnia-Biskupska Anna1:26:474:5014:1416:3923:1036:2042:2949:1357:3859:071:09:341:15:021:21:021:24:461:26:03
WKS Wawel4:509:242:256:3113:106:096:448:251:2910:275:286:003:441:17
1:26:47
0:44
7343Gawron Katarzyna1:29:145:5219:3823:3331:1737:4744:3652:111:00:501:02:321:12:101:17:591:23:321:27:381:28:35
WKS Wawel5:5213:463:557:446:306:497:358:391:429:385:495:334:060:57
1:29:14
0:39
8347Bańska-Bodziona Aneta1:29:526:1715:4718:3424:1434:2342:3349:0558:581:00:181:10:131:16:561:23:281:28:101:29:13
10 BKPanc6:179:302:475:4010:098:106:329:531:209:556:436:324:421:03
1:29:52
0:39
9349Zbroja-Nowak Justyna1:32:595:2517:0319:4124:4033:3240:0046:2955:3257:001:11:371:18:221:26:141:30:421:32:07
KS Hades5:2511:382:384:598:526:286:299:031:2814:376:457:524:281:25
1:32:59
0:52
10475Oliinyk Alona1:34:455:2016:0818:5723:4931:3238:4049:5759:501:01:161:13:241:20:291:27:451:32:311:33:53
WKS Wawel5:2010:482:494:527:437:0811:179:531:2612:087:057:164:461:22
1:34:45
0:52
11353Machowska- Łącka Magdalena2:27:2412:4628:1331:5046:3358:551:15:341:27:291:39:421:41:591:57:252:06:552:15:532:24:572:26:35
UKS OSiR12:4615:273:3714:4312:2216:3911:5512:132:1715:269:308:589:041:38
2:27:24
0:49
 
351Vetrova Elenankl10:2429:0635:0444:581:03:151:27:181:41:56-----------------------------------
Velikiy Novgorod10:2418:425:589:5418:1724:0314:38
348Ratajczak Izabelaabs
UKS Siódemka
352Pabian Patrycjaabs
UMKS Kwidzyn
 
 
 
W40 (13)6,0 km 0 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(135)2(147)3(138)4(118)5(114)6(103)7(104)8(127)9(112)10(106)11(111)12(132)13(100)Meta
 
1358Biolik Agnieszka1:06:537:109:0713:4419:4421:3429:3233:0136:2544:2054:5859:591:02:331:06:151:06:53
UNTS7:101:574:376:001:507:583:293:247:5510:385:012:343:420:38
2366Wołek Ewa1:17:129:3913:2219:1529:0333:2342:0045:5049:0457:121:05:191:09:281:12:391:16:281:17:12
UNTS9:393:435:539:484:208:373:503:148:088:074:093:113:490:44
3367Konc Katarzyna1:26:146:269:1925:3831:5936:2244:3948:1852:571:02:001:14:261:18:401:21:551:25:361:26:14
UKS Azymut Pabianice6:262:5316:196:214:238:173:394:399:0312:264:143:153:410:38
4362Orlova Anna1:27:046:259:1315:5924:1328:2539:2744:1248:461:00:511:11:291:17:081:20:431:26:161:27:04
Velikiy Novgorod6:252:486:468:144:1211:024:454:3412:0510:385:393:355:330:48
5365Kędzior Katarzyna1:30:197:0810:2818:2326:5632:1844:1248:1154:051:04:231:14:191:21:301:24:561:29:431:30:19
UMKS Kwidzyn7:083:207:558:335:2211:543:595:5410:189:567:113:264:470:36
6364Roszak Maja1:31:137:2210:3817:2428:3631:4044:0948:3254:231:02:501:16:201:22:001:25:461:30:361:31:13
UMKS Kwidzyn7:223:166:4611:123:0412:294:235:518:2713:305:403:464:500:37
7360Marek Agnieszka1:31:378:4711:2918:1227:5233:5545:5149:5855:401:06:351:15:371:21:381:25:231:30:491:31:37
indywidualnie8:472:426:439:406:0311:564:075:4210:559:026:013:455:260:48
8356Banach Janina1:34:508:0711:1524:3934:0236:5748:5053:2558:421:09:231:18:501:24:411:28:461:33:581:34:50
UMKS ORKAN8:073:0813:249:232:5511:534:355:1710:419:275:514:055:120:52
9355Słońska Bogusława1:51:1910:1213:1222:3933:0136:5648:5255:181:00:491:14:061:25:181:38:411:43:101:50:261:51:19
WKS Wawel10:123:009:2710:223:5511:566:265:3113:1711:1213:234:297:160:53
10357Kuznetsova Olga1:56:038:2311:5021:0930:5535:0450:071:00:081:07:231:23:171:38:371:44:181:49:031:55:061:56:03
Velikiy Novgorod8:233:279:199:464:0915:0310:017:1515:5415:205:414:456:030:57
11363YAHIRO YUMIE2:04:4611:2714:2523:3131:3034:5745:0749:391:10:341:22:561:33:411:42:151:57:312:03:502:04:46
Tokiwa Forest Runners11:272:589:067:593:2710:104:3220:5512:2210:458:3415:166:190:56
12361KATAYAMA YASUKO2:23:3215:0819:4330:1640:1944:1558:411:08:251:22:051:37:241:57:242:06:572:12:212:22:402:23:32
Tokiwa Forest Runners15:084:3510:3310:033:5614:269:4413:4015:1920:009:335:2410:190:52
 
359Żmij Sylwiaabs
The Vipers
 
 
 
W45 (7)5,7 km 0 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(113)2(124)3(114)4(116)5(105)6(143)7(103)8(128)9(127)10(126)11(132)12(120)13(100)Meta
 
1375Nowak Beata1:00:109:4613:4115:2818:4925:5832:3237:3641:2742:5544:3455:0757:2859:251:00:10
UKS Azymut 459:463:551:473:217:096:345:043:511:281:3910:332:211:570:45
2372Wysocka Joanna1:11:519:1114:2317:0722:1429:3937:5744:3649:4151:4153:331:05:541:08:511:11:061:11:51
WKS Śląsk9:115:122:445:077:258:186:395:052:001:5212:212:572:150:45
3371Mianowska Dorota1:22:1713:5419:0521:4627:2935:2845:1151:2156:2759:151:01:261:16:341:19:231:21:271:22:17
UNTS13:545:112:415:437:599:436:105:062:482:1115:082:492:040:50
4376Ianchenkova Tatiana1:31:1012:3418:3221:0226:5936:5548:4457:061:03:451:06:191:08:301:23:481:27:221:30:101:31:10
OK Kaliningrad12:345:582:305:579:5611:498:226:392:342:1115:183:342:481:00
5368Trykozko Urszula1:38:3813:0122:1728:4634:3342:3453:571:03:301:10:051:13:301:17:181:31:101:34:231:37:561:38:38
Stowarzyszenie Team 360 stopni13:019:166:295:478:0111:239:336:353:253:4813:523:133:330:42
 
370Perfikowska Aleksandrankl1:24:32-------------------------------------------------------2:24:462:25:42
UMKS Kwidzyn1:24:321:00:140:56
373Staszak Annankl-----------------------------------------------------------------
UNTS
 
 
 
W50 (7)5,1 km 0 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(130)2(143)3(105)4(136)5(109)6(129)7(128)8(126)9(148)10(100)Meta
 
1380Wołowczyk Mariola57:423:265:1612:5315:5533:3836:1242:1545:2753:4556:5757:42
UNTS3:261:507:373:0217:432:346:033:128:183:120:45
2377Kurzyp Anna1:01:303:385:4714:1018:0433:3936:1842:5046:5155:401:00:371:01:30
indywidualnie3:382:098:233:5415:352:396:324:018:494:570:53
3384Bugaj Teresa1:06:593:568:0216:0219:2239:0241:5349:4953:231:02:481:06:091:06:59
WKS Wawel3:564:068:003:2019:402:517:563:349:253:210:50
4379AUGHUET Laurence1:17:028:2110:5921:1925:0844:2547:3156:211:00:061:11:341:16:081:17:02
ASUB8:212:3810:203:4919:173:068:503:4511:284:340:54
5382Dyzio Anna1:28:345:048:4618:4623:0249:5553:481:04:291:09:591:22:331:27:431:28:34
WKS Wawel5:043:4210:004:1626:533:5310:415:3012:345:100:51
6383Wołek Małgorzata1:31:515:539:1021:3326:3852:0956:121:06:191:12:081:24:481:30:471:31:51
UNTS5:533:1712:235:0525:314:0310:075:4912:405:591:04
7381Temnikova Olga1:32:3611:2514:2229:1633:1256:471:00:551:10:121:14:421:27:571:31:371:32:36
Princip11:252:5714:543:5623:354:089:174:3013:153:400:59
 
 
 
W55 (5)4,7 km 0 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(130)2(103)3(123)4(116)5(135)6(143)7(131)8(148)9(120)10(119)11(100)Meta
 
1390Movko Marina1:08:5411:5218:5427:2436:0745:0552:5355:461:00:131:03:361:06:251:07:531:08:54
UKS Azymut 4511:527:028:308:438:587:482:534:273:232:491:281:01
2386Czerkawska Urszula1:10:314:2112:3922:0535:2045:3054:4257:431:02:041:05:231:08:101:09:341:10:31
UKS Sparta Czyżowice4:218:189:2613:1510:109:123:014:213:192:471:240:57
3389Chernysheva Tatiana1:17:3314:0221:1229:5839:4249:4057:451:00:531:06:571:12:381:15:101:16:371:17:33
OK Kaliningrad14:027:108:469:449:588:053:086:045:412:321:270:56
4388Semenova Elena1:35:584:4916:5028:2040:4454:331:11:401:15:291:21:321:27:491:33:241:35:071:35:58
Petersburg4:4912:0111:3012:2413:4917:073:496:036:175:351:430:51
 
387Zenchenko Tamaraabs
Dnepr Ukraina
 
 
 
W60 (10)4,1 km 0 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(106)2(124)3(114)4(142)5(143)6(111)7(148)8(133)9(119)10(100)Meta
 
1394Mikielska Danuta58:476:0019:5722:5134:2942:0147:1851:5553:3156:4458:0458:47
UMKS ORKAN6:0013:572:5411:387:325:174:371:363:131:200:43
1392Miroshnichenko Elena58:475:0816:5019:2032:4540:2147:2151:5853:1656:1357:4958:47
PionerSK Pionerskiy5:0811:422:3013:257:367:004:371:182:571:360:58
3397Soloveva Elena1:06:464:0821:3925:4838:3546:5155:2459:481:01:121:04:281:05:531:06:46
PionerSK Pionerskiy4:0817:314:0912:478:168:334:241:243:161:250:53
4391Biziuk Halina1:10:585:2625:1627:5743:3553:4158:551:04:151:05:271:08:321:10:021:10:58
UMKS ORKAN5:2619:502:4115:3810:065:145:201:123:051:300:56
5401Lewoń Ewa1:11:036:1519:2426:5341:5149:3554:3559:401:02:351:08:221:09:511:11:03
UMKS ORKAN6:1513:097:2914:587:445:005:052:555:471:291:12
6398Łuńska Regina1:13:0116:2329:3732:2845:4954:061:01:021:05:541:07:271:10:351:12:031:13:01
UMKS ORKAN16:2313:142:5113:218:176:564:521:333:081:280:58
7396Lazareva Natalia1:13:138:4022:1829:3445:2153:521:00:321:05:441:07:151:10:351:12:121:13:13
UKS Azymut 458:4013:387:1615:478:316:405:121:313:201:371:01
8400Wróblewska Bogna1:15:386:2822:3127:2643:5753:481:00:201:06:161:08:331:12:291:14:281:15:38
KS OK!Sport6:2816:034:5516:319:516:325:562:173:561:591:10
9399Koralewska Grażyna1:20:2512:1225:3533:1948:1357:071:04:151:12:571:14:341:17:381:19:261:20:25
indywidualnie12:1213:237:4414:548:547:088:421:373:041:480:59
10395Olbrycht Anna2:11:3910:3334:5941:431:07:111:32:041:43:081:54:121:58:352:05:162:09:212:11:39
Indywidualny Mazowsze10:3324:266:4425:2824:5311:0411:044:236:414:052:18
 
 
 
W65 (3)3,9 km 0 m9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(136)2(147)3(112)4(124)5(126)6(127)7(149)8(120)9(100)Meta
 
1406Asylova Alla1:10:157:5212:4925:1935:4342:3546:0559:041:06:091:09:191:10:15
Kaliningrad7:524:5712:3010:246:523:3012:597:053:100:56
2402Czabańska Małgorzata1:17:008:3117:4324:5737:2748:4652:151:04:491:12:201:15:481:17:00
UKS Azymut 458:319:127:1412:3011:193:2912:347:313:281:12
3404Henkova Svatava1:43:0710:5816:5946:5654:311:04:201:10:031:26:291:37:311:42:041:43:07
Radioklub Blansko10:586:0129:577:359:495:4316:2611:024:331:03
 
 
 
M21S (10)6,6 km 0 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(132)2(128)3(127)4(126)5(114)6(116)7(143)8(106)9(105)10(147)11(113)12(134)13(120)14(100)
Meta
 
1407Łubis Michał1:01:535:1513:0714:3816:0022:3126:1032:3535:1440:2841:0848:3856:1759:341:01:14
UKS Azymut Pabianice5:157:521:311:226:313:396:252:395:140:407:307:393:171:40
1:01:53
0:39
2410Krempiński Piotr1:01:544:5712:3914:2915:4821:5725:5932:2135:1941:5342:3348:5556:4659:451:01:21
UKS Azymut Pabianice4:577:421:501:196:094:026:222:586:340:406:227:512:591:36
1:01:54
0:33
3416Lubkiewicz Tomasz1:01:5910:4317:5818:5420:0925:4628:2733:5736:2841:1741:5050:2057:161:00:011:01:28
WKS Wawel10:437:150:561:155:372:415:302:314:490:338:306:562:451:27
1:01:59
0:31
4408Kożyczkowski Edward1:02:488:4715:3316:4418:0425:4628:3634:2039:1943:2744:0649:2656:591:00:251:02:11
Bolszewo8:476:461:111:207:422:505:444:594:080:395:207:333:261:46
1:02:48
0:37
5412Spadik Mateusz1:04:406:0313:2914:5716:1423:0626:1832:4936:1243:3444:1350:3058:491:02:471:04:06
UMKS Kwidzyn6:037:261:281:176:523:126:313:237:220:396:178:193:581:19
1:04:40
0:34
6415Temnikov Ilya1:08:475:4715:3916:5718:1624:3527:2834:1736:4741:5642:3851:211:00:321:06:421:08:13
Princip5:479:521:181:196:192:536:492:305:090:428:439:116:101:31
1:08:47
0:34
7413Kluska Rafał1:17:198:5417:3919:1220:4928:3631:5939:3742:3349:4450:3159:541:10:181:14:531:16:40
MKS Skarmat8:548:451:331:377:473:237:382:567:110:479:2310:244:351:47
1:17:19
0:39
8476Oliinyk Illia1:23:356:2715:3319:5021:3929:3836:1144:4848:2555:1156:251:04:551:16:141:20:371:22:46
WKS Wawel6:279:064:171:497:596:338:373:376:461:148:3011:194:232:09
1:23:35
0:49
 
409Semenov Peternkl17:1231:5434:1936:5849:2755:57------------------------------1:16:581:19:53
Petersburg17:1214:422:252:3912:296:3021:012:55
1:21:17
1:24
414Torchała Mariuszabs
UMKS Kwidzyn
 
 
 
W21S (10)5,6 km 0 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(131)2(123)3(114)4(116)5(135)6(142)7(102)8(104)9(120)10(100)Meta
 
1426Chęcińska Angelika53:114:5612:3019:2422:2328:5730:2938:1243:5251:0452:2953:11
UKS Azymut 454:567:346:542:596:341:327:435:407:121:250:42
2421Durzyńska Katarzyna55:104:4012:4819:1523:0129:1431:1038:3244:0752:3354:3155:10
HKS Azymut4:408:086:273:466:131:567:225:358:261:580:39
3423Pacek Karolina1:00:526:0114:2620:4524:2632:2734:3142:1448:2257:191:00:121:00:52
Indywidualny Mazowsze6:018:256:193:418:012:047:436:088:572:530:40
4424Biniecka Małgorzata1:01:345:1814:5620:2424:1131:5934:1242:3249:4158:261:00:441:01:34
UKS Azymut Pabianice5:189:385:283:477:482:138:207:098:452:180:50
5417Kocińska Agnieszka1:01:574:4813:2818:5623:5332:1236:1844:4751:1459:131:01:141:01:57
UMKS ORKAN4:488:405:284:578:194:068:296:277:592:010:43
6420Patejko Patrycja1:13:486:4818:1325:2529:5839:1041:3851:3459:411:10:281:12:521:13:48
KS Spójnia Warszawa6:4811:257:124:339:122:289:568:0710:472:240:56
7427Gilinowska Ela1:25:108:3620:5828:0836:2849:3553:071:02:371:11:101:22:191:24:331:25:10
5 Pułk Artylerii8:3612:227:108:2013:073:329:308:3311:092:140:37
8418Wiercińska Anna2:28:3012:0829:5552:341:04:111:20:391:26:121:47:472:04:422:23:282:27:122:28:30
MKS Metalowiec12:0817:4722:3911:3716:285:3321:3516:5518:463:441:18
 
425Korczyc Annaabs
10 BKPanc
428Bąkowska Dominikaabs
PKO Harpagan
 
 
 
10N (8)2,4 km 0 m5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(150)2(151)3(152)4(120)5(100)Meta
 
1431Bączek Jędrzej25:217:159:3216:5220:2124:2025:21
UKS Technik Ruciane-Nida7:152:177:203:293:591:01
2429Duda Łukasz31:2016:0621:2325:5528:1530:4331:20
UKS Traper16:065:174:322:202:280:37
3500Łaska Amelia31:526:2215:1824:3227:0831:1331:52
MKS Metalowiec6:228:569:142:364:050:39
4432Kmiecińska Maria45:2220:2325:2034:4738:1744:2945:22
PUKS Młode Orły20:234:579:273:306:120:53
5478Błachut Olgierd57:1727:2932:2342:4046:5355:3457:17
Indywidualna27:294:5410:174:138:411:43
 
433Mielnik Lilaabs
Indywidualna
430Uryga Arturabs
WKS Wawel
434Mielnik Stanisławabs
Indywidualna
 
 
 
10R (28)2,4 km 0 m5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(150)2(151)3(152)4(120)5(100)Meta
 
1445Tadejewski Nikodem16:265:157:2410:5912:4715:3716:26
UMKS ORKAN5:152:093:351:482:500:49
2438Szymerowska Emilia18:055:418:0012:2314:2317:1718:051:51:41
UKS Siódemka5:412:194:232:002:540:48*85
3481Wolny Maciej19:116:067:4611:1113:1118:2719:11
MMRP6:061:403:252:005:160:44
4448Wolny Michał19:176:097:5311:3613:4618:2819:17
niezrzeszony6:091:443:432:104:420:49
5484Kosińska Zofia19:216:107:5011:2313:2618:3019:21
Indywidualna6:101:403:332:035:040:51
6436Tikhomirov Ivan21:167:3810:0514:3416:3820:3721:16
Omega RUS7:382:274:292:043:590:39
7446Kujda Remigiusz21:246:5511:4815:2317:4420:3921:24
Osielsko6:554:533:352:212:550:45
8449Wolny Piotr21:477:5510:2614:5918:0721:0121:47
MMRP7:552:314:333:082:540:46
9Szymerowska Celina21:596:127:5113:0315:4720:0321:59
UKS Siódemka6:121:395:122:444:161:56
10485Carette Rodolphe22:087:5710:2615:0318:1121:2522:08
MMRP7:572:294:373:083:140:43
11447Gronostaj Natalia22:408:0610:4815:2117:2721:5122:40
MKS MOS8:062:424:332:064:240:49
12443Kizerwetter Mikołaj23:137:049:4914:4617:1222:2623:13
MMRP7:042:454:572:265:140:47
13439Kmieciński Franciszek23:577:5710:3615:0918:0722:4223:57
PUKS Młode Orły7:572:394:332:584:351:15
14504Błażuk Pola25:068:5011:3116:5519:4924:1225:06
Mos Wrocław8:502:415:242:544:230:54
15503Jabłońska Paulina25:088:5111:3717:1020:0624:1525:08
Mos Wrocław8:512:465:332:564:090:53
16Gronostaj Sebastian25:228:0511:3317:0119:5724:1925:22
Indywidualna8:053:285:282:564:221:03
17441Banach Zuzanna27:199:2513:0118:4422:2826:2627:19
WKS Grunwald9:253:365:433:443:580:53
18Życzkowska Natalia27:509:1115:2119:5022:4126:4627:50
UKS Siódemka9:116:104:292:514:051:04
19472Konkol Aleksander29:549:4913:5320:3423:5428:4329:54
UKS Siódemka9:494:046:413:204:491:11
20Życzkowski Karol30:1210:3914:2120:4224:4529:0730:12
UKS Siódemka10:393:426:214:034:221:05
21440Patejko Zuzanna34:2013:3716:2923:4128:4233:2134:20
KS Spójnia Warszawa13:372:527:125:014:390:59
22435Patejko Jan36:0514:0118:0923:4728:5434:0536:0534:07
KS Spójnia Warszawa14:014:085:385:075:112:00*100
23469Augustyniak Amelia Blanka40:1113:2016:4723:4228:4738:2340:11
UKS Siódemka13:203:276:555:059:361:48
24442Forystek Codi i Kasia41:0711:2416:0729:2732:5839:0341:07
WKS Wawel11:244:4313:203:316:052:04
25501Łaska Martyna57:5018:0327:5545:5151:0856:4757:50
MKS Metalowiec18:039:5217:565:175:391:03
 
444Chęciński Maksymilianabs
UKS Azymut 45
Guenther Wojciechabs
UKS Siódemka
437Uryga Adamabs
WKS Wawel
 
 
 
OPEN1 (12)3,1 km 0 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(112)2(125)3(126)4(127)5(103)6(148)7(120)8(100)Meta
 
1450Opanowicz Krzysztof33:507:1210:0314:1418:5822:4928:2931:0133:0533:50
UKS Siódemka7:122:514:114:443:515:402:322:040:45
2Antonowicz Mila37:348:5711:5216:5619:4725:2630:4934:1636:5137:34
Indywidualna8:572:555:042:515:395:233:272:350:43
3451Ratajczak Piotr1:07:0016:4729:3138:1641:1747:4458:071:02:091:04:581:07:00
UMKS ORKAN16:4712:448:453:016:2710:234:022:492:02
4471Gendek Marta1:10:4021:5725:3935:0338:0150:5459:391:06:261:09:581:10:40
UNTS21:573:429:242:5812:538:456:473:320:42
5489Chwiejczak Dorota1:21:0430:1334:3745:0649:5357:401:07:431:17:181:20:081:21:04
Indywidualna30:134:2410:294:477:4710:039:352:500:56
6502Modzelewski Mateusz1:27:4910:4415:3026:3032:5642:1356:021:24:131:27:001:27:49
UKS Siódemka10:444:4611:006:269:1713:4928:112:470:49
7454Pułczyńska Agnieszka1:37:0714:2420:3636:1252:371:02:301:21:491:31:481:36:091:37:07
WKS Wawel14:246:1215:3616:259:5319:199:594:210:58
8492Visnes Maria1:53:2932:3157:311:07:571:14:081:23:411:35:561:45:461:53:001:53:29
Indywidualna32:3125:0010:266:119:3312:159:507:140:29
9493Erdal Camilla1:54:4732:4257:491:08:541:14:451:23:541:36:171:46:051:53:071:54:47
Indywidualna32:4225:0711:055:519:0912:239:487:021:40
 
452Kosińska Zofiaabs
niezarejestrowana
Ludwiczak Karolinaabs
Indywidualna
Dudek Izabelaabs
 
 
 
OPEN2 (17)5,1 km 0 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(130)2(143)3(105)4(136)5(109)6(129)7(128)8(126)9(148)10(100)Meta
 
1457Erdal Martin46:043:044:4212:0415:1327:0929:4234:2737:2343:2945:4246:04
Samnanger IL3:041:387:223:0911:562:334:452:566:062:130:22
2498Szymon Melzer52:292:214:0110:5213:4728:0731:0937:2040:1648:1151:5352:29
UKS Siódemka2:211:406:512:5514:203:026:112:567:553:420:36
3488Mrozowski Przemek56:013:184:5011:1814:2231:3734:3739:4242:1852:3555:2656:01
UKS Siódemka3:181:326:283:0417:153:005:052:3610:172:510:35
4458Kizerwetter Małgorzata57:596:168:0614:5917:4933:2436:3442:2945:4153:5657:1157:59
niezarejestrowana6:161:506:532:5015:353:105:553:128:153:150:48
5461Chugunov Vladimir1:02:194:016:1116:0719:4334:2336:5944:1547:5758:101:01:321:02:19
Kaliningrad4:012:109:563:3614:402:367:163:4210:133:220:47
6463Opanowicz Kamila1:05:273:255:2013:3616:4534:4037:3045:0248:4859:121:04:431:05:27
UKS Siódemka3:251:558:163:0917:552:507:323:4610:245:310:44
7480Swęda Marcin1:07:103:4811:2120:1923:3539:4243:0250:1653:591:03:071:06:251:07:10
Indywidualna3:487:338:583:1616:073:207:143:439:083:180:45
8462Tikhomirov Maxim1:09:514:086:5818:4723:0537:5841:1548:4252:411:05:061:09:011:09:51
Omega RUS4:082:5011:494:1814:533:177:273:5912:253:550:50
9490Chabiera Tomasz1:15:1711:1713:4024:1228:0147:3550:3657:151:00:461:11:171:14:271:15:17
Indywidualna11:172:2310:323:4919:343:016:393:3110:313:100:50
10453Daruk Mariusz1:22:196:589:4421:0126:4052:4456:361:05:561:10:231:18:021:21:371:22:19
indywidualnie6:582:4611:175:3926:043:529:204:277:393:350:42
11464Szrama Dariusz1:22:304:249:2527:3041:1959:461:03:331:09:021:12:231:19:061:21:531:22:30
PUKS Młode Orły4:245:0118:0513:4918:273:475:293:216:432:470:37
12459Typańska Monika1:24:305:349:4422:1126:5546:2054:081:04:421:08:341:19:101:23:321:24:30
indywidualnie5:344:1012:274:4419:257:4810:343:5210:364:220:58
13460Filipiak Agnieszka1:32:449:4513:0427:3732:2555:371:01:221:11:261:17:021:28:111:31:521:32:44
KS Hades9:453:1914:334:4823:125:4510:045:3611:093:410:52
 
494Różycka-Pustkowska Barbarankl48:0453:291:14:061:22:122:11:072:20:59---------------2:55:072:56:27
Indywidualna48:045:2520:378:0648:559:5234:081:20
495Pustkowski Wojteknkl48:0953:381:13:541:22:062:10:572:19:01---------------2:55:082:57:07
Indywidualna48:095:2920:168:1248:518:0436:071:59
465Mielnik Łukaszabs
Indywidualna
Kulaszewicz Joannaabs
Indywidualna