Baltic Cup 2019niedz. 05.05.2019 13:32
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Wyniki z międyczasami - Etap 3 long (70%)stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (15)7,9 km21 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(44)4(38)5(54)6(61)7(40)8(41)9(42)10(43)11(37)12(45)13(33)14(34)
15(35)16(36)17(39)18(46)19(47)20(48)21(100)Meta
 
19Wensław Mateusz53:012:013:506:3410:3312:5414:4316:5819:4021:5024:1729:4432:1536:1540:01
UKS Azymut 452:011:492:443:592:211:492:152:422:102:275:272:314:003:46
41:3843:5444:2647:0148:3951:0352:2953:01
1:372:160:322:351:382:241:260:32
27Galicz Karol55:562:484:367:1911:4014:3017:2119:3122:1224:3427:3733:1035:4139:3542:49
BKS Wataha2:481:482:434:212:502:512:102:412:223:035:332:313:543:14
44:2346:5047:2250:2151:5654:1355:3055:56
1:342:270:322:591:352:171:170:26
38Kalata Michał1:02:462:484:518:0514:5917:4719:5921:5925:3228:1331:1336:4239:0843:1547:41
10 BKPanc2:482:033:146:542:482:122:003:332:413:005:292:264:074:26
49:3153:3954:0656:4358:341:01:011:02:121:02:46
1:504:080:272:371:512:271:110:34
415HOSOKAWA TOMOKI1:05:092:174:277:3112:0514:2716:4319:0621:5624:3627:5434:1636:4941:4646:12
Tokiwa Forest Runners2:172:103:044:342:222:162:232:502:403:186:222:334:574:26
48:1052:1352:4458:151:00:051:02:581:04:351:05:0951:29
1:584:030:315:311:502:531:370:34*39
54TANAKA TAIKI1:12:372:585:0810:1315:2218:2121:2924:2227:3632:0135:1642:1344:5949:0954:11
Tokiwa Forest Runners2:582:105:055:092:593:082:533:144:253:156:572:464:105:02
56:3459:531:00:371:05:161:07:261:10:301:12:031:12:37
2:233:190:444:392:103:041:330:34
612Galitsyn Aleksandr1:13:193:246:049:5515:4818:3221:2524:2527:3831:2335:0344:4147:4052:2056:58
KSO Korshunyata3:242:403:515:532:442:533:003:133:453:409:382:594:404:38
59:061:02:351:03:141:06:471:08:261:11:161:12:431:13:19
2:083:290:393:331:392:501:270:36
75Czernow Sergej1:13:553:586:219:5215:0017:5420:2824:1228:0430:4233:4842:0745:3050:3356:50
Kaliningrad3:582:233:315:082:542:343:443:522:383:068:193:235:036:17
58:331:02:291:03:071:07:111:09:021:11:471:13:251:13:55
1:433:560:384:041:512:451:380:30
86TAKESHITA HARUTAKA1:23:392:244:489:0614:2117:1219:5122:3232:1037:1640:4447:5851:1356:361:02:57
Tokiwa Forest Runners2:242:244:185:152:512:392:419:385:063:287:143:155:236:21
1:04:501:09:071:09:431:14:361:18:221:21:351:23:071:23:391:01:54
1:534:170:364:533:463:131:320:32*77
913Koguciuk Konrad1:24:246:008:0611:5017:2420:3723:1525:5829:0142:3845:3553:1756:171:01:281:09:18
KU AZS UMCS6:002:063:445:343:132:382:433:0313:372:577:423:005:117:50
1:11:371:13:591:14:351:17:281:19:381:22:421:23:541:24:24
2:192:220:362:532:103:041:120:30
103Filipiak Mateusz1:29:014:477:3112:3323:2926:3029:3532:4238:5642:0646:5955:1358:411:03:581:10:02
KS Hades4:472:445:0210:563:013:053:076:143:104:538:143:285:176:04
1:12:571:17:541:18:341:22:321:24:211:26:521:28:301:29:01
2:554:570:403:581:492:311:380:31
1111ISHIWA TAKASHIGE1:43:533:016:2610:3518:2022:1426:0229:4335:0939:0843:4653:4857:311:07:021:13:42
Tokiwa Forest Runners3:013:254:097:453:543:483:415:263:594:3810:023:439:316:40
1:16:271:22:491:23:331:33:521:36:331:40:431:43:131:43:53
2:456:220:4410:192:414:102:300:40
122NAKAZAWA HIRONORI1:54:043:146:5615:2523:5128:3032:3237:1142:5546:3954:311:04:331:08:241:16:201:24:49
Tokiwa Forest Runners3:143:428:298:264:394:024:395:443:447:5210:023:517:568:29
1:28:201:34:581:36:141:41:031:44:191:51:081:53:251:54:04
3:316:381:164:493:166:492:170:39
 
1Hewelt Maciejabs
UKS Azymut 45
16Jarovoi Sergeiabs
UKS Azymut 45
14Dudek Wojciechabs
PUKS Młode Orły
 
 
 
M20 (9)6,2 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(62)3(43)4(42)5(41)6(40)7(61)8(54)9(38)10(57)11(33)12(58)13(46)14(59)
15(51)16(100)Meta
 
118Płóciennik Konrad45:112:596:178:5311:2913:3416:0919:3722:0525:2428:5032:5537:1039:3041:16
UKS Azymut Pabianice2:593:182:362:362:052:353:282:283:193:264:054:152:201:46
42:2644:4745:11
1:102:210:24
219Gładecki Dawid47:063:247:049:3211:5513:5816:5320:0122:0924:5428:2834:3139:0041:1943:09
UKS OSiR3:243:402:282:232:032:553:082:082:453:346:034:292:191:50
44:3046:3747:06
1:212:070:29
326Żurek Grzegorz50:233:1510:5413:2016:1618:3721:1724:2626:4529:4333:2638:2342:2445:0046:36
UKS Siódemka3:157:392:262:562:212:403:092:192:583:434:574:012:361:36
47:4649:5150:23
1:102:050:32
420Reniecki Franciszek53:504:108:0510:4413:4116:3121:0525:1527:4831:2535:2440:2245:0547:4949:45
UMKS Kwidzyn4:103:552:392:572:504:344:102:333:373:594:584:432:441:56
51:0153:1653:50
1:162:150:34
517Ogdowski Bartłomiej54:574:028:4212:1415:2217:4821:5925:4228:1531:5835:3840:2146:5249:1251:07
UKS Siódemka4:024:403:323:082:264:113:432:333:433:404:436:312:201:55
52:1854:3054:57
1:112:120:27
621Tikhomirov Alexey1:36:556:3313:3619:0028:4133:5338:1143:0349:3855:161:02:171:11:111:21:411:26:391:30:00
Omega RUS6:337:035:249:415:124:184:526:355:387:018:5410:304:583:21
1:32:161:36:231:36:55
2:164:070:32
 
22Kuźba Jakubnkl--------------------------------------------------1:30:121:36:391:48:37-----
UKS Siódemka1:30:126:2711:58
-----1:56:421:57:2758:271:07:541:17:151:19:481:25:091:42:411:54:38
8:050:45*31*44*37*53*56*77*48
23Kijak Jakubabs
WKS Wawel
24Zamojski Rafałabs
UKS Siódemka
 
 
 
M18 (5)5,2 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(62)3(60)4(38)5(37)6(57)7(65)8(77)9(36)10(47)11(49)12(100)Meta
 
130Michalak Kacper44:162:348:3113:2716:2719:0921:1325:4632:3336:1840:1142:2043:4944:16
UNTS2:345:574:563:002:422:044:336:473:453:532:091:290:27
234Olszewski Bartłomiej45:022:288:0113:2416:0119:3521:4625:5132:2835:5740:3842:5444:3345:02
UNTS2:285:335:232:373:342:114:056:373:294:412:161:390:29
327Pudełek Błażej47:212:538:4714:2817:3520:3022:4126:3934:4538:5643:0445:1946:5047:21
LKS Górzanka Nawojowa Góra2:535:545:413:072:552:113:588:064:114:082:151:310:31
432Andrzejczak Maciej51:312:067:4312:1815:5720:1522:2126:5333:2237:5047:0749:2951:0451:31
UKS Azymut Pabianice2:065:374:353:394:182:064:326:294:289:172:221:350:27
 
31Życzkowski Jakubabs
UKS Siódemka
 
 
 
M16 (13)4,9 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(52)3(44)4(60)5(37)6(53)7(57)8(65)9(77)10(39)11(46)12(59)13(51)14(48)
15(100)Meta
 
141Sztranek Jan41:214:135:369:1112:2015:3217:0718:4122:3928:0232:0435:0536:4938:1739:24
UKS Azymut Pabianice4:131:233:353:093:121:351:343:585:234:023:011:441:281:07
40:5341:21
1:290:28
2506Nowak Grzegorz45:422:383:5810:1213:4116:5318:5920:3324:4231:0935:4838:4240:2241:4043:39
UKS Azymut 452:381:206:143:293:122:061:344:096:274:392:541:401:181:59
45:0745:4242:30
1:280:35*49
340Czyński Miłosz53:364:125:5112:0016:0019:1222:0123:3227:4934:4640:2643:5647:5549:4551:11
KOS BnO4:121:396:094:003:122:491:314:176:575:403:303:591:501:26
52:5653:36
1:450:40
445Wołek Stanisław55:187:319:0814:3118:2121:5024:5826:4531:1137:0942:4447:0549:2751:2853:14
UNTS7:311:375:233:503:293:081:474:265:585:354:212:222:011:46
54:4155:1852:22
1:270:37*49
537Bielecki Michał1:00:123:455:5210:3914:5220:1623:3125:3030:3441:2147:1951:1153:4455:4857:23
UKS Siódemka3:452:074:474:135:243:151:595:0410:475:583:522:332:041:35
59:371:00:12
2:140:35
647Żesławski Mateusz1:02:143:305:3310:3114:3821:2825:1727:3733:3342:0847:5352:4755:3058:191:00:07
WKS Wawel3:302:034:584:076:503:492:205:568:355:454:542:432:491:48
1:01:471:02:14
1:400:27
743Tarnawski Jan1:04:273:405:5511:4017:4621:5528:3631:0537:5446:5951:5456:2159:011:00:481:02:21
WKS Wawel3:402:155:456:064:096:412:296:499:054:554:272:401:471:33
1:04:041:04:27
1:430:23
846Wilk Wiktor1:06:175:016:5916:4320:3726:2529:3931:3836:4147:1653:3957:361:00:061:02:011:03:26
UMKS Kwidzyn5:011:589:443:545:483:141:595:0310:356:233:572:301:551:25
1:05:361:06:17
2:100:41
939Banach Piotr1:06:203:215:2514:2119:4424:5627:5530:1336:2246:0253:1657:501:00:451:02:191:03:49
UMKS ORKAN3:212:048:565:235:122:592:186:099:407:144:342:551:341:30
1:05:461:06:20
1:570:34
1035Górski Patryk1:22:476:519:0430:0035:4839:5846:4049:0755:581:05:001:09:581:14:221:17:041:18:511:20:23
UKS OSiR6:512:1320:565:484:106:422:276:519:024:584:242:421:471:32
1:22:091:22:47
1:460:38
1144Kujda Bartosz1:30:194:557:2513:2920:4331:3635:1945:0953:531:06:461:14:551:21:561:25:021:26:411:28:00
Osielsko4:552:306:047:1410:533:439:508:4412:538:097:013:061:391:19
1:29:471:30:191:27:20
1:470:32*49
1242Sobiepanek Maksymilian1:36:173:229:3429:3834:0649:5954:1156:401:02:291:15:541:21:491:26:161:28:431:30:211:33:34
UKS OSiR3:226:1220:044:2815:534:122:295:4913:255:554:272:271:383:13
1:35:381:36:17
2:040:39
 
38Kotkowiak Piotrnkl4:577:2817:4425:1430:5838:4241:4048:5757:171:06:241:10:451:14:581:17:26-----
KOS BnO4:572:3110:167:305:447:442:587:178:209:074:214:132:28
1:20:201:21:001:18:15
2:540:40*49
 
 
 
M14 (25)3,0 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(32)3(45)4(33)5(55)6(46)7(59)8(49)9(100)Meta
 
159Maciejewski Bartłomiej26:502:455:188:2513:0718:0320:3322:4124:2726:1726:50
BKS Wataha2:452:333:074:424:562:302:081:461:500:33
270Antonowicz Jan29:242:386:029:2214:1720:0522:4624:5426:5428:5029:24
UNTS2:383:243:204:555:482:412:082:001:560:34
367Podworski Kacper32:533:065:439:4216:1522:1624:5827:1629:4832:2432:53
UKS OSiR3:062:373:596:336:012:422:182:322:360:29
463Sztranek Maciej33:133:185:469:2314:1120:5323:5726:2829:4932:4233:13
UKS Azymut Pabianice3:182:283:374:486:423:042:313:212:530:31
565Majowski Jan33:202:446:4910:5716:3422:0024:4527:1030:0232:5233:20
UKS OSiR2:444:054:085:375:262:452:252:522:500:28
654Żesławski Jakub33:423:035:158:4714:5920:1724:0027:0430:1233:1033:42
WKS Wawel3:032:123:326:125:183:433:043:082:580:32
769Lisiak Adam35:582:535:279:0115:0724:4328:0230:2732:5335:2935:58
UKS Orientuś2:532:343:346:069:363:192:252:262:360:29
848Cepurdej Wladyslaw39:033:055:499:0515:4923:5027:3634:1336:3238:3239:03
UMKS Kwidzyn3:052:443:166:448:013:466:372:192:000:31
968Kurzyp Michał39:563:496:3811:0618:2526:3630:2433:5737:0639:2539:56
MKS MOS3:492:494:287:198:113:483:333:092:190:31
1053Didorenko Mikhail40:543:556:4010:4217:1727:3031:1034:0437:3440:2440:54
Korshunyata3:552:454:026:3510:133:402:543:302:500:30
1171Bublik Piotr43:143:185:4811:4618:2127:2131:4235:4339:5642:4043:14
WKS Wawel3:182:305:586:359:004:214:014:132:440:34
1273Dąbrowski Karol44:516:038:4316:4722:5929:3633:5236:5039:5244:2344:51
UKS OSiR6:032:408:046:126:374:162:583:024:310:28
1362Kwiatkowski Olaf45:553:316:2912:4520:2232:3836:2939:5843:0245:2745:55
KOS BnO3:312:586:167:3712:163:513:293:042:250:28
1455Kujda Tymoteusz51:213:369:2514:1023:5233:0938:0842:1746:4550:4151:21
Osielsko3:365:494:459:429:174:594:094:283:560:40
1557Łącki Jakub52:213:016:3812:2725:3435:3241:3644:2149:1451:4852:21
UKS OSiR3:013:375:4913:079:586:042:454:532:340:33
1672Owsiak Stanisław55:093:1923:1629:4935:2442:2146:4449:3052:1554:3355:09
BKS Wataha3:1919:576:335:356:574:232:462:452:180:36
1751Stopczyński Bartosz55:552:2915:3820:3729:0237:1441:0144:4952:2355:1455:55
BKS Wataha2:2913:094:598:258:123:473:487:342:510:41
1852Grzegorczyk Borys57:145:189:0216:4528:2839:0844:3949:1753:4256:3857:14
WKS Wawel5:183:447:4311:4310:405:314:384:252:560:36
1966Wójcik Paweł57:202:194:147:3312:1117:0350:0052:2254:3056:5657:20
WKS Wawel2:191:553:194:384:5232:572:222:082:260:24
2058Grzybowski Maciej1:35:1310:1718:3625:5542:111:02:031:09:151:25:461:30:081:34:351:35:13
UKS Azymut 4510:178:197:1916:1619:527:1216:314:224:270:38
 
74Modzelewski Mikołajnkl20:3425:0030:1138:12--------------------1:16:071:16:54
UKS Siódemka20:344:265:118:0137:550:47
pk50Konkol Marcin1:35:144:207:3113:0728:4641:271:20:031:27:171:31:121:34:421:35:14
UKS Siódemka4:203:115:3615:3912:4138:367:143:553:300:32
61Pisarek Kordianabs
WKS Wawel
56Miłkowski Jakubabs
UKS Azymut 45
64Kotkowiak Bartoszabs
KOS BnO
 
 
 
M12 (23)2,2 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(63)2(65)3(71)4(78)5(70)6(100)Meta
 
176Chodlewski Antoni17:002:236:2810:1011:5315:3616:2617:00
KS Kościelec Chrzanów2:234:053:421:433:430:500:34
289Krempiński Franciszek18:012:396:0410:2611:4116:3917:3118:01
UKS Azymut Pabianice2:393:254:221:154:580:520:30
391Klakla Kacper18:423:077:1411:4113:2317:0518:0418:42
KS Kościelec Chrzanów3:074:074:271:423:420:590:38
482Chodlewski Szymon20:033:498:2812:4914:0518:2319:1920:03
KS Kościelec Chrzanów3:494:394:211:164:180:560:44
580Tarnowski Przemysław21:413:287:1914:5416:2720:1421:1021:41
WKS Wawel3:283:517:351:333:470:560:31
675Droń Wiktor22:133:209:3414:3516:1720:3121:3122:13
UMKS Kwidzyn3:206:145:011:424:141:000:42
784Kociuba Wiktor22:213:428:2314:0715:5120:3021:3822:21
MKS MOS3:424:415:441:444:391:080:43
886Wodzicki Filip22:533:327:1311:4114:3421:0522:0522:53
MKS MOS3:323:414:282:536:311:000:48
993Pękal Mikołaj23:103:438:4415:5017:0321:2922:2423:10
UMKS Kwidzyn3:435:017:061:134:260:550:46
1094Zaremba Adam23:413:248:0313:3114:5922:0522:5723:41
UMKS Kwidzyn3:244:395:281:287:060:520:44
1195Ludwin Jakub24:473:207:2917:4419:2123:1124:0824:47
KS Kościelec Chrzanów3:204:0910:151:373:500:570:39
1285Mordarski Oskar26:563:448:2314:4816:5624:5826:0826:56
UKS Patria3:444:396:252:088:021:100:48
1378Wasilewski Antoni27:153:598:1018:1621:0825:3326:3627:15
UKS OSiR3:594:1110:062:524:251:030:39
1479Kuzhelko Andrei29:173:168:0920:3422:1827:3628:3129:17
Korshunyata3:164:5312:251:445:180:550:46
1596Rygielski Wiktor29:435:359:4314:0915:4728:1629:0629:43
UMKS Kwidzyn5:354:084:261:3812:290:500:37
1687Motała Piotr30:333:278:4616:3824:1428:5529:5130:33
UKS Siódemka3:275:197:527:364:410:560:42
1783Perfikowski Paweł31:516:039:2119:2320:4230:2131:1331:51
UMKS Kwidzyn6:033:1810:021:199:390:520:38
1890Kwieciński Konrad35:405:1414:2724:0626:4133:5834:5935:40
PUKS Młode Orły5:149:139:392:357:171:010:41
1988Duplak Maciej43:536:3412:5329:0833:4241:4343:1243:53
UKS Patria6:346:1916:154:348:011:290:41
2077Banach Kacper46:5114:1821:1526:1827:5640:4246:0746:516:15
WKS Grunwald14:186:575:031:3812:465:250:44*72
21486Majewski Jakub1:23:1713:1521:0427:3630:341:21:291:22:341:23:17
UKS Siódemka13:157:496:322:5850:551:050:43
 
92Żmij Szymonabs
The Vipers
81Młynarczyk Maksymilianabs
UKS Orientuś
 
 
 
M10 (7)1,6 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(73)2(74)3(71)4(78)5(70)6(100)Meta
 
1101Pułczyński Jeremi14:572:155:157:509:2813:2414:2214:57
WKS Wawel2:153:002:351:383:560:580:35
298Pekal Paweł19:313:136:5210:4113:0117:3018:3419:31
UMKS Kwidzyn3:133:393:492:204:291:040:57
399Maksimovich Aleksandr21:063:307:0014:0815:2119:3520:2521:06
Korshunyata3:303:307:081:134:140:500:41
4104Zhilin Timofey27:323:146:5015:2321:1325:3726:2827:32
X-race.info3:143:368:335:504:240:511:04
5100Droń Wojciech29:382:439:2816:1619:1027:4028:4929:38
UMKS Kwidzyn2:436:456:482:548:301:090:49
697Jędras Jakub34:062:2716:5322:3425:0332:1133:1934:06
UMKS Kwidzyn2:2714:265:412:297:081:080:47
 
103Indyka Jannkl3:427:31-----10:5219:3320:3521:25
WKS Wawel3:423:493:218:411:020:50
 
 
 
M35 (14)5,2 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(62)3(60)4(38)5(37)6(57)7(65)8(77)9(36)10(47)11(49)12(100)Meta
 
1112Kociuba Marek44:072:458:4312:5416:0118:3221:0325:0730:4834:2939:2741:4943:3644:07
Mos Wrocław2:455:584:113:072:312:314:045:413:414:582:221:470:31
2105Łącki Łukasz44:472:448:4213:1016:0218:3721:0125:3831:4935:3939:5142:0744:1344:47
UKS OSiR2:445:584:282:522:352:244:376:113:504:122:162:060:34
3113Suchenia Piotr45:092:188:4213:4816:5120:4322:5727:3433:3236:5240:4542:5244:3845:09
inov-8 team / runpassion.pl te2:186:245:063:033:522:144:375:583:203:532:071:460:31
4117Jędras Przemysław48:582:2313:2819:0021:3824:1226:1829:5835:5340:0144:1146:4148:2248:58
UMKS Kwidzyn2:2311:055:322:382:342:063:405:554:084:102:301:410:36
46:02
*51
5116Wiśniewski Paweł55:432:429:1415:3219:3923:1025:3030:3936:5841:1950:1453:0755:1055:43
WKS Wawel2:426:326:184:073:312:205:096:194:218:552:532:030:33
6109Pisarski Patryk59:183:1910:3916:2219:3323:2326:1131:0939:4143:5953:2256:2158:4059:18
Indywidualny Dolnośląskie3:197:205:433:113:502:484:588:324:189:232:592:190:38
7107Mioduszewski Mateusz1:18:072:1334:4341:2744:2847:1449:3054:161:02:291:06:491:12:511:15:311:17:271:18:07
Indywidualny Mazowsze2:1332:306:443:012:462:164:468:134:206:022:401:560:40
8468Łaski Tomasz1:28:014:3414:1323:3933:4038:3342:5951:291:04:351:11:251:20:271:24:471:27:261:28:01
MKS Metalowiec4:349:399:2610:014:534:268:3013:066:509:024:202:390:35
9115Pańkowski Mateusz1:32:444:2315:4525:0634:3139:3846:4258:061:10:571:17:181:25:121:28:531:32:001:32:44
UKS Technik Ruciane-Nida4:2311:229:219:255:077:0411:2412:516:217:543:413:070:44
 
106Patejko Przemysławnkl3:37-------------------------10:1419:2424:2531:1334:3037:3438:17
KS Spójnia Warszawa3:376:379:105:016:483:173:040:43
108Lesisz Kamilnkl3:079:0214:3017:1220:1022:1726:4132:23-----41:0743:3545:3846:11
UNTS3:075:555:282:422:582:074:245:428:442:282:030:33
36:35
*39
114Indyka Maciejabs
WKS Wawel
111Lepka Bartoszabs
Słomiane Bambusy
110Stężycki Grzegorzabs
10 BKPanc
 
 
 
M40 (18)4,8 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(72)2(62)3(60)4(37)5(53)6(56)7(33)8(34)9(46)10(55)11(50)12(48)13(100)Meta
 
1134Nowak Jacek36:472:096:5810:4913:0914:3717:5121:2425:0528:4431:0634:1934:5636:1336:47
UKS Azymut 452:094:493:512:201:283:143:333:413:392:223:130:371:170:34
2121Tadejewski Paweł40:092:307:3712:4415:5417:4720:5224:2628:1731:5334:1637:2638:0539:2740:09
UMKS ORKAN2:305:075:073:101:533:053:343:513:362:233:100:391:220:42
3131Golinowski Paweł42:192:227:4411:5014:2215:5419:1624:0828:4633:0835:5039:4040:1941:4042:19
10 BKPanc2:225:224:062:321:323:224:524:384:222:423:500:391:210:39
4120Majewski Marek45:472:197:5712:3215:4818:3622:1926:1931:3436:0138:4443:0543:4945:1445:47
PUKS Młode Orły2:195:384:353:162:483:434:005:154:272:434:210:441:250:33
5118Sołowiej Stanisław51:432:369:5214:2418:0523:3628:3432:1937:0741:1745:0148:4449:2951:1451:43
KU AZS UMCS2:367:164:323:415:314:583:454:484:103:443:430:451:450:29
6127Biolik Grzegorz52:543:1410:1816:4219:5722:1327:3531:5937:2942:1045:2249:5650:3652:1552:54
UNTS3:147:046:243:152:165:224:245:304:413:124:340:401:390:39
7125Kujda Arkadiusz54:583:4810:4617:1520:2823:2027:4132:1138:3743:5747:3752:0152:5054:2654:58
1 Brygada Logistyczna3:486:586:293:132:524:214:306:265:203:404:240:491:360:32
8123Mol Krzysztof58:393:249:1414:4124:1426:5331:0435:1941:1346:3951:0956:0056:4858:1158:39
HKS Azymut3:245:505:279:332:394:114:155:545:264:304:510:481:230:28
9129Zhilin Denis59:573:5012:0019:0723:5826:4131:0236:0242:3548:2252:0756:3457:2959:1559:57
X-race.info3:508:107:074:512:434:215:006:335:473:454:270:551:460:42
10132Duda Tomasz1:01:184:3213:0519:2623:1326:2531:1437:2143:1648:5652:2558:1859:011:00:421:01:18
UKS Traper4:328:336:213:473:124:496:075:555:403:295:530:431:410:36
11133Karachev Aleksandr1:03:293:4410:5217:5222:0324:3731:0836:1945:1450:5654:5459:501:00:391:02:451:03:29
OK Kaliningrad3:447:087:004:112:346:315:118:555:423:584:560:492:060:44
12470Sitnicki Mariusz1:03:482:498:5116:4220:1323:5627:5033:2843:4249:5153:421:00:281:01:071:03:201:03:48
10 BKPanc2:496:027:513:313:433:545:3810:146:093:516:460:392:130:28
13126Perfikowski Piotr1:04:493:5712:3620:1226:1129:4733:5538:5046:1252:4355:471:01:161:02:051:04:031:04:49
UMKS Kwidzyn3:578:397:365:593:364:084:557:226:313:045:290:491:580:46
14128Droń Grzegorz1:17:305:1412:5820:0824:2238:1342:5347:5455:101:00:321:06:491:13:421:14:261:16:481:17:30
UMKS Kwidzyn5:147:447:104:1413:514:405:017:165:226:176:530:442:220:42
15119Paruszewski Marek1:22:104:1212:2222:1226:2629:4135:0541:2648:4558:041:07:161:18:171:18:581:21:121:22:10
Indywidualni Pomorskie4:128:109:504:143:155:246:217:199:199:1211:010:412:140:58
 
135Żmij Jacekabs
The Vipers
130Ramotowski Mariuszabs
15 Giżycka Brygada Zmechanizow
124Uryga Sławomirabs
WKS Wawel
 
 
 
M45 (20)4,5 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(52)3(57)4(53)5(65)6(55)7(35)8(39)9(59)10(51)11(50)12(100)Meta
 
1139Błachut Igor35:542:394:208:099:4013:3518:1522:5026:2530:4232:0033:2235:2135:54
Stowarzyszenie Team 360 stopni2:391:413:491:313:554:404:353:354:171:181:221:590:33
2153Nowak Remigiusz37:052:484:278:3410:1914:1218:3923:1626:3931:0532:3833:5836:2237:05
KS Hades2:481:394:071:453:534:274:373:234:261:331:202:240:43
2145Krasuski Marcin37:052:524:368:3710:2114:1419:5624:2127:3731:5033:0834:2436:3137:05
KS OK!Sport2:521:444:011:443:535:424:253:164:131:181:162:070:34
4142Žičkis Rolandas38:223:305:209:4211:2615:3820:2425:2328:5233:0134:2035:4737:4738:22
Takas OK, Litwa3:301:504:221:444:124:464:593:294:091:191:272:000:35
5473Gronostaj Grzegorz40:453:215:118:4310:5514:3624:0528:3232:0736:0137:1238:2840:1340:45
indywidualnie3:211:503:322:123:419:294:273:353:541:111:161:450:32
6137Gliszczyński Janusz40:483:154:559:3210:4715:1720:3126:0430:1334:5536:2837:5740:0840:48
GLICHA TEAM3:151:404:371:154:305:145:334:094:421:331:292:110:40
7149Banach Krzysztof40:513:155:149:3411:5816:3721:3526:3430:5435:1436:4238:0640:2440:51
UMKS ORKAN3:151:594:202:244:394:584:594:204:201:281:242:180:27
8141Mianowski Rafał41:523:536:0510:5712:3816:5821:3527:0531:2035:4737:0739:0641:1941:52
UNTS3:532:124:521:414:204:375:304:154:271:201:592:130:33
9138Sychev Dmitrii43:192:484:519:0311:1116:0920:3425:0428:2932:4036:2140:4742:4243:19
Bryansk2:482:034:122:084:584:254:303:254:113:414:261:550:37
10136Doliński Grzegorz47:123:106:1911:3614:5320:4826:5032:4236:4141:1742:3944:1446:3547:12
BKS Wataha3:103:095:173:175:556:025:523:594:361:221:352:210:37
11477Poltoratskyi Denys47:594:006:0910:5712:4418:0024:1430:3035:2940:4242:3244:2447:1347:59
Ukraina4:002:094:481:475:166:146:164:595:131:501:522:490:46
12146Szczygieł Marcin49:013:496:0811:1413:3118:5425:5232:0236:4541:5743:4345:3348:1749:01
MKS MOS3:492:195:062:175:236:586:104:435:121:461:502:440:44
13150Krasuski Bartłomiej49:033:305:4811:3014:3920:2826:3031:5936:5042:1944:1045:5748:2449:03
Stowarzyszenie Team 360 stopni3:302:185:423:095:496:025:294:515:291:511:472:270:39
14143Mikhaylov Victor52:544:046:1712:1114:1321:0627:3234:0239:3845:3747:0949:0452:1652:54
Odessa Team4:042:135:542:026:536:266:305:365:591:321:553:120:38
15147Staszak Artur55:065:017:2616:3718:3324:3230:3537:0342:1347:5349:4251:1954:2355:06
UNTS5:012:259:111:565:596:036:285:105:401:491:373:040:43
16148Kalsztein Karol1:01:323:316:1313:1716:4424:0334:0241:3646:5652:5955:1357:321:00:461:01:32
PKO Harpagan3:312:427:043:277:199:597:345:206:032:142:193:140:46
17151Lisiak Paweł1:06:344:257:2614:5123:0529:2536:5645:3751:1157:491:00:001:02:391:05:481:06:34
UKS Orientuś4:253:017:258:146:207:318:415:346:382:112:393:090:46
 
140Filipiak Mareknkl4:206:3011:2113:4719:3526:3032:3939:3144:1645:46-----49:2050:03
KS Hades4:202:104:512:265:486:556:096:524:451:303:340:43
144Typański Romannkl9:4212:10--------------------------------------------------1:11:36
9BKPanc9:422:2859:26
152PLESINSKI MARIUSZabs
10BKPanc
 
 
 
M50 (17)4,2 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(56)3(33)4(55)5(39)6(36)7(35)8(46)9(49)10(50)11(100)Meta
 
1164Bartczak Jarosław39:294:067:2911:3916:2823:0723:5426:5931:1435:2536:1938:4839:29
UMKS ORKAN4:063:234:104:496:390:473:054:154:110:542:290:41
2160Urbaniak Krzysztof43:434:399:2614:0018:4925:3726:2429:2634:0538:2639:3643:0143:43
Indywidualny Mazowsze4:394:474:344:496:480:473:024:394:211:103:250:42
3158Słoński Marek45:244:1411:0415:1123:1429:3730:1333:0137:1941:0742:2644:5145:24
WKS Wawel4:146:504:078:036:230:362:484:183:481:192:250:33
4154Michalak Tomasz45:274:068:1213:1218:2025:1926:1329:2536:4641:2042:2544:5845:27
UNTS4:064:065:005:086:590:543:127:214:341:052:330:29
5162Korshunov Evgenii45:354:397:5514:2620:3227:1028:1131:4336:1541:5042:4644:5945:3519:34
Korshunyata4:393:166:316:066:381:013:324:325:350:562:130:36*58
6166Lovas Bjorn P.47:294:428:3313:2318:4225:3326:2330:0638:2343:1944:2646:5347:29
Nidarost OK4:423:514:505:196:510:503:438:174:561:072:270:36
7163Wrzesiński Krzysztof48:085:169:0113:5519:2527:5228:5332:4837:5843:2244:4047:2748:08
WKS Śląsk5:163:454:545:308:271:013:555:105:241:182:470:41
8169Erdal Arne48:595:299:1814:2920:0429:1230:3334:1939:0244:4045:4248:1748:59
Samnanger IL5:293:495:115:359:081:213:464:435:381:022:350:42
9167Wysocki Romuald49:024:389:2013:4223:2930:0831:0734:3939:1443:5945:5448:2149:02
CSWiCH Wrocław4:384:424:229:476:390:593:324:354:451:552:270:41
10159Bączek Dariusz49:135:408:5918:2023:2130:3131:0934:2940:4745:1746:2348:3849:13
UKS Technik Ruciane-Nida5:403:199:215:017:100:383:206:184:301:062:150:35
11157Kluska Wojciech51:255:079:5514:4423:1030:4831:5835:3740:4646:0047:1650:3451:25
MKS Skarmat5:074:484:498:267:381:103:395:095:141:163:180:51
12155Żesławski Wojciech52:346:4010:2015:1822:2629:4430:5135:0543:3047:2549:0651:5252:34
WKS Wawel6:403:404:587:087:181:074:148:253:551:412:460:42
13Pupiec Mariusz52:395:119:1114:0921:2929:1330:2336:1841:0446:4647:5451:5952:39
UKS Siódemka5:114:004:587:207:441:105:554:465:421:084:050:40
14168ROBINSON Richard58:415:089:0813:0925:4138:5939:4544:0549:3454:2455:3057:5658:41
ASUB5:084:004:0112:3213:180:464:205:294:501:062:260:45
15165Forystek Józef1:01:407:5311:5017:2227:0737:5638:5745:5350:3155:3757:261:00:591:01:4025:34
WKS Wawel7:533:575:329:4510:491:016:564:385:061:493:330:41*58
16170Witkowski Zbigniew1:06:327:0812:1519:5330:2740:1741:1946:3454:191:00:381:02:071:05:441:06:32
indywidualnie7:085:077:3810:349:501:025:157:456:191:293:370:48
17161Olas Jacek1:09:356:2413:0820:3828:4639:5240:5447:2554:131:01:531:04:421:08:441:09:35
UKS Orientuś6:246:447:308:0811:061:026:316:487:402:494:020:51
 
 
 
M55 (9)4,1 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(72)2(76)3(65)4(34)5(46)6(36)7(35)8(47)9(49)10(100)Meta
 
1175Wołowczyk Marek39:442:105:369:0315:5320:4824:5328:4334:1036:5239:0039:44
UNTS2:103:263:276:504:554:053:505:272:422:080:44
2180Dyzio Włodzimierz40:333:156:189:2015:3720:2725:2728:0335:1837:5339:5640:33
WKS Wawel3:153:033:026:174:505:002:367:152:352:030:37
3173Niessner Piotr41:063:156:099:5616:4121:2526:5130:0536:0738:3640:3041:06
WKS Wawel3:152:543:476:454:445:263:146:022:291:540:36
4178Klawczyński Zbigniew42:293:326:5410:0317:2822:3027:0230:2336:2639:4341:4942:29
UMKS Kwidzyn3:323:223:097:255:024:323:216:033:172:060:40
5176Młynarczyk Piotr44:044:538:1511:5419:3824:5729:5832:5939:1141:3343:2844:04
UKS Orientuś4:533:223:397:445:195:013:016:122:221:550:36
6174Mikielski Marek51:523:367:0910:4418:3923:4629:0432:1845:1948:4251:1351:52
UMKS ORKAN3:363:333:357:555:075:183:1413:013:232:310:39
7181Wołek Andrzej57:534:408:1712:2621:2028:0936:3441:4749:4553:1356:5957:53
UNTS4:403:374:098:546:498:255:137:583:283:460:54
8177Czerkawski Wacław1:03:334:539:2615:0724:2532:4540:3546:1654:5459:471:02:421:03:33
UKS Sparta Czyżowice4:534:335:419:188:207:505:418:384:532:550:51
 
179Mossakowski Przemysławabs
Indywidualny Mazowsze
 
 
 
M60 (17)4,0 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(72)2(52)3(45)4(33)5(77)6(35)7(36)8(39)9(55)10(48)11(100)Meta
 
1196Mamis Girts38:413:024:258:3414:0520:1722:1225:0826:0031:4736:1138:0038:41
Mona OK3:021:234:095:316:121:552:560:525:474:241:490:41
2189Kryjomski Jerzy41:473:214:479:1615:2221:2723:4826:4927:4134:4839:2941:1241:47
KS Kościelec Chrzanów3:211:264:296:066:052:213:010:527:074:411:430:35
3186Krylov Boris42:433:094:339:4815:2622:2424:2127:4528:4635:3140:0542:0242:43
Princip3:091:245:155:386:581:573:241:016:454:341:570:41
4191Krochmal Andrzej48:224:055:4510:4117:3425:0127:3831:3132:3440:1845:2747:3848:22
KS Spójnia Warszawa4:051:404:566:537:272:373:531:037:445:092:110:44
5198Movko Sergei48:524:015:3411:3918:0725:4028:1632:0833:0139:4745:3148:0648:52
UKS Azymut 454:011:336:056:287:332:363:520:536:465:442:350:46
6188Machowski Władysław49:523:425:0610:0917:5725:0827:3531:2432:1540:3347:2949:1949:52
UKS OSiR3:421:245:037:487:112:273:490:518:186:561:500:33
7184Wróblewski Tadeusz51:494:095:5811:2517:5325:3827:5833:0934:0641:0448:5651:0651:49
KS OK!Sport4:091:495:276:287:452:205:110:576:587:522:100:43
8185Pietrusiński Marek51:563:445:3711:2619:1126:3728:4634:5335:4443:3849:2051:1451:56
KS Artemis3:441:535:497:457:262:096:070:517:545:421:540:42
9194Asylov Albert54:103:255:1410:5318:5328:3231:1735:3336:4644:3550:3753:2254:10
Kaliningrad3:251:495:398:009:392:454:161:137:496:022:450:48
10187Cepurdej Aleksandr55:133:515:3111:0718:1826:0128:1637:4238:4146:4252:1654:2355:13
UMKS Kwidzyn3:511:405:367:117:432:159:260:598:015:342:070:50
11190Wierciński Piotr56:173:415:3712:0920:1428:5432:1136:4137:4246:0553:1255:3056:17
MKS Metalowiec3:411:566:328:058:403:174:301:018:237:072:180:47
12193Solovev Mikhail56:433:435:2211:0123:4031:0834:0138:1139:0947:3653:3555:5556:43
PionerSK Pionerskiy3:431:395:3912:397:282:534:100:588:275:592:200:48
13182Olbrycht Janusz1:00:503:435:3211:3118:2626:2829:3336:2237:1352:3958:111:00:031:00:50
Indywidualny Mazowsze3:431:495:596:558:023:056:490:5115:265:321:520:47
14197Miroshnichenko Viktor1:07:334:296:4012:5120:1528:2431:1437:1538:2352:121:04:391:06:471:07:33
PionerSK Pionerskiy4:292:116:117:248:092:506:011:0813:4912:272:080:46
15183Sidoruv Sergej1:12:485:077:4115:0623:2235:4638:1648:2849:201:02:591:10:151:12:061:12:48
Dnepr Ukraina5:072:347:258:1612:242:3010:120:5213:397:161:510:42
16192Czechowski Bolesław1:22:387:2710:0617:4828:1942:5247:0154:3256:001:08:211:18:261:21:341:22:38
UMKS ORKAN7:272:397:4210:3114:334:097:311:2812:2110:053:081:04
 
195Warmuz Zdzisławabs
niezrzeszony
 
 
 
M65 (11)3,5 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(72)2(52)3(45)4(53)5(65)6(77)7(47)8(50)9(100)Meta
 
1203Hartelt Helmut33:483:054:258:4410:4615:2522:0727:0430:5233:1333:48
SSV Planeta Radebeul Germany3:051:204:192:024:396:424:573:482:210:35
2217Railimo Matti38:413:275:0410:0212:3617:4525:2931:0035:2037:5838:41
SOCHeinola3:271:374:582:345:097:445:314:202:380:43
3199Łuński Zbigniew39:465:266:5011:5513:5518:5326:0931:5036:1939:0039:46
UMKS ORKAN5:261:245:052:004:587:165:414:292:410:46
4209Bohaczek Janusz40:493:315:0710:1912:3718:4927:1433:0337:3940:1240:49
UMKS ORKAN3:311:365:122:186:128:255:494:362:330:37
5201Miszewski Romuald40:513:465:1810:1112:5818:0527:0533:4837:3640:0540:51
Indywidualni Pomorskie3:461:324:532:475:079:006:433:482:290:46
6202Szczepański Marek41:433:044:369:3613:5218:3826:5432:4738:1441:0341:43
UKS Technik Ruciane-Nida3:041:325:004:164:468:165:535:272:490:40
7206Chernykh Vladimir43:245:026:3611:3914:0419:5128:3434:4839:2342:4043:24
Kaliningrad5:021:345:032:255:478:436:144:353:170:44
8205Mientki Tadeusz44:413:194:5510:0015:0420:2428:2734:3941:1543:5344:41
UMKS ORKAN3:191:365:055:045:208:036:126:362:380:48
9204Gliński Henryk58:483:585:3111:1519:4127:4041:2949:5755:2858:0558:48
KS Artemis3:581:335:448:267:5913:498:285:312:370:43
10207Henek Milan1:13:505:298:0120:3324:2133:5851:461:01:551:08:471:12:411:13:50
Radioklub Blansko, Czech Repub5:292:3212:323:489:3717:4810:096:523:541:09
 
208Świerczyński Bogdanabs
KOS Modrzew
 
 
 
M70 (7)3,3 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(65)3(77)4(35)5(39)6(46)7(59)8(51)9(70)10(100)Meta
 
1212Wasilewski Stanisław40:193:528:4816:2418:5224:3730:0432:5435:0738:3839:3740:19
PUKS Młode Orły3:524:567:362:285:455:272:502:133:310:590:42
2213Wojtyła Jerzy47:314:4710:0822:3425:4131:4936:3640:1042:0845:2646:3847:31
UMKS ORKAN4:475:2112:263:076:084:473:341:583:181:120:53
3215Kmieciński Józef48:194:2510:1421:0023:4830:5436:1740:0542:4546:1347:2448:19
PUKS Młode Orły4:255:4910:462:487:065:233:482:403:281:110:55
4218Karachev Sergey53:164:4212:1922:4628:0133:4339:0142:3547:3050:5452:1653:16
OK Kaliningrad4:427:3710:275:155:425:183:344:553:241:221:00
5216Woźniak Henryk54:554:4010:5424:1827:3935:3042:3346:1948:5452:3153:5254:55
UMKS ORKAN4:406:1413:243:217:517:033:462:353:371:211:03
6211Patejko Tadeusz58:085:1411:3122:4527:5135:1841:5445:1947:5355:5557:1458:08
KS Spójnia Warszawa5:146:1711:145:067:276:363:252:348:021:190:54
7210Gordyshevskiy Semen1:11:153:5814:0526:3229:0538:0050:1058:031:01:101:08:281:10:051:11:15
Petersburg3:5810:0712:272:338:5512:107:533:077:181:371:10
 
 
 
M75 (2)2,9 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(76)3(56)4(33)5(55)6(46)7(49)8(50)9(100)Meta
 
1219Schindler Udo58:2910:0916:3119:3526:1539:1744:1252:2654:0157:4358:29
SSV Planeta Radebeul Germany10:096:223:046:4013:024:558:141:353:420:46
2221Czabański Edward1:27:166:2915:5720:1836:1748:371:01:511:18:111:20:511:26:011:27:16
UKS Azymut 456:299:284:2115:5912:2013:1416:202:405:101:15
 
 
 
M85 (2)2,2 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(73)2(67)3(65)4(71)5(59)6(51)7(48)8(100)Meta
 
1223Wysocki Stanisław1:06:435:4310:2318:5633:0743:1550:3258:321:04:481:06:43
KS Spójnia Warszawa5:434:408:3314:1110:087:178:006:161:55
2225Zielczyński Mieczysław1:31:544:3711:4737:0153:531:12:031:17:081:23:011:30:001:31:54
Indywidualny Mazowsze4:377:1025:1416:5218:105:055:536:591:54
 
 
 
W21E (7)6,2 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(62)3(43)4(42)5(41)6(40)7(61)8(54)9(38)10(57)11(33)12(58)13(46)14(59)
15(51)16(100)Meta
 
1235Kosinska Dorota58:444:339:3012:4416:2219:1322:2126:3829:1533:1837:4843:1148:2851:3853:57
CO Liege4:334:573:143:382:513:084:172:374:034:305:235:173:102:19
55:2658:0658:44
1:292:400:38
2234Polishchuk Mariya1:00:124:189:2612:4116:5320:1623:3828:1431:0435:0239:5045:1450:1753:0255:20
UNTS4:185:083:154:123:233:224:362:503:584:485:245:032:452:18
56:5459:361:00:12
1:342:420:36
3232Wańczyk Zuzanna1:03:534:4010:1313:3717:5721:0625:0029:3232:5737:2742:1448:0853:3456:3158:42
PUKS Młode Orły4:405:333:244:203:093:544:323:254:304:475:545:262:572:11
1:00:171:03:151:03:53
1:352:580:38
4228Kaźmierczak Aneta1:04:484:109:1213:1617:0419:4625:3429:4532:4937:0240:5946:2055:2958:401:00:44
UKS Orientuś4:105:024:043:482:425:484:113:044:133:575:219:093:112:04
1:02:001:04:201:04:48
1:162:200:28
5229Suzdalova Marina1:11:045:2611:4215:5720:3824:2228:1632:5436:2941:3846:4353:0159:061:02:271:05:11
-5:266:164:154:413:443:544:383:355:095:056:186:053:212:44
1:06:571:10:231:11:04
1:463:260:41
6227Jaśkiewicz Magdalena1:13:265:1016:3420:5326:3430:0334:1038:3542:0046:2551:0457:111:02:041:05:381:07:51
UKS Azymut Pabianice5:1011:244:195:413:294:074:253:254:254:396:074:533:342:13
1:09:331:12:441:13:26
1:423:110:42
7230Nikitczenko Natasza1:20:355:3312:2117:5223:1627:3432:3139:3043:2348:4054:101:00:401:07:231:11:271:14:37
UKS Orientuś5:336:485:315:244:184:576:593:535:175:306:306:434:043:10
1:16:471:19:551:20:35
2:103:080:40
 
 
 
W20 (9)5,2 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(62)3(60)4(38)5(37)6(57)7(65)8(77)9(36)10(47)11(49)12(100)Meta
 
1245Cych Agnieszka46:412:528:4413:5916:5219:3821:4426:3132:3036:5040:5743:3446:0546:41
WKS Śląsk2:525:525:152:532:462:064:475:594:204:072:372:310:36
2244Bielecka Aleksandra1:06:063:1012:1319:2422:5525:5828:1433:4544:5051:2658:111:02:011:05:291:06:06
UKS Siódemka3:109:037:113:313:032:165:3111:056:366:453:503:280:37
3240Deptulska Maria1:08:113:1314:2221:4925:4328:4331:1535:4646:4952:431:00:421:04:101:07:271:08:11
UNTS3:1311:097:273:543:002:324:3111:035:547:593:283:170:44
4241Filipczak Natalia1:18:373:3114:0325:5229:4736:2539:4846:4157:101:02:351:09:341:13:131:17:561:18:37
PUKS Młode Orły3:3110:3211:493:556:383:236:5310:295:256:593:394:430:41
 
242Pudełek Michalinankl3:1110:5016:4619:5322:4125:1330:0238:36-----54:4257:141:01:251:02:04
LKS Górzanka Nawojowa Góra3:117:395:563:072:482:324:498:3416:062:324:110:39
47:3447:36
*39*39
237Dawidowska Nataliaabs
UKS Siódemka
236Hutsenko Yelyzavetaabs
WKS Wawel
239Biederman Adriannaabs
WKS Wawel
246Kreft Oliwiaabs
UKS Siódemka
 
 
 
W18 (14)4,7 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(44)3(37)4(53)5(56)6(33)7(58)8(77)9(46)10(48)11(100)Meta
 
1250Topór Magdalena47:402:439:3415:1817:3821:5525:4930:3234:3439:0143:5647:0347:40
WKS Wawel2:436:515:442:204:173:544:434:024:274:553:070:37
2252Bączek Małgorzata50:183:139:2616:4819:3223:2828:2933:2137:4042:3648:1549:4550:18
WKS Wawel3:136:137:222:443:565:014:524:194:565:391:300:33
3251Mianowska Julia54:113:4713:1319:2422:1526:0430:3336:2441:4646:1351:5453:3754:11
UNTS3:479:266:112:513:494:295:515:224:275:411:430:34
4247Olszanka Gabriela54:125:4912:3420:0424:1728:2032:3237:5542:1546:3152:0853:4054:12
KS OK!Sport5:496:457:304:134:034:125:234:204:165:371:320:32
5261Melzer Zofia55:033:2510:5617:3720:2125:2630:2436:4241:5847:0552:4454:2955:03
UKS Siódemka3:257:316:412:445:054:586:185:165:075:391:450:34
6260Słońska Zofia57:164:0215:4822:0125:0129:1634:0439:3644:1848:5755:0756:4157:16
WKS Wawel4:0211:466:133:004:154:485:324:424:396:101:340:35
7258Sroka Małgorzata1:00:233:4611:2919:5922:4026:4434:2540:3646:4252:0658:0859:491:00:23
UKS Patria3:467:438:302:414:047:416:116:065:246:021:410:34
8248Jarovaia Elena1:06:246:0814:3722:1926:0531:1437:3745:5751:4757:331:04:151:05:511:06:24
UKS Azymut 456:088:297:423:465:096:238:205:505:466:421:360:33
9253Dzierwa Hanna1:12:104:4113:1527:5231:0136:4444:2151:2256:511:03:091:09:511:11:301:12:10
KS Kościelec Chrzanów4:418:3414:373:095:437:377:015:296:186:421:390:40
10254Staszak Alicja1:15:344:1014:5124:2728:3836:5443:1451:0357:401:03:541:12:451:14:471:15:34
UNTS4:1010:419:364:118:166:207:496:376:148:512:020:47
11256Tywonek Julia1:52:268:0533:3349:3753:391:01:471:09:451:19:581:29:501:40:381:49:481:51:451:52:26
UKS OSiR8:0525:2816:044:028:087:5810:139:5210:489:101:570:41
 
257Żurek Martankl5:5317:1625:1828:0833:1537:1944:0551:5656:53-----1:03:351:04:101:01:43
UKS Siódemka5:5311:238:022:505:074:046:467:514:576:420:35*49
259Deyna Nataliaabs
UMKS Kwidzyn
255Susek Juliaabs
UKS Siódemka
 
 
 
W16 (16)4,1 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(56)3(33)4(55)5(39)6(36)7(35)8(46)9(51)10(50)11(100)Meta
 
1266Krempińska Julia43:255:288:2712:5719:1726:5327:3830:5735:2439:0840:3842:4943:25
UKS Azymut Pabianice5:282:594:306:207:360:453:194:273:441:302:110:36
2267Powichrowska Ilona47:095:189:1513:3019:5128:0329:3732:4938:0242:1044:2046:3847:09
UKS OSiR5:183:574:156:218:121:343:125:134:082:102:180:31
3277Cepurdej Katarzyna47:285:168:2813:0818:1825:0226:1230:2037:2442:3544:2546:5947:28
UMKS Kwidzyn5:163:124:405:106:441:104:087:045:111:502:340:29
4275Nitsch Aleksandra51:175:549:1714:5825:0032:2133:3336:5841:3646:1748:0650:3951:17
UNTS5:543:235:4110:027:211:123:254:384:411:492:330:38
5270Zelek Klaudia53:205:4311:0316:0023:0331:3532:5337:4943:2848:0049:4552:4253:20
UKS Patria5:435:204:577:038:321:184:565:394:321:452:570:38
6269Cepurdej Nina53:215:169:1816:5226:0932:4834:0637:3743:5048:0850:1652:5153:21
UMKS Kwidzyn5:164:027:349:176:391:183:316:134:182:082:350:30
7271Zielińska Oliwia53:586:0910:1515:2022:3634:0135:2639:2944:1948:4050:2253:1053:58
PUKS Młode Orły6:094:065:057:1611:251:254:034:504:211:422:480:48
8278Majewska Maja59:375:498:5720:3629:1537:4138:4443:3149:0853:4056:1659:0159:37
PUKS Młode Orły5:493:0811:398:398:261:034:475:374:322:362:450:36
9274Hałucha Martyna1:04:459:1614:2120:1029:2337:5839:2645:5352:4758:011:00:581:04:141:04:45
WKS Wawel9:165:055:499:138:351:286:276:545:142:573:160:31
10268Filipiak Adrianna1:05:125:008:3320:4128:1945:0145:5349:3854:5759:131:01:361:04:291:05:12
KS Hades5:003:3312:087:3816:420:523:455:194:162:232:530:43
11265Błyskosz Magdalena1:07:136:5310:2717:0328:4738:3239:4046:0253:0557:401:02:561:06:381:07:13
WKS Wawel6:533:346:3611:449:451:086:227:034:355:163:420:35
12263Nowak Maria1:14:209:1213:3922:0533:1445:5147:1652:3959:501:06:061:10:171:13:491:14:20
KS Hades9:124:278:2611:0912:371:255:237:116:164:113:320:31
13273Kwiecień Paulina1:25:4610:5418:2625:5236:4450:1752:291:01:471:13:301:20:101:22:261:25:111:25:46
PUKS Młode Orły10:547:327:2610:5213:332:129:1811:436:402:162:450:35
 
276Rutkowska Magdalenankl8:2913:3123:10-------------------------40:0145:3449:2150:12
UKS Siódemka8:295:029:3916:515:333:470:51
279Żmij Karolinaabs
The Vipers
280Chabiera Lenaabs
UNTS
 
 
 
W14 (17)2,8 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(32)3(56)4(65)5(55)6(46)7(59)8(51)9(100)Meta
 
1290Lamparska Maja28:333:336:499:0811:3616:3720:1422:4224:5227:5728:33
WKS Wawel3:333:162:192:285:013:372:282:103:050:36
2507Nowak Ania28:382:494:447:4010:3917:2221:0523:2825:2028:0128:38
UKS Azymut 452:491:552:562:596:433:432:231:522:410:37
3283Niessner Pola30:132:514:407:159:2615:2718:2820:5626:4629:4430:1325:38
WKS Wawel2:511:492:352:116:013:012:285:502:580:29*49
4292Michno Marta36:493:317:0210:5514:5621:5626:2129:3431:4436:1636:49
WKS Wawel3:313:313:534:017:004:253:132:104:320:33
5294Słońska Antonina37:213:135:258:2511:1116:2529:0231:2533:3436:4337:21
WKS Wawel3:132:123:002:465:1412:372:232:093:090:38
6298Pułczyńska Hanna39:203:5711:4814:4817:4723:1526:5531:5034:1438:4839:20
WKS Wawel3:577:513:002:595:283:404:552:244:340:32
7287Dzwonkowska Paulina39:304:078:1411:4014:5625:0729:0832:4534:5938:5539:30
UKS OSiR4:074:073:263:1610:114:013:372:143:560:35
8293Pieragowska Julia40:536:079:5013:4316:4523:2927:1034:2835:5440:1940:53
UKS Traper6:073:433:533:026:443:417:181:264:250:34
9286Pudełek Jowita43:573:597:2610:2714:1424:5829:2432:3835:1143:2243:57
LKS Górzanka Nawojowa Góra3:593:273:013:4710:444:263:142:338:110:35
10296Zawada Zuzanna44:314:277:0712:2215:3731:2235:5838:3440:2743:4944:31
WKS Wawel4:272:405:153:1515:454:362:361:533:220:42
11291Ciszek Katarzyna45:336:439:0415:2518:4930:0834:2938:4840:4945:0245:33
MKS MOS6:432:216:213:2411:194:214:192:014:130:31
12289Szutko Antonina46:049:2615:3518:2322:1529:0735:3038:3640:5345:3046:04
UKS Traper9:266:092:483:526:526:233:062:174:370:34
13285Kurtycz Natalia47:323:426:1714:3119:1228:3833:3238:1641:0146:3647:32
WKS Wawel3:422:358:144:419:264:544:442:455:350:56
14284Rygielska Kinga51:428:3315:1421:3325:0636:1140:3844:5246:5251:0451:42
UMKS Kwidzyn8:336:416:193:3311:054:274:142:004:120:38
15295Pupiec Agata52:0113:1819:2023:0527:2135:4141:0544:3146:5051:2852:01
UKS Siódemka13:186:023:454:168:205:243:262:194:380:33
16281Melzer Anna57:3416:0620:1725:2230:0838:1344:0047:5151:3657:0357:34
UKS Siódemka16:064:115:054:468:055:473:513:455:270:31
 
288Owsianka Wiktoriaabs
WKS Wawel
 
 
 
W12 (36)2,1 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(67)2(65)3(71)4(69)5(70)6(100)Meta
 
1315Borek Alicja15:062:515:559:2511:2513:5114:3515:06
UKS Traper2:513:043:302:002:260:440:31
2336Biskupska Julia17:253:157:2011:2413:1115:5216:4617:25
WKS Wawel3:154:054:041:472:410:540:39
3319Mikuła Daria17:363:107:0011:4613:3116:0616:5617:36
KOS BnO3:103:504:461:452:350:500:40
4334Olejnik Jaśmina18:073:196:3312:1013:4716:4317:3218:07
WKS Wawel3:193:145:371:372:560:490:35
5320Chabiera Filomena18:273:467:0711:3613:2816:5917:5218:27
UNTS3:463:214:291:523:310:530:35
6299Mikuła Iga18:392:596:3912:1213:5717:1718:0318:39
KOS BnO2:593:405:331:453:200:460:36
7312Mianowska Antonina19:163:018:1112:0314:5117:4618:3819:1617:14
UNTS3:015:103:522:482:550:520:38*75
8311Oliinyk Yelyzaveta19:333:517:3312:2514:3317:5318:5119:33
WKS Wawel3:513:424:522:083:200:580:42
9332Staniec Julia20:184:278:3313:2415:2618:3819:3920:18
MKS MOS4:274:064:512:023:121:010:39
10308Stefaniak Izabela20:373:407:3113:1115:1818:4319:4820:3719:50
KOS BnO3:403:515:402:073:251:050:49*100
11305Szczygieł Hanna20:384:068:0313:3415:3718:5319:5620:38
MKS MOS4:063:575:312:033:161:030:42
12309Porzycz Małgorzata21:153:379:0714:4916:4419:4120:3221:15
UKS Siódemka3:375:305:421:552:570:510:43
13301Kuciel Hanna21:303:457:5814:2916:2619:5720:5321:30
MKS MOS3:454:136:311:573:310:560:37
14335Nowak Zofia23:104:378:2515:1218:1021:3622:3023:10
KS Hades4:373:486:472:583:260:540:40
15330Zelek Martyna23:155:338:4613:1416:3221:4122:3623:15
UKS Patria5:333:134:283:185:090:550:39
16300Włodarczyk Wiktoria23:573:327:2015:4417:3922:2723:1823:57
UKS Traper3:323:488:241:554:480:510:39
17329Podgórska Marta24:383:136:3418:2620:1123:0423:5724:3823:59
KS Kościelec Chrzanów3:133:2111:521:452:530:530:41*100
18331Klimczak Olimpia25:455:3810:2517:4019:5124:0625:0425:45
UKS Siódemka5:384:477:152:114:150:580:41
19328Łącka Julia26:454:088:5013:5115:5625:1126:0526:45
UKS OSiR4:084:425:012:059:150:540:40
20324Hałucha Milena26:525:1710:4918:0920:4525:0726:1326:52
WKS Wawel5:175:327:202:364:221:060:39
21310Ciastoń Oliwia27:104:3310:3916:3019:1825:3126:2927:10
MKS MOS4:336:065:512:486:130:580:41
22303Marciniak Weronika28:0910:1314:5019:1222:2926:3127:2628:09
MKS MOS10:134:374:223:174:020:550:43
23321Masłowska Julia28:454:3010:5817:1520:5026:5627:5928:4525:44
MKS MOS4:306:286:173:356:061:030:46*75
24316Mamala Magdalena30:426:5011:5221:4124:2729:0730:0130:42
UKS Patria6:505:029:492:464:400:540:41
25326Łysoń Łucja33:274:248:5715:3817:4031:5532:4133:27
UKS Siódemka4:244:336:412:0214:150:460:46
26323Fitrzyk Magdalena33:293:557:3726:4428:4431:5632:5533:29
UKS Patria3:553:4219:072:003:120:590:34
27307Jabłońska Amelia39:085:2722:3628:3431:2037:2838:3039:08
MKS MOS5:2717:095:582:466:081:020:38
28322Lewandowska Antonina42:039:1625:3831:3234:2540:2241:2042:03
UKS Siódemka9:1616:225:542:535:570:580:43
29313Motylińska Anastazja42:0913:2118:0629:0031:2840:2641:2142:09
UKS Traper13:214:4510:542:288:580:550:48
30317Kubacka Maja42:327:0311:5528:0535:3540:2441:5742:32
UKS Traper7:034:5216:107:304:491:330:35
31314Barska Pola57:1610:2220:0432:0235:5454:5656:1057:16
MKS MOS10:229:4211:583:5219:021:141:06
32306Orlova Olga57:327:2714:2740:4851:4255:3156:4057:326:5454:55
Velikiy Novgorod7:277:0026:2110:543:491:090:52*63*75
 
302Szmidtka Martynankl10:25-----43:5348:1455:1856:1957:15
UKS Siódemka10:2533:284:217:041:010:56
304Bielecka Martankl16:15-----49:5654:041:01:121:02:121:02:54
UKS Siódemka16:1533:414:087:081:000:42
318Wojtas Juliaabs
WKS Wawel
333Trzebiatowska Martynaabs
UKS Siódemka
 
 
 
W10 (5)1,6 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(73)2(74)3(71)4(78)5(70)6(100)Meta
 
1340Duda Kornelia15:281:504:527:209:0713:5514:5315:28
UKS Traper1:503:022:281:474:480:580:35
2338Wysocka Michalina18:062:505:4910:1911:3715:2817:2618:06
MKS MOS2:502:594:301:183:511:580:40
3339Biskupska Małgorzata21:132:279:2213:2014:4118:2520:2721:13
WKS Wawel2:276:553:581:213:442:020:46
4337Podgórska Gabriela25:362:5912:2616:2517:5321:5624:5825:36
KS Kościelec Chrzanów2:599:273:591:284:033:020:38
5341Klimczak Oksana40:598:4413:5618:3922:4839:0040:1740:59
UKS Siódemka8:445:124:434:0916:121:170:42
 
 
 
W35 (14)4,7 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(44)3(37)4(53)5(56)6(33)7(58)8(77)9(46)10(48)11(100)Meta
 
1350Górnicka-Antonowicz Anna45:522:429:2615:4117:3521:1125:2430:0233:4838:3143:3245:1345:52
Indywidualny Mazowsze2:426:446:151:543:364:134:383:464:435:011:410:39
2345Karnia-Biskupska Anna59:083:5011:3718:4521:3527:5733:1539:2644:4450:1456:2758:2559:08
WKS Wawel3:507:477:082:506:225:186:115:185:306:131:580:43
3346Śliwczyńska Ilona1:02:524:1713:2820:5623:3829:2335:1441:3547:0153:311:00:081:02:121:02:52
Stowarzyszenie Team 360 stopni4:179:117:282:425:455:516:215:266:306:372:040:40
4344Porzycz Agnieszka1:02:553:1611:3521:5724:3429:4435:0841:4747:2453:1059:591:02:121:02:55
UKS Siódemka3:168:1910:222:375:105:246:395:375:466:492:130:43
5348Ratajczak Izabela1:03:513:4012:1518:5421:5930:3035:3743:1949:2054:571:01:161:03:081:03:51
UKS Siódemka3:408:356:393:058:315:077:426:015:376:191:520:43
6347Bańska-Bodziona Aneta1:06:113:5312:0019:5423:2033:3538:2244:5750:2255:491:03:081:05:371:06:11
10 BKPanc3:538:077:543:2610:154:476:355:255:277:192:290:34
7354Jabłońska Anna1:08:516:5920:0527:1131:2036:1941:2048:2455:321:00:501:06:131:08:091:08:51
indywidualnie6:5913:067:064:094:595:017:047:085:185:231:560:42
8343Gawron Katarzyna1:12:265:3620:1528:1331:1937:3643:4650:3256:131:01:521:09:461:11:491:12:26
WKS Wawel5:3614:397:583:066:176:106:465:415:397:542:030:37
9351Vetrova Elena1:14:295:1317:3127:2631:3036:5943:3250:2356:401:02:531:10:451:13:361:14:29
Velikiy Novgorod5:1312:189:554:045:296:336:516:176:137:522:510:53
10349Zbroja-Nowak Justyna1:21:116:1015:3824:2927:3833:2338:4351:2358:551:05:341:17:281:20:191:21:11
KS Hades6:109:288:513:095:455:2012:407:326:3911:542:510:52
11475Oliinyk Alona1:24:235:3924:5533:4937:0343:3051:2159:511:06:371:14:031:21:021:23:281:24:23
WKS Wawel5:3919:168:543:146:277:518:306:467:266:592:260:55
12353Machowska- Łącka Magdalena1:38:098:5722:2936:4039:3748:5358:551:12:321:19:401:26:251:34:501:37:111:38:09
UKS OSiR8:5713:3214:112:579:1610:0213:377:086:458:252:210:58
 
pk474Klimczak-Konkol Wioletta56:557:2817:1423:0325:4530:3234:5940:1944:5049:3054:5256:2156:5554:14
UKS Siódemka7:289:465:492:424:474:275:204:314:405:221:290:34*49
352Pabian Patrycjaabs
UMKS Kwidzyn
 
 
 
W40 (13)4,3 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(32)3(57)4(33)5(58)6(34)7(35)8(36)9(46)10(59)11(48)12(100)Meta
 
1358Biolik Agnieszka46:205:349:2013:0419:2824:3528:5531:1734:3938:3540:4644:0145:4146:20
UNTS5:343:463:446:245:074:202:223:223:562:113:151:400:39
2366Wołek Ewa51:123:275:5710:0218:1624:0228:4631:3637:5842:1845:0048:3650:3151:12
UNTS3:272:304:058:145:464:442:506:224:202:423:361:550:41
3367Konc Katarzyna53:023:386:1410:4717:3623:3532:1835:3539:1443:5746:3549:5852:2453:02
UKS Azymut Pabianice3:382:364:336:495:598:433:173:394:432:383:232:260:38
4364Roszak Maja54:042:355:309:5317:1225:2331:0235:2939:4845:0447:3851:4153:2854:04
UMKS Kwidzyn2:352:554:237:198:115:394:274:195:162:344:031:470:36
5360Marek Agnieszka1:00:023:567:4813:1321:2830:4135:3038:3044:0149:0452:1057:3159:241:00:02
indywidualnie3:563:525:258:159:134:493:005:315:033:065:211:530:38
6362Orlova Anna1:04:574:097:1413:0821:5529:5936:4042:3547:3153:3756:571:01:291:04:101:04:57
Velikiy Novgorod4:093:055:548:478:046:415:554:566:063:204:322:410:47
7365Kędzior Katarzyna1:05:563:476:3912:3621:3428:5635:0938:1942:5955:2458:351:03:221:05:171:05:56
UMKS Kwidzyn3:472:525:578:587:226:133:104:4012:253:114:471:550:39
8356Banach Janina1:19:419:4713:3924:2632:4741:3848:3052:5857:291:07:071:12:041:16:281:18:541:19:41
UMKS ORKAN9:473:5210:478:218:516:524:284:319:384:574:242:260:47
9355Słońska Bogusława1:20:127:1310:4823:0833:3043:0450:3354:2959:561:05:571:10:501:15:481:19:241:20:12
WKS Wawel7:133:3512:2010:229:347:293:565:276:014:534:583:360:48
10357Kuznetsova Olga1:29:545:4410:5317:2929:0038:4948:1952:3557:581:14:561:18:321:26:091:28:561:29:54
Velikiy Novgorod5:445:096:3611:319:499:304:165:2316:583:367:372:470:58
 
363YAHIRO YUMIEabs
Tokiwa Forest Runners
359Żmij Sylwiaabs
The Vipers
361KATAYAMA YASUKOabs
Tokiwa Forest Runners
 
 
 
W45 (8)4,1 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(56)3(33)4(55)5(39)6(36)7(35)8(46)9(51)10(50)11(100)Meta
 
1375Nowak Beata46:035:389:2614:2019:4726:5227:4531:3436:1340:2241:5345:1846:03
UKS Azymut 455:383:484:545:277:050:533:494:394:091:313:250:45
2372Wysocka Joanna55:475:5510:3616:1423:3632:5134:1838:3644:3749:3951:5255:0655:47
WKS Śląsk5:554:415:387:229:151:274:186:015:022:133:140:41
3508Deptulska Agnieszka1:05:026:4512:0418:5225:4035:3636:5441:4251:4258:251:00:571:04:141:05:02
UNTS6:455:196:486:489:561:184:4810:006:432:323:170:48
4370Perfikowska Aleksandra1:07:539:1615:0021:5428:4638:3840:0044:4554:491:01:261:03:551:07:121:07:53
UMKS Kwidzyn9:165:446:546:529:521:224:4510:046:372:293:170:41
5371Mianowska Dorota1:08:105:3210:1915:3823:1341:1142:3247:1757:451:01:541:04:331:07:171:08:10
UNTS5:324:475:197:3517:581:214:4510:284:092:392:440:53
6373Staszak Anna1:16:536:1714:3521:4029:0347:0348:2653:221:03:371:10:271:12:531:16:101:16:53
UNTS6:178:187:057:2318:001:234:5610:156:502:263:170:43
7376Ianchenkova Tatiana1:25:037:1613:1534:0344:3055:0956:211:01:381:09:021:16:331:19:131:24:061:25:0324:12
OK Kaliningrad7:165:5920:4810:2710:391:125:177:247:312:404:530:57*65
 
368Trykozko Urszulaabs
Stowarzyszenie Team 360 stopni
 
 
 
W50 (7)3,5 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(72)2(52)3(45)4(53)5(65)6(77)7(47)8(50)9(100)Meta
 
1384Bugaj Teresa46:033:295:1210:2514:1520:4730:3537:0142:1745:1446:0340:36
WKS Wawel3:291:435:133:506:329:486:265:162:570:49*49
2380Wołowczyk Mariola47:366:468:2113:2617:2023:2631:5038:3443:4546:5347:36
UNTS6:461:355:053:546:068:246:445:113:080:43
3377Kurzyp Anna53:555:497:4313:1116:1524:1533:1742:5649:0153:0153:55
indywidualnie5:491:545:283:048:009:029:396:054:000:54
4381Temnikova Olga1:05:436:398:5415:4324:2231:0641:3255:051:00:441:04:481:05:43
Princip6:392:156:498:396:4410:2613:335:394:040:55
5382Dyzio Anna1:09:337:1311:2818:4923:3933:3745:4456:041:05:201:08:411:09:33
WKS Wawel7:134:157:214:509:5812:0710:209:163:210:52
6383Wołek Małgorzata1:10:187:2710:1619:0524:3834:2346:3956:291:04:051:09:151:10:18
UNTS7:272:498:495:339:4512:169:507:365:101:03
7379AUGHUET Laurence1:23:205:168:1215:0339:1346:301:03:141:12:121:18:251:22:261:23:20
ASUB5:162:566:5124:107:1716:448:586:134:010:54
 
 
 
W55 (5)3,3 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(65)3(77)4(35)5(39)6(46)7(59)8(51)9(70)10(100)Meta
 
1386Czerkawska Urszula44:295:0810:4019:5322:3428:4233:3236:5739:0442:2943:3644:29
UKS Sparta Czyżowice5:085:329:132:416:084:503:252:073:251:070:53
2390Movko Marina44:503:519:4718:3621:1427:1432:3437:2839:2642:3343:5244:50
UKS Azymut 453:515:568:492:386:005:204:541:583:071:190:58
3389Chernysheva Tatiana1:00:014:3310:2132:0936:2942:3247:2650:3954:0257:5259:051:00:01
OK Kaliningrad4:335:4821:484:206:034:543:133:233:501:130:56
 
388Semenova Elenankl4:4211:2228:54-----43:1051:2255:2758:521:03:241:07:231:08:2327:08
Petersburg4:426:4017:3214:168:124:053:254:323:591:00*34
387Zenchenko Tamaraabs
Dnepr Ukraina
 
 
 
W60 (9)2,9 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(76)3(56)4(33)5(55)6(46)7(49)8(50)9(100)Meta
 
1392Miroshnichenko Elena45:184:129:5312:3018:2726:1232:2138:5940:3844:2545:18
PionerSK Pionerskiy4:125:412:375:577:456:096:381:393:470:53
2391Biziuk Halina46:334:1410:2513:0519:4227:3632:2940:2341:5745:4646:33
UMKS ORKAN4:146:112:406:377:544:537:541:343:490:47
3397Soloveva Elena47:374:009:2211:5920:5128:1532:3941:3343:1846:4947:37
PionerSK Pionerskiy4:005:222:378:527:244:248:541:453:310:48
4394Mikielska Danuta53:487:2614:0717:0825:0533:0338:2545:4349:4953:0453:48
UMKS ORKAN7:266:413:017:577:585:227:184:063:150:44
5401Lewoń Ewa1:01:317:0717:5420:2329:1140:2045:3954:2856:121:00:261:01:31
UMKS ORKAN7:0710:472:298:4811:095:198:491:444:141:05
6400Wróblewska Bogna1:04:557:3115:3419:0727:2537:0447:4156:3058:371:03:471:04:55
KS OK!Sport7:318:033:338:189:3910:378:492:075:101:08
7398Łuńska Regina1:08:2913:0920:3523:5932:4944:4152:221:00:511:02:551:07:281:08:29
UMKS ORKAN13:097:263:248:5011:527:418:292:044:331:01
8396Lazareva Natalia1:11:007:2014:2317:2838:2848:4855:061:03:391:05:311:09:571:11:00
UKS Azymut 457:207:033:0521:0010:206:188:331:524:261:03
9395Olbrycht Anna1:47:4915:4927:0532:5845:521:02:531:17:021:31:171:36:091:45:521:47:49
Indywidualny Mazowsze15:4911:165:5312:5417:0114:0914:154:529:431:57
 
 
 
W65 (3)2,8 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(33)3(77)4(46)5(47)6(49)7(50)8(100)Meta
 
1402Czabańska Małgorzata58:125:4115:1427:1938:3745:0050:3452:4057:0858:12
UKS Azymut 455:419:3312:0511:186:235:342:064:281:04
2406Asylova Alla1:01:5312:4321:4534:0343:2748:1154:4057:311:00:571:01:53
Kaliningrad12:439:0212:189:244:446:292:513:260:56
3404Henkova Svatava1:10:247:1217:3633:5347:3653:2759:551:03:441:09:141:10:24
Radioklub Blansko7:1210:2416:1713:435:516:283:495:301:10
 
 
 
M21S (10)4,9 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(52)3(44)4(60)5(37)6(53)7(57)8(65)9(77)10(39)11(46)12(59)13(51)14(48)
15(100)Meta
 
1416Lubkiewicz Tomasz42:533:555:3610:1513:3316:0518:0219:4023:5729:4533:4336:4738:4039:5340:54
WKS Wawel3:551:414:393:182:321:571:384:175:483:583:041:531:131:01
42:2142:53
1:270:32
2407Łubis Michał47:442:404:2610:5814:3118:1520:2922:1526:5033:1437:2640:3942:3944:0745:41
UKS Azymut Pabianice2:401:466:323:333:442:141:464:356:244:123:132:001:281:34
47:1147:44
1:300:33
3415Temnikov Ilya54:223:075:0712:4616:4320:2622:5724:5030:1437:3842:3945:5249:1650:2751:42
Princip3:072:007:393:573:432:311:535:247:245:013:133:241:111:15
53:5054:22
2:080:32
4410Krempiński Piotr55:552:564:458:4812:1916:0027:2728:5733:2439:4144:2347:5450:2552:1153:33
UKS Azymut Pabianice2:561:494:033:313:4111:271:304:276:174:423:312:311:461:22
55:1155:55
1:380:44
5476Oliinyk Illia57:353:045:1710:0214:4218:1320:5023:4429:4837:3743:1147:0049:2851:1054:21
WKS Wawel3:042:134:454:403:312:372:546:047:495:343:492:281:423:11
56:5757:35
2:360:38
6412Spadik Mateusz1:01:544:376:1816:3720:4726:0229:0431:1336:5944:0949:3454:0156:1857:5459:55
UMKS Kwidzyn4:371:4110:194:105:153:022:095:467:105:254:272:171:362:01
1:01:221:01:54
1:270:32
7408Kożyczkowski Edward1:02:585:587:3517:4822:1826:3929:0030:5636:1343:4749:0752:4055:0156:341:00:09
Bolszewo5:581:3710:134:304:212:211:565:177:345:203:332:211:333:35
1:02:031:02:58
1:540:55
8413Kluska Rafał1:07:413:165:0915:2720:4024:5027:4129:4635:4745:3251:1256:0059:181:01:351:03:38
MKS Skarmat3:161:5310:185:134:102:512:056:019:455:404:483:182:172:03
1:07:051:07:41
3:270:36
 
414Torchała Mariuszabs
UMKS Kwidzyn
409Semenov Peterabs
Petersburg
 
 
 
W21S (11)4,5 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(52)3(57)4(53)5(65)6(55)7(35)8(39)9(59)10(51)11(50)12(100)Meta
 
1421Durzyńska Katarzyna45:133:265:2610:3112:1917:1322:4328:1432:5837:5139:3142:0644:3945:13
HKS Azymut3:262:005:051:484:545:305:314:444:531:402:352:330:34
2417Kocińska Agnieszka47:554:026:5812:1713:5919:1925:1531:2235:3440:4842:4244:3147:1447:55
UMKS ORKAN4:022:565:191:425:205:566:074:125:141:541:492:430:41
3426Chęcińska Angelika48:024:125:4910:2516:0320:2225:3430:3835:0039:5441:3545:1247:2348:02
UKS Azymut 454:121:374:365:384:195:125:044:224:541:413:372:110:39
4424Biniecka Małgorzata49:033:486:0711:5414:0319:5025:3631:3936:5142:2144:0645:4848:2449:03
UKS Azymut Pabianice3:482:195:472:095:475:466:035:125:301:451:422:360:39
5423Pacek Karolina50:383:275:3910:3513:0717:5224:0331:0038:0743:1244:5547:2550:0250:38
Indywidualny Mazowsze3:272:124:562:324:456:116:577:075:051:432:302:370:36
6420Patejko Patrycja59:324:467:1414:2016:3222:2330:5838:1043:4350:1852:4155:0358:4059:32
KS Spójnia Warszawa4:462:287:062:125:518:357:125:336:352:232:223:370:52
7427Gilinowska Ela1:09:176:539:2115:1617:2524:0542:4149:1955:031:00:451:02:311:04:241:08:401:09:17
5 Pułk Artylerii6:532:285:552:096:4018:366:385:445:421:461:534:160:37
8505Bakhowska Natalia1:31:517:2111:2331:5236:0144:4655:051:04:461:13:161:20:191:23:391:26:431:30:511:31:51
Indywidualna7:214:0220:294:098:4510:199:418:307:033:203:044:081:00
 
428Bąkowska Dominikankl4:167:0518:2922:2429:5049:13----------54:0556:431:02:331:06:331:07:22
PKO Harpagan4:162:4911:243:557:2619:234:522:385:504:000:49
418Wiercińska Annankl14:0020:02-----------------------------------45:03-----52:5254:44
MKS Metalowiec14:006:0225:017:491:52
425Korczyc Annaabs
10 BKPanc
 
 
 
10N (8)1,5 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(73)2(74)3(69)4(75)5(100)Meta
 
1500Łaska Amelia16:452:557:4311:5614:4816:0416:45
MKS Metalowiec2:554:484:132:521:160:41
2431Bączek Jędrzej17:583:029:0711:5715:2217:0417:5810:26
UKS Technik Ruciane-Nida3:026:052:503:251:420:54*78
3432Kmiecińska Maria21:374:3610:4314:1918:5320:4421:37
PUKS Młode Orły4:366:073:364:341:510:53
4429Duda Łukasz28:352:4815:5119:1125:2827:5028:3517:41
UKS Traper2:4813:033:206:172:220:45*78
5478Błachut Olgierd28:455:4711:5117:0725:5127:2928:45
Indywidualna5:476:045:168:441:381:16
 
433Mielnik Lilaabs
Indywidualna
430Uryga Arturabs
WKS Wawel
434Mielnik Stanisławabs
Indywidualna
 
 
 
10R (32)1,5 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(73)2(74)3(69)4(75)5(100)Meta
 
1438Szymerowska Emilia13:122:125:047:3811:0612:2513:12
UKS Siódemka2:122:522:343:281:190:47
2446Kujda Remigiusz13:462:496:058:3711:3813:0013:46
Osielsko2:493:162:323:011:220:46
3445Tadejewski Nikodem13:572:306:108:5111:3913:1413:57
UMKS ORKAN2:303:402:412:481:350:43
4481Wolny Maciej13:582:266:239:0212:0213:1613:58
MMRP2:263:572:393:001:140:42
5484Kosińska Zofia14:262:206:218:5312:0313:2314:26
Indywidualna2:204:012:323:101:201:03
6448Wolny Michał14:272:246:229:0012:0513:2514:27
niezrzeszony2:243:582:383:051:201:02
7436Tikhomirov Ivan16:322:378:2711:1214:3715:5016:32
Omega RUS2:375:502:453:251:130:42
8439Kmieciński Franciszek16:443:086:5610:0914:0215:4216:44
PUKS Młode Orły3:083:483:133:531:401:02
9485Carette Rodolphe16:593:158:0411:2914:5716:1316:59
MMRP3:154:493:253:281:160:46
10449Wolny Piotr17:023:078:0011:2814:5916:1717:0210:10
MMRP3:074:533:283:311:180:45*78
11503Jabłońska Paulina17:243:058:3211:4515:1016:3517:24
Mos Wrocław3:055:273:133:251:250:49
12504Błażuk Pola17:252:548:3111:3715:0316:3317:25
Mos Wrocław2:545:373:063:261:300:52
13447Gronostaj Natalia19:243:398:3512:2517:2218:3819:24
MKS MOS3:394:563:504:571:160:46
14511Opanowicz Maja20:143:339:2014:2017:5319:1820:14
UKS Siódemka3:335:475:003:331:250:56
15443Kizerwetter Mikołaj20:342:559:4214:1818:1219:5020:34
MMRP2:556:474:363:541:380:44
16Gronostaj Sebastian20:353:498:5612:4217:4519:3420:35
Indywidualna3:495:073:465:031:491:01
17441Banach Zuzanna22:454:259:3814:2520:0021:5622:45
WKS Grunwald4:255:134:475:351:560:49
18472Konkol Aleksander23:123:3810:0614:2419:4721:5923:12
UKS Siódemka3:386:284:185:232:121:13
19440Patejko Zuzanna25:464:5210:2415:5923:1424:4025:46
KS Spójnia Warszawa4:525:325:357:151:261:06
20512Opanowicz Kuba27:064:0712:4019:4123:3025:5427:066:377:1918:2424:23
UKS Siódemka4:078:337:013:492:241:12*63*67*78*70
21513Richert Maja30:176:1613:1018:0725:1028:4130:17
UKS Siódemka6:166:544:577:033:311:36
22510Ławrynowicz Lena31:195:1914:4323:3428:2830:3131:19
UKS Siódemka5:199:248:514:542:030:48
23435Patejko Jan31:294:5311:3016:4124:5629:3731:29
KS Spójnia Warszawa4:536:375:118:154:411:52
24444Chęciński Maksymilian33:215:0515:1023:1830:0931:5533:217:418:59
UKS Azymut 455:0510:058:086:511:461:26*63*67
25442Forystek Codi i Kasia33:295:3316:2621:4328:1131:4733:29
WKS Wawel5:3310:535:176:283:361:42
26496Pustkowska Jagoda33:305:3115:2622:1829:1832:1633:30
Indywidualna5:319:556:527:002:581:14
27469Augustyniak Amelia Blanka42:415:4623:3433:0438:4441:2042:41
UKS Siódemka5:4617:489:305:402:361:21
28497Pustkowska Malina44:068:4318:1729:2039:0142:3344:06
Indywidualna8:439:3411:039:413:321:33
 
437Uryga Adamabs
WKS Wawel
Życzkowski Karolabs
UKS Siódemka
Szymerowska Celinaabs
UKS Siódemka
Życzkowska Nataliaabs
UKS Siódemka
 
 
 
OPEN1 (11)2,5 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(73)2(63)3(76)4(56)5(71)6(59)7(51)8(70)9(100)Meta
 
1450Opanowicz Krzysztof23:001:462:495:307:3513:2916:4418:2821:2522:2523:00
UKS Siódemka1:461:032:412:055:543:151:442:571:000:35
2Antonowicz Mila26:021:473:146:058:1014:0617:5220:2424:0725:1526:02
Indywidualna1:471:272:512:055:563:462:323:431:080:47
3451Ratajczak Piotr27:402:414:478:3910:5917:3620:4422:1225:4326:5327:40
UMKS ORKAN2:412:063:522:206:373:081:283:311:100:47
4471Gendek Marta43:462:264:027:2517:1827:5033:5338:0841:5342:5443:46
UNTS2:261:363:239:5310:326:034:153:451:010:52
5489Chwiejczak Dorota51:133:527:2612:3621:3231:0839:4743:0749:0750:1651:13
Indywidualna3:523:345:108:569:368:393:206:001:090:57
6454Pułczyńska Agnieszka1:14:584:009:0014:5420:5236:171:01:301:06:191:12:111:13:521:14:58
WKS Wawel4:005:005:545:5815:2525:134:495:521:411:06
7492Visnes Maria1:37:033:487:1115:0424:3943:071:16:261:22:031:34:041:36:351:37:03
Indywidualna3:483:237:539:3518:2833:195:3712:012:310:28
8493Erdal Camilla1:38:114:007:1815:4124:4143:111:16:341:22:041:34:011:36:251:38:11
Indywidualna4:003:188:239:0018:3033:235:3011:572:241:46
 
452Kosińska Zofiaabs
niezarejestrowana
Ludwiczak Karolinaabs
Indywidualna
Dudek Izabelaabs
 
 
 
OPEN2 (18)4,8 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(72)2(62)3(60)4(38)5(37)6(56)7(33)8(34)9(59)10(50)11(70)12(100)Meta
 
1515Olech Przemysław0:000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.00
UKS Siódemka
2457Erdal Martin54:283:2510:1216:0819:1722:1331:5336:3042:0746:5450:4553:2054:0754:28
Samnanger IL3:256:475:563:092:569:404:375:374:473:512:350:470:21
3458Kizerwetter Małgorzata59:053:5112:1319:3422:5226:3333:0037:5044:3850:5855:1157:2158:2159:05
niezarejestrowana3:518:227:213:183:416:274:506:486:204:132:101:000:44
4514Mydlarski jarosław59:504:1311:3318:0621:3129:1536:5641:5047:2652:5256:2458:1959:1059:50
PKO Harpagan4:137:206:333:257:447:414:545:365:263:321:550:510:40
5463Opanowicz Kamila1:08:594:0514:0121:5026:3431:2939:0945:2953:591:00:561:05:291:07:121:08:141:08:59
UKS Siódemka4:059:567:494:444:557:406:208:306:574:331:431:020:45
6461Chugunov Vladimir1:15:184:1613:1520:4824:4229:4839:4447:5556:591:05:181:11:381:13:301:14:371:15:18
Kaliningrad4:168:597:333:545:069:568:119:048:196:201:521:070:41
7Kulaszewicz Joanna1:17:364:5514:1022:2027:0534:1543:1249:111:00:121:06:521:13:271:15:411:16:521:17:36
Indywidualna4:559:158:104:457:108:575:5911:016:406:352:141:110:44
8509Deptulski Tomasz1:21:076:1616:0928:0133:4439:1848:3855:381:03:191:11:561:16:501:19:081:20:191:21:07
UNTS6:169:5311:525:435:349:207:007:418:374:542:181:110:48
44:19
*45
9462Tikhomirov Maxim1:24:485:2218:3427:5933:1138:0147:0454:531:05:221:14:031:19:101:22:301:23:571:24:48
Omega RUS5:2213:129:255:124:509:037:4910:298:415:073:201:270:51
10464Szrama Dariusz1:42:146:5417:3727:5143:4048:061:09:271:16:541:23:231:30:291:39:201:40:561:41:421:42:14
PUKS Młode Orły6:5410:4310:1415:494:2621:217:276:297:068:511:360:460:32
11459Typańska Monika1:42:554:5019:5529:4635:0840:421:00:111:07:581:21:101:30:391:37:321:40:051:41:411:42:55
indywidualnie4:5015:059:515:225:3419:297:4713:129:296:532:331:361:14
1:41:43
*100
12460Filipiak Agnieszka2:06:006:4420:0339:5047:2254:251:10:081:23:051:44:391:54:172:02:042:03:532:05:102:06:00
KS Hades6:4413:1919:477:327:0315:4312:5721:349:387:471:491:170:50
13453Daruk Mariusz2:06:234:0453:111:02:141:07:401:14:421:31:071:37:211:48:571:55:542:02:242:04:322:05:452:06:23
indywidualnie4:0449:079:035:267:0216:256:1411:366:576:302:081:130:38
 
488Mrozowski Przemeknkl3:1110:3716:24-----30:5237:2941:5148:5855:351:04:581:06:271:07:171:07:56
UKS Siódemka3:117:265:4714:286:374:227:076:379:231:290:500:39
480Swęda Marcinabs
Indywidualna
465Mielnik Łukaszabs
Indywidualna
498Szymon Melzerabs
UKS Siódemka
490Chabiera Tomaszabs
Indywidualna