Baltic Cup 2019 Sprintczw. 02.05.2019 20:47
UKS Siódemka RumiaRumia
Wyniki z międyczasamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10R (13)1,5 km 0 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(32)3(33)4(41)5(46)6(45)7(57)8(39)9(58)10(54)11(55)12(100)Meta
 
1Modzelewski Mateusz21:092:373:394:357:1810:3810:5511:3614:4916:4717:4419:2020:5521:09
UKS Siódemka2:371:020:562:433:200:170:413:131:580:571:361:350:14
2Roman Antonia21:352:413:494:598:3710:3110:4811:2614:0417:2418:0219:2221:2021:35
UKS Siódemka2:411:081:103:381:540:170:382:383:200:381:201:580:15
3Kujda Remigiusz21:492:173:064:056:518:579:119:4212:2014:0515:0119:5421:3121:49
Osielsko2:170:490:592:462:060:140:312:381:450:564:531:370:18
4Ludwiczak Kornel22:202:243:144:087:259:5710:1110:4914:3216:4917:3919:3122:0322:20
indywidualnie2:240:500:543:172:320:140:383:432:170:501:522:320:17
5Maksimovich Aleksandr23:192:073:013:507:1312:4812:5913:2316:2718:1118:5921:0823:0423:19
Korshunyata2:070:540:493:235:350:110:243:041:440:482:091:560:15
9:3210:00
*45*57
6Witkowska Agata24:302:553:394:548:5211:2811:4612:1915:5218:3921:0622:4524:1924:30
indywidualnie2:550:441:153:582:360:180:333:332:472:271:391:340:11
7Ławrynowicz Lena24:552:453:515:048:3711:4312:0912:4516:1419:1620:5122:2024:3924:55
UKS Siódemka2:451:061:133:333:060:260:363:293:021:351:292:190:16
8Romanowska Weronika24:582:423:464:599:0311:4712:1312:5216:4520:1321:1422:3424:4324:58
UKS Siódemka2:421:041:134:042:440:260:393:533:281:011:202:090:15
9Tikhomirov Ivan34:385:067:269:1214:4818:3218:5920:2724:3128:2429:2331:3934:1234:38
Club - Omega Rus5:062:201:465:363:440:271:284:043:530:592:162:330:26
10Życzkowski Karol38:313:575:317:0514:4718:1118:4023:1928:1431:3632:4735:0638:1038:31
UKS Siódemka3:571:341:347:423:240:294:394:553:221:112:193:040:21
11Pustkowska Basia38:395:427:199:5715:5919:5120:0420:3827:3630:0532:2233:4338:2438:39
indywidualnie5:421:372:386:023:520:130:346:582:292:171:214:410:15
12Pustkowski Wojciech50:576:168:3510:0916:2221:3627:3928:1536:1441:5043:2147:2150:3550:57
indywidualnie6:162:191:346:135:146:030:367:595:361:314:003:140:22
 
Życzkowska Nataliankl2:183:244:347:5411:3511:50-----15:0217:0517:5719:4821:4021:59
UKS Siódemka2:181:061:103:203:410:153:122:030:521:511:520:19
 
 
 
M12 (13)1,8 km 0 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(41)5(40)6(46)7(45)8(57)9(39)10(48)11(55)12(58)13(100)Meta
 
1Ludwin Jakub17:431:292:333:115:076:268:298:409:0411:1713:3214:4915:2717:3217:43
KS Kościelec Chrzanów1:291:040:381:561:192:030:110:242:132:151:170:382:050:11
2Klakla Kacper17:471:102:092:574:556:118:178:278:4910:5512:5813:5614:5417:3517:47
KS Kościelec1:100:590:481:581:162:060:100:222:062:030:580:582:410:12
3Chodlewski Antoni18:190:571:522:264:435:467:297:387:599:5611:4715:5116:2618:0818:19
KS Kościelec0:570:550:342:171:031:430:090:211:571:514:040:351:420:11
13:04
*58
4Tarnowski Przemo19:431:112:143:045:066:188:178:268:4810:5112:4617:1617:5619:3419:43
WKS Wawel1:111:030:502:021:121:590:090:222:031:554:300:401:380:09
5Pułczyński Jeremi21:261:352:483:356:007:3810:0610:1910:4612:5815:5117:0117:5321:1621:26
WKS Wawel1:351:130:472:251:382:280:130:272:122:531:100:523:230:10
6Chodlewski Szymon23:012:263:284:187:018:2710:2610:3911:0012:5415:2918:2319:0522:4923:01
KS Kościelec Chrzanów2:261:020:502:431:261:590:130:211:542:352:540:423:440:12
7Kuzhelko Andrei24:241:312:473:436:357:5510:3610:5311:2313:4117:0820:5921:4624:0924:24
Korshunyata1:311:160:562:521:202:410:170:302:183:273:510:472:230:15
8Mordarski Oskar25:501:292:323:166:077:3310:1210:2510:5713:3116:4320:2220:5925:3625:50
UKS Patria1:291:030:442:511:262:390:130:322:343:123:390:374:370:14
18:3318:57
*54*58
9Zhilin Timofey26:052:023:344:277:269:1612:4613:0313:3816:1820:1021:4623:0125:5326:05
X-race.info2:021:320:532:591:503:300:170:352:403:521:361:152:520:12
10Żmij Szymon34:461:433:384:388:109:4516:0216:1817:1719:4924:1426:3828:0434:3434:46
The Vipers1:431:551:003:321:356:170:160:592:324:252:241:266:300:12
11Duplak Maciej37:161:452:583:459:2811:0813:3013:4314:1217:1520:0227:4528:4537:0337:16
UKS Patria1:451:130:475:431:402:220:130:293:032:477:431:008:180:13
12Majewski Kuba43:174:436:127:1512:3817:0121:1721:3922:4828:3833:2236:1140:3642:5843:17
UKS Siódemka4:431:291:035:234:234:160:221:095:504:442:494:252:220:19
 
Motała Piotrabs
UKS Siódemka
 
 
 
M14 (15)2,3 km 0 m15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(40)3(41)4(57)5(45)6(46)7(47)8(39)9(44)10(35)11(36)12(34)13(54)14(55)
15(100)Meta
 
1Maciejewski Bartłomiej16:000:542:383:334:555:175:265:587:059:069:3110:0512:0014:1214:46
BKS Wataha Warszawa0:541:440:551:220:220:090:321:072:010:250:341:552:120:34
15:5116:00
1:050:09
2Wójcik Paweł17:321:002:473:505:175:375:466:177:259:229:4710:2012:0714:2114:58
WKS Wawel1:001:471:031:270:200:090:311:081:570:250:331:472:140:37
17:2217:32
2:240:10
3Żesławski Jakub18:251:163:124:135:576:196:287:048:2510:3511:0611:4613:5216:2317:03
WKS Wawel1:161:561:011:440:220:090:361:212:100:310:402:062:310:40
18:1418:25
1:110:11
4Bublik Piotr19:520:582:454:105:416:026:196:508:0910:0510:2911:0313:2115:5216:40
WKS Wawel0:581:471:251:310:210:170:311:191:560:240:342:182:310:48
19:4219:52
3:020:10
5Owsiak, Stanisław21:451:113:194:256:066:306:407:1611:3113:4314:1014:5216:3919:2220:17
BKS Wataha Warszawa1:112:081:061:410:240:100:364:152:120:270:421:472:430:55
21:3421:45
1:170:11
6Didorenko Mikhail23:071:324:045:207:187:447:568:4010:1113:0013:4014:2317:0820:4121:31
Korshunyata1:322:321:161:580:260:120:441:312:490:400:432:453:330:50
22:5723:07
1:260:10
7Kwiatkowski Olaf23:121:133:214:276:387:047:147:529:2312:5913:3214:0716:1219:0819:50
KOS BnO Szczecin1:132:081:062:110:260:100:381:313:360:330:352:052:560:42
23:0023:12
3:100:12
8Kujda Tymoteusz23:251:214:005:147:137:387:478:3210:1012:5514:4215:2417:4020:3821:51
Osielsko1:212:391:141:590:250:090:451:382:451:470:422:162:581:13
23:1523:25
1:240:10
9Grzegorczyk Borys23:531:254:035:167:217:528:038:5210:3013:2613:5914:5217:3321:1222:33
WKS Wawel1:252:381:132:050:310:110:491:382:560:330:532:413:391:21
23:4323:53
1:100:10
10Kotkowiak Bartosz24:121:324:175:347:408:098:189:0610:4413:3914:1615:0718:0621:3122:34
KOS BnO Szczecin1:322:451:172:060:290:090:481:382:550:370:512:593:251:03
24:0024:12
1:260:12
11Modzelewski Mikołaj26:081:123:357:249:5810:2410:4211:1912:4515:1815:5916:4019:2023:2024:15
UKS Siódemka1:122:233:492:340:260:180:371:262:330:410:412:404:000:55
25:5826:08
1:430:10
 
Stopczyński Bartosznkl1:052:564:065:466:106:197:018:3510:4811:1611:5614:1716:47-----
BKS Wataha Warszawa1:051:511:101:400:240:090:421:342:130:280:402:212:30
18:2418:3518:25
1:370:11*100
pkKonkol Marcin44:481:2212:0313:5816:5117:1617:3618:3520:3524:0124:5725:4128:4942:1943:19
UKS Siódemka1:2210:411:552:530:250:200:592:003:260:560:443:0813:301:00
44:3544:48
1:160:13
Antonowicz Janabs
UNTS Warszawa
Pisarek Kordianabs
WKS Wawel
 
 
 
M16/18 (8)3,0 km 0 m17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(38)3(37)4(36)5(39)6(49)7(50)8(51)9(54)10(58)11(57)12(46)13(47)14(32)
15(42)16(56)17(100)Meta
 
1Olszewski Bartłomiej23:061:313:304:074:306:339:4211:4012:3213:2313:4616:2116:5017:2419:50
UNTS Warszawa1:311:590:370:232:033:091:580:520:510:232:350:290:342:26
21:3522:2022:5623:06
1:450:450:360:10
2Żesławski Mateusz24:211:083:163:554:216:3110:5412:3213:2814:1514:3717:0117:3118:0620:57
WKS Wawel1:082:080:390:262:104:231:380:560:470:222:240:300:352:51
22:5423:3724:1124:21
1:570:430:340:10
3Czyński Miłosz25:201:163:234:014:256:3411:4313:3114:2715:1415:3618:0018:3319:0421:55
KOS BnO Szczecin1:162:070:380:242:095:091:480:560:470:222:240:330:312:51
23:5324:3625:1025:2018:22
1:580:430:340:10*45
4Tarnowski Jan29:061:264:395:295:558:3313:1615:2116:3017:2517:4420:5621:2722:0525:10
WKS Wawel1:263:130:500:262:384:432:051:090:550:193:120:310:383:05
27:2928:1828:5729:06
2:190:490:390:09
5Kotkowiak Piotr31:101:294:044:485:157:5013:1415:3016:3217:2117:4122:5123:2424:0027:04
KOS BnO Szczecin1:292:350:440:272:355:242:161:020:490:205:100:330:363:04
29:2530:1630:5931:10
2:210:510:430:11
6Bielecki Michał38:242:025:025:596:4810:0315:2217:4119:0120:0920:5726:5927:4128:2833:02
UKS Siódemka2:023:000:570:493:155:192:191:201:080:486:020:420:474:34
36:0437:1938:0838:24
3:021:150:490:16
7Kujda Bartosz41:381:304:595:496:309:5122:5025:5327:0628:0628:3432:0732:4433:2336:24
Osielsko1:303:290:500:413:2112:593:031:131:000:283:330:370:393:01
39:2840:3541:2541:38
3:041:070:500:13
 
Pierzchała Michałabs
UNTS Warszawa
 
 
 
M20/21/35 (20)3,6 km 0 m23 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(40)3(41)4(33)5(34)6(35)7(36)8(37)9(38)10(39)11(47)12(46)13(45)14(48)
15(49)16(50)17(51)18(52)19(53)20(54)21(55)22(56)23(100)Meta
 
1Galicz Karol24:010:512:473:314:525:397:187:458:058:4210:4811:4012:1512:2314:26
BKS Wataha Warszawa0:511:560:441:210:471:390:270:200:372:060:520:350:082:03
17:0418:3019:1820:1320:5222:1422:4623:2523:5124:01
2:381:260:480:550:391:220:320:390:260:10
2Hosokawa Tomoki25:170:502:583:495:226:127:598:278:489:2511:4312:4913:2113:3015:49
Tokiwa Forest Runners0:502:080:511:330:501:470:280:210:372:181:060:320:092:19
18:0019:3820:2621:3022:1023:3324:0324:4125:0825:17
2:111:380:481:040:401:230:300:380:270:09
3Ogdowski Bartłomiej25:210:472:553:515:216:138:048:338:569:3311:5512:5313:2413:3315:37
UKS Siódemka0:472:080:561:300:521:510:290:230:372:220:580:310:092:04
17:4119:1620:0621:0821:5123:2824:0324:4125:1125:21
2:041:350:501:020:431:370:350:380:300:10
4Kożyczkowski Edward26:181:103:254:215:516:458:399:119:3410:1512:4113:4714:1914:2916:36
Bolszewo1:102:150:561:300:541:540:320:230:412:261:060:320:102:07
18:5820:3121:2022:1622:5824:2324:5425:3326:0726:18
2:221:330:490:560:421:250:310:390:340:11
4Lesisz Kamil26:180:573:104:075:396:318:208:519:129:4812:0513:1413:4513:5316:09
UNTS Warszawa0:572:130:571:320:521:490:310:210:362:171:090:310:082:16
18:0519:3120:4121:4722:3424:2124:5325:3626:0926:18
1:561:261:101:060:471:470:320:430:330:09
6Dudek Wojciech27:050:492:563:465:146:037:368:058:319:0611:1812:2212:5413:0517:07
PUKS0:492:070:501:280:491:330:290:260:352:121:040:320:114:02
19:3321:1222:0123:0323:4525:1625:5026:3126:5727:05
2:261:390:491:020:421:310:340:410:260:08
7Galitsyn Alexandr27:191:063:244:235:566:508:289:029:2410:0212:2113:2814:0114:1016:47
Korshunyata1:062:180:591:330:541:380:340:220:382:191:070:330:092:37
19:1421:0121:5622:5923:4425:1725:5126:3527:0827:19
2:271:470:551:030:451:330:340:440:330:11
8Filipiak Mateusz28:510:482:543:485:236:167:588:298:529:3011:4912:5813:3213:4218:09
KS Hades Poznań0:482:060:541:350:531:420:310:230:382:191:090:340:104:27
20:3822:2123:1224:1325:0526:3727:2028:0828:4128:51
2:291:430:511:010:521:320:430:480:330:10
9Mazan Bartłomiej28:591:083:354:326:137:109:049:4110:0610:4813:2614:3715:1315:2417:55
WKS Śląsk Wrocław1:082:270:571:410:571:540:370:250:422:381:110:360:112:31
20:3722:2723:2224:2425:1026:4727:2328:1428:4928:59
2:421:500:551:020:461:370:360:510:350:10
10Tanaka Taiki29:100:582:583:515:276:238:489:199:4210:2212:5614:1514:5115:0117:42
Tokiwa Forest Runners0:582:000:531:360:562:250:310:230:402:341:190:360:102:41
20:2522:0923:1624:2925:2226:5527:3728:2829:0029:10
2:431:441:071:130:531:330:420:510:320:10
11Erdal Martin30:271:143:214:216:067:119:049:4410:0610:4713:0914:2514:5915:0917:13
Club Samnanger iI1:142:071:001:451:051:530:400:220:412:221:160:340:102:04
19:4721:1222:3524:3526:3628:1028:4729:3230:1930:27
2:341:251:232:002:011:340:370:450:470:08
12Czernow Sergiej31:210:593:164:125:456:388:248:569:1810:0012:4613:5714:3114:4119:17
Kaliningrad0:592:170:561:330:531:460:320:220:422:461:110:340:104:36
22:5324:5225:4726:5627:4129:1629:5030:3731:1231:21
3:361:590:551:090:451:350:340:470:350:09
13Koguciuk Konrad32:001:063:284:286:367:319:3310:0310:2410:5913:1714:3415:1815:2717:07
ind1:062:221:002:080:552:020:300:210:352:181:170:440:091:40
21:4223:2826:0627:4128:1929:4230:3631:2031:5132:00
4:351:462:381:350:381:230:540:440:310:09
14Ishiwa Takeshige32:501:053:354:536:427:519:5710:3611:0211:4914:3716:0316:4316:5319:52
Tokiwa Forest Runners1:052:301:181:491:092:060:390:260:472:481:260:400:102:59
23:1525:2426:3027:4328:4030:3131:1332:0232:3832:50
3:232:091:061:130:571:510:420:490:360:12
15Takeshita Harutaka33:151:233:304:306:197:1910:0110:3610:5911:4014:1215:2315:5716:0819:24
Tokiwa Forest Runners1:232:071:001:491:002:420:350:230:412:321:110:340:113:16
23:4325:3026:4028:2729:0830:5131:3432:2233:0433:15
4:191:471:101:470:411:430:430:480:420:11
16Nakazawa Hironori36:361:073:404:486:387:479:5010:2811:1011:5414:3616:0116:4616:5621:59
Tokiwa Forest Runners1:072:331:081:501:092:030:380:420:442:421:250:450:105:03
25:4927:5829:1730:4431:4333:4834:5035:4236:2436:36
3:502:091:191:270:592:051:020:520:420:12
17Tikhomirov Alexey42:430:583:374:497:219:0612:5513:5114:2315:3219:2421:2322:1722:2827:28
Club - Omega Rus0:582:391:122:321:453:490:560:321:093:521:590:540:115:00
31:0333:3234:4836:3937:3340:1340:5741:5442:3342:43
3:352:291:161:510:542:400:440:570:390:10
18Semenov Peter54:031:374:496:148:349:5112:3713:3214:1315:1927:4129:2630:1730:3835:17
Petersburg1:373:121:252:201:172:460:550:411:0612:221:450:510:214:39
40:1443:2745:0547:0748:1350:5151:4653:0653:4954:03
4:573:131:382:021:062:380:551:200:430:14
 
Temnikov Ilyaabs
Princip
Zamojski Pawełabs
UKS Siódemka
 
 
 
M40/45 (14)3,1 km 0 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(43)2(47)3(46)4(45)5(56)6(59)7(49)8(33)9(34)10(44)11(38)12(37)13(36)14(32)
15(42)16(100)Meta
 
1Sychev Dmitrii25:233:374:325:065:157:589:3711:2715:2416:2318:1419:0519:4620:1121:58
Bryansk3:370:550:340:092:431:391:503:570:591:510:510:410:251:47
23:5325:1325:23
1:551:200:10
2Mianowski Rafał26:013:104:034:434:547:489:4011:2115:3516:3818:3219:2320:0420:2922:18
UNTS Warszawa3:100:530:400:112:541:521:414:141:031:540:510:410:251:49
24:3325:5126:01
2:151:180:10
3Sołowiej Stanisław26:513:104:024:364:457:519:5713:1917:1018:1320:3021:1121:5222:2023:51
ind3:100:520:340:093:062:063:223:511:032:170:410:410:281:31
25:3526:4126:51
1:441:060:10
4Filipiak Marek28:143:274:265:065:188:5810:4213:0217:4418:4720:4621:4022:2422:5024:42
KS Hades Poznań3:270:590:400:123:401:442:204:421:031:590:540:440:261:52
26:3828:0328:14
1:561:250:11
5Zhilin Denis28:283:204:225:015:118:1211:0312:5517:0118:1520:2121:1922:0522:3624:33
X-race.info3:201:020:390:103:012:511:524:061:142:060:580:460:311:57
26:4628:1728:28
2:131:310:11
6Kujda Arkadiusz28:564:335:276:076:159:4312:1013:5818:1419:2021:3822:3123:1323:3725:33
1 Brygada Logistyczna4:330:540:400:083:282:271:484:161:062:180:530:420:241:56
27:3028:4728:5611:34
1:571:170:09*50
7Doliński Grzegorz29:053:044:034:444:548:3310:3412:2117:1218:2021:2222:1222:5623:2425:20
BKS Wataha Warszawa3:040:590:410:103:392:011:474:511:083:020:500:440:281:56
27:2928:5429:05
2:091:250:11
8Żmij Jacek29:433:164:174:555:059:0611:1913:4518:3519:4121:4622:4623:3124:0025:59
The Vipers3:161:010:380:104:012:132:264:501:062:051:000:450:291:59
28:1129:3329:43
2:121:220:10
9Mol Krzysztof29:466:046:567:337:4211:0312:5714:3619:2520:2422:2223:1123:5324:5126:40
klub 5 pułk artylerii Sulechów6:040:520:370:093:211:541:394:490:591:580:490:420:581:49
28:2529:3629:46
1:451:110:10
10Biolik Grzegorz29:473:514:565:345:459:2611:3013:2418:2319:3321:3322:3123:2023:5025:55
UNTS Warszawa3:511:050:380:113:412:041:544:591:102:000:580:490:302:05
28:0729:3529:47
2:121:280:12
11Staszak Artur30:513:194:475:325:469:3111:4013:5518:3319:4922:0123:0323:5124:2126:40
UNTS Warszawa3:191:280:450:143:452:092:154:381:162:121:020:480:302:19
29:0130:3830:51
2:211:370:13
12Ramotowski Mariusz33:326:497:538:338:4212:3115:0816:5521:5423:0625:2726:2927:1627:4229:54
15 Giżycka Brygada Zmechanizow6:491:040:400:093:492:371:474:591:122:211:020:470:262:12
32:0333:2233:32
2:091:190:10
13Paruszewski Marek36:074:095:156:036:1410:3913:0115:1421:4323:0225:4326:5727:5628:4131:11
indywidualnie4:091:060:480:114:252:222:136:291:192:411:140:590:452:30
33:5635:5436:07
2:451:580:13
14Tikhomirov Maxim40:394:446:117:037:1511:3914:4117:3424:2925:5529:1330:3331:4432:1635:13
Club - Omega Rus4:441:270:520:124:243:022:536:551:263:181:201:110:322:57
38:1740:2540:39
3:042:080:14
 
 
 
M50/55 (9)2,2 km 0 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(43)4(57)5(46)6(47)7(48)8(55)9(58)10(54)11(49)12(59)13(56)14(100)
Meta
 
1Słoński Marek19:441:132:105:215:496:237:029:4410:3711:1411:4315:1516:5218:5919:34
WKS Wawel1:130:573:110:280:340:392:420:530:370:293:321:372:070:35
19:44
0:10
2Niessner Piotr20:301:021:595:376:026:347:089:4510:3911:1311:3516:1617:5319:4620:20
WKS Wawel1:020:573:380:250:320:342:370:540:340:224:411:371:530:34
20:30
0:10
3ROBINSON Richard21:031:142:175:516:196:517:3410:2711:3012:0812:3316:2418:0320:1420:53
ASUB1:141:033:340:280:320:432:531:030:380:253:511:392:110:39
21:03
0:10
4Żesławski Wojciech21:111:172:136:146:437:147:5411:0912:0512:4313:0616:3618:2220:2221:00
WKS Wawel1:170:564:010:290:310:403:150:560:380:233:301:462:000:38
21:11
0:11
5Korshunov Evgenii21:422:143:147:187:478:229:0112:1613:1413:5714:2217:0619:0320:5721:32
Korshunyata2:141:004:040:290:350:393:150:580:430:252:441:571:540:35
21:42
0:10
6Erdal Arne25:591:182:447:257:558:409:2913:0914:4815:4716:1220:2622:3124:5425:43
Club Samnanger iI1:181:264:410:300:450:493:401:390:590:254:142:052:230:49
25:59
0:16
7Witkowski Zbigniew29:331:162:197:338:038:479:2613:2214:4015:4216:1023:5726:0628:3529:20
ind1:161:035:140:300:440:393:561:181:020:287:472:092:290:45
29:33
0:13
 
Wołowczyk Marekabs
UNTS Warszawa
Forystek Józefabs
WKS Wawel
 
 
 
M60/65 (11)2,3 km 0 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(43)2(47)3(32)4(37)5(35)6(44)7(39)8(54)9(49)10(51)11(56)12(100)Meta
 
1Kryjomski Jerzy21:503:554:577:289:2410:0710:4312:5714:3617:4620:1821:0421:4021:50
KS Kościelec Chrzanów3:551:022:311:560:430:362:141:393:102:320:460:360:10
2Railimo Matti22:323:484:557:339:3910:2110:5413:1614:5918:2020:5521:4222:2022:32
SOCHeinola Finland3:481:072:382:060:420:332:221:433:212:350:470:380:12
3Harteit Helmut22:544:325:348:2610:2711:0611:4213:5815:3918:4421:2122:0622:4322:54
SSV Planeta Radebeul4:321:022:522:010:390:362:161:413:052:370:450:370:11
4Miszewski Romuald23:133:565:067:5310:0110:4611:2113:4915:3318:3721:3122:2123:0223:13
indywidualnie3:561:102:472:080:450:352:281:443:042:540:500:410:11
5Krylov   Boris26:193:595:138:0310:2111:2311:5314:3016:2021:0024:1825:1326:0226:19
Princip3:591:142:502:181:020:302:371:504:403:180:550:490:17
6Solovev Mikhail27:474:045:238:3410:5912:1312:4815:3117:2022:5825:5726:5127:3427:47
PionerSK4:041:193:112:251:140:352:431:495:382:590:540:430:13
7Milan Henek38:016:398:3513:1016:2917:3118:2222:1025:0730:4634:3635:5137:4238:01
Radioklub Blansko6:391:564:353:191:020:513:482:575:393:501:151:510:19
8Miroshnichenko Viktor38:519:4010:5214:4417:5818:5519:3622:5625:0934:0937:0337:5538:3838:51
PionerSK9:401:123:523:140:570:413:202:139:002:540:520:430:13
 
Lazarev Sergeinkl2:584:357:4710:1511:5312:2014:5517:03--------------------
Azymut 45 Gdynia2:581:373:122:281:380:272:352:08
Chernykh Vladimirdysk.4:145:188:3910:5211:3812:1114:4517:0022:3326:0626:5727:3527:47
Kaliningrad4:141:043:212:130:460:332:342:155:333:330:510:380:12
Girts Mamisabs
Mona OK.-Latvia
 
 
 
M70+ (2)1,8 km 0 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(46)3(45)4(57)5(58)6(51)7(52)8(53)9(50)10(55)11(100)Meta
 
1Schindler Udo27:041:546:226:387:0816:0617:3419:3320:4522:3024:3026:5127:04
SSV Planeta Radebeul1:544:280:160:308:581:281:591:121:452:002:210:13
2Gordyshevskiy Semen27:501:467:257:368:0212:2215:5318:3119:3821:2424:0327:3827:50
Petersburg1:465:390:110:264:203:312:381:071:462:393:350:12
 
 
 
W12 (21)1,8 km 0 m15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(58)2(39)3(47)4(46)5(45)6(57)7(41)8(33)9(32)10(34)11(31)12(42)13(56)14(55)
15(100)Meta
 
1Biskupska Julia15:401:112:454:104:545:065:287:139:199:5510:2911:0112:1113:1214:15
WKS Wawel1:111:341:250:440:120:221:452:060:360:340:321:101:011:03
15:2815:40
1:130:12
2Olejnik Jaśmina15:540:512:103:304:124:224:446:338:589:3510:1410:4711:5712:5313:48
WKS Wawel0:511:191:200:420:100:221:492:250:370:390:331:100:560:55
15:4315:54
1:550:11
3Chabiera Filomena16:110:511:553:184:004:104:396:359:2510:0610:4511:2512:3313:3014:21
UNTS Warszawa0:511:041:230:420:100:291:562:500:410:390:401:080:570:51
15:5816:11
1:370:13
4Podgórska Marta17:192:043:074:305:095:185:397:259:4610:3911:3012:0313:3114:2415:47
KS Kościelec2:041:031:230:390:090:211:462:210:530:510:331:280:531:23
17:0317:19
1:160:16
5Oliinyk Liza17:451:463:194:515:355:466:118:3110:4511:3212:1912:5614:0615:0616:18
WKS Wawel1:461:331:320:440:110:252:202:140:470:470:371:101:001:12
17:3317:45
1:150:12
6Mianowska Antonina17:521:192:273:444:234:344:596:539:1510:1310:4911:2212:4413:3714:34
UNTS Warszawa1:191:081:170:390:110:251:542:220:580:360:331:220:530:57
17:4117:52
3:070:11
7Hałucha Milena19:031:193:224:595:455:576:249:1711:4912:3013:1613:5515:1016:1717:20
WKS Wawel1:192:031:370:460:120:272:532:320:410:460:391:151:071:03
18:5119:03
1:310:12
8Klimczak Olimpia21:161:133:166:197:107:217:4610:0913:4514:3615:1515:5717:2918:2819:32
UKS Siódemka1:132:033:030:510:110:252:233:360:510:390:421:320:591:04
21:0221:16
1:300:14
9Porzycz Małgorzata23:091:303:074:365:315:426:0611:5514:5716:1616:5217:2918:5520:2121:16
UKS Siódemka1:301:371:290:550:110:245:493:021:190:360:371:261:260:55
22:5723:09
1:410:12
10Orlova Olga23:451:403:014:526:066:166:388:5913:4914:5115:4616:3418:4520:1021:39
Velikiy Novgorod1:401:211:511:140:100:222:214:501:020:550:482:111:251:29
23:3223:455:45
1:530:13*45
11Zelek Martyna24:271:313:174:596:076:186:439:0013:2814:0814:4717:5318:5920:1722:28
UKS Patria1:311:461:421:080:110:252:174:280:400:393:061:061:182:11
24:1524:27
1:470:12
12Podgórska Gabrysia25:312:324:256:037:097:197:4710:0314:3115:1515:5418:5720:0721:2123:29
KS Kościelec2:321:531:381:060:100:282:164:280:440:393:031:101:142:08
25:2025:31
1:510:11
13Trzebiatowska Martyna26:022:084:397:008:088:299:1212:5316:1117:2118:4019:3521:3022:4624:09
UKS Siódemka2:082:312:211:080:210:433:413:181:101:190:551:551:161:23
25:4926:02
1:400:13
14Mamala Madzia28:191:443:295:406:397:018:0315:5619:0820:1921:3122:3324:2925:4326:58
UKS Patria1:441:452:110:590:221:027:533:121:111:121:021:561:141:15
28:0728:19
1:090:12
15Klimczak Oksana32:069:1311:4814:0715:2315:3916:1019:1122:0323:1624:2725:3127:2728:5430:07
UKS Siódemka9:132:352:191:160:160:313:012:521:131:111:041:561:271:13
31:5132:06
1:440:15
16Szmidtka Martyna38:3613:2115:5718:2019:2819:4420:1323:2326:3527:4128:4529:4332:5234:4236:14
UKS Siódemka13:212:362:231:080:160:293:103:121:061:040:583:091:501:32
38:2238:36
2:080:14
17Bielecka Marta40:212:204:287:249:069:289:5613:4518:2025:5930:4331:4434:5336:4038:15
UKS Siódemka2:202:082:561:420:220:283:494:357:394:441:013:091:471:35
40:0940:21
1:540:12
18Roman Zuzanna41:578:5010:4512:2113:1313:2815:4424:0630:1931:2432:1433:1235:1636:5838:50
UKS Siódemka8:501:551:360:520:152:168:226:131:050:500:582:041:421:52
41:4341:57
2:530:14
19Lewandowska Antonina42:2310:2612:5616:4517:4518:0118:3922:1727:5029:1931:1932:4135:0437:2340:14
UKS Siódemka10:262:303:491:000:160:383:385:331:292:001:222:232:192:51
42:1142:23
1:570:12
 
Łysoń Łucjankl3:485:147:007:45-----8:2211:1514:2015:3621:1922:0523:5325:1327:11
UKS Siódemka3:481:261:460:450:372:533:051:165:430:461:481:201:58
-----29:21
2:10
Fitrzyk Madziankl-----22:5324:2125:0526:2926:5929:1732:2333:0133:4334:3936:1837:3938:49
UKS Patria22:531:280:441:240:302:183:060:380:420:561:391:211:10
42:4642:58
3:570:12
 
 
 
W14 (15)2,0 km 0 m15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(54)2(39)3(47)4(46)5(45)6(57)7(41)8(44)9(35)10(37)11(36)12(32)13(31)14(42)
15(100)Meta
 
1Lamparska Maja14:481:082:323:454:214:304:506:298:028:269:019:2811:1712:1513:15
WKS Wawel1:081:241:130:360:090:201:391:330:240:350:271:490:581:00
14:3914:48
1:240:09
2Niessner Pola14:581:222:463:554:354:445:046:468:198:439:179:4111:2412:1513:17
WKS Wawel1:221:241:090:400:090:201:421:330:240:340:241:430:511:02
14:4814:58
1:310:10
3Mikuła Iga16:251:212:484:084:454:565:166:588:389:3310:1010:3712:3413:4614:48
KOS BnO Szczecin1:211:271:200:370:110:201:421:400:550:370:271:571:121:02
16:1416:25
1:260:11
4Słońska Antosia16:511:242:464:064:404:505:116:468:278:549:339:5911:5312:4613:54
WKS Wawel1:241:221:200:340:100:211:351:410:270:390:261:540:531:08
16:4016:51
2:460:11
5Mikuła Daria17:391:333:124:325:095:195:417:289:199:4810:2911:0113:0214:4315:56
KOS BnO Szczecin1:331:391:200:370:100:221:471:510:290:410:322:011:411:13
17:2817:39
1:320:11
6Zawada Zuzia18:581:433:485:155:576:096:438:3310:2410:5511:3512:0614:3015:5517:07
WKS Wawel1:432:051:270:420:120:341:501:510:310:400:312:241:251:12
18:4718:58
1:400:11
7Kurtycz Natalia19:071:373:244:585:415:506:168:1810:0810:4511:2712:0214:2215:3817:00
WKS Wawel1:371:471:340:430:090:262:021:500:370:420:352:201:161:22
18:5619:07
1:560:11
8Pułczyńska Hanna19:431:523:435:115:576:086:328:2310:1410:4211:2211:5214:0515:1616:26
WKS Wawel1:521:511:280:460:110:241:511:510:280:400:302:131:111:10
19:3219:43
3:060:11
9Pupiec Agata19:452:494:336:026:446:547:159:1711:0611:4512:2812:5715:2116:4617:53
UKS Siódemka2:491:441:290:420:100:212:021:490:390:430:292:241:251:07
19:3419:45
1:410:11
10Stefaniak Izabela20:291:453:325:106:056:196:449:1111:2211:5612:3713:1216:0217:1118:32
KOS BnO Szczecin1:451:471:380:550:140:252:272:110:340:410:352:501:091:21
20:1620:29
1:440:13
11Michno Marta20:301:323:084:275:175:275:517:5010:1210:4511:2811:5914:2515:3816:53
WKS Wawel1:321:361:190:500:100:241:592:220:330:430:312:261:131:15
20:1720:30
3:240:13
12Melzer Anna21:523:095:016:357:357:498:1510:1913:0113:4414:3114:5817:3118:5620:08
UKS Siódemka3:091:521:341:000:140:262:042:420:430:470:272:331:251:12
21:4021:52
1:320:12
13Romanowska Alicja27:351:473:596:517:427:538:1910:5313:2014:0314:5015:2820:3722:4024:32
UKS Siódemka1:472:122:520:510:110:262:342:270:430:470:385:092:031:52
27:2427:35
2:520:11
14Golinowska Aleksandra44:158:2010:0311:4512:5413:0513:3515:4418:0119:4320:3721:1724:1728:4731:23
Azymut Mochy8:201:431:421:090:110:302:092:171:420:540:403:004:302:36
44:0444:15
12:410:11
 
Meńko Olankl-----4:036:057:127:328:1319:2725:0425:5642:07---------------56:10
indywidualnie4:032:021:070:200:4111:145:370:5216:1114:03
59:0059:1726:5430:5535:07
2:500:17*36*31*32
 
 
 
W16/18 (12)2,6 km 0 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(44)4(34)5(31)6(41)7(47)8(46)9(57)10(58)11(49)12(59)13(56)14(100)
Meta
 
1Mianowska Julia22:193:244:044:566:497:219:2910:3611:1211:4314:5117:4219:2821:3122:08
UNTS Warszawa3:240:400:521:530:322:081:070:360:313:082:511:462:030:37
22:19
0:11
2Żurek Marta22:393:084:104:596:447:1110:0811:4512:2012:5015:3318:4320:1021:5122:28
UKS Siódemka3:081:020:491:450:272:571:370:350:302:433:101:271:410:37
22:39
0:11
3Chabiera Lena22:573:073:484:416:337:069:1810:2411:0111:3014:2118:3320:1022:1022:47
UNTS Warszawa3:070:410:531:520:332:121:060:370:292:514:121:372:000:37
22:57
0:10
4Nitsch Aleksandra23:253:264:085:017:137:459:4910:5811:3912:1015:1818:5920:3622:3423:13
UNTS Warszawa3:260:420:532:120:322:041:090:410:313:083:411:371:580:39
23:25
0:12
5Filipiak Adrianna25:283:404:255:237:358:0710:3211:5112:3313:1016:3320:5522:4324:4125:18
KS Hades Poznań3:400:450:582:120:322:251:190:420:373:234:221:481:580:37
25:28
0:10
6Jarovaia Elena25:553:093:534:458:018:3410:3411:5012:2712:5715:5321:3123:0925:1125:45
Azymut 45 Gdynia3:090:440:523:160:332:001:160:370:302:565:381:382:020:34
25:55
0:10
7Staszak Alicja27:403:324:205:207:358:1710:4612:0812:5613:3417:0122:3024:3826:4427:26
UNTS Warszawa3:320:481:002:150:422:291:220:480:383:275:292:082:060:42
27:40
0:14
8Hałucha Martyna29:003:355:046:038:389:1311:5113:0313:5514:3318:2023:4825:4328:1128:50
WKS Wawel3:351:290:592:350:352:381:120:520:383:475:281:552:280:39
29:00
0:10
9Żmij Karolina29:063:484:385:538:339:2912:2213:5014:3815:1718:3123:3425:2327:5828:55
The Vipers3:480:501:152:400:562:531:280:480:393:145:031:492:350:57
29:06
0:11
10Błyskosz Magda33:223:284:175:248:148:5011:3212:5913:4514:2618:4226:5128:5032:0533:11
WKS Wawel3:280:491:072:500:362:421:270:460:414:168:091:593:151:06
33:22
0:11
11Gendek Marta39:204:054:586:139:4210:3814:2015:4716:5717:3525:2733:2735:2838:3239:09
UNTS Warszawa4:050:531:153:290:563:421:271:100:387:528:002:013:040:37
39:20
0:11
12Rutkowska Magda42:214:466:057:4310:5912:1316:2218:1019:1620:1025:4934:3537:1441:1642:08
UKS Siódemka4:461:191:383:161:144:091:481:060:545:398:462:394:020:52
42:21
0:13
 
 
 
W20/21/35 (9)3,3 km 0 m19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(32)3(36)4(38)5(44)6(39)7(54)8(51)9(52)10(53)11(49)12(54)13(45)14(46)
15(47)16(43)17(42)18(56)19(100)Meta
 
1Dawidowska Natalia28:161:322:053:474:455:397:519:1510:0411:1812:0514:3517:5420:4820:58
UKS Siódemka1:320:331:420:580:542:121:240:491:140:472:303:192:540:10
21:3622:4126:4027:2628:0528:16
0:381:053:590:460:390:11
2Durzynska Katarzyna29:561:532:264:075:045:578:039:3610:2711:5912:4615:5018:3321:4821:58
5 Pułk Artylerii Sulechów1:530:331:410:570:532:061:330:511:320:473:042:433:150:10
22:3623:4228:1329:0529:4629:56
0:381:064:310:520:410:10
3Bielecka Aleksandra31:201:312:124:165:216:248:4910:3411:2512:3613:3216:2520:0323:1323:23
UKS Siódemka1:310:412:041:051:032:251:450:511:110:562:533:383:100:10
24:0625:1129:3530:2931:1031:20
0:431:054:240:540:410:10
4Gawron Kasia35:331:412:204:055:096:218:4610:2215:3216:5517:5220:5124:0127:1027:21
WKS Wawel1:410:391:451:041:122:251:365:101:230:572:593:103:090:11
28:0629:1733:4434:4035:1435:33
0:451:114:270:560:340:19
5Vetrova Elena39:511:462:334:476:057:1710:2012:1113:2515:2416:3120:5525:0629:2229:35
Velikiy Novgorod1:460:472:141:181:123:031:511:141:591:074:244:114:160:13
30:3031:5037:3938:4539:3539:51
0:551:205:491:060:500:16
6Golinowska Elżbieta46:282:353:355:537:118:2312:3414:3716:0217:3318:4526:0430:5535:0435:17
5 Pułk Artylerii Sulechów2:351:002:181:181:124:112:031:251:311:127:194:514:090:13
36:0537:2743:2944:4746:1746:28
0:481:226:021:181:300:11
 
Kreft Oliwiankl1:492:234:015:005:527:589:3110:2511:4712:4315:2218:5921:5422:04
UKS Siódemka1:490:341:380:590:522:061:330:541:220:562:393:372:550:10
22:43-----25:4226:3027:0727:1818:03
0:392:590:480:370:11*51
Polishchuk Mariyaabs
UNTS Warszawa
Opanowicz Kamilaabs
UKS Siódemka
 
 
 
W40/45 (14)2,8 km 0 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(35)3(38)4(37)5(39)6(41)7(31)8(43)9(47)10(46)11(45)12(58)13(54)14(55)
15(56)16(100)Meta
 
1Biolik Agnieszka20:542:393:173:514:347:127:589:5213:3814:3815:1515:2517:5718:1918:59
UNTS Warszawa2:390:380:340:432:380:461:543:461:000:370:102:320:220:40
19:5020:4420:54
0:510:540:10
2Mianowska Dorota24:593:053:484:335:228:489:4012:0216:3217:4318:2618:3721:4122:0522:55
UNTS Warszawa3:050:430:450:493:260:522:224:301:110:430:113:040:240:50
24:0124:4624:59
1:060:450:13
2Bugaj Teresa24:592:553:414:265:188:329:2611:5716:3117:4418:3418:4722:0122:2623:11
WKS Wawel2:550:460:450:523:140:542:314:341:130:500:133:140:250:45
24:0724:4824:59
0:560:410:11
4Yahiro Yumie26:433:224:155:045:559:2410:1313:0217:3618:4719:3019:4223:0823:3224:21
Tokiwa Forest Runners3:220:530:490:513:290:492:494:341:110:430:123:260:240:49
25:4626:3126:43
1:250:450:12
5Orlova Anna27:343:023:524:375:348:539:4412:1018:0919:3020:1620:3324:1024:3625:36
Velikiy Novgorod3:020:500:450:573:190:512:265:591:210:460:173:370:261:00
26:3527:2127:34
0:590:460:13
6Staszak Ania27:563:113:584:455:399:1710:1913:3018:0019:1720:1620:2924:0524:3325:50
indywidualnie3:110:470:470:543:381:023:114:301:170:590:133:360:281:17
27:0227:4427:56
1:120:420:12
7Filipiak Agnieszka30:113:344:255:146:1210:0211:0113:5119:4020:5921:5122:0525:4526:1227:03
KS Hades Poznań3:340:510:490:583:500:592:505:491:190:520:143:400:270:51
28:5929:5730:11
1:560:580:14
8Słońska Bogusia30:483:514:425:516:4510:3911:4514:3919:5821:1822:1922:3326:1426:5127:47
WKS Wawel3:510:511:090:543:541:062:545:191:201:010:143:410:370:56
29:3930:3430:48
1:520:550:14
9Katayama Yasuko33:353:564:485:436:5111:2412:2815:3123:0424:3425:3725:5429:5330:2331:38
Tokiwa Forest Runners3:560:520:551:084:331:043:037:331:301:030:173:590:301:15
32:3533:2233:35
0:570:470:13
10Kuznetsova Olga34:184:075:076:007:0311:3312:3716:4222:4224:1125:1725:3229:2830:4831:41
Velikiy Novgorod4:071:000:531:034:301:044:056:001:291:060:153:561:200:53
32:5134:0234:18
1:101:110:16
11IANCHENKOVA TATIANA36:473:524:545:496:5611:4212:5116:3224:5326:3027:3027:4532:4333:2034:20
Kaliningrad3:521:020:551:074:461:093:418:211:371:000:154:580:371:00
35:4436:3336:4736:34
1:240:490:14*100
12Żmij Sylwia40:214:205:166:247:3112:2713:4117:1627:3329:1130:3230:4835:3336:1437:40
The Vipers4:200:561:081:074:561:143:3510:171:381:210:164:450:411:26
39:1340:0540:21
1:330:520:16
 
Wołek Ewaabs
UNTS Warszawa
Wołowczyk Mariolaabs
UNTS Warszawa
 
 
 
W50/55 (5)2,2 km 0 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(41)3(37)4(38)5(35)6(34)7(49)8(50)9(51)10(55)11(56)12(100)Meta
 
1AUGHUET Laurence24:411:373:556:397:338:2110:5018:2120:4321:5322:4723:4324:2924:41
ASUB1:372:182:440:540:482:297:312:221:100:540:560:460:12
2Movko Marina26:381:393:546:387:328:2111:0719:3722:0823:4024:3625:3626:2426:38
Azymut 45 Gdynia1:392:152:440:540:492:468:302:311:320:561:000:480:14
3Chernysheva Tatiana27:401:484:167:058:018:5611:3920:4123:2424:4125:4026:3727:2427:40
OK. Kaliningrad1:482:282:490:560:552:439:022:431:170:590:570:470:16
4Semenova Elena34:531:264:017:118:099:1212:0220:0923:4431:2632:2433:4234:3934:53
Petersburg1:262:353:100:581:032:508:073:357:420:581:180:570:14
5Temnikova Olga35:061:524:157:188:159:0911:5521:5624:5131:2332:2633:5834:4835:06
Princip1:522:233:030:570:542:4610:012:556:321:031:320:500:18
 
 
 
W60+ (4)2,0 km 0 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(44)3(38)4(37)5(36)6(39)7(47)8(46)9(45)10(54)11(58)12(55)13(56)14(100)
Meta
 
1Soloveva Elena20:450:583:424:555:506:279:4411:3712:2912:4417:2217:4918:3919:4720:31
PionerSK0:582:441:130:550:373:171:530:520:154:380:270:501:080:44
20:45
0:14
2Lazareva Natalia24:201:274:477:108:118:4812:2414:2915:2515:4019:5120:2521:5023:0324:02
Azymut 45 Gdynia1:273:202:231:010:373:362:050:560:154:110:341:251:130:59
24:20
0:18
3Miroshnichenko Elena27:231:164:305:486:567:3612:4915:0416:1016:2621:1021:4423:4825:1627:01
PionerSK1:163:141:181:080:405:132:151:060:164:440:342:041:281:45
27:23
0:22
4Henkova Svatava30:041:395:547:388:549:4714:1516:4718:1118:2924:5225:5127:0228:4329:47
Radioklub Blansko1:394:151:441:160:534:282:321:240:186:230:591:111:411:04
30:04
0:17
 
 
 
OPEN (6)2,6 km 0 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(44)4(34)5(31)6(41)7(47)8(46)9(57)10(58)11(49)12(59)13(56)14(100)
Meta
 
1Placek Magdalena43:175:597:098:2512:4616:1423:0824:4025:4326:3830:3035:3937:5341:4043:01
UKS Siódemka5:591:101:164:213:286:541:321:030:553:525:092:143:471:21
43:17
0:16
2Dudek Izabela43:573:504:526:098:549:3713:3715:2816:1316:5120:4627:2229:2443:0043:44
PUKS3:501:021:172:450:434:001:510:450:383:556:362:0213:360:44
43:57
0:13
3Pułczyńska Agnieszka45:105:006:298:0912:2215:1119:3721:5423:0924:0529:5137:1140:1943:5344:53
WKS Wawel5:001:291:404:132:494:262:171:150:565:467:203:083:341:00
45:10
0:17
4Erdal Camilla54:456:148:1210:0414:1915:3020:2222:5624:3125:4335:2244:3648:2452:5654:28
Sammanger IL6:141:581:524:151:114:522:341:351:129:399:143:484:321:32
54:45
0:17
5Visnes Maria54:476:138:1610:0214:2015:3020:2223:0124:2425:4535:2144:2548:3052:5754:31
Sammanger IL6:132:031:464:181:104:522:391:231:219:369:044:054:271:34
54:47
0:16
 
Szwed Sylweriuszdysk.5:366:498:1411:3312:1515:1716:5417:3818:3921:3030:3732:2735:4636:35
WKS Wawel5:361:131:253:190:423:021:370:441:012:519:071:503:190:49
36:48
0:13