Baltic Cup 2019pt. 03.05.2019 18:05
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Wyniki nieoficjalne - Etap 1 middlestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (15/15)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
19Wensław Mateusz87UKS Azymut 4537:56
28Kalata Michał10 BKPanc39:21
37Galicz Karol86BKS Wataha39:27
414Dudek Wojciech94PUKS Młode Orły42:19
51Hewelt Maciej90UKS Azymut 4545:12
615HOSOKAWA TOMOKI91Tokiwa Forest Runners46:53
712Galitsyn Aleksandr91KSO Korshunyata48:25
85Czernow Sergej86Kaliningrad50:33
913Koguciuk Konrad91KU AZS UMCS53:15
104TANAKA TAIKI95Tokiwa Forest Runners56:01
113Filipiak Mateusz98KS Hades1:13:04
126TAKESHITA HARUTAKA99Tokiwa Forest Runners1:14:52
1311ISHIWA TAKASHIGE88Tokiwa Forest Runners1:15:23
142NAKAZAWA HIRONORI90Tokiwa Forest Runners1:21:04
 
16Jarovoi Sergei84UKS Azymut 45abs
 
 
 
M20 (9/9)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
118Płóciennik Konrad00UKS Azymut Pabianice34:05
219Gładecki Dawid00UKS OSiR35:38
323Kijak Jakub00WKS Wawel37:54
417Ogdowski Bartłomiej00UKS Siódemka41:46
520Reniecki FranciszekUMKS Kwidzyn45:42
621Tikhomirov Alexey00Omega RUS1:07:16
 
22Kuźba Jakub00UKS Siódemkaabs
24Zamojski Rafał00UKS Siódemkaabs
26Żurek Grzegorz00UKS Siódemkaabs
 
 
 
M18 (6/6)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
134Olszewski Bartłomiej02UNTS35:24
232Andrzejczak Maciej02UKS Azymut Pabianice41:24
330Michalak Kacper01UNTS42:17
427Pudełek Błażej02LKS Górzanka Nawojowa Góra49:03
 
491Życzkowski KarolUKS Siódemkaabs
31Życzkowski Jakub02UKS Siódemkaabs
 
 
 
M16 (12/12)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
141Sztranek Jan03UKS Azymut Pabianice34:53
245Wołek Stanisław04UNTS45:54
337Bielecki Michał04UKS Siódemka46:43
440Czyński Miłosz04KOS BnO47:52
547Żesławski Mateusz04WKS Wawel51:57
639Banach Piotr03UMKS ORKAN1:03:34
738Kotkowiak Piotr04KOS BnO1:05:19
842Sobiepanek MaksymilianUKS OSiR1:09:53
946Wilk Wiktor04UMKS Kwidzyn1:10:52
 
43Tarnawski Jan03WKS Wawelnkl
35Górski Patryk04UKS OSiRnkl
44Kujda Bartosz03Osielskonkl
 
 
 
M14 (25/25)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
159Maciejewski Bartłomiej06BKS Wataha25:09
269Lisiak Adam05UKS Orientuś25:33
370Antonowicz Jan05UNTS25:38
465Majowski Jan05UKS OSiR25:39
554Żesławski Jakub05WKS Wawel25:42
666Wójcik Paweł05WKS Wawel26:08
748Cepurdej Wladyslaw06UMKS Kwidzyn26:17
873Dąbrowski Karol05UKS OSiR28:53
963Sztranek Maciej06UKS Azymut Pabianice29:37
1053Didorenko Mikhail06Korshunyata31:45
1172Owsiak Stanisław06BKS Wataha32:17
1267Podworski Kacper05UKS OSiR33:08
1371Bublik Piotr05WKS Wawel33:11
1468Kurzyp Michał06MKS MOS35:16
1557Łącki Jakub06UKS OSiR36:00
1564Kotkowiak Bartosz06KOS BnO36:00
1751Stopczyński Bartosz06BKS Wataha42:09
1874Modzelewski Mikołaj05UKS Siódemka47:51
1962Kwiatkowski Olaf05KOS BnO51:05
2055Kujda Tymoteusz05Osielsko52:27
2152Grzegorczyk Borys06WKS Wawel1:07:32
 
58Grzybowski Maciej06UKS Azymut 45nkl
pk50Konkol MarcinUKS Siódemka1:20:00
61Pisarek Kordian06WKS Wawelabs
56Miłkowski Jakub06UKS Azymut 45abs
 
 
 
M12 (23/23)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
189Krempiński Franciszek07UKS Azymut Pabianice20:04
276Chodlewski Antoni08KS Kościelec Chrzanów21:28
396Rygielski Wiktor07UMKS Kwidzyn22:56
491Klakla Kacper07KS Kościelec Chrzanów24:57
586Wodzicki Filip07MKS MOS25:03
675Droń Wiktor07UMKS Kwidzyn25:46
794Zaremba Adam07UMKS Kwidzyn27:18
895Ludwin Jakub07KS Kościelec Chrzanów28:31
993Pękal MikołajUMKS Kwidzyn29:04
1083Perfikowski Paweł07UMKS Kwidzyn29:46
1182Chodlewski Szymon08KS Kościelec Chrzanów30:20
1278Wasilewski Antoni08UKS OSiR30:41
1384Kociuba Wiktor08MKS MOS32:44
1487Motała Piotr08UKS Siódemka34:39
1581Młynarczyk Maksymilian07UKS Orientuś36:16
1679Kuzhelko Andrei07Korshunyata37:53
1785Mordarski Oskar08UKS Patria39:50
1890Kwieciński Konrad07PUKS Młode Orły43:38
1988Duplak Maciej07UKS Patria55:04
2077Banach Kacper08WKS Grunwald55:08
21486Majewski JakubUKS Siódemka1:05:57
 
80Tarnowski Przemysław07WKS Wawelnkl
92Żmij SzymonThe Vipersabs
 
 
 
M10 (7/7)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1101Pułczyński Jeremi09WKS Wawel12:07
298Pekal PawełUMKS Kwidzyn14:39
3103Indyka Jan10WKS Wawel16:30
4104Zhilin Timofey10X-race.info18:50
5100Droń Wojciech10UMKS Kwidzyn19:09
697Jędras Jakub11UMKS Kwidzyn21:42
799Maksimovich Aleksandr09Korshunyata28:11
 
 
 
M35 (14/14)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1107Mioduszewski Mateusz76Indywidualny Mazowsze42:19
2117Jędras Przemysław81UMKS Kwidzyn44:08
3108Lesisz KamilUNTS45:15
4105Łącki Łukasz82UKS OSiR47:24
5113Suchenia Piotr80inov-8 team / runpassion.pl te49:30
6112Kociuba Marek80Mos Wrocław51:16
7114Indyka Maciej80WKS Wawel52:07
8109Pisarski PatrykIndywidualny Dolnośląskie54:18
9116Wiśniewski Paweł74WKS Wawel59:12
10106Patejko Przemysław82KS Spójnia Warszawa1:09:55
11115Pańkowski Mateusz84UKS Technik Ruciane-Nida1:26:38
12468Łaski TomaszMKS Metalowiec1:45:45
 
111Lepka Bartosz82Słomiane Bambusyabs
110Stężycki Grzegorz8210 BKPancabs
 
 
 
M40 (19/19)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1134Nowak Jacek76UKS Azymut 4529:47
2131Golinowski Paweł7910 BKPanc33:06
3121Tadejewski Paweł79UMKS ORKAN33:46
4118Sołowiej Stanisław75KU AZS UMCS39:48
5125Kujda Arkadiusz791 Brygada Logistyczna40:52
6120Majewski Marek77PUKS Młode Orły41:05
7123Mol Krzysztof75HKS Azymut44:40
8129Zhilin Denis69X-race.info46:50
9133Karachev Aleksandr77OK Kaliningrad47:20
10132Duda Tomasz76UKS Traper49:23
11127Biolik Grzegorz76UNTS56:14
12128Droń Grzegorz79UMKS Kwidzyn57:36
13470Sitnicki Mariusz10 BKPanc1:01:56
14126Perfikowski Piotr76UMKS Kwidzyn1:02:00
15130Ramotowski Mariusz6815 Giżycka Brygada Zmechanizow1:18:40
 
124Uryga Sławomir77WKS Wawelabs
122Pancerz Piotr77indywidualnieabs
135Żmij JacekThe Vipersabs
119Paruszewski MarekIndywidualni Pomorskieabs
 
 
 
M45 (20/20)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1153Nowak Remigiusz72KS Hades35:52
2145Krasuski Marcin72KS OK!Sport37:42
3138Sychev DmitriiBryansk38:48
4149Banach Krzysztof74UMKS ORKAN40:06
5473Gronostaj Grzegorzindywidualnie41:44
6137Gliszczyński Janusz72GLICHA TEAM42:12
7139Błachut Igor73Stowarzyszenie Team 360 stopni45:56
8141Mianowski Rafał73UNTS46:26
9146Szczygieł Marcin71MKS MOS50:49
10477Poltoratskyi DenysUkraina52:39
11136Doliński Grzegorz72BKS Wataha53:26
12142Žičkis Rolandas70Takas OK, Litwa55:50
13143Mikhaylov VictorOdessa Team56:04
14150Krasuski Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 360 stopni57:55
15147Staszak Artur70UNTS1:03:34
16140Filipiak Marek73KS Hades1:16:42
17151Lisiak Paweł74UKS Orientuś1:25:31
 
144Typański Roman719BKPancnkl
152PLESINSKI MARIUSZ7310BKPancabs
148Kalsztein Karol74PKO Harpaganabs
 
 
 
M50 (16/16)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1164Bartczak Jarosław68UMKS ORKAN35:48
2158Słoński Marek69WKS Wawel38:25
3162Korshunov Evgenii68Korshunyata40:06
4154Michalak Tomasz69UNTS41:44
5159Bączek Dariusz65UKS Technik Ruciane-Nida42:26
6168ROBINSON Richard68ASUB43:02
7167Wysocki Romuald68CSWiCH Wrocław44:36
8160Urbaniak Krzysztof67Indywidualny Mazowsze44:40
9166Lovas Bjorn P.66Nidarost OK46:29
10165Forystek Józef66WKS Wawel48:33
11163Wrzesiński Krzysztof68WKS Śląsk50:43
12161Olas Jacek69UKS Orientuś57:54
13157Kluska Wojciech68MKS Skarmat1:06:48
14169Erdal Arne69Samnanger IL1:20:07
15170Witkowski Zbigniew69indywidualnie1:32:43
 
155Żesławski Wojciech67WKS Wawelnkl
 
 
 
M55 (9/9)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1180Dyzio Włodzimierz61WKS Wawel35:15
2175Wołowczyk Marek63UNTS37:33
3178Klawczyński ZbigniewUMKS Kwidzyn39:53
4173Niessner Piotr63WKS Wawel39:57
5176Młynarczyk Piotr64UKS Orientuś40:18
6181Wołek Andrzej64UNTS55:17
7174Mikielski Marek60UMKS ORKAN58:39
8177Czerkawski Wacław60UKS Sparta Czyżowice1:02:35
 
179Mossakowski Przemysław60Indywidualny Mazowszeabs
 
 
 
M60 (17/17)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1186Krylov BorisPrincip28:23
2189Kryjomski Jerzy58KS Kościelec Chrzanów29:31
3196Mamis Girts58Mona OK32:02
4194Asylov Albert55Kaliningrad32:45
5191Krochmal Andrzej56KS Spójnia Warszawa34:01
6188Machowski Władysław59UKS OSiR34:27
7185Pietrusiński Marek56KS Artemis34:32
8193Solovev Mikhail56PionerSK Pionerskiy35:00
9184Wróblewski Tadeusz58KS OK!Sport35:07
10187Cepurdej Aleksandr58UMKS Kwidzyn36:06
11190Wierciński Piotr56MKS Metalowiec36:12
12198Movko Sergei55UKS Azymut 4536:32
13197Miroshnichenko Viktor57PionerSK Pionerskiy40:58
14195Warmuz Zdzisławniezrzeszony50:20
15182Olbrycht Janusz55Indywidualny Mazowsze50:45
16183Sidoruv Sergej59Dnepr Ukraina1:20:21
 
192Czechowski Bolesław55UMKS ORKANabs
 
 
 
M65 (11/11)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1203Hartelt Helmut51SSV Planeta Radebeul Germany29:46
2217Railimo Matti48SOCHeinola32:48
3209Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN34:42
4201Miszewski RomualdIndywidualni Pomorskie35:50
5202Szczepański Marek54UKS Technik Ruciane-Nida35:56
6199Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN36:59
7208Świerczyński Bogdan53KOS Modrzew37:09
8206Chernykh Vladimir52Kaliningrad39:36
9205Mientki Tadeusz52UMKS ORKAN41:09
10204Gliński Henryk50KS Artemis43:21
11207Henek Milan53Radioklub Blansko, Czech Repub55:38
 
 
 
M70 (7/7)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1212Wasilewski Stanisław46PUKS Młode Orły22:34
2213Wojtyła Jerzy48UMKS ORKAN24:34
3210Gordyshevskiy SemenPetersburg26:13
4216Woźniak Henryk48UMKS ORKAN26:36
5211Patejko Tadeusz48KS Spójnia Warszawa28:46
6215Kmieciński Józef47PUKS Młode Orły35:09
7218Karachev Sergey48OK Kaliningrad39:15
 
 
 
M75 (2/2)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1219Schindler Udo42SSV Planeta Radebeul Germany23:11
2221Czabański Edward39UKS Azymut 4547:15
 
 
 
M85 (2/2)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1225Zielczyński Mieczysław30Indywidualny Mazowsze43:56
2223Wysocki Stanisław29KS Spójnia Warszawa58:34
 
 
 
W21E (7/7)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1228Kaźmierczak Aneta95UKS Orientuś45:53
2232Wańczyk Zuzanna97PUKS Młode Orły46:51
3234Polishchuk Mariya94UNTS47:26
4235Kosinska Dorota84CO Liege47:58
5229Suzdalova Marina91-55:45
6227Jaśkiewicz Magdalena97UKS Azymut Pabianice56:46
7230Nikitczenko Natasza97UKS Orientuś1:12:20
 
 
 
W20 (9/9)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1245Cych Agnieszka99WKS Śląsk35:53
2240Deptulska Maria00UNTS44:12
3246Kreft Oliwia99UKS Siódemka46:32
4242Pudełek Michalina00LKS Górzanka Nawojowa Góra46:57
5244Bielecka Aleksandra00UKS Siódemka47:44
6241Filipczak Natalia00PUKS Młode Orły57:12
 
237Dawidowska Natalia99UKS Siódemkankl
239Biederman Adrianna00WKS Wawelabs
236Hutsenko Yelyzaveta00WKS Wawelabs
 
 
 
W18 (14/14)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1250Topór Magdalena01WKS Wawel42:52
2260Słońska Zofia02WKS Wawel43:16
3251Mianowska Julia01UNTS44:48
4257Żurek Marta02UKS Siódemka45:35
5252Bączek Małgorzata01WKS Wawel48:01
6247Olszanka Gabriela01KS OK!Sport50:02
7261Melzer Zofia01UKS Siódemka50:31
8253Dzierwa Hanna01KS Kościelec Chrzanów51:08
9258Sroka Małgorzata02UKS Patria56:32
10259Deyna Natalia01UMKS Kwidzyn58:43
11254Staszak Alicja01UNTS1:07:32
 
256Tywonek Julia01UKS OSiRnkl
248Jarovaia Elena02UKS Azymut 45nkl
255Susek Julia01UKS Siódemkaabs
 
 
 
W16 (16/16)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1266Krempińska Julia03UKS Azymut Pabianice38:20
2270Zelek Klaudia03UKS Patria38:43
3269Cepurdej Nina03UMKS Kwidzyn41:26
4275Nitsch Aleksandra03UNTS45:39
5268Filipiak Adrianna03KS Hades50:28
6267Powichrowska Ilona04UKS OSiR50:35
7280Chabiera Lena03UNTS55:24
8265Błyskosz Magdalena04WKS Wawel57:18
9271Zielińska Oliwia03PUKS Młode Orły58:58
10278Majewska Maja04PUKS Młode Orły59:41
11277Cepurdej Katarzyna04UMKS Kwidzyn1:03:44
12274Hałucha Martyna04WKS Wawel1:07:18
13263Nowak Maria03KS Hades1:12:17
14273Kwiecień Paulina04PUKS Młode Orły1:21:30
 
276Rutkowska Magdalena03UKS Siódemkankl
279Żmij KarolinaThe Vipersabs
 
 
 
W14 (16/16)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1283Niessner Pola07WKS Wawel20:44
2298Pułczyńska Hanna05WKS Wawel27:34
3292Michno Marta05WKS Wawel28:57
4290Lamparska Maja05WKS Wawel31:31
5296Zawada Zuzanna06WKS Wawel31:34
6294Słońska Antonina07WKS Wawel33:29
7281Melzer Anna05UKS Siódemka35:10
8286Pudełek Jowita05LKS Górzanka Nawojowa Góra38:30
9291Ciszek Katarzyna06MKS MOS40:34
10285Kurtycz Natalia05WKS Wawel40:37
11287Dzwonkowska Paulina06UKS OSiR40:55
12289Szutko Antonina05UKS Traper45:09
13284Rygielska Kinga05UMKS Kwidzyn47:01
14295Pupiec Agata05UKS Siódemka47:27
15293Pieragowska Julia05UKS Traper51:23
16288Owsianka Wiktoria05WKS Wawel1:24:37
 
 
 
W12 (36/36)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1312Mianowska Antonina07UNTS17:12
2315Borek Alicja07UKS Traper17:33
3299Mikuła Iga07KOS BnO18:20
4319Mikuła Daria07KOS BnO19:06
5334Olejnik Jaśmina08WKS Wawel20:31
6320Chabiera Filomena07UNTS20:56
7311Oliinyk Yelyzaveta08WKS Wawel21:19
8300Włodarczyk Wiktoria08UKS Traper22:00
9336Biskupska Julia08WKS Wawel22:59
10323Fitrzyk Magdalena07UKS Patria23:16
11309Porzycz Małgorzata08UKS Siódemka24:08
12329Podgórska Marta07KS Kościelec Chrzanów26:27
13316Mamala Magdalena07UKS Patria26:47
14331Klimczak Olimpia08UKS Siódemka27:06
15335Nowak Zofia08KS Hades28:39
16328Łącka Julia07UKS OSiR28:44
17305Szczygieł Hanna07MKS MOS29:11
18330Zelek Martyna08UKS Patria29:54
19306Orlova Olga08Velikiy Novgorod30:02
20308Stefaniak Izabela07KOS BnO30:27
21310Ciastoń Oliwia08MKS MOS30:52
22317Kubacka Maja08UKS Traper31:31
23324Hałucha Milena07WKS Wawel31:45
24313Motylińska Anastazja08UKS Traper32:45
25332Staniec Julia08MKS MOS34:49
26303Marciniak Weronika07MKS MOS36:03
27307Jabłońska Amelia08MKS MOS36:57
28301Kuciel Hanna07MKS MOS37:04
29326Łysoń Łucja08UKS Siódemka37:14
30321Masłowska Julia08MKS MOS43:07
31322Lewandowska Antonina08UKS Siódemka45:17
32304Bielecka Marta08UKS Siódemka57:22
33314Barska Pola08MKS MOS57:25
34302Szmidtka Martyna08UKS Siódemka1:01:29
 
333Trzebiatowska Martyna07UKS Siódemkaabs
318Wojtas Julia07WKS Wawelabs
 
 
 
W10 (5/5)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1338Wysocka Michalina10MKS MOS13:27
2337Podgórska Gabriela09KS Kościelec Chrzanów15:32
3341Klimczak OksanaUKS Siódemka21:05
4340Duda Kornelia09UKS Traper22:58
5339Biskupska Małgorzata10WKS Wawel27:52
 
 
 
W35 (13/14)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1350Górnicka-Antonowicz Anna68Indywidualny Mazowsze37:48
2474Klimczak-Konkol WiolettaUKS Siódemka40:37
3348Ratajczak Izabela82UKS Siódemka49:38
4345Karnia-Biskupska Anna80WKS Wawel51:24
5344Porzycz Agnieszka84UKS Siódemka51:31
6346Śliwczyńska Ilona78Stowarzyszenie Team 360 stopni53:47
7349Zbroja-Nowak Justyna80KS Hades59:21
8343Gawron Katarzyna82WKS Wawel1:01:11
9354Jabłońska Annaindywidualnie1:04:36
10475Oliinyk AlonaWKS Wawel1:09:51
11351Vetrova Elena82Velikiy Novgorod1:12:39
 
347Bańska-Bodziona Aneta10 BKPancnkl
352Pabian Patrycja80UMKS Kwidzynabs
 
 
 
W40 (13/13)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1366Wołek Ewa68UNTS39:38
2364Roszak MajaUMKS Kwidzyn43:30
3367Konc Katarzyna75UKS Azymut Pabianice43:57
4358Biolik Agnieszka77UNTS46:21
5362Orlova Anna76Velikiy Novgorod51:34
6360Marek Agnieszka74indywidualnie51:45
7356Banach Janina76UMKS ORKAN1:03:37
8363YAHIRO YUMIE71Tokiwa Forest Runners1:08:47
9355Słońska Bogusława76WKS Wawel1:11:32
10365Kędzior Katarzyna75UMKS Kwidzyn1:13:58
11357Kuznetsova Olga77Velikiy Novgorod1:17:07
12361KATAYAMA YASUKO72Tokiwa Forest Runners1:29:43
 
359Żmij SylwiaThe Vipersabs
 
 
 
W45 (7/7)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1375Nowak Beata73UKS Azymut 4541:01
2372Wysocka Joanna71WKS Śląsk53:23
3371Mianowska Dorota74UNTS55:07
4370Perfikowska Aleksandra74UMKS Kwidzyn58:56
5376Ianchenkova Tatiana73OK Kaliningrad1:05:11
6368Trykozko Urszula69Stowarzyszenie Team 360 stopni1:10:45
7373Staszak Anna70UNTS1:33:48
 
 
 
W50 (7/7)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1380Wołowczyk Mariola68UNTS35:50
2384Bugaj Teresa68WKS Wawel38:05
3379AUGHUET Laurence69ASUB40:57
4377Kurzyp Anna68indywidualnie49:29
5381Temnikova OlgaPrincip1:00:01
6383Wołek Małgorzata66UNTS1:00:55
7382Dyzio Anna68WKS Wawel1:13:21
 
 
 
W55 (5/5)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1390Movko Marina60UKS Azymut 4542:35
2389Chernysheva Tatiana63OK Kaliningrad44:48
3386Czerkawska Urszula62UKS Sparta Czyżowice50:23
4388Semenova ElenaPetersburg1:15:32
 
387Zenchenko Tamara60Dnepr Ukrainaabs
 
 
 
W60 (10/10)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1394Mikielska Danuta59UMKS ORKAN38:03
2391Biziuk Halina57UMKS ORKAN44:41
3397Soloveva Elena58PionerSK Pionerskiy45:17
4396Lazareva Natalia55UKS Azymut 4545:40
5392Miroshnichenko Elena59PionerSK Pionerskiy45:59
6400Wróblewska Bogna58KS OK!Sport57:47
7399Koralewska Grażynaindywidualnie59:19
8398Łuńska Regina56UMKS ORKAN1:01:46
9401Lewoń Ewa55UMKS ORKAN1:11:08
10395Olbrycht Anna56Indywidualny Mazowsze1:20:19
 
 
 
W65 (3/3)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1402Czabańska Małgorzata52UKS Azymut 4540:00
2404Henkova Svatava54Radioklub Blansko50:11
3406Asylova Alla54Kaliningrad1:10:14
 
 
 
M21S (10/10)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1416Lubkiewicz Tomasz87WKS Wawel35:19
2408Kożyczkowski Edward85Bolszewo40:58
3407Łubis Michał85UKS Azymut Pabianice43:11
4410Krempiński Piotr76UKS Azymut Pabianice43:45
5415Temnikov IlyaPrincip44:12
6476Oliinyk IlliaWKS Wawel48:01
7413Kluska Rafał98MKS Skarmat56:09
8412Spadik Mateusz89UMKS Kwidzyn57:43
9409Semenov PeterPetersburg1:22:38
 
414Torchała Mariusz93UMKS Kwidzynabs
 
 
 
W21S (10/10)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1426Chęcińska Angelika93UKS Azymut 4548:57
2417Kocińska Agnieszka87UMKS ORKAN50:39
3421Durzyńska Katarzyna92HKS Azymut53:01
4424Biniecka Małgorzata87UKS Azymut Pabianice53:44
5420Patejko Patrycja88KS Spójnia Warszawa1:05:32
6423Pacek Karolina88Indywidualny Mazowsze1:08:25
7427Gilinowska Ela895 Pułk Artylerii1:10:54
8418Wiercińska Anna88MKS Metalowiec2:05:15
 
425Korczyc Anna9410 BKPancabs
428Bąkowska Dominika92PKO Harpaganabs
 
 
 
10N (7/7)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1478Błahut OlgierdIndywidualna23:26
2429Duda Łukasz11UKS Traper29:45
3431Bączek Jędrzej10UKS Technik Ruciane-Nida38:49
4432Kmiecińska Maria09PUKS Młode Orły52:52
 
433Mielnik LilaIndywidualnaabs
430Uryga Artur10WKS Wawelabs
434Mielnik StanisławIndywidualnaabs
 
 
 
10R (24/24)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1438Szymerowska Celina Milena EmUKS Siódemka14:11
2445Tadejewski Nikodem12UMKS ORKAN17:01
3436Tikhomirov Ivan11Omega RUS19:13
4449Wolny Piotrniezrzeszony19:58
5443Kizerwetter Mikołaj10niezrzeszony20:00
6Guenther WojciechUKS Siódemka20:42
7447Gronostaj Natalia09MKS MOS21:05
8485Carette RodolpheIndywidualna21:24
9439Kmieciński Franciszek12PUKS Młode Orły21:44
10Gronostaj SebastianIndywidualna23:12
11Życzkowski KarolUKS Siódemka23:43
12472Konkol AleksanderUKS Siódemka24:31
13441Banach Zuzanna13WKS Grunwald27:17
14446Kujda Remigiusz12Osielsko28:51
15440Patejko Zuzanna12KS Spójnia Warszawa31:15
16435Patejko Jan16KS Spójnia Warszawa36:43
17481Wolny MaciejIndywidualna37:25
18448Wolny Michałniezrzeszony37:27
19484Kosińska ZofiaIndywidualna37:31
20Życzkowska NataliaUKS Siódemka37:46
 
442Forystek Codi i Kasia15WKS Wawelnkl
444Chęciński Maksymilian15UKS Azymut 45abs
437Uryga Adam12WKS Wawelabs
469Augustyniak Amelia BlankaUKS Siódemkaabs
 
 
 
OPEN1 (13/13)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1450Opanowicz Krzysztof88UKS Siódemka23:47
2Ludwiczak KarolinaIndywidualna25:11
3479Swęda JoannaIndywidualna34:26
4Antonowicz MilaIndywidualna35:17
5471Gendek MartaUNTS40:46
6Dudek Izabela46:05
7454Pułczyńska Agnieszka75WKS Wawel58:12
8492Visnes MariaIndywidualna1:00:39
9493Erdal CamillaIndywidualna1:01:54
10489Chwiejczak DorotaIndywidualna1:02:47
11487Zbroja IgorIndywidualna1:54:49
 
452Kosińska Zofia80niezarejestrowanaabs
451Ratajczak Piotr69UMKS ORKANabs
 
 
 
OPEN2 (14/14)Status: 18:05
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1457Erdal Martin96Samnanger IL43:34
2488Mrozowski PrzemekUKS Siódemka45:12
3458Kizerwetter Małgorzata86niezarejestrowana48:18
4461Chugunov Vladimir60Kaliningrad58:34
5490Chabiera TomaszIndywidualna58:45
6462Tikhomirov Maxim76Omega RUS1:01:31
7Kulaszewicz JoannaIndywidualna1:02:06
8480Swęda MarcinIndywidualna1:03:40
9459Typańska Monika76indywidualnie1:18:21
10453Daruk Mariusz86indywidualnie1:38:21
11460Filipiak Agnieszka75KS Hades1:39:09
12464Szrama Dariusz96PUKS Młode Orły1:52:33
 
463Opanowicz Kamila90UKS Siódemkankl
465Mielnik Łukasz77Indywidualnaabs