Baltic Cup 2019sob. 04.05.2019 13:48
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Wstępne wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (16/16)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
19Wensław Mateusz87UKS Azymut 451:21:031:58:59
28Kalata Michał10 BKPanc1:24:132:03:34
37Galicz Karol86BKS Wataha1:24:152:03:42
414Dudek Wojciech94PUKS Młode Orły1:26:322:08:51
51Hewelt Maciej90UKS Azymut 451:40:492:26:01
612Galitsyn Aleksandr91KSO Korshunyata1:42:202:30:45
75Czernow Sergej86Kaliningrad1:43:402:34:13
815HOSOKAWA TOMOKI91Tokiwa Forest Runners1:54:272:41:20
913Koguciuk Konrad91KU AZS UMCS1:48:412:41:56
104TANAKA TAIKI95Tokiwa Forest Runners1:47:042:43:05
116TAKESHITA HARUTAKA99Tokiwa Forest Runners2:02:413:17:33
123Filipiak Mateusz98KS Hades2:10:543:23:58
1311ISHIWA TAKASHIGE88Tokiwa Forest Runners2:23:013:38:24
142NAKAZAWA HIRONORI90Tokiwa Forest Runners2:58:564:20:00
 
499Richert MarcinUKS Siódemka1:13:52
16Jarovoi Sergei84UKS Azymut 45abs
 
 
 
M20 (9/9)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
118Płóciennik Konrad00UKS Azymut Pabianice1:12:261:46:31
217Ogdowski Bartłomiej00UKS Siódemka1:23:202:05:06
319Gładecki Dawid00UKS OSiR1:35:552:11:33
420Reniecki FranciszekUMKS Kwidzyn1:29:502:15:32
521Tikhomirov Alexey00Omega RUS2:25:283:32:44
 
23Kijak Jakub00WKS Wawelabs
22Kuźba Jakub00UKS Siódemkaabs
24Zamojski Rafał00UKS Siódemkaabs
26Żurek Grzegorz00UKS Siódemkaabs
 
 
 
M18 (5/5)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
134Olszewski Bartłomiej02UNTS1:09:281:44:52
232Andrzejczak Maciej02UKS Azymut Pabianice1:08:411:50:05
330Michalak Kacper01UNTS1:19:502:02:07
427Pudełek Błażej02LKS Górzanka Nawojowa Góra1:18:042:07:07
 
31Życzkowski Jakub02UKS Siódemkaabs
 
 
 
M16 (12/12)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
141Sztranek Jan03UKS Azymut Pabianice55:331:30:26
245Wołek Stanisław04UNTS1:09:231:55:17
340Czyński Miłosz04KOS BnO1:19:442:07:36
437Bielecki Michał04UKS Siódemka1:31:042:17:47
547Żesławski Mateusz04WKS Wawel1:37:222:29:19
639Banach Piotr03UMKS ORKAN1:38:532:42:27
738Kotkowiak Piotr04KOS BnO2:10:133:15:32
846Wilk Wiktor04UMKS Kwidzyn2:19:133:30:05
 
42Sobiepanek MaksymilianUKS OSiRnkl
43Tarnawski Jan03WKS Wawel1:25:45
35Górski Patryk04UKS OSiR1:34:11
44Kujda Bartosz03Osielsko2:10:56
 
 
 
M14 (25/25)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
170Antonowicz Jan05UNTS34:371:00:15
259Maciejewski Bartłomiej06BKS Wataha36:161:01:25
366Wójcik Paweł05WKS Wawel36:171:02:25
463Sztranek Maciej06UKS Azymut Pabianice38:271:08:04
569Lisiak Adam05UKS Orientuś43:251:08:58
654Żesławski Jakub05WKS Wawel45:081:10:50
767Podworski Kacper05UKS OSiR39:311:12:39
865Majowski Jan05UKS OSiR54:031:19:42
973Dąbrowski Karol05UKS OSiR53:031:21:56
1053Didorenko Mikhail06Korshunyata50:151:22:00
1157Łącki Jakub06UKS OSiR46:061:22:06
1271Bublik Piotr05WKS Wawel53:341:26:45
1348Cepurdej Wladyslaw06UMKS Kwidzyn1:02:151:28:32
1451Stopczyński Bartosz06BKS Wataha49:241:31:33
1572Owsiak Stanisław06BKS Wataha1:22:171:54:34
1668Kurzyp Michał06MKS MOS1:20:341:55:50
1774Modzelewski Mikołaj05UKS Siódemka1:17:472:05:38
1862Kwiatkowski Olaf05KOS BnO1:14:442:05:49
1955Kujda Tymoteusz05Osielsko1:34:482:27:15
2052Grzegorczyk Borys06WKS Wawel2:06:513:14:23
 
58Grzybowski Maciej06UKS Azymut 45abs
50Konkol MarcinUKS Siódemka2:25:47
64Kotkowiak Bartosz06KOS BnOnkl
61Pisarek Kordian06WKS Wawelabs
56Miłkowski Jakub06UKS Azymut 45abs
 
 
 
M12 (23/23)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
189Krempiński Franciszek07UKS Azymut Pabianice34:5154:55
276Chodlewski Antoni08KS Kościelec Chrzanów40:401:02:08
386Wodzicki Filip07MKS MOS38:501:03:53
475Droń Wiktor07UMKS Kwidzyn42:531:08:39
595Ludwin Jakub07KS Kościelec Chrzanów41:351:10:06
691Klakla Kacper07KS Kościelec Chrzanów47:121:12:09
793Pękal MikołajUMKS Kwidzyn44:451:13:49
881Młynarczyk Maksymilian07UKS Orientuś41:131:17:29
994Zaremba Adam07UMKS Kwidzyn52:101:19:28
1096Rygielski Wiktor07UMKS Kwidzyn1:00:371:23:33
1184Kociuba Wiktor08MKS MOS54:501:27:34
1278Wasilewski Antoni08UKS OSiR58:091:28:50
1383Perfikowski Paweł07UMKS Kwidzyn1:03:071:32:53
1487Motała Piotr08UKS Siódemka1:06:491:41:28
1585Mordarski Oskar08UKS Patria1:02:011:41:51
1682Chodlewski Szymon08KS Kościelec Chrzanów1:21:351:51:55
1779Kuzhelko Andrei07Korshunyata1:37:332:15:26
1888Duplak Maciej07UKS Patria1:45:332:40:37
1977Banach Kacper08WKS Grunwald1:48:042:43:12
2090Kwieciński Konrad07PUKS Młode Orły2:07:292:51:07
 
486Majewski JakubUKS Siódemkaabs
80Tarnowski Przemysław07WKS Wawel1:06:49
92Żmij SzymonThe Vipersabs
 
 
 
M10 (7/7)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1101Pułczyński Jeremi09WKS Wawel20:1732:24
2103Indyka Jan10WKS Wawel26:2342:53
398Pekal PawełUMKS Kwidzyn29:5744:36
4100Droń Wojciech10UMKS Kwidzyn27:1546:24
5104Zhilin Timofey10X-race.info28:4547:35
697Jędras Jakub11UMKS Kwidzyn30:3652:18
799Maksimovich Aleksandr09Korshunyata44:491:13:00
 
 
 
M35 (14/14)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1107Mioduszewski Mateusz76Indywidualny Mazowsze1:08:421:51:01
2117Jędras Przemysław81UMKS Kwidzyn1:09:581:54:06
3105Łącki Łukasz82UKS OSiR1:11:481:59:12
4108Lesisz KamilUNTS1:14:271:59:42
5113Suchenia Piotr80inov-8 team / runpassion.pl te1:12:292:01:59
6112Kociuba Marek80Mos Wrocław1:12:552:04:11
7116Wiśniewski Paweł74WKS Wawel1:22:212:21:33
8109Pisarski PatrykIndywidualny Dolnośląskie1:33:582:28:16
9115Pańkowski Mateusz84UKS Technik Ruciane-Nida2:17:143:43:52
10468Łaski TomaszMKS Metalowiec3:10:054:55:50
 
114Indyka Maciej80WKS Wawelnkl
106Patejko Przemysław82KS Spójnia Warszawankl
110Stężycki Grzegorz8210 BKPancabs
111Lepka Bartosz82Słomiane Bambusyabs
 
 
 
M40 (18/18)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1134Nowak Jacek76UKS Azymut 4545:311:15:18
2121Tadejewski Paweł79UMKS ORKAN47:311:21:17
3131Golinowski Paweł7910 BKPanc57:111:30:17
4120Majewski Marek77PUKS Młode Orły53:391:34:44
5118Sołowiej Stanisław75KU AZS UMCS56:071:35:55
6123Mol Krzysztof75HKS Azymut56:441:41:24
7125Kujda Arkadiusz791 Brygada Logistyczna1:04:351:45:27
8133Karachev Aleksandr77OK Kaliningrad1:06:291:53:49
9132Duda Tomasz76UKS Traper1:07:451:57:08
10129Zhilin Denis69X-race.info1:15:512:02:41
11127Biolik Grzegorz76UNTS1:07:402:03:54
12128Droń Grzegorz79UMKS Kwidzyn1:14:092:11:45
13470Sitnicki Mariusz10 BKPanc1:23:232:25:19
14126Perfikowski Piotr76UMKS Kwidzyn1:23:382:25:38
15130Ramotowski Mariusz6815 Giżycka Brygada Zmechanizow1:44:013:02:41
 
119Paruszewski MarekIndywidualni Pomorskie1:20:24
135Żmij JacekThe Vipersabs
124Uryga Sławomir77WKS Wawelabs
 
 
 
M45 (20/20)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1153Nowak Remigiusz72KS Hades50:551:26:47
2145Krasuski Marcin72KS OK!Sport52:121:29:54
3138Sychev DmitriiBryansk55:331:34:21
4473Gronostaj Grzegorzindywidualnie53:451:35:29
5149Banach Krzysztof74UMKS ORKAN57:231:37:29
6139Błachut Igor73Stowarzyszenie Team 360 stopni57:201:43:16
7137Gliszczyński Janusz72GLICHA TEAM1:01:181:43:30
8142Žičkis Rolandas70Takas OK, Litwa59:191:55:09
9146Szczygieł Marcin71MKS MOS1:08:081:58:57
10141Mianowski Rafał73UNTS1:13:021:59:28
11136Doliński Grzegorz72BKS Wataha1:13:562:07:22
12477Poltoratskyi DenysUkraina1:16:172:08:56
13143Mikhaylov VictorOdessa Team1:17:132:13:17
14150Krasuski Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 360 stopni1:19:472:17:42
15147Staszak Artur70UNTS1:14:162:17:50
16140Filipiak Marek73KS Hades1:12:382:29:20
17151Lisiak Paweł74UKS Orientuś1:39:053:04:36
 
144Typański Roman719BKPanc1:08:22
152PLESINSKI MARIUSZ7310BKPancabs
148Kalsztein Karol74PKO Harpaganabs
 
 
 
M50 (16/16)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1164Bartczak Jarosław68UMKS ORKAN51:281:27:16
2158Słoński Marek69WKS Wawel58:011:36:26
3154Michalak Tomasz69UNTS57:111:38:55
4160Urbaniak Krzysztof67Indywidualny Mazowsze56:581:41:38
5168ROBINSON Richard68ASUB59:271:42:29
6162Korshunov Evgenii68Korshunyata1:04:031:44:09
7159Bączek Dariusz65UKS Technik Ruciane-Nida1:02:091:44:35
8166Lovas Bjorn P.66Nidarost OK1:05:511:52:20
9167Wysocki Romuald68CSWiCH Wrocław1:09:231:53:59
10163Wrzesiński Krzysztof68WKS Śląsk1:07:381:58:21
11165Forystek Józef66WKS Wawel1:14:032:02:36
12161Olas Jacek69UKS Orientuś1:24:192:22:13
13157Kluska Wojciech68MKS Skarmat1:24:462:31:34
14169Erdal Arne69Samnanger IL1:12:342:32:41
15170Witkowski Zbigniew69indywidualnie1:32:443:05:27
 
155Żesławski Wojciech67WKS Wawel1:06:58
 
 
 
M55 (9/9)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1180Dyzio Włodzimierz61WKS Wawel51:451:27:00
2173Niessner Piotr63WKS Wawel53:101:33:07
3175Wołowczyk Marek63UNTS56:311:34:04
4176Młynarczyk Piotr64UKS Orientuś56:511:37:09
5178Klawczyński ZbigniewUMKS Kwidzyn58:121:38:05
6174Mikielski Marek60UMKS ORKAN1:04:392:03:18
7181Wołek Andrzej64UNTS1:11:392:06:56
8177Czerkawski Wacław60UKS Sparta Czyżowice1:18:472:21:22
 
179Mossakowski Przemysław60Indywidualny Mazowszeabs
 
 
 
M60 (17/17)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1189Kryjomski Jerzy58KS Kościelec Chrzanów47:551:17:26
2186Krylov BorisPrincip50:561:19:19
3196Mamis Girts58Mona OK54:331:26:35
4198Movko Sergei55UKS Azymut 4552:221:28:54
5191Krochmal Andrzej56KS Spójnia Warszawa55:201:29:21
6194Asylov Albert55Kaliningrad56:591:29:44
7188Machowski Władysław59UKS OSiR1:00:401:35:07
8185Pietrusiński Marek56KS Artemis1:01:211:35:53
9187Cepurdej Aleksandr58UMKS Kwidzyn59:561:36:02
10184Wróblewski Tadeusz58KS OK!Sport1:01:021:36:09
11193Solovev Mikhail56PionerSK Pionerskiy1:03:531:38:53
12190Wierciński Piotr56MKS Metalowiec1:03:581:40:10
13182Olbrycht Janusz55Indywidualny Mazowsze1:06:341:57:19
14197Miroshnichenko Viktor57PionerSK Pionerskiy1:27:142:08:12
15195Warmuz Zdzisławniezrzeszony1:27:222:17:42
16183Sidoruv Sergej59Dnepr Ukraina1:40:353:00:56
 
192Czechowski Bolesław55UMKS ORKAN1:26:26
 
 
 
M65 (11/11)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1203Hartelt Helmut51SSV Planeta Radebeul Germany53:291:23:15
2201Miszewski RomualdIndywidualni Pomorskie51:371:27:27
3217Railimo Matti48SOCHeinola56:501:29:38
4202Szczepański Marek54UKS Technik Ruciane-Nida58:121:34:08
5209Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN59:481:34:30
6208Świerczyński Bogdan53KOS Modrzew57:501:34:59
7199Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN1:00:351:37:34
8205Mientki Tadeusz52UMKS ORKAN56:411:37:50
9204Gliński Henryk50KS Artemis55:011:38:22
10206Chernykh Vladimir52Kaliningrad59:541:39:30
11207Henek Milan53Radioklub Blansko, Czech Repub1:21:042:16:42
 
 
 
M70 (7/7)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1212Wasilewski Stanisław46PUKS Młode Orły43:541:06:28
2211Patejko Tadeusz48KS Spójnia Warszawa57:081:25:54
3215Kmieciński Józef47PUKS Młode Orły57:331:32:42
4216Woźniak Henryk48UMKS ORKAN1:09:121:35:48
5213Wojtyła Jerzy48UMKS ORKAN1:14:381:39:12
6218Karachev Sergey48OK Kaliningrad1:04:201:43:35
7210Gordyshevskiy SemenPetersburg1:20:161:46:29
 
 
 
M75 (2/2)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1219Schindler Udo42SSV Planeta Radebeul Germany53:521:17:03
2221Czabański Edward39UKS Azymut 451:16:002:03:15
 
 
 
M85 (2/2)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1223Wysocki Stanisław29KS Spójnia Warszawa1:23:462:22:20
2225Zielczyński Mieczysław30Indywidualny Mazowsze1:51:262:35:22
 
 
 
W21E (7/7)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1228Kaźmierczak Aneta95UKS Orientuś1:27:312:13:24
2235Kosinska Dorota84CO Liege1:31:172:19:15
3234Polishchuk Mariya94UNTS1:33:192:20:45
4232Wańczyk Zuzanna97PUKS Młode Orły1:36:302:23:21
5229Suzdalova Marina91-1:50:432:46:28
6227Jaśkiewicz Magdalena97UKS Azymut Pabianice1:54:322:51:18
7230Nikitczenko Natasza97UKS Orientuś2:04:293:16:49
 
 
 
W20 (9/9)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1245Cych Agnieszka99WKS Śląsk1:03:031:38:56
2242Pudełek Michalina00LKS Górzanka Nawojowa Góra1:10:531:57:50
3244Bielecka Aleksandra00UKS Siódemka1:22:342:10:18
4246Kreft Oliwia99UKS Siódemka1:32:202:18:52
5241Filipczak Natalia00PUKS Młode Orły1:31:182:28:30
 
240Deptulska Maria00UNTSabs
237Dawidowska Natalia99UKS Siódemkaabs
239Biederman Adrianna00WKS Wawelabs
236Hutsenko Yelyzaveta00WKS Wawelabs
 
 
 
W18 (13/14)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1260Słońska Zofia02WKS Wawel1:06:211:49:37
2250Topór Magdalena01WKS Wawel1:10:051:52:57
3247Olszanka Gabriela01KS OK!Sport1:10:062:00:08
4261Melzer Zofia01UKS Siódemka1:16:042:06:35
5251Mianowska Julia01UNTS1:26:022:10:50
6258Sroka Małgorzata02UKS Patria1:15:332:12:05
7253Dzierwa Hanna01KS Kościelec Chrzanów1:21:552:13:03
8252Bączek Małgorzata01WKS Wawel1:26:002:14:01
9254Staszak Alicja01UNTS1:44:562:52:28
 
257Żurek Marta02UKS Siódemkankl
256Tywonek Julia01UKS OSiR2:08:20
248Jarovaia Elena02UKS Azymut 451:34:11
255Susek Julia01UKS Siódemkaabs
 
 
 
W16 (16/16)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1266Krempińska Julia03UKS Azymut Pabianice1:03:101:41:30
2270Zelek Klaudia03UKS Patria1:14:551:53:38
3269Cepurdej Nina03UMKS Kwidzyn1:19:562:01:22
4268Filipiak Adrianna03KS Hades1:22:342:13:02
5275Nitsch Aleksandra03UNTS1:35:452:21:24
6278Majewska Maja04PUKS Młode Orły1:24:532:24:34
7277Cepurdej Katarzyna04UMKS Kwidzyn1:23:432:27:27
8267Powichrowska Ilona04UKS OSiR1:41:312:32:06
9265Błyskosz Magdalena04WKS Wawel1:34:522:32:10
10271Zielińska Oliwia03PUKS Młode Orły1:45:472:44:45
11274Hałucha Martyna04WKS Wawel1:55:093:02:27
12273Kwiecień Paulina04PUKS Młode Orły1:52:423:14:12
13263Nowak Maria03KS Hades2:15:483:28:05
 
280Chabiera Lena03UNTSnkl
276Rutkowska Magdalena03UKS Siódemkankl
279Żmij KarolinaThe Vipersabs
 
 
 
W14 (16/16)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1283Niessner Pola07WKS Wawel34:1655:00
2294Słońska Antonina07WKS Wawel37:451:11:14
3298Pułczyńska Hanna05WKS Wawel46:001:13:34
4290Lamparska Maja05WKS Wawel47:221:18:53
5292Michno Marta05WKS Wawel50:531:19:50
6296Zawada Zuzanna06WKS Wawel54:351:26:09
7281Melzer Anna05UKS Siódemka56:451:31:55
8285Kurtycz Natalia05WKS Wawel52:541:33:31
9287Dzwonkowska Paulina06UKS OSiR56:291:37:24
10291Ciszek Katarzyna06MKS MOS57:281:38:02
11286Pudełek Jowita05LKS Górzanka Nawojowa Góra1:01:541:40:24
12295Pupiec Agata05UKS Siódemka1:01:421:49:09
13284Rygielska Kinga05UMKS Kwidzyn1:07:511:54:52
14293Pieragowska Julia05UKS Traper1:06:571:58:20
 
289Szutko Antonina05UKS Trapernkl
288Owsianka Wiktoria05WKS Wawelabs
 
 
 
W12 (36/36)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1334Olejnik Jaśmina08WKS Wawel34:5655:27
2315Borek Alicja07UKS Traper38:1455:47
3299Mikuła Iga07KOS BnO38:2856:48
4336Biskupska Julia08WKS Wawel34:1857:17
5312Mianowska Antonina07UNTS40:4657:58
6319Mikuła Daria07KOS BnO41:241:00:30
7311Oliinyk Yelyzaveta08WKS Wawel39:231:00:42
8329Podgórska Marta07KS Kościelec Chrzanów41:061:07:33
9300Włodarczyk Wiktoria08UKS Traper47:431:09:43
10308Stefaniak Izabela07KOS BnO40:581:11:25
11309Porzycz Małgorzata08UKS Siódemka47:371:11:45
12320Chabiera Filomena07UNTS53:151:14:11
13323Fitrzyk Magdalena07UKS Patria50:561:14:12
14305Szczygieł Hanna07MKS MOS49:041:18:15
15316Mamala Magdalena07UKS Patria53:201:20:07
16330Zelek Martyna08UKS Patria51:411:21:35
17328Łącka Julia07UKS OSiR54:051:22:49
18317Kubacka Maja08UKS Traper52:061:23:37
19326Łysoń Łucja08UKS Siódemka47:451:24:59
20310Ciastoń Oliwia08MKS MOS54:351:25:27
21324Hałucha Milena07WKS Wawel56:391:28:24
22301Kuciel Hanna07MKS MOS52:281:29:32
23313Motylińska Anastazja08UKS Traper58:411:31:26
24306Orlova Olga08Velikiy Novgorod1:08:431:38:45
25335Nowak Zofia08KS Hades1:12:131:40:52
26331Klimczak Olimpia08UKS Siódemka1:18:291:45:35
26332Staniec Julia08MKS MOS1:10:461:45:35
28322Lewandowska Antonina08UKS Siódemka1:05:561:51:13
29321Masłowska Julia08MKS MOS1:11:081:54:15
30307Jabłońska Amelia08MKS MOS1:21:301:58:27
31303Marciniak Weronika07MKS MOS1:31:372:07:40
32314Barska Pola08MKS MOS1:26:562:24:21
33304Bielecka Marta08UKS Siódemka1:27:542:25:16
34302Szmidtka Martyna08UKS Siódemka1:34:272:35:56
 
333Trzebiatowska Martyna07UKS Siódemkankl
318Wojtas Julia07WKS Wawelabs
 
 
 
W10 (5/5)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1338Wysocka Michalina10MKS MOS16:5230:19
2337Podgórska Gabriela09KS Kościelec Chrzanów23:2738:59
3340Duda Kornelia09UKS Traper16:2839:26
4339Biskupska Małgorzata10WKS Wawel20:0347:55
5341Klimczak OksanaUKS Siódemka38:1559:20
 
 
 
W35 (14/14)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1350Górnicka-Antonowicz Anna68Indywidualny Mazowsze59:531:37:41
2474Klimczak-Konkol WiolettaUKS Siódemka1:03:461:44:23
3344Porzycz Agnieszka84UKS Siódemka1:15:082:06:39
4346Śliwczyńska Ilona78Stowarzyszenie Team 360 stopni1:20:272:14:14
5345Karnia-Biskupska Anna80WKS Wawel1:26:472:18:11
6354Jabłońska Annaindywidualnie1:20:592:25:35
7343Gawron Katarzyna82WKS Wawel1:29:142:30:25
8349Zbroja-Nowak Justyna80KS Hades1:32:592:32:20
9475Oliinyk AlonaWKS Wawel1:34:452:44:36
10353Machowska- Łącka Magdalena83UKS OSiR2:27:244:30:43
 
351Vetrova Elena82Velikiy Novgorodnkl
348Ratajczak Izabela82UKS Siódemkaabs
347Bańska-Bodziona Aneta10 BKPanc1:29:52
352Pabian Patrycja80UMKS Kwidzynabs
 
 
 
W40 (13/13)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1358Biolik Agnieszka77UNTS1:06:531:53:14
2366Wołek Ewa68UNTS1:17:121:56:50
3367Konc Katarzyna75UKS Azymut Pabianice1:26:142:10:11
4364Roszak MajaUMKS Kwidzyn1:31:132:14:43
5362Orlova Anna76Velikiy Novgorod1:27:042:18:38
6360Marek Agnieszka74indywidualnie1:31:372:23:22
7356Banach Janina76UMKS ORKAN1:34:502:38:27
8365Kędzior Katarzyna75UMKS Kwidzyn1:30:192:44:17
9355Słońska Bogusława76WKS Wawel1:51:193:02:51
10357Kuznetsova Olga77Velikiy Novgorod1:56:033:13:10
11363YAHIRO YUMIE71Tokiwa Forest Runners2:04:463:13:33
12361KATAYAMA YASUKO72Tokiwa Forest Runners2:23:323:53:15
 
359Żmij SylwiaThe Vipersabs
 
 
 
W45 (7/7)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1375Nowak Beata73UKS Azymut 451:00:101:41:11
2372Wysocka Joanna71WKS Śląsk1:11:512:05:14
3371Mianowska Dorota74UNTS1:22:172:17:24
4376Ianchenkova Tatiana73OK Kaliningrad1:31:102:36:21
5368Trykozko Urszula69Stowarzyszenie Team 360 stopni1:38:382:49:23
 
373Staszak Anna70UNTSnkl
370Perfikowska Aleksandra74UMKS Kwidzynnkl
 
 
 
W50 (7/7)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1380Wołowczyk Mariola68UNTS57:421:33:32
2384Bugaj Teresa68WKS Wawel1:06:591:45:04
3377Kurzyp Anna68indywidualnie1:01:301:50:59
4379AUGHUET Laurence69ASUB1:17:021:57:59
5381Temnikova OlgaPrincip1:32:362:32:37
6383Wołek Małgorzata66UNTS1:31:512:32:46
7382Dyzio Anna68WKS Wawel1:28:342:41:55
 
 
 
W55 (5/5)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1390Movko Marina60UKS Azymut 451:08:541:51:29
2386Czerkawska Urszula62UKS Sparta Czyżowice1:10:312:00:54
3389Chernysheva Tatiana63OK Kaliningrad1:17:332:02:21
4388Semenova ElenaPetersburg1:35:582:51:30
 
387Zenchenko Tamara60Dnepr Ukrainaabs
 
 
 
W60 (10/10)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1394Mikielska Danuta59UMKS ORKAN58:471:36:50
2392Miroshnichenko Elena59PionerSK Pionerskiy58:471:44:46
3397Soloveva Elena58PionerSK Pionerskiy1:06:461:52:03
4391Biziuk Halina57UMKS ORKAN1:10:581:55:39
5396Lazareva Natalia55UKS Azymut 451:13:131:58:53
6400Wróblewska Bogna58KS OK!Sport1:15:382:13:25
7398Łuńska Regina56UMKS ORKAN1:13:012:14:47
8399Koralewska Grażynaindywidualnie1:20:252:19:44
9401Lewoń Ewa55UMKS ORKAN1:11:032:22:11
10395Olbrycht Anna56Indywidualny Mazowsze2:11:393:31:58
 
 
 
W65 (3/3)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1402Czabańska Małgorzata52UKS Azymut 451:17:001:57:00
2406Asylova Alla54Kaliningrad1:10:152:20:29
3404Henkova Svatava54Radioklub Blansko1:43:072:33:18
 
 
 
M21S (10/10)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1416Lubkiewicz Tomasz87WKS Wawel1:01:591:37:18
2408Kożyczkowski Edward85Bolszewo1:02:481:43:46
3407Łubis Michał85UKS Azymut Pabianice1:01:531:45:04
4410Krempiński Piotr76UKS Azymut Pabianice1:01:541:45:39
5415Temnikov IlyaPrincip1:08:471:52:59
6412Spadik Mateusz89UMKS Kwidzyn1:04:402:02:23
7476Oliinyk IlliaWKS Wawel1:23:352:11:36
8413Kluska Rafał98MKS Skarmat1:17:192:13:28
 
409Semenov PeterPetersburgnkl
414Torchała Mariusz93UMKS Kwidzynabs
 
 
 
W21S (10/10)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1426Chęcińska Angelika93UKS Azymut 4553:111:42:08
2421Durzyńska Katarzyna92HKS Azymut55:101:48:11
3417Kocińska Agnieszka87UMKS ORKAN1:01:571:52:36
4424Biniecka Małgorzata87UKS Azymut Pabianice1:01:341:55:18
5423Pacek Karolina88Indywidualny Mazowsze1:00:522:09:17
6420Patejko Patrycja88KS Spójnia Warszawa1:13:482:19:20
7427Gilinowska Ela895 Pułk Artylerii1:25:102:36:04
8418Wiercińska Anna88MKS Metalowiec2:28:304:33:45
 
425Korczyc Anna9410 BKPancabs
428Bąkowska Dominika92PKO Harpaganabs
 
 
 
10N (8/8)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1429Duda Łukasz11UKS Traper31:201:01:05
2431Bączek Jędrzej10UKS Technik Ruciane-Nida25:211:04:10
3478Błachut OlgierdIndywidualna57:171:20:43
4432Kmiecińska Maria09PUKS Młode Orły45:221:38:14
 
500Łaska AmeliaMKS Metalowiec31:52
433Mielnik LilaIndywidualnaabs
430Uryga Artur10WKS Wawelabs
434Mielnik StanisławIndywidualnaabs
 
 
 
10R (28/28)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1438Szymerowska EmiliaUKS Siódemka18:0532:16
2445Tadejewski Nikodem12UMKS ORKAN16:2633:27
3436Tikhomirov Ivan11Omega RUS21:1640:29
4449Wolny PiotrMMRP21:4741:45
5443Kizerwetter Mikołaj10MMRP23:1343:13
6485Carette RodolpheMMRP22:0843:32
7447Gronostaj Natalia09MKS MOS22:4043:45
8439Kmieciński Franciszek12PUKS Młode Orły23:5745:41
9Gronostaj SebastianIndywidualna25:2248:34
10446Kujda Remigiusz12Osielsko21:2450:15
11Życzkowski KarolUKS Siódemka30:1253:55
12472Konkol AleksanderUKS Siódemka29:5454:25
13441Banach Zuzanna13WKS Grunwald27:1954:36
14481Wolny MaciejMMRP19:1156:36
15448Wolny Michałniezrzeszony19:1756:44
16484Kosińska ZofiaIndywidualna19:2156:52
17440Patejko Zuzanna12KS Spójnia Warszawa34:201:05:35
18Życzkowska NataliaUKS Siódemka27:501:05:36
19435Patejko Jan16KS Spójnia Warszawa36:051:12:48
20442Forystek Codi i Kasia15WKS Wawel41:071:53:47
 
Guenther WojciechUKS Siódemkaabs
469Augustyniak Amelia BlankaUKS Siódemka40:11
Szymerowska CelinaUKS Siódemka21:59
503Jabłońska PaulinaMos Wrocław25:08
504Błażuk PolaMos Wrocław25:06
501Łaska MartynaMKS Metalowiec57:50
444Chęciński Maksymilian15UKS Azymut 45abs
437Uryga Adam12WKS Wawelabs
 
 
 
OPEN1 (12/12)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1450Opanowicz Krzysztof88UKS Siódemka33:5057:37
2Antonowicz MilaIndywidualna37:341:12:51
3471Gendek MartaUNTS1:10:401:51:26
4489Chwiejczak DorotaIndywidualna1:21:042:23:51
5454Pułczyńska Agnieszka75WKS Wawel1:37:072:35:19
6492Visnes MariaIndywidualna1:53:292:54:08
7493Erdal CamillaIndywidualna1:54:472:56:41
 
Dudek Izabelaabs
451Ratajczak Piotr69UMKS ORKAN1:07:00
Ludwiczak KarolinaIndywidualnaabs
502Modzelewski MateuszUKS Siódemka1:27:49
452Kosińska Zofia80niezarejestrowanaabs
 
 
 
OPEN2 (15/17)Status: 13:48
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1457Erdal Martin96Samnanger IL46:041:29:38
2488Mrozowski PrzemekUKS Siódemka56:011:41:13
3458Kizerwetter Małgorzata86niezarejestrowana57:591:46:17
4461Chugunov Vladimir60Kaliningrad1:02:192:00:53
5480Swęda MarcinIndywidualna1:07:102:10:50
6462Tikhomirov Maxim76Omega RUS1:09:512:11:22
7490Chabiera TomaszIndywidualna1:15:172:14:02
8459Typańska Monika76indywidualnie1:24:302:42:51
9453Daruk Mariusz86indywidualnie1:22:193:00:40
10460Filipiak Agnieszka75KS Hades1:32:443:11:53
11464Szrama Dariusz96PUKS Młode Orły1:22:303:15:03
 
463Opanowicz Kamila90UKS Siódemka1:05:27
Kulaszewicz JoannaIndywidualnaabs
498Szymon MelzerUKS Siódemka52:29
465Mielnik Łukasz77Indywidualnaabs