Baltic Cup 2019niedz. 05.05.2019 13:24
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Wstępne wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (14/14)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
19Wensław Mateusz87UKS Azymut 4553:012:52:00
27Galicz Karol86BKS Wataha55:562:59:38
38Kalata Michał10 BKPanc1:02:463:06:20
412Galitsyn Aleksandr91KSO Korshunyata1:13:193:44:04
515HOSOKAWA TOMOKI91Tokiwa Forest Runners1:05:093:46:29
65Czernow Sergej86Kaliningrad1:13:553:48:08
74TANAKA TAIKI95Tokiwa Forest Runners1:12:373:55:42
813Koguciuk Konrad91KU AZS UMCS1:24:244:06:20
96TAKESHITA HARUTAKA99Tokiwa Forest Runners1:23:394:41:12
103Filipiak Mateusz98KS Hades1:29:014:52:59
1111ISHIWA TAKASHIGE88Tokiwa Forest Runners1:43:535:22:17
122NAKAZAWA HIRONORI90Tokiwa Forest Runners1:54:046:14:04
 
14Dudek Wojciech94PUKS Młode Orłyabs
1Hewelt Maciej90UKS Azymut 45abs
 
 
 
M20 (8/8)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
118Płóciennik Konrad00UKS Azymut Pabianice45:112:31:42
219Gładecki Dawid00UKS OSiR47:062:58:39
317Ogdowski Bartłomiej00UKS Siódemka54:573:00:03
420Reniecki FranciszekUMKS Kwidzyn53:503:09:22
521Tikhomirov Alexey00Omega RUS1:36:555:09:39
 
22Kuźba Jakub00UKS Siódemkankl
23Kijak Jakub00WKS Wawelabs
26Żurek Grzegorz00UKS Siódemka50:23
 
 
 
M18 (4/4)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
134Olszewski Bartłomiej02UNTS45:022:29:54
232Andrzejczak Maciej02UKS Azymut Pabianice51:312:41:36
330Michalak Kacper01UNTS44:162:46:23
427Pudełek Błażej02LKS Górzanka Nawojowa Góra47:212:54:28
 
 
 
M16 (13/13)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
141Sztranek Jan03UKS Azymut Pabianice41:212:11:47
245Wołek Stanisław04UNTS55:182:50:35
340Czyński Miłosz04KOS BnO53:363:01:12
437Bielecki Michał04UKS Siódemka1:00:123:17:59
547Żesławski Mateusz04WKS Wawel1:02:143:31:33
639Banach Piotr03UMKS ORKAN1:06:203:48:47
746Wilk Wiktor04UMKS Kwidzyn1:06:174:36:22
 
43Tarnawski Jan03WKS Wawel1:04:27
42Sobiepanek MaksymilianUKS OSiR1:36:17
38Kotkowiak Piotr04KOS BnOnkl
44Kujda Bartosz03Osielsko1:30:19
35Górski Patryk04UKS OSiR1:22:47
506Nowak GrzegorzUKS Azymut 4545:42
 
 
 
M14 (23/23)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
159Maciejewski Bartłomiej06BKS Wataha26:501:28:15
270Antonowicz Jan05UNTS29:241:29:39
363Sztranek Maciej06UKS Azymut Pabianice33:131:41:17
454Żesławski Jakub05WKS Wawel33:421:44:32
569Lisiak Adam05UKS Orientuś35:581:44:56
667Podworski Kacper05UKS OSiR32:531:45:32
765Majowski Jan05UKS OSiR33:201:53:02
866Wójcik Paweł05WKS Wawel57:201:59:45
953Didorenko Mikhail06Korshunyata40:542:02:54
1073Dąbrowski Karol05UKS OSiR44:512:06:47
1148Cepurdej Wladyslaw06UMKS Kwidzyn39:032:07:35
1271Bublik Piotr05WKS Wawel43:142:09:59
1357Łącki Jakub06UKS OSiR52:212:14:27
1451Stopczyński Bartosz06BKS Wataha55:552:27:28
1568Kurzyp Michał06MKS MOS39:562:35:46
1672Owsiak Stanisław06BKS Wataha55:092:49:43
1762Kwiatkowski Olaf05KOS BnO45:552:51:44
1855Kujda Tymoteusz05Osielsko51:213:18:36
1952Grzegorczyk Borys06WKS Wawel57:144:11:37
 
58Grzybowski Maciej06UKS Azymut 451:35:13
50Konkol MarcinUKS Siódemka1:35:14
64Kotkowiak Bartosz06KOS BnOabs
74Modzelewski Mikołaj05UKS Siódemkankl
 
 
 
M12 (22/22)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
189Krempiński Franciszek07UKS Azymut Pabianice18:011:12:56
276Chodlewski Antoni08KS Kościelec Chrzanów17:001:19:08
386Wodzicki Filip07MKS MOS22:531:26:46
491Klakla Kacper07KS Kościelec Chrzanów18:421:30:51
575Droń Wiktor07UMKS Kwidzyn22:131:30:52
695Ludwin Jakub07KS Kościelec Chrzanów24:471:34:53
793Pękal MikołajUMKS Kwidzyn23:101:36:59
894Zaremba Adam07UMKS Kwidzyn23:411:43:09
984Kociuba Wiktor08MKS MOS22:211:49:55
1096Rygielski Wiktor07UMKS Kwidzyn29:431:53:16
1178Wasilewski Antoni08UKS OSiR27:151:56:05
1283Perfikowski Paweł07UMKS Kwidzyn31:512:04:44
1385Mordarski Oskar08UKS Patria26:562:08:47
1482Chodlewski Szymon08KS Kościelec Chrzanów20:032:11:58
1587Motała Piotr08UKS Siódemka30:332:12:01
1679Kuzhelko Andrei07Korshunyata29:172:44:43
1788Duplak Maciej07UKS Patria43:533:24:30
1890Kwieciński Konrad07PUKS Młode Orły35:403:26:47
1977Banach Kacper08WKS Grunwald46:513:30:03
 
486Majewski JakubUKS Siódemka1:23:17
81Młynarczyk Maksymilian07UKS Orientuśabs
80Tarnowski Przemysław07WKS Wawel21:41
 
 
 
M10 (7/7)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1101Pułczyński Jeremi09WKS Wawel14:5747:21
298Pekal PawełUMKS Kwidzyn19:311:04:07
3104Zhilin Timofey10X-race.info27:321:15:07
4100Droń Wojciech10UMKS Kwidzyn29:381:16:02
597Jędras Jakub11UMKS Kwidzyn34:061:26:24
699Maksimovich Aleksandr09Korshunyata21:061:34:06
 
103Indyka Jan10WKS Wawelnkl
 
 
 
M35 (12/12)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1117Jędras Przemysław81UMKS Kwidzyn48:582:43:04
2105Łącki Łukasz82UKS OSiR44:472:43:59
3113Suchenia Piotr80inov-8 team / runpassion.pl te45:092:47:08
4112Kociuba Marek80Mos Wrocław44:072:48:18
5107Mioduszewski Mateusz76Indywidualny Mazowsze1:18:073:09:08
6116Wiśniewski Paweł74WKS Wawel55:433:17:16
7109Pisarski PatrykIndywidualny Dolnośląskie59:183:27:34
8115Pańkowski Mateusz84UKS Technik Ruciane-Nida1:32:445:16:36
9468Łaski TomaszMKS Metalowiec1:28:016:23:51
 
108Lesisz KamilUNTSnkl
114Indyka Maciej80WKS Wawelabs
106Patejko Przemysław82KS Spójnia Warszawankl
 
 
 
M40 (16/16)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1134Nowak Jacek76UKS Azymut 4536:471:52:05
2121Tadejewski Paweł79UMKS ORKAN40:092:01:26
3131Golinowski Paweł7910 BKPanc42:192:12:36
4120Majewski Marek77PUKS Młode Orły45:472:20:31
5118Sołowiej Stanisław75KU AZS UMCS51:432:27:38
6123Mol Krzysztof75HKS Azymut58:392:40:03
7125Kujda Arkadiusz791 Brygada Logistyczna54:582:40:25
8127Biolik Grzegorz76UNTS52:542:56:48
9133Karachev Aleksandr77OK Kaliningrad1:03:292:57:18
10132Duda Tomasz76UKS Traper1:01:182:58:26
11129Zhilin Denis69X-race.info59:573:02:38
12470Sitnicki Mariusz10 BKPanc1:03:483:29:07
13128Droń Grzegorz79UMKS Kwidzyn1:17:303:29:15
14126Perfikowski Piotr76UMKS Kwidzyn1:04:493:30:27
 
119Paruszewski MarekIndywidualni Pomorskie1:22:10
130Ramotowski Mariusz6815 Giżycka Brygada Zmechanizowabs
 
 
 
M45 (19/19)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1153Nowak Remigiusz72KS Hades37:052:03:52
2145Krasuski Marcin72KS OK!Sport37:052:06:59
3473Gronostaj Grzegorzindywidualnie40:452:16:14
4138Sychev DmitriiBryansk43:192:17:40
5149Banach Krzysztof74UMKS ORKAN40:512:18:20
6139Błachut Igor73Stowarzyszenie Team 360 stopni35:542:19:10
7137Gliszczyński Janusz72GLICHA TEAM40:482:24:18
8142Žičkis Rolandas70Takas OK, Litwa38:222:33:31
9141Mianowski Rafał73UNTS41:522:41:20
10146Szczygieł Marcin71MKS MOS49:012:47:58
11136Doliński Grzegorz72BKS Wataha47:122:54:34
12477Poltoratskyi DenysUkraina47:592:56:55
13143Mikhaylov VictorOdessa Team52:543:06:11
14150Krasuski Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 360 stopni49:033:06:45
15147Staszak Artur70UNTS55:063:12:56
16151Lisiak Paweł74UKS Orientuś1:06:344:11:10
 
144Typański Roman719BKPancnkl
148Kalsztein Karol74PKO Harpagan1:01:32
140Filipiak Marek73KS Hadesnkl
 
 
 
M50 (17/17)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1164Bartczak Jarosław68UMKS ORKAN39:292:06:45
2158Słoński Marek69WKS Wawel45:242:21:50
3154Michalak Tomasz69UNTS45:272:24:22
4160Urbaniak Krzysztof67Indywidualny Mazowsze43:432:25:21
5162Korshunov Evgenii68Korshunyata45:352:29:44
6159Bączek Dariusz65UKS Technik Ruciane-Nida49:132:33:48
7166Lovas Bjorn P.66Nidarost OK47:292:39:49
8168ROBINSON Richard68ASUB58:412:41:10
9167Wysocki Romuald68CSWiCH Wrocław49:022:43:01
10163Wrzesiński Krzysztof68WKS Śląsk48:082:46:29
11165Forystek Józef66WKS Wawel1:01:403:04:16
12169Erdal Arne69Samnanger IL48:593:21:40
13157Kluska Wojciech68MKS Skarmat51:253:22:59
14161Olas Jacek69UKS Orientuś1:09:353:31:48
15170Witkowski Zbigniew69indywidualnie1:06:324:11:59
 
155Żesławski Wojciech67WKS Wawel52:34
Pupiec MariuszUKS Siódemka52:39
 
 
 
M55 (8/8)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1180Dyzio Włodzimierz61WKS Wawel40:332:07:33
2175Wołowczyk Marek63UNTS39:442:13:48
3173Niessner Piotr63WKS Wawel41:062:14:13
4178Klawczyński ZbigniewUMKS Kwidzyn42:292:20:34
5176Młynarczyk Piotr64UKS Orientuś44:042:21:13
6174Mikielski Marek60UMKS ORKAN51:522:55:10
7181Wołek Andrzej64UNTS57:533:04:49
8177Czerkawski Wacław60UKS Sparta Czyżowice1:03:333:24:55
 
 
 
M60 (17/17)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1189Kryjomski Jerzy58KS Kościelec Chrzanów41:471:59:13
2186Krylov BorisPrincip42:432:02:02
3196Mamis Girts58Mona OK38:412:05:16
4191Krochmal Andrzej56KS Spójnia Warszawa48:222:17:43
5198Movko Sergei55UKS Azymut 4548:522:17:46
6194Asylov Albert55Kaliningrad54:102:23:54
7188Machowski Władysław59UKS OSiR49:522:24:59
8185Pietrusiński Marek56KS Artemis51:562:27:49
9184Wróblewski Tadeusz58KS OK!Sport51:492:27:58
10187Cepurdej Aleksandr58UMKS Kwidzyn55:132:31:15
11193Solovev Mikhail56PionerSK Pionerskiy56:432:35:36
12190Wierciński Piotr56MKS Metalowiec56:172:36:27
13182Olbrycht Janusz55Indywidualny Mazowsze1:00:502:58:09
14197Miroshnichenko Viktor57PionerSK Pionerskiy1:07:333:15:45
15183Sidoruv Sergej59Dnepr Ukraina1:12:484:13:44
 
195Warmuz Zdzisławniezrzeszonyabs
192Czechowski Bolesław55UMKS ORKAN1:22:38
 
 
 
M65 (11/11)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1203Hartelt Helmut51SSV Planeta Radebeul Germany33:481:57:03
2201Miszewski RomualdIndywidualni Pomorskie40:512:08:18
3217Railimo Matti48SOCHeinola38:412:08:19
4209Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN40:492:15:19
5202Szczepański Marek54UKS Technik Ruciane-Nida41:432:15:51
6199Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN39:462:17:20
7205Mientki Tadeusz52UMKS ORKAN44:412:22:31
8206Chernykh Vladimir52Kaliningrad43:242:22:54
9204Gliński Henryk50KS Artemis58:482:37:10
10207Henek Milan53Radioklub Blansko, Czech Repub1:13:503:30:32
 
208Świerczyński Bogdan53KOS Modrzewabs
 
 
 
M70 (7/7)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1212Wasilewski Stanisław46PUKS Młode Orły40:191:46:47
2215Kmieciński Józef47PUKS Młode Orły48:192:21:01
3211Patejko Tadeusz48KS Spójnia Warszawa58:082:24:02
4213Wojtyła Jerzy48UMKS ORKAN47:312:26:43
5216Woźniak Henryk48UMKS ORKAN54:552:30:43
6218Karachev Sergey48OK Kaliningrad53:162:36:51
7210Gordyshevskiy SemenPetersburg1:11:152:57:44
 
 
 
M75 (2/2)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1219Schindler Udo42SSV Planeta Radebeul Germany58:292:15:32
2221Czabański Edward39UKS Azymut 451:27:163:30:31
 
 
 
M85 (2/2)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1223Wysocki Stanisław29KS Spójnia Warszawa1:06:433:29:03
2225Zielczyński Mieczysław30Indywidualny Mazowsze1:31:544:07:16
 
 
 
W21E (7/7)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1235Kosinska Dorota84CO Liege58:443:17:59
2228Kaźmierczak Aneta95UKS Orientuś1:04:483:18:12
3234Polishchuk Mariya94UNTS1:00:123:20:57
4232Wańczyk Zuzanna97PUKS Młode Orły1:03:533:27:14
5229Suzdalova Marina91-1:11:043:57:32
6227Jaśkiewicz Magdalena97UKS Azymut Pabianice1:13:264:04:44
7230Nikitczenko Natasza97UKS Orientuś1:20:354:37:24
 
 
 
W20 (7/7)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1245Cych Agnieszka99WKS Śląsk46:412:25:37
2244Bielecka Aleksandra00UKS Siódemka1:06:063:16:24
3241Filipczak Natalia00PUKS Młode Orły1:18:373:47:07
 
237Dawidowska Natalia99UKS Siódemkaabs
240Deptulska Maria00UNTS1:08:11
242Pudełek Michalina00LKS Górzanka Nawojowa Górankl
246Kreft Oliwia99UKS Siódemkaabs
 
 
 
W18 (13/13)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1250Topór Magdalena01WKS Wawel47:402:40:37
2260Słońska Zofia02WKS Wawel57:162:46:53
3247Olszanka Gabriela01KS OK!Sport54:122:54:20
4261Melzer Zofia01UKS Siódemka55:033:01:38
5252Bączek Małgorzata01WKS Wawel50:183:04:19
6251Mianowska Julia01UNTS54:113:05:01
7258Sroka Małgorzata02UKS Patria1:00:233:12:28
8253Dzierwa Hanna01KS Kościelec Chrzanów1:12:103:25:13
9254Staszak Alicja01UNTS1:15:344:08:02
 
257Żurek Marta02UKS Siódemkankl
256Tywonek Julia01UKS OSiR1:52:26
248Jarovaia Elena02UKS Azymut 451:06:24
259Deyna Natalia01UMKS Kwidzynabs
 
 
 
W16 (15/15)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1266Krempińska Julia03UKS Azymut Pabianice43:252:24:55
2270Zelek Klaudia03UKS Patria53:202:46:58
3269Cepurdej Nina03UMKS Kwidzyn53:212:54:43
4275Nitsch Aleksandra03UNTS51:173:12:41
5277Cepurdej Katarzyna04UMKS Kwidzyn47:283:14:55
6268Filipiak Adrianna03KS Hades1:05:123:18:14
7267Powichrowska Ilona04UKS OSiR47:093:19:15
8278Majewska Maja04PUKS Młode Orły59:373:24:11
9271Zielińska Oliwia03PUKS Młode Orły53:583:38:43
10265Błyskosz Magdalena04WKS Wawel1:07:133:39:23
11274Hałucha Martyna04WKS Wawel1:04:454:07:12
12273Kwiecień Paulina04PUKS Młode Orły1:25:464:39:58
13263Nowak Maria03KS Hades1:14:204:42:25
 
280Chabiera Lena03UNTSabs
276Rutkowska Magdalena03UKS Siódemkankl
 
 
 
W14 (17/17)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1283Niessner Pola07WKS Wawel30:131:25:13
2290Lamparska Maja05WKS Wawel28:331:47:26
3294Słońska Antonina07WKS Wawel37:211:48:35
4298Pułczyńska Hanna05WKS Wawel39:201:52:54
5292Michno Marta05WKS Wawel36:491:56:39
6296Zawada Zuzanna06WKS Wawel44:312:10:40
7287Dzwonkowska Paulina06UKS OSiR39:302:16:54
8285Kurtycz Natalia05WKS Wawel47:322:21:03
9291Ciszek Katarzyna06MKS MOS45:332:23:35
10286Pudełek Jowita05LKS Górzanka Nawojowa Góra43:572:24:21
11281Melzer Anna05UKS Siódemka57:342:29:29
12293Pieragowska Julia05UKS Traper40:532:39:13
13295Pupiec Agata05UKS Siódemka52:012:41:10
14284Rygielska Kinga05UMKS Kwidzyn51:422:46:34
 
289Szutko Antonina05UKS Traper46:04
288Owsianka Wiktoria05WKS Wawelabs
507Nowak AniaUKS Azymut 4528:38
 
 
 
W12 (35/35)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1315Borek Alicja07UKS Traper15:061:10:53
2334Olejnik Jaśmina08WKS Wawel18:071:13:34
3336Biskupska Julia08WKS Wawel17:251:14:42
4299Mikuła Iga07KOS BnO18:391:15:27
5312Mianowska Antonina07UNTS19:161:17:14
6319Mikuła Daria07KOS BnO17:361:18:06
7311Oliinyk Yelyzaveta08WKS Wawel19:331:20:15
8308Stefaniak Izabela07KOS BnO20:371:32:02
9329Podgórska Marta07KS Kościelec Chrzanów24:381:32:11
10320Chabiera Filomena07UNTS18:271:32:38
11309Porzycz Małgorzata08UKS Siódemka21:151:33:00
12300Włodarczyk Wiktoria08UKS Traper23:571:33:40
13305Szczygieł Hanna07MKS MOS20:381:38:53
14330Zelek Martyna08UKS Patria23:151:44:50
15323Fitrzyk Magdalena07UKS Patria33:291:47:41
16328Łącka Julia07UKS OSiR26:451:49:34
17316Mamala Magdalena07UKS Patria30:421:50:49
18301Kuciel Hanna07MKS MOS21:301:51:02
19310Ciastoń Oliwia08MKS MOS27:101:52:37
20324Hałucha Milena07WKS Wawel26:521:55:16
21326Łysoń Łucja08UKS Siódemka33:271:58:26
22335Nowak Zofia08KS Hades23:102:04:02
23332Staniec Julia08MKS MOS20:182:05:53
24317Kubacka Maja08UKS Traper42:322:06:09
25331Klimczak Olimpia08UKS Siódemka25:452:11:20
26313Motylińska Anastazja08UKS Traper42:092:13:35
27321Masłowska Julia08MKS MOS28:452:23:00
28322Lewandowska Antonina08UKS Siódemka42:032:33:16
29303Marciniak Weronika07MKS MOS28:092:35:49
30306Orlova Olga08Velikiy Novgorod57:322:36:17
31307Jabłońska Amelia08MKS MOS39:082:37:35
32314Barska Pola08MKS MOS57:163:21:37
 
302Szmidtka Martyna08UKS Siódemkankl
304Bielecka Marta08UKS Siódemkankl
333Trzebiatowska Martyna07UKS Siódemkaabs
 
 
 
W10 (5/5)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1338Wysocka Michalina10MKS MOS18:0648:25
2340Duda Kornelia09UKS Traper15:2854:54
3337Podgórska Gabriela09KS Kościelec Chrzanów25:361:04:35
4339Biskupska Małgorzata10WKS Wawel21:131:09:08
5341Klimczak OksanaUKS Siódemka40:591:40:19
 
 
 
W35 (13/13)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1350Górnicka-Antonowicz Anna68Indywidualny Mazowsze45:522:23:33
2344Porzycz Agnieszka84UKS Siódemka1:02:553:09:34
3346Śliwczyńska Ilona78Stowarzyszenie Team 360 stopni1:02:523:17:06
4345Karnia-Biskupska Anna80WKS Wawel59:083:17:19
5354Jabłońska Annaindywidualnie1:08:513:34:26
6343Gawron Katarzyna82WKS Wawel1:12:263:42:51
7349Zbroja-Nowak Justyna80KS Hades1:21:113:53:31
8475Oliinyk AlonaWKS Wawel1:24:234:08:59
9353Machowska- Łącka Magdalena83UKS OSiR1:38:096:08:52
 
474Klimczak-Konkol WiolettaUKS Siódemka56:55
351Vetrova Elena82Velikiy Novgorod1:14:29
348Ratajczak Izabela82UKS Siódemka1:03:51
347Bańska-Bodziona Aneta10 BKPanc1:06:11
 
 
 
W40 (12/12)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1358Biolik Agnieszka77UNTS46:202:39:34
2366Wołek Ewa68UNTS51:122:48:02
3367Konc Katarzyna75UKS Azymut Pabianice53:023:03:13
4364Roszak MajaUMKS Kwidzyn54:043:08:47
5360Marek Agnieszka74indywidualnie1:00:023:23:24
6362Orlova Anna76Velikiy Novgorod1:04:573:23:35
7365Kędzior Katarzyna75UMKS Kwidzyn1:05:563:50:13
8356Banach Janina76UMKS ORKAN1:19:413:58:08
9355Słońska Bogusława76WKS Wawel1:20:124:23:03
10357Kuznetsova Olga77Velikiy Novgorod1:29:544:43:04
 
363YAHIRO YUMIE71Tokiwa Forest Runnersabs
361KATAYAMA YASUKO72Tokiwa Forest Runnersabs
 
 
 
W45 (8/8)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1375Nowak Beata73UKS Azymut 4546:032:27:14
2372Wysocka Joanna71WKS Śląsk55:473:01:01
3371Mianowska Dorota74UNTS1:08:103:25:34
4376Ianchenkova Tatiana73OK Kaliningrad1:25:034:01:24
 
368Trykozko Urszula69Stowarzyszenie Team 360 stopniabs
373Staszak Anna70UNTS1:16:53
370Perfikowska Aleksandra74UMKS Kwidzyn1:07:53
508Deptulska AgnieszkaUNTS1:05:02
 
 
 
W50 (7/7)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1380Wołowczyk Mariola68UNTS47:362:21:08
2384Bugaj Teresa68WKS Wawel46:032:31:07
3377Kurzyp Anna68indywidualnie53:552:44:54
4379AUGHUET Laurence69ASUB1:23:203:21:19
5381Temnikova OlgaPrincip1:05:433:38:20
6383Wołek Małgorzata66UNTS1:10:183:43:04
7382Dyzio Anna68WKS Wawel1:09:333:51:28
 
 
 
W55 (4/4)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1390Movko Marina60UKS Azymut 4544:502:36:19
2386Czerkawska Urszula62UKS Sparta Czyżowice44:292:45:23
3389Chernysheva Tatiana63OK Kaliningrad1:00:013:02:22
 
388Semenova ElenaPetersburgnkl
 
 
 
W60 (9/9)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1392Miroshnichenko Elena59PionerSK Pionerskiy45:182:30:04
2394Mikielska Danuta59UMKS ORKAN53:482:30:38
3397Soloveva Elena58PionerSK Pionerskiy47:372:39:40
4391Biziuk Halina57UMKS ORKAN46:332:42:12
5396Lazareva Natalia55UKS Azymut 451:11:003:09:53
6400Wróblewska Bogna58KS OK!Sport1:04:553:18:20
7398Łuńska Regina56UMKS ORKAN1:08:293:23:16
8401Lewoń Ewa55UMKS ORKAN1:01:313:23:42
9395Olbrycht Anna56Indywidualny Mazowsze1:47:495:19:47
 
 
 
W65 (3/3)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1402Czabańska Małgorzata52UKS Azymut 4558:122:55:12
2406Asylova Alla54Kaliningrad1:01:533:22:22
3404Henkova Svatava54Radioklub Blansko1:10:243:43:42
 
 
 
M21S (9/9)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1416Lubkiewicz Tomasz87WKS Wawel42:532:20:11
2407Łubis Michał85UKS Azymut Pabianice47:442:32:48
3410Krempiński Piotr76UKS Azymut Pabianice55:552:41:34
4408Kożyczkowski Edward85Bolszewo1:02:582:46:44
5415Temnikov IlyaPrincip54:222:47:21
6412Spadik Mateusz89UMKS Kwidzyn1:01:543:04:17
7476Oliinyk IlliaWKS Wawel57:353:09:11
8413Kluska Rafał98MKS Skarmat1:07:413:21:09
 
409Semenov PeterPetersburgabs
 
 
 
W21S (10/10)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1426Chęcińska Angelika93UKS Azymut 4548:022:30:10
2421Durzyńska Katarzyna92HKS Azymut45:132:33:24
3417Kocińska Agnieszka87UMKS ORKAN47:552:40:31
4424Biniecka Małgorzata87UKS Azymut Pabianice49:032:44:21
5423Pacek Karolina88Indywidualny Mazowsze50:382:59:55
6420Patejko Patrycja88KS Spójnia Warszawa59:323:18:52
7427Gilinowska Ela895 Pułk Artylerii1:09:173:45:21
 
418Wiercińska Anna88MKS Metalowiecnkl
428Bąkowska Dominika92PKO Harpagannkl
505Bakhowska NataliaIndywidualna1:31:51
 
 
 
10N (5/5)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1431Bączek Jędrzej10UKS Technik Ruciane-Nida17:581:22:08
2429Duda Łukasz11UKS Traper28:351:29:40
3478Błachut OlgierdIndywidualna28:451:49:28
4432Kmiecińska Maria09PUKS Młode Orły21:371:59:51
 
500Łaska AmeliaMKS Metalowiec16:45
 
 
 
10R (31/31)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1438Szymerowska EmiliaUKS Siódemka13:1245:28
2445Tadejewski Nikodem12UMKS ORKAN13:5747:24
3436Tikhomirov Ivan11Omega RUS16:3257:01
4449Wolny PiotrMMRP17:0258:47
5485Carette RodolpheMMRP16:591:00:31
6439Kmieciński Franciszek12PUKS Młode Orły16:441:02:25
7447Gronostaj Natalia09MKS MOS19:241:03:09
8443Kizerwetter Mikołaj10MMRP20:341:03:47
9446Kujda Remigiusz12Osielsko13:461:04:01
10Gronostaj SebastianIndywidualna20:351:09:09
11481Wolny MaciejMMRP13:581:10:34
12448Wolny Michałniezrzeszony14:271:11:11
13484Kosińska ZofiaIndywidualna14:261:11:18
14441Banach Zuzanna13WKS Grunwald22:451:17:21
15472Konkol AleksanderUKS Siódemka23:121:17:37
16440Patejko Zuzanna12KS Spójnia Warszawa25:461:31:21
17435Patejko Jan16KS Spójnia Warszawa31:291:44:17
18442Forystek Codi i Kasia15WKS Wawel33:292:27:16
 
444Chęciński Maksymilian15UKS Azymut 4533:21
Życzkowska NataliaUKS Siódemkaabs
469Augustyniak Amelia BlankaUKS Siódemka42:41
Życzkowski KarolUKS Siódemkaabs
Szymerowska CelinaUKS Siódemkaabs
504Błażuk PolaMos Wrocław17:25
503Jabłońska PaulinaMos Wrocław17:24
511Opanowicz MajaUKS Siódemka20:14
513Richert MajaUKS Siódemka30:17
512Opanowicz KubaUKS Siódemka27:06
496Pustkowska JagodaIndywidualna33:30
497Pustkowska MalinaIndywidualna44:06
510Ławrynowicz LenaUKS Siódemka31:19
 
 
 
OPEN1 (10/10)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1450Opanowicz Krzysztof88UKS Siódemka23:001:20:37
2Antonowicz MilaIndywidualna26:021:38:53
3471Gendek MartaUNTS43:462:35:12
4489Chwiejczak DorotaIndywidualna51:133:15:04
5454Pułczyńska Agnieszka75WKS Wawel1:14:583:50:17
6492Visnes MariaIndywidualna1:37:034:31:11
7493Erdal CamillaIndywidualna1:38:114:34:52
 
451Ratajczak Piotr69UMKS ORKAN27:40
Ludwiczak KarolinaIndywidualnaabs
Dudek Izabelaabs
 
 
 
OPEN2 (17/17)Status: 13:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1457Erdal Martin96Samnanger IL54:282:24:06
2458Kizerwetter Małgorzata86niezarejestrowana59:052:45:22
3461Chugunov Vladimir60Kaliningrad1:15:183:16:11
4462Tikhomirov Maxim76Omega RUS1:24:483:36:10
5459Typańska Monika76indywidualnie1:42:554:25:46
6464Szrama Dariusz96PUKS Młode Orły1:42:144:57:17
7453Daruk Mariusz86indywidualnie2:06:235:07:03
8460Filipiak Agnieszka75KS Hades2:06:005:17:53
 
490Chabiera TomaszIndywidualnaabs
Kulaszewicz JoannaIndywidualna1:17:36
488Mrozowski PrzemekUKS Siódemkankl
463Opanowicz Kamila90UKS Siódemka1:08:59
480Swęda MarcinIndywidualnaabs
498Szymon MelzerUKS Siódemkaabs
515Olech PrzemysławUKS Siódemka0:00
514Mydlarski jarosławPKO Harpagan59:50
509Deptulski TomaszUNTS1:21:07