Baltic Cup 2019 Sprintpon. 29.04.2019 21:42
UKS Siódemka RumiaRumia
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10R (7)
Nr start.XNrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2111090Kujda RemigiuszOsielsko17:01
wakat wakat17:01
wakat wakat17:01
1427178Maksimovich AleksandrKorshunyata17:01
Ławrynowicz LenaUKS Siódemka17:01
Modzelewski MateuszUKS Siódemka17:01
Romanowska WeronikaUKS Siódemka17:01
 
 
M12 (20)1,8 km 0 m13 PK
Nr start.XNrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
8861490Ludwin JakubKS Kościelec Chrzanów17:01
7777772Motała PiotrUKS Siódemka17:02
2801056Klakla KacperKS Kościelec17:03
wakat wakat17:04
413364Duplak MaciejUKS Patria17:05
2801056Klakla KacperKS Kościelec Chrzanów17:06
2016946Tarnowski PrzemoWKS Wawel17:07
2801057Chodlewski AntoniKS Kościelec17:08
wakat wakat17:09
2801054Chodlewski SzymonKS Kościelec Chrzanów17:10
413362Mordarski OskarUKS Patria17:11
2801069Ludwin JakubKS Kościelec17:12
Majewski KubaUKS Siódemka17:13
Tikhomirov IvanClub - Omega Rus17:14
7208250Pułczyński JeremiWKS Wawel17:15
1427180Kuzhelko AndreiKorshunyata17:16
2801054Chodlewski SzymonKS Kościelec17:17
Żmij SzymonThe Vipers17:18
2801057Chodlewski AntoniKS Kościelec Chrzanów17:19
Zhilin TimofeyX-race.info17:20
 
 
M14 (16)2,3 km 0 m15 PK
Nr start.XNrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2114862Grzegorczyk BorysWKS Wawel17:01
1427174Didorenko MikhailKorshunyata17:02
1415144Wójcik PawełWKS Wawel17:03
8636188Antonowicz JanUNTS Warszawa17:04
2114854Bublik PiotrWKS Wawel17:05
Modzelewski MikołąjUKS Siódemka17:06
2114851Pisarek KordianWKS Wawel17:07
wakat wakat17:08
838322Kotkowiak BartoszKOS BnO Szczecin17:09
wakat wakat17:10
9119779Żesławski JakubWKS Wawel17:11
8092006Maciejewski BartłomiejBKS Wataha Warszawa17:12
361804Kujda TymoteuszOsielsko17:13
8666061Owsiak, StanisławBKS Wataha Warszawa17:14
8050605Kwiatkowski OlafKOS BnO Szczecin17:15
1986008Stopczyński BartoszBKS Wataha Warszawa17:16
 
 
M16/18 (8)3,0 km 0 m17 PK
Nr start.XNrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1403087Olszewski BartłomiejUNTS Warszawa17:01
1401458Kujda BartoszOsielsko17:02
Bielecki MichałUKS Siódemka17:03
wakat wakat17:04
838322Kotkowiak PiotrKOS BnO Szczecin17:05
8625739Pierzchała MichałUNTS Warszawa17:06
9201349Czyński MiłoszKOS BnO Szczecin17:07
wakat wakat17:08
 
 
M20/21/35 (20)3,6 km 0 m23 PK
Nr start.XNrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
8000832Filipiak MateuszKS Hades Poznań17:09
8631571Dudek WojciechPUKS17:10
2086306Tikhomirov AlexeyClub - Omega Rus17:11
Tanaka TaikiTokiwa Forest Runners17:12
8100192Mazan BartłomiejWKS Śląsk Wrocław17:13
wakat wakat17:14
1418721Kożyczkowski EdwardBolszewo17:15
1408323Czernow SergiejKaliningrad17:16
8625587Galicz KarolinaBKS Wataha Warszawa17:17
Zamojski PawełUKS Siódemka17:18
8667592Koguciuk Konradind17:19
Ishiwa TakeshigeTokiwa Forest Runners17:20
8150384Lesisz KamilUNTS Warszawa17:21
wakat wakat17:22
Takeshita HarutakaTokiwa Forest Runners17:23
338721Erdal MartinClub Samnanger iI17:24
Nakazawa HironoriTokiwa Forest Runners17:25
1393759Temnikov IlyaPrincip17:26
7200100Galitsyn AlexandrKorshunyata17:27
Hosokawa TomokiTokiwa Forest Runners17:28
 
 
M40/45 (16)3,1 km 0 m16 PK
Nr start.XNrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
wakat wakat17:17
8123777Staszak ArturUNTS Warszawa17:18
1972059Doliński GrzegorzBKS Wataha Warszawa17:19
7203223Sołowiej Stanisławind17:20
8000830Filipiak MarekKS Hades Poznań17:21
Paruszewski Marekindywidualnie17:22
Żmij JacekThe Vipers17:23
7878499Tikhomirov MaximClub - Omega Rus17:24
wakat wakat17:25
130114Zhilin DenisX-race.info17:26
8636515Mol Krzysztofklub 5 pułk artylerii Sulechów17:27
8631484Sychev DmitriiBryansk17:28
8270873Mianowski RafałUNTS Warszawa17:29
Kujda Arkadiusz1 Brygada Logistyczna17:30
1452722Ramotowski Mariusz15 Giżycka Brygada Zmechanizow17:31
770327Biolik GrzegorzUNTS Warszawa17:32
 
 
M50/55 (11)2,2 km 0 m14 PK
Nr start.XNrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
8172888Słoński MarekWKS Wawel17:21
8150622ROBINSON RichardASUB17:22
8180366Forystek JózefWKS Wawel17:23
1393090Wołowczyk MarekUNTS Warszawa17:24
wakat wakat17:25
7204615Witkowski Zbigniewind17:26
208970Erdal ArneClub Samnanger iI17:27
1419860Klawczyński ZbigniewUMKS Kwidzyn17:28
wakat wakat17:29
9119669Żesławski WojciechWKS Wawel17:30
656565Korshunov EvgeniiKorshunyata17:31
 
 
M60/65 (12)2,3 km 0 m12 PK
Nr start.XNrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
7201637Krylov   BorisPrincip17:29
8301951Harteit HelmutSSV Planeta Radebeul17:30
886350Kryjomski JerzyKS Kościelec Chrzanów17:31
wakat wakat17:32
2055120Chernykh VladimirKaliningrad17:33
8213131Girts MamisMona OK.-Latvia17:34
886350Kryjomski JerzyKS Kościelec17:35
2055122Solovev MikhailPionerSK17:36
2300050Lazarev SergeiAzymut 45 Gdynia17:37
2300501Miroshnichenko ViktorPionerSK17:38
wakat wakat17:39
52078Milan HenekRadioklub Blansko17:40
 
 
M70+ (4)1,8 km 0 m11 PK
Nr start.XNrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
wakat wakat17:01
wakat wakat17:02
2019909Schindler UdoSSV Planeta Radebeul17:03
7000111Railimo MattiSOCHeinola Finland17:04
 
 
W12 (24)1,8 km 0 m15 PK
Nr start.XNrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2114868Oliinyk LizaWKS Wawel17:01
Bielecka MartaUKS Siódemka17:02
9080722Biskupska JuliaWKS Wawel17:03
Szmidtka MartynaUKS Siódemka17:04
8131207Mianowska AntoninaUNTS Warszawa17:05
7208385Orlova OlgaVelikiy Novgorod17:06
2801059Podgórska MartaKS Kościelec17:07
418965Klimczak OksanaUKS Siódemka17:08
wakat wakat17:09
wakat wakat17:10
886352Mamala MadziaUKS Patria17:11
2801053Podgórska GabrysiaKS Kościelec17:12
886354Zelek MartynaUKS Patria17:13
Trzebiatowska MartynaUKS Siódemka17:14
886357Fitrzyk MadziaUKS Patria17:15
Łysoń ŁucjaUKS Siódemka17:16
1408272Chabiera FilomenaUNTS Warszawa17:17
Porzycz MałgorzataUKS Siódemka17:18
Olejnik JaśminaWKS Wawel17:19
418982Klimczak OlimpiaUKS Siódemka17:20
2801059Podgórska MartaKS Kościelec Chrzanów17:21
2114869Hałucha MilenaWKS Wawel17:22
2801053Podgórska GabrielaKS Kościelec Chrzanów17:23
Lewandowska AntoninaUKS Siódemka17:24
 
 
W14 (15)2,0 km 0 m15 PK
Nr start.XNrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
8640921Słońska AntosiaWKS Wawel17:01
wakat wakat17:02
Romanowska AlicjaUKS Siódemka17:03
8650881Michno MartaWKS Wawel17:04
8300107Mikuła IgaKOS BnO Szczecin17:05
Pułczyńska HannaWKS Wawel17:06
Melzer AnnaUKS Siódemka17:07
8635047Niessner PolaWKS Wawel17:08
Pupiec AgataUKS Siódemka17:09
2114860Zawada ZuziaWKS Wawel17:10
8200407Stefaniak IzabelaKOS BnO Szczecin17:11
2114853Kurtycz NataliaWKS Wawel17:12
wakat wakat17:13
8636994Lamparska MajaWKS Wawel17:14
8073012Mikuła DariaKOS BnO Szczecin17:15
 
 
W16/18 (10)2,6 km 0 m14 PK
Nr start.XNrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
Żmij KarolinaThe Vipers17:31
8000831Filipiak AdriannaKS Hades Poznań17:32
1111777Staszak AlicjaUNTS Warszawa17:33
wakat wakat17:34
8221001Mianowska JuliaUNTS Warszawa17:35
Rutkowska MagdaUKS Siódemka17:36
8280803Nitsch AleksandraUNTS Warszawa17:37
Żurek MartaUKS Siódemka17:38
8444999Chabiera LenaUNTS Warszawa17:39
wakat wakat17:40
 
 
W20/21/35 (8)3,3 km 0 m19 PK
Nr start.XNrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
Bielecka AleksandraUKS Siódemka17:25
Vetrova ElenaVelikiy Novgorod17:26
418957Opanowicz KamilaUKS Siódemka17:27
2077837Gawron KasiaWKS Wawel17:28
8444924Polishchuk MariyaUNTS Warszawa17:29
wakat wakat17:30
wakat wakat17:31
8636511Durzynska Katarzyna5 Pułk Artylerii Sulechów17:32
 
 
W40/45 (15)2,8 km 0 m16 PK
Nr start.XNrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
Bugaj TeresaWKS Wawel17:16
8197778Biolik AgnieszkaUNTS Warszawa17:17
1414200Słońska BogusiaWKS Wawel17:18
1393099Wołowczyk MariolaUNTS Warszawa17:19
wakat wakat17:20
8655942Wołek EwaUNTS Warszawa17:21
7875885Orlova AnnaVelikiy Novgorod17:22
1408260Mianowska DorotaUNTS Warszawa17:23
wakat wakat17:24
Yahiro YumieTokiwa Forest Runners17:25
Kuznetsova OlgaVelikiy Novgorod17:26
Katayama YasukoTokiwa Forest Runners17:27
Żmij SylwiaThe Vipers17:28
2800035IANCHENKOVA TATIANAKaliningrad17:29
2067831Filipiak AgnieszkaKS Hades Poznań17:30
 
 
W50/55 (6)2,2 km 0 m12 PK
Nr start.XNrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
wakat wakat17:32
2300428Chernysheva TatianaOK. Kaliningrad17:33
2300540Movko MarinaAzymut 45 Gdynia17:34
2024949Temnikova OlgaPrincip17:35
822066AUGHUET LaurenceASUB17:36
wakat wakat17:37
 
 
W60+ (6)2,0 km 0 m14 PK
Nr start.XNrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2055122Miroshnichenko ElenaPionerSK17:06
52092Henkova SvatavaRadioklub Blansko17:07
2055111Soloveva ElenaPionerSK17:08
2055107Lazareva NataliaAzymut 45 Gdynia17:09
wakat wakat17:10
wakat wakat17:11
 
 
OPEN (3)
Nr start.XNrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
wakat wakat17:01
wakat wakat17:01
Placek MagdalenaUKS Siódemka17:01