Baltic Cup 2019pt. 03.05.2019 19:48
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Lista startowa wg kategorii - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (15)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
77771986Galicz Karol86BKS Wataha15:13:0010:02:0010:16:00
15887227HOSOKAWA TOMOKI91Tokiwa Forest Runners15:29:0010:05:0010:19:00
88160889Kalata Michał10 BKPanc15:15:0010:08:0010:46:00
19201837Hewelt Maciej90UKS Azymut 4515:01:0010:11:0010:10:00
28650818NAKAZAWA HIRONORI90Tokiwa Forest Runners15:03:0010:14:0010:25:00
161408379Jarovoi Sergei84UKS Azymut 4515:31:0010:17:0010:28:00
138667592Koguciuk Konrad91KU AZS UMCS15:25:0010:20:0010:04:00
127200100Galitsyn Aleksandr91KSO Korshunyata15:23:0010:23:0010:43:00
11886308ISHIWA TAKASHIGE88Tokiwa Forest Runners15:21:0010:26:0010:13:00
38000832Filipiak Mateusz98KS Hades15:05:0010:29:0010:22:00
49101165TANAKA TAIKI95Tokiwa Forest Runners15:07:0010:32:0010:07:00
51408323Czernow Sergej86Kaliningrad15:09:0010:35:0010:37:00
61391135TAKESHITA HARUTAKA99Tokiwa Forest Runners15:11:0010:38:0010:31:00
99101164Wensław Mateusz87UKS Azymut 4515:17:0010:44:0010:40:00
148631571Dudek Wojciech94PUKS Młode Orły15:27:0010:47:0010:01:00
 
 
M20 (9)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
188260500Płóciennik Konrad00UKS Azymut Pabianice15:48:0010:02:0010:49:00
269101841Żurek Grzegorz00UKS Siódemka16:04:0010:08:0010:34:00
238640922Kijak Jakub00WKS Wawel15:58:0010:11:0010:46:00
178650887Ogdowski Bartłomiej00UKS Siódemka15:46:0010:14:0010:43:00
20418395Reniecki FranciszekUMKS Kwidzyn15:52:0010:17:0010:55:00
242043898Zamojski Rafał00UKS Siódemka16:00:0010:20:0010:28:00
198664844Gładecki Dawid00UKS OSiR15:50:0010:23:0010:31:00
212086306Tikhomirov Alexey00Omega RUS15:54:0010:26:0010:37:00
22887221Kuźba Jakub00UKS Siódemka15:56:0010:29:0010:52:00
 
 
M18 (5)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
348181202Olszewski Bartłomiej02UNTS15:52:0010:03:0010:15:00
31Życzkowski Jakub02UKS Siódemka15:46:0010:06:0010:12:00
272118338Pudełek Błażej02LKS Górzanka Nawojowa Góra15:38:0010:12:0010:06:00
308655941Michalak Kacper01UNTS15:44:0010:15:0010:09:00
32887252Andrzejczak Maciej02UKS Azymut Pabianice15:48:0010:24:0010:18:00
 
 
M16 (12)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
461413972Wilk Wiktor04UMKS Kwidzyn15:24:0010:35:0010:05:00
409201349Czyński Miłosz04KOS BnO15:12:0010:38:0010:17:00
441401458Kujda Bartosz03Osielsko15:20:0010:41:0010:14:00
411407621Sztranek Jan03UKS Azymut Pabianice15:14:0010:44:0010:29:00
352033042Górski Patryk04UKS OSiR15:02:0010:47:0010:08:00
37895238Bielecki Michał04UKS Siódemka15:06:0010:50:0010:11:00
389201342Kotkowiak Piotr04KOS BnO15:08:0010:53:0010:23:00
451414199Wołek Stanisław04UNTS15:22:0010:56:0010:20:00
397204093Banach Piotr03UMKS ORKAN15:10:0010:59:0010:38:00
431401477Tarnawski Jan03WKS Wawel15:18:0011:05:0010:26:00
428664841Sobiepanek MaksymilianUKS OSiR15:16:0011:08:0010:32:00
479119229Żesławski Mateusz04WKS Wawel15:26:0011:11:0010:02:00
 
 
M14 (25)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
657204644Majowski Jan05UKS OSiR16:05:0010:03:0010:29:00
714624610Bublik Piotr05WKS Wawel16:17:0010:06:0011:02:00
671419863Podworski Kacper05UKS OSiR16:09:0010:09:0010:05:00
628050605Kwiatkowski Olaf05KOS BnO15:59:0010:12:0010:35:00
697200171Lisiak Adam05UKS Orientuś16:13:0010:15:0010:02:00
571419866Łącki Jakub06UKS OSiR15:49:0010:18:0010:23:00
612114851Pisarek Kordian06WKS Wawel15:57:0010:21:0010:20:00
682057139Kurzyp Michał06MKS MOS16:11:0010:24:0010:41:00
562086321Miłkowski Jakub06UKS Azymut 4515:47:0010:27:0010:50:00
74219189Modzelewski Mikołaj05UKS Siódemka16:23:0010:30:0010:47:00
55361804Kujda Tymoteusz05Osielsko15:45:0010:33:0011:11:00
531427174Didorenko Mikhail06Korshunyata15:41:0010:36:0011:05:00
522114862Grzegorczyk Borys06WKS Wawel15:39:0010:39:0011:20:00
50424206pk Konkol MarcinUKS Siódemka15:35:0010:42:0011:08:00
632043890Sztranek Maciej06UKS Azymut Pabianice16:01:0010:45:0010:08:00
708636188Antonowicz Jan05UNTS16:15:0010:48:0011:14:00
582086340Grzybowski Maciej06UKS Azymut 4515:51:0010:51:0010:11:00
73435250Dąbrowski Karol05UKS OSiR16:21:0010:54:0010:59:00
598092006Maciejewski Bartłomiej06BKS Wataha15:53:0010:57:0010:56:00
661415144Wójcik Paweł05WKS Wawel16:07:0011:03:0010:26:00
488649776Cepurdej Wladyslaw06UMKS Kwidzyn15:31:0011:06:0010:32:00
728666061Owsiak Stanisław06BKS Wataha16:19:0011:09:0011:17:00
549119779Żesławski Jakub05WKS Wawel15:43:0011:12:0010:14:00
648383222Kotkowiak Bartosz06KOS BnO16:03:0011:15:0010:53:00
511986008Stopczyński Bartosz06BKS Wataha15:37:0011:21:0010:44:00
 
 
M12 (23)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
848644895Kociuba Wiktor08MKS MOS15:20:0010:03:0010:27:00
90431908Kwieciński Konrad07PUKS Młode Orły15:32:0010:06:0010:57:00
942103950Zaremba Adam07UMKS Kwidzyn15:40:0010:09:0010:42:00
80886359Tarnowski Przemysław07WKS Wawel15:12:0010:12:0010:12:00
817070923Młynarczyk Maksymilian07UKS Orientuś15:14:0010:15:0010:30:00
822801054Chodlewski Szymon08KS Kościelec Chrzanów15:16:0010:18:0010:06:00
938664842Pękal MikołajUMKS Kwidzyn15:38:0010:21:0010:03:00
77501144Banach Kacper08WKS Grunwald15:06:0010:24:0010:09:00
862016295Wodzicki Filip07MKS MOS15:24:0010:27:0010:18:00
838271107Perfikowski Paweł07UMKS Kwidzyn15:18:0010:30:0010:48:00
877777772Motała Piotr08UKS Siódemka15:26:0010:33:0010:36:00
791427180Kuzhelko Andrei07Korshunyata15:10:0010:36:0010:51:00
968666001Rygielski Wiktor07UMKS Kwidzyn15:44:0010:39:0010:21:00
912801056Klakla Kacper07KS Kościelec Chrzanów15:34:0010:42:0010:39:00
85413362Mordarski Oskar08UKS Patria15:22:0010:45:0011:00:00
762801057Chodlewski Antoni08KS Kościelec Chrzanów15:04:0010:48:0010:45:00
78338295Wasilewski Antoni08UKS OSiR15:08:0010:51:0011:06:00
958661490Ludwin Jakub07KS Kościelec Chrzanów15:42:0010:54:0010:33:00
88413364Duplak Maciej07UKS Patria15:28:0010:57:0010:24:00
897202778Krempiński Franciszek07UKS Azymut Pabianice15:30:0011:00:0011:03:00
92219168Żmij SzymonThe Vipers15:36:0011:03:0010:15:00
752103949Droń Wiktor07UMKS Kwidzyn15:02:0011:06:0010:54:00
486219194Majewski JakubUKS Siódemka15:46:00
 
 
M10 (7)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
104219186Zhilin Timofey10X-race.info15:15:0010:01:0010:04:00
991427178Maksimovich Aleksandr09Korshunyata15:05:0010:04:0010:10:00
987211311Pekal PawełUMKS Kwidzyn15:11:0010:07:0010:07:00
1034624608Indyka Jan10WKS Wawel15:13:0010:10:0010:13:00
100332175Droń Wojciech10UMKS Kwidzyn15:07:0010:13:0010:22:00
1017208250Pułczyński Jeremi09WKS Wawel15:09:0010:16:0010:01:00
97332172Jędras Jakub11UMKS Kwidzyn15:01:0010:19:0010:16:00
 
 
M35 (14)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
4682139265Łaski TomaszMKS Metalowiec16:19:0010:24:0011:06:00
1172067686Jędras Przemysław81UMKS Kwidzyn16:17:0010:27:0010:33:00
1098432222Pisarski PatrykIndywidualny Dolnośląskie16:01:0010:30:0011:09:00
1057205049Łącki Łukasz82UKS OSiR15:53:0010:33:0010:30:00
1077207195Mioduszewski Mateusz76Indywidualny Mazowsze16:20:1110:36:0010:57:00
1088150384Lesisz KamilUNTS15:59:0010:39:0010:27:00
1169101301Wiśniewski Paweł74WKS Wawel16:15:0010:42:0010:54:00
1159101596Pańkowski Mateusz84UKS Technik Ruciane-Nida16:13:0010:45:0011:00:00
114895243Indyka Maciej80WKS Wawel16:11:0010:48:0010:45:00
1108648671Stężycki Grzegorz8210 BKPanc16:03:0010:51:0010:42:00
1069200121Patejko Przemysław82KS Spójnia Warszawa15:55:4910:54:0010:51:00
1131000028Suchenia Piotr80inov-8 team / runpassion.pl te16:09:0010:57:0010:48:00
1122067723Kociuba Marek80Mos Wrocław16:07:0011:00:0011:03:00
111Lepka Bartosz82Słomiane Bambusy16:05:0011:03:0010:39:00
 
 
M40 (19)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
119Paruszewski MarekIndywidualni Pomorskie15:03:0010:40:0011:02:00
127770327Biolik Grzegorz76UNTS15:19:0010:43:0011:32:00
1187203223Sołowiej Stanisław75KU AZS UMCS15:01:0010:46:0010:59:00
1301452722Ramotowski Mariusz6815 Giżycka Brygada Zmechanizow15:25:0010:49:0010:44:00
1318648666Golinowski Paweł7910 BKPanc15:27:0010:52:0011:05:00
1207205050Majewski Marek77PUKS Młode Orły15:05:0010:55:0010:47:00
1322050608Duda Tomasz76UKS Traper15:29:0010:58:0011:26:00
1251401466Kujda Arkadiusz791 Brygada Logistyczna15:15:0011:01:0011:08:00
1291301143Zhilin Denis69X-race.info15:23:0011:04:0011:35:00
121553477Tadejewski Paweł79UMKS ORKAN15:07:0011:07:0011:11:00
1238636515Mol Krzysztof75HKS Azymut15:11:0011:10:0011:38:00
135418975Żmij JacekThe Vipers15:35:0011:13:0011:17:00
124895243Uryga Sławomir77WKS Wawel15:13:0011:16:0010:56:00
1348100276Nowak Jacek76UKS Azymut 4515:33:0011:19:0011:14:00
1262077834Perfikowski Piotr76UMKS Kwidzyn15:17:0011:22:0011:23:00
1331404546Karachev Aleksandr77OK Kaliningrad15:31:0011:25:0010:50:00
122Pancerz Piotr77indywidualnie15:09:0011:28:0011:20:00
1282133395Droń Grzegorz79UMKS Kwidzyn15:21:0011:31:0010:53:00
4708648674Sitnicki Mariusz10 BKPanc15:37:0011:34:0011:41:00
 
 
M45 (20)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
473418977Gronostaj Grzegorzindywidualnie16:16:0010:43:0011:32:00
137887086Gliszczyński Janusz72GLICHA TEAM15:42:0010:46:0010:41:00
1439777503Mikhaylov VictorOdessa Team15:54:0010:49:0010:38:00
1408000830Filipiak Marek73KS Hades15:48:0010:52:0011:08:00
1428300783Žičkis Rolandas70Takas OK, Litwa15:52:0010:55:0010:50:00
1538000833Nowak Remigiusz72KS Hades16:14:0010:58:0011:26:00
1388631484Sychev DmitriiBryansk15:44:0011:01:0010:47:00
1361972059Doliński Grzegorz72BKS Wataha15:40:0011:04:0011:11:00
1447202418Typański Roman719BKPanc15:56:0011:07:0010:44:00
151504041Lisiak Paweł74UKS Orientuś16:10:0011:10:0011:14:00
1462016300Szczygieł Marcin71MKS MOS16:00:0011:13:0011:23:00
1528648668PLESINSKI MARIUSZ7310BKPanc16:12:0011:16:0011:20:00
1457202764Krasuski Marcin72KS OK!Sport15:58:0011:19:0011:29:00
1509700406Krasuski Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 360 stopni16:08:0011:22:0010:56:00
1418270873Mianowski Rafał73UNTS15:50:0011:25:0010:53:00
1481397547Kalsztein Karol74PKO Harpagan16:04:0011:28:0010:59:00
1478123777Staszak Artur70UNTS16:09:3311:31:0011:02:00
1497204074Banach Krzysztof74UMKS ORKAN16:06:0011:34:0011:17:00
1397202770Błachut Igor73Stowarzyszenie Team 360 stopni15:46:0011:37:0011:05:00
4771300248Poltoratskyi DenysUkraina16:18:0011:40:0011:35:00
 
 
M50 (16)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1617200161Olas Jacek69UKS Orientuś15:51:0010:01:0010:26:00
162656565Korshunov Evgenii68Korshunyata15:53:0010:04:0010:35:00
1658180366Forystek Józef66WKS Wawel15:59:0010:07:0010:17:00
1671407622Wysocki Romuald68CSWiCH Wrocław16:03:0010:10:0010:32:00
169208970Erdal Arne69Samnanger IL16:07:0010:13:0010:41:00
157435242Kluska Wojciech68MKS Skarmat15:43:0010:16:0010:11:00
1548180169Michalak Tomasz69UNTS15:37:0010:19:0010:05:00
1638636526Wrzesiński Krzysztof68WKS Śląsk15:55:0010:22:0010:08:00
1608640904Urbaniak Krzysztof67Indywidualny Mazowsze15:49:0010:25:0010:29:00
1661304070Lovas Bjorn P.66Nidarost OK16:01:0010:31:0010:20:00
164887093Bartczak Jarosław68UMKS ORKAN15:57:0010:34:0010:14:00
1707204615Witkowski Zbigniew69indywidualnie16:09:0010:37:0010:50:00
1559119669Żesławski Wojciech67WKS Wawel15:39:0010:40:0010:38:00
1598661592Bączek Dariusz65UKS Technik Ruciane-Nida15:47:0010:46:0010:53:00
1688150622ROBINSON Richard68ASUB16:05:0010:49:0010:47:00
1588172888Słoński Marek69WKS Wawel15:45:0010:52:0010:44:00
 
 
M55 (9)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1808650900Dyzio Włodzimierz61WKS Wawel16:02:0010:03:0010:49:00
1791411188Mossakowski Przemysław60Indywidualny Mazowsze16:00:0010:06:0011:01:00
1751393090Wołowczyk Marek63UNTS15:52:0010:09:0011:04:00
1738200663Niessner Piotr63WKS Wawel15:48:0010:12:0011:10:00
1781419860Klawczyński ZbigniewUMKS Kwidzyn15:58:0010:15:0010:58:00
177435239Czerkawski Wacław60UKS Sparta Czyżowice15:56:0010:18:0010:55:00
1767150264Młynarczyk Piotr64UKS Orientuś15:54:0010:21:0011:07:00
1748664836Mikielski Marek60UMKS ORKAN15:50:0010:24:0010:46:00
1811409497Wołek Andrzej64UNTS16:04:0010:30:0010:52:00
 
 
M60 (17)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1941302002Asylov Albert55Kaliningrad15:58:0010:27:0010:21:00
1852035173Pietrusiński Marek56KS Artemis15:40:0010:30:0010:12:00
195219180Warmuz Zdzisławniezrzeszony16:00:0010:33:0010:27:00
1848636527Wróblewski Tadeusz58KS OK!Sport15:38:0010:36:0010:33:00
1872013118Cepurdej Aleksandr58UMKS Kwidzyn15:44:0010:39:0010:30:00
189886350Kryjomski Jerzy58KS Kościelec Chrzanów15:48:0010:42:0010:09:00
1932055122Solovev Mikhail56PionerSK Pionerskiy15:56:0010:45:0010:39:00
192412258Czechowski Bolesław55UMKS ORKAN15:54:0010:48:0010:42:00
1831302818Sidoruv Sergej59Dnepr Ukraina15:36:0010:51:0010:03:00
1968213131Mamis Girts58Mona OK16:02:0010:54:0010:51:00
1972300501Miroshnichenko Viktor57PionerSK Pionerskiy16:04:0010:57:0010:24:00
1919040156Krochmal Andrzej56KS Spójnia Warszawa15:52:0011:00:0010:18:00
182886663Olbrycht Janusz55Indywidualny Mazowsze15:34:0011:03:0010:15:00
1867201637Krylov BorisPrincip15:42:0011:06:0010:45:00
1882086529Machowski Władysław59UKS OSiR15:46:0011:09:0010:48:00
1901394894Wierciński Piotr56MKS Metalowiec15:50:0011:12:0010:36:00
1982300050Movko Sergei55UKS Azymut 4516:06:0011:15:0010:06:00
 
 
M65 (11)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2028651327Szczepański Marek54UKS Technik Ruciane-Nida15:37:0010:20:0010:52:00
20752078Henek Milan53Radioklub Blansko, Czech Repub15:47:0010:23:0010:37:00
199413395Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN15:31:0010:26:0010:43:00
2081394482Świerczyński Bogdan53KOS Modrzew15:49:0010:29:0010:34:00
204305974Gliński Henryk50KS Artemis15:41:0010:32:0010:55:00
201888963Miszewski RomualdIndywidualni Pomorskie15:35:0010:35:0010:40:00
205413391Mientki Tadeusz52UMKS ORKAN15:43:0010:38:0010:31:00
2038301951Hartelt Helmut51SSV Planeta Radebeul Germany15:39:0010:41:0010:46:00
209413376Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN15:51:0010:44:0010:49:00
2062055120Chernykh Vladimir52Kaliningrad15:45:0010:50:0010:25:00
2177000111Railimo Matti48SOCHeinola15:53:0010:53:0010:58:00
 
 
M70 (7)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2182055110Karachev Sergey48OK Kaliningrad15:17:0010:35:0010:19:00
2162114920Woźniak Henryk48UMKS ORKAN15:13:0010:41:0010:01:00
2118120748Patejko Tadeusz48KS Spójnia Warszawa15:03:0010:44:0010:10:00
213413388Wojtyła Jerzy48UMKS ORKAN15:07:0010:47:0010:25:00
2152800471Kmieciński Józef47PUKS Młode Orły15:11:0010:50:0010:07:00
2128626617Wasilewski Stanisław46PUKS Młode Orły15:05:0010:56:0010:22:00
210349949Gordyshevskiy SemenPetersburg15:01:0010:59:0010:04:00
 
 
M75 (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2192019909Schindler Udo42SSV Planeta Radebeul Germany15:01:0010:13:0010:05:00
221219125Czabański Edward39UKS Azymut 4515:05:0010:19:0010:11:00
 
 
M85 (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
223881580Wysocki Stanisław29KS Spójnia Warszawa15:09:0010:01:0010:27:00
2251415383Zielczyński Mieczysław30Indywidualny Mazowsze15:15:0010:10:0010:18:00
 
 
W21E (7)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2348444924Polishchuk Mariya94UNTS15:16:0010:32:0010:01:00
235895230Kosinska Dorota84CO Liege15:57:2210:35:0010:19:00
230887239Nikitczenko Natasza97UKS Orientuś15:08:0010:38:0010:04:00
2277204932Jaśkiewicz Magdalena97UKS Azymut Pabianice15:02:0010:41:0010:07:00
2288211095Kaźmierczak Aneta95UKS Orientuś15:04:0010:44:0010:10:00
229418973Suzdalova Marina91-15:06:0010:47:0010:22:00
2321396729Wańczyk Zuzanna97PUKS Młode Orły15:12:0010:53:0010:16:00
 
 
W20 (9)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2378650816Dawidowska Natalia99UKS Siódemka16:51:0010:02:0010:58:00
2418640914Filipczak Natalia00PUKS Młode Orły16:04:0010:05:0011:13:00
2422121115Pudełek Michalina00LKS Górzanka Nawojowa Góra16:06:0010:11:0010:46:00
2398120200Biederman Adrianna00WKS Wawel16:00:0010:14:0010:55:00
2408631442Deptulska Maria00UNTS16:02:0010:17:0011:01:00
245889175Cych Agnieszka99WKS Śląsk16:12:0010:20:0011:10:00
2449101842Bielecka Aleksandra00UKS Siódemka16:10:0010:23:0011:04:00
2369201437Hutsenko Yelyzaveta00WKS Wawel15:54:0010:26:0010:49:00
2461410953Kreft Oliwia99UKS Siódemka16:46:2910:29:0010:52:00
 
 
W18 (14)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2508650894Topór Magdalena01WKS Wawel15:34:0010:02:0010:03:00
2538636524Dzierwa Hanna01KS Kościelec Chrzanów15:40:0010:05:0010:30:00
259332174Deyna Natalia01UMKS Kwidzyn15:52:0010:08:0010:48:00
258886353Sroka Małgorzata02UKS Patria15:50:0010:11:0010:15:00
2561422869Tywonek Julia01UKS OSiR15:46:0010:14:0010:33:00
2518221001Mianowska Julia01UNTS15:36:0010:17:0010:06:00
2608120514Słońska Zofia02WKS Wawel15:54:0010:20:0010:24:00
2481406683Jarovaia Elena02UKS Azymut 4515:30:0010:23:0010:45:00
2528636995Bączek Małgorzata01WKS Wawel15:38:0010:29:0010:18:00
2558650817Susek Julia01UKS Siódemka15:44:0010:32:0010:42:00
2478220701Olszanka Gabriela01KS OK!Sport15:28:0010:35:0010:09:00
2578650815Żurek Marta02UKS Siódemka15:48:0010:38:0010:21:00
2541111777Staszak Alicja01UNTS15:42:0010:41:0010:12:00
2618650814Melzer Zofia01UKS Siódemka15:56:0010:44:0010:36:00
 
 
W16 (16)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2688000831Filipiak Adrianna03KS Hades15:27:0010:01:0010:45:00
2758280803Nitsch Aleksandra03UNTS15:41:0010:04:0011:09:00
2632067839Nowak Maria03KS Hades15:17:0010:07:0010:30:00
2808444999Chabiera Lena03UNTS15:51:0010:10:0011:18:00
2769102640Rutkowska Magdalena03UKS Siódemka15:43:0010:13:0011:03:00
2698667603Cepurdej Nina03UMKS Kwidzyn15:29:0010:16:0010:51:00
273412117Kwiecień Paulina04PUKS Młode Orły15:37:0010:19:0010:57:00
2718650819Zielińska Oliwia03PUKS Młode Orły15:33:0010:25:0010:36:00
267889672Powichrowska Ilona04UKS OSiR15:25:0010:28:0011:06:00
2742114870Hałucha Martyna04WKS Wawel15:39:0010:31:0010:39:00
2778667680Cepurdej Katarzyna04UMKS Kwidzyn15:45:0010:34:0010:42:00
265502210Błyskosz Magdalena04WKS Wawel15:21:0010:37:0011:00:00
279412196Żmij KarolinaThe Vipers15:49:0010:40:0011:12:00
270886351Zelek Klaudia03UKS Patria15:31:0010:43:0011:21:00
2788645193Majewska Maja04PUKS Młode Orły15:47:0010:46:0010:48:00
2668640908Krempińska Julia03UKS Azymut Pabianice15:23:0010:49:0010:33:00
 
 
W14 (16)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2852114853Kurtycz Natalia05WKS Wawel15:10:0010:03:0010:17:00
2918654388Ciszek Katarzyna06MKS MOS15:22:0010:06:0010:14:00
2962114860Zawada Zuzanna06WKS Wawel15:32:0010:09:0010:41:00
2939202026Pieragowska Julia05UKS Traper15:26:0010:12:0010:50:00
2908636994Lamparska Maja05WKS Wawel15:20:0010:15:0010:35:00
2862118337Pudełek Jowita05LKS Górzanka Nawojowa Góra15:12:0010:18:0010:02:00
2988666005Pułczyńska Hanna05WKS Wawel15:36:0010:21:0010:29:00
2871422868Dzwonkowska Paulina06UKS OSiR15:14:0010:24:0010:44:00
2882114852Owsianka Wiktoria05WKS Wawel15:16:0010:27:0010:53:00
281886306Melzer Anna05UKS Siódemka15:02:0010:30:0010:11:00
2838635047Niessner Pola07WKS Wawel15:06:0010:33:0010:05:00
2842103943Rygielska Kinga05UMKS Kwidzyn15:08:0010:36:0010:08:00
2948640921Słońska Antonina07WKS Wawel15:28:0010:39:0010:47:00
295895251Pupiec Agata05UKS Siódemka15:30:0010:42:0010:20:00
2892050602Szutko Antonina05UKS Traper15:18:0010:45:0010:26:00
2928650881Michno Marta05WKS Wawel15:24:0010:54:0010:23:00
 
 
W12 (36)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
3128131207Mianowska Antonina07UNTS15:27:0010:01:0011:16:00
328338298Łącka Julia07UKS OSiR15:59:0010:04:0011:34:00
323886357Fitrzyk Magdalena07UKS Patria15:49:0010:07:0010:04:00
326219178Łysoń Łucja08UKS Siódemka15:55:0010:10:0011:25:00
3369080722Biskupska Julia08WKS Wawel16:15:0010:13:0010:49:00
3198073012Mikuła Daria07KOS BnO15:41:0010:16:0011:49:00
3142067740Barska Pola08MKS MOS15:31:0010:19:0010:52:00
330886354Zelek Martyna08UKS Patria16:03:0010:22:0010:22:00
3009202029Włodarczyk Wiktoria08UKS Traper15:03:0010:25:0011:07:00
322349948Lewandowska Antonina08UKS Siódemka15:47:0010:28:0011:37:00
3132050604Motylińska Anastazja08UKS Traper15:29:0010:31:0011:19:00
3212057134Masłowska Julia08MKS MOS15:45:0010:34:0011:04:00
3172050605Kubacka Maja08UKS Traper15:37:0010:37:0010:25:00
3052016283Szczygieł Hanna07MKS MOS15:13:0010:40:0011:28:00
3352067840Nowak Zofia08KS Hades16:13:0010:43:0010:58:00
3208181201Chabiera Filomena07UNTS15:43:0010:46:0010:34:00
3088200407Stefaniak Izabela07KOS BnO15:19:0010:52:0011:13:00
333412195Trzebiatowska Martyna07UKS Siódemka16:09:0010:55:0010:43:00
3067208385Orlova Olga08Velikiy Novgorod15:15:0010:58:0011:10:00
3102067741Ciastoń Oliwia08MKS MOS15:23:0011:01:0011:52:00
3112114868Oliinyk Yelyzaveta08WKS Wawel15:25:0011:04:0011:31:00
309842652Porzycz Małgorzata08UKS Siódemka15:21:0011:07:0010:10:00
3158650898Borek Alicja07UKS Traper15:33:0011:10:0011:46:00
3032057132Marciniak Weronika07MKS MOS15:09:0011:13:0010:16:00
302412578Szmidtka Martyna08UKS Siódemka15:07:0011:16:0011:43:00
3348303011Olejnik Jaśmina08WKS Wawel16:11:0011:19:0010:13:00
304361818Bielecka Marta08UKS Siódemka15:11:0011:22:0010:37:00
2998300107Mikuła Iga07KOS BnO15:01:0011:25:0010:28:00
3072067728Jabłońska Amelia08MKS MOS15:17:0011:28:0011:40:00
331418965Klimczak Olimpia08UKS Siódemka16:05:0011:31:0010:31:00
3327067739Staniec Julia08MKS MOS16:07:0011:34:0010:01:00
316886352Mamala Magdalena07UKS Patria15:35:0011:37:0010:55:00
3182114857Wojtas Julia07WKS Wawel15:39:0011:43:0010:19:00
3292801059Podgórska Marta07KS Kościelec Chrzanów16:01:0011:46:0011:01:00
3242114866Hałucha Milena07WKS Wawel15:51:0011:49:0010:07:00
3012057131Kuciel Hanna07MKS MOS15:05:0011:52:0011:22:00
 
 
W10 (5)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
3372801053Podgórska Gabriela09KS Kościelec Chrzanów15:19:0010:28:0010:31:00
3409202025Duda Kornelia09UKS Traper15:25:0010:34:0010:28:00
3394624605Biskupska Małgorzata10WKS Wawel15:23:0010:37:0010:34:00
3382016299Wysocka Michalina10MKS MOS15:21:0010:40:0010:37:00
341418982Klimczak OksanaUKS Siódemka15:27:0010:43:0010:40:00
 
 
W35 (14)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
474502207Klimczak-Konkol WiolettaUKS Siódemka16:48:3210:47:0011:27:00
3467121278Śliwczyńska Ilona78Stowarzyszenie Team 360 stopni16:06:0010:50:0011:24:00
345895240Karnia-Biskupska Anna80WKS Wawel16:04:0010:53:0011:06:00
3497200386Zbroja-Nowak Justyna80KS Hades16:12:0010:56:0010:57:00
3482077799Ratajczak Izabela82UKS Siódemka16:10:0010:59:0011:18:00
3508240668Górnicka-Antonowicz Anna68Indywidualny Mazowsze16:14:0011:02:0010:54:00
3432077837Gawron Katarzyna82WKS Wawel16:00:0011:05:0010:51:00
3478648669Bańska-Bodziona Aneta10 BKPanc16:08:0011:08:0011:03:00
354418983Jabłońska Annaindywidualnie16:22:0011:11:0011:12:00
3531422870Machowska- Łącka Magdalena83UKS OSiR16:20:0011:14:0010:48:00
344842655Porzycz Agnieszka84UKS Siódemka16:02:0011:17:0011:00:00
3521413980Pabian Patrycja80UMKS Kwidzyn16:18:0011:20:0011:09:00
351418970Vetrova Elena82Velikiy Novgorod16:16:0011:23:0011:15:00
4751391362Oliinyk AlonaWKS Wawel16:26:0011:26:0011:30:00
 
 
W40 (13)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
3642102489Roszak MajaUMKS Kwidzyn15:20:0010:55:0010:33:00
3567204076Banach Janina76UMKS ORKAN15:04:0010:58:0010:51:00
3607200388Marek Agnieszka74indywidualnie15:12:0011:01:0010:39:00
3651408883Kędzior Katarzyna75UMKS Kwidzyn15:22:0011:04:0010:42:00
3627875885Orlova Anna76Velikiy Novgorod15:16:0011:07:0010:30:00
3551414200Słońska Bogusława76WKS Wawel15:02:0011:10:0010:54:00
3588197778Biolik Agnieszka77UNTS15:08:0011:13:0011:06:00
3677204651Konc Katarzyna75UKS Azymut Pabianice15:26:0011:16:0011:00:00
359349934Żmij SylwiaThe Vipers15:10:0011:19:0010:48:00
3619101307KATAYAMA YASUKO72Tokiwa Forest Runners15:14:0011:22:0010:36:00
3668655942Wołek Ewa68UNTS15:24:0011:25:0010:45:00
3638635800YAHIRO YUMIE71Tokiwa Forest Runners15:18:0011:28:0010:57:00
357418920Kuznetsova Olga77Velikiy Novgorod15:06:0011:31:0011:03:00
 
 
W45 (7)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
3759201836Nowak Beata73UKS Azymut 4515:42:0010:55:0010:03:00
3722016298Wysocka Joanna71WKS Śląsk15:36:0010:58:0010:12:00
368900424Trykozko Urszula69Stowarzyszenie Team 360 stopni15:28:0011:07:0010:09:00
3711408260Mianowska Dorota74UNTS15:34:0011:10:0010:21:00
3708090574Perfikowska Aleksandra74UMKS Kwidzyn15:32:0011:13:0010:24:00
373981862Staszak Anna70UNTS15:38:0011:16:0010:15:00
3762800035Ianchenkova Tatiana73OK Kaliningrad15:44:0011:19:0010:18:00
 
 
W50 (7)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
3842114867Bugaj Teresa68WKS Wawel16:07:0010:03:0010:19:00
3801393099Wołowczyk Mariola68UNTS15:59:0010:06:0010:16:00
3772016281Kurzyp Anna68indywidualnie15:53:0010:09:0010:13:00
3798220669AUGHUET Laurence69ASUB15:57:0010:15:0010:10:00
3831408259Wołek Małgorzata66UNTS16:05:0010:18:0010:04:00
3812024949Temnikova OlgaPrincip16:01:0010:21:0010:01:00
3822074452Dyzio Anna68WKS Wawel16:03:0010:24:0010:07:00
 
 
W55 (5)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
3892300428Chernysheva Tatiana63OK Kaliningrad15:27:0010:02:0010:31:00
3871300265Zenchenko Tamara60Dnepr Ukraina15:23:0010:05:0010:37:00
388418979Semenova ElenaPetersburg15:25:0010:08:0010:34:00
3902300540Movko Marina60UKS Azymut 4515:29:0010:11:0010:43:00
3862036945Czerkawska Urszula62UKS Sparta Czyżowice15:21:0010:14:0010:28:00
 
 
W60 (10)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
395412377Olbrycht Anna56Indywidualny Mazowsze15:20:0010:02:0010:26:00
3919102814Biziuk Halina57UMKS ORKAN15:12:0010:05:0010:17:00
399219181Koralewska Grażynaindywidualnie15:28:0010:08:0010:20:00
3962055107Lazareva Natalia55UKS Azymut 4515:22:0010:11:0010:14:00
401889676Lewoń Ewa55UMKS ORKAN15:32:0010:14:0010:23:00
3948664837Mikielska Danuta59UMKS ORKAN15:18:0010:20:0010:35:00
3922055103Miroshnichenko Elena59PionerSK Pionerskiy15:14:0010:23:0010:38:00
398413394Łuńska Regina56UMKS ORKAN15:26:0010:26:0010:44:00
4008638442Wróblewska Bogna58KS OK!Sport15:30:0010:29:0010:29:00
3972055111Soloveva Elena58PionerSK Pionerskiy15:24:0010:32:0010:32:00
 
 
W65 (3)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
402219123Czabańska Małgorzata52UKS Azymut 4515:02:0010:25:0010:06:00
4062055105Asylova Alla54Kaliningrad15:10:0010:31:0010:15:00
40452092Henkova Svatava54Radioklub Blansko15:06:0010:37:0010:09:00
 
 
M21S (10)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
4141170893Torchała Mariusz93UMKS Kwidzyn15:34:0011:14:0010:53:00
4081418721Kożyczkowski Edward85Bolszewo15:22:0011:17:0010:44:00
413435228Kluska Rafał98MKS Skarmat15:32:0011:20:0010:50:00
4167141435Lubkiewicz Tomasz87WKS Wawel15:38:0011:23:0011:08:00
409219183Semenov PeterPetersburg15:24:0011:29:0010:56:00
4107202779Krempiński Piotr76UKS Azymut Pabianice15:26:0011:32:0010:47:00
4127737737Spadik Mateusz89UMKS Kwidzyn15:30:0011:35:0011:02:00
407887216Łubis Michał85UKS Azymut Pabianice15:20:0011:38:0010:41:00
4151393759Temnikov IlyaPrincip15:36:0011:41:0010:59:00
4761391361Oliinyk IlliaWKS Wawel15:40:0011:44:0011:11:00
 
 
W21S (10)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
4278636514Gilinowska Ela895 Pułk Artylerii15:53:0010:33:0010:23:00
424505002Biniecka Małgorzata87UKS Azymut Pabianice15:47:0010:36:0010:26:00
4281397543Bąkowska Dominika92PKO Harpagan15:55:0010:39:0010:17:00
4218636511Durzyńska Katarzyna92HKS Azymut15:41:0010:42:0010:02:00
4208623612Patejko Patrycja88KS Spójnia Warszawa15:39:0010:45:0010:14:00
4187211429Wiercińska Anna88MKS Metalowiec15:35:0010:51:0010:05:00
4172034192Kocińska Agnieszka87UMKS ORKAN15:33:0010:54:0010:11:00
4258648672Korczyc Anna9410 BKPanc15:49:0011:00:0010:08:00
4231407620Pacek Karolina88Indywidualny Mazowsze15:45:0011:03:0010:32:00
426502202Chęcińska Angelika93UKS Azymut 4515:51:0011:06:0010:29:00
 
 
10N (7)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
434Mielnik StanisławIndywidualna15:01:0010:01:0010:01:00
433Mielnik LilaIndywidualna15:01:0010:01:0010:01:00
4781409314Błahut OlgierdIndywidualna15:36:1110:01:0010:01:00
4304406148Uryga Artur10WKS Wawel15:01:0010:01:0010:01:00
4317204088Bączek Jędrzej10UKS Technik Ruciane-Nida14:58:5910:01:0010:01:00
432412118Kmiecińska Maria09PUKS Młode Orły15:26:4710:01:0010:01:00
4299202031Duda Łukasz11UKS Traper14:58:0710:01:0010:01:00
 
 
10R (26)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
4408160612Patejko Zuzanna12KS Spójnia Warszawa14:59:2010:01:0010:01:00
439412184Kmieciński Franciszek12PUKS Młode Orły15:58:4310:01:0010:01:00
4364612766Tikhomirov Ivan11Omega RUS15:16:5410:01:0010:01:00
4358150216Patejko Jan16KS Spójnia Warszawa14:59:0210:01:0010:01:00
4484606456Wolny Michałniezrzeszony15:12:3110:01:0010:01:00
4724612767Konkol AleksanderUKS Siódemka15:34:0110:01:0010:01:00
4381410951Szymerowska Celina Milena EmUKS Siódemka15:00:4810:01:0010:01:00
4494612779Wolny Piotrniezrzeszony15:12:2810:01:0010:01:00
4424406178Forystek Codi i Kasia15WKS Wawel15:28:1910:01:0010:01:00
4472067733Gronostaj Natalia09MKS MOS15:24:1310:01:0010:01:00
4442086322Chęciński Maksymilian15UKS Azymut 4515:01:0010:01:0010:01:00
443300696Kizerwetter Mikołaj10niezrzeszony15:12:4110:01:0010:01:00
441249922Banach Zuzanna13WKS Grunwald15:05:1210:01:0010:01:00
4374406142Uryga Adam12WKS Wawel15:01:0010:01:0010:01:00
4462111090Kujda Remigiusz12Osielsko15:28:4310:01:0010:01:00
445413390Tadejewski Nikodem12UMKS ORKAN16:08:3210:01:0010:01:00
412199Życzkowska NataliaUKS Siódemka15:12:57
4612769Gronostaj SebastianIndywidualna15:24:16
4612790Guenther WojciechUKS Siódemka16:51:34
497Pustkowska HalinaIndywidualna16:51:34
496Pustkowska JagodaIndywidualna16:51:34
4814612791Wolny MaciejIndywidualna15:12:30
469Augustyniak Amelia BlankaUKS Siódemka15:01:00
4844612771Kosińska ZofiaIndywidualna15:12:24
349936Życzkowski KarolUKS Siódemka15:13:11
4854612778Carette RodolpheIndywidualna15:11:19
 
 
OPEN1 (13)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
4517010626Ratajczak Piotr69UMKS ORKAN15:01:0010:01:0010:01:00
4711414202Gendek MartaUNTS15:26:1410:01:0010:01:00
450418966Opanowicz Krzysztof88UKS Siódemka15:49:3710:01:0010:01:00
4549102675Pułczyńska Agnieszka75WKS Wawel15:02:3210:01:0010:01:00
452Kosińska Zofia80niezarejestrowana15:01:0010:01:0010:01:00
504405Antonowicz MilaIndywidualna15:56:53
1424639Dudek Izabela15:44:50
4934612794Erdal CamillaIndywidualna16:22:47
4924612770Visnes MariaIndywidualna16:22:49
487418957Zbroja IgorIndywidualna15:21:30
479412390Swęda JoannaIndywidualna15:01:14
4612773Ludwiczak KarolinaIndywidualna15:23:46
489259382Chwiejczak DorotaIndywidualna16:02:42
 
 
OPEN2 (17)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
457338721Erdal Martin96Samnanger IL16:23:4910:01:0010:01:00
4588667601Kizerwetter Małgorzata86niezarejestrowana15:46:4710:01:0010:01:00
4602067831Filipiak Agnieszka75KS Hades15:25:0410:01:0010:01:00
453413389Daruk Mariusz86indywidualnie15:02:5810:01:0010:01:00
4597202413Typańska Monika76indywidualnie14:59:5710:01:0010:01:00
4627878499Tikhomirov Maxim76Omega RUS15:16:3810:01:0010:01:00
463418957Opanowicz Kamila90UKS Siódemka15:21:3010:01:0010:01:00
465Mielnik Łukasz77Indywidualna15:01:0010:01:0010:01:00
4612138696Chugunov Vladimir60Kaliningrad15:14:2110:01:0010:01:00
464300688Szrama Dariusz96PUKS Młode Orły15:05:3810:01:0010:01:00
494Różycka-Pustkowska BarbaraIndywidualna16:23:49
495Pustkowski WojtekIndywidualna16:23:49
498219187Szymon MelzerUKS Siódemka16:23:49
4612789Kulaszewicz JoannaIndywidualna15:15:46
480412388Swęda MarcinIndywidualna15:01:19
4888664843Mrozowski PrzemekUKS Siódemka15:26:06
4909448505Chabiera TomaszIndywidualna15:24:38