Baltic Cup 2019pt. 03.05.2019 19:23
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Wyniki - Etap 1 middlestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (15)5,7 km 0 m31 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Wensław Mateusz8700153UKS Azymut 4537:56
2Kalata Michał10 BKPanc39:21
3Galicz Karol8601853BKS Wataha39:27
4Dudek Wojciech9401171PUKS Młode Orły42:19
5Hewelt Maciej9000162UKS Azymut 4545:12
6HOSOKAWA TOMOKI91Tokiwa Forest Runners46:53
7Galitsyn Aleksandr91KSO Korshunyata48:25
8Czernow Sergej86Kaliningrad50:33
9Koguciuk Konrad9103298KU AZS UMCS53:15
10TANAKA TAIKI95Tokiwa Forest Runners56:01
11Filipiak Mateusz9804415KS Hades1:13:04
12TAKESHITA HARUTAKA99Tokiwa Forest Runners1:14:52
13ISHIWA TAKASHIGE88Tokiwa Forest Runners1:15:23
14NAKAZAWA HIRONORI90Tokiwa Forest Runners1:21:04
 
Jarovoi Sergei84UKS Azymut 45abs
 
 
 
M20 (9)4,7 km 0 m24 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Płóciennik Konrad0001785UKS Azymut Pabianice34:05
2Gładecki Dawid0003729UKS OSiR35:38
3Kijak Jakub0002994WKS Wawel37:54
4Ogdowski Bartłomiej0002118UKS Siódemka41:46
5Reniecki Franciszek3566UMKS Kwidzyn45:42
6Tikhomirov Alexey00Omega RUS1:07:16
 
Kuźba Jakub0002165UKS Siódemkaabs
Zamojski Rafał0002529UKS Siódemkaabs
Żurek Grzegorz0002112UKS Siódemkaabs
 
 
 
M18 (5)4,3 km 0 m22 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Olszewski Bartłomiej0202572UNTS35:24
2Andrzejczak Maciej0202192UKS Azymut Pabianice41:24
3Michalak Kacper0102980UNTS42:17
4Pudełek Błażej02LKS Górzanka Nawojowa Góra49:03
 
Życzkowski Jakub0202530UKS Siódemkaabs
 
 
 
M16 (12)3,9 km 0 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Sztranek Jan0302653UKS Azymut Pabianice34:53
2Wołek Stanisław0403557UNTS45:54
3Bielecki Michał0402855UKS Siódemka46:43
4Czyński Miłosz0403443KOS BnO47:52
5Żesławski Mateusz0403200WKS Wawel51:57
6Banach Piotr0302846UMKS ORKAN1:03:34
7Kotkowiak Piotr0403665KOS BnO1:05:19
8Sobiepanek Maksymilian03759UKS OSiR1:09:53
9Wilk Wiktor0403362UMKS Kwidzyn1:10:52
 
Tarnawski Jan0303834WKS Wawelnkl
Górski Patryk0404541UKS OSiRnkl
Kujda Bartosz03Osielskonkl
 
 
 
M14 (25)3,1 km 0 m12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Maciejewski Bartłomiej0603943BKS Wataha25:09
2Lisiak Adam0503049UKS Orientuś25:33
3Antonowicz Jan0502385UNTS25:38
4Majowski Jan0503502UKS OSiR25:39
5Żesławski Jakub0503201WKS Wawel25:42
6Wójcik Paweł0502991WKS Wawel26:08
7Cepurdej Wladyslaw0604184UMKS Kwidzyn26:17
8Dąbrowski Karol0503907UKS OSiR28:53
9Sztranek Maciej0603562UKS Azymut Pabianice29:37
10Didorenko Mikhail06Korshunyata31:45
11Owsiak Stanisław0604364BKS Wataha32:17
12Podworski Kacper0502780UKS OSiR33:08
13Bublik Piotr0504018WKS Wawel33:11
14Kurzyp Michał0603271MKS MOS35:16
15Łącki Jakub0603296UKS OSiR36:00
15Kotkowiak Bartosz0603664KOS BnO36:00
17Stopczyński Bartosz0604093BKS Wataha42:09
18Modzelewski Mikołaj0503840UKS Siódemka47:51
19Kwiatkowski Olaf0503968KOS BnO51:05
20Kujda Tymoteusz05Osielsko52:27
21Grzegorczyk Borys0604481WKS Wawel1:07:32
 
Grzybowski Maciej0603898UKS Azymut 45nkl
pkKonkol MarcinUKS Siódemka1:20:00
Pisarek Kordian0604263WKS Wawelabs
Miłkowski Jakub0603900UKS Azymut 45abs
 
 
 
M12 (23)2,4 km 0 m9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Krempiński Franciszek0703559UKS Azymut Pabianice20:04
2Chodlewski Antoni0803602KS Kościelec Chrzanów21:28
3Rygielski Wiktor0703570UMKS Kwidzyn22:56
4Klakla Kacper0703608KS Kościelec Chrzanów24:57
5Wodzicki Filip0704646MKS MOS25:03
6Droń Wiktor0703764UMKS Kwidzyn25:46
7Zaremba Adam0703567UMKS Kwidzyn27:18
8Ludwin Jakub0703610KS Kościelec Chrzanów28:31
9Pękal Mikołaj3569UMKS Kwidzyn29:04
10Perfikowski Paweł0703568UMKS Kwidzyn29:46
11Chodlewski Szymon0803603KS Kościelec Chrzanów30:20
12Wasilewski Antoni0804441UKS OSiR30:41
13Kociuba Wiktor0804002MKS MOS32:44
14Motała Piotr0804552UKS Siódemka34:39
15Młynarczyk Maksymilian0703711UKS Orientuś36:16
16Kuzhelko Andrei07Korshunyata37:53
17Mordarski Oskar0803628UKS Patria39:50
18Kwieciński Konrad0704493PUKS Młode Orły43:38
19Duplak Maciej0703621UKS Patria55:04
20Banach Kacper08WKS Grunwald55:08
21Majewski JakubUKS Siódemka1:05:57
 
Tarnowski Przemysław0703939WKS Wawelnkl
Żmij SzymonThe Vipersabs
 
 
 
M10 (7)1,5 km 0 m6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Pułczyński Jeremi0904019WKS Wawel12:07
2Pekal Paweł4444UMKS Kwidzyn14:39
3Indyka Jan10WKS Wawel16:30
4Zhilin Timofey10X-race.info18:50
5Droń Wojciech1004510UMKS Kwidzyn19:09
6Jędras Jakub1104509UMKS Kwidzyn21:42
7Maksimovich Aleksandr09Korshunyata28:11
 
 
 
M35 (14)4,6 km 0 m26 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Mioduszewski Mateusz7603970Indywidualny Mazowsze42:19
2Jędras Przemysław8103694UMKS Kwidzyn44:08
3Lesisz Kamil3904UNTS45:15
4Łącki Łukasz8201673UKS OSiR47:24
5Suchenia Piotr80inov-8 team / runpassion.pl te49:30
6Kociuba Marek80Mos Wrocław51:16
7Indyka Maciej8002684WKS Wawel52:07
8Pisarski Patryk4692Indywidualny Dolnośląskie54:18
9Wiśniewski Paweł7402932WKS Wawel59:12
10Patejko Przemysław8200530KS Spójnia Warszawa1:09:55
11Pańkowski Mateusz8403160UKS Technik Ruciane-Nida1:26:38
12Łaski Tomasz4691MKS Metalowiec1:45:45
 
Lepka Bartosz82Słomiane Bambusyabs
Stężycki Grzegorz8210 BKPancabs
 
 
 
M40 (19)4,2 km 0 m21 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Nowak Jacek7600143UKS Azymut 4529:47
2Golinowski Paweł790289210 BKPanc33:06
3Tadejewski Paweł7900904UMKS ORKAN33:46
4Sołowiej Stanisław7502494KU AZS UMCS39:48
5Kujda Arkadiusz791 Brygada Logistyczna40:52
6Majewski Marek7703343PUKS Młode Orły41:05
7Mol Krzysztof7502866HKS Azymut44:40
8Zhilin Denis69X-race.info46:50
9Karachev Aleksandr77OK Kaliningrad47:20
10Duda Tomasz7604529UKS Traper49:23
11Biolik Grzegorz76UNTS56:14
12Droń Grzegorz7904351UMKS Kwidzyn57:36
13Sitnicki Mariusz0437910 BKPanc1:01:56
14Perfikowski Piotr7604190UMKS Kwidzyn1:02:00
15Ramotowski Mariusz6815 Giżycka Brygada Zmechanizow1:18:40
 
Uryga Sławomir77WKS Wawelabs
Pancerz Piotr77indywidualnieabs
Żmij JacekThe Vipersabs
Paruszewski Marek3905Indywidualni Pomorskieabs
 
 
 
M45 (20)4,2 km 0 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Nowak Remigiusz7200907KS Hades35:52
2Krasuski Marcin7202688KS OK!Sport37:42
3Sychev DmitriiBryansk38:48
4Banach Krzysztof7401440UMKS ORKAN40:06
5Gronostaj Grzegorzindywidualnie41:44
6Gliszczyński Janusz72GLICHA TEAM42:12
7Błachut Igor7302679Stowarzyszenie Team 360 stopni45:56
8Mianowski Rafał7302068UNTS46:26
9Szczygieł Marcin7104648MKS MOS50:49
10Poltoratskyi DenysUkraina52:39
11Doliński Grzegorz7203143BKS Wataha53:26
12Žičkis Rolandas70Takas OK, Litwa55:50
13Mikhaylov VictorOdessa Team56:04
14Krasuski Bartłomiej7002210Stowarzyszenie Team 360 stopni57:55
15Staszak Artur7002013UNTS1:03:34
16Filipiak Marek7304414KS Hades1:16:42
17Lisiak Paweł7403251UKS Orientuś1:25:31
 
Typański Roman719BKPancnkl
PLESINSKI MARIUSZ7310BKPancabs
Kalsztein Karol7400985PKO Harpaganabs
 
 
 
M50 (16)3,9 km 0 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Bartczak Jarosław6800743UMKS ORKAN35:48
2Słoński Marek6903192WKS Wawel38:25
3Korshunov Evgenii68Korshunyata40:06
4Michalak Tomasz6902981UNTS41:44
5Bączek Dariusz6504013UKS Technik Ruciane-Nida42:26
6ROBINSON Richard68ASUB43:02
7Wysocki Romuald68CSWiCH Wrocław44:36
8Urbaniak Krzysztof6700522Indywidualny Mazowsze44:40
9Lovas Bjorn P.66Nidarost OK46:29
10Forystek Józef6602080WKS Wawel48:33
11Wrzesiński Krzysztof6801138WKS Śląsk50:43
12Olas Jacek6900422UKS Orientuś57:54
13Kluska Wojciech68MKS Skarmat1:06:48
14Erdal Arne69Samnanger IL1:20:07
15Witkowski Zbigniew69indywidualnie1:32:43
 
Żesławski Wojciech6703660WKS Wawelnkl
 
 
 
M55 (9)3,7 km 0 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Dyzio Włodzimierz6101533WKS Wawel35:15
2Wołowczyk Marek6300113UNTS37:33
3Klawczyński Zbigniew3895UMKS Kwidzyn39:53
4Niessner Piotr6302725WKS Wawel39:57
5Młynarczyk Piotr6403294UKS Orientuś40:18
6Wołek Andrzej6403555UNTS55:17
7Mikielski Marek6000136UMKS ORKAN58:39
8Czerkawski Wacław6001496UKS Sparta Czyżowice1:02:35
 
Mossakowski Przemysław6001758Indywidualny Mazowszeabs
 
 
 
M60 (17)3,1 km 0 m12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Krylov BorisPrincip28:23
2Kryjomski Jerzy5800963KS Kościelec Chrzanów29:31
3Mamis Girts58Mona OK32:02
4Asylov Albert55Kaliningrad32:45
5Krochmal Andrzej5600528KS Spójnia Warszawa34:01
6Machowski Władysław5900482UKS OSiR34:27
7Pietrusiński Marek5601323KS Artemis34:32
8Solovev Mikhail56PionerSK Pionerskiy35:00
9Wróblewski Tadeusz5800226KS OK!Sport35:07
10Cepurdej Aleksandr5804180UMKS Kwidzyn36:06
11Wierciński Piotr5601105MKS Metalowiec36:12
12Movko Sergei5504047UKS Azymut 4536:32
13Miroshnichenko Viktor57PionerSK Pionerskiy40:58
14Warmuz Zdzisławniezrzeszony50:20
15Olbrycht Janusz5500228Indywidualny Mazowsze50:45
16Sidoruv Sergej59Dnepr Ukraina1:20:21
 
Czechowski Bolesław5500951UMKS ORKANabs
 
 
 
M65 (11)3,1 km 0 m15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Hartelt Helmut51SSV Planeta Radebeul Germany29:46
2Railimo Matti48SOCHeinola32:48
3Bohaczek Janusz5200135UMKS ORKAN34:42
4Miszewski RomualdIndywidualni Pomorskie35:50
5Szczepański Marek5402509UKS Technik Ruciane-Nida35:56
6Łuński Zbigniew5200132UMKS ORKAN36:59
7Świerczyński Bogdan5300885KOS Modrzew37:09
8Chernykh Vladimir52Kaliningrad39:36
9Mientki Tadeusz5200788UMKS ORKAN41:09
10Gliński Henryk5001324KS Artemis43:21
11Henek Milan53Radioklub Blansko, Czech Repub55:38
 
 
 
M70 (7)1,9 km 0 m9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Wasilewski Stanisław4601168PUKS Młode Orły22:34
2Wojtyła Jerzy4801297UMKS ORKAN24:34
3Gordyshevskiy SemenPetersburg26:13
4Woźniak Henryk4800131UMKS ORKAN26:36
5Patejko Tadeusz4800521KS Spójnia Warszawa28:46
6Kmieciński Józef4700069PUKS Młode Orły35:09
7Karachev Sergey48OK Kaliningrad39:15
 
 
 
M75 (2)1,7 km 0 m8 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Schindler Udo42SSV Planeta Radebeul Germany23:11
2Czabański Edward3900514UKS Azymut 4547:15
 
 
 
M85 (2)1,7 km 0 m7 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Zielczyński Mieczysław3000750Indywidualny Mazowsze43:56
2Wysocki Stanisław2900523KS Spójnia Warszawa58:34
 
 
 
W21E (7)4,8 km 0 m25 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Kaźmierczak Aneta9500413UKS Orientuś45:53
2Wańczyk Zuzanna9701664PUKS Młode Orły46:51
3Polishchuk Mariya9401962UNTS47:26
4Kosinska Dorota84CO Liege47:58
5Suzdalova Marina91-55:45
6Jaśkiewicz Magdalena9701783UKS Azymut Pabianice56:46
7Nikitczenko Natasza9703250UKS Orientuś1:12:20
 
 
 
W20 (9)4,1 km 0 m16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Cych Agnieszka9902099WKS Śląsk35:53
2Deptulska Maria0002366UNTS44:12
3Kreft Oliwia9902203UKS Siódemka46:32
4Pudełek Michalina00LKS Górzanka Nawojowa Góra46:57
5Bielecka Aleksandra0002163UKS Siódemka47:44
6Filipczak Natalia0001927PUKS Młode Orły57:12
 
Dawidowska Natalia9902202UKS Siódemkankl
Biederman Adrianna0001509WKS Wawelabs
Hutsenko Yelyzaveta0004574WKS Wawelabs
 
 
 
W18 (14)3,8 km 0 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Topór Magdalena0102935WKS Wawel42:52
2Słońska Zofia0203191WKS Wawel43:16
3Mianowska Julia0102096UNTS44:48
4Żurek Marta0202116UKS Siódemka45:35
5Bączek Małgorzata0104014WKS Wawel48:01
6Olszanka Gabriela0102427KS OK!Sport50:02
7Melzer Zofia0102114UKS Siódemka50:31
8Dzierwa Hanna0102057KS Kościelec Chrzanów51:08
9Sroka Małgorzata0202200UKS Patria56:32
10Deyna Natalia0102622UMKS Kwidzyn58:43
11Staszak Alicja0102136UNTS1:07:32
 
Tywonek Julia0104100UKS OSiRnkl
Jarovaia Elena0204543UKS Azymut 45nkl
Susek Julia0102890UKS Siódemkaabs
 
 
 
W16 (16)3,7 km 0 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Krempińska Julia0302651UKS Azymut Pabianice38:20
2Zelek Klaudia0302149UKS Patria38:43
3Cepurdej Nina0304182UMKS Kwidzyn41:26
4Nitsch Aleksandra0302409UNTS45:39
5Filipiak Adrianna0304153KS Hades50:28
6Powichrowska Ilona0402781UKS OSiR50:35
7Chabiera Lena0302391UNTS55:24
8Błyskosz Magdalena0404269WKS Wawel57:18
9Zielińska Oliwia0303217PUKS Młode Orły58:58
10Majewska Maja0403218PUKS Młode Orły59:41
11Cepurdej Katarzyna0404183UMKS Kwidzyn1:03:44
12Hałucha Martyna0404265WKS Wawel1:07:18
13Nowak Maria0302922KS Hades1:12:17
14Kwiecień Paulina0404492PUKS Młode Orły1:21:30
 
Rutkowska Magdalena0302854UKS Siódemkankl
Żmij KarolinaThe Vipersabs
 
 
 
W14 (16)2,5 km 0 m10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Niessner Pola0703651WKS Wawel20:44
2Pułczyńska Hanna0503193WKS Wawel27:34
3Michno Marta0503937WKS Wawel28:57
4Lamparska Maja0503832WKS Wawel31:31
5Zawada Zuzanna0603659WKS Wawel31:34
6Słońska Antonina0703190WKS Wawel33:29
7Melzer Anna0503295UKS Siódemka35:10
8Pudełek Jowita05LKS Górzanka Nawojowa Góra38:30
9Ciszek Katarzyna0604290MKS MOS40:34
10Kurtycz Natalia0504021WKS Wawel40:37
11Dzwonkowska Paulina0603366UKS OSiR40:55
12Szutko Antonina0504532UKS Traper45:09
13Rygielska Kinga0504506UMKS Kwidzyn47:01
14Pupiec Agata0503391UKS Siódemka47:27
15Pieragowska Julia0504434UKS Traper51:23
16Owsianka Wiktoria0503758WKS Wawel1:24:37
 
 
 
W12 (36)2,3 km 0 m10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Mianowska Antonina0703554UNTS17:12
2Borek Alicja0703314UKS Traper17:33
3Mikuła Iga0703959KOS BnO18:20
4Mikuła Daria0703960KOS BnO19:06
5Olejnik Jaśmina0803938WKS Wawel20:31
6Chabiera Filomena0703856UNTS20:56
7Oliinyk Yelyzaveta0804023WKS Wawel21:19
8Włodarczyk Wiktoria0803546UKS Traper22:00
9Biskupska Julia0803646WKS Wawel22:59
10Fitrzyk Magdalena0703622UKS Patria23:16
11Porzycz Małgorzata0804252UKS Siódemka24:08
12Podgórska Marta0703611KS Kościelec Chrzanów26:27
13Mamala Magdalena0703924UKS Patria26:47
14Klimczak Olimpia0804482UKS Siódemka27:06
15Nowak Zofia0803702KS Hades28:39
16Łącka Julia0703573UKS OSiR28:44
17Szczygieł Hanna0702911MKS MOS29:11
18Zelek Martyna0803632UKS Patria29:54
19Orlova Olga08Velikiy Novgorod30:02
20Stefaniak Izabela0703767KOS BnO30:27
21Ciastoń Oliwia0804312MKS MOS30:52
22Kubacka Maja0804530UKS Traper31:31
23Hałucha Milena0703936WKS Wawel31:45
24Motylińska Anastazja0804528UKS Traper32:45
25Staniec Julia0804346MKS MOS34:49
26Marciniak Weronika0704296MKS MOS36:03
27Jabłońska Amelia0804313MKS MOS36:57
28Kuciel Hanna0704295MKS MOS37:04
29Łysoń Łucja0804399UKS Siódemka37:14
30Masłowska Julia0804311MKS MOS43:07
31Lewandowska Antonina0804468UKS Siódemka45:17
32Bielecka Marta0804398UKS Siódemka57:22
33Barska Pola0804652MKS MOS57:25
34Szmidtka Martyna0804469UKS Siódemka1:01:29
 
Trzebiatowska Martyna0704470UKS Siódemkaabs
Wojtas Julia0704262WKS Wawelabs
 
 
 
W10 (5)1,5 km 0 m6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Wysocka Michalina1004012MKS MOS13:27
2Podgórska Gabriela0904164KS Kościelec Chrzanów15:32
3Klimczak OksanaUKS Siódemka21:05
4Duda Kornelia0904141UKS Traper22:58
5Biskupska Małgorzata10WKS Wawel27:52
 
 
 
W35 (14)3,8 km 0 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Górnicka-Antonowicz Anna6800091Indywidualny Mazowsze37:48
2Klimczak-Konkol WiolettaUKS Siódemka40:37
3Ratajczak Izabela8202891UKS Siódemka49:38
4Karnia-Biskupska Anna8000828WKS Wawel51:24
5Porzycz Agnieszka8401626UKS Siódemka51:31
6Śliwczyńska Ilona7802347Stowarzyszenie Team 360 stopni53:47
7Zbroja-Nowak Justyna8000915KS Hades59:21
8Gawron Katarzyna8204680WKS Wawel1:01:11
9Jabłońska Annaindywidualnie1:04:36
10Oliinyk AlonaWKS Wawel1:09:51
11Vetrova Elena82Velikiy Novgorod1:12:39
12Machowska- Łącka Magdalena8303908UKS OSiR2:03:19
 
Bańska-Bodziona Aneta0428710 BKPancnkl
Pabian Patrycja8004188UMKS Kwidzynabs
 
 
 
W40 (13)3,7 km 0 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Wołek Ewa6801208UNTS39:38
2Roszak MajaUMKS Kwidzyn43:30
3Konc Katarzyna7502953UKS Azymut Pabianice43:57
4Biolik Agnieszka77UNTS46:21
5Orlova Anna76Velikiy Novgorod51:34
6Marek Agnieszka74indywidualnie51:45
7Banach Janina7604498UMKS ORKAN1:03:37
8YAHIRO YUMIE71Tokiwa Forest Runners1:08:47
9Słońska Bogusława7603655WKS Wawel1:11:32
10Kędzior Katarzyna7504177UMKS Kwidzyn1:13:58
11Kuznetsova Olga77Velikiy Novgorod1:17:07
12KATAYAMA YASUKO72Tokiwa Forest Runners1:29:43
 
Żmij SylwiaThe Vipersabs
 
 
 
W45 (7)3,7 km 0 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Nowak Beata7300144UKS Azymut 4541:01
2Wysocka Joanna7101400WKS Śląsk53:23
3Mianowska Dorota7402405UNTS55:07
4Perfikowska Aleksandra7404191UMKS Kwidzyn58:56
5Ianchenkova Tatiana73OK Kaliningrad1:05:11
6Trykozko Urszula6902691Stowarzyszenie Team 360 stopni1:10:45
7Staszak Anna7002418UNTS1:33:48
 
 
 
W50 (7)3,1 km 0 m15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Wołowczyk Mariola6800112UNTS35:50
2Bugaj Teresa6803313WKS Wawel38:05
3AUGHUET Laurence69ASUB40:57
4Kurzyp Anna68indywidualnie49:29
5Temnikova OlgaPrincip1:00:01
6Wołek Małgorzata6603556UNTS1:00:55
7Dyzio Anna6803433WKS Wawel1:13:21
 
 
 
W55 (5)3,2 km 0 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Movko Marina6003901UKS Azymut 4542:35
2Chernysheva Tatiana63OK Kaliningrad44:48
3Czerkawska Urszula6201495UKS Sparta Czyżowice50:23
4Semenova ElenaPetersburg1:15:32
 
Zenchenko Tamara60Dnepr Ukrainaabs
 
 
 
W60 (10)2,7 km 0 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Mikielska Danuta5900138UMKS ORKAN38:03
2Biziuk Halina5701154UMKS ORKAN44:41
3Soloveva Elena58PionerSK Pionerskiy45:17
4Lazareva Natalia5503899UKS Azymut 4545:40
5Miroshnichenko Elena59PionerSK Pionerskiy45:59
6Wróblewska Bogna5800225KS OK!Sport57:47
7Koralewska Grażynaindywidualnie59:19
8Łuńska Regina5600133UMKS ORKAN1:01:46
9Lewoń Ewa5500129UMKS ORKAN1:11:08
10Olbrycht Anna5600229Indywidualny Mazowsze1:20:19
 
 
 
W65 (3)2,1 km 0 m9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Czabańska Małgorzata5200233UKS Azymut 4540:00
2Henkova Svatava54Radioklub Blansko50:11
3Asylova Alla54Kaliningrad1:10:14
 
 
 
M21S (10)4,3 km 0 m22 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Lubkiewicz Tomasz8700169WKS Wawel35:19
2Kożyczkowski Edward85Bolszewo40:58
3Łubis Michał8502657UKS Azymut Pabianice43:11
4Krempiński Piotr7602652UKS Azymut Pabianice43:45
5Temnikov IlyaPrincip44:12
6Oliinyk IlliaWKS Wawel48:01
7Kluska Rafał98MKS Skarmat56:09
8Spadik Mateusz8904504UMKS Kwidzyn57:43
9Semenov PeterPetersburg1:22:38
 
Torchała Mariusz9302625UMKS Kwidzynabs
 
 
 
W21S (10)4,0 km 0 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Chęcińska Angelika9303733UKS Azymut 4548:57
2Kocińska Agnieszka8700508UMKS ORKAN50:39
3Durzyńska Katarzyna9203584HKS Azymut53:01
4Biniecka Małgorzata8700339UKS Azymut Pabianice53:44
5Patejko Patrycja8800542KS Spójnia Warszawa1:05:32
6Pacek Karolina8802346Indywidualny Mazowsze1:08:25
7Gilinowska Ela895 Pułk Artylerii1:10:54
8Wiercińska Anna8802670MKS Metalowiec2:05:15
 
Korczyc Anna9410 BKPancabs
Bąkowska Dominika9204215PKO Harpaganabs
 
 
 
10N (7)1,3 km 0 m5 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Błahut OlgierdIndywidualna23:26
2Duda Łukasz1104142UKS Traper29:45
3Bączek Jędrzej10UKS Technik Ruciane-Nida38:49
4Kmiecińska Maria0904443PUKS Młode Orły52:52
 
Mielnik LilaIndywidualnaabs
Uryga Artur10WKS Wawelabs
Mielnik StanisławIndywidualnaabs
 
 
 
10R (24)1,3 km 0 m5 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Szymerowska Celina Milena EmUKS Siódemka14:11
2Tadejewski Nikodem1204497UMKS ORKAN17:01
3Tikhomirov Ivan11Omega RUS19:13
4Wolny Piotrniezrzeszony19:58
5Kizerwetter Mikołaj10niezrzeszony20:00
6Guenther WojciechUKS Siódemka20:42
7Gronostaj Natalia0904348MKS MOS21:05
8Carette RodolpheIndywidualna21:24
9Kmieciński Franciszek1204533PUKS Młode Orły21:44
10Gronostaj SebastianIndywidualna23:12
11Życzkowski KarolUKS Siódemka23:43
12Konkol AleksanderUKS Siódemka24:31
13Banach Zuzanna13WKS Grunwald27:17
14Kujda Remigiusz12Osielsko28:51
15Patejko Zuzanna12KS Spójnia Warszawa31:15
16Patejko Jan16KS Spójnia Warszawa36:43
17Wolny MaciejIndywidualna37:25
18Wolny Michałniezrzeszony37:27
19Kosińska ZofiaIndywidualna37:31
20Życzkowska NataliaUKS Siódemka37:46
21Forystek Codi i Kasia15WKS Wawel1:12:40
 
Chęciński Maksymilian15UKS Azymut 45abs
Uryga Adam12WKS Wawelabs
Augustyniak Amelia BlankaUKS Siódemkaabs
 
 
 
OPEN1 (13)2,2 km 0 m10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Opanowicz Krzysztof88UKS Siódemka23:47
2Ludwiczak KarolinaIndywidualna25:11
3Swęda JoannaIndywidualna34:26
4Antonowicz MilaIndywidualna35:17
5Gendek MartaUNTS40:46
6Dudek Izabela46:05
7Pułczyńska Agnieszka75WKS Wawel58:12
8Visnes MariaIndywidualna1:00:39
9Erdal CamillaIndywidualna1:01:54
10Chwiejczak DorotaIndywidualna1:02:47
11Zbroja IgorIndywidualna1:54:49
 
Kosińska Zofia80niezarejestrowanaabs
Ratajczak Piotr6901504UMKS ORKANabs
 
 
 
OPEN2 (14)4,1 km 0 m21 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Erdal Martin96Samnanger IL43:34
2Mrozowski PrzemekUKS Siódemka45:12
3Kizerwetter Małgorzata86niezarejestrowana48:18
4Chugunov Vladimir60Kaliningrad58:34
5Chabiera TomaszIndywidualna58:45
6Tikhomirov Maxim76Omega RUS1:01:31
7Kulaszewicz JoannaIndywidualna1:02:06
8Swęda MarcinIndywidualna1:03:40
9Typańska Monika76indywidualnie1:18:21
10Daruk Mariusz86indywidualnie1:38:21
11Filipiak Agnieszka7504413KS Hades1:39:09
12Szrama Dariusz96PUKS Młode Orły1:52:33
 
Opanowicz Kamila90UKS Siódemkankl
Mielnik Łukasz77Indywidualnaabs