Baltic Cup 2019niedz. 05.05.2019 07:18
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (16)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
19Wensław Mateusz87UKS Azymut 4537:5611:21:0311:58:59
28Kalata Michał10 BKPanc39:2121:24:1322:03:34
37Galicz Karol86BKS Wataha39:2731:24:1532:03:42
414Dudek Wojciech94PUKS Młode Orły42:1941:26:3242:08:51
51Hewelt Maciej90UKS Azymut 4545:1251:40:4952:26:01
612Galitsyn Aleksandr91KSO Korshunyata48:2571:42:2062:30:45
75Czernow Sergej86Kaliningrad50:3381:43:4072:34:13
815HOSOKAWA TOMOKI91Tokiwa Forest Runners46:5361:54:27102:41:20
913Koguciuk Konrad91KU AZS UMCS53:1591:48:4192:41:56
104TANAKA TAIKI95Tokiwa Forest Runners56:01101:47:0482:43:05
116TAKESHITA HARUTAKA99Tokiwa Forest Runners1:14:52122:02:41113:17:33
123Filipiak Mateusz98KS Hades1:13:04112:10:54123:23:58
1311ISHIWA TAKASHIGE88Tokiwa Forest Runners1:15:23132:23:01133:38:24
142NAKAZAWA HIRONORI90Tokiwa Forest Runners1:21:04142:58:56144:20:00
 
499Richert MarcinUKS Siódemka1:13:52pk
16Jarovoi Sergei84UKS Azymut 45absabs
 
 
 
M20 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
118Płóciennik Konrad00UKS Azymut Pabianice34:0511:12:2611:46:31
217Ogdowski Bartłomiej00UKS Siódemka41:4641:23:2022:05:06
319Gładecki Dawid00UKS OSiR35:3821:35:5542:11:33
420Reniecki FranciszekUMKS Kwidzyn45:4251:29:5032:15:32
521Tikhomirov Alexey00Omega RUS1:07:1662:25:2853:32:44
 
23Kijak Jakub00WKS Wawel37:543abs
22Kuźba Jakub00UKS Siódemkaabsabs
24Zamojski Rafał00UKS Siódemkaabsabs
26Żurek Grzegorz00UKS Siódemkaabsabs
 
 
 
M18 (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
134Olszewski Bartłomiej02UNTS35:2411:09:2821:44:52
232Andrzejczak Maciej02UKS Azymut Pabianice41:2421:08:4111:50:05
330Michalak Kacper01UNTS42:1731:19:5042:02:07
427Pudełek Błażej02LKS Górzanka Nawojowa Góra49:0341:18:0432:07:07
 
31Życzkowski Jakub02UKS Siódemkaabsabs
 
 
 
M16 (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
141Sztranek Jan03UKS Azymut Pabianice34:53155:3311:30:26
245Wołek Stanisław04UNTS45:5421:09:2321:55:17
340Czyński Miłosz04KOS BnO47:5241:19:4432:07:36
437Bielecki Michał04UKS Siódemka46:4331:31:0452:17:47
547Żesławski Mateusz04WKS Wawel51:5751:37:2272:29:19
639Banach Piotr03UMKS ORKAN1:03:3461:38:5382:42:27
738Kotkowiak Piotr04KOS BnO1:05:1972:10:1393:15:32
846Wilk Wiktor04UMKS Kwidzyn1:10:5292:19:13113:30:05
 
42Sobiepanek MaksymilianUKS OSiR1:09:538nkl
43Tarnawski Jan03WKS Wawelnkl1:25:454
35Górski Patryk04UKS OSiRnkl1:34:116
44Kujda Bartosz03Osielskonkl2:10:5610
 
 
 
M14 (25)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
170Antonowicz Jan05UNTS25:38334:3711:00:15
259Maciejewski Bartłomiej06BKS Wataha25:09136:1621:01:25
366Wójcik Paweł05WKS Wawel26:08636:1731:02:25
463Sztranek Maciej06UKS Azymut Pabianice29:37938:2741:08:04
569Lisiak Adam05UKS Orientuś25:33243:2561:08:58
654Żesławski Jakub05WKS Wawel25:42545:0871:10:50
767Podworski Kacper05UKS OSiR33:081239:3151:12:39
865Majowski Jan05UKS OSiR25:39454:03131:19:42
973Dąbrowski Karol05UKS OSiR28:53853:03111:21:56
1053Didorenko Mikhail06Korshunyata31:451050:15101:22:00
1157Łącki Jakub06UKS OSiR36:001546:0681:22:06
1271Bublik Piotr05WKS Wawel33:111353:34121:26:45
1348Cepurdej Wladyslaw06UMKS Kwidzyn26:1771:02:15141:28:32
1451Stopczyński Bartosz06BKS Wataha42:091749:2491:31:33
1572Owsiak Stanisław06BKS Wataha32:17111:22:17181:54:34
1668Kurzyp Michał06MKS MOS35:16141:20:34171:55:50
1774Modzelewski Mikołaj05UKS Siódemka47:51181:17:47162:05:38
1862Kwiatkowski Olaf05KOS BnO51:05191:14:44152:05:49
1955Kujda Tymoteusz05Osielsko52:27201:34:48192:27:15
2052Grzegorczyk Borys06WKS Wawel1:07:32212:06:51203:14:23
 
58Grzybowski Maciej06UKS Azymut 45nklabs
50Konkol MarcinUKS Siódemka1:20:00pk2:25:47pk
64Kotkowiak Bartosz06KOS BnO36:0015nkl
61Pisarek Kordian06WKS Wawelabsabs
56Miłkowski Jakub06UKS Azymut 45absabs
 
 
 
M12 (23)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
189Krempiński Franciszek07UKS Azymut Pabianice20:04134:51154:55
276Chodlewski Antoni08KS Kościelec Chrzanów21:28240:4031:02:08
386Wodzicki Filip07MKS MOS25:03538:5021:03:53
475Droń Wiktor07UMKS Kwidzyn25:46642:5351:08:39
595Ludwin Jakub07KS Kościelec Chrzanów28:31841:3541:10:06
691Klakla Kacper07KS Kościelec Chrzanów24:57447:1281:12:09
793Pękal MikołajUMKS Kwidzyn29:04944:4571:13:49
894Zaremba Adam07UMKS Kwidzyn27:18752:1091:19:28
981Młynarczyk Maksymilian07UKS Orientuś36:161544:1361:20:29
1096Rygielski Wiktor07UMKS Kwidzyn22:5631:00:37121:23:33
1184Kociuba Wiktor08MKS MOS32:441354:50101:27:34
1278Wasilewski Antoni08UKS OSiR30:411258:09111:28:50
1383Perfikowski Paweł07UMKS Kwidzyn29:46101:03:07141:32:53
1487Motała Piotr08UKS Siódemka34:39141:06:49151:41:28
1585Mordarski Oskar08UKS Patria39:50171:02:01131:41:51
1682Chodlewski Szymon08KS Kościelec Chrzanów30:20111:21:35171:51:55
1779Kuzhelko Andrei07Korshunyata37:53161:37:33182:15:26
1888Duplak Maciej07UKS Patria55:04191:45:33192:40:37
1977Banach Kacper08WKS Grunwald55:08201:48:04202:43:12
2090Kwieciński Konrad07PUKS Młode Orły43:38182:07:29212:51:07
 
486Majewski JakubUKS Siódemka1:05:5721abs
80Tarnowski Przemysław07WKS Wawelnkl1:06:4915
92Żmij SzymonThe Vipersabsabs
 
 
 
M10 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1101Pułczyński Jeremi09WKS Wawel12:07120:17132:24
2103Indyka Jan10WKS Wawel16:30326:23242:53
398Pekal PawełUMKS Kwidzyn14:39229:57544:36
4100Droń Wojciech10UMKS Kwidzyn19:09527:15346:24
5104Zhilin Timofey10X-race.info18:50428:45447:35
697Jędras Jakub11UMKS Kwidzyn21:42630:36652:18
799Maksimovich Aleksandr09Korshunyata28:11744:4971:13:00
 
 
 
M35 (14)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1107Mioduszewski Mateusz76Indywidualny Mazowsze42:1911:08:4211:51:01
2117Jędras Przemysław81UMKS Kwidzyn44:0821:09:5821:54:06
3105Łącki Łukasz82UKS OSiR47:2441:11:4831:59:12
4108Lesisz KamilUNTS45:1531:14:2761:59:42
5113Suchenia Piotr80inov-8 team / runpassion.pl te49:3051:12:2942:01:59
6112Kociuba Marek80Mos Wrocław51:1661:12:5552:04:11
7116Wiśniewski Paweł74WKS Wawel59:1291:22:2172:21:33
8109Pisarski PatrykIndywidualny Dolnośląskie54:1881:33:5882:28:16
9115Pańkowski Mateusz84UKS Technik Ruciane-Nida1:26:38112:17:1493:43:52
10468Łaski TomaszMKS Metalowiec1:45:45123:10:05104:55:50
 
114Indyka Maciej80WKS Wawel52:077nkl
106Patejko Przemysław82KS Spójnia Warszawa1:09:5510nkl
110Stężycki Grzegorz8210 BKPancabsabs
111Lepka Bartosz82Słomiane Bambusyabsabs
 
 
 
M40 (19)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1134Nowak Jacek76UKS Azymut 4529:47145:3111:15:18
2121Tadejewski Paweł79UMKS ORKAN33:46347:3121:21:17
3131Golinowski Paweł7910 BKPanc33:06257:1161:30:17
4120Majewski Marek77PUKS Młode Orły41:05653:3931:34:44
5118Sołowiej Stanisław75KU AZS UMCS39:48456:0741:35:55
6123Mol Krzysztof75HKS Azymut44:40756:4451:41:24
7125Kujda Arkadiusz791 Brygada Logistyczna40:5251:04:3571:45:27
8133Karachev Aleksandr77OK Kaliningrad47:2091:06:2981:53:49
9132Duda Tomasz76UKS Traper49:23101:07:45101:57:08
10129Zhilin Denis69X-race.info46:5081:15:51122:02:41
11127Biolik Grzegorz76UNTS56:14111:07:4092:03:54
12128Droń Grzegorz79UMKS Kwidzyn57:36121:14:09112:11:45
13470Sitnicki Mariusz10 BKPanc1:01:56131:23:23142:25:19
14126Perfikowski Piotr76UMKS Kwidzyn1:02:00141:23:38152:25:38
15130Ramotowski Mariusz6815 Giżycka Brygada Zmechanizow1:18:40151:44:01163:02:41
 
119Paruszewski MarekIndywidualni Pomorskieabs1:20:2413
135Żmij JacekThe Vipersabsabs
122Pancerz Piotr77indywidualnieabs
124Uryga Sławomir77WKS Wawelabsabs
 
 
 
M45 (20)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1153Nowak Remigiusz72KS Hades35:52150:5511:26:47
2145Krasuski Marcin72KS OK!Sport37:42252:1221:29:54
3138Sychev DmitriiBryansk38:48355:3341:34:21
4473Gronostaj Grzegorzindywidualnie41:44553:4531:35:29
5149Banach Krzysztof74UMKS ORKAN40:06457:2361:37:29
6139Błachut Igor73Stowarzyszenie Team 360 stopni45:56757:2051:43:16
7137Gliszczyński Janusz72GLICHA TEAM42:1261:01:1881:43:30
8142Žičkis Rolandas70Takas OK, Litwa55:501259:1971:55:09
9146Szczygieł Marcin71MKS MOS50:4991:08:0891:58:57
10141Mianowski Rafał73UNTS46:2681:13:02121:59:28
11136Doliński Grzegorz72BKS Wataha53:26111:13:56132:07:22
12477Poltoratskyi DenysUkraina52:39101:16:17152:08:56
13143Mikhaylov VictorOdessa Team56:04131:17:13162:13:17
14150Krasuski Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 360 stopni57:55141:19:47172:17:42
15147Staszak Artur70UNTS1:03:34151:14:16142:17:50
16140Filipiak Marek73KS Hades1:16:42161:12:38112:29:20
17151Lisiak Paweł74UKS Orientuś1:25:31171:39:05183:04:36
 
144Typański Roman719BKPancnkl1:08:2210
152PLESINSKI MARIUSZ7310BKPancabsabs
148Kalsztein Karol74PKO Harpaganabsabs
 
 
 
M50 (16)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1164Bartczak Jarosław68UMKS ORKAN35:48151:2811:27:16
2158Słoński Marek69WKS Wawel38:25258:0141:36:26
3154Michalak Tomasz69UNTS41:44457:1131:38:55
4160Urbaniak Krzysztof67Indywidualny Mazowsze44:40856:5821:41:38
5168ROBINSON Richard68ASUB43:02659:2751:42:29
6162Korshunov Evgenii68Korshunyata40:0631:04:0371:44:09
7159Bączek Dariusz65UKS Technik Ruciane-Nida42:2651:02:0961:44:35
8166Lovas Bjorn P.66Nidarost OK46:2991:05:5181:52:20
9167Wysocki Romuald68CSWiCH Wrocław44:3671:09:23111:53:59
10163Wrzesiński Krzysztof68WKS Śląsk50:43111:07:38101:58:21
11165Forystek Józef66WKS Wawel48:33101:14:03132:02:36
12161Olas Jacek69UKS Orientuś57:54121:24:19142:22:13
13157Kluska Wojciech68MKS Skarmat1:06:48131:24:46152:31:34
14169Erdal Arne69Samnanger IL1:20:07141:12:34122:32:41
15170Witkowski Zbigniew69indywidualnie1:32:43151:32:44163:05:27
 
155Żesławski Wojciech67WKS Wawelnkl1:06:589
 
 
 
M55 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1180Dyzio Włodzimierz61WKS Wawel35:15151:4511:27:00
2173Niessner Piotr63WKS Wawel39:57453:1021:33:07
3175Wołowczyk Marek63UNTS37:33256:3131:34:04
4176Młynarczyk Piotr64UKS Orientuś40:18556:5141:37:09
5178Klawczyński ZbigniewUMKS Kwidzyn39:53358:1251:38:05
6174Mikielski Marek60UMKS ORKAN58:3971:04:3962:03:18
7181Wołek Andrzej64UNTS55:1761:11:3972:06:56
8177Czerkawski Wacław60UKS Sparta Czyżowice1:02:3581:18:4782:21:22
 
179Mossakowski Przemysław60Indywidualny Mazowszeabsabs
 
 
 
M60 (17)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1189Kryjomski Jerzy58KS Kościelec Chrzanów29:31247:5511:17:26
2186Krylov BorisPrincip28:23150:5621:19:19
3196Mamis Girts58Mona OK32:02354:3341:26:35
4198Movko Sergei55UKS Azymut 4536:321252:2231:28:54
5191Krochmal Andrzej56KS Spójnia Warszawa34:01555:2051:29:21
6194Asylov Albert55Kaliningrad32:45456:5961:29:44
7188Machowski Władysław59UKS OSiR34:2761:00:4081:35:07
8185Pietrusiński Marek56KS Artemis34:3271:01:21101:35:53
9187Cepurdej Aleksandr58UMKS Kwidzyn36:061059:5671:36:02
10184Wróblewski Tadeusz58KS OK!Sport35:0791:01:0291:36:09
11193Solovev Mikhail56PionerSK Pionerskiy35:0081:03:53111:38:53
12190Wierciński Piotr56MKS Metalowiec36:12111:03:58121:40:10
13182Olbrycht Janusz55Indywidualny Mazowsze50:45151:06:34131:57:19
14197Miroshnichenko Viktor57PionerSK Pionerskiy40:58131:27:14152:08:12
15195Warmuz Zdzisławniezrzeszony50:20141:27:22162:17:42
16183Sidoruv Sergej59Dnepr Ukraina1:20:21161:40:35173:00:56
 
192Czechowski Bolesław55UMKS ORKANabs1:26:2614
 
 
 
M65 (11)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1203Hartelt Helmut51SSV Planeta Radebeul Germany29:46153:2921:23:15
2201Miszewski RomualdIndywidualni Pomorskie35:50451:3711:27:27
3217Railimo Matti48SOCHeinola32:48256:5051:29:38
4202Szczepański Marek54UKS Technik Ruciane-Nida35:56558:1271:34:08
5209Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN34:42359:4881:34:30
6208Świerczyński Bogdan53KOS Modrzew37:09757:5061:34:59
7199Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN36:5961:00:35101:37:34
8205Mientki Tadeusz52UMKS ORKAN41:09956:4141:37:50
9204Gliński Henryk50KS Artemis43:211055:0131:38:22
10206Chernykh Vladimir52Kaliningrad39:36859:5491:39:30
11207Henek Milan53Radioklub Blansko, Czech Repub55:38111:21:04112:16:42
 
 
 
M70 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1212Wasilewski Stanisław46PUKS Młode Orły22:34143:5411:06:28
2211Patejko Tadeusz48KS Spójnia Warszawa28:46557:0821:25:54
3215Kmieciński Józef47PUKS Młode Orły35:09657:3331:32:42
4216Woźniak Henryk48UMKS ORKAN26:3641:09:1251:35:48
5213Wojtyła Jerzy48UMKS ORKAN24:3421:14:3861:39:12
6218Karachev Sergey48OK Kaliningrad39:1571:04:2041:43:35
7210Gordyshevskiy SemenPetersburg26:1331:20:1671:46:29
 
 
 
M75 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1219Schindler Udo42SSV Planeta Radebeul Germany23:11153:5211:17:03
2221Czabański Edward39UKS Azymut 4547:1521:16:0022:03:15
 
 
 
M85 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1223Wysocki Stanisław29KS Spójnia Warszawa58:3421:23:4612:22:20
2225Zielczyński Mieczysław30Indywidualny Mazowsze43:5611:51:2622:35:22
 
 
 
W21E (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1228Kaźmierczak Aneta95UKS Orientuś45:5311:27:3112:13:24
2235Kosinska Dorota84CO Liege47:5841:31:1722:19:15
3234Polishchuk Mariya94UNTS47:2631:33:1932:20:45
4232Wańczyk Zuzanna97PUKS Młode Orły46:5121:36:3042:23:21
5229Suzdalova Marina91-55:4551:50:4352:46:28
6227Jaśkiewicz Magdalena97UKS Azymut Pabianice56:4661:54:3262:51:18
7230Nikitczenko Natasza97UKS Orientuś1:12:2072:04:2973:16:49
 
 
 
W20 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1245Cych Agnieszka99WKS Śląsk35:5311:03:0311:38:56
2242Pudełek Michalina00LKS Górzanka Nawojowa Góra46:5741:10:5321:57:50
3244Bielecka Aleksandra00UKS Siódemka47:4451:22:3432:10:18
4246Kreft Oliwia99UKS Siódemka46:3231:32:2052:18:52
5241Filipczak Natalia00PUKS Młode Orły57:1261:31:1842:28:30
 
240Deptulska Maria00UNTS44:122abs
237Dawidowska Natalia99UKS Siódemkanklabs
239Biederman Adrianna00WKS Wawelabsabs
236Hutsenko Yelyzaveta00WKS Wawelabsabs
 
 
 
W18 (14)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1260Słońska Zofia02WKS Wawel43:1621:06:2111:49:37
2250Topór Magdalena01WKS Wawel42:5211:10:0521:52:57
3247Olszanka Gabriela01KS OK!Sport50:0261:10:0632:00:08
4261Melzer Zofia01UKS Siódemka50:3171:16:0452:06:35
5251Mianowska Julia01UNTS44:4831:26:0282:10:50
6258Sroka Małgorzata02UKS Patria56:3291:15:3342:12:05
7253Dzierwa Hanna01KS Kościelec Chrzanów51:0881:21:5562:13:03
8252Bączek Małgorzata01WKS Wawel48:0151:26:0072:14:01
9254Staszak Alicja01UNTS1:07:32111:44:56102:52:28
 
259Deyna Natalia01UMKS Kwidzyn58:4310abs
257Żurek Marta02UKS Siódemka45:354nkl
256Tywonek Julia01UKS OSiRnkl2:08:2011
248Jarovaia Elena02UKS Azymut 45nkl1:34:119
255Susek Julia01UKS Siódemkaabsabs
 
 
 
W16 (16)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1266Krempińska Julia03UKS Azymut Pabianice38:2011:03:1011:41:30
2270Zelek Klaudia03UKS Patria38:4321:14:5521:53:38
3269Cepurdej Nina03UMKS Kwidzyn41:2631:19:5632:01:22
4268Filipiak Adrianna03KS Hades50:2851:22:3442:13:02
5275Nitsch Aleksandra03UNTS45:3941:35:4582:21:24
6278Majewska Maja04PUKS Młode Orły59:41101:24:5362:24:34
7277Cepurdej Katarzyna04UMKS Kwidzyn1:03:44111:23:4352:27:27
8267Powichrowska Ilona04UKS OSiR50:3561:41:3192:32:06
9265Błyskosz Magdalena04WKS Wawel57:1881:34:5272:32:10
10271Zielińska Oliwia03PUKS Młode Orły58:5891:45:47102:44:45
11274Hałucha Martyna04WKS Wawel1:07:18121:55:09123:02:27
12273Kwiecień Paulina04PUKS Młode Orły1:21:30141:52:42113:14:12
13263Nowak Maria03KS Hades1:12:17132:15:48133:28:05
 
280Chabiera Lena03UNTS55:247nkl
276Rutkowska Magdalena03UKS Siódemkanklnkl
279Żmij KarolinaThe Vipersabsabs
 
 
 
W14 (16)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1283Niessner Pola07WKS Wawel20:44134:16155:00
2294Słońska Antonina07WKS Wawel33:29637:4521:11:14
3298Pułczyńska Hanna05WKS Wawel27:34246:0031:13:34
4290Lamparska Maja05WKS Wawel31:31447:2241:18:53
5292Michno Marta05WKS Wawel28:57350:5351:19:50
6296Zawada Zuzanna06WKS Wawel31:34554:3571:26:09
7281Melzer Anna05UKS Siódemka35:10756:4591:31:55
8285Kurtycz Natalia05WKS Wawel40:371052:5461:33:31
9287Dzwonkowska Paulina06UKS OSiR40:551156:2981:37:24
10291Ciszek Katarzyna06MKS MOS40:34957:28101:38:02
11286Pudełek Jowita05LKS Górzanka Nawojowa Góra38:3081:01:54121:40:24
12295Pupiec Agata05UKS Siódemka47:27141:01:42111:49:09
13284Rygielska Kinga05UMKS Kwidzyn47:01131:07:51141:54:52
14293Pieragowska Julia05UKS Traper51:23151:06:57131:58:20
 
289Szutko Antonina05UKS Traper45:0912nkl
288Owsianka Wiktoria05WKS Wawel1:24:3716abs
 
 
 
W12 (36)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1334Olejnik Jaśmina08WKS Wawel20:31534:56255:27
2315Borek Alicja07UKS Traper17:33238:14355:47
3299Mikuła Iga07KOS BnO18:20338:28456:48
4336Biskupska Julia08WKS Wawel22:59934:18157:17
5312Mianowska Antonina07UNTS17:12140:46657:58
6319Mikuła Daria07KOS BnO19:06441:2491:00:30
7311Oliinyk Yelyzaveta08WKS Wawel21:19739:2351:00:42
8329Podgórska Marta07KS Kościelec Chrzanów26:271241:0681:07:33
9300Włodarczyk Wiktoria08UKS Traper22:00847:43111:09:43
10308Stefaniak Izabela07KOS BnO30:272040:5871:11:25
11309Porzycz Małgorzata08UKS Siódemka24:081147:37101:11:45
12320Chabiera Filomena07UNTS20:56653:15181:14:11
13323Fitrzyk Magdalena07UKS Patria23:161050:56141:14:12
14305Szczygieł Hanna07MKS MOS29:111749:04131:18:15
15316Mamala Magdalena07UKS Patria26:471353:20191:20:07
16330Zelek Martyna08UKS Patria29:541851:41151:21:35
17328Łącka Julia07UKS OSiR28:441654:05201:22:49
18317Kubacka Maja08UKS Traper31:312252:06161:23:37
19326Łysoń Łucja08UKS Siódemka37:143047:45121:24:59
20310Ciastoń Oliwia08MKS MOS30:522154:35211:25:27
21324Hałucha Milena07WKS Wawel31:452356:39221:28:24
22301Kuciel Hanna07MKS MOS37:042952:28171:29:32
23313Motylińska Anastazja08UKS Traper32:452458:41231:31:26
24306Orlova Olga08Velikiy Novgorod30:02191:08:43251:38:45
25335Nowak Zofia08KS Hades28:39151:12:13281:40:52
26331Klimczak Olimpia08UKS Siódemka27:06141:18:29291:45:35
26332Staniec Julia08MKS MOS34:49261:10:46261:45:35
28322Lewandowska Antonina08UKS Siódemka45:17321:05:56241:51:13
29321Masłowska Julia08MKS MOS43:07311:11:08271:54:15
30307Jabłońska Amelia08MKS MOS36:57281:21:30301:58:27
31303Marciniak Weronika07MKS MOS36:03271:31:37332:07:40
32314Barska Pola08MKS MOS57:25341:26:56312:24:21
33304Bielecka Marta08UKS Siódemka57:22331:27:54322:25:16
34302Szmidtka Martyna08UKS Siódemka1:01:29351:34:27342:35:56
 
333Trzebiatowska Martyna07UKS Siódemka33:3525nkl
318Wojtas Julia07WKS Wawelabsabs
 
 
 
W10 (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1338Wysocka Michalina10MKS MOS13:27116:52230:19
2337Podgórska Gabriela09KS Kościelec Chrzanów15:32223:27438:59
3340Duda Kornelia09UKS Traper22:58416:28139:26
4339Biskupska Małgorzata10WKS Wawel27:52520:03347:55
5341Klimczak OksanaUKS Siódemka21:05338:15559:20
 
 
 
W35 (14)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1350Górnicka-Antonowicz Anna68Indywidualny Mazowsze37:48159:5311:37:41
2474Klimczak-Konkol WiolettaUKS Siódemka40:3721:03:4621:44:23
3344Porzycz Agnieszka84UKS Siódemka51:3151:15:0832:06:39
4346Śliwczyńska Ilona78Stowarzyszenie Team 360 stopni53:4761:20:2742:14:14
5345Karnia-Biskupska Anna80WKS Wawel51:2441:26:4762:18:11
6354Jabłońska Annaindywidualnie1:04:3691:20:5952:25:35
7343Gawron Katarzyna82WKS Wawel1:01:1181:29:1472:30:25
8349Zbroja-Nowak Justyna80KS Hades59:2171:32:5992:32:20
9475Oliinyk AlonaWKS Wawel1:09:51101:34:45102:44:36
10353Machowska- Łącka Magdalena83UKS OSiR2:03:19122:27:24114:30:43
 
351Vetrova Elena82Velikiy Novgorod1:12:3911nkl
348Ratajczak Izabela82UKS Siódemka49:383abs
347Bańska-Bodziona Aneta10 BKPancnkl1:29:528
352Pabian Patrycja80UMKS Kwidzynabsabs
 
 
 
W40 (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1358Biolik Agnieszka77UNTS46:2141:06:5311:53:14
2366Wołek Ewa68UNTS39:3811:17:1221:56:50
3367Konc Katarzyna75UKS Azymut Pabianice43:5731:26:1432:10:11
4364Roszak MajaUMKS Kwidzyn43:3021:31:1362:14:43
5362Orlova Anna76Velikiy Novgorod51:3451:27:0442:18:38
6360Marek Agnieszka74indywidualnie51:4561:31:3772:23:22
7356Banach Janina76UMKS ORKAN1:03:3771:34:5082:38:27
8365Kędzior Katarzyna75UMKS Kwidzyn1:13:58101:30:1952:44:17
9355Słońska Bogusława76WKS Wawel1:11:3291:51:1993:02:51
10357Kuznetsova Olga77Velikiy Novgorod1:17:07111:56:03103:13:10
11363YAHIRO YUMIE71Tokiwa Forest Runners1:08:4782:04:46113:13:33
12361KATAYAMA YASUKO72Tokiwa Forest Runners1:29:43122:23:32123:53:15
 
359Żmij SylwiaThe Vipersabsabs
 
 
 
W45 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1375Nowak Beata73UKS Azymut 4541:0111:00:1011:41:11
2372Wysocka Joanna71WKS Śląsk53:2321:11:5122:05:14
3371Mianowska Dorota74UNTS55:0731:22:1732:17:24
4376Ianchenkova Tatiana73OK Kaliningrad1:05:1151:31:1042:36:21
5368Trykozko Urszula69Stowarzyszenie Team 360 stopni1:10:4561:38:3852:49:23
 
373Staszak Anna70UNTS1:33:487nkl
370Perfikowska Aleksandra74UMKS Kwidzyn58:564nkl
 
 
 
W50 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1380Wołowczyk Mariola68UNTS35:50157:4211:33:32
2384Bugaj Teresa68WKS Wawel38:0521:06:5931:45:04
3377Kurzyp Anna68indywidualnie49:2941:01:3021:50:59
4379AUGHUET Laurence69ASUB40:5731:17:0241:57:59
5381Temnikova OlgaPrincip1:00:0151:32:3672:32:37
6383Wołek Małgorzata66UNTS1:00:5561:31:5162:32:46
7382Dyzio Anna68WKS Wawel1:13:2171:28:3452:41:55
 
 
 
W55 (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1390Movko Marina60UKS Azymut 4542:3511:08:5411:51:29
2386Czerkawska Urszula62UKS Sparta Czyżowice50:2331:10:3122:00:54
3389Chernysheva Tatiana63OK Kaliningrad44:4821:17:3332:02:21
4388Semenova ElenaPetersburg1:15:3241:35:5842:51:30
 
387Zenchenko Tamara60Dnepr Ukrainaabsabs
 
 
 
W60 (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1394Mikielska Danuta59UMKS ORKAN38:03158:4711:36:50
2392Miroshnichenko Elena59PionerSK Pionerskiy45:59558:4711:44:46
3397Soloveva Elena58PionerSK Pionerskiy45:1731:06:4631:52:03
4391Biziuk Halina57UMKS ORKAN44:4121:10:5841:55:39
5396Lazareva Natalia55UKS Azymut 4545:4041:13:1371:58:53
6400Wróblewska Bogna58KS OK!Sport57:4761:15:3882:13:25
7398Łuńska Regina56UMKS ORKAN1:01:4681:13:0162:14:47
8399Koralewska Grażynaindywidualnie59:1971:20:2592:19:44
9401Lewoń Ewa55UMKS ORKAN1:11:0891:11:0352:22:11
10395Olbrycht Anna56Indywidualny Mazowsze1:20:19102:11:39103:31:58
 
 
 
W65 (3)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1402Czabańska Małgorzata52UKS Azymut 4540:0011:17:0021:57:00
2406Asylova Alla54Kaliningrad1:10:1431:10:1512:20:29
3404Henkova Svatava54Radioklub Blansko50:1121:43:0732:33:18
 
 
 
M21S (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1416Lubkiewicz Tomasz87WKS Wawel35:1911:01:5931:37:18
2408Kożyczkowski Edward85Bolszewo40:5821:02:4841:43:46
3407Łubis Michał85UKS Azymut Pabianice43:1131:01:5311:45:04
4410Krempiński Piotr76UKS Azymut Pabianice43:4541:01:5421:45:39
5415Temnikov IlyaPrincip44:1251:08:4761:52:59
6412Spadik Mateusz89UMKS Kwidzyn57:4381:04:4052:02:23
7476Oliinyk IlliaWKS Wawel48:0161:23:3582:11:36
8413Kluska Rafał98MKS Skarmat56:0971:17:1972:13:28
 
409Semenov PeterPetersburg1:22:389nkl
414Torchała Mariusz93UMKS Kwidzynabsabs
 
 
 
W21S (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1426Chęcińska Angelika93UKS Azymut 4548:57153:1111:42:08
2421Durzyńska Katarzyna92HKS Azymut53:01355:1021:48:11
3417Kocińska Agnieszka87UMKS ORKAN50:3921:01:5751:52:36
4424Biniecka Małgorzata87UKS Azymut Pabianice53:4441:01:3441:55:18
5423Pacek Karolina88Indywidualny Mazowsze1:08:2561:00:5232:09:17
6420Patejko Patrycja88KS Spójnia Warszawa1:05:3251:13:4862:19:20
7427Gilinowska Ela895 Pułk Artylerii1:10:5471:25:1072:36:04
8418Wiercińska Anna88MKS Metalowiec2:05:1582:28:3084:33:45
 
425Korczyc Anna9410 BKPancabsabs
428Bąkowska Dominika92PKO Harpaganabsabs
 
 
 
10N (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1429Duda Łukasz11UKS Traper29:45231:2021:01:05
2431Bączek Jędrzej10UKS Technik Ruciane-Nida38:49325:2111:04:10
3478Błachut OlgierdIndywidualna23:26157:1751:20:43
4432Kmiecińska Maria09PUKS Młode Orły52:52445:2241:38:14
 
500Łaska AmeliaMKS Metalowiec31:523
433Mielnik LilaIndywidualnaabsabs
430Uryga Artur10WKS Wawelabsabs
434Mielnik StanisławIndywidualnaabsabs
 
 
 
10R (28)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1438Szymerowska EmiliaUKS Siódemka14:11118:05232:16
2445Tadejewski Nikodem12UMKS ORKAN17:01216:26133:27
3436Tikhomirov Ivan11Omega RUS19:13321:16640:29
4449Wolny PiotrMMRP19:58421:47841:45
5443Kizerwetter Mikołaj10MMRP20:00523:131243:13
6485Carette RodolpheMMRP21:24822:081043:32
7447Gronostaj Natalia09MKS MOS21:05722:401143:45
8439Kmieciński Franciszek12PUKS Młode Orły21:44923:571345:41
9Gronostaj SebastianIndywidualna23:121025:221648:34
10446Kujda Remigiusz12Osielsko28:511421:24750:15
11Życzkowski KarolUKS Siódemka23:431130:122053:55
12472Konkol AleksanderUKS Siódemka24:311229:541954:25
13441Banach Zuzanna13WKS Grunwald27:171327:191754:36
14481Wolny MaciejMMRP37:251719:11356:36
15448Wolny Michałniezrzeszony37:271819:17456:44
16484Kosińska ZofiaIndywidualna37:311919:21556:52
17440Patejko Zuzanna12KS Spójnia Warszawa31:151534:20211:05:35
18Życzkowska NataliaUKS Siódemka37:462027:50181:05:36
19435Patejko Jan16KS Spójnia Warszawa36:431636:05221:12:48
20442Forystek Codi i Kasia15WKS Wawel1:12:402141:07241:53:47
 
Guenther WojciechUKS Siódemka20:426abs
469Augustyniak Amelia BlankaUKS Siódemkaabs40:1123
Szymerowska CelinaUKS Siódemka21:599
503Jabłońska PaulinaMos Wrocław25:0815
504Błażuk PolaMos Wrocław25:0614
501Łaska MartynaMKS Metalowiec57:5025
444Chęciński Maksymilian15UKS Azymut 45absabs
437Uryga Adam12WKS Wawelabsabs
 
 
 
OPEN1 (14)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1450Opanowicz Krzysztof88UKS Siódemka23:47133:50157:37
2Antonowicz MilaIndywidualna35:17437:3421:12:51
3471Gendek MartaUNTS40:4651:10:4041:51:26
4489Chwiejczak DorotaIndywidualna1:02:47101:21:0452:23:51
5454Pułczyńska Agnieszka75WKS Wawel58:1271:37:0772:35:19
6492Visnes MariaIndywidualna1:00:3981:53:2982:54:08
7493Erdal CamillaIndywidualna1:01:5491:54:4792:56:41
 
Dudek Izabela46:056abs
Ludwiczak KarolinaIndywidualna25:112abs
451Ratajczak Piotr69UMKS ORKANabs1:07:003
502Modzelewski MateuszUKS Siódemka1:27:496
479Swęda JoannaIndywidualna34:263
487Zbroja IgorIndywidualna1:54:4911
452Kosińska Zofia80niezarejestrowanaabsabs
 
 
 
OPEN2 (17)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1457Erdal Martin96Samnanger IL43:34146:0411:29:38
2488Mrozowski PrzemekUKS Siódemka45:12256:0131:41:13
3458Kizerwetter Małgorzata86niezarejestrowana48:18357:5941:46:17
4461Chugunov Vladimir60Kaliningrad58:3441:02:1952:00:53
5480Swęda MarcinIndywidualna1:03:4081:07:1072:10:50
6462Tikhomirov Maxim76Omega RUS1:01:3161:09:5182:11:22
7490Chabiera TomaszIndywidualna58:4551:15:1792:14:02
8459Typańska Monika76indywidualnie1:18:2191:24:30122:42:51
9453Daruk Mariusz86indywidualnie1:38:21101:22:19103:00:40
10460Filipiak Agnieszka75KS Hades1:39:09111:32:44133:11:53
11464Szrama Dariusz96PUKS Młode Orły1:52:33121:22:30113:15:03
 
Kulaszewicz JoannaIndywidualna1:02:067abs
463Opanowicz Kamila90UKS Siódemkankl1:05:276
495Pustkowski WojtekIndywidualnankl
498Szymon MelzerUKS Siódemka52:292
494Różycka-Pustkowska BarbaraIndywidualnankl
465Mielnik Łukasz77Indywidualnaabsabs