Baltic Cup 2019niedz. 05.05.2019 13:33
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (15)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
19Wensław Mateusz87UKS Azymut 4537:5611:21:03153:0112:52:00
27Galicz Karol86BKS Wataha39:2731:24:15355:5622:59:38
38Kalata Michał10 BKPanc39:2121:24:1321:02:4633:06:20
412Galitsyn Aleksandr91KSO Korshunyata48:2571:42:2061:13:1963:44:04
515HOSOKAWA TOMOKI91Tokiwa Forest Runners46:5361:54:27101:05:0943:46:29
65Czernow Sergej86Kaliningrad50:3381:43:4071:13:5573:48:08
74TANAKA TAIKI95Tokiwa Forest Runners56:01101:47:0481:12:3753:55:42
813Koguciuk Konrad91KU AZS UMCS53:1591:48:4191:24:2494:06:20
96TAKESHITA HARUTAKA99Tokiwa Forest Runners1:14:52122:02:41111:23:3984:41:12
103Filipiak Mateusz98KS Hades1:13:04112:10:54121:29:01104:52:59
1111ISHIWA TAKASHIGE88Tokiwa Forest Runners1:15:23132:23:01131:43:53115:22:17
122NAKAZAWA HIRONORI90Tokiwa Forest Runners1:21:04142:58:56141:54:04126:14:04
 
14Dudek Wojciech94PUKS Młode Orły42:1941:26:324abs
1Hewelt Maciej90UKS Azymut 4545:1251:40:495abs
499Richert MarcinUKS Siódemka1:13:52pk
 
 
 
M20 (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
118Płóciennik Konrad00UKS Azymut Pabianice34:0511:12:26145:1112:31:42
219Gładecki Dawid00UKS OSiR35:3821:35:55447:0622:58:39
317Ogdowski Bartłomiej00UKS Siódemka41:4641:23:20254:5753:00:03
420Reniecki FranciszekUMKS Kwidzyn45:4251:29:50353:5043:09:22
521Tikhomirov Alexey00Omega RUS1:07:1662:25:2851:36:5565:09:39
 
22Kuźba Jakub00UKS Siódemkaabsabsnkl
23Kijak Jakub00WKS Wawel37:543absabs
26Żurek Grzegorz00UKS Siódemkaabsabs50:233
 
 
 
M18 (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
134Olszewski Bartłomiej02UNTS35:2411:09:28245:0222:29:54
232Andrzejczak Maciej02UKS Azymut Pabianice41:2421:08:41151:3142:41:36
330Michalak Kacper01UNTS42:1731:19:50444:1612:46:23
427Pudełek Błażej02LKS Górzanka Nawojowa Góra49:0341:18:04347:2132:54:28
 
 
 
M16 (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
141Sztranek Jan03UKS Azymut Pabianice34:53155:33141:2112:11:47
245Wołek Stanisław04UNTS45:5421:09:23255:1842:50:35
340Czyński Miłosz04KOS BnO47:5241:19:44353:3633:01:12
437Bielecki Michał04UKS Siódemka46:4331:31:0451:00:1253:17:59
547Żesławski Mateusz04WKS Wawel51:5751:37:2271:02:1463:31:33
639Banach Piotr03UMKS ORKAN1:03:3461:38:5381:06:2093:48:47
746Wilk Wiktor04UMKS Kwidzyn1:10:5292:19:13111:06:1784:36:22
 
43Tarnawski Jan03WKS Wawelnkl1:25:4541:04:277
42Sobiepanek MaksymilianUKS OSiR1:09:538nkl1:36:1712
38Kotkowiak Piotr04KOS BnO1:05:1972:10:139nkl
44Kujda Bartosz03Osielskonkl2:10:56101:30:1911
35Górski Patryk04UKS OSiRnkl1:34:1161:22:4710
506Nowak GrzegorzUKS Azymut 4545:422
 
 
 
M14 (23)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
159Maciejewski Bartłomiej06BKS Wataha25:09136:16226:5011:28:15
270Antonowicz Jan05UNTS25:38334:37129:2421:29:39
363Sztranek Maciej06UKS Azymut Pabianice29:37938:27433:1341:41:17
454Żesławski Jakub05WKS Wawel25:42545:08733:4261:44:32
569Lisiak Adam05UKS Orientuś25:33243:25635:5871:44:56
667Podworski Kacper05UKS OSiR33:081239:31532:5331:45:32
765Majowski Jan05UKS OSiR25:39454:031333:2051:53:02
866Wójcik Paweł05WKS Wawel26:08636:17357:20191:59:45
953Didorenko Mikhail06Korshunyata31:451050:151040:54102:02:54
1073Dąbrowski Karol05UKS OSiR28:53853:031144:51122:06:47
1148Cepurdej Wladyslaw06UMKS Kwidzyn26:1771:02:151439:0382:07:35
1271Bublik Piotr05WKS Wawel33:111353:341243:14112:09:59
1357Łącki Jakub06UKS OSiR36:001546:06852:21152:14:27
1451Stopczyński Bartosz06BKS Wataha42:091749:24955:55172:27:28
1568Kurzyp Michał06MKS MOS35:16141:20:341739:5692:35:46
1672Owsiak Stanisław06BKS Wataha32:17111:22:171855:09162:49:43
1762Kwiatkowski Olaf05KOS BnO51:05191:14:441545:55132:51:44
1855Kujda Tymoteusz05Osielsko52:27201:34:481951:21143:18:36
1952Grzegorczyk Borys06WKS Wawel1:07:32212:06:512057:14184:11:37
 
58Grzybowski Maciej06UKS Azymut 45nklabs1:35:1320
50Konkol MarcinUKS Siódemka1:20:00pk2:25:47pk1:35:14pk
64Kotkowiak Bartosz06KOS BnO36:0015nklabs
74Modzelewski Mikołaj05UKS Siódemka47:51181:17:4716nkl
 
 
 
M12 (22)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
189Krempiński Franciszek07UKS Azymut Pabianice20:04134:51118:0121:12:56
276Chodlewski Antoni08KS Kościelec Chrzanów21:28240:40317:0011:19:08
386Wodzicki Filip07MKS MOS25:03538:50222:5381:26:46
491Klakla Kacper07KS Kościelec Chrzanów24:57447:12818:4231:30:51
575Droń Wiktor07UMKS Kwidzyn25:46642:53522:1361:30:52
695Ludwin Jakub07KS Kościelec Chrzanów28:31841:35424:47111:34:53
793Pękal MikołajUMKS Kwidzyn29:04944:45723:1091:36:59
894Zaremba Adam07UMKS Kwidzyn27:18752:10923:41101:43:09
984Kociuba Wiktor08MKS MOS32:441354:501022:2171:49:55
1096Rygielski Wiktor07UMKS Kwidzyn22:5631:00:371229:43151:53:16
1178Wasilewski Antoni08UKS OSiR30:411258:091127:15131:56:05
1283Perfikowski Paweł07UMKS Kwidzyn29:46101:03:071431:51172:04:44
1385Mordarski Oskar08UKS Patria39:50171:02:011326:56122:08:47
1482Chodlewski Szymon08KS Kościelec Chrzanów30:20111:21:351720:0342:11:58
1587Motała Piotr08UKS Siódemka34:39141:06:491530:33162:12:01
1679Kuzhelko Andrei07Korshunyata37:53161:37:331829:17142:44:43
1788Duplak Maciej07UKS Patria55:04191:45:331943:53193:24:30
1890Kwieciński Konrad07PUKS Młode Orły43:38182:07:292135:40183:26:47
1977Banach Kacper08WKS Grunwald55:08201:48:042046:51203:30:03
 
486Majewski JakubUKS Siódemka1:05:5721abs1:23:1721
81Młynarczyk Maksymilian07UKS Orientuś36:161544:136abs
80Tarnowski Przemysław07WKS Wawelnkl1:06:491521:415
 
 
 
M10 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1101Pułczyński Jeremi09WKS Wawel12:07120:17114:57147:21
298Pekal PawełUMKS Kwidzyn14:39229:57519:3121:04:07
3104Zhilin Timofey10X-race.info18:50428:45427:3241:15:07
4100Droń Wojciech10UMKS Kwidzyn19:09527:15329:3851:16:02
597Jędras Jakub11UMKS Kwidzyn21:42630:36634:0661:26:24
699Maksimovich Aleksandr09Korshunyata28:11744:49721:0631:34:06
 
103Indyka Jan10WKS Wawel16:30326:232nkl
 
 
 
M35 (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1117Jędras Przemysław81UMKS Kwidzyn44:0821:09:58248:5842:43:04
2105Łącki Łukasz82UKS OSiR47:2441:11:48344:4722:43:59
3113Suchenia Piotr80inov-8 team / runpassion.pl te49:3051:12:29445:0932:47:08
4112Kociuba Marek80Mos Wrocław51:1661:12:55544:0712:48:18
5107Mioduszewski Mateusz76Indywidualny Mazowsze42:1911:08:4211:18:0773:09:08
6116Wiśniewski Paweł74WKS Wawel59:1291:22:21755:4353:17:16
7109Pisarski PatrykIndywidualny Dolnośląskie54:1881:33:58859:1863:27:34
8115Pańkowski Mateusz84UKS Technik Ruciane-Nida1:26:38112:17:1491:32:4495:16:36
9468Łaski TomaszMKS Metalowiec1:45:45123:10:05101:28:0186:23:51
 
108Lesisz KamilUNTS45:1531:14:276nkl
114Indyka Maciej80WKS Wawel52:077nklabs
106Patejko Przemysław82KS Spójnia Warszawa1:09:5510nklnkl
 
 
 
M40 (16)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1134Nowak Jacek76UKS Azymut 4529:47145:31136:4711:52:05
2121Tadejewski Paweł79UMKS ORKAN33:46347:31240:0922:01:26
3131Golinowski Paweł7910 BKPanc33:06257:11642:1932:12:36
4120Majewski Marek77PUKS Młode Orły41:05653:39345:4742:20:31
5118Sołowiej Stanisław75KU AZS UMCS39:48456:07451:4352:27:38
6123Mol Krzysztof75HKS Azymut44:40756:44558:3982:40:03
7125Kujda Arkadiusz791 Brygada Logistyczna40:5251:04:35754:5872:40:25
8127Biolik Grzegorz76UNTS56:14111:07:40952:5462:56:48
9133Karachev Aleksandr77OK Kaliningrad47:2091:06:2981:03:29112:57:18
10132Duda Tomasz76UKS Traper49:23101:07:45101:01:18102:58:26
11129Zhilin Denis69X-race.info46:5081:15:511259:5793:02:38
12470Sitnicki Mariusz10 BKPanc1:01:56131:23:23141:03:48123:29:07
13128Droń Grzegorz79UMKS Kwidzyn57:36121:14:09111:17:30143:29:15
14126Perfikowski Piotr76UMKS Kwidzyn1:02:00141:23:38151:04:49133:30:27
 
119Paruszewski MarekIndywidualni Pomorskieabs1:20:24131:22:1015
130Ramotowski Mariusz6815 Giżycka Brygada Zmechanizow1:18:40151:44:0116abs
 
 
 
M45 (19)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1153Nowak Remigiusz72KS Hades35:52150:55137:0522:03:52
2145Krasuski Marcin72KS OK!Sport37:42252:12237:0522:06:59
3473Gronostaj Grzegorzindywidualnie41:44553:45340:4552:16:14
4138Sychev DmitriiBryansk38:48355:33443:1992:17:40
5149Banach Krzysztof74UMKS ORKAN40:06457:23640:5172:18:20
6139Błachut Igor73Stowarzyszenie Team 360 stopni45:56757:20535:5412:19:10
7137Gliszczyński Janusz72GLICHA TEAM42:1261:01:18840:4862:24:18
8142Žičkis Rolandas70Takas OK, Litwa55:501259:19738:2242:33:31
9141Mianowski Rafał73UNTS46:2681:13:021241:5282:41:20
10146Szczygieł Marcin71MKS MOS50:4991:08:08949:01122:47:58
11136Doliński Grzegorz72BKS Wataha53:26111:13:561347:12102:54:34
12477Poltoratskyi DenysUkraina52:39101:16:171547:59112:56:55
13143Mikhaylov VictorOdessa Team56:04131:17:131652:54143:06:11
14150Krasuski Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 360 stopni57:55141:19:471749:03133:06:45
15147Staszak Artur70UNTS1:03:34151:14:161455:06153:12:56
16151Lisiak Paweł74UKS Orientuś1:25:31171:39:05181:06:34174:11:10
 
144Typański Roman719BKPancnkl1:08:2210nkl
148Kalsztein Karol74PKO Harpaganabsabs1:01:3216
140Filipiak Marek73KS Hades1:16:42161:12:3811nkl
 
 
 
M50 (17)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1164Bartczak Jarosław68UMKS ORKAN35:48151:28139:2912:06:45
2158Słoński Marek69WKS Wawel38:25258:01445:2432:21:50
3154Michalak Tomasz69UNTS41:44457:11345:2742:24:22
4160Urbaniak Krzysztof67Indywidualny Mazowsze44:40856:58243:4322:25:21
5162Korshunov Evgenii68Korshunyata40:0631:04:03745:3552:29:44
6159Bączek Dariusz65UKS Technik Ruciane-Nida42:2651:02:09649:13102:33:48
7166Lovas Bjorn P.66Nidarost OK46:2991:05:51847:2962:39:49
8168ROBINSON Richard68ASUB43:02659:27558:41142:41:10
9167Wysocki Romuald68CSWiCH Wrocław44:3671:09:231149:0292:43:01
10163Wrzesiński Krzysztof68WKS Śląsk50:43111:07:381048:0872:46:29
11165Forystek Józef66WKS Wawel48:33101:14:03131:01:40153:04:16
12169Erdal Arne69Samnanger IL1:20:07141:12:341248:5983:21:40
13157Kluska Wojciech68MKS Skarmat1:06:48131:24:461551:25113:22:59
14161Olas Jacek69UKS Orientuś57:54121:24:19141:09:35173:31:48
15170Witkowski Zbigniew69indywidualnie1:32:43151:32:44161:06:32164:11:59
 
155Żesławski Wojciech67WKS Wawelnkl1:06:58952:3412
Pupiec MariuszUKS Siódemka52:3913
 
 
 
M55 (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1180Dyzio Włodzimierz61WKS Wawel35:15151:45140:3322:07:33
2175Wołowczyk Marek63UNTS37:33256:31339:4412:13:48
3173Niessner Piotr63WKS Wawel39:57453:10241:0632:14:13
4178Klawczyński ZbigniewUMKS Kwidzyn39:53358:12542:2942:20:34
5176Młynarczyk Piotr64UKS Orientuś40:18556:51444:0452:21:13
6174Mikielski Marek60UMKS ORKAN58:3971:04:39651:5262:55:10
7181Wołek Andrzej64UNTS55:1761:11:39757:5373:04:49
8177Czerkawski Wacław60UKS Sparta Czyżowice1:02:3581:18:4781:03:3383:24:55
 
 
 
M60 (17)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1189Kryjomski Jerzy58KS Kościelec Chrzanów29:31247:55141:4721:59:13
2186Krylov BorisPrincip28:23150:56242:4332:02:02
3196Mamis Girts58Mona OK32:02354:33438:4112:05:16
4191Krochmal Andrzej56KS Spójnia Warszawa34:01555:20548:2242:17:43
5198Movko Sergei55UKS Azymut 4536:321252:22348:5252:17:46
6194Asylov Albert55Kaliningrad32:45456:59654:1092:23:54
7188Machowski Władysław59UKS OSiR34:2761:00:40849:5262:24:59
8185Pietrusiński Marek56KS Artemis34:3271:01:211051:5682:27:49
9184Wróblewski Tadeusz58KS OK!Sport35:0791:01:02951:4972:27:58
10187Cepurdej Aleksandr58UMKS Kwidzyn36:061059:56755:13102:31:15
11193Solovev Mikhail56PionerSK Pionerskiy35:0081:03:531156:43122:35:36
12190Wierciński Piotr56MKS Metalowiec36:12111:03:581256:17112:36:27
13182Olbrycht Janusz55Indywidualny Mazowsze50:45151:06:34131:00:50132:58:09
14197Miroshnichenko Viktor57PionerSK Pionerskiy40:58131:27:14151:07:33143:15:45
15183Sidoruv Sergej59Dnepr Ukraina1:20:21161:40:35171:12:48154:13:44
 
195Warmuz Zdzisławniezrzeszony50:20141:27:2216abs
192Czechowski Bolesław55UMKS ORKANabs1:26:26141:22:3816
 
 
 
M65 (11)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1203Hartelt Helmut51SSV Planeta Radebeul Germany29:46153:29233:4811:57:03
2201Miszewski RomualdIndywidualni Pomorskie35:50451:37140:5152:08:18
3217Railimo Matti48SOCHeinola32:48256:50538:4122:08:19
4209Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN34:42359:48840:4942:15:19
5202Szczepański Marek54UKS Technik Ruciane-Nida35:56558:12741:4362:15:51
6199Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN36:5961:00:351039:4632:17:20
7205Mientki Tadeusz52UMKS ORKAN41:09956:41444:4182:22:31
8206Chernykh Vladimir52Kaliningrad39:36859:54943:2472:22:54
9204Gliński Henryk50KS Artemis43:211055:01358:4892:37:10
10207Henek Milan53Radioklub Blansko, Czech Repub55:38111:21:04111:13:50103:30:32
 
208Świerczyński Bogdan53KOS Modrzew37:09757:506abs
 
 
 
M70 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1212Wasilewski Stanisław46PUKS Młode Orły22:34143:54140:1911:46:47
2215Kmieciński Józef47PUKS Młode Orły35:09657:33348:1932:21:01
3211Patejko Tadeusz48KS Spójnia Warszawa28:46557:08258:0862:24:02
4213Wojtyła Jerzy48UMKS ORKAN24:3421:14:38647:3122:26:43
5216Woźniak Henryk48UMKS ORKAN26:3641:09:12554:5552:30:43
6218Karachev Sergey48OK Kaliningrad39:1571:04:20453:1642:36:51
7210Gordyshevskiy SemenPetersburg26:1331:20:1671:11:1572:57:44
 
 
 
M75 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1219Schindler Udo42SSV Planeta Radebeul Germany23:11153:52158:2912:15:32
2221Czabański Edward39UKS Azymut 4547:1521:16:0021:27:1623:30:31
 
 
 
M85 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1223Wysocki Stanisław29KS Spójnia Warszawa58:3421:23:4611:06:4313:29:03
2225Zielczyński Mieczysław30Indywidualny Mazowsze43:5611:51:2621:31:5424:07:16
 
 
 
W21E (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1235Kosinska Dorota84CO Liege47:5841:31:17258:4413:17:59
2228Kaźmierczak Aneta95UKS Orientuś45:5311:27:3111:04:4843:18:12
3234Polishchuk Mariya94UNTS47:2631:33:1931:00:1223:20:57
4232Wańczyk Zuzanna97PUKS Młode Orły46:5121:36:3041:03:5333:27:14
5229Suzdalova Marina91-55:4551:50:4351:11:0453:57:32
6227Jaśkiewicz Magdalena97UKS Azymut Pabianice56:4661:54:3261:13:2664:04:44
7230Nikitczenko Natasza97UKS Orientuś1:12:2072:04:2971:20:3574:37:24
 
 
 
W20 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1245Cych Agnieszka99WKS Śląsk35:5311:03:03146:4112:25:37
2244Bielecka Aleksandra00UKS Siódemka47:4451:22:3431:06:0623:16:24
3241Filipczak Natalia00PUKS Młode Orły57:1261:31:1841:18:3743:47:07
 
237Dawidowska Natalia99UKS Siódemkanklabsabs
240Deptulska Maria00UNTS44:122abs1:08:113
242Pudełek Michalina00LKS Górzanka Nawojowa Góra46:5741:10:532nkl
246Kreft Oliwia99UKS Siódemka46:3231:32:205abs
 
 
 
W18 (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1250Topór Magdalena01WKS Wawel42:5211:10:05247:4012:40:37
2260Słońska Zofia02WKS Wawel43:1621:06:21157:1662:46:53
3247Olszanka Gabriela01KS OK!Sport50:0261:10:06354:1242:54:20
4261Melzer Zofia01UKS Siódemka50:3171:16:04555:0353:01:38
5252Bączek Małgorzata01WKS Wawel48:0151:26:00750:1823:04:19
6251Mianowska Julia01UNTS44:4831:26:02854:1133:05:01
7258Sroka Małgorzata02UKS Patria56:3291:15:3341:00:2373:12:28
8253Dzierwa Hanna01KS Kościelec Chrzanów51:0881:21:5561:12:1093:25:13
9254Staszak Alicja01UNTS1:07:32111:44:56101:15:34104:08:02
 
257Żurek Marta02UKS Siódemka45:354nklnkl
256Tywonek Julia01UKS OSiRnkl2:08:20111:52:2611
248Jarovaia Elena02UKS Azymut 45nkl1:34:1191:06:248
259Deyna Natalia01UMKS Kwidzyn58:4310absabs
 
 
 
W16 (15)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1266Krempińska Julia03UKS Azymut Pabianice38:2011:03:10143:2512:24:55
2270Zelek Klaudia03UKS Patria38:4321:14:55253:2052:46:58
3269Cepurdej Nina03UMKS Kwidzyn41:2631:19:56353:2162:54:43
4275Nitsch Aleksandra03UNTS45:3941:35:45851:1743:12:41
5277Cepurdej Katarzyna04UMKS Kwidzyn1:03:44111:23:43547:2833:14:55
6268Filipiak Adrianna03KS Hades50:2851:22:3441:05:12103:18:14
7267Powichrowska Ilona04UKS OSiR50:3561:41:31947:0923:19:15
8278Majewska Maja04PUKS Młode Orły59:41101:24:53659:3783:24:11
9271Zielińska Oliwia03PUKS Młode Orły58:5891:45:471053:5873:38:43
10265Błyskosz Magdalena04WKS Wawel57:1881:34:5271:07:13113:39:23
11274Hałucha Martyna04WKS Wawel1:07:18121:55:09121:04:4594:07:12
12273Kwiecień Paulina04PUKS Młode Orły1:21:30141:52:42111:25:46134:39:58
13263Nowak Maria03KS Hades1:12:17132:15:48131:14:20124:42:25
 
280Chabiera Lena03UNTS55:247nklabs
276Rutkowska Magdalena03UKS Siódemkanklnklnkl
 
 
 
W14 (17)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1283Niessner Pola07WKS Wawel20:44134:16130:1331:25:13
2290Lamparska Maja05WKS Wawel31:31447:22428:3311:47:26
3294Słońska Antonina07WKS Wawel33:29637:45237:2151:48:35
4298Pułczyńska Hanna05WKS Wawel27:34246:00339:2061:52:54
5292Michno Marta05WKS Wawel28:57350:53536:4941:56:39
6296Zawada Zuzanna06WKS Wawel31:34554:35744:31102:10:40
7287Dzwonkowska Paulina06UKS OSiR40:551156:29839:3072:16:54
8285Kurtycz Natalia05WKS Wawel40:371052:54647:32132:21:03
9291Ciszek Katarzyna06MKS MOS40:34957:281045:33112:23:35
10286Pudełek Jowita05LKS Górzanka Nawojowa Góra38:3081:01:541243:5792:24:21
11281Melzer Anna05UKS Siódemka35:10756:45957:34162:29:29
12293Pieragowska Julia05UKS Traper51:23151:06:571340:5382:39:13
13295Pupiec Agata05UKS Siódemka47:27141:01:421152:01152:41:10
14284Rygielska Kinga05UMKS Kwidzyn47:01131:07:511451:42142:46:34
 
289Szutko Antonina05UKS Traper45:0912nkl46:0412
288Owsianka Wiktoria05WKS Wawel1:24:3716absabs
507Nowak AniaUKS Azymut 4528:382
 
 
 
W12 (35)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1315Borek Alicja07UKS Traper17:33238:14315:0611:10:53
2334Olejnik Jaśmina08WKS Wawel20:31534:56218:0741:13:34
3336Biskupska Julia08WKS Wawel22:59934:18117:2521:14:42
4299Mikuła Iga07KOS BnO18:20338:28418:3961:15:27
5312Mianowska Antonina07UNTS17:12140:46619:1671:17:14
6319Mikuła Daria07KOS BnO19:06441:24917:3631:18:06
7311Oliinyk Yelyzaveta08WKS Wawel21:19739:23519:3381:20:15
8308Stefaniak Izabela07KOS BnO30:272040:58720:37101:32:02
9329Podgórska Marta07KS Kościelec Chrzanów26:271241:06824:38171:32:11
10320Chabiera Filomena07UNTS20:56653:151818:2751:32:38
11309Porzycz Małgorzata08UKS Siódemka24:081147:371021:15121:33:00
12300Włodarczyk Wiktoria08UKS Traper22:00847:431123:57161:33:40
13305Szczygieł Hanna07MKS MOS29:111749:041320:38111:38:53
14330Zelek Martyna08UKS Patria29:541851:411523:15151:44:50
15323Fitrzyk Magdalena07UKS Patria23:161050:561433:29261:47:41
16328Łącka Julia07UKS OSiR28:441654:052026:45191:49:34
17316Mamala Magdalena07UKS Patria26:471353:201930:42241:50:49
18301Kuciel Hanna07MKS MOS37:042952:281721:30131:51:02
19310Ciastoń Oliwia08MKS MOS30:522154:352127:10211:52:37
20324Hałucha Milena07WKS Wawel31:452356:392226:52201:55:16
21326Łysoń Łucja08UKS Siódemka37:143047:451233:27251:58:26
22335Nowak Zofia08KS Hades28:39151:12:132823:10142:04:02
23332Staniec Julia08MKS MOS34:49261:10:462620:1892:05:53
24317Kubacka Maja08UKS Traper31:312252:061642:32302:06:09
25331Klimczak Olimpia08UKS Siódemka27:06141:18:292925:45182:11:20
26313Motylińska Anastazja08UKS Traper32:452458:412342:09292:13:35
27321Masłowska Julia08MKS MOS43:07311:11:082728:45232:23:00
28322Lewandowska Antonina08UKS Siódemka45:17321:05:562442:03282:33:16
29303Marciniak Weronika07MKS MOS36:03271:31:373328:09222:35:49
30306Orlova Olga08Velikiy Novgorod30:02191:08:432557:32322:36:17
31307Jabłońska Amelia08MKS MOS36:57281:21:303039:08272:37:35
32314Barska Pola08MKS MOS57:25341:26:563157:16313:21:37
 
302Szmidtka Martyna08UKS Siódemka1:01:29351:34:2734nkl
304Bielecka Marta08UKS Siódemka57:22331:27:5432nkl
333Trzebiatowska Martyna07UKS Siódemka33:3525nklabs
 
 
 
W10 (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1338Wysocka Michalina10MKS MOS13:27116:52218:06248:25
2340Duda Kornelia09UKS Traper22:58416:28115:28154:54
3337Podgórska Gabriela09KS Kościelec Chrzanów15:32223:27425:3641:04:35
4339Biskupska Małgorzata10WKS Wawel27:52520:03321:1331:09:08
5341Klimczak OksanaUKS Siódemka21:05338:15540:5951:40:19
 
 
 
W35 (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1350Górnicka-Antonowicz Anna68Indywidualny Mazowsze37:48159:53145:5212:23:33
2344Porzycz Agnieszka84UKS Siódemka51:3151:15:0831:02:5543:09:34
3346Śliwczyńska Ilona78Stowarzyszenie Team 360 stopni53:4761:20:2741:02:5233:17:06
4345Karnia-Biskupska Anna80WKS Wawel51:2441:26:47659:0823:17:19
5354Jabłońska Annaindywidualnie1:04:3691:20:5951:08:5173:34:26
6343Gawron Katarzyna82WKS Wawel1:01:1181:29:1471:12:2683:42:51
7349Zbroja-Nowak Justyna80KS Hades59:2171:32:5991:21:11103:53:31
8475Oliinyk AlonaWKS Wawel1:09:51101:34:45101:24:23114:08:59
9353Machowska- Łącka Magdalena83UKS OSiR2:03:19122:27:24111:38:09126:08:52
 
474Klimczak-Konkol WiolettaUKS Siódemka40:3721:03:46256:55pk
351Vetrova Elena82Velikiy Novgorod1:12:3911nkl1:14:299
348Ratajczak Izabela82UKS Siódemka49:383abs1:03:515
347Bańska-Bodziona Aneta10 BKPancnkl1:29:5281:06:116
 
 
 
W40 (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1358Biolik Agnieszka77UNTS46:2141:06:53146:2012:39:34
2366Wołek Ewa68UNTS39:3811:17:12251:1222:48:02
3367Konc Katarzyna75UKS Azymut Pabianice43:5731:26:14353:0233:03:13
4364Roszak MajaUMKS Kwidzyn43:3021:31:13654:0443:08:47
5360Marek Agnieszka74indywidualnie51:4561:31:3771:00:0253:23:24
6362Orlova Anna76Velikiy Novgorod51:3451:27:0441:04:5763:23:35
7365Kędzior Katarzyna75UMKS Kwidzyn1:13:58101:30:1951:05:5673:50:13
8356Banach Janina76UMKS ORKAN1:03:3771:34:5081:19:4183:58:08
9355Słońska Bogusława76WKS Wawel1:11:3291:51:1991:20:1294:23:03
10357Kuznetsova Olga77Velikiy Novgorod1:17:07111:56:03101:29:54104:43:04
 
363YAHIRO YUMIE71Tokiwa Forest Runners1:08:4782:04:4611abs
361KATAYAMA YASUKO72Tokiwa Forest Runners1:29:43122:23:3212abs
 
 
 
W45 (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1375Nowak Beata73UKS Azymut 4541:0111:00:10146:0312:27:14
2372Wysocka Joanna71WKS Śląsk53:2321:11:51255:4723:01:01
3371Mianowska Dorota74UNTS55:0731:22:1731:08:1053:25:34
4376Ianchenkova Tatiana73OK Kaliningrad1:05:1151:31:1041:25:0374:01:24
 
368Trykozko Urszula69Stowarzyszenie Team 360 stopni1:10:4561:38:385abs
373Staszak Anna70UNTS1:33:487nkl1:16:536
370Perfikowska Aleksandra74UMKS Kwidzyn58:564nkl1:07:534
508Deptulska AgnieszkaUNTS1:05:023
 
 
 
W50 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1380Wołowczyk Mariola68UNTS35:50157:42147:3622:21:08
2384Bugaj Teresa68WKS Wawel38:0521:06:59346:0312:31:07
3377Kurzyp Anna68indywidualnie49:2941:01:30253:5532:44:54
4379AUGHUET Laurence69ASUB40:5731:17:0241:23:2073:21:19
5381Temnikova OlgaPrincip1:00:0151:32:3671:05:4343:38:20
6383Wołek Małgorzata66UNTS1:00:5561:31:5161:10:1863:43:04
7382Dyzio Anna68WKS Wawel1:13:2171:28:3451:09:3353:51:28
 
 
 
W55 (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1390Movko Marina60UKS Azymut 4542:3511:08:54144:5022:36:19
2386Czerkawska Urszula62UKS Sparta Czyżowice50:2331:10:31244:2912:45:23
3389Chernysheva Tatiana63OK Kaliningrad44:4821:17:3331:00:0133:02:22
 
388Semenova ElenaPetersburg1:15:3241:35:584nkl
 
 
 
W60 (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1392Miroshnichenko Elena59PionerSK Pionerskiy45:59558:47145:1812:30:04
2394Mikielska Danuta59UMKS ORKAN38:03158:47153:4842:30:38
3397Soloveva Elena58PionerSK Pionerskiy45:1731:06:46347:3732:39:40
4391Biziuk Halina57UMKS ORKAN44:4121:10:58446:3322:42:12
5396Lazareva Natalia55UKS Azymut 4545:4041:13:1371:11:0083:09:53
6400Wróblewska Bogna58KS OK!Sport57:4761:15:3881:04:5563:18:20
7398Łuńska Regina56UMKS ORKAN1:01:4681:13:0161:08:2973:23:16
8401Lewoń Ewa55UMKS ORKAN1:11:0891:11:0351:01:3153:23:42
9395Olbrycht Anna56Indywidualny Mazowsze1:20:19102:11:39101:47:4995:19:47
 
399Koralewska Grażynaindywidualnie59:1971:20:259
 
 
 
W65 (3)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1402Czabańska Małgorzata52UKS Azymut 4540:0011:17:00258:1212:55:12
2406Asylova Alla54Kaliningrad1:10:1431:10:1511:01:5323:22:22
3404Henkova Svatava54Radioklub Blansko50:1121:43:0731:10:2433:43:42
 
 
 
M21S (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1416Lubkiewicz Tomasz87WKS Wawel35:1911:01:59342:5312:20:11
2407Łubis Michał85UKS Azymut Pabianice43:1131:01:53147:4422:32:48
3410Krempiński Piotr76UKS Azymut Pabianice43:4541:01:54255:5542:41:34
4408Kożyczkowski Edward85Bolszewo40:5821:02:4841:02:5872:46:44
5415Temnikov IlyaPrincip44:1251:08:47654:2232:47:21
6412Spadik Mateusz89UMKS Kwidzyn57:4381:04:4051:01:5463:04:17
7476Oliinyk IlliaWKS Wawel48:0161:23:35857:3553:09:11
8413Kluska Rafał98MKS Skarmat56:0971:17:1971:07:4183:21:09
 
409Semenov PeterPetersburg1:22:389nklabs
 
 
 
W21S (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1426Chęcińska Angelika93UKS Azymut 4548:57153:11148:0232:30:10
2421Durzyńska Katarzyna92HKS Azymut53:01355:10245:1312:33:24
3417Kocińska Agnieszka87UMKS ORKAN50:3921:01:57547:5522:40:31
4424Biniecka Małgorzata87UKS Azymut Pabianice53:4441:01:34449:0342:44:21
5423Pacek Karolina88Indywidualny Mazowsze1:08:2561:00:52350:3852:59:55
6420Patejko Patrycja88KS Spójnia Warszawa1:05:3251:13:48659:3263:18:52
7427Gilinowska Ela895 Pułk Artylerii1:10:5471:25:1071:09:1773:45:21
 
418Wiercińska Anna88MKS Metalowiec2:05:1582:28:308nkl
428Bąkowska Dominika92PKO Harpaganabsabsnkl
505Bakhowska NataliaIndywidualna1:31:518
 
 
 
10N (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1431Bączek Jędrzej10UKS Technik Ruciane-Nida38:49325:21117:5821:22:08
2429Duda Łukasz11UKS Traper29:45231:20228:3541:29:40
3478Błachut OlgierdIndywidualna23:26157:17528:4551:49:28
4432Kmiecińska Maria09PUKS Młode Orły52:52445:22421:3731:59:51
 
500Łaska AmeliaMKS Metalowiec31:52316:451
 
 
 
10R (33)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1438Szymerowska EmiliaUKS Siódemka14:11118:05213:12145:28
2445Tadejewski Nikodem12UMKS ORKAN17:01216:26113:57347:24
3436Tikhomirov Ivan11Omega RUS19:13321:16616:32757:01
4449Wolny PiotrMMRP19:58421:47817:021058:47
5485Carette RodolpheMMRP21:24822:081016:5991:00:31
6439Kmieciński Franciszek12PUKS Młode Orły21:44923:571316:4481:02:25
7447Gronostaj Natalia09MKS MOS21:05722:401119:24131:03:09
8443Kizerwetter Mikołaj10MMRP20:00523:131220:34151:03:47
9446Kujda Remigiusz12Osielsko28:511421:24713:4621:04:01
10Gronostaj SebastianIndywidualna23:121025:221620:35161:09:09
11481Wolny MaciejMMRP37:251719:11313:5841:10:34
12448Wolny Michałniezrzeszony37:271819:17414:2761:11:11
13484Kosińska ZofiaIndywidualna37:311919:21514:2651:11:18
14441Banach Zuzanna13WKS Grunwald27:171327:191722:45171:17:21
15472Konkol AleksanderUKS Siódemka24:311229:541923:12181:17:37
16440Patejko Zuzanna12KS Spójnia Warszawa31:151534:202125:46191:31:21
17435Patejko Jan16KS Spójnia Warszawa36:431636:052231:29231:44:17
18442Forystek Codi i Kasia15WKS Wawel1:12:402141:072433:29252:27:16
 
444Chęciński Maksymilian15UKS Azymut 45absabs33:2124
Życzkowska NataliaUKS Siódemka37:462027:5018abs
469Augustyniak Amelia BlankaUKS Siódemkaabs40:112342:4127
Życzkowski KarolUKS Siódemka23:431130:1220abs
Szymerowska CelinaUKS Siódemka21:599abs
503Jabłońska PaulinaMos Wrocław25:081517:2411
504Błażuk PolaMos Wrocław25:061417:2512
Guenther WojciechUKS Siódemka20:426abs
511Opanowicz MajaUKS Siódemka20:1414
512Opanowicz KubaUKS Siódemka27:0620
513Richert MajaUKS Siódemka30:1721
510Ławrynowicz LenaUKS Siódemka31:1922
497Pustkowska MalinaIndywidualna44:0628
496Pustkowska JagodaIndywidualna33:3026
501Łaska MartynaMKS Metalowiec57:5025
 
 
 
OPEN1 (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1450Opanowicz Krzysztof88UKS Siódemka23:47133:50123:0011:20:37
2Antonowicz MilaIndywidualna35:17437:34226:0221:38:53
3471Gendek MartaUNTS40:4651:10:40443:4642:35:12
4489Chwiejczak DorotaIndywidualna1:02:47101:21:04551:1353:15:04
5454Pułczyńska Agnieszka75WKS Wawel58:1271:37:0771:14:5863:50:17
6492Visnes MariaIndywidualna1:00:3981:53:2981:37:0374:31:11
7493Erdal CamillaIndywidualna1:01:5491:54:4791:38:1184:34:52
 
Dudek Izabela46:056absabs
451Ratajczak Piotr69UMKS ORKANabs1:07:00327:403
Ludwiczak KarolinaIndywidualna25:112absabs
502Modzelewski MateuszUKS Siódemka1:27:496
479Swęda JoannaIndywidualna34:263
487Zbroja IgorIndywidualna1:54:4911
 
 
 
OPEN2 (19)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1457Erdal Martin96Samnanger IL43:34146:04154:2822:24:06
2458Kizerwetter Małgorzata86niezarejestrowana48:18357:59459:0532:45:22
3461Chugunov Vladimir60Kaliningrad58:3441:02:1951:15:1863:16:11
4462Tikhomirov Maxim76Omega RUS1:01:3161:09:5181:24:4893:36:10
5459Typańska Monika76indywidualnie1:18:2191:24:30121:42:55114:25:46
6464Szrama Dariusz96PUKS Młode Orły1:52:33121:22:30111:42:14104:57:17
7453Daruk Mariusz86indywidualnie1:38:21101:22:19102:06:23135:07:03
8460Filipiak Agnieszka75KS Hades1:39:09111:32:44132:06:00125:17:53
 
490Chabiera TomaszIndywidualna58:4551:15:179abs
Kulaszewicz JoannaIndywidualna1:02:067abs1:17:367
488Mrozowski PrzemekUKS Siódemka45:12256:013nkl
463Opanowicz Kamila90UKS Siódemkankl1:05:2761:08:595
480Swęda MarcinIndywidualna1:03:4081:07:107abs
498Szymon MelzerUKS Siódemka52:292abs
514Mydlarski jarosławPKO Harpagan59:504
515Olech PrzemysławUKS Siódemka0:001
509Deptulski TomaszUNTS1:21:078
494Różycka-Pustkowska BarbaraIndywidualnankl
495Pustkowski WojtekIndywidualnankl