Baltic Cup 2019niedz. 05.05.2019 07:16
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Wyniki - Etap 2 longstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (16)11,8 km 0 m23 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Wensław Mateusz8700153UKS Azymut 451:21:03
2Kalata Michał10 BKPanc1:24:13
3Galicz Karol8601853BKS Wataha1:24:15
4Dudek Wojciech9401171PUKS Młode Orły1:26:32
5Hewelt Maciej9000162UKS Azymut 451:40:49
6Galitsyn Aleksandr91KSO Korshunyata1:42:20
7Czernow Sergej86Kaliningrad1:43:40
8TANAKA TAIKI95Tokiwa Forest Runners1:47:04
9Koguciuk Konrad9103298KU AZS UMCS1:48:41
10HOSOKAWA TOMOKI91Tokiwa Forest Runners1:54:27
11TAKESHITA HARUTAKA99Tokiwa Forest Runners2:02:41
12Filipiak Mateusz9804415KS Hades2:10:54
13ISHIWA TAKASHIGE88Tokiwa Forest Runners2:23:01
14NAKAZAWA HIRONORI90Tokiwa Forest Runners2:58:56
 
pkRichert MarcinUKS Siódemka1:13:52
Jarovoi Sergei84UKS Azymut 45abs
 
 
 
M20 (9)9,3 km 0 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Płóciennik Konrad0001785UKS Azymut Pabianice1:12:26
2Ogdowski Bartłomiej0002118UKS Siódemka1:23:20
3Reniecki Franciszek3566UMKS Kwidzyn1:29:50
4Gładecki Dawid0003729UKS OSiR1:35:55
5Tikhomirov Alexey00Omega RUS2:25:28
 
Kuźba Jakub0002165UKS Siódemkaabs
Zamojski Rafał0002529UKS Siódemkaabs
Kijak Jakub0002994WKS Wawelabs
Żurek Grzegorz0002112UKS Siódemkaabs
 
 
 
M18 (5)7,4 km 0 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Andrzejczak Maciej0202192UKS Azymut Pabianice1:08:41
2Olszewski Bartłomiej0202572UNTS1:09:28
3Pudełek Błażej02LKS Górzanka Nawojowa Góra1:18:04
4Michalak Kacper0102980UNTS1:19:50
 
Życzkowski Jakub0202530UKS Siódemkaabs
 
 
 
M16 (12)6,6 km 0 m14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Sztranek Jan0302653UKS Azymut Pabianice55:33
2Wołek Stanisław0403557UNTS1:09:23
3Czyński Miłosz0403443KOS BnO1:19:44
4Tarnawski Jan0303834WKS Wawel1:25:45
5Bielecki Michał0402855UKS Siódemka1:31:04
6Górski Patryk0404541UKS OSiR1:34:11
7Żesławski Mateusz0403200WKS Wawel1:37:22
8Banach Piotr0302846UMKS ORKAN1:38:53
9Kotkowiak Piotr0403665KOS BnO2:10:13
10Kujda Bartosz03Osielsko2:10:56
11Wilk Wiktor0403362UMKS Kwidzyn2:19:13
 
Sobiepanek Maksymilian03759UKS OSiRnkl
 
 
 
M14 (25)4,2 km 0 m10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Antonowicz Jan0502385UNTS34:37
2Maciejewski Bartłomiej0603943BKS Wataha36:16
3Wójcik Paweł0502991WKS Wawel36:17
4Sztranek Maciej0603562UKS Azymut Pabianice38:27
5Podworski Kacper0502780UKS OSiR39:31
6Lisiak Adam0503049UKS Orientuś43:25
7Żesławski Jakub0503201WKS Wawel45:08
8Łącki Jakub0603296UKS OSiR46:06
9Stopczyński Bartosz0604093BKS Wataha49:24
10Didorenko Mikhail06Korshunyata50:15
11Dąbrowski Karol0503907UKS OSiR53:03
12Bublik Piotr0504018WKS Wawel53:34
13Majowski Jan0503502UKS OSiR54:03
14Cepurdej Wladyslaw0604184UMKS Kwidzyn1:02:15
15Kwiatkowski Olaf0503968KOS BnO1:14:44
16Modzelewski Mikołaj0503840UKS Siódemka1:17:47
17Kurzyp Michał0603271MKS MOS1:20:34
18Owsiak Stanisław0604364BKS Wataha1:22:17
19Kujda Tymoteusz05Osielsko1:34:48
20Grzegorczyk Borys0604481WKS Wawel2:06:51
 
Kotkowiak Bartosz0603664KOS BnOnkl
pkKonkol MarcinUKS Siódemka2:25:47
Grzybowski Maciej0603898UKS Azymut 45abs
Pisarek Kordian0604263WKS Wawelabs
Miłkowski Jakub0603900UKS Azymut 45abs
 
 
 
M12 (23)3,6 km 0 m10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Krempiński Franciszek0703559UKS Azymut Pabianice34:51
2Wodzicki Filip0704646MKS MOS38:50
3Chodlewski Antoni0803602KS Kościelec Chrzanów40:40
4Ludwin Jakub0703610KS Kościelec Chrzanów41:35
5Droń Wiktor0703764UMKS Kwidzyn42:53
6Młynarczyk Maksymilian0703711UKS Orientuś44:13
7Pękal Mikołaj3569UMKS Kwidzyn44:45
8Klakla Kacper0703608KS Kościelec Chrzanów47:12
9Zaremba Adam0703567UMKS Kwidzyn52:10
10Kociuba Wiktor0804002MKS MOS54:50
11Wasilewski Antoni0804441UKS OSiR58:09
12Rygielski Wiktor0703570UMKS Kwidzyn1:00:37
13Mordarski Oskar0803628UKS Patria1:02:01
14Perfikowski Paweł0703568UMKS Kwidzyn1:03:07
15Motała Piotr0804552UKS Siódemka1:06:49
15Tarnowski Przemysław0703939WKS Wawel1:06:49
17Chodlewski Szymon0803603KS Kościelec Chrzanów1:21:35
18Kuzhelko Andrei07Korshunyata1:37:33
19Duplak Maciej0703621UKS Patria1:45:33
20Banach Kacper08WKS Grunwald1:48:04
21Kwieciński Konrad0704493PUKS Młode Orły2:07:29
 
Majewski JakubUKS Siódemkaabs
Żmij SzymonThe Vipersabs
 
 
 
M10 (7)1,7 km 0 m7 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Pułczyński Jeremi0904019WKS Wawel20:17
2Indyka Jan10WKS Wawel26:23
3Droń Wojciech1004510UMKS Kwidzyn27:15
4Zhilin Timofey10X-race.info28:45
5Pekal Paweł4444UMKS Kwidzyn29:57
6Jędras Jakub1104509UMKS Kwidzyn30:36
7Maksimovich Aleksandr09Korshunyata44:49
 
 
 
M35 (14)7,4 km 0 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Mioduszewski Mateusz7603970Indywidualny Mazowsze1:08:42
2Jędras Przemysław8103694UMKS Kwidzyn1:09:58
3Łącki Łukasz8201673UKS OSiR1:11:48
4Suchenia Piotr80inov-8 team / runpassion.pl te1:12:29
5Kociuba Marek80Mos Wrocław1:12:55
6Lesisz Kamil3904UNTS1:14:27
7Wiśniewski Paweł7402932WKS Wawel1:22:21
8Pisarski Patryk4692Indywidualny Dolnośląskie1:33:58
9Pańkowski Mateusz8403160UKS Technik Ruciane-Nida2:17:14
10Łaski Tomasz4691MKS Metalowiec3:10:05
 
Patejko Przemysław8200530KS Spójnia Warszawankl
Indyka Maciej8002684WKS Wawelnkl
Lepka Bartosz82Słomiane Bambusyabs
Stężycki Grzegorz8210 BKPancabs
 
 
 
M40 (18)6,4 km 0 m14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Nowak Jacek7600143UKS Azymut 4545:31
2Tadejewski Paweł7900904UMKS ORKAN47:31
3Majewski Marek7703343PUKS Młode Orły53:39
4Sołowiej Stanisław7502494KU AZS UMCS56:07
5Mol Krzysztof7502866HKS Azymut56:44
6Golinowski Paweł790289210 BKPanc57:11
7Kujda Arkadiusz791 Brygada Logistyczna1:04:35
8Karachev Aleksandr77OK Kaliningrad1:06:29
9Biolik Grzegorz76UNTS1:07:40
10Duda Tomasz7604529UKS Traper1:07:45
11Droń Grzegorz7904351UMKS Kwidzyn1:14:09
12Zhilin Denis69X-race.info1:15:51
13Paruszewski Marek3905Indywidualni Pomorskie1:20:24
14Sitnicki Mariusz0437910 BKPanc1:23:23
15Perfikowski Piotr7604190UMKS Kwidzyn1:23:38
16Ramotowski Mariusz6815 Giżycka Brygada Zmechanizow1:44:01
 
Żmij JacekThe Vipersabs
Uryga Sławomir77WKS Wawelabs
 
 
 
M45 (20)6,1 km 0 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Nowak Remigiusz7200907KS Hades50:55
2Krasuski Marcin7202688KS OK!Sport52:12
3Gronostaj Grzegorzindywidualnie53:45
4Sychev DmitriiBryansk55:33
5Błachut Igor7302679Stowarzyszenie Team 360 stopni57:20
6Banach Krzysztof7401440UMKS ORKAN57:23
7Žičkis Rolandas70Takas OK, Litwa59:19
8Gliszczyński Janusz72GLICHA TEAM1:01:18
9Szczygieł Marcin7104648MKS MOS1:08:08
10Typański Roman719BKPanc1:08:22
11Filipiak Marek7304414KS Hades1:12:38
12Mianowski Rafał7302068UNTS1:13:02
13Doliński Grzegorz7203143BKS Wataha1:13:56
14Staszak Artur7002013UNTS1:14:16
15Poltoratskyi DenysUkraina1:16:17
16Mikhaylov VictorOdessa Team1:17:13
17Krasuski Bartłomiej7002210Stowarzyszenie Team 360 stopni1:19:47
18Lisiak Paweł7403251UKS Orientuś1:39:05
 
PLESINSKI MARIUSZ7310BKPancabs
Kalsztein Karol7400985PKO Harpaganabs
 
 
 
M50 (16)5,7 km 0 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Bartczak Jarosław6800743UMKS ORKAN51:28
2Urbaniak Krzysztof6700522Indywidualny Mazowsze56:58
3Michalak Tomasz6902981UNTS57:11
4Słoński Marek6903192WKS Wawel58:01
5ROBINSON Richard68ASUB59:27
6Bączek Dariusz6504013UKS Technik Ruciane-Nida1:02:09
7Korshunov Evgenii68Korshunyata1:04:03
8Lovas Bjorn P.66Nidarost OK1:05:51
9Żesławski Wojciech6703660WKS Wawel1:06:58
10Wrzesiński Krzysztof6801138WKS Śląsk1:07:38
11Wysocki Romuald68CSWiCH Wrocław1:09:23
12Erdal Arne69Samnanger IL1:12:34
13Forystek Józef6602080WKS Wawel1:14:03
14Olas Jacek6900422UKS Orientuś1:24:19
15Kluska Wojciech68MKS Skarmat1:24:46
16Witkowski Zbigniew69indywidualnie1:32:44
 
 
 
M55 (9)5,6 km 0 m10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Dyzio Włodzimierz6101533WKS Wawel51:45
2Niessner Piotr6302725WKS Wawel53:10
3Wołowczyk Marek6300113UNTS56:31
4Młynarczyk Piotr6403294UKS Orientuś56:51
5Klawczyński Zbigniew3895UMKS Kwidzyn58:12
6Mikielski Marek6000136UMKS ORKAN1:04:39
7Wołek Andrzej6403555UNTS1:11:39
8Czerkawski Wacław6001496UKS Sparta Czyżowice1:18:47
 
Mossakowski Przemysław6001758Indywidualny Mazowszeabs
 
 
 
M60 (17)5,1 km 0 m10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Kryjomski Jerzy5800963KS Kościelec Chrzanów47:55
2Krylov BorisPrincip50:56
3Movko Sergei5504047UKS Azymut 4552:22
4Mamis Girts58Mona OK54:33
5Krochmal Andrzej5600528KS Spójnia Warszawa55:20
6Asylov Albert55Kaliningrad56:59
7Cepurdej Aleksandr5804180UMKS Kwidzyn59:56
8Machowski Władysław5900482UKS OSiR1:00:40
9Wróblewski Tadeusz5800226KS OK!Sport1:01:02
10Pietrusiński Marek5601323KS Artemis1:01:21
11Solovev Mikhail56PionerSK Pionerskiy1:03:53
12Wierciński Piotr5601105MKS Metalowiec1:03:58
13Olbrycht Janusz5500228Indywidualny Mazowsze1:06:34
14Czechowski Bolesław5500951UMKS ORKAN1:26:26
15Miroshnichenko Viktor57PionerSK Pionerskiy1:27:14
16Warmuz Zdzisławniezrzeszony1:27:22
17Sidoruv Sergej59Dnepr Ukraina1:40:35
 
 
 
M65 (11)4,7 km 0 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Miszewski RomualdIndywidualni Pomorskie51:37
2Hartelt Helmut51SSV Planeta Radebeul Germany53:29
3Gliński Henryk5001324KS Artemis55:01
4Mientki Tadeusz5200788UMKS ORKAN56:41
5Railimo Matti48SOCHeinola56:50
6Świerczyński Bogdan5300885KOS Modrzew57:50
7Szczepański Marek5402509UKS Technik Ruciane-Nida58:12
8Bohaczek Janusz5200135UMKS ORKAN59:48
9Chernykh Vladimir52Kaliningrad59:54
10Łuński Zbigniew5200132UMKS ORKAN1:00:35
11Henek Milan53Radioklub Blansko, Czech Repub1:21:04
 
 
 
M70 (7)4,1 km 0 m10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Wasilewski Stanisław4601168PUKS Młode Orły43:54
2Patejko Tadeusz4800521KS Spójnia Warszawa57:08
3Kmieciński Józef4700069PUKS Młode Orły57:33
4Karachev Sergey48OK Kaliningrad1:04:20
5Woźniak Henryk4800131UMKS ORKAN1:09:12
6Wojtyła Jerzy4801297UMKS ORKAN1:14:38
7Gordyshevskiy SemenPetersburg1:20:16
 
 
 
M75 (2)3,1 km 0 m8 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Schindler Udo42SSV Planeta Radebeul Germany53:52
2Czabański Edward3900514UKS Azymut 451:16:00
 
 
 
M85 (2)2,8 km 0 m8 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Wysocki Stanisław2900523KS Spójnia Warszawa1:23:46
2Zielczyński Mieczysław3000750Indywidualny Mazowsze1:51:26
 
 
 
W21E (7)9,3 km 0 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Kaźmierczak Aneta9500413UKS Orientuś1:27:31
2Kosinska Dorota84CO Liege1:31:17
3Polishchuk Mariya9401962UNTS1:33:19
4Wańczyk Zuzanna9701664PUKS Młode Orły1:36:30
5Suzdalova Marina91-1:50:43
6Jaśkiewicz Magdalena9701783UKS Azymut Pabianice1:54:32
7Nikitczenko Natasza9703250UKS Orientuś2:04:29
 
 
 
W20 (9)6,6 km 0 m14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Cych Agnieszka9902099WKS Śląsk1:03:03
2Pudełek Michalina00LKS Górzanka Nawojowa Góra1:10:53
3Bielecka Aleksandra0002163UKS Siódemka1:22:34
4Filipczak Natalia0001927PUKS Młode Orły1:31:18
5Kreft Oliwia9902203UKS Siódemka1:32:20
 
Deptulska Maria0002366UNTSabs
Dawidowska Natalia9902202UKS Siódemkaabs
Biederman Adrianna0001509WKS Wawelabs
Hutsenko Yelyzaveta0004574WKS Wawelabs
 
 
 
W18 (14)6,6 km 0 m14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Słońska Zofia0203191WKS Wawel1:06:21
2Topór Magdalena0102935WKS Wawel1:10:05
3Olszanka Gabriela0102427KS OK!Sport1:10:06
4Sroka Małgorzata0202200UKS Patria1:15:33
5Melzer Zofia0102114UKS Siódemka1:16:04
6Dzierwa Hanna0102057KS Kościelec Chrzanów1:21:55
7Bączek Małgorzata0104014WKS Wawel1:26:00
8Mianowska Julia0102096UNTS1:26:02
9Jarovaia Elena0204543UKS Azymut 451:34:11
10Staszak Alicja0102136UNTS1:44:56
11Tywonek Julia0104100UKS OSiR2:08:20
 
Żurek Marta0202116UKS Siódemkankl
Susek Julia0102890UKS Siódemkaabs
Deyna Natalia0102622UMKS Kwidzynabs
 
 
 
W16 (16)6,0 km 0 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Krempińska Julia0302651UKS Azymut Pabianice1:03:10
2Zelek Klaudia0302149UKS Patria1:14:55
3Cepurdej Nina0304182UMKS Kwidzyn1:19:56
4Filipiak Adrianna0304153KS Hades1:22:34
5Cepurdej Katarzyna0404183UMKS Kwidzyn1:23:43
6Majewska Maja0403218PUKS Młode Orły1:24:53
7Błyskosz Magdalena0404269WKS Wawel1:34:52
8Nitsch Aleksandra0302409UNTS1:35:45
9Powichrowska Ilona0402781UKS OSiR1:41:31
10Zielińska Oliwia0303217PUKS Młode Orły1:45:47
11Kwiecień Paulina0404492PUKS Młode Orły1:52:42
12Hałucha Martyna0404265WKS Wawel1:55:09
13Nowak Maria0302922KS Hades2:15:48
 
Rutkowska Magdalena0302854UKS Siódemkankl
Chabiera Lena0302391UNTSnkl
Żmij KarolinaThe Vipersabs
 
 
 
W14 (16)4,0 km 0 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Niessner Pola0703651WKS Wawel34:16
2Słońska Antonina0703190WKS Wawel37:45
3Pułczyńska Hanna0503193WKS Wawel46:00
4Lamparska Maja0503832WKS Wawel47:22
5Michno Marta0503937WKS Wawel50:53
6Kurtycz Natalia0504021WKS Wawel52:54
7Zawada Zuzanna0603659WKS Wawel54:35
8Dzwonkowska Paulina0603366UKS OSiR56:29
9Melzer Anna0503295UKS Siódemka56:45
10Ciszek Katarzyna0604290MKS MOS57:28
11Pupiec Agata0503391UKS Siódemka1:01:42
12Pudełek Jowita05LKS Górzanka Nawojowa Góra1:01:54
13Pieragowska Julia0504434UKS Traper1:06:57
14Rygielska Kinga0504506UMKS Kwidzyn1:07:51
 
Szutko Antonina0504532UKS Trapernkl
Owsianka Wiktoria0503758WKS Wawelabs
 
 
 
W12 (36)3,4 km 0 m10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Biskupska Julia0803646WKS Wawel34:18
2Olejnik Jaśmina0803938WKS Wawel34:56
3Borek Alicja0703314UKS Traper38:14
4Mikuła Iga0703959KOS BnO38:28
5Oliinyk Yelyzaveta0804023WKS Wawel39:23
6Mianowska Antonina0703554UNTS40:46
7Stefaniak Izabela0703767KOS BnO40:58
8Podgórska Marta0703611KS Kościelec Chrzanów41:06
9Mikuła Daria0703960KOS BnO41:24
10Porzycz Małgorzata0804252UKS Siódemka47:37
11Włodarczyk Wiktoria0803546UKS Traper47:43
12Łysoń Łucja0804399UKS Siódemka47:45
13Szczygieł Hanna0702911MKS MOS49:04
14Fitrzyk Magdalena0703622UKS Patria50:56
15Zelek Martyna0803632UKS Patria51:41
16Kubacka Maja0804530UKS Traper52:06
17Kuciel Hanna0704295MKS MOS52:28
18Chabiera Filomena0703856UNTS53:15
19Mamala Magdalena0703924UKS Patria53:20
20Łącka Julia0703573UKS OSiR54:05
21Ciastoń Oliwia0804312MKS MOS54:35
22Hałucha Milena0703936WKS Wawel56:39
23Motylińska Anastazja0804528UKS Traper58:41
24Lewandowska Antonina0804468UKS Siódemka1:05:56
25Orlova Olga08Velikiy Novgorod1:08:43
26Staniec Julia0804346MKS MOS1:10:46
27Masłowska Julia0804311MKS MOS1:11:08
28Nowak Zofia0803702KS Hades1:12:13
29Klimczak Olimpia0804482UKS Siódemka1:18:29
30Jabłońska Amelia0804313MKS MOS1:21:30
31Barska Pola0804652MKS MOS1:26:56
32Bielecka Marta0804398UKS Siódemka1:27:54
33Marciniak Weronika0704296MKS MOS1:31:37
34Szmidtka Martyna0804469UKS Siódemka1:34:27
 
Trzebiatowska Martyna0704470UKS Siódemkankl
Wojtas Julia0704262WKS Wawelabs
 
 
 
W10 (5)1,7 km 0 m7 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Duda Kornelia0904141UKS Traper16:28
2Wysocka Michalina1004012MKS MOS16:52
3Biskupska Małgorzata10WKS Wawel20:03
4Podgórska Gabriela0904164KS Kościelec Chrzanów23:27
5Klimczak OksanaUKS Siódemka38:15
 
 
 
W35 (14)6,6 km 0 m14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Górnicka-Antonowicz Anna6800091Indywidualny Mazowsze59:53
2Klimczak-Konkol WiolettaUKS Siódemka1:03:46
3Porzycz Agnieszka8401626UKS Siódemka1:15:08
4Śliwczyńska Ilona7802347Stowarzyszenie Team 360 stopni1:20:27
5Jabłońska Annaindywidualnie1:20:59
6Karnia-Biskupska Anna8000828WKS Wawel1:26:47
7Gawron Katarzyna8204680WKS Wawel1:29:14
8Bańska-Bodziona Aneta0428710 BKPanc1:29:52
9Zbroja-Nowak Justyna8000915KS Hades1:32:59
10Oliinyk AlonaWKS Wawel1:34:45
11Machowska- Łącka Magdalena8303908UKS OSiR2:27:24
 
Vetrova Elena82Velikiy Novgorodnkl
Ratajczak Izabela8202891UKS Siódemkaabs
Pabian Patrycja8004188UMKS Kwidzynabs
 
 
 
W40 (13)6,0 km 0 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Biolik Agnieszka77UNTS1:06:53
2Wołek Ewa6801208UNTS1:17:12
3Konc Katarzyna7502953UKS Azymut Pabianice1:26:14
4Orlova Anna76Velikiy Novgorod1:27:04
5Kędzior Katarzyna7504177UMKS Kwidzyn1:30:19
6Roszak MajaUMKS Kwidzyn1:31:13
7Marek Agnieszka74indywidualnie1:31:37
8Banach Janina7604498UMKS ORKAN1:34:50
9Słońska Bogusława7603655WKS Wawel1:51:19
10Kuznetsova Olga77Velikiy Novgorod1:56:03
11YAHIRO YUMIE71Tokiwa Forest Runners2:04:46
12KATAYAMA YASUKO72Tokiwa Forest Runners2:23:32
 
Żmij SylwiaThe Vipersabs
 
 
 
W45 (7)5,7 km 0 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Nowak Beata7300144UKS Azymut 451:00:10
2Wysocka Joanna7101400WKS Śląsk1:11:51
3Mianowska Dorota7402405UNTS1:22:17
4Ianchenkova Tatiana73OK Kaliningrad1:31:10
5Trykozko Urszula6902691Stowarzyszenie Team 360 stopni1:38:38
 
Perfikowska Aleksandra7404191UMKS Kwidzynnkl
Staszak Anna7002418UNTSnkl
 
 
 
W50 (7)5,1 km 0 m10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Wołowczyk Mariola6800112UNTS57:42
2Kurzyp Anna68indywidualnie1:01:30
3Bugaj Teresa6803313WKS Wawel1:06:59
4AUGHUET Laurence69ASUB1:17:02
5Dyzio Anna6803433WKS Wawel1:28:34
6Wołek Małgorzata6603556UNTS1:31:51
7Temnikova OlgaPrincip1:32:36
 
 
 
W55 (5)4,7 km 0 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Movko Marina6003901UKS Azymut 451:08:54
2Czerkawska Urszula6201495UKS Sparta Czyżowice1:10:31
3Chernysheva Tatiana63OK Kaliningrad1:17:33
4Semenova ElenaPetersburg1:35:58
 
Zenchenko Tamara60Dnepr Ukrainaabs
 
 
 
W60 (10)4,1 km 0 m10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Mikielska Danuta5900138UMKS ORKAN58:47
1Miroshnichenko Elena59PionerSK Pionerskiy58:47
3Soloveva Elena58PionerSK Pionerskiy1:06:46
4Biziuk Halina5701154UMKS ORKAN1:10:58
5Lewoń Ewa5500129UMKS ORKAN1:11:03
6Łuńska Regina5600133UMKS ORKAN1:13:01
7Lazareva Natalia5503899UKS Azymut 451:13:13
8Wróblewska Bogna5800225KS OK!Sport1:15:38
9Koralewska Grażynaindywidualnie1:20:25
10Olbrycht Anna5600229Indywidualny Mazowsze2:11:39
 
 
 
W65 (3)3,9 km 0 m9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Asylova Alla54Kaliningrad1:10:15
2Czabańska Małgorzata5200233UKS Azymut 451:17:00
3Henkova Svatava54Radioklub Blansko1:43:07
 
 
 
M21S (10)6,6 km 0 m14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Łubis Michał8502657UKS Azymut Pabianice1:01:53
2Krempiński Piotr7602652UKS Azymut Pabianice1:01:54
3Lubkiewicz Tomasz8700169WKS Wawel1:01:59
4Kożyczkowski Edward85Bolszewo1:02:48
5Spadik Mateusz8904504UMKS Kwidzyn1:04:40
6Temnikov IlyaPrincip1:08:47
7Kluska Rafał98MKS Skarmat1:17:19
8Oliinyk IlliaWKS Wawel1:23:35
 
Semenov PeterPetersburgnkl
Torchała Mariusz9302625UMKS Kwidzynabs
 
 
 
W21S (10)5,6 km 0 m10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Chęcińska Angelika9303733UKS Azymut 4553:11
2Durzyńska Katarzyna9203584HKS Azymut55:10
3Pacek Karolina8802346Indywidualny Mazowsze1:00:52
4Biniecka Małgorzata8700339UKS Azymut Pabianice1:01:34
5Kocińska Agnieszka8700508UMKS ORKAN1:01:57
6Patejko Patrycja8800542KS Spójnia Warszawa1:13:48
7Gilinowska Ela895 Pułk Artylerii1:25:10
8Wiercińska Anna8802670MKS Metalowiec2:28:30
 
Korczyc Anna9410 BKPancabs
Bąkowska Dominika9204215PKO Harpaganabs
 
 
 
10N (8)2,4 km 0 m5 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Bączek Jędrzej10UKS Technik Ruciane-Nida25:21
2Duda Łukasz1104142UKS Traper31:20
3Łaska AmeliaMKS Metalowiec31:52
4Kmiecińska Maria0904443PUKS Młode Orły45:22
5Błachut OlgierdIndywidualna57:17
 
Mielnik LilaIndywidualnaabs
Uryga Artur10WKS Wawelabs
Mielnik StanisławIndywidualnaabs
 
 
 
10R (28)2,4 km 0 m5 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Tadejewski Nikodem1204497UMKS ORKAN16:26
2Szymerowska EmiliaUKS Siódemka18:05
3Wolny MaciejMMRP19:11
4Wolny Michałniezrzeszony19:17
5Kosińska ZofiaIndywidualna19:21
6Tikhomirov Ivan11Omega RUS21:16
7Kujda Remigiusz12Osielsko21:24
8Wolny PiotrMMRP21:47
9Szymerowska CelinaUKS Siódemka21:59
10Carette RodolpheMMRP22:08
11Gronostaj Natalia0904348MKS MOS22:40
12Kizerwetter Mikołaj10MMRP23:13
13Kmieciński Franciszek1204533PUKS Młode Orły23:57
14Błażuk PolaMos Wrocław25:06
15Jabłońska PaulinaMos Wrocław25:08
16Gronostaj SebastianIndywidualna25:22
17Banach Zuzanna13WKS Grunwald27:19
18Życzkowska NataliaUKS Siódemka27:50
19Konkol AleksanderUKS Siódemka29:54
20Życzkowski KarolUKS Siódemka30:12
21Patejko Zuzanna12KS Spójnia Warszawa34:20
22Patejko Jan16KS Spójnia Warszawa36:05
23Augustyniak Amelia BlankaUKS Siódemka40:11
24Forystek Codi i Kasia15WKS Wawel41:07
25Łaska MartynaMKS Metalowiec57:50
 
Chęciński Maksymilian15UKS Azymut 45abs
Guenther WojciechUKS Siódemkaabs
Uryga Adam12WKS Wawelabs
 
 
 
OPEN1 (12)3,1 km 0 m8 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Opanowicz Krzysztof88UKS Siódemka33:50
2Antonowicz MilaIndywidualna37:34
3Ratajczak Piotr6901504UMKS ORKAN1:07:00
4Gendek MartaUNTS1:10:40
5Chwiejczak DorotaIndywidualna1:21:04
6Modzelewski MateuszUKS Siódemka1:27:49
7Pułczyńska Agnieszka75WKS Wawel1:37:07
8Visnes MariaIndywidualna1:53:29
9Erdal CamillaIndywidualna1:54:47
 
Kosińska Zofia80niezarejestrowanaabs
Ludwiczak KarolinaIndywidualnaabs
Dudek Izabelaabs
 
 
 
OPEN2 (17)5,1 km 0 m10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Erdal Martin96Samnanger IL46:04
2Szymon MelzerUKS Siódemka52:29
3Mrozowski PrzemekUKS Siódemka56:01
4Kizerwetter Małgorzata86niezarejestrowana57:59
5Chugunov Vladimir60Kaliningrad1:02:19
6Opanowicz Kamila90UKS Siódemka1:05:27
7Swęda MarcinIndywidualna1:07:10
8Tikhomirov Maxim76Omega RUS1:09:51
9Chabiera TomaszIndywidualna1:15:17
10Daruk Mariusz86indywidualnie1:22:19
11Szrama Dariusz96PUKS Młode Orły1:22:30
12Typańska Monika76indywidualnie1:24:30
13Filipiak Agnieszka7504413KS Hades1:32:44
 
Różycka-Pustkowska BarbaraIndywidualnankl
Pustkowski WojtekIndywidualnankl
Mielnik Łukasz77Indywidualnaabs
Kulaszewicz JoannaIndywidualnaabs