Baltic Cup 2019niedz. 05.05.2019 13:32
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Wyniki - Etap 3 long (70%)stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (15)7,9 km21 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Wensław Mateusz8700153UKS Azymut 4553:01
2Galicz Karol8601853BKS Wataha55:56
3Kalata Michał10 BKPanc1:02:46
4HOSOKAWA TOMOKI91Tokiwa Forest Runners1:05:09
5TANAKA TAIKI95Tokiwa Forest Runners1:12:37
6Galitsyn Aleksandr91KSO Korshunyata1:13:19
7Czernow Sergej86Kaliningrad1:13:55
8TAKESHITA HARUTAKA99Tokiwa Forest Runners1:23:39
9Koguciuk Konrad9103298KU AZS UMCS1:24:24
10Filipiak Mateusz9804415KS Hades1:29:01
11ISHIWA TAKASHIGE88Tokiwa Forest Runners1:43:53
12NAKAZAWA HIRONORI90Tokiwa Forest Runners1:54:04
 
Hewelt Maciej9000162UKS Azymut 45abs
Jarovoi Sergei84UKS Azymut 45abs
Dudek Wojciech9401171PUKS Młode Orłyabs
 
 
 
M20 (9)6,2 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Płóciennik Konrad0001785UKS Azymut Pabianice45:11
2Gładecki Dawid0003729UKS OSiR47:06
3Żurek Grzegorz0002112UKS Siódemka50:23
4Reniecki Franciszek3566UMKS Kwidzyn53:50
5Ogdowski Bartłomiej0002118UKS Siódemka54:57
6Tikhomirov Alexey00Omega RUS1:36:55
 
Kuźba Jakub0002165UKS Siódemkankl
Kijak Jakub0002994WKS Wawelabs
Zamojski Rafał0002529UKS Siódemkaabs
 
 
 
M18 (5)5,2 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Michalak Kacper0102980UNTS44:16
2Olszewski Bartłomiej0202572UNTS45:02
3Pudełek Błażej02LKS Górzanka Nawojowa Góra47:21
4Andrzejczak Maciej0202192UKS Azymut Pabianice51:31
 
Życzkowski Jakub0202530UKS Siódemkaabs
 
 
 
M16 (13)4,9 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Sztranek Jan0302653UKS Azymut Pabianice41:21
2Nowak GrzegorzUKS Azymut 4545:42
3Czyński Miłosz0403443KOS BnO53:36
4Wołek Stanisław0403557UNTS55:18
5Bielecki Michał0402855UKS Siódemka1:00:12
6Żesławski Mateusz0403200WKS Wawel1:02:14
7Tarnawski Jan0303834WKS Wawel1:04:27
8Wilk Wiktor0403362UMKS Kwidzyn1:06:17
9Banach Piotr0302846UMKS ORKAN1:06:20
10Górski Patryk0404541UKS OSiR1:22:47
11Kujda Bartosz03Osielsko1:30:19
12Sobiepanek Maksymilian03759UKS OSiR1:36:17
 
Kotkowiak Piotr0403665KOS BnOnkl
 
 
 
M14 (25)3,0 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Maciejewski Bartłomiej0603943BKS Wataha26:50
2Antonowicz Jan0502385UNTS29:24
3Podworski Kacper0502780UKS OSiR32:53
4Sztranek Maciej0603562UKS Azymut Pabianice33:13
5Majowski Jan0503502UKS OSiR33:20
6Żesławski Jakub0503201WKS Wawel33:42
7Lisiak Adam0503049UKS Orientuś35:58
8Cepurdej Wladyslaw0604184UMKS Kwidzyn39:03
9Kurzyp Michał0603271MKS MOS39:56
10Didorenko Mikhail06Korshunyata40:54
11Bublik Piotr0504018WKS Wawel43:14
12Dąbrowski Karol0503907UKS OSiR44:51
13Kwiatkowski Olaf0503968KOS BnO45:55
14Kujda Tymoteusz05Osielsko51:21
15Łącki Jakub0603296UKS OSiR52:21
16Owsiak Stanisław0604364BKS Wataha55:09
17Stopczyński Bartosz0604093BKS Wataha55:55
18Grzegorczyk Borys0604481WKS Wawel57:14
19Wójcik Paweł0502991WKS Wawel57:20
20Grzybowski Maciej0603898UKS Azymut 451:35:13
 
Modzelewski Mikołaj0503840UKS Siódemkankl
pkKonkol MarcinUKS Siódemka1:35:14
Pisarek Kordian0604263WKS Wawelabs
Miłkowski Jakub0603900UKS Azymut 45abs
Kotkowiak Bartosz0603664KOS BnOabs
 
 
 
M12 (23)2,2 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Chodlewski Antoni0803602KS Kościelec Chrzanów17:00
2Krempiński Franciszek0703559UKS Azymut Pabianice18:01
3Klakla Kacper0703608KS Kościelec Chrzanów18:42
4Chodlewski Szymon0803603KS Kościelec Chrzanów20:03
5Tarnowski Przemysław0703939WKS Wawel21:41
6Droń Wiktor0703764UMKS Kwidzyn22:13
7Kociuba Wiktor0804002MKS MOS22:21
8Wodzicki Filip0704646MKS MOS22:53
9Pękal Mikołaj3569UMKS Kwidzyn23:10
10Zaremba Adam0703567UMKS Kwidzyn23:41
11Ludwin Jakub0703610KS Kościelec Chrzanów24:47
12Mordarski Oskar0803628UKS Patria26:56
13Wasilewski Antoni0804441UKS OSiR27:15
14Kuzhelko Andrei07Korshunyata29:17
15Rygielski Wiktor0703570UMKS Kwidzyn29:43
16Motała Piotr0804552UKS Siódemka30:33
17Perfikowski Paweł0703568UMKS Kwidzyn31:51
18Kwieciński Konrad0704493PUKS Młode Orły35:40
19Duplak Maciej0703621UKS Patria43:53
20Banach Kacper08WKS Grunwald46:51
21Majewski JakubUKS Siódemka1:23:17
 
Żmij SzymonThe Vipersabs
Młynarczyk Maksymilian0703711UKS Orientuśabs
 
 
 
M10 (7)1,6 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Pułczyński Jeremi0904019WKS Wawel14:57
2Pekal Paweł4444UMKS Kwidzyn19:31
3Maksimovich Aleksandr09Korshunyata21:06
4Zhilin Timofey10X-race.info27:32
5Droń Wojciech1004510UMKS Kwidzyn29:38
6Jędras Jakub1104509UMKS Kwidzyn34:06
 
Indyka Jan10WKS Wawelnkl
 
 
 
M35 (14)5,2 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Kociuba Marek80Mos Wrocław44:07
2Łącki Łukasz8201673UKS OSiR44:47
3Suchenia Piotr80inov-8 team / runpassion.pl te45:09
4Jędras Przemysław8103694UMKS Kwidzyn48:58
5Wiśniewski Paweł7402932WKS Wawel55:43
6Pisarski Patryk4692Indywidualny Dolnośląskie59:18
7Mioduszewski Mateusz7603970Indywidualny Mazowsze1:18:07
8Łaski Tomasz4691MKS Metalowiec1:28:01
9Pańkowski Mateusz8403160UKS Technik Ruciane-Nida1:32:44
 
Patejko Przemysław8200530KS Spójnia Warszawankl
Lesisz Kamil3904UNTSnkl
Indyka Maciej8002684WKS Wawelabs
Lepka Bartosz82Słomiane Bambusyabs
Stężycki Grzegorz8210 BKPancabs
 
 
 
M40 (18)4,8 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Nowak Jacek7600143UKS Azymut 4536:47
2Tadejewski Paweł7900904UMKS ORKAN40:09
3Golinowski Paweł790289210 BKPanc42:19
4Majewski Marek7703343PUKS Młode Orły45:47
5Sołowiej Stanisław7502494KU AZS UMCS51:43
6Biolik Grzegorz76UNTS52:54
7Kujda Arkadiusz791 Brygada Logistyczna54:58
8Mol Krzysztof7502866HKS Azymut58:39
9Zhilin Denis69X-race.info59:57
10Duda Tomasz7604529UKS Traper1:01:18
11Karachev Aleksandr77OK Kaliningrad1:03:29
12Sitnicki Mariusz0437910 BKPanc1:03:48
13Perfikowski Piotr7604190UMKS Kwidzyn1:04:49
14Droń Grzegorz7904351UMKS Kwidzyn1:17:30
15Paruszewski Marek3905Indywidualni Pomorskie1:22:10
 
Żmij JacekThe Vipersabs
Ramotowski Mariusz6815 Giżycka Brygada Zmechanizowabs
Uryga Sławomir77WKS Wawelabs
 
 
 
M45 (20)4,5 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Błachut Igor7302679Stowarzyszenie Team 360 stopni35:54
2Nowak Remigiusz7200907KS Hades37:05
2Krasuski Marcin7202688KS OK!Sport37:05
4Žičkis Rolandas70Takas OK, Litwa38:22
5Gronostaj Grzegorzindywidualnie40:45
6Gliszczyński Janusz72GLICHA TEAM40:48
7Banach Krzysztof7401440UMKS ORKAN40:51
8Mianowski Rafał7302068UNTS41:52
9Sychev DmitriiBryansk43:19
10Doliński Grzegorz7203143BKS Wataha47:12
11Poltoratskyi DenysUkraina47:59
12Szczygieł Marcin7104648MKS MOS49:01
13Krasuski Bartłomiej7002210Stowarzyszenie Team 360 stopni49:03
14Mikhaylov VictorOdessa Team52:54
15Staszak Artur7002013UNTS55:06
16Kalsztein Karol7400985PKO Harpagan1:01:32
17Lisiak Paweł7403251UKS Orientuś1:06:34
 
Filipiak Marek7304414KS Hadesnkl
Typański Roman719BKPancnkl
PLESINSKI MARIUSZ7310BKPancabs
 
 
 
M50 (17)4,2 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Bartczak Jarosław6800743UMKS ORKAN39:29
2Urbaniak Krzysztof6700522Indywidualny Mazowsze43:43
3Słoński Marek6903192WKS Wawel45:24
4Michalak Tomasz6902981UNTS45:27
5Korshunov Evgenii68Korshunyata45:35
6Lovas Bjorn P.66Nidarost OK47:29
7Wrzesiński Krzysztof6801138WKS Śląsk48:08
8Erdal Arne69Samnanger IL48:59
9Wysocki Romuald68CSWiCH Wrocław49:02
10Bączek Dariusz6504013UKS Technik Ruciane-Nida49:13
11Kluska Wojciech68MKS Skarmat51:25
12Żesławski Wojciech6703660WKS Wawel52:34
13Pupiec MariuszUKS Siódemka52:39
14ROBINSON Richard68ASUB58:41
15Forystek Józef6602080WKS Wawel1:01:40
16Witkowski Zbigniew69indywidualnie1:06:32
17Olas Jacek6900422UKS Orientuś1:09:35
 
 
 
M55 (9)4,1 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Wołowczyk Marek6300113UNTS39:44
2Dyzio Włodzimierz6101533WKS Wawel40:33
3Niessner Piotr6302725WKS Wawel41:06
4Klawczyński Zbigniew3895UMKS Kwidzyn42:29
5Młynarczyk Piotr6403294UKS Orientuś44:04
6Mikielski Marek6000136UMKS ORKAN51:52
7Wołek Andrzej6403555UNTS57:53
8Czerkawski Wacław6001496UKS Sparta Czyżowice1:03:33
 
Mossakowski Przemysław6001758Indywidualny Mazowszeabs
 
 
 
M60 (17)4,0 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Mamis Girts58Mona OK38:41
2Kryjomski Jerzy5800963KS Kościelec Chrzanów41:47
3Krylov BorisPrincip42:43
4Krochmal Andrzej5600528KS Spójnia Warszawa48:22
5Movko Sergei5504047UKS Azymut 4548:52
6Machowski Władysław5900482UKS OSiR49:52
7Wróblewski Tadeusz5800226KS OK!Sport51:49
8Pietrusiński Marek5601323KS Artemis51:56
9Asylov Albert55Kaliningrad54:10
10Cepurdej Aleksandr5804180UMKS Kwidzyn55:13
11Wierciński Piotr5601105MKS Metalowiec56:17
12Solovev Mikhail56PionerSK Pionerskiy56:43
13Olbrycht Janusz5500228Indywidualny Mazowsze1:00:50
14Miroshnichenko Viktor57PionerSK Pionerskiy1:07:33
15Sidoruv Sergej59Dnepr Ukraina1:12:48
16Czechowski Bolesław5500951UMKS ORKAN1:22:38
 
Warmuz Zdzisławniezrzeszonyabs
 
 
 
M65 (11)3,5 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Hartelt Helmut51SSV Planeta Radebeul Germany33:48
2Railimo Matti48SOCHeinola38:41
3Łuński Zbigniew5200132UMKS ORKAN39:46
4Bohaczek Janusz5200135UMKS ORKAN40:49
5Miszewski RomualdIndywidualni Pomorskie40:51
6Szczepański Marek5402509UKS Technik Ruciane-Nida41:43
7Chernykh Vladimir52Kaliningrad43:24
8Mientki Tadeusz5200788UMKS ORKAN44:41
9Gliński Henryk5001324KS Artemis58:48
10Henek Milan53Radioklub Blansko, Czech Repub1:13:50
 
Świerczyński Bogdan5300885KOS Modrzewabs
 
 
 
M70 (7)3,3 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Wasilewski Stanisław4601168PUKS Młode Orły40:19
2Wojtyła Jerzy4801297UMKS ORKAN47:31
3Kmieciński Józef4700069PUKS Młode Orły48:19
4Karachev Sergey48OK Kaliningrad53:16
5Woźniak Henryk4800131UMKS ORKAN54:55
6Patejko Tadeusz4800521KS Spójnia Warszawa58:08
7Gordyshevskiy SemenPetersburg1:11:15
 
 
 
M75 (2)2,9 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Schindler Udo42SSV Planeta Radebeul Germany58:29
2Czabański Edward3900514UKS Azymut 451:27:16
 
 
 
M85 (2)2,2 km8 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Wysocki Stanisław2900523KS Spójnia Warszawa1:06:43
2Zielczyński Mieczysław3000750Indywidualny Mazowsze1:31:54
 
 
 
W21E (7)6,2 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Kosinska Dorota84CO Liege58:44
2Polishchuk Mariya9401962UNTS1:00:12
3Wańczyk Zuzanna9701664PUKS Młode Orły1:03:53
4Kaźmierczak Aneta9500413UKS Orientuś1:04:48
5Suzdalova Marina91-1:11:04
6Jaśkiewicz Magdalena9701783UKS Azymut Pabianice1:13:26
7Nikitczenko Natasza9703250UKS Orientuś1:20:35
 
 
 
W20 (9)5,2 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Cych Agnieszka9902099WKS Śląsk46:41
2Bielecka Aleksandra0002163UKS Siódemka1:06:06
3Deptulska Maria0002366UNTS1:08:11
4Filipczak Natalia0001927PUKS Młode Orły1:18:37
 
Pudełek Michalina00LKS Górzanka Nawojowa Górankl
Dawidowska Natalia9902202UKS Siódemkaabs
Hutsenko Yelyzaveta0004574WKS Wawelabs
Biederman Adrianna0001509WKS Wawelabs
Kreft Oliwia9902203UKS Siódemkaabs
 
 
 
W18 (14)4,7 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Topór Magdalena0102935WKS Wawel47:40
2Bączek Małgorzata0104014WKS Wawel50:18
3Mianowska Julia0102096UNTS54:11
4Olszanka Gabriela0102427KS OK!Sport54:12
5Melzer Zofia0102114UKS Siódemka55:03
6Słońska Zofia0203191WKS Wawel57:16
7Sroka Małgorzata0202200UKS Patria1:00:23
8Jarovaia Elena0204543UKS Azymut 451:06:24
9Dzierwa Hanna0102057KS Kościelec Chrzanów1:12:10
10Staszak Alicja0102136UNTS1:15:34
11Tywonek Julia0104100UKS OSiR1:52:26
 
Żurek Marta0202116UKS Siódemkankl
Deyna Natalia0102622UMKS Kwidzynabs
Susek Julia0102890UKS Siódemkaabs
 
 
 
W16 (16)4,1 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Krempińska Julia0302651UKS Azymut Pabianice43:25
2Powichrowska Ilona0402781UKS OSiR47:09
3Cepurdej Katarzyna0404183UMKS Kwidzyn47:28
4Nitsch Aleksandra0302409UNTS51:17
5Zelek Klaudia0302149UKS Patria53:20
6Cepurdej Nina0304182UMKS Kwidzyn53:21
7Zielińska Oliwia0303217PUKS Młode Orły53:58
8Majewska Maja0403218PUKS Młode Orły59:37
9Hałucha Martyna0404265WKS Wawel1:04:45
10Filipiak Adrianna0304153KS Hades1:05:12
11Błyskosz Magdalena0404269WKS Wawel1:07:13
12Nowak Maria0302922KS Hades1:14:20
13Kwiecień Paulina0404492PUKS Młode Orły1:25:46
 
Rutkowska Magdalena0302854UKS Siódemkankl
Żmij KarolinaThe Vipersabs
Chabiera Lena0302391UNTSabs
 
 
 
W14 (17)2,8 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Lamparska Maja0503832WKS Wawel28:33
2Nowak AniaUKS Azymut 4528:38
3Niessner Pola0703651WKS Wawel30:13
4Michno Marta0503937WKS Wawel36:49
5Słońska Antonina0703190WKS Wawel37:21
6Pułczyńska Hanna0503193WKS Wawel39:20
7Dzwonkowska Paulina0603366UKS OSiR39:30
8Pieragowska Julia0504434UKS Traper40:53
9Pudełek Jowita05LKS Górzanka Nawojowa Góra43:57
10Zawada Zuzanna0603659WKS Wawel44:31
11Ciszek Katarzyna0604290MKS MOS45:33
12Szutko Antonina0504532UKS Traper46:04
13Kurtycz Natalia0504021WKS Wawel47:32
14Rygielska Kinga0504506UMKS Kwidzyn51:42
15Pupiec Agata0503391UKS Siódemka52:01
16Melzer Anna0503295UKS Siódemka57:34
 
Owsianka Wiktoria0503758WKS Wawelabs
 
 
 
W12 (36)2,1 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Borek Alicja0703314UKS Traper15:06
2Biskupska Julia0803646WKS Wawel17:25
3Mikuła Daria0703960KOS BnO17:36
4Olejnik Jaśmina0803938WKS Wawel18:07
5Chabiera Filomena0703856UNTS18:27
6Mikuła Iga0703959KOS BnO18:39
7Mianowska Antonina0703554UNTS19:16
8Oliinyk Yelyzaveta0804023WKS Wawel19:33
9Staniec Julia0804346MKS MOS20:18
10Stefaniak Izabela0703767KOS BnO20:37
11Szczygieł Hanna0702911MKS MOS20:38
12Porzycz Małgorzata0804252UKS Siódemka21:15
13Kuciel Hanna0704295MKS MOS21:30
14Nowak Zofia0803702KS Hades23:10
15Zelek Martyna0803632UKS Patria23:15
16Włodarczyk Wiktoria0803546UKS Traper23:57
17Podgórska Marta0703611KS Kościelec Chrzanów24:38
18Klimczak Olimpia0804482UKS Siódemka25:45
19Łącka Julia0703573UKS OSiR26:45
20Hałucha Milena0703936WKS Wawel26:52
21Ciastoń Oliwia0804312MKS MOS27:10
22Marciniak Weronika0704296MKS MOS28:09
23Masłowska Julia0804311MKS MOS28:45
24Mamala Magdalena0703924UKS Patria30:42
25Łysoń Łucja0804399UKS Siódemka33:27
26Fitrzyk Magdalena0703622UKS Patria33:29
27Jabłońska Amelia0804313MKS MOS39:08
28Lewandowska Antonina0804468UKS Siódemka42:03
29Motylińska Anastazja0804528UKS Traper42:09
30Kubacka Maja0804530UKS Traper42:32
31Barska Pola0804652MKS MOS57:16
32Orlova Olga08Velikiy Novgorod57:32
 
Szmidtka Martyna0804469UKS Siódemkankl
Bielecka Marta0804398UKS Siódemkankl
Wojtas Julia0704262WKS Wawelabs
Trzebiatowska Martyna0704470UKS Siódemkaabs
 
 
 
W10 (5)1,6 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Duda Kornelia0904141UKS Traper15:28
2Wysocka Michalina1004012MKS MOS18:06
3Biskupska Małgorzata10WKS Wawel21:13
4Podgórska Gabriela0904164KS Kościelec Chrzanów25:36
5Klimczak OksanaUKS Siódemka40:59
 
 
 
W35 (14)4,7 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Górnicka-Antonowicz Anna6800091Indywidualny Mazowsze45:52
2Karnia-Biskupska Anna8000828WKS Wawel59:08
3Śliwczyńska Ilona7802347Stowarzyszenie Team 360 stopni1:02:52
4Porzycz Agnieszka8401626UKS Siódemka1:02:55
5Ratajczak Izabela8202891UKS Siódemka1:03:51
6Bańska-Bodziona Aneta0428710 BKPanc1:06:11
7Jabłońska Annaindywidualnie1:08:51
8Gawron Katarzyna8204680WKS Wawel1:12:26
9Vetrova Elena82Velikiy Novgorod1:14:29
10Zbroja-Nowak Justyna8000915KS Hades1:21:11
11Oliinyk AlonaWKS Wawel1:24:23
12Machowska- Łącka Magdalena8303908UKS OSiR1:38:09
 
pkKlimczak-Konkol WiolettaUKS Siódemka56:55
Pabian Patrycja8004188UMKS Kwidzynabs
 
 
 
W40 (13)4,3 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Biolik Agnieszka77UNTS46:20
2Wołek Ewa6801208UNTS51:12
3Konc Katarzyna7502953UKS Azymut Pabianice53:02
4Roszak MajaUMKS Kwidzyn54:04
5Marek Agnieszka74indywidualnie1:00:02
6Orlova Anna76Velikiy Novgorod1:04:57
7Kędzior Katarzyna7504177UMKS Kwidzyn1:05:56
8Banach Janina7604498UMKS ORKAN1:19:41
9Słońska Bogusława7603655WKS Wawel1:20:12
10Kuznetsova Olga77Velikiy Novgorod1:29:54
 
YAHIRO YUMIE71Tokiwa Forest Runnersabs
Żmij SylwiaThe Vipersabs
KATAYAMA YASUKO72Tokiwa Forest Runnersabs
 
 
 
W45 (8)4,1 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Nowak Beata7300144UKS Azymut 4546:03
2Wysocka Joanna7101400WKS Śląsk55:47
3Deptulska AgnieszkaUNTS1:05:02
4Perfikowska Aleksandra7404191UMKS Kwidzyn1:07:53
5Mianowska Dorota7402405UNTS1:08:10
6Staszak Anna7002418UNTS1:16:53
7Ianchenkova Tatiana73OK Kaliningrad1:25:03
 
Trykozko Urszula6902691Stowarzyszenie Team 360 stopniabs
 
 
 
W50 (7)3,5 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Bugaj Teresa6803313WKS Wawel46:03
2Wołowczyk Mariola6800112UNTS47:36
3Kurzyp Anna68indywidualnie53:55
4Temnikova OlgaPrincip1:05:43
5Dyzio Anna6803433WKS Wawel1:09:33
6Wołek Małgorzata6603556UNTS1:10:18
7AUGHUET Laurence69ASUB1:23:20
 
 
 
W55 (5)3,3 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Czerkawska Urszula6201495UKS Sparta Czyżowice44:29
2Movko Marina6003901UKS Azymut 4544:50
3Chernysheva Tatiana63OK Kaliningrad1:00:01
 
Semenova ElenaPetersburgnkl
Zenchenko Tamara60Dnepr Ukrainaabs
 
 
 
W60 (9)2,9 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Miroshnichenko Elena59PionerSK Pionerskiy45:18
2Biziuk Halina5701154UMKS ORKAN46:33
3Soloveva Elena58PionerSK Pionerskiy47:37
4Mikielska Danuta5900138UMKS ORKAN53:48
5Lewoń Ewa5500129UMKS ORKAN1:01:31
6Wróblewska Bogna5800225KS OK!Sport1:04:55
7Łuńska Regina5600133UMKS ORKAN1:08:29
8Lazareva Natalia5503899UKS Azymut 451:11:00
9Olbrycht Anna5600229Indywidualny Mazowsze1:47:49
 
 
 
W65 (3)2,8 km8 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Czabańska Małgorzata5200233UKS Azymut 4558:12
2Asylova Alla54Kaliningrad1:01:53
3Henkova Svatava54Radioklub Blansko1:10:24
 
 
 
M21S (10)4,9 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Lubkiewicz Tomasz8700169WKS Wawel42:53
2Łubis Michał8502657UKS Azymut Pabianice47:44
3Temnikov IlyaPrincip54:22
4Krempiński Piotr7602652UKS Azymut Pabianice55:55
5Oliinyk IlliaWKS Wawel57:35
6Spadik Mateusz8904504UMKS Kwidzyn1:01:54
7Kożyczkowski Edward85Bolszewo1:02:58
8Kluska Rafał98MKS Skarmat1:07:41
 
Torchała Mariusz9302625UMKS Kwidzynabs
Semenov PeterPetersburgabs
 
 
 
W21S (11)4,5 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Durzyńska Katarzyna9203584HKS Azymut45:13
2Kocińska Agnieszka8700508UMKS ORKAN47:55
3Chęcińska Angelika9303733UKS Azymut 4548:02
4Biniecka Małgorzata8700339UKS Azymut Pabianice49:03
5Pacek Karolina8802346Indywidualny Mazowsze50:38
6Patejko Patrycja8800542KS Spójnia Warszawa59:32
7Gilinowska Ela895 Pułk Artylerii1:09:17
8Bakhowska NataliaIndywidualna1:31:51
 
Bąkowska Dominika9204215PKO Harpagannkl
Wiercińska Anna8802670MKS Metalowiecnkl
Korczyc Anna9410 BKPancabs
 
 
 
10N (8)1,5 km5 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Łaska AmeliaMKS Metalowiec16:45
2Bączek Jędrzej10UKS Technik Ruciane-Nida17:58
3Kmiecińska Maria0904443PUKS Młode Orły21:37
4Duda Łukasz1104142UKS Traper28:35
5Błachut OlgierdIndywidualna28:45
 
Mielnik LilaIndywidualnaabs
Uryga Artur10WKS Wawelabs
Mielnik StanisławIndywidualnaabs
 
 
 
10R (32)1,5 km5 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Szymerowska EmiliaUKS Siódemka13:12
2Kujda Remigiusz12Osielsko13:46
3Tadejewski Nikodem1204497UMKS ORKAN13:57
4Wolny MaciejMMRP13:58
5Kosińska ZofiaIndywidualna14:26
6Wolny Michałniezrzeszony14:27
7Tikhomirov Ivan11Omega RUS16:32
8Kmieciński Franciszek1204533PUKS Młode Orły16:44
9Carette RodolpheMMRP16:59
10Wolny PiotrMMRP17:02
11Jabłońska PaulinaMos Wrocław17:24
12Błażuk PolaMos Wrocław17:25
13Gronostaj Natalia0904348MKS MOS19:24
14Opanowicz MajaUKS Siódemka20:14
15Kizerwetter Mikołaj10MMRP20:34
16Gronostaj SebastianIndywidualna20:35
17Banach Zuzanna13WKS Grunwald22:45
18Konkol AleksanderUKS Siódemka23:12
19Patejko Zuzanna12KS Spójnia Warszawa25:46
20Opanowicz KubaUKS Siódemka27:06
21Richert MajaUKS Siódemka30:17
22Ławrynowicz LenaUKS Siódemka31:19
23Patejko Jan16KS Spójnia Warszawa31:29
24Chęciński Maksymilian15UKS Azymut 4533:21
25Forystek Codi i Kasia15WKS Wawel33:29
26Pustkowska JagodaIndywidualna33:30
27Augustyniak Amelia BlankaUKS Siódemka42:41
28Pustkowska MalinaIndywidualna44:06
 
Uryga Adam12WKS Wawelabs
Życzkowski KarolUKS Siódemkaabs
Szymerowska CelinaUKS Siódemkaabs
Życzkowska NataliaUKS Siódemkaabs
 
 
 
OPEN1 (11)2,5 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Opanowicz Krzysztof88UKS Siódemka23:00
2Antonowicz MilaIndywidualna26:02
3Ratajczak Piotr6901504UMKS ORKAN27:40
4Gendek MartaUNTS43:46
5Chwiejczak DorotaIndywidualna51:13
6Pułczyńska Agnieszka75WKS Wawel1:14:58
7Visnes MariaIndywidualna1:37:03
8Erdal CamillaIndywidualna1:38:11
 
Kosińska Zofia80niezarejestrowanaabs
Ludwiczak KarolinaIndywidualnaabs
Dudek Izabelaabs
 
 
 
OPEN2 (18)4,8 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Olech PrzemysławUKS Siódemka0:00
2Erdal Martin96Samnanger IL54:28
3Kizerwetter Małgorzata86niezarejestrowana59:05
4Mydlarski jarosławPKO Harpagan59:50
5Opanowicz Kamila90UKS Siódemka1:08:59
6Chugunov Vladimir60Kaliningrad1:15:18
7Kulaszewicz JoannaIndywidualna1:17:36
8Deptulski TomaszUNTS1:21:07
9Tikhomirov Maxim76Omega RUS1:24:48
10Szrama Dariusz96PUKS Młode Orły1:42:14
11Typańska Monika76indywidualnie1:42:55
12Filipiak Agnieszka7504413KS Hades2:06:00
13Daruk Mariusz86indywidualnie2:06:23
 
Mrozowski PrzemekUKS Siódemkankl
Swęda MarcinIndywidualnaabs
Mielnik Łukasz77Indywidualnaabs
Szymon MelzerUKS Siódemkaabs
Chabiera TomaszIndywidualnaabs