Baltic Cup 2019 Sprintczw. 02.05.2019 20:34
UKS Siódemka RumiaRumia
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10R (13)1,5 km 0 m12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Modzelewski MateuszUKS Siódemka21:09
2Roman AntoniaUKS Siódemka21:35
3Kujda RemigiuszOsielsko21:49
4Ludwiczak Kornelindywidualnie22:20
5Maksimovich AleksandrKorshunyata23:19
6Witkowska Agataindywidualnie24:30
7Ławrynowicz LenaUKS Siódemka24:55
8Romanowska WeronikaUKS Siódemka24:58
9Tikhomirov IvanClub - Omega Rus34:38
10Życzkowski KarolUKS Siódemka38:31
11Pustkowska Basiaindywidualnie38:39
12Pustkowski Wojciechindywidualnie50:57
 
Życzkowska NataliaUKS Siódemkankl
 
 
 
M12 (13)1,8 km 0 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Ludwin JakubKS Kościelec Chrzanów17:43
2Klakla KacperKS Kościelec17:47
3Chodlewski AntoniKS Kościelec18:19
4Tarnowski PrzemoWKS Wawel19:43
5Pułczyński JeremiWKS Wawel21:26
6Chodlewski SzymonKS Kościelec Chrzanów23:01
7Kuzhelko AndreiKorshunyata24:24
8Mordarski OskarUKS Patria25:50
9Zhilin TimofeyX-race.info26:05
10Żmij SzymonThe Vipers34:46
11Duplak MaciejUKS Patria37:16
12Majewski KubaUKS Siódemka43:17
 
Motała PiotrUKS Siódemkaabs
 
 
 
M14 (15)2,3 km 0 m15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Maciejewski BartłomiejBKS Wataha Warszawa16:00
2Wójcik PawełWKS Wawel17:32
3Żesławski JakubWKS Wawel18:25
4Bublik PiotrWKS Wawel19:52
5Owsiak, StanisławBKS Wataha Warszawa21:45
6Didorenko MikhailKorshunyata23:07
7Kwiatkowski OlafKOS BnO Szczecin23:12
8Kujda TymoteuszOsielsko23:25
9Grzegorczyk BorysWKS Wawel23:53
10Kotkowiak BartoszKOS BnO Szczecin24:12
11Modzelewski MikołajUKS Siódemka26:08
 
Stopczyński BartoszBKS Wataha Warszawankl
pkKonkol MarcinUKS Siódemka44:48
Antonowicz JanUNTS Warszawaabs
Pisarek KordianWKS Wawelabs
 
 
 
M16/18 (8)3,0 km 0 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Olszewski BartłomiejUNTS Warszawa23:06
2Żesławski MateuszWKS Wawel24:21
3Czyński MiłoszKOS BnO Szczecin25:20
4Tarnowski JanWKS Wawel29:06
5Kotkowiak PiotrKOS BnO Szczecin31:10
6Bielecki MichałUKS Siódemka38:24
7Kujda BartoszOsielsko41:38
 
Pierzchała MichałUNTS Warszawaabs
 
 
 
M20/21/35 (20)3,6 km 0 m23 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Galicz KarolBKS Wataha Warszawa24:01
2Hosokawa TomokiTokiwa Forest Runners25:17
3Ogdowski BartłomiejUKS Siódemka25:21
4Kożyczkowski EdwardBolszewo26:18
4Lesisz KamilUNTS Warszawa26:18
6Dudek WojciechPUKS27:05
7Galitsyn AlexandrKorshunyata27:19
8Filipiak MateuszKS Hades Poznań28:51
9Mazan BartłomiejWKS Śląsk Wrocław28:59
10Tanaka TaikiTokiwa Forest Runners29:10
11Erdal MartinClub Samnanger iI30:27
12Czernow SergiejKaliningrad31:21
13Koguciuk Konradind32:00
14Ishiwa TakeshigeTokiwa Forest Runners32:50
15Takeshita HarutakaTokiwa Forest Runners33:15
16Nakazawa HironoriTokiwa Forest Runners36:36
17Tikhomirov AlexeyClub - Omega Rus42:43
18Semenov PeterPetersburg54:03
 
Temnikov IlyaPrincipabs
Zamojski PawełUKS Siódemkaabs
 
 
 
M40/45 (14)3,1 km 0 m16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Sychev DmitriiBryansk25:23
2Mianowski RafałUNTS Warszawa26:01
3Sołowiej Stanisławind26:51
4Filipiak MarekKS Hades Poznań28:14
5Zhilin DenisX-race.info28:28
6Kujda Arkadiusz1 Brygada Logistyczna28:56
7Doliński GrzegorzBKS Wataha Warszawa29:05
8Żmij JacekThe Vipers29:43
9Mol Krzysztofklub 5 pułk artylerii Sulechów29:46
10Biolik GrzegorzUNTS Warszawa29:47
11Staszak ArturUNTS Warszawa30:51
12Ramotowski Mariusz15 Giżycka Brygada Zmechanizow33:32
13Paruszewski Marekindywidualnie36:07
14Tikhomirov MaximClub - Omega Rus40:39
 
 
 
M50/55 (9)2,2 km 0 m14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Słoński MarekWKS Wawel19:44
2Niessner PiotrWKS Wawel20:30
3ROBINSON RichardASUB21:03
4Żesławski WojciechWKS Wawel21:11
5Korshunov EvgeniiKorshunyata21:42
6Erdal ArneClub Samnanger iI25:59
7Witkowski Zbigniewind29:33
 
Wołowczyk MarekUNTS Warszawaabs
Forystek JózefWKS Wawelabs
 
 
 
M60/65 (11)2,3 km 0 m12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Kryjomski JerzyKS Kościelec Chrzanów21:50
2Railimo MattiSOCHeinola Finland22:32
3Harteit HelmutSSV Planeta Radebeul22:54
4Miszewski Romualdindywidualnie23:13
5Krylov   BorisPrincip26:19
6Solovev MikhailPionerSK27:47
7Milan HenekRadioklub Blansko38:01
8Miroshnichenko ViktorPionerSK38:51
 
Lazarev SergeiAzymut 45 Gdyniankl
Chernykh VladimirKaliningraddysk.
Girts MamisMona OK.-Latviaabs
 
 
 
M70+ (2)1,8 km 0 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Schindler UdoSSV Planeta Radebeul27:04
2Gordyshevskiy SemenPetersburg27:50
 
 
 
W12 (21)1,8 km 0 m15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Biskupska JuliaWKS Wawel15:40
2Olejnik JaśminaWKS Wawel15:54
3Chabiera FilomenaUNTS Warszawa16:11
4Podgórska MartaKS Kościelec17:19
5Oliinyk LizaWKS Wawel17:45
6Mianowska AntoninaUNTS Warszawa17:52
7Hałucha MilenaWKS Wawel19:03
8Klimczak OlimpiaUKS Siódemka21:16
9Porzycz MałgorzataUKS Siódemka23:09
10Orlova OlgaVelikiy Novgorod23:45
11Zelek MartynaUKS Patria24:27
12Podgórska GabrysiaKS Kościelec25:31
13Trzebiatowska MartynaUKS Siódemka26:02
14Mamala MadziaUKS Patria28:19
15Klimczak OksanaUKS Siódemka32:06
16Szmidtka MartynaUKS Siódemka38:36
17Bielecka MartaUKS Siódemka40:21
18Roman ZuzannaUKS Siódemka41:57
19Lewandowska AntoninaUKS Siódemka42:23
 
Łysoń ŁucjaUKS Siódemkankl
Fitrzyk MadziaUKS Patriankl
 
 
 
W14 (15)2,0 km 0 m15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Lamparska MajaWKS Wawel14:48
2Niessner PolaWKS Wawel14:58
3Mikuła IgaKOS BnO Szczecin16:25
4Słońska AntosiaWKS Wawel16:51
5Mikuła DariaKOS BnO Szczecin17:39
6Zawada ZuziaWKS Wawel18:58
7Kurtycz NataliaWKS Wawel19:07
8Pułczyńska HannaWKS Wawel19:43
9Pupiec AgataUKS Siódemka19:45
10Stefaniak IzabelaKOS BnO Szczecin20:29
11Michno MartaWKS Wawel20:30
12Melzer AnnaUKS Siódemka21:52
13Romanowska AlicjaUKS Siódemka27:35
14Golinowska AleksandraAzymut Mochy44:15
 
Meńko Olaindywidualnienkl
 
 
 
W16/18 (12)2,6 km 0 m14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Mianowska JuliaUNTS Warszawa22:19
2Żurek MartaUKS Siódemka22:39
3Chabiera LenaUNTS Warszawa22:57
4Nitsch AleksandraUNTS Warszawa23:25
5Filipiak AdriannaKS Hades Poznań25:28
6Jarovaia ElenaAzymut 45 Gdynia25:55
7Staszak AlicjaUNTS Warszawa27:40
8Hałucha MartynaWKS Wawel29:00
9Żmij KarolinaThe Vipers29:06
10Błyskosz MagdaWKS Wawel33:22
11Gendek MartaUNTS Warszawa39:20
12Rutkowska MagdaUKS Siódemka42:21
 
 
 
W20/21/35 (9)3,3 km 0 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Dawidowska NataliaUKS Siódemka28:16
2Durzynska Katarzyna5 Pułk Artylerii Sulechów29:56
3Bielecka AleksandraUKS Siódemka31:20
4Gawron KasiaWKS Wawel35:33
5Vetrova ElenaVelikiy Novgorod39:51
6Golinowska Elżbieta5 Pułk Artylerii Sulechów46:28
 
Kreft OliwiaUKS Siódemkankl
Polishchuk MariyaUNTS Warszawaabs
Opanowicz KamilaUKS Siódemkaabs
 
 
 
W40/45 (14)2,8 km 0 m16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Biolik AgnieszkaUNTS Warszawa20:54
2Mianowska DorotaUNTS Warszawa24:59
2Bugaj TeresaWKS Wawel24:59
4Yahiro YumieTokiwa Forest Runners26:43
5Orlova AnnaVelikiy Novgorod27:34
6Staszak Aniaindywidualnie27:56
7Filipiak AgnieszkaKS Hades Poznań30:11
8Słońska BogusiaWKS Wawel30:48
9Katayama YasukoTokiwa Forest Runners33:35
10Kuznetsova OlgaVelikiy Novgorod34:18
11IANCHENKOVA TATIANAKaliningrad36:47
12Żmij SylwiaThe Vipers40:21
 
Wołek EwaUNTS Warszawaabs
Wołowczyk MariolaUNTS Warszawaabs
 
 
 
W50/55 (5)2,2 km 0 m12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1AUGHUET LaurenceASUB24:41
2Movko MarinaAzymut 45 Gdynia26:38
3Chernysheva TatianaOK. Kaliningrad27:40
4Semenova ElenaPetersburg34:53
5Temnikova OlgaPrincip35:06
 
 
 
W60+ (4)2,0 km 0 m14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Soloveva ElenaPionerSK20:45
2Lazareva NataliaAzymut 45 Gdynia24:20
3Miroshnichenko ElenaPionerSK27:23
4Henkova SvatavaRadioklub Blansko30:04
 
 
 
OPEN (6)2,6 km 0 m14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.Nr PZOSKlubCzas
1Placek MagdalenaUKS Siódemka43:17
2Dudek IzabelaPUKS43:57
3Pułczyńska AgnieszkaWKS Wawel45:10
4Erdal CamillaSammanger IL54:45
5Visnes MariaSammanger IL54:47
 
Szwed SylweriuszWKS Waweldysk.