XXV Puchar Bałtykupt. 21.08.2020 18:27
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Wyniki z międyczasami - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (12)5,8 km 210 m25 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(34)3(39)4(38)5(35)6(42)7(37)8(78)9(43)10(44)11(45)12(46)13(47)14(48)
15(49)16(50)17(51)18(52)19(75)20(54)21(74)22(57)23(58)24(59)25(100)Meta
 
1363Kalata Michał34:110:562:013:054:025:506:538:0910:1512:1213:0514:3216:0417:4118:56
10BKPanc0:561:051:040:571:481:031:162:061:570:531:271:321:371:15
20:1321:3722:2224:2125:4627:0228:3231:3632:2833:1834:0434:11
1:171:240:451:591:251:161:303:040:520:500:460:07
23Galicz Karol35:010:581:382:353:135:196:207:429:4111:4012:3514:1215:5617:3019:10
BKS Wataha, Warszawa0:580:400:570:382:061:011:221:591:590:551:371:441:341:40
20:3522:1423:0125:0126:3527:4729:1832:1633:1734:1234:5535:01
1:251:390:472:001:341:121:312:581:010:550:430:06
32Bernaciak Aleksander35:190:591:272:243:025:236:257:429:3811:3112:2714:1016:0117:3619:01
WKS Śląsk, Wrocław0:590:280:570:382:211:021:171:561:530:561:431:511:351:25
20:2822:0122:4824:4226:1627:3829:1432:2633:2834:2335:1235:19
1:271:330:471:541:341:221:363:121:020:550:490:07
41Hewelt Maciej37:550:511:252:274:106:137:208:3710:4713:0314:0315:3817:2519:1720:52
UKS Azymut 45, Gdynia0:510:341:021:432:031:071:172:102:161:001:351:471:521:35
22:2524:0824:5927:0628:3829:5931:3634:5135:5836:5737:4937:55
1:331:430:512:071:321:211:373:151:070:590:520:06
54Dudek Wojciech38:590:531:322:333:255:296:458:1010:2112:3313:3715:2117:1519:3721:12
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz0:530:391:010:522:041:161:252:112:121:041:441:542:221:35
22:4624:2825:1827:2228:5430:1832:1336:0237:0538:0138:5238:59
1:341:420:502:041:321:241:553:491:030:560:510:07
65Jankowiak Paweł43:522:293:115:426:248:289:4011:0613:3616:3217:3219:5321:5123:4225:06
Indywidualnie Wielkopolskie2:290:422:310:422:041:121:262:302:561:002:211:581:511:24
26:5028:2429:1231:2133:0634:4136:4440:4941:5042:4843:4543:521:27
1:441:340:482:091:451:352:034:051:010:580:570:07*31
7337Charuba Łukasz45:271:161:573:124:336:589:3511:1013:4416:2017:2819:2321:4824:2826:08
UKS Orientuś, Łódź1:160:411:151:212:252:371:352:342:361:081:552:252:401:40
27:5329:4030:4532:5534:3836:2238:2142:1043:2044:2345:1845:27
1:451:471:052:101:431:441:593:491:101:030:550:09
87Filipiak Mateusz49:302:573:234:325:2010:1311:4313:4916:2319:2121:0023:2025:3828:1930:05
KS Hades, Poznań2:570:261:090:484:531:302:062:342:581:392:202:182:411:46
31:5633:3534:4337:1038:4740:2442:3446:1147:2148:2449:2249:30
1:511:391:082:271:371:372:103:371:101:030:580:08
9364Kraszewski Przemysław51:031:101:454:225:1613:2114:4916:1718:2820:3821:4225:4128:0730:0731:53
10BKPanc1:100:352:370:548:051:281:282:112:101:043:592:262:001:46
34:0135:3436:2838:3840:2741:5643:5247:3948:4950:0150:5551:03
2:081:330:542:101:491:291:563:471:101:120:540:08
10369Iefymenko Oleksandr1:11:301:402:434:365:408:4411:3715:4018:4722:5324:3827:3430:4035:3441:04
Indywidualny1:401:031:531:043:042:534:033:074:061:452:563:064:545:30
44:0747:0748:2952:5255:1257:511:01:151:06:251:08:161:09:521:11:201:11:3033:55
3:033:001:224:232:202:393:245:101:511:361:280:10*75
11371Wdowiak Robert1:19:142:143:345:397:1011:3313:3316:0520:5824:3227:0530:2234:0037:2741:32
Rodzinna Grupa Rowerowa2:141:202:051:314:232:002:324:533:342:333:173:383:274:05
44:5051:5353:5558:291:02:031:04:441:08:031:14:351:16:211:18:021:19:061:19:143:09
3:187:032:024:343:342:413:196:321:461:411:040:08*33
126Grabowski Bogusz1:26:161:482:394:506:3410:4112:2814:4418:4521:5924:0228:1131:3244:5846:53
15.GBZ1:480:512:111:444:071:472:164:013:142:034:093:2113:261:55
49:2551:3652:561:00:401:02:591:04:451:13:481:18:491:24:071:25:071:26:091:26:16
2:322:111:207:442:191:469:035:015:181:001:020:07
 
 
 
M18 (5)4,8 km 160 m20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(60)3(35)4(36)5(75)6(47)7(52)8(51)9(50)10(49)11(48)12(63)13(46)14(74)
15(43)16(42)17(57)18(58)19(65)20(100)Meta
 
112Gąsior Rafał44:541:363:257:299:2312:0812:5714:1618:1719:1921:3223:5226:4429:0232:09
UMKS, Kwidzyn1:361:494:041:542:450:491:194:011:022:132:202:522:183:07
34:1335:2640:3142:0843:5944:4844:5443:30
2:041:135:051:371:510:490:06*59
29Tarnawski Janek52:022:204:498:4314:5318:4819:5721:4224:4526:0028:3430:5334:4837:0040:27
Kadra Małopolski2:202:293:546:103:551:091:453:031:152:342:193:552:123:27
42:3743:5647:1749:1850:5251:5652:02
2:101:193:212:011:341:040:06
311Pudełek Błażej57:063:475:289:2411:2714:0014:5116:0934:3435:3437:1839:5841:1643:2446:42
LKS Górzanka, Nawojowa Góra3:471:413:562:032:330:511:1818:251:001:442:401:182:083:18
48:3449:5652:5454:1456:0556:5857:0618:4622:4425:0627:2528:5231:39
1:521:222:581:201:510:530:08*50*50*49*48*63*47
55:28
*59
413Kubisiak Witold1:04:432:165:2210:5815:2026:0428:3630:1733:4935:1237:2741:4643:4946:5351:16
Skierniewickie Stowarzyszenie2:163:065:364:2210:442:321:413:321:232:154:192:033:044:23
53:4455:2259:411:01:361:03:391:04:361:04:43
2:281:384:191:552:030:570:07
 
10Żesławski Mateusznkl1:313:458:1213:3116:0316:5318:11-----20:4927:0029:2730:5833:1336:15
Kadra Małopolski1:312:144:275:192:320:501:182:386:112:271:312:153:02
38:2140:0744:1646:1147:5548:5248:59
2:061:464:091:551:440:570:07
 
 
 
M16 (10)3,8 km 130 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(38)3(41)4(40)5(75)6(49)7(48)8(47)9(46)10(74)11(42)12(57)13(59)14(100)
Meta
 
1336Lisiak Adam36:331:295:527:549:5612:3515:5319:4221:3724:5928:1530:2033:4735:2636:26
UKS Orientuś, Łódź1:294:232:022:022:393:183:491:553:223:162:053:271:391:00
36:33
0:07
216Żesławski Jakub37:591:316:398:4311:2614:0617:0620:4222:5125:5929:3331:4034:5936:4337:51
Kadra Małopolski1:315:082:042:432:403:003:362:093:083:342:073:191:441:08
37:59
0:08
317Muller Wiktor38:381:198:2410:1312:0114:2517:5221:4523:3926:5530:3132:2435:3437:2738:30
UMKS, Kwidzyn1:197:051:491:482:243:273:531:543:163:361:533:101:531:03
38:38
0:08
415Wójcik Paweł41:291:317:109:0511:1014:2517:4921:5425:2428:1032:2834:5238:2140:0941:21
Kadra Małopolski1:315:391:552:053:153:244:053:302:464:182:243:291:481:12
41:29
0:08
5376Bielecki Michał45:522:198:0410:0212:2215:2818:4421:4223:5332:2636:1439:0142:3944:2145:43
UKS Siódemka Rumia2:195:451:582:203:063:162:582:118:333:482:473:381:421:22
45:52
0:09
614Bublik Piotr51:262:537:499:4323:3229:2732:2734:3236:4039:1142:3744:5948:3050:1651:19
Kadra Małopolski2:534:561:5413:495:553:002:052:082:313:262:223:311:461:03
51:26
0:07
719Janowski Filip57:431:416:5610:0213:5518:3624:3729:0033:1636:4843:2647:1553:0456:0357:36
KS Spójnia, Warszawa1:415:153:063:534:416:014:234:163:326:383:495:492:591:33
57:43
0:07
8335Hryciuk Mikołaj1:20:492:479:5512:4627:1034:4638:3346:0749:3752:5059:141:04:191:15:321:18:521:20:39
UKS Grom, Sokolniki2:477:082:5114:247:363:477:343:303:136:245:0511:133:201:47
1:20:49
0:10
9379Modzelewski Mikołaj1:48:206:1813:3715:5729:3135:4939:5643:1850:061:11:171:20:571:32:571:38:381:46:411:48:09
UKS Siódemka Rumia6:187:192:2013:346:184:073:226:4821:119:4012:005:418:031:28
1:48:20
0:11
 
20Chmielowski Bartosznkl-----22:10--------------------------------------------------31:2532:45
UMKS, Kwidzyn22:109:151:20
32:532:075:006:2214:0416:5219:5023:3127:59
0:08*57*42*43*74*40*41*39*58
 
 
 
M14 (20)2,7 km 115 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(57)2(42)3(43)4(74)5(40)6(41)7(38)8(39)9(58)10(59)11(100)Meta
 
130Stopczyński Bartosz25:173:526:067:319:0510:4713:2616:3017:2622:5324:0325:0925:17
BKS Wataha, Warszawa3:522:141:251:341:422:393:040:565:271:101:060:08
223Krempiński Franciszek26:334:046:568:0710:2712:5715:1617:2418:3122:3523:5326:2726:33
UKS Azymut, Pabianice4:042:521:112:202:302:192:081:074:041:182:340:06
339Durma Jerzy26:472:145:367:028:3411:1313:5718:0619:0523:5525:4326:4026:47
UKS Azymut, Pabianice2:143:221:261:322:392:444:090:594:501:480:570:07
435Wesołowski Oskar27:032:024:465:468:3710:3813:4719:5120:4024:4325:5726:5527:03
UKS Azymut, Pabianice2:022:441:002:512:013:096:040:494:031:140:580:08
532Sztranek Maciej27:202:068:209:3511:0912:5015:2518:2919:2624:5526:0627:1127:20
UKS Azymut, Pabianice2:066:141:151:341:412:353:040:575:291:111:050:09
633Łącki Jakub28:053:135:458:0311:3415:5018:0819:5320:4925:4626:5927:5928:05
UKS OSiR, Góra Kalwaria3:132:322:183:314:162:181:450:564:571:131:000:06
729Pisarek Kordian28:582:197:489:0510:5212:4316:0818:4421:4826:2027:3528:5028:58
Kadra Małopolski2:195:291:171:471:513:252:363:044:321:151:150:08
837Łubisz Dominik31:252:366:057:5710:0314:1417:2122:5523:5828:2130:0231:1731:25
UKS Azymut, Pabianice2:363:291:522:064:113:075:341:034:231:411:150:08
9333Narożny Kacper34:303:168:3510:0412:4515:1518:3424:5826:3830:5832:2934:2334:30
UKS GOK, Galewice3:165:191:292:412:303:196:241:404:201:311:540:07
1031Drapella Stanisław37:573:196:288:0611:3413:5018:4022:1325:5330:0836:4637:5037:57
PKO Harpagan, Gdańsk3:193:091:383:282:164:503:333:404:156:381:040:07
11334Zieliński Tomasz39:223:168:1010:4413:5117:5524:4028:4829:4536:2937:5839:1639:22
KS Hades, Poznań3:164:542:343:074:046:454:080:576:441:291:180:06
1238Wiśniewski Jakub39:472:5013:3815:2517:0719:4327:2429:5331:3436:3438:0939:4039:47
UKS Azymut, Pabianice2:5010:481:471:422:367:412:291:415:001:351:310:07
1321Pachucki Tymoteusz40:192:247:4810:0112:4414:5318:1522:1028:3734:0237:4140:1340:1920:27
BKS Wataha, Warszawa2:245:242:132:432:093:223:556:275:253:392:320:06*61
1427Tarnowski Przemysław40:484:3111:5413:4318:1622:1225:1930:4932:4037:3139:1840:4140:48
Kadra Małopolski4:317:231:494:333:563:075:301:514:511:471:230:07
1522Młynarczyk Maksymilian41:553:247:499:3121:4925:1128:3831:3132:4038:0940:2441:4541:55
UKS Orientuś, Łódź3:244:251:4212:183:223:272:531:095:292:151:210:10
1628Migacz Dawid44:173:368:3810:4018:4122:1326:3529:4931:2139:0741:1944:0844:17
Kadra Małopolski3:365:022:028:013:324:223:141:327:462:122:490:09
1734Kielnierowski Wojciech48:382:4621:4223:2725:1027:4135:1937:4639:4044:0745:3448:3048:38
UKS Azymut, Pabianice2:4618:561:451:432:317:382:271:544:271:272:560:08
1825Grzegorczyk Borys52:282:5014:0815:5018:2721:1334:3740:0941:1848:4550:4352:1952:28
Kadra Małopolski2:5011:181:422:372:4613:245:321:097:271:581:360:09
1926Stolarek Piotr1:07:482:4022:0124:1236:3239:3945:0753:2754:541:02:031:06:101:07:401:07:48
Kadra Małopolski2:4019:212:1112:203:075:288:201:277:094:071:300:08
2036Kubisiak Tomasz1:11:317:1113:5424:1829:1636:2742:4950:0056:311:03:331:08:531:11:201:11:31
Skierniewickie Stowarzyszenie7:116:4310:244:587:116:227:116:317:025:202:270:11
 
 
 
M12 (12)2,2 km 95 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(71)3(40)4(73)5(64)6(69)7(57)8(67)9(59)10(100)Meta
 
146Lemańczyk Witold17:593:324:496:287:4710:1211:1113:3114:5616:3617:5217:59
PKO Harpagan, Gdańsk3:321:171:391:192:250:592:201:251:401:160:07
249Lendzioszek Roman18:362:553:575:508:4610:4111:2413:4515:3017:1718:2818:36
KS Spójnia, Warszawa2:551:021:532:561:550:432:211:451:471:110:08
343Ślusarczyk Paweł20:354:316:007:5310:2212:4313:2915:5717:4219:2120:2620:35
Kadra Małopolski4:311:291:532:292:210:462:281:451:391:050:09
440Chodlewski Antoni21:062:564:106:117:3613:5214:2816:5418:0019:5120:5721:06
Kadra Małopolski2:561:142:011:256:160:362:261:061:511:060:09
5332Domagała Jakub21:563:174:336:298:0210:4711:4314:4616:3420:2621:4721:56
UKS Grom, Sokolniki3:171:161:561:332:450:563:031:483:521:210:09
645Wiśniewski Adam23:263:114:436:259:2911:5014:3717:3619:4921:5823:2023:26
UKS Azymut, Pabianice3:111:321:423:042:212:472:592:132:091:220:06
748Krawczyk Piotr24:434:376:068:309:5412:5613:4218:1220:0322:4124:3124:43
UKS Azymut, Pabianice4:371:292:241:243:020:464:301:512:381:500:12
8375Motała Piotr25:174:157:038:5210:4614:1115:1419:0620:5523:1825:0825:17
UKS Siódemka Rumia4:152:481:491:543:251:033:521:492:231:500:09
941Tufekcis Leonidas25:534:225:507:268:4614:4615:4118:4420:4024:2525:4625:53
BKS Wataha, Warszawa4:221:281:361:206:000:553:031:563:451:210:07
1044Pułczyński Jeremi26:153:205:317:599:1912:0112:5715:5221:2324:3526:0726:15
Kadra Małopolski3:202:112:281:202:420:562:555:313:121:320:07
1147Łubisz Łukasz28:014:296:448:2312:4817:2218:1021:2923:0226:1527:5028:0127:52
UKS Azymut, Pabianice4:292:151:394:254:340:483:191:333:131:350:11*100
1242Omelchenko Vladyslav1:23:3512:5115:2325:0326:2631:3342:551:11:291:15:031:20:131:23:241:23:35
Kadra Małopolski12:512:329:401:235:0711:2228:343:345:103:110:11
 
 
 
M10 (4)1,6 km 45 m6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(71)2(70)3(69)4(72)5(77)6(100)Meta
 
151Zasadzki Tymoteusz22:154:496:1814:2218:5919:4522:0522:15
Kadra Małopolski4:491:298:044:370:462:200:10
252Bączek Jędrzej30:025:106:3011:2126:0226:5429:4730:0229:53
UKS Technik, Ruciane-Nida5:101:204:5114:410:522:530:15*100
354Kuźma Kacper34:426:0310:0915:3330:1331:0834:3134:42
BKS Wataha, Warszawa6:034:065:2414:400:553:230:11
453Szuwara Eryk45:027:138:4033:3638:1939:4344:5045:02
AZS UMCS, Lublin7:131:2724:564:431:245:070:12
 
 
 
M35 (24)4,9 km 175 m20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(57)2(42)3(43)4(44)5(74)6(62)7(46)8(75)9(48)10(49)11(50)12(51)13(36)14(41)
15(39)16(34)17(53)18(58)19(65)20(100)Meta
 
171Grabowski Maciej33:251:453:514:576:028:1610:2410:5712:0214:2215:5917:3818:4221:0722:55
UNTS, Warszawa1:452:061:061:052:142:080:331:052:201:371:391:042:251:48
25:0526:2328:4731:1232:2433:1733:25
2:101:182:242:251:120:530:08
256Łącki Łukasz38:232:124:415:567:109:2912:0912:4614:1517:2119:2221:0222:0224:5126:41
UKS OSiR, Góra Kalwaria2:122:291:151:142:192:400:371:293:062:011:401:002:491:50
30:3131:4733:4336:1137:2638:1538:23
3:501:161:562:281:150:490:08
370Pabich Tomasz38:252:195:016:127:229:5112:1512:5214:1216:5718:4920:4521:5124:5327:20
UKS Azymut, Pabianice2:192:421:111:102:292:240:371:202:451:521:561:063:022:27
29:5931:2433:3235:5137:1838:1538:25
2:391:252:082:191:270:570:10
475Lehman Piotr39:302:024:325:517:3210:2112:5613:3915:0618:1820:0922:2823:3326:3028:33
indywidualnie2:022:301:191:412:492:350:431:273:121:512:191:052:572:03
30:5532:2434:3937:0938:4039:2139:3039:23
2:221:292:152:301:310:410:09*100
572KOŻYCZKOWSKI Edward42:011:584:295:467:0510:1512:3613:3916:4119:1621:5123:5224:5527:3529:23
Ind1:582:311:171:193:102:211:033:022:352:352:011:032:401:48
32:4534:1436:0639:3141:0441:5442:01
3:221:291:523:251:330:500:07
657From Piotr42:492:054:065:277:179:3018:1419:0720:1123:1125:1026:5127:4830:3032:02
UMKS, Kwidzyn2:052:011:211:502:138:440:531:043:001:591:410:572:421:32
34:2935:4637:5840:3341:5442:4342:49
2:271:172:122:351:210:490:06
7338Bzdawski Maciej43:392:004:335:527:019:0812:1412:4915:3922:5924:4226:2827:2430:1832:04
KU AZS WAT, Warszawa2:002:331:191:092:073:060:352:507:201:431:460:562:541:46
34:3236:2038:2040:5842:3743:3143:39
2:281:482:002:381:390:540:08
859Kaczyński Piotr45:132:087:389:0210:1612:5615:2316:0017:5421:0723:1625:2026:2930:3732:54
PKO Harpagan, Gdańsk2:085:301:241:142:402:270:371:543:132:092:041:094:082:17
35:4537:1839:5642:4044:1545:0545:13
2:511:332:382:441:350:500:08
967Wdowczyk Piotr47:482:305:196:468:0710:4414:0514:5817:0420:0022:0724:1025:0827:5633:05
2 pułk inżynieryjny Inowrocław2:302:491:271:212:373:210:532:062:562:072:030:582:485:09
37:5739:3741:5644:3346:3847:3747:48
4:521:402:192:372:050:590:11
1076Łapuć Krzysztof49:102:195:056:308:0714:0016:5117:3921:4024:1326:0027:4328:4132:1734:25
Olej Running Team2:192:461:251:375:532:510:484:012:331:471:430:583:362:08
37:0338:4041:5644:3848:0449:0249:1045:53
2:381:373:162:423:260:580:08*59
1165Jędras Przemysław50:544:016:318:089:1316:3518:3919:1721:4328:5030:4333:5834:5738:2140:04
UMKS, Kwidzyn4:012:301:371:057:222:040:382:267:071:533:150:593:241:43
42:3744:1246:0548:3949:5650:4650:54
2:331:351:532:341:170:500:08
1260Pisarski Patryk51:052:145:148:4710:2213:1417:1918:0920:3024:1626:2429:0830:2333:4236:55
Indywidualni Pomorskie2:143:003:331:352:524:050:502:213:462:082:441:153:193:13
39:5141:5144:3447:3449:5650:5751:0549:04
2:562:002:433:002:221:010:08*59
1355Wiśniewski Paweł51:272:435:437:2514:2517:3120:2621:1823:1626:1727:5829:4630:4834:0737:29
16bpd2:433:001:427:003:062:550:521:583:011:411:481:023:193:22
41:4843:1546:0748:5250:2551:1851:27
4:191:272:522:451:330:530:09
1464Jankowski Paweł57:022:375:297:068:5311:4218:2219:0820:5925:2628:0030:0731:1837:2239:38
indywidualnie2:372:521:371:472:496:400:461:514:272:342:071:116:042:16
43:0846:5750:0153:3655:4456:5357:0245:55
3:303:493:043:352:081:090:09*33
15326Zimmer Łukasz57:082:026:348:4010:0812:3117:3420:5623:0526:2128:1530:1531:0533:3344:20
JW 1109 Grudziądz/2 ORel/PACKM2:024:322:061:282:235:033:222:093:161:542:000:502:2810:47
47:1648:5551:0154:2956:1457:0257:08
2:561:392:063:281:450:480:06
1661Stężycki Grzegorz57:472:215:527:128:4011:2013:3814:2720:4223:5127:1929:2930:3333:3936:54
10BKPanc2:213:311:201:282:402:180:496:153:093:282:101:043:063:15
46:0747:3750:1252:5956:1157:3957:47
9:131:302:352:473:121:280:08
1766Frątczak Sławomir1:03:592:235:337:319:3713:1521:0721:4627:2331:5334:2437:0338:1942:1145:20
PKO Harpagan, Gdańsk2:233:101:582:063:387:520:395:374:302:312:391:163:523:09
49:1850:5653:3757:451:02:381:03:521:03:59
3:581:382:414:084:531:140:07
1874Ruszewski Tomasz1:04:082:386:588:3410:3215:3928:3429:2331:4835:1337:4039:4840:5245:1847:52
14 pppanc Suwałki2:384:201:361:585:0712:550:492:253:252:272:081:044:262:34
54:0055:2057:541:01:071:02:581:03:591:04:08
6:081:202:343:131:511:010:09
1973Pańkowski Mateusz1:14:063:047:129:2912:0915:4821:0022:3127:0136:0839:2143:5945:2550:4954:32
UKS Technik, Ruciane-Nida3:044:082:172:403:395:121:314:309:073:134:381:265:243:43
58:571:01:421:05:381:10:231:12:461:13:551:14:06
4:252:453:564:452:231:090:11
2063Mróz Krzysztof1:16:173:026:379:3011:2830:2838:4339:4643:5247:1749:3551:3652:4757:0659:51
1 BLog3:023:352:531:5819:008:151:034:063:252:182:011:114:192:45
1:05:581:07:181:10:061:13:211:15:021:16:051:16:17
6:071:202:483:151:411:030:12
2169Giczewski Paweł1:28:074:268:3110:2122:0130:5234:2435:1040:2054:5757:0359:381:01:201:05:361:09:13
14 pppanc Suwałki4:264:051:5011:408:513:320:465:1014:372:062:351:424:163:37
1:12:281:16:011:18:331:23:361:26:491:27:531:28:07
3:153:332:325:033:131:040:14
2258Bobrowski Adam1:36:073:526:127:3928:5831:1435:2536:3248:0852:2054:4256:4757:521:00:481:14:26
14 pppanc Suwałki3:522:201:2721:192:164:111:0711:364:122:222:051:052:5613:38
1:19:461:24:021:26:191:31:341:34:521:35:561:36:07
5:204:162:175:153:181:040:11
 
62Lendzioszek Michałabs
KS Spójnia, Warszawa
68GAWRYŚ Kamilabs
9.BBKPanc Braniewo
 
 
 
M40 (25)4,6 km 155 m20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(60)3(38)4(53)5(41)6(36)7(51)8(50)9(52)10(49)11(48)12(47)13(46)14(44)
15(43)16(42)17(37)18(57)19(58)20(100)Meta
 
185Golinowski Paweł30:040:542:403:184:315:056:288:459:4611:3612:2314:0415:3517:2919:53
Indywidualny Dolnośląskie0:541:460:381:130:341:232:171:011:500:471:411:311:542:24
21:1822:1624:3126:5428:1529:5730:04
1:250:582:152:231:211:420:07
293Nowak Jacek30:100:562:373:204:335:096:328:539:4812:0712:5214:4716:1318:0320:26
Indywidualni Pomorskie0:561:410:431:130:361:232:210:552:190:451:551:261:502:23
21:3822:3624:0827:0728:1330:0130:09
1:120:581:322:591:061:480:08
379Ławecki Szymon30:571:002:514:365:506:277:5310:1211:1012:4913:2915:1416:4618:4721:37
MKS Pogoń1:001:511:451:140:371:262:190:581:390:401:451:322:012:50
23:0524:1025:4227:5729:0230:5030:57
1:281:051:322:151:051:480:07
496Tadejewski Paweł31:141:003:224:415:526:307:5910:2511:2313:1313:5615:4717:1318:5721:17
UMKS ORKAN, Ostróda1:002:221:191:110:381:292:260:581:500:431:511:261:442:20
22:2923:3025:1027:2828:5331:0631:14
1:121:011:402:181:252:130:08
590Tkaczuk Tomasz35:041:143:274:325:506:268:0210:3311:4513:5515:0318:0219:2821:3523:51
UKS Azymut, Pabianice1:142:131:051:180:361:362:311:122:101:082:591:262:072:16
25:0526:0227:5430:3731:4634:5835:04
1:140:571:522:431:093:120:06
694Ciećwierz Sławomir36:091:083:304:226:006:468:2611:0012:1214:2915:1517:2919:2022:0925:01
UKS Azymut 45, Gdynia1:082:220:521:380:461:402:341:122:170:462:141:512:492:52
26:2827:4629:4632:2933:5036:0136:09
1:271:182:002:431:212:110:08
797Ciszek Marcin39:181:073:274:266:077:3310:5213:4515:0118:0018:4820:4022:2724:4627:35
WKS Śląsk, Wrocław1:072:200:591:411:263:192:531:162:590:481:521:472:192:49
29:0430:2232:3335:1736:5439:1139:1810:01
1:291:182:112:441:372:170:07*40
8100Patrejko Andrzej39:431:213:444:316:036:498:3511:0912:1015:2017:0520:5923:0426:0428:41
UKS Azymut 45, Gdynia1:212:230:471:320:461:462:341:013:101:453:542:053:002:37
30:1731:2933:2735:5637:3439:3339:43
1:361:121:582:291:381:590:10
991Kubisiak Marek41:341:123:565:217:058:0310:0614:3015:5520:0620:5422:4424:4026:5529:44
Skierniewickie Stowarzyszenie1:122:441:251:440:582:034:241:254:110:481:501:562:152:49
31:1632:3134:3937:2038:5241:2441:34
1:321:152:082:411:322:320:10
1095Fiedorowicz Szczepan41:402:475:476:408:078:5410:3913:1014:1317:1419:1823:2125:0827:1729:48
UKS Traper, Złocieniec2:473:000:531:270:471:452:311:033:012:044:031:472:092:31
31:1533:3135:2037:4339:2941:3141:4041:33
1:272:161:492:231:462:020:09*100
1180Mientki Sebastian43:452:465:186:298:119:0011:0314:2015:3918:1419:1421:4923:5427:0930:09
UMKS ORKAN, Ostróda2:462:321:111:420:492:033:171:192:351:002:352:053:153:00
32:0233:5536:3539:2541:1843:3743:45
1:531:532:402:501:532:190:08
1292Krempiński Piotr43:571:213:485:367:177:549:3614:2415:5218:0619:0921:4023:3426:0729:10
UKS Azymut, Pabianice1:212:271:481:410:371:424:481:282:141:032:311:542:333:03
31:0032:2034:2439:4241:5043:4943:57
1:501:202:045:182:081:590:08
1384Suchenia Piotr44:154:166:268:3010:0011:2213:1815:5817:1019:4822:2624:3827:2729:4632:43
runpassion.pl team4:162:102:041:301:221:562:401:122:382:382:122:492:192:57
34:1635:3937:4040:1741:3844:0644:15
1:331:232:012:371:212:280:09
1499Hajdas Przemysław53:163:057:258:4310:2911:2613:4719:0120:0422:3723:5026:3729:0733:0236:00
WKS Śląsk, Wrocław3:054:201:181:460:572:215:141:032:331:132:472:303:552:58
37:3138:5141:0648:2449:5153:0753:16
1:311:202:157:181:273:160:09
1581DURMAJ Marcin59:531:425:167:0110:5011:3214:5220:1723:4927:1828:4732:5036:1339:4145:17
15.GBZ1:423:341:453:490:423:205:253:323:291:294:033:233:285:36
47:5949:1751:4455:2257:2159:4559:53
2:421:182:273:381:592:240:08
1683Paruszewski Marek1:07:333:537:218:2810:2511:4117:3322:3425:2333:4834:4937:3740:1143:4748:05
Indywidualni Pomorskie3:533:281:071:571:165:525:012:498:251:012:482:343:364:18
50:1552:0855:351:02:311:04:231:07:211:07:331:07:24
2:101:533:276:561:522:580:12*100
1782Trzasko Bogusław1:07:533:106:227:229:1810:0817:0820:1521:5524:3425:2928:0032:5435:3246:41
PKO Harpagan, Gdańsk3:103:121:001:560:507:003:071:402:390:552:314:542:3811:09
48:2749:4851:501:01:181:05:091:07:461:07:53
1:461:212:029:283:512:370:07
18339Domagała Andrzej1:08:386:0811:1516:2618:3419:3822:0527:3228:5532:3133:4639:3042:1447:5252:10
UKS Grom, Sokolniki6:085:075:112:081:042:275:271:233:361:155:442:445:384:18
54:4256:3259:321:03:461:05:461:08:271:08:38
2:321:503:004:142:002:410:11
1986RAMOTOWSKI Mariusz1:13:132:195:437:2411:0812:0715:3420:4023:3526:5629:1531:4633:5242:5855:52
15.GBZ2:193:241:413:440:593:275:062:553:212:192:312:069:0612:54
58:381:00:321:04:211:08:281:10:361:13:041:13:13
2:461:543:494:072:082:280:09
20340Ligocki Maciej1:32:324:5512:0013:4215:2217:1919:4923:5629:2432:2533:5337:3040:0355:311:03:18
UKS Technik, Ruciane-Nida4:557:051:421:401:572:304:075:283:011:283:372:3315:287:47
1:05:061:17:301:20:351:24:571:29:431:32:201:32:32
1:4812:243:054:224:462:370:12
2178Sudoł Marek1:59:378:5616:3518:3321:1522:2225:2930:0436:4743:1745:0748:1857:311:35:221:39:46
15.GBZ8:567:391:582:421:073:074:356:436:301:503:119:1337:514:24
1:42:171:44:281:48:461:54:111:56:231:59:261:59:37
2:312:114:185:252:123:030:11
 
89Szuwara Piotrnkl---------------5:04-----40:08----------------------------------------
1 bdm Dęblin5:0435:04
---------------46:4648:3552:1052:211:547:239:4311:2417:0020:05
6:381:493:350:11*33*35*42*43*40*75
21:5325:0728:2129:3132:2134:0244:2349:5652:12
*63*48*49*52*50*51*64*59*100
98Droń Grzegorzabs
UMKS, Kwidzyn
87BAŁDYGA Danielabs
12BZ
88Sitnicki Mariuszabs
Indywidualny lubuskie
 
 
 
M45 (32)4,4 km 150 m19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(53)3(35)4(42)5(43)6(40)7(75)8(63)9(48)10(49)11(52)12(50)13(51)14(36)
15(64)16(57)17(58)18(59)19(100)Meta
 
1102Krasuski Marcin31:522:214:155:366:587:5711:0913:2414:2916:3818:4219:2621:3322:2925:07
OK! Sport, Warszawa2:211:541:211:220:593:122:151:052:092:040:442:070:562:38
27:1528:4129:4730:4831:4531:52
2:081:261:061:010:570:07
2129Nowak Remigiusz34:271:143:154:376:027:0610:0812:2413:3115:0917:2018:0920:1621:1424:05
KS Hades, Poznań1:142:011:221:251:043:022:161:071:382:110:492:070:582:51
26:3028:1730:4231:5634:1734:26
2:251:472:251:142:210:09
3113Plesiński Mariusz35:031:084:046:127:288:4211:3313:4117:2819:3121:1621:5923:5024:4427:33
Indywidualny Dolnośląskie1:082:562:081:161:142:512:083:472:031:450:431:510:542:49
30:1131:4032:4333:5334:5635:03
2:381:291:031:101:030:07
4106Wójcik Rafał36:231:546:147:3910:0211:1113:5816:3017:4119:2621:5122:5124:5625:5328:47
HKS Azymut, Mochy1:544:201:252:231:092:472:321:111:452:251:002:050:572:54
31:0032:3733:5735:2036:1636:23
2:131:371:201:230:560:07
5144Birkinshaw Julian38:061:333:437:018:229:3912:2215:2916:4719:0521:1222:0524:2525:3028:11
TVOC1:332:103:181:211:172:433:071:182:182:070:532:201:052:41
32:2234:0835:4436:5137:5638:06
4:111:461:361:071:050:10
6114Banach Krzysztof40:142:435:249:1710:4612:0215:1517:5020:0122:0724:0925:5028:2729:2532:25
UMKS ORKAN, Ostróda2:432:413:531:291:163:132:352:112:062:021:412:370:583:00
34:5536:4038:0239:1040:0740:14
2:301:451:221:080:570:07
7115Sędłak Krystian41:591:543:596:057:388:5016:4619:4020:5622:5724:4525:4328:5030:0433:00
OK! Sport, Warszawa1:542:052:061:331:127:562:541:162:011:480:583:071:142:56
35:3037:1339:3140:4341:5041:59
2:301:432:181:121:070:09
8105madella remo45:391:494:166:047:409:3115:2118:2720:0022:0525:4026:3829:3330:5534:35
REM MAPS1:492:271:481:361:515:503:061:332:053:350:582:551:223:40
38:2840:4442:3544:0945:2745:39
3:532:161:511:341:180:12
9117Wieczorek Piotr48:271:375:487:4911:0112:3717:1220:1822:0124:4227:3829:2732:3333:5337:07
Indywidualny Mazowsze1:374:112:013:121:364:353:061:432:412:561:493:061:203:14
40:3243:4345:2447:1148:1948:27
3:253:111:411:471:080:08
10101Dzik Mirosław48:354:196:168:089:2310:3513:4917:0220:1722:3824:4028:2230:4633:1736:48
LKS Górzanka, Nawojowa Góra4:191:571:521:151:123:143:133:152:212:023:422:242:313:31
42:4344:3745:5347:2648:2748:35
5:551:541:161:331:010:08
11121Kalsztein Karol49:394:106:469:3812:4014:1519:2823:0224:3728:0130:3431:4034:1135:2139:05
PKO Harpagan, Gdańsk4:102:362:523:021:355:133:341:353:242:331:062:311:103:44
42:2745:0246:4548:1749:3249:39
3:222:351:431:321:150:07
12108Doliński Grzegorz51:211:484:426:549:2510:4917:1820:1122:0024:4927:3028:4131:2532:4136:39
BKS Wataha, Warszawa1:482:542:122:311:246:292:531:492:492:411:112:441:163:58
44:4746:5248:1749:4951:1351:21
8:082:051:251:321:240:08
13107Krasuski Bartłomiej51:472:075:097:189:2511:2115:3920:5823:0525:4628:5830:2133:2134:5739:39
Stowarzyszenie Team 360 stopni2:073:022:092:071:564:185:192:072:413:121:233:001:364:42
43:4946:2848:1849:5351:3751:47
4:102:391:501:351:440:10
14342Lisiak Paweł56:471:535:3710:3012:4114:3319:0022:5425:2130:1033:0735:0738:2039:5244:50
UKS Orientuś, Łódź1:533:444:532:111:524:273:542:274:492:572:003:131:324:58
48:1650:5252:5955:1756:3956:47
3:262:362:072:181:220:08
15110Wiliwis Paweł1:01:132:275:007:2010:2716:3427:1031:5833:5836:2338:5440:5045:1447:0950:47
14 pppanc Suwałki2:272:332:203:076:0710:364:482:002:252:311:564:241:553:38
53:4856:0258:2959:541:01:001:01:131:01:03
3:012:142:271:251:060:13*100
16120Stroiński Cezary1:01:262:156:148:4510:4512:4422:5225:5828:2331:3035:2637:4340:5843:4848:03
HKS Azymut, Mochy2:153:592:312:001:5910:083:062:253:073:562:173:152:504:15
54:4357:0258:2659:561:01:171:01:26
6:402:191:241:301:210:09
17112Lemańczyk Dariusz1:01:431:565:498:2210:5313:1219:3423:4326:0131:1434:5336:3440:1942:0646:32
PKO Harpagan, Gdańsk1:563:532:332:312:196:224:092:185:133:391:413:451:474:26
51:0153:5957:3259:371:01:201:01:43
4:292:583:332:051:430:23
18125Mikhaylov Victor1:01:461:467:5311:3614:1715:5520:2023:3825:4629:1432:1233:3236:2737:4447:28
Odessa Team1:466:073:432:411:384:253:182:083:282:581:202:551:179:44
53:3656:5858:481:00:221:01:371:01:46
6:083:221:501:341:150:09
19127Pacyna Krzysztof1:03:523:369:5416:3819:1320:5124:5633:4435:4239:2642:2944:3447:5549:5353:59
UKS Energetyk, Dychów3:366:186:442:351:384:058:481:583:443:032:053:211:584:06
57:3059:421:01:061:02:331:03:431:03:52
3:312:121:241:271:100:09
20111Serocki Wojciech1:04:241:504:446:428:2210:0414:3317:4519:2933:1037:2244:5247:4649:1053:21
UMKS, Kwidzyn1:502:541:581:401:424:293:121:4413:414:127:302:541:244:11
57:441:00:081:01:351:03:131:04:151:04:24
4:232:241:271:381:020:09
21116Dargacz Arkadiusz1:08:513:226:0410:3312:3014:0825:1729:3732:2035:1337:5443:4346:2248:0452:14
PKO Harpagan, Gdańsk3:222:424:291:571:3811:094:202:432:532:415:492:391:424:10
57:561:00:581:04:381:06:561:08:401:08:51
5:423:023:402:181:440:11
22104Wąsicki Jacek1:09:213:156:3112:1613:4915:2620:0524:0428:0531:5533:5635:0039:3340:4646:52
7BOW3:153:165:451:331:374:393:594:013:502:011:044:331:136:06
1:03:011:05:141:06:401:07:571:09:101:09:21
16:092:131:261:171:130:11
23109Wojtczak Krzysztof1:11:371:304:199:2111:0913:2719:1222:5624:5627:4230:3032:3935:3136:5542:29
CSWIiChem Wrocław1:302:495:021:482:185:453:442:002:462:482:092:521:245:34
1:00:021:03:581:08:201:10:001:11:261:11:3752:5058:30
17:333:564:221:401:260:11*70*35
24103Jachna Dariusz1:14:525:269:0213:1917:3619:4027:4035:3138:1542:3247:3349:1153:0755:071:00:11
UMKS ORKAN, Ostróda5:263:364:174:172:048:007:512:444:175:011:383:562:005:04
1:04:581:08:491:10:581:12:591:14:401:14:52
4:473:512:092:011:410:12
25128Kowal Tomasz1:19:225:418:4421:5825:2027:2833:2638:0640:3443:1946:3147:4252:2353:4857:36
12BZ5:413:0313:143:222:085:584:402:282:453:121:114:411:253:48
1:06:101:12:431:15:501:17:251:19:121:19:22
8:346:333:071:351:470:10
26122Wójcik Grzegorz1:36:062:405:3115:0217:0719:1840:2544:1247:491:04:471:08:411:11:071:14:591:17:141:22:09
WKS Wawel, Kraków2:402:519:312:052:1121:073:473:3716:583:542:263:522:154:55
1:26:591:29:501:32:291:34:131:35:541:36:062:06
4:502:512:391:441:410:12*32
 
341Krzyżostanek Jarosławnkl-----4:115:507:499:1915:1318:1521:2624:0126:0026:5929:0630:1233:13
UKS Grom, Sokolniki4:111:391:591:305:543:023:112:351:590:592:071:063:01
37:1239:2540:4141:5243:0543:141:37
3:592:131:161:111:130:09*34
118Filipiak Mareknkl1:214:1710:2013:3115:2821:0524:37------------------------------34:50
KS Hades, Poznań1:212:566:033:111:575:373:3210:13
38:5642:1344:1946:2048:1448:2526:31
4:063:172:062:011:540:11*47
126Ciborowski Krzysztofnkl10:0913:0620:3922:4326:0252:2957:24-----1:03:551:14:051:23:491:26:361:27:571:32:20
15.GBZ10:092:577:332:043:1926:274:556:3110:109:442:471:214:23
1:38:011:40:511:44:411:47:001:48:571:49:12
5:412:503:502:191:570:15
124Mol Krzysztofabs1:174:178:3211:3112:5918:3022:1224:1526:2428:2330:5433:3534:5338:00
HKS Azymut, Mochy1:173:004:152:591:285:313:422:032:091:592:312:411:183:07
41:3943:2744:5246:0947:2047:27
3:391:481:251:171:110:07
130Gostkiewicz Maciejabs
UMKS, Kwidzyn
119Smilgius Audriusabs
Takas OSK
 
 
 
M50 (10)4,0 km 160 m17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(60)3(41)4(42)5(43)6(44)7(36)8(75)9(47)10(63)11(46)12(74)13(35)14(64)
15(57)16(65)17(100)Meta
 
1137Bartczak Jarosław33:390:533:065:207:248:2910:4515:2718:4219:4320:4422:5025:4627:2928:26
UMKS ORKAN, Ostróda0:532:132:142:041:052:164:423:151:011:012:062:561:430:57
30:2332:3033:3133:39
1:572:071:010:08
2134Staszak Artur35:191:203:085:119:2710:4812:1017:5621:2222:2523:0525:1328:0629:5830:48
UNTS, Warszawa1:201:482:034:161:211:225:463:261:030:402:082:531:520:50
32:2634:2035:1235:19
1:381:540:520:07
3343Zieliński Paweł37:431:273:556:309:1010:3012:0617:1420:5922:0622:5325:2728:5931:0832:21
KS Hades, Poznań1:272:282:352:401:201:365:083:451:070:472:343:322:091:13
34:2436:3037:3337:43
2:032:061:030:10
4138Pesta Adam38:591:213:556:308:5210:1311:2815:5425:0126:0226:4128:3531:5333:4334:38
UKS Azymut 45, Gdynia1:212:342:352:221:211:154:269:071:010:391:543:181:500:55
36:1138:0038:5138:59
1:331:490:510:08
5136Michalak Tomasz40:525:017:159:5612:1713:4415:4620:3425:0026:1326:4928:5133:0434:5335:48
UNTS, Warszawa5:012:142:412:211:272:024:484:261:130:362:024:131:490:55
37:4039:4840:4540:52
1:522:080:570:07
6139Witkowski Adam42:322:115:117:4510:0711:2212:4819:3524:5027:4628:2030:4834:5136:4737:44
UKS Azymut 45, Gdynia2:113:002:342:221:151:266:475:152:560:342:284:031:560:57
39:3441:3742:2642:32
1:502:030:490:06
7133Słoński Marek46:501:283:566:299:2310:5012:2820:3930:4931:5732:3134:4338:4340:4341:41
Kadra Małopolski1:282:282:332:541:271:388:1110:101:080:342:124:002:000:58
43:3945:4346:4246:50
1:582:040:590:08
8135Muller Tomasz48:022:485:409:1813:0315:1116:5322:4726:2129:3130:3833:1436:5939:0940:19
UMKS, Kwidzyn2:482:523:383:452:081:425:543:343:101:072:363:452:101:10
44:0346:3447:5448:02
3:442:311:200:08
9131Wysocki Romuald53:201:174:238:2114:5716:4218:0924:1928:3929:5530:3332:5440:0446:0647:13
MKS MOS, Wrocław1:173:063:586:361:451:276:104:201:160:382:217:106:021:07
49:1651:1753:1053:20
2:032:011:530:10
10132GRAJEK Grzegorz54:486:2210:0714:2017:2220:2122:3928:0832:3734:2435:5638:4942:4845:4047:11
2 pułk inżynieryjny Inowrocław6:223:454:133:022:592:185:294:291:471:322:533:592:521:31
50:0853:2854:3954:48
2:573:201:110:09
 
 
 
M55 (10)3,8 km 140 m15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(39)3(61)4(41)5(36)6(51)7(49)8(63)9(46)10(74)11(43)12(42)13(57)14(65)
15(100)Meta
 
1142Hedberg Pesho30:181:153:445:146:358:2111:0114:0116:1918:2421:2822:5424:1327:2029:16
Lunds OK1:152:291:301:211:462:403:002:182:053:041:261:193:071:56
30:0930:17
0:530:08
2140Młynarczyk Piotr32:231:243:184:496:378:2811:2214:1316:4118:5722:2924:0425:2829:2031:23
UKS Orientuś, Łódź1:241:541:311:481:512:542:512:282:163:321:351:243:522:03
32:1632:23
0:530:07
3148Morawski Paweł34:142:184:396:177:569:4613:0516:1018:5321:1524:2925:5927:2631:0132:47
Indywidualni Pomorskie2:182:211:381:391:503:193:052:432:223:141:301:273:351:46
34:0234:1434:03
1:150:12*100
4141Kraśniewski Krzysztof36:562:334:397:499:3411:2714:3417:1919:4722:0125:2227:2029:1333:2935:48
UMKS ORKAN, Ostróda2:332:063:101:451:533:072:452:282:143:211:581:534:162:19
36:4536:56
0:570:11
5143Dyzio Włodzimierz37:531:314:105:467:309:3512:2715:3219:3322:0225:2628:5030:1334:1436:31
Kadra Małopolski1:312:391:361:442:052:523:054:012:293:243:241:234:012:17
37:4237:53
1:110:11
6150Bączek Dariusz38:501:484:245:438:0010:3514:0317:0920:1822:5327:2829:4031:0635:2637:43
UKS Technik, Ruciane-Nida1:482:361:192:172:353:283:063:092:354:352:121:264:202:17
38:4238:501:25
0:590:08*31
7330ŁUGOM ANDRZEJ1:03:591:528:1211:4914:3116:5320:3425:1629:4533:0544:1447:5350:1957:461:02:39
1 BLog1:526:203:372:422:223:414:424:293:2011:093:392:267:274:53
1:03:471:03:59
1:080:12
8149Feldmann André1:08:514:179:2212:2016:3219:3225:4730:4436:2140:2650:4853:5756:361:03:131:07:14
Kaulsdorfer OLV Berlin4:175:052:584:123:006:154:575:374:0510:223:092:396:374:01
1:08:401:08:51
1:260:11
 
146Niessner Piotrnkl1:424:39-----7:269:2212:2915:1117:4119:5623:1125:1229:2032:5135:02
WKS Wawel, Kraków1:422:572:471:563:072:422:302:153:152:014:083:312:11
35:5836:05
0:560:07
145Janowski Piotrnkl6:2912:2614:5517:5921:1630:3935:38-------------------------1:04:431:09:39
KS Spójnia, Warszawa6:295:572:293:043:179:234:5929:054:56
1:12:021:12:22
2:230:20
 
 
 
M60 (12)3,7 km 140 m15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(60)3(61)4(53)5(41)6(54)7(63)8(46)9(74)10(44)11(43)12(57)13(58)14(59)
15(100)Meta
 
1162Lech Bogdan33:541:153:395:156:397:4410:3214:4017:1521:3323:3425:1729:4131:1632:33
UMKS ORKAN, Ostróda1:152:241:361:241:052:484:082:354:182:011:434:241:351:17
33:4633:54
1:130:08
2154Kryjomski Jerzy41:041:234:105:367:168:5812:3117:3919:5723:3326:3228:4436:1837:5439:21
Kadra Małopolski1:232:471:261:401:423:335:082:183:362:592:127:341:361:27
40:5541:04
1:340:09
3157Mikielski Marek41:441:595:117:058:5610:3815:3519:1321:5625:3928:4731:0136:2538:0740:21
UMKS ORKAN, Ostróda1:593:121:541:511:424:573:382:433:433:082:145:241:422:14
41:3541:44
1:140:09
4155Krochmal Andrzej43:591:424:529:3311:1612:1115:5919:1721:5827:2930:0631:5738:2940:3542:09
KS Spójnia, Warszawa1:423:104:411:430:553:483:182:415:312:371:516:322:061:34
43:5043:59
1:410:09
5153Olech Andrzej45:451:355:499:3212:0213:0917:4521:2524:5129:4632:2735:0540:2342:0944:03
PKO Harpagan, Gdańsk1:354:143:432:301:074:363:403:264:552:412:385:181:461:54
45:3345:45
1:300:12
6152Kret Jacek58:491:405:5012:2916:0017:0723:5428:3431:5640:3544:3047:2554:0555:4757:29
LKS Górzanka, Nawojowa Góra1:404:106:393:311:076:474:403:228:393:552:556:401:421:42
58:3958:49
1:100:10
7161Czerkawski Wacław59:182:016:599:1211:5113:2218:5324:3028:1434:5038:5841:5150:1552:5356:03
UKS Sparta, Czyżowice2:014:582:132:391:315:315:373:446:364:082:538:242:383:10
59:0659:18
3:030:12
8160Andrzejewski Leszek59:547:2311:4913:3315:2917:4921:4425:5735:4440:0745:1347:2653:1556:5358:16
UKS Azymut 45, Gdynia7:234:261:441:562:203:554:139:474:235:062:135:493:381:23
59:4659:54
1:300:08
9158Morawski Piotr1:04:062:006:489:0211:0512:0920:4127:3435:3542:0445:2948:0358:071:00:381:02:22
indywidualnie2:004:482:142:031:048:326:538:016:293:252:3410:042:311:44
1:03:551:04:06
1:330:11
10151Mądrzyński Zbigniew1:29:264:3910:1914:4116:3917:3153:4957:511:05:031:10:221:13:461:16:231:24:591:26:481:28:17
UMKS, Kwidzyn4:395:404:221:580:5236:184:027:125:193:242:378:361:491:29
1:29:201:29:26
1:030:06
 
156Fijor Waldemarnkl-----10:4013:0915:1216:0620:0724:2527:4235:1238:3540:5947:2049:2251:09
MKS Skarmat10:402:292:030:544:014:183:177:303:232:246:212:021:47
52:5753:097:10
1:480:12*31
159Sikora Tomaszabs
indywidualnie
 
 
 
M65 (10)3,5 km 135 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(38)3(41)4(42)5(44)6(40)7(75)8(62)9(74)10(64)11(57)12(65)13(100)Meta
 
1167Larsson Urban38:091:237:449:5112:2915:4720:2423:2925:1728:5732:2134:3536:5938:0138:09
OK Gipen1:236:212:072:383:184:373:051:483:403:242:142:241:020:08
2171Bohaczek Janusz42:574:407:5210:3413:2919:3024:1427:4229:5233:1636:4038:5841:5742:4942:57
UMKS ORKAN, Ostróda4:403:122:422:556:014:443:282:103:243:242:182:590:520:08
3163Mientki Tadeusz43:541:504:498:3415:1718:3923:4227:0929:2032:4437:2939:4842:1743:4243:54
UMKS ORKAN, Ostróda1:502:593:456:433:225:033:272:113:244:452:192:291:250:12
43:44
*100
4166Gackowski Bogdan47:522:305:478:2911:3222:4427:4531:0533:1636:4941:2443:5346:2147:4147:52
PKO Harpagan, Gdańsk2:303:172:423:0311:125:013:202:113:334:352:292:281:200:11
5165Świerczyński Bogdan48:022:395:227:4110:4613:4323:0928:4830:4937:2541:2643:5346:4447:4948:02
KOS Modrzew, Skwierzyna2:392:432:193:052:579:265:392:016:364:012:272:511:050:13
6168Łuński Zbigniew49:272:118:0211:0315:2419:2425:2130:0033:5937:2941:1944:1747:4949:1249:27
UMKS ORKAN, Ostróda2:115:513:014:214:005:574:393:593:303:502:583:321:230:15
7172Szczepański Marek49:464:327:279:3812:3915:3625:0530:3732:4239:2043:2345:4948:3749:3849:46
UKS Technik, Ruciane-Nida4:322:552:113:012:579:295:322:056:384:032:262:481:010:08
8164Olbrycht Janusz1:01:332:205:548:5713:1017:1933:1139:1042:4347:3052:3755:5959:481:01:191:01:33
Indywidualny Mazowsze2:203:343:034:134:0915:525:593:334:475:073:223:491:310:14
 
169Miszewski Romualdnkl-----8:3910:5314:5318:1424:1927:4529:4733:3137:0239:1542:0643:2943:38
Indywidualni Pomorskie8:392:144:003:216:053:262:023:443:312:132:511:230:09
1:55
*32
170Hartelt Helmutabs
SSV Planeta Radebeul
 
 
 
M70 (7)2,6 km 120 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(60)3(41)4(54)5(45)6(74)7(43)8(42)9(57)10(59)11(100)Meta
 
1174Woźniak Henryk47:414:018:3614:2621:1224:3428:1731:1334:2040:5044:5547:2447:41
UMKS ORKAN, Ostróda4:014:355:506:463:223:432:563:076:304:052:290:17
2176Wojtyła Jerzy1:03:522:347:0111:4238:2241:5344:2847:5850:2857:511:01:581:03:381:03:52
UMKS ORKAN, Ostróda2:344:274:4126:403:312:353:302:307:234:071:400:14
 
178Wasilewski Stanisławnkl-----5:109:1314:2216:3621:0327:0028:4833:3635:2936:5537:051:58
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz5:104:035:092:144:275:571:484:481:531:260:10*32
22:2422:3422:3723:11
*73*73*73*73
179Patejko Tadeusznkl2:156:2010:0814:3917:3519:08-----37:5549:1751:5553:3453:45
KS Spójnia, Warszawa2:154:053:484:312:561:3318:4711:222:381:390:11
173Faltyński Władysławnkl3:319:4512:59-----------------------------------52:3452:572:07
WKS Grunwald, Poznań3:316:143:1439:350:23*31
175Wołochowicz Władysławabs
KOS BnO, Szczecin
177Gliński Henrykabs
KS Artemis, Wrocław
 
 
 
M75 (2)2,5 km 100 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(39)3(53)4(41)5(42)6(43)7(74)8(64)9(57)10(58)11(65)12(100)Meta
 
1181Pokora Edward1:00:108:2912:1217:3219:4329:0733:0841:0150:5354:1456:1858:411:00:001:00:10
UMKS, Kwidzyn8:293:435:202:119:244:017:539:523:212:042:231:190:10
 
180Schindler Udoabs
SSV Planeta Radebeul
 
 
 
M80 (1)2,2 km 90 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(53)3(41)4(40)5(74)6(43)7(42)8(57)9(65)10(100)Meta
 
1182Czabański Edward1:51:208:1134:0747:451:08:361:14:391:21:111:25:011:38:031:44:311:51:011:51:20
Indywidualni Pomorskie8:1125:5613:3820:516:036:323:5013:026:286:300:19
 
 
 
W21E (7)5,1 km 195 m20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(39)3(53)4(41)5(42)6(37)7(78)8(43)9(44)10(45)11(62)12(63)13(48)14(49)
15(75)16(36)17(74)18(57)19(59)20(100)Meta
 
1188Pabich Maria45:452:244:186:197:049:1611:1414:2716:5919:0521:1923:1325:4227:4930:28
UKS Azymut, Pabianice2:241:542:010:452:121:583:132:322:062:141:542:292:072:39
33:1536:1838:4642:5944:3445:3745:45
2:473:032:284:131:351:030:08
2189Wieleba Marlena52:151:363:115:106:0011:2413:1116:4319:4421:2524:0926:3429:2931:5335:06
PKO Harpagan, Gdańsk1:361:351:590:505:241:473:323:011:412:442:252:552:243:13
38:1141:4544:0849:2350:5952:0652:15
3:053:342:235:151:361:070:09
3185Panaszek Justyna55:091:554:086:287:2010:3013:2516:4620:2122:1224:4426:4529:5833:3936:26
10BKPanc1:552:132:200:523:102:553:213:351:512:322:013:133:412:47
40:0744:0947:0752:0253:5355:0155:09
3:414:022:584:551:511:080:08
4184Lubak Kamila55:271:425:327:468:3311:3514:3318:0621:2422:5325:3027:3030:2133:5436:50
CSWIiChem Wrocław1:423:502:140:473:022:583:333:181:292:372:002:513:332:56
40:1143:4346:3751:5054:0355:2055:27
3:213:322:545:132:131:170:07
5190Miśkiewicz Martyna1:03:092:475:159:3010:2714:1218:5322:2826:3628:1030:4333:0736:2339:0641:53
UKS Siódemka Rumia2:472:284:150:573:454:413:354:081:342:332:243:162:432:47
45:5950:0853:1859:111:01:401:03:011:03:09
4:064:093:105:532:291:210:08
6187Hoffmann Barbara1:07:562:045:039:2510:2315:4818:3622:2426:1128:1731:0334:2137:5641:5544:59
KS Hades, Poznań2:042:594:220:585:252:483:483:472:062:463:183:353:593:04
50:3054:4558:051:04:161:06:281:07:461:07:56
5:314:153:206:112:121:180:10
7186Korczyc Anna1:45:543:086:0419:5020:3924:2330:1034:0941:4743:1647:2456:471:00:331:03:041:05:41
Indywidualny Dolnośląskie3:082:5613:460:493:445:473:597:381:294:089:233:462:312:37
1:16:001:21:011:27:381:41:561:44:231:45:461:45:54
10:195:016:3714:182:271:230:08
 
 
 
W20 (3)4,0 km 150 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(53)3(41)4(36)5(51)6(52)7(48)8(63)9(46)10(54)11(40)12(43)13(42)14(57)
15(65)16(100)Meta
 
1351Bączek Małgorzata33:503:325:506:378:1311:3313:4516:4619:3521:2223:3224:0927:1628:2031:08
Kadra Małopolski3:322:180:471:363:202:123:012:491:472:100:373:071:042:48
32:5133:4333:50
1:430:520:07
2192Pudełek Michalina36:002:274:295:299:1712:3615:4718:4421:3923:2225:3626:1229:2030:2433:13
LKS Górzanka, Nawojowa Góra2:272:021:003:483:193:112:572:551:432:140:363:081:042:49
34:5935:5236:00
1:460:530:08
3191Topór Magdalena39:054:156:177:039:0213:0116:1018:3220:2622:3926:1026:5130:2531:3735:35
Kadra Małopolski4:152:020:461:593:593:092:221:542:133:310:413:341:123:58
37:5138:5739:052:04
2:161:060:08*31
 
 
 
W18 (6)3,7 km 140 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(39)3(35)4(36)5(54)6(75)7(47)8(63)9(62)10(74)11(43)12(37)13(57)14(58)
15(65)16(100)Meta
 
1197Filipiak Adrianna34:001:373:207:4210:3212:1013:4614:5315:3718:2221:1222:4526:2129:3531:18
KS Hades, Poznań1:371:434:222:501:381:361:070:442:452:501:333:363:141:43
32:5833:5334:00
1:400:550:07
2195Słońska Zofia36:181:353:437:3811:0712:4814:3615:3616:2820:0722:5026:0429:5232:1933:34
Kadra Małopolski1:352:083:553:291:411:481:000:523:392:433:143:482:271:15
35:0236:1036:18
1:281:080:08
3198Wrześniak Zofia49:132:095:099:3412:3016:2220:4622:4023:3828:1232:0934:4840:2144:2446:16
BKS Wataha, Warszawa2:093:004:252:563:524:241:540:584:343:572:395:334:031:52
48:0749:0649:13
1:510:590:07
4194Wójcik Natalia49:383:496:5611:3814:4519:0821:2922:2924:0027:3831:3333:3637:4941:4545:31
WKS Wawel, Kraków3:493:074:423:074:232:211:001:313:383:552:034:133:563:46
47:4849:3049:38
2:171:420:08
5193Dolińska Zuzanna1:00:251:565:1711:1414:2416:2819:1423:3424:1729:1434:5838:0749:0253:2855:36
BKS Wataha, Warszawa1:563:215:573:102:042:464:200:434:575:443:0910:554:262:08
58:541:00:151:00:2521:31
3:181:210:10*63
6372Rutkowska Magdalena1:33:022:027:5414:5322:0528:1934:4837:0439:1645:3350:4154:381:13:291:18:491:22:59
UKS Siódemka Rumia2:025:526:597:126:146:292:162:126:175:083:5718:515:204:10
1:29:361:32:511:33:02
6:373:150:11
 
 
 
W16 (12)3,2 km 120 m15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(39)3(38)4(41)5(40)6(75)7(46)8(45)9(43)10(42)11(35)12(64)13(58)14(65)
15(100)Meta
 
1203Muller Iga32:102:265:187:029:1011:2514:1416:0318:5321:1322:3324:4125:4328:4231:06
UMKS, Kwidzyn2:262:521:442:082:152:491:492:502:201:202:081:022:592:24
32:0332:10
0:570:07
2200Lamparska Maja34:072:044:476:278:2911:1214:5916:4319:5022:1024:1526:1628:0331:2333:04
Kadra Małopolski2:042:431:402:022:433:471:443:072:202:052:011:473:201:41
34:0034:07
0:560:07
3205Kurtycz Natalia37:191:543:576:339:0712:1215:3317:1720:3523:1425:0328:2429:3533:4436:17
Kadra Małopolski1:542:032:362:343:053:211:443:182:391:493:211:114:092:33
37:1137:19
0:540:08
4206Pudełek Jowita40:093:006:287:5510:3013:3016:3018:2621:2223:4125:0927:0928:2833:0738:54
Kadra Małopolski3:003:281:272:353:003:001:562:562:191:282:001:194:395:47
40:0240:09
1:080:07
5201Pułczyńska Hanna41:132:134:186:419:1712:0015:3418:2621:3124:3927:1132:1833:2337:3639:54
Kadra Małopolski2:132:052:232:362:433:342:523:053:082:325:071:054:132:18
41:0441:1339:09
1:100:09*59
6347Krzyżostanek Partycja43:561:575:366:529:1813:4917:0219:0723:1526:4428:4431:2032:4437:2442:15
UKS Grom, Sokolniki1:573:391:162:264:313:132:054:083:292:002:361:244:404:51
43:4843:56
1:330:08
7199Michno Marta46:582:525:239:1311:5815:4819:3222:3226:3629:4432:1236:3137:5743:0745:43
Kadra Małopolski2:522:313:502:453:503:443:004:043:082:284:191:265:102:36
46:5046:58
1:070:08
8204Dolińska Julia1:02:393:467:269:1211:5116:1921:2430:3936:1640:4243:1847:5249:2855:531:01:05
BKS Wataha, Warszawa3:463:401:462:394:285:059:155:374:262:364:341:366:255:12
1:02:291:02:3957:39
1:240:10*59
9365Janik Patrycja1:11:293:1111:0316:3619:3223:2227:3933:2838:3552:4355:3659:251:00:511:05:521:10:01
UKS GOK, Galewice3:117:525:332:563:504:175:495:0714:082:533:491:265:014:09
1:11:191:11:29
1:180:10
10348Ligocka Maria1:16:032:184:4511:2214:1326:0332:4635:1348:1753:0856:171:00:041:03:231:09:121:14:41
UKS Technik, Ruciane-Nida2:182:276:372:5111:506:432:2713:044:513:093:473:195:495:29
1:15:531:16:03
1:120:10
11202Owsianka Wiktoria1:18:554:0011:1814:4617:2620:2124:3941:1245:3750:5257:201:02:321:06:041:12:541:17:01
Kadra Małopolski4:007:183:282:402:554:1816:334:255:156:285:123:326:504:07
1:18:461:18:55
1:450:09
 
346Domagała Emiliankl3:356:4812:1516:1726:5832:5135:5643:0047:18-------------------------
UKS Grom, Sokolniki3:353:135:274:0210:415:533:057:044:18
1:09:331:09:53
22:150:20
 
 
 
W14 (12)2,6 km 110 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(57)2(64)3(43)4(74)5(45)6(54)7(40)8(41)9(53)10(58)11(65)12(100)Meta
 
1207Niessner Pola22:212:174:086:368:369:2711:4512:3514:5515:4818:4121:1622:1422:21
Kadra Małopolski2:171:512:282:000:512:180:502:200:532:532:350:580:07
2210Słońska Antonina26:542:208:5811:1212:2813:3415:0715:4820:3121:2523:4925:4826:4726:54
Kadra Małopolski2:206:382:141:161:061:330:414:430:542:241:590:590:07
3344Cegiełka Milena27:192:417:019:1710:3511:3813:1714:0118:4019:3622:1026:0927:1127:19
UKS GOK, Galewice2:414:202:161:181:031:390:444:390:562:343:591:020:08
4214Kozuń Marika29:383:245:388:5814:2715:3117:4618:3721:4422:4625:5928:3029:2929:38
UKS Azymut, Pabianice3:242:143:205:291:042:150:513:071:023:132:310:590:09
5211Podgórska Marta33:203:285:468:5311:2912:1414:3115:3723:1425:3228:0732:0533:1233:20
Kadra Małopolski3:282:183:072:360:452:171:067:372:182:353:581:070:08
6216Janiak Magdalena37:4411:2113:3517:0122:4523:3725:5126:4029:4630:4934:0136:3137:3337:44
UKS Azymut, Pabianice11:212:143:265:440:522:140:493:061:033:122:301:020:11
7208Hałucha Milena41:573:407:1011:3914:4315:5518:3720:0926:3830:0336:1040:1041:4841:57
Kadra Małopolski3:403:304:293:041:122:421:326:293:256:074:001:380:09
8215Łącka Julia52:544:3511:0317:0322:2023:1326:0129:5936:4242:4847:4951:1252:4352:54
UKS OSiR, Góra Kalwaria4:356:286:005:170:532:483:586:436:065:013:231:310:11
9381Trzebiatowska Martyna1:10:324:4314:1821:0626:5528:2934:0138:4752:0253:461:02:291:08:551:10:231:10:32
UKS Siódemka Rumia4:439:356:485:491:345:324:4613:151:448:436:261:280:09
10212Goszcz Julia1:14:393:1813:2331:4242:4944:1247:2649:0758:341:00:181:07:551:13:071:14:281:14:39
UKS Azymut, Pabianice3:1810:0518:1911:071:233:141:419:271:447:375:121:210:11
 
209Owsianka Weronikankl17:0520:0425:41-----37:1641:2543:2152:5454:401:03:501:08:211:09:531:10:03
Kadra Małopolski17:052:595:3711:354:091:569:331:469:104:311:320:10
345Żuczkowska Oliwiankl4:4614:4427:54-----39:3043:3745:3555:0357:141:06:101:10:251:11:581:12:10
UKS GOK, Galewice4:469:5813:1011:364:071:589:282:118:564:151:330:12
 
 
 
W12 (9)2,1 km 90 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(76)3(40)4(73)5(69)6(57)7(67)8(77)9(65)10(100)Meta
 
1218Biskupska Julia14:542:493:345:136:298:4610:5311:5812:5213:4014:4614:54
Kadra Małopolski2:490:451:391:162:172:071:050:540:481:060:08
2219Olejnik Jaśmina17:502:573:455:487:169:3712:2614:1915:1216:3417:4217:5013:37
Kadra Małopolski2:570:482:031:282:212:491:530:531:221:080:08*72
3221Ollinyk Yelyzaveta19:203:264:196:518:2610:4613:2015:3416:3618:0819:1319:20
Kadra Małopolski3:260:532:321:352:202:342:141:021:321:050:07
4224Staniec Julia25:073:324:297:208:5012:2120:4322:0222:5623:4424:5825:07
MKS MOS, Wrocław3:320:572:511:303:318:221:190:540:481:140:09
5223Nowak Zofia28:315:026:028:5610:2814:0618:3820:4922:2026:2728:1828:31
KS Hades, Poznań5:021:002:541:323:384:322:111:314:071:510:13
6225Rokita Antonina30:437:018:0310:4312:1616:0919:5027:3028:2629:3430:3530:43
PKO Harpagan, Gdańsk7:011:022:401:333:533:417:400:561:081:010:08
7217Moszkowicz Julia37:5310:2311:1813:3215:0417:4631:3533:4034:5136:2637:4537:5312:3732:58
Kadra Małopolski10:230:552:141:322:4213:492:051:111:351:190:08*36*72
34:0636:01
*72*59
8226Trzasko Alicja59:0431:0432:4236:1538:1442:2348:3151:0753:1457:0558:4859:04
PKO Harpagan, Gdańsk31:041:383:331:594:096:082:362:073:511:430:16
 
220Podgórska Gabrysiankl6:577:4410:1612:13-----27:4629:5231:0733:3634:4935:01
Kadra Małopolski6:570:472:321:5715:332:061:152:291:130:12
 
 
 
W10 (6)1,5 km 45 m6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(76)2(70)3(69)4(67)5(77)6(100)Meta
 
1230Wysocka Michalina14:344:316:159:2211:3612:4514:2514:34
MKS MOS, Wrocław4:311:443:072:141:091:400:09
2231Pabich Hanna16:004:165:389:1811:5713:1815:4816:00
UKS Azymut, Pabianice4:161:223:402:391:212:300:12
3229Rychłowska Julia17:193:477:3811:1213:5115:0217:0917:19
Kadra Małopolski3:473:513:342:391:112:070:10
4228Hebda Julia21:203:3711:4415:1618:0519:0721:0821:20
Kadra Małopolski3:378:073:322:491:022:010:12
5227Breksa Blanka25:264:427:0714:0219:0922:2725:1725:26
Kadra Małopolski4:422:256:555:073:182:500:09
 
232Biskupska Małgorzatankl3:348:03-----28:1630:5333:0433:14
Kadra Małopolski3:344:2920:132:372:110:10
 
 
 
W35 (14)4,2 km 140 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(61)3(41)4(74)5(62)6(63)7(49)8(50)9(51)10(36)11(43)12(42)13(35)14(57)
15(59)16(100)Meta
 
1233Kulicka Agata44:001:406:588:4810:4813:5717:1119:5624:0825:1228:3633:4135:1737:2140:32
Skierniewickie Stowarzyszenie1:405:181:502:003:093:142:454:121:043:245:051:362:043:11
42:4443:5244:00
2:121:080:08
2368Bączek Barbara44:241:494:336:178:5613:1716:1019:0921:4622:5626:2932:2434:0337:1040:43
WKS Wawel, Kraków1:492:441:442:394:212:532:592:371:103:335:551:393:073:33
43:0144:1344:24
2:181:120:11
3350Dybka Katarzyna53:111:537:0214:3818:0921:3624:5828:2530:5132:0535:5340:3642:1844:5049:34
12BZ1:535:097:363:313:273:223:272:261:143:484:431:422:324:44
51:3853:0353:11
2:041:250:08
4242Dzika Natalia56:182:266:098:4311:4216:2120:1225:0127:4829:4934:0441:4143:3848:1251:48
15.GBZ2:263:432:342:594:393:514:492:472:014:157:371:574:343:36
55:0556:0956:18
3:171:040:09
5240Wołek Ewa58:182:405:157:239:5014:2318:3127:3230:1631:3335:4440:3042:0550:4754:21
UNTS, Warszawa2:402:352:082:274:334:089:012:441:174:114:461:358:423:34
56:4258:0558:1825:08
2:211:230:13*47
6385Porzycz Agnieszka1:00:332:495:287:2819:3423:3126:3429:5932:2833:4537:5242:5644:5452:4156:24
UKS Siódemka Rumia2:492:392:0012:063:573:033:252:291:174:075:041:587:473:43
58:461:00:231:00:33
2:221:370:10
7235Bańska-Bodziona Aneta1:08:021:504:526:5610:4814:4318:0621:4324:3325:4439:4045:4947:3055:511:04:37
Indywidualny Dolnośląskie1:503:022:043:523:553:233:372:501:1113:566:091:418:218:46
1:06:391:07:521:08:02
2:021:130:10
8237Alabrudzińska Agnieszka1:09:035:4411:1413:3316:0620:0424:2834:2238:2739:5343:3450:0952:2057:341:05:36
12BZ5:445:302:192:333:584:249:544:051:263:416:352:115:148:02
1:07:441:08:541:09:03
2:081:100:09
9239Kuźma Elżbieta1:13:476:5511:5414:4819:2725:5629:5835:0638:1940:2248:0955:3858:131:03:091:09:05
BKS Wataha, Warszawa6:554:592:544:396:294:025:083:132:037:477:292:354:565:56
1:11:471:13:381:13:47
2:421:510:09
10234Ruszewska Anita1:15:463:248:4411:1022:2127:3832:0337:1440:2742:2750:1257:461:00:161:05:121:11:13
14 pppanc Suwałki3:245:202:2611:115:174:255:113:132:007:457:342:304:566:01
1:13:541:15:321:15:46
2:411:380:14
11241Machowska- Łącka Magdalena1:18:443:098:4613:4817:2523:1627:5432:1835:4237:2646:0853:0856:001:03:581:13:01
UKS OSiR, Góra Kalwaria3:095:375:023:375:514:384:243:241:448:427:002:527:589:03
1:16:481:18:331:18:44
3:471:450:11
12236Gawron Katarzyna1:30:254:017:089:0928:0632:5839:0142:5846:3153:2857:331:07:171:09:311:13:381:24:18
Kadra Małopolski4:013:072:0118:574:526:033:573:336:574:059:442:144:0710:40
1:27:491:30:111:30:251:30:14
3:312:220:14*100
 
380Ratajczak Izankl-----4:406:399:1712:2815:3019:1721:5923:2126:5831:1432:5735:3142:29
UKS Siódemka Rumia4:401:592:383:113:023:472:421:223:374:161:432:346:58
44:4246:0046:081:42
2:131:180:08*31
238Trojecka Martaabs
OK! Sport, Warszawa
 
 
 
W40 (9)4,0 km 140 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(38)3(41)4(40)5(75)6(49)7(48)8(47)9(46)10(74)11(43)12(42)13(57)14(58)
15(65)16(100)Meta
 
1250Golinowska Elżbieta49:182:306:178:4611:4915:1021:0423:5826:2429:4533:4735:5238:0242:1844:13
HKS Azymut, Mochy2:303:472:293:033:215:542:542:263:214:022:052:104:161:55
48:0549:0949:18
3:521:040:09
2245Karnia-Biskupska Anna54:272:115:418:0818:1722:0726:1028:4731:0434:0038:4540:4942:3848:3450:37
Kadra Małopolski2:113:302:2710:093:504:032:372:172:564:452:041:495:562:03
52:4154:1654:27
2:041:350:11
3244Margol-Szuwara Agnieszka1:06:351:579:2115:3622:1326:0730:5436:1539:4445:0851:1253:2555:221:01:151:03:20
1 bdm Dęblin1:577:246:156:373:544:475:213:295:246:042:131:575:532:05
1:05:171:06:241:06:35
1:571:070:11
4249Zbroja-Nowak Justyna1:10:472:1110:4813:1923:0427:0735:0838:3946:4350:1855:1557:1459:411:04:411:06:48
KS Hades, Poznań2:118:372:319:454:038:013:318:043:354:571:592:275:002:07
1:09:101:10:231:10:47
2:221:130:24
5248Słońska Bogusława1:12:212:359:1812:4717:1722:4227:5732:2337:4943:2950:0554:1557:011:03:381:06:45
WKS Wawel, Kraków2:356:433:294:305:255:154:265:265:406:364:102:466:373:07
1:10:041:12:101:12:21
3:192:060:11
6251Górniak Monika2:01:533:478:3512:3437:5742:5748:5459:371:04:021:28:271:39:231:43:551:46:281:52:011:55:22
8.batalion radiotechniczny3:474:483:5925:235:005:5710:434:2524:2510:564:322:335:333:21
2:00:072:01:352:01:532:01:39
4:451:280:18*100
 
247Michałowska Agatankl3:5311:1115:2220:4927:4034:3039:05-----46:1553:381:01:111:04:081:11:451:15:11
OSP Ostróda3:537:184:115:276:516:504:357:107:237:332:577:373:26
1:22:201:23:541:24:111:23:56
7:091:340:17*100
246Buzek Gabrysiankl2:437:4811:2827:4236:2848:251:01:29-----------------------------------
Kadra Małopolski2:435:053:4016:148:4611:5713:04
----------1:44:19
42:50
243Ukleja Ewaabs
UKS Azymut 45, Gdynia
 
 
 
W45 (8)3,8 km 140 m15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(57)2(42)3(43)4(44)5(45)6(62)7(63)8(47)9(54)10(35)11(60)12(31)13(58)14(59)
15(100)Meta
 
1253Nowak Beata35:583:256:388:129:4212:0714:0116:4217:2820:1123:4527:1530:5533:1134:34
UKS Azymut 45, Gdynia3:253:131:341:302:251:542:410:462:433:343:303:402:161:23
35:4835:58
1:140:10
2258Konc Katarzyna45:223:257:108:5610:3513:3816:4219:4520:3123:3831:0135:4739:5942:3643:53
UKS Azymut, Pabianice3:253:451:461:393:033:043:030:463:077:234:464:122:371:17
45:1345:22
1:200:09
3260Wysocka Joanna58:403:046:558:4310:4514:4318:0527:4028:3032:2938:0343:1851:3154:5756:36
WKS Śląsk, Wrocław3:043:511:482:023:583:229:350:503:595:345:158:133:261:39
58:2758:40
1:510:13
4257Lemańczyk Aleksandra1:02:202:598:0510:1511:5114:2718:5222:0522:5926:2731:4344:5555:1659:001:00:37
PKO Harpagan, Gdańsk2:595:062:101:362:364:253:130:543:285:1613:1210:213:441:37
1:02:091:02:20
1:320:11
5255Deptulska Agnieszka1:04:443:2910:5812:3414:0516:3920:5024:1225:1628:5033:5847:0157:111:01:041:02:43
UNTS, Warszawa3:297:291:361:312:344:113:221:043:345:0813:0310:103:531:39
1:04:291:04:441:04:31
1:460:15*100
6259Daniluk Karina1:27:543:388:3510:5913:3221:0825:0329:5631:0440:4346:391:07:351:17:211:21:581:26:07
BKS Wataha, Warszawa3:384:572:242:337:363:554:531:089:395:5620:569:464:374:09
1:27:431:27:54
1:360:11
7252Filipiak Agnieszka1:29:523:5019:1521:0524:0230:2334:0639:0140:0445:1459:491:09:291:14:251:23:051:25:54
KS Hades, Poznań3:5015:251:502:576:213:434:551:035:1014:359:404:568:402:49
1:29:371:29:52
3:430:15
 
256Trykozko Urszulaabs
Stowarzyszenie Team 360 stopni
 
 
 
W50 (4)3,6 km 120 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(38)3(53)4(41)5(36)6(54)7(45)8(43)9(78)10(37)11(42)12(35)13(57)14(58)
15(65)16(100)Meta
 
1264Morawska Irena36:392:255:307:168:0510:1211:4713:4916:0619:3223:2925:4228:1431:4733:26
Indywidualni Pomorskie2:253:051:460:492:071:352:022:173:263:572:132:323:331:39
35:2436:2736:39
1:581:030:12
2263Witkowska Izabela55:462:469:1211:0312:0027:0728:5130:3534:2238:1241:4944:0246:2549:4151:14
UKS Azymut 45, Gdynia2:466:261:510:5715:071:441:443:473:503:372:132:233:161:33
53:4555:3855:4652:32
2:311:530:08*59
3261Bugaj Teresa1:03:563:0311:1313:2414:2625:1427:1329:3933:3238:4643:1050:3453:4157:1659:13
Kadra Małopolski3:038:102:111:0210:481:592:263:535:144:247:243:073:351:57
1:02:141:03:451:03:5616:53
3:011:310:11*70
4262Dyzio Anna1:40:216:0611:4016:0720:0325:5840:5244:2149:5557:451:07:401:12:401:19:231:25:301:28:43
Kadra Małopolski6:065:344:273:565:5514:543:295:347:509:555:006:436:073:13
1:35:261:40:081:40:21
6:434:420:13
 
 
 
W55 (2)3,4 km 120 m15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(39)3(61)4(35)5(36)6(54)7(45)8(74)9(43)10(78)11(37)12(42)13(57)14(59)
15(100)Meta
 
1265Andersson Ingela42:012:134:275:569:3212:5015:1717:2919:0721:2825:1930:3333:0338:0440:21
Lunds OK2:132:141:293:363:182:272:121:382:213:515:142:305:012:17
41:4942:00
1:280:11
2266Czerkawska Urszula55:465:027:449:5014:3520:5623:2326:0227:4230:0934:4540:5245:1250:4153:36
UKS Sparta, Czyżowice5:022:422:064:456:212:272:391:402:274:366:074:205:292:55
55:3155:46
1:550:15
 
 
 
W60 (4)3,3 km 116 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(57)2(64)3(42)4(43)5(74)6(62)7(63)8(47)9(40)10(41)11(53)12(58)13(59)14(100)
Meta
 
1267Biziuk Halina50:463:477:4311:0113:3816:0721:2425:4826:5933:3138:2940:1645:5248:1350:34
UMKS ORKAN, Ostróda3:473:563:182:372:295:174:241:116:324:581:475:362:212:21
50:46
0:12
2269Mikielska Danuta1:00:454:268:3613:5216:3423:1929:3634:1135:4043:3148:1549:5856:1758:231:00:35
UMKS ORKAN, Ostróda4:264:105:162:426:456:174:351:297:514:441:436:192:062:12
1:00:45
0:10
3270Łuńska Regina1:23:3910:3014:5819:4123:0231:5138:4645:1747:1555:231:05:551:10:561:18:171:20:491:23:20
UMKS ORKAN, Ostróda10:304:284:433:218:496:556:311:588:0810:325:017:212:322:31
1:23:391:23:22
0:19*100
4268Olbrycht Anna1:38:546:1112:5918:1223:2129:1139:2048:4051:321:03:501:12:491:16:291:29:001:33:591:38:24
Indywidualny Mazowsze6:116:485:135:095:5010:099:202:5212:188:593:4012:314:594:25
1:38:54
0:30
 
 
 
W65 (3)2,8 km 75 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(39)3(41)4(40)5(45)6(44)7(43)8(74)9(64)10(57)11(65)12(100)Meta
 
1273Czabańska Małgorzata56:546:5710:4716:1621:4026:0431:2335:4339:3145:3549:5254:0956:1856:54
Indywidualni Pomorskie6:573:505:295:244:245:194:203:486:044:174:172:090:36
2272Galicz Krystyna1:27:455:0310:1417:1731:0143:4950:4655:091:04:441:15:031:20:011:24:461:27:321:27:45
BKS Wataha, Warszawa5:035:117:0313:4412:486:574:239:3510:194:584:452:460:13
19:56
*76
 
271Lewoń Ewankl2:405:57-----30:2748:0352:0855:271:02:581:13:151:16:061:20:061:21:471:22:02
UMKS ORKAN, Ostróda2:403:1724:3017:364:053:197:3110:172:514:001:410:15
 
 
 
W80 (1)2,0 km 70 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(53)3(41)4(74)5(43)6(42)7(57)8(58)9(59)10(100)Meta
 
1274Birkinshaw Sue1:13:126:3216:1119:3731:5538:4443:5758:201:04:221:09:091:12:441:13:12
MDOC6:329:393:2612:186:495:1314:236:024:473:350:28
 
 
 
M21S (11)4,3 km 140 m18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(38)3(41)4(42)5(43)6(45)7(46)8(63)9(48)10(52)11(75)12(54)13(40)14(74)
15(64)16(58)17(65)18(100)Meta
 
1361Garbacik Michał34:311:164:396:368:439:5511:3614:1215:5418:5021:2323:1224:3825:1627:03
Kadra Małopolski1:163:231:572:071:121:412:361:422:562:331:491:260:381:47
29:4431:5833:3134:2434:31
2:412:141:330:530:07
2277Lubkiewicz Tomasz36:371:414:065:408:5610:1912:0914:2116:0920:0522:1824:2526:0226:4528:40
Kadra Małopolski1:412:251:343:161:231:502:121:483:562:132:071:370:431:55
31:1934:0635:4136:2936:37
2:392:471:350:480:08
3280Balmowski Radosław37:231:204:256:158:5610:0912:0714:2716:2118:1720:1722:4224:2925:0126:43
2 pułk inżynieryjny Inowrocław1:203:051:502:411:131:582:201:541:562:002:251:470:321:42
32:1734:4936:2237:1637:23
5:342:321:330:540:07
4282Golarz Tomasz49:144:236:559:1112:2114:2217:0019:3221:4426:2830:2633:0035:1336:0038:38
2 pułk inżynieryjny Inowrocław4:232:322:163:102:012:382:322:124:443:582:342:130:472:38
41:3545:5248:0749:0549:14
2:574:172:150:580:09
5278Żebrowski Krzysiek56:423:216:399:1315:1116:2819:3222:5525:1527:0632:3834:5646:0646:5449:09
2. ORel Przasnysz3:213:182:345:581:173:043:232:201:515:322:1811:100:482:15
51:3053:5655:3356:3356:42
2:212:261:371:000:09
6275Wesołowski Sebastian57:184:087:359:4817:2619:1223:1927:1529:4533:1836:5139:3641:4542:3945:06
9.BBKPanc Braniewo4:083:272:137:381:464:073:562:303:333:332:452:090:542:27
49:4652:5355:1557:0857:18
4:403:072:221:530:10
7279Jakubczyk Arkadiusz57:581:438:3910:5814:1615:5518:4922:1824:4427:1333:5436:4739:5241:0445:34
UKS Technik, Ruciane-Nida1:436:562:193:181:392:543:292:262:296:412:533:051:124:30
50:4654:5056:4857:4957:5830:35
5:124:041:581:010:09*49
8276Legenzow Igor1:16:448:2912:0215:2818:2520:3523:3627:2829:5443:2746:4449:5552:3253:2557:17
14 pppanc Suwałki8:293:333:262:572:103:013:522:2613:333:173:112:370:533:52
1:00:451:09:311:15:121:16:321:16:44
3:288:465:411:200:12
 
281Zając Bartosznkl2:126:107:4811:0312:2514:1316:2918:1922:1124:26-----28:1629:0130:53
5 Batalion Dowodzenia2:123:581:383:151:221:482:161:503:522:153:500:451:52
33:2736:1137:4638:4638:58
2:342:441:351:000:12
387Szeleżyński Kamilabs
UKS Siódemka Rumia
77Patejko Przemysławabs
KS Spójnia, Warszawa
 
 
 
W21S (15)3,6 km 125 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(61)3(41)4(43)5(44)6(45)7(46)8(63)9(47)10(54)11(40)12(74)13(64)14(57)
15(65)16(100)Meta
 
1288Biniecka Małgorzata40:222:134:587:1410:4512:4316:1519:5722:2823:1826:4327:5130:1933:4436:11
UKS Azymut, Pabianice2:132:452:163:311:583:323:422:310:503:251:082:283:252:27
38:5740:1340:22
2:461:160:09
2290Kocińska Agnieszka44:332:255:218:1312:2414:2217:2121:1023:4924:5928:4029:4433:1237:1839:56
OK! Sport, Warszawa2:252:562:524:111:582:593:492:391:103:411:043:284:062:38
43:0944:2444:33
3:131:150:09
3287Bugaj Katarzyna47:152:425:297:4612:0514:1718:2522:5425:2126:2529:2730:2033:4039:1441:53
Kadra Małopolski2:422:472:174:192:124:084:292:271:043:020:533:205:342:39
45:5847:0547:1545:38
4:051:070:10*59
4294Bąkowska Dominika51:393:216:368:4513:5516:2719:2923:5027:2928:1533:1734:2338:4444:3547:32
PKO Harpagan, Gdańsk3:213:152:095:102:323:024:213:390:465:021:064:215:512:57
50:1551:3151:39
2:431:160:08
5295Gruchala Natalia52:221:404:556:4813:1215:2117:3424:0926:2527:1130:5231:4033:5343:1545:40
PKO Harpagan, Gdańsk1:403:151:536:242:092:136:352:160:463:410:482:139:222:25
51:1652:1552:22
5:360:590:07
6349Peksa Anna56:375:288:2611:2416:4018:5122:3029:0732:2133:2837:4138:5342:2948:5452:01
12BZ5:282:582:585:162:113:396:373:141:074:131:123:366:253:07
55:0956:2856:37
3:081:190:09
7283Zając Honorata59:026:4711:1213:3122:3024:3227:5130:5633:3536:0339:5141:0044:1651:2255:10
5 Batalion Dowodzenia6:474:252:198:592:023:193:052:392:283:481:093:167:063:48
57:3858:5259:02
2:281:140:10
8285Raczkowska Patrycja1:26:471:5811:5814:4321:2423:4429:4337:5040:5942:3854:1255:331:00:211:07:201:12:41
14 pppanc Suwałki1:5810:002:456:412:205:598:073:091:3911:341:214:486:595:21
1:25:151:26:351:26:47
12:341:200:12
9296Całka Sylwia1:43:024:2611:0118:3623:3827:0532:1750:2858:3259:331:15:411:17:121:25:071:30:171:33:56
2. ORel Przasnysz4:266:357:355:023:275:1218:118:041:0116:081:317:555:103:39
1:40:571:42:501:43:027:38
7:011:530:12*60
10289Grabowska Paulina1:47:2414:3527:0231:5740:3643:5552:1157:201:01:051:03:401:12:321:14:291:22:021:36:061:41:14
Stayfit Giżycko14:3512:274:558:393:198:165:093:452:358:521:577:3314:045:08
1:45:261:47:101:47:24
4:121:440:14
11293Bączek Aleksandra1:49:014:2511:5816:2223:2733:0438:1656:301:04:361:05:371:21:341:23:131:31:101:36:271:40:00
2 pułk inżynieryjny Inowrocław4:257:334:247:059:375:1218:148:061:0115:571:397:575:173:33
1:46:541:48:461:49:01
6:541:520:15
 
292Lisowska Paulinankl4:039:0512:4221:3129:4935:4340:3144:0447:421:22:411:24:181:33:12----------
10BKPanc4:035:023:378:498:185:544:483:333:3834:591:378:54
-----2:20:412:20:52
47:290:11
291Grochowalska Alicjankl2:235:428:3230:0031:49-----------------------------------52:5956:15
UKS Azymut, Pabianice2:233:192:5021:281:4921:103:16
59:001:00:151:00:24
2:451:150:09
284Dudek Izabelaabs
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz
286Patejko Patrycjaabs
KS Spójnia, Warszawa
 
 
 
10N (9)1,6 km 45 m6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(71)2(70)3(69)4(67)5(77)6(100)Meta
 
1303Kaczyńska Amelia19:475:006:3911:4115:0116:3919:3919:47
PKO Harpagan, Gdańsk5:001:395:023:201:383:000:08
2299Tarnowski Piotr23:065:539:2412:3517:0020:0322:5423:06
Kadra Małopolski5:533:313:114:253:032:510:12
3302Bublik Maciej26:068:0712:0215:2520:1923:3025:5426:06
Kadra Małopolski8:073:553:234:543:112:240:12
4331Domagała Konrad28:019:0113:0618:2922:5126:0227:5128:01
UKS Grom, Sokolniki9:014:055:234:223:111:490:10
5300Strugała Tymoteusz29:067:4410:3817:3424:2226:1328:5629:06
Kadra Małopolski7:442:546:566:481:512:430:09
6297Oliinyk Hanna35:126:2610:3516:0824:5530:3334:5535:12
Kadra Małopolski6:264:095:338:475:384:220:17
7305Gumula Weronika41:5110:4317:5325:2531:5334:3841:3441:51
Kadra Małopolski10:437:107:326:282:456:560:17
8298Oliinyk Arina53:279:0113:3217:5927:0830:2253:1553:27
Kadra Małopolski9:014:314:279:093:1422:530:12
 
304Kizerwetter Mikołajnkl9:2611:57-----27:1031:2435:2035:39
Kadra Małopolski9:262:3115:134:143:560:19
 
 
 
10R (10)1,5 km 45 m6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(76)2(70)3(69)4(72)5(77)6(100)Meta
 
1301Nalepa Wiktor16:024:246:539:3512:5713:5115:4816:0212:15
Kadra Małopolski4:242:292:423:220:541:570:14*67
2307Tadejewski Nikodem16:234:436:5910:3313:2814:1216:1516:23
UMKS ORKAN, Ostróda4:432:163:342:550:442:030:08
3390Emilia Szymerowska17:503:546:2810:3814:1115:0717:4117:50
UKS Siódemka Rumia3:542:344:103:330:562:340:09
4308Wolny Piotr20:344:096:3611:5616:3517:3820:1920:34
Kadra Małopolski4:092:275:204:391:032:410:15
5309Wolny Maciej20:444:096:3811:5716:4017:4520:3120:44
Kadra Małopolski4:092:295:194:431:052:460:13
6311Ratajczak Jan22:556:089:0213:0417:4018:4122:3922:55
UMKS ORKAN, Ostróda6:082:544:024:361:013:580:16
7310Trzasko Martyna37:056:3510:1523:0431:1533:0236:3337:05
PKO Harpagan, Gdańsk6:353:4012:498:111:473:310:32
8306Hajdas Maja48:1612:0720:3928:4139:5942:4147:5348:1647:57
-12:078:328:0211:182:425:120:23*100
 
313Patejko Zuzannaabs
KS Spójnia, Warszawa
314Patejko Janabs
KS Spójnia, Warszawa
 
 
 
OPEN 1 (8)2,5 km 70 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(41)3(71)4(40)5(45)6(70)7(69)8(58)9(65)10(100)Meta
 
1316Lubkiewicz Małgorzata32:085:368:4210:4712:4315:4418:2321:1126:5729:5731:5032:07
Kadra Małopolski5:363:062:051:563:012:392:485:463:001:530:17
2319Krawczyk Marcin39:317:4310:4912:1315:0419:3921:5325:2532:5137:5939:1239:3139:15
UKS Azymut, Pabianice7:433:061:242:514:352:143:327:265:081:130:19*100
3315Wiśniewski Marcin42:467:5712:2714:1318:2922:5626:3230:2937:3840:5542:2442:46
UKS Azymut, Pabianice7:574:301:464:164:273:363:577:093:171:290:22
4320Chwiejczak Dorota1:09:567:2715:1217:2026:1140:2546:4952:231:03:131:07:401:09:431:09:56
indywidualnie7:277:452:088:5114:146:245:3410:504:272:030:13
5366Pułczyńska Agnieszka1:18:3819:5127:2330:5636:3943:3048:2154:061:08:571:15:271:18:161:18:38
WKS Wawel, Kraków19:517:323:335:436:514:515:4514:516:302:490:22
6317Moszkowicz Ania1:36:1410:1713:5717:2228:5536:3439:071:15:491:27:051:32:341:36:001:36:14
Kadra Małopolski10:173:403:2511:337:392:3336:4211:165:293:260:14
7362Zielińska Sylwia1:37:1123:3426:3929:4436:2958:141:01:071:07:331:30:211:35:261:36:561:37:10
KS Hades, Poznań23:343:053:056:4521:452:536:2622:485:051:300:14
 
318Fiedorowicz Hieronimnkl-----8:5712:2316:5526:5630:3235:1642:4344:3946:4146:495:31
UKS Traper, Złocieniec8:573:264:3210:013:364:447:271:562:020:08*61
 
 
 
OPEN 2 (5)4,7 km 125 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(38)3(42)4(75)5(49)6(48)7(46)8(54)9(45)10(43)11(53)12(58)13(65)14(100)
Meta
 
1323Kosińska Zofia1:01:493:026:3712:3124:0228:3232:2136:2440:3242:5146:0453:0057:231:00:051:01:39
Kadra Małopolski3:023:355:5411:314:303:494:034:082:193:136:564:232:421:34
1:01:49
0:10
2324Mirowski Sławek1:17:023:316:2211:3734:1537:3541:5044:2755:0157:0459:461:09:111:14:101:15:441:16:51
CSWIiChem Wrocław3:312:515:1522:383:204:152:3710:342:032:429:254:591:341:07
1:17:01
0:10
3321Daruk Mariusz1:23:463:058:2419:0928:5535:5839:3944:4150:1453:251:01:031:08:141:16:191:22:151:23:33
indywidualnie Warszawa3:055:1910:459:467:033:415:025:333:117:387:118:055:561:18
1:23:46
0:13
4322Biskupski Michał1:30:413:2913:5236:3244:0249:2055:0159:501:06:351:10:571:14:131:22:071:26:061:29:291:30:31
Kadra Małopolski3:2910:2322:407:305:185:414:496:454:223:167:543:593:231:02
1:30:41
0:10
 
325Łazarski Janusznkl2:207:1327:24-----40:5245:3348:5352:2655:0157:311:07:421:10:121:12:491:13:50
2. ORel Przasnysz2:204:5320:1113:284:413:203:332:352:3010:112:302:371:01
1:14:01
0:10