XXV Puchar Bałtykusob. 22.08.2020 17:40
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Wyniki z międyczasami - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (11)10,2 km 320 m25 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(61)3(31)4(35)5(34)6(36)7(38)8(80)9(39)10(41)11(40)12(42)13(43)14(44)
15(47)16(48)17(49)18(50)19(51)20(67)21(52)22(53)23(54)24(79)25(100)Meta
 
14Dudek Wojciech1:09:130:533:0912:0614:3216:3719:2623:1824:1526:5833:4036:3238:3340:5444:28
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz0:532:168:572:262:052:493:520:572:436:422:522:012:213:34
48:2450:2152:2156:521:00:321:01:271:02:371:06:151:07:091:08:091:09:081:09:13
3:561:572:004:313:400:551:103:380:541:000:590:05
2363Kalata Michał1:11:190:493:0411:5615:1616:5619:5023:5624:5027:3033:1836:3138:3540:5044:18
10BKPanc0:492:158:523:201:402:544:060:542:405:483:132:042:153:28
48:2351:2053:4358:281:02:271:03:261:04:331:08:121:09:061:10:081:11:121:11:19
4:052:572:234:453:590:591:073:390:541:021:040:07
35Jankowiak Paweł1:17:040:523:3513:5716:2118:1920:5425:4026:46-----38:1141:4844:0946:4250:54
Indywidualnie Wielkopolskie0:522:4310:222:241:582:354:461:0611:253:372:212:334:12
55:2857:3159:481:05:161:09:541:10:441:12:081:13:351:14:321:15:521:16:591:17:04
4:342:032:175:284:380:501:241:270:571:201:070:05
43Galicz Karol1:17:170:553:2812:1814:3716:3319:1924:1925:29-----34:4538:0440:1942:4446:59
BKS Wataha, Warszawa0:552:338:502:191:562:465:001:109:163:192:152:254:15
51:4155:1157:361:02:451:07:351:08:291:09:501:14:001:14:531:15:581:17:111:17:17
4:423:302:255:094:500:541:214:100:531:051:130:06
51Hewelt Maciej1:17:410:553:1611:4714:1316:1318:5523:5124:59-----34:3837:4639:5842:4246:51
UKS Azymut 45, Gdynia0:552:218:312:262:002:424:561:089:393:082:122:444:09
55:1157:1159:581:05:131:10:011:11:401:13:011:14:091:15:061:16:161:17:351:17:41
8:202:002:475:154:481:391:211:080:571:101:190:06
6364Kraszewski Przemysław1:33:491:1011:2421:0328:0430:0433:0937:5538:5142:0349:0152:2554:4757:261:01:47
10BKPanc1:1010:149:397:012:003:054:460:563:126:583:242:222:394:21
1:06:111:09:401:12:071:19:451:25:071:26:241:27:441:29:121:30:111:31:571:33:411:33:49
4:243:292:277:385:221:171:201:280:591:461:440:08
77Filipiak Mateusz1:49:250:554:4121:4724:2126:4630:1335:5937:00-----49:1752:4655:2359:311:04:30
KS Hades, Poznań0:553:4617:062:342:253:275:461:0112:173:292:374:084:59
1:12:501:19:111:22:271:29:191:39:091:40:371:42:411:44:121:45:421:47:481:49:201:49:25
8:206:213:166:529:501:282:041:311:302:061:320:05
86Grabowski Bogusz1:56:581:474:5818:3921:5626:4331:4137:5039:04-----53:4859:011:02:381:06:151:16:32
15.GBZ1:473:1113:413:174:474:586:091:1414:445:133:373:3710:17
1:22:041:27:111:31:261:39:331:46:491:48:101:50:151:52:131:53:271:55:331:56:521:56:58
5:325:074:158:077:161:212:051:581:142:061:190:06
9369Iefymenko Oleksandr1:59:271:255:2616:1719:3923:1028:2135:0636:59-----53:1258:591:02:011:05:491:13:56
Indywidualny1:254:0110:513:223:315:116:451:5316:135:473:023:488:07
1:21:401:26:251:30:261:41:181:49:071:50:301:52:251:54:231:55:421:57:441:59:161:59:271:57:00
7:444:454:0110:527:491:231:551:581:192:021:320:11*58
 
2Bernaciak Aleksandernkl0:533:2011:4814:1316:0618:5023:1824:28-----34:0537:3239:55----------
WKS Śląsk, Wrocław0:532:278:282:251:532:444:281:109:373:272:23
--------------------------------------------------52:1652:28
12:210:12
pk373Ogdowski Bartłomiejabs
UKS Siódemka Rumia
 
 
 
M18 (5)7,0 km 145 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(45)2(74)3(73)4(35)5(36)6(61)7(67)8(72)9(54)10(58)11(100)Meta
 
19Tarnawski Janek54:478:3510:3513:4123:2930:5739:5844:3947:1350:3853:0854:4154:47
Kadra Małopolski8:352:003:069:487:289:014:412:343:252:301:330:06
212Gąsior Rafał58:078:2810:2015:0125:5334:2244:2349:4352:3855:2856:2258:0258:07
UMKS, Kwidzyn8:281:524:4110:528:2910:015:202:552:500:541:400:05
311Pudełek Błażej58:178:4410:2013:3025:0631:0840:1247:0651:0054:2155:5758:0858:1756:22
LKS Górzanka, Nawojowa Góra8:441:363:1011:366:029:046:543:543:211:362:110:09*79
57:35
*70
410Żesławski Mateusz58:229:2311:1514:2824:1531:1844:3449:3652:1555:1856:2858:1658:22
Kadra Małopolski9:231:523:139:477:0313:165:022:393:031:101:480:06
513Kubisiak Witold1:18:2819:1621:4325:2539:4647:2459:011:06:581:10:391:14:581:16:281:18:211:18:28
Skierniewickie Stowarzyszenie19:162:273:4214:217:3811:377:573:414:191:301:530:07
 
 
 
M16 (10)6,2 km 155 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(34)3(36)4(80)5(59)6(57)7(42)8(50)9(53)10(79)11(100)Meta
 
114Bublik Piotr43:013:5710:5514:1320:0221:1624:4631:0133:3639:3941:3442:5443:01
Kadra Małopolski3:576:583:185:491:143:306:152:356:031:551:200:07
216Żesławski Jakub46:594:5213:2017:4024:1025:3728:5934:5637:3143:4445:3646:5346:59
Kadra Małopolski4:528:284:206:301:273:225:572:356:131:521:170:06
315Wójcik Paweł48:394:3510:4414:4520:4622:0726:3532:3935:2745:1347:1748:3448:39
Kadra Małopolski4:356:094:016:011:214:286:042:489:462:041:170:05
417Muller Wiktor48:413:5010:3513:5420:2021:3627:5233:4136:2745:1847:1848:3348:4118:59
UMKS, Kwidzyn3:506:453:196:261:166:165:492:468:512:001:150:08*38
5336Lisiak Adam55:044:4114:2619:3926:2628:0231:4338:1742:5051:0953:3754:5955:04
UKS Orientuś, Łódź4:419:455:136:471:363:416:344:338:192:281:220:05
6376Bielecki Michał1:04:1011:5820:2525:5533:1834:5438:3346:5450:221:00:021:02:321:04:011:04:10
UKS Siódemka Rumia11:588:275:307:231:363:398:213:289:402:301:290:09
7379Modzelewski Mikołaj1:16:266:4315:3022:5831:0132:5537:1349:3753:081:08:471:14:561:16:171:16:26
UKS Siódemka Rumia6:438:477:288:031:544:1812:243:3115:396:091:210:09
8335Hryciuk Mikołaj1:21:536:0620:0825:5636:3539:1244:3956:201:01:121:12:571:19:531:21:451:21:53
UKS Grom, Sokolniki6:0614:025:4810:392:375:2711:414:5211:456:561:520:08
920Chmielowski Bartosz1:24:4313:0122:3829:0338:4740:2145:0558:091:02:541:20:371:23:011:24:351:24:43
UMKS, Kwidzyn13:019:376:259:441:344:4413:044:4517:432:241:340:08
1019Janowski Filip1:30:386:5122:1729:5541:0343:2551:351:06:441:11:391:25:361:28:531:30:291:30:38
KS Spójnia, Warszawa6:5115:267:3811:082:228:1015:094:5513:573:171:360:09
 
 
 
M14 (21)3,2 km 65 m9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(64)3(61)4(62)5(43)6(77)7(33)8(58)9(100)Meta
 
132Sztranek Maciej21:591:173:136:118:0811:1313:3616:2219:5121:5121:59
UKS Azymut, Pabianice1:171:562:581:573:052:232:463:292:000:08
235Wesołowski Oskar22:002:114:526:328:2812:0614:3417:2420:0821:5422:00
UKS Azymut, Pabianice2:112:411:401:563:382:282:502:441:460:06
333Łącki Jakub22:041:023:034:376:4310:0612:3716:3420:1521:5922:04
UKS OSiR, Góra Kalwaria1:022:011:342:063:232:313:573:411:440:05
423Krempiński Franciszek22:121:114:186:088:2911:5714:2417:1920:4022:0722:12
UKS Azymut, Pabianice1:113:071:502:213:282:272:553:211:270:05
539Durma Jerzy22:501:133:335:458:4312:1114:3317:5621:0622:4322:50
UKS Azymut, Pabianice1:132:202:122:583:282:223:233:101:370:07
629Pisarek Kordian24:081:594:065:568:0412:0414:4017:5722:0224:0124:08
Kadra Małopolski1:592:071:502:084:002:363:174:051:590:07
730Stopczyński Bartosz25:190:502:314:037:2810:4214:3617:4023:0225:1225:1922:28
BKS Wataha, Warszawa0:501:411:323:253:143:543:045:222:100:07*79
837Łubisz Dominik26:011:404:126:148:4512:4815:4919:5023:3825:5526:01
UKS Azymut, Pabianice1:402:322:022:314:033:014:013:482:170:06
9333Narożny Kacper26:231:303:447:229:5414:2916:5920:2724:1826:1526:23
UKS GOK, Galewice1:302:143:382:324:352:303:283:511:570:08
1034Kielnierowski Wojciech26:241:164:016:059:0713:0116:1120:1924:0226:1626:24
UKS Azymut, Pabianice1:162:452:043:023:543:104:083:432:140:08
1131Drapella Stanisław28:501:193:385:4811:3314:4918:0721:4126:5228:4328:50
PKO Harpagan, Gdańsk1:192:192:105:453:163:183:345:111:510:07
1238Wiśniewski Jakub29:091:394:027:049:5115:4819:0022:3726:5629:0329:09
UKS Azymut, Pabianice1:392:233:022:475:573:123:374:192:070:06
1326Stolarek Piotr29:503:056:078:2110:5215:0818:2322:2826:5529:4129:50
Kadra Małopolski3:053:022:142:314:163:154:054:272:460:09
1427Tarnowski Przemysław30:542:184:547:1610:5516:0019:2823:4528:1030:4430:54
Kadra Małopolski2:182:362:223:395:053:284:174:252:340:10
15334Zieliński Tomasz32:032:075:3010:0212:3517:1221:2625:4229:4131:5732:03
KS Hades, Poznań2:073:234:322:334:374:144:163:592:160:06
1621Pachucki Tymoteusz32:341:237:189:3312:4017:0820:4926:3230:2032:2832:34
BKS Wataha, Warszawa1:235:552:153:074:283:415:433:482:080:06
1725Grzegorczyk Borys33:431:373:405:388:1012:3619:5024:3331:0233:3733:43
Kadra Małopolski1:372:031:582:324:267:144:436:292:350:06
1822Młynarczyk Maksymilian34:132:154:526:439:3419:5023:1627:5531:4534:0334:13
UKS Orientuś, Łódź2:152:371:512:5110:163:264:393:502:180:10
1936Kubisiak Tomasz47:153:597:5411:4417:1524:4530:4337:4243:5047:0747:15
Skierniewickie Stowarzyszenie3:593:553:505:317:305:586:596:083:170:08
2024Szuwara Daniel52:542:109:3114:0518:1628:2233:4340:0346:3552:4252:54
AZS UMCS, Lublin2:107:214:344:1110:065:216:206:326:070:12
2128Migacz Dawid1:04:384:1017:2223:1732:4443:3848:4053:221:01:061:04:301:04:38
Kadra Małopolski4:1013:125:559:2710:545:024:427:443:240:08
 
 
 
M12 (12)2,4 km 40 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(60)2(64)3(62)4(46)5(72)6(69)7(70)8(100)Meta
 
145Wiśniewski Adam18:381:222:314:328:5513:3915:5018:0518:3218:38
UKS Azymut, Pabianice1:221:092:014:234:442:112:150:270:06
249Lendzioszek Roman18:491:102:144:319:0213:2915:3718:1318:4218:49
KS Spójnia, Warszawa1:101:042:174:314:272:082:360:290:07
346Lemańczyk Witold19:531:422:514:579:5014:1616:5819:2119:4719:53
PKO Harpagan, Gdańsk1:421:092:064:534:262:422:230:260:06
4332Domagała Jakub20:321:252:314:429:5515:2217:3919:5320:2320:32
UKS Grom, Sokolniki1:251:062:115:135:272:172:140:300:09
543Ślusarczyk Paweł21:262:023:145:2812:1616:1718:3820:4321:1921:26
Kadra Małopolski2:021:122:146:484:012:212:050:360:07
644Pułczyński Jeremi21:531:162:384:4410:0015:3018:2221:1321:4721:53
Kadra Małopolski1:161:222:065:165:302:522:510:340:06
741Tufekcis Leonidas22:261:332:364:358:4117:1119:4621:5222:1822:26
BKS Wataha, Warszawa1:331:031:594:068:302:352:060:260:08
8375Motała Piotr23:231:242:555:3113:3618:2320:4422:4423:1523:23
UKS Siódemka Rumia1:241:312:368:054:472:212:000:310:08
947Łubisz Łukasz23:311:343:047:2913:3618:3520:4122:5423:2323:31
UKS Azymut, Pabianice1:341:304:256:074:592:062:130:290:08
1040Chodlewski Antoni26:001:132:164:1717:0921:1323:1825:1725:5126:00
Kadra Małopolski1:131:032:0112:524:042:051:590:340:09
1148Krawczyk Piotr26:121:193:087:5615:5420:4322:5425:1726:0426:12
UKS Azymut, Pabianice1:191:494:487:584:492:112:230:470:08
1242Omelchenko Vladyslav47:243:115:268:4022:4730:1843:1846:2547:1447:24
Kadra Małopolski3:112:153:1414:077:3113:003:070:490:10
 
 
 
M10 (4)1,8 km 15 m6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(60)2(46)3(76)4(69)5(70)6(100)Meta
 
151Zasadzki Tymoteusz15:231:365:1211:1112:2414:3515:1315:23
Kadra Małopolski1:363:365:591:132:110:380:10
252Bączek Jędrzej20:161:395:5613:4515:2119:1620:0820:16
UKS Technik, Ruciane-Nida1:394:177:491:363:550:520:08
354Kuźma Kacper22:183:418:0115:4817:3621:1822:0922:18
BKS Wataha, Warszawa3:414:207:471:483:420:510:09
453Szuwara Eryk22:371:407:3016:1918:2221:4622:2722:37
AZS UMCS, Lublin1:405:508:492:033:240:410:10
 
 
 
M35 (25)7,8 km 165 m15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(65)2(40)3(63)4(41)5(34)6(38)7(59)8(57)9(77)10(45)11(74)12(73)13(71)14(58)
15(100)Meta
 
171Grabowski Maciej53:380:507:008:4610:3414:1822:3325:0827:4730:5838:0240:0842:4446:5851:48
UNTS, Warszawa0:506:101:461:483:448:152:352:393:117:042:062:364:144:50
53:3153:38
1:430:07
272KOŻYCZKOWSKI Edward56:140:528:2210:1512:4116:3124:0526:4430:5534:0141:5743:3946:1050:1954:39
Ind0:527:301:532:263:507:342:394:113:067:561:422:314:094:20
56:0756:1455:00
1:280:07*79
3338Bzdawski Maciej59:550:599:1111:0512:5317:0426:3029:2332:2636:0444:0445:5848:5553:2457:53
KU AZS WAT, Warszawa0:598:121:541:484:119:262:533:033:388:001:542:574:294:29
59:4759:55
1:540:08
470Pabich Tomasz1:02:241:058:5011:1813:1516:5825:4028:0933:0436:2244:0946:0349:3154:401:00:15
UKS Azymut, Pabianice1:057:452:281:573:438:422:294:553:187:471:543:285:095:35
1:02:141:02:24
1:590:10
565Jędras Przemysław1:02:470:548:1311:0712:5317:2125:2027:5733:4837:3446:4048:4551:3155:441:01:03
UMKS, Kwidzyn0:547:192:541:464:287:592:375:513:469:062:052:464:135:19
1:02:391:02:47
1:360:08
675Lehman Piotr1:03:520:568:4610:4912:4016:1625:4928:2131:3635:3244:4146:4249:3656:511:02:13
indywidualnie0:567:502:031:513:369:332:323:153:569:092:012:547:155:22
1:03:461:03:52
1:330:06
756Łącki Łukasz1:05:340:528:3110:2712:2816:4526:4829:3833:2337:0648:4050:3754:5059:091:03:48
UKS OSiR, Góra Kalwaria0:527:391:562:014:1710:032:503:453:4311:341:574:134:194:39
1:05:291:05:34
1:410:05
867Wdowczyk Piotr1:06:511:0011:3913:5215:5921:1532:1334:5438:0541:1649:4551:5254:4759:481:04:59
2 pułk inżynieryjny Inowrocław1:0010:392:132:075:1610:582:413:113:118:292:072:555:015:11
1:06:431:06:51
1:440:08
959Kaczyński Piotr1:08:141:0210:5012:5715:0819:3929:4132:3536:0039:4049:4651:4955:091:00:471:06:08
PKO Harpagan, Gdańsk1:029:482:072:114:3110:022:543:253:4010:062:033:205:385:21
1:08:061:08:14
1:580:08
1061Stężycki Grzegorz1:08:541:3010:4713:0215:5520:1630:4333:4638:1642:1150:5753:2756:451:01:431:06:27
10BKPanc1:309:172:152:534:2110:273:034:303:558:462:303:184:584:44
1:08:451:08:54
2:180:09
1176Łapuć Krzysztof1:11:541:0410:2012:4514:5620:4632:4836:0839:5344:1354:2057:111:00:211:04:561:09:55
Olej Running Team1:049:162:252:115:5012:023:203:454:2010:072:513:104:354:59
1:11:461:11:54
1:510:08
1255Wiśniewski Paweł1:14:211:2512:5015:1017:2323:2234:0837:3941:5247:0456:1258:491:02:031:06:591:12:02
16bpd1:2511:252:202:135:5910:463:314:135:129:082:373:144:565:03
1:14:121:14:21
2:100:09
1357From Piotr1:15:040:567:419:3713:5117:3227:1230:0243:4447:5256:1457:541:02:051:07:451:13:14
UMKS, Kwidzyn0:566:451:564:143:419:402:5013:424:088:221:404:115:405:29
1:14:591:15:04
1:450:05
14354Nagórek Kamil1:16:011:2218:2520:5223:3127:2038:1941:2044:5049:0858:321:00:491:04:291:08:581:13:48
7BOW1:2217:032:272:393:4910:593:013:304:189:242:173:404:294:50
1:15:521:16:01
2:040:09
1560Pisarski Patryk1:18:501:1610:1912:5515:1721:2133:1137:0941:1146:1056:4959:271:02:591:10:021:16:20
Indywidualni Pomorskie1:169:032:362:226:0411:503:584:024:5910:392:383:327:036:18
1:18:411:18:50
2:210:09
16326Zimmer Łukasz1:20:000:589:3611:4314:1119:1827:1730:3643:5447:0659:431:01:501:06:171:13:361:18:22
JW 1109 Grudziądz/2 ORel/PACKM0:588:382:072:285:077:593:1913:183:1212:372:074:277:194:46
1:19:541:20:00
1:320:06
1763Mróz Krzysztof1:23:101:1213:5116:5620:0325:4040:2043:2248:4453:381:04:211:07:381:10:541:15:451:20:45
1 BLog1:1212:393:053:075:3714:403:025:224:5410:433:173:164:515:00
1:22:591:23:10
2:140:11
1858Bobrowski Adam1:28:571:2614:4217:2121:2333:4946:0949:0853:5857:511:12:251:14:081:17:051:21:511:26:49
14 pppanc Suwałki1:2613:162:394:0212:2612:202:594:503:5314:341:432:574:464:58
1:28:481:28:57
1:590:09
1974Ruszewski Tomasz1:31:041:2411:5415:0218:0324:3435:4440:0448:5253:231:09:281:13:461:17:161:23:051:28:50
14 pppanc Suwałki1:2410:303:083:016:3111:104:208:484:3116:054:183:305:495:45
1:30:551:31:04
2:050:09
2073Pańkowski Mateusz1:48:191:4915:1418:3021:5328:2444:2749:4056:011:02:391:18:201:21:451:27:541:36:471:45:02
UKS Technik, Ruciane-Nida1:4913:253:163:236:3116:035:136:216:3815:413:256:098:538:15
1:48:081:48:19
3:060:11
2169Giczewski Paweł2:00:021:1224:4631:1733:3438:5454:1457:331:21:591:26:411:38:441:40:561:44:471:51:381:57:48
14 pppanc Suwałki1:1223:346:312:175:2015:203:1924:264:4212:032:123:516:516:10
1:59:532:00:02
2:050:09
 
68GAWRYŚ Kamilabs
9.BBKPanc Braniewo
62Lendzioszek Michałabs
KS Spójnia, Warszawa
64Jankowski Pawełabs
indywidualnie
66Frątczak Sławomirabs
PKO Harpagan, Gdańsk
 
 
 
M40 (25)7,1 km 150 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(59)2(31)3(35)4(77)5(51)6(37)7(45)8(74)9(47)10(44)11(71)12(58)13(100)Meta
 
196Tadejewski Paweł44:393:2810:5913:1119:5820:4022:5227:3429:0432:3237:3038:3442:4044:3144:39
UMKS ORKAN, Ostróda3:287:312:126:470:422:124:421:303:284:581:044:061:510:08
290Tkaczuk Tomasz45:473:3312:2714:4322:1823:0425:2029:4431:5335:0039:1239:5844:1045:4145:47
UKS Azymut, Pabianice3:338:542:167:350:462:164:242:093:074:120:464:121:310:06
393Nowak Jacek47:343:4311:5214:1622:3023:1025:1829:5931:3834:5840:2641:1245:4947:2847:34
Indywidualni Pomorskie3:438:092:248:140:402:084:411:393:205:280:464:371:390:06
479Ławecki Szymon50:533:4712:4215:2123:0823:5226:4931:5633:4037:4343:0944:0348:5550:4650:53
MKS Pogoń3:478:552:397:470:442:575:071:444:035:260:544:521:510:07
584Suchenia Piotr53:003:4711:1613:5722:0323:0025:4533:0734:5238:3143:0844:0751:1652:5353:00
runpassion.pl team3:477:292:418:060:572:457:221:453:394:370:597:091:370:07
685Golinowski Paweł54:203:5114:1916:5926:1027:0229:2435:5737:4041:0146:2347:1352:1354:1354:20
Indywidualny Dolnośląskie3:5110:282:409:110:522:226:331:433:215:220:505:002:000:07
792Krempiński Piotr57:206:5314:5117:4025:3526:4129:4634:3936:4640:2245:3146:3955:1757:1157:20
UKS Azymut, Pabianice6:537:582:497:551:063:054:532:073:365:091:088:381:540:09
3:13
*61
894Ciećwierz Sławomir58:154:3815:3519:0327:5128:5032:0537:3539:4443:4149:2150:3056:0958:0858:15
UKS Azymut 45, Gdynia4:3810:573:288:480:593:155:302:093:575:401:095:391:590:07
991Kubisiak Marek1:03:054:2313:2016:2628:0729:1433:0139:5542:1048:0354:1355:251:00:551:02:571:03:05
Skierniewickie Stowarzyszenie4:238:573:0611:411:073:476:542:155:536:101:125:302:020:08
1080Mientki Sebastian1:03:545:0214:5518:1429:0730:1134:0140:1242:2247:4353:5055:171:01:231:03:451:03:54
UMKS ORKAN, Ostróda5:029:533:1910:531:043:506:112:105:216:071:276:062:220:09
11100Patrejko Andrzej1:05:494:1412:3815:2526:1627:1130:0244:2346:1450:3756:1958:161:03:541:05:401:05:49
UKS Azymut 45, Gdynia4:148:242:4710:510:552:5114:211:514:235:421:575:381:460:09
1297Ciszek Marcin1:06:414:4015:4819:0835:1636:0939:2545:2747:3251:4657:5259:021:04:381:06:341:06:41
WKS Śląsk, Wrocław4:4011:083:2016:080:533:166:022:054:146:061:105:361:560:07
1395Fiedorowicz Szczepan1:10:384:2520:4423:2932:1133:0435:4840:5743:0146:4952:2553:211:08:311:10:291:10:38
UKS Traper, Złocieniec4:2516:192:458:420:532:445:092:043:485:360:5615:101:580:09
1482Trzasko Bogusław1:16:584:3227:4531:5140:3241:3948:4054:5357:001:01:201:07:001:08:281:14:501:16:511:16:58
PKO Harpagan, Gdańsk4:3223:134:068:411:077:016:132:074:205:401:286:222:010:07
1586RAMOTOWSKI Mariusz1:23:447:0423:4828:0240:5142:0547:1156:3659:371:06:351:13:451:15:151:21:171:23:371:23:44
15.GBZ7:0416:444:1412:491:145:069:253:016:587:101:306:022:200:07
16340Ligocki Maciej1:31:035:2321:1828:1944:5646:0955:571:03:021:05:261:12:471:20:361:22:011:28:261:30:511:31:03
UKS Technik, Ruciane-Nida5:2315:557:0116:371:139:487:052:247:217:491:256:252:250:12
1783Paruszewski Marek1:32:005:3024:2227:4843:3145:0452:551:02:261:05:251:10:591:19:051:20:361:29:091:31:501:32:00
Indywidualni Pomorskie5:3018:523:2615:431:337:519:312:595:348:061:318:332:410:10
1881DURMAJ Marcin1:35:145:4326:4131:5352:2754:0259:561:08:021:11:001:16:151:22:491:24:191:33:031:35:061:35:14
15.GBZ5:4320:585:1220:341:355:548:062:585:156:341:308:442:030:08
1989Szuwara Piotr1:36:355:0028:5132:2545:1346:5752:091:00:111:03:121:10:511:19:151:21:091:33:541:36:271:36:35
1 bdm Dęblin5:0023:513:3412:481:445:128:023:017:398:241:5412:452:330:08
20339Domagała Andrzej1:43:356:3919:0322:4241:0642:391:06:371:15:521:18:571:24:071:31:431:33:081:40:461:43:241:43:35
UKS Grom, Sokolniki6:3912:243:3918:241:3323:589:153:055:107:361:257:382:380:11
2178Sudoł Marek1:50:296:1730:1534:2354:1257:171:08:411:18:111:21:041:29:221:36:151:37:391:47:311:50:191:50:29
15.GBZ6:1723:584:0819:493:0511:249:302:538:186:531:249:522:480:10
 
99Hajdas Przemysławabs5:2120:0924:0134:1135:1939:0046:3450:1155:121:01:331:02:381:08:011:10:101:10:18
WKS Śląsk, Wrocław5:2114:483:5210:101:083:417:343:375:016:211:055:232:090:08
98Droń Grzegorzabs
UMKS, Kwidzyn
88Sitnicki Mariuszabs
Indywidualny lubuskie
87BAŁDYGA Danielabs
12BZ
 
 
 
M45 (32)6,3 km 145 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(80)2(41)3(42)4(78)5(45)6(74)7(73)8(46)9(77)10(52)11(72)12(79)13(100)Meta
 
1113Plesiński Mariusz40:414:2312:1016:4418:4519:5021:3524:2531:0731:4533:4736:0639:2240:3540:41
Indywidualny Dolnośląskie4:237:474:342:011:051:452:506:420:382:022:193:161:130:06
2102Krasuski Marcin43:275:0114:4619:2621:3022:2624:1226:4633:2133:5536:0438:5542:0443:2243:27
OK! Sport, Warszawa5:019:454:402:040:561:462:346:350:342:092:513:091:180:05
3129Nowak Remigiusz45:535:0315:1121:0023:0524:0025:5128:2934:4835:3237:5440:4344:0945:4545:53
KS Hades, Poznań5:0310:085:492:050:551:512:386:190:442:222:493:261:360:08
4341Krzyżostanek Jarosław49:375:3416:4423:0125:1526:2028:3731:4338:1938:5941:3144:4448:1149:3049:37
UKS Grom, Sokolniki5:3411:106:172:141:052:173:066:360:402:323:133:271:190:07
5106Wójcik Rafał50:3810:2219:5825:0327:0828:2130:0333:1539:4340:1842:4145:3448:3250:3250:38
HKS Azymut, Mochy10:229:365:052:051:131:423:126:280:352:232:532:582:000:06
48:02
*58
6114Banach Krzysztof50:395:1017:3523:3125:4826:4528:5032:0739:1840:0742:4645:3949:1050:3150:39
UMKS ORKAN, Ostróda5:1012:255:562:170:572:053:177:110:492:392:533:311:210:08
50:32
*100
7104Wąsicki Jacek52:535:5917:4324:2626:5028:0730:2433:3540:5041:3244:1047:3351:0652:4452:53
7BOW5:5911:446:432:241:172:173:117:150:422:383:233:331:380:09
8101Dzik Mirosław53:395:2016:0321:5824:1425:1627:1931:5539:0139:4241:4948:3451:5953:3153:39
LKS Górzanka, Nawojowa Góra5:2010:435:552:161:022:034:367:060:412:076:453:251:320:08
9121Kalsztein Karol55:006:0019:1826:2828:5730:0132:1735:3142:2743:1446:1649:2653:2554:5355:00
PKO Harpagan, Gdańsk6:0013:187:102:291:042:163:146:560:473:023:103:591:280:07
10118Filipiak Marek55:085:5518:1925:3828:1429:4232:0335:3042:5443:3746:0249:3253:3955:0155:08
KS Hades, Poznań5:5512:247:192:361:282:213:277:240:432:253:304:071:220:07
11124Mol Krzysztof55:215:0817:1923:1025:2626:4429:2133:1843:3444:1546:5450:4554:0655:1555:21
HKS Azymut, Mochy5:0812:115:512:161:182:373:5710:160:412:393:513:211:090:06
12115Sędłak Krystian58:245:2719:1125:3128:0029:1131:2535:0544:4345:3048:2451:3656:2058:1458:24
OK! Sport, Warszawa5:2713:446:202:291:112:143:409:380:472:543:124:441:540:10
13105madella remo58:296:1018:5326:1828:4729:4632:0836:1444:3245:3548:2351:5656:2858:1758:29
REM MAPS6:1012:437:252:290:592:224:068:181:032:483:334:321:490:12
14144Birkinshaw Julian58:365:2716:4622:3224:5225:5227:5730:5246:2247:0749:5753:1056:3058:2658:36
TVOC5:2711:195:462:201:002:052:5515:300:452:503:133:201:560:10
15122Wójcik Grzegorz1:00:556:1119:2726:4629:5331:0333:3237:3344:3345:2048:1351:3859:221:00:471:00:55
WKS Wawel, Kraków6:1113:167:193:071:102:294:017:000:472:533:257:441:250:08
16128Kowal Tomasz1:01:076:3123:3029:5632:2534:0036:5840:1848:4549:3352:1555:2959:371:01:001:01:07
12BZ6:3116:596:262:291:352:583:208:270:482:423:144:081:230:07
17117Wieczorek Piotr1:02:226:3920:0426:4129:1730:3133:0538:2247:3448:2052:2456:571:00:521:02:141:02:22
Indywidualny Mazowsze6:3913:256:372:361:142:345:179:120:464:044:333:551:220:08
18127Pacyna Krzysztof1:03:096:2218:3926:3828:5430:0832:2836:0950:3851:2154:0357:341:01:401:03:021:03:09
UKS Energetyk, Dychów6:2212:177:592:161:142:203:4114:290:432:423:314:061:220:07
19356Radomyski Łukasz1:03:297:5721:2128:4831:3032:4734:5840:3050:0950:5853:5157:411:01:401:03:201:03:29
PKO Harpagan, Gdańsk7:5713:247:272:421:172:115:329:390:492:533:503:591:400:09
20109Wojtczak Krzysztof1:05:116:5019:2326:1329:1330:3134:4338:3650:0250:4754:0858:501:03:281:05:031:05:11
CSWIiChem Wrocław6:5012:336:503:001:184:123:5311:260:453:214:424:381:350:08
21111Serocki Wojciech1:05:506:3319:5527:0729:4030:5334:1139:1752:0452:4455:4759:251:04:121:05:411:05:50
UMKS, Kwidzyn6:3313:227:122:331:133:185:0612:470:403:033:384:471:290:09
22108Doliński Grzegorz1:08:466:2022:1630:0232:5533:5936:3940:1850:0250:5158:441:02:331:07:001:08:381:08:46
BKS Wataha, Warszawa6:2015:567:462:531:042:403:399:440:497:533:494:271:380:08
23125Mikhaylov Victor1:08:577:1021:3529:5433:0434:2238:1243:3653:5154:5958:031:02:491:07:061:08:461:08:57
Odessa Team7:1014:258:193:101:183:505:2410:151:083:044:464:171:400:11
24110Wiliwis Paweł1:11:555:3429:0535:1537:5144:0846:4850:2659:141:00:031:02:381:06:211:10:131:11:431:11:55
14 pppanc Suwałki5:3423:316:102:366:172:403:388:480:492:353:433:521:300:12
25120Stroiński Cezary1:12:517:3622:4231:5038:3440:5443:2447:1857:5658:401:02:051:06:371:10:461:12:431:12:51
HKS Azymut, Mochy7:3615:069:086:442:202:303:5410:380:443:254:324:091:570:08
26357Wójtowicz Piotr1:13:397:2828:2734:4940:0144:4946:5050:3458:0958:561:03:051:07:051:11:491:13:291:13:39
Nadleśnictwo Strzebielino7:2820:596:225:124:482:013:447:350:474:094:004:441:400:10
27112Lemańczyk Dariusz1:19:478:2024:1935:1139:0740:3743:5048:421:02:101:03:061:06:411:12:041:17:411:19:371:19:47
PKO Harpagan, Gdańsk8:2015:5910:523:561:303:134:5213:280:563:355:235:371:560:10
28126Ciborowski Krzysztof1:20:526:4021:0728:4332:1834:0237:0250:351:03:111:04:001:07:221:13:451:18:301:20:421:20:52
15.GBZ6:4014:277:363:351:443:0013:3312:360:493:226:234:452:120:10
29342Lisiak Paweł1:21:297:3226:2334:2837:5140:0143:5348:171:03:041:03:551:07:061:12:451:19:381:21:211:21:29
UKS Orientuś, Łódź7:3218:518:053:232:103:524:2414:470:513:115:396:531:430:08
30116Dargacz Arkadiusz1:22:2921:0135:3542:4945:4247:4450:0954:201:05:581:06:571:11:451:16:371:20:361:22:191:22:29
PKO Harpagan, Gdańsk21:0114:347:142:532:022:254:1111:380:594:484:523:591:430:10
31103Jachna Dariusz1:29:408:3927:2238:1342:4144:3547:5553:221:06:281:07:321:16:411:21:391:27:371:29:291:29:40
UMKS ORKAN, Ostróda8:3918:4310:514:281:543:205:2713:061:049:094:585:581:520:11
 
130Gostkiewicz Maciejabs
UMKS, Kwidzyn
 
 
 
M50 (10)6,2 km 130 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(65)2(43)3(57)4(34)5(41)6(44)7(73)8(50)9(37)10(67)11(72)12(58)13(100)Meta
 
1138Pesta Adam49:131:134:477:2713:5017:3328:5933:1035:3838:3842:0044:2347:1349:0649:13
UKS Azymut 45, Gdynia1:133:342:406:233:4311:264:112:283:003:222:232:501:530:07
2139Witkowski Adam50:111:034:537:2713:4818:0828:1732:1934:4237:5342:0845:2148:3250:0550:11
UKS Azymut 45, Gdynia1:033:502:346:214:2010:094:022:233:114:153:133:111:330:06
3134Staszak Artur51:180:584:437:2313:5918:3529:2434:0736:4239:2542:3845:3549:1351:1151:18
UNTS, Warszawa0:583:452:406:364:3610:494:432:352:433:132:573:381:580:07
4137Bartczak Jarosław52:000:484:447:3113:5917:5730:3735:2037:4940:4744:1746:4549:5151:5352:00
UMKS ORKAN, Ostróda0:483:562:476:283:5812:404:432:292:583:302:283:062:020:07
26:41
*37
5133Słoński Marek56:091:115:298:4716:0520:2132:0237:5040:3043:4847:5150:3453:3956:0156:09
Kadra Małopolski1:114:183:187:184:1611:415:482:403:184:032:433:052:220:08
6131Wysocki Romuald59:251:126:3410:1119:0623:4134:4239:5443:1446:1351:1453:5957:0859:1759:25
MKS MOS, Wrocław1:125:223:378:554:3511:015:123:202:595:012:453:092:090:08
7136Michalak Tomasz1:02:131:055:007:4814:0418:0538:5943:4146:5850:1253:3656:3859:531:02:061:02:13
UNTS, Warszawa1:053:552:486:164:0120:544:423:173:143:243:023:152:130:07
8343Zieliński Paweł1:02:291:055:539:2217:1822:0535:0141:1144:1047:5251:4155:1159:351:02:191:02:29
KS Hades, Poznań1:054:483:297:564:4712:566:102:593:423:493:304:242:440:10
9135Muller Tomasz1:09:541:097:1810:5118:2324:1137:5346:2851:3655:0959:341:03:071:07:221:09:461:09:54
UMKS, Kwidzyn1:096:093:337:325:4813:428:355:083:334:253:334:152:240:08
1:07:58
*79
10132GRAJEK Grzegorz1:17:191:246:119:2521:2629:4041:5648:0651:4759:071:07:421:11:241:14:501:17:111:17:19
2 pułk inżynieryjny Inowrocław1:244:473:1412:018:1412:166:103:417:208:353:423:262:210:08
 
 
 
M55 (10)5,4 km 70 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(67)2(51)3(63)4(40)5(73)6(74)7(37)8(33)9(54)10(79)11(100)Meta
 
1142Hedberg Pesho36:492:023:3910:2612:2219:0621:4127:0430:5233:5535:3036:4236:49
Lunds OK2:021:376:471:566:442:355:233:483:031:351:120:07
2146Niessner Piotr38:052:223:219:3311:4019:0021:4328:0831:3834:4436:1837:5838:05
WKS Wawel, Kraków2:220:596:122:077:202:436:253:303:061:341:400:07
3143Dyzio Włodzimierz39:272:183:2010:0012:1619:4422:4328:1932:0835:4837:3339:1739:27
Kadra Małopolski2:181:026:402:167:282:595:363:493:401:451:440:10
4148Morawski Paweł42:092:193:349:3111:3018:4722:0632:0335:3538:4040:1641:5742:0941:58
Indywidualni Pomorskie2:191:155:571:597:173:199:573:323:051:361:410:12*100
5140Młynarczyk Piotr44:032:173:2910:2112:2420:5024:1630:3936:0840:1041:4643:5744:03
UKS Orientuś, Łódź2:171:126:522:038:263:266:235:294:021:362:110:06
6150Bączek Dariusz44:562:343:5511:2513:3722:1526:0033:0737:2741:1043:0744:4844:56
UKS Technik, Ruciane-Nida2:341:217:302:128:383:457:074:203:431:571:410:08
7141Kraśniewski Krzysztof52:176:197:5314:5517:2125:2729:1237:2041:2845:3950:2752:0652:17
UMKS ORKAN, Ostróda6:191:347:022:268:063:458:084:084:114:481:390:11
8330ŁUGOM ANDRZEJ1:02:213:125:0616:5821:1730:1333:4544:5950:0356:501:00:261:02:111:02:21
1 BLog3:121:5411:524:198:563:3211:145:046:473:361:450:10
9145Janowski Piotr1:05:176:007:5217:4621:3533:1338:0647:2954:1859:271:01:591:05:061:05:17
KS Spójnia, Warszawa6:001:529:543:4911:384:539:236:495:092:323:070:11
10149Feldmann André1:29:284:1810:5028:3932:5847:2053:281:08:151:15:401:23:181:26:341:29:181:29:28
Kaulsdorfer OLV Berlin4:186:3217:494:1914:226:0814:477:257:383:162:440:10
 
 
 
M60 (12)5,0 km 70 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(63)3(40)4(45)5(73)6(50)7(37)8(71)9(53)10(79)11(100)Meta
 
1162Lech Bogdan36:441:069:0010:4015:2119:3722:1925:3828:1332:4035:0636:3736:44
UMKS ORKAN, Ostróda1:067:541:404:414:162:423:192:354:272:261:310:07
2151Mądrzyński Zbigniew43:511:3410:2512:5219:5224:5227:5331:1534:2539:0242:0343:4543:51
UMKS, Kwidzyn1:348:512:277:005:003:013:223:104:373:011:420:06
3155Krochmal Andrzej44:291:2010:0412:3618:2723:3626:4730:2433:4439:0041:5544:2144:29
KS Spójnia, Warszawa1:208:442:325:515:093:113:373:205:162:552:260:08
4153Olech Andrzej49:531:3613:3816:2023:0529:1532:2637:1039:4844:5847:3949:4149:53
PKO Harpagan, Gdańsk1:3612:022:426:456:103:114:442:385:102:412:020:12
5154Kryjomski Jerzy50:201:1614:3917:2922:0729:1032:1940:1642:4446:3848:4850:1350:20
Kadra Małopolski1:1613:232:504:387:033:097:572:283:542:101:250:07
6160Andrzejewski Leszek52:142:0817:3920:5127:4332:5336:0239:3642:2848:0550:3352:0652:14
UKS Azymut 45, Gdynia2:0815:313:126:525:103:093:342:525:372:281:330:08
7157Mikielski Marek52:451:4610:4713:1225:3230:3734:1439:2642:5648:0250:5752:3552:45
UMKS ORKAN, Ostróda1:469:012:2512:205:053:375:123:305:062:551:380:10
8152Kret Jacek56:101:1711:1713:5621:5931:5738:3342:2345:5451:2054:1755:5956:10
LKS Górzanka, Nawojowa Góra1:1710:002:398:039:586:363:503:315:262:571:420:11
9158Morawski Piotr1:02:451:4012:2014:5424:3330:0733:4049:3752:4057:451:00:411:02:341:02:45
indywidualnie1:4010:402:349:395:343:3315:573:035:052:561:530:11
10156Fijor Waldemar1:10:411:3212:2315:1521:3028:0332:0836:4040:161:04:031:08:131:10:271:10:41
MKS Skarmat1:3210:512:526:156:334:054:323:3623:474:102:140:14
11161Czerkawski Wacław1:18:431:5416:4920:1429:0536:3441:2156:081:01:171:11:151:15:391:18:291:18:43
UKS Sparta, Czyżowice1:5414:553:258:517:294:4714:475:099:584:242:500:14
 
159Sikora Tomaszabs
indywidualnie
 
 
 
M65 (9)4,4 km 60 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(43)3(63)4(40)5(42)6(78)7(50)8(37)9(53)10(69)11(100)Meta
 
1170Hartelt Helmut35:492:066:3010:2112:4715:5918:3421:2825:0631:1133:1535:4135:49
SSV Planeta Radebeul2:064:243:512:263:122:352:543:386:052:042:260:08
2167Larsson Urban36:191:526:039:3912:0415:3318:0621:2424:5430:4533:0036:1136:19
OK Gipen1:524:113:362:253:292:333:183:305:512:153:110:08
3171Bohaczek Janusz38:222:257:2712:1814:2217:4320:1223:2727:0033:0535:0838:1438:22
UMKS ORKAN, Ostróda2:255:024:512:043:212:293:153:336:052:033:060:08
4163Mientki Tadeusz38:232:287:1611:2413:5717:2220:1223:2527:0832:5135:0938:1338:23
UMKS ORKAN, Ostróda2:284:484:082:333:252:503:133:435:432:183:040:10
5169Miszewski Romuald40:242:017:0713:5116:0319:2622:0825:2929:0634:5837:0240:1740:24
Indywidualni Pomorskie2:015:066:442:123:232:423:213:375:522:043:150:07
6172Szczepański Marek46:241:426:1510:4215:0818:4521:2124:4628:2634:4138:1646:1846:24
UKS Technik, Ruciane-Nida1:424:334:274:263:372:363:253:406:153:358:020:06
6165Świerczyński Bogdan46:242:127:4812:3915:2519:4422:3727:1331:0239:4142:2146:1146:24
KOS Modrzew, Skwierzyna2:125:364:512:464:192:534:363:498:392:403:500:13
8164Olbrycht Janusz49:012:498:4913:5417:3622:1825:5130:4035:2242:1245:0548:4949:01
Indywidualny Mazowsze2:496:005:053:424:423:334:494:426:502:533:440:12
9168Łuński Zbigniew52:462:278:3515:4918:3022:1925:2931:4838:4345:4448:2952:3352:46
UMKS ORKAN, Ostróda2:276:087:142:413:493:106:196:557:012:454:040:13
 
 
 
M70 (7)3,3 km 50 m7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(77)2(37)3(50)4(73)5(44)6(58)7(100)Meta
 
1173Faltyński Władysław38:313:1012:2216:3321:1727:4135:1538:1838:31
WKS Grunwald, Poznań3:109:124:114:446:247:343:030:13
2174Woźniak Henryk47:264:059:4016:4822:2831:2242:2247:1047:26
UMKS ORKAN, Ostróda4:055:357:085:408:5411:004:480:16
3179Patejko Tadeusz48:195:1111:1418:3524:1233:0944:4048:0748:19
KS Spójnia, Warszawa5:116:037:215:378:5711:313:270:12
4178Wasilewski Stanisław50:163:3421:4925:4529:0537:4246:5550:0650:16
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz3:3418:153:563:208:379:133:110:10
5176Wojtyła Jerzy52:223:509:3514:5128:5736:2948:4752:1052:22
UMKS ORKAN, Ostróda3:505:455:1614:067:3212:183:230:12
 
175Wołochowicz Władysławabs
KOS BnO, Szczecin
177Gliński Henrykabs
KS Artemis, Wrocław
 
 
 
M75 (2)2,6 km 35 m6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(51)3(43)4(44)5(69)6(100)Meta
 
1180Schindler Udo33:131:446:3412:1219:4828:0233:0433:13
SSV Planeta Radebeul1:444:505:387:368:145:020:09
2181Pokora Edward36:265:089:0414:2521:3831:3436:1836:26
UMKS, Kwidzyn5:083:565:217:139:564:440:08
 
 
 
M80 (1)1,9 km 20 m5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(46)3(33)4(69)5(100)Meta
 
1182Czabański Edward1:05:346:3316:3743:1655:291:05:151:05:34
Indywidualni Pomorskie6:3310:0426:3912:139:460:19
 
 
 
W21E (9)7,0 km 170 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(35)3(36)4(38)5(59)6(63)7(40)8(78)9(50)10(67)11(72)12(58)13(100)Meta
 
1188Pabich Maria1:02:412:4413:1621:4927:2930:0539:5641:5345:4448:3054:3957:121:00:211:02:321:02:41
UKS Azymut, Pabianice2:4410:328:335:402:369:511:573:512:466:092:333:092:110:09
2189Wieleba Marlena1:02:513:5512:3519:2125:3129:1938:1840:2745:2048:4555:0857:521:00:541:02:451:02:51
PKO Harpagan, Gdańsk3:558:406:466:103:488:592:094:533:256:232:443:021:510:06
3184Lubak Kamila1:08:022:4711:5818:2825:2928:5638:4441:3048:0352:1659:311:02:151:05:441:07:561:08:02
CSWIiChem Wrocław2:479:116:307:013:279:482:466:334:137:152:443:292:120:06
4185Panaszek Justyna1:08:143:0813:4120:5427:2431:0241:4443:5948:0951:4959:081:02:231:06:001:08:081:08:14
10BKPanc3:0810:337:136:303:3810:422:154:103:407:193:153:372:080:06
5190Miśkiewicz Martyna1:18:513:5615:3625:1832:1736:0948:0550:4255:3759:101:09:171:12:521:16:151:18:441:18:51
UKS Siódemka Rumia3:5611:409:426:593:5211:562:374:553:3310:073:353:232:290:07
6187Hoffmann Barbara1:23:283:0814:1328:4137:0541:1752:4955:481:00:341:04:271:12:181:16:191:20:321:23:181:23:28
KS Hades, Poznań3:0811:0514:288:244:1211:322:594:463:537:514:014:132:460:10
7186Korczyc Anna1:26:188:0719:4127:5935:5839:4153:4856:191:01:461:05:391:13:131:17:071:24:031:26:111:26:18
Indywidualny Dolnośląskie8:0711:348:187:593:4314:072:315:273:537:343:546:562:080:07
 
pk384Kreft Oliwiaabs
UKS Siódemka Rumia
pk383Dawidowska Nataliaabs
UKS Siódemka Rumia
 
 
 
W20 (5)6,1 km 155 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(77)2(35)3(36)4(59)5(42)6(50)7(44)8(67)9(58)10(100)Meta
 
1191Topór Magdalena49:152:3411:2617:5324:5034:0536:4840:0843:3547:2049:0849:15
Kadra Małopolski2:348:526:276:579:152:433:203:273:451:480:07
2351Bączek Małgorzata55:463:0012:3419:1827:5937:2040:1744:2149:3153:4755:3955:46
Kadra Małopolski3:009:346:448:419:212:574:045:104:161:520:07
3192Pudełek Michalina1:02:042:4910:1117:0124:0835:2644:3350:5356:0159:561:01:581:02:04
LKS Górzanka, Nawojowa Góra2:497:226:507:0711:189:076:205:083:552:020:06
4382Bielecka Aleksandra1:06:393:0811:5219:0029:4643:4749:2653:4158:401:03:331:06:311:06:39
UKS Siódemka Rumia3:088:447:0810:4614:015:394:154:594:532:580:08
 
378Melzer Zofiaabs
UKS Siódemka Rumia
 
 
 
W18 (6)5,1 km 130 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(65)2(59)3(80)4(39)5(35)6(41)7(50)8(44)9(72)10(53)11(58)12(100)Meta
 
1195Słońska Zofia41:101:035:246:3510:0017:2419:2527:3930:5934:2237:4239:0341:0441:10
Kadra Małopolski1:034:211:113:257:242:018:143:203:233:201:212:010:06
2197Filipiak Adrianna46:531:075:347:06-----21:0023:0933:0037:2541:1043:0144:4846:4746:53
KS Hades, Poznań1:074:271:3213:542:099:514:253:451:511:471:590:06
3194Wójcik Natalia1:03:311:447:2710:2522:1435:1437:1448:3753:2256:5559:051:00:581:03:231:03:31
WKS Wawel, Kraków1:445:432:5811:4913:002:0011:234:453:332:101:532:250:08
4198Wrześniak Zofia1:04:591:186:589:06-----26:2728:4641:5353:3957:391:00:241:02:241:04:521:04:59
BKS Wataha, Warszawa1:185:402:0817:212:1913:0711:464:002:452:002:280:07
5193Dolińska Zuzanna1:18:481:017:0013:2119:0134:1538:0953:531:00:261:06:321:11:501:14:461:18:391:18:48
BKS Wataha, Warszawa1:015:596:215:4015:143:5415:446:336:065:182:563:530:09
 
372Rutkowska Magdalenankl4:0113:2317:5026:3550:55------------------------------1:26:171:26:28
UKS Siódemka Rumia4:019:224:278:4524:2035:220:11
1:10:321:15:141:20:11
*46*75*76
 
 
 
W16 (13)4,6 km 75 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(61)2(39)3(42)4(50)5(44)6(71)7(37)8(77)9(53)10(79)11(100)Meta
 
1203Muller Iga38:163:27-----16:1119:0022:4423:5226:2429:2534:4036:4738:1038:16
UMKS, Kwidzyn3:2712:442:493:441:082:323:015:152:071:230:06
2200Lamparska Maja39:194:268:5517:4521:2825:1626:1228:3531:1935:4737:5639:1239:19
Kadra Małopolski4:264:298:503:433:480:562:232:444:282:091:160:07
3205Kurtycz Natalia44:114:429:0118:3122:4028:5529:5732:4135:3740:0842:3144:0344:11
Kadra Małopolski4:424:199:304:096:151:022:442:564:312:231:320:08
4201Pułczyńska Hanna44:294:078:4318:2521:5326:3827:4730:5834:0039:3342:4944:2144:29
Kadra Małopolski4:074:369:423:284:451:093:113:025:333:161:320:08
5206Pudełek Jowita47:174:318:3120:5826:2232:5333:5936:3839:1843:4145:5547:1147:17
Kadra Małopolski4:314:0012:275:246:311:062:392:404:232:141:160:06
6199Michno Marta50:244:218:4121:0525:0329:5331:0734:3037:5446:0648:1850:1750:24
Kadra Małopolski4:214:2012:243:584:501:143:233:248:122:121:590:07
7348Ligocka Maria1:03:404:26-----25:2230:4938:5540:0843:2250:4756:0759:191:03:301:03:40
UKS Technik, Ruciane-Nida4:2620:565:278:061:133:147:255:203:124:110:10
8347Krzyżostanek Partycja1:05:285:06-----23:2027:3834:3635:5640:2745:121:00:131:03:081:05:211:05:28
UKS Grom, Sokolniki5:0618:144:186:581:204:314:4515:012:552:130:07
9346Domagała Emilia1:13:346:48-----31:3835:4142:4243:5848:3153:171:08:151:11:121:13:231:13:34
UKS Grom, Sokolniki6:4824:504:037:011:164:334:4614:582:572:110:11
10377Melzer Anna1:14:185:1412:4726:4431:2040:5249:0153:2559:401:07:531:12:301:14:081:14:18
UKS Siódemka Rumia5:147:3313:574:369:328:094:246:158:134:371:380:10
11204Dolińska Julia1:14:307:09-----28:4735:0343:1445:5151:4058:231:09:041:12:161:14:211:14:30
BKS Wataha, Warszawa7:0921:386:168:112:375:496:4310:413:122:050:09
12365Janik Patrycja1:20:007:0620:1134:4438:5850:4951:5457:351:06:321:13:481:18:151:19:501:20:00
UKS GOK, Galewice7:0613:0514:334:1411:511:055:418:577:164:271:350:10
 
202Owsianka Wiktoriaabs
Kadra Małopolski
 
 
 
W14 (12)3,1 km 65 m7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(61)2(39)3(43)4(77)5(33)6(79)7(100)Meta
 
1210Słońska Antonina21:053:246:4210:2612:5516:0919:3920:5821:05
Kadra Małopolski3:243:183:442:293:143:301:190:07
2207Niessner Pola23:233:296:4811:1613:5717:1221:3623:1723:23
Kadra Małopolski3:293:194:282:413:154:241:410:06
3344Cegiełka Milena26:593:54-----12:3216:0420:0125:2326:5126:59
UKS GOK, Galewice3:548:383:323:575:221:280:08
4214Kozuń Marika27:105:2112:1816:2718:5722:1025:4127:0327:10
UKS Azymut, Pabianice5:216:574:092:303:133:311:220:07
5215Łącka Julia29:276:01-----14:4718:2022:2227:3529:1829:27
UKS OSiR, Góra Kalwaria6:018:463:334:025:131:430:09
6216Janiak Magdalena41:485:298:5012:3915:1319:0039:4941:3941:48
UKS Azymut, Pabianice5:293:213:492:343:4720:491:500:09
7211Podgórska Marta50:384:0110:0316:1719:1723:4148:5850:2950:38
Kadra Małopolski4:016:026:143:004:2425:171:310:09
8345Żuczkowska Oliwia56:297:59-----25:1932:2239:4254:1256:1656:29
UKS GOK, Galewice7:5917:207:037:2014:302:040:13
9381Trzebiatowska Martyna56:437:5016:4027:3636:0541:3552:3956:3456:43
UKS Siódemka Rumia7:508:5010:568:295:3011:043:550:09
10212Goszcz Julia58:526:5424:4934:1839:3448:2256:3558:4358:52
UKS Azymut, Pabianice6:5417:559:295:168:488:132:080:09
11208Hałucha Milena59:275:5035:4141:4946:1350:4157:3959:2059:27
Kadra Małopolski5:5029:516:084:244:286:581:410:07
12209Owsianka Weronika1:10:196:0943:4649:5454:1758:541:07:111:10:091:10:19
Kadra Małopolski6:0937:376:084:234:378:172:580:10
 
 
 
W12 (9)2,3 km 45 m7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(62)3(46)4(33)5(69)6(70)7(100)Meta
 
1218Biskupska Julia17:561:463:549:0412:5115:2117:1817:4917:56
Kadra Małopolski1:462:085:103:472:301:570:310:07
2221Ollinyk Yelyzaveta18:062:124:148:5112:4515:3617:3318:0018:06
Kadra Małopolski2:122:024:373:542:511:570:270:06
3219Olejnik Jaśmina18:162:023:538:1912:2715:3417:3218:0918:16
Kadra Małopolski2:021:514:264:083:071:580:370:07
4217Moszkowicz Julia21:132:214:4110:0314:3617:5720:0621:0421:13
Kadra Małopolski2:212:205:224:333:212:090:580:09
5224Staniec Julia22:452:004:069:3815:3218:5521:5522:3722:45
MKS MOS, Wrocław2:002:065:325:543:233:000:420:08
6225Rokita Antonina23:402:535:1111:3616:4920:1122:5023:3223:40
PKO Harpagan, Gdańsk2:532:186:255:133:222:390:420:08
7223Nowak Zofia33:122:555:4313:3521:1829:2832:2733:0333:12
KS Hades, Poznań2:552:487:527:438:102:590:360:09
8226Trzasko Alicja38:135:2410:2617:1929:0133:2636:3038:0538:13
PKO Harpagan, Gdańsk5:245:026:5311:424:253:041:350:08
9220Podgórska Gabrysia58:384:1215:1534:4842:0453:4757:4658:2858:38
Kadra Małopolski4:1211:0319:337:1611:433:590:420:10
 
 
 
W10 (6)1,7 km 15 m5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(60)2(46)3(75)4(69)5(100)Meta
 
1230Wysocka Michalina13:031:304:396:5210:0412:5413:03
MKS MOS, Wrocław1:303:092:133:122:500:09
2228Hebda Julia15:201:435:448:2712:1215:1015:20
Kadra Małopolski1:434:012:433:452:580:10
3232Biskupska Małgorzata16:171:346:169:1513:1416:0716:17
Kadra Małopolski1:344:422:593:592:530:10
4231Pabich Hanna17:221:455:549:0214:1517:1217:22
UKS Azymut, Pabianice1:454:093:085:132:570:10
5229Rychłowska Julia20:141:506:159:1617:0820:0620:14
Kadra Małopolski1:504:253:017:522:580:08
6227Breksa Blanka23:072:117:5811:3516:5722:5723:07
Kadra Małopolski2:115:473:375:226:000:10
 
 
 
W35 (14)5,8 km 175 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(34)3(35)4(41)5(63)6(80)7(59)8(37)9(71)10(53)11(58)12(100)Meta
 
1233Kulicka Agata50:433:2010:5413:3615:3618:3228:2529:5138:0440:4247:0048:3750:3550:43
Skierniewickie Stowarzyszenie3:207:342:422:002:569:531:268:132:386:181:371:580:08
2368Bączek Barbara51:232:549:5112:0514:0617:2828:0829:4640:0742:4047:3249:1751:1451:23
WKS Wawel, Kraków2:546:572:142:013:2210:401:3810:212:334:521:451:570:09
3240Wołek Ewa53:513:1610:3312:3814:4518:2529:5231:2841:1344:1149:0650:5953:4353:51
UNTS, Warszawa3:167:172:052:073:4011:271:369:452:584:551:532:440:08
4385Porzycz Agnieszka54:513:1310:3513:3215:4819:4331:5233:3843:2145:5450:3952:2954:4254:51
UKS Siódemka Rumia3:137:222:572:163:5512:091:469:432:334:451:502:130:09
5380Ratajczak Iza55:523:1411:2514:3516:5820:4132:3534:2044:3147:1351:4753:3255:4455:52
UKS Siódemka Rumia3:148:113:102:233:4311:541:4510:112:424:341:452:120:08
6235Bańska-Bodziona Aneta1:05:313:3514:0116:5219:2224:0638:5441:2051:5354:591:00:361:02:521:05:231:05:31
Indywidualny Dolnośląskie3:3510:262:512:304:4414:482:2610:333:065:372:162:310:08
7350Dybka Katarzyna1:07:235:0212:4715:0517:2520:5138:0539:4451:3054:111:03:381:05:221:07:141:07:23
12BZ5:027:452:182:203:2617:141:3911:462:419:271:441:520:09
36:02
*38
8237Alabrudzińska Agnieszka1:07:485:5815:1321:2824:5028:4238:5440:4252:4956:111:03:071:05:231:07:391:07:48
12BZ5:589:156:153:223:5210:121:4812:073:226:562:162:160:09
9242Dzika Natalia1:16:515:3316:1819:2322:1327:0843:2247:171:01:391:05:291:11:251:13:411:16:401:16:51
15.GBZ5:3310:453:052:504:5516:143:5514:223:505:562:162:590:11
10236Gawron Katarzyna1:22:503:5912:1516:0618:3023:4040:2042:0656:1159:411:14:411:20:061:22:411:22:50
Kadra Małopolski3:598:163:512:245:1016:401:4614:053:3015:005:252:350:09
11239Kuźma Elżbieta1:43:546:0421:1225:4029:1235:3855:1857:581:18:071:27:081:37:381:40:371:43:441:43:54
BKS Wataha, Warszawa6:0415:084:283:326:2619:402:4020:099:0110:302:593:070:10
12241Machowska- Łącka Magdalena1:52:016:1127:4033:4237:5845:531:06:041:09:381:30:231:38:001:45:001:48:011:51:511:52:01
UKS OSiR, Góra Kalwaria6:1121:296:024:167:5520:113:3420:457:377:003:013:500:10
13234Ruszewska Anita2:10:447:5220:0127:5233:1439:501:15:371:18:161:42:121:53:112:03:412:07:052:10:312:10:44
14 pppanc Suwałki7:5212:097:515:226:3635:472:3923:5610:5910:303:243:260:13
 
pk374Dominik Joanna1:50:176:2720:5329:2234:5743:321:06:451:10:131:27:301:33:151:42:371:46:351:50:031:50:17
UKS Siódemka Rumia6:2714:268:295:358:3523:133:2817:175:459:223:583:280:14
 
 
 
W40 (9)5,1 km 80 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(38)3(36)4(50)5(44)6(71)7(51)8(52)9(54)10(100)Meta
 
1249Zbroja-Nowak Justyna52:521:2610:3117:2533:0537:4739:0543:5447:0949:3252:4152:52
KS Hades, Poznań1:269:056:5415:404:421:184:493:152:233:090:11
2245Karnia-Biskupska Anna54:161:309:3414:5928:3736:1037:3141:3244:1151:0954:0654:16
Kadra Małopolski1:308:045:2513:387:331:214:012:396:582:570:10
3244Margol-Szuwara Agnieszka54:471:3513:4519:4934:1040:1241:2946:0948:5751:2654:3954:47
1 bdm Dęblin1:3512:106:0414:216:021:174:402:482:293:130:08
4250Golinowska Elżbieta1:10:293:5913:2922:2543:3251:4452:501:00:101:03:481:07:051:10:201:10:29
HKS Azymut, Mochy3:599:308:5621:078:121:067:203:383:173:150:09
5248Słońska Bogusława1:11:311:3713:5721:1938:5850:3452:3557:451:01:171:05:501:11:191:11:31
WKS Wawel, Kraków1:3712:207:2217:3911:362:015:103:324:335:290:12
6251Górniak Monika1:18:402:3227:0135:4653:3059:591:01:481:07:201:11:551:15:081:18:271:18:40
8.batalion radiotechniczny2:3224:298:4517:446:291:495:324:353:133:190:13
7247Michałowska Agata1:55:492:5425:0550:081:15:181:24:391:27:391:36:191:45:401:49:571:55:351:55:49
OSP Ostróda2:5422:1125:0325:109:213:008:409:214:175:380:14
 
246Buzek Gabrysiankl2:0714:0624:59-----1:12:07----------1:24:101:30:201:36:051:36:18
Kadra Małopolski2:0711:5910:5347:0812:036:105:450:13
243Ukleja Ewaabs
UKS Azymut 45, Gdynia
 
 
 
W45 (8)4,7 km 70 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(77)2(43)3(45)4(74)5(73)6(44)7(37)8(67)9(72)10(53)11(54)12(100)Meta
 
1253Nowak Beata40:002:485:3212:3414:5118:4623:5826:1230:2833:5435:5537:1939:5340:00
UKS Azymut 45, Gdynia2:482:447:022:173:555:122:144:163:262:011:242:340:07
2260Wysocka Joanna45:143:537:1415:2117:4521:3827:2630:1333:5637:2040:0041:4445:0345:14
WKS Śląsk, Wrocław3:533:218:072:243:535:482:473:433:242:401:443:190:11
3258Konc Katarzyna47:223:206:0814:3018:1223:2428:2731:3537:2540:2942:4444:0847:1547:22
UKS Azymut, Pabianice3:202:488:223:425:125:033:085:503:042:151:243:070:07
4255Deptulska Agnieszka1:00:183:277:0317:1719:4924:0632:5036:5943:1247:0654:2057:251:00:071:00:18
UNTS, Warszawa3:273:3610:142:324:178:444:096:133:547:143:052:420:11
5257Lemańczyk Aleksandra1:01:563:056:0719:1521:5226:0232:4338:4345:1949:1456:0059:141:01:461:01:56
PKO Harpagan, Gdańsk3:053:0213:082:374:106:416:006:363:556:463:142:320:10
6252Filipiak Agnieszka1:14:464:027:3919:2125:5230:3637:4342:1850:2154:461:07:271:10:481:14:371:14:46
KS Hades, Poznań4:023:3711:426:314:447:074:358:034:2512:413:213:490:09
7259Daniluk Karina1:26:124:048:4127:0830:4336:0343:0849:1155:3459:511:18:071:21:481:26:021:26:12
BKS Wataha, Warszawa4:044:3718:273:355:207:056:036:234:1718:163:414:140:10
 
256Trykozko Urszulaabs
Stowarzyszenie Team 360 stopni
 
 
 
W50 (4)4,6 km 70 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(61)2(39)3(63)4(42)5(78)6(50)7(51)8(52)9(79)10(100)Meta
 
1264Morawska Irena43:064:09-----17:1921:0423:4826:5834:1437:1040:5542:5643:06
Indywidualni Pomorskie4:0913:103:452:443:107:162:563:452:010:10
2263Witkowska Izabela43:173:52-----19:4023:0625:3228:5835:5138:2041:3143:0843:17
UKS Azymut 45, Gdynia3:5215:483:262:263:266:532:293:111:370:09
3261Bugaj Teresa53:424:509:3518:1022:4425:5635:4445:0247:4451:5453:3453:42
Kadra Małopolski4:504:458:354:343:129:489:182:424:101:400:08
4262Dyzio Anna1:08:225:4214:3327:2333:3437:5843:0555:241:00:181:06:011:08:091:08:22
Kadra Małopolski5:428:5112:506:114:245:0712:194:545:432:080:13
 
 
 
W55 (2)4,5 km 70 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(59)3(57)4(63)5(40)6(44)7(67)8(53)9(69)10(58)11(100)Meta
 
1265Andersson Ingela52:132:196:2811:4818:3822:1833:1039:1142:3746:4749:0052:0352:13
Lunds OK2:194:095:206:503:4010:526:013:264:102:133:030:10
2266Czerkawska Urszula1:01:443:007:1517:1124:3827:4339:0244:3051:5855:3858:011:01:301:01:44
UKS Sparta, Czyżowice3:004:159:567:273:0511:195:287:283:402:233:290:14
 
 
 
W60 (4)4,7 km 70 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(62)2(80)3(38)4(63)5(40)6(44)7(54)8(100)Meta
 
1269Mikielska Danuta57:564:519:4611:4027:2231:4744:2653:5957:4657:56
UMKS ORKAN, Ostróda4:514:551:5415:424:2512:399:333:470:10
2267Biziuk Halina1:07:165:0410:0411:3333:3837:3850:561:02:561:07:051:07:16
UMKS ORKAN, Ostróda5:045:001:2922:054:0013:1812:004:090:11
3270Łuńska Regina1:15:046:2612:4115:0034:3840:2858:141:09:591:14:501:15:04
UMKS ORKAN, Ostróda6:266:152:1919:385:5017:4611:454:510:14
4268Olbrycht Anna2:01:039:1122:2727:2657:471:05:341:32:231:52:542:00:342:01:03
Indywidualny Mazowsze9:1113:164:5930:217:4726:4920:317:400:29
 
 
 
W65 (3)4,0 km 50 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(78)3(74)4(50)5(33)6(69)7(79)8(100)Meta
 
1273Czabańska Małgorzata55:1615:3320:0126:0231:4343:4647:4852:2555:0255:16
Indywidualni Pomorskie15:334:286:015:4112:034:024:372:370:14
2271Lewoń Ewa1:19:4841:4144:5249:1754:001:08:521:12:291:17:041:19:301:19:48
UMKS ORKAN, Ostróda41:413:114:254:4314:523:374:352:260:18
 
272Galicz Krystynankl18:5224:3229:4837:3450:4956:05-----1:14:201:14:33
BKS Wataha, Warszawa18:525:405:167:4613:155:1618:150:13
 
 
 
W80 (1)1,8 km 20 m5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(65)2(51)3(71)4(69)5(100)Meta
 
1274Birkinshaw Sue47:124:2611:5324:0437:5546:4247:12
MDOC4:267:2712:1113:518:470:30
 
 
 
M21S (12)5,7 km 95 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(67)2(37)3(43)4(42)5(45)6(74)7(47)8(49)9(48)10(73)11(71)12(72)13(58)14(100)
Meta
 
1277Lubkiewicz Tomasz36:332:154:366:188:3711:1212:5316:2118:1422:0526:1430:3132:2234:5336:25
Kadra Małopolski2:152:211:422:192:351:413:281:533:514:094:171:512:311:32
36:32
0:07
2278Żebrowski Krzysiek39:421:525:036:539:2912:4215:0218:2221:0924:3628:4032:5834:4537:4039:35
2. ORel Przasnysz1:523:111:502:363:132:203:202:473:274:044:181:472:551:55
39:42
0:07
3361Garbacik Michał46:172:115:307:2011:2514:1215:4519:5423:5326:5333:1037:3040:4443:4046:06
Kadra Małopolski2:113:191:504:052:471:334:093:593:006:174:203:142:562:26
46:17
0:11
4282Golarz Tomasz46:412:235:377:4711:4314:5016:5120:5023:1227:0532:0337:2941:0344:2446:33
2 pułk inżynieryjny Inowrocław2:233:142:103:563:072:013:592:223:534:585:263:343:212:09
46:41
0:08
5280Balmowski Radosław48:172:225:167:2310:0012:5314:5321:2426:4230:4935:2241:0443:1146:0348:11
2 pułk inżynieryjny Inowrocław2:222:542:072:372:532:006:315:184:074:335:422:072:522:08
48:17
0:06
6279Jakubczyk Arkadiusz57:182:106:088:5212:2016:1018:4024:0127:0032:2240:4147:2150:3454:4557:10
UKS Technik, Ruciane-Nida2:103:582:443:283:502:305:212:595:228:196:403:134:112:25
57:18
0:08
777Patejko Przemysław57:552:265:468:1911:5115:5718:4824:2527:3032:3239:0747:2350:3955:0957:46
KS Spójnia, Warszawa2:263:202:333:324:062:515:373:055:026:358:163:164:302:37
57:55
0:09
8275Wesołowski Sebastian1:06:472:287:029:2612:4325:5928:1534:3638:0846:3852:0657:371:00:171:04:081:06:37
9.BBKPanc Braniewo2:284:342:243:1713:162:166:213:328:305:285:312:403:512:29
1:06:47
0:10
9276Legenzow Igor1:24:244:138:5411:2414:2933:1635:1545:1450:551:00:591:07:441:14:311:18:481:22:071:24:14
14 pppanc Suwałki4:134:412:303:0518:471:599:595:4110:046:456:474:173:192:07
1:24:24
0:10
 
387Szeleżyński Kamilnkl3:018:1210:3514:1622:1424:2838:4241:56-----47:33--------------------
UKS Siódemka Rumia3:015:112:233:417:582:1414:143:145:37
1:16:50
29:17
281Zając Bartosznkl3:377:5210:5514:3719:4723:2729:0237:58-------------------------1:05:32
5 Batalion Dowodzenia3:374:153:033:425:103:405:358:5627:34
1:05:42
0:10
352DAMIĘCKI Piotrabs
9.BBKPanc Braniewo
 
 
 
W21S (15)4,4 km 80 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(77)2(62)3(39)4(63)5(40)6(42)7(37)8(44)9(71)10(67)11(79)12(100)Meta
 
1295Gruchala Natalia39:362:536:077:5815:3117:5320:5926:0428:4830:2833:4938:2039:3039:36
PKO Harpagan, Gdańsk2:533:141:517:332:223:065:052:441:403:214:311:100:06
2288Biniecka Małgorzata42:503:447:4110:0518:2821:0724:1528:4931:3932:4236:0340:5842:4142:50
UKS Azymut, Pabianice3:443:572:248:232:393:084:342:501:033:214:551:430:09
3294Bąkowska Dominika49:303:328:2310:4820:2422:4926:3831:2235:4438:4942:1047:3249:2249:30
PKO Harpagan, Gdańsk3:324:512:259:362:253:494:444:223:053:215:221:500:08
4283Zając Honorata49:523:1210:0112:0819:5322:3925:4030:3334:1635:3139:2748:1349:4349:52
5 Batalion Dowodzenia3:126:492:077:452:463:014:533:431:153:568:461:300:09
5290Kocińska Agnieszka51:043:196:57-----17:5320:3624:1529:0432:5034:1138:2448:5750:5551:04
OK! Sport, Warszawa3:193:3810:562:433:394:493:461:214:1310:331:580:09
6286Patejko Patrycja57:493:198:51-----20:4523:2127:2233:0141:1842:4648:0155:2257:3957:49
KS Spójnia, Warszawa3:195:3211:542:364:015:398:171:285:157:212:170:10
7349Peksa Anna59:273:238:07-----25:0628:1632:1138:2442:1743:4848:2457:3959:1859:27
12BZ3:234:4416:593:103:556:133:531:314:369:151:390:09
8285Raczkowska Patrycja1:07:233:128:3914:1926:0829:1936:0243:3849:1751:4656:281:05:241:07:121:07:23
14 pppanc Suwałki3:125:275:4011:493:116:437:365:392:294:428:561:480:11
9284Dudek Izabela1:08:143:117:48-----23:0227:2632:5239:3045:3346:5054:331:06:181:08:061:08:14
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz3:114:3715:144:245:266:386:031:177:4311:451:480:08
10292Lisowska Paulina1:11:480.000.00-----13:5619:5824:5540:3154:4656:391:02:021:09:221:11:371:11:48
10BKPanc13:566:024:5715:3614:151:535:237:202:150:11
11289Grabowska Paulina1:36:144:1011:13-----27:5540:3046:091:06:481:18:141:20:191:28:071:34:291:36:031:36:14
Stayfit Giżycko4:107:0316:4212:355:3920:3911:262:057:486:221:340:11
12293Bączek Aleksandra1:40:483:489:49-----31:1036:5641:211:08:221:11:511:13:441:21:151:38:571:40:381:40:48
2 pułk inżynieryjny Inowrocław3:486:0121:215:464:2527:013:291:537:3117:421:410:10
13296Całka Sylwia1:44:453:5120:06-----38:4542:0645:271:12:151:15:571:17:421:25:071:42:541:44:351:44:45
2. ORel Przasnysz3:5116:1518:393:213:2126:483:421:457:2517:471:410:10
 
291Grochowalska Alicjankl3:4213:2215:3924:3527:5931:0044:3952:5554:1858:11-----1:09:301:09:40
UKS Azymut, Pabianice3:429:402:178:563:243:0113:398:161:233:5311:190:10
287Bugaj Katarzynaabs
Kadra Małopolski
 
 
 
10N (9)1,8 km 15 m6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(60)2(46)3(75)4(76)5(70)6(100)Meta
 
1302Bublik Maciej19:032:076:3710:0114:0818:0918:5019:03
Kadra Małopolski2:074:303:244:074:010:410:13
2331Domagała Konrad23:381:465:099:0219:2423:0123:2923:38
UKS Grom, Sokolniki1:463:233:5310:223:370:280:09
3299Tarnowski Piotr24:092:149:0313:1016:4422:0623:5924:09
Kadra Małopolski2:146:494:073:345:221:530:10
4303Kaczyńska Amelia24:282:255:599:3920:0023:5124:1924:28
PKO Harpagan, Gdańsk2:253:343:4010:213:510:280:09
5304Kizerwetter Mikołaj27:231:349:4815:1919:4925:4627:0427:22
Kadra Małopolski1:348:145:314:305:571:180:18
6305Gumula Weronika27:502:209:0914:3918:4926:4227:3627:50
Kadra Małopolski2:206:495:304:107:530:540:14
7297Oliinyk Hanna30:082:33-----13:0018:2124:1524:5525:08
Kadra Małopolski2:3310:275:215:540:400:13
8300Strugała Tymoteusz33:092:3211:4117:1722:2432:1332:5933:09
Kadra Małopolski2:329:095:365:079:490:460:09
 
298Oliinyk Arinankl------------------------------
Kadra Małopolski
 
 
 
10R (13)1,8 km 15 m6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(60)2(46)3(75)4(76)5(70)6(100)Meta
 
1307Tadejewski Nikodem14:501:376:058:4211:0014:0814:4114:50
UMKS ORKAN, Ostróda1:374:282:372:183:080:330:09
2301Nalepa Wiktor14:531:224:447:3410:1313:5214:4114:53
Kadra Małopolski1:223:222:502:393:390:490:12
3308Wolny Piotr15:331:295:258:0410:5214:3715:2315:33
Kadra Małopolski1:293:562:392:483:450:460:10
4312Mientki Kajetan16:302:036:189:3112:2215:4616:2116:30
UMKS ORKAN, Ostróda2:034:153:132:513:240:350:09
5309Wolny Maciej17:041:385:448:4711:5516:1116:5517:04
Kadra Małopolski1:384:063:033:084:160:440:09
6390Szymerowska Emilia17:501:455:519:1912:3817:0417:4117:50
UKS Siódemka Rumia1:454:063:283:194:260:370:09
7313Patejko Zuzanna18:001:525:519:2012:4517:1117:4917:59
KS Spójnia, Warszawa1:523:593:293:254:260:380:10
8392Kwidziński Paweł25:072:338:5413:0817:4523:1424:3425:07
Ind2:336:214:144:375:291:200:33
9393Kwidzińska Natalia25:132:468:5613:0918:0323:1524:5325:13
Ind2:466:104:134:545:121:380:20
10311Ratajczak Jan28:323:139:2216:1221:0427:2828:1928:32
UMKS ORKAN, Ostróda3:136:096:504:526:240:510:13
11386Modzelewski Mateusz30:182:479:1813:4519:3929:1930:0430:18
UKS Siódemka Rumia2:476:314:275:549:400:450:14
12310Trzasko Martyna32:464:0012:1618:2823:3830:3332:3132:46
PKO Harpagan, Gdańsk4:008:166:125:106:551:580:15
 
314Patejko Janabs
KS Spójnia, Warszawa
 
 
 
OPEN 1 (8)3,2 km 50 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(61)3(62)4(43)5(44)6(69)7(58)8(100)Meta
 
1319Krawczyk Marcin42:242:464:488:5813:3523:2931:5239:1642:1642:24
UKS Azymut, Pabianice2:462:024:104:379:548:237:243:000:08
2316Lubkiewicz Małgorzata45:503:579:4213:4520:1228:2737:1741:1845:2045:49
Kadra Małopolski3:575:454:036:278:158:504:014:020:29
3317Moszkowicz Ania1:03:463:096:5811:1216:4948:2657:481:00:091:03:351:03:46
Kadra Małopolski3:093:494:145:3731:379:222:213:260:11
4315Wiśniewski Marcin1:04:573:167:1211:5718:3644:2358:531:01:361:04:451:04:57
UKS Azymut, Pabianice3:163:564:456:3925:4714:302:433:090:12
5362Zielińska Sylwia1:11:083:216:5211:3820:0151:501:03:211:06:071:10:551:11:08
KS Hades, Poznań3:213:314:468:2331:4911:312:464:480:12
6320Chwiejczak Dorota1:11:414:227:4024:5533:5552:511:04:041:07:191:11:291:11:41
indywidualnie4:223:1817:159:0018:5611:133:154:100:12
7366Pułczyńska Agnieszka1:27:584:5011:1318:3633:461:05:081:18:041:22:381:27:451:27:58
WKS Wawel, Kraków4:506:237:2315:1031:2212:564:345:070:13
 
318Fiedorowicz Hieronimnkl3:247:3911:2319:2829:0039:15-----45:3145:4142:42
UKS Traper, Złocieniec3:244:153:448:059:3210:156:160:10*79
 
 
 
OPEN 2 (5)5,3 km 65 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(59)2(57)3(63)4(42)5(78)6(50)7(73)8(44)9(65)10(54)11(100)Meta
 
1323Kosińska Zofia52:366:1010:5417:4821:4724:5328:4733:1638:4845:3149:0752:2552:36
Kadra Małopolski6:104:446:543:593:063:544:295:326:433:363:180:11
2324Mirowski Sławek1:17:355:2429:5935:3040:1842:4445:421:02:191:06:471:11:541:14:531:17:281:17:35
CSWIiChem Wrocław5:2424:355:314:482:262:5816:374:285:072:592:350:06
3321Daruk Mariusz1:32:026:1829:4040:0145:0149:4755:281:08:051:13:561:21:061:28:311:31:501:32:02
indywidualnie Warszawa6:1823:2210:215:004:465:4112:375:517:107:253:190:12
4322Biskupski Michał2:14:0112:0920:0832:1836:4439:2942:251:24:371:58:352:08:202:11:262:13:522:14:01
Kadra Małopolski12:097:5912:104:262:452:5642:1233:589:453:062:260:09
 
359Kierlin - Serocka Joannankl7:2016:2229:4739:1743:35----------1:34:381:48:251:53:511:57:571:58:25
UMKS, Kwidzyn7:209:0213:259:304:1851:0313:475:264:060:28