XXV Puchar Bałtykuniedz. 23.08.2020 17:06
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Wyniki z międyczasami - Etap 3stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (11)6,1 km 170 m19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(125)2(124)3(103)4(123)5(106)6(105)7(114)8(108)9(111)10(112)11(113)12(117)13(131)14(116)
15(133)16(136)17(129)18(126)19(100)Meta
 
12Bernaciak Aleksander35:392:073:545:035:597:509:2310:5713:1515:4716:5921:2024:4927:0128:16
WKS Śląsk, Wrocław2:071:471:090:561:511:331:342:182:321:124:213:292:121:15
30:1231:3833:0634:3835:3435:3929:30
1:561:261:281:320:560:05*118
23Galicz Karol36:472:174:125:236:198:189:5111:3713:5316:3217:5622:1725:5827:5729:15
BKS Wataha, Warszawa2:171:551:110:561:591:331:462:162:391:244:213:411:591:18
30:5732:2033:4435:4636:4136:47
1:421:231:242:020:550:06
3363Kalata Michał37:552:384:345:526:438:3610:1712:4415:2217:5319:0723:0526:3028:4330:05
10BKPanc2:381:561:180:511:531:412:272:382:311:143:583:252:131:22
31:4933:3735:0836:4637:4837:55
1:441:481:311:381:020:07
41Hewelt Maciej38:422:013:494:565:477:479:2710:5413:2616:3417:5023:1527:0729:1330:35
UKS Azymut 45, Gdynia2:011:481:070:512:001:401:272:323:081:165:253:522:061:22
32:1533:4435:1537:3538:3538:42
1:401:291:312:201:000:07
54Dudek Wojciech42:512:274:185:326:279:5613:4615:5318:1220:5622:5627:4831:1133:5335:17
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz2:271:511:140:553:293:502:072:192:442:004:523:232:421:24
36:5738:3440:0641:4242:4542:50
1:401:371:321:361:030:05
6364Kraszewski Przemysław44:023:546:117:308:4511:0813:4115:3418:2021:5823:1727:3131:0933:2834:57
10BKPanc3:542:171:191:152:232:331:532:463:381:194:143:382:191:29
36:4538:3740:3942:2243:5544:02
1:481:522:021:431:330:07
77Filipiak Mateusz59:303:547:2812:2514:0216:4419:1821:2125:2431:1934:0138:4042:5146:0247:42
KS Hades, Poznań3:543:344:571:372:422:342:034:035:552:424:394:113:111:40
51:1954:1856:2158:1659:2459:30
3:372:592:031:551:080:06
8369Iefymenko Oleksandr1:02:323:316:4710:1811:5815:3218:2421:2125:4131:3333:3739:3744:3248:1250:15
Indywidualny3:313:163:311:403:342:522:574:205:522:046:004:553:402:03
53:5356:1758:241:00:501:02:241:02:32
3:382:242:072:261:340:08
96Grabowski Bogusz1:09:423:1812:3314:3416:1920:2922:5625:0529:0533:1536:1642:3748:5552:2155:30
15.GBZ3:189:152:011:454:102:272:094:004:103:016:216:183:263:09
1:00:381:04:001:06:371:08:331:09:361:09:42
5:083:222:371:561:030:06
 
5Jankowiak Pawełnkl6:428:4910:1011:1313:28----------20:0623:4725:1229:1533:3436:1037:36
Indywidualnie Wielkopolskie6:422:071:211:032:156:383:411:254:034:192:361:26
39:1841:0342:4244:1945:3845:44
1:421:451:391:371:190:06
pk373Ogdowski Bartłomiej54:383:006:107:488:5713:0515:0917:1420:1623:5025:1834:1840:4843:3945:06
UKS Siódemka Rumia3:003:101:381:094:082:042:053:023:341:289:006:302:511:27
48:0649:4951:2753:1854:3154:38
3:001:431:381:511:130:06
 
 
 
M18 (5)4,8 km 150 m15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(129)2(136)3(119)4(118)5(116)6(113)7(106)8(105)9(107)10(110)11(111)12(112)13(102)14(101)
15(100)Meta
 
111Pudełek Błażej34:253:565:356:227:499:0813:3616:2218:4420:0623:2924:4526:0129:1032:03
LKS Górzanka, Nawojowa Góra3:561:390:471:271:194:282:462:221:223:231:161:163:092:53
34:1834:25
2:150:07
212Gąsior Rafał36:214:105:476:518:4010:1814:4217:5820:3922:0225:3226:4327:5931:0233:57
UMKS, Kwidzyn4:101:371:041:491:384:243:162:411:233:301:111:163:032:55
36:1536:21
2:180:06
39Tarnawski Janek38:123:126:347:178:5712:0216:4419:3221:2923:0826:3528:1629:5033:2036:09
Kadra Małopolski3:123:220:431:403:054:422:481:571:393:271:411:343:302:49
38:0638:12
1:570:06
413Kubisiak Witold56:336:319:0510:2613:0715:1423:2927:4730:4933:1638:1440:2842:5147:0454:04
Skierniewickie Stowarzyszenie6:312:341:212:412:078:154:183:022:274:582:142:234:137:00
56:2556:33
2:210:08
510Żesławski Mateusz1:02:224:567:208:2812:5715:0320:1123:2725:3927:2838:0039:5043:4247:4759:34
Kadra Małopolski4:562:241:084:292:065:083:162:121:4910:321:503:524:0511:47
1:02:151:02:22
2:410:07
 
 
 
M16 (10)3,9 km 80 m15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(125)2(102)3(124)4(123)5(112)6(105)7(117)8(118)9(133)10(120)11(121)12(129)13(128)14(126)
15(100)Meta
 
117Muller Wiktor30:132:385:077:279:5212:4515:0719:1721:0221:3523:3224:2825:5226:4228:49
UMKS, Kwidzyn2:382:292:202:252:532:224:101:450:331:570:561:240:502:07
30:0630:13
1:170:07
215Wójcik Paweł32:074:117:179:1610:3613:2215:3418:4420:2821:0825:1026:0927:3328:2930:40
Kadra Małopolski4:113:061:591:202:462:123:101:440:404:020:591:240:562:11
32:0132:07
1:210:06
3336Lisiak Adam33:123:075:207:198:3813:0315:1719:3121:4522:2625:2826:3428:1029:1831:50
UKS Orientuś, Łódź3:072:131:591:194:252:144:142:140:413:021:061:361:082:32
33:0633:12
1:160:06
4376Bielecki Michał43:263:567:1811:0013:3618:0821:1226:1428:1128:5332:4934:1535:5639:0141:37
UKS Siódemka Rumia3:563:223:422:364:323:045:021:570:423:561:261:413:052:36
43:1843:26
1:410:08
514Bublik Piotr48:508:3811:1813:2414:4418:5722:4830:4932:2933:0139:0540:0443:1744:1347:09
Kadra Małopolski8:382:402:061:204:133:518:011:400:326:040:593:130:562:56
48:4548:50
1:360:05
6335Hryciuk Mikołaj50:106:248:5813:5416:0420:4624:3530:2333:2934:2437:1439:1741:3144:4048:27
UKS Grom, Sokolniki6:242:344:562:104:423:495:483:060:552:502:032:143:093:47
50:0150:10
1:340:09
719Janowski Filip50:534:157:4511:2914:4020:1023:5530:5133:5035:1039:0641:1743:4845:2848:59
KS Spójnia, Warszawa4:153:303:443:115:303:456:562:591:203:562:112:311:403:31
50:4750:53
1:480:06
8379Modzelewski Mikołaj51:595:109:2411:2315:1921:2324:3733:0836:1436:5740:0242:5244:5847:0449:51
UKS Siódemka Rumia5:104:141:593:566:043:148:313:060:433:052:502:062:062:47
51:4951:5941:1741:17
1:580:10*136*136
920Chmielowski Bartosz1:03:214:1616:4221:4927:3134:1339:2845:2548:2249:0653:1154:4256:1558:011:01:40
UMKS, Kwidzyn4:1612:265:075:426:425:155:572:570:444:051:311:331:463:39
1:03:121:03:21
1:320:09
 
16Żesławski Jakubnkl3:316:338:4811:44--------------------------------------------------
Kadra Małopolski3:313:022:152:56
23:2323:32
11:390:09
 
 
 
M14 (21)2,7 km 80 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(130)2(122)3(123)4(118)5(120)6(121)7(127)8(100)Meta
 
130Stopczyński Bartosz17:161:385:517:469:5111:4212:5415:1517:1117:16
BKS Wataha, Warszawa1:384:131:552:051:511:122:211:560:05
235Wesołowski Oskar18:532:346:138:1512:2113:5514:5316:5818:4518:53
UKS Azymut, Pabianice2:343:392:024:061:340:582:051:470:08
329Pisarek Kordian19:092:036:088:2311:0013:0314:5517:0519:0219:09
Kadra Małopolski2:034:052:152:372:031:522:101:570:07
431Drapella Stanisław20:102:157:0910:3112:4514:5616:0918:2120:0420:10
PKO Harpagan, Gdańsk2:154:543:222:142:111:132:121:430:06
539Durma Jerzy20:122:407:209:2912:1414:0715:0517:3720:0520:12
UKS Azymut, Pabianice2:404:402:092:451:530:582:322:280:07
633Łącki Jakub21:012:026:168:2712:0513:5615:5619:0920:5621:01
UKS OSiR, Góra Kalwaria2:024:142:113:381:512:003:131:470:05
723Krempiński Franciszek21:503:539:5511:5714:0216:0417:0320:0721:4421:50
UKS Azymut, Pabianice3:536:022:022:052:020:593:041:370:06
826Stolarek Piotr24:313:388:3411:2414:3116:5818:2122:0524:2424:31
Kadra Małopolski3:384:562:503:072:271:233:442:190:07
925Grzegorczyk Borys24:384:4610:4613:4115:5317:5219:0122:1424:3324:38
Kadra Małopolski4:466:002:552:121:591:093:132:190:05
10334Zieliński Tomasz24:583:288:3312:2616:1218:1319:1922:1824:5224:58
KS Hades, Poznań3:285:053:533:462:011:062:592:340:06
1137Łubisz Dominik26:132:527:1410:2813:3919:0320:3324:0326:0526:13
UKS Azymut, Pabianice2:524:223:143:115:241:303:302:020:08
1232Sztranek Maciej26:562:027:249:5212:0213:5014:5924:5026:4826:56
UKS Azymut, Pabianice2:025:222:282:101:481:099:511:580:08
1322Młynarczyk Maksymilian27:293:4910:2013:4517:5520:0921:2124:4527:1727:29
UKS Orientuś, Łódź3:496:313:254:102:141:123:242:320:12
1434Kielnierowski Wojciech28:146:4010:2412:4116:3218:1419:2326:1028:0528:14
UKS Azymut, Pabianice6:403:442:173:511:421:096:471:550:09
1521Pachucki Tymoteusz34:443:599:5313:0818:5421:3328:4332:3234:3834:44
BKS Wataha, Warszawa3:595:543:155:462:397:103:492:060:06
1627Tarnowski Przemysław44:112:408:3011:3414:5735:1836:4541:1844:0344:11
Kadra Małopolski2:405:503:043:2320:211:274:332:450:08
1728Migacz Dawid52:402:3227:1431:2539:0542:5444:4749:1952:3152:40
Kadra Małopolski2:3224:424:117:403:491:534:323:120:09
1824Szuwara Daniel1:06:233:5423:3932:4040:2353:3355:151:03:091:06:101:06:23
AZS UMCS, Lublin3:5419:459:017:4313:101:427:543:010:13
 
38Wiśniewski Jakubnkl2:207:089:5012:3715:04-----19:2321:3121:37
UKS Azymut, Pabianice2:204:482:422:472:274:192:080:06
333Narożny Kacpernkl2:497:409:5912:0814:1115:13-----23:3623:4317:09
UKS GOK, Galewice2:494:512:192:092:031:028:230:07*128
36Kubisiak Tomasznkl29:22------------------------------37:5138:00
Skierniewickie Stowarzyszenie29:228:290:09
 
 
 
M12 (12)2,0 km 50 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(101)2(130)3(102)4(124)5(122)6(132)7(127)8(100)Meta
 
140Chodlewski Antoni17:191:483:285:579:0511:2113:3014:4517:0717:19
Kadra Małopolski1:481:402:293:082:162:091:152:220:12
246Lemańczyk Witold19:362:103:468:1411:0614:0915:5317:1919:3019:36
PKO Harpagan, Gdańsk2:101:364:282:523:031:441:262:110:06
349Lendzioszek Roman19:423:094:267:3111:2113:5515:4417:2519:3419:42
KS Spójnia, Warszawa3:091:173:053:502:341:491:412:090:08
4332Domagała Jakub23:402:283:4810:1115:0818:0819:5521:1523:3123:40
UKS Grom, Sokolniki2:281:206:234:573:001:471:202:160:09
5375Motała Piotr30:573:094:498:1118:4023:3026:1028:1030:5030:57
UKS Siódemka Rumia3:091:403:2210:294:502:402:002:400:07
644Pułczyński Jeremi37:372:484:389:4016:3031:4433:2635:2737:3137:37
Kadra Małopolski2:481:505:026:5015:141:422:012:040:06
743Ślusarczyk Paweł41:373:247:3911:4017:0735:2937:2139:3541:2841:37
Kadra Małopolski3:244:154:015:2718:221:522:141:530:09
841Tufekcis Leonidas43:323:235:1715:3322:2737:3439:5641:3143:1943:32
BKS Wataha, Warszawa3:231:5410:166:5415:072:221:351:480:13
947Łubisz Łukasz49:204:097:3519:5125:3841:0144:4746:2749:1149:20
UKS Azymut, Pabianice4:093:2612:165:4715:233:461:402:440:09
1048Krawczyk Piotr1:01:129:1612:5117:3432:5644:5856:2757:521:01:001:01:121:01:02
UKS Azymut, Pabianice9:163:354:4315:2212:0211:291:253:080:12*100
 
45Wiśniewski Adamnkl2:1611:10-------------------------35:3835:44
UKS Azymut, Pabianice2:168:5424:280:06
42Omelchenko Vladyslavnkl8:5512:15-------------------------47:0447:17
Kadra Małopolski8:553:2034:490:13
 
 
 
M10 (4)1,6 km 30 m6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(130)2(139)3(122)4(127)5(137)6(100)Meta
 
151Zasadzki Tymoteusz17:224:227:3010:5814:1116:2017:1317:22
Kadra Małopolski4:223:083:283:132:090:530:09
252Bączek Jędrzej22:323:529:3713:2117:1520:3822:1522:3222:20
UKS Technik, Ruciane-Nida3:525:453:443:543:231:370:17*100
354Kuźma Kacper23:515:5712:3116:0220:0722:3723:4123:51
BKS Wataha, Warszawa5:576:343:314:052:301:040:10
453Szuwara Eryk34:5613:0917:5521:2930:2733:1734:4034:56
AZS UMCS, Lublin13:094:463:348:582:501:230:16
 
 
 
M35 (23)5,0 km 150 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(132)2(124)3(119)4(118)5(116)6(113)7(106)8(105)9(135)10(109)11(111)12(104)13(103)14(101)
15(126)16(100)Meta
 
171Grabowski Maciej33:212:144:506:197:479:1313:4816:2418:1618:5421:4323:5026:2927:2231:05
UNTS, Warszawa2:142:361:291:281:264:352:361:520:382:492:072:390:533:43
32:0233:1233:21
0:571:100:09
275Lehman Piotr36:342:375:247:249:2611:0015:2318:1320:1821:3124:2526:4129:3030:2934:25
indywidualnie2:372:472:002:021:344:232:502:051:132:542:162:490:593:56
35:2436:2636:3436:27
0:591:020:08*100
365Jędras Przemysław38:284:207:129:2011:3713:0117:1420:0322:4223:3426:1928:3631:2332:3036:19
UMKS, Kwidzyn4:202:522:082:171:244:132:492:390:522:452:172:471:073:49
37:1638:2138:28
0:571:050:07
4338Bzdawski Maciej38:403:586:588:4010:3812:0217:1320:1922:2823:1125:5928:0531:1232:1536:09
KU AZS WAT, Warszawa3:583:001:421:581:245:113:062:090:432:482:063:071:033:54
37:1338:3038:40
1:041:170:10
570Pabich Tomasz39:172:375:206:558:5511:2015:5719:1121:1121:5024:5127:2330:5532:1236:34
UKS Azymut, Pabianice2:372:431:352:002:254:373:142:000:393:012:323:321:174:22
37:4339:0439:17
1:091:210:13
656Łącki Łukasz43:382:286:067:409:2710:5816:4024:5426:5127:2830:2533:0036:1437:1841:21
UKS OSiR, Góra Kalwaria2:283:381:341:471:315:428:141:570:372:572:353:141:044:03
42:2443:3143:38
1:031:070:07
7326Zimmer Łukasz45:212:496:5310:1511:5915:1220:3323:3325:5326:3430:0832:0637:1838:3343:09
JW 1109 Grudziądz/2 ORel/PACKM2:494:043:221:443:135:213:002:200:413:341:585:121:154:36
44:0745:1645:2133:47
0:581:090:05*112
857From Piotr46:402:185:156:568:3510:0415:3418:2022:0324:3431:3434:1737:3338:3644:18
UMKS, Kwidzyn2:182:571:411:391:295:302:463:432:317:002:433:161:035:42
45:2346:3446:40
1:051:110:06
967Wdowczyk Piotr47:563:009:1112:1814:1517:0122:3825:4328:0328:3832:0434:3539:2940:3245:13
2 pułk inżynieryjny Inowrocław3:006:113:071:572:465:373:052:200:353:262:314:541:034:41
46:1747:4847:56
1:041:310:08
10354Nagórek Kamil48:343:416:548:4810:4512:1818:2021:3124:2325:0829:0132:3836:5138:0046:06
7BOW3:413:131:541:571:336:023:112:520:453:533:374:131:098:06
47:1248:2648:34
1:061:140:08
1155Wiśniewski Paweł51:055:188:3310:4213:0814:4320:1624:1226:3827:3531:1836:3640:0241:1347:58
16bpd5:183:152:092:261:355:333:562:260:573:435:183:261:116:45
49:1550:5551:05
1:171:400:10
1261Stężycki Grzegorz51:532:388:4110:2512:1313:4120:4230:0031:5432:3335:5538:1343:2644:3049:08
10BKPanc2:386:031:441:481:287:019:181:540:393:222:185:131:044:38
50:1051:4551:53
1:021:350:08
1359Kaczyński Piotr51:593:217:139:2711:2213:0118:1628:4131:1332:0135:1637:5641:2842:5349:06
PKO Harpagan, Gdańsk3:213:522:141:551:395:1510:252:320:483:152:403:321:256:13
50:1851:4851:59
1:121:300:11
1476Łapuć Krzysztof52:163:096:188:1110:3712:1517:1921:2727:2227:5231:2837:5242:1843:2149:42
Olej Running Team3:093:091:532:261:385:044:085:550:303:366:244:261:036:21
50:5052:0852:1624:58
1:081:180:08*135
1572KOŻYCZKOWSKI Edward53:072:395:327:129:4111:1216:1724:0733:2233:4837:4640:0945:0846:1350:22
Ind2:392:531:402:291:315:057:509:150:263:582:234:591:054:09
51:3753:0053:07
1:151:230:07
1663Mróz Krzysztof57:158:5613:0615:5218:3421:4427:2830:3032:4933:4137:0143:5648:0349:1653:58
1 BLog8:564:102:462:423:105:443:022:190:523:206:554:071:134:42
55:2457:0257:15
1:261:380:13
17353Łazarski Janusz58:465:499:3512:5115:3617:3322:1928:1832:5034:0539:4543:4748:2050:5755:34
2. ORel Przasnysz5:493:463:162:451:574:465:594:321:155:404:024:332:374:37
57:1058:3958:46
1:361:290:07
1860Pisarski Patryk59:203:097:009:2112:0713:5920:2628:2431:4232:3142:3646:1249:4151:0456:33
Indywidualni Pomorskie3:093:512:212:461:526:277:583:180:4910:053:363:291:235:29
57:4659:1259:20
1:131:260:08
1966Frątczak Sławomir1:08:063:448:1410:2613:4615:4121:5626:4737:5138:4942:1748:5557:0557:591:04:50
PKO Harpagan, Gdańsk3:444:302:123:201:556:154:5111:040:583:286:388:100:546:51
1:06:291:08:011:08:06
1:391:320:05
2073Pańkowski Mateusz1:09:544:289:0111:2214:3820:4130:3035:1438:4339:4944:3848:5055:4057:061:06:23
UKS Technik, Ruciane-Nida4:284:332:213:166:039:494:443:291:064:494:126:501:269:17
1:08:031:09:431:09:54
1:401:400:11
 
64Jankowski Pawełabs
indywidualnie
68GAWRYŚ Kamilabs
9.BBKPanc Braniewo
62Lendzioszek Michałabs
KS Spójnia, Warszawa
 
 
 
M40 (26)4,7 km 140 m17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(134)2(102)3(112)4(110)5(109)6(107)7(105)8(123)9(117)10(133)11(119)12(121)13(129)14(125)
15(101)16(126)17(100)Meta
 
193Nowak Jacek29:412:194:357:049:2511:0812:3114:2616:4218:5820:4021:4723:0924:3225:59
Indywidualni Pomorskie2:192:162:292:211:431:231:552:162:161:421:071:221:231:27
27:2828:2429:3529:41
1:290:561:110:06
279Ławecki Szymon30:241:544:127:089:2611:0412:3414:1416:3918:4421:0722:1623:3625:0026:34
MKS Pogoń1:542:182:562:181:381:301:402:252:052:231:091:201:241:34
28:0129:0730:1730:24
1:271:061:100:07
396Tadejewski Paweł30:261:483:596:379:1511:0412:3714:1116:2720:2222:0523:0624:1425:1827:00
UMKS ORKAN, Ostróda1:482:112:382:381:491:331:342:163:551:431:011:081:041:42
28:1629:0930:1630:26
1:160:531:070:10
490Tkaczuk Tomasz32:471:495:588:5812:3314:1115:3917:5020:0322:1823:5224:5426:1227:3429:06
UKS Azymut, Pabianice1:494:093:003:351:381:282:112:132:151:341:021:181:221:32
30:3331:3332:4132:47
1:271:001:080:06
585Golinowski Paweł33:272:064:187:0311:2412:5714:3016:2418:2622:3224:2025:3426:5228:1129:35
Indywidualny Dolnośląskie2:062:122:454:211:331:331:542:024:061:481:141:181:191:24
31:1332:1133:1933:27
1:380:581:080:08
694Ciećwierz Sławomir34:132:085:028:1611:0613:2415:2317:0919:5022:2424:2725:4027:0528:2530:04
UKS Azymut 45, Gdynia2:082:543:142:502:181:591:462:412:342:031:131:251:201:39
31:3932:4234:0534:13
1:351:031:230:08
797Ciszek Marcin37:362:116:329:5012:5515:1116:5619:0122:1324:3726:3727:5729:4931:2333:13
WKS Śląsk, Wrocław2:114:213:183:052:161:452:053:122:242:001:201:521:341:50
34:5136:0637:2937:36
1:381:151:230:07
895Fiedorowicz Szczepan40:142:285:369:0411:5114:1315:5918:2021:2324:1026:3227:5829:5331:2333:20
UKS Traper, Złocieniec2:283:083:282:472:221:462:213:032:472:221:261:551:301:57
37:3138:4640:0440:14
4:111:151:180:10
992Krempiński Piotr42:112:185:269:3212:2215:0017:1923:3326:2128:4130:3132:4434:3736:1238:00
UKS Azymut, Pabianice2:183:084:062:502:382:196:142:482:201:502:131:531:351:48
39:3940:4642:0442:11
1:391:071:180:07
1099Hajdas Przemysław43:552:526:0010:4313:5916:3919:5723:3026:4829:5932:1634:0635:5537:3239:22
WKS Śląsk, Wrocław2:523:084:433:162:403:183:333:183:112:171:501:491:371:50
41:1042:1843:4643:55
1:481:081:280:09
1180Mientki Sebastian46:102:488:1112:1616:5819:1421:1424:0828:2831:2333:4935:1337:1338:5941:04
UMKS ORKAN, Ostróda2:485:234:054:422:162:002:544:202:552:261:242:001:462:05
43:2144:3846:0046:10
2:171:171:220:10
1289Szuwara Piotr50:203:538:4913:5117:4120:3722:3325:0728:5632:2334:5236:2839:2440:5644:27
1 bdm Dęblin3:534:565:023:502:561:562:343:493:272:291:362:561:323:31
46:2248:1550:1050:2050:12
1:551:531:550:10*100
1381DURMAJ Marcin51:385:4711:0116:0519:5522:2324:4827:1531:0334:1636:4238:3341:1942:4346:22
15.GBZ5:475:145:043:502:282:252:273:483:132:261:512:461:243:39
48:1449:5051:2951:38
1:521:361:390:09
14100Patrejko Andrzej51:392:515:4011:5915:3519:0320:4622:3825:1827:2937:3439:3641:0244:1347:00
UKS Azymut 45, Gdynia2:512:496:193:363:281:431:522:402:1110:052:021:263:112:47
48:5850:1251:2951:39
1:581:141:170:10
1582Trzasko Bogusław54:586:229:5613:3716:3518:3720:5526:2535:5139:2941:3643:1146:1147:5049:57
PKO Harpagan, Gdańsk6:223:343:412:582:022:185:309:263:382:071:353:001:392:07
52:2353:4654:5154:58
2:261:231:050:07
1691Kubisiak Marek55:022:206:1914:4619:2822:0925:3228:1532:1938:1240:5244:0046:1947:4749:24
Skierniewickie Stowarzyszenie2:203:598:274:422:413:232:434:045:532:403:082:191:281:37
51:2753:0154:5055:02
2:031:341:490:12
17340Ligocki Maciej57:493:579:2514:3117:5923:2425:5028:3333:4136:4639:1644:3446:2848:4851:52
UKS Technik, Ruciane-Nida3:575:285:063:285:252:262:435:083:052:305:181:542:203:04
54:2256:0357:3957:49
2:301:411:360:10
1883Paruszewski Marek58:512:506:2011:0421:5625:0327:2130:0533:3136:4339:4341:2845:2549:5652:38
Indywidualni Pomorskie2:503:304:4410:523:072:182:443:263:123:001:453:574:312:42
54:5856:2258:4158:51
2:201:242:190:10
1984Suchenia Piotr59:188:0511:3615:1421:0423:1625:4527:5531:1336:4439:1140:3945:4247:0149:06
runpassion.pl team8:053:313:385:502:122:292:103:185:312:271:285:031:192:05
55:5957:3959:0859:18
6:531:401:290:10
2086RAMOTOWSKI Mariusz1:02:173:458:2015:3621:1223:2925:4029:1432:4035:5438:3440:0242:4444:3147:08
15.GBZ3:454:357:165:362:172:113:343:263:142:401:282:421:472:37
59:321:00:511:02:091:02:17
12:241:191:180:08
21339Domagała Andrzej1:02:243:137:4415:1821:4324:4627:0830:4035:2038:4541:1644:2451:0653:0955:47
UKS Grom, Sokolniki3:134:317:346:253:032:223:324:403:252:313:086:422:032:38
59:081:00:381:02:111:02:24
3:211:301:330:13
22355Perfikowski Piotr1:06:356:3911:0023:3830:2333:0735:3137:5641:3444:3547:4949:3152:4357:331:00:09
UMKS, Kwidzyn6:394:2112:386:452:442:242:253:383:013:141:423:124:502:36
1:03:031:04:231:06:251:06:35
2:541:202:020:10
2378Sudoł Marek1:37:006:3014:1221:1444:0746:5951:1154:281:03:091:09:561:12:581:17:261:20:221:23:301:28:39
15.GBZ6:307:427:0222:532:524:123:178:416:473:024:282:563:085:09
1:32:481:35:011:36:511:37:00
4:092:131:500:09
 
98Droń Grzegorzabs
UMKS, Kwidzyn
87BAŁDYGA Danielabs
12BZ
88Sitnicki Mariuszabs
Indywidualny lubuskie
 
 
 
M45 (30)4,6 km 140 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(124)2(104)3(112)4(111)5(109)6(135)7(105)8(106)9(117)10(123)11(102)12(134)13(129)14(127)
15(126)16(100)Meta
 
1102Krasuski Marcin33:295:177:178:3410:1812:1815:0915:5017:4421:0123:0826:1028:3329:5130:40
OK! Sport, Warszawa5:172:001:171:442:002:510:411:543:172:073:022:231:180:49
32:0033:2333:29
1:201:230:06
2129Nowak Remigiusz36:444:567:118:2910:0311:4914:3215:2619:0422:3824:5628:1031:0932:3233:32
KS Hades, Poznań4:562:151:181:341:462:430:543:383:342:183:142:591:231:00
35:1136:3636:44
1:391:250:08
3106Wójcik Rafał38:299:1712:0813:2214:4516:2119:1920:0023:1025:5227:5330:4533:2434:4135:35
HKS Azymut, Mochy9:172:511:141:231:362:580:413:102:422:012:522:391:170:54
37:1038:2438:296:10
1:351:140:05*121
4114Banach Krzysztof39:475:328:279:5112:3414:2717:4818:3920:4923:5226:5230:4633:5735:3236:39
UMKS ORKAN, Ostróda5:322:551:242:431:533:210:512:103:033:003:543:111:351:07
38:1839:3939:4739:41
1:391:210:08*100
5115Sędłak Krystian40:125:538:4710:1912:0114:0017:1418:0520:0424:5627:2931:3034:3536:0637:07
OK! Sport, Warszawa5:532:541:321:421:593:140:511:594:522:334:013:051:311:01
38:3740:0140:12
1:301:240:11
6124Mol Krzysztof40:477:029:3011:0312:4614:4018:0118:4621:1025:0628:2332:3735:4637:0938:06
HKS Azymut, Mochy7:022:281:331:431:543:210:452:243:563:174:143:091:230:57
39:3440:4140:47
1:281:070:06
7341Krzyżostanek Jarosław41:526:2310:1211:4313:3115:2518:4819:3821:3224:4027:3931:1334:2235:5937:01
UKS Grom, Sokolniki6:233:491:311:481:543:230:501:543:082:593:343:091:371:02
40:1841:4541:52
3:171:270:07
8105madella remo43:496:229:2410:5112:4114:3518:3119:3321:4126:4129:3734:2437:3039:0640:01
REM MAPS6:223:021:271:501:543:561:022:085:002:564:473:061:360:55
41:5443:4043:49
1:531:460:09
9144Birkinshaw Julian43:525:5311:3014:0115:4217:5021:1822:1424:1027:3030:0634:4337:2939:0840:34
TVOC5:535:372:311:412:083:280:561:563:202:364:372:461:391:26
42:2143:4143:5243:43
1:471:200:11*100
10118Filipiak Marek44:086:4711:5313:2515:0417:1021:1522:0624:3027:4530:2134:4338:1539:5541:01
KS Hades, Poznań6:475:061:321:392:064:050:512:243:152:364:223:321:401:06
42:3744:0144:08
1:361:240:07
11101Dzik Mirosław47:275:317:579:2111:0113:3717:0917:5421:1725:3128:1237:3239:4441:1242:05
LKS Górzanka, Nawojowa Góra5:312:261:241:402:363:320:453:234:142:419:202:121:280:53
45:5447:1747:27
3:491:230:10
12117Wieczorek Piotr48:179:2415:5517:2419:0721:1325:1826:0928:2931:4834:2338:4242:1943:5845:05
Indywidualny Mazowsze9:246:311:291:432:064:050:512:203:192:354:193:371:391:07
46:3948:0748:17
1:341:280:10
13356Radomyski Łukasz49:007:2910:5912:3414:2816:5420:5122:0027:3531:5134:4838:4141:5043:4145:03
PKO Harpagan, Gdańsk7:293:301:351:542:263:571:095:354:162:573:533:091:511:22
47:2048:5149:0048:52
2:171:310:09*100
14121Kalsztein Karol52:437:5211:2513:3815:3017:2921:1722:4025:4033:3736:3942:2046:0047:5949:09
PKO Harpagan, Gdańsk7:523:332:131:521:593:481:233:007:573:025:413:401:591:10
51:1652:3652:43
2:071:200:07
15107Krasuski Bartłomiej53:167:1910:5812:3514:2516:4921:1022:0624:4733:0737:1141:2245:3347:4449:08
Stowarzyszenie Team 360 stopni7:193:391:371:502:244:210:562:418:204:044:114:112:111:24
51:1953:0753:16
2:111:480:09
16128Kowal Tomasz55:038:2912:2014:0416:0118:4023:0323:5426:4431:2836:2640:4943:5345:2750:39
12BZ8:293:511:441:572:394:230:512:504:444:584:233:041:345:12
53:3454:5655:03
2:551:220:07
17111Serocki Wojciech56:159:4014:4717:4522:1525:4730:0831:0234:0539:1542:3147:0850:4152:1753:17
UMKS, Kwidzyn9:405:072:584:303:324:210:543:035:103:164:373:331:361:00
54:4756:0756:15
1:301:200:08
17109Wojtczak Krzysztof56:158:1711:4313:2215:5020:4125:0126:1228:2832:4238:2744:3647:5651:1452:27
CSWIiChem Wrocław8:173:261:392:284:514:201:112:164:145:456:093:203:181:13
54:3356:0756:15
2:061:340:08
19116Dargacz Arkadiusz58:187:1511:2114:0716:2818:5523:2524:2630:1035:4839:0546:1950:1952:5254:36
PKO Harpagan, Gdańsk7:154:062:462:212:274:301:015:445:383:177:144:002:331:44
56:3758:0958:18
2:011:320:09
20127Pacyna Krzysztof59:307:2511:4614:1118:1620:2223:1524:0225:5031:0234:1443:3652:1854:2855:34
UKS Energetyk, Dychów7:254:212:254:052:062:530:471:485:123:129:228:422:101:06
57:5559:2259:30
2:211:270:08
21125Mikhaylov Victor1:00:178:2112:0013:3615:5118:3625:1026:0428:3334:2242:4949:0952:5354:5756:15
Odessa Team8:213:391:362:152:456:340:542:295:498:276:203:442:041:18
58:051:00:041:00:17
1:501:590:13
22122Wójcik Grzegorz1:10:1710:5614:0715:3417:5823:0727:3128:3535:0939:2943:0657:191:01:591:04:001:05:37
WKS Wawel, Kraków10:563:111:272:245:094:241:046:344:203:3714:134:402:011:37
1:08:331:10:081:10:17
2:561:350:09
23108Doliński Grzegorz1:12:349:3118:1819:5822:1624:4529:2230:1946:4452:4855:521:01:421:05:201:07:201:08:39
BKS Wataha, Warszawa9:318:471:402:182:294:370:5716:256:043:045:503:382:001:19
1:10:271:12:251:12:34
1:481:580:09
24112Lemańczyk Dariusz1:13:398:4212:5215:1220:0223:2229:2031:0435:3940:5844:5250:4054:5758:521:07:40
PKO Harpagan, Gdańsk8:424:102:204:503:205:581:444:355:193:545:484:173:558:48
1:11:261:13:341:13:391:03:47
3:462:080:05*128
25120Stroiński Cezary1:15:3413:3317:1519:1221:5324:3431:2832:0740:0245:2149:3758:121:05:591:09:511:11:25
HKS Azymut, Mochy13:333:421:572:412:416:540:397:555:194:168:357:473:521:34
1:13:331:15:241:15:34
2:081:510:10
26342Lisiak Paweł1:15:549:1813:5315:3718:0222:2128:2729:2333:3540:4851:031:01:311:06:021:08:301:11:15
UKS Orientuś, Łódź9:184:351:442:254:196:060:564:127:1310:1510:284:312:282:45
1:13:301:15:431:15:5427:17
2:152:130:11*105
27103Jachna Dariusz1:22:1513:4018:2821:5524:4230:4339:0141:5347:5554:3959:471:06:431:13:571:16:261:17:48
UMKS ORKAN, Ostróda13:404:483:272:476:018:182:526:026:445:086:567:142:291:22
1:20:141:22:041:22:15
2:261:500:11
28126Ciborowski Krzysztof1:26:4227:1431:3236:2342:4246:1655:0356:101:00:461:05:521:10:231:14:461:18:381:20:471:22:18
15.GBZ27:144:184:516:193:348:471:074:365:064:314:233:522:091:31
1:24:381:26:321:26:42
2:201:540:10
 
130Gostkiewicz Maciejabs
UMKS, Kwidzyn
110Wiliwis Pawełabs
14 pppanc Suwałki
 
 
 
M50 (10)4,1 km 130 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(134)2(129)3(127)4(128)5(120)6(118)7(112)8(105)9(106)10(124)11(101)12(126)13(100)Meta
 
1136Michalak Tomasz33:522:113:244:165:217:459:5014:5519:4621:3426:3731:3232:3533:4433:52
UNTS, Warszawa2:111:130:521:052:242:055:054:511:485:034:551:031:090:08
2134Staszak Artur35:111:543:114:004:587:329:5715:2018:2220:5625:2731:1633:4335:0235:11
UNTS, Warszawa1:541:170:490:582:342:255:233:022:344:315:492:271:190:09
3138Pesta Adam35:474:045:226:187:259:4811:4816:4521:4123:2628:4233:3334:3435:4035:47
UKS Azymut 45, Gdynia4:041:180:561:072:232:004:574:561:455:164:511:011:060:07
4139Witkowski Adam35:595:376:577:548:5511:5914:0619:2621:4724:1328:1733:2834:4335:5435:59
UKS Azymut 45, Gdynia5:371:200:571:013:042:075:202:212:264:045:111:151:110:05
5137Bartczak Jarosław37:043:294:505:416:399:3311:5019:1921:3624:1228:4834:1735:2836:5737:04
UMKS ORKAN, Ostróda3:291:210:510:582:542:177:292:172:364:365:291:111:290:07
6343Zieliński Paweł43:003:114:495:516:509:5612:1820:2423:3527:1133:5039:1741:1142:5043:00
KS Hades, Poznań3:111:381:020:593:062:228:063:113:366:395:271:541:390:10
7135Muller Tomasz47:302:424:275:396:4511:3114:3522:2025:4431:3736:5644:1445:4947:2347:30
UMKS, Kwidzyn2:421:451:121:064:463:047:453:245:535:197:181:351:340:07
8131Wysocki Romuald50:163:114:516:217:2414:2216:2924:1126:4937:4042:4047:4048:4650:0850:16
MKS MOS, Wrocław3:111:401:301:036:582:077:422:3810:515:005:001:061:220:08
9132GRAJEK Grzegorz59:016:178:309:4510:5914:4625:3435:1539:2243:0548:4454:4557:0158:5159:01
2 pułk inżynieryjny Inowrocław6:172:131:151:143:4710:489:414:073:435:396:012:161:500:10
10133Słoński Marek1:00:014:508:2010:2512:2718:2322:1531:4238:1741:5749:4056:2658:1959:531:00:01
Kadra Małopolski4:503:302:052:025:563:529:276:353:407:436:461:531:340:08
 
 
 
M55 (11)3,9 km 120 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(132)2(128)3(120)4(119)5(123)6(106)7(135)8(112)9(104)10(124)11(102)12(126)13(100)Meta
 
1148Morawski Paweł32:162:554:507:419:5211:5614:4017:4520:1721:5924:4627:1930:4732:0632:16
Indywidualni Pomorskie2:551:552:512:112:042:443:052:321:422:472:333:281:190:10
32:07
*100
2142Hedberg Pesho32:472:404:227:058:5511:4814:2617:1620:0922:1124:2027:1231:3732:4132:47
Lunds OK2:401:422:431:502:532:382:502:532:022:092:524:251:040:06
3140Młynarczyk Piotr36:173:155:058:0810:1312:4917:0220:3723:1525:2728:1031:2035:0136:1136:17
UKS Orientuś, Łódź3:151:503:032:052:364:133:352:382:122:433:103:411:100:06
4143Dyzio Włodzimierz37:482:585:148:4410:4813:1116:2820:2523:3225:3628:1032:1036:1637:4037:48
Kadra Małopolski2:582:163:302:042:233:173:573:072:042:344:004:061:240:08
26:40
*103
5150Bączek Dariusz41:413:275:3710:0712:2914:5618:3421:3024:2126:1931:2434:3239:5141:3341:41
UKS Technik, Ruciane-Nida3:272:104:302:222:273:382:562:511:585:053:085:191:420:08
6146Niessner Piotr42:453:315:308:4111:0113:4817:1220:2225:4027:3330:1737:1041:0842:3742:45
WKS Wawel, Kraków3:311:593:112:202:473:243:105:181:532:446:533:581:290:08
7141Kraśniewski Krzysztof46:353:155:1711:0313:1817:5321:4925:3229:1035:3038:1441:2445:0746:2446:35
UMKS ORKAN, Ostróda3:152:025:462:154:353:563:433:386:202:443:103:431:170:11
8145Janowski Piotr1:05:107:4411:0815:4919:1523:2929:4137:0242:5546:3450:5156:031:01:471:04:591:05:10
KS Spójnia, Warszawa7:443:244:413:264:146:127:215:533:394:175:125:443:120:11
33:5748:28
*105*103
9330ŁUGOM ANDRZEJ1:10:384:027:1011:3413:5517:0334:4239:2744:4747:0456:551:01:561:07:451:10:281:10:38
1 BLog4:023:084:242:213:0817:394:455:202:179:515:015:492:430:10
10149Feldmann André1:23:325:3311:2017:4321:5927:1735:3950:1356:111:00:091:05:411:12:191:21:021:23:211:23:32
Kaulsdorfer OLV Berlin5:335:476:234:165:188:2214:345:583:585:326:388:432:190:11
 
pk396Motała Michał32:582:544:528:0010:1212:2415:1518:2220:5822:5325:1627:5431:3432:4932:58
UKS Siódemka Rumia2:541:583:082:122:122:513:072:361:552:232:383:401:150:09
 
 
 
M60 (12)3,7 km 120 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(102)2(124)3(104)4(112)5(105)6(113)7(117)8(119)9(129)10(100)Meta
 
1162Lech Bogdan34:304:127:5110:5713:3516:0920:5325:3528:4431:2834:2234:30
UMKS ORKAN, Ostróda4:123:393:062:382:344:444:423:092:442:540:08
2155Krochmal Andrzej39:595:258:3613:1015:0617:5922:2627:5032:0236:1039:5239:59
KS Spójnia, Warszawa5:253:114:341:562:534:275:244:124:083:420:07
3154Kryjomski Jerzy40:025:378:5212:3014:0517:2121:4426:3231:0034:2539:5240:0239:54
Kadra Małopolski5:373:153:381:353:164:234:484:283:255:270:10*100
4152Kret Jacek43:445:259:2012:5214:4719:5026:0132:1736:2439:3743:3243:44
LKS Górzanka, Nawojowa Góra5:253:553:321:555:036:116:164:073:133:550:12
5157Mikielski Marek48:287:2110:5217:5120:0823:4429:4137:0341:1445:1948:2148:28
UMKS ORKAN, Ostróda7:213:316:592:173:365:577:224:114:053:020:07
6158Morawski Piotr49:056:1912:4216:3418:3322:1528:5636:2941:1244:3748:5249:05
indywidualnie6:196:233:521:593:426:417:334:433:254:150:13
7153Olech Andrzej53:335:259:5422:0924:0727:2132:5240:4345:3149:1053:2053:33
PKO Harpagan, Gdańsk5:254:2912:151:583:145:317:514:483:394:100:13
8151Mądrzyński Zbigniew58:185:089:0326:1729:3435:4041:0946:0250:3354:5758:1258:18
UMKS, Kwidzyn5:083:5517:143:176:065:294:534:314:243:150:06
9156Fijor Waldemar1:01:246:1911:1617:0219:3529:4536:0648:2753:2056:571:01:081:01:241:01:11
MKS Skarmat6:194:575:462:3310:106:2112:214:533:374:110:16*100
10161Czerkawski Wacław1:12:537:3416:2822:2025:0135:4043:0951:5658:481:04:111:12:401:12:53
UKS Sparta, Czyżowice7:348:545:522:4110:397:298:476:525:238:290:13
 
160Andrzejewski Leszeknkl5:5512:4316:3118:2824:3029:3540:2944:08-----50:4550:55
UKS Azymut 45, Gdynia5:556:483:481:576:025:0510:543:396:370:10
159Sikora Tomaszabs
indywidualnie
 
 
 
M65 (9)3,5 km 100 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(134)2(125)3(102)4(123)5(105)6(106)7(117)8(133)9(119)10(121)11(127)12(126)13(100)Meta
 
1167Larsson Urban33:532:323:506:029:3812:5715:3520:5123:1324:4926:4629:5332:0533:4633:53
OK Gipen2:321:182:123:363:192:385:162:221:361:573:072:121:410:07
2170Hartelt Helmut33:562:463:365:5910:2613:3616:0820:4923:1224:4126:2830:3232:1833:4933:56
SSV Planeta Radebeul2:460:502:234:273:102:324:412:231:291:474:041:461:310:07
3169Miszewski Romuald36:113:234:467:5712:2115:5118:3122:3925:0926:4828:3432:3834:3036:0236:11
Indywidualni Pomorskie3:231:233:114:243:302:404:082:301:391:464:041:521:320:09
4171Bohaczek Janusz37:583:004:006:5711:3815:1820:2124:4427:1128:4630:3134:4236:2237:5137:58
UMKS ORKAN, Ostróda3:001:002:574:413:405:034:232:271:351:454:111:401:290:07
5165Świerczyński Bogdan40:293:104:1612:2616:2219:4222:2426:3329:1530:5432:3836:4438:3640:1840:29
KOS Modrzew, Skwierzyna3:101:068:103:563:202:424:092:421:391:444:061:521:420:11
6163Mientki Tadeusz42:233:064:066:4613:0219:4924:1428:4831:1732:5134:3638:4040:3542:1542:23
UMKS ORKAN, Ostróda3:061:002:406:166:474:254:342:291:341:454:041:551:400:08
7168Łuński Zbigniew43:483:365:077:5215:2819:3724:1028:2131:2333:1335:2539:0741:2243:3343:48
UMKS ORKAN, Ostróda3:361:312:457:364:094:334:113:021:502:123:422:152:110:15
8172Szczepański Marek44:502:483:377:4415:3723:0127:1032:1034:2335:5038:3141:3543:1444:4444:50
UKS Technik, Ruciane-Nida2:480:494:077:537:244:095:002:131:272:413:041:391:300:06
9164Olbrycht Janusz50:204:045:448:5318:0822:4926:3730:5433:4035:3237:4345:3848:0350:0950:20
Indywidualny Mazowsze4:041:403:099:154:413:484:172:461:522:117:552:252:060:11
 
 
 
M70 (7)2,9 km 90 m9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(130)2(101)3(103)4(123)5(117)6(121)7(129)8(134)9(100)Meta
 
1173Faltyński Władysław33:462:506:0912:4015:0618:4026:0828:1930:4033:3433:46
WKS Grunwald, Poznań2:503:196:312:263:347:282:112:212:540:12
2178Wasilewski Stanisław37:497:029:0215:2018:4122:0529:1132:1234:5537:4037:49
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz7:022:006:183:213:247:063:012:432:450:09
3174Woźniak Henryk50:513:496:4017:1321:3627:2237:4241:1346:0650:3650:51
UMKS ORKAN, Ostróda3:492:5110:334:235:4610:203:314:534:300:15
4179Patejko Tadeusz53:215:3017:1328:4632:0635:5445:0247:2949:5853:0953:21
KS Spójnia, Warszawa5:3011:4311:333:203:489:082:272:293:110:12
5176Wojtyła Jerzy1:00:204:216:4522:3827:2334:5544:4151:5455:261:00:071:00:20
UMKS ORKAN, Ostróda4:212:2415:534:457:329:467:133:324:410:13
 
175Wołochowicz Władysławabs
KOS BnO, Szczecin
177Gliński Henrykabs
KS Artemis, Wrocław
 
 
 
M75 (2)2,5 km 50 m9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(101)2(119)3(123)4(103)5(102)6(125)7(127)8(126)9(100)Meta
 
1181Pokora Edward41:583:0012:4916:1825:0428:1232:5336:1440:0741:5041:58
UMKS, Kwidzyn3:009:493:298:463:084:413:213:531:430:08
2180Schindler Udo49:413:1514:2926:0834:1737:3541:1044:2447:0849:3249:41
SSV Planeta Radebeul3:1511:1411:398:093:183:353:142:442:240:09
 
 
 
M80 (1)2,0 km 40 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(130)2(139)3(122)4(119)5(136)6(127)7(137)8(100)Meta
 
1182Czabański Edward1:13:346:4513:2420:4728:3332:201:04:391:11:561:13:171:13:34
Indywidualni Pomorskie6:456:397:237:463:4732:197:171:210:17
 
 
 
W21E (10)5,4 km 150 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(102)2(123)3(106)4(105)5(112)6(111)7(107)8(114)9(113)10(116)11(118)12(133)13(120)14(128)
15(134)16(100)Meta
 
1188Pabich Maria50:354:3511:4214:5217:0219:2321:2024:3927:5131:5738:0840:0840:4142:3145:43
UKS Azymut, Pabianice4:357:073:102:102:211:573:193:124:066:112:000:331:503:12
48:1250:2650:35
2:292:140:09
2184Lubak Kamila51:176:4311:0813:5216:4119:1621:1524:5228:2432:3738:5340:4241:1543:0246:21
CSWIiChem Wrocław6:434:252:442:492:351:593:373:324:136:161:490:331:473:19
49:0551:1051:17
2:442:050:07
3189Wieleba Marlena54:165:018:2211:0516:2919:0822:4026:0129:4034:1640:0442:1442:5345:1648:39
PKO Harpagan, Gdańsk5:013:212:435:242:393:323:213:394:365:482:100:392:233:23
51:5054:1054:16
3:112:200:06
4185Panaszek Justyna55:1710:5215:0617:5620:5723:1725:2629:0932:3436:4042:5444:4445:2047:0050:20
10BKPanc10:524:142:503:012:202:093:433:254:066:141:500:361:403:20
53:0655:1055:17
2:462:040:07
5190Miśkiewicz Martyna58:387:1111:1014:5619:2022:5125:2729:2733:4337:5344:2246:1247:0049:2153:07
UKS Siódemka Rumia7:113:593:464:243:312:364:004:164:106:291:500:482:213:46
56:1158:3358:38
3:042:220:05
6186Korczyc Anna59:539:0113:1319:1622:0624:5327:3330:4634:5239:4846:5048:5149:3250:5654:30
Indywidualny Dolnośląskie9:014:126:032:502:472:403:134:064:567:022:010:411:243:34
57:2659:4559:53
2:562:190:08
7187Hoffmann Barbara1:03:175:1210:0513:1018:3823:2825:4530:1434:1539:0846:5349:1150:0352:4157:07
KS Hades, Poznań5:124:533:055:284:502:174:294:014:537:452:180:522:384:26
1:00:331:03:061:03:17
3:262:330:11
8395Zamojska Ewelina1:05:0713:0217:2921:2524:3327:3029:3633:1739:1243:1550:0552:0952:5455:0859:25
UKS Siódemka Rumia13:024:273:563:082:572:063:415:554:036:502:040:452:144:17
1:02:151:04:561:05:07
2:502:410:11
 
pk384Kreft Oliwiaabs
UKS Siódemka Rumia
pk383Dawidowska Nataliaabs
UKS Siódemka Rumia
 
 
 
W20 (5)4,2 km 130 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(120)2(118)3(119)4(103)5(106)6(114)7(135)8(123)9(124)10(102)11(101)12(126)13(100)Meta
 
1191Topór Magdalena41:346:428:5711:1016:0822:2424:5627:1731:1333:2435:5538:4039:5441:2741:34
Kadra Małopolski6:422:152:134:586:162:322:213:562:112:312:451:141:330:07
2192Pudełek Michalina41:588:2811:5813:4817:1121:2924:2827:2130:4134:5237:0939:3140:4241:5241:58
LKS Górzanka, Nawojowa Góra8:283:301:503:234:182:592:533:204:112:172:221:111:100:06
3351Bączek Małgorzata52:336:098:179:5415:3419:0921:5126:1130:1635:5841:5849:2150:4852:2552:33
Kadra Małopolski6:092:081:375:403:352:424:204:055:426:007:231:271:370:08
4378Melzer Zofia58:298:0710:5412:5117:2729:3133:1537:4943:2846:2450:1155:0456:3058:2158:29
UKS Siódemka Rumia8:072:471:574:3612:043:444:345:392:563:474:531:261:510:07
 
382Bielecka Aleksandrankl7:0810:0513:1617:3822:4427:3532:1237:27--------------------51:5352:09
UKS Siódemka Rumia7:082:573:114:225:064:514:375:1514:260:16
 
 
 
W18 (6)3,9 km 150 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(124)2(123)3(112)4(105)5(113)6(117)7(118)8(120)9(129)10(126)11(100)Meta
 
1195Słońska Zofia35:475:477:5711:3114:1318:2325:1927:0029:1831:4034:1335:4135:47
Kadra Małopolski5:472:103:342:424:106:561:412:182:222:331:280:06
2197Filipiak Adrianna42:4212:0814:0317:4220:4626:0630:4632:3435:4638:5141:1742:3542:42
KS Hades, Poznań12:081:553:393:045:204:401:483:123:052:261:180:07
3198Wrześniak Zofia50:238:1310:1716:5619:5526:1237:0339:0441:5445:4748:5150:1750:23
BKS Wataha, Warszawa8:132:046:392:596:1710:512:012:503:533:041:260:06
4194Wójcik Natalia52:0811:5914:2518:3521:3228:5035:5538:1943:1546:3549:5652:0252:08
WKS Wawel, Kraków11:592:264:102:577:187:052:244:563:203:212:060:06
5193Dolińska Zuzanna54:5711:1414:1618:5423:1831:3538:5141:3845:0249:3853:1054:5054:57
BKS Wataha, Warszawa11:143:024:384:248:177:162:473:244:363:321:400:07
 
372Rutkowska Magdalenankl---------------------------------------------25:5929:5130:025:31
UKS Siódemka Rumia25:593:520:11*138
9:42
*139
 
 
 
W16 (13)3,4 km 60 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(126)2(101)3(125)4(102)5(103)6(105)7(106)8(117)9(119)10(136)11(129)12(127)13(100)Meta
 
1203Muller Iga31:011:223:074:416:428:4711:3117:1520:4524:3225:3427:4028:5330:5431:01
UMKS, Kwidzyn1:221:451:342:012:052:445:443:303:471:022:061:132:010:07
2200Lamparska Maja33:101:292:514:377:0410:1214:0516:2821:2925:2126:0928:3330:4433:0333:10
Kadra Małopolski1:291:221:462:273:083:532:235:013:520:482:242:112:190:07
3205Kurtycz Natalia37:291:403:426:3011:5814:2517:4921:0225:2529:4730:5033:4934:5237:2237:29
Kadra Małopolski1:402:022:485:282:273:243:134:234:221:032:591:032:300:07
4206Pudełek Jowita39:291:593:4910:2414:3417:0520:1023:2129:0232:4733:5336:1637:2239:2439:29
Kadra Małopolski1:591:506:354:102:313:053:115:413:451:062:231:062:020:05
5347Krzyżostanek Partycja41:142:054:398:1912:3315:5119:2422:3227:2431:5933:1836:5338:1441:0741:14
UKS Grom, Sokolniki2:052:343:404:143:183:333:084:524:351:193:351:212:530:07
6199Michno Marta43:062:023:415:548:5612:1115:4523:1829:2534:1035:5538:5240:1742:5943:06
Kadra Małopolski2:021:392:133:023:153:347:336:074:451:452:571:252:420:07
7201Pułczyńska Hanna46:471:313:115:389:2212:0815:0717:2221:2025:5226:5729:3144:0146:4146:47
Kadra Małopolski1:311:402:273:442:462:592:153:584:321:052:3414:302:400:06
30:52
*128
8365Janik Patrycja52:163:445:428:3512:3816:1720:3224:4232:4140:1042:1046:4748:5552:0952:16
UKS GOK, Galewice3:441:582:534:033:394:154:107:597:292:004:372:083:140:07
9346Domagała Emilia54:162:315:4810:3214:4218:1622:3426:4634:4342:1444:0748:4950:5854:0954:16
UKS Grom, Sokolniki2:313:174:444:103:344:184:127:577:311:534:422:093:110:07
10204Dolińska Julia54:443:045:379:4414:3018:2423:1030:2937:0242:5846:1449:5451:4854:3254:44
BKS Wataha, Warszawa3:042:334:074:463:544:467:196:335:563:163:401:542:440:12
54:36
*100
11377Melzer Anna58:243:395:529:2213:5617:4721:3634:4741:2347:1449:2352:4354:3658:1558:24
UKS Siódemka Rumia3:392:133:304:343:513:4913:116:365:512:093:201:533:390:09
12348Ligocka Maria1:05:542:1210:2612:3915:5719:3135:0738:1945:2150:1252:0059:181:00:311:05:441:05:54
UKS Technik, Ruciane-Nida2:128:142:133:183:3415:363:127:024:511:487:181:135:130:10
 
202Owsianka Wiktoriaabs
Kadra Małopolski
 
 
 
W14 (12)2,6 km 60 m9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(101)2(125)3(102)4(123)5(118)6(121)7(129)8(127)9(100)Meta
 
1207Niessner Pola19:481:543:296:439:4312:0715:2516:5417:5019:4219:48
Kadra Małopolski1:541:353:143:002:243:181:290:561:520:06
2210Słońska Antonina21:473:275:037:2711:0913:4517:1818:4419:4721:4021:47
Kadra Małopolski3:271:362:243:422:363:331:261:031:530:07
3214Kozuń Marika28:254:227:0910:4415:4818:5524:0625:2926:2828:1828:25
UKS Azymut, Pabianice4:222:473:355:043:075:111:230:591:500:07
4344Cegiełka Milena30:292:104:017:1815:3119:3726:0427:2928:2930:2230:29
UKS GOK, Galewice2:101:513:178:134:066:271:251:001:530:07
5216Janiak Magdalena33:134:006:039:1917:3221:4028:1029:4730:4833:0333:13
UKS Azymut, Pabianice4:002:033:168:134:086:301:371:012:150:10
6211Podgórska Marta36:452:037:069:3418:4422:0330:2032:1433:5336:3836:45
Kadra Małopolski2:035:032:289:103:198:171:541:392:450:07
7215Łącka Julia37:024:046:5711:1419:3623:4930:2232:2133:3636:5337:02
UKS OSiR, Góra Kalwaria4:042:534:178:224:136:331:591:153:170:09
8212Goszcz Julia38:583:396:3513:2121:3425:4732:2434:2435:3738:5138:58
UKS Azymut, Pabianice3:392:566:468:134:136:372:001:133:140:07
9209Owsianka Weronika43:472:4111:1013:4322:5126:1134:2636:2238:0143:3643:47
Kadra Małopolski2:418:292:339:083:208:151:561:395:350:11
10381Trzebiatowska Martyna54:447:2110:1415:3225:0135:1645:4949:0951:2754:3654:44
UKS Siódemka Rumia7:212:535:189:2910:1510:333:202:183:090:08
 
208Hałucha Milenankl4:3010:5914:2919:4823:4328:5131:09-----36:1936:2932:29
Kadra Małopolski4:306:293:305:193:555:082:185:100:10*128
345Żuczkowska Oliwiankl8:2112:2217:12-------------------------58:4658:55
UKS GOK, Galewice8:214:014:5041:340:09
 
 
 
W12 (9)2,0 km 50 m7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(130)2(102)3(103)4(122)5(132)6(127)7(100)Meta
 
1221Ollinyk Yelyzaveta19:482:094:549:4314:3416:1617:2919:4219:48
Kadra Małopolski2:092:454:494:511:421:132:130:06
2217Moszkowicz Julia21:222:455:498:5015:0917:0218:2921:1621:22
Kadra Małopolski2:453:043:016:191:531:272:470:06
3219Olejnik Jaśmina23:484:006:4513:4418:5720:2321:3123:4223:48
Kadra Małopolski4:002:456:595:131:261:082:110:06
4218Biskupska Julia25:162:0510:5513:2319:4721:3723:0425:0925:16
Kadra Małopolski2:058:502:286:241:501:272:050:07
5220Podgórska Gabrysia27:076:509:5213:0019:0821:1722:4626:5727:07
Kadra Małopolski6:503:023:086:082:091:294:110:10
6224Staniec Julia36:442:327:3218:4830:3032:3234:1236:3536:4436:37
MKS MOS, Wrocław2:325:0011:1611:422:021:402:230:09*100
7223Nowak Zofia36:574:3812:0716:3425:2230:5533:0536:4736:57
KS Hades, Poznań4:387:294:278:485:332:103:420:10
8225Rokita Antonina40:437:0711:3422:5834:2936:3438:1340:3340:4340:35
PKO Harpagan, Gdańsk7:074:2711:2411:312:051:392:200:10*100
9226Trzasko Alicja1:25:537:0413:1228:3558:321:19:251:21:501:25:431:25:53
PKO Harpagan, Gdańsk7:046:0815:2329:5720:532:253:530:10
 
 
 
W10 (6)1,6 km 30 m6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(130)2(138)3(139)4(122)5(127)6(100)Meta
 
1231Pabich Hanna15:523:095:046:4810:0413:2115:3915:5215:44
UKS Azymut, Pabianice3:091:551:443:163:172:180:13*100
2228Hebda Julia17:216:587:519:4712:1114:3617:1217:21
Kadra Małopolski6:580:531:562:242:252:360:09
3232Biskupska Małgorzata21:195:506:5012:3315:3918:3121:1021:19
Kadra Małopolski5:501:005:433:062:522:390:09
4230Wysocka Michalina22:333:494:597:5710:2419:4122:2522:33
MKS MOS, Wrocław3:491:102:582:279:172:440:08
5229Rychłowska Julia22:363:305:167:1614:2918:1322:2522:36
Kadra Małopolski3:301:462:007:133:444:120:11
6227Breksa Blanka24:357:018:4312:5716:1321:1524:2524:35
Kadra Małopolski7:011:424:143:165:023:100:10
 
 
 
W35 (13)4,3 km 140 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(119)2(123)3(104)4(107)5(114)6(113)7(115)8(117)9(120)10(121)11(129)12(127)13(100)Meta
 
1368Bączek Barbara37:105:128:1310:2913:1816:2920:2923:3926:4330:3931:5933:4134:5236:5837:10
WKS Wawel, Kraków5:123:012:162:493:114:003:103:043:561:201:421:112:060:12
37:00
*100
2240Wołek Ewa40:516:469:1811:5914:5318:5022:5526:2430:1434:1835:3237:1538:2140:4440:51
UNTS, Warszawa6:462:322:412:543:574:053:293:504:041:141:431:062:230:07
3385Porzycz Agnieszka42:145:588:2511:1714:5218:3822:5426:2329:5535:0436:2838:2139:3142:0242:14
UKS Siódemka Rumia5:582:272:523:353:464:163:293:325:091:241:531:102:310:12
4380Ratajczak Iza44:125:528:3411:2214:5318:2422:1325:4932:4937:2938:5040:3441:5043:5944:12
UKS Siódemka Rumia5:522:422:483:313:313:493:367:004:401:211:441:162:090:13
5233Kulicka Agata46:378:0512:0816:1619:5923:1027:0830:3336:1339:5041:0442:4844:1246:2746:37
Skierniewickie Stowarzyszenie8:054:034:083:433:113:583:255:403:371:141:441:242:150:10
6235Bańska-Bodziona Aneta46:407:3610:2212:5416:3821:5427:1730:3534:0540:2141:3743:1844:3346:3346:40
Indywidualny Dolnośląskie7:362:462:323:445:165:233:183:306:161:161:411:152:000:07
7237Alabrudzińska Agnieszka50:517:1410:1913:5918:1825:0129:4533:2337:2943:0044:3946:3648:2250:4550:51
12BZ7:143:053:404:196:434:443:384:065:311:391:571:462:230:06
8242Dzika Natalia55:187:2410:3815:0818:3624:0029:4036:2041:0147:1949:0251:1452:3655:0955:18
15.GBZ7:243:144:303:285:245:406:404:416:181:432:121:222:330:09
9350Dybka Katarzyna1:03:2412:5616:1719:0522:2834:1640:2644:4548:4255:2657:0758:581:00:241:03:161:03:24
12BZ12:563:212:483:2311:486:104:193:576:441:411:511:262:520:08
10236Gawron Katarzyna1:06:208:2814:5123:5031:0935:2140:0443:5048:2656:5558:161:00:261:02:011:06:101:06:20
Kadra Małopolski8:286:238:597:194:124:433:464:368:291:212:101:354:090:10
1:06:12
*100
11239Kuźma Elżbieta1:23:529:3113:2818:2828:2937:5946:0051:031:04:231:12:241:14:221:19:271:20:591:23:431:23:52
BKS Wataha, Warszawa9:313:575:0010:019:308:015:0313:208:011:585:051:322:440:09
12241Machowska- Łącka Magdalena2:11:3720:2825:3436:4643:1450:591:18:561:31:581:41:361:48:331:52:422:05:582:07:252:11:232:11:37
UKS OSiR, Góra Kalwaria20:285:0611:126:287:4527:5713:029:386:574:0913:161:273:580:14
 
pk374Dominik Joanna1:29:5111:4216:3629:4735:3143:3951:3958:061:05:451:14:101:16:391:22:161:25:071:29:361:29:51
UKS Siódemka Rumia11:424:5413:115:448:088:006:277:398:252:295:372:514:290:15
 
 
 
W40 (8)4,4 km 100 m15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(102)2(119)3(129)4(121)5(120)6(136)7(118)8(131)9(115)10(117)11(104)12(124)13(125)14(126)
15(100)Meta
 
1244Margol-Szuwara Agnieszka54:595:1311:1514:4716:3117:3819:0422:3627:0430:5234:3442:3945:5351:1053:13
1 bdm Dęblin5:136:023:321:441:071:263:324:283:483:428:053:145:172:03
54:4954:59
1:360:10
2249Zbroja-Nowak Justyna56:246:0810:1513:5515:2417:1119:3122:5326:5429:5837:0743:0648:2052:3554:29
KS Hades, Poznań6:084:073:401:291:472:203:224:013:047:095:595:144:151:54
56:1456:24
1:450:10
3250Golinowska Elżbieta56:557:1013:0916:4018:1719:2720:5524:3129:0132:4436:2244:3847:5753:0755:11
HKS Azymut, Mochy7:105:593:311:371:101:283:364:303:433:388:163:195:102:04
56:4556:55
1:340:10
4245Karnia-Biskupska Anna58:146:3210:5113:5815:3618:0919:3723:2527:1631:5435:3846:1249:5954:0156:06
Kadra Małopolski6:324:193:071:382:331:283:483:514:383:4410:343:474:022:05
58:0558:14
1:590:09
5248Słońska Bogusława1:15:307:3913:3317:5519:4221:1723:3827:0832:2536:2241:5455:201:04:291:10:041:12:33
WKS Wawel, Kraków7:395:544:221:471:352:213:305:173:575:3213:269:095:352:29
1:15:171:15:30
2:440:13
6251Górniak Monika1:27:377:4013:1417:5620:5423:0025:1130:1935:2038:2643:4852:431:02:281:20:501:24:20
8.batalion radiotechniczny7:405:344:422:582:062:115:085:013:065:228:559:4518:223:30
1:27:231:27:37
3:030:14
 
246Buzek Gabrysiankl17:1328:0643:5155:2257:491:00:21-----------------------------------1:40:07
Kadra Małopolski17:1310:5315:4511:312:272:3239:46
1:44:441:44:57
4:370:13
243Ukleja Ewaabs
UKS Azymut 45, Gdynia
 
 
 
W45 (9)4,1 km 130 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(124)2(112)3(111)4(107)5(135)6(105)7(117)8(119)9(120)10(121)11(134)12(100)Meta
 
1253Nowak Beata38:197:0911:4014:3117:3519:2520:1925:0028:3831:2932:3835:5838:1238:19
UKS Azymut 45, Gdynia7:094:312:513:041:500:544:413:382:511:093:202:140:07
2258Konc Katarzyna43:498:2912:5017:2521:1623:1824:1730:1934:2636:5238:1841:2543:3943:49
UKS Azymut, Pabianice8:294:214:353:512:020:596:024:072:261:263:072:140:10
3260Wysocka Joanna46:099:0613:4916:2520:1322:5824:2830:2735:0337:3439:0443:1645:5746:09
WKS Śląsk, Wrocław9:064:432:363:482:451:305:594:362:311:304:122:410:12
4255Deptulska Agnieszka51:4710:4015:5518:1322:3426:2727:3033:1038:2643:2744:4849:1551:3751:47
UNTS, Warszawa10:405:152:184:213:531:035:405:165:011:214:272:220:10
5259Daniluk Karina1:01:5712:4819:2822:2428:5932:5234:1741:3247:1351:0252:5158:271:01:481:01:57
BKS Wataha, Warszawa12:486:402:566:353:531:257:155:413:491:495:363:210:09
6252Filipiak Agnieszka1:02:379:4616:5123:3628:4031:3233:0740:2546:1654:0155:5059:511:02:211:02:37
KS Hades, Poznań9:467:056:455:042:521:357:185:517:451:494:012:300:16
7257Lemańczyk Aleksandra1:06:2313:1426:3028:2432:3535:2337:0546:3150:1857:5559:511:03:591:06:131:06:23
PKO Harpagan, Gdańsk13:1413:161:544:112:481:429:263:477:371:564:082:140:10
53:20
*121
8360Perfikowska Aleksandra1:08:3815:1228:3330:2834:4237:2638:5948:3252:2659:581:01:551:06:011:08:291:08:38
UMKS, Kwidzyn15:1213:211:554:142:441:339:333:547:321:574:062:280:09
 
256Trykozko Urszulaabs
Stowarzyszenie Team 360 stopni
 
 
 
W50 (4)3,9 km 100 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(125)2(103)3(123)4(105)5(135)6(114)7(106)8(117)9(116)10(133)11(119)12(129)13(100)Meta
 
1264Morawska Irena48:173:448:259:5213:2714:4920:5425:2432:4535:3338:2240:1544:0448:0548:17
Indywidualni Pomorskie3:444:411:273:351:226:054:307:212:482:491:533:494:010:12
3:01
*132
2263Witkowska Izabela55:195:5310:1413:3820:3621:2824:1831:2737:2539:5845:4348:5851:3555:1155:19
UKS Azymut 45, Gdynia5:534:213:246:580:522:507:095:582:335:453:152:373:360:08
3261Bugaj Teresa59:346:2514:3918:3423:3525:0129:1634:4741:2745:3749:1851:2355:4259:2659:34
Kadra Małopolski6:258:143:555:011:264:155:316:404:103:412:054:193:440:08
4262Dyzio Anna1:20:346:3320:5123:5330:2631:4736:3945:2753:0958:341:06:041:08:511:15:121:20:201:20:34
Kadra Małopolski6:3314:183:026:331:214:528:487:425:257:302:476:215:080:14
 
 
 
W55 (2)3,7 km 80 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(125)2(129)3(136)4(119)5(118)6(117)7(115)8(113)9(104)10(102)11(126)12(100)Meta
 
1265Andersson Ingela43:034:356:429:1410:2513:5716:0819:0125:0131:5736:1940:5942:5343:03
Lunds OK4:352:072:321:113:322:112:536:006:564:224:401:540:10
2266Czerkawska Urszula52:214:367:0610:5112:2915:4418:2522:2229:2238:3643:2849:4752:0852:21
UKS Sparta, Czyżowice4:362:303:451:383:152:413:577:009:144:526:192:210:13
 
 
 
W60 (4)3,5 km 80 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(134)2(102)3(123)4(135)5(106)6(104)7(124)8(136)9(129)10(127)11(100)Meta
 
1267Biziuk Halina53:215:039:5916:4023:0128:3433:5239:0444:2247:4949:3153:0853:21
UMKS ORKAN, Ostróda5:034:566:416:215:335:185:125:183:271:423:370:13
2269Mikielska Danuta1:10:394:3711:2322:0028:5135:2541:3849:3157:261:02:231:07:331:10:301:10:39
UMKS ORKAN, Ostróda4:376:4610:376:516:346:137:537:554:575:102:570:09
3270Łuńska Regina1:25:2913:4122:1430:4238:5348:5455:411:09:461:15:421:19:041:21:131:25:121:25:29
UMKS ORKAN, Ostróda13:418:338:288:1110:016:4714:055:563:222:093:590:17
 
268Olbrycht Annankl8:27------------------------------1:30:181:37:101:41:501:49:541:50:24
Indywidualny Mazowsze8:271:21:516:524:408:040:30
 
 
 
W65 (3)2,9 km 60 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(101)2(124)3(123)4(117)5(133)6(119)7(121)8(128)9(127)10(134)11(100)Meta
 
1273Czabańska Małgorzata48:554:0015:3619:0024:0428:0030:5134:2139:3241:3544:4548:4448:55
Indywidualni Pomorskie4:0011:363:245:043:562:513:305:112:033:103:590:11
2271Lewoń Ewa58:173:1320:0224:5330:3533:5536:1539:4049:3851:3254:4158:0458:17
UMKS ORKAN, Ostróda3:1316:494:515:423:202:203:259:581:543:093:230:13
 
272Galicz Krystynankl4:0018:1226:4632:4936:2942:4649:30-----56:051:08:571:13:091:13:24
BKS Wataha, Warszawa4:0014:128:346:033:406:176:446:3512:524:120:15
 
 
 
W80 (1)1,9 km 30 m6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(130)2(139)3(122)4(121)5(127)6(100)Meta
 
1274Birkinshaw Sue51:238:1316:1622:3429:2842:2750:4851:23
MDOC8:138:036:186:5412:598:210:35
 
 
 
M21S (9)4,5 km 40 m15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(102)2(124)3(104)4(112)5(109)6(110)7(111)8(107)9(105)10(106)11(123)12(121)13(127)14(126)
15(100)Meta
 
1277Lubkiewicz Tomasz34:364:447:269:3710:4613:1514:5716:1219:2821:2423:5726:2429:3531:5033:17
Kadra Małopolski4:442:422:111:092:291:421:153:161:562:332:273:112:151:27
34:2834:36
1:110:08
2280Balmowski Radosław38:454:268:2611:2512:3515:3317:4519:1222:1124:3528:1230:2933:5035:5737:22
2 pułk inżynieryjny Inowrocław4:264:002:591:102:582:121:272:592:243:372:173:212:071:25
38:3638:45
1:140:09
3361Garbacik Michał46:394:207:1313:4014:5817:2522:4624:0727:2529:3733:2236:3740:5243:1044:56
Kadra Małopolski4:202:536:271:182:275:211:213:182:123:453:154:152:181:46
46:3046:39
1:340:09
4279Jakubczyk Arkadiusz48:014:227:1910:4113:0816:2320:5422:3226:1429:4933:1536:0941:0644:0246:17
UKS Technik, Ruciane-Nida4:222:573:222:273:154:311:383:423:353:262:544:572:562:15
47:5348:01
1:360:08
5275Wesołowski Sebastian52:5110:2814:5318:2120:0523:2026:3928:3032:1135:0537:4742:2246:3349:2751:17
9.BBKPanc Braniewo10:284:253:281:443:153:191:513:412:542:424:354:112:541:50
52:4352:51
1:260:08
6278Żebrowski Krzysiek1:01:235:107:3510:2519:4722:0226:0331:0736:4440:5645:3050:0555:5158:291:00:00
2. ORel Przasnysz5:102:252:509:222:154:015:045:374:124:344:355:462:381:31
1:01:161:01:23
1:160:07
777Patejko Przemysław1:01:275:328:5120:0822:4226:5930:0332:2836:4940:0343:0446:5553:3556:5159:27
KS Spójnia, Warszawa5:323:1911:172:344:173:042:254:213:143:013:516:403:162:36
1:01:181:01:27
1:510:09
8387Szeleżyński Kamil1:18:486:1715:4327:0630:5333:4438:1440:0344:5752:4358:411:03:211:11:561:14:501:16:42
UKS Siódemka Rumia6:179:2611:233:472:514:301:494:547:465:584:408:352:541:52
1:18:331:18:48
1:510:15
9281Zając Bartosz1:23:2714:3119:2228:2231:0437:5346:5650:3354:5757:561:01:211:05:411:15:041:18:361:20:57
5 Batalion Dowodzenia14:314:519:002:426:499:033:374:242:593:254:209:233:322:21
1:23:081:23:27
2:110:19
 
 
 
W21S (14)4,2 km 80 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(134)2(125)3(103)4(112)5(105)6(135)7(114)8(106)9(104)10(123)11(119)12(118)13(120)14(128)
15(127)16(100)Meta
 
1288Biniecka Małgorzata43:363:043:598:1310:3213:2414:1717:0322:2125:4528:0531:0133:3435:5039:40
UKS Azymut, Pabianice3:040:554:142:192:520:532:465:183:242:202:562:332:163:50
40:4943:2743:36
1:092:380:09
2286Patejko Patrycja47:052:554:499:5012:3415:3116:2119:1024:1628:0530:1233:1835:5538:2742:46
KS Spójnia, Warszawa2:551:545:012:442:570:502:495:063:492:073:062:372:324:19
43:5046:5547:05
1:043:050:10
3290Kocińska Agnieszka49:413:144:5112:4415:1418:1319:0822:4427:1130:5532:4535:4839:1441:3345:20
OK! Sport, Warszawa3:141:377:532:302:590:553:364:273:441:503:033:262:193:47
46:2749:3049:41
1:073:030:11
4295Gruchala Natalia54:022:313:368:2410:3113:0413:5517:5821:2524:1426:4032:5136:0138:1451:22
PKO Harpagan, Gdańsk2:311:054:482:072:330:514:033:272:492:266:113:102:1313:08
52:0353:5654:02
0:411:530:06
5283Zając Honorata1:00:103:126:2413:3817:4121:1822:0925:2829:4034:3938:1641:4045:0747:4956:17
5 Batalion Dowodzenia3:123:127:144:033:370:513:194:124:593:373:243:272:428:28
57:121:00:011:00:1054:54
0:552:490:09*127
6294Bąkowska Dominika1:02:483:214:3811:4214:4619:3620:2327:3132:5537:1039:5643:2447:5952:3358:50
PKO Harpagan, Gdańsk3:211:177:043:044:500:477:085:244:152:463:284:354:346:17
1:00:011:02:391:02:48
1:112:380:09
7291Grochowalska Alicja1:07:3412:4413:4318:4021:4224:4625:5729:5634:2139:0641:3950:0052:4658:041:02:44
UKS Azymut, Pabianice12:440:594:573:023:041:113:594:254:452:338:212:465:184:40
1:05:041:07:241:07:34
2:202:200:10
8349Peksa Anna1:22:293:426:3816:5924:4531:2932:3842:1348:4253:5856:291:04:541:08:501:11:281:17:12
12BZ3:422:5610:217:466:441:099:356:295:162:318:253:562:385:44
1:19:381:22:211:22:29
2:262:430:08
9293Bączek Aleksandra1:26:304:035:5118:1521:1924:5826:2631:3335:5953:4756:431:00:101:05:571:13:341:21:51
2 pułk inżynieryjny Inowrocław4:031:4812:243:043:391:285:074:2617:482:563:275:477:378:17
1:23:391:26:211:26:30
1:482:420:09
10289Grabowska Paulina1:38:543:515:1616:5520:2224:4526:4534:5045:0351:4858:411:02:011:19:491:24:381:34:05
Stayfit Giżycko3:511:2511:393:274:232:008:0510:136:456:533:2017:484:499:27
1:36:101:38:411:38:54
2:052:310:13
 
284Dudek Izabelankl17:3619:4934:12-------------------------------------------------------
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz17:362:1314:23
-----48:2348:34
14:110:11
292Lisowska Paulinankl4:576:5136:561:21:111:28:531:30:091:35:211:44:05------------------------------
10BKPanc4:571:5430:0544:157:421:165:128:44
----------
296Całka Sylwiankl6:3710:3538:551:23:161:30:571:32:071:37:201:46:02------------------------------
2. ORel Przasnysz6:373:5828:2044:217:411:105:138:42
----------
287Bugaj Katarzynaabs
Kadra Małopolski
 
 
 
10N (9)2,4 km 30 m6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(138)2(139)3(122)4(127)5(137)6(100)Meta
 
1302Bublik Maciej20:374:538:4313:0916:5519:3420:2520:37
Kadra Małopolski4:533:504:263:462:390:510:12
2304Kizerwetter Mikołaj20:472:378:5512:2515:3719:3220:3820:46
Kadra Małopolski2:376:183:303:123:551:060:08
3299Tarnowski Piotr21:065:068:4414:2117:5520:1020:5721:06
Kadra Małopolski5:063:385:373:342:150:470:09
4300Strugała Tymoteusz21:454:218:0111:4615:5220:0921:3721:44
Kadra Małopolski4:213:403:454:064:171:280:07
5331Domagała Konrad25:474:329:3513:5218:0024:5425:3925:47
UKS Grom, Sokolniki4:325:034:174:086:540:450:08
6298Oliinyk Arina27:305:4510:3115:0018:4025:3927:1727:30
Kadra Małopolski5:454:464:293:406:591:380:13
7305Gumula Weronika33:585:3614:4523:2228:3932:0933:4433:58
Kadra Małopolski5:369:098:375:173:301:350:14
8303Kaczyńska Amelia34:153:0221:3225:1929:3332:4734:0734:15
PKO Harpagan, Gdańsk3:0218:303:474:143:141:200:08
9297Oliinyk Hanna46:444:018:2834:5941:2245:3046:3446:44
Kadra Małopolski4:014:2726:316:234:081:040:10
 
 
 
10R (14)1,5 km 30 m6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(138)2(139)3(122)4(127)5(137)6(100)Meta
 
1307Tadejewski Nikodem12:592:574:377:179:5812:0112:4412:59
UMKS ORKAN, Ostróda2:571:402:402:412:030:430:15
2390Szymerowska Emilia14:572:334:377:3510:4114:0314:4814:57
UKS Siódemka Rumia2:332:042:583:063:220:450:09
3312Mientki Kajetan18:143:406:3810:3414:0416:5818:0318:14
UMKS ORKAN, Ostróda3:402:583:563:302:541:050:11
4301Nalepa Wiktor18:493:499:4312:4215:3717:4518:3918:49
Kadra Małopolski3:495:542:592:552:080:540:10
5308Wolny Piotr19:302:1810:2914:0316:3618:2219:2019:30
Kadra Małopolski2:188:113:342:331:460:580:10
6309Wolny Maciej20:522:418:5812:2615:4019:3720:4320:52
Kadra Małopolski2:416:173:283:143:571:060:09
7311Ratajczak Jan21:094:597:4111:5416:3219:5420:5821:09
UMKS ORKAN, Ostróda4:592:424:134:383:221:040:11
8392Kwidziński Paweł21:484:129:2913:5817:3119:5021:3521:48
Ind4:125:174:293:332:191:450:13
9393Kwidzińska Natalia23:014:189:3014:1718:0821:1822:4623:01
Ind4:185:124:473:513:101:280:15
10386Modzelewski Mateusz28:525:1011:3718:3722:2525:2728:4228:52
UKS Siódemka Rumia5:106:277:003:483:023:150:10
11310Trzasko Martyna31:216:3413:4022:0827:5330:2631:1231:21
PKO Harpagan, Gdańsk6:347:068:285:452:330:460:09
12313Patejko Zuzanna33:366:0311:4919:1524:50-----28:2628:35
KS Spójnia, Warszawa6:035:467:265:353:360:09
13314Patejko Jan34:356:4211:4719:0926:0432:3234:1934:34
KS Spójnia, Warszawa6:425:057:226:556:281:470:15
14397Porzycz Jasiu34:396:3211:3019:1226:0832:3934:2334:39
UKS Siódemka Rumia6:324:587:426:566:311:440:16
 
 
 
OPEN 1 (10)2,8 km 60 m9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(130)2(139)3(104)4(118)5(121)6(128)7(126)8(137)9(100)Meta
 
1316Lubkiewicz Małgorzata42:204:018:2016:4923:5330:2634:1738:4440:4542:0042:1919:35
Kadra Małopolski4:014:198:297:046:333:514:272:011:150:19*123
2315Wiśniewski Marcin54:4915:4920:0326:5634:5942:0847:3451:4553:4254:3454:49
UKS Azymut, Pabianice15:494:146:538:037:095:264:111:570:520:15
3319Krawczyk Marcin1:07:1013:3116:5130:0637:2243:2257:121:00:061:06:061:06:581:07:101:07:001:07:01
UKS Azymut, Pabianice13:313:2013:157:166:0013:502:546:000:520:12*100*100
4320Chwiejczak Dorota1:08:375:4512:0929:5641:5952:4759:551:04:221:07:061:08:261:08:37
indywidualnie5:456:2417:4712:0310:487:084:272:441:200:11
5389Dawidowski Daniel1:09:527:5213:1725:0239:5852:5358:281:05:241:08:131:09:411:09:521:09:44
UKS Siódemka Rumia7:525:2511:4514:5612:555:356:562:491:280:11*100
6388Dawidowska Natalia1:10:207:4313:2924:5940:3653:0558:341:05:241:08:181:10:001:10:20
UKS Siódemka Rumia7:435:4611:3015:3712:295:296:502:541:420:20
7317Moszkowicz Ania1:10:518:3511:3626:2738:2656:471:03:461:07:451:09:511:10:401:10:51
Kadra Małopolski8:353:0114:5111:5918:216:593:592:060:490:11
8318Fiedorowicz Hieronim1:19:0514:0321:5842:2054:171:03:221:08:511:14:531:17:381:18:531:19:05
UKS Traper, Złocieniec14:037:5520:2211:579:055:296:022:451:150:12
9362Zielińska Sylwia1:34:3310:3430:4540:2957:271:07:191:24:021:30:071:32:541:34:211:34:33
KS Hades, Poznań10:3420:119:4416:589:5216:436:052:471:270:11
10366Pułczyńska Agnieszka1:54:507:2514:0052:221:09:181:25:361:42:451:50:031:53:291:54:351:54:50
WKS Wawel, Kraków7:256:3538:2216:5616:1817:097:183:261:060:15
 
 
 
OPEN 2 (6)4,5 km 90 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(125)2(109)3(107)4(135)5(104)6(123)7(117)8(131)9(121)10(127)11(126)12(100)Meta
 
1324Mirowski Sławek52:214:2121:1924:0925:4729:3331:1837:0340:1946:0749:1951:0052:1552:21
CSWIiChem Wrocław4:2116:582:501:383:461:455:453:165:483:121:411:150:06
2323Kosińska Zofia1:00:216:5618:3421:3023:5027:1230:0934:2839:5451:4155:3958:051:00:091:00:21
Kadra Małopolski6:5611:382:562:203:222:574:195:2611:473:582:262:040:12
3322Biskupski Michał1:26:3210:5646:3450:1752:5357:021:00:061:06:021:09:441:18:231:22:011:24:361:26:201:26:32
Kadra Małopolski10:5635:383:432:364:093:045:563:428:393:382:351:440:12
4391Sikora Roger1:27:0513:0248:4254:0556:511:01:331:04:311:07:051:10:341:18:571:22:481:25:251:26:551:27:05
PKO Harpagan, Gdańsk13:0235:405:232:464:422:582:343:298:233:512:371:300:10
5321Daruk Mariusz1:36:377:4921:2532:5635:401:07:351:09:441:15:411:19:421:28:061:31:371:33:451:36:251:36:37
indywidualnie Warszawa7:4913:3611:312:4431:552:095:574:018:243:312:082:400:12
6359Kierlin - Serocka Joanna2:22:4021:2646:0551:0254:0058:041:02:391:15:101:21:452:06:192:16:462:20:012:22:252:22:40
UMKS, Kwidzyn21:2624:394:572:584:044:3512:316:3544:3410:273:152:240:15
1:57:22
*127