XXV Puchar Bałtykusob. 22.08.2020 09:57
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Wyniki nieoficjalne - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10N (9/10)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1303Kaczyńska Amelia11PKO Harpagan, Gdańsk19:47
2299Tarnowski Piotr11Kadra Małopolski23:06
3302Bublik Maciej12Kadra Małopolski26:06
4331Domagała Konrad11UKS Grom, Sokolniki28:01
5300Strugała Tymoteusz11Kadra Małopolski29:06
6297Oliinyk Hanna11Kadra Małopolski35:12
7305Gumula Weronika13Kadra Małopolski41:51
8298Oliinyk Arina13Kadra Małopolski53:27
 
304Kizerwetter Mikołaj10Kadra Małopolskinkl
 
 
 
10R (10/12)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1301Nalepa Wiktor12Kadra Małopolski16:02
2307Tadejewski Nikodem12UMKS ORKAN, Ostróda16:23
3390Emilia SzymerowskaUKS Siódemka Rumia17:50
4308Wolny Piotr12Kadra Małopolski20:34
5309Wolny Maciej09Kadra Małopolski20:44
6311Ratajczak Jan16UMKS ORKAN, Ostróda22:55
7310Trzasko Martyna11PKO Harpagan, Gdańsk37:05
8306Hajdas Maja14-48:16
 
313Patejko Zuzanna12KS Spójnia, Warszawaabs
314Patejko Jan16KS Spójnia, Warszawaabs
 
 
 
M10 (4/4)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
151Zasadzki Tymoteusz10Kadra Małopolski22:15
252Bączek Jędrzej10UKS Technik, Ruciane-Nida30:02
354Kuźma Kacper10BKS Wataha, Warszawa34:42
453Szuwara Eryk10AZS UMCS, Lublin45:02
 
 
 
M12 (12/12)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
146Lemańczyk Witold09PKO Harpagan, Gdańsk17:59
249Lendzioszek Roman08KS Spójnia, Warszawa18:36
343Ślusarczyk Paweł09Kadra Małopolski20:35
440Chodlewski Antoni08Kadra Małopolski21:06
5332Domagała Jakub08UKS Grom, Sokolniki21:56
645Wiśniewski Adam10UKS Azymut, Pabianice23:26
748Krawczyk Piotr08UKS Azymut, Pabianice24:43
8375Motała PiotrUKS Siódemka Rumia25:17
941Tufekcis Leonidas08BKS Wataha, Warszawa25:53
1044Pułczyński Jeremi09Kadra Małopolski26:15
1147Łubisz Łukasz09UKS Azymut, Pabianice28:01
1242Omelchenko Vladyslav09Kadra Małopolski1:23:35
 
 
 
M14 (21/21)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
130Stopczyński Bartosz06BKS Wataha, Warszawa25:17
223Krempiński Franciszek07UKS Azymut, Pabianice26:33
339Durma Jerzy06UKS Azymut, Pabianice26:47
435Wesołowski Oskar06UKS Azymut, Pabianice27:03
532Sztranek Maciej06UKS Azymut, Pabianice27:20
633Łącki Jakub06UKS OSiR, Góra Kalwaria28:05
729Pisarek Kordian06Kadra Małopolski28:58
837Łubisz Dominik06UKS Azymut, Pabianice31:25
9333Narożny Kacper07UKS GOK, Galewice34:30
1031Drapella Stanisław07PKO Harpagan, Gdańsk37:57
11334Zieliński Tomasz07KS Hades, Poznań39:22
1238Wiśniewski Jakub07UKS Azymut, Pabianice39:47
1321Pachucki Tymoteusz07BKS Wataha, Warszawa40:19
1427Tarnowski Przemysław07Kadra Małopolski40:48
1522Młynarczyk Maksymilian07UKS Orientuś, Łódź41:55
1628Migacz Dawid07Kadra Małopolski44:17
1734Kielnierowski Wojciech06UKS Azymut, Pabianice48:38
1825Grzegorczyk Borys06Kadra Małopolski52:28
1926Stolarek Piotr06Kadra Małopolski1:07:48
2036Kubisiak Tomasz07Skierniewickie Stowarzyszenie1:11:31
 
24Szuwara Daniel07AZS UMCS, Lublinnkl
 
 
 
M16 (10/10)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1336Lisiak Adam05UKS Orientuś, Łódź36:33
216Żesławski Jakub05Kadra Małopolski37:59
317Muller Wiktor04UMKS, Kwidzyn38:38
415Wójcik Paweł05Kadra Małopolski41:29
5376Bielecki MichałUKS Siódemka Rumia45:52
614Bublik Piotr05Kadra Małopolski51:26
719Janowski Filip05KS Spójnia, Warszawa57:43
8335Hryciuk Mikołaj05UKS Grom, Sokolniki1:20:49
9379Modzelewski MikołajUKS Siódemka Rumia1:48:20
 
20Chmielowski Bartosz05UMKS, Kwidzynnkl
 
 
 
M18 (5/5)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
112Gąsior Rafał02UMKS, Kwidzyn44:54
29Tarnawski Janek03Kadra Małopolski52:02
311Pudełek Błażej02LKS Górzanka, Nawojowa Góra57:06
413Kubisiak Witold02Skierniewickie Stowarzyszenie1:04:43
 
10Żesławski Mateusz04Kadra Małopolskinkl
 
 
 
M21E (12/13)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1363Kalata Michał8910BKPanc34:11
23Galicz Karol86BKS Wataha, Warszawa35:01
32Bernaciak Aleksander83WKS Śląsk, Wrocław35:19
41Hewelt Maciej90UKS Azymut 45, Gdynia37:55
54Dudek Wojciech94PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz38:59
65Jankowiak Paweł89Indywidualnie Wielkopolskie43:52
7337Charuba Łukasz90UKS Orientuś, Łódź45:27
87Filipiak Mateusz98KS Hades, Poznań49:30
9364Kraszewski Przemysław9710BKPanc51:03
10369Iefymenko Oleksandr79Indywidualny1:11:30
11371Wdowiak RobertRodzinna Grupa Rowerowa1:19:14
126Grabowski Bogusz8715.GBZ1:26:16
 
 
 
M21S (11/11)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1361Garbacik Michał95Kadra Małopolski34:31
2277Lubkiewicz Tomasz88Kadra Małopolski36:37
3280Balmowski Radosław762 pułk inżynieryjny Inowrocław37:23
4282Golarz Tomasz862 pułk inżynieryjny Inowrocław49:14
5278Żebrowski Krzysiek002. ORel Przasnysz56:42
6275Wesołowski Sebastian899.BBKPanc Braniewo57:18
7279Jakubczyk Arkadiusz99UKS Technik, Ruciane-Nida57:58
8276Legenzow Igor9214 pppanc Suwałki1:16:44
 
281Zając Bartosz875 Batalion Dowodzeniankl
387Szeleżyński KamilUKS Siódemka Rumiaabs
77Patejko Przemysław82KS Spójnia, Warszawaabs
 
 
 
M35 (24/24)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
171Grabowski Maciej81UNTS, Warszawa33:25
256Łącki Łukasz82UKS OSiR, Góra Kalwaria38:23
370Pabich Tomasz82UKS Azymut, Pabianice38:25
475Lehman Piotr81indywidualnie39:30
572KOŻYCZKOWSKI Edward85Ind42:01
657From Piotr83UMKS, Kwidzyn42:49
7338Bzdawski Maciej83KU AZS WAT, Warszawa43:39
859Kaczyński Piotr84PKO Harpagan, Gdańsk45:13
967Wdowczyk Piotr832 pułk inżynieryjny Inowrocław47:48
1076Łapuć Krzysztof81Olej Running Team49:10
1165Jędras Przemysław81UMKS, Kwidzyn50:54
1260Pisarski Patryk82Indywidualni Pomorskie51:05
1355Wiśniewski Paweł7416bpd51:27
1464Jankowski Paweł84indywidualnie57:02
15326Zimmer Łukasz81JW 1109 Grudziądz/2 ORel/PACKM57:08
1661Stężycki Grzegorz8210BKPanc57:47
1766Frątczak Sławomir84PKO Harpagan, Gdańsk1:03:59
1874Ruszewski Tomasz8214 pppanc Suwałki1:04:08
1973Pańkowski Mateusz84UKS Technik, Ruciane-Nida1:14:06
2063Mróz Krzysztof821 BLog1:16:17
2169Giczewski Paweł8514 pppanc Suwałki1:28:07
2258Bobrowski Adam8114 pppanc Suwałki1:36:07
 
62Lendzioszek Michał82KS Spójnia, Warszawaabs
68GAWRYŚ Kamil859.BBKPanc Braniewoabs
 
 
 
M40 (25/25)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
185Golinowski Paweł79Indywidualny Dolnośląskie30:04
293Nowak Jacek76Indywidualni Pomorskie30:10
379Ławecki Szymon78MKS Pogoń30:57
496Tadejewski Paweł79UMKS ORKAN, Ostróda31:14
590Tkaczuk Tomasz79UKS Azymut, Pabianice35:04
694Ciećwierz Sławomir79UKS Azymut 45, Gdynia36:09
797Ciszek Marcin76WKS Śląsk, Wrocław39:18
8100Patrejko Andrzej79UKS Azymut 45, Gdynia39:43
991Kubisiak Marek77Skierniewickie Stowarzyszenie41:34
1095Fiedorowicz Szczepan76UKS Traper, Złocieniec41:40
1180Mientki Sebastian76UMKS ORKAN, Ostróda43:45
1292Krempiński Piotr76UKS Azymut, Pabianice43:57
1384Suchenia Piotr80runpassion.pl team44:15
1499Hajdas Przemysław80WKS Śląsk, Wrocław53:16
1581DURMAJ Marcin7915.GBZ59:53
1683Paruszewski Marek75Indywidualni Pomorskie1:07:33
1782Trzasko Bogusław76PKO Harpagan, Gdańsk1:07:53
18339Domagała Andrzej80UKS Grom, Sokolniki1:08:38
1986RAMOTOWSKI Mariusz6815.GBZ1:13:13
20340Ligocki Maciej76UKS Technik, Ruciane-Nida1:32:32
2178Sudoł Marek7715.GBZ1:59:37
 
89Szuwara Piotr781 bdm Dęblinnkl
98Droń Grzegorz79UMKS, Kwidzynabs
87BAŁDYGA Daniel8012BZabs
88Sitnicki Mariusz77Indywidualny lubuskieabs
 
 
 
M45 (32/32)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1102Krasuski Marcin72OK! Sport, Warszawa31:52
2129Nowak Remigiusz72KS Hades, Poznań34:27
3113Plesiński Mariusz73Indywidualny Dolnośląskie35:03
4106Wójcik Rafał72HKS Azymut, Mochy36:23
5144Birkinshaw Julian64TVOC38:06
6114Banach Krzysztof74UMKS ORKAN, Ostróda40:14
7115Sędłak Krystian73OK! Sport, Warszawa41:59
8105madella remo71REM MAPS45:39
9124Mol Krzysztof75HKS Azymut, Mochy47:28
10117Wieczorek Piotr73Indywidualny Mazowsze48:27
11101Dzik Mirosław71LKS Górzanka, Nawojowa Góra48:35
12121Kalsztein Karol74PKO Harpagan, Gdańsk49:39
13108Doliński Grzegorz72BKS Wataha, Warszawa51:21
14107Krasuski Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 360 stopni51:47
15342Lisiak Paweł74UKS Orientuś, Łódź56:47
16110Wiliwis Paweł7514 pppanc Suwałki1:01:13
17120Stroiński Cezary74HKS Azymut, Mochy1:01:26
18112Lemańczyk Dariusz73PKO Harpagan, Gdańsk1:01:43
19125Mikhaylov Victor73Odessa Team1:01:46
20127Pacyna Krzysztof73UKS Energetyk, Dychów1:03:52
21111Serocki Wojciech75UMKS, Kwidzyn1:04:24
22116Dargacz Arkadiusz74PKO Harpagan, Gdańsk1:08:51
23104Wąsicki Jacek737BOW1:09:21
24109Wojtczak Krzysztof72CSWIiChem Wrocław1:11:37
25103Jachna Dariusz73UMKS ORKAN, Ostróda1:14:52
26128Kowal Tomasz7512BZ1:19:22
27122Wójcik Grzegorz74WKS Wawel, Kraków1:36:06
 
341Krzyżostanek Jarosław73UKS Grom, Sokolnikinkl
118Filipiak Marek73KS Hades, Poznańnkl
126Ciborowski Krzysztof7015.GBZnkl
130Gostkiewicz Maciej74UMKS, Kwidzynabs
119Smilgius Audrius01Takas OSKabs
 
 
 
M50 (10/10)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1137Bartczak Jarosław68UMKS ORKAN, Ostróda33:39
2134Staszak Artur70UNTS, Warszawa35:19
3343Zieliński Paweł68KS Hades, Poznań37:43
4138Pesta Adam69UKS Azymut 45, Gdynia38:59
5136Michalak Tomasz69UNTS, Warszawa40:52
6139Witkowski Adam70UKS Azymut 45, Gdynia42:32
7133Słoński Marek69Kadra Małopolski46:50
8135Muller Tomasz68UMKS, Kwidzyn48:02
9131Wysocki Romuald68MKS MOS, Wrocław53:20
10132GRAJEK Grzegorz702 pułk inżynieryjny Inowrocław54:48
 
 
 
M55 (10/10)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1142Hedberg Pesho62Lunds OK30:18
2140Młynarczyk Piotr64UKS Orientuś, Łódź32:23
3148Morawski Paweł62Indywidualni Pomorskie34:14
4141Kraśniewski Krzysztof61UMKS ORKAN, Ostróda36:56
5143Dyzio Włodzimierz61Kadra Małopolski37:53
6150Bączek Dariusz65UKS Technik, Ruciane-Nida38:50
7330ŁUGOM ANDRZEJ641 BLog1:03:59
8149Feldmann André65Kaulsdorfer OLV Berlin1:08:51
 
146Niessner Piotr63WKS Wawel, Krakównkl
145Janowski Piotr65KS Spójnia, Warszawankl
 
 
 
M60 (12/12)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1162Lech Bogdan60UMKS ORKAN, Ostróda33:54
2154Kryjomski Jerzy58Kadra Małopolski41:04
3157Mikielski Marek60UMKS ORKAN, Ostróda41:44
4155Krochmal Andrzej56KS Spójnia, Warszawa43:59
5153Olech Andrzej59PKO Harpagan, Gdańsk45:45
6152Kret Jacek57LKS Górzanka, Nawojowa Góra58:49
7161Czerkawski Wacław60UKS Sparta, Czyżowice59:18
8160Andrzejewski Leszek59UKS Azymut 45, Gdynia59:54
9158Morawski Piotr59indywidualnie1:04:06
10151Mądrzyński Zbigniew56UMKS, Kwidzyn1:29:26
 
156Fijor Waldemar58MKS Skarmatnkl
159Sikora Tomasz58indywidualnieabs
 
 
 
M65 (10/10)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1167Larsson Urban55OK Gipen38:09
2171Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN, Ostróda42:57
3163Mientki Tadeusz52UMKS ORKAN, Ostróda43:54
4166Gackowski Bogdan53PKO Harpagan, Gdańsk47:52
5165Świerczyński Bogdan53KOS Modrzew, Skwierzyna48:02
6168Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN, Ostróda49:27
7172Szczepański Marek54UKS Technik, Ruciane-Nida49:46
8164Olbrycht Janusz55Indywidualny Mazowsze1:01:33
 
169Miszewski Romuald54Indywidualni Pomorskienkl
170Hartelt Helmut51SSV Planeta Radebeulabs
 
 
 
M70 (7/7)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1174Woźniak Henryk48UMKS ORKAN, Ostróda47:41
2176Wojtyła Jerzy48UMKS ORKAN, Ostróda1:03:52
 
178Wasilewski Stanisław46PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maznkl
179Patejko Tadeusz48KS Spójnia, Warszawankl
173Faltyński Władysław49WKS Grunwald, Poznańnkl
175Wołochowicz Władysław47KOS BnO, Szczecinabs
177Gliński Henryk50KS Artemis, Wrocławabs
 
 
 
M75 (2/2)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1181Pokora Edward44UMKS, Kwidzyn1:00:10
 
180Schindler Udo42SSV Planeta Radebeulabs
 
 
 
M80 (1/1)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1182Czabański Edward39Indywidualni Pomorskie1:51:20
 
 
 
OPEN 1 (8/11)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1316Lubkiewicz Małgorzata86Kadra Małopolski32:08
2319Krawczyk Marcin83UKS Azymut, Pabianice39:31
3315Wiśniewski Marcin76UKS Azymut, Pabianice42:46
4320Chwiejczak Dorota74indywidualnie1:09:56
5366Pułczyńska AgnieszkaWKS Wawel, Kraków1:18:38
6317Moszkowicz Ania05Kadra Małopolski1:36:14
7362Zielińska Sylwia73KS Hades, Poznań1:37:11
 
318Fiedorowicz Hieronim04UKS Traper, Złocieniecnkl
 
 
 
OPEN 2 (5/5)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1323Kosińska Zofia80Kadra Małopolski1:01:49
2324Mirowski Sławek79CSWIiChem Wrocław1:17:02
3321Daruk Mariusz86indywidualnie Warszawa1:23:46
4322Biskupski Michał76Kadra Małopolski1:30:41
 
325Łazarski Janusz832. ORel Przasnysznkl
 
 
 
W10 (6/6)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1230Wysocka Michalina10MKS MOS, Wrocław14:34
2231Pabich Hanna11UKS Azymut, Pabianice16:00
3229Rychłowska Julia10Kadra Małopolski17:19
4228Hebda Julia10Kadra Małopolski21:20
5227Breksa Blanka10Kadra Małopolski25:26
 
232Biskupska Małgorzata10Kadra Małopolskinkl
 
 
 
W12 (9/9)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1218Biskupska Julia08Kadra Małopolski14:54
2219Olejnik Jaśmina08Kadra Małopolski17:50
3221Ollinyk Yelyzaveta08Kadra Małopolski19:20
4224Staniec Julia08MKS MOS, Wrocław25:07
5223Nowak Zofia08KS Hades, Poznań28:31
6225Rokita Antonina08PKO Harpagan, Gdańsk30:43
7217Moszkowicz Julia08Kadra Małopolski37:53
8226Trzasko Alicja08PKO Harpagan, Gdańsk59:04
 
220Podgórska Gabrysia09Kadra Małopolskinkl
 
 
 
W14 (12/12)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1207Niessner Pola07Kadra Małopolski22:21
2210Słońska Antonina07Kadra Małopolski26:54
3344Cegiełka Milena06UKS GOK, Galewice27:19
4214Kozuń Marika06UKS Azymut, Pabianice29:38
5211Podgórska Marta07Kadra Małopolski33:20
6216Janiak Magdalena07UKS Azymut, Pabianice37:44
7208Hałucha Milena07Kadra Małopolski41:57
8215Łącka Julia07UKS OSiR, Góra Kalwaria52:54
9381Trzebiatowska MartynaUKS Siódemka Rumia1:10:32
10212Goszcz Julia06UKS Azymut, Pabianice1:14:39
 
209Owsianka Weronika07Kadra Małopolskinkl
345Żuczkowska Oliwia07UKS GOK, Galewicenkl
 
 
 
W16 (12/13)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1203Muller Iga05UMKS, Kwidzyn32:10
2200Lamparska Maja05Kadra Małopolski34:07
3205Kurtycz Natalia05Kadra Małopolski37:19
4206Pudełek Jowita05Kadra Małopolski40:09
5201Pułczyńska Hanna05Kadra Małopolski41:13
6347Krzyżostanek Partycja05UKS Grom, Sokolniki43:56
7199Michno Marta05Kadra Małopolski46:58
8204Dolińska Julia04BKS Wataha, Warszawa1:02:39
9365Janik PatrycjaUKS GOK, Galewice1:11:29
10348Ligocka Maria05UKS Technik, Ruciane-Nida1:16:03
11202Owsianka Wiktoria05Kadra Małopolski1:18:55
 
346Domagała Emilia05UKS Grom, Sokolnikinkl
 
 
 
W18 (6/6)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1197Filipiak Adrianna03KS Hades, Poznań34:00
2195Słońska Zofia02Kadra Małopolski36:18
3198Wrześniak Zofia03BKS Wataha, Warszawa49:13
4194Wójcik Natalia02WKS Wawel, Kraków49:38
5193Dolińska Zuzanna03BKS Wataha, Warszawa1:00:25
6372Rutkowska MagdalenaUKS Siódemka Rumia1:33:02
 
 
 
W20 (3/5)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1351Bączek MałgorzataKadra Małopolski33:50
2192Pudełek Michalina00LKS Górzanka, Nawojowa Góra36:00
3191Topór Magdalena01Kadra Małopolski39:05
 
 
 
W21E (7/9)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1188Pabich Maria82UKS Azymut, Pabianice45:45
2189Wieleba Marlena88PKO Harpagan, Gdańsk52:15
3185Panaszek Justyna8910BKPanc55:09
4184Lubak Kamila91CSWIiChem Wrocław55:27
5190Miśkiewicz Martyna89UKS Siódemka Rumia1:03:09
6187Hoffmann Barbara91KS Hades, Poznań1:07:56
7186Korczyc Anna92Indywidualny Dolnośląskie1:45:54
 
 
 
W21S (15/15)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1288Biniecka Małgorzata87UKS Azymut, Pabianice40:22
2290Kocińska Agnieszka87OK! Sport, Warszawa44:33
3287Bugaj Katarzyna98Kadra Małopolski47:15
4294Bąkowska Dominika92PKO Harpagan, Gdańsk51:39
5295Gruchala Natalia96PKO Harpagan, Gdańsk52:22
6349Peksa Anna9112BZ56:37
7283Zając Honorata865 Batalion Dowodzenia59:02
8285Raczkowska Patrycja9614 pppanc Suwałki1:26:47
9296Całka Sylwia872. ORel Przasnysz1:43:02
10289Grabowska Paulina87Stayfit Giżycko1:47:24
11293Bączek Aleksandra942 pułk inżynieryjny Inowrocław1:49:01
 
292Lisowska Paulina9010BKPancnkl
291Grochowalska Alicja03UKS Azymut, Pabianicenkl
284Dudek Izabela95PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazabs
286Patejko Patrycja88KS Spójnia, Warszawaabs
 
 
 
W35 (14/14)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1233Kulicka Agata75Skierniewickie Stowarzyszenie44:00
2368Bączek BarbaraWKS Wawel, Kraków44:24
3350Dybka Katarzyna12BZ53:11
4242Dzika Natalia8315.GBZ56:18
5240Wołek Ewa68UNTS, Warszawa58:18
6385Porzycz AgnieszkaUKS Siódemka Rumia1:00:33
7235Bańska-Bodziona Aneta79Indywidualny Dolnośląskie1:08:02
8237Alabrudzińska Agnieszka8512BZ1:09:03
9239Kuźma Elżbieta84BKS Wataha, Warszawa1:13:47
10234Ruszewska Anita8314 pppanc Suwałki1:15:46
11241Machowska- Łącka Magdalena83UKS OSiR, Góra Kalwaria1:18:44
12236Gawron Katarzyna82Kadra Małopolski1:30:25
 
380Ratajczak IzaUKS Siódemka Rumiankl
238Trojecka Marta83OK! Sport, Warszawaabs
 
 
 
W40 (9/9)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1250Golinowska Elżbieta80HKS Azymut, Mochy49:18
2245Karnia-Biskupska Anna80Kadra Małopolski54:27
3244Margol-Szuwara Agnieszka801 bdm Dęblin1:06:35
4249Zbroja-Nowak Justyna80KS Hades, Poznań1:10:47
5248Słońska Bogusława76WKS Wawel, Kraków1:12:21
6251Górniak Monika818.batalion radiotechniczny2:01:53
 
247Michałowska Agata78OSP Ostródankl
246Buzek Gabrysia79Kadra Małopolskinkl
243Ukleja Ewa80UKS Azymut 45, Gdyniaabs
 
 
 
W45 (8/8)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1253Nowak Beata73UKS Azymut 45, Gdynia35:58
2258Konc Katarzyna75UKS Azymut, Pabianice45:22
3260Wysocka Joanna71WKS Śląsk, Wrocław58:40
4257Lemańczyk Aleksandra73PKO Harpagan, Gdańsk1:02:20
5255Deptulska Agnieszka71UNTS, Warszawa1:04:44
6259Daniluk Karina72BKS Wataha, Warszawa1:27:54
7252Filipiak Agnieszka75KS Hades, Poznań1:29:52
 
256Trykozko Urszula69Stowarzyszenie Team 360 stopniabs
 
 
 
W50 (4/4)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1264Morawska Irena62Indywidualni Pomorskie36:39
2263Witkowska Izabela70UKS Azymut 45, Gdynia55:46
3261Bugaj Teresa68Kadra Małopolski1:03:56
4262Dyzio Anna68Kadra Małopolski1:40:21
 
 
 
W55 (2/2)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1265Andersson Ingela63Lunds OK42:01
2266Czerkawska Urszula62UKS Sparta, Czyżowice55:46
 
 
 
W60 (4/4)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1267Biziuk Halina57UMKS ORKAN, Ostróda50:46
2269Mikielska Danuta59UMKS ORKAN, Ostróda1:00:45
3270Łuńska Regina56UMKS ORKAN, Ostróda1:23:39
4268Olbrycht Anna56Indywidualny Mazowsze1:38:54
 
 
 
W65 (3/3)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1273Czabańska Małgorzata52Indywidualni Pomorskie56:54
2272Galicz Krystyna51BKS Wataha, Warszawa1:27:45
 
271Lewoń Ewa55UMKS ORKAN, Ostródankl
 
 
 
W80 (1/1)Status: 09:10
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1274Birkinshaw Sue37MDOC1:13:12