XXV Puchar Bałtykusob. 22.08.2020 17:17
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1363Michał Kalata8910BKPanc34:1111:11:1921:45:30
24Wojciech Dudek94PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz38:5951:09:1311:48:12
33Karol Galicz86BKS Wataha, Warszawa35:0121:17:1741:52:18
41Maciej Hewelt90UKS Azymut 45, Gdynia37:5541:17:4151:55:36
55Paweł Jankowiak89Indywidualnie Wielkopolskie43:5261:17:0432:00:56
6364Przemysław Kraszewski9710BKPanc51:0391:33:4962:24:52
77Mateusz Filipiak98KS Hades, Poznań49:3081:49:2572:38:55
8369Oleksandr Iefymenko79Indywidualny1:11:30101:59:2793:10:57
96Bogusz Grabowski8715.GBZ1:26:16121:56:5883:23:14
 
2Aleksander Bernaciak83WKS Śląsk, Wrocław35:193nkl
371Robert WdowiakRodzinna Grupa Rowerowa1:19:1411
337Łukasz Charuba90UKS Orientuś, Łódź45:277
373Bartłomiej OgdowskiUKS Siódemka Rumiapkabspk
 
 
 
M18 (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
112Rafał Gąsior02UMKS, Kwidzyn44:54158:0721:43:01
29Janek Tarnawski03Kadra Małopolski52:02254:4711:46:49
311Błażej Pudełek02LKS Górzanka, Nawojowa Góra57:06358:1731:55:23
413Witold Kubisiak02Skierniewickie Stowarzyszenie1:04:4341:18:2852:23:11
 
10Mateusz Żesławski04Kadra Małopolskinkl58:224
 
 
 
M16 (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
116Jakub Żesławski05Kadra Małopolski37:59246:5921:24:58
217Wiktor Muller04UMKS, Kwidzyn38:38348:4141:27:19
315Paweł Wójcik05Kadra Małopolski41:29448:3931:30:08
4336Adam Lisiak05UKS Orientuś, Łódź36:33155:0451:31:37
514Piotr Bublik05Kadra Małopolski51:26643:0111:34:27
6376Michał BieleckiUKS Siódemka Rumia45:5251:04:1061:50:02
719Filip Janowski05KS Spójnia, Warszawa57:4371:30:38102:28:21
8335Mikołaj Hryciuk05UKS Grom, Sokolniki1:20:4981:21:5382:42:42
9379Mikołaj ModzelewskiUKS Siódemka Rumia1:48:2091:16:2673:04:46
 
20Bartosz Chmielowski05UMKS, Kwidzynnkl1:24:439
 
 
 
M14 (21)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
123Franciszek Krempiński07UKS Azymut, Pabianice26:33222:12448:45
235Oskar Wesołowski06UKS Azymut, Pabianice27:03422:00249:03
332Maciej Sztranek06UKS Azymut, Pabianice27:20521:59149:19
439Jerzy Durma06UKS Azymut, Pabianice26:47322:50549:37
533Jakub Łącki06UKS OSiR, Góra Kalwaria28:05622:04350:09
630Bartosz Stopczyński06BKS Wataha, Warszawa25:17125:19750:36
729Kordian Pisarek06Kadra Małopolski28:58724:08653:06
837Dominik Łubisz06UKS Azymut, Pabianice31:25826:01857:26
9333Kacper Narożny07UKS GOK, Galewice34:30926:2391:00:53
1031Stanisław Drapella07PKO Harpagan, Gdańsk37:571028:50111:06:47
1138Jakub Wiśniewski07UKS Azymut, Pabianice39:471229:09121:08:56
12334Tomasz Zieliński07KS Hades, Poznań39:221132:03151:11:25
1327Przemysław Tarnowski07Kadra Małopolski40:481430:54141:11:42
1421Tymoteusz Pachucki07BKS Wataha, Warszawa40:191332:34161:12:53
1534Wojciech Kielnierowski06UKS Azymut, Pabianice48:381726:24101:15:02
1622Maksymilian Młynarczyk07UKS Orientuś, Łódź41:551534:13181:16:08
1725Borys Grzegorczyk06Kadra Małopolski52:281833:43171:26:11
1826Piotr Stolarek06Kadra Małopolski1:07:481929:50131:37:38
1928Dawid Migacz07Kadra Małopolski44:17161:04:38211:48:55
2036Tomasz Kubisiak07Skierniewickie Stowarzyszenie1:11:312047:15191:58:46
 
24Daniel Szuwara07AZS UMCS, Lublinnkl52:5420
 
 
 
M12 (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
149Roman Lendzioszek08KS Spójnia, Warszawa18:36218:49237:25
246Witold Lemańczyk09PKO Harpagan, Gdańsk17:59119:53337:52
343Paweł Ślusarczyk09Kadra Małopolski20:35321:26542:01
445Adam Wiśniewski10UKS Azymut, Pabianice23:26618:38142:04
5332Jakub Domagała08UKS Grom, Sokolniki21:56520:32442:28
640Antoni Chodlewski08Kadra Małopolski21:06426:001047:06
744Jeremi Pułczyński09Kadra Małopolski26:151021:53648:08
841Leonidas Tufekcis08BKS Wataha, Warszawa25:53922:26748:19
9375Piotr MotałaUKS Siódemka Rumia25:17823:23848:40
1048Piotr Krawczyk08UKS Azymut, Pabianice24:43726:121150:55
1147Łukasz Łubisz09UKS Azymut, Pabianice28:011123:31951:32
1242Vladyslav Omelchenko09Kadra Małopolski1:23:351247:24122:10:59
 
 
 
M10 (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
151Tymoteusz Zasadzki10Kadra Małopolski22:15115:23137:38
252Jędrzej Bączek10UKS Technik, Ruciane-Nida30:02220:16250:18
354Kacper Kuźma10BKS Wataha, Warszawa34:42322:18357:00
453Eryk Szuwara10AZS UMCS, Lublin45:02422:3741:07:39
 
 
 
M35 (25)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
171Maciej Grabowski81UNTS, Warszawa33:25153:3811:27:03
272Edward KOŻYCZKOWSKI85Ind42:01556:1421:38:15
370Tomasz Pabich82UKS Azymut, Pabianice38:2531:02:2441:40:49
475Piotr Lehman81indywidualnie39:3041:03:5261:43:22
5338Maciej Bzdawski83KU AZS WAT, Warszawa43:39759:5531:43:34
656Łukasz Łącki82UKS OSiR, Góra Kalwaria38:2321:05:3471:43:57
759Piotr Kaczyński84PKO Harpagan, Gdańsk45:1381:08:1491:53:27
865Przemysław Jędras81UMKS, Kwidzyn50:54111:02:4751:53:41
967Piotr Wdowczyk832 pułk inżynieryjny Inowrocław47:4891:06:5181:54:39
1057Piotr From83UMKS, Kwidzyn42:4961:15:04131:57:53
1176Krzysztof Łapuć81Olej Running Team49:10101:11:54112:01:04
1255Paweł Wiśniewski7416bpd51:27131:14:21122:05:48
1361Grzegorz Stężycki8210BKPanc57:47161:08:54102:06:41
1460Patryk Pisarski82Indywidualni Pomorskie51:05121:18:50152:09:55
15326Łukasz Zimmer81JW 1109 Grudziądz/2 ORel/PACKM57:08151:20:00162:17:08
1674Tomasz Ruszewski8214 pppanc Suwałki1:04:08181:31:04192:35:12
1763Krzysztof Mróz821 BLog1:16:17201:23:10172:39:27
1873Mateusz Pańkowski84UKS Technik, Ruciane-Nida1:14:06191:48:19203:02:25
1958Adam Bobrowski8114 pppanc Suwałki1:36:07221:28:57183:05:04
2069Paweł Giczewski8514 pppanc Suwałki1:28:07212:00:02213:28:09
 
66Sławomir Frątczak84PKO Harpagan, Gdańsk1:03:5917abs
64Paweł Jankowski84indywidualnie57:0214abs
354Kamil Nagórek837BOW1:16:0114
68Kamil GAWRYŚ859.BBKPanc Braniewoabsabs
62Michał Lendzioszek82KS Spójnia, Warszawaabsabs
 
 
 
M40 (25)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
196Paweł Tadejewski79UMKS ORKAN, Ostróda31:14444:3911:15:53
293Jacek Nowak76Indywidualni Pomorskie30:10247:3431:17:44
390Tomasz Tkaczuk79UKS Azymut, Pabianice35:04545:4721:20:51
479Szymon Ławecki78MKS Pogoń30:57350:5341:21:50
585Paweł Golinowski79Indywidualny Dolnośląskie30:04154:2061:24:24
694Sławomir Ciećwierz79UKS Azymut 45, Gdynia36:09658:1581:34:24
784Piotr Suchenia80runpassion.pl team44:151353:0051:37:15
892Piotr Krempiński76UKS Azymut, Pabianice43:571257:2071:41:17
991Marek Kubisiak77Skierniewickie Stowarzyszenie41:3491:03:0591:44:39
10100Andrzej Patrejko79UKS Azymut 45, Gdynia39:4381:05:49111:45:32
1197Marcin Ciszek76WKS Śląsk, Wrocław39:1871:06:41121:45:59
1280Sebastian Mientki76UMKS ORKAN, Ostróda43:45111:03:54101:47:39
1395Szczepan Fiedorowicz76UKS Traper, Złocieniec41:40101:10:38131:52:18
1482Bogusław Trzasko76PKO Harpagan, Gdańsk1:07:53171:16:58142:24:51
1581Marcin DURMAJ7915.GBZ59:53151:35:14182:35:07
1686Mariusz RAMOTOWSKI6815.GBZ1:13:13191:23:44152:36:57
1783Marek Paruszewski75Indywidualni Pomorskie1:07:33161:32:00172:39:33
18339Andrzej Domagała80UKS Grom, Sokolniki1:08:38181:43:35202:52:13
19340Maciej Ligocki76UKS Technik, Ruciane-Nida1:32:32201:31:03163:03:35
2078Marek Sudoł7715.GBZ1:59:37211:50:29213:50:06
 
99Przemysław Hajdas80WKS Śląsk, Wrocław53:1614abs
89Piotr Szuwara781 bdm Dęblinnkl1:36:3519
87Daniel BAŁDYGA8012BZabsabs
88Mariusz Sitnicki77Indywidualny lubuskieabsabs
98Grzegorz Droń79UMKS, Kwidzynabsabs
 
 
 
M45 (34)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1102Marcin Krasuski72OK! Sport, Warszawa31:52143:2721:15:19
2113Mariusz Plesiński73Indywidualny Dolnośląskie35:03340:4111:15:44
3129Remigiusz Nowak72KS Hades, Poznań34:27245:5331:20:20
4106Rafał Wójcik72HKS Azymut, Mochy36:23450:3851:27:01
5114Krzysztof Banach74UMKS ORKAN, Ostróda40:14650:3961:30:53
6144Julian Birkinshaw64TVOC38:06558:36141:36:42
7115Krystian Sędłak73OK! Sport, Warszawa41:59758:24121:40:23
8101Mirosław Dzik71LKS Górzanka, Nawojowa Góra48:351153:3981:42:14
9124Krzysztof Mol75HKS Azymut, Mochy47:28955:21111:42:49
10105remo madella71REM MAPS45:39858:29131:44:08
11121Karol Kalsztein74PKO Harpagan, Gdańsk49:391255:0091:44:39
12117Piotr Wieczorek73Indywidualny Mazowsze48:27101:02:22171:50:49
13108Grzegorz Doliński72BKS Wataha, Warszawa51:21131:08:46222:00:07
14104Jacek Wąsicki737BOW1:09:212352:5372:02:14
15127Krzysztof Pacyna73UKS Energetyk, Dychów1:03:52201:03:09182:07:01
16111Wojciech Serocki75UMKS, Kwidzyn1:04:24211:05:50212:10:14
17125Victor Mikhaylov73Odessa Team1:01:46191:08:57232:10:43
18110Paweł Wiliwis7514 pppanc Suwałki1:01:13161:11:55242:13:08
19120Cezary Stroiński74HKS Azymut, Mochy1:01:26171:12:51252:14:17
20109Krzysztof Wojtczak72CSWIiChem Wrocław1:11:37241:05:11202:16:48
21342Paweł Lisiak74UKS Orientuś, Łódź56:47151:21:29292:18:16
22128Tomasz Kowal7512BZ1:19:22261:01:07162:20:29
23112Dariusz Lemańczyk73PKO Harpagan, Gdańsk1:01:43181:19:47272:21:30
24116Arkadiusz Dargacz74PKO Harpagan, Gdańsk1:08:51221:22:29302:31:20
25122Grzegorz Wójcik74WKS Wawel, Kraków1:36:06271:00:55152:37:01
26103Dariusz Jachna73UMKS ORKAN, Ostróda1:14:52251:29:40312:44:32
 
341Jarosław Krzyżostanek73UKS Grom, Sokolnikinkl49:374
126Krzysztof Ciborowski7015.GBZnkl1:20:5228
118Marek Filipiak73KS Hades, Poznańnkl55:0810
357Piotr Wójtowicz72Nadleśnictwo Strzebielino1:13:3926
356Łukasz Radomyski75PKO Harpagan, Gdańsk1:03:2919
107Bartłomiej Krasuski70Stowarzyszenie Team 360 stopni51:4714
119Audrius Smilgius01Takas OSKabs
130Maciej Gostkiewicz74UMKS, Kwidzynabsabs
 
 
 
M50 (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1137Jarosław Bartczak68UMKS ORKAN, Ostróda33:39152:0041:25:39
2134Artur Staszak70UNTS, Warszawa35:19251:1831:26:37
3138Adam Pesta69UKS Azymut 45, Gdynia38:59449:1311:28:12
4139Adam Witkowski70UKS Azymut 45, Gdynia42:32650:1121:32:43
5343Paweł Zieliński68KS Hades, Poznań37:4331:02:2981:40:12
6133Marek Słoński69Kadra Małopolski46:50756:0951:42:59
7136Tomasz Michalak69UNTS, Warszawa40:5251:02:1371:43:05
8131Romuald Wysocki68MKS MOS, Wrocław53:20959:2561:52:45
9135Tomasz Muller68UMKS, Kwidzyn48:0281:09:5491:57:56
10132Grzegorz GRAJEK702 pułk inżynieryjny Inowrocław54:48101:17:19102:12:07
 
 
 
M55 (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1142Pesho Hedberg62Lunds OK30:18136:4911:07:07
2148Paweł Morawski62Indywidualni Pomorskie34:14342:0941:16:23
3140Piotr Młynarczyk64UKS Orientuś, Łódź32:23244:0351:16:26
4143Włodzimierz Dyzio61Kadra Małopolski37:53539:2731:17:20
5150Dariusz Bączek65UKS Technik, Ruciane-Nida38:50644:5661:23:46
6141Krzysztof Kraśniewski61UMKS ORKAN, Ostróda36:56452:1771:29:13
7330ANDRZEJ ŁUGOM641 BLog1:03:5971:02:2182:06:20
8149André Feldmann65Kaulsdorfer OLV Berlin1:08:5181:29:28102:38:19
 
146Piotr Niessner63WKS Wawel, Krakównkl38:052
145Piotr Janowski65KS Spójnia, Warszawankl1:05:179
 
 
 
M60 (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1162Bogdan Lech60UMKS ORKAN, Ostróda33:54136:4411:10:38
2155Andrzej Krochmal56KS Spójnia, Warszawa43:59444:2931:28:28
3154Jerzy Kryjomski58Kadra Małopolski41:04250:2051:31:24
4157Marek Mikielski60UMKS ORKAN, Ostróda41:44352:4571:34:29
5153Andrzej Olech59PKO Harpagan, Gdańsk45:45549:5341:35:38
6160Leszek Andrzejewski59UKS Azymut 45, Gdynia59:54852:1461:52:08
7152Jacek Kret57LKS Górzanka, Nawojowa Góra58:49656:1081:54:59
8158Piotr Morawski59indywidualnie1:04:0691:02:4592:06:51
9151Zbigniew Mądrzyński56UMKS, Kwidzyn1:29:261043:5122:13:17
10161Wacław Czerkawski60UKS Sparta, Czyżowice59:1871:18:43112:18:01
 
156Waldemar Fijor58MKS Skarmatnkl1:10:4110
159Tomasz Sikora58indywidualnieabsabs
 
 
 
M65 (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1167Urban Larsson55OK Gipen38:09136:1921:14:28
2171Janusz Bohaczek52UMKS ORKAN, Ostróda42:57238:2231:21:19
3163Tadeusz Mientki52UMKS ORKAN, Ostróda43:54338:2341:22:17
4165Bogdan Świerczyński53KOS Modrzew, Skwierzyna48:02546:2461:34:26
5172Marek Szczepański54UKS Technik, Ruciane-Nida49:46746:2461:36:10
6168Zbigniew Łuński52UMKS ORKAN, Ostróda49:27652:4691:42:13
7164Janusz Olbrycht55Indywidualny Mazowsze1:01:33849:0181:50:34
 
169Romuald Miszewski54Indywidualni Pomorskienkl40:245
170Helmut Hartelt51SSV Planeta Radebeulabs35:491
166Bogdan Gackowski53PKO Harpagan, Gdańsk47:524
 
 
 
M70 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1174Henryk Woźniak48UMKS ORKAN, Ostróda47:41147:2621:35:07
2176Jerzy Wojtyła48UMKS ORKAN, Ostróda1:03:52252:2251:56:14
 
173Władysław Faltyński49WKS Grunwald, Poznańnkl38:311
178Stanisław Wasilewski46PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maznkl50:164
179Tadeusz Patejko48KS Spójnia, Warszawankl48:193
175Władysław Wołochowicz47KOS BnO, Szczecinabsabs
177Henryk Gliński50KS Artemis, Wrocławabsabs
 
 
 
M75 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1181Edward Pokora44UMKS, Kwidzyn1:00:10136:2621:36:36
 
180Udo Schindler42SSV Planeta Radebeulabs33:131
 
 
 
M80 (1)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1182Edward Czabański39Indywidualni Pomorskie1:51:2011:05:3412:56:54
 
 
 
W21E (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1188Maria Pabich82UKS Azymut, Pabianice45:4511:02:4111:48:26
2189Marlena Wieleba88PKO Harpagan, Gdańsk52:1521:02:5121:55:06
3185Justyna Panaszek8910BKPanc55:0931:08:1442:03:23
4184Kamila Lubak91CSWIiChem Wrocław55:2741:08:0232:03:29
5190Martyna Miśkiewicz89UKS Siódemka Rumia1:03:0951:18:5152:22:00
6187Barbara Hoffmann91KS Hades, Poznań1:07:5661:23:2862:31:24
7186Anna Korczyc92Indywidualny Dolnośląskie1:45:5471:26:1873:12:12
 
384Oliwia KreftUKS Siódemka Rumiapkabspk
383Natalia DawidowskaUKS Siódemka Rumiapkabspk
 
 
 
W20 (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1191Magdalena Topór01Kadra Małopolski39:05349:1511:28:20
2351Małgorzata BączekKadra Małopolski33:50155:4621:29:36
3192Michalina Pudełek00LKS Górzanka, Nawojowa Góra36:0021:02:0431:38:04
 
382Aleksandra BieleckaUKS Siódemka Rumia1:06:394
378Zofia MelzerUKS Siódemka Rumiaabs
 
 
 
W18 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1195Zofia Słońska02Kadra Małopolski36:18241:1011:17:28
2197Adrianna Filipiak03KS Hades, Poznań34:00146:5321:20:53
3194Natalia Wójcik02WKS Wawel, Kraków49:3841:03:3131:53:09
4198Zofia Wrześniak03BKS Wataha, Warszawa49:1331:04:5941:54:12
5193Zuzanna Dolińska03BKS Wataha, Warszawa1:00:2551:18:4852:19:13
 
372Magdalena RutkowskaUKS Siódemka Rumia1:33:026nkl
 
 
 
W16 (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1203Iga Muller05UMKS, Kwidzyn32:10138:1611:10:26
2200Maja Lamparska05Kadra Małopolski34:07239:1921:13:26
3205Natalia Kurtycz05Kadra Małopolski37:19344:1131:21:30
4201Hanna Pułczyńska05Kadra Małopolski41:13544:2941:25:42
5206Jowita Pudełek05Kadra Małopolski40:09447:1751:27:26
6199Marta Michno05Kadra Małopolski46:58750:2461:37:22
7347Partycja Krzyżostanek05UKS Grom, Sokolniki43:5661:05:2881:49:24
8204Julia Dolińska04BKS Wataha, Warszawa1:02:3981:14:30112:17:09
9348Maria Ligocka05UKS Technik, Ruciane-Nida1:16:03101:03:4072:19:43
10365Patrycja JanikUKS GOK, Galewice1:11:2991:20:00122:31:29
 
202Wiktoria Owsianka05Kadra Małopolski1:18:5511abs
346Emilia Domagała05UKS Grom, Sokolnikinkl1:13:349
377Anna MelzerUKS Siódemka Rumia1:14:1810
 
 
 
W14 (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1207Pola Niessner07Kadra Małopolski22:21123:23245:44
2210Antonina Słońska07Kadra Małopolski26:54221:05147:59
3344Milena Cegiełka06UKS GOK, Galewice27:19326:59354:18
4214Marika Kozuń06UKS Azymut, Pabianice29:38427:10456:48
5216Magdalena Janiak07UKS Azymut, Pabianice37:44641:4861:19:32
6215Julia Łącka07UKS OSiR, Góra Kalwaria52:54829:2751:22:21
7211Marta Podgórska07Kadra Małopolski33:20550:3871:23:58
8208Milena Hałucha07Kadra Małopolski41:57759:27111:41:24
9381Martyna TrzebiatowskaUKS Siódemka Rumia1:10:32956:4392:07:15
10212Julia Goszcz06UKS Azymut, Pabianice1:14:391058:52102:13:31
 
345Oliwia Żuczkowska07UKS GOK, Galewicenkl56:298
209Weronika Owsianka07Kadra Małopolskinkl1:10:1912
 
 
 
W12 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1218Julia Biskupska08Kadra Małopolski14:54117:56132:50
2219Jaśmina Olejnik08Kadra Małopolski17:50218:16336:06
3221Yelyzaveta Ollinyk08Kadra Małopolski19:20318:06237:26
4224Julia Staniec08MKS MOS, Wrocław25:07422:45547:52
5225Antonina Rokita08PKO Harpagan, Gdańsk30:43623:40654:23
6217Julia Moszkowicz08Kadra Małopolski37:53721:13459:06
7223Zofia Nowak08KS Hades, Poznań28:31533:1271:01:43
8226Alicja Trzasko08PKO Harpagan, Gdańsk59:04838:1381:37:17
 
220Gabrysia Podgórska09Kadra Małopolskinkl58:389
 
 
 
W10 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1230Michalina Wysocka10MKS MOS, Wrocław14:34113:03127:37
2231Hanna Pabich11UKS Azymut, Pabianice16:00217:22433:22
3228Julia Hebda10Kadra Małopolski21:20415:20236:40
4229Julia Rychłowska10Kadra Małopolski17:19320:14537:33
5227Blanka Breksa10Kadra Małopolski25:26523:07648:33
 
232Małgorzata Biskupska10Kadra Małopolskinkl16:173
 
 
 
W35 (15)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1233Agata Kulicka75Skierniewickie Stowarzyszenie44:00150:4311:34:43
2368Barbara BączekWKS Wawel, Kraków44:24251:2321:35:47
3240Ewa Wołek68UNTS, Warszawa58:18553:5131:52:09
4385Agnieszka PorzyczUKS Siódemka Rumia1:00:33654:5141:55:24
5350Katarzyna Dybka12BZ53:1131:07:2372:00:34
6242Natalia Dzika8315.GBZ56:1841:16:5192:13:09
7235Aneta Bańska-Bodziona79Indywidualny Dolnośląskie1:08:0271:05:3162:13:33
8237Agnieszka Alabrudzińska8512BZ1:09:0381:07:4882:16:51
9236Katarzyna Gawron82Kadra Małopolski1:30:25121:22:50102:53:15
10239Elżbieta Kuźma84BKS Wataha, Warszawa1:13:4791:43:54112:57:41
11241Magdalena Machowska- Łącka83UKS OSiR, Góra Kalwaria1:18:44111:52:01123:10:45
12234Anita Ruszewska8314 pppanc Suwałki1:15:46102:10:44133:26:30
 
380Iza RatajczakUKS Siódemka Rumiankl55:525
374Joanna DominikUKS Siódemka Rumia1:50:17pk
238Marta Trojecka83OK! Sport, Warszawaabs
 
 
 
W40 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1245Anna Karnia-Biskupska80Kadra Małopolski54:27254:1621:48:43
2250Elżbieta Golinowska80HKS Azymut, Mochy49:1811:10:2941:59:47
3244Agnieszka Margol-Szuwara801 bdm Dęblin1:06:35354:4732:01:22
4249Justyna Zbroja-Nowak80KS Hades, Poznań1:10:47452:5212:03:39
5248Bogusława Słońska76WKS Wawel, Kraków1:12:2151:11:3152:23:52
6251Monika Górniak818.batalion radiotechniczny2:01:5361:18:4063:20:33
 
246Gabrysia Buzek79Kadra Małopolskinklnkl
247Agata Michałowska78OSP Ostródankl1:55:497
243Ewa Ukleja80UKS Azymut 45, Gdyniaabsabs
 
 
 
W45 (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1253Beata Nowak73UKS Azymut 45, Gdynia35:58140:0011:15:58
2258Katarzyna Konc75UKS Azymut, Pabianice45:22247:2231:32:44
3260Joanna Wysocka71WKS Śląsk, Wrocław58:40345:1421:43:54
4257Aleksandra Lemańczyk73PKO Harpagan, Gdańsk1:02:2041:01:5652:04:16
5255Agnieszka Deptulska71UNTS, Warszawa1:04:4451:00:1842:05:02
6252Agnieszka Filipiak75KS Hades, Poznań1:29:5271:14:4662:44:38
7259Karina Daniluk72BKS Wataha, Warszawa1:27:5461:26:1272:54:06
 
256Urszula Trykozko69Stowarzyszenie Team 360 stopniabsabs
 
 
 
W50 (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1264Irena Morawska62Indywidualni Pomorskie36:39143:0611:19:45
2263Izabela Witkowska70UKS Azymut 45, Gdynia55:46243:1721:39:03
3261Teresa Bugaj68Kadra Małopolski1:03:56353:4231:57:38
4262Anna Dyzio68Kadra Małopolski1:40:2141:08:2242:48:43
 
 
 
W55 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1265Ingela Andersson63Lunds OK42:01152:1311:34:14
2266Urszula Czerkawska62UKS Sparta, Czyżowice55:4621:01:4421:57:30
 
 
 
W60 (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1267Halina Biziuk57UMKS ORKAN, Ostróda50:4611:07:1621:58:02
2269Danuta Mikielska59UMKS ORKAN, Ostróda1:00:45257:5611:58:41
3270Regina Łuńska56UMKS ORKAN, Ostróda1:23:3931:15:0432:38:43
4268Anna Olbrycht56Indywidualny Mazowsze1:38:5442:01:0343:39:57
 
 
 
W65 (3)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1273Małgorzata Czabańska52Indywidualni Pomorskie56:54155:1611:52:10
 
271Ewa Lewoń55UMKS ORKAN, Ostródankl1:19:482
272Krystyna Galicz51BKS Wataha, Warszawa1:27:452nkl
 
 
 
W80 (1)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1274Sue Birkinshaw37MDOC1:13:12147:1212:00:24
 
 
 
M21S (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1277Tomasz Lubkiewicz88Kadra Małopolski36:37236:3311:13:10
2361Michał Garbacik95Kadra Małopolski34:31146:1731:20:48
3280Radosław Balmowski762 pułk inżynieryjny Inowrocław37:23348:1751:25:40
4282Tomasz Golarz862 pułk inżynieryjny Inowrocław49:14446:4141:35:55
5278Krzysiek Żebrowski002. ORel Przasnysz56:42539:4221:36:24
6279Arkadiusz Jakubczyk99UKS Technik, Ruciane-Nida57:58757:1861:55:16
7275Sebastian Wesołowski899.BBKPanc Braniewo57:1861:06:4782:04:05
8276Igor Legenzow9214 pppanc Suwałki1:16:4481:24:2492:41:08
 
77Przemysław Patejko82KS Spójnia, Warszawaabs57:557
387Kamil SzeleżyńskiUKS Siódemka Rumiaabsnkl
281Bartosz Zając875 Batalion Dowodzenianklnkl
352Piotr DAMIĘCKI929.BBKPanc Braniewoabs
 
 
 
W21S (15)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1288Małgorzata Biniecka87UKS Azymut, Pabianice40:22142:5021:23:12
2295Natalia Gruchala96PKO Harpagan, Gdańsk52:22539:3611:31:58
3290Agnieszka Kocińska87OK! Sport, Warszawa44:33251:0451:35:37
4294Dominika Bąkowska92PKO Harpagan, Gdańsk51:39449:3031:41:09
5283Honorata Zając865 Batalion Dowodzenia59:02749:5241:48:54
6349Anna Peksa9112BZ56:37659:2771:56:04
7285Patrycja Raczkowska9614 pppanc Suwałki1:26:4781:07:2382:34:10
8289Paulina Grabowska87Stayfit Giżycko1:47:24101:36:14113:23:38
9296Sylwia Całka872. ORel Przasnysz1:43:0291:44:45133:27:47
10293Aleksandra Bączek942 pułk inżynieryjny Inowrocław1:49:01111:40:48123:29:49
 
292Paulina Lisowska9010BKPancnkl1:11:4810
287Katarzyna Bugaj98Kadra Małopolski47:153abs
291Alicja Grochowalska03UKS Azymut, Pabianicenklnkl
284Izabela Dudek95PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazabs1:08:149
286Patrycja Patejko88KS Spójnia, Warszawaabs57:496
 
 
 
10N (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1303Amelia Kaczyńska11PKO Harpagan, Gdańsk19:47124:28444:15
2302Maciej Bublik12Kadra Małopolski26:06319:03145:09
3299Piotr Tarnowski11Kadra Małopolski23:06224:09347:15
4331Konrad Domagała11UKS Grom, Sokolniki28:01423:38251:39
5300Tymoteusz Strugała11Kadra Małopolski29:06533:0981:02:15
6297Hanna Oliinyk11Kadra Małopolski35:12630:0871:05:20
7305Weronika Gumula13Kadra Małopolski41:51727:5061:09:41
 
304Mikołaj Kizerwetter10Kadra Małopolskinkl27:235
298Arina Oliinyk13Kadra Małopolski53:278nkl
 
 
 
10R (14)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1301Wiktor Nalepa12Kadra Małopolski16:02114:53230:55
2307Nikodem Tadejewski12UMKS ORKAN, Ostróda16:23214:50131:13
3390Emilia SzymerowskaUKS Siódemka Rumia17:50317:50635:40
4308Piotr Wolny12Kadra Małopolski20:34415:33336:07
5309Maciej Wolny09Kadra Małopolski20:44517:04537:48
6311Jan Ratajczak16UMKS ORKAN, Ostróda22:55628:321051:27
7310Martyna Trzasko11PKO Harpagan, Gdańsk37:05732:46121:09:51
 
313Zuzanna Patejko12KS Spójnia, Warszawaabs18:007
393Natalia KwidzińskaInd25:139
392Paweł KwidzińskiInd25:078
386Mateusz ModzelewskiUKS Siódemka Rumia30:1811
312Kajetan Mientki12UMKS ORKAN, Ostróda16:304
306Maja Hajdas14-48:168
314Jan Patejko16KS Spójnia, Warszawaabsabs
 
 
 
OPEN 1 (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1316Małgorzata Lubkiewicz86Kadra Małopolski32:08145:5021:17:58
2319Marcin Krawczyk83UKS Azymut, Pabianice39:31242:2411:21:55
3315Marcin Wiśniewski76UKS Azymut, Pabianice42:4631:04:5741:47:43
4320Dorota Chwiejczak74indywidualnie1:09:5641:11:4162:21:37
5317Ania Moszkowicz05Kadra Małopolski1:36:1461:03:4632:40:00
6366Agnieszka PułczyńskaWKS Wawel, Kraków1:18:3851:27:5872:46:36
7362Sylwia Zielińska73KS Hades, Poznań1:37:1171:11:0852:48:19
 
318Hieronim Fiedorowicz04UKS Traper, Złocieniecnklnkl
 
 
 
OPEN 2 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1323Zofia Kosińska80Kadra Małopolski1:01:49152:3611:54:25
2324Sławek Mirowski79CSWIiChem Wrocław1:17:0221:17:3522:34:37
3321Mariusz Daruk86indywidualnie Warszawa1:23:4631:32:0232:55:48
 
359Joanna Kierlin - Serocka75UMKS, Kwidzynnkl
325Janusz Łazarski832. ORel Przasnysznkl
322Michał Biskupski76Kadra Małopolski1:30:414