XXV Puchar Bałtykuniedz. 23.08.2020 17:05
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10N (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1302Maciej Bublik12Kadra Małopolski26:06319:03120:3711:05:46
2299Piotr Tarnowski11Kadra Małopolski23:06224:09321:0631:08:21
3331Konrad Domagała11UKS Grom, Sokolniki28:01423:38225:4751:17:26
4303Amelia Kaczyńska11PKO Harpagan, Gdańsk19:47124:28434:1581:18:30
5300Tymoteusz Strugała11Kadra Małopolski29:06533:09821:4541:24:00
6304Mikołaj Kizerwetter10Kadra Małopolski40:40727:23520:4721:28:50
7305Weronika Gumula13Kadra Małopolski41:51827:50633:5871:43:39
8297Hanna Oliinyk11Kadra Małopolski35:12630:08746:4491:52:04
 
298Arina Oliinyk13Kadra Małopolski53:279nkl27:306
 
 
 
10R (15)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1307Nikodem Tadejewski12UMKS ORKAN, Ostróda16:23214:50112:59144:12
2301Wiktor Nalepa12Kadra Małopolski16:02114:53218:49449:44
3390Emilia SzymerowskaUKS Siódemka Rumia17:50317:50614:57250:37
4308Piotr Wolny12Kadra Małopolski20:34415:33319:30555:37
5309Maciej Wolny09Kadra Małopolski20:44517:04520:52658:40
6311Jan Ratajczak16UMKS ORKAN, Ostróda22:55628:321021:0971:12:36
7310Martyna Trzasko11PKO Harpagan, Gdańsk37:05732:461231:21111:41:12
 
313Zuzanna Patejko12KS Spójnia, Warszawaabs18:00733:3612
314Jan Patejko16KS Spójnia, Warszawaabsabs34:3513
393Natalia KwidzińskaInd25:13923:019
392Paweł KwidzińskiInd25:07821:488
312Kajetan Mientki12UMKS ORKAN, Ostróda16:30418:143
386Mateusz ModzelewskiUKS Siódemka Rumia30:181128:5210
397Jasiu PorzyczUKS Siódemka Rumia34:3914
306Maja Hajdas14-48:168
 
 
 
M10 (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
151Tymoteusz Zasadzki10Kadra Małopolski22:15115:23117:22155:00
252Jędrzej Bączek10UKS Technik, Ruciane-Nida30:02220:16222:3221:12:50
354Kacper Kuźma10BKS Wataha, Warszawa34:42322:18323:5131:20:51
453Eryk Szuwara10AZS UMCS, Lublin45:02422:37434:5641:42:35
 
 
 
M12 (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
149Roman Lendzioszek08KS Spójnia, Warszawa18:36218:49219:42357:07
246Witold Lemańczyk09PKO Harpagan, Gdańsk17:59119:53319:36257:28
340Antoni Chodlewski08Kadra Małopolski21:06426:001017:1911:04:25
4332Jakub Domagała08UKS Grom, Sokolniki21:56520:32423:4041:06:08
5375Piotr MotałaUKS Siódemka Rumia25:17823:23830:5751:19:37
643Paweł Ślusarczyk09Kadra Małopolski20:35321:26541:3771:23:38
744Jeremi Pułczyński09Kadra Małopolski26:151021:53637:3761:25:45
841Leonidas Tufekcis08BKS Wataha, Warszawa25:53922:26743:3281:31:51
947Łukasz Łubisz09UKS Azymut, Pabianice28:011123:31949:2091:40:52
1048Piotr Krawczyk08UKS Azymut, Pabianice24:43726:12111:01:12101:52:07
 
45Adam Wiśniewski10UKS Azymut, Pabianice23:26618:381nkl
42Vladyslav Omelchenko09Kadra Małopolski1:23:351247:2412nkl
 
 
 
M14 (21)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
130Bartosz Stopczyński06BKS Wataha, Warszawa25:17125:19717:1611:07:52
235Oskar Wesołowski06UKS Azymut, Pabianice27:03422:00218:5321:07:56
339Jerzy Durma06UKS Azymut, Pabianice26:47322:50520:1251:09:49
423Franciszek Krempiński07UKS Azymut, Pabianice26:33222:12421:5071:10:35
533Jakub Łącki06UKS OSiR, Góra Kalwaria28:05622:04321:0161:11:10
629Kordian Pisarek06Kadra Małopolski28:58724:08619:0931:12:15
732Maciej Sztranek06UKS Azymut, Pabianice27:20521:59126:56121:16:15
837Dominik Łubisz06UKS Azymut, Pabianice31:25826:01826:13111:23:39
931Stanisław Drapella07PKO Harpagan, Gdańsk37:571028:501120:1041:26:57
10334Tomasz Zieliński07KS Hades, Poznań39:221132:031524:58101:36:23
1134Wojciech Kielnierowski06UKS Azymut, Pabianice48:381726:241028:14141:43:16
1222Maksymilian Młynarczyk07UKS Orientuś, Łódź41:551534:131827:29131:43:37
1321Tymoteusz Pachucki07BKS Wataha, Warszawa40:191332:341634:44151:47:37
1425Borys Grzegorczyk06Kadra Małopolski52:281833:431724:3891:50:49
1527Przemysław Tarnowski07Kadra Małopolski40:481430:541444:11161:55:53
1626Piotr Stolarek06Kadra Małopolski1:07:481929:501324:3182:02:09
1728Dawid Migacz07Kadra Małopolski44:17161:04:382152:40172:41:35
 
38Jakub Wiśniewski07UKS Azymut, Pabianice39:471229:0912nkl
333Kacper Narożny07UKS GOK, Galewice34:30926:239nkl
24Daniel Szuwara07AZS UMCS, Lublinnkl52:54201:06:2318
36Tomasz Kubisiak07Skierniewickie Stowarzyszenie1:11:312047:1519nkl
 
 
 
M16 (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
117Wiktor Muller04UMKS, Kwidzyn38:38348:41430:1311:57:32
215Paweł Wójcik05Kadra Małopolski41:29448:39332:0722:02:15
3336Adam Lisiak05UKS Orientuś, Łódź36:33155:04533:1232:04:49
414Piotr Bublik05Kadra Małopolski51:26643:01148:5052:23:17
5376Michał BieleckiUKS Siódemka Rumia45:5251:04:10643:2642:33:28
619Filip Janowski05KS Spójnia, Warszawa57:4371:30:381050:5373:19:14
7335Mikołaj Hryciuk05UKS Grom, Sokolniki1:20:4981:21:53850:1063:32:52
8379Mikołaj ModzelewskiUKS Siódemka Rumia1:48:2091:16:26751:5983:56:45
 
20Bartosz Chmielowski05UMKS, Kwidzynnkl1:24:4391:03:219
16Jakub Żesławski05Kadra Małopolski37:59246:592nkl
 
 
 
M18 (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
112Rafał Gąsior02UMKS, Kwidzyn44:54158:07236:2122:19:22
29Janek Tarnawski03Kadra Małopolski52:02254:47138:1232:25:01
311Błażej Pudełek02LKS Górzanka, Nawojowa Góra57:06358:17334:2512:29:48
413Witold Kubisiak02Skierniewickie Stowarzyszenie1:04:4341:18:28556:3343:19:44
 
10Mateusz Żesławski04Kadra Małopolskinkl58:2241:02:225
 
 
 
M21E (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1363Michał Kalata8910BKPanc34:1111:11:19237:5532:23:25
23Karol Galicz86BKS Wataha, Warszawa35:0121:17:17436:4722:29:05
34Wojciech Dudek94PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz38:5951:09:13142:5152:31:03
41Maciej Hewelt90UKS Azymut 45, Gdynia37:5541:17:41538:4242:34:18
5364Przemysław Kraszewski9710BKPanc51:0391:33:49644:0263:08:54
67Mateusz Filipiak98KS Hades, Poznań49:3081:49:25759:3073:38:25
7369Oleksandr Iefymenko79Indywidualny1:11:30101:59:2791:02:3284:13:29
86Bogusz Grabowski8715.GBZ1:26:16121:56:5881:09:4294:32:56
 
2Aleksander Bernaciak83WKS Śląsk, Wrocław35:193nkl35:391
5Paweł Jankowiak89Indywidualnie Wielkopolskie43:5261:17:043nkl
373Bartłomiej OgdowskiUKS Siódemka Rumiapkabspk54:38pk
371Robert WdowiakRodzinna Grupa Rowerowa1:19:1411
337Łukasz Charuba90UKS Orientuś, Łódź45:277
 
 
 
M21S (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1277Tomasz Lubkiewicz88Kadra Małopolski36:37236:33134:3611:47:46
2280Radosław Balmowski762 pułk inżynieryjny Inowrocław37:23348:17538:4522:04:25
3361Michał Garbacik95Kadra Małopolski34:31146:17346:3932:07:27
4278Krzysiek Żebrowski002. ORel Przasnysz56:42539:4221:01:2362:37:47
5279Arkadiusz Jakubczyk99UKS Technik, Ruciane-Nida57:58757:18648:0142:43:17
6275Sebastian Wesołowski899.BBKPanc Braniewo57:1861:06:47852:5152:56:56
 
77Przemysław Patejko82KS Spójnia, Warszawaabs57:5571:01:277
387Kamil SzeleżyńskiUKS Siódemka Rumiaabsnkl1:18:488
281Bartosz Zając875 Batalion Dowodzenianklnkl1:23:279
282Tomasz Golarz862 pułk inżynieryjny Inowrocław49:14446:414
276Igor Legenzow9214 pppanc Suwałki1:16:4481:24:249
352Piotr DAMIĘCKI929.BBKPanc Braniewoabs
 
 
 
M35 (26)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
171Maciej Grabowski81UNTS, Warszawa33:25153:38133:2112:00:24
275Piotr Lehman81indywidualnie39:3041:03:52636:3422:19:56
370Tomasz Pabich82UKS Azymut, Pabianice38:2531:02:24439:1752:20:06
4338Maciej Bzdawski83KU AZS WAT, Warszawa43:39759:55338:4042:22:14
556Łukasz Łącki82UKS OSiR, Góra Kalwaria38:2321:05:34743:3862:27:35
672Edward KOŻYCZKOWSKI85Ind42:01556:14253:07152:31:22
765Przemysław Jędras81UMKS, Kwidzyn50:54111:02:47538:2832:32:09
867Piotr Wdowczyk832 pułk inżynieryjny Inowrocław47:4891:06:51847:5692:42:35
957Piotr From83UMKS, Kwidzyn42:4961:15:041346:4082:44:33
1059Piotr Kaczyński84PKO Harpagan, Gdańsk45:1381:08:14951:59132:45:26
1176Krzysztof Łapuć81Olej Running Team49:10101:11:541152:16142:53:20
1255Paweł Wiśniewski7416bpd51:27131:14:211251:05112:56:53
1361Grzegorz Stężycki8210BKPanc57:47161:08:541051:53122:58:34
14326Łukasz Zimmer81JW 1109 Grudziądz/2 ORel/PACKM57:08151:20:001645:2173:02:29
1560Patryk Pisarski82Indywidualni Pomorskie51:05121:18:501559:20183:09:15
1663Krzysztof Mróz821 BLog1:16:17201:23:101757:15163:36:42
1773Mateusz Pańkowski84UKS Technik, Ruciane-Nida1:14:06191:48:19201:09:54204:12:19
 
64Paweł Jankowski84indywidualnie57:0214absabs
66Sławomir Frątczak84PKO Harpagan, Gdańsk1:03:5917abs1:08:0619
354Kamil Nagórek837BOW1:16:011448:3410
69Paweł Giczewski8514 pppanc Suwałki1:28:07212:00:0221
74Tomasz Ruszewski8214 pppanc Suwałki1:04:08181:31:0419
58Adam Bobrowski8114 pppanc Suwałki1:36:07221:28:5718
353Janusz Łazarski832. ORel Przasnysz58:4617
62Michał Lendzioszek82KS Spójnia, Warszawaabsabsabs
68Kamil GAWRYŚ859.BBKPanc Braniewoabsabsabs
 
 
 
M40 (26)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
196Paweł Tadejewski79UMKS ORKAN, Ostróda31:14444:39130:2631:46:19
293Jacek Nowak76Indywidualni Pomorskie30:10247:34329:4111:47:25
379Szymon Ławecki78MKS Pogoń30:57350:53430:2421:52:14
490Tomasz Tkaczuk79UKS Azymut, Pabianice35:04545:47232:4741:53:38
585Paweł Golinowski79Indywidualny Dolnośląskie30:04154:20633:2751:57:51
694Sławomir Ciećwierz79UKS Azymut 45, Gdynia36:09658:15834:1362:08:37
792Piotr Krempiński76UKS Azymut, Pabianice43:571257:20742:1192:23:28
897Marcin Ciszek76WKS Śląsk, Wrocław39:1871:06:411237:3672:23:35
995Szczepan Fiedorowicz76UKS Traper, Złocieniec41:40101:10:381440:1482:32:32
1080Sebastian Mientki76UMKS ORKAN, Ostróda43:45111:03:541046:10112:33:49
1184Piotr Suchenia80runpassion.pl team44:151353:00559:18192:36:33
12100Andrzej Patrejko79UKS Azymut 45, Gdynia39:4381:05:491151:39142:37:11
1391Marek Kubisiak77Skierniewickie Stowarzyszenie41:3491:03:05955:02162:39:41
1499Przemysław Hajdas80WKS Śląsk, Wrocław53:16141:10:181343:55102:47:29
1582Bogusław Trzasko76PKO Harpagan, Gdańsk1:07:53171:16:581554:58153:19:49
1681Marcin DURMAJ7915.GBZ59:53151:35:141951:38133:26:45
1783Marek Paruszewski75Indywidualni Pomorskie1:07:33161:32:001858:51183:38:24
1886Mariusz RAMOTOWSKI6815.GBZ1:13:13191:23:44161:02:17203:39:14
19339Andrzej Domagała80UKS Grom, Sokolniki1:08:38181:43:35211:02:24213:54:37
20340Maciej Ligocki76UKS Technik, Ruciane-Nida1:32:32201:31:031757:49174:01:24
2178Marek Sudoł7715.GBZ1:59:37211:50:29221:37:00235:27:06
 
89Piotr Szuwara781 bdm Dęblinnkl1:36:352050:2012
355Piotr Perfikowski76UMKS, Kwidzyn1:06:3522
87Daniel BAŁDYGA8012BZabsabsabs
98Grzegorz Droń79UMKS, Kwidzynabsabsabs
88Mariusz Sitnicki77Indywidualny lubuskieabsabsabs
 
 
 
M45 (34)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1102Marcin Krasuski72OK! Sport, Warszawa31:52143:27233:2911:48:48
2129Remigiusz Nowak72KS Hades, Poznań34:27245:53336:4421:57:04
3106Rafał Wójcik72HKS Azymut, Mochy36:23450:38538:2932:05:30
4114Krzysztof Banach74UMKS ORKAN, Ostróda40:14650:39639:4742:10:40
5144Julian Birkinshaw64TVOC38:06558:361443:5292:20:34
6115Krystian Sędłak73OK! Sport, Warszawa41:59758:241240:1252:20:35
7124Krzysztof Mol75HKS Azymut, Mochy47:28955:211140:4762:23:36
8105remo madella71REM MAPS45:39858:291343:4982:27:57
9101Mirosław Dzik71LKS Górzanka, Nawojowa Góra48:351153:39847:27112:29:41
10121Karol Kalsztein74PKO Harpagan, Gdańsk49:391255:00952:43142:37:22
11117Piotr Wieczorek73Indywidualny Mazowsze48:27101:02:221748:17122:39:06
12111Wojciech Serocki75UMKS, Kwidzyn1:04:24211:05:502156:15173:06:29
13127Krzysztof Pacyna73UKS Energetyk, Dychów1:03:52201:03:091859:30203:06:31
14107Bartłomiej Krasuski70Stowarzyszenie Team 360 stopni51:47141:23:273153:16153:08:30
15125Victor Mikhaylov73Odessa Team1:01:46191:08:57231:00:17213:11:00
16108Grzegorz Doliński72BKS Wataha, Warszawa51:21131:08:46221:12:34233:12:41
17109Krzysztof Wojtczak72CSWIiChem Wrocław1:11:37241:05:112056:15173:13:03
18128Tomasz Kowal7512BZ1:19:22261:01:071655:03163:15:32
19116Arkadiusz Dargacz74PKO Harpagan, Gdańsk1:08:51221:22:293058:18193:29:38
20120Cezary Stroiński74HKS Azymut, Mochy1:01:26171:12:51251:15:34253:29:51
21342Paweł Lisiak74UKS Orientuś, Łódź56:47151:21:29291:15:54263:34:10
22112Dariusz Lemańczyk73PKO Harpagan, Gdańsk1:01:43181:19:47271:13:39243:35:09
23122Grzegorz Wójcik74WKS Wawel, Kraków1:36:06271:00:55151:10:17223:47:18
24103Dariusz Jachna73UMKS ORKAN, Ostróda1:14:52251:29:40321:22:15274:06:47
 
110Paweł Wiliwis7514 pppanc Suwałki1:01:13161:11:5524abs
126Krzysztof Ciborowski7015.GBZnkl1:20:52281:26:4228
118Marek Filipiak73KS Hades, Poznańnkl55:081044:0810
341Jarosław Krzyżostanek73UKS Grom, Sokolnikinkl49:37441:527
356Łukasz Radomyski75PKO Harpagan, Gdańsk1:03:291949:0013
104Jacek Wąsicki737BOW1:09:212352:537
113Mariusz Plesiński73Indywidualny Dolnośląskie35:03340:411
357Piotr Wójtowicz72Nadleśnictwo Strzebielino1:13:3926
119Audrius Smilgius01Takas OSKabs
130Maciej Gostkiewicz74UMKS, Kwidzynabsabsabs
 
 
 
M50 (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1134Artur Staszak70UNTS, Warszawa35:19251:18335:1122:01:48
2137Jarosław Bartczak68UMKS ORKAN, Ostróda33:39152:00437:0452:02:43
3138Adam Pesta69UKS Azymut 45, Gdynia38:59449:13135:4732:03:59
4139Adam Witkowski70UKS Azymut 45, Gdynia42:32650:11235:5942:08:42
5136Tomasz Michalak69UNTS, Warszawa40:5251:02:13733:5212:16:57
6343Paweł Zieliński68KS Hades, Poznań37:4331:02:29843:0062:23:12
7133Marek Słoński69Kadra Małopolski46:50756:0951:00:01102:43:00
8131Romuald Wysocki68MKS MOS, Wrocław53:20959:25650:1682:43:01
9135Tomasz Muller68UMKS, Kwidzyn48:0281:09:54947:3072:45:26
10132Grzegorz GRAJEK702 pułk inżynieryjny Inowrocław54:48101:17:191059:0193:11:08
 
 
 
M55 (11)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1142Pesho Hedberg62Lunds OK30:18136:49132:4721:39:54
2148Paweł Morawski62Indywidualni Pomorskie34:14342:09432:1611:48:39
3140Piotr Młynarczyk64UKS Orientuś, Łódź32:23244:03536:1731:52:43
4143Włodzimierz Dyzio61Kadra Małopolski37:53539:27337:4841:55:08
5150Dariusz Bączek65UKS Technik, Ruciane-Nida38:50644:56641:4152:05:27
6141Krzysztof Kraśniewski61UMKS ORKAN, Ostróda36:56452:17746:3572:15:48
7330ANDRZEJ ŁUGOM641 BLog1:03:5971:02:2181:10:3893:16:58
8149André Feldmann65Kaulsdorfer OLV Berlin1:08:5181:29:28101:23:32104:01:51
 
146Piotr Niessner63WKS Wawel, Krakównkl38:05242:456
145Piotr Janowski65KS Spójnia, Warszawankl1:05:1791:05:108
396Michał MotałaUKS Siódemka Rumia32:58pk
 
 
 
M60 (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1162Bogdan Lech60UMKS ORKAN, Ostróda33:54136:44134:3011:45:08
2155Andrzej Krochmal56KS Spójnia, Warszawa43:59444:29339:5922:08:27
3154Jerzy Kryjomski58Kadra Małopolski41:04250:20540:0232:11:26
4157Marek Mikielski60UMKS ORKAN, Ostróda41:44352:45748:2852:22:57
5153Andrzej Olech59PKO Harpagan, Gdańsk45:45549:53453:3372:29:11
6152Jacek Kret57LKS Górzanka, Nawojowa Góra58:49656:10843:4442:38:43
7158Piotr Morawski59indywidualnie1:04:0691:02:45949:0562:55:56
8151Zbigniew Mądrzyński56UMKS, Kwidzyn1:29:261043:51258:1883:11:35
9161Wacław Czerkawski60UKS Sparta, Czyżowice59:1871:18:43111:12:53103:30:54
 
156Waldemar Fijor58MKS Skarmatnkl1:10:41101:01:249
160Leszek Andrzejewski59UKS Azymut 45, Gdynia59:54852:146nkl
159Tomasz Sikora58indywidualnieabsabsabs
 
 
 
M65 (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1167Urban Larsson55OK Gipen38:09136:19233:5311:48:21
2171Janusz Bohaczek52UMKS ORKAN, Ostróda42:57238:22337:5841:59:17
3163Tadeusz Mientki52UMKS ORKAN, Ostróda43:54338:23442:2362:04:40
4165Bogdan Świerczyński53KOS Modrzew, Skwierzyna48:02546:24640:2952:14:55
5172Marek Szczepański54UKS Technik, Ruciane-Nida49:46746:24644:5082:21:00
6168Zbigniew Łuński52UMKS ORKAN, Ostróda49:27652:46943:4872:26:01
7164Janusz Olbrycht55Indywidualny Mazowsze1:01:33849:01850:2092:40:54
 
169Romuald Miszewski54Indywidualni Pomorskienkl40:24536:113
170Helmut Hartelt51SSV Planeta Radebeulabs35:49133:562
166Bogdan Gackowski53PKO Harpagan, Gdańsk47:524
 
 
 
M70 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1174Henryk Woźniak48UMKS ORKAN, Ostróda47:41147:26250:5132:25:58
2176Jerzy Wojtyła48UMKS ORKAN, Ostróda1:03:52252:2251:00:2052:56:34
 
173Władysław Faltyński49WKS Grunwald, Poznańnkl38:31133:461
178Stanisław Wasilewski46PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maznkl50:16437:492
179Tadeusz Patejko48KS Spójnia, Warszawankl48:19353:214
175Władysław Wołochowicz47KOS BnO, Szczecinabsabsabs
177Henryk Gliński50KS Artemis, Wrocławabsabsabs
 
 
 
M75 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1181Edward Pokora44UMKS, Kwidzyn1:00:10136:26241:5812:18:34
 
180Udo Schindler42SSV Planeta Radebeulabs33:13149:412
 
 
 
M80 (1)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1182Edward Czabański39Indywidualni Pomorskie1:51:2011:05:3411:13:3414:10:28
 
 
 
OPEN 1 (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1316Małgorzata Lubkiewicz86Kadra Małopolski32:08145:50242:2012:00:18
2319Marcin Krawczyk83UKS Azymut, Pabianice39:31242:2411:07:1032:29:05
3315Marcin Wiśniewski76UKS Azymut, Pabianice42:4631:04:57454:4922:42:32
4320Dorota Chwiejczak74indywidualnie1:09:5641:11:4161:08:3743:30:14
5317Ania Moszkowicz05Kadra Małopolski1:36:1461:03:4631:10:5173:50:51
6362Sylwia Zielińska73KS Hades, Poznań1:37:1171:11:0851:34:3394:22:52
7366Agnieszka PułczyńskaWKS Wawel, Kraków1:18:3851:27:5871:54:50104:41:26
 
318Hieronim Fiedorowicz04UKS Traper, Złocieniecnklnkl1:19:058
389Daniel DawidowskiUKS Siódemka Rumia1:09:525
388Natalia DawidowskaUKS Siódemka Rumia1:10:206
 
 
 
OPEN 2 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1323Zofia Kosińska80Kadra Małopolski1:01:49152:3611:00:2122:54:46
2324Sławek Mirowski79CSWIiChem Wrocław1:17:0221:17:35252:2113:26:58
3321Mariusz Daruk86indywidualnie Warszawa1:23:4631:32:0231:36:3754:32:25
4322Michał Biskupski76Kadra Małopolski1:30:4142:14:0141:26:3235:11:14
 
391Roger SikoraPKO Harpagan, Gdańsk2:36:2551:27:054
359Joanna Kierlin - Serocka75UMKS, Kwidzynnkl2:22:406
325Janusz Łazarski832. ORel Przasnysznkl
 
 
 
W10 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1231Hanna Pabich11UKS Azymut, Pabianice16:00217:22415:52149:14
2230Michalina Wysocka10MKS MOS, Wrocław14:34113:03122:33450:10
3228Julia Hebda10Kadra Małopolski21:20415:20217:21254:01
4229Julia Rychłowska10Kadra Małopolski17:19320:14522:3651:00:09
5227Blanka Breksa10Kadra Małopolski25:26523:07624:3561:13:08
 
232Małgorzata Biskupska10Kadra Małopolskinkl16:17321:193
 
 
 
W12 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1221Yelyzaveta Ollinyk08Kadra Małopolski19:20318:06219:48157:14
2218Julia Biskupska08Kadra Małopolski14:54117:56125:16458:06
3219Jaśmina Olejnik08Kadra Małopolski17:50218:16323:48359:54
4217Julia Moszkowicz08Kadra Małopolski37:53721:13421:2221:20:28
5224Julia Staniec08MKS MOS, Wrocław25:07422:45536:4461:24:36
6225Antonina Rokita08PKO Harpagan, Gdańsk30:43623:40640:4381:35:06
7223Zofia Nowak08KS Hades, Poznań28:31533:12736:5771:38:40
8226Alicja Trzasko08PKO Harpagan, Gdańsk59:04838:1381:25:5393:03:10
 
220Gabrysia Podgórska09Kadra Małopolskinkl58:38927:075
 
 
 
W14 (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1207Pola Niessner07Kadra Małopolski22:21123:23219:4811:05:32
2210Antonina Słońska07Kadra Małopolski26:54221:05121:4721:09:46
3344Milena Cegiełka06UKS GOK, Galewice27:19326:59330:2941:24:47
4214Marika Kozuń06UKS Azymut, Pabianice29:38427:10428:2531:25:13
5216Magdalena Janiak07UKS Azymut, Pabianice37:44641:48633:1351:52:45
6215Julia Łącka07UKS OSiR, Góra Kalwaria52:54829:27537:0271:59:23
7211Marta Podgórska07Kadra Małopolski33:20550:38736:4562:00:43
8212Julia Goszcz06UKS Azymut, Pabianice1:14:391058:521038:5882:52:29
9381Martyna TrzebiatowskaUKS Siódemka Rumia1:10:32956:43954:44103:01:59
 
345Oliwia Żuczkowska07UKS GOK, Galewicenkl56:298nkl
208Milena Hałucha07Kadra Małopolski41:57759:2711nkl
209Weronika Owsianka07Kadra Małopolskinkl1:10:191243:479
 
 
 
W16 (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1203Iga Muller05UMKS, Kwidzyn32:10138:16131:0111:41:27
2200Maja Lamparska05Kadra Małopolski34:07239:19233:1021:46:36
3205Natalia Kurtycz05Kadra Małopolski37:19344:11337:2931:58:59
4206Jowita Pudełek05Kadra Małopolski40:09447:17539:2942:06:55
5201Hanna Pułczyńska05Kadra Małopolski41:13544:29446:4772:12:29
6199Marta Michno05Kadra Małopolski46:58750:24643:0662:20:28
7347Partycja Krzyżostanek05UKS Grom, Sokolniki43:5661:05:28841:1452:30:38
8204Julia Dolińska04BKS Wataha, Warszawa1:02:3981:14:301154:44103:11:53
9365Patrycja JanikUKS GOK, Galewice1:11:2991:20:001252:1683:23:45
10348Maria Ligocka05UKS Technik, Ruciane-Nida1:16:03101:03:4071:05:54123:25:37
 
202Wiktoria Owsianka05Kadra Małopolski1:18:5511absabs
346Emilia Domagała05UKS Grom, Sokolnikinkl1:13:34954:169
377Anna MelzerUKS Siódemka Rumia1:14:181058:2411
 
 
 
W18 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1195Zofia Słońska02Kadra Małopolski36:18241:10135:4711:53:15
2197Adrianna Filipiak03KS Hades, Poznań34:00146:53242:4222:03:35
3198Zofia Wrześniak03BKS Wataha, Warszawa49:1331:04:59450:2332:44:35
4194Natalia Wójcik02WKS Wawel, Kraków49:3841:03:31352:0842:45:17
5193Zuzanna Dolińska03BKS Wataha, Warszawa1:00:2551:18:48554:5753:14:10
 
372Magdalena RutkowskaUKS Siódemka Rumia1:33:026nklnkl
 
 
 
W20 (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1191Magdalena Topór01Kadra Małopolski39:05349:15141:3412:09:54
2192Michalina Pudełek00LKS Górzanka, Nawojowa Góra36:0021:02:04341:5822:20:02
3351Małgorzata BączekKadra Małopolski33:50155:46252:3332:22:09
 
382Aleksandra BieleckaUKS Siódemka Rumia1:06:394nkl
378Zofia MelzerUKS Siódemka Rumiaabs58:294
 
 
 
W21E (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1188Maria Pabich82UKS Azymut, Pabianice45:4511:02:41150:3512:39:01
2189Marlena Wieleba88PKO Harpagan, Gdańsk52:1521:02:51254:1632:49:22
3184Kamila Lubak91CSWIiChem Wrocław55:2741:08:02351:1722:54:46
4185Justyna Panaszek8910BKPanc55:0931:08:14455:1742:58:40
5190Martyna Miśkiewicz89UKS Siódemka Rumia1:03:0951:18:51558:3853:20:38
6187Barbara Hoffmann91KS Hades, Poznań1:07:5661:23:2861:03:1773:34:41
7186Anna Korczyc92Indywidualny Dolnośląskie1:45:5471:26:18759:5364:12:05
 
395Ewelina ZamojskaUKS Siódemka Rumia1:05:078
384Oliwia KreftUKS Siódemka Rumiapkabspkabspk
383Natalia DawidowskaUKS Siódemka Rumiapkabspkabspk
 
 
 
W21S (15)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1288Małgorzata Biniecka87UKS Azymut, Pabianice40:22142:50243:3612:06:48
2290Agnieszka Kocińska87OK! Sport, Warszawa44:33251:04549:4132:25:18
3295Natalia Gruchala96PKO Harpagan, Gdańsk52:22539:36154:0242:26:00
4294Dominika Bąkowska92PKO Harpagan, Gdańsk51:39449:3031:02:4862:43:57
5283Honorata Zając865 Batalion Dowodzenia59:02749:5241:00:1052:49:04
6349Anna Peksa9112BZ56:37659:2771:22:2983:18:33
7293Aleksandra Bączek942 pułk inżynieryjny Inowrocław1:49:01111:40:48121:26:3094:56:19
8289Paulina Grabowska87Stayfit Giżycko1:47:24101:36:14111:38:54105:02:32
 
287Katarzyna Bugaj98Kadra Małopolski47:153absabs
292Paulina Lisowska9010BKPancnkl1:11:4810nkl
286Patrycja Patejko88KS Spójnia, Warszawaabs57:49647:052
296Sylwia Całka872. ORel Przasnysz1:43:0291:44:4513nkl
291Alicja Grochowalska03UKS Azymut, Pabianicenklnkl1:07:347
284Izabela Dudek95PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazabs1:08:149nkl
285Patrycja Raczkowska9614 pppanc Suwałki1:26:4781:07:238
 
 
 
W35 (15)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1368Barbara BączekWKS Wawel, Kraków44:24251:23237:1012:12:57
2233Agata Kulicka75Skierniewickie Stowarzyszenie44:00150:43146:3752:21:20
3240Ewa Wołek68UNTS, Warszawa58:18553:51340:5122:33:00
4385Agnieszka PorzyczUKS Siódemka Rumia1:00:33654:51442:1432:37:38
5235Aneta Bańska-Bodziona79Indywidualny Dolnośląskie1:08:0271:05:31646:4063:00:13
6350Katarzyna Dybka12BZ53:1131:07:2371:03:2493:03:58
7237Agnieszka Alabrudzińska8512BZ1:09:0381:07:48850:5173:07:42
8242Natalia Dzika8315.GBZ56:1841:16:51955:1883:08:27
9236Katarzyna Gawron82Kadra Małopolski1:30:25121:22:50101:06:20103:59:35
10239Elżbieta Kuźma84BKS Wataha, Warszawa1:13:4791:43:54111:23:52114:21:33
11241Magdalena Machowska- Łącka83UKS OSiR, Góra Kalwaria1:18:44111:52:01122:11:37125:22:22
 
380Iza RatajczakUKS Siódemka Rumiankl55:52544:124
374Joanna DominikUKS Siódemka Rumia1:50:17pk1:29:51pk
234Anita Ruszewska8314 pppanc Suwałki1:15:46102:10:4413
238Marta Trojecka83OK! Sport, Warszawaabs
 
 
 
W40 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1245Anna Karnia-Biskupska80Kadra Małopolski54:27254:16258:1442:46:57
2244Agnieszka Margol-Szuwara801 bdm Dęblin1:06:35354:47354:5912:56:21
3250Elżbieta Golinowska80HKS Azymut, Mochy49:1811:10:29456:5532:56:42
4249Justyna Zbroja-Nowak80KS Hades, Poznań1:10:47452:52156:2423:00:03
5248Bogusława Słońska76WKS Wawel, Kraków1:12:2151:11:3151:15:3053:39:22
6251Monika Górniak818.batalion radiotechniczny2:01:5361:18:4061:27:3764:48:10
 
246Gabrysia Buzek79Kadra Małopolskinklnklnkl
247Agata Michałowska78OSP Ostródankl1:55:497
243Ewa Ukleja80UKS Azymut 45, Gdyniaabsabsabs
 
 
 
W45 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1253Beata Nowak73UKS Azymut 45, Gdynia35:58140:00138:1911:54:17
2258Katarzyna Konc75UKS Azymut, Pabianice45:22247:22343:4922:16:33
3260Joanna Wysocka71WKS Śląsk, Wrocław58:40345:14246:0932:30:03
4255Agnieszka Deptulska71UNTS, Warszawa1:04:4451:00:18451:4742:56:49
5257Aleksandra Lemańczyk73PKO Harpagan, Gdańsk1:02:2041:01:5651:06:2373:10:39
6252Agnieszka Filipiak75KS Hades, Poznań1:29:5271:14:4661:02:3763:47:15
7259Karina Daniluk72BKS Wataha, Warszawa1:27:5461:26:1271:01:5753:56:03
 
360Aleksandra Perfikowska74UMKS, Kwidzyn1:08:388
256Urszula Trykozko69Stowarzyszenie Team 360 stopniabsabsabs
 
 
 
W50 (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1264Irena Morawska62Indywidualni Pomorskie36:39143:06148:1712:08:02
2263Izabela Witkowska70UKS Azymut 45, Gdynia55:46243:17255:1922:34:22
3261Teresa Bugaj68Kadra Małopolski1:03:56353:42359:3432:57:12
4262Anna Dyzio68Kadra Małopolski1:40:2141:08:2241:20:3444:09:17
 
 
 
W55 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1265Ingela Andersson63Lunds OK42:01152:13143:0312:17:17
2266Urszula Czerkawska62UKS Sparta, Czyżowice55:4621:01:44252:2122:49:51
 
 
 
W60 (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1267Halina Biziuk57UMKS ORKAN, Ostróda50:4611:07:16253:2112:51:23
2269Danuta Mikielska59UMKS ORKAN, Ostróda1:00:45257:5611:10:3923:09:20
3270Regina Łuńska56UMKS ORKAN, Ostróda1:23:3931:15:0431:25:2934:04:12
 
268Anna Olbrycht56Indywidualny Mazowsze1:38:5442:01:034nkl
 
 
 
W65 (3)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1273Małgorzata Czabańska52Indywidualni Pomorskie56:54155:16148:5512:41:05
 
271Ewa Lewoń55UMKS ORKAN, Ostródankl1:19:48258:172
272Krystyna Galicz51BKS Wataha, Warszawa1:27:452nklnkl
 
 
 
W80 (1)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1274Sue Birkinshaw37MDOC1:13:12147:12151:2312:51:47