XXV Puchar Bałtykusob. 22.08.2020 17:16
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Wyniki nieoficjalne - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (11/11)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
14Wojciech Dudek94PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz1:09:13
2363Michał Kalata8910BKPanc1:11:19
35Paweł Jankowiak89Indywidualnie Wielkopolskie1:17:04
43Karol Galicz86BKS Wataha, Warszawa1:17:17
51Maciej Hewelt90UKS Azymut 45, Gdynia1:17:41
6364Przemysław Kraszewski9710BKPanc1:33:49
77Mateusz Filipiak98KS Hades, Poznań1:49:25
86Bogusz Grabowski8715.GBZ1:56:58
9369Oleksandr Iefymenko79Indywidualny1:59:27
 
2Aleksander Bernaciak83WKS Śląsk, Wrocławnkl
pk373Bartłomiej OgdowskiUKS Siódemka Rumiaabs
 
 
 
M18 (5/5)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
19Janek Tarnawski03Kadra Małopolski54:47
212Rafał Gąsior02UMKS, Kwidzyn58:07
311Błażej Pudełek02LKS Górzanka, Nawojowa Góra58:17
410Mateusz Żesławski04Kadra Małopolski58:22
513Witold Kubisiak02Skierniewickie Stowarzyszenie1:18:28
 
 
 
M16 (10/10)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
114Piotr Bublik05Kadra Małopolski43:01
216Jakub Żesławski05Kadra Małopolski46:59
315Paweł Wójcik05Kadra Małopolski48:39
417Wiktor Muller04UMKS, Kwidzyn48:41
5336Adam Lisiak05UKS Orientuś, Łódź55:04
6376Michał BieleckiUKS Siódemka Rumia1:04:10
7379Mikołaj ModzelewskiUKS Siódemka Rumia1:16:26
8335Mikołaj Hryciuk05UKS Grom, Sokolniki1:21:53
920Bartosz Chmielowski05UMKS, Kwidzyn1:24:43
1019Filip Janowski05KS Spójnia, Warszawa1:30:38
 
 
 
M14 (21/21)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
132Maciej Sztranek06UKS Azymut, Pabianice21:59
235Oskar Wesołowski06UKS Azymut, Pabianice22:00
333Jakub Łącki06UKS OSiR, Góra Kalwaria22:04
423Franciszek Krempiński07UKS Azymut, Pabianice22:12
539Jerzy Durma06UKS Azymut, Pabianice22:50
629Kordian Pisarek06Kadra Małopolski24:08
730Bartosz Stopczyński06BKS Wataha, Warszawa25:19
837Dominik Łubisz06UKS Azymut, Pabianice26:01
9333Kacper Narożny07UKS GOK, Galewice26:23
1034Wojciech Kielnierowski06UKS Azymut, Pabianice26:24
1131Stanisław Drapella07PKO Harpagan, Gdańsk28:50
1238Jakub Wiśniewski07UKS Azymut, Pabianice29:09
1326Piotr Stolarek06Kadra Małopolski29:50
1427Przemysław Tarnowski07Kadra Małopolski30:54
15334Tomasz Zieliński07KS Hades, Poznań32:03
1621Tymoteusz Pachucki07BKS Wataha, Warszawa32:34
1725Borys Grzegorczyk06Kadra Małopolski33:43
1822Maksymilian Młynarczyk07UKS Orientuś, Łódź34:13
1936Tomasz Kubisiak07Skierniewickie Stowarzyszenie47:15
2024Daniel Szuwara07AZS UMCS, Lublin52:54
2128Dawid Migacz07Kadra Małopolski1:04:38
 
 
 
M12 (12/12)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
145Adam Wiśniewski10UKS Azymut, Pabianice18:38
249Roman Lendzioszek08KS Spójnia, Warszawa18:49
346Witold Lemańczyk09PKO Harpagan, Gdańsk19:53
4332Jakub Domagała08UKS Grom, Sokolniki20:32
543Paweł Ślusarczyk09Kadra Małopolski21:26
644Jeremi Pułczyński09Kadra Małopolski21:53
741Leonidas Tufekcis08BKS Wataha, Warszawa22:26
8375Piotr MotałaUKS Siódemka Rumia23:23
947Łukasz Łubisz09UKS Azymut, Pabianice23:31
1040Antoni Chodlewski08Kadra Małopolski26:00
1148Piotr Krawczyk08UKS Azymut, Pabianice26:12
1242Vladyslav Omelchenko09Kadra Małopolski47:24
 
 
 
M10 (4/4)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
151Tymoteusz Zasadzki10Kadra Małopolski15:23
252Jędrzej Bączek10UKS Technik, Ruciane-Nida20:16
354Kacper Kuźma10BKS Wataha, Warszawa22:18
453Eryk Szuwara10AZS UMCS, Lublin22:37
 
 
 
M35 (25/25)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
171Maciej Grabowski81UNTS, Warszawa53:38
272Edward KOŻYCZKOWSKI85Ind56:14
3338Maciej Bzdawski83KU AZS WAT, Warszawa59:55
470Tomasz Pabich82UKS Azymut, Pabianice1:02:24
565Przemysław Jędras81UMKS, Kwidzyn1:02:47
675Piotr Lehman81indywidualnie1:03:52
756Łukasz Łącki82UKS OSiR, Góra Kalwaria1:05:34
867Piotr Wdowczyk832 pułk inżynieryjny Inowrocław1:06:51
959Piotr Kaczyński84PKO Harpagan, Gdańsk1:08:14
1061Grzegorz Stężycki8210BKPanc1:08:54
1176Krzysztof Łapuć81Olej Running Team1:11:54
1255Paweł Wiśniewski7416bpd1:14:21
1357Piotr From83UMKS, Kwidzyn1:15:04
14354Kamil Nagórek837BOW1:16:01
1560Patryk Pisarski82Indywidualni Pomorskie1:18:50
16326Łukasz Zimmer81JW 1109 Grudziądz/2 ORel/PACKM1:20:00
1763Krzysztof Mróz821 BLog1:23:10
1858Adam Bobrowski8114 pppanc Suwałki1:28:57
1974Tomasz Ruszewski8214 pppanc Suwałki1:31:04
2073Mateusz Pańkowski84UKS Technik, Ruciane-Nida1:48:19
2169Paweł Giczewski8514 pppanc Suwałki2:00:02
 
68Kamil GAWRYŚ859.BBKPanc Braniewoabs
62Michał Lendzioszek82KS Spójnia, Warszawaabs
64Paweł Jankowski84indywidualnieabs
66Sławomir Frątczak84PKO Harpagan, Gdańskabs
 
 
 
M40 (25/25)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
196Paweł Tadejewski79UMKS ORKAN, Ostróda44:39
290Tomasz Tkaczuk79UKS Azymut, Pabianice45:47
393Jacek Nowak76Indywidualni Pomorskie47:34
479Szymon Ławecki78MKS Pogoń50:53
584Piotr Suchenia80runpassion.pl team53:00
685Paweł Golinowski79Indywidualny Dolnośląskie54:20
792Piotr Krempiński76UKS Azymut, Pabianice57:20
894Sławomir Ciećwierz79UKS Azymut 45, Gdynia58:15
991Marek Kubisiak77Skierniewickie Stowarzyszenie1:03:05
1080Sebastian Mientki76UMKS ORKAN, Ostróda1:03:54
11100Andrzej Patrejko79UKS Azymut 45, Gdynia1:05:49
1297Marcin Ciszek76WKS Śląsk, Wrocław1:06:41
1395Szczepan Fiedorowicz76UKS Traper, Złocieniec1:10:38
1482Bogusław Trzasko76PKO Harpagan, Gdańsk1:16:58
1586Mariusz RAMOTOWSKI6815.GBZ1:23:44
16340Maciej Ligocki76UKS Technik, Ruciane-Nida1:31:03
1783Marek Paruszewski75Indywidualni Pomorskie1:32:00
1881Marcin DURMAJ7915.GBZ1:35:14
1989Piotr Szuwara781 bdm Dęblin1:36:35
20339Andrzej Domagała80UKS Grom, Sokolniki1:43:35
2178Marek Sudoł7715.GBZ1:50:29
 
99Przemysław Hajdas80WKS Śląsk, Wrocławabs
98Grzegorz Droń79UMKS, Kwidzynabs
88Mariusz Sitnicki77Indywidualny lubuskieabs
87Daniel BAŁDYGA8012BZabs
 
 
 
M45 (32/33)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1113Mariusz Plesiński73Indywidualny Dolnośląskie40:41
2102Marcin Krasuski72OK! Sport, Warszawa43:27
3129Remigiusz Nowak72KS Hades, Poznań45:53
4341Jarosław Krzyżostanek73UKS Grom, Sokolniki49:37
5106Rafał Wójcik72HKS Azymut, Mochy50:38
6114Krzysztof Banach74UMKS ORKAN, Ostróda50:39
7104Jacek Wąsicki737BOW52:53
8101Mirosław Dzik71LKS Górzanka, Nawojowa Góra53:39
9121Karol Kalsztein74PKO Harpagan, Gdańsk55:00
10118Marek Filipiak73KS Hades, Poznań55:08
11124Krzysztof Mol75HKS Azymut, Mochy55:21
12115Krystian Sędłak73OK! Sport, Warszawa58:24
13105remo madella71REM MAPS58:29
14144Julian Birkinshaw64TVOC58:36
15122Grzegorz Wójcik74WKS Wawel, Kraków1:00:55
16128Tomasz Kowal7512BZ1:01:07
17117Piotr Wieczorek73Indywidualny Mazowsze1:02:22
18127Krzysztof Pacyna73UKS Energetyk, Dychów1:03:09
19356Łukasz Radomyski75PKO Harpagan, Gdańsk1:03:29
20109Krzysztof Wojtczak72CSWIiChem Wrocław1:05:11
21111Wojciech Serocki75UMKS, Kwidzyn1:05:50
22108Grzegorz Doliński72BKS Wataha, Warszawa1:08:46
23125Victor Mikhaylov73Odessa Team1:08:57
24110Paweł Wiliwis7514 pppanc Suwałki1:11:55
25120Cezary Stroiński74HKS Azymut, Mochy1:12:51
26357Piotr Wójtowicz72Nadleśnictwo Strzebielino1:13:39
27112Dariusz Lemańczyk73PKO Harpagan, Gdańsk1:19:47
28126Krzysztof Ciborowski7015.GBZ1:20:52
29342Paweł Lisiak74UKS Orientuś, Łódź1:21:29
30116Arkadiusz Dargacz74PKO Harpagan, Gdańsk1:22:29
31103Dariusz Jachna73UMKS ORKAN, Ostróda1:29:40
 
130Maciej Gostkiewicz74UMKS, Kwidzynabs
 
 
 
M50 (10/10)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1138Adam Pesta69UKS Azymut 45, Gdynia49:13
2139Adam Witkowski70UKS Azymut 45, Gdynia50:11
3134Artur Staszak70UNTS, Warszawa51:18
4137Jarosław Bartczak68UMKS ORKAN, Ostróda52:00
5133Marek Słoński69Kadra Małopolski56:09
6131Romuald Wysocki68MKS MOS, Wrocław59:25
7136Tomasz Michalak69UNTS, Warszawa1:02:13
8343Paweł Zieliński68KS Hades, Poznań1:02:29
9135Tomasz Muller68UMKS, Kwidzyn1:09:54
10132Grzegorz GRAJEK702 pułk inżynieryjny Inowrocław1:17:19
 
 
 
M55 (10/10)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1142Pesho Hedberg62Lunds OK36:49
2146Piotr Niessner63WKS Wawel, Kraków38:05
3143Włodzimierz Dyzio61Kadra Małopolski39:27
4148Paweł Morawski62Indywidualni Pomorskie42:09
5140Piotr Młynarczyk64UKS Orientuś, Łódź44:03
6150Dariusz Bączek65UKS Technik, Ruciane-Nida44:56
7141Krzysztof Kraśniewski61UMKS ORKAN, Ostróda52:17
8330ANDRZEJ ŁUGOM641 BLog1:02:21
9145Piotr Janowski65KS Spójnia, Warszawa1:05:17
10149André Feldmann65Kaulsdorfer OLV Berlin1:29:28
 
 
 
M60 (12/12)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1162Bogdan Lech60UMKS ORKAN, Ostróda36:44
2151Zbigniew Mądrzyński56UMKS, Kwidzyn43:51
3155Andrzej Krochmal56KS Spójnia, Warszawa44:29
4153Andrzej Olech59PKO Harpagan, Gdańsk49:53
5154Jerzy Kryjomski58Kadra Małopolski50:20
6160Leszek Andrzejewski59UKS Azymut 45, Gdynia52:14
7157Marek Mikielski60UMKS ORKAN, Ostróda52:45
8152Jacek Kret57LKS Górzanka, Nawojowa Góra56:10
9158Piotr Morawski59indywidualnie1:02:45
10156Waldemar Fijor58MKS Skarmat1:10:41
11161Wacław Czerkawski60UKS Sparta, Czyżowice1:18:43
 
159Tomasz Sikora58indywidualnieabs
 
 
 
M65 (9/9)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1170Helmut Hartelt51SSV Planeta Radebeul35:49
2167Urban Larsson55OK Gipen36:19
3171Janusz Bohaczek52UMKS ORKAN, Ostróda38:22
4163Tadeusz Mientki52UMKS ORKAN, Ostróda38:23
5169Romuald Miszewski54Indywidualni Pomorskie40:24
6172Marek Szczepański54UKS Technik, Ruciane-Nida46:24
6165Bogdan Świerczyński53KOS Modrzew, Skwierzyna46:24
8164Janusz Olbrycht55Indywidualny Mazowsze49:01
9168Zbigniew Łuński52UMKS ORKAN, Ostróda52:46
 
 
 
M70 (7/7)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1173Władysław Faltyński49WKS Grunwald, Poznań38:31
2174Henryk Woźniak48UMKS ORKAN, Ostróda47:26
3179Tadeusz Patejko48KS Spójnia, Warszawa48:19
4178Stanisław Wasilewski46PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz50:16
5176Jerzy Wojtyła48UMKS ORKAN, Ostróda52:22
 
175Władysław Wołochowicz47KOS BnO, Szczecinabs
177Henryk Gliński50KS Artemis, Wrocławabs
 
 
 
M75 (2/2)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1180Udo Schindler42SSV Planeta Radebeul33:13
2181Edward Pokora44UMKS, Kwidzyn36:26
 
 
 
M80 (1/1)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1182Edward Czabański39Indywidualni Pomorskie1:05:34
 
 
 
W21E (9/9)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1188Maria Pabich82UKS Azymut, Pabianice1:02:41
2189Marlena Wieleba88PKO Harpagan, Gdańsk1:02:51
3184Kamila Lubak91CSWIiChem Wrocław1:08:02
4185Justyna Panaszek8910BKPanc1:08:14
5190Martyna Miśkiewicz89UKS Siódemka Rumia1:18:51
6187Barbara Hoffmann91KS Hades, Poznań1:23:28
7186Anna Korczyc92Indywidualny Dolnośląskie1:26:18
 
pk384Oliwia KreftUKS Siódemka Rumiaabs
pk383Natalia DawidowskaUKS Siódemka Rumiaabs
 
 
 
W20 (5/5)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1191Magdalena Topór01Kadra Małopolski49:15
2351Małgorzata BączekKadra Małopolski55:46
3192Michalina Pudełek00LKS Górzanka, Nawojowa Góra1:02:04
4382Aleksandra BieleckaUKS Siódemka Rumia1:06:39
 
378Zofia MelzerUKS Siódemka Rumiaabs
 
 
 
W18 (6/6)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1195Zofia Słońska02Kadra Małopolski41:10
2197Adrianna Filipiak03KS Hades, Poznań46:53
3194Natalia Wójcik02WKS Wawel, Kraków1:03:31
4198Zofia Wrześniak03BKS Wataha, Warszawa1:04:59
5193Zuzanna Dolińska03BKS Wataha, Warszawa1:18:48
 
372Magdalena RutkowskaUKS Siódemka Rumiankl
 
 
 
W16 (13/13)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1203Iga Muller05UMKS, Kwidzyn38:16
2200Maja Lamparska05Kadra Małopolski39:19
3205Natalia Kurtycz05Kadra Małopolski44:11
4201Hanna Pułczyńska05Kadra Małopolski44:29
5206Jowita Pudełek05Kadra Małopolski47:17
6199Marta Michno05Kadra Małopolski50:24
7348Maria Ligocka05UKS Technik, Ruciane-Nida1:03:40
8347Partycja Krzyżostanek05UKS Grom, Sokolniki1:05:28
9346Emilia Domagała05UKS Grom, Sokolniki1:13:34
10377Anna MelzerUKS Siódemka Rumia1:14:18
11204Julia Dolińska04BKS Wataha, Warszawa1:14:30
12365Patrycja JanikUKS GOK, Galewice1:20:00
 
202Wiktoria Owsianka05Kadra Małopolskiabs
 
 
 
W14 (12/12)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1210Antonina Słońska07Kadra Małopolski21:05
2207Pola Niessner07Kadra Małopolski23:23
3344Milena Cegiełka06UKS GOK, Galewice26:59
4214Marika Kozuń06UKS Azymut, Pabianice27:10
5215Julia Łącka07UKS OSiR, Góra Kalwaria29:27
6216Magdalena Janiak07UKS Azymut, Pabianice41:48
7211Marta Podgórska07Kadra Małopolski50:38
8345Oliwia Żuczkowska07UKS GOK, Galewice56:29
9381Martyna TrzebiatowskaUKS Siódemka Rumia56:43
10212Julia Goszcz06UKS Azymut, Pabianice58:52
11208Milena Hałucha07Kadra Małopolski59:27
12209Weronika Owsianka07Kadra Małopolski1:10:19
 
 
 
W12 (9/9)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1218Julia Biskupska08Kadra Małopolski17:56
2221Yelyzaveta Ollinyk08Kadra Małopolski18:06
3219Jaśmina Olejnik08Kadra Małopolski18:16
4217Julia Moszkowicz08Kadra Małopolski21:13
5224Julia Staniec08MKS MOS, Wrocław22:45
6225Antonina Rokita08PKO Harpagan, Gdańsk23:40
7223Zofia Nowak08KS Hades, Poznań33:12
8226Alicja Trzasko08PKO Harpagan, Gdańsk38:13
9220Gabrysia Podgórska09Kadra Małopolski58:38
 
 
 
W10 (6/6)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1230Michalina Wysocka10MKS MOS, Wrocław13:03
2228Julia Hebda10Kadra Małopolski15:20
3232Małgorzata Biskupska10Kadra Małopolski16:17
4231Hanna Pabich11UKS Azymut, Pabianice17:22
5229Julia Rychłowska10Kadra Małopolski20:14
6227Blanka Breksa10Kadra Małopolski23:07
 
 
 
W35 (14/14)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1233Agata Kulicka75Skierniewickie Stowarzyszenie50:43
2368Barbara BączekWKS Wawel, Kraków51:23
3240Ewa Wołek68UNTS, Warszawa53:51
4385Agnieszka PorzyczUKS Siódemka Rumia54:51
5380Iza RatajczakUKS Siódemka Rumia55:52
6235Aneta Bańska-Bodziona79Indywidualny Dolnośląskie1:05:31
7350Katarzyna Dybka12BZ1:07:23
8237Agnieszka Alabrudzińska8512BZ1:07:48
9242Natalia Dzika8315.GBZ1:16:51
10236Katarzyna Gawron82Kadra Małopolski1:22:50
11239Elżbieta Kuźma84BKS Wataha, Warszawa1:43:54
12241Magdalena Machowska- Łącka83UKS OSiR, Góra Kalwaria1:52:01
13234Anita Ruszewska8314 pppanc Suwałki2:10:44
 
pk374Joanna DominikUKS Siódemka Rumia1:50:17
 
 
 
W40 (9/9)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1249Justyna Zbroja-Nowak80KS Hades, Poznań52:52
2245Anna Karnia-Biskupska80Kadra Małopolski54:16
3244Agnieszka Margol-Szuwara801 bdm Dęblin54:47
4250Elżbieta Golinowska80HKS Azymut, Mochy1:10:29
5248Bogusława Słońska76WKS Wawel, Kraków1:11:31
6251Monika Górniak818.batalion radiotechniczny1:18:40
7247Agata Michałowska78OSP Ostróda1:55:49
 
246Gabrysia Buzek79Kadra Małopolskinkl
243Ewa Ukleja80UKS Azymut 45, Gdyniaabs
 
 
 
W45 (8/8)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1253Beata Nowak73UKS Azymut 45, Gdynia40:00
2260Joanna Wysocka71WKS Śląsk, Wrocław45:14
3258Katarzyna Konc75UKS Azymut, Pabianice47:22
4255Agnieszka Deptulska71UNTS, Warszawa1:00:18
5257Aleksandra Lemańczyk73PKO Harpagan, Gdańsk1:01:56
6252Agnieszka Filipiak75KS Hades, Poznań1:14:46
7259Karina Daniluk72BKS Wataha, Warszawa1:26:12
 
256Urszula Trykozko69Stowarzyszenie Team 360 stopniabs
 
 
 
W50 (4/4)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1264Irena Morawska62Indywidualni Pomorskie43:06
2263Izabela Witkowska70UKS Azymut 45, Gdynia43:17
3261Teresa Bugaj68Kadra Małopolski53:42
4262Anna Dyzio68Kadra Małopolski1:08:22
 
 
 
W55 (2/2)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1265Ingela Andersson63Lunds OK52:13
2266Urszula Czerkawska62UKS Sparta, Czyżowice1:01:44
 
 
 
W60 (4/4)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1269Danuta Mikielska59UMKS ORKAN, Ostróda57:56
2267Halina Biziuk57UMKS ORKAN, Ostróda1:07:16
3270Regina Łuńska56UMKS ORKAN, Ostróda1:15:04
4268Anna Olbrycht56Indywidualny Mazowsze2:01:03
 
 
 
W65 (3/3)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1273Małgorzata Czabańska52Indywidualni Pomorskie55:16
2271Ewa Lewoń55UMKS ORKAN, Ostróda1:19:48
 
272Krystyna Galicz51BKS Wataha, Warszawankl
 
 
 
W80 (1/1)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1274Sue Birkinshaw37MDOC47:12
 
 
 
M21S (12/12)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1277Tomasz Lubkiewicz88Kadra Małopolski36:33
2278Krzysiek Żebrowski002. ORel Przasnysz39:42
3361Michał Garbacik95Kadra Małopolski46:17
4282Tomasz Golarz862 pułk inżynieryjny Inowrocław46:41
5280Radosław Balmowski762 pułk inżynieryjny Inowrocław48:17
6279Arkadiusz Jakubczyk99UKS Technik, Ruciane-Nida57:18
777Przemysław Patejko82KS Spójnia, Warszawa57:55
8275Sebastian Wesołowski899.BBKPanc Braniewo1:06:47
9276Igor Legenzow9214 pppanc Suwałki1:24:24
 
387Kamil SzeleżyńskiUKS Siódemka Rumiankl
281Bartosz Zając875 Batalion Dowodzeniankl
352Piotr DAMIĘCKI929.BBKPanc Braniewoabs
 
 
 
W21S (15/15)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1295Natalia Gruchala96PKO Harpagan, Gdańsk39:36
2288Małgorzata Biniecka87UKS Azymut, Pabianice42:50
3294Dominika Bąkowska92PKO Harpagan, Gdańsk49:30
4283Honorata Zając865 Batalion Dowodzenia49:52
5290Agnieszka Kocińska87OK! Sport, Warszawa51:04
6286Patrycja Patejko88KS Spójnia, Warszawa57:49
7349Anna Peksa9112BZ59:27
8285Patrycja Raczkowska9614 pppanc Suwałki1:07:23
9284Izabela Dudek95PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz1:08:14
10292Paulina Lisowska9010BKPanc1:11:48
11289Paulina Grabowska87Stayfit Giżycko1:36:14
12293Aleksandra Bączek942 pułk inżynieryjny Inowrocław1:40:48
13296Sylwia Całka872. ORel Przasnysz1:44:45
 
291Alicja Grochowalska03UKS Azymut, Pabianicenkl
287Katarzyna Bugaj98Kadra Małopolskiabs
 
 
 
10N (9/9)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1302Maciej Bublik12Kadra Małopolski19:03
2331Konrad Domagała11UKS Grom, Sokolniki23:38
3299Piotr Tarnowski11Kadra Małopolski24:09
4303Amelia Kaczyńska11PKO Harpagan, Gdańsk24:28
5304Mikołaj Kizerwetter10Kadra Małopolski27:23
6305Weronika Gumula13Kadra Małopolski27:50
7297Hanna Oliinyk11Kadra Małopolski30:08
8300Tymoteusz Strugała11Kadra Małopolski33:09
 
298Arina Oliinyk13Kadra Małopolskinkl
 
 
 
10R (13/13)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1307Nikodem Tadejewski12UMKS ORKAN, Ostróda14:50
2301Wiktor Nalepa12Kadra Małopolski14:53
3308Piotr Wolny12Kadra Małopolski15:33
4312Kajetan Mientki12UMKS ORKAN, Ostróda16:30
5309Maciej Wolny09Kadra Małopolski17:04
6390Emilia SzymerowskaUKS Siódemka Rumia17:50
7313Zuzanna Patejko12KS Spójnia, Warszawa18:00
8392Paweł KwidzińskiInd25:07
9393Natalia KwidzińskaInd25:13
10311Jan Ratajczak16UMKS ORKAN, Ostróda28:32
11386Mateusz ModzelewskiUKS Siódemka Rumia30:18
12310Martyna Trzasko11PKO Harpagan, Gdańsk32:46
 
314Jan Patejko16KS Spójnia, Warszawaabs
 
 
 
OPEN 1 (8/13)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1319Marcin Krawczyk83UKS Azymut, Pabianice42:24
2316Małgorzata Lubkiewicz86Kadra Małopolski45:50
3317Ania Moszkowicz05Kadra Małopolski1:03:46
4315Marcin Wiśniewski76UKS Azymut, Pabianice1:04:57
5362Sylwia Zielińska73KS Hades, Poznań1:11:08
6320Dorota Chwiejczak74indywidualnie1:11:41
7366Agnieszka PułczyńskaWKS Wawel, Kraków1:27:58
 
318Hieronim Fiedorowicz04UKS Traper, Złocieniecnkl
 
 
 
OPEN 2 (4/7)Status: 17:15
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1323Zofia Kosińska80Kadra Małopolski52:36
2324Sławek Mirowski79CSWIiChem Wrocław1:17:35
3321Mariusz Daruk86indywidualnie Warszawa1:32:02
 
359Joanna Kierlin - Serocka75UMKS, Kwidzynnkl