XXV Puchar Bałtykuniedz. 23.08.2020 17:08
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Wyniki nieoficjalne - Etap 3stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10N (9/9)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1302Maciej Bublik12Kadra Małopolski20:37
2304Mikołaj Kizerwetter10Kadra Małopolski20:47
3299Piotr Tarnowski11Kadra Małopolski21:06
4300Tymoteusz Strugała11Kadra Małopolski21:45
5331Konrad Domagała11UKS Grom, Sokolniki25:47
6298Arina Oliinyk13Kadra Małopolski27:30
7305Weronika Gumula13Kadra Małopolski33:58
8303Amelia Kaczyńska11PKO Harpagan, Gdańsk34:15
9297Hanna Oliinyk11Kadra Małopolski46:44
 
 
 
10R (14/14)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1307Nikodem Tadejewski12UMKS ORKAN, Ostróda12:59
2390Emilia SzymerowskaUKS Siódemka Rumia14:57
3312Kajetan Mientki12UMKS ORKAN, Ostróda18:14
4301Wiktor Nalepa12Kadra Małopolski18:49
5308Piotr Wolny12Kadra Małopolski19:30
6309Maciej Wolny09Kadra Małopolski20:52
7311Jan Ratajczak16UMKS ORKAN, Ostróda21:09
8392Paweł KwidzińskiInd21:48
9393Natalia KwidzińskaInd23:01
10386Mateusz ModzelewskiUKS Siódemka Rumia28:52
11310Martyna Trzasko11PKO Harpagan, Gdańsk31:21
12313Zuzanna Patejko12KS Spójnia, Warszawa33:36
13314Jan Patejko16KS Spójnia, Warszawa34:35
14397Jasiu PorzyczUKS Siódemka Rumia34:39
 
 
 
M10 (4/4)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
151Tymoteusz Zasadzki10Kadra Małopolski17:22
252Jędrzej Bączek10UKS Technik, Ruciane-Nida22:32
354Kacper Kuźma10BKS Wataha, Warszawa23:51
453Eryk Szuwara10AZS UMCS, Lublin34:56
 
 
 
M12 (12/12)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
140Antoni Chodlewski08Kadra Małopolski17:19
246Witold Lemańczyk09PKO Harpagan, Gdańsk19:36
349Roman Lendzioszek08KS Spójnia, Warszawa19:42
4332Jakub Domagała08UKS Grom, Sokolniki23:40
5375Piotr MotałaUKS Siódemka Rumia30:57
644Jeremi Pułczyński09Kadra Małopolski37:37
743Paweł Ślusarczyk09Kadra Małopolski41:37
841Leonidas Tufekcis08BKS Wataha, Warszawa43:32
947Łukasz Łubisz09UKS Azymut, Pabianice49:20
1048Piotr Krawczyk08UKS Azymut, Pabianice1:01:12
 
45Adam Wiśniewski10UKS Azymut, Pabianicenkl
42Vladyslav Omelchenko09Kadra Małopolskinkl
 
 
 
M14 (21/21)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
130Bartosz Stopczyński06BKS Wataha, Warszawa17:16
235Oskar Wesołowski06UKS Azymut, Pabianice18:53
329Kordian Pisarek06Kadra Małopolski19:09
431Stanisław Drapella07PKO Harpagan, Gdańsk20:10
539Jerzy Durma06UKS Azymut, Pabianice20:12
633Jakub Łącki06UKS OSiR, Góra Kalwaria21:01
723Franciszek Krempiński07UKS Azymut, Pabianice21:50
826Piotr Stolarek06Kadra Małopolski24:31
925Borys Grzegorczyk06Kadra Małopolski24:38
10334Tomasz Zieliński07KS Hades, Poznań24:58
1137Dominik Łubisz06UKS Azymut, Pabianice26:13
1232Maciej Sztranek06UKS Azymut, Pabianice26:56
1322Maksymilian Młynarczyk07UKS Orientuś, Łódź27:29
1434Wojciech Kielnierowski06UKS Azymut, Pabianice28:14
1521Tymoteusz Pachucki07BKS Wataha, Warszawa34:44
1627Przemysław Tarnowski07Kadra Małopolski44:11
1728Dawid Migacz07Kadra Małopolski52:40
1824Daniel Szuwara07AZS UMCS, Lublin1:06:23
 
38Jakub Wiśniewski07UKS Azymut, Pabianicenkl
333Kacper Narożny07UKS GOK, Galewicenkl
36Tomasz Kubisiak07Skierniewickie Stowarzyszenienkl
 
 
 
M16 (10/10)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
117Wiktor Muller04UMKS, Kwidzyn30:13
215Paweł Wójcik05Kadra Małopolski32:07
3336Adam Lisiak05UKS Orientuś, Łódź33:12
4376Michał BieleckiUKS Siódemka Rumia43:26
514Piotr Bublik05Kadra Małopolski48:50
6335Mikołaj Hryciuk05UKS Grom, Sokolniki50:10
719Filip Janowski05KS Spójnia, Warszawa50:53
8379Mikołaj ModzelewskiUKS Siódemka Rumia51:59
920Bartosz Chmielowski05UMKS, Kwidzyn1:03:21
 
16Jakub Żesławski05Kadra Małopolskinkl
 
 
 
M18 (5/5)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
111Błażej Pudełek02LKS Górzanka, Nawojowa Góra34:25
212Rafał Gąsior02UMKS, Kwidzyn36:21
39Janek Tarnawski03Kadra Małopolski38:12
413Witold Kubisiak02Skierniewickie Stowarzyszenie56:33
510Mateusz Żesławski04Kadra Małopolski1:02:22
 
 
 
M21E (11/11)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
12Aleksander Bernaciak83WKS Śląsk, Wrocław35:39
23Karol Galicz86BKS Wataha, Warszawa36:47
3363Michał Kalata8910BKPanc37:55
41Maciej Hewelt90UKS Azymut 45, Gdynia38:42
54Wojciech Dudek94PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz42:51
6364Przemysław Kraszewski9710BKPanc44:02
77Mateusz Filipiak98KS Hades, Poznań59:30
8369Oleksandr Iefymenko79Indywidualny1:02:32
96Bogusz Grabowski8715.GBZ1:09:42
 
5Paweł Jankowiak89Indywidualnie Wielkopolskienkl
pk373Bartłomiej OgdowskiUKS Siódemka Rumia54:38
 
 
 
M21S (9/9)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1277Tomasz Lubkiewicz88Kadra Małopolski34:36
2280Radosław Balmowski762 pułk inżynieryjny Inowrocław38:45
3361Michał Garbacik95Kadra Małopolski46:39
4279Arkadiusz Jakubczyk99UKS Technik, Ruciane-Nida48:01
5275Sebastian Wesołowski899.BBKPanc Braniewo52:51
6278Krzysiek Żebrowski002. ORel Przasnysz1:01:23
777Przemysław Patejko82KS Spójnia, Warszawa1:01:27
8387Kamil SzeleżyńskiUKS Siódemka Rumia1:18:48
9281Bartosz Zając875 Batalion Dowodzenia1:23:27
 
 
 
M35 (23/23)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
171Maciej Grabowski81UNTS, Warszawa33:21
275Piotr Lehman81indywidualnie36:34
365Przemysław Jędras81UMKS, Kwidzyn38:28
4338Maciej Bzdawski83KU AZS WAT, Warszawa38:40
570Tomasz Pabich82UKS Azymut, Pabianice39:17
656Łukasz Łącki82UKS OSiR, Góra Kalwaria43:38
7326Łukasz Zimmer81JW 1109 Grudziądz/2 ORel/PACKM45:21
857Piotr From83UMKS, Kwidzyn46:40
967Piotr Wdowczyk832 pułk inżynieryjny Inowrocław47:56
10354Kamil Nagórek837BOW48:34
1155Paweł Wiśniewski7416bpd51:05
1261Grzegorz Stężycki8210BKPanc51:53
1359Piotr Kaczyński84PKO Harpagan, Gdańsk51:59
1476Krzysztof Łapuć81Olej Running Team52:16
1572Edward KOŻYCZKOWSKI85Ind53:07
1663Krzysztof Mróz821 BLog57:15
17353Janusz Łazarski832. ORel Przasnysz58:46
1860Patryk Pisarski82Indywidualni Pomorskie59:20
1966Sławomir Frątczak84PKO Harpagan, Gdańsk1:08:06
2073Mateusz Pańkowski84UKS Technik, Ruciane-Nida1:09:54
 
64Paweł Jankowski84indywidualnieabs
68Kamil GAWRYŚ859.BBKPanc Braniewoabs
62Michał Lendzioszek82KS Spójnia, Warszawaabs
 
 
 
M40 (26/26)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
193Jacek Nowak76Indywidualni Pomorskie29:41
279Szymon Ławecki78MKS Pogoń30:24
396Paweł Tadejewski79UMKS ORKAN, Ostróda30:26
490Tomasz Tkaczuk79UKS Azymut, Pabianice32:47
585Paweł Golinowski79Indywidualny Dolnośląskie33:27
694Sławomir Ciećwierz79UKS Azymut 45, Gdynia34:13
797Marcin Ciszek76WKS Śląsk, Wrocław37:36
895Szczepan Fiedorowicz76UKS Traper, Złocieniec40:14
992Piotr Krempiński76UKS Azymut, Pabianice42:11
1099Przemysław Hajdas80WKS Śląsk, Wrocław43:55
1180Sebastian Mientki76UMKS ORKAN, Ostróda46:10
1289Piotr Szuwara781 bdm Dęblin50:20
1381Marcin DURMAJ7915.GBZ51:38
14100Andrzej Patrejko79UKS Azymut 45, Gdynia51:39
1582Bogusław Trzasko76PKO Harpagan, Gdańsk54:58
1691Marek Kubisiak77Skierniewickie Stowarzyszenie55:02
17340Maciej Ligocki76UKS Technik, Ruciane-Nida57:49
1883Marek Paruszewski75Indywidualni Pomorskie58:51
1984Piotr Suchenia80runpassion.pl team59:18
2086Mariusz RAMOTOWSKI6815.GBZ1:02:17
21339Andrzej Domagała80UKS Grom, Sokolniki1:02:24
22355Piotr Perfikowski76UMKS, Kwidzyn1:06:35
2378Marek Sudoł7715.GBZ1:37:00
 
98Grzegorz Droń79UMKS, Kwidzynabs
87Daniel BAŁDYGA8012BZabs
88Mariusz Sitnicki77Indywidualny lubuskieabs
 
 
 
M45 (30/30)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1102Marcin Krasuski72OK! Sport, Warszawa33:29
2129Remigiusz Nowak72KS Hades, Poznań36:44
3106Rafał Wójcik72HKS Azymut, Mochy38:29
4114Krzysztof Banach74UMKS ORKAN, Ostróda39:47
5115Krystian Sędłak73OK! Sport, Warszawa40:12
6124Krzysztof Mol75HKS Azymut, Mochy40:47
7341Jarosław Krzyżostanek73UKS Grom, Sokolniki41:52
8105remo madella71REM MAPS43:49
9144Julian Birkinshaw64TVOC43:52
10118Marek Filipiak73KS Hades, Poznań44:08
11101Mirosław Dzik71LKS Górzanka, Nawojowa Góra47:27
12117Piotr Wieczorek73Indywidualny Mazowsze48:17
13356Łukasz Radomyski75PKO Harpagan, Gdańsk49:00
14121Karol Kalsztein74PKO Harpagan, Gdańsk52:43
15107Bartłomiej Krasuski70Stowarzyszenie Team 360 stopni53:16
16128Tomasz Kowal7512BZ55:03
17111Wojciech Serocki75UMKS, Kwidzyn56:15
17109Krzysztof Wojtczak72CSWIiChem Wrocław56:15
19116Arkadiusz Dargacz74PKO Harpagan, Gdańsk58:18
20127Krzysztof Pacyna73UKS Energetyk, Dychów59:30
21125Victor Mikhaylov73Odessa Team1:00:17
22122Grzegorz Wójcik74WKS Wawel, Kraków1:10:17
23108Grzegorz Doliński72BKS Wataha, Warszawa1:12:34
24112Dariusz Lemańczyk73PKO Harpagan, Gdańsk1:13:39
25120Cezary Stroiński74HKS Azymut, Mochy1:15:34
26342Paweł Lisiak74UKS Orientuś, Łódź1:15:54
27103Dariusz Jachna73UMKS ORKAN, Ostróda1:22:15
28126Krzysztof Ciborowski7015.GBZ1:26:42
 
130Maciej Gostkiewicz74UMKS, Kwidzynabs
110Paweł Wiliwis7514 pppanc Suwałkiabs
 
 
 
M50 (10/10)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1136Tomasz Michalak69UNTS, Warszawa33:52
2134Artur Staszak70UNTS, Warszawa35:11
3138Adam Pesta69UKS Azymut 45, Gdynia35:47
4139Adam Witkowski70UKS Azymut 45, Gdynia35:59
5137Jarosław Bartczak68UMKS ORKAN, Ostróda37:04
6343Paweł Zieliński68KS Hades, Poznań43:00
7135Tomasz Muller68UMKS, Kwidzyn47:30
8131Romuald Wysocki68MKS MOS, Wrocław50:16
9132Grzegorz GRAJEK702 pułk inżynieryjny Inowrocław59:01
10133Marek Słoński69Kadra Małopolski1:00:01
 
 
 
M55 (11/11)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1148Paweł Morawski62Indywidualni Pomorskie32:16
2142Pesho Hedberg62Lunds OK32:47
3140Piotr Młynarczyk64UKS Orientuś, Łódź36:17
4143Włodzimierz Dyzio61Kadra Małopolski37:48
5150Dariusz Bączek65UKS Technik, Ruciane-Nida41:41
6146Piotr Niessner63WKS Wawel, Kraków42:45
7141Krzysztof Kraśniewski61UMKS ORKAN, Ostróda46:35
8145Piotr Janowski65KS Spójnia, Warszawa1:05:10
9330ANDRZEJ ŁUGOM641 BLog1:10:38
10149André Feldmann65Kaulsdorfer OLV Berlin1:23:32
 
pk396Michał MotałaUKS Siódemka Rumia32:58
 
 
 
M60 (12/12)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1162Bogdan Lech60UMKS ORKAN, Ostróda34:30
2155Andrzej Krochmal56KS Spójnia, Warszawa39:59
3154Jerzy Kryjomski58Kadra Małopolski40:02
4152Jacek Kret57LKS Górzanka, Nawojowa Góra43:44
5157Marek Mikielski60UMKS ORKAN, Ostróda48:28
6158Piotr Morawski59indywidualnie49:05
7153Andrzej Olech59PKO Harpagan, Gdańsk53:33
8151Zbigniew Mądrzyński56UMKS, Kwidzyn58:18
9156Waldemar Fijor58MKS Skarmat1:01:24
10161Wacław Czerkawski60UKS Sparta, Czyżowice1:12:53
 
160Leszek Andrzejewski59UKS Azymut 45, Gdyniankl
159Tomasz Sikora58indywidualnieabs
 
 
 
M65 (9/9)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1167Urban Larsson55OK Gipen33:53
2170Helmut Hartelt51SSV Planeta Radebeul33:56
3169Romuald Miszewski54Indywidualni Pomorskie36:11
4171Janusz Bohaczek52UMKS ORKAN, Ostróda37:58
5165Bogdan Świerczyński53KOS Modrzew, Skwierzyna40:29
6163Tadeusz Mientki52UMKS ORKAN, Ostróda42:23
7168Zbigniew Łuński52UMKS ORKAN, Ostróda43:48
8172Marek Szczepański54UKS Technik, Ruciane-Nida44:50
9164Janusz Olbrycht55Indywidualny Mazowsze50:20
 
 
 
M70 (7/7)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1173Władysław Faltyński49WKS Grunwald, Poznań33:46
2178Stanisław Wasilewski46PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz37:49
3174Henryk Woźniak48UMKS ORKAN, Ostróda50:51
4179Tadeusz Patejko48KS Spójnia, Warszawa53:21
5176Jerzy Wojtyła48UMKS ORKAN, Ostróda1:00:20
 
175Władysław Wołochowicz47KOS BnO, Szczecinabs
177Henryk Gliński50KS Artemis, Wrocławabs
 
 
 
M75 (2/2)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1181Edward Pokora44UMKS, Kwidzyn41:58
2180Udo Schindler42SSV Planeta Radebeul49:41
 
 
 
M80 (1/1)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1182Edward Czabański39Indywidualni Pomorskie1:13:34
 
 
 
OPEN 1 (10/12)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1316Małgorzata Lubkiewicz86Kadra Małopolski42:20
2315Marcin Wiśniewski76UKS Azymut, Pabianice54:49
3319Marcin Krawczyk83UKS Azymut, Pabianice1:07:10
4320Dorota Chwiejczak74indywidualnie1:08:37
5389Daniel DawidowskiUKS Siódemka Rumia1:09:52
6388Natalia DawidowskaUKS Siódemka Rumia1:10:20
7317Ania Moszkowicz05Kadra Małopolski1:10:51
8318Hieronim Fiedorowicz04UKS Traper, Złocieniec1:19:05
9362Sylwia Zielińska73KS Hades, Poznań1:34:33
10366Agnieszka PułczyńskaWKS Wawel, Kraków1:54:50
 
 
 
OPEN 2 (6/6)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1324Sławek Mirowski79CSWIiChem Wrocław52:21
2323Zofia Kosińska80Kadra Małopolski1:00:21
3322Michał Biskupski76Kadra Małopolski1:26:32
4391Roger SikoraPKO Harpagan, Gdańsk1:27:05
5321Mariusz Daruk86indywidualnie Warszawa1:36:37
6359Joanna Kierlin - Serocka75UMKS, Kwidzyn2:22:40
 
 
 
W10 (6/6)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1231Hanna Pabich11UKS Azymut, Pabianice15:52
2228Julia Hebda10Kadra Małopolski17:21
3232Małgorzata Biskupska10Kadra Małopolski21:19
4230Michalina Wysocka10MKS MOS, Wrocław22:33
5229Julia Rychłowska10Kadra Małopolski22:36
6227Blanka Breksa10Kadra Małopolski24:35
 
 
 
W12 (9/9)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1221Yelyzaveta Ollinyk08Kadra Małopolski19:48
2217Julia Moszkowicz08Kadra Małopolski21:22
3219Jaśmina Olejnik08Kadra Małopolski23:48
4218Julia Biskupska08Kadra Małopolski25:16
5220Gabrysia Podgórska09Kadra Małopolski27:07
6224Julia Staniec08MKS MOS, Wrocław36:44
7223Zofia Nowak08KS Hades, Poznań36:57
8225Antonina Rokita08PKO Harpagan, Gdańsk40:43
9226Alicja Trzasko08PKO Harpagan, Gdańsk1:25:53
 
 
 
W14 (12/12)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1207Pola Niessner07Kadra Małopolski19:48
2210Antonina Słońska07Kadra Małopolski21:47
3214Marika Kozuń06UKS Azymut, Pabianice28:25
4344Milena Cegiełka06UKS GOK, Galewice30:29
5216Magdalena Janiak07UKS Azymut, Pabianice33:13
6211Marta Podgórska07Kadra Małopolski36:45
7215Julia Łącka07UKS OSiR, Góra Kalwaria37:02
8212Julia Goszcz06UKS Azymut, Pabianice38:58
9209Weronika Owsianka07Kadra Małopolski43:47
10381Martyna TrzebiatowskaUKS Siódemka Rumia54:44
 
208Milena Hałucha07Kadra Małopolskinkl
345Oliwia Żuczkowska07UKS GOK, Galewicenkl
 
 
 
W16 (13/13)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1203Iga Muller05UMKS, Kwidzyn31:01
2200Maja Lamparska05Kadra Małopolski33:10
3205Natalia Kurtycz05Kadra Małopolski37:29
4206Jowita Pudełek05Kadra Małopolski39:29
5347Partycja Krzyżostanek05UKS Grom, Sokolniki41:14
6199Marta Michno05Kadra Małopolski43:06
7201Hanna Pułczyńska05Kadra Małopolski46:47
8365Patrycja JanikUKS GOK, Galewice52:16
9346Emilia Domagała05UKS Grom, Sokolniki54:16
10204Julia Dolińska04BKS Wataha, Warszawa54:44
11377Anna MelzerUKS Siódemka Rumia58:24
12348Maria Ligocka05UKS Technik, Ruciane-Nida1:05:54
 
202Wiktoria Owsianka05Kadra Małopolskiabs
 
 
 
W18 (6/6)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1195Zofia Słońska02Kadra Małopolski35:47
2197Adrianna Filipiak03KS Hades, Poznań42:42
3198Zofia Wrześniak03BKS Wataha, Warszawa50:23
4194Natalia Wójcik02WKS Wawel, Kraków52:08
5193Zuzanna Dolińska03BKS Wataha, Warszawa54:57
 
372Magdalena RutkowskaUKS Siódemka Rumiankl
 
 
 
W20 (5/5)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1191Magdalena Topór01Kadra Małopolski41:34
2192Michalina Pudełek00LKS Górzanka, Nawojowa Góra41:58
3351Małgorzata BączekKadra Małopolski52:33
4378Zofia MelzerUKS Siódemka Rumia58:29
 
382Aleksandra BieleckaUKS Siódemka Rumiankl
 
 
 
W21E (10/10)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1188Maria Pabich82UKS Azymut, Pabianice50:35
2184Kamila Lubak91CSWIiChem Wrocław51:17
3189Marlena Wieleba88PKO Harpagan, Gdańsk54:16
4185Justyna Panaszek8910BKPanc55:17
5190Martyna Miśkiewicz89UKS Siódemka Rumia58:38
6186Anna Korczyc92Indywidualny Dolnośląskie59:53
7187Barbara Hoffmann91KS Hades, Poznań1:03:17
8395Ewelina ZamojskaUKS Siódemka Rumia1:05:07
 
pk384Oliwia KreftUKS Siódemka Rumiaabs
pk383Natalia DawidowskaUKS Siódemka Rumiaabs
 
 
 
W21S (14/14)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1288Małgorzata Biniecka87UKS Azymut, Pabianice43:36
2286Patrycja Patejko88KS Spójnia, Warszawa47:05
3290Agnieszka Kocińska87OK! Sport, Warszawa49:41
4295Natalia Gruchala96PKO Harpagan, Gdańsk54:02
5283Honorata Zając865 Batalion Dowodzenia1:00:10
6294Dominika Bąkowska92PKO Harpagan, Gdańsk1:02:48
7291Alicja Grochowalska03UKS Azymut, Pabianice1:07:34
8349Anna Peksa9112BZ1:22:29
9293Aleksandra Bączek942 pułk inżynieryjny Inowrocław1:26:30
10289Paulina Grabowska87Stayfit Giżycko1:38:54
 
284Izabela Dudek95PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maznkl
292Paulina Lisowska9010BKPancnkl
296Sylwia Całka872. ORel Przasnysznkl
287Katarzyna Bugaj98Kadra Małopolskiabs
 
 
 
W35 (13/13)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1368Barbara BączekWKS Wawel, Kraków37:10
2240Ewa Wołek68UNTS, Warszawa40:51
3385Agnieszka PorzyczUKS Siódemka Rumia42:14
4380Iza RatajczakUKS Siódemka Rumia44:12
5233Agata Kulicka75Skierniewickie Stowarzyszenie46:37
6235Aneta Bańska-Bodziona79Indywidualny Dolnośląskie46:40
7237Agnieszka Alabrudzińska8512BZ50:51
8242Natalia Dzika8315.GBZ55:18
9350Katarzyna Dybka12BZ1:03:24
10236Katarzyna Gawron82Kadra Małopolski1:06:20
11239Elżbieta Kuźma84BKS Wataha, Warszawa1:23:52
12241Magdalena Machowska- Łącka83UKS OSiR, Góra Kalwaria2:11:37
 
pk374Joanna DominikUKS Siódemka Rumia1:29:51
 
 
 
W40 (8/9)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1244Agnieszka Margol-Szuwara801 bdm Dęblin54:59
2249Justyna Zbroja-Nowak80KS Hades, Poznań56:24
3250Elżbieta Golinowska80HKS Azymut, Mochy56:55
4245Anna Karnia-Biskupska80Kadra Małopolski58:14
5248Bogusława Słońska76WKS Wawel, Kraków1:15:30
6251Monika Górniak818.batalion radiotechniczny1:27:37
 
246Gabrysia Buzek79Kadra Małopolskinkl
243Ewa Ukleja80UKS Azymut 45, Gdyniaabs
 
 
 
W45 (9/9)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1253Beata Nowak73UKS Azymut 45, Gdynia38:19
2258Katarzyna Konc75UKS Azymut, Pabianice43:49
3260Joanna Wysocka71WKS Śląsk, Wrocław46:09
4255Agnieszka Deptulska71UNTS, Warszawa51:47
5259Karina Daniluk72BKS Wataha, Warszawa1:01:57
6252Agnieszka Filipiak75KS Hades, Poznań1:02:37
7257Aleksandra Lemańczyk73PKO Harpagan, Gdańsk1:06:23
8360Aleksandra Perfikowska74UMKS, Kwidzyn1:08:38
 
256Urszula Trykozko69Stowarzyszenie Team 360 stopniabs
 
 
 
W50 (4/4)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1264Irena Morawska62Indywidualni Pomorskie48:17
2263Izabela Witkowska70UKS Azymut 45, Gdynia55:19
3261Teresa Bugaj68Kadra Małopolski59:34
4262Anna Dyzio68Kadra Małopolski1:20:34
 
 
 
W55 (2/2)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1265Ingela Andersson63Lunds OK43:03
2266Urszula Czerkawska62UKS Sparta, Czyżowice52:21
 
 
 
W60 (4/4)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1267Halina Biziuk57UMKS ORKAN, Ostróda53:21
2269Danuta Mikielska59UMKS ORKAN, Ostróda1:10:39
3270Regina Łuńska56UMKS ORKAN, Ostróda1:25:29
 
268Anna Olbrycht56Indywidualny Mazowszenkl
 
 
 
W65 (3/3)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1273Małgorzata Czabańska52Indywidualni Pomorskie48:55
2271Ewa Lewoń55UMKS ORKAN, Ostróda58:17
 
272Krystyna Galicz51BKS Wataha, Warszawankl
 
 
 
W80 (1/1)Status: 17:08
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1274Sue Birkinshaw37MDOC51:23