Orienteering Baltic Cup 2011Cz 2011-05-19 23:16
Lista startowa wg kategorii - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2011

 
10N (5)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
5349950Zuzanna MoskalG14 UKS Siódemka0:00
885236275Grzegorz NowakG17 UKS Azymut 450:00
4330986Edvin Mansson02Växjö OK0:00
1418957Max BlankG14 UKS Siódemka0:00
2418314Zuzanna Kmieć03Z06 UKS Traper0:00
 
 
10R (8)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
886405901Anna NowakG17 UKS Azymut 450:00
10413398Kamil+ 1 Banach01N61 UMKS Orkan1:00
11249945Maria Nowak03P69 WKS Grunwald1:00
13908561Hugo Ericsson03Växjö OK1:00
7349931Polina Naugolnova06Kaliningrad1:00
6349945Tuukka Pekkala04Espoon Suunta1:00
9301350Jakub Łącki06W81 UKS OSiR1:00
8332635Jan Antonowicz05W87 UNTS1:00
 
 
M-10 (12)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
23418312Daniel Bałdyga03Z06 UKS Traper5:00
24427888Leo Johansson01OK Kolmarden6:00
20346815Bartosz Smyk02Z06 UKS Traper7:00
22306552Fredrik Glännefors02Söders SOL Tyresö8:00
25418316Daniel Hapka01Z06 UKS Traper9:00
19500162Allan Hedberg01Lunds OK10:00
21418317Dominik Łaszkiewicz01Z06 UKS Traper11:00
14886678Michał Pierzchała01W87 UNTS12:00
16426800Arvid Westerberg01OK Kolmarden13:00
18421418Erik Thoresson02Andrarums OK14:00
15423347Jonas Ihreskog00Gotlands Bro OK15:00
17412394Marcel Kajzer01PUKS Młode Orły16:00
 
 
M-12 (16)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
30962713Isac Ericsson00Växjö OK105:00
28418979Kuba Kuźba00G14 UKS Siódemka106:00
31889170Piotr Klimkowski99P40 LKO107:00
39412204Mateusz Tadejewski99N61 UMKS Orkan108:00
37418965Szymon MelzerG14 UKS Siódemka109:00
33339273Maciej Ubfal00E75 UKS Orientuś110:00
859435238Bartłomiej JanowskiW88 WKS Gwardia111:00
36991612Albin Mansson99Växjö OK112:00
34418982Bartłomiej OgdowskiG14 UKS Siódemka113:00
26413373Jakub Michałowski99N61 UMKS Orkan114:00
32339272Jakub Pietek00E75 UKS Orientuś115:00
38418319Bartek Babiak00Z06 UKS Traper116:00
27412420Gracjan Cupryś99P58 HKS Azymut117:00
35418973Grzegorz ŻurekG14 UKS Siódemka118:00
29332589Tomasz Choroś00W97 UKS Saper119:00
876339280Maciej JasińskiE75 UKS Orientuś120:00
 
 
M-14 (38)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
860888962Fryderyk PryjmaW88 WKS Gwardia89:00
712016285Szymon Sosenko98D91 MKS MOS90:00
57423088Marek Firlej98P58 HKS Azymut91:00
47970504Ville Johansson97OK Kolmarden92:00
62418323Piotr Wnukowski98Z06 UKS Traper93:00
54886668Jerzy Urbaniak98W88 WKS Gwardia94:00
65418703Grzegorz Siess98E71 UKS Azymut95:00
55886329Filip Wacyk97K30 WKS Wawel96:00
63345982Maciej Myszkowski98W81 UKS OSiR97:00
73997824Eryk Pauch97P58 HKS Azymut98:00
44886340Jan Baran97K30 WKS Wawel99:00
582007554Maciej Lucerski97D93 MKS Paulinum100:00
742016291Mateusz Lubak98D91 MKS MOS101:00
52887411Aleksander Tarnowski97L45 MKS Start102:00
49418710Jakub Morawski99E71 UKS Azymut103:00
68412177Kornel Szymański97D93 MKS Paulinum104:00
752016290Marcin Gajdamowicz97D91 MKS MOS105:00
70351550Jonatan Porle97Växjö OK106:00
42886338Paweł Kustosz98K30 WKS Wawel107:00
50339288Mateusz Świech98E75 UKS Orientuś108:00
46430922Rafał Kluska98C32 MKS Skarmat109:00
72338902Amadeusz Stankiewicz97D93 MKS Paulinum110:00
41418919Mateusz Socik98G14 UKS Siódemka111:00
66430908Karol Węgrzyn97L01 UKS Azymut Siedliska112:00
51886348Kamil Legięć97K48 KS Kościelec Chrzanów113:00
69430907Jakub Węgrzyn98L01 UKS Azymut Siedliska114:00
48972552Amadeus Hansson97Gotlands Bro OK115:00
56553473Jakub Garstka98P35 UKS Arkady116:00
45887007Marcin Biederman98K30 WKS Wawel117:00
40886306Mateusz Boguszewski97G14 UKS Siódemka118:00
612016293Damian Becmer97D91 MKS MOS119:00
64349933Paweł Grzybek97G14 UKS Siódemka120:00
59346811Jakub Sawościanik98Z06 UKS Traper121:00
53412129Maciej Borkowski98W88 WKS Gwardia122:00
67412118Michał Kwiatkowski97PUKS Młode Orły123:00
43418711Jakub Kisielewicz99E71 UKS Azymut124:00
60899024Michał Wołowczyk97W87 UNTS125:00
882Karol DamaszkeG14 UKS Siódemka126:00
 
 
M-16 (59)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
82346802Sebastian Konarzewski95W81 UKS OSiR47:00
95412269Szymon Smektała96P40 LKO48:00
128430937Szymon Kłoczek95L01 UKS Azymut Siedliska49:00
101418962Daniel Sałajczyk96W81 UKS OSiR50:00
855412578Adam JaubowskiUOLKA Ostrów Mazowiecka51:00
94886659Radosław Piotrowski96G17 UKS Azymut 4552:00
92887252Mateusz Ciekański95E71 UKS Azymut53:00
113430938Kamil Jaszak95L01 UKS Azymut Siedliska54:00
100899029Krzysztof Wołowczyk95W87 UNTS55:00
109887247Krzysztof Rzeńca96E75 UKS Orientuś56:00
1102016192Krzysztof Hałas96P35 UKS Arkady57:00
96997887Szymon Kaczmarek95P58 HKS Azymut58:00
107349944Grzegorz Skwierawski95G14 UKS Siódemka59:00
84237176Ilya Temnikov95Kaliningrad60:00
131502203Paweł Zamojski95G14 UKS Siódemka61:00
857219192Kacper MaliszewskiUOLKA Ostrów Mazowiecka62:00
97887015Bartosz Szuryga95L45 MKS Start63:00
130895248Sebastian Socik96G14 UKS Siódemka64:00
105887418Michał Siwiec95L45 MKS Start65:00
102338299Marek Rosochacki96W81 UKS OSiR66:00
762016191Kamil Szymczak96P35 UKS Arkady67:00
90886647Mateusz Dzioba95D93 MKS Paulinum68:00
114430912Michał Rycaj95L01 UKS Azymut Siedliska69:00
79960108Oskar Leinonen96OK Kolmarden70:00
117430936Wojciech Tłuczek96L01 UKS Azymut Siedliska71:00
122961810Johan Eklund96Växjö OK72:00
129886336Adam Kania96K30 WKS Wawel73:00
103886697Maciej Nowak97D93 MKS Paulinum74:00
89412270Tomasz Baksalary96P40 LKO75:00
93889183Mateusz Podsiadły95D95 WKS Śląsk76:00
121801050Evertsson Albin96Växjö OK77:00
124412119Kamil Olkowicz96PUKS Młode Orły78:00
83886698Krzysztof Hołub95D93 MKS Paulinum79:00
77886313Patryk Marszałek95R22 UKS Azymut80:00
118430926Maciej Chabros95L01 UKS Azymut Siedliska81:00
1152023848Filip Prasał96PUKS Młode Orły82:00
127502210Marek Skorupa96K30 WKS Wawel83:00
120433686Martin Karlsson96Växjö OK84:00
126895252Łukasz Wiśniewski96G14 UKS Siódemka85:00
86553464Adrian Szostak95P35 UKS Arkady86:00
125418325Adrian Chrubczyński96Z06 UKS Traper87:00
99346830Patryk Powichrowski95W81 UKS OSiR88:00
85553472Karol Zimny96P35 UKS Arkady89:00
91412299Michał Kumolka95P40 LKO90:00
108887249Szymon Pałka96E75 UKS Orientuś91:00
81332599Filip Odolecki96W97 UKS Saper92:00
116961313Henrik Eklund96Växjö OK93:00
111950831Henrik Hakansson95OK Kolmarden94:00
87553465Mikołaj Pawłowski95P35 UKS Arkady95:00
119435243Mateusz Janowski96W88 WKS Gwardia96:00
80895232Przemysław Kaczocha96P35 UKS Arkady97:00
112423074Miłosz Kalitka95P58 HKS Azymut98:00
123300682Grzegorz Knober95W88 WKS Gwardia99:00
98338297Mateusz Baranowski95W81 UKS OSiR100:00
104887224Patryk Marciniak95E71 UKS Azymut101:00
106412271Paweł Słomiński96P40 LKO102:00
78899030Kamil Anc95W87 UNTS103:00
88426798Dag Hultberg95OK Kolmarden104:00
873895237Michał Garbacik95K30 WKS Wawel105:00
 
 
M-18 (32)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1392023845Adam Szmulkowski93PUKS Młode Orły84:00
853349938Marcin RosińskiUOLKA Ostrów Mazowiecka85:00
1382007556Wojciech Dudek94PUKS Młode Orły86:00
1611394897Mikołaj Grabiec93P58 HKS Azymut87:00
1522017903Marcin Swęda93W97 UKS Saper88:00
134219178Mikołaj Pochopień94D78 WKS Oleśniczanka89:00
162412001Maciej Bartczak94N61 UMKS Orkan90:00
159887237Krzysztof Jeż94E75 UKS Orientuś91:00
149412256Kamil Gęstwicki94N61 UMKS Orkan92:00
133412378Grzegorz Garbuliński94PUKS Młode Orły93:00
854219186Karol CzarkowskiUOLKA Ostrów Mazowiecka94:00
156895238Marcin Pichowski94G14 UKS Siódemka95:00
1432018699Joachim Iwaszczyszyn94D95 WKS Śląsk96:00
8662007557Tadeusz MatyjaD93 MKS Paulinum97:00
148412247Damian Gęstwicki93N61 UMKS Orkan98:00
1412016462Piotr Ostój94D95 WKS Śląsk99:00
142412421Jacek Galla93P58 HKS Azymut100:00
144300681Maciej Stępień93W81 UKS OSiR101:00
135887245Witold Jasiński94E75 UKS Orientuś102:00
150553462Michał KruczkowskiZ06 UKS Traper103:00
160887251Michał Kordala94E75 UKS Orientuś104:00
1471391135Paweł Lipieński93G14 UKS Siódemka105:00
145412163Marek Uściński93W81 UKS OSiR106:00
1512023859Igor Majewski93W88 WKS Gwardia107:00
1402023858Jakub Prasał93PUKS Młode Orły108:00
1462023846Bartłomiej Nowak93W88 WKS Gwardia109:00
867219189Kacper OżarskiD93 MKS Paulinum110:00
1372023842Rafał Owczarek93W81 UKS OSiR111:00
157553461Bartosz Macul93Z06 UKS Traper112:00
154886344Mateusz NiedbaŁa94K48 KS Kościelec Chrzanów113:00
136349935Szymon Płaneta94D78 WKS Oleśniczanka114:00
8752007558Kacper Klimkiewicz93D93 MKS Paulinum179:00
 
 
M-21A (9)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
165741208Anders Persson74Växjö OK80:00
865332584Krystian KwiatkowskiW97 UKS Saper81:00
164850329Klas Johansson85Växjö OK82:00
168219170Jarosław Teresiński82D78 WKS Oleśniczanka83:00
16315938Daniel Straat77Växjö OK84:00
1671431999Przemysław Hajdas80D95 WKS Śląsk85:00
17016045Roland Persson81Kalmar OK86:00
169301332Łukasz Łącki82W81 UKS OSiR87:00
171339275Mateusz Połomski92E75 UKS Orientuś88:00
 
 
M-21E (74)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
183501146Łukasz Nowacki86P69 WKS Grunwald10:00
220886310Tomasz Pabich82E71 UKS Azymut11:00
193210489Nicola Manzoni91ITA-national team12:00
213500664Jacek Kowalczyk84G17 UKS Azymut 4513:00
2111601688Giacomo ZagonelITA-national team14:00
175505001Piotr Paszyński81E75 UKS Orientuś15:00
195412401Damian Rychły92P58 HKS Azymut16:00
2261601492Yannick Michiels91Belgium Junior Team17:00
225886653Jaslav Pazuhkh90R22 UKS Azymut18:00
198895235Łukasz Charuba90E75 UKS Orientuś19:00
191887216Mariusz Pabich88E71 UKS Azymut20:00
2231006354Eskil Kinneberg92Raumar orientering21:00
246101Libor ZridkaveselyAustrian Team22:00
201886699Damian Dutkiewicz77D93 MKS Paulinum23:00
205504415Maciej Jasiński89D95 WKS Śląsk24:00
177wakat wakatwakat25:00
200504052Wojciech Dwojak81D95 WKS Śląsk26:00
207782025Hakan Eriksson61Malungs OK27:00
2091390140Fabio Marsoner91ITA-national team28:00
245655555Philipp SchielAustrian Team29:00
208842653Mateusz Wensław87G17 UKS Azymut 4530:00
235997868Lucas Basset91FRENCH JUNIOR TEAM31:00
189206329Aliaksei Tomashau81Vityaz32:00
221590759Rémi Dubois92FRENCH JUNIOR TEAM33:00
202997823Marek Galla87P58 HKS Azymut34:00
242920607Lukas ScharnaglAustrian Team35:00
184553471Bartosz Pawlak90P69 WKS Grunwald36:00
214500662Maciej Hewelt90G17 UKS Azymut 4537:00
244770007Robert MerlAustrian Team38:00
869671991Ivar LundanesFrol IF39:00
173895246Sebastian Markowiak92E75 UKS Orientuś40:00
1782007559Łukasz Mostek91D93 MKS Paulinum41:00
231886651Piotr Kruk89R22 UKS Azymut42:00
251558855Manuel GassnerAustrian Team43:00
218339286Jakub Zieliński91E75 UKS Orientuś44:00
2341009622Olivier Blanc-Tranchand92FRENCH JUNIOR TEAM45:00
247412450Markku Elo92Laitilan Jyske46:00
217336758Jan ZhanalAustrian Team47:00
181895236Kamil Student87E75 UKS Orientuś48:00
250890401Andreas Liljegren89Gotlands Bro OK49:00
239506978Janis Tamužs91Latvian Junior Team50:00
1871390882Marcin Gappa92G14 UKS Siódemka51:00
228886307Marcin Leśnicki91R22 UKS Azymut52:00
188501144Robert Banach74P69 WKS Grunwald53:00
2241601491Toon Melis92Belgium Junior Team54:00
241886327Tomasz Lubkiewicz87K30 WKS Wawel55:00
215830000Henrik Laas83IFK Göteborg56:00
2271601493Michaël Van baelen92Belgium Junior Team57:00
216505094Mateusz Hoffmann91P40 LKO58:00
185339279Marcin Fastyn86E75 UKS Orientuś59:00
243504407Wojciech Pachnik91D23 UKS Tukan Iwiny60:00
197502257Kostyantyn Mayasov83D95 WKS Śląsk61:00
233842658Tadeusz Piłkowski90OK!Sport62:00
174503391Ivano BettegaITA-national team63:00
237553477Paweł Tadejewski79N61 UMKS Orkan64:00
23612634Gabriel Bengtsson81Stigmännen Karlshamns OK65:00
248690207Mats Röjgard69OK Kolmarden66:00
2291590720Philippe Joly93FRENCH JUNIOR TEAM67:00
199504042Wojciech Kowalski82D95 WKS Śląsk68:00
194842651Marcin Richert79G17 UKS Azymut 4569:00
196997889Franciszek Galla89P58 HKS Azymut70:00
192842652Kamil Włodarczyk87G17 UKS Azymut 4571:00
212500665Jacek Nowak76G17 UKS Azymut 4573:00
249505127Marek Wojnowicz92D23 UKS Tukan Iwiny74:00
180887235Łukasz Gryzio88E71 UKS Azymut75:00
182886319Bartłomiej Pyra79D95 WKS Śląsk76:00
172770310Per-henrik Lenander77Växjö OK77:00
22210299Jakob Bengtsson78Stigmännen Karlshamns OK78:00
204504030Aleksander Bernaciak83D95 WKS Śląsk79:00
238505097Mateusz Anc91W87 UNTS80:00
240503800Karlis Baltacis92Latvian Junior Team81:00
186501145Dawid Stefański89P69 WKS Grunwald82:00
176339276Maciej Michalik91E75 UKS Orientuś83:00
870219182Yngve Skogstad91Frol IF178:00
 
 
M-35 (9)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
259244699Carl Svensson74Växjö OK120:00
256895239Karol Gmur76P35 UKS Arkady121:00
2571302004Pavel Voylochnikov75Kaliningrad122:00
252501141Remigiusz Nowak72P69 WKS Grunwald123:00
258413383Krzysztof Banach74N61 UMKS Orkan124:00
260887408Piotr Renc75L45 MKS Start125:00
2531005110Aleksandr Karachev76Kaliningrad126:00
255807788Jouni Pekkala72Espoon Suunta127:00
254219181Rafał Jasiński72G00 Indywidualni Pomorski128:00
 
 
M-40 (25)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2802016294Marcin Szczygieł71D91 MKS MOS103:00
268427890Hans Persson65OK Kolmarden104:00
273616999Tobias Borger70Kalmar OK105:00
264670518Conny Thoresson67Andrarums OK106:00
277423450Magnus Johansson67OK Kolmarden107:00
272249923Paweł Zieliński68P69 WKS Grunwald108:00
275430903Wojciech Kluska68C32 MKS Skarmat109:00
261887253Jacek Olas69E75 UKS Orientuś110:00
262887413Hubert Szuryga68L45 MKS Start111:00
26712178Mikael Westerberg67OK Kolmarden112:00
27015980Magnus Ericsson70Växjö OK113:00
281332638Jarosław Popowski69W87 UNTS114:00
852412196Arkadiusz RosińskiUOLKA Ostrów Mazowiecka115:00
276691030Dennis Persson69Växjö OK116:00
861670819Krzysztof UrbaniakW88 WKS Gwardia117:00
265887093Jaros Bartczak68N61 UMKS Orkan118:00
2661010100Piotr Cych68D95 WKS Śląsk119:00
282690505Piotr Ratajczak69N61 UMKS Orkan120:00
263430398Piotr Chabros70L01 UKS Azymut Siedliska121:00
279412111Krzysztof Wrzesiński68D95 WKS Śląsk122:00
27815967Magnus Mansson67Växjö OK123:00
271887409Waldemar Sikora71L45 MKS Start124:00
274505098Kalikst Sobczyński71D95 WKS Śląsk125:00
269332597Andrzej Krupiński69W97 UKS Saper126:00
881GapińskiW88 WKS Gwardia127:00
 
 
M-45 (18)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
288349934Jussi Elo62Laitilan Jyske85:00
2971393090Marek Wołowczyk63W87 UNTS86:00
285219190Mika Lammi62Laitilan Jyske87:00
302505099Adam Dutkowski63P35 UKS Arkady88:00
2911000000Peter Hedberg62Lunds OK89:00
299412372Wojciech Pędowski64S00 Indywidualni Śląski90:00
28441731Magnus Ihreskog62Gotlands Bro OK91:00
293346001Józef Kłos63E71 UKS Azymut92:00
286219174Erkki Pirilä66Laitilan Jyske93:00
298886356Witold Sochacki64K31 UKS Patria, Szkoła P94:00
29415964Magnus Porle64Växjö OK95:00
296887427Mirosław Tarnowski64L45 MKS Start96:00
301229635Magnus AxelssonSträngnäs-Malmby OK97:00
283620104John Eriksson62Växjö OK98:00
287423364Peter Berggren64OK Kolmarden99:00
295262713Hakan Östergren62Växjö OK100:00
292504031Remigiusz Widziewicz66D95 WKS Śląsk101:00
300500661Paweł Morawski62G17 UKS Azymut 45102:00
 
 
M-50 (22)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
314895243Włodzimierz Dyzio61K30 WKS Wawel102:00
304413371Krzysztof Kraśniewski61N61 UMKS Orkan103:00
310412238Tadeusz Wróblewski58OK!Sport104:00
306242010Robert Hakansson57OK Kolmarden105:00
312412440Wiktor Malinowski58E17 MKS Metalowiec106:00
315886655Jerzy Porzycz61G17 UKS Azymut 45107:00
322504401Andrzej Olech59L45 MKS Start108:00
308413372Bogdan Lech60N61 UMKS Orkan109:00
303333203Boris Krylov57Kaliningrad110:00
309413379Marek Mikielski60N61 UMKS Orkan111:00
3071300784Gert Georgii60Odessa112:00
3252300501Victor Mirochnichenko57Kaliningrad113:00
321219564Mariusz Kaliszewski59G27 GKS Luzino114:00
317886347Jerzy Kryjomski58K48 KS Kościelec Chrzanów115:00
316886667Leszek Andrzejewski59G17 UKS Azymut 45116:00
318435239Wacław Czerkawski60S22 MUKS Gliwice117:00
323339287Krzysztof Lewandowski58E75 UKS Orientuś118:00
324219555Wiesław Szmidtka61G27 GKS Luzino119:00
305213822Ingemar Jansson Haverstad58Lierbygda O-lag120:00
319887424Mirosław Rogala57L45 MKS Start121:00
311418961Władysław Machowski59W81 UKS OSiR122:00
31310035Bengt Schwartz58OK Kolmarden123:00
 
 
M-55 (29)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
349413395Zbigniew Łuński52N61 UMKS Orkan73:00
331427592Bogdan Świerczyński53F54 KS BnO Modrzew74:00
33416848Lars Eklund56Växjö OK75:00
350413391Tadeusz Mientki52N61 UMKS Orkan76:00
352238349Vladimir Chernykh52Kaliningrad77:00
32842948Anders Malmberg52Kvarnsvedens GOIF OK78:00
34810672Per Nilsson55Stigmännen Karlshamns OK79:00
337418701Jerzy Woźniak56E71 UKS Azymut80:00
330330992Lars-Gunnar Skoog52Växjö OK81:00
335413376Janusz Bohaczek52N61 UMKS Orkan82:00
344504049Aleksander Chułek56G17 UKS Azymut 4583:00
34226614Thomas Nilsson55FK Göingarna84:00
347412128Janusz Olbrycht55W00 Indywidualny Mazowsze85:00
336503502Axel Blomquist52Ooh Aah GBR86:00
351413390Marek Szredel55N61 UMKS Orkan87:00
356888963Romuald Miszewski54G17 UKS Azymut 4588:00
333333206Mikhail Solovev56Kaliningrad89:00
354412258Bolesław Czechowski55N61 UMKS Orkan90:00
34618587Jan Danielsson54Kalmar OK91:00
341238357Viktor Arsentjev54Kaliningrad92:00
340887412Krzysztof Jarecki55L45 MKS Start93:00
3531302002Albert Asylov55Kaliningrad94:00
355339278Józef Paszyński53E75 UKS Orientuś95:00
338413396Bogdan Lewoń55N61 UMKS Orkan96:00
327560619Hakan ForsmanRonneby OK97:00
34514031Torbjörn Olsson53Göteborg Majorna OK98:00
3292300050Sergey Movko55Kaliningrad99:00
3391391133Jerzy Parzewski52W89 KU AZS WAT100:00
32617743Lars Strand55OK Älme101:00
 
 
M-60 (25)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
862881200Tadeusz PatejkoW88 WKS Gwardia39:00
37311824Owe Nilsson49Stigmännen Karlshamns OK50:00
377219570Ryszard Jakielaszek49G27 GKS Luzino51:00
363413388Jerzy Wojtyła48N61 UMKS Orkan52:00
374427591Władysław Wołochowicz47F54 KS BnO Modrzew53:00
370435225Nikolay Toropilin51Kaliningrad54:00
359413375Jan Szepelak50N61 UMKS Orkan55:00
366249572Stig Johansson41Bredaryds SOK56:00
3692013347Rimvydas Kutka47OK Medeina57:00
37518021Bo Sandahl48Gotlands Bro OK58:00
3682300520Valery Bazalenko51Kaliningrad59:00
371887423Jan Kukuryka47L45 MKS Start60:00
37815705Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK61:00
37618014Gunnar Eriksson48Gotlands Bro OK62:00
35731301Jos Houben47Belgium Junior Team63:00
358305977Józef Kmieciński47PUKS Młode Orły64:00
362412179Adam Bogulak48D93 MKS Paulinum65:00
36127924Leif Sandgren47Frosta OK66:00
365413374Henryk Woźniak48N61 UMKS Orkan67:00
360412428Jacenty Łapanowski50W89 KU AZS WAT68:00
379403421Bengt Salomonsson48Skaneslattens OL69:00
37210711Lars-Gunnar Bengtsson48Stigmännen Karlshamns OK70:00
3671601494Juliaan Linten51Belgium Junior Team71:00
36415993Anders Johansson49Växjö OK72:00
880Konrad JanowskiW88 WKS Gwardia74:00
 
 
M-65 (24)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
396540831Jan-Ulf KarlssonMalilla OK25:00
38213910Waste Byström43OK Virdarna26:00
398259408Hans Forsberg43OK Kolmarden27:00
380332600Stanisław Wasilewski46W97 UKS Saper28:00
387554310Sven-Erik Forsell43Lunds OK29:00
40018016Anders Nilsson46Gotlands Bro OK30:00
388351745Toivo Voudinmäki43Mulsjö SOK31:00
38315948Lars-Olof Karlsson44Växjö OK32:00
39715708Jan PahlstorpEmmaboda Verda OK33:00
39912311Leif Sandström46Stigmännen Karlshamns OK34:00
38433683Jan-Ove Hedstig43Växjö OK35:00
38913787Claes Göran Green46Lunds OK36:00
40327256Björn LinnersjöOK Orion37:00
404246750Ake Borger45Ankarsrums OK38:00
38128567Christer Grönblad44Harlovs IF40:00
385355687Krister Sandblad42Växjö OK41:00
386249922Tadeusz Rutkowski46P69 WKS Grunwald42:00
395437499Nils Johannesson43Helsingborgs SOK43:00
39112317Stig Nydahl46Stigmännen Karlshamns OK44:00
39210088Bengt Bergman44Lunds OK45:00
40111800Göran Andersson42Stigmännen Karlshamns OK46:00
3932300507Nikolay Manafov44Kaliningrad47:00
390412004Edward PokoraC32 Skarmat Toruń48:00
39441807Björn Andersson45Gotlands Bro OK49:00
 
 
M-70 (12)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
40554119Kazimierz Dura39D95 WKS Śląsk13:00
409660818Peo Bengstsson33Pan-Kristianstad14:00
41541470Ingemar Svensson39Lunds OK15:00
41027169Lennart Östergren37Växjö OK16:00
406261563Roland Karlsson38Ronneby OK17:00
41428193Hakan Brost40Malmö OK18:00
412240952Bertil Olofsson40Andrarums OK19:00
41336419Sivert Axelsson37Kalmar OK20:00
407444556Owe SvenssonOK Orion21:00
411219125Edward Czabański39G00 Indywidualni Pomorski22:00
40818010Jan Norrby40Gotlands Bro OK23:00
41615998Hagbert Persson41Växjö OK24:00
 
 
M-75 (7)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
417354774Werner Törnblom35Växjö OK6:00
42110079Sedney Hugosson36Lunds OK7:00
42015960Lars-Erik Malmqvist32Växjö OK8:00
42325406Ragnar Collryd35Bredaryds SOK9:00
41827167Johan Jansson34Växjö OK10:00
42254216Ryszard Bykowski36K00 Indywidualni Małopol11:00
419203943Gillis Alm34Växjö OK12:00
 
 
M-80 (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
424412127Mieczysław Zielczyński30A-To-My4:00
868802005Rune IsakssonHelsingborgs SOK5:00
 
 
W-10 (5)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
497418313Daria Zaczkowska02Z06 UKS Traper0:00
850219172Aleksandra RosińskaUOLKA Ostrów Mazowiecka1:00
498418303Agnieszka Radzewicz01Z06 UKS Traper2:00
499229234Maja Porle01Växjö OK3:00
500418301Małgorzata Jarosz01Z06 UKS Traper4:00
 
 
W-12 (27)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
849349948Adriana BagneckaG14 UKS Siódemka17:00
847219177Wiktoria DulasG14 UKS Siódemka18:00
505502202Zuzanna Morawska99G17 UKS Azymut 4519:00
84854147Maja KowalskaG14 UKS Siódemka20:00
510418304Patrycja Borzeska00Z06 UKS Traper21:00
501423087Julia Seidel99P58 HKS Azymut22:00
846219185Anna PaterkaG14 UKS Siódemka23:00
508346812Adrianna Kmieć99Z06 UKS Traper24:00
502889168Agata Szymoniak99P40 LKO25:00
842219183Weronika MokrzyckaG14 UKS Siódemka26:00
511418310Katarzyna Maciejewska99Z06 UKS Traper27:00
863300700Alicja UrbaniakW88 WKS Gwardia28:00
515418307Julia Wójcik00Z06 UKS Traper29:00
509219168Karolina TomońG14 UKS Siódemka30:00
504423361Lisa Berggren99OK Kolmarden31:00
506418308Michalina Maik99Z06 UKS Traper32:00
841219191Oliwia KreftG14 UKS Siódemka33:00
512418306Wiktoria Ingram00Z06 UKS Traper34:00
845219188Kamila KurzaczG14 UKS Siódemka35:00
503438394Maja Hultberg99OK Kolmarden36:00
514339271Agnieszka Proga00E75 UKS Orientuś37:00
843349949Karolina LewczukG14 UKS Siódemka38:00
507418312Katarzyna Sobczak99Z06 UKS Traper39:00
844412195Marlena BojkeG14 UKS Siódemka40:00
864332590Natalia SwędaW97 UKS Saper41:00
513418305Patrycja Chrubczyńska00Z06 UKS Traper42:00
516412198Aleksandra BieleckaG14 UKS Siódemka43:00
 
 
W-14 (42)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
521300638Alicja Gugała98W88 WKS Gwardia44:00
856412197Aleksandra BekUOLKA Ostrów Mazowiecka45:00
551991797Katarzyna Dajewska98P40 LKO46:00
548418713Klaudia Kaczyk97E71 UKS Azymut47:00
554346828Kinga Urbanowicz97W81 UKS OSiR48:00
549249925Zuzanna Kaczmarek97P69 WKS Grunwald49:00
541895231Agnieszka Andrzejewska97G17 UKS Azymut 4550:00
539430373Patrycja Szymoniak87P40 LKO51:00
545249934Wiktoria Klimczak97P69 WKS Grunwald52:00
533997809Patrycja Płatek97W87 UNTS53:00
528412472Zuzanna Wańczyk97PUKS Młode Orły54:00
517423080Maria Grabiec98P58 HKS Azymut55:00
552430917Paulina Bryk98L01 UKS Azymut Siedliska56:00
546249941Karolina Karolak97P69 WKS Grunwald57:00
520412473Zuzanna Lech98E75 UKS Orientuś58:00
5252016288Paulina Mądra98D91 MKS MOS59:00
542349942Elizaveta Vasilyeva98Kaliningrad60:00
535886680Anna Maria Antonowicz98W87 UNTS61:00
540343061Jessica Hallqvist97Malungs OK62:00
523412599Aleksandra Filipowska98E75 UKS Orientuś63:00
526346819Aleksandra Rosochacka97W81 UKS OSiR64:00
543249924Paulina Lewandowska97P69 WKS Grunwald65:00
529219179Alicja BieleckaG14 UKS Siódemka66:00
532412117Dagmara Dominiak97PUKS Młode Orły67:00
5342016289Emilia Zięba98D91 MKS MOS68:00
527418960Klaudia Stankiewicz98W81 UKS OSiR69:00
555412188Marzena Kaźmierczak97E75 UKS Orientuś70:00
524412398Magdalena Szmulkowska97PUKS Młode Orły71:00
5362016286Teresa Sembratowicz98D91 MKS MOS72:00
553418707Kinga Królik99E71 UKS Azymut73:00
550430902Sandra Węgrzyn98L01 UKS Azymut Siedliska74:00
858219171Karolina LendzioszekUOLKA Ostrów Mazowiecka75:00
537343150Tora Westerberg98OK Kolmarden76:00
522423075Zofia Galla98P58 HKS Azymut77:00
538886350Roksana Legięć98K48 KS Kościelec Chrzanów78:00
519412189Karolina Kordala97E75 UKS Orientuś79:00
547418709Magda Jaśkiewicz97E71 UKS Azymut80:00
544249933Klaudia Kleczewska97P69 WKS Grunwald81:00
5302016287Kamila Grobelna98D91 MKS MOS82:00
518412347Małgorzata Kordala97E75 UKS Orientuś83:00
531412199Natalia WidrowskaG14 UKS Siódemka84:00
872886321Aleksandra Sobas97K30 WKS Wawel85:00
 
 
W-16 (47)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
585889182Weronika Hutsenko96D95 WKS Śląsk0:00
574339284Maja Garmulewicz95E75 UKS Orientuś1:00
602430932Sylwia Naworol96L01 UKS Azymut Siedliska2:00
601338904Klaudia Plesińska96D93 MKS Paulinum3:00
571887418Doninika Gadomska06L45 MKS Start4:00
596430928Lidia Lekan96L01 UKS Azymut Siedliska5:00
599886351Karolina Golonka95K31 UKS Patria, Szkoła P6:00
573887221Edyta Wiśniewska95G14 UKS Siódemka7:00
580505082Katarzyna Kalitka96P58 HKS Azymut8:00
5782028217Joanna Jankowska96D93 MKS Paulinum9:00
564219561Sandra Sicha95G27 GKS Luzino10:00
586899174Iga Karbowiak95D95 WKS Śląsk11:00
591553479Joanna Kulas96P35 UKS Arkady12:00
588886656Maja Morawska96G17 UKS Azymut 4513:00
560423362Märta Berggren96OK Kolmarden14:00
563219568Dorota Grablowska95G27 GKS Luzino15:00
589895245Katarzyna Walczak96P35 UKS Arkady16:00
568412384Joanna Dudek96PUKS Młode Orły17:00
587887230Iwona Księżopolska96G17 UKS Azymut 4518:00
558886324Dominika Bączek96K30 WKS Wawel19:00
572553480Dominika Brajer95P35 UKS Arkady20:00
556886652Izabela Kowal95R22 UKS Azymut21:00
592412121Agnieszka Banaś96E75 UKS Orientuś22:00
559413400Małgorzata Rogala95N61 UMKS Orkan23:00
567219566Agata Bojka96G27 GKS Luzino24:00
569887236Małgorzata Siess95E71 UKS Azymut25:00
576412242Agata Szostek96W87 UNTS26:00
597339283Aneta Białkowska95E75 UKS Orientuś27:00
566412385Angelika Kuźnicka96PUKS Młode Orły28:00
5751394899Weronika Cych96D95 WKS Śląsk29:00
594887248Aneta Kaźmierczak95E75 UKS Orientuś30:00
584887231Barbara Żebrowska95UKS Victoria Józefów31:00
581505084Katarzyna Mirecka96P58 HKS Azymut32:00
565412515Justyna Selwon96PUKS Młode Orły33:00
579412422Klaudia Swiniarek95P58 HKS Azymut34:00
570219574Karolina Graczyk96G27 GKS Luzino35:00
577505083Katarzyna Galla95P58 HKS Azymut36:00
598339282Wiktoria Świech95E75 UKS Orientuś37:00
557219Magda Pipka96G27 GKS Luzino38:00
600889178Aleksandra Górczyk95D95 WKS Śląsk39:00
5832300408Anastasiia Gert96Odessa40:00
561219554Magda Okroj96G27 GKS Luzino41:00
593339281Joanna Horbaczewska96E75 UKS Orientuś42:00
582887416Marcelina Sikora96L45 MKS Start43:00
562219563Dominika Nadolska95G27 GKS Luzino44:00
595412374Zuzanna Magierska95E75 UKS Orientuś45:00
590553467Anna Matyba96P35 UKS Arkady46:00
 
 
W-18 (30)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
621412375Karolina Hanuszkiewicz93E75 UKS Orientuś78:00
608889177Maria Poliszczuk94D95 WKS Śląsk79:00
615229215Linnea Östergren93Växjö OK80:00
611889181Gabriela Stec94D95 WKS Śląsk81:00
627418967Katarzyna Tomoń94G14 UKS Siódemka82:00
633305988Zuzanna Kubicka93PUKS Młode Orły83:00
606412356Kinga Jędrzejewska94W88 WKS Gwardia84:00
61954092Tola Zawodnik94D78 WKS Oleśniczanka85:00
632887227Michalina Kantecka94G14 UKS Siódemka86:00
605997853Greta Jęśkowiak93P58 HKS Azymut87:00
6121394898Małgorzata Szeliga93D23 UKS Tukan Iwiny88:00
628300674Dominika Kubera94W88 WKS Gwardia89:00
614886353Małgorzata Mól93K31 UKS Patria, Szkoła P90:00
629887239Natalia Bartczak93E75 UKS Orientuś91:00
609889173Anna Donczew93D95 WKS Śląsk92:00
616300620Paulina Bartosiak94W88 WKS Gwardia93:00
620940526Josephine Regnell94Växjö OK94:00
604842660Sara Jęśkowiak93P58 HKS Azymut96:00
622338293Beata Urbanowicz93W81 UKS OSiR97:00
634880608Justyna Kuźba94G14 UKS Siódemka98:00
613886352Edyta Baluta94K31 UKS Patria, Szkoła P99:00
625895251Angelika Zamojska94G14 UKS Siódemka100:00
610886349Dominika Kulczycka93K48 KS Kościelec Chrzanów101:00
618940917Karin Svensson94Finspängs SOK102:00
626886312Ewelina Zamojska93G14 UKS Siódemka103:00
617412248Patrycja Kupniewska94N61 UMKS Orkan104:00
603412191Aleksandra Banaś93E75 UKS Orientuś105:00
631412386Iwona Skrzypkowska93PUKS Młode Orły106:00
623887240Natalia Ścieszko93E75 UKS Orientuś107:00
874446262Kamilla OlaussenFredrikstad SK151:00
 
 
W-21A (8)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
644441296Emma AxelssonGöteborg-Majorna OK0:00
635899026Anna Dusza89W87 UNTS1:00
639412211Justyna Zbroja-Nowak80P69 WKS Grunwald2:00
641871903Anna JosefssonKalmar OK3:00
6365501147Karolina Majewska87P69 WKS Grunwald4:00
640413385Agata Michałowska78N61 UMKS Orkan5:00
637300678Patrycja Patejko88W88 WKS Gwardia6:00
64310679Annika Emander80Stigmännen Karlshamns OK7:00
 
 
W-21E (66)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
666300632Marta Trojecka83W88 WKS Gwardia13:00
670505002Małgorzata Biniecka87E71 UKS Azymut14:00
664886347Aldona Krzystanek79K30 WKS Wawel15:00
716887241Katarzyna Proga87E75 UKS Orientuś16:00
652690513Madara Freimane92Latvian Junior Team17:00
706886355Katarzyna Fitrzyk92K31 UKS Patria, Szkoła P18:00
691412002Kinga Mikowska89N61 UMKS Orkan19:00
709418985Ewa Maj- Płotka83G14 UKS Siódemka20:00
648418712Katarzyna Mazur83E71 UKS Azymut21:00
723500663Marlena Wieleba88G14 UKS Siódemka22:00
676503565Julia Blomquist91Ooh Aah GBR23:00
721502206Maria Maj-Roksz80G14 UKS Siódemka24:00
645886315Weronika Machowska86W81 UKS OSiR25:00
6592015256Anna Reinhardt91E75 UKS Orientuś26:00
7121006503Claudia ZanetelITA-national team27:00
688889184Anna Koconka90D95 WKS Śląsk28:00
667300673Natalia Najman88W88 WKS Gwardia29:00
697553469Daria Lajn89E71 UKS Azymut30:00
660997821Isia Basset93FRENCH JUNIOR TEAM31:00
655505003Alicja Ewiak87E75 UKS Orientuś32:00
687501487Emilie Backscheider93FRENCH JUNIOR TEAM33:00
661920719Silje Uhlen Maurset92As-UMB Orientering34:00
663921403Claire Sandevoir92FRENCH JUNIOR TEAM35:00
703504050Hanna Wiśniewska90D95 WKS Śląsk36:00
665887008Lilianna Biederman Etterle74K30 WKS Wawel37:00
7042018695Agata Karwatka85D95 WKS Śląsk38:00
651842661Katarzyna Dyzio88K30 WKS Wawel39:00
718502920Johanna Schmidt92SSV Planeta Radebeul40:00
682790111Katarina Lindén79Växjö OK41:00
669308954Sini Pekkala74Espoon Suunta42:00
654910220Therese Haare91Konnerud IL43:00
693412387Olga Kwiatkowska92PUKS Młode Orły44:00
710Amanda Ziliske92Latvian Junior Team45:00
715339285Eva Maguire88E75 UKS Orientuś46:00
6891302152Christina Bogomiagkova91Odessa47:00
657505004Ewa Gwóźdź90E75 UKS Orientuś48:00
7052016466Julia Koziołek84D95 WKS Śląsk49:00
696418970Marta Kozieł92G14 UKS Siódemka50:00
672895015Anna Górnicka-Antonowicz68W87 UNTS51:00
6841333347Ausrine Kutkaite91OK Medeina52:00
680842665Justyna Tynelska89W87 UNTS53:00
695502207Wioletta Konkol-Klimczak80G14 UKS Siódemka54:00
722259405Sara Forsberg87OK Kolmarden55:00
7131006262Luzia CurzioITA-national team56:00
683886354Anna Baluta92K31 UKS Patria, Szkoła P57:00
708418705Marta Majchrzak90E71 UKS Azymut58:00
699887225Beata Nowak73G17 UKS Azymut 4559:00
681888572Emily Kemp92CANADA JUNIOR TEAM60:00
668931129Anna SimkovicsAustrian Team61:00
675895159Charlotte Watson93Ooh Aah GBR62:00
647680104Ance Rusova92Latvian Junior Team63:00
646502321Carlotta Scalet91ITA-national team64:00
649750415Maren Jansson Haverstad92Konnerud IL65:00
694900800Linnea Lidström86OK Kolmarden66:00
714887250Małgorzata Chmielecka91E75 UKS Orientuś67:00
6621221292Fanny Roche92FRENCH JUNIOR TEAM68:00
674886678Viola Petrovskaya91W87 UNTS69:00
719900220Anna Forsberg90OK Kolmarden70:00
650899028Anna Filaber90W87 UNTS71:00
720553466Maria Pabich82E71 UKS Azymut72:00
656887242Amelia Ewiak88E75 UKS Orientuś73:00
653412393Monika Marcinkiewicz-Kajzer76PUKS Młode Orły74:00
7111601693Viola ZagonelITA-national team75:00
6712003243Laura RamsteinAustrian Team76:00
673921031Julia BauerAustrian Team77:00
877Barbara Bączek - MotałaK30 WKS Wawel152:00
 
 
W-35-40 (15)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
73715989Annika Ericsson69Växjö OK8:00
727670701Lena Regnell67Växjö OK9:00
73412163Sofia Westerberg70OK Kolmarden10:00
729203950Gunilla Karlsson68Växjö OK11:00
851219166Magdalena WańczykUOLKA Ostrów Mazowiecka12:00
7251302001Olga Naugolnova73Kaliningrad13:00
726430400Lidia Baksalary73P40 LKO14:00
7242011545Natalia Toom74Kaliningrad15:00
735204657Jenny Röjgard69OK Kolmarden16:00
732423082Barbara Nowak70P58 HKS Azymut17:00
731423363Annica Berggren69OK Kolmarden18:00
730219187Tatyana Vasilyeva69Kaliningrad19:00
728445415Josabeth Hultberg69OK Kolmarden20:00
7331393099Mariola Wołowczyk68W87 UNTS21:00
736423449Anette Johansson70OK Kolmarden22:00
 
 
W-45 (9)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
742895011Joanna Parfianowicz64W87 UNTS23:00
744340216Marie Hakansson62OK Kolmarden24:00
7411111111Ingela Andersson63Lunds OK25:00
743435229Urszula Czerkawska62S22 MUKS Gliwice26:00
740886657Irena Morawska62G17 UKS Azymut 4527:00
7382300427Svetlana Popkova64Kaliningrad28:00
739620228Britt-Mari BengtssonFK Asen29:00
746wakat wakatwakat30:00
745620302Ingrid Svensson62Finspängs SOK31:00
 
 
W-50 (16)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
749571127Ann-Christine NeroRonneby OK32:00
762354729Barbro Fyrman60Växjö OK33:00
7562300502Elena Mirochnichenko58Kaliningrad34:00
760203960Görel Skoog58Växjö OK35:00
7582300540Marina Movko60Kaliningrad36:00
748412192Jolanta Mazurkiewicz56E75 UKS Orientuś37:00
76127158Yvonne Jonsson59Växjö OK38:00
759412226Bogna Wróblewska58OK!Sport39:00
753203955Elizete Eriksson61Växjö OK40:00
757333205Elena Soloveva58Kaliningrad41:00
75142951Marie Malmberg57Kvarnsvedens GOIF OK42:00
75041577Lisel Arvidsson61Växjö OK43:00
75526070Helen Glännefors61Söders SOL Tyresö44:00
747413380Danuta Mikielska59N61 UMKS Orkan45:00
75233673Eva Eklund61Växjö OK46:00
754413381Halina Biziuk57N61 UMKS Orkan47:00
 
 
W-55 (8)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
769333208Alla Asylova54Kaliningrad48:00
764413394Regina Łuńska56N61 UMKS Orkan49:00
7662011577Natalia Lazareva55Kaliningrad50:00
768213819Helga Haverstad56Lierbygda O-lag51:00
76727257Ann-Helen LinnersjöOK Orion52:00
765219123Małgorzata Czabańska52G17 UKS Azymut 4553:00
770540609Ulla Engelby54Pan-Kristianstad54:00
763412003Ewa Lewoń55N61 UMKS Orkan55:00
 
 
W-60 (14)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
77111650Karin Bergman48Lunds OK56:00
77815924Lisa Kumlin49Växjö OK57:00
784248977Monika PahlstorpEmmaboda Verda OK58:00
77910773Eivor Nydahl48Stigmännen Karlshamns OK59:00
772302652Margareta Sjöberg48Lunds OK60:00
78315992Ann-Kristin Lenander50Växjö OK61:00
7762300503Alla Toropilina50Kaliningrad62:00
78015972Karin Lindqvist51Växjö OK63:00
77711816Bigge Bengtsson49Stigmännen Karlshamns OK64:00
781350747Ulla-Britt Karlsson47Växjö OK65:00
77528305Lisbeth CarlssonVaggeryds SOK66:00
773259407Maria Nordwall51OK Kolmarden67:00
78215720Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK68:00
77413800Ingrid Salomonsson49Skaneslattens OL69:00
 
 
W-65 (10)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
78610793Gunilla Lagerlöf43Stigmännen Karlshamns OK70:00
78716000Ann-Marie Persson46Växjö OK71:00
788996946Gullevi Svensson45Ronneby OK72:00
79130800Kaarina Voudinmäki44Mulsjö SOK73:00
789554511Britt Forsell Pirozzi45Lunds OK74:00
79317923Astrid Johannesson45Helsingborgs SOK75:00
79218041Elisabeth Kimell42Gotlands Bro OK76:00
78513911Berit Byström43OK Virdarna77:00
79425270Torill Svendsen44Lunds OK78:00
79028565Gunilla Grönblad42Harlovs IF79:00
 
 
W-70 (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
79539701Britt AxelssonKalmar OK0:00
79610010Barbro Hugosson37Lunds OK1:00
 
 
W-75-80 (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
79715950Laila Malmqvist35Växjö OK2:00
798300689Helena Zielczyńska27A-To-My3:00
 
 
OPEN1 (3)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
871349932Marek Czernielewski80JW 32732:00
4932024949Olga Temnikova65Kaliningrad2:00
490300936Hugo Thoresson06Andrarums OK2:00
 
 
OPEN2 (1)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
879300641Piotr MajewskiW88 WKS Gwardia2:00
 
 
MSOFT (63)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
484940801Niklas GustafssonOK Tisaren115:00
443913337Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK116:00
488wakat wakatwakat117:00
425930421Daniel WejasNykopings OK118:00
467895429Magnus GlänneforsSöders SOL Tyreso119:00
426930901Marcus BerggrenNykopings OK120:00
485920503Eric BörjeskogOK Tor121:00
437796908Simon AgrenOK Linné122:00
470910730Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn OF123:00
465910924Anton SjökvistStora Tuna OK124:00
460995513Anton BlomIK Uven125:00
487354140Fredrik IngelssonRehns BK126:00
453930619Mans ÖstmanGoteborg-Majorna OK127:00
480940204Jonatan AronssonOK Tisaren128:00
441911123Albin RidefeltOK Linné129:00
477920119Daniel SvenssonIFK Moras OK130:00
455930331Joakim EliassonGoteborg-Majorna OK131:00
464527019Joakim SvenskStora Tuna OK132:00
482wakat wakatwakat133:00
448920211Oskar SvenssonFinspängs SOK134:00
478940614Jens SundbüeOK Ravinen135:00
468930111Jonas BorgSödertälje-Nykvarn OF136:00
474910815Simon HedlundÄrla IF137:00
432910200Mans SandgrenOK Orion138:00
473930403Ola BrönnhedenNyköpings OK139:00
449910504Jakob EnmarkGävle OK140:00
442820100Jakob AnderssonBredaryds SOK141:00
466930712Emil SvenskStora Tuna OK142:00
472881120Christian KollbergJärla Orientering143:00
428920311Johan HögstrandMarkbygdens OK144:00
433933093Oskar AnderssonOK Gynge145:00
457930513David ArboreliusHelsingborgs SOK146:00
427626746Jens WängdahlNykopings OK147:00
440910204Daniel LindgrenOK Linné148:00
452910125Christian TingströmGoteborg-Majorna OK149:00
438930802Mandus RidefeltOK Linné150:00
459741615John PerssonIFK Goteborg151:00
476921205Hugo MattssonSkaneslättens OL152:00
445575390Andreas BerganderEksjö SOK153:00
456920210Martin RegbornHagaby GOIF154:00
446920911Felix PalmgrenEksjö SOK155:00
481208843Markus HjortOK Ravinen156:00
458952219Martin LarssonHestra IF157:00
479920628Kalle BergmanOK Ravinen158:00
475438195Niklas AldénOK Linné159:00
439941128Assar HellströmOK Ravinen160:00
462911200Viktor AntonssonEksjö SOK161:00
471920603Max Peter BejmerBromma-Vällingby SOK162:00
430922030Albin PetrénKungälvs OK163:00
447910426Oscar CarlssonEksjö SOK164:00
435920215Pontus PeterssonOK Orion165:00
434920629Martin CarlssonTjällmo-Godegards OK166:00
469878787Jonas NordströmTullinge SK167:00
463258537Philip PalssonSkaneslättens OL168:00
454921030Egil EdvardsenGoteborg-Majorna OK169:00
431930807Rasmus Palmqvist AslakenJärfälla OK170:00
450895427Axel WradheAttunda OK171:00
483930304Simon SmedbergOK Skogsfalken172:00
429930226Erik MalmbergKvarnsvedens GOIF OK173:00
436519808Erik ClassonOK Orinto174:00
444927201Martin GelinderAttunda OK175:00
486911313Göran WinbladRehns BK176:00
461920601Love BerzellAttunda OK177:00
 
 
WSOFT (43)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
817504274Rebecka HeinrupTullinge SK108:00
801910304Linnea MartinssonOK Tyr109:00
816775751Karolin OhlssonTullinge SK110:00
840932004Hilda ForsgrenTäby OK111:00
835920223Ida HylanderNykopings OK112:00
809940122Tove LagerbergOK Södertörn113:00
834912562Kristin HylanderNykopings OK114:00
819910213Johanna OlssonTäby OK115:00
831214317Ida WenkloKungälvs OK116:00
839920402Kajsa HammarströmOK Hällen117:00
824911203Beatrice GustavssonEksjö SOK118:00
804355391Hanna Axelsson-MeyersonOK Linné119:00
805920208Elin ManssonOK Löftan120:00
820930301Anna LindeOK Linné121:00
832204450Ida LindkvistLeksands OK122:00
826930409Linnea HolmqvistHagaby GOIF123:00
806920114Anette ÖnerudOK Ravinen124:00
815931220Erika LindqvistSävedalens AIK125:00
802920609Amanda LeoBredaryds SOK126:00
818920800Lovisa AdolfssonTullinge SK127:00
821354176Linn BrannebyOK Kolmarden128:00
830919396Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna129:00
803219914Lovisa NilssonOK Linné130:00
836930129Elin SvenssonNässjö OK131:00
813920907Tove AlexanderssonStora Tuna OK132:00
807701337Amanda ThellsénOK Roxen133:00
800913841Ida ForsénTullinge SK134:00
829940320Frida HedinHjärnarps GH OL135:00
823920427Helena KarlssonBromma-Vallingby SOK136:00
810910622My WestlundOK Tyr137:00
799204449Linda LindkvistLeksands OK138:00
828940810Malin LeanderssonOK Tyr139:00
837920809Maja PetterssonOK Dacke140:00
827940310Moa Leijon-LindHaninge SOK141:00
822910140Anna SegerssonOK Kolmarden142:00
808870797Johanna ErlandssonOK Skogsfalken143:00
825911006Viktoria ErnstssonFK Göingarna144:00
833782023Michaela HallqvistMalungs OK Skogsmardarna145:00
838931000Sofia ForngrenOK Enen146:00
812970312Josefin TjernlundOK Vilse 87147:00
814930819Amilia BjörklundSävedalens AIK148:00
811909424Ellinor TjernlundOK Vilse 87149:00
878903049Emmeli AxmalmSanda Orienteering150:00
 
 
MPOL (11)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
132412262Bartosz Nowociński93N61 UMKS Orkan0:00
219887214Michał Olejnik92E71 UKS Azymut1:00
203505095Dominik Wels92P40 LKO2:00
1792007560Rafał Matyja91D93 MKS Paulinum3:00
210895254Rafał Podziński91E75 UKS Orientuś4:00
190504406Mikołaj Dutkowski92P35 UKS Arkady5:00
206887234Dominik Chudzik92E75 UKS Orientuś6:00
153930103Grzegorz Hetman93W88 WKS Gwardia7:00
1551390881Robert Niewiedziała93G14 UKS Siódemka8:00
158842659Piotr Parfianowicz94W87 UNTS9:00
230505091Bartosz Kaszuba92R22 UKS Azymut72:00
 
 
WPOL (14)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
7012016467Barbara Szubka91D95 WKS Śląsk0:00
679895014Jolanta Kołosińska91W87 UNTS1:00
702895005Paulina Kołodziej92D95 WKS Śląsk2:00
690991794Hanna Klimkowska92P40 LKO3:00
698887094Adrianna Kobusińska91P69 WKS Grunwald4:00
658895242Natalia Ewiak92E75 UKS Orientuś5:00
678895234Paulina Faron91K30 WKS Wawel6:00
707886650Urszula Morawska91G17 UKS Azymut 457:00
638412017Patrycja Bartosiak92W88 WKS Gwardia8:00
607505081Joanna Szlendak93W87 UNTS9:00
7002017992Kamila Lubak91D95 WKS Śląsk10:00
630502209Anna Morawska93G17 UKS Azymut 4511:00
677886318Małgorzata Wicha91K30 WKS Wawel12:00
624887246Agata Stankiewicz94E75 UKS Orientuś95:00