Orienteering Baltic Cup 2011So 2011-05-21 07:46
Wyniki nieoficjalne - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2011

 
10N (8/9)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
14Edvin Mansson02Växjö OK12:50
2887Oliwa BiesiadzkaE75 UKS Orientuś15:37
3885Grzegorz NowakG17 UKS Azymut 4522:00
42Zuzanna Kmieć03Z06 UKS Traper27:38
5889Bartłomiej HabrosL01 UKS Azymut Siedliska32:48
623Daniel Bałdyga03Z06 UKS Traper34:26
71Max BlankG14 UKS Siódemka54:57
 
3Darya Krylova00Kaliningradabs
 
 
 
10R (13/13)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
113Hugo Ericsson03Växjö OK10:46
210Piotr Banach01N61 UMKS Orkan10:59
3892Szymon StecińskiIndywidualnie12:32
4894Michał BieleckiG14 UKS Siódemka15:05
59Jakub Łącki06W81 UKS OSiR15:29
67Polina Naugolnova06Kaliningrad17:35
76Tuukka Pekkala04Espoon Suunta19:30
8886Anna NowakG17 UKS Azymut 4520:08
98Jan Antonowicz05W87 UNTS22:17
10890Paulina ChrzanG14 UKS Siódemka26:21
1111Maria Nowak03P69 WKS Grunwald29:37
 
12Igor Marte03Villanoof OKabs
883Dominika KwidzińskaG17 UKS Azymut 45abs
 
 
 
M-10 (11/11)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
116Arvid Westerberg01OK Kolmarden9:16
219Allan Hedberg01Lunds OK9:42
324Leo Johansson01OK Kolmarden9:51
415Jonas Ihreskog00Gotlands Bro OK10:26
514Michał Pierzchała01W87 UNTS10:46
625Daniel Hapka01Z06 UKS Traper11:32
718Erik Thoresson02Andrarums OK13:56
820Bartosz Smyk02Z06 UKS Traper13:58
922Fredrik Glännefors02Söders SOL Tyresö17:46
1021Dominik Łaszkiewicz01Z06 UKS Traper22:36
1117Marcel Kajzer01PUKS Młode Orły84:48
 
 
 
M-12 (16/16)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
136Albin Mansson99Växjö OK7:56
238Bartek Babiak00Z06 UKS Traper8:42
327Gracjan Cupryś99P58 HKS Azymut9:02
430Isac Ericsson00Växjö OK9:56
529Tomasz Choroś00W97 UKS Saper10:05
6859Bartłomiej JanowskiW88 WKS Gwardia10:24
734Bartłomiej OgdowskiG14 UKS Siódemka10:26
832Jakub Pietek00E75 UKS Orientuś10:34
926Jakub Michałowski99N61 UMKS Orkan10:58
1028Kuba Kuźba00G14 UKS Siódemka12:30
1137Szymon MelzerG14 UKS Siódemka15:43
1233Maciej Ubfal00E75 UKS Orientuś18:03
13876Maciej JasińskiE75 UKS Orientuś20:47
 
35Grzegorz ŻurekG14 UKS Siódemkankl
31Piotr Klimkowski99P40 LKOabs
39Mateusz Tadejewski99N61 UMKS Orkanabs
 
 
 
M-14 (38/38)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
147Ville Johansson97OK Kolmarden11:10
245Marcin Biederman98K30 WKS Wawel11:48
351Kamil Legięć97K48 KS Kościelec Chrzanów11:49
460Michał Wołowczyk97W87 UNTS12:26
552Aleksander Tarnowski97L45 MKS Start13:28
671Szymon Sosenko98D91 MKS MOS13:39
741Mateusz Socik98G14 UKS Siódemka13:44
848Amadeus Hansson97Gotlands Bro OK14:23
956Jakub Garstka98P35 UKS Arkady14:53
10860Fryderyk PryjmaW88 WKS Gwardia14:55
1172Amadeusz Stankiewicz97D93 MKS Paulinum14:56
1244Jan Baran97K30 WKS Wawel15:01
1353Maciej Borkowski98W88 WKS Gwardia15:30
1454Jerzy Urbaniak98W88 WKS Gwardia15:34
1557Marek Firlej98P58 HKS Azymut15:40
1659Jakub Sawościanik98Z06 UKS Traper15:46
1743Jakub Kisielewicz99E71 UKS Azymut17:32
1874Mateusz Lubak98D91 MKS MOS18:19
1970Jonatan Porle97Växjö OK18:46
2064Paweł Grzybek97G14 UKS Siódemka19:38
2168Kornel Szymański97D93 MKS Paulinum20:04
2263Maciej Myszkowski98W81 UKS OSiR20:11
22882Karol DamaszkeG14 UKS Siódemka20:11
2469Jakub Węgrzyn98L01 UKS Azymut Siedliska20:55
2549Jakub Morawski99E71 UKS Azymut22:01
2650Mateusz Świech98E75 UKS Orientuś23:47
 
58Maciej Lucerski97D93 MKS Paulinumnkl
61Damian Becmer97D91 MKS MOSnkl
46Rafał Kluska98C32 MKS Skarmatnkl
67Michał Kwiatkowski97PUKS Młode Orłynkl
40Mateusz Boguszewski97G14 UKS Siódemkankl
55Filip Wacyk97K30 WKS Wawelnkl
42Paweł Kustosz98K30 WKS Wawelnkl
66Karol Węgrzyn97L01 UKS Azymut Siedliskankl
65Grzegorz Siess98E71 UKS Azymutnkl
75Marcin Gajdamowicz97D91 MKS MOSabs
73Eryk Pauch97P58 HKS Azymutabs
62Piotr Wnukowski98Z06 UKS Traperabs
 
 
 
M-16 (59/59)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1100Krzysztof Wołowczyk95W87 UNTS12:14
290Mateusz Dzioba95D93 MKS Paulinum12:39
3109Krzysztof Rzeńca96E75 UKS Orientuś12:56
493Mateusz Podsiadły95D95 WKS Śląsk13:26
4126Łukasz Wiśniewski96G14 UKS Siódemka13:26
6873Michał Garbacik95K30 WKS Wawel13:44
6103Maciej Nowak97D93 MKS Paulinum13:44
694Radosław Piotrowski96G17 UKS Azymut 4513:44
9130Sebastian Socik96G14 UKS Siódemka13:48
1092Mateusz Ciekański95E71 UKS Azymut13:59
1197Bartosz Szuryga95L45 MKS Start14:40
12112Miłosz Kalitka95P58 HKS Azymut14:43
1380Przemysław Kaczocha96P35 UKS Arkady14:44
14127Marek Skorupa96K30 WKS Wawel14:54
1578Kamil Anc95W87 UNTS15:08
16111Henrik Hakansson95OK Kolmarden15:20
1785Karol Zimny96P35 UKS Arkady15:31
1886Adrian Szostak95P35 UKS Arkady15:44
1996Szymon Kaczmarek95P58 HKS Azymut16:00
20116Henrik Eklund96Växjö OK16:05
2199Patryk Powichrowski95W81 UKS OSiR16:28
22129Adam Kania96K30 WKS Wawel16:37
23107Grzegorz Skwierawski95G14 UKS Siódemka16:50
24115Filip Prasał96PUKS Młode Orły16:51
25101Daniel Sałajczyk96W81 UKS OSiR16:52
26114Michał Rycaj95L01 UKS Azymut Siedliska16:54
27131Paweł Zamojski95G14 UKS Siódemka16:56
28125Adrian Chrubczyński96Z06 UKS Traper17:28
2998Mateusz Baranowski95W81 UKS OSiR17:35
3079Oskar Leinonen96OK Kolmarden17:38
3188Dag Hultberg95OK Kolmarden17:40
3287Mikołaj Pawłowski95P35 UKS Arkady17:44
3383Krzysztof Hołub95D93 MKS Paulinum18:00
33108Szymon Pałka96E75 UKS Orientuś18:00
35102Marek Rosochacki96W81 UKS OSiR18:20
36119Mateusz Janowski96W88 WKS Gwardia18:24
37120Martin Karlsson96Växjö OK18:27
3877Patryk Marszałek95R22 UKS Azymut18:29
3982Sebastian Konarzewski95W81 UKS OSiR18:31
40122Johan Eklund96Växjö OK18:37
4189Tomasz Baksalary96P40 LKO18:57
42104Patryk Marciniak95E71 UKS Azymut19:01
4381Filip Odolecki96W97 UKS Saper19:12
44855Adam JaubowskiUOLKA Ostrów Mazowiecka20:51
45113Kamil Jaszak95L01 UKS Azymut Siedliska20:56
46124Kamil Olkowicz96PUKS Młode Orły21:05
47117Wojciech Tłuczek96L01 UKS Azymut Siedliska21:15
48106Paweł Słomiński96P40 LKO21:28
49128Szymon Kłoczek95L01 UKS Azymut Siedliska21:39
5095Szymon Smektała96P40 LKO22:34
51121Evertsson Albin96Växjö OK23:28
52118Maciej Chabros95L01 UKS Azymut Siedliska23:44
53123Grzegorz Knober95W88 WKS Gwardia24:30
5476Kamil Szymczak96P35 UKS Arkady25:09
55857Kacper MaliszewskiUOLKA Ostrów Mazowiecka35:07
 
84Ilya Temnikov95Kaliningradnkl
91Michał Kumolka95P40 LKOabs
105Michał Siwiec95L45 MKS Startabs
110Krzysztof Hałas96P35 UKS Arkadyabs
 
 
 
M-18 (32/32)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1135Witold Jasiński94E75 UKS Orientuś23:47
2161Mikołaj Grabiec93P58 HKS Azymut25:31
3140Jakub Prasał93PUKS Młode Orły26:24
4143Joachim Iwaszczyszyn94D95 WKS Śląsk26:46
4139Adam Szmulkowski93PUKS Młode Orły26:46
6154Mateusz NiedbaŁa94K48 KS Kościelec Chrzanów27:06
7136Szymon Płaneta94D78 WKS Oleśniczanka27:29
8160Michał Kordala94E75 UKS Orientuś27:38
9141Piotr Ostój94D95 WKS Śląsk27:44
10157Bartosz Macul93Z06 UKS Traper28:01
11150Michał KruczkowskiZ06 UKS Traper28:34
12156Marcin Pichowski94G14 UKS Siódemka29:36
12152Marcin Swęda93W97 UKS Saper29:36
14142Jacek Galla93P58 HKS Azymut29:43
15149Kamil Gęstwicki94N61 UMKS Orkan30:14
16159Krzysztof Jeż94E75 UKS Orientuś30:23
17133Grzegorz Garbuliński94PUKS Młode Orły31:12
18145Marek Uściński93W81 UKS OSiR31:33
19148Damian Gęstwicki93N61 UMKS Orkan32:39
20853Marcin RosińskiUOLKA Ostrów Mazowiecka32:48
21134Mikołaj Pochopień94D78 WKS Oleśniczanka33:17
22875Kacper Klimkiewicz93D93 MKS Paulinum33:47
23854Karol CzarkowskiUOLKA Ostrów Mazowiecka36:30
 
151Igor Majewski93W88 WKS Gwardiankl
137Rafał Owczarek93W81 UKS OSiRnkl
147Paweł Lipieński93G14 UKS Siódemkankl
138Wojciech Dudek94PUKS Młode Orłynkl
146Bartłomiej Nowak93W88 WKS Gwardiankl
162Maciej Bartczak94N61 UMKS Orkannkl
144Maciej Stępień93W81 UKS OSiRnkl
867Kacper OżarskiD93 MKS Paulinumabs
866Tadeusz MatyjaD93 MKS Paulinumabs
 
 
 
M-21A (10/10)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1167Przemysław Hajdas80D95 WKS Śląsk16:06
2168Jarosław Teresiński82D78 WKS Oleśniczanka16:54
3171Mateusz Połomski92E75 UKS Orientuś17:30
4170Roland Persson81Kalmar OK17:52
5164Klas Johansson85Växjö OK17:58
6169Łukasz Łącki82W81 UKS OSiR18:22
7163Daniel Straat77Växjö OK23:01
8865Krystian KwiatkowskiW97 UKS Saper24:15
 
165Anders Persson74Växjö OKabs
166Michal Marte75Villanoof OKabs
 
 
 
M-21E (74/74)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1200Wojciech Dwojak81D95 WKS Śląsk19:55
2208Mateusz Wensław87G17 UKS Azymut 4520:41
3199Wojciech Kowalski82D95 WKS Śląsk20:51
4244Robert MerlAustrian Team21:29
5184Bartosz Pawlak90P69 WKS Grunwald21:44
6204Aleksander Bernaciak83D95 WKS Śląsk21:55
7194Marcin Richert79G17 UKS Azymut 4522:00
8235Lucas Basset91FRENCH JUNIOR TEAM22:07
9215Henrik Laas83IFK Göteborg22:23
10225Jaslav Pazuhkh90R22 UKS Azymut22:29
11209Fabio Marsoner91ITA-national team22:31
12175Piotr Paszyński81E75 UKS Orientuś22:37
13241Tomasz Lubkiewicz87K30 WKS Wawel22:38
14188Robert Banach74P69 WKS Grunwald22:42
15251Manuel GassnerAustrian Team23:09
16183Łukasz Nowacki86P69 WKS Grunwald23:16
17212Jacek Nowak76G17 UKS Azymut 4523:17
18172Per-henrik Lenander77Växjö OK23:29
18229Philippe Joly93FRENCH JUNIOR TEAM23:29
20205Maciej Jasiński89D95 WKS Śląsk23:41
21197Kostyantyn Mayasov83D95 WKS Śląsk23:53
21224Toon Melis92Belgium Junior Team23:53
23242Lukas ScharnaglAustrian Team23:54
24221Rémi Dubois92FRENCH JUNIOR TEAM23:59
25214Maciej Hewelt90G17 UKS Azymut 4524:00
26231Piotr Kruk89R22 UKS Azymut24:09
27243Wojciech Pachnik91D23 UKS Tukan Iwiny24:20
27186Dawid Stefański89P69 WKS Grunwald24:20
29239Janis Tamužs91Latvian Junior Team24:21
30248Mats Röjgard69OK Kolmarden24:48
31222Jakob Bengtsson78Stigmännen Karlshamns OK24:53
32227Michaël Van baelen92Belgium Junior Team25:08
33218Jakub Zieliński91E75 UKS Orientuś25:09
34198Łukasz Charuba90E75 UKS Orientuś25:14
35234Olivier Blanc-Tranchand92FRENCH JUNIOR TEAM25:16
36223Eskil Kinneberg92Raumar orientering25:19
37181Kamil Student87E75 UKS Orientuś25:45
38245Philipp SchielAustrian Team25:48
39178Łukasz Mostek91D93 MKS Paulinum25:51
40174Ivano BettegaITA-national team25:59
41180Łukasz Gryzio88E71 UKS Azymut26:03
42233Tadeusz Piłkowski90OK!Sport26:09
43207Hakan Eriksson61Malungs OK26:34
44246Libor ZridkaveselyAustrian Team26:45
45216Mateusz Hoffmann91P40 LKO26:59
46182Bartłomiej Pyra79D95 WKS Śląsk27:24
47247Markku Elo92Laitilan Jyske27:35
48250Andreas Liljegren89Gotlands Bro OK27:44
49201Damian Dutkiewicz77D93 MKS Paulinum28:21
49191Mariusz Pabich88E71 UKS Azymut28:21
51173Sebastian Markowiak92E75 UKS Orientuś28:44
52202Marek Galla87P58 HKS Azymut28:52
53236Gabriel Bengtsson81Stigmännen Karlshamns OK29:38
54217Jan ZhanalAustrian Team29:43
55238Mateusz Anc91W87 UNTS30:34
56228Marcin Leśnicki91R22 UKS Azymut31:42
57196Franciszek Galla89P58 HKS Azymut32:27
58187Marcin Gappa92G14 UKS Siódemka40:09
59185Marcin Fastyn86E75 UKS Orientuś42:17
 
870Yngve Skogstad91Frol IFnkl
192Kamil Włodarczyk87G17 UKS Azymut 45nkl
226Yannick Michiels91Belgium Junior Teamnkl
211Giacomo ZagonelITA-national teamnkl
240Karlis Baltacis92Latvian Junior Teamnkl
249Marek Wojnowicz92D23 UKS Tukan Iwinynkl
193Nicola Manzoni91ITA-national teamdysk.
213Jacek Kowalczyk84G17 UKS Azymut 45dysk.
220Tomasz Pabich82E71 UKS Azymutdysk.
869Ivar LundanesFrol IFabs
195Damian Rychły92P58 HKS Azymutabs
237Paweł Tadejewski79N61 UMKS Orkanabs
232Kuba Drągowski90OK!Sportabs
189Aliaksei Tomashau81Vityazabs
176Maciej Michalik91E75 UKS Orientuśabs
 
 
 
M-35 (9/9)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1258Krzysztof Banach74N61 UMKS Orkan13:02
2252Remigiusz Nowak72P69 WKS Grunwald13:10
3256Karol Gmur76P35 UKS Arkady13:33
4257Pavel Voylochnikov75Kaliningrad17:07
5255Jouni Pekkala72Espoon Suunta18:38
6259Carl Svensson74Växjö OK18:44
7254Rafał Jasiński72G00 Indywidualni Pomorski21:29
8260Piotr Renc75L45 MKS Start25:53
 
253Aleksandr Karachev76Kaliningradnkl
 
 
 
M-40 (25/25)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1266Piotr Cych68D95 WKS Śląsk15:57
2274Kalikst Sobczyński71D95 WKS Śląsk16:49
3276Dennis Persson69Växjö OK17:40
4267Mikael Westerberg67OK Kolmarden18:10
5265Jaros Bartczak68N61 UMKS Orkan18:33
6280Marcin Szczygieł71D91 MKS MOS18:50
7273Tobias Borger70Kalmar OK18:54
8272Paweł Zieliński68P69 WKS Grunwald19:05
9268Hans Persson65OK Kolmarden19:18
10279Krzysztof Wrzesiński68D95 WKS Śląsk19:45
11282Piotr Ratajczak69N61 UMKS Orkan19:46
12271Waldemar Sikora71L45 MKS Start20:38
13278Magnus Mansson67Växjö OK20:40
14861Krzysztof UrbaniakW88 WKS Gwardia20:41
15270Magnus Ericsson70Växjö OK21:24
16261Jacek Olas69E75 UKS Orientuś22:45
17269Andrzej Krupiński69W97 UKS Saper24:18
18275Wojciech Kluska68C32 MKS Skarmat25:50
19852Arkadiusz RosińskiUOLKA Ostrów Mazowiecka26:05
20281Jarosław Popowski69W87 UNTS27:04
21881Włodzimierz GapińskiIndywidualnie Łódź28:38
22277Magnus Johansson67OK Kolmarden32:16
23263Piotr Chabros70L01 UKS Azymut Siedliska44:53
 
264Conny Thoresson67Andrarums OKabs
262Hubert Szuryga68L45 MKS Startabs
 
 
 
M-45 (20/20)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1292Remigiusz Widziewicz66D95 WKS Śląsk12:41
2291Peter Hedberg62Lunds OK13:07
3300Paweł Morawski62G17 UKS Azymut 4514:00
4288Jussi Elo62Laitilan Jyske14:40
5301Magnus AxelssonSträngnäs-Malmby OK14:49
6285Mika Lammi62Laitilan Jyske15:07
7297Marek Wołowczyk63W87 UNTS15:08
8286Erkki Pirilä66Laitilan Jyske15:35
9294Magnus Porle64Växjö OK15:37
10283John Eriksson62Växjö OK15:49
11296Mirosław Tarnowski64L45 MKS Start15:50
12287Peter Berggren64OK Kolmarden16:08
13295Hakan Östergren62Växjö OK17:50
14298Witold Sochacki64K31 UKS Patria, Szkoła P17:55
 
284Magnus Ihreskog62Gotlands Bro OKnkl
293Józef Kłos63E71 UKS Azymutnkl
289Marek Pranczk63Nadleśnictwo Bytówabs
302Adam Dutkowski63P35 UKS Arkadyabs
299Wojciech Pędowski64S00 Indywidualni Śląskiabs
290Henryk Bilor65PKO Harpaganabs
 
 
 
M-50 (21/22)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1315Jerzy Porzycz61G17 UKS Azymut 4511:30
2305Ingemar Jansson Haverstad58Lierbygda O-lag11:38
3308Bogdan Lech60N61 UMKS Orkan12:16
4322Andrzej Olech59L45 MKS Start12:50
5311Władysław Machowski59W81 UKS OSiR13:07
6309Marek Mikielski60N61 UMKS Orkan13:41
7319Mirosław Rogala57L45 MKS Start13:53
8312Wiktor Malinowski58E17 MKS Metalowiec13:57
9313Bengt Schwartz58OK Kolmarden14:01
10310Tadeusz Wróblewski58OK!Sport14:25
11317Jerzy Kryjomski58K48 KS Kościelec Chrzanów14:45
12316Leszek Andrzejewski59G17 UKS Azymut 4514:49
13304Krzysztof Kraśniewski61N61 UMKS Orkan14:51
14306Robert Hakansson57OK Kolmarden14:59
15307Gert Georgii60Odessa15:59
16318Wacław Czerkawski60S22 MUKS Gliwice16:15
17321Mariusz Kaliszewski59G27 GKS Luzino16:46
18325Victor Mirochnichenko57Kaliningrad21:04
19323Krzysztof Lewandowski58E75 UKS Orientuś21:24
 
303Boris Krylov57Kaliningradnkl
324Wiesław Szmidtka61G27 GKS Luzinoabs
 
 
 
M-55 (31/31)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1336Axel Blomquist52Ooh Aah GBR10:49
2344Aleksander Chułek56G17 UKS Azymut 4510:59
3356Romuald Miszewski54G17 UKS Azymut 4511:30
4328Anders Malmberg52Kvarnsvedens GOIF OK11:44
5326Lars Strand55OK Älme12:00
6329Sergey Movko55Kaliningrad12:05
7350Tadeusz Mientki52N61 UMKS Orkan12:16
8327Hakan ForsmanRonneby OK12:29
9353Albert Asylov55Kaliningrad12:59
9335Janusz Bohaczek52N61 UMKS Orkan12:59
11330Lars-Gunnar Skoog52Växjö OK13:13
12348Per Nilsson55Stigmännen Karlshamns OK13:18
13342Thomas Nilsson55FK Göingarna13:38
14340Krzysztof Jarecki55L45 MKS Start14:03
15347Janusz Olbrycht55W00 Indywidualny Mazowsze14:12
15345Torbjörn Olsson53Göteborg Majorna OK14:12
17334Lars Eklund56Växjö OK14:50
18337Jerzy Woźniak56E71 UKS Azymut15:17
19349Zbigniew Łuński52N61 UMKS Orkan15:20
20352Vladimir Chernykh52Kaliningrad15:34
21338Bogdan Lewoń55N61 UMKS Orkan16:25
22346Jan Danielsson54Kalmar OK17:05
23331Bogdan Świerczyński53F54 KS BnO Modrzew17:45
24339Jerzy Parzewski52W89 KU AZS WAT18:06
 
354Bolesław Czechowski55N61 UMKS Orkanabs
355Józef Paszyński53E75 UKS Orientuśabs
333Mikhail Solovev56Kaliningradabs
332Bogdan Gackowski53Indywidualnieabs
341Viktor Arsentjev54Kaliningradabs
351Marek Szredel55N61 UMKS Orkanabs
343Roger Glännefors54Söders SOL Tyresöabs
 
 
 
M-60 (25/25)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1377Ryszard Jakielaszek49G27 GKS Luzino10:30
2361Leif Sandgren47Frosta OK10:55
3367Juliaan Linten51Belgium Junior Team10:56
4366Stig Johansson41Bredaryds SOK11:35
5379Bengt Salomonsson48Skaneslattens OL11:36
6373Owe Nilsson49Stigmännen Karlshamns OK11:57
7368Valery Bazalenko51Kaliningrad11:58
8360Jacenty Łapanowski50W89 KU AZS WAT12:23
9362Adam Bogulak48D93 MKS Paulinum12:42
10369Rimvydas Kutka47OK Medeina13:04
11880Konrad JanowskiW88 WKS Gwardia13:39
12365Henryk Woźniak48N61 UMKS Orkan13:40
13358Józef Kmieciński47PUKS Młode Orły13:47
14371Jan Kukuryka47L45 MKS Start14:22
15378Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK14:31
16375Bo Sandahl48Gotlands Bro OK14:50
17374Władysław Wołochowicz47F54 KS BnO Modrzew14:52
18357Jos Houben47Belgium Junior Team15:43
19363Jerzy Wojtyła48N61 UMKS Orkan16:01
20372Lars-Gunnar Bengtsson48Stigmännen Karlshamns OK16:19
21862Tadeusz PatejkoW88 WKS Gwardia17:33
22359Jan Szepelak50N61 UMKS Orkan17:49
23364Anders Johansson49Växjö OK19:26
24376Gunnar Eriksson48Gotlands Bro OK22:27
 
370Nikolay Toropilin51Kaliningradnkl
 
 
 
M-65 (24/24)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1386Tadeusz Rutkowski46P69 WKS Grunwald10:19
2392Bengt Bergman44Lunds OK10:55
3380Stanisław Wasilewski46W97 UKS Saper11:31
4403Björn LinnersjöOK Orion11:49
5382Waste Byström43OK Virdarna12:37
6400Anders Nilsson46Gotlands Bro OK12:38
7390Edward PokoraC32 Skarmat Toruń13:11
8389Claes Göran Green46Lunds OK13:24
9387Sven-Erik Forsell43Lunds OK13:40
10393Nikolay Manafov44Kaliningrad14:51
11381Christer Grönblad44Harlovs IF14:58
11385Krister Sandblad42Växjö OK14:58
13396Jan-Ulf KarlssonMalilla OK16:07
14397Jan PahlstorpEmmaboda Verda OK16:26
15384Jan-Ove Hedstig43Växjö OK16:49
16404Ake Borger45Ankarsrums OK16:50
17394Björn Andersson45Gotlands Bro OK16:58
18401Göran Andersson42Stigmännen Karlshamns OK17:04
19391Stig Nydahl46Stigmännen Karlshamns OK18:29
20395Nils Johannesson43Helsingborgs SOK18:40
21388Toivo Voudinmäki43Mulsjö SOK18:56
22398Hans Forsberg43OK Kolmarden20:19
 
383Lars-Olof Karlsson44Växjö OKnkl
399Leif Sandström46Stigmännen Karlshamns OKabs
 
 
 
M-70 (12/12)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1412Bertil Olofsson40Andrarums OK12:19
2406Roland Karlsson38Ronneby OK12:26
3415Ingemar Svensson39Lunds OK12:43
4413Sivert Axelsson37Kalmar OK13:00
5409Peo Bengstsson33Pan-Kristianstad13:04
6407Owe SvenssonOK Orion14:31
7416Hagbert Persson41Växjö OK15:23
8414Hakan Brost40Malmö OK15:45
9405Kazimierz Dura39D95 WKS Śląsk16:09
10411Edward Czabański39G00 Indywidualni Pomorski19:22
11410Lennart Östergren37Växjö OK19:40
12408Jan Norrby40Gotlands Bro OK22:55
 
 
 
M-75 (7/7)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1423Ragnar Collryd35Bredaryds SOK12:28
2422Ryszard Bykowski36K00 Indywidualni Małopol13:01
3420Lars-Erik Malmqvist32Växjö OK14:06
4418Johan Jansson34Växjö OK14:37
5417Werner Törnblom35Växjö OK15:44
6421Sedney Hugosson36Lunds OK21:04
 
419Gillis Alm34Växjö OKnkl
 
 
 
M-80 (2/2)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1868Rune IsakssonHelsingborgs SOK17:55
2424Mieczysław Zielczyński30A-To-My42:41
 
 
 
W-10 (5/5)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1499Maja Porle01Växjö OK11:37
2500Małgorzata Jarosz01Z06 UKS Traper13:57
3498Agnieszka Radzewicz01Z06 UKS Traper39:43
4850Aleksandra RosińskaUOLKA Ostrów Mazowiecka40:51
 
497Daria Zaczkowska02Z06 UKS Trapernkl
 
 
 
W-12 (27/27)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1504Lisa Berggren99OK Kolmarden8:15
2505Zuzanna Morawska99G17 UKS Azymut 458:51
3506Michalina Maik99Z06 UKS Traper10:12
4501Julia Seidel99P58 HKS Azymut10:20
5503Maja Hultberg99OK Kolmarden11:21
6511Katarzyna Maciejewska99Z06 UKS Traper11:32
7508Adrianna Kmieć99Z06 UKS Traper14:38
8507Katarzyna Sobczak99Z06 UKS Traper17:08
9515Julia Wójcik00Z06 UKS Traper18:00
10510Patrycja Borzeska00Z06 UKS Traper18:26
11513Patrycja Chrubczyńska00Z06 UKS Traper21:15
12514Agnieszka Proga00E75 UKS Orientuś21:25
13516Aleksandra BieleckaG14 UKS Siódemka22:18
14863Alicja UrbaniakW88 WKS Gwardia22:47
15842Weronika MokrzyckaG14 UKS Siódemka24:55
16864Magdalena ZielińskaP69 WKS Grunwald25:56
17844Marlena BojkeG14 UKS Siódemka29:00
18512Wiktoria Ingram00Z06 UKS Traper30:24
19509Karolina TomońG14 UKS Siódemka35:26
20846Anna PaterkaG14 UKS Siódemka44:02
21848Maja KowalskaG14 UKS Siódemka48:57
22849Adriana BagneckaG14 UKS Siódemka50:11
23847Wiktoria DulasG14 UKS Siódemka50:56
 
843Karolina LewczukG14 UKS Siódemkankl
845Kamila KurzaczG14 UKS Siódemkankl
841Oliwia KreftG14 UKS Siódemkankl
502Agata Szymoniak99P40 LKOabs
 
 
 
W-14 (41/41)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1528Zuzanna Wańczyk97PUKS Młode Orły8:10
2554Kinga Urbanowicz97W81 UKS OSiR8:52
3538Roksana Legięć98K48 KS Kościelec Chrzanów8:57
4872Aleksandra Sobas97K30 WKS Wawel8:58
5533Patrycja Płatek97W87 UNTS9:07
6540Jessica Hallqvist97Malungs OK9:24
7534Emilia Zięba98D91 MKS MOS9:41
8523Aleksandra Filipowska98E75 UKS Orientuś9:43
9548Klaudia Kaczyk97E71 UKS Azymut9:51
10553Kinga Królik99E71 UKS Azymut9:57
11522Zofia Galla98P58 HKS Azymut10:02
12547Magda Jaśkiewicz97E71 UKS Azymut10:07
13525Paulina Mądra98D91 MKS MOS10:15
14555Marzena Kaźmierczak97E75 UKS Orientuś10:16
15537Tora Westerberg98OK Kolmarden10:18
16856Aleksandra BekUOLKA Ostrów Mazowiecka10:23
17524Magdalena Szmulkowska97PUKS Młode Orły10:24
18545Wiktoria Klimczak97P69 WKS Grunwald10:36
19532Dagmara Dominiak97PUKS Młode Orły10:40
20518Małgorzata Kordala97E75 UKS Orientuś10:51
21517Maria Grabiec98P58 HKS Azymut10:55
22536Teresa Sembratowicz98D91 MKS MOS11:02
23519Karolina Kordala97E75 UKS Orientuś11:03
24541Agnieszka Andrzejewska97G17 UKS Azymut 4511:06
25520Zuzanna Lech98E75 UKS Orientuś11:10
26526Aleksandra Rosochacka97W81 UKS OSiR11:38
27530Kamila Grobelna98D91 MKS MOS12:23
28543Paulina Lewandowska97P69 WKS Grunwald12:34
29527Klaudia Stankiewicz98W81 UKS OSiR12:39
30546Paulina Zielińska97P69 WKS Grunwald12:47
31521Alicja Gugała98W88 WKS Gwardia12:51
32858Karolina LendzioszekUOLKA Ostrów Mazowiecka14:22
33542Elizaveta Vasilyeva98Kaliningrad15:53
34550Sandra Węgrzyn98L01 UKS Azymut Siedliska16:05
35535Anna Maria Antonowicz98W87 UNTS16:11
36529Alicja BieleckaG14 UKS Siódemka16:49
37552Paulina Bryk98L01 UKS Azymut Siedliska22:35
38531Natalia WidrowskaG14 UKS Siódemka39:30
 
539Patrycja Szymoniak87P40 LKOabs
551Katarzyna Dajewska98P40 LKOabs
549Zuzanna Kaczmarek97P69 WKS Grunwaldabs
 
 
 
W-16 (47/47)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1572Dominika Brajer95P35 UKS Arkady13:06
2590Anna Matyba96P35 UKS Arkady13:32
3594Aneta Kaźmierczak95E75 UKS Orientuś13:53
4575Weronika Cych96D95 WKS Śląsk14:12
5562Dominika Nadolska95G27 GKS Luzino14:19
6565Justyna Selwon96PUKS Młode Orły14:23
7577Katarzyna Galla95P58 HKS Azymut14:34
8597Aneta Białkowska95E75 UKS Orientuś14:38
9581Katarzyna Mirecka96P58 HKS Azymut14:51
10583Anastasiia Gert96Odessa15:01
11600Aleksandra Górczyk95D95 WKS Śląsk15:08
12573Edyta Wiśniewska95G14 UKS Siódemka15:22
13558Dominika Bączek96K30 WKS Wawel15:27
14568Joanna Dudek96PUKS Młode Orły15:54
15584Barbara Żebrowska95UKS Victoria Józefów16:06
16564Sandra Sicha95G27 GKS Luzino16:17
17569Małgorzata Siess95E71 UKS Azymut16:23
18599Karolina Golonka95K31 UKS Patria, Szkoła P16:25
19571Dominika Gadomska06L45 MKS Start16:38
20560Märta Berggren96OK Kolmarden16:53
21592Agnieszka Banaś96E75 UKS Orientuś17:04
22580Katarzyna Kalitka96P58 HKS Azymut17:15
23557Magda Pipka96G27 GKS Luzino17:35
24566Angelika Kuźnicka96PUKS Młode Orły17:41
25563Dorota Grablowska95G27 GKS Luzino17:58
26598Wiktoria Świech95E75 UKS Orientuś18:00
27578Joanna Jankowska96D93 MKS Paulinum18:01
28589Katarzyna Walczak96P35 UKS Arkady18:06
29559Małgorzata Rogala95N61 UMKS Orkan18:19
30579Klaudia Swiniarek95P58 HKS Azymut18:37
31595Zuzanna Magierska95E75 UKS Orientuś18:49
32593Joanna Horbaczewska96E75 UKS Orientuś19:43
33574Maja Garmulewicz95E75 UKS Orientuś19:52
34596Lidia Lekan96L01 UKS Azymut Siedliska20:01
35570Karolina Graczyk96G27 GKS Luzino21:16
36576Agata Szostek96W87 UNTS22:13
37582Marcelina Sikora96L45 MKS Start22:30
38556Izabela Kowal95R22 UKS Azymut22:51
39602Sylwia Naworol96L01 UKS Azymut Siedliska23:03
40561Magda Okroj96G27 GKS Luzino24:49
41567Agata Bojka96G27 GKS Luzino25:48
 
586Iga Karbowiak95D95 WKS Śląsknkl
591Joanna Kulas96P35 UKS Arkadynkl
585Weronika Hutsenko96D95 WKS Śląsknkl
588Maja Morawska96G17 UKS Azymut 45abs
601Klaudia Plesińska96D93 MKS Paulinumabs
587Iwona Księżopolska96G17 UKS Azymut 45abs
 
 
 
W-18 (30/30)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1610Dominika Kulczycka93K48 KS Kościelec Chrzanów23:19
2613Edyta Baluta94K31 UKS Patria, Szkoła P23:43
3612Małgorzata Szeliga93D23 UKS Tukan Iwiny24:41
4623Natalia Ścieszko93E75 UKS Orientuś24:42
5605Greta Jęśkowiak93P58 HKS Azymut25:09
6632Michalina Kantecka94G14 UKS Siódemka25:16
7626Ewelina Zamojska93G14 UKS Siódemka26:25
8618Karin Svensson94Finspängs SOK28:53
9611Gabriela Stec94D95 WKS Śląsk28:54
10609Anna Donczew93D95 WKS Śląsk29:21
11629Natalia Bartczak93E75 UKS Orientuś29:51
12619Tola Zawodnik94D78 WKS Oleśniczanka29:52
13634Justyna Kuźba94G14 UKS Siódemka29:59
14627Katarzyna Tomoń94G14 UKS Siódemka30:34
15625Angelika Zamojska94G14 UKS Siódemka30:56
16622Beata Urbanowicz93W81 UKS OSiR31:12
17614Małgorzata Mól93K31 UKS Patria, Szkoła P31:16
18616Paulina Bartosiak94W88 WKS Gwardia31:17
19620Josephine Regnell94Växjö OK31:28
20621Karolina Hanuszkiewicz93E75 UKS Orientuś32:02
21603Aleksandra Banaś93E75 UKS Orientuś32:32
22631Iwona Skrzypkowska93PUKS Młode Orły32:52
23633Zuzanna Kubicka93PUKS Młode Orły32:53
24606Kinga Jędrzejewska94W88 WKS Gwardia34:41
25628Dominika Kubera94W88 WKS Gwardia55:59
 
615Linnea Östergren93Växjö OKnkl
604Sara Jęśkowiak93P58 HKS Azymutnkl
617Patrycja Kupniewska94N61 UMKS Orkannkl
874Kamilla OlaussenFredrikstad SKabs
608Maria Poliszczuk94D95 WKS Śląskabs
 
 
 
W-21A (9/9)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1636Karolina Majewska87P69 WKS Grunwald16:49
2637Patrycja Patejko88W88 WKS Gwardia18:10
3635Anna Dusza89W87 UNTS18:34
4641Anna JosefssonKalmar OK19:23
5644Emma AxelssonGöteborg-Majorna OK20:35
6643Annika Emander80Stigmännen Karlshamns OK21:27
7639Justyna Zbroja-Nowak80P69 WKS Grunwald23:06
8640Agata Michałowska78N61 UMKS Orkan32:34
 
642Liuba Kovyrava87Vityazabs
 
 
 
W-21E (69/69)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1697Daria Lajn89E71 UKS Azymut20:34
2676Julia Blomquist91Ooh Aah GBR21:12
3684Ausrine Kutkaite91OK Medeina21:32
4649Maren Jansson Haverstad92Konnerud IL21:48
5646Carlotta Scalet91ITA-national team21:49
6694Linnea Lidström86OK Kolmarden21:57
7719Anna Forsberg90OK Kolmarden22:16
8675Charlotte Watson93Ooh Aah GBR22:29
9672Anna Górnicka-Antonowicz68W87 UNTS22:46
10654Therese Haare91Konnerud IL22:47
11681Emily Kemp92CANADA JUNIOR TEAM22:55
12669Sini Pekkala74Espoon Suunta23:13
13657Ewa Gwóźdź90E75 UKS Orientuś23:16
14689Christina Bogomiagkova91Odessa23:17
15687Emilie Backscheider93FRENCH JUNIOR TEAM23:18
16671Laura RamsteinAustrian Team23:24
17688Anna Koconka90D95 WKS Śląsk23:25
18673Julia BauerAustrian Team23:31
19663Claire Sandevoir92FRENCH JUNIOR TEAM23:33
20705Julia Koziołek84D95 WKS Śląsk23:40
21711Viola ZagonelITA-national team24:25
22647Ance Rusova92Latvian Junior Team24:32
23659Anna Reinhardt91E75 UKS Orientuś24:33
24652Madara Freimane92Latvian Junior Team24:38
25877Barbara Bączek - MotałaK30 WKS Wawel24:46
26662Fanny Roche92FRENCH JUNIOR TEAM24:58
27720Maria Pabich82E71 UKS Azymut25:15
28645Weronika Machowska86W81 UKS OSiR25:18
29718Johanna Schmidt92SSV Planeta Radebeul25:23
30710Amanda Ziliske92Latvian Junior Team25:27
31713Luzia CurzioITA-national team25:52
32651Katarzyna Dyzio88K30 WKS Wawel26:26
33721Maria Maj-Roksz80G14 UKS Siódemka26:35
34656Amelia Ewiak88E75 UKS Orientuś26:36
35682Katarina Lindén79Växjö OK27:04
36664Aldona Krzystanek79K30 WKS Wawel27:26
36655Alicja Ewiak87E75 UKS Orientuś27:26
38706Katarzyna Fitrzyk92K31 UKS Patria, Szkoła P27:38
39650Anna Filaber90W87 UNTS27:40
40699Beata Nowak73G17 UKS Azymut 4528:40
41708Marta Majchrzak90E71 UKS Azymut28:54
42722Sara Forsberg87OK Kolmarden29:05
43716Katarzyna Proga87E75 UKS Orientuś29:18
44691Kinga Mikowska89N61 UMKS Orkan29:34
45670Małgorzata Biniecka87E71 UKS Azymut30:04
46712Claudia ZanetelITA-national team30:22
47648Katarzyna Mazur83E71 UKS Azymut30:27
48695Wioletta Konkol-Klimczak80G14 UKS Siódemka30:34
49683Anna Baluta92K31 UKS Patria, Szkoła P30:54
50667Natalia Najman88W88 WKS Gwardia31:02
51709Ewa Maj- Płotka83G14 UKS Siódemka31:23
52693Olga Kwiatkowska92PUKS Młode Orły31:27
53714Małgorzata Chmielecka91E75 UKS Orientuś32:08
54696Marta Kozieł92G14 UKS Siódemka32:13
55680Justyna Tynelska89W87 UNTS32:58
56715Eva Maguire88E75 UKS Orientuś33:01
57653Monika Marcinkiewicz-Kajzer76PUKS Młode Orły47:49
 
703Hanna Wiśniewska90D95 WKS Śląsknkl
723Marlena Wieleba88G14 UKS Siódemkankl
668Anna SimkovicsAustrian Teamnkl
660Isia Basset93FRENCH JUNIOR TEAMnkl
704Agata Karwatka85D95 WKS Śląsknkl
665Lilianna Biederman Etterle74K30 WKS Wawelnkl
661Silje Uhlen Maurset92As-UMB Orienteringnkl
685Oda Wennemo92Raumar orienteringabs
692Ingjerd Myhre92Kongsberg O-lagabs
717Charlotte Lindkvist65Leksands OKabs
674Viola Petrovskaya91W87 UNTSabs
666Marta Trojecka83W88 WKS Gwardiaabs
 
 
 
W-35-40 (15/15)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1735Jenny Röjgard69OK Kolmarden11:28
2737Annika Ericsson69Växjö OK12:01
3733Mariola Wołowczyk68W87 UNTS13:14
4734Sofia Westerberg70OK Kolmarden13:21
5729Gunilla Karlsson68Växjö OK13:32
6731Annica Berggren69OK Kolmarden13:35
7732Barbara Nowak70P58 HKS Azymut13:38
8727Lena Regnell67Växjö OK13:54
9726Lidia Baksalary73P40 LKO14:03
10725Olga Naugolnova73Kaliningrad14:37
11724Natalia Toom74Kaliningrad15:30
12851Magdalena WańczykUOLKA Ostrów Mazowiecka15:54
13736Anette Johansson70OK Kolmarden17:43
14728Josabeth Hultberg69OK Kolmarden17:54
15730Tatyana Vasilyeva69Kaliningrad20:19
 
 
 
W-45 (8/8)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1742Joanna Parfianowicz64W87 UNTS12:14
2739Britt-Mari BengtssonFK Asen12:55
3741Ingela Andersson63Lunds OK13:25
4745Ingrid Svensson62Finspängs SOK13:38
5740Irena Morawska62G17 UKS Azymut 4513:39
6738Svetlana Popkova64Kaliningrad13:49
7744Marie Hakansson62OK Kolmarden14:32
8743Urszula Czerkawska62S22 MUKS Gliwice15:11
 
 
 
W-50 (16/16)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1750Lisel Arvidsson61Växjö OK10:44
2758Marina Movko60Kaliningrad12:01
3754Halina Biziuk57N61 UMKS Orkan12:36
4747Danuta Mikielska59N61 UMKS Orkan13:16
5749Ann-Christine NeroRonneby OK13:21
6752Eva Eklund61Växjö OK13:37
7762Barbro Fyrman60Växjö OK13:58
8761Yvonne Jonsson59Växjö OK14:47
9755Helen Glännefors61Söders SOL Tyresö16:00
10748Jolanta Mazurkiewicz56E75 UKS Orientuś16:03
11759Bogna Wróblewska58OK!Sport16:13
12751Marie Malmberg57Kvarnsvedens GOIF OK17:55
13760Görel Skoog58Växjö OK18:52
14756Elena Mirochnichenko58Kaliningrad23:17
 
753Elizete Eriksson61Växjö OKnkl
757Elena Soloveva58Kaliningradabs
 
 
 
W-55 (8/8)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1768Helga Haverstad56Lierbygda O-lag11:55
2770Ulla Engelby54Pan-Kristianstad13:02
3764Regina Łuńska56N61 UMKS Orkan15:46
4765Małgorzata Czabańska52G17 UKS Azymut 4516:13
5763Ewa Lewoń55N61 UMKS Orkan16:53
6769Alla Asylova54Kaliningrad17:00
7766Natalia Lazareva55Kaliningrad20:11
8767Ann-Helen LinnersjöOK Orion29:06
 
 
 
W-60 (14/14)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1773Maria Nordwall51OK Kolmarden10:58
2777Bigge Bengtsson49Stigmännen Karlshamns OK11:25
3784Monika PahlstorpEmmaboda Verda OK11:38
4775Lisbeth CarlssonVaggeryds SOK12:58
5774Ingrid Salomonsson49Skaneslattens OL13:17
6776Alla Toropilina50Kaliningrad13:38
7781Ulla-Britt Karlsson47Växjö OK14:00
8778Lisa Kumlin49Växjö OK14:19
9772Margareta Sjöberg48Lunds OK14:43
10783Ann-Kristin Lenander50Växjö OK15:09
11780Karin Lindqvist51Växjö OK15:55
12771Karin Bergman48Lunds OK16:06
13779Eivor Nydahl48Stigmännen Karlshamns OK23:31
14782Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK23:37
 
 
 
W-65 (10/10)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1789Britt Forsell Pirozzi45Lunds OK12:16
2791Kaarina Voudinmäki44Mulsjö SOK13:36
3785Berit Byström43OK Virdarna13:55
4794Torill Svendsen44Lunds OK14:09
5788Gullevi Svensson45Ronneby OK14:29
6787Ann-Marie Persson46Växjö OK14:30
7792Elisabeth Kimell42Gotlands Bro OK14:39
8790Gunilla Grönblad42Harlovs IF15:30
9793Astrid Johannesson45Helsingborgs SOK15:55
10786Gunilla Lagerlöf43Stigmännen Karlshamns OK25:20
 
 
 
W-70 (2/2)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1795Britt AxelssonKalmar OK17:45
2796Barbro Hugosson37Lunds OK30:32
 
 
 
W-75-80 (2/2)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1797Laila Malmqvist35Växjö OK20:39
2798Helena Zielczyńska27A-To-My44:33
 
 
 
OPEN1 (25/25)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1920Karol KalszteinPKO Harpagan9:21
2919Tymoteusz PieczkaPKO Harpagan10:26
3918Kuba TrzebiatowskiPKO Harpagan11:00
4914Marta ŚwitajPKO Harpagan14:43
5910Agnieszka MusiałPKO Harpagan16:30
6909Maciek KaimPKO Harpagan16:32
7911Robert BiczPKO Harpagan16:55
8871Marek Czernielewski80JW 327317:11
9891Sofia PorleVäxjö OK18:36
10493Olga Temnikova65Kaliningrad24:32
11888Adriana KnapikL01 UKS Azymut Siedliska28:19
12917Ola SzarmachPKO Harpagan30:17
13916Krysia ŁugowskaPKO Harpagan30:51
14899Natalia DawidowskaG14 UKS Siódemka30:52
15490Hugo Thoresson06Andrarums OK41:08
16900Maja ŁątkowskaG14 UKS Siódemka41:50
17901Iga OsięglewskaG14 UKS Siódemka46:55
 
913Kamil GęburaPKO Harpagannkl
903Kamil GołojuchPKO Harpagannkl
897Natalia ZwaraG14 UKS Siódemkankl
898Anna TrajtowiczG14 UKS Siódemkankl
491Elena Ivkina84Kaliningradabs
489Andrey Snapelev76Kaliningradabs
884Alicja KwidzińskaG17 UKS Azymut 45abs
492Yulia Kovalchuk69Kaliningradabs
 
 
 
OPEN2 (18/18)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1912Konrad GołojuchPKO Harpagan13:33
2922Piotr DolatowskiPKO Harpagan21:11
3893Kenneth SvenssonFinspängs SOK21:30
4923Roman PolewczakIndywidualnie24:33
5896Marcin HippnerIndywidualnie26:24
6921Julita LinowskaPKO Harpagan27:29
7895Jakub GołąbIndywidualnie27:37
8924Krzysztof ZdunekPKO Harpagan77:11
 
908Jacek WalaszekPKO Harpagannkl
907Mateusz TrymbulakPKO Harpagannkl
904Bartosz KłódkaPKO Harpagannkl
915Daniel TyranPKO Harpagannkl
902Ola FleszerPKO Harpagannkl
905Maarysia PrusikPKO Harpagannkl
906Dawid SochackiPKO Harpagannkl
494Conny Thoresson37Andrarums OKabs
496Marcin Fastyn84E75 UKS Orientuśabs
879Piotr MajewskiW88 WKS Gwardiaabs
 
 
 
MSOFT (61/61)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1456Martin RegbornHagaby GOIF21:12
2470Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn OF21:19
3428Johan HögstrandMarkbygdens OK21:22
4485Eric BörjeskogOK Tor21:24
5447Oscar CarlssonEksjö SOK21:33
6475Niklas AldénOK Linné21:52
7455Joakim EliassonGoteborg-Majorna OK21:53
8452Christian TingströmGoteborg-Majorna OK22:11
9443Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK22:13
9461Love BerzellAttunda OK22:13
11487Fredrik IngelssonRehns BK22:16
12472Christian KollbergJärla Orientering22:22
13486Göran WinbladRehns BK22:28
14466Emil SvenskStora Tuna OK22:34
15471Max Peter BejmerBromma-Vällingby SOK22:41
16469Jonas NordströmTullinge SK22:53
17439Assar HellströmOK Ravinen22:55
18429Erik MalmbergKvarnsvedens GOIF OK22:57
19438Mandus RidefeltOK Linné22:58
20450Axel WradheAttunda OK23:00
21425Daniel WejasNykopings OK23:21
22431Rasmus Palmqvist AslakenJärfälla OK23:31
23433Oskar AnderssonOK Gynge23:32
24477Daniel SvenssonIFK Moras OK23:33
25442Jakob AnderssonBredaryds SOK23:41
25459John PerssonIFK Goteborg23:41
27454Egil EdvardsenGoteborg-Majorna OK24:03
28444Martin GelinderAttunda OK24:05
29426Marcus BerggrenNykopings OK24:21
30464Joakim SvenskStora Tuna OK24:26
31467Magnus GlänneforsSöders SOL Tyreso24:27
32468Jonas BorgSödertälje-Nykvarn OF24:35
33462Viktor AntonssonEksjö SOK24:40
34480Jonatan AronssonOK Tisaren24:50
34437Simon AgrenOK Linné24:50
36435Pontus PeterssonOK Orion25:14
37463Philip PalssonSkaneslättens OL25:16
38436Erik ClassonOK Orinto25:17
39434Martin CarlssonTjällmo-Godegards OK25:47
40446Felix PalmgrenEksjö SOK25:59
41458Martin LarssonHestra IF26:09
42453Mans ÖstmanGoteborg-Majorna OK26:10
43484Niklas GustafssonOK Tisaren26:52
43483Simon SmedbergOK Skogsfalken26:52
45457David ArboreliusHelsingborgs SOK27:19
46460Anton BlomIK Uven28:31
47478Jens SundbüeOK Ravinen28:56
48430Albin PetrénKungälvs OK30:02
49481Markus HjortOK Ravinen30:09
 
479Kalle BergmanOK Ravinennkl
432Mans SandgrenOK Orionnkl
448Oskar SvenssonFinspängs SOKnkl
440Daniel LindgrenOK Linnénkl
445Andreas BerganderEksjö SOKnkl
476Hugo MattssonSkaneslättens OLnkl
441Albin RidefeltOK Linnénkl
473Ola BrönnhedenNyköpings OKdysk.
427Jens WängdahlNykopings OKabs
465Anton SjökvistStora Tuna OKabs
474Simon HedlundÄrla IFabs
449Jakob EnmarkGävle OKabs
 
 
 
WSOFT (43/43)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1801Linnea MartinssonOK Tyr21:43
2819Johanna OlssonTäby OK21:51
3825Viktoria ErnstssonFK Göingarna22:01
4840Hilda ForsgrenTäby OK22:10
5832Ida LindkvistLeksands OK22:25
6804Hanna Axelsson-MeyersonOK Linné22:31
7810My WestlundOK Tyr23:07
8816Karolin OhlssonTullinge SK23:20
9830Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna23:30
10805Elin ManssonOK Löftan23:46
11836Elin SvenssonNässjö OK23:56
12828Malin LeanderssonOK Tyr24:06
13821Linn BrannebyOK Kolmarden24:17
14822Anna SegerssonOK Kolmarden24:26
14829Frida HedinHjärnarps GH OL24:26
16834Kristin HylanderNykopings OK24:35
16799Linda LindkvistLeksands OK24:35
18826Linnea HolmqvistHagaby GOIF24:43
19800Ida ForsénTullinge SK25:04
20839Kajsa HammarströmOK Hällen25:12
21820Anna LindeOK Linné25:18
22808Johanna ErlandssonOK Skogsfalken25:28
23815Erika LindqvistSävedalens AIK25:33
24809Tove LagerbergOK Södertörn25:54
25806Anette ÖnerudOK Ravinen25:57
26835Ida HylanderNykopings OK26:42
27803Lovisa NilssonOK Linné29:19
28827Moa Leijon-LindHaninge SOK29:29
29831Ida WenkloKungälvs OK33:35
 
813Tove AlexanderssonStora Tuna OKnkl
824Beatrice GustavssonEksjö SOKnkl
823Helena KarlssonBromma-Vallingby SOKnkl
811Ellinor TjernlundOK Vilse 87nkl
802Amanda LeoBredaryds SOKnkl
812Josefin TjernlundOK Vilse 87nkl
807Amanda ThellsénOK Roxennkl
837Maja PetterssonOK Dackenkl
878Emmeli AxmalmSävedalens AIKnkl
833Michaela HallqvistMalungs OK Skogsmardarnankl
814Amilia BjörklundSävedalens AIKdysk.
817Rebecka HeinrupTullinge SKabs
818Lovisa AdolfssonTullinge SKabs
838Sofia ForngrenOK Enenabs
 
 
 
MPOL (11/11)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1219Michał Olejnik92E71 UKS Azymut21:13
2158Piotr Parfianowicz94W87 UNTS21:30
3155Robert Niewiedziała93G14 UKS Siódemka21:55
4206Dominik Chudzik92E75 UKS Orientuś24:07
5190Mikołaj Dutkowski92P35 UKS Arkady24:13
6230Bartosz Kaszuba92R22 UKS Azymut29:09
 
210Rafał Podziński91E75 UKS Orientuśdysk.
179Rafał Matyja91D93 MKS Paulinumdysk.
153Grzegorz Hetman93W88 WKS Gwardiadysk.
203Dominik Wels92P40 LKOdysk.
132Bartosz Nowociński93N61 UMKS Orkandysk.
 
 
 
WPOL (14/14)Status: 07:45
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1630Anna Morawska93G17 UKS Azymut 4522:32
2702Paulina Kołodziej92D95 WKS Śląsk22:57
3658Natalia Ewiak92E75 UKS Orientuś23:04
4679Jolanta Kołosińska91W87 UNTS24:22
5677Małgorzata Wicha91K30 WKS Wawel24:36
6707Urszula Morawska91G17 UKS Azymut 4525:12
7698Adrianna Kobusińska91P69 WKS Grunwald25:27
8607Joanna Szlendak93W87 UNTS25:59
9701Barbara Szubka91D95 WKS Śląsk26:14
10700Kamila Lubak91D95 WKS Śląsk26:41
11690Hanna Klimkowska92P40 LKO27:27
12638Patrycja Bartosiak92W88 WKS Gwardia35:07
 
624Agata Stankiewicz94E75 UKS Orientuśnkl
678Paulina Faron91K30 WKS Waweldysk.