Orienteering Baltic Cup 2011N 2011-05-22 22:53
Wstępne wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2011

 
10N (9/9)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
14Edvin Mansson02Växjö OK33:0359:08
2885Grzegorz NowakG17 UKS Azymut 4532:0072:52
3887Oliwa BiesiadzkaE75 UKS Orientuś60:3598:29
42Zuzanna Kmieć03Z06 UKS Traper51:20114:34
51Max BlankG14 UKS Siódemka49:50171:28
6889Bartłomiej HabrosL01 UKS Azymut Siedliska104:53181:42
 
3Darya Krylova00Kaliningrad27:33
5Zuzanna MoskalG14 UKS Siódemkaabs
23Daniel Bałdyga03Z06 UKS Traperabs
 
 
 
10R (13/13)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
113Hugo Ericsson03Växjö OK18:2442:22
210Piotr Banach01N61 UMKS Orkan22:5046:47
3894Michał BieleckiG14 UKS Siódemka27:3557:35
46Tuukka Pekkala04Espoon Suunta24:0262:54
5886Anna NowakG17 UKS Azymut 4536:5277:05
6892Szymon StecińskiIndywidualnie44:0077:18
77Polina Naugolnova06Kaliningrad40:0691:11
88Jan Antonowicz05W87 UNTS46:1991:38
911Maria Nowak03P69 WKS Grunwald81:18139:32
 
12Igor Marte03Villanoof OK36:05
883Dominika KwidzińskaG17 UKS Azymut 4558:39
929Małgosia PorzyczIndywidualnie
890Paulina ChrzanG14 UKS Siódemkaabs
 
 
 
M-10 (11/11)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
124Leo Johansson01OK Kolmarden18:5842:36
219Allan Hedberg01Lunds OK17:2951:52
316Arvid Westerberg01OK Kolmarden19:4956:35
417Marcel Kajzer01PUKS Młode Orły26:3058:43
522Fredrik Glännefors02Söders SOL Tyresö40:1775:35
618Erik Thoresson02Andrarums OK22:1282:45
720Bartosz Smyk02Z06 UKS Traper37:3083:03
825Daniel Hapka01Z06 UKS Traper51:1384:18
914Michał Pierzchała01W87 UNTS31:12102:58
1021Dominik Łaszkiewicz01Z06 UKS Traper63:25104:40
 
15Jonas Ihreskog00Gotlands Bro OK26:51
 
 
 
M-12 (15/16)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
130Isac Ericsson00Växjö OK23:4159:30
236Albin Mansson99Växjö OK30:0559:53
327Gracjan Cupryś99P58 HKS Azymut31:4765:34
426Jakub Michałowski99N61 UMKS Orkan27:0366:03
529Tomasz Choroś00W97 UKS Saper29:5368:51
6859Bartłomiej JanowskiW88 WKS Gwardia35:5175:42
732Jakub Pietek00E75 UKS Orientuś39:0285:03
834Bartłomiej OgdowskiG14 UKS Siódemka40:3286:46
938Bartek Babiak00Z06 UKS Traper33:3288:13
1033Maciej Ubfal00E75 UKS Orientuś41:1597:38
1137Szymon MelzerG14 UKS Siódemka48:42104:30
12876Maciej JasińskiE75 UKS Orientuś40:36131:13
 
28Kuba Kuźba00G14 UKS Siódemkankl
35Grzegorz ŻurekG14 UKS Siódemka31:29
39Mateusz Tadejewski99N61 UMKS Orkan27:32
 
 
 
M-14 (35/38)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
147Ville Johansson97OK Kolmarden42:2473:19
245Marcin Biederman98K30 WKS Wawel47:2483:44
344Jan Baran97K30 WKS Wawel47:1095:30
460Michał Wołowczyk97W87 UNTS58:2697:37
548Amadeus Hansson97Gotlands Bro OK56:33110:06
651Kamil Legięć97K48 KS Kościelec Chrzanów63:20110:29
759Jakub Sawościanik98Z06 UKS Traper65:19111:10
856Jakub Garstka98P35 UKS Arkady72:26121:51
971Szymon Sosenko98D91 MKS MOS68:07123:38
1054Jerzy Urbaniak98W88 WKS Gwardia71:03123:59
1172Amadeusz Stankiewicz97D93 MKS Paulinum81:09126:39
1274Mateusz Lubak98D91 MKS MOS73:20129:05
1343Jakub Kisielewicz99E71 UKS Azymut67:06133:40
1468Kornel Szymański97D93 MKS Paulinum54:52134:05
1557Marek Firlej98P58 HKS Azymut83:16148:20
1664Paweł Grzybek97G14 UKS Siódemka99:07152:02
1763Maciej Myszkowski98W81 UKS OSiR85:56159:17
1850Mateusz Świech98E75 UKS Orientuś82:36161:43
1949Jakub Morawski99E71 UKS Azymut94:12161:53
2053Maciej Borkowski98W88 WKS Gwardia94:00165:27
2141Mateusz Socik98G14 UKS Siódemka107:13188:36
 
42Paweł Kustosz98K30 WKS Wawel53:32
70Jonatan Porle97Växjö OKnkl
46Rafał Kluska98C32 MKS Skarmat67:22
860Fryderyk PryjmaW88 WKS Gwardiankl
40Mateusz Boguszewski97G14 UKS Siódemka65:30
882Karol DamaszkeG14 UKS Siódemkankl
58Maciej Lucerski97D93 MKS Paulinum70:11
61Damian Becmer97D91 MKS MOS95:26
55Filip Wacyk97K30 WKS Wawel64:10
52Aleksander Tarnowski97L45 MKS Start68:09
67Michał Kwiatkowski97PUKS Młode Orły91:43
66Karol Węgrzyn97L01 UKS Azymut Siedliska94:31
65Grzegorz Siess98E71 UKS Azymut94:18
69Jakub Węgrzyn98L01 UKS Azymut Siedliskaabs
 
 
 
M-16 (54/56)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1100Krzysztof Wołowczyk95W87 UNTS58:5092:50
2103Maciej Nowak97D93 MKS Paulinum68:01106:05
382Sebastian Konarzewski95W81 UKS OSiR64:20108:33
4111Henrik Hakansson95OK Kolmarden64:38110:34
5109Krzysztof Rzeńca96E75 UKS Orientuś71:51112:30
692Mateusz Ciekański95E71 UKS Azymut73:11113:22
778Kamil Anc95W87 UNTS71:12114:47
8116Henrik Eklund96Växjö OK69:39114:55
9126Łukasz Wiśniewski96G14 UKS Siódemka74:31115:09
1077Patryk Marszałek95R22 UKS Azymut67:41115:27
1197Bartosz Szuryga95L45 MKS Start65:22120:04
1279Oskar Leinonen96OK Kolmarden78:03122:10
1380Przemysław Kaczocha96P35 UKS Arkady78:13122:24
14107Grzegorz Skwierawski95G14 UKS Siódemka80:44123:46
1593Mateusz Podsiadły95D95 WKS Śląsk90:10130:06
1685Karol Zimny96P35 UKS Arkady89:55130:33
17127Marek Skorupa96K30 WKS Wawel85:05130:55
1899Patryk Powichrowski95W81 UKS OSiR83:02134:47
19108Szymon Pałka96E75 UKS Orientuś78:42136:31
20120Martin Karlsson96Växjö OK83:00139:53
21101Daniel Sałajczyk96W81 UKS OSiR86:03146:31
2286Adrian Szostak95P35 UKS Arkady97:55147:35
2398Mateusz Baranowski95W81 UKS OSiR90:42148:18
24122Johan Eklund96Växjö OK87:12154:06
2581Filip Odolecki96W97 UKS Saper92:13154:31
26114Michał Rycaj95L01 UKS Azymut Siedliska82:32156:47
2794Radosław Piotrowski96G17 UKS Azymut 45108:12158:30
28102Marek Rosochacki96W81 UKS OSiR87:59159:53
29106Paweł Słomiński96P40 LKO96:32163:11
3087Mikołaj Pawłowski95P35 UKS Arkady92:17167:54
31855Adam JaubowskiUOLKA Ostrów Mazowiecka109:38168:14
32125Adrian Chrubczyński96Z06 UKS Traper98:53170:23
33128Szymon Kłoczek95L01 UKS Azymut Siedliska105:13174:39
34104Patryk Marciniak95E71 UKS Azymut115:20176:51
35130Sebastian Socik96G14 UKS Siódemka124:06180:31
36113Kamil Jaszak95L01 UKS Azymut Siedliska91:41180:34
37115Filip Prasał96PUKS Młode Orły112:14187:09
38129Adam Kania96K30 WKS Wawel122:38198:20
39124Kamil Olkowicz96PUKS Młode Orły135:36201:24
40118Maciej Chabros95L01 UKS Azymut Siedliska157:41274:49
 
89Tomasz Baksalary96P40 LKOnkl
88Dag Hultberg95OK Kolmardennkl
83Krzysztof Hołub95D93 MKS Paulinumnkl
84Ilya Temnikov95Kaliningrad106:51
119Mateusz Janowski96W88 WKS Gwardiankl
117Wojciech Tłuczek96L01 UKS Azymut Siedliskankl
857Kacper MaliszewskiUOLKA Ostrów Mazowiecka100:59
95Szymon Smektała96P40 LKOnkl
76Kamil Szymczak96P35 UKS Arkadynkl
131Paweł Zamojski95G14 UKS Siódemka75:07
121Evertsson Albin96Växjö OKnkl
90Mateusz Dzioba95D93 MKS Paulinumabs
110Krzysztof Hałas96P35 UKS Arkady
123Grzegorz Knober95W88 WKS Gwardiaabs
 
 
 
M-18 (30/32)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1135Witold Jasiński94E75 UKS Orientuś89:02149:12
2150Michał KruczkowskiZ06 UKS Traper83:57149:28
3161Mikołaj Grabiec93P58 HKS Azymut93:19154:27
4139Adam Szmulkowski93PUKS Młode Orły99:41158:06
5141Piotr Ostój94D95 WKS Śląsk97:47160:55
6143Joachim Iwaszczyszyn94D95 WKS Śląsk97:19164:20
7149Kamil Gęstwicki94N61 UMKS Orkan101:22165:13
8140Jakub Prasał93PUKS Młode Orły101:11167:33
9160Michał Kordala94E75 UKS Orientuś110:43173:12
10154Mateusz NiedbaŁa94K48 KS Kościelec Chrzanów103:29175:39
11136Szymon Płaneta94D78 WKS Oleśniczanka107:15185:40
12875Kacper Klimkiewicz93D93 MKS Paulinum112:53187:46
13133Grzegorz Garbuliński94PUKS Młode Orły115:28189:44
14152Marcin Swęda93W97 UKS Saper121:58199:08
15159Krzysztof Jeż94E75 UKS Orientuś126:14202:35
16134Mikołaj Pochopień94D78 WKS Oleśniczanka124:42205:11
17142Jacek Galla93P58 HKS Azymut146:52219:45
18853Marcin RosińskiUOLKA Ostrów Mazowiecka149:59228:09
19854Karol CzarkowskiUOLKA Ostrów Mazowiecka138:37231:14
20145Marek Uściński93W81 UKS OSiR180:07275:42
 
157Bartosz Macul93Z06 UKS Trapernkl
162Maciej Bartczak94N61 UMKS Orkan133:59
146Bartłomiej Nowak93W88 WKS Gwardia103:40
144Maciej Stępień93W81 UKS OSiRnkl
137Rafał Owczarek93W81 UKS OSiR81:27
147Paweł Lipieński93G14 UKS Siódemka106:42
156Marcin Pichowski94G14 UKS Siódemkankl
151Igor Majewski93W88 WKS Gwardia90:42
148Damian Gęstwicki93N61 UMKS Orkan118:31
138Wojciech Dudek94PUKS Młode Orły88:26
 
 
 
M-21A (7/8)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1168Jarosław Teresiński82D78 WKS Oleśniczanka70:54120:52
2164Klas Johansson85Växjö OK79:30129:39
3170Roland Persson81Kalmar OK101:45153:58
4167Przemysław Hajdas80D95 WKS Śląsk105:44156:23
5171Mateusz Połomski92E75 UKS Orientuś101:42157:31
6865Krystian KwiatkowskiW97 UKS Saper113:46198:22
 
166Michal Marte75Villanoof OK78:30
 
 
 
M-21E (71/74)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1200Wojciech Dwojak81D95 WKS Śląsk63:26105:51
2199Wojciech Kowalski82D95 WKS Śląsk68:04111:53
3235Lucas Basset91FRENCH JUNIOR TEAM69:45115:06
4188Robert Banach74P69 WKS Grunwald68:34115:40
5223Eskil Kinneberg92Raumar orientering67:10115:52
6194Marcin Richert79G17 UKS Azymut 4570:35116:46
7244Robert MerlAustrian Team73:51118:40
8184Bartosz Pawlak90P69 WKS Grunwald69:56118:56
9183Łukasz Nowacki86P69 WKS Grunwald73:20120:14
10215Henrik Laas83IFK Göteborg73:49120:50
11212Jacek Nowak76G17 UKS Azymut 4572:21121:19
12205Maciej Jasiński89D95 WKS Śląsk74:38124:26
13172Per-henrik Lenander77Växjö OK74:03125:12
14225Jaslav Pazuhkh90R22 UKS Azymut75:27126:17
15207Hakan Eriksson61Malungs OK77:06128:14
15248Mats Röjgard69OK Kolmarden77:33128:14
17214Maciej Hewelt90G17 UKS Azymut 4578:51129:38
18245Philipp SchielAustrian Team77:12130:18
19239Janis Tamužs91Latvian Junior Team80:29130:30
20234Olivier Blanc-Tranchand92FRENCH JUNIOR TEAM79:03132:16
21241Tomasz Lubkiewicz87K30 WKS Wawel77:30132:23
22243Wojciech Pachnik91D23 UKS Tukan Iwiny83:46133:23
23251Manuel GassnerAustrian Team80:38135:06
24175Piotr Paszyński81E75 UKS Orientuś86:47135:29
25209Fabio Marsoner91ITA-national team82:45136:09
26198Łukasz Charuba90E75 UKS Orientuś84:51137:47
27180Łukasz Gryzio88E71 UKS Azymut82:47138:05
28182Bartłomiej Pyra79D95 WKS Śląsk84:04140:09
29229Philippe Joly93FRENCH JUNIOR TEAM90:42140:20
30174Ivano BettegaITA-national team83:12140:58
31231Piotr Kruk89R22 UKS Azymut85:56142:33
32186Dawid Stefański89P69 WKS Grunwald94:25145:39
33233Tadeusz Piłkowski90OK!Sport90:54150:20
34250Andreas Liljegren89Gotlands Bro OK99:05156:51
35217Jan ZhanalAustrian Team96:18159:28
36216Mateusz Hoffmann91P40 LKO103:24162:16
37218Jakub Zieliński91E75 UKS Orientuś106:48165:16
38202Marek Galla87P58 HKS Azymut102:04167:36
39236Gabriel Bengtsson81Stigmännen Karlshamns OK108:40170:27
40173Sebastian Markowiak92E75 UKS Orientuś107:56170:57
41228Marcin Leśnicki91R22 UKS Azymut125:51204:21
 
193Nicola Manzoni91ITA-national teamnkl
240Karlis Baltacis92Latvian Junior Team74:59
213Jacek Kowalczyk84G17 UKS Azymut 45104:38
249Marek Wojnowicz92D23 UKS Tukan Iwiny73:33
238Mateusz Anc91W87 UNTSnkl
181Kamil Student87E75 UKS Orientuśnkl
246Libor ZridkaveselyAustrian Teamnkl
247Markku Elo92Laitilan Jyskenkl
178Łukasz Mostek91D93 MKS Paulinumnkl
192Kamil Włodarczyk87G17 UKS Azymut 4566:24
242Lukas ScharnaglAustrian Teamnkl
191Mariusz Pabich88E71 UKS Azymutnkl
870Yngve Skogstad91Frol IF70:39
208Mateusz Wensław87G17 UKS Azymut 45nkl
226Yannick Michiels91Belgium Junior Team78:06
221Rémi Dubois92FRENCH JUNIOR TEAMnkl
222Jakob Bengtsson78Stigmännen Karlshamns OKnkl
211Giacomo ZagonelITA-national team79:57
197Kostyantyn Mayasov83D95 WKS Śląsk90:22
196Franciszek Galla89P58 HKS Azymutnkl
220Tomasz Pabich82E71 UKS Azymutnkl
227Michaël Van baelen92Belgium Junior Teamnkl
204Aleksander Bernaciak83D95 WKS Śląsknkl
869Ivar LundanesFrol IF73:39
232Kuba Drągowski90OK!Sport78:22
237Paweł Tadejewski79N61 UMKS Orkan97:47
187Marcin Gappa92G14 UKS Siódemkankl
224Toon Melis92Belgium Junior Teamabs
177Ivan ForsgrenIndywidualnie80:08
201Damian Dutkiewicz77D93 MKS Paulinumabs
 
 
 
M-35 (9/9)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1252Remigiusz Nowak72P69 WKS Grunwald56:5494:01
2258Krzysztof Banach74N61 UMKS Orkan62:41110:30
3257Pavel Voylochnikov75Kaliningrad71:42121:31
4256Karol Gmur76P35 UKS Arkady83:44136:05
5259Carl Svensson74Växjö OK86:20148:37
6255Jouni Pekkala72Espoon Suunta82:13153:12
7260Piotr Renc75L45 MKS Start88:01155:12
 
253Aleksandr Karachev76Kaliningrad90:21
254Rafał Jasiński72G00 Indywidualni Pomorski81:24
 
 
 
M-40 (23/24)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1266Piotr Cych68D95 WKS Śląsk50:4192:05
2276Dennis Persson69Växjö OK50:4494:49
3274Kalikst Sobczyński71D95 WKS Śląsk52:0795:19
4265Jaros Bartczak68N61 UMKS Orkan51:3197:58
5267Mikael Westerberg67OK Kolmarden51:3899:36
6282Piotr Ratajczak69N61 UMKS Orkan57:42109:23
7272Paweł Zieliński68P69 WKS Grunwald57:37110:01
8270Magnus Ericsson70Växjö OK60:39110:46
9861Krzysztof UrbaniakW88 WKS Gwardia59:24118:45
10280Marcin Szczygieł71D91 MKS MOS66:36119:19
11279Krzysztof Wrzesiński68D95 WKS Śląsk68:29121:37
12273Tobias Borger70Kalmar OK74:35124:15
13268Hans Persson65OK Kolmarden71:53129:25
14271Waldemar Sikora71L45 MKS Start70:06132:53
15275Wojciech Kluska68C32 MKS Skarmat72:39147:32
16852Arkadiusz RosińskiUOLKA Ostrów Mazowiecka81:27152:37
17281Jarosław Popowski69W87 UNTS69:39164:25
18881Włodzimierz GapińskiIndywidualnie Łódź113:54199:47
 
277Magnus Johansson67OK Kolmardennkl
269Andrzej Krupiński69W97 UKS Saper78:30
261Jacek Olas69E75 UKS Orientuśnkl
278Magnus Mansson67Växjö OKabs
263Piotr Chabros70L01 UKS Azymut Siedliskaabs
 
 
 
M-45 (18/19)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1291Peter Hedberg62Lunds OK51:2890:09
2292Remigiusz Widziewicz66D95 WKS Śląsk53:0292:13
3300Paweł Morawski62G17 UKS Azymut 4551:5394:30
4288Jussi Elo62Laitilan Jyske55:0598:24
5285Mika Lammi62Laitilan Jyske56:4999:23
6296Mirosław Tarnowski64L45 MKS Start56:36105:01
7297Marek Wołowczyk63W87 UNTS59:40105:02
8301Magnus AxelssonSträngnäs-Malmby OK59:18106:35
9283John Eriksson62Växjö OK63:51107:26
10294Magnus Porle64Växjö OK58:26109:11
11295Hakan Östergren62Växjö OK67:56118:43
12287Peter Berggren64OK Kolmarden71:49121:45
 
286Erkki Pirilä66Laitilan Jyske67:36
284Magnus Ihreskog62Gotlands Bro OK93:51
293Józef Kłos63E71 UKS Azymut91:30
298Witold Sochacki64K31 UKS Patria, Szkoła Pabs
289Marek Pranczk63Nadleśnictwo Bytów112:03
290Henryk Bilor65PKO Harpagan86:27
 
 
 
M-50 (22/23)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1322Andrzej Olech59L45 MKS Start54:1798:39
2305Ingemar Jansson Haverstad58Lierbygda O-lag57:3599:20
3313Bengt Schwartz58OK Kolmarden58:44103:10
4308Bogdan Lech60N61 UMKS Orkan59:23104:13
5309Marek Mikielski60N61 UMKS Orkan58:25107:56
6315Jerzy Porzycz61G17 UKS Azymut 4566:28110:05
7304Krzysztof Kraśniewski61N61 UMKS Orkan67:31112:54
8317Jerzy Kryjomski58K48 KS Kościelec Chrzanów67:48114:54
9310Tadeusz Wróblewski58OK!Sport67:19119:27
10319Mirosław Rogala57L45 MKS Start72:49125:53
11311Władysław Machowski59W81 UKS OSiR78:13131:41
12312Wiktor Malinowski58E17 MKS Metalowiec77:57136:41
13318Wacław Czerkawski60S22 MUKS Gliwice82:40151:17
14316Leszek Andrzejewski59G17 UKS Azymut 4592:16172:31
15307Gert Georgii60Odessa96:49173:11
16321Mariusz Kaliszewski59G27 GKS Luzino103:28176:00
17306Robert Hakansson57OK Kolmarden111:04185:56
18325Victor Mirochnichenko57Kaliningrad161:05255:07
 
323Krzysztof Lewandowski58E75 UKS Orientuś121:15
303Boris Krylov57Kaliningrad59:51
320Jerzy Sudoł57Nadleśnictwo Bytów103:47
324Wiesław Szmidtka61G27 GKS Luzino85:55
 
 
 
M-55 (25/31)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1344Aleksander Chułek56G17 UKS Azymut 4551:4392:19
2336Axel Blomquist52Ooh Aah GBR48:0594:04
3327Hakan ForsmanRonneby OK51:1495:36
4328Anders Malmberg52Kvarnsvedens GOIF OK50:5595:53
5356Romuald Miszewski54G17 UKS Azymut 4551:4996:14
6339Jerzy Parzewski52W89 KU AZS WAT48:1797:07
7350Tadeusz Mientki52N61 UMKS Orkan50:43100:40
8335Janusz Bohaczek52N61 UMKS Orkan53:24104:29
9342Thomas Nilsson55FK Göingarna54:00105:05
10326Lars Strand55OK Älme59:25105:31
11353Albert Asylov55Kaliningrad59:31107:21
12330Lars-Gunnar Skoog52Växjö OK59:45110:18
13348Per Nilsson55Stigmännen Karlshamns OK62:58110:44
14346Jan Danielsson54Kalmar OK57:53114:10
15349Zbigniew Łuński52N61 UMKS Orkan60:23116:37
16331Bogdan Świerczyński53F54 KS BnO Modrzew53:50118:43
17334Lars Eklund56Växjö OK66:14133:22
18352Vladimir Chernykh52Kaliningrad83:38140:31
19338Bogdan Lewoń55N61 UMKS Orkan74:33143:36
20337Jerzy Woźniak56E71 UKS Azymut79:02147:46
21340Krzysztof Jarecki55L45 MKS Start79:37157:00
22347Janusz Olbrycht55W00 Indywidualny Mazowsze96:20159:32
 
329Sergey Movko55Kaliningrad50:41
345Torbjörn Olsson53Göteborg Majorna OKnkl
332Bogdan Gackowski53Indywidualnie90:51
 
 
 
M-60 (25/25)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1361Leif Sandgren47Frosta OK47:3085:26
2373Owe Nilsson49Stigmännen Karlshamns OK49:31101:31
3368Valery Bazalenko51Kaliningrad54:28103:59
4369Rimvydas Kutka47OK Medeina58:59106:07
5377Ryszard Jakielaszek49G27 GKS Luzino51:35109:04
6378Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK54:15111:03
7372Lars-Gunnar Bengtsson48Stigmännen Karlshamns OK59:42113:27
8360Jacenty Łapanowski50W89 KU AZS WAT63:13115:33
9365Henryk Woźniak48N61 UMKS Orkan60:21117:44
10379Bengt Salomonsson48Skaneslattens OL63:39118:49
11358Józef Kmieciński47PUKS Młode Orły65:34119:20
12362Adam Bogulak48D93 MKS Paulinum67:03119:49
13367Juliaan Linten51Belgium Junior Team69:59124:27
14359Jan Szepelak50N61 UMKS Orkan68:19127:27
15374Władysław Wołochowicz47F54 KS BnO Modrzew69:00127:44
16364Anders Johansson49Växjö OK65:33128:56
17371Jan Kukuryka47L45 MKS Start64:18132:27
18862Tadeusz PatejkoW88 WKS Gwardia76:58137:53
19363Jerzy Wojtyła48N61 UMKS Orkan71:52138:08
20880Konrad JanowskiW88 WKS Gwardia65:12150:05
21375Bo Sandahl48Gotlands Bro OK82:37152:59
22376Gunnar Eriksson48Gotlands Bro OK86:48160:46
 
357Jos Houben47Belgium Junior Teamnkl
370Nikolay Toropilin51Kaliningrad78:28
366Stig Johansson41Bredaryds SOKnkl
 
 
 
M-65 (24/24)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1403Björn LinnersjöOK Orion47:2587:12
2392Bengt Bergman44Lunds OK46:5894:53
3380Stanisław Wasilewski46W97 UKS Saper51:30104:58
4382Waste Byström43OK Virdarna57:29105:30
5386Tadeusz Rutkowski46P69 WKS Grunwald60:19106:40
6400Anders Nilsson46Gotlands Bro OK59:26108:13
7396Jan-Ulf KarlssonMalilla OK64:00118:42
8381Christer Grönblad44Harlovs IF59:40120:08
9397Jan PahlstorpEmmaboda Verda OK63:28120:16
10393Nikolay Manafov44Kaliningrad62:18123:57
11385Krister Sandblad42Växjö OK70:35132:38
12404Ake Borger45Ankarsrums OK71:28132:52
13389Claes Göran Green46Lunds OK68:01133:27
14401Göran Andersson42Stigmännen Karlshamns OK78:28140:17
15394Björn Andersson45Gotlands Bro OK77:46142:25
16390Edward PokoraC32 Skarmat Toruń82:23146:52
17395Nils Johannesson43Helsingborgs SOK81:40155:27
18388Toivo Voudinmäki43Mulsjö SOK81:49169:35
19398Hans Forsberg43OK Kolmarden129:33210:10
 
384Jan-Ove Hedstig43Växjö OK63:36
383Lars-Olof Karlsson44Växjö OK86:22
387Sven-Erik Forsell43Lunds OKnkl
391Stig Nydahl46Stigmännen Karlshamns OKnkl
399Leif Sandström46Stigmännen Karlshamns OKabs
 
 
 
M-70 (12/12)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1413Sivert Axelsson37Kalmar OK44:2393:17
2416Hagbert Persson41Växjö OK43:2693:51
3412Bertil Olofsson40Andrarums OK51:4799:43
4406Roland Karlsson38Ronneby OK46:28100:25
5409Peo Bengstsson33Pan-Kristianstad49:28100:27
6405Kazimierz Dura39D95 WKS Śląsk42:02102:31
7415Ingemar Svensson39Lunds OK44:24105:13
8414Hakan Brost40Malmö OK54:42114:17
9411Edward Czabański39G00 Indywidualni Pomorski64:17130:58
10410Lennart Östergren37Växjö OK67:05143:20
11408Jan Norrby40Gotlands Bro OK95:50209:10
 
407Owe SvenssonOK Orionnkl
 
 
 
M-75 (7/7)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1422Ryszard Bykowski36K00 Indywidualni Małopol55:30100:04
2423Ragnar Collryd35Bredaryds SOK46:17100:39
3418Johan Jansson34Växjö OK47:52104:23
4417Werner Törnblom35Växjö OK51:37107:58
5420Lars-Erik Malmqvist32Växjö OK52:50116:43
6421Sedney Hugosson36Lunds OK90:37179:16
 
419Gillis Alm34Växjö OK56:00
 
 
 
M-80 (2/2)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1868Rune IsakssonHelsingborgs SOK61:44132:40
2424Mieczysław Zielczyński30A-To-My73:41212:54
 
 
 
W-10 (5/5)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1500Małgorzata Jarosz01Z06 UKS Traper22:0166:24
2499Maja Porle01Växjö OK18:0880:23
3498Agnieszka Radzewicz01Z06 UKS Traper39:16110:54
4850Aleksandra RosińskaUOLKA Ostrów Mazowiecka48:19119:22
 
497Daria Zaczkowska02Z06 UKS Traper51:34
 
 
 
W-12 (26/27)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1505Zuzanna Morawska99G17 UKS Azymut 4525:2956:20
2504Lisa Berggren99OK Kolmarden27:3257:32
3506Michalina Maik99Z06 UKS Traper26:1362:55
4501Julia Seidel99P58 HKS Azymut31:0870:57
5503Maja Hultberg99OK Kolmarden36:1372:28
6508Adrianna Kmieć99Z06 UKS Traper44:0692:17
7511Katarzyna Maciejewska99Z06 UKS Traper37:0997:54
8507Katarzyna Sobczak99Z06 UKS Traper44:19102:22
9514Agnieszka Proga00E75 UKS Orientuś51:17119:42
10513Patrycja Chrubczyńska00Z06 UKS Traper68:39133:14
11510Patrycja Borzeska00Z06 UKS Traper53:20135:31
12515Julia Wójcik00Z06 UKS Traper59:45145:11
13863Alicja UrbaniakW88 WKS Gwardia95:51177:32
14516Aleksandra BieleckaG14 UKS Siódemka67:43184:35
 
847Wiktoria DulasG14 UKS Siódemka49:28
845Kamila KurzaczG14 UKS Siódemkankl
512Wiktoria Ingram00Z06 UKS Trapernkl
864Magdalena ZielińskaP69 WKS Grunwald120:32
841Oliwia KreftG14 UKS Siódemkankl
849Adriana BagneckaG14 UKS Siódemkankl
848Maja KowalskaG14 UKS Siódemkankl
843Karolina LewczukG14 UKS Siódemkaabs
509Karolina TomońG14 UKS Siódemkankl
846Anna PaterkaG14 UKS Siódemkankl
844Marlena BojkeG14 UKS Siódemkankl
842Weronika MokrzyckaG14 UKS Siódemkaabs
 
 
 
W-14 (38/41)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1528Zuzanna Wańczyk97PUKS Młode Orły37:1762:29
2872Aleksandra Sobas97K30 WKS Wawel44:0373:50
3533Patrycja Płatek97W87 UNTS43:1674:34
4540Jessica Hallqvist97Malungs OK50:3980:19
5856Aleksandra BekUOLKA Ostrów Mazowiecka51:4386:50
6555Marzena Kaźmierczak97E75 UKS Orientuś58:2090:13
7538Roksana Legięć98K48 KS Kościelec Chrzanów46:4990:20
8522Zofia Galla98P58 HKS Azymut57:1491:04
9554Kinga Urbanowicz97W81 UKS OSiR56:0092:04
10524Magdalena Szmulkowska97PUKS Młode Orły57:3893:15
11545Wiktoria Klimczak97P69 WKS Grunwald60:1393:31
12536Teresa Sembratowicz98D91 MKS MOS58:0894:44
13525Paulina Mądra98D91 MKS MOS60:2695:08
14519Karolina Kordala97E75 UKS Orientuś60:1498:11
15537Tora Westerberg98OK Kolmarden54:2698:15
16553Kinga Królik99E71 UKS Azymut54:1599:34
17518Małgorzata Kordala97E75 UKS Orientuś60:19101:46
18530Kamila Grobelna98D91 MKS MOS58:51102:19
19543Paulina Lewandowska97P69 WKS Grunwald62:46104:29
20541Agnieszka Andrzejewska97G17 UKS Azymut 4563:28107:02
21526Aleksandra Rosochacka97W81 UKS OSiR64:04109:58
22532Dagmara Dominiak97PUKS Młode Orły61:36110:08
23534Emilia Zięba98D91 MKS MOS61:50110:10
24527Klaudia Stankiewicz98W81 UKS OSiR71:05117:49
25517Maria Grabiec98P58 HKS Azymut85:33122:20
26523Aleksandra Filipowska98E75 UKS Orientuś85:51127:01
27520Zuzanna Lech98E75 UKS Orientuś94:52129:40
28858Karolina LendzioszekUOLKA Ostrów Mazowiecka76:47130:10
29547Magda Jaśkiewicz97E71 UKS Azymut82:06137:45
30542Elizaveta Vasilyeva98Kaliningrad79:42140:59
31521Alicja Gugała98W88 WKS Gwardia71:25148:57
32550Sandra Węgrzyn98L01 UKS Azymut Siedliska89:03163:28
33535Anna Maria Antonowicz98W87 UNTS123:02180:25
 
552Paulina Bryk98L01 UKS Azymut Siedliskankl
531Natalia WidrowskaG14 UKS Siódemkaabs
548Klaudia Kaczyk97E71 UKS Azymutabs
546Paulina Zielińska97P69 WKS Grunwaldabs
529Alicja BieleckaG14 UKS Siódemkaabs
 
 
 
W-16 (41/42)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1575Weronika Cych96D95 WKS Śląsk54:3394:48
2584Barbara Żebrowska95UKS Victoria Józefów62:31106:17
3594Aneta Kaźmierczak95E75 UKS Orientuś59:31107:44
4572Dominika Brajer95P35 UKS Arkady61:46109:10
5560Märta Berggren96OK Kolmarden65:39113:56
6583Anastasiia Gert96Odessa69:59116:58
7590Anna Matyba96P35 UKS Arkady70:50120:49
8558Dominika Bączek96K30 WKS Wawel71:29121:05
9592Agnieszka Banaś96E75 UKS Orientuś70:26122:06
10569Małgorzata Siess95E71 UKS Azymut61:41124:28
11599Karolina Golonka95K31 UKS Patria, Szkoła P70:40129:26
12579Klaudia Swiniarek95P58 HKS Azymut71:45133:11
13598Wiktoria Świech95E75 UKS Orientuś71:37134:31
14596Lidia Lekan96L01 UKS Azymut Siedliska77:30140:11
15589Katarzyna Walczak96P35 UKS Arkady82:05143:53
16578Joanna Jankowska96D93 MKS Paulinum85:30152:12
17582Marcelina Sikora96L45 MKS Start86:36153:43
18576Agata Szostek96W87 UNTS92:07155:08
19556Izabela Kowal95R22 UKS Azymut93:05163:28
20571Dominika Gadomska06L45 MKS Start94:30165:46
21574Maja Garmulewicz95E75 UKS Orientuś100:46168:28
22595Zuzanna Magierska95E75 UKS Orientuś110:19182:33
23566Angelika Kuźnicka96PUKS Młode Orły100:00183:48
 
559Małgorzata Rogala95N61 UMKS Orkan99:56
593Joanna Horbaczewska96E75 UKS Orientuśnkl
591Joanna Kulas96P35 UKS Arkady71:33
586Iga Karbowiak95D95 WKS Śląsknkl
573Edyta Wiśniewska95G14 UKS Siódemka68:47
561Magda Okroj96G27 GKS Luzino115:18
568Joanna Dudek96PUKS Młode Orły96:21
557Magda Pipka96G27 GKS Luzino73:40
602Sylwia Naworol96L01 UKS Azymut Siedliskaabs
562Dominika Nadolska95G27 GKS Luzino72:22
564Sandra Sicha95G27 GKS Luzino60:43
585Weronika Hutsenko96D95 WKS Śląsk64:07
567Agata Bojka96G27 GKS Luzinonkl
563Dorota Grablowska95G27 GKS Luzino56:53
600Aleksandra Górczyk95D95 WKS Śląskabs
570Karolina Graczyk96G27 GKS Luzinoabs
587Iwona Księżopolska96G17 UKS Azymut 4582:33
588Maja Morawska96G17 UKS Azymut 4559:53
 
 
 
W-18 (29/30)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1623Natalia Ścieszko93E75 UKS Orientuś70:12120:44
2610Dominika Kulczycka93K48 KS Kościelec Chrzanów71:58121:36
3605Greta Jęśkowiak93P58 HKS Azymut74:08125:16
4626Ewelina Zamojska93G14 UKS Siódemka83:51138:32
5625Angelika Zamojska94G14 UKS Siódemka80:58139:59
6618Karin Svensson94Finspängs SOK81:35141:05
7632Michalina Kantecka94G14 UKS Siódemka84:43147:43
8634Justyna Kuźba94G14 UKS Siódemka88:34152:05
9629Natalia Bartczak93E75 UKS Orientuś85:44152:53
10622Beata Urbanowicz93W81 UKS OSiR88:28159:30
11627Katarzyna Tomoń94G14 UKS Siódemka95:43160:39
12631Iwona Skrzypkowska93PUKS Młode Orły95:40163:20
13603Aleksandra Banaś93E75 UKS Orientuś92:05164:03
14609Anna Donczew93D95 WKS Śląsk96:17164:11
15616Paulina Bartosiak94W88 WKS Gwardia97:44174:17
16619Tola Zawodnik94D78 WKS Oleśniczanka112:40178:59
17606Kinga Jędrzejewska94W88 WKS Gwardia112:14187:22
18628Dominika Kubera94W88 WKS Gwardia121:07221:42
 
612Małgorzata Szeliga93D23 UKS Tukan Iwinynkl
611Gabriela Stec94D95 WKS Śląsknkl
633Zuzanna Kubicka93PUKS Młode Orłynkl
604Sara Jęśkowiak93P58 HKS Azymut86:50
615Linnea Östergren93Växjö OK81:59
617Patrycja Kupniewska94N61 UMKS Orkan87:16
613Edyta Baluta94K31 UKS Patria, Szkoła Pnkl
614Małgorzata Mól93K31 UKS Patria, Szkoła P108:04
874Kamilla OlaussenFredrikstad SKnkl
621Karolina Hanuszkiewicz93E75 UKS Orientuśabs
620Josephine Regnell94Växjö OKabs
 
 
 
W-21A (8/9)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1637Patrycja Patejko88W88 WKS Gwardia66:34119:35
2635Anna Dusza89W87 UNTS72:19131:39
3643Annika Emander80Stigmännen Karlshamns OK76:45144:08
4644Emma AxelssonGöteborg-Majorna OK94:39161:58
5640Agata Michałowska78N61 UMKS Orkan122:17220:56
 
641Anna JosefssonKalmar OK70:38
636Karolina Majewska87P69 WKS Grunwald62:30
639Justyna Zbroja-Nowak80P69 WKS Grunwald72:24
 
 
 
W-21E (68/70)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1719Anna Forsberg90OK Kolmarden54:2598:11
2684Ausrine Kutkaite91OK Medeina56:47100:30
3681Emily Kemp92CANADA JUNIOR TEAM57:17102:09
4676Julia Blomquist91Ooh Aah GBR55:02102:56
5649Maren Jansson Haverstad92Konnerud IL59:00103:56
6694Linnea Lidström86OK Kolmarden60:43104:07
7673Julia BauerAustrian Team58:16104:45
8675Charlotte Watson93Ooh Aah GBR60:22105:22
9654Therese Haare91Konnerud IL60:31107:49
10662Fanny Roche92FRENCH JUNIOR TEAM61:45109:34
11669Sini Pekkala74Espoon Suunta61:32110:01
12663Claire Sandevoir92FRENCH JUNIOR TEAM64:01112:30
13671Laura RamsteinAustrian Team65:36113:28
14646Carlotta Scalet91ITA-national team66:14113:33
15720Maria Pabich82E71 UKS Azymut64:41115:40
16687Emilie Backscheider93FRENCH JUNIOR TEAM65:51115:56
17705Julia Koziołek84D95 WKS Śląsk65:39115:58
18697Daria Lajn89E71 UKS Azymut73:44116:48
19711Viola ZagonelITA-national team64:39117:46
20659Anna Reinhardt91E75 UKS Orientuś67:05117:59
21689Christina Bogomiagkova91Odessa68:39118:34
22721Maria Maj-Roksz80G14 UKS Siódemka65:58119:06
23657Ewa Gwóźdź90E75 UKS Orientuś69:09119:12
24688Anna Koconka90D95 WKS Śląsk71:32120:12
25655Alicja Ewiak87E75 UKS Orientuś66:08120:47
26877Barbara Bączek - MotałaK30 WKS Wawel68:01121:00
27718Johanna Schmidt92SSV Planeta Radebeul68:31121:03
28645Weronika Machowska86W81 UKS OSiR68:36123:20
29712Claudia ZanetelITA-national team69:38124:19
30647Ance Rusova92Latvian Junior Team73:57124:37
31713Luzia CurzioITA-national team72:41129:58
32664Aldona Krzystanek79K30 WKS Wawel72:20130:30
33656Amelia Ewiak88E75 UKS Orientuś75:58133:50
34695Wioletta Konkol-Klimczak80G14 UKS Siódemka75:42134:01
35680Justyna Tynelska89W87 UNTS75:25137:13
36722Sara Forsberg87OK Kolmarden78:36137:35
37709Ewa Maj- Płotka83G14 UKS Siódemka75:25138:07
38691Kinga Mikowska89N61 UMKS Orkan77:46138:27
39651Katarzyna Dyzio88K30 WKS Wawel85:35140:41
40670Małgorzata Biniecka87E71 UKS Azymut77:19140:46
41706Katarzyna Fitrzyk92K31 UKS Patria, Szkoła P79:53141:00
42648Katarzyna Mazur83E71 UKS Azymut80:40143:27
43650Anna Filaber90W87 UNTS89:38145:08
44716Katarzyna Proga87E75 UKS Orientuś82:13146:58
45714Małgorzata Chmielecka91E75 UKS Orientuś78:47147:09
46696Marta Kozieł92G14 UKS Siódemka75:51150:52
47708Marta Majchrzak90E71 UKS Azymut85:12151:22
48693Olga Kwiatkowska92PUKS Młode Orły88:08157:54
49653Monika Marcinkiewicz-Kajzer76PUKS Młode Orły93:03158:50
50683Anna Baluta92K31 UKS Patria, Szkoła P90:42159:02
 
652Madara Freimane92Latvian Junior Teamnkl
682Katarina Lindén79Växjö OKnkl
672Anna Górnicka-Antonowicz68W87 UNTSnkl
668Anna SimkovicsAustrian Team71:11
667Natalia Najman88W88 WKS Gwardiankl
704Agata Karwatka85D95 WKS Śląsk79:44
660Isia Basset93FRENCH JUNIOR TEAM64:14
723Marlena Wieleba88G14 UKS Siódemka60:19
703Hanna Wiśniewska90D95 WKS Śląsk54:23
661Silje Uhlen Maurset92As-UMB Orienteringnkl
710Amanda Ziliske92Latvian Junior Teamnkl
665Lilianna Biederman Etterle74K30 WKS Wawel72:04
692Ingjerd Myhre92Kongsberg O-lagnkl
699Beata Nowak73G17 UKS Azymut 4567:54
685Oda Wennemo92Raumar orientering58:38
717Charlotte Lindkvist65Leksands OK65:12
674Viola Petrovskaya91W87 UNTS75:24
715Eva Maguire88E75 UKS Orientuśabs
 
 
 
W-35-40 (15/15)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1735Jenny Röjgard69OK Kolmarden43:4880:45
2731Annica Berggren69OK Kolmarden46:5989:10
3727Lena Regnell67Växjö OK50:2291:57
4734Sofia Westerberg70OK Kolmarden53:1196:30
5737Annika Ericsson69Växjö OK51:0497:22
6729Gunilla Karlsson68Växjö OK56:4599:19
7732Barbara Nowak70P58 HKS Azymut57:20103:45
8733Mariola Wołowczyk68W87 UNTS58:33109:23
9725Olga Naugolnova73Kaliningrad74:09139:08
10726Lidia Baksalary73P40 LKO72:40142:31
11736Anette Johansson70OK Kolmarden77:35145:10
12851Magdalena WańczykUOLKA Ostrów Mazowiecka75:28147:59
13724Natalia Toom74Kaliningrad89:38152:50
14728Josabeth Hultberg69OK Kolmarden102:39166:13
15730Tatyana Vasilyeva69Kaliningrad90:08184:28
 
 
 
W-45 (8/8)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1741Ingela Andersson63Lunds OK53:3495:14
2742Joanna Parfianowicz64W87 UNTS56:30103:39
3740Irena Morawska62G17 UKS Azymut 4554:17103:58
4743Urszula Czerkawska62S22 MUKS Gliwice53:50114:05
5744Marie Hakansson62OK Kolmarden66:10121:48
6745Ingrid Svensson62Finspängs SOK71:13131:42
7738Svetlana Popkova64Kaliningrad100:35155:57
 
739Britt-Mari BengtssonFK Asen57:50
 
 
 
W-50 (15/16)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1750Lisel Arvidsson61Växjö OK38:3971:54
2758Marina Movko60Kaliningrad42:3981:55
3749Ann-Christine NeroRonneby OK45:2083:17
4752Eva Eklund61Växjö OK48:3392:48
5755Helen Glännefors61Söders SOL Tyresö51:1397:15
6761Yvonne Jonsson59Växjö OK54:29100:56
7760Görel Skoog58Växjö OK64:47123:59
8762Barbro Fyrman60Växjö OK70:44126:20
9751Marie Malmberg57Kvarnsvedens GOIF OK75:27126:43
10756Elena Mirochnichenko58Kaliningrad64:06128:51
11759Bogna Wróblewska58OK!Sport68:18130:07
12747Danuta Mikielska59N61 UMKS Orkan67:28134:52
13748Jolanta Mazurkiewicz56E75 UKS Orientuś76:25136:36
 
753Elizete Eriksson61Växjö OK79:45
754Halina Biziuk57N61 UMKS Orkan61:38
 
 
 
W-55 (8/8)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1768Helga Haverstad56Lierbygda O-lag44:1183:33
2770Ulla Engelby54Pan-Kristianstad51:29119:33
3764Regina Łuńska56N61 UMKS Orkan70:30136:14
4763Ewa Lewoń55N61 UMKS Orkan71:06136:16
5765Małgorzata Czabańska52G17 UKS Azymut 4573:55145:46
6769Alla Asylova54Kaliningrad75:01156:57
7767Ann-Helen LinnersjöOK Orion86:43159:23
8766Natalia Lazareva55Kaliningrad72:11165:21
 
 
 
W-60 (14/14)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1773Maria Nordwall51OK Kolmarden45:4985:45
2784Monika PahlstorpEmmaboda Verda OK50:0296:45
3777Bigge Bengtsson49Stigmännen Karlshamns OK52:1698:25
4778Lisa Kumlin49Växjö OK56:57104:48
5782Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK49:09106:58
6774Ingrid Salomonsson49Skaneslattens OL57:54107:05
7772Margareta Sjöberg48Lunds OK62:47115:53
8783Ann-Kristin Lenander50Växjö OK76:31144:18
9771Karin Bergman48Lunds OK77:39147:56
10781Ulla-Britt Karlsson47Växjö OK69:05148:06
11779Eivor Nydahl48Stigmännen Karlshamns OK137:31229:39
 
775Lisbeth CarlssonVaggeryds SOKnkl
776Alla Toropilina50Kaliningradnkl
780Karin Lindqvist51Växjö OK84:02
 
 
 
W-65 (10/10)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1791Kaarina Voudinmäki44Mulsjö SOK48:4889:12
2789Britt Forsell Pirozzi45Lunds OK58:5694:21
3787Ann-Marie Persson46Växjö OK61:54102:20
4794Torill Svendsen44Lunds OK64:52106:08
5793Astrid Johannesson45Helsingborgs SOK60:56111:34
6788Gullevi Svensson45Ronneby OK58:25116:16
7792Elisabeth Kimell42Gotlands Bro OK71:52124:13
8786Gunilla Lagerlöf43Stigmännen Karlshamns OK109:07223:49
 
790Gunilla Grönblad42Harlovs IFnkl
785Berit Byström43OK Virdarnankl
 
 
 
W-70 (2/2)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1795Britt AxelssonKalmar OK95:05145:55
2796Barbro Hugosson37Lunds OK86:43152:05
 
 
 
W-75-80 (2/2)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1797Laila Malmqvist35Växjö OK59:57132:57
2798Helena Zielczyńska27A-To-My94:43284:46
 
 
 
OPEN1 (40/40)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1920Karol KalszteinPKO Harpagan26:0453:17
2919Tymoteusz PieczkaPKO Harpagan32:0867:29
3914Marta ŚwitajPKO Harpagan48:2892:14
4891Sofia PorleVäxjö OK66:19148:20
5493Olga Temnikova65Kaliningrad57:41152:08
6490Hugo Thoresson06Andrarums OK70:12177:48
 
900Maja ŁątkowskaG14 UKS Siódemkankl
901Iga OsięglewskaG14 UKS Siódemka79:51
915Daniel TyranPKO Harpagan38:31
912Konrad GołojuchPKO Harpagan34:05
907Mateusz TrymbulakPKO Harpagannkl
916Krysia ŁugowskaPKO Harpagannkl
924Krzysztof ZdunekPKO Harpagannkl
898Anna TrajtowiczG14 UKS Siódemkankl
935Rojgard SverreOK Kolmarden112:31
936Andrzej KrevtIndywidualnie93:29
913Kamil GęburaPKO Harpaganabs
934Paweł ModzelanG14 UKS Siódemka66:24
918Kuba TrzebiatowskiPKO Harpaganabs
917Ola SzarmachPKO Harpaganabs
933Kornelia BieleckaG14 UKS Siódemka67:46
489Andrey Snapelev76Kaliningrad38:27
899Natalia DawidowskaG14 UKS Siódemka
871Marek Czernielewski80JW 3273abs
884Alicja KwidzińskaG17 UKS Azymut 4557:05
906Dawid SochackiPKO Harpaganabs
492Yulia Kovalchuk69Kaliningrad58:41
911Robert BiczPKO Harpaganabs
908Jacek WalaszekPKO Harpaganabs
491Elena Ivkina84Kaliningrad56:49
937Family DiakowscyIndywidualnie63:00
941Leif PettessonStockholms OK34:10
940Lena HellstromOK Ravinen37:32
938Louise RegnellVäxjö OK36:55
897Natalia ZwaraG14 UKS Siódemka
909Maciek KaimPKO Harpaganabs
910Agnieszka MusiałPKO Harpaganabs
494Conny Thoresson37Andrarums OK52:36
932Agnieszka DutkiewiczIndywidualnie
931Anna KarinVäxjö OKabs
 
 
 
OPEN2 (7/9)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
893Kenneth SvenssonFinspängs SOK44:30
926Daria KostuchG14 UKS Siódemkankl
905Maarysia PrusikPKO Harpagan
939Johan HamarstromOK Masen50:56
922Piotr DolatowskiPKO Harpaganabs
495Grzegorz Turzyński80Nadleśnictwo Bytów83:12
921Julita LinowskaPKO Harpaganabs
 
 
 
MSOFT (59/61)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1470Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn OF68:37114:01
2456Martin RegbornHagaby GOIF69:18115:55
3464Joakim SvenskStora Tuna OK68:50117:05
4428Johan HögstrandMarkbygdens OK71:26117:19
5452Christian TingströmGoteborg-Majorna OK71:30117:26
6485Eric BörjeskogOK Tor71:44118:19
7469Jonas NordströmTullinge SK73:14120:36
8487Fredrik IngelssonRehns BK72:21122:01
9429Erik MalmbergKvarnsvedens GOIF OK76:13123:57
10475Niklas AldénOK Linné77:28124:14
11442Jakob AnderssonBredaryds SOK75:34124:24
12466Emil SvenskStora Tuna OK76:47124:25
13477Daniel SvenssonIFK Moras OK72:10125:43
14467Magnus GlänneforsSöders SOL Tyreso74:39127:14
15486Göran WinbladRehns BK74:10127:45
16439Assar HellströmOK Ravinen79:13127:54
17483Simon SmedbergOK Skogsfalken74:26128:08
18471Max Peter BejmerBromma-Vällingby SOK79:31129:15
19458Martin LarssonHestra IF79:14133:05
20431Rasmus Palmqvist AslakenJärfälla OK81:31133:22
21455Joakim EliassonGoteborg-Majorna OK85:17134:01
22443Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK83:16134:09
23447Oscar CarlssonEksjö SOK85:14134:30
24472Christian KollbergJärla Orientering86:47134:34
25433Oskar AnderssonOK Gynge80:32135:53
26444Martin GelinderAttunda OK86:29138:03
27468Jonas BorgSödertälje-Nykvarn OF86:32138:51
28463Philip PalssonSkaneslättens OL86:47139:41
29450Axel WradheAttunda OK87:54140:41
30435Pontus PeterssonOK Orion85:59142:37
31484Niklas GustafssonOK Tisaren91:23146:19
32434Martin CarlssonTjällmo-Godegards OK92:02147:04
33478Jens SundbüeOK Ravinen86:01147:51
34430Albin PetrénKungälvs OK93:34157:44
35481Markus HjortOK Ravinen114:01186:22
 
476Hugo MattssonSkaneslättens OL71:01
473Ola BrönnhedenNyköpings OK79:48
480Jonatan AronssonOK Tisarennkl
446Felix PalmgrenEksjö SOKnkl
445Andreas BerganderEksjö SOK86:24
453Mans ÖstmanGoteborg-Majorna OKnkl
448Oskar SvenssonFinspängs SOK70:52
436Erik ClassonOK Orintonkl
432Mans SandgrenOK Orion72:12
438Mandus RidefeltOK Linnénkl
437Simon AgrenOK Linnénkl
459John PerssonIFK Goteborgnkl
461Love BerzellAttunda OKnkl
460Anton BlomIK Uvennkl
462Viktor AntonssonEksjö SOKnkl
426Marcus BerggrenNykopings OKnkl
457David ArboreliusHelsingborgs SOKnkl
465Anton SjökvistStora Tuna OKnkl
440Daniel LindgrenOK Linnéabs
425Daniel WejasNykopings OKabs
454Egil EdvardsenGoteborg-Majorna OKabs
427Jens WängdahlNykopings OK76:08
479Kalle BergmanOK Ravinenabs
441Albin RidefeltOK Linnéabs
 
 
 
WSOFT (42/43)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1822Anna SegerssonOK Kolmarden55:47101:18
2832Ida LindkvistLeksands OK56:28103:40
3825Viktoria ErnstssonFK Göingarna59:20104:08
4819Johanna OlssonTäby OK57:18104:16
5804Hanna Axelsson-MeyersonOK Linné60:46106:37
6840Hilda ForsgrenTäby OK58:57107:10
7830Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna60:18107:18
8821Linn BrannebyOK Kolmarden59:50108:06
9810My WestlundOK Tyr62:34108:39
10828Malin LeanderssonOK Tyr62:15109:21
11834Kristin HylanderNykopings OK59:53109:58
12805Elin ManssonOK Löftan64:29111:10
13839Kajsa HammarströmOK Hällen62:05112:34
14836Elin SvenssonNässjö OK63:23113:35
15808Johanna ErlandssonOK Skogsfalken66:21113:47
16800Ida ForsénTullinge SK63:44115:41
17815Erika LindqvistSävedalens AIK67:25118:31
18820Anna LindeOK Linné68:30119:42
19835Ida HylanderNykopings OK75:57128:04
20829Frida HedinHjärnarps GH OL70:55129:12
21827Moa Leijon-LindHaninge SOK72:14129:20
22809Tove LagerbergOK Södertörn80:17130:32
23806Anette ÖnerudOK Ravinen72:56132:12
24803Lovisa NilssonOK Linné92:52165:44
 
878Emmeli AxmalmSävedalens AIKnkl
833Michaela HallqvistMalungs OK Skogsmardarna73:14
837Maja PetterssonOK Dacke69:29
831Ida WenkloKungälvs OK104:51
799Linda LindkvistLeksands OKnkl
812Josefin TjernlundOK Vilse 8771:55
811Ellinor TjernlundOK Vilse 8757:30
814Amilia BjörklundSävedalens AIK65:38
816Karolin OhlssonTullinge SK64:28
802Amanda LeoBredaryds SOK63:00
824Beatrice GustavssonEksjö SOKnkl
826Linnea HolmqvistHagaby GOIFnkl
807Amanda ThellsénOK Roxennkl
823Helena KarlssonBromma-Vallingby SOK58:31
813Tove AlexanderssonStora Tuna OKabs
801Linnea MartinssonOK Tyrabs
818Lovisa AdolfssonTullinge SK72:14
817Rebecka HeinrupTullinge SK63:39
 
 
 
MPOL (11/11)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1219Michał Olejnik92E71 UKS Azymut69:54116:05
2155Robert Niewiedziała93G14 UKS Siódemka74:43122:33
3158Piotr Parfianowicz94W87 UNTS81:45126:45
4190Mikołaj Dutkowski92P35 UKS Arkady81:41133:43
5206Dominik Chudzik92E75 UKS Orientuś79:39138:13
 
210Rafał Podziński91E75 UKS Orientuś77:23
132Bartosz Nowociński93N61 UMKS Orkan102:03
230Bartosz Kaszuba92R22 UKS Azymut95:22
153Grzegorz Hetman93W88 WKS Gwardia102:36
203Dominik Wels92P40 LKO85:41
179Rafał Matyja91D93 MKS Paulinum84:00
 
 
 
WPOL (14/14)Status: 22:53
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1658Natalia Ewiak92E75 UKS Orientuś69:03116:55
2702Paulina Kołodziej92D95 WKS Śląsk68:00117:31
3707Urszula Morawska91G17 UKS Azymut 4569:06121:17
4679Jolanta Kołosińska91W87 UNTS63:27122:11
5677Małgorzata Wicha91K30 WKS Wawel71:57123:56
6607Joanna Szlendak93W87 UNTS71:48124:11
7698Adrianna Kobusińska91P69 WKS Grunwald68:51127:09
8700Kamila Lubak91D95 WKS Śląsk74:22129:44
9701Barbara Szubka91D95 WKS Śląsk83:19137:54
10638Patrycja Bartosiak92W88 WKS Gwardia87:13155:51
 
630Anna Morawska93G17 UKS Azymut 45nkl
624Agata Stankiewicz94E75 UKS Orientuś70:42
690Hanna Klimkowska92P40 LKOnkl
678Paulina Faron91K30 WKS Wawel65:59