Orienteering Baltic Cup 2011So 2011-05-21 22:55
Wyniki nieoficjalne - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2011

 
10N (9/9)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
14Edvin Mansson02Växjö OK13:15
2885Grzegorz NowakG17 UKS Azymut 4518:52
35Zuzanna MoskalG14 UKS Siódemka21:46
4887Oliwa BiesiadzkaE75 UKS Orientuś22:17
5889Bartłomiej HabrosL01 UKS Azymut Siedliska44:01
63Darya Krylova00Kaliningrad46:45
71Max BlankG14 UKS Siódemka66:41
 
2Zuzanna Kmieć03Z06 UKS Trapernkl
23Daniel Bałdyga03Z06 UKS Traperabs
 
 
 
10R (14/14)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
110Piotr Banach01N61 UMKS Orkan12:58
213Hugo Ericsson03Växjö OK13:12
3894Michał BieleckiG14 UKS Siódemka14:55
46Tuukka Pekkala04Espoon Suunta19:22
5886Anna NowakG17 UKS Azymut 4520:05
6892Szymon StecińskiIndywidualnie20:46
712Igor Marte03Villanoof OK21:02
88Jan Antonowicz05W87 UNTS23:02
911Maria Nowak03P69 WKS Grunwald28:37
109Jakub Łącki06W81 UKS OSiR28:50
11883Dominika KwidzińskaG17 UKS Azymut 4529:04
12929Małgosia PorzyczIndywidualnie30:00
137Polina Naugolnova06Kaliningrad33:30
 
890Paulina ChrzanG14 UKS Siódemkaabs
 
 
 
M-10 (11/11)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
124Leo Johansson01OK Kolmarden13:47
222Fredrik Glännefors02Söders SOL Tyresö17:32
321Dominik Łaszkiewicz01Z06 UKS Traper18:39
417Marcel Kajzer01PUKS Młode Orły20:25
525Daniel Hapka01Z06 UKS Traper21:33
619Allan Hedberg01Lunds OK24:41
716Arvid Westerberg01OK Kolmarden27:30
820Bartosz Smyk02Z06 UKS Traper31:35
918Erik Thoresson02Andrarums OK46:37
1014Michał Pierzchała01W87 UNTS61:00
 
15Jonas Ihreskog00Gotlands Bro OKnkl
 
 
 
M-12 (16/16)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
136Albin Mansson99Växjö OK21:52
227Gracjan Cupryś99P58 HKS Azymut24:45
330Isac Ericsson00Växjö OK25:53
426Jakub Michałowski99N61 UMKS Orkan28:02
529Tomasz Choroś00W97 UKS Saper28:53
6859Bartłomiej JanowskiW88 WKS Gwardia29:27
728Kuba Kuźba00G14 UKS Siódemka33:15
832Jakub Pietek00E75 UKS Orientuś35:27
934Bartłomiej OgdowskiG14 UKS Siódemka35:48
1033Maciej Ubfal00E75 UKS Orientuś38:20
1137Szymon MelzerG14 UKS Siódemka40:05
1238Bartek Babiak00Z06 UKS Traper45:59
13876Maciej JasińskiE75 UKS Orientuś69:50
1439Mateusz Tadejewski99N61 UMKS Orkan75:33
 
35Grzegorz ŻurekG14 UKS Siódemkankl
31Piotr Klimkowski99P40 LKOabs
 
 
 
M-14 (38/38)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
147Ville Johansson97OK Kolmarden19:45
245Marcin Biederman98K30 WKS Wawel24:32
360Michał Wołowczyk97W87 UNTS26:45
459Jakub Sawościanik98Z06 UKS Traper30:05
572Amadeusz Stankiewicz97D93 MKS Paulinum30:34
667Michał Kwiatkowski97PUKS Młode Orły31:06
764Paweł Grzybek97G14 UKS Siódemka33:17
844Jan Baran97K30 WKS Wawel33:19
946Rafał Kluska98C32 MKS Skarmat34:26
1056Jakub Garstka98P35 UKS Arkady34:32
1155Filip Wacyk97K30 WKS Wawel34:43
1251Kamil Legięć97K48 KS Kościelec Chrzanów35:20
1354Jerzy Urbaniak98W88 WKS Gwardia37:22
1474Mateusz Lubak98D91 MKS MOS37:26
1548Amadeus Hansson97Gotlands Bro OK39:10
1665Grzegorz Siess98E71 UKS Azymut40:48
1771Szymon Sosenko98D91 MKS MOS41:52
1858Maciej Lucerski97D93 MKS Paulinum42:19
1949Jakub Morawski99E71 UKS Azymut45:40
2043Jakub Kisielewicz99E71 UKS Azymut49:02
2157Marek Firlej98P58 HKS Azymut49:24
2240Mateusz Boguszewski97G14 UKS Siódemka51:14
2363Maciej Myszkowski98W81 UKS OSiR53:10
2450Mateusz Świech98E75 UKS Orientuś55:20
2553Maciej Borkowski98W88 WKS Gwardia55:57
2661Damian Becmer97D91 MKS MOS56:03
2742Paweł Kustosz98K30 WKS Wawel56:26
2868Kornel Szymański97D93 MKS Paulinum59:09
29860Fryderyk PryjmaW88 WKS Gwardia59:45
30882Karol DamaszkeG14 UKS Siódemka61:40
3141Mateusz Socik98G14 UKS Siódemka67:39
3266Karol Węgrzyn97L01 UKS Azymut Siedliska77:42
 
52Aleksander Tarnowski97L45 MKS Startnkl
70Jonatan Porle97Växjö OKnkl
69Jakub Węgrzyn98L01 UKS Azymut Siedliskankl
62Piotr Wnukowski98Z06 UKS Traperabs
73Eryk Pauch97P58 HKS Azymutabs
75Marcin Gajdamowicz97D91 MKS MOSabs
 
 
 
M-16 (58/58)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1100Krzysztof Wołowczyk95W87 UNTS21:46
2103Maciej Nowak97D93 MKS Paulinum24:20
385Karol Zimny96P35 UKS Arkady25:07
482Sebastian Konarzewski95W81 UKS OSiR25:42
592Mateusz Ciekański95E71 UKS Azymut26:12
5107Grzegorz Skwierawski95G14 UKS Siódemka26:12
790Mateusz Dzioba95D93 MKS Paulinum26:21
879Oskar Leinonen96OK Kolmarden26:29
993Mateusz Podsiadły95D95 WKS Śląsk26:30
10126Łukasz Wiśniewski96G14 UKS Siódemka27:12
11109Krzysztof Rzeńca96E75 UKS Orientuś27:43
1278Kamil Anc95W87 UNTS28:27
13116Henrik Eklund96Växjö OK29:11
1477Patryk Marszałek95R22 UKS Azymut29:17
1580Przemysław Kaczocha96P35 UKS Arkady29:27
1684Ilya Temnikov95Kaliningrad30:21
17111Henrik Hakansson95OK Kolmarden30:36
18127Marek Skorupa96K30 WKS Wawel30:56
1986Adrian Szostak95P35 UKS Arkady33:56
2088Dag Hultberg95OK Kolmarden35:13
2199Patryk Powichrowski95W81 UKS OSiR35:17
2283Krzysztof Hołub95D93 MKS Paulinum35:46
2394Radosław Piotrowski96G17 UKS Azymut 4536:34
24855Adam JaubowskiUOLKA Ostrów Mazowiecka37:45
25120Martin Karlsson96Växjö OK38:26
26108Szymon Pałka96E75 UKS Orientuś39:49
2798Mateusz Baranowski95W81 UKS OSiR40:01
2897Bartosz Szuryga95L45 MKS Start40:02
29104Patryk Marciniak95E71 UKS Azymut42:30
30130Sebastian Socik96G14 UKS Siódemka42:37
31119Mateusz Janowski96W88 WKS Gwardia42:57
3281Filip Odolecki96W97 UKS Saper43:06
3376Kamil Szymczak96P35 UKS Arkady43:09
34101Daniel Sałajczyk96W81 UKS OSiR43:36
35124Kamil Olkowicz96PUKS Młode Orły44:43
36121Evertsson Albin96Växjö OK44:55
37106Paweł Słomiński96P40 LKO45:11
38128Szymon Kłoczek95L01 UKS Azymut Siedliska47:47
39122Johan Eklund96Växjö OK48:17
40117Wojciech Tłuczek96L01 UKS Azymut Siedliska52:40
41102Marek Rosochacki96W81 UKS OSiR53:34
42125Adrian Chrubczyński96Z06 UKS Traper54:02
4395Szymon Smektała96P40 LKO56:04
44114Michał Rycaj95L01 UKS Azymut Siedliska57:21
4587Mikołaj Pawłowski95P35 UKS Arkady57:53
46115Filip Prasał96PUKS Młode Orły58:04
47129Adam Kania96K30 WKS Wawel59:05
4889Tomasz Baksalary96P40 LKO60:16
49113Kamil Jaszak95L01 UKS Azymut Siedliska67:57
50118Maciej Chabros95L01 UKS Azymut Siedliska93:24
 
131Paweł Zamojski95G14 UKS Siódemkankl
857Kacper MaliszewskiUOLKA Ostrów Mazowieckankl
110Krzysztof Hałas96P35 UKS Arkadynkl
96Szymon Kaczmarek95P58 HKS Azymutabs
105Michał Siwiec95L45 MKS Startabs
123Grzegorz Knober95W88 WKS Gwardiaabs
91Michał Kumolka95P40 LKOabs
112Miłosz Kalitka95P58 HKS Azymutabs
 
 
 
M-18 (32/32)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1147Paweł Lipieński93G14 UKS Siódemka29:22
2139Adam Szmulkowski93PUKS Młode Orły31:39
3151Igor Majewski93W88 WKS Gwardia32:07
4149Kamil Gęstwicki94N61 UMKS Orkan33:37
5157Bartosz Macul93Z06 UKS Traper34:11
6160Michał Kordala94E75 UKS Orientuś34:51
7141Piotr Ostój94D95 WKS Śląsk35:24
8161Mikołaj Grabiec93P58 HKS Azymut35:37
9135Witold Jasiński94E75 UKS Orientuś36:23
10150Michał KruczkowskiZ06 UKS Traper36:57
11137Rafał Owczarek93W81 UKS OSiR39:52
12140Jakub Prasał93PUKS Młode Orły39:58
13156Marcin Pichowski94G14 UKS Siódemka40:06
14143Joachim Iwaszczyszyn94D95 WKS Śląsk40:15
15875Kacper Klimkiewicz93D93 MKS Paulinum41:06
16162Maciej Bartczak94N61 UMKS Orkan42:23
17146Bartłomiej Nowak93W88 WKS Gwardia42:39
18133Grzegorz Garbuliński94PUKS Młode Orły43:04
19142Jacek Galla93P58 HKS Azymut43:10
20154Mateusz NiedbaŁa94K48 KS Kościelec Chrzanów45:04
21853Marcin RosińskiUOLKA Ostrów Mazowiecka45:22
22159Krzysztof Jeż94E75 UKS Orientuś45:58
23134Mikołaj Pochopień94D78 WKS Oleśniczanka47:12
24152Marcin Swęda93W97 UKS Saper47:34
25136Szymon Płaneta94D78 WKS Oleśniczanka50:56
26854Karol CzarkowskiUOLKA Ostrów Mazowiecka56:07
27144Maciej Stępień93W81 UKS OSiR62:03
28145Marek Uściński93W81 UKS OSiR64:02
 
148Damian Gęstwicki93N61 UMKS Orkannkl
138Wojciech Dudek94PUKS Młode Orłyabs
867Kacper OżarskiD93 MKS Paulinumabs
866Tadeusz MatyjaD93 MKS Paulinumabs
 
 
 
M-21A (10/10)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1164Klas Johansson85Växjö OK32:11
2168Jarosław Teresiński82D78 WKS Oleśniczanka33:04
3170Roland Persson81Kalmar OK34:21
4167Przemysław Hajdas80D95 WKS Śląsk34:33
5171Mateusz Połomski92E75 UKS Orientuś38:19
6166Michal Marte75Villanoof OK48:26
7865Krystian KwiatkowskiW97 UKS Saper60:21
 
169Łukasz Łącki82W81 UKS OSiRnkl
163Daniel Straat77Växjö OKnkl
165Anders Persson74Växjö OKabs
 
 
 
M-21E (74/74)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1200Wojciech Dwojak81D95 WKS Śląsk22:30
2199Wojciech Kowalski82D95 WKS Śląsk22:58
3235Lucas Basset91FRENCH JUNIOR TEAM23:14
4244Robert MerlAustrian Team23:20
5223Eskil Kinneberg92Raumar orientering23:23
6183Łukasz Nowacki86P69 WKS Grunwald23:38
7208Mateusz Wensław87G17 UKS Azymut 4524:11
7194Marcin Richert79G17 UKS Azymut 4524:11
9204Aleksander Bernaciak83D95 WKS Śląsk24:16
10188Robert Banach74P69 WKS Grunwald24:24
11207Hakan Eriksson61Malungs OK24:34
12215Henrik Laas83IFK Göteborg24:38
13243Wojciech Pachnik91D23 UKS Tukan Iwiny25:17
14192Kamil Włodarczyk87G17 UKS Azymut 4525:22
15239Janis Tamužs91Latvian Junior Team25:40
16212Jacek Nowak76G17 UKS Azymut 4525:41
17870Yngve Skogstad91Frol IF25:42
18240Karlis Baltacis92Latvian Junior Team25:47
19227Michaël Van baelen92Belgium Junior Team25:50
20248Mats Röjgard69OK Kolmarden25:53
21175Piotr Paszyński81E75 UKS Orientuś26:05
22205Maciej Jasiński89D95 WKS Śląsk26:07
23229Philippe Joly93FRENCH JUNIOR TEAM26:09
24242Lukas ScharnaglAustrian Team26:10
25232Kuba Drągowski90OK!Sport26:28
26214Maciej Hewelt90G17 UKS Azymut 4526:47
27186Dawid Stefański89P69 WKS Grunwald26:54
28184Bartosz Pawlak90P69 WKS Grunwald27:16
29245Philipp SchielAustrian Team27:18
30172Per-henrik Lenander77Växjö OK27:40
31198Łukasz Charuba90E75 UKS Orientuś27:42
32869Ivar LundanesFrol IF27:55
33234Olivier Blanc-Tranchand92FRENCH JUNIOR TEAM27:57
34221Rémi Dubois92FRENCH JUNIOR TEAM28:18
35246Libor ZridkaveselyAustrian Team28:20
36225Jaslav Pazuhkh90R22 UKS Azymut28:21
37182Bartłomiej Pyra79D95 WKS Śląsk28:41
38211Giacomo ZagonelITA-national team28:52
39213Jacek Kowalczyk84G17 UKS Azymut 4529:00
40180Łukasz Gryzio88E71 UKS Azymut29:15
41250Andreas Liljegren89Gotlands Bro OK30:02
42191Mariusz Pabich88E71 UKS Azymut30:28
43238Mateusz Anc91W87 UNTS30:32
44209Fabio Marsoner91ITA-national team30:53
45251Manuel GassnerAustrian Team31:19
46181Kamil Student87E75 UKS Orientuś31:20
47226Yannick Michiels91Belgium Junior Team31:26
48193Nicola Manzoni91ITA-national team31:31
49174Ivano BettegaITA-national team31:47
50216Mateusz Hoffmann91P40 LKO31:53
51220Tomasz Pabich82E71 UKS Azymut32:04
52237Paweł Tadejewski79N61 UMKS Orkan32:07
53236Gabriel Bengtsson81Stigmännen Karlshamns OK32:09
54241Tomasz Lubkiewicz87K30 WKS Wawel32:15
55222Jakob Bengtsson78Stigmännen Karlshamns OK32:22
56231Piotr Kruk89R22 UKS Azymut32:28
57233Tadeusz Piłkowski90OK!Sport33:17
58218Jakub Zieliński91E75 UKS Orientuś33:19
59217Jan ZhanalAustrian Team33:27
60173Sebastian Markowiak92E75 UKS Orientuś34:17
61249Marek Wojnowicz92D23 UKS Tukan Iwiny35:07
62202Marek Galla87P58 HKS Azymut36:40
63178Łukasz Mostek91D93 MKS Paulinum36:57
64196Franciszek Galla89P58 HKS Azymut39:03
65247Markku Elo92Laitilan Jyske40:05
66228Marcin Leśnicki91R22 UKS Azymut46:48
 
197Kostyantyn Mayasov83D95 WKS Śląsknkl
185Marcin Fastyn86E75 UKS Orientuśnkl
195Damian Rychły92P58 HKS Azymutabs
201Damian Dutkiewicz77D93 MKS Paulinumabs
189Aliaksei Tomashau81Vityazabs
176Maciej Michalik91E75 UKS Orientuśabs
224Toon Melis92Belgium Junior Teamabs
187Marcin Gappa92G14 UKS Siódemkaabs
 
 
 
M-35 (9/9)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1252Remigiusz Nowak72P69 WKS Grunwald23:57
2253Aleksandr Karachev76Kaliningrad30:31
3257Pavel Voylochnikov75Kaliningrad32:42
4258Krzysztof Banach74N61 UMKS Orkan34:47
5256Karol Gmur76P35 UKS Arkady38:48
6260Piotr Renc75L45 MKS Start41:18
7259Carl Svensson74Växjö OK43:33
8255Jouni Pekkala72Espoon Suunta52:21
 
254Rafał Jasiński72G00 Indywidualni Pomorskiabs
 
 
 
M-40 (25/25)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1266Piotr Cych68D95 WKS Śląsk25:27
2274Kalikst Sobczyński71D95 WKS Śląsk26:23
3276Dennis Persson69Växjö OK26:25
4265Jaros Bartczak68N61 UMKS Orkan27:54
5270Magnus Ericsson70Växjö OK28:43
6267Mikael Westerberg67OK Kolmarden29:48
7273Tobias Borger70Kalmar OK30:46
8282Piotr Ratajczak69N61 UMKS Orkan31:55
9272Paweł Zieliński68P69 WKS Grunwald33:19
10279Krzysztof Wrzesiński68D95 WKS Śląsk33:23
11280Marcin Szczygieł71D91 MKS MOS33:53
12268Hans Persson65OK Kolmarden38:14
13861Krzysztof UrbaniakW88 WKS Gwardia38:40
14261Jacek Olas69E75 UKS Orientuś41:12
15271Waldemar Sikora71L45 MKS Start42:09
16852Arkadiusz RosińskiUOLKA Ostrów Mazowiecka45:05
17277Magnus Johansson67OK Kolmarden46:02
18275Wojciech Kluska68C32 MKS Skarmat49:03
19881Włodzimierz GapińskiIndywidualnie Łódź57:15
20264Conny Thoresson67Andrarums OK60:23
21281Jarosław Popowski69W87 UNTS67:42
 
269Andrzej Krupiński69W97 UKS Sapernkl
263Piotr Chabros70L01 UKS Azymut Siedliskaabs
278Magnus Mansson67Växjö OKabs
262Hubert Szuryga68L45 MKS Startabs
 
 
 
M-45 (20/20)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1291Peter Hedberg62Lunds OK25:34
2292Remigiusz Widziewicz66D95 WKS Śląsk26:30
3285Mika Lammi62Laitilan Jyske27:27
4283John Eriksson62Växjö OK27:46
5300Paweł Morawski62G17 UKS Azymut 4528:37
6288Jussi Elo62Laitilan Jyske28:39
7297Marek Wołowczyk63W87 UNTS30:14
8284Magnus Ihreskog62Gotlands Bro OK30:43
9301Magnus AxelssonSträngnäs-Malmby OK32:28
10296Mirosław Tarnowski64L45 MKS Start32:35
11295Hakan Östergren62Växjö OK32:57
12287Peter Berggren64OK Kolmarden33:48
13294Magnus Porle64Växjö OK35:08
14298Witold Sochacki64K31 UKS Patria, Szkoła P46:33
15293Józef Kłos63E71 UKS Azymut56:47
 
286Erkki Pirilä66Laitilan Jyskenkl
302Adam Dutkowski63P35 UKS Arkadyabs
289Marek Pranczk63Nadleśnictwo Bytówabs
290Henryk Bilor65PKO Harpaganabs
299Wojciech Pędowski64S00 Indywidualni Śląskiabs
 
 
 
M-50 (21/22)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1303Boris Krylov57Kaliningrad28:29
2305Ingemar Jansson Haverstad58Lierbygda O-lag30:07
3313Bengt Schwartz58OK Kolmarden30:25
4304Krzysztof Kraśniewski61N61 UMKS Orkan30:32
5322Andrzej Olech59L45 MKS Start31:32
6315Jerzy Porzycz61G17 UKS Azymut 4532:07
7317Jerzy Kryjomski58K48 KS Kościelec Chrzanów32:21
8308Bogdan Lech60N61 UMKS Orkan32:34
9309Marek Mikielski60N61 UMKS Orkan35:50
10310Tadeusz Wróblewski58OK!Sport37:43
11319Mirosław Rogala57L45 MKS Start39:11
12311Władysław Machowski59W81 UKS OSiR40:21
13312Wiktor Malinowski58E17 MKS Metalowiec44:47
14318Wacław Czerkawski60S22 MUKS Gliwice52:22
15321Mariusz Kaliszewski59G27 GKS Luzino55:46
16306Robert Hakansson57OK Kolmarden59:53
17307Gert Georgii60Odessa60:23
18316Leszek Andrzejewski59G17 UKS Azymut 4565:26
19325Victor Mirochnichenko57Kaliningrad72:58
 
323Krzysztof Lewandowski58E75 UKS Orientuśnkl
324Wiesław Szmidtka61G27 GKS Luzinoabs
 
 
 
M-55 (31/31)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1344Aleksander Chułek56G17 UKS Azymut 4529:37
2339Jerzy Parzewski52W89 KU AZS WAT30:44
3327Hakan ForsmanRonneby OK31:53
4356Romuald Miszewski54G17 UKS Azymut 4532:55
5328Anders Malmberg52Kvarnsvedens GOIF OK33:14
6326Lars Strand55OK Älme34:06
7348Per Nilsson55Stigmännen Karlshamns OK34:28
8353Albert Asylov55Kaliningrad34:51
9336Axel Blomquist52Ooh Aah GBR35:10
10330Lars-Gunnar Skoog52Växjö OK37:20
11342Thomas Nilsson55FK Göingarna37:27
12350Tadeusz Mientki52N61 UMKS Orkan37:41
13335Janusz Bohaczek52N61 UMKS Orkan38:06
14346Jan Danielsson54Kalmar OK39:12
15349Zbigniew Łuński52N61 UMKS Orkan40:54
16352Vladimir Chernykh52Kaliningrad41:19
17331Bogdan Świerczyński53F54 KS BnO Modrzew47:08
18345Torbjörn Olsson53Göteborg Majorna OK48:03
19347Janusz Olbrycht55W00 Indywidualny Mazowsze49:00
20334Lars Eklund56Växjö OK52:18
21338Bogdan Lewoń55N61 UMKS Orkan52:38
22337Jerzy Woźniak56E71 UKS Azymut53:27
23332Bogdan Gackowski53Indywidualnie60:18
24340Krzysztof Jarecki55L45 MKS Start63:20
 
329Sergey Movko55Kaliningradnkl
354Bolesław Czechowski55N61 UMKS Orkanabs
355Józef Paszyński53E75 UKS Orientuśabs
341Viktor Arsentjev54Kaliningradabs
333Mikhail Solovev56Kaliningradabs
351Marek Szredel55N61 UMKS Orkanabs
343Roger Glännefors54Söders SOL Tyresöabs
 
 
 
M-60 (25/25)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1361Leif Sandgren47Frosta OK27:01
2369Rimvydas Kutka47OK Medeina34:04
3372Lars-Gunnar Bengtsson48Stigmännen Karlshamns OK37:26
4368Valery Bazalenko51Kaliningrad37:33
5360Jacenty Łapanowski50W89 KU AZS WAT39:57
6358Józef Kmieciński47PUKS Młode Orły39:59
7373Owe Nilsson49Stigmännen Karlshamns OK40:03
8362Adam Bogulak48D93 MKS Paulinum40:04
9359Jan Szepelak50N61 UMKS Orkan41:19
10378Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK42:17
11862Tadeusz PatejkoW88 WKS Gwardia43:22
12367Juliaan Linten51Belgium Junior Team43:32
13379Bengt Salomonsson48Skaneslattens OL43:34
14365Henryk Woźniak48N61 UMKS Orkan43:43
15374Władysław Wołochowicz47F54 KS BnO Modrzew43:52
16364Anders Johansson49Växjö OK43:57
17377Ryszard Jakielaszek49G27 GKS Luzino46:59
18363Jerzy Wojtyła48N61 UMKS Orkan50:15
19376Gunnar Eriksson48Gotlands Bro OK51:31
20371Jan Kukuryka47L45 MKS Start53:47
21375Bo Sandahl48Gotlands Bro OK55:32
22370Nikolay Toropilin51Kaliningrad57:04
23357Jos Houben47Belgium Junior Team65:24
24880Konrad JanowskiW88 WKS Gwardia71:14
 
366Stig Johansson41Bredaryds SOKnkl
 
 
 
M-65 (24/24)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1403Björn LinnersjöOK Orion27:58
2382Waste Byström43OK Virdarna35:24
3386Tadeusz Rutkowski46P69 WKS Grunwald36:02
4400Anders Nilsson46Gotlands Bro OK36:09
5392Bengt Bergman44Lunds OK37:00
6396Jan-Ulf KarlssonMalilla OK38:35
7397Jan PahlstorpEmmaboda Verda OK40:22
8380Stanisław Wasilewski46W97 UKS Saper41:57
9404Ake Borger45Ankarsrums OK44:34
10401Göran Andersson42Stigmännen Karlshamns OK44:45
11381Christer Grönblad44Harlovs IF45:30
12393Nikolay Manafov44Kaliningrad46:48
13385Krister Sandblad42Växjö OK47:05
14394Björn Andersson45Gotlands Bro OK47:41
15390Edward PokoraC32 Skarmat Toruń51:18
16389Claes Göran Green46Lunds OK52:02
17383Lars-Olof Karlsson44Växjö OK54:06
18395Nils Johannesson43Helsingborgs SOK55:07
19398Hans Forsberg43OK Kolmarden60:18
20387Sven-Erik Forsell43Lunds OK65:45
21388Toivo Voudinmäki43Mulsjö SOK68:50
22399Leif Sandström46Stigmännen Karlshamns OK83:53
 
384Jan-Ove Hedstig43Växjö OKnkl
391Stig Nydahl46Stigmännen Karlshamns OKnkl
 
 
 
M-70 (12/12)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1416Hagbert Persson41Växjö OK35:02
2412Bertil Olofsson40Andrarums OK35:37
3413Sivert Axelsson37Kalmar OK35:54
4409Peo Bengstsson33Pan-Kristianstad37:55
5407Owe SvenssonOK Orion40:21
6406Roland Karlsson38Ronneby OK41:31
7414Hakan Brost40Malmö OK43:50
8405Kazimierz Dura39D95 WKS Śląsk44:20
9411Edward Czabański39G00 Indywidualni Pomorski47:19
10415Ingemar Svensson39Lunds OK48:06
11410Lennart Östergren37Växjö OK56:35
12408Jan Norrby40Gotlands Bro OK90:25
 
 
 
M-75 (7/7)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1422Ryszard Bykowski36K00 Indywidualni Małopol31:33
2417Werner Törnblom35Växjö OK40:37
3423Ragnar Collryd35Bredaryds SOK41:54
3418Johan Jansson34Växjö OK41:54
5419Gillis Alm34Växjö OK45:15
6420Lars-Erik Malmqvist32Växjö OK49:47
7421Sedney Hugosson36Lunds OK67:35
 
 
 
M-80 (2/2)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1868Rune IsakssonHelsingborgs SOK53:01
2424Mieczysław Zielczyński30A-To-My96:32
 
 
 
W-10 (5/5)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1497Daria Zaczkowska02Z06 UKS Traper28:27
2850Aleksandra RosińskaUOLKA Ostrów Mazowiecka30:12
3500Małgorzata Jarosz01Z06 UKS Traper30:26
4498Agnieszka Radzewicz01Z06 UKS Traper31:55
5499Maja Porle01Växjö OK50:38
 
 
 
W-12 (27/27)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1504Lisa Berggren99OK Kolmarden21:45
2505Zuzanna Morawska99G17 UKS Azymut 4522:00
3503Maja Hultberg99OK Kolmarden24:54
4506Michalina Maik99Z06 UKS Traper26:30
5501Julia Seidel99P58 HKS Azymut29:29
6841Oliwia KreftG14 UKS Siódemka32:44
7508Adrianna Kmieć99Z06 UKS Traper33:33
8507Katarzyna Sobczak99Z06 UKS Traper40:55
9513Patrycja Chrubczyńska00Z06 UKS Traper43:20
10514Agnieszka Proga00E75 UKS Orientuś47:00
11511Katarzyna Maciejewska99Z06 UKS Traper49:13
12512Wiktoria Ingram00Z06 UKS Traper53:16
13863Alicja UrbaniakW88 WKS Gwardia58:54
14510Patrycja Borzeska00Z06 UKS Traper63:45
15515Julia Wójcik00Z06 UKS Traper67:26
16516Aleksandra BieleckaG14 UKS Siódemka94:34
 
864Magdalena ZielińskaP69 WKS Grunwaldnkl
847Wiktoria DulasG14 UKS Siódemkankl
845Kamila KurzaczG14 UKS Siódemkankl
843Karolina LewczukG14 UKS Siódemkankl
849Adriana BagneckaG14 UKS Siódemkaabs
502Agata Szymoniak99P40 LKOabs
509Karolina TomońG14 UKS Siódemkaabs
848Maja KowalskaG14 UKS Siódemkaabs
844Marlena BojkeG14 UKS Siódemkaabs
846Anna PaterkaG14 UKS Siódemkaabs
842Weronika MokrzyckaG14 UKS Siódemkaabs
 
 
 
W-14 (41/41)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1528Zuzanna Wańczyk97PUKS Młode Orły17:02
2540Jessica Hallqvist97Malungs OK20:16
3872Aleksandra Sobas97K30 WKS Wawel20:49
4555Marzena Kaźmierczak97E75 UKS Orientuś21:37
5533Patrycja Płatek97W87 UNTS22:11
6545Wiktoria Klimczak97P69 WKS Grunwald22:42
7520Zuzanna Lech98E75 UKS Orientuś23:38
8522Zofia Galla98P58 HKS Azymut23:48
9525Paulina Mądra98D91 MKS MOS24:27
10856Aleksandra BekUOLKA Ostrów Mazowiecka24:44
11524Magdalena Szmulkowska97PUKS Młode Orły25:13
12536Teresa Sembratowicz98D91 MKS MOS25:34
13517Maria Grabiec98P58 HKS Azymut25:52
14519Karolina Kordala97E75 UKS Orientuś26:54
15554Kinga Urbanowicz97W81 UKS OSiR27:12
16543Paulina Lewandowska97P69 WKS Grunwald29:09
17548Klaudia Kaczyk97E71 UKS Azymut29:32
18518Małgorzata Kordala97E75 UKS Orientuś30:36
19530Kamila Grobelna98D91 MKS MOS31:05
20523Aleksandra Filipowska98E75 UKS Orientuś31:27
21541Agnieszka Andrzejewska97G17 UKS Azymut 4532:28
22537Tora Westerberg98OK Kolmarden33:31
23527Klaudia Stankiewicz98W81 UKS OSiR34:05
24526Aleksandra Rosochacka97W81 UKS OSiR34:16
25538Roksana Legięć98K48 KS Kościelec Chrzanów34:34
26552Paulina Bryk98L01 UKS Azymut Siedliska35:19
27553Kinga Królik99E71 UKS Azymut35:22
28532Dagmara Dominiak97PUKS Młode Orły37:52
29534Emilia Zięba98D91 MKS MOS38:39
30858Karolina LendzioszekUOLKA Ostrów Mazowiecka39:01
31535Anna Maria Antonowicz98W87 UNTS41:12
32542Elizaveta Vasilyeva98Kaliningrad45:24
33547Magda Jaśkiewicz97E71 UKS Azymut45:32
34550Sandra Węgrzyn98L01 UKS Azymut Siedliska58:20
35521Alicja Gugała98W88 WKS Gwardia64:41
36531Natalia WidrowskaG14 UKS Siódemka83:13
 
546Paulina Zielińska97P69 WKS Grunwaldnkl
539Patrycja Szymoniak87P40 LKOabs
551Katarzyna Dajewska98P40 LKOabs
529Alicja BieleckaG14 UKS Siódemkaabs
549Zuzanna Kaczmarek97P69 WKS Grunwaldabs
 
 
 
W-16 (47/47)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1575Weronika Cych96D95 WKS Śląsk26:03
2584Barbara Żebrowska95UKS Victoria Józefów27:40
3560Märta Berggren96OK Kolmarden31:24
4583Anastasiia Gert96Odessa31:58
5558Dominika Bączek96K30 WKS Wawel34:09
6572Dominika Brajer95P35 UKS Arkady34:18
7594Aneta Kaźmierczak95E75 UKS Orientuś34:20
8592Agnieszka Banaś96E75 UKS Orientuś34:36
9590Anna Matyba96P35 UKS Arkady36:27
10591Joanna Kulas96P35 UKS Arkady36:42
11576Agata Szostek96W87 UNTS40:48
12599Karolina Golonka95K31 UKS Patria, Szkoła P42:21
13596Lidia Lekan96L01 UKS Azymut Siedliska42:40
14579Klaudia Swiniarek95P58 HKS Azymut42:49
15589Katarzyna Walczak96P35 UKS Arkady43:42
16582Marcelina Sikora96L45 MKS Start44:37
17598Wiktoria Świech95E75 UKS Orientuś44:54
18569Małgorzata Siess95E71 UKS Azymut46:24
19556Izabela Kowal95R22 UKS Azymut47:32
20574Maja Garmulewicz95E75 UKS Orientuś47:50
21578Joanna Jankowska96D93 MKS Paulinum48:41
22602Sylwia Naworol96L01 UKS Azymut Siedliska51:13
23595Zuzanna Magierska95E75 UKS Orientuś53:25
24571Dominika Gadomska06L45 MKS Start54:38
25593Joanna Horbaczewska96E75 UKS Orientuś55:54
26566Angelika Kuźnicka96PUKS Młode Orły66:07
 
586Iga Karbowiak95D95 WKS Śląsknkl
573Edyta Wiśniewska95G14 UKS Siódemkankl
559Małgorzata Rogala95N61 UMKS Orkannkl
557Magda Pipka96G27 GKS Luzinoabs
577Katarzyna Galla95P58 HKS Azymutabs
567Agata Bojka96G27 GKS Luzinoabs
597Aneta Białkowska95E75 UKS Orientuśabs
601Klaudia Plesińska96D93 MKS Paulinumabs
570Karolina Graczyk96G27 GKS Luzinoabs
568Joanna Dudek96PUKS Młode Orłyabs
600Aleksandra Górczyk95D95 WKS Śląskabs
581Katarzyna Mirecka96P58 HKS Azymutabs
587Iwona Księżopolska96G17 UKS Azymut 45abs
585Weronika Hutsenko96D95 WKS Śląskabs
565Justyna Selwon96PUKS Młode Orłyabs
564Sandra Sicha95G27 GKS Luzinoabs
562Dominika Nadolska95G27 GKS Luzinoabs
561Magda Okroj96G27 GKS Luzinoabs
563Dorota Grablowska95G27 GKS Luzinoabs
588Maja Morawska96G17 UKS Azymut 45abs
580Katarzyna Kalitka96P58 HKS Azymutabs
 
 
 
W-18 (30/30)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1623Natalia Ścieszko93E75 UKS Orientuś25:50
2874Kamilla OlaussenFredrikstad SK25:59
2605Greta Jęśkowiak93P58 HKS Azymut25:59
4610Dominika Kulczycka93K48 KS Kościelec Chrzanów26:19
5625Angelika Zamojska94G14 UKS Siódemka28:05
6626Ewelina Zamojska93G14 UKS Siódemka28:16
7612Małgorzata Szeliga93D23 UKS Tukan Iwiny28:26
8615Linnea Östergren93Växjö OK29:53
9618Karin Svensson94Finspängs SOK30:37
10604Sara Jęśkowiak93P58 HKS Azymut31:35
11617Patrycja Kupniewska94N61 UMKS Orkan31:44
12634Justyna Kuźba94G14 UKS Siódemka33:32
13627Katarzyna Tomoń94G14 UKS Siódemka34:22
14631Iwona Skrzypkowska93PUKS Młode Orły34:48
15619Tola Zawodnik94D78 WKS Oleśniczanka36:27
16629Natalia Bartczak93E75 UKS Orientuś37:18
17632Michalina Kantecka94G14 UKS Siódemka37:44
18633Zuzanna Kubicka93PUKS Młode Orły38:17
19609Anna Donczew93D95 WKS Śląsk38:33
20603Aleksandra Banaś93E75 UKS Orientuś39:26
21622Beata Urbanowicz93W81 UKS OSiR39:50
22606Kinga Jędrzejewska94W88 WKS Gwardia40:27
23621Karolina Hanuszkiewicz93E75 UKS Orientuś42:33
24628Dominika Kubera94W88 WKS Gwardia44:36
25616Paulina Bartosiak94W88 WKS Gwardia45:16
 
611Gabriela Stec94D95 WKS Śląsknkl
614Małgorzata Mól93K31 UKS Patria, Szkoła Pnkl
613Edyta Baluta94K31 UKS Patria, Szkoła Pnkl
620Josephine Regnell94Växjö OKabs
608Maria Poliszczuk94D95 WKS Śląskabs
 
 
 
W-21A (9/9)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1637Patrycja Patejko88W88 WKS Gwardia34:51
2636Karolina Majewska87P69 WKS Grunwald39:41
3635Anna Dusza89W87 UNTS40:46
4643Annika Emander80Stigmännen Karlshamns OK45:56
5641Anna JosefssonKalmar OK46:30
6644Emma AxelssonGöteborg-Majorna OK46:44
7639Justyna Zbroja-Nowak80P69 WKS Grunwald48:51
8640Agata Michałowska78N61 UMKS Orkan66:05
 
642Liuba Kovyrava87Vityazabs
 
 
 
W-21E (69/69)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1694Linnea Lidström86OK Kolmarden21:27
2719Anna Forsberg90OK Kolmarden21:30
3692Ingjerd Myhre92Kongsberg O-lag21:37
4681Emily Kemp92CANADA JUNIOR TEAM21:57
5684Ausrine Kutkaite91OK Medeina22:11
6685Oda Wennemo92Raumar orientering22:19
7697Daria Lajn89E71 UKS Azymut22:30
8675Charlotte Watson93Ooh Aah GBR22:31
9662Fanny Roche92FRENCH JUNIOR TEAM22:51
10703Hanna Wiśniewska90D95 WKS Śląsk22:54
11673Julia BauerAustrian Team22:58
12649Maren Jansson Haverstad92Konnerud IL23:08
13660Isia Basset93FRENCH JUNIOR TEAM23:18
13668Anna SimkovicsAustrian Team23:18
15672Anna Górnicka-Antonowicz68W87 UNTS24:02
16652Madara Freimane92Latvian Junior Team24:08
17712Claudia ZanetelITA-national team24:19
18671Laura RamsteinAustrian Team24:28
19654Therese Haare91Konnerud IL24:31
20663Claire Sandevoir92FRENCH JUNIOR TEAM24:56
21710Amanda Ziliske92Latvian Junior Team25:06
22688Anna Koconka90D95 WKS Śląsk25:15
23669Sini Pekkala74Espoon Suunta25:16
24661Silje Uhlen Maurset92As-UMB Orientering25:18
25646Carlotta Scalet91ITA-national team25:30
26717Charlotte Lindkvist65Leksands OK25:43
27720Maria Pabich82E71 UKS Azymut25:44
28647Ance Rusova92Latvian Junior Team26:08
29659Anna Reinhardt91E75 UKS Orientuś26:21
30721Maria Maj-Roksz80G14 UKS Siódemka26:33
31689Christina Bogomiagkova91Odessa26:38
32705Julia Koziołek84D95 WKS Śląsk26:39
33676Julia Blomquist91Ooh Aah GBR26:42
34687Emilie Backscheider93FRENCH JUNIOR TEAM26:47
34657Ewa Gwóźdź90E75 UKS Orientuś26:47
36718Johanna Schmidt92SSV Planeta Radebeul27:09
37655Alicja Ewiak87E75 UKS Orientuś27:13
38723Marlena Wieleba88G14 UKS Siódemka27:25
39695Wioletta Konkol-Klimczak80G14 UKS Siódemka27:45
40650Anna Filaber90W87 UNTS27:50
41704Agata Karwatka85D95 WKS Śląsk28:11
42877Barbara Bączek - MotałaK30 WKS Wawel28:13
43651Katarzyna Dyzio88K30 WKS Wawel28:40
44711Viola ZagonelITA-national team28:42
45680Justyna Tynelska89W87 UNTS28:50
46645Weronika Machowska86W81 UKS OSiR29:26
47722Sara Forsberg87OK Kolmarden29:54
48664Aldona Krzystanek79K30 WKS Wawel30:44
49674Viola Petrovskaya91W87 UNTS30:49
50682Katarina Lindén79Växjö OK30:59
51691Kinga Mikowska89N61 UMKS Orkan31:07
52656Amelia Ewiak88E75 UKS Orientuś31:16
53709Ewa Maj- Płotka83G14 UKS Siódemka31:19
54713Luzia CurzioITA-national team31:25
55648Katarzyna Mazur83E71 UKS Azymut32:20
56667Natalia Najman88W88 WKS Gwardia32:29
57670Małgorzata Biniecka87E71 UKS Azymut33:23
58706Katarzyna Fitrzyk92K31 UKS Patria, Szkoła P33:29
59653Monika Marcinkiewicz-Kajzer76PUKS Młode Orły34:58
60716Katarzyna Proga87E75 UKS Orientuś35:27
61714Małgorzata Chmielecka91E75 UKS Orientuś36:14
62708Marta Majchrzak90E71 UKS Azymut37:16
63683Anna Baluta92K31 UKS Patria, Szkoła P37:26
64693Olga Kwiatkowska92PUKS Młode Orły38:19
65696Marta Kozieł92G14 UKS Siódemka42:48
 
666Marta Trojecka83W88 WKS Gwardiaabs
665Lilianna Biederman Etterle74K30 WKS Wawelabs
699Beata Nowak73G17 UKS Azymut 45abs
715Eva Maguire88E75 UKS Orientuśabs
 
 
 
W-35-40 (15/15)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1735Jenny Röjgard69OK Kolmarden25:29
2727Lena Regnell67Växjö OK27:41
3731Annica Berggren69OK Kolmarden28:36
4729Gunilla Karlsson68Växjö OK29:02
5734Sofia Westerberg70OK Kolmarden29:58
6732Barbara Nowak70P58 HKS Azymut32:47
7737Annika Ericsson69Växjö OK34:17
8733Mariola Wołowczyk68W87 UNTS37:36
9728Josabeth Hultberg69OK Kolmarden45:40
10724Natalia Toom74Kaliningrad47:42
11736Anette Johansson70OK Kolmarden49:52
12725Olga Naugolnova73Kaliningrad50:22
13726Lidia Baksalary73P40 LKO55:48
14851Magdalena WańczykUOLKA Ostrów Mazowiecka56:37
15730Tatyana Vasilyeva69Kaliningrad74:01
 
 
 
W-45 (8/8)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1741Ingela Andersson63Lunds OK28:15
2742Joanna Parfianowicz64W87 UNTS34:55
3740Irena Morawska62G17 UKS Azymut 4536:02
4744Marie Hakansson62OK Kolmarden41:06
5738Svetlana Popkova64Kaliningrad41:33
6743Urszula Czerkawska62S22 MUKS Gliwice45:04
7745Ingrid Svensson62Finspängs SOK46:51
 
739Britt-Mari BengtssonFK Asennkl
 
 
 
W-50 (16/16)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1750Lisel Arvidsson61Växjö OK22:31
2749Ann-Christine NeroRonneby OK24:36
3758Marina Movko60Kaliningrad27:15
4755Helen Glännefors61Söders SOL Tyresö30:02
5752Eva Eklund61Växjö OK30:38
6761Yvonne Jonsson59Växjö OK31:40
7751Marie Malmberg57Kvarnsvedens GOIF OK33:21
8760Görel Skoog58Växjö OK40:20
9756Elena Mirochnichenko58Kaliningrad41:28
10762Barbro Fyrman60Växjö OK41:38
11748Jolanta Mazurkiewicz56E75 UKS Orientuś44:08
12759Bogna Wróblewska58OK!Sport45:36
13753Elizete Eriksson61Växjö OK47:01
14747Danuta Mikielska59N61 UMKS Orkan54:08
 
754Halina Biziuk57N61 UMKS Orkannkl
757Elena Soloveva58Kaliningradabs
 
 
 
W-55 (8/8)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1768Helga Haverstad56Lierbygda O-lag27:27
2767Ann-Helen LinnersjöOK Orion43:34
3763Ewa Lewoń55N61 UMKS Orkan48:17
4764Regina Łuńska56N61 UMKS Orkan49:58
5770Ulla Engelby54Pan-Kristianstad55:02
6765Małgorzata Czabańska52G17 UKS Azymut 4555:38
7769Alla Asylova54Kaliningrad64:56
8766Natalia Lazareva55Kaliningrad72:59
 
 
 
W-60 (14/14)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1773Maria Nordwall51OK Kolmarden28:58
2775Lisbeth CarlssonVaggeryds SOK32:52
3778Lisa Kumlin49Växjö OK33:32
4782Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK34:12
5777Bigge Bengtsson49Stigmännen Karlshamns OK34:44
6784Monika PahlstorpEmmaboda Verda OK35:05
7774Ingrid Salomonsson49Skaneslattens OL35:54
8772Margareta Sjöberg48Lunds OK38:23
9783Ann-Kristin Lenander50Växjö OK52:38
10771Karin Bergman48Lunds OK54:11
11781Ulla-Britt Karlsson47Växjö OK65:01
12776Alla Toropilina50Kaliningrad65:38
13779Eivor Nydahl48Stigmännen Karlshamns OK68:37
 
780Karin Lindqvist51Växjö OKnkl
 
 
 
W-65 (10/10)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1789Britt Forsell Pirozzi45Lunds OK23:09
2787Ann-Marie Persson46Växjö OK25:56
3791Kaarina Voudinmäki44Mulsjö SOK26:48
4794Torill Svendsen44Lunds OK27:07
5785Berit Byström43OK Virdarna32:57
6793Astrid Johannesson45Helsingborgs SOK34:43
7792Elisabeth Kimell42Gotlands Bro OK37:42
8790Gunilla Grönblad42Harlovs IF42:15
9788Gullevi Svensson45Ronneby OK43:22
10786Gunilla Lagerlöf43Stigmännen Karlshamns OK89:22
 
 
 
W-70 (2/2)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1795Britt AxelssonKalmar OK33:05
2796Barbro Hugosson37Lunds OK34:50
 
 
 
W-75-80 (2/2)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1797Laila Malmqvist35Växjö OK52:21
2798Helena Zielczyńska27A-To-My145:30
 
 
 
OPEN1 (35/35)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1920Karol KalszteinPKO Harpagan17:52
2918Kuba TrzebiatowskiPKO Harpagan24:09
3919Tymoteusz PieczkaPKO Harpagan24:55
4914Marta ŚwitajPKO Harpagan29:03
5931Anna KarinVäxjö OK30:27
6491Elena Ivkina84Kaliningrad36:21
7913Kamil GęburaPKO Harpagan38:56
8884Alicja KwidzińskaG17 UKS Azymut 4539:18
9908Jacek WalaszekPKO Harpagan40:11
10903Kamil GołojuchPKO Harpagan40:12
11871Marek Czernielewski80JW 327342:40
12935Rojgard SverreOK Kolmarden42:48
13917Ola SzarmachPKO Harpagan49:49
13916Krysia ŁugowskaPKO Harpagan49:49
15911Robert BiczPKO Harpagan52:16
16904Bartosz KłódkaPKO Harpagan54:21
17906Dawid SochackiPKO Harpagan54:38
18924Krzysztof ZdunekPKO Harpagan55:01
19933Kornelia BieleckaG14 UKS Siódemka61:07
20934Paweł ModzelanG14 UKS Siódemka61:47
21891Sofia PorleVäxjö OK63:25
22490Hugo Thoresson06Andrarums OK66:28
23489Andrey Snapelev76Kaliningrad69:21
24493Olga Temnikova65Kaliningrad69:55
25932Agnieszka DutkiewiczIndywidualnie70:25
26936Andrzej KrevtIndywidualnie71:39
27492Yulia Kovalchuk69Kaliningrad80:56
28899Natalia DawidowskaG14 UKS Siódemka130:52
29898Anna TrajtowiczG14 UKS Siódemka131:58
 
900Maja ŁątkowskaG14 UKS Siódemkankl
901Iga OsięglewskaG14 UKS Siódemkankl
888Adriana KnapikL01 UKS Azymut Siedliskankl
897Natalia ZwaraG14 UKS Siódemkaabs
909Maciek KaimPKO Harpaganabs
910Agnieszka MusiałPKO Harpaganabs
 
 
 
OPEN2 (15/16)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1925Ingrid AleksanderssonStora Tuna OK32:44
2927Egon GustavssonOK Bavern35:13
3896Marcin HippnerIndywidualnie42:13
4926Daria KostuchG14 UKS Siódemka87:54
 
893Kenneth SvenssonFinspängs SOKnkl
915Daniel TyranPKO Harpagannkl
912Konrad GołojuchPKO Harpagannkl
907Mateusz TrymbulakPKO Harpagannkl
905Maarysia PrusikPKO Harpagannkl
879Piotr MajewskiW88 WKS Gwardiaabs
496Marcin Fastyn84E75 UKS Orientuśabs
494Conny Thoresson37Andrarums OKabs
902Ola FleszerPKO Harpaganabs
921Julita LinowskaPKO Harpaganabs
922Piotr DolatowskiPKO Harpaganabs
 
 
 
MSOFT (61/61)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1452Christian TingströmGoteborg-Majorna OK23:45
2464Joakim SvenskStora Tuna OK23:49
3470Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn OF24:05
4469Jonas NordströmTullinge SK24:29
5428Johan HögstrandMarkbygdens OK24:31
6425Daniel WejasNykopings OK24:46
7429Erik MalmbergKvarnsvedens GOIF OK24:47
8475Niklas AldénOK Linné24:54
9466Emil SvenskStora Tuna OK25:04
10448Oskar SvenssonFinspängs SOK25:08
11442Jakob AnderssonBredaryds SOK25:09
12485Eric BörjeskogOK Tor25:11
13438Mandus RidefeltOK Linné25:16
14472Christian KollbergJärla Orientering25:25
14456Martin RegbornHagaby GOIF25:25
16439Assar HellströmOK Ravinen25:46
17454Egil EdvardsenGoteborg-Majorna OK25:51
18465Anton SjökvistStora Tuna OK25:56
19453Mans ÖstmanGoteborg-Majorna OK26:00
20459John PerssonIFK Goteborg26:10
21432Mans SandgrenOK Orion26:19
22480Jonatan AronssonOK Tisaren26:28
23436Erik ClassonOK Orinto26:46
24483Simon SmedbergOK Skogsfalken26:50
25455Joakim EliassonGoteborg-Majorna OK26:51
26471Max Peter BejmerBromma-Vällingby SOK27:03
27487Fredrik IngelssonRehns BK27:24
28444Martin GelinderAttunda OK27:29
29461Love BerzellAttunda OK27:31
30463Philip PalssonSkaneslättens OL27:38
31458Martin LarssonHestra IF27:42
32447Oscar CarlssonEksjö SOK27:43
33468Jonas BorgSödertälje-Nykvarn OF27:44
34479Kalle BergmanOK Ravinen27:57
35484Niklas GustafssonOK Tisaren28:04
36467Magnus GlänneforsSöders SOL Tyreso28:08
37431Rasmus Palmqvist AslakenJärfälla OK28:20
38445Andreas BerganderEksjö SOK28:34
39443Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK28:40
40462Viktor AntonssonEksjö SOK29:06
41473Ola BrönnhedenNyköpings OK29:10
42427Jens WängdahlNykopings OK29:11
43434Martin CarlssonTjällmo-Godegards OK29:15
44450Axel WradheAttunda OK29:47
45426Marcus BerggrenNykopings OK29:48
46477Daniel SvenssonIFK Moras OK30:00
47486Göran WinbladRehns BK31:07
48435Pontus PeterssonOK Orion31:24
49433Oskar AnderssonOK Gynge31:49
50476Hugo MattssonSkaneslättens OL32:45
51478Jens SundbüeOK Ravinen32:54
52457David ArboreliusHelsingborgs SOK33:25
53430Albin PetrénKungälvs OK34:08
54437Simon AgrenOK Linné35:09
55446Felix PalmgrenEksjö SOK38:13
56460Anton BlomIK Uven39:56
57481Markus HjortOK Ravinen42:12
 
440Daniel LindgrenOK Linnénkl
449Jakob EnmarkGävle OKabs
441Albin RidefeltOK Linnéabs
474Simon HedlundÄrla IFabs
 
 
 
WSOFT (43/43)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1801Linnea MartinssonOK Tyr20:46
2822Anna SegerssonOK Kolmarden21:05
3808Johanna ErlandssonOK Skogsfalken21:58
4823Helena KarlssonBromma-Vallingby SOK21:59
4814Amilia BjörklundSävedalens AIK21:59
6813Tove AlexanderssonStora Tuna OK22:17
7825Viktoria ErnstssonFK Göingarna22:47
8805Elin ManssonOK Löftan22:55
9810My WestlundOK Tyr22:58
10802Amanda LeoBredaryds SOK23:00
10828Malin LeanderssonOK Tyr23:00
12812Josefin TjernlundOK Vilse 8723:05
13804Hanna Axelsson-MeyersonOK Linné23:20
14830Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna23:30
15821Linn BrannebyOK Kolmarden23:59
16824Beatrice GustavssonEksjö SOK24:02
17809Tove LagerbergOK Södertörn24:21
18816Karolin OhlssonTullinge SK24:31
19817Rebecka HeinrupTullinge SK24:40
20832Ida LindkvistLeksands OK24:47
21826Linnea HolmqvistHagaby GOIF24:58
22818Lovisa AdolfssonTullinge SK25:02
23819Johanna OlssonTäby OK25:07
24839Kajsa HammarströmOK Hällen25:17
25835Ida HylanderNykopings OK25:25
26834Kristin HylanderNykopings OK25:30
27811Ellinor TjernlundOK Vilse 8725:33
27815Erika LindqvistSävedalens AIK25:33
29820Anna LindeOK Linné25:54
30840Hilda ForsgrenTäby OK26:03
31799Linda LindkvistLeksands OK26:11
32836Elin SvenssonNässjö OK26:16
33800Ida ForsénTullinge SK26:53
34827Moa Leijon-LindHaninge SOK27:37
35807Amanda ThellsénOK Roxen27:46
36878Emmeli AxmalmSävedalens AIK28:27
37833Michaela HallqvistMalungs OK Skogsmardarna30:16
38837Maja PetterssonOK Dacke30:32
39806Anette ÖnerudOK Ravinen33:19
40829Frida HedinHjärnarps GH OL33:51
41803Lovisa NilssonOK Linné43:33
 
831Ida WenkloKungälvs OKnkl
838Sofia ForngrenOK Enenabs
 
 
 
MPOL (11/11)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1158Piotr Parfianowicz94W87 UNTS23:30
2219Michał Olejnik92E71 UKS Azymut24:58
3155Robert Niewiedziała93G14 UKS Siódemka25:55
4190Mikołaj Dutkowski92P35 UKS Arkady27:49
5203Dominik Wels92P40 LKO29:08
6179Rafał Matyja91D93 MKS Paulinum29:32
7210Rafał Podziński91E75 UKS Orientuś31:00
8132Bartosz Nowociński93N61 UMKS Orkan32:38
9153Grzegorz Hetman93W88 WKS Gwardia33:58
10206Dominik Chudzik92E75 UKS Orientuś34:27
 
230Bartosz Kaszuba92R22 UKS Azymutnkl
 
 
 
WPOL (14/14)Status: 22:55
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1678Paulina Faron91K30 WKS Wawel22:50
2658Natalia Ewiak92E75 UKS Orientuś24:48
3630Anna Morawska93G17 UKS Azymut 4525:20
4607Joanna Szlendak93W87 UNTS26:24
5702Paulina Kołodziej92D95 WKS Śląsk26:34
6707Urszula Morawska91G17 UKS Azymut 4526:59
7677Małgorzata Wicha91K30 WKS Wawel27:23
8701Barbara Szubka91D95 WKS Śląsk28:21
9700Kamila Lubak91D95 WKS Śląsk28:41
10624Agata Stankiewicz94E75 UKS Orientuś31:43
11698Adrianna Kobusińska91P69 WKS Grunwald32:51
12638Patrycja Bartosiak92W88 WKS Gwardia33:31
13679Jolanta Kołosińska91W87 UNTS34:22
14690Hanna Klimkowska92P40 LKO37:05