Orienteering Baltic Cup 2011N 2011-05-22 22:52
Wyniki nieoficjalne - Etap 3stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2011

 
10N (9/9)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
13Darya Krylova00Kaliningrad27:33
2885Grzegorz NowakG17 UKS Azymut 4532:00
34Edvin Mansson02Växjö OK33:03
41Max BlankG14 UKS Siódemka49:50
52Zuzanna Kmieć03Z06 UKS Traper51:20
6887Oliwa BiesiadzkaE75 UKS Orientuś60:35
7889Bartłomiej HabrosL01 UKS Azymut Siedliska104:53
 
5Zuzanna MoskalG14 UKS Siódemkaabs
23Daniel Bałdyga03Z06 UKS Traperabs
 
 
 
10R (13/14)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
113Hugo Ericsson03Växjö OK18:24
210Piotr Banach01N61 UMKS Orkan22:50
36Tuukka Pekkala04Espoon Suunta24:02
4894Michał BieleckiG14 UKS Siódemka27:35
512Igor Marte03Villanoof OK36:05
6886Anna NowakG17 UKS Azymut 4536:52
77Polina Naugolnova06Kaliningrad40:06
8892Szymon StecińskiIndywidualnie44:00
98Jan Antonowicz05W87 UNTS46:19
10883Dominika KwidzińskaG17 UKS Azymut 4558:39
1111Maria Nowak03P69 WKS Grunwald81:18
 
9Jakub Łącki06W81 UKS OSiRabs
890Paulina ChrzanG14 UKS Siódemkaabs
 
 
 
M-10 (11/11)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
119Allan Hedberg01Lunds OK17:29
224Leo Johansson01OK Kolmarden18:58
316Arvid Westerberg01OK Kolmarden19:49
418Erik Thoresson02Andrarums OK22:12
517Marcel Kajzer01PUKS Młode Orły26:30
615Jonas Ihreskog00Gotlands Bro OK26:51
714Michał Pierzchała01W87 UNTS31:12
820Bartosz Smyk02Z06 UKS Traper37:30
922Fredrik Glännefors02Söders SOL Tyresö40:17
1025Daniel Hapka01Z06 UKS Traper51:13
1121Dominik Łaszkiewicz01Z06 UKS Traper63:25
 
 
 
M-12 (16/16)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
130Isac Ericsson00Växjö OK23:41
226Jakub Michałowski99N61 UMKS Orkan27:03
339Mateusz Tadejewski99N61 UMKS Orkan27:32
429Tomasz Choroś00W97 UKS Saper29:53
536Albin Mansson99Växjö OK30:05
635Grzegorz ŻurekG14 UKS Siódemka31:29
727Gracjan Cupryś99P58 HKS Azymut31:47
838Bartek Babiak00Z06 UKS Traper33:32
9859Bartłomiej JanowskiW88 WKS Gwardia35:51
1032Jakub Pietek00E75 UKS Orientuś39:02
1134Bartłomiej OgdowskiG14 UKS Siódemka40:32
12876Maciej JasińskiE75 UKS Orientuś40:36
1333Maciej Ubfal00E75 UKS Orientuś41:15
1437Szymon MelzerG14 UKS Siódemka48:42
 
28Kuba Kuźba00G14 UKS Siódemkankl
31Piotr Klimkowski99P40 LKOabs
 
 
 
M-14 (38/38)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
147Ville Johansson97OK Kolmarden42:24
244Jan Baran97K30 WKS Wawel47:10
345Marcin Biederman98K30 WKS Wawel47:24
442Paweł Kustosz98K30 WKS Wawel53:32
568Kornel Szymański97D93 MKS Paulinum54:52
648Amadeus Hansson97Gotlands Bro OK56:33
760Michał Wołowczyk97W87 UNTS58:26
851Kamil Legięć97K48 KS Kościelec Chrzanów63:20
955Filip Wacyk97K30 WKS Wawel64:10
1059Jakub Sawościanik98Z06 UKS Traper65:19
1140Mateusz Boguszewski97G14 UKS Siódemka65:30
1243Jakub Kisielewicz99E71 UKS Azymut67:06
1346Rafał Kluska98C32 MKS Skarmat67:22
1471Szymon Sosenko98D91 MKS MOS68:07
1552Aleksander Tarnowski97L45 MKS Start68:09
1658Maciej Lucerski97D93 MKS Paulinum70:11
1754Jerzy Urbaniak98W88 WKS Gwardia71:03
1856Jakub Garstka98P35 UKS Arkady72:26
1974Mateusz Lubak98D91 MKS MOS73:20
2072Amadeusz Stankiewicz97D93 MKS Paulinum81:09
2150Mateusz Świech98E75 UKS Orientuś82:36
2257Marek Firlej98P58 HKS Azymut83:16
2363Maciej Myszkowski98W81 UKS OSiR85:56
2467Michał Kwiatkowski97PUKS Młode Orły91:43
2553Maciej Borkowski98W88 WKS Gwardia94:00
2649Jakub Morawski99E71 UKS Azymut94:12
2765Grzegorz Siess98E71 UKS Azymut94:18
2866Karol Węgrzyn97L01 UKS Azymut Siedliska94:31
2961Damian Becmer97D91 MKS MOS95:26
3064Paweł Grzybek97G14 UKS Siódemka99:07
3141Mateusz Socik98G14 UKS Siódemka107:13
 
860Fryderyk PryjmaW88 WKS Gwardiankl
70Jonatan Porle97Växjö OKnkl
882Karol DamaszkeG14 UKS Siódemkankl
75Marcin Gajdamowicz97D91 MKS MOSabs
69Jakub Węgrzyn98L01 UKS Azymut Siedliskaabs
62Piotr Wnukowski98Z06 UKS Traperabs
73Eryk Pauch97P58 HKS Azymutabs
 
 
 
M-16 (57/58)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1100Krzysztof Wołowczyk95W87 UNTS58:50
282Sebastian Konarzewski95W81 UKS OSiR64:20
3111Henrik Hakansson95OK Kolmarden64:38
497Bartosz Szuryga95L45 MKS Start65:22
577Patryk Marszałek95R22 UKS Azymut67:41
6103Maciej Nowak97D93 MKS Paulinum68:01
7116Henrik Eklund96Växjö OK69:39
878Kamil Anc95W87 UNTS71:12
9109Krzysztof Rzeńca96E75 UKS Orientuś71:51
1092Mateusz Ciekański95E71 UKS Azymut73:11
11126Łukasz Wiśniewski96G14 UKS Siódemka74:31
12131Paweł Zamojski95G14 UKS Siódemka75:07
1379Oskar Leinonen96OK Kolmarden78:03
1480Przemysław Kaczocha96P35 UKS Arkady78:13
15108Szymon Pałka96E75 UKS Orientuś78:42
16107Grzegorz Skwierawski95G14 UKS Siódemka80:44
17114Michał Rycaj95L01 UKS Azymut Siedliska82:32
18120Martin Karlsson96Växjö OK83:00
1999Patryk Powichrowski95W81 UKS OSiR83:02
20127Marek Skorupa96K30 WKS Wawel85:05
21101Daniel Sałajczyk96W81 UKS OSiR86:03
22122Johan Eklund96Växjö OK87:12
23102Marek Rosochacki96W81 UKS OSiR87:59
2485Karol Zimny96P35 UKS Arkady89:55
2593Mateusz Podsiadły95D95 WKS Śląsk90:10
2698Mateusz Baranowski95W81 UKS OSiR90:42
27113Kamil Jaszak95L01 UKS Azymut Siedliska91:41
2881Filip Odolecki96W97 UKS Saper92:13
2987Mikołaj Pawłowski95P35 UKS Arkady92:17
30106Paweł Słomiński96P40 LKO96:32
3186Adrian Szostak95P35 UKS Arkady97:55
32125Adrian Chrubczyński96Z06 UKS Traper98:53
33857Kacper MaliszewskiUOLKA Ostrów Mazowiecka100:59
34128Szymon Kłoczek95L01 UKS Azymut Siedliska105:13
3584Ilya Temnikov95Kaliningrad106:51
3694Radosław Piotrowski96G17 UKS Azymut 45108:12
37855Adam JaubowskiUOLKA Ostrów Mazowiecka109:38
38115Filip Prasał96PUKS Młode Orły112:14
39104Patryk Marciniak95E71 UKS Azymut115:20
40129Adam Kania96K30 WKS Wawel122:38
41130Sebastian Socik96G14 UKS Siódemka124:06
42124Kamil Olkowicz96PUKS Młode Orły135:36
43118Maciej Chabros95L01 UKS Azymut Siedliska157:41
 
121Evertsson Albin96Växjö OKnkl
89Tomasz Baksalary96P40 LKOnkl
117Wojciech Tłuczek96L01 UKS Azymut Siedliskankl
83Krzysztof Hołub95D93 MKS Paulinumnkl
88Dag Hultberg95OK Kolmardennkl
119Mateusz Janowski96W88 WKS Gwardiankl
95Szymon Smektała96P40 LKOnkl
76Kamil Szymczak96P35 UKS Arkadynkl
112Miłosz Kalitka95P58 HKS Azymutabs
105Michał Siwiec95L45 MKS Startabs
123Grzegorz Knober95W88 WKS Gwardiaabs
96Szymon Kaczmarek95P58 HKS Azymutabs
90Mateusz Dzioba95D93 MKS Paulinumabs
91Michał Kumolka95P40 LKOabs
 
 
 
M-18 (32/32)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1137Rafał Owczarek93W81 UKS OSiR81:27
2150Michał KruczkowskiZ06 UKS Traper83:57
3138Wojciech Dudek94PUKS Młode Orły88:26
4135Witold Jasiński94E75 UKS Orientuś89:02
5151Igor Majewski93W88 WKS Gwardia90:42
6161Mikołaj Grabiec93P58 HKS Azymut93:19
7143Joachim Iwaszczyszyn94D95 WKS Śląsk97:19
8141Piotr Ostój94D95 WKS Śląsk97:47
9139Adam Szmulkowski93PUKS Młode Orły99:41
10140Jakub Prasał93PUKS Młode Orły101:11
11149Kamil Gęstwicki94N61 UMKS Orkan101:22
12154Mateusz NiedbaŁa94K48 KS Kościelec Chrzanów103:29
13146Bartłomiej Nowak93W88 WKS Gwardia103:40
14147Paweł Lipieński93G14 UKS Siódemka106:42
15136Szymon Płaneta94D78 WKS Oleśniczanka107:15
16160Michał Kordala94E75 UKS Orientuś110:43
17875Kacper Klimkiewicz93D93 MKS Paulinum112:53
18133Grzegorz Garbuliński94PUKS Młode Orły115:28
19148Damian Gęstwicki93N61 UMKS Orkan118:31
20152Marcin Swęda93W97 UKS Saper121:58
21134Mikołaj Pochopień94D78 WKS Oleśniczanka124:42
22159Krzysztof Jeż94E75 UKS Orientuś126:14
23162Maciej Bartczak94N61 UMKS Orkan133:59
24854Karol CzarkowskiUOLKA Ostrów Mazowiecka138:37
25142Jacek Galla93P58 HKS Azymut146:52
26853Marcin RosińskiUOLKA Ostrów Mazowiecka149:59
27145Marek Uściński93W81 UKS OSiR180:07
 
157Bartosz Macul93Z06 UKS Trapernkl
156Marcin Pichowski94G14 UKS Siódemkankl
144Maciej Stępień93W81 UKS OSiRnkl
867Kacper OżarskiD93 MKS Paulinumabs
866Tadeusz MatyjaD93 MKS Paulinumabs
 
 
 
M-21A (9/9)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1168Jarosław Teresiński82D78 WKS Oleśniczanka70:54
2166Michal Marte75Villanoof OK78:30
3164Klas Johansson85Växjö OK79:30
4171Mateusz Połomski92E75 UKS Orientuś101:42
5170Roland Persson81Kalmar OK101:45
6167Przemysław Hajdas80D95 WKS Śląsk105:44
7865Krystian KwiatkowskiW97 UKS Saper113:46
 
165Anders Persson74Växjö OKabs
169Łukasz Łącki82W81 UKS OSiRabs
 
 
 
M-21E (75/75)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1200Wojciech Dwojak81D95 WKS Śląsk63:26
2192Kamil Włodarczyk87G17 UKS Azymut 4566:24
3223Eskil Kinneberg92Raumar orientering67:10
4199Wojciech Kowalski82D95 WKS Śląsk68:04
5188Robert Banach74P69 WKS Grunwald68:34
6235Lucas Basset91FRENCH JUNIOR TEAM69:45
7184Bartosz Pawlak90P69 WKS Grunwald69:56
8194Marcin Richert79G17 UKS Azymut 4570:35
9870Yngve Skogstad91Frol IF70:39
10212Jacek Nowak76G17 UKS Azymut 4572:21
11183Łukasz Nowacki86P69 WKS Grunwald73:20
12249Marek Wojnowicz92D23 UKS Tukan Iwiny73:33
13869Ivar LundanesFrol IF73:39
14215Henrik Laas83IFK Göteborg73:49
15244Robert MerlAustrian Team73:51
16172Per-henrik Lenander77Växjö OK74:03
17205Maciej Jasiński89D95 WKS Śląsk74:38
18240Karlis Baltacis92Latvian Junior Team74:59
19225Jaslav Pazuhkh90R22 UKS Azymut75:27
20207Hakan Eriksson61Malungs OK77:06
21245Philipp SchielAustrian Team77:12
22241Tomasz Lubkiewicz87K30 WKS Wawel77:30
23248Mats Röjgard69OK Kolmarden77:33
24226Yannick Michiels91Belgium Junior Team78:06
25232Kuba Drągowski90OK!Sport78:22
26214Maciej Hewelt90G17 UKS Azymut 4578:51
27234Olivier Blanc-Tranchand92FRENCH JUNIOR TEAM79:03
28211Giacomo ZagonelITA-national team79:57
29177Ivan ForsgrenIndywidualnie80:08
30239Janis Tamužs91Latvian Junior Team80:29
31251Manuel GassnerAustrian Team80:38
32209Fabio Marsoner91ITA-national team82:45
33180Łukasz Gryzio88E71 UKS Azymut82:47
34174Ivano BettegaITA-national team83:12
35243Wojciech Pachnik91D23 UKS Tukan Iwiny83:46
36182Bartłomiej Pyra79D95 WKS Śląsk84:04
37198Łukasz Charuba90E75 UKS Orientuś84:51
38231Piotr Kruk89R22 UKS Azymut85:56
39175Piotr Paszyński81E75 UKS Orientuś86:47
40197Kostyantyn Mayasov83D95 WKS Śląsk90:22
41229Philippe Joly93FRENCH JUNIOR TEAM90:42
42233Tadeusz Piłkowski90OK!Sport90:54
43186Dawid Stefański89P69 WKS Grunwald94:25
44217Jan ZhanalAustrian Team96:18
45237Paweł Tadejewski79N61 UMKS Orkan97:47
46250Andreas Liljegren89Gotlands Bro OK99:05
47202Marek Galla87P58 HKS Azymut102:04
48216Mateusz Hoffmann91P40 LKO103:24
49213Jacek Kowalczyk84G17 UKS Azymut 45104:38
50218Jakub Zieliński91E75 UKS Orientuś106:48
51173Sebastian Markowiak92E75 UKS Orientuś107:56
52236Gabriel Bengtsson81Stigmännen Karlshamns OK108:40
53228Marcin Leśnicki91R22 UKS Azymut125:51
 
204Aleksander Bernaciak83D95 WKS Śląsknkl
220Tomasz Pabich82E71 UKS Azymutnkl
238Mateusz Anc91W87 UNTSnkl
208Mateusz Wensław87G17 UKS Azymut 45nkl
247Markku Elo92Laitilan Jyskenkl
222Jakob Bengtsson78Stigmännen Karlshamns OKnkl
246Libor ZridkaveselyAustrian Teamnkl
191Mariusz Pabich88E71 UKS Azymutnkl
242Lukas ScharnaglAustrian Teamnkl
221Rémi Dubois92FRENCH JUNIOR TEAMnkl
193Nicola Manzoni91ITA-national teamnkl
227Michaël Van baelen92Belgium Junior Teamnkl
178Łukasz Mostek91D93 MKS Paulinumnkl
196Franciszek Galla89P58 HKS Azymutnkl
181Kamil Student87E75 UKS Orientuśnkl
187Marcin Gappa92G14 UKS Siódemkankl
189Aliaksei Tomashau81Vityazabs
185Marcin Fastyn86E75 UKS Orientuśabs
201Damian Dutkiewicz77D93 MKS Paulinumabs
176Maciej Michalik91E75 UKS Orientuśabs
195Damian Rychły92P58 HKS Azymutabs
224Toon Melis92Belgium Junior Teamabs
 
 
 
M-35 (9/9)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1252Remigiusz Nowak72P69 WKS Grunwald56:54
2258Krzysztof Banach74N61 UMKS Orkan62:41
3257Pavel Voylochnikov75Kaliningrad71:42
4254Rafał Jasiński72G00 Indywidualni Pomorski81:24
5255Jouni Pekkala72Espoon Suunta82:13
6256Karol Gmur76P35 UKS Arkady83:44
7259Carl Svensson74Växjö OK86:20
8260Piotr Renc75L45 MKS Start88:01
9253Aleksandr Karachev76Kaliningrad90:21
 
 
 
M-40 (25/25)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1266Piotr Cych68D95 WKS Śląsk50:41
2276Dennis Persson69Växjö OK50:44
3265Jaros Bartczak68N61 UMKS Orkan51:31
4267Mikael Westerberg67OK Kolmarden51:38
5274Kalikst Sobczyński71D95 WKS Śląsk52:07
6272Paweł Zieliński68P69 WKS Grunwald57:37
7282Piotr Ratajczak69N61 UMKS Orkan57:42
8861Krzysztof UrbaniakW88 WKS Gwardia59:24
9270Magnus Ericsson70Växjö OK60:39
10280Marcin Szczygieł71D91 MKS MOS66:36
11279Krzysztof Wrzesiński68D95 WKS Śląsk68:29
12281Jarosław Popowski69W87 UNTS69:39
13271Waldemar Sikora71L45 MKS Start70:06
14268Hans Persson65OK Kolmarden71:53
15275Wojciech Kluska68C32 MKS Skarmat72:39
16273Tobias Borger70Kalmar OK74:35
17269Andrzej Krupiński69W97 UKS Saper78:30
18852Arkadiusz RosińskiUOLKA Ostrów Mazowiecka81:27
19881Włodzimierz GapińskiIndywidualnie Łódź113:54
 
264Conny Thoresson67Andrarums OKnkl
261Jacek Olas69E75 UKS Orientuśnkl
277Magnus Johansson67OK Kolmardennkl
278Magnus Mansson67Växjö OKabs
263Piotr Chabros70L01 UKS Azymut Siedliskaabs
262Hubert Szuryga68L45 MKS Startabs
 
 
 
M-45 (20/20)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1291Peter Hedberg62Lunds OK51:28
2300Paweł Morawski62G17 UKS Azymut 4551:53
3292Remigiusz Widziewicz66D95 WKS Śląsk53:02
4288Jussi Elo62Laitilan Jyske55:05
5296Mirosław Tarnowski64L45 MKS Start56:36
6285Mika Lammi62Laitilan Jyske56:49
7294Magnus Porle64Växjö OK58:26
8301Magnus AxelssonSträngnäs-Malmby OK59:18
9297Marek Wołowczyk63W87 UNTS59:40
10283John Eriksson62Växjö OK63:51
11286Erkki Pirilä66Laitilan Jyske67:36
12295Hakan Östergren62Växjö OK67:56
13287Peter Berggren64OK Kolmarden71:49
14290Henryk Bilor65PKO Harpagan86:27
15293Józef Kłos63E71 UKS Azymut91:30
16284Magnus Ihreskog62Gotlands Bro OK93:51
17289Marek Pranczk63Nadleśnictwo Bytów112:03
 
302Adam Dutkowski63P35 UKS Arkadyabs
298Witold Sochacki64K31 UKS Patria, Szkoła Pabs
299Wojciech Pędowski64S00 Indywidualni Śląskiabs
 
 
 
M-50 (22/23)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1322Andrzej Olech59L45 MKS Start54:17
2305Ingemar Jansson Haverstad58Lierbygda O-lag57:35
3309Marek Mikielski60N61 UMKS Orkan58:25
4313Bengt Schwartz58OK Kolmarden58:44
5308Bogdan Lech60N61 UMKS Orkan59:23
6303Boris Krylov57Kaliningrad59:51
7315Jerzy Porzycz61G17 UKS Azymut 4566:28
8310Tadeusz Wróblewski58OK!Sport67:19
9304Krzysztof Kraśniewski61N61 UMKS Orkan67:31
10317Jerzy Kryjomski58K48 KS Kościelec Chrzanów67:48
11319Mirosław Rogala57L45 MKS Start72:49
12312Wiktor Malinowski58E17 MKS Metalowiec77:57
13311Władysław Machowski59W81 UKS OSiR78:13
14318Wacław Czerkawski60S22 MUKS Gliwice82:40
15324Wiesław Szmidtka61G27 GKS Luzino85:55
16316Leszek Andrzejewski59G17 UKS Azymut 4592:16
17307Gert Georgii60Odessa96:49
18321Mariusz Kaliszewski59G27 GKS Luzino103:28
19320Jerzy Sudoł57Nadleśnictwo Bytów103:47
20306Robert Hakansson57OK Kolmarden111:04
21323Krzysztof Lewandowski58E75 UKS Orientuś121:15
22325Victor Mirochnichenko57Kaliningrad161:05
 
 
 
M-55 (31/31)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1336Axel Blomquist52Ooh Aah GBR48:05
2339Jerzy Parzewski52W89 KU AZS WAT48:17
3329Sergey Movko55Kaliningrad50:41
4350Tadeusz Mientki52N61 UMKS Orkan50:43
5328Anders Malmberg52Kvarnsvedens GOIF OK50:55
6327Hakan ForsmanRonneby OK51:14
7344Aleksander Chułek56G17 UKS Azymut 4551:43
8356Romuald Miszewski54G17 UKS Azymut 4551:49
9335Janusz Bohaczek52N61 UMKS Orkan53:24
10331Bogdan Świerczyński53F54 KS BnO Modrzew53:50
11342Thomas Nilsson55FK Göingarna54:00
12346Jan Danielsson54Kalmar OK57:53
13326Lars Strand55OK Älme59:25
14353Albert Asylov55Kaliningrad59:31
15330Lars-Gunnar Skoog52Växjö OK59:45
16349Zbigniew Łuński52N61 UMKS Orkan60:23
17348Per Nilsson55Stigmännen Karlshamns OK62:58
18334Lars Eklund56Växjö OK66:14
19338Bogdan Lewoń55N61 UMKS Orkan74:33
20337Jerzy Woźniak56E71 UKS Azymut79:02
21340Krzysztof Jarecki55L45 MKS Start79:37
22352Vladimir Chernykh52Kaliningrad83:38
23332Bogdan Gackowski53Indywidualnie90:51
24347Janusz Olbrycht55W00 Indywidualny Mazowsze96:20
 
345Torbjörn Olsson53Göteborg Majorna OKnkl
354Bolesław Czechowski55N61 UMKS Orkanabs
355Józef Paszyński53E75 UKS Orientuśabs
341Viktor Arsentjev54Kaliningradabs
333Mikhail Solovev56Kaliningradabs
351Marek Szredel55N61 UMKS Orkanabs
343Roger Glännefors54Söders SOL Tyresöabs
 
 
 
M-60 (25/25)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1361Leif Sandgren47Frosta OK47:30
2373Owe Nilsson49Stigmännen Karlshamns OK49:31
3377Ryszard Jakielaszek49G27 GKS Luzino51:35
4378Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK54:15
5368Valery Bazalenko51Kaliningrad54:28
6369Rimvydas Kutka47OK Medeina58:59
7372Lars-Gunnar Bengtsson48Stigmännen Karlshamns OK59:42
8365Henryk Woźniak48N61 UMKS Orkan60:21
9360Jacenty Łapanowski50W89 KU AZS WAT63:13
10379Bengt Salomonsson48Skaneslattens OL63:39
11371Jan Kukuryka47L45 MKS Start64:18
12880Konrad JanowskiW88 WKS Gwardia65:12
13364Anders Johansson49Växjö OK65:33
14358Józef Kmieciński47PUKS Młode Orły65:34
15362Adam Bogulak48D93 MKS Paulinum67:03
16359Jan Szepelak50N61 UMKS Orkan68:19
17374Władysław Wołochowicz47F54 KS BnO Modrzew69:00
18367Juliaan Linten51Belgium Junior Team69:59
19363Jerzy Wojtyła48N61 UMKS Orkan71:52
20862Tadeusz PatejkoW88 WKS Gwardia76:58
21370Nikolay Toropilin51Kaliningrad78:28
22375Bo Sandahl48Gotlands Bro OK82:37
23376Gunnar Eriksson48Gotlands Bro OK86:48
 
366Stig Johansson41Bredaryds SOKnkl
357Jos Houben47Belgium Junior Teamnkl
 
 
 
M-65 (24/24)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1392Bengt Bergman44Lunds OK46:58
2403Björn LinnersjöOK Orion47:25
3380Stanisław Wasilewski46W97 UKS Saper51:30
4382Waste Byström43OK Virdarna57:29
5400Anders Nilsson46Gotlands Bro OK59:26
6381Christer Grönblad44Harlovs IF59:40
7386Tadeusz Rutkowski46P69 WKS Grunwald60:19
8393Nikolay Manafov44Kaliningrad62:18
9397Jan PahlstorpEmmaboda Verda OK63:28
10384Jan-Ove Hedstig43Växjö OK63:36
11396Jan-Ulf KarlssonMalilla OK64:00
12389Claes Göran Green46Lunds OK68:01
13385Krister Sandblad42Växjö OK70:35
14404Ake Borger45Ankarsrums OK71:28
15394Björn Andersson45Gotlands Bro OK77:46
16401Göran Andersson42Stigmännen Karlshamns OK78:28
17395Nils Johannesson43Helsingborgs SOK81:40
18388Toivo Voudinmäki43Mulsjö SOK81:49
19390Edward PokoraC32 Skarmat Toruń82:23
20383Lars-Olof Karlsson44Växjö OK86:22
21398Hans Forsberg43OK Kolmarden129:33
 
387Sven-Erik Forsell43Lunds OKnkl
391Stig Nydahl46Stigmännen Karlshamns OKnkl
399Leif Sandström46Stigmännen Karlshamns OKabs
 
 
 
M-70 (12/12)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1405Kazimierz Dura39D95 WKS Śląsk42:02
2416Hagbert Persson41Växjö OK43:26
3413Sivert Axelsson37Kalmar OK44:23
4415Ingemar Svensson39Lunds OK44:24
5406Roland Karlsson38Ronneby OK46:28
6409Peo Bengstsson33Pan-Kristianstad49:28
7412Bertil Olofsson40Andrarums OK51:47
8414Hakan Brost40Malmö OK54:42
9411Edward Czabański39G00 Indywidualni Pomorski64:17
10410Lennart Östergren37Växjö OK67:05
11408Jan Norrby40Gotlands Bro OK95:50
 
407Owe SvenssonOK Orionnkl
 
 
 
M-75 (7/7)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1423Ragnar Collryd35Bredaryds SOK46:17
2418Johan Jansson34Växjö OK47:52
3417Werner Törnblom35Växjö OK51:37
4420Lars-Erik Malmqvist32Växjö OK52:50
5422Ryszard Bykowski36K00 Indywidualni Małopol55:30
6419Gillis Alm34Växjö OK56:00
7421Sedney Hugosson36Lunds OK90:37
 
 
 
M-80 (2/2)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1868Rune IsakssonHelsingborgs SOK61:44
2424Mieczysław Zielczyński30A-To-My73:41
 
 
 
W-10 (5/5)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1499Maja Porle01Växjö OK18:08
2500Małgorzata Jarosz01Z06 UKS Traper22:01
3498Agnieszka Radzewicz01Z06 UKS Traper39:16
4850Aleksandra RosińskaUOLKA Ostrów Mazowiecka48:19
5497Daria Zaczkowska02Z06 UKS Traper51:34
 
 
 
W-12 (27/27)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1505Zuzanna Morawska99G17 UKS Azymut 4525:29
2506Michalina Maik99Z06 UKS Traper26:13
3504Lisa Berggren99OK Kolmarden27:32
4501Julia Seidel99P58 HKS Azymut31:08
5503Maja Hultberg99OK Kolmarden36:13
6511Katarzyna Maciejewska99Z06 UKS Traper37:09
7508Adrianna Kmieć99Z06 UKS Traper44:06
8507Katarzyna Sobczak99Z06 UKS Traper44:19
9847Wiktoria DulasG14 UKS Siódemka49:28
10514Agnieszka Proga00E75 UKS Orientuś51:17
11510Patrycja Borzeska00Z06 UKS Traper53:20
12515Julia Wójcik00Z06 UKS Traper59:45
13516Aleksandra BieleckaG14 UKS Siódemka67:43
14513Patrycja Chrubczyńska00Z06 UKS Traper68:39
15863Alicja UrbaniakW88 WKS Gwardia95:51
16864Magdalena ZielińskaP69 WKS Grunwald120:32
 
512Wiktoria Ingram00Z06 UKS Trapernkl
844Marlena BojkeG14 UKS Siódemkankl
848Maja KowalskaG14 UKS Siódemkankl
846Anna PaterkaG14 UKS Siódemkankl
845Kamila KurzaczG14 UKS Siódemkankl
509Karolina TomońG14 UKS Siódemkankl
849Adriana BagneckaG14 UKS Siódemkankl
841Oliwia KreftG14 UKS Siódemkankl
842Weronika MokrzyckaG14 UKS Siódemkaabs
843Karolina LewczukG14 UKS Siódemkaabs
502Agata Szymoniak99P40 LKOabs
 
 
 
W-14 (41/41)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1528Zuzanna Wańczyk97PUKS Młode Orły37:17
2533Patrycja Płatek97W87 UNTS43:16
3872Aleksandra Sobas97K30 WKS Wawel44:03
4538Roksana Legięć98K48 KS Kościelec Chrzanów46:49
5540Jessica Hallqvist97Malungs OK50:39
6856Aleksandra BekUOLKA Ostrów Mazowiecka51:43
7553Kinga Królik99E71 UKS Azymut54:15
8537Tora Westerberg98OK Kolmarden54:26
9554Kinga Urbanowicz97W81 UKS OSiR56:00
10522Zofia Galla98P58 HKS Azymut57:14
11524Magdalena Szmulkowska97PUKS Młode Orły57:38
12536Teresa Sembratowicz98D91 MKS MOS58:08
13555Marzena Kaźmierczak97E75 UKS Orientuś58:20
14530Kamila Grobelna98D91 MKS MOS58:51
15545Wiktoria Klimczak97P69 WKS Grunwald60:13
16519Karolina Kordala97E75 UKS Orientuś60:14
17518Małgorzata Kordala97E75 UKS Orientuś60:19
18525Paulina Mądra98D91 MKS MOS60:26
19532Dagmara Dominiak97PUKS Młode Orły61:36
20534Emilia Zięba98D91 MKS MOS61:50
21543Paulina Lewandowska97P69 WKS Grunwald62:46
22541Agnieszka Andrzejewska97G17 UKS Azymut 4563:28
23526Aleksandra Rosochacka97W81 UKS OSiR64:04
24527Klaudia Stankiewicz98W81 UKS OSiR71:05
25521Alicja Gugała98W88 WKS Gwardia71:25
26858Karolina LendzioszekUOLKA Ostrów Mazowiecka76:47
27542Elizaveta Vasilyeva98Kaliningrad79:42
28547Magda Jaśkiewicz97E71 UKS Azymut82:06
29517Maria Grabiec98P58 HKS Azymut85:33
30523Aleksandra Filipowska98E75 UKS Orientuś85:51
31550Sandra Węgrzyn98L01 UKS Azymut Siedliska89:03
32520Zuzanna Lech98E75 UKS Orientuś94:52
33535Anna Maria Antonowicz98W87 UNTS123:02
 
552Paulina Bryk98L01 UKS Azymut Siedliskankl
529Alicja BieleckaG14 UKS Siódemkaabs
531Natalia WidrowskaG14 UKS Siódemkaabs
546Paulina Zielińska97P69 WKS Grunwaldabs
539Patrycja Szymoniak87P40 LKOabs
548Klaudia Kaczyk97E71 UKS Azymutabs
551Katarzyna Dajewska98P40 LKOabs
549Zuzanna Kaczmarek97P69 WKS Grunwaldabs
 
 
 
W-16 (46/46)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1575Weronika Cych96D95 WKS Śląsk54:33
2563Dorota Grablowska95G27 GKS Luzino56:53
3594Aneta Kaźmierczak95E75 UKS Orientuś59:31
4588Maja Morawska96G17 UKS Azymut 4559:53
5564Sandra Sicha95G27 GKS Luzino60:43
6569Małgorzata Siess95E71 UKS Azymut61:41
7572Dominika Brajer95P35 UKS Arkady61:46
8584Barbara Żebrowska95UKS Victoria Józefów62:31
9585Weronika Hutsenko96D95 WKS Śląsk64:07
10560Märta Berggren96OK Kolmarden65:39
11573Edyta Wiśniewska95G14 UKS Siódemka68:47
12583Anastasiia Gert96Odessa69:59
13592Agnieszka Banaś96E75 UKS Orientuś70:26
14599Karolina Golonka95K31 UKS Patria, Szkoła P70:40
15590Anna Matyba96P35 UKS Arkady70:50
16558Dominika Bączek96K30 WKS Wawel71:29
17591Joanna Kulas96P35 UKS Arkady71:33
18598Wiktoria Świech95E75 UKS Orientuś71:37
19579Klaudia Swiniarek95P58 HKS Azymut71:45
20562Dominika Nadolska95G27 GKS Luzino72:22
21557Magda Pipka96G27 GKS Luzino73:40
22596Lidia Lekan96L01 UKS Azymut Siedliska77:30
23589Katarzyna Walczak96P35 UKS Arkady82:05
24587Iwona Księżopolska96G17 UKS Azymut 4582:33
25578Joanna Jankowska96D93 MKS Paulinum85:30
26582Marcelina Sikora96L45 MKS Start86:36
27576Agata Szostek96W87 UNTS92:07
28556Izabela Kowal95R22 UKS Azymut93:05
29571Dominika Gadomska06L45 MKS Start94:30
30568Joanna Dudek96PUKS Młode Orły96:21
31559Małgorzata Rogala95N61 UMKS Orkan99:56
32566Angelika Kuźnicka96PUKS Młode Orły100:00
33574Maja Garmulewicz95E75 UKS Orientuś100:46
34595Zuzanna Magierska95E75 UKS Orientuś110:19
35561Magda Okroj96G27 GKS Luzino115:18
 
586Iga Karbowiak95D95 WKS Śląsknkl
567Agata Bojka96G27 GKS Luzinonkl
593Joanna Horbaczewska96E75 UKS Orientuśnkl
600Aleksandra Górczyk95D95 WKS Śląskabs
580Katarzyna Kalitka96P58 HKS Azymutabs
602Sylwia Naworol96L01 UKS Azymut Siedliskaabs
601Klaudia Plesińska96D93 MKS Paulinumabs
581Katarzyna Mirecka96P58 HKS Azymutabs
565Justyna Selwon96PUKS Młode Orłyabs
577Katarzyna Galla95P58 HKS Azymutabs
570Karolina Graczyk96G27 GKS Luzinoabs
 
 
 
W-18 (30/30)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1623Natalia Ścieszko93E75 UKS Orientuś70:12
2610Dominika Kulczycka93K48 KS Kościelec Chrzanów71:58
3605Greta Jęśkowiak93P58 HKS Azymut74:08
4625Angelika Zamojska94G14 UKS Siódemka80:58
5618Karin Svensson94Finspängs SOK81:35
6615Linnea Östergren93Växjö OK81:59
7626Ewelina Zamojska93G14 UKS Siódemka83:51
8632Michalina Kantecka94G14 UKS Siódemka84:43
9629Natalia Bartczak93E75 UKS Orientuś85:44
10604Sara Jęśkowiak93P58 HKS Azymut86:50
11617Patrycja Kupniewska94N61 UMKS Orkan87:16
12622Beata Urbanowicz93W81 UKS OSiR88:28
13634Justyna Kuźba94G14 UKS Siódemka88:34
14603Aleksandra Banaś93E75 UKS Orientuś92:05
15631Iwona Skrzypkowska93PUKS Młode Orły95:40
16627Katarzyna Tomoń94G14 UKS Siódemka95:43
17609Anna Donczew93D95 WKS Śląsk96:17
18616Paulina Bartosiak94W88 WKS Gwardia97:44
19614Małgorzata Mól93K31 UKS Patria, Szkoła P108:04
20606Kinga Jędrzejewska94W88 WKS Gwardia112:14
21619Tola Zawodnik94D78 WKS Oleśniczanka112:40
22628Dominika Kubera94W88 WKS Gwardia121:07
 
874Kamilla OlaussenFredrikstad SKnkl
613Edyta Baluta94K31 UKS Patria, Szkoła Pnkl
612Małgorzata Szeliga93D23 UKS Tukan Iwinynkl
633Zuzanna Kubicka93PUKS Młode Orłynkl
611Gabriela Stec94D95 WKS Śląsknkl
608Maria Poliszczuk94D95 WKS Śląskabs
620Josephine Regnell94Växjö OKabs
621Karolina Hanuszkiewicz93E75 UKS Orientuśabs
 
 
 
W-21A (8/9)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1636Karolina Majewska87P69 WKS Grunwald62:30
2637Patrycja Patejko88W88 WKS Gwardia66:34
3641Anna JosefssonKalmar OK70:38
4635Anna Dusza89W87 UNTS72:19
5639Justyna Zbroja-Nowak80P69 WKS Grunwald72:24
6643Annika Emander80Stigmännen Karlshamns OK76:45
7644Emma AxelssonGöteborg-Majorna OK94:39
8640Agata Michałowska78N61 UMKS Orkan122:17
 
 
 
W-21E (70/70)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1703Hanna Wiśniewska90D95 WKS Śląsk54:23
2719Anna Forsberg90OK Kolmarden54:25
3676Julia Blomquist91Ooh Aah GBR55:02
4684Ausrine Kutkaite91OK Medeina56:47
5681Emily Kemp92CANADA JUNIOR TEAM57:17
6673Julia BauerAustrian Team58:16
7685Oda Wennemo92Raumar orientering58:38
8649Maren Jansson Haverstad92Konnerud IL59:00
9723Marlena Wieleba88G14 UKS Siódemka60:19
10675Charlotte Watson93Ooh Aah GBR60:22
11654Therese Haare91Konnerud IL60:31
12694Linnea Lidström86OK Kolmarden60:43
13669Sini Pekkala74Espoon Suunta61:32
14662Fanny Roche92FRENCH JUNIOR TEAM61:45
15663Claire Sandevoir92FRENCH JUNIOR TEAM64:01
16660Isia Basset93FRENCH JUNIOR TEAM64:14
17711Viola ZagonelITA-national team64:39
18720Maria Pabich82E71 UKS Azymut64:41
19717Charlotte Lindkvist65Leksands OK65:12
20671Laura RamsteinAustrian Team65:36
21705Julia Koziołek84D95 WKS Śląsk65:39
22687Emilie Backscheider93FRENCH JUNIOR TEAM65:51
23721Maria Maj-Roksz80G14 UKS Siódemka65:58
24655Alicja Ewiak87E75 UKS Orientuś66:08
25646Carlotta Scalet91ITA-national team66:14
26659Anna Reinhardt91E75 UKS Orientuś67:05
27699Beata Nowak73G17 UKS Azymut 4567:54
28877Barbara Bączek - MotałaK30 WKS Wawel68:01
29718Johanna Schmidt92SSV Planeta Radebeul68:31
30645Weronika Machowska86W81 UKS OSiR68:36
31689Christina Bogomiagkova91Odessa68:39
32657Ewa Gwóźdź90E75 UKS Orientuś69:09
33712Claudia ZanetelITA-national team69:38
34668Anna SimkovicsAustrian Team71:11
35688Anna Koconka90D95 WKS Śląsk71:32
36665Lilianna Biederman Etterle74K30 WKS Wawel72:04
37664Aldona Krzystanek79K30 WKS Wawel72:20
38713Luzia CurzioITA-national team72:41
39697Daria Lajn89E71 UKS Azymut73:44
40647Ance Rusova92Latvian Junior Team73:57
41674Viola Petrovskaya91W87 UNTS75:24
42709Ewa Maj- Płotka83G14 UKS Siódemka75:25
42680Justyna Tynelska89W87 UNTS75:25
44695Wioletta Konkol-Klimczak80G14 UKS Siódemka75:42
45696Marta Kozieł92G14 UKS Siódemka75:51
46656Amelia Ewiak88E75 UKS Orientuś75:58
47670Małgorzata Biniecka87E71 UKS Azymut77:19
48691Kinga Mikowska89N61 UMKS Orkan77:46
49722Sara Forsberg87OK Kolmarden78:36
50714Małgorzata Chmielecka91E75 UKS Orientuś78:47
51704Agata Karwatka85D95 WKS Śląsk79:44
52706Katarzyna Fitrzyk92K31 UKS Patria, Szkoła P79:53
53648Katarzyna Mazur83E71 UKS Azymut80:40
54716Katarzyna Proga87E75 UKS Orientuś82:13
55708Marta Majchrzak90E71 UKS Azymut85:12
56651Katarzyna Dyzio88K30 WKS Wawel85:35
57693Olga Kwiatkowska92PUKS Młode Orły88:08
58650Anna Filaber90W87 UNTS89:38
59683Anna Baluta92K31 UKS Patria, Szkoła P90:42
60653Monika Marcinkiewicz-Kajzer76PUKS Młode Orły93:03
 
682Katarina Lindén79Växjö OKnkl
661Silje Uhlen Maurset92As-UMB Orienteringnkl
692Ingjerd Myhre92Kongsberg O-lagnkl
667Natalia Najman88W88 WKS Gwardiankl
672Anna Górnicka-Antonowicz68W87 UNTSnkl
652Madara Freimane92Latvian Junior Teamnkl
710Amanda Ziliske92Latvian Junior Teamnkl
686Karolina Dąbrowska82Nadleśnictwo Bytówabs
715Eva Maguire88E75 UKS Orientuśabs
666Marta Trojecka83W88 WKS Gwardiaabs
 
 
 
W-35-40 (15/15)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1735Jenny Röjgard69OK Kolmarden43:48
2731Annica Berggren69OK Kolmarden46:59
3727Lena Regnell67Växjö OK50:22
4737Annika Ericsson69Växjö OK51:04
5734Sofia Westerberg70OK Kolmarden53:11
6729Gunilla Karlsson68Växjö OK56:45
7732Barbara Nowak70P58 HKS Azymut57:20
8733Mariola Wołowczyk68W87 UNTS58:33
9726Lidia Baksalary73P40 LKO72:40
10725Olga Naugolnova73Kaliningrad74:09
11851Magdalena WańczykUOLKA Ostrów Mazowiecka75:28
12736Anette Johansson70OK Kolmarden77:35
13724Natalia Toom74Kaliningrad89:38
14730Tatyana Vasilyeva69Kaliningrad90:08
15728Josabeth Hultberg69OK Kolmarden102:39
 
 
 
W-45 (8/8)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1741Ingela Andersson63Lunds OK53:34
2743Urszula Czerkawska62S22 MUKS Gliwice53:50
3740Irena Morawska62G17 UKS Azymut 4554:17
4742Joanna Parfianowicz64W87 UNTS56:30
5739Britt-Mari BengtssonFK Asen57:50
6744Marie Hakansson62OK Kolmarden66:10
7745Ingrid Svensson62Finspängs SOK71:13
8738Svetlana Popkova64Kaliningrad100:35
 
 
 
W-50 (16/16)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1750Lisel Arvidsson61Växjö OK38:39
2758Marina Movko60Kaliningrad42:39
3749Ann-Christine NeroRonneby OK45:20
4752Eva Eklund61Växjö OK48:33
5755Helen Glännefors61Söders SOL Tyresö51:13
6761Yvonne Jonsson59Växjö OK54:29
7754Halina Biziuk57N61 UMKS Orkan61:38
8756Elena Mirochnichenko58Kaliningrad64:06
9760Görel Skoog58Växjö OK64:47
10747Danuta Mikielska59N61 UMKS Orkan67:28
11759Bogna Wróblewska58OK!Sport68:18
12762Barbro Fyrman60Växjö OK70:44
13751Marie Malmberg57Kvarnsvedens GOIF OK75:27
14748Jolanta Mazurkiewicz56E75 UKS Orientuś76:25
15753Elizete Eriksson61Växjö OK79:45
 
757Elena Soloveva58Kaliningradabs
 
 
 
W-55 (8/8)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1768Helga Haverstad56Lierbygda O-lag44:11
2770Ulla Engelby54Pan-Kristianstad51:29
3764Regina Łuńska56N61 UMKS Orkan70:30
4763Ewa Lewoń55N61 UMKS Orkan71:06
5766Natalia Lazareva55Kaliningrad72:11
6765Małgorzata Czabańska52G17 UKS Azymut 4573:55
7769Alla Asylova54Kaliningrad75:01
8767Ann-Helen LinnersjöOK Orion86:43
 
 
 
W-60 (14/14)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1773Maria Nordwall51OK Kolmarden45:49
2782Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK49:09
3784Monika PahlstorpEmmaboda Verda OK50:02
4777Bigge Bengtsson49Stigmännen Karlshamns OK52:16
5778Lisa Kumlin49Växjö OK56:57
6774Ingrid Salomonsson49Skaneslattens OL57:54
7772Margareta Sjöberg48Lunds OK62:47
8781Ulla-Britt Karlsson47Växjö OK69:05
9783Ann-Kristin Lenander50Växjö OK76:31
10771Karin Bergman48Lunds OK77:39
11780Karin Lindqvist51Växjö OK84:02
12779Eivor Nydahl48Stigmännen Karlshamns OK137:31
 
775Lisbeth CarlssonVaggeryds SOKnkl
776Alla Toropilina50Kaliningradnkl
 
 
 
W-65 (10/10)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1791Kaarina Voudinmäki44Mulsjö SOK48:48
2788Gullevi Svensson45Ronneby OK58:25
3789Britt Forsell Pirozzi45Lunds OK58:56
4793Astrid Johannesson45Helsingborgs SOK60:56
5787Ann-Marie Persson46Växjö OK61:54
6794Torill Svendsen44Lunds OK64:52
7792Elisabeth Kimell42Gotlands Bro OK71:52
8786Gunilla Lagerlöf43Stigmännen Karlshamns OK109:07
 
790Gunilla Grönblad42Harlovs IFnkl
785Berit Byström43OK Virdarnankl
 
 
 
W-70 (2/2)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1796Barbro Hugosson37Lunds OK86:43
2795Britt AxelssonKalmar OK95:05
 
 
 
W-75-80 (2/2)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1797Laila Malmqvist35Växjö OK59:57
2798Helena Zielczyńska27A-To-My94:43
 
 
 
OPEN1 (40/43)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1920Karol KalszteinPKO Harpagan26:04
2919Tymoteusz PieczkaPKO Harpagan32:08
3912Konrad GołojuchPKO Harpagan34:05
4941Leif PettessonStockholms OK34:10
5938Louise RegnellVäxjö OK36:55
6940Lena HellstromOK Ravinen37:32
7489Andrey Snapelev76Kaliningrad38:27
8915Daniel TyranPKO Harpagan38:31
9903Kamil GołojuchPKO Harpagan41:49
10930Daniel StraatVäxjö OK46:22
11914Marta ŚwitajPKO Harpagan48:28
12494Conny Thoresson37Andrarums OK52:36
13491Elena Ivkina84Kaliningrad56:49
14884Alicja KwidzińskaG17 UKS Azymut 4557:05
15493Olga Temnikova65Kaliningrad57:41
16492Yulia Kovalchuk69Kaliningrad58:41
17937Family DiakowscyIndywidualnie63:00
18891Sofia PorleVäxjö OK66:19
19934Paweł ModzelanG14 UKS Siódemka66:24
20933Kornelia BieleckaG14 UKS Siódemka67:46
21490Hugo Thoresson06Andrarums OK70:12
22901Iga OsięglewskaG14 UKS Siódemka79:51
23936Andrzej KrevtIndywidualnie93:29
24935Rojgard SverreOK Kolmarden112:31
 
907Mateusz TrymbulakPKO Harpagannkl
924Krzysztof ZdunekPKO Harpagannkl
888Adriana KnapikL01 UKS Azymut Siedliskankl
900Maja ŁątkowskaG14 UKS Siódemkankl
898Anna TrajtowiczG14 UKS Siódemkankl
916Krysia ŁugowskaPKO Harpagannkl
931Anna KarinVäxjö OKabs
908Jacek WalaszekPKO Harpaganabs
909Maciek KaimPKO Harpaganabs
871Marek Czernielewski80JW 3273abs
906Dawid SochackiPKO Harpaganabs
910Agnieszka MusiałPKO Harpaganabs
917Ola SzarmachPKO Harpaganabs
918Kuba TrzebiatowskiPKO Harpaganabs
911Robert BiczPKO Harpaganabs
913Kamil GęburaPKO Harpaganabs
 
 
 
OPEN2 (9/10)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1893Kenneth SvenssonFinspängs SOK44:30
2939Johan HamarstromOK Masen50:56
3495Grzegorz Turzyński80Nadleśnictwo Bytów83:12
 
926Daria KostuchG14 UKS Siódemkankl
925Ingrid AleksanderssonStora Tuna OKabs
922Piotr DolatowskiPKO Harpaganabs
496Marcin Fastyn84E75 UKS Orientuśabs
879Piotr MajewskiW88 WKS Gwardiaabs
921Julita LinowskaPKO Harpaganabs
 
 
 
MSOFT (61/61)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1470Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn OF68:37
2464Joakim SvenskStora Tuna OK68:50
3456Martin RegbornHagaby GOIF69:18
4448Oskar SvenssonFinspängs SOK70:52
5476Hugo MattssonSkaneslättens OL71:01
6428Johan HögstrandMarkbygdens OK71:26
7452Christian TingströmGoteborg-Majorna OK71:30
8485Eric BörjeskogOK Tor71:44
9477Daniel SvenssonIFK Moras OK72:10
10432Mans SandgrenOK Orion72:12
11487Fredrik IngelssonRehns BK72:21
12469Jonas NordströmTullinge SK73:14
13486Göran WinbladRehns BK74:10
14483Simon SmedbergOK Skogsfalken74:26
15467Magnus GlänneforsSöders SOL Tyreso74:39
16442Jakob AnderssonBredaryds SOK75:34
17427Jens WängdahlNykopings OK76:08
18429Erik MalmbergKvarnsvedens GOIF OK76:13
19466Emil SvenskStora Tuna OK76:47
20475Niklas AldénOK Linné77:28
21439Assar HellströmOK Ravinen79:13
22458Martin LarssonHestra IF79:14
23471Max Peter BejmerBromma-Vällingby SOK79:31
24473Ola BrönnhedenNyköpings OK79:48
25433Oskar AnderssonOK Gynge80:32
26431Rasmus Palmqvist AslakenJärfälla OK81:31
27443Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK83:16
28447Oscar CarlssonEksjö SOK85:14
29455Joakim EliassonGoteborg-Majorna OK85:17
30435Pontus PeterssonOK Orion85:59
31478Jens SundbüeOK Ravinen86:01
32445Andreas BerganderEksjö SOK86:24
33444Martin GelinderAttunda OK86:29
34468Jonas BorgSödertälje-Nykvarn OF86:32
35472Christian KollbergJärla Orientering86:47
35463Philip PalssonSkaneslättens OL86:47
37450Axel WradheAttunda OK87:54
38484Niklas GustafssonOK Tisaren91:23
39434Martin CarlssonTjällmo-Godegards OK92:02
40430Albin PetrénKungälvs OK93:34
41481Markus HjortOK Ravinen114:01
 
460Anton BlomIK Uvennkl
426Marcus BerggrenNykopings OKnkl
462Viktor AntonssonEksjö SOKnkl
446Felix PalmgrenEksjö SOKnkl
457David ArboreliusHelsingborgs SOKnkl
465Anton SjökvistStora Tuna OKnkl
438Mandus RidefeltOK Linnénkl
453Mans ÖstmanGoteborg-Majorna OKnkl
459John PerssonIFK Goteborgnkl
437Simon AgrenOK Linnénkl
480Jonatan AronssonOK Tisarennkl
436Erik ClassonOK Orintonkl
461Love BerzellAttunda OKnkl
425Daniel WejasNykopings OKabs
454Egil EdvardsenGoteborg-Majorna OKabs
474Simon HedlundÄrla IFabs
440Daniel LindgrenOK Linnéabs
479Kalle BergmanOK Ravinenabs
449Jakob EnmarkGävle OKabs
441Albin RidefeltOK Linnéabs
 
 
 
WSOFT (43/43)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1822Anna SegerssonOK Kolmarden55:47
2832Ida LindkvistLeksands OK56:28
3819Johanna OlssonTäby OK57:18
4811Ellinor TjernlundOK Vilse 8757:30
5823Helena KarlssonBromma-Vallingby SOK58:31
6840Hilda ForsgrenTäby OK58:57
7825Viktoria ErnstssonFK Göingarna59:20
8821Linn BrannebyOK Kolmarden59:50
9834Kristin HylanderNykopings OK59:53
10830Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna60:18
11804Hanna Axelsson-MeyersonOK Linné60:46
12839Kajsa HammarströmOK Hällen62:05
13828Malin LeanderssonOK Tyr62:15
14810My WestlundOK Tyr62:34
15802Amanda LeoBredaryds SOK63:00
16836Elin SvenssonNässjö OK63:23
17817Rebecka HeinrupTullinge SK63:39
18800Ida ForsénTullinge SK63:44
19816Karolin OhlssonTullinge SK64:28
20805Elin ManssonOK Löftan64:29
21814Amilia BjörklundSävedalens AIK65:38
22808Johanna ErlandssonOK Skogsfalken66:21
23815Erika LindqvistSävedalens AIK67:25
24820Anna LindeOK Linné68:30
25837Maja PetterssonOK Dacke69:29
26829Frida HedinHjärnarps GH OL70:55
27812Josefin TjernlundOK Vilse 8771:55
28827Moa Leijon-LindHaninge SOK72:14
28818Lovisa AdolfssonTullinge SK72:14
30806Anette ÖnerudOK Ravinen72:56
31833Michaela HallqvistMalungs OK Skogsmardarna73:14
32835Ida HylanderNykopings OK75:57
33809Tove LagerbergOK Södertörn80:17
34803Lovisa NilssonOK Linné92:52
35831Ida WenkloKungälvs OK104:51
 
826Linnea HolmqvistHagaby GOIFnkl
878Emmeli AxmalmSävedalens AIKnkl
799Linda LindkvistLeksands OKnkl
824Beatrice GustavssonEksjö SOKnkl
807Amanda ThellsénOK Roxennkl
813Tove AlexanderssonStora Tuna OKabs
838Sofia ForngrenOK Enenabs
801Linnea MartinssonOK Tyrabs
 
 
 
MPOL (11/11)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1219Michał Olejnik92E71 UKS Azymut69:54
2155Robert Niewiedziała93G14 UKS Siódemka74:43
3210Rafał Podziński91E75 UKS Orientuś77:23
4206Dominik Chudzik92E75 UKS Orientuś79:39
5190Mikołaj Dutkowski92P35 UKS Arkady81:41
6158Piotr Parfianowicz94W87 UNTS81:45
7179Rafał Matyja91D93 MKS Paulinum84:00
8203Dominik Wels92P40 LKO85:41
9230Bartosz Kaszuba92R22 UKS Azymut95:22
10132Bartosz Nowociński93N61 UMKS Orkan102:03
11153Grzegorz Hetman93W88 WKS Gwardia102:36
 
 
 
WPOL (14/14)Status: 22:50
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1679Jolanta Kołosińska91W87 UNTS63:27
2678Paulina Faron91K30 WKS Wawel65:59
3702Paulina Kołodziej92D95 WKS Śląsk68:00
4698Adrianna Kobusińska91P69 WKS Grunwald68:51
5658Natalia Ewiak92E75 UKS Orientuś69:03
6707Urszula Morawska91G17 UKS Azymut 4569:06
7624Agata Stankiewicz94E75 UKS Orientuś70:42
8607Joanna Szlendak93W87 UNTS71:48
9677Małgorzata Wicha91K30 WKS Wawel71:57
10700Kamila Lubak91D95 WKS Śląsk74:22
11701Barbara Szubka91D95 WKS Śląsk83:19
12638Patrycja Bartosiak92W88 WKS Gwardia87:13
 
630Anna Morawska93G17 UKS Azymut 45nkl
690Hanna Klimkowska92P40 LKOnkl