Orienteering Baltic Cup 2012Wt 2012-05-29 22:02
UKS Siódemka RumiaWejherowo - Gniewowo
Wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2012

 
10R (17)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1110Jan AntonowiczW87 UNTS15:29118:18123:06256:53
2109Michał BieleckiG14 UKS Siódemka20:11419:55321:4411:01:50
3541Ania MelzerG14 UKS Siódemka17:57320:23430:3351:08:53
4112Antonina MianowskaW87 UNTS21:20523:57628:3131:13:48
5108Anna NowakG17022 G17 UKS Azymut 4517:28224:18838:17101:20:03
6107Aleksandra OlszankaW07006 W07 UKS Victoria Józefów22:48723:31534:2561:20:44
7113Pola MarkowskaG15 UKS Orka21:20524:16738:0191:23:37
81000Piotr MotałaG14 UKS Siódemka27:18927:211049:08111:43:47
9537Maja PiekielnaE70 MUKS Junior23:03826:1091:00:12141:49:25
10538Wiktoria DutkiewiczD93 MKS Paulinum40:191157:161453:20122:30:55
 
1002Olimpia KlimczakG14 UKS Siódemka27:291135:097
539Alicja RomanowskaG14 UKS Siódemka25:04pk37:478
540Kacper PetkaG14 UKS Siódemka29:501019:342
1011Maja JarockaPKO Harpagan28:554
1012Ewa KolczyńskaIndywidualnie54:1613
1003Magda KondonikolauG14 UKS Siódemka29:1813
1004Kuba KondonikolauG14 UKS Siódemka29:1712
 
 
 
10N (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1104Marta ŻurekG14076 G14 UKS Siódemka25:20121:43128:1821:15:21
2105Julia ŻurekG14077 G14 UKS Siódemka25:57242:54334:2741:43:18
3106Paulina RomanowskaG14 UKS Siódemka26:25345:34450:5752:02:56
 
103Klaudia BlochW97 UKS Sapernkl23:00227:061
1010Alicja JarockaPKO Harpagan32:173
 
 
 
M10 (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1116Michał SędłakW07007 W07 UKS Victoria Józefów20:07518:41417:17156:05
2115Bartosz SmykZ06113 Z06 UKS Traper16:51417:54223:54258:39
3118Grzegorz PorzyczG17009 G17 UKS Azymut 4515:50316:33127:3841:00:01
4119Grzegorz NowakG17023 G17 UKS Azymut 4515:36220:45524:2331:00:44
5117Emil BiolikW87080 W87 UNTS14:44118:20330:5351:03:57
 
 
 
M12 (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1125Michał PierzchałaW87134 W87 UNTS13:29218:27228:5221:00:48
2129Bartłomiej BabiakZ06053 Z06 UKS Traper12:12123:18529:0231:04:32
3127Piotr RzeńcaE75142 KWM Łódzkie13:46317:30137:30101:08:46
4124Jakub PietekE75111 KWM Łódzkie16:08521:51432:1971:10:18
5126Tomasz ChorośW97006 W97 UKS Saper16:19725:15629:3941:11:13
6132Daniel HapkaZ06054 Z06 UKS Traper20:461120:47331:5261:13:25
7130Radosław HorwatE71022 E71 UKS Azymut17:511027:47830:2951:16:07
8128Jakub KuźbaG14045 G14 UKS Siódemka17:17926:08733:2681:16:51
9121Dominik ŁaszkiewiczZ06108 Z06 UKS Traper15:13432:341044:58111:32:45
10131Bartłomiej OgdowskiG14037 G14 UKS Siódemka16:47834:31111:10:36122:01:54
 
123Bartłomiej KołcunW87135 W87 UNTS16:096nkl25:201
122Grzegorz ŻurekG14075 G14 UKS Siódemkankl29:41935:209
504Krzysztof SzymkowskiG14 UKS Siódemka29:491243:3812
 
 
 
M14 (15)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1140Marcin BiedermanK30093 K30 WKS Wawel23:13126:30237:3511:27:18
2133Piotr SotniczukW87 UNTS30:33625:50140:4121:37:04
3137Przemysław ZuchmańskiE75114 KWM Łódzkie29:18437:08547:0541:53:31
4138Jakub SawościanikZ06092 Z06 UKS Traper28:35339:01854:2862:02:04
5141Mateusz SocikG14039 G14 UKS Siódemka31:20747:00944:2832:02:48
6136Mateusz ŚwiechE75110 KWM Łódzkie34:36837:56651:5952:04:31
7139Rafał KluskaC32020 C32 MKS Skarmat27:29229:0331:08:3382:05:05
8142Wojtek MossakowskiW87002 W87 UNTS40:41934:3241:00:5372:16:06
9135Grzegorz SiessE71090 KWM Łódzkie44:051138:3371:15:3192:38:09
10505Dawid WlazełKWM Łódzkie40:451047:11102:09:15113:37:11
11134Szymon MelzerG14073 G14 UKS Siódemka50:42121:03:07112:12:14124:06:03
 
534Jakub KołodziejG14 UKS Siódemka1:05:33141:19:1812nkl
536Jan RutkaW87 UNTS30:285nkl1:24:0010
533Krystian DzięcielskiG14 UKS Siódemkankl1:22:5113nkl
143Czarek SzczybelskiG15 UKS Orka1:02:4413nkl
 
 
 
M16 (25)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1149Krzysztof RzeńcaE75116 E75 UKS Orientuś26:11127:12145:0621:38:29
2157Maciej NowakD93030 D93 MKS Paulinum29:05334:47345:1131:49:03
3150Łukasz WiśniewskiG14030 G14 UKS Siódemka27:07232:23250:5281:50:22
4166Adam SawościanikZ06091 Z06 UKS Traper31:33737:21645:1241:54:06
5153Radosław PiotrowskiG17054 G17 UKS Azymut 4530:33642:121442:3511:55:20
6158Bartłomiej SzeligaD23024 D23 UKS Tukan Iwiny30:30540:311147:2371:58:24
7162Kamil LegięćK48010 K48 Kościelec Chrzanów31:44840:061053:32102:05:22
8167Michał WołowczykW87034 W87 UNTS34:021040:03954:59132:09:04
9154Sebastian SocikG14024 G14 UKS Siódemka38:461441:401254:15112:14:41
10148Marcin WieczorekD23021 D23 UKS Tukan Iwiny39:521535:5451:01:25152:17:11
11156Michał KwiatkowskiW03010 PUKS Młode Orły33:19942:06131:03:15162:18:40
12159Kamil JabłońskiC32047 C32 MKS Skarmat36:521246:101657:24142:20:26
13145Maciej LucerskiD93112 D93 MKS Paulinum36:431150:121854:24122:21:19
14147Filip OdoleckiW97008 W97 UKS Saper44:191659:59211:04:42172:49:00
15165Mateusz BoguszewskiG14034 G14 UKS Siódemka44:28171:03:43221:12:08183:00:19
16161Artur SłupskiC32 MKS Skarmat1:02:461950:10171:15:27203:08:23
17168Daniel WoronaZ06094 Z06 UKS Traper52:26181:05:08231:42:23213:39:57
18160Bartosz GzubickiC32058 C32 MKS Skarmat1:09:07201:10:17241:55:04224:14:28
 
146Szymon PałkaE75011 E75 UKS Orientuś38:251344:5615nkl
152Zbigniew PorzyczG17014 G17 UKS Azymut 4529:17457:1019nkl
506Przemysław KaczochaP35051P35 UKS Arkadynkl37:31747:186
163Jan BaranK30034 K30 WKS Wawelnkl39:24845:465
164Marek SkorupaK30092 K30 WKS Wawelnkl35:51453:119
155Paweł GrzybekG14033 G14 UKS Siódemkankl58:58201:15:0019
151Bartek BałamutW87 UNTS1:20:44211:56:0025
 
 
 
M18 (17)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1180Krzysztof WołowczykW87033 W87 UNTS23:28133:25147:2711:44:20
2171Wojciech DudekW03032 PUKS Młode Orły26:36536:19349:0621:52:01
3174Witold JasińskiE75084 E75 UKS Orientuś36:191434:29252:4132:03:29
4179MichaŁ GarbacikK30089 K30 WKS Wawel25:15338:5051:01:0662:05:11
5183Mateusz DziobaD93012 D93 MKS Paulinum25:16445:19955:4542:06:20
6182Tomasz JurczykS03001 S03 UKS Sparta Czyżowice25:08240:0361:02:5272:08:03
7169Marcin KowalskiP40035 P40 LKO28:34938:0741:09:19112:16:00
8184Mateusz NiedbałaK48007 K48 Kościelec Chrzanów29:241044:1981:05:5682:19:39
9178Patryk BolewiczP40011 P40 LKO27:48742:4771:09:33122:20:08
10186Kamil AncW87036 W87 UNTS28:32846:29101:06:4292:21:43
11173Michał KordalaE75024 E75 UKS Orientuś32:001254:301258:2352:24:53
12172Paweł ZamojskiG14007 G14 UKS Siódemka27:13656:56131:12:23132:36:32
13187Mateusz DeptulskiG14 UKS Siódemka38:171649:45111:13:00152:41:02
14181Kamil GęstwickiN61054 N61 UMKS ORKAN33:30131:03:41151:08:23102:45:34
15175Mateusz CiekańskiE71032 E71 UKS Azymut29:31111:05:40161:12:56142:48:07
16185Maciej BartczakN61010 N61 UMKS ORKAN38:151557:59141:16:17162:52:31
 
176Patryk MarciniakE71031 E71 UKS Azymut44:4117nklnkl
 
 
 
M20/21A (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1190Paweł TadejewskiN61055 N61 UMKS ORKAN25:57132:32139:4711:38:16
2197Marcus AlexanderssonKalmar OK26:38236:08245:5041:48:36
3191Alexandr GalitsynKaliningrad28:28640:44442:4121:51:53
4188Bartosz NowocińskiN61033 N61 UMKS ORKAN28:29736:34349:0951:54:12
5193Piotr DrągowskiW02005 W02 OK!Sport27:42443:27550:0662:01:15
6199Tomasz PabichE71005 E71 UKS Azymut37:19944:17645:2932:07:05
7189Mariusz PiekielnyE70005 E70 MUKS Junior28:11548:37853:4372:10:31
8203Marcin HoffmannZ07 MKS Wiking39:151151:2691:01:3282:32:13
9196Damian GęstwickiN61063 N61 UMKS ORKAN29:12855:52101:07:4292:32:46
10201Roland PerssonKalmar OK37:201046:4171:10:06102:34:07
11204Hubert ŚwierczyńskiZ07 MKS Wiking45:52121:00:38121:12:58112:59:28
 
192Mateusz AncW87037 W87 UNTS27:01359:1211nkl
202Paweł CłapkaE70 MUKS Junior1:20:0913nklnkl
 
 
 
M20/21E (32)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
140Bartosz PawlakP69001 Kadra Wojska Polskiego25:44234:3611:04:2512:04:45
239Mateusz WensławG17094 Kadra Wojska Polskiego27:03535:3041:06:5822:09:31
314Michał OlejnikE71027 E71 UKS Azymut25:58435:0821:08:3342:09:39
411Jacek MorawskiW87005 W87 UNTS25:41140:5081:07:1132:13:42
532Maciej HeweltG17001 G17 UKS Azymut 4527:44738:5861:14:0792:20:49
637Kamil WłodarczykG17066 Kadra Wojska Polskiego28:54941:15111:11:0662:21:15
719Kuba DrągowskiW02006 W02 OK!Sport28:38843:09151:10:2652:22:13
835Maciej JasińskiD95090 Kadra Wojska Polskiego29:381241:14101:13:0782:23:59
910Robert NiewiedziałaG14016 G14 UKS Siódemka29:371140:4871:14:28102:24:53
1025Rafał PodzińskiE75077 E75 UKS Orientuś27:27650:53231:11:3372:29:53
1117Przemysław OlechG14055 G14 UKS Siódemka30:581545:07181:21:48172:37:53
121Dominik WelsP40001 P40 LKO29:431443:40161:26:10192:39:33
1330Łukasz GryzioE71003 E71 UKS Azymut29:391341:54121:29:10212:40:43
1415Marek WojnowiczD23004 D23 UKS Tukan Iwiny32:581949:42221:25:48182:48:28
1538Tadeusz PiłkowskiW02017 W02 OK!Sport37:522547:02191:27:29202:52:23
1629Kamil StudentE75012 E75 UKS Orientuś35:552347:07201:30:43222:53:45
173Karol GaliczW03031 PUKS Młode Orły29:28101:07:06271:19:30142:56:04
182Marcin KrasuskiW00408 Team 36031:401748:33211:40:22253:00:35
1933Dutkowski MikołajP35015 P35 UKS Arkady36:162441:0791:46:22263:03:45
2028Łukasz CharubaE75063 E75 UKS Orientuś33:31201:00:30261:31:36233:05:37
2126Piotr SkorupaS22020 S22 MUKS Gliwice39:212756:00251:34:37243:09:58
2221Bartłomiej MazanD95 WKS Śląsk43:19281:09:33282:17:36274:10:28
 
18Johan GoubauW87 UNTS33:542143:0814nkl
34Łukasz MostekD93086 D93 MKS Paulinum35:512252:0924nkl
8Rafał OwczarekW81010 W81 UKS OSiR32:1918nkl1:17:1312
41Marcin RichertG17099 Kadra Wojska Polskiego25:553nkl1:16:1611
22Dawid StefańskiP69024 P69 WKS Grunwald44:32171:19:3915
6Wojciech DwojakD95098 Kadra Wojska Polskiego31:151635:253
24Dmytro TerpaiKompass42:27131:19:5416
31Jacek KowalczykG17056 G17 UKS Azymut 4537:0751:17:5513
9Paweł LipieńskiG14019 G14 UKS Siódemka38:0026
27Dominik ChudzikE75076 E75 UKS Orientuś59:0329
 
 
 
M35 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1206Jacek NowakG17083 G17 UKS Azymut 4525:57133:54150:0511:49:56
2209Karol GmurP35041 P35 UKS Arkady26:10243:0241:00:0722:09:19
3212Damian DutkiewiczD93004 D93 MKS Paulinum31:13439:2221:09:2832:20:03
4205Sebastian MientkiN61042 N61 UMKS ORKAN35:19542:5531:24:0962:42:23
5208Rafał MianowskiW87174 W87 UNTS43:55653:0551:45:5773:22:57
 
211Grzegorz BiolikW87082 W87 UNTS52:337nkl2:03:219
207Krystian SędłakW02019 W02 OK!Sport28:573nkl1:20:094
210Mariusz LeśniowskiG11064 G11 PKO Harpagan1:04:2461:46:508
1009Michał JarockiPKO Harpaganpk1:20:355
 
 
 
M40 (11)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1223Jarosław BartczakN61001 N61 UMKS ORKAN28:32136:0811:03:4512:08:25
2221Piotr RatajczakN61002 N61 UMKS ORKAN33:22237:4321:04:2622:15:31
3214Dariusz PachnikD23001 D23 UKS Tukan Iwiny38:22542:1141:07:4832:28:21
4217Tobias BorgerKalmar OK35:44339:3731:21:5042:37:11
5219Artur StaszakW87 UNTS43:24850:0451:31:4163:05:09
6216Zbigniew WrzosekW00418 W00 Indywidualny Mazowsze43:01752:4771:29:2753:05:15
7225Wojciech KluskaC32008 C32 MKS Skarmat40:04658:3292:05:3393:44:09
8218Boris BelyavskiyKaliningrad51:08101:14:38101:56:3074:02:16
9215Piotr BałamutW87 UNTS1:22:29111:23:41111:58:2684:44:36
 
509Jacek OlasE75 UKS Orientuś37:35455:128nkl
213Bartłomiej KrasuskiW00013 Warsaw Heroes50:22952:416nkl
 
 
 
M45 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1227Piotr DeptaS22008 S22 MUKS Gliwice29:59147:33259:4712:17:19
2233Artur OlszankaW02014 W02 OK!Sport37:15250:0431:18:2432:45:43
3231Paweł PiłkowskiW02016 W02 OK!Sport40:47356:1441:17:0822:54:09
4228Witold SochackiK31014 K31 UKS Patria, Szkoła P45:09557:4161:20:1343:03:03
5232Wojciech PendowskiW02029 W02 OK!Sport41:1141:02:2181:26:3463:10:06
6510Włodzimierz GapińskiE75 UKS Orientuś48:09656:1441:40:1073:24:33
7226Kazimierz SzulżyckiN61030 N61 UMKS ORKAN51:1271:14:1791:26:0553:31:34
 
234Marek WołowczykW87032 W87 UNTSnkl44:581
229Henryk BilorG11016 PKO Harpagan1:00:117
 
 
 
M50 (19)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1249Ove LernaKalmar OK30:31135:40157:5532:04:06
2242Andrzej OlechL45004 Kadra Wojska Polskiego32:09344:50555:5612:12:55
3241Magnus AxelssonSträngnäs-Malmby OL30:40246:40659:1642:16:36
4245Jerzy PorzyczG17012 G17 UKS Azymut 4537:55539:4731:00:5262:18:34
5237Robert DrągowskiW02004 W02 OK!Sport38:06740:1641:00:2752:18:49
6244Bogdan LechN61049 N61 UMKS ORKAN39:581037:0121:03:2072:20:19
7239Krzysztof KraśniewskiN61016 N61 UMKS ORKAN36:10446:5571:07:4592:30:50
8235Keith DawsonInterlopers38:39947:2081:12:15122:38:14
9236Andrzej KonstanciakW02010 W02 OK!Sport38:33851:13101:10:41112:40:27
10243Marek MikielskiN61028 N61 UMKS ORKAN42:401249:3591:09:41102:41:56
11250Jerzy KryjomskiK48005 K48 Kościelec Chrzanów42:31111:02:00141:04:3882:49:09
12248Wacław CzerkawskiS22032 S22 MUKS Gliwice48:161552:38111:26:02133:06:56
13240Leszek AndrzejewskiG17055 G17 UKS Azymut 4550:39161:05:37152:03:10153:59:26
 
246Krzysztof LewandowskiE75008 E75 UKS Orientuś1:13:38181:25:2817nkl
511Waldemar ĆwikałowskiIndywidualnie1:05:38171:07:3316
252Mariusz KaliszewskiG27 GKS Luzino47:09142:15:3916
251Wiktor MalinowskiE17002 E17 MKS Metalowiec45:031356:3912
238Tadeusz WróblewskiW02023 W02 OK!Sport1:01:37131:30:2814
247Paweł MorawskiG17004 G17 UKS Azymut 4538:01657:272
 
 
 
M55 (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1254Boris KrylovKaliningrad29:56136:21156:4432:03:01
2261H?kan ForsmanRonneby OK33:10437:00254:5812:05:08
3262Romuald MiszewskiG17017 G17 UKS Azymut 4530:59238:30455:5822:05:27
4263Sergey MovkoKaliningrad32:49337:5831:02:3042:13:17
5264Mikhail SolovyevKaliningrad33:28538:5651:06:0662:18:30
6258Albert BudovasKaliningrad37:31744:4281:07:2072:29:33
7266Albert AsylovKaliningrad34:58642:4361:13:0382:30:44
8255Leon BinkiewiczG00 Indywidualni Pomorskie40:54857:09111:05:5452:43:57
9257Bogdan ŚwierczyńskiF54022 F54 KS BnO Modrzew54:021142:4771:29:25123:06:14
10265Jerzy SudołNadleśnictwo Bytów58:581351:5791:25:05103:16:00
11256Janusz OlbrychtW00001 OLBnO56:101253:29101:28:55113:18:34
12267Józef PaszyńskiE75028 E75 UKS Orientuś48:33101:17:26131:16:5993:22:58
13253Victor MirochnichenkoKaliningrad43:5091:06:42122:01:02133:51:34
 
 
 
M60 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1277Göran SvenssonSOK Viljan31:32226:52153:0611:51:30
2270Matti RailimoSOC Heinola28:42127:04256:2541:52:11
3273Tadeusz MientkiN61041 N61 UMKS ORKAN32:36328:52355:5321:57:21
4276Janusz BohaczekN61005 N61 UMKS ORKAN39:54532:04455:5322:07:51
5275Zbigniew ŁuńskiN61040 N61 UMKS ORKAN41:25635:56658:0452:15:25
6271Valery BazalenkoKaliningrad38:24434:1051:03:0862:15:42
7268Jerzy WojtyłaN61046 N61 UMKS ORKAN57:19847:5881:25:2173:10:38
8272Nikolay ToropilinKaliningrad44:50749:1291:38:3183:12:33
9269Henryk WoźniakN61044 N61 UMKS ORKAN59:22940:3571:45:1293:25:09
 
 
 
M65 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1278Bengt BergmanLunds OK32:16136:41245:0111:53:58
2284Stanisław WasilewskiW97003 W97 UKS Saper36:46240:46451:0022:08:32
3282Jan KukurykaL00001 Indywidualnie Dęblin40:21333:55154:5232:09:08
4280Władysław KrólikowskiF54013 F54 KS BnO Modrzew43:54539:0231:17:2842:40:24
5279Władysław WołochowiczF54051 F54 KS BnO Modrzew43:34440:5451:26:4052:51:08
 
281?ke BorgerAnkarsrum OK58:02647:166nkl
283Nils JohannessonHelsingborgs SOKnkl1:33:286
 
 
 
M70 (3)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1287Björn LinnersjöOK Orion25:53126:55141:1011:33:58
2285Edward CzabańskiG00001 G00 Indywidualni Pomorski43:13339:3621:18:5832:41:47
 
286Sivert AxelssonKalmar OK33:042nkl54:362
 
 
 
M75 (3)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1289Leif SjögrenOK Orion45:54326:5811:01:3622:14:28
2288Allan HakanssonSOK Viljan42:00228:0821:06:1132:16:19
3290Ryszard BykowskiK00001 K00 Indywidualni Małopol40:03137:1231:00:2612:17:41
 
 
 
M80 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1292Stanisław WysockiW88015 W88 WKS Gwardia1:04:59152:2311:00:1612:57:38
2291Mieczysław ZielczyńskiW00402 A-To-My1:40:0721:21:2721:13:3024:15:04
 
 
 
OPEN1 (11)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1294Sergey PopkovKaliningrad25:38323:58239:5011:29:26
2518Arkadiusz MelzerG14 UKS Siódemka22:16127:33353:2331:43:12
3299Kornelia BieleckaG14 UKS Siódemka23:32222:4211:08:4451:54:58
4297Yulia KovalchukKaliningrad31:52447:0851:02:3642:21:36
5535Wojciech PotrykusG14 UKS Siódemka42:56551:15652:5522:27:06
6298Agneta BernboOK Orion43:25638:5041:17:0062:39:15
 
302Jan ZabłońskiIndywidualnie1:04:527nkl
293Agnieszka DutkiewiczD93 MKS Paulinumnkl
295Piotr GołąbekG14 UKS Siódemkankl
300Krystian GrzenkowiczIndywidualnienkl
301Arkadiusz PiekutIndywidualnienkl
 
 
 
OPEN2 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1542Krzysztof OgdowskiG14 UKS Siódemka48:4311:24:2131:07:2233:20:26
 
303Andrey SnapelevKaliningradnkl1:17:0721:14:354
1005Marek MarkowskiCKS Flota Gdynia1:10:1311:02:371
1008Bartłomiej BałamutW87 UNTS1:58:195
1006Piotr MorawskiIndywidualnie1:05:252
1001Marcin JaskulskiIndywidualnienkl
 
 
 
W10 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1304Zuzanna MoskalG14071 G14 UKS Siódemka19:48321:16449:0311:30:07
2308Zuzanna KmiećZ06104Z06 UKS Traper21:47419:03152:0721:32:57
3305Daria ZaczkowskaZ06111 Z06 UKS Traper25:25527:1661:10:4532:03:26
 
520Małgorzata OnikW97004W97 UKS Saper15:37120:483nkl
306Zyzanna GradekZ06103 Z06 UKS Traper30:42621:495nkl
307Amelia BlockE75140 E75 UKS Orientuś17:26219:542nkl
 
 
 
W12 (17)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1521Aleksandra BieleckaG14 UKS Siódemka19:49323:49431:2431:15:02
2323Małgorzata JaroszZ06106 Z06 UKS Traper16:59229:40929:1421:15:53
3326Patrycja ChrubczyńskaZ06058 Z06 UKS Traper28:361122:34225:1811:16:28
4317Ola BałamutW87 UNTS20:07425:00537:5951:23:06
5309Gabriela OlszankaW07005 W07 UKS Victoria Józefów22:16731:561232:0541:26:17
6315Darya KrylovaKaliningrad21:35619:25147:4671:28:46
7321Julia MianowskaW87167 W87 UNTS15:24122:53352:0891:30:25
8320Julia WójcikZ06099 Z06 UKS Traper21:22527:25646:2461:35:11
9313Zofia MelzerG14074 G14 UKS Siódemka30:531228:31850:2181:49:45
10316Alicja StaszakW87 UNTS25:24830:581056:14111:52:36
11325Patrycja KulikZ06Z06 UKS Traper27:271031:29111:02:14142:01:10
12314Karolina TomońG14 UKS Siódemka38:061427:25656:39122:02:10
 
327Dominika KwidzińskaG17045 G17 UKS Azymut 451:07:15131:24:2716
310Julia SporekG15 UKS Orka32:161352:2810
319Karolina BłaszkiewiczG14 UKS Siódemka26:5591:05:1015
1007Natalia SmarzyńskaG17 UKS Azymut 453:00:0417
318Wiktoria DulasG14 UKS Siódemka1:00:0313
 
 
 
W14 (16)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1332Roksana LegięćK48011 K48 Kościelec Chrzanów24:23122:28239:5611:26:47
2334Zuzanna MorawskaG17006 G17 UKS Azymut 4525:27221:51144:2221:31:40
3336Aleksandra FilipowskaE75101 KWM Łódzkie29:16434:18847:2031:50:54
4341Barbara WziętekK48020 K48 Kościelec Chrzanów31:13526:29556:1861:54:00
5333Kinga KrólikE71093 KWM Łódzkie37:46626:12453:0841:57:06
6522Zuzanna LechE75102KWM Łódzkie40:03737:561053:1952:11:18
7339Wiktoria MarekW87153 W87 UNTS54:541232:5561:10:3672:38:25
8337Alicja BieleckaG14070 G14 UKS Siódemka49:451037:5391:20:1192:47:49
9328Aleksandra KąkolG15 UKS Orka51:321133:5271:31:33112:56:57
10331Katarzyna SobczykZ06055 Z06 UKS Traper44:52945:33121:28:38102:59:03
11329Katarzyna MaciejewskaZ06087 Z06 UKS Traper40:36847:32131:43:53133:12:01
12342Kamila GąbkaG14 UKS Siódemka1:03:331459:53161:43:24123:46:50
 
340Anna Maria AntonowiczW87101 W87 UNTS1:01:061343:4611
330Michalina MaikZ06060 Z06 UKS Traper28:44324:193
335Oliwia KreftG14 UKS Siódemka55:26151:19:488
338Natalia DawidowskaG14 UKS Siódemka1:04:481548:4614
 
 
 
W16 (20)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1344Weronika CychD95016 D95 WKS Śląsk27:27129:48138:5421:36:09
2362Zuzanna WańczykW03027 PUKS Młode Orły32:45533:55337:2111:44:01
3363Angelika MaciejewskaZ06037 Z06 UKS Traper28:00238:23540:0531:46:28
4365Maja MorawskaG17005 G17 UKS Azymut 4530:46435:45442:3941:49:10
5349Aleksandra HornikP69021 P69 WKS Grunwald30:20338:44650:0281:59:06
6357Anna MatybaP35066 P35 UKS Arkady37:371239:14745:4252:02:33
7348Kinga UrbanowiczW81042 W81 UKS OSiR36:371042:58953:22102:12:57
8364Aleksandra BekW05005 LKS Ostrowianka39:441545:051049:3272:14:21
9354Zuzanna MagierskaE75117 E75 UKS Orientuś39:371441:57855:07112:16:41
10353Agnieszka BanaśE75093 E75 UKS Orientuś35:00850:101352:2392:17:33
11346Aleksandra SobasK30098 K30 WKS Wawel33:48756:141849:2962:19:31
12360Katarzyna KalitkaP58028 P58 HKS Azymut37:321146:381157:30132:21:40
13367Dominika BączekK30096K30 WKS Wawel35:16950:371458:24142:24:17
14358Marzena KaźmierczakE75016 KWM Łódzkie33:10653:45151:00:03152:26:58
15356Małgorzata KordalaE75104 E75 UKS Orientuś39:121355:49171:02:20162:37:21
16366Justyna SelwonW03023 PUKS Młode Orły40:571654:50161:12:28192:48:15
17343Jadwiga KrólG15 UKS Orka53:541748:36121:11:51182:54:21
18347Natalia GruchałaG15 UKS Orka59:44181:14:42201:05:44173:20:10
 
359Sandra PomianZ06072 Z06 UKS Trapernkl32:10255:3612
355Agnieszka AndrzejewskaG17015 G17 UKS Azymut 451:05:36191:14:4120
 
 
 
W18 (19)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1370Angelika HaniszewskaD23010 D23 UKS Tukan Iwiny33:32442:47455:5432:12:13
2371Maria DrągowskaW07003 W07 UKS Victoria Józefów35:04636:0811:02:2452:13:36
3376Katarzyna GallaP58024 P58 HKS Azymut31:39153:001354:1412:18:53
4381Agata StankiewiczE75019 E75 UKS Orientuś41:311640:11258:4642:20:28
5374Aleksandra WaszczukZ06023 Z06 UKS Traper32:23244:1451:05:3662:22:13
6385Edyta WiśniewskaG14058 G14 UKS Siódemka34:52540:3931:13:39132:29:10
7386Michalina KanteckaG14042 G14 UKS Siódemka37:51944:5071:07:2472:30:05
8375Patrycja KupniewskaN61008 N61 UMKS ORKAN40:231349:0491:09:3592:39:02
9373Dominika BurdynaD23026 D23 UKS Tukan Iwiny42:061750:51101:08:2882:41:25
10378Martyna MaculZ06027 Z06 UKS Traper39:131153:14141:11:28102:43:55
11369Izabela KaszaS51047 S51 UKS Reflex Sekcja BnO37:571044:1661:21:47142:44:00
12387Justyna KuźbaG14044 G14 UKS Siódemka40:461451:12111:13:25112:45:23
13368Dorota GrablowskaG17077 G17 UKS Azymut 4540:17121:03:02181:23:41153:07:00
14380Aneta KaźmierczakE75082 E75 UKS Orientuś53:391852:37121:23:43163:09:59
15377Anna PonurovskayaKaliningrad41:101559:34161:29:57173:10:41
16382Małgorzata SiessE71019 E71 UKS Azymut33:1131:02:20171:40:27183:15:58
 
383Edyta BalutaK31004 K31 UKS Patria, Szkoła Pnkl47:40855:182
384Katarzyna TomońG14013 G14 UKS Siódemka35:28756:3615nkl
388Angelika ZamojskaG14008 G14 UKS Siódemka37:1581:13:2712
 
 
 
W20/21A (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1396Alexsandra PopkovaKaliningrad40:37336:20156:4412:13:41
2390Anna FilaberW87047 W87 UNTS38:39236:40259:1722:14:36
3389Anna ArvidssonKalmar OK35:53143:31659:4732:19:11
4392Katarzyna FitrzykK31020 K31 UKS Patria, Szkoła P40:42446:1371:00:0652:27:01
5397Justyna TynelskaW87051 W87 UNTS46:42841:5541:00:0342:28:40
6402Anna JosefssonOK Orion42:40754:1791:20:1182:57:08
7395Karolina DąbrowskaNadleśnictwo Bytów58:37121:01:53101:20:1693:20:46
8401Emma AxelssonGöteborg-Majorna OK55:13101:05:22111:29:12113:29:47
9403Elena IvkinaKaliningrad55:49111:21:40121:20:39103:38:08
 
394Karolina HanuszkiewiczE75060 E75 UKS Orientuś41:13641:073nkl
393Angelika PiekielnaE70004 E70 MUKS Junior41:115nkl1:17:267
400Barbara SzmytKInO Stowarzysze52:39951:548nkl
398Bogdana SukhotskaKompass42:4651:05:146
 
 
 
W20/21E (30)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
170Monika DeptaD93055 D93 MKS Paulinum28:42437:59159:4932:06:30
260Monika GajdaW87001 W87 UNTS26:38139:1121:01:0542:06:54
353Paulina FaronK30022 Kadra Wojska Polskiego27:15244:16957:4622:09:17
476Anna MorawskaG17007 G17 UKS Azymut 4530:16539:1431:01:1362:10:43
567Maria PabichE71006 E71 UKS Azymut28:04342:3261:01:1152:11:47
655Daria LajnE71002 Kadra Wojska Polskiego32:171039:4841:04:1192:16:16
759Anna Górnicka-AntonowiczW87024 W87 UNTS30:31744:18101:02:4772:17:36
872Natalia EwiakE75087 E75 UKS Orientuś32:421142:4171:04:0582:19:28
973Ewa GwóźdźE75026 E75 UKS Orientuś30:57841:3551:13:38182:26:10
1075Amelia EwiakE75001 E75 UKS Orientuś32:03946:44121:07:45112:26:32
1151Wioletta Konkol-KlimczakG14067 G14 UKS Siódemka30:26650:16181:06:11102:26:53
1282Barbara BączekK30009K30 WKS Wawel35:311946:08111:09:44142:31:23
1369Natalia ŚcieszkoE75051 E75 UKS Orientuś39:352148:09151:09:18132:37:02
1454Paulina KołodziejD95064 D95 WKS Śląsk34:121453:52211:09:55152:37:59
1558Jolanta KołosińskaW87009 W87 UNTS34:501647:06141:16:36212:38:32
1666Hanna KlimkowskaP40002 P40 LKO32:561253:37201:12:02172:38:35
1761MaŁgorzata WichaK30090 K30 WKS Wawel34:081355:07231:11:23162:40:38
1856Małgorzata SzeligaD23005 D23 UKS Tukan Iwiny35:041750:35191:19:22222:45:01
19526Dominika KulczyckaK48008K48 Kościelec Chrzanów34:471557:33261:16:32202:48:52
2068Natalia BartczakE75020 E75 UKS Orientuś41:052357:23251:24:33233:03:01
2180Kinga GórskaN61021 N61 UMKS ORKAN38:20201:06:48281:24:37243:09:45
 
64Marlena WielebaG14063 Kadra Wojska Polskiego35:081848:4516nkl
78Joanna SzlendakW87028 W87 UNTS40:432254:3722nkl
52Hanna WiśniewskaD95014 Kadra Wojska Polskiego43:20855:291
81Viola PiatrouskayaW87187 W87 UNTS1:01:14271:28:1825
79Angelika LińskaG17059 G17 UKS Azymut 4547:00131:14:4819
62Ewelina ZamojskaG14006 G14 UKS Siódemka53:3925nkl
65Urszula MorawskaG17008 G17 UKS Azymut 45nkl56:3024
57Marta KoziełG14003 G14 UKS Siódemka42:53241:18:1329
74Alicja EwiakE75003 E75 UKS Orientuś49:46171:07:4612
 
 
 
W35/40 (11)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1407Beata NowakG17021 G17 UKS Azymut 4531:09133:56148:5811:54:03
2415Ewa WołekW87003 W87 UNTS32:28242:00254:0722:08:35
3414Mariola WołowczykW87031 W87 UNTS37:23347:16358:4932:23:28
4416Magdalena WańczykW05002 LKS Ostrowianka43:34548:4641:03:5842:36:18
5413Wioleta OlszankaW02015 W02 OK!Sport40:4441:00:0351:08:0362:48:50
6408Agnieszka BiolikW87081 W87 UNTS52:0081:09:0181:04:4453:05:45
7406Natalia ToomKaliningrad50:5071:01:5261:29:4483:22:26
8404Zuzanna SzymańskaKInO Stowarzysze48:5761:15:0491:23:5873:27:59
 
409Anna StaszakW87 UNTS1:26:09101:42:4110nkl
411Urszula BałamutW87 UNTS1:24:129nklnkl
410Alicja KwidzińskaG17065 G17 UKS Azymut 451:05:3971:32:049
 
 
 
W45 (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1417Svetlana PopkovaKaliningrad36:24138:2721:13:4712:28:38
2420Iwona SawościanikZ06086 Z06 UKS Traper57:02352:5531:45:0623:35:03
 
421Alicja HornikP69025 P69 WKS Grunwald39:34228:461nkl
418Olga TemnikovaKaliningradnkl58:354
 
 
 
W50 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1423Irena MorawskaG17003 G17 UKS Azymut 4526:13124:49143:4611:34:48
2424Marina MovkoKaliningrad29:39227:27247:1721:44:23
3425Urszula CzerkawskaS22031 S22 MUKS Gliwice31:51331:57352:4831:56:36
4426Elena SolovyevaKaliningrad35:26534:24455:1542:05:05
5430Marzena DrągowskaW02007 W02 OK!Sport34:10434:2751:02:1572:10:52
6427Vera RyazantsevaKaliningrad37:51634:29658:4362:11:03
7429Elena MirochnichenkoKaliningrad41:44743:16958:3652:23:36
8431Danuta MikielskaN61029 N61 UMKS ORKAN41:47834:3571:09:1882:25:40
9428Bogna WróblewskaW02025 W02 OK!Sport49:49940:4981:23:1992:53:57
 
 
 
W55 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1435Ann-christine NeroRonneby OK28:40127:39138:4511:35:04
2433Halina BiziukN61076 N61 UMKS ORKAN34:41240:3731:07:0852:22:26
3437Jolanta MazurkiewiczE75094 E75 UKS Orientuś36:43338:4321:10:0862:25:34
4432Natalia LazarevaKaliningrad46:10541:4041:02:2822:30:18
5434Regina ŁuńskaN61039 N61 UMKS ORKAN40:53445:0451:05:3042:31:27
6436Alla AsylovaKaliningrad1:04:04649:2161:04:1432:57:39
 
 
 
W60/65 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1443Lisbeth CarlssonVaggeryds Ok31:28133:48154:4321:59:59
2438Małgorzata CzabańskaG17024 G17 UKS Azymut 4538:34343:46253:3812:15:58
3441Ann-helen LinnersjöOK Orion46:05545:0231:14:5342:46:00
4531Alla ToropilinaKaliningrad42:3141:07:2361:10:4633:00:40
 
439Merja NieminenSOC Heinola59:2761:33:257nkl
440Karin BergmanLunds OK1:01:05758:065nkl
442Astrid JohannessonHelsingborgs SOK37:00245:114nkl
 
 
 
W70- (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1444Britt AxelssonKalmar OK52:50143:1711:02:1712:38:24
2445Helena ZielczyńskaW00401 A-To-My1:23:5321:19:2421:55:4524:39:02