Orienteering Baltic Cup 2013Wt 2013-05-07 20:17
UKS Siódemka RumiaKąty Rybackie
Wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
10N (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1640Banach PiotrIND Indywidualnie17:16118:46121:46157:48
2624Bielecki MichałG14 UKS Siódemka20:07226:04523:57270:08
3102Gąsienica-Samek AdamW87 UNTS29:12426:47628:01484:00
4101Gąsienica-Samek AnnaW87 UNTS25:52331:18826:53384:03
5105Rutkowska MagdalenaG14 UKS Siódemka29:32524:40434:47588:59
6103Golova AnastasiyaKal Kaliningrad31:57724:37336:27693:01
7104Lendzioszek AntoniW80033W80 KS Spójnia31:35629:12739:307100:17
8637Bonat KarolW80 KS Spójnia40:44824:13248:188113:15
 
 
 
10R (25)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1106Antonowicz JanW87 UNTS17:32116:31118:28152:31
2117Mianowska TosiaW87 UNTS18:08218:03320:44256:55
3596Marczak KubaIND Indywidualnie20:33416:43229:02866:18
4118Nowak AnnaG17022G17 UKS Azymut 4518:44326:081221:54366:46
5115Łącki JakubW81067W81 UKS OSiR22:27522:18823:50568:35
6114Łącka JuliaW81068W81 UKS OSiR22:53621:49624:32669:14
7116Melzer AnnaG14 UKS Siódemka24:571021:57723:27470:21
8606Motała PiotruśG14 UKS Siódemka23:07718:44431:401073:31
9111Krochmal KingaW80 KS Spójnia23:58823:25929:14976:37
10109Chachurski MieszkoW87 UNTS29:031324:291027:02780:34
11120Porzycz MałgorzataG14 UKS Siódemka24:29926:011139:551290:25
12108Bielecka MartaG14 UKS Siódemka29:221434:411440:0713104:10
13110Gasztych IgorE70 MUKS Junior36:581838:291841:1214116:39
14113Lendzioszek LeszekW80034W80 KS Spójnia43:572129:461347:4517121:28
15121Wysocka MichalinaD91 MKS MOS Wrocław39:191940:491946:2516126:33
16119Piekielna MajaE70 MUKS Junior36:391738:041752:3318127:16
17605Damaszk Edyta, Literska Antonina, KaroliSTK LUKS "Pol" Czersk63:062364:232167:1819194:47
 
628Janowski KrzysztofP40 LKO30:171521:345
583Gładysiak MartaIND Indywidualnie52:5522abs37:5311
607Gołąb PawełW02 KS OK!Sport39:592052:4820
627Dutkiewicz WiktoriaD93 MKS Paulinum32:3016abs42:0915
645Klimczak OksanaG14 UKS Siódemka36:4016abs
646Klimczak OlimpiaG14 UKS Siódemka36:3915abs
107Berlin AgnesOKO OK Orion26:3811absabs
597Kolczyńska EwaIND Indywidualnie28:2312absabs
 
 
 
M10 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1122Nowak GrzegorzG17023G17 UKS Azymut 4511:54214:14315:08141:16
2123Paterek MikołajP58111P58 HKS Azymut11:28111:36118:40541:44
3124Pawłowski PatrykP58113P58 HKS Azymut12:53313:01216:33242:27
4125Sędłak MichałW02034W02 KS OK!Sport13:21416:03416:36346:00
5126Toborek JakubD91028D91 MKS MOS Wrocław13:36522:29517:35453:40
6602Műller WiktorG03004UMKS Kwidzyn16:56646:31624:37688:04
 
 
 
M12 (20)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1139Pierzchała MichałW87134W87 UNTS13:42113:31117:53145:06
2135Kurzyp StanisławD91035D91 MKS MOS Wrocław13:42122:341019:25255:41
3130Jach ArkadiuszD91026D91 MKS MOS Wrocław19:44716:35419:27355:46
4129Hapka DanielZ06054Z06 UKS Traper21:081115:28221:27458:03
5132Kołcun BartekW87135W87 UNTS18:56515:35324:01758:32
6140Porzycz GrzegorzG17009G17 UKS Azymut 4515:44318:21724:29858:34
7131Kajzer MarcelW03028W03 PUKS Młode Orły18:01418:08623:26659:35
8144Żurkiewicz KrzysztofP35049P35 UKS Arkady19:12625:481323:18568:18
9137Łaszkiewicz DominikZ06108Z06 UKS Traper25:131418:35826:301070:18
10141Seidel NikodemP58071P58 HKS Azymut27:541516:51525:41970:26
11142Smyk BartoszZ06113Z06 UKS Traper19:55828:551629:071177:57
12136Litvin JaroslavKal Kaliningrad20:55921:57942:151685:07
13143Sobczak ErykP35023P35 UKS Arkady22:011223:391140:561586:36
14138Maksimov GlebKal Kaliningrad21:071031:211834:561387:24
15617Pesta PiotrG17 UKS Azymut 4528:071631:061729:551289:08
16134Kurakin DmitryKal Kaliningrad31:391725:001237:131493:52
17128Grobelny AlexP58 HKS Azymut25:101327:391450:5819103:47
18133Kostow KrystianW87 UNTS44:071928:391556:5920129:45
19623Borek ZbigniewG17 UKS Azymut 4569:072069:541943:3817182:39
 
127Blank MaksymilianG14093G14 UKS Siódemka38:0618nkl47:2018
 
 
 
M14 (24)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1150Cupryś GracjanP58067P58 HKS Azymut30:31438:25139:002107:56
2153Klimkowski PiotrP01001P01 BUKOS30:28342:58238:331111:59
3145Aftowicz GrzegorzD91023D91 MKS MOS Wrocław36:15644:06341:513122:12
4149Choroś TomaszW03037W03 PUKS Młode Orły34:48546:35548:057129:28
5167Szymański KsaweryD93061D93 MKS Paulinum30:11256:141344:415131:06
6146Aftowicz DawidD91022D91 MKS MOS Wrocław40:53945:37446:426133:12
7161Niezgódka PiotrP35063P35 UKS Arkady38:49746:42650:5611136:27
8156Krudowski BłażejD91011D91 MKS MOS Wrocław43:051153:23949:309145:58
9160Melzer SzymonG14073G14 UKS Siódemka28:18159:231558:2517146:06
10151Czapliński JakubD91019D91 MKS MOS Wrocław40:46849:56756:1914147:01
11152Jankowiak AdamP01007P01 BUKOS42:441055:171149:4310147:44
12155Krawczyński MikołajD91036D91 MKS MOS Wrocław58:352150:38841:534151:06
13157Kuźba JakubG14045G14 UKS Siódemka44:591454:481057:2316157:10
14163Ogdowski BartłomiejG14037G14 UKS Siódemka54:281758:591449:038162:30
15162Nitsch TomaszW87069W87 UNTS58:172059:301655:3413173:21
16159Ledniowski FilipD91012D91 MKS MOS Wrocław47:571564:241773:0019185:21
17170Żurek GrzegorzG14075G14 UKS Siódemka59:112275:352054:1412189:00
18169Zamojski RafałG14090G14 UKS Siódemka63:102366:461872:5918202:55
 
168Tadejewski MateuszN61056N61 UMKS ORKAN43:271355:2612nkl
166Strugała MarcinD91013D91 MKS MOS Wrocław49:281673:1019nkl
158Pawłowicz BrunoD93121D93 MKS Paulinum54:531876:4922nkl
147Antkowiak DawidP58083P58 HKS Azymut56:281976:3921nkl
164Smektała MarcinP01005P01 BUKOS43:0612nkl57:1415
165Stankiewicz DawidG14 UKS Siódemkanklabsabs
 
 
 
M16 (28)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1173Biederman MarcinK30 Wawel27:47340:27235:591104:13
2188Sawościanik AdamZ06091Z06 UKS Traper27:49439:41139:365107:06
3183Lucerski MaciejD93112D93 MKS Paulinum28:12543:04338:554110:11
4172Baran JanK30 Wawel29:53844:25437:162111:34
5186Pryjma FryderykW80028W80 KS Spójnia27:27146:01739:365113:04
6197Wołowczyk MichałW87034W87 UNTS27:28245:55540:168113:39
7196Urbaniak JerzyW80030W80 KS Spójnia29:28648:55938:263116:49
8181Kwiatkowski MichałW03010W03 PUKS Młode Orły34:541352:091139:497126:52
9194Szymański KornelD93116D93 MKS Paulinum38:591848:37841:029128:38
10189Sawościanik JakubZ06092Z06 UKS Traper30:381052:471245:2314128:48
11182Legięć KamilK48010K48 KS Kościelec Chrzanów38:421745:56644:2811129:06
12192Sotniczuk PiotrW87044W87 UNTS29:59955:231445:0113130:23
13175Borkowski MaciejW80029W80 KS Spójnia32:001153:151356:0419141:19
14177Firlej MarekP58037P58 HKS Azymut36:541456:121549:1317142:19
15195Szymoniak TomaszP40083P40 LKO41:021959:231748:3216148:57
16187Rutka JanW87089W87 UNTS51:072456:541644:4112152:42
17198Worona DanielZ06094Z06 UKS Traper46:512260:231848:2615155:40
18184Mossakowski WojciechW87002W87 UNTS37:381662:272058:5620159:01
19180Kluska RafałC32020C32 MKS Skarmat37:141574:022255:0518166:21
20176Domagała MarcelD93113D93 MKS Paulinum41:562064:302163:1723169:43
21193Stankiewicz AmadeuszD93118D93 MKS Paulinum33:371293:262544:1910171:22
22185Myszkowski MaciejW81045W81 UKS OSiR49:422362:011960:5422172:37
23171Banach ArkadiuszP40221P40 LKO45:412183:542360:1121189:46
24190Skrzypkowski MariuszW03024W03 PUKS Młode Orły64:152585:282489:1824239:01
 
174Boguszewski MateuszG14034G14 UKS Siódemka34:12pk53:28pk53:55pk
191Socik MateuszG14039G14 UKS Siódemka46:01pk75:05pk47:04pk
199Grzybek PawełG14033G14 UKS Siódemka34:52pk60:42pk49:02pk
178Garstka JakubP35037P35 UKS Arkady29:42748:5910abs
 
 
 
M18 (23)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1213Nowak MaciejD93030D93 MKS Paulinum26:09148:37235:341110:20
2204Garbacik MichałK30 Wawel26:25248:14138:053112:44
3200Anc KamilW87036W87 UNTS26:56349:37340:595117:32
4222Temnikov IlyaKal Kaliningrad29:21451:58643:569125:15
5210Kaczocha PrzemysławP35051P35 UKS Arkady30:13555:24739:464125:23
6211Konarzewski SebastianW81025W81 UKS OSiR32:271050:59442:147125:40
7218Skorupa MarekK30 Wawel32:13951:52542:268126:31
8212Kowalski MarcinP40035P40 LKO30:28656:08841:496128:25
9214Porzycz ZbigniewG17014G17 UKS Azymut 4533:181158:32937:052128:55
10205Gavrilov DmitriyKal Kaliningrad31:36762:061348:4311142:25
11215Powichrowski PatrykW81032W81 UKS OSiR35:151360:251150:3712146:17
12221Szostak AdrianP35075P35 UKS Arkady39:141862:531653:3413155:41
13206Gipas AugustinasMAD Medeina35:581561:571259:4716157:42
14209Kaczmarek SzymonP58035P58 HKS Azymut35:111262:151463:0217160:28
15216Rosochacki MarekW81031W81 UKS OSiR36:271658:531065:5118161:11
16208Kacała MateuszE73004E73 UKS GOK Galewice47:182062:471556:1314166:18
17217Sałajczyk DanielW81044W81 UKS OSiR45:481971:391958:4915176:16
 
201Baranowski MateuszW81055W81 UKS OSiR39:071771:2718nkl
223Wiśniewski ŁukaszG14030G14 UKS Siódemka27:07pk47:13pk40:56pk
207Jurdeczka DamianP40063P40 LKO35:5714nkl47:2410
224Zamojski PawełG14007G14 UKS Siódemka28:00pk50:38pk41:15pk
202Deptulski MateuszG14084G14 UKS Siódemka31:42865:0017abs
220Socik SebastianG14024G14 UKS Siódemkaabspk66:31pk48:44pk
 
 
 
M21A (11) Anulowano E2
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1234Tadejewski PawełN61055N61 UMKS ORKAN28:05352:3232:58161:03
2229Galitzin AleksandrKal Kaliningrad28:04252:0433:17261:21
3611De Jong KoenW80 KS Spójnia27:10153:3638:40365:50
4225Anc MateuszW87037W87 UNTS29:17449:0439:35568:52
5230Gędziorowski MaciejW89007W89 KU AZS WAT30:38558:3839:12469:50
6232Solovev AlekseyKal Kaliningrad33:04763:4844:11677:15
7226Bartnik KonradW89 KU AZS WAT37:30873:5650:41888:11
8590Łącki ŁukaszW81 UKS OSiR50:011078:2945:11795:12
9233Świerczyński HubertZ00001Z00 Indywidualnie ZP45:55981:5457:349103:29
10231Kaczor KarolIND Indywidualnie53:121195:2158:1910111:31
 
228Cygler SławomirW87038W87 UNTS31:386absabs
 
 
 
M21B (3)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1236Mikielski DanielN61027N61 UMKS ORKAN25:52127:35122:58276:25
2238Piekarski RyszardW81015W81 UKS OSiR32:14330:00222:21184:35
3237Patejko PrzemysławW80027W80 KS Spójnia31:20249:07335:223115:49
 
 
 
M21E (16)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
16Jasiński MaciejD95063D95 WKS Śląsk Wrocław27:42357:33237:501123:05
25Grabowski MaciejW87077W87 UNTS28:47457:30138:492125:06
37Lubkiewicz TomaszK30 Wawel30:44757:35339:204127:39
415Szmulkowski AdamW03004W03 PUKS Młode Orły28:53564:16741:377134:46
53Galicz KarolW03031W03 PUKS Młode Orły30:26665:16841:076136:49
62Dutkowski MikołajP35015P35 UKS Arkady32:281065:44939:183137:30
7613Nowak JacekG17083G17 UKS Azymut 4532:371167:441139:405140:01
812Piekielny MariuszE70005E70 MUKS Junior31:15968:011244:369143:52
94Gipas MarijonasMAD Medeina34:521366:391043:328145:03
1013Piłkowski TadeuszW02017W02 KS OK!Sport31:14868:551349:2511149:34
1114Prasał JakubW03005W03 PUKS Młode Orły34:531475:061447:0510157:04
128Marcinkiewicz GrzegorzW03042W03 PUKS Młode Orły35:061580:021550:2012165:28
 
1Dudek WojciechW03032W03 PUKS Młode Orły33:051258:485nkl
621Richert MarcinG17 UKS Azymut 4526:52164:086abs
633Włodarczyk KamilG17066G17 UKS Azymut 4527:35258:044abs
11Olech PrzemysławG14055G14 UKS Siódemka32:22pkabspk46:15pk
 
 
 
M35 (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1251Smilgius AudriusAZU Azuolas25:24148:42134:531108:59
2245Gmur KarolP35041P35 UKS Arkady26:11252:12236:142114:37
3239Banach KrzysztofN61009N61 UMKS ORKAN29:25464:36739:533133:54
4252Voylochnikov PavelKal Kaliningrad31:02663:28540:344135:04
5247Kiselev IgorKal Kaliningrad33:13861:15440:545135:22
6242Ciesiółka SebastianD92005D92 KS Artemis27:51360:17347:337135:41
7243Dutkiewicz DamianD93004D93 MKS Paulinum30:10564:05641:356135:50
8248Lendzioszek PawełW80014W80 KS Spójnia31:34771:13849:549152:41
9240Biolik GrzegorzW87082W87 UNTS36:101071:26949:118156:47
10246Karachev AleksandrKal Kaliningrad35:47973:501051:0910160:46
11244Gąsienica-Samek AndrzejW87 UNTS46:111196:251162:5811205:34
12250Gładysiak PrzemysławP00004P00 Indywidualnie Wielkopolski57:2112122:551264:5012245:06
 
 
 
M40 (17)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1256Berlin HenrikOKO OK Orion27:59144:19133:272105:45
2268Sędłak KrystianW02019W02 KS OK!Sport31:41348:41234:333114:55
3253Alexandersson MarcusKOK Kalmar OK28:17253:22533:181114:57
4267Ratajczak PiotrN61002N61 UMKS ORKAN32:39453:16439:474125:42
5270Zhilin DenisXRA X-Race34:12653:12343:026130:26
6257Borger TobiasKOK Kalmar OK34:00556:57740:105131:07
7259Chołody PawełCSW CSWLad38:231055:59649:3914144:01
8254Banach MariuszP40089P40 LKO35:58867:351146:1410149:47
9269Staszak ArturW87180W87 UNTS44:501361:57944:108150:57
10261Kasperski ArkadiuszN61007N61 UMKS ORKAN45:201458:54847:0112151:15
11263Mianowski RafałW87078W87 UNTS43:121165:371043:437152:32
12262Krupiński AndrzejW97086W97 UKS Saper38:15969:531346:5211155:00
13604Literski RadosławSTK LUKS "Pol" Czersk51:091768:481247:1113167:08
14260Erdal ArneSAM Samnanger il48:361671:001454:2515174:01
15264Nitsch TomaszW87067W87 UNTS46:581593:181663:5616204:12
16266Popowski JarosławW87039W87 UNTS44:021284:111585:5617214:09
 
265Pesta AdamIND Indywidualnie35:577nkl46:099
 
 
 
M45 (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1271Bartczak JarosławN61001N61 UMKS ORKAN30:04150:22238:052118:31
2272Depta PiotrPAU Paulinum32:17250:15137:071119:39
3275Korchunov EvgenyKal Kaliningrad33:06351:47339:373124:30
4282Zieliński PawełP69039P69 WKS Grunwald33:17452:22440:544126:33
5279Urbaniak KrzysztofW80013W80 KS Spójnia36:42553:41543:065133:29
6276Stypiński MarekGIB GIBnO38:59758:21648:047145:24
7280Wiejacki JanuszW97029W97 UKS Saper37:39662:581149:5711150:34
8278Szulżycki KazimierzN61030N61 UMKS ORKAN40:32962:131048:168151:01
9273Deptulski TomaszG14088G14 UKS Siódemka39:16866:101249:0310154:29
10274Kluska WojciechC32008C32 MKS Skarmat49:131261:44947:596158:56
11603Műller TomaszG03001UMKS Kwidzyn49:401361:05848:589159:43
12277Szlendak KrzysztofW87035W87 UNTS47:021182:141356:1212185:28
 
281Wysocki RomualdD91 MKS MOS Wrocław45:291058:547abs
 
 
 
M50 (20)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1288Gipas VytautasMAD Medeina27:00141:44133:551102:39
2294Lerna OveKOK Kalmar OK27:43243:08235:412106:32
3289Gvildys Jonas GediminasMAD Medeina29:29443:20336:073108:56
4300Wołowczyk MarekW87032W87 UNTS28:30346:54537:224112:46
5297Morawski PawełG17004G17 UKS Azymut 4530:56745:29437:285113:53
6298Porzycz JerzyG17012G17 UKS Azymut 4531:39949:12740:048120:55
7283Chachurski RyszardW89021W89 KU AZS WAT30:31653:14839:557123:40
8296Mikielski MarekN61028N61 UMKS ORKAN31:38854:52941:179127:47
9290Johnsen Jan ArildFOS Fossum IF33:411155:431043:4211133:06
10299Stoykov PeterSAM Samnanger il33:051058:411243:1210134:58
11285Erdal RuneSAM Samnanger il34:551259:201445:3813139:53
12292Kraśniewski KrzysztofN61016N61 UMKS ORKAN43:201549:08647:3416140:02
13286Erdal Helge MagnusSAM Samnanger il38:151458:321146:1814143:05
14295Machowski WładysławW81001W81 UKS OSiR38:021367:361545:3612151:14
15619Andrzejewski LeszekG17 UKS Azymut 4551:102058:571347:0615157:13
16284Czerkawski WacławS22032S22 MUKS Gliwice46:041775:161757:3917178:59
17291Kaliszewski MariuszG27014G27 GKS Luzino50:221972:001659:5418182:16
18301Żebrowski DariuszW02026W02 KS OK!Sport46:261878:201861:1319185:59
19287Galla AndrzejP58065P58 HKS Azymut45:481682:491968:5120197:28
 
293Lech BogdanN61049N61 UMKS ORKAN30:225nkl37:486
 
 
 
M55 (16)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1310Parzewski JerzyW89005W89 KU AZS WAT28:48142:22334:543106:04
2304Jansson Haverstad IngemarPIN Pinsehelga OK30:56341:01135:284107:25
3315Torgeir StrandhagenPIN Pinsehelga OK31:32441:45234:452108:02
4306Krylov BorisKal Kaliningrad32:59647:31633:211113:51
5634Berglia MortenEiker o-lag31:47547:59742:046121:50
6311Rogala MirosławW89013W89 KU AZS WAT30:54253:381143:349128:06
7302Asylov AlbertKal Kaliningrad36:061051:46942:438130:35
8313Solovev MikhailKal Kaliningrad40:161152:311042:357135:22
9312Salomonson BoKOK Kalmar OK35:51959:211245:4610140:58
10307Lewoń BogdanN61036N61 UMKS ORKAN44:511463:401448:4011157:11
11309Olbrycht JanuszW00001W00 indyw Mazowsze44:331363:121358:0912165:54
12303Czechowski BolesławN61015N61 UMKS ORKAN55:211588:381665:3713209:36
 
635Movko SergeyKal Kaliningradnkl44:44437:345
305Krochmal AndrzejW80023W80 KS Spójnia34:17851:078nkl
308Miszewski RomualdG17017G17 UKS Azymut 4533:07747:005nkl
314Sypuła Sławomir00748KW87 UNTS43:351263:4014nkl
 
 
 
M60 (11)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1323Svensson GöranSOK SOK Viljan28:01138:14130:52197:07
2316Bohaczek JanuszN61005N61 UMKS ORKAN30:25241:32333:512105:48
3609Łuński ZbigniewN61040N61 UMKS ORKAN33:36441:31235:103110:17
4318Jakielaszek RyszardG27031G27 GKS Luzino33:25342:12436:134111:50
5317Chernikh VladimirKal Kaliningrad36:05551:50743:467131:41
6319Kania FeliksW97036W97 UKS Saper40:35850:45641:486133:08
7320Łapanowski JacentyW89011W89 KU AZS WAT40:01649:27544:428134:10
8325Świerczyński BogdanF54022F54 KS BnO Modrzew40:03763:091041:155144:27
9322Rabotiyagin ViktorKal Kaliningrad47:491061:24859:5210169:05
 
321Oystein RonningPIN Pinsehelga OK46:23961:589nkl
324Szepelak JanN61045N61 UMKS ORKAN64:2511nkl57:199
 
 
 
M65 (14)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1335Railimo MattiFIN SOCH27:08138:49133:12199:09
2337Wasilewski StanisławW97003W97 UKS Saper33:16246:05339:323118:53
3327Bogulak AdamD93096D93 MKS Paulinum39:00543:07238:522120:59
4332Olsson GertSOL Skaneslattens OL36:56448:14540:594126:09
5329Fransson JorgenEMM Emmaboda Verda OK44:281149:46741:455135:59
6330Kmieciński JózefW03016W03 PUKS Młode Orły39:47654:44944:117138:42
7334Patejko TadeuszW80012W80 KS Spójnia41:27855:421142:286139:37
8331Manafov NikolayKal Kaliningrad42:29949:40648:2011140:29
9339Wołochowicz WładysławF54051F54 KS BnO Modrzew41:17752:50849:1312143:20
10336Salomonsson BengtSOL Skaneslattens OL36:36355:191054:5013146:45
11338Wojtyła JerzyN61077N61 UMKS ORKAN42:591057:291247:349148:02
12333Pahlstorp JanEMM Emmaboda Verda OK49:041358:441348:0910155:57
13328Borger AkeANK Ankarsrums OK51:041448:04458:0914157:17
14340Woźniak HenrykN61044N61 UMKS ORKAN46:141266:311446:188159:03
 
 
 
M70 (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1343Linnersjö BjörnOKO OK Orion31:08135:59134:081101:15
2344Mansson KjellRON Ronneby OK50:48245:28249:432145:59
3341Bergstrand John-ErikVGN Värend GN53:44375:32470:464200:02
4342Czabański EdwardG17076G17 UKS Azymut 4571:54469:28368:133209:35
 
 
 
M75 (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1347Sjögren LeifOKO OK Orion41:49144:45146:121132:46
2630Bykowski RyszardIND Indywidualnie42:25254:15253:062149:46
3346Petersson BerntALV ALVESTA SOK56:26458:40355:233170:29
4345Borgemo Bengt-AkeSOK SOK Viljan51:04367:28478:424197:14
 
 
 
M80 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1348Hakansson AllanSOK SOK Viljan36:30148:44136:411121:55
2349Zielczyński MieczysławW00402ATO A-TO-MY94:40293:03296:162283:59
 
 
 
OPEN 1 (23)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1587Ogdowski KrzysztofG14 UKS Siódemka22:34133:07231:27387:08
2586Melzer ArekG14 UKS Siódemka24:41235:22327:45187:48
3592Chlebowski MarekIND Indywidualnie31:42537:12428:42297:36
4631Rutkowski RemigiuszG14 UKS Siódemka30:31456:081333:024119:41
5401Kostow KonstantynW87 UNTS35:54655:131033:185124:25
6402Kostow AnetaW87 UNTS44:45955:381233:596134:22
7626Świątkowska BogumiłaD93 MKS Paulinum39:49750:37748:5813139:24
8410Mianowska DorotaW87166W87 UNTS46:551157:481540:149144:57
9403Toborek-Ohly KatarzynaD91 MKS MOS Wrocław52:471252:16942:3110147:34
10636Wiejacka AnnaW97 UKS Saper55:171355:221144:2512155:04
11400Gąsienica-Samek EwaW87 UNTS60:591660:541742:5311164:46
12404Wycowaniec AnnaW02 KS OK!Sport45:331058:001668:5714172:30
 
588Nyquist AnnaKOK Kalmar OK26:283nkl38:227
585Bielecki TadeuszG14 UKS Siódemkankl50:38839:008
595Chlebowski MariuszIND Indywidualnie59:431537:285abs
599Mansson Mari AnneRON Ronneby OKnkl61:3918abs
625Dutkiewicz AgnieszkaD93 MKS Paulinum40:07850:296abs
643Gemza AgataW87 UNTSnklabs
647Kluska AleksandraC32 MKS Skarmat71:5415
644Piekarska MonikaW87 UNTS57:3814
594Chinc JacekIND Indywidualnienkl
593Chlebowski GrzegorzIND Indywidualnie59:0414
642Bączek DominikaIND Indywidualnie30:551abs
 
 
 
OPEN 2 (16)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1219Smirnov IlyaKal Kaliningrad39:40159:13148:001146:53
2408Jurkiewicz DawidCSW CSWLad51:32465:36350:412167:49
3411Nowak PiotrCSW CSWLad49:59279:58953:243183:21
4405Bargiel WłodzimierzW02 KS OK!Sport64:07776:57665:425206:46
5582Wilkanowski JanIND Indywidualnie63:29661:07287:487212:24
6409Kulesza AdamCSW CSWLad96:061479:57865:274241:30
7600Maximov AndreyKal Kaliningrad71:2210154:441093:178319:23
 
632Chabiera TomaszW87105W87 UNTS51:42566:194nkl
406Gaweł AnnaCSW CSWLad78:0611nklnkl
412Sędłak EwaW02030W02 KS OK!Sport69:02879:267nkl
407Johannesson NilsHEL HELSINGBORGS SOK70:329nklabs
641Bonat Robert IlonaW80 KS Spójnia75:21567:296
584Knast NataliaCSW CSWLad78:5412nkl
598Kolczyński JerzyIND Indywidualnie50:433absabs
629Kulpa AndrzejW02 KS OK!Sport84:5113absabs
638Biolik EugeniuszIND Indywidualnie162:4615
 
 
 
W10 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1416Mazurek JoannaD91032D91 MKS MOS Wrocław19:12120:12123:06462:30
2414Gradek ZuzannaZ06103Z06 UKS Traper27:55420:43216:28165:06
3413Chabiera LenaW87103W87 UNTS24:36326:00319:04269:40
4417Nitsch AleksandraW87070W87 UNTS20:02238:06619:20377:28
5419Romanowska PaulinaG14095G14 UKS Siódemka43:36629:52426:425100:10
6418Pesta AnnaG17033G17 UKS Azymut 4532:47543:28729:046105:19
 
415Kmieć ZuzannaZ06104Z06 UKS Trapernkl29:59531:337
 
 
 
W12 (22)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1431Niezgódka DominikaP35082P35 UKS Arkady17:30121:29525:25364:24
2429Mianowska JuliaW87167W87 UNTS24:19516:35125:58566:52
3423Kędzierska NadiaP58098P58 HKS Azymut21:07320:38325:55467:40
4435Staszak AlicjaW87179W87 UNTS23:19417:47227:59869:05
5428Melzer ZofiaG14074G14 UKS Siódemka20:36220:46429:261070:48
6581Gąsienica -Samek ZosiaW87 UNTS25:05622:57727:31775:33
7422Jarosz MałgorzataZ06106Z06 UKS Traper33:451522:50623:22179:57
8426Mazurek AgnieszkaD91033D91 MKS MOS Wrocław28:41929:081023:39281:28
9437Żurek MartaG14076G14 UKS Siódemka31:041226:20926:52684:16
10430Moskal ZuzannaG14071G14 UKS Siódemka26:55834:261334:051295:26
11424Kubicka SoniaW03029W03 PUKS Młode Orły30:341129:471135:291495:50
12434Smektała KlaudiaP01012P01 BUKOS29:141034:061235:021398:22
13432Piwowar LidiaP58100P58 HKS Azymut33:111437:201431:5911102:30
14433Seidel JagodaP58078P58 HKS Azymut51:541924:37828:509105:21
15427Mejza LidiaP01040P01 BUKOS25:09740:091544:5018110:08
16615Smażyńska NataliaG17 UKS Azymut 4538:051641:081645:3519124:48
17438Żurek JuliaG14077G14 UKS Siódemka48:071841:401739:2316129:10
18425Landowska DominikaG14094G14 UKS Siódemka39:371751:191942:2517133:21
19614Kwidzińska DominikaG17 UKS Azymut 4572:212053:212035:5415161:36
20421Wojdyga KamilaG17G17 UKS Azymut 4590:542150:011857:4520198:40
 
622Tybura HannaG17 UKS Azymut 4532:1313nkl68:5721
616Pestka MaciejG17 UKS Azymut 45absnklpk48:49pk
 
 
 
W14 (27)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1453Morawska ZuzannaG17006G17 UKS Azymut 4529:29134:11132:00195:40
2451Maik MichalinaZ06060Z06 UKS Traper35:13237:24242:218114:58
3442Ciesiółka KatarzynaD91001D91 MKS MOS Wrocław39:22541:08339:465120:16
4460Seidel JuliaP58062P58 HKS Azymut36:54346:19739:283122:41
5459Rosochacka KarolinaW81043W81 UKS OSiR45:521545:49533:112124:52
6468Marek WiktoriaW87153W87 UNTS43:141147:13939:344130:01
7445Filipczak NataliaW03030W03 PUKS Młode Orły43:431246:36840:136130:32
8465Wierzba WiktoriaD93111D93 MKS Paulinum42:021048:261043:449134:12
9463Szymoniak AgataP01002P01 BUKOS41:45951:481145:5411139:27
10443Dawidowska NataliaG14080G14 UKS Siódemka39:48645:53653:4918139:30
11456Nowicka WiktoriaP35080P35 UKS Arkady50:371852:161241:237144:16
12439Bielecka AleksandraG14072G14 UKS Siódemka37:25445:04462:4722145:16
13444Deptulska MariaG14086G14 UKS Siódemka45:261456:021644:2210145:50
14441Chrubczyńska PatrycjaZ06098Z06 UKS Traper40:56755:391451:4717148:22
15447Kalitka JuliaP58058P58 HKS Azymut40:56761:151850:1514152:26
16448Kreft OliwiaG14082G14 UKS Siódemka48:501665:281946:1112160:29
17450Maciejewska KatarzynaZ06087Z06 UKS Traper45:171366:142157:5120169:22
18452Mądra MagdalenaD91029D91 MKS MOS Wrocław64:162255:511551:1916171:26
19440Błaszkiewicz KarolinaG14078G14 UKS Siódemka52:592166:092057:1019176:18
20464Urbaniak AlicjaW80009W80 KS Spójnia68:162369:312451:1315189:00
21466Wójcik JuliaZ06099Z06 UKS Traper87:482557:121770:0523215:05
22467Zielińska MagdalenaP69 WKS Grunwald114:0126109:132578:0224301:16
 
446Teslenko KseniaKal Kaliningrad49:251754:0513nkl
458Pluta MagdalenaP35072P35 UKS Arkadynkl66:442289:1925
457Piekarska EmiliaW81057W81 UKS OSiR74:2124nkl59:5321
449Kuberska NikolaP58102P58 HKS Azymut52:4420nkl47:3613
454Narożna NataliaE73010E73 UKS GOK Galewice50:591968:3023nkl
 
 
 
W16 (20)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1488Wańczyk ZuzannaW03027W03 PUKS Młode Orły27:32142:23133:331103:28
2484Sobas AleksandraK30 Wawel29:22244:01234:242107:47
3487Urbanowicz KingaW81042W81 UKS OSiR31:22449:39335:533116:54
4483Pomian SandraZ06072Z06 UKS Traper37:32950:55441:044129:31
5489Wziętek BarbaraK48020K48 KS Kościelec Chrzanów39:441252:47542:425135:13
6474Dominiak DagmaraW03014W03 PUKS Młode Orły35:23857:03643:347136:00
7481Legięć RoksanaK48011K48 KS Kościelec Chrzanów32:44658:58745:299137:11
8475Dopierała RomanaP35094P35 UKS Arkady37:32959:14845:5510142:41
9486Szmulkowska MagdalenaW03013W03 PUKS Młode Orły34:06763:321045:208142:58
10473Dajewska KatarzynaP40082P40 LKO43:461366:101246:0911156:05
11480Klimczak WiktoriaP69084P69 WKS Grunwald44:591462:59950:3312158:31
12479Kaczmarek ZuzannaP69080P69 WKS Grunwald39:291180:051443:286163:02
13477Grabiec MariaP58070P58 HKS Azymut50:151766:071155:0414171:26
14470Bielecka AlicjaG14070G14 UKS Siódemka45:571586:181650:5513183:10
15469Antonowicz Anna-MariaW87101W87 UNTS48:311686:281760:4615195:45
16485Syguła NataliaE73012E73 UKS GOK Galewice63:302081:521575:4016221:02
 
478Gugała AlicjaW80004W80 KS Spójnia62:171991:0018nkl
618Andrzejewska AgnieszkaG17 UKS Azymut 4551:501875:0313abs
476Galla ZofiaP58042P58 HKS Azymut32:435nklabs
471Bonat JuliaW80005W80 KS Spójnia29:593nklabs
 
 
 
W18 (17)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1639Żebrowska BarbaraW02 KS OK!Sport29:11450:56335:482115:55
2501Morawska MajaG17005G17 UKS Azymut 4527:34152:15436:294116:18
3493Hornik AleksandraP69021P69 WKS Grunwald35:15947:04134:561117:15
4498Macul MartynaZ06027Z06 UKS Traper28:37248:58240:028117:37
5504Waszczuk AleksandraZ06023Z06 UKS Traper29:45654:04539:456123:34
6492Galla KatarzynaP58024P58 HKS Azymut28:46355:05739:517123:42
7490Brajer DominikaP35042P35 UKS Arkady30:47758:16936:365125:39
8497Maciejewska AngelikaZ06037Z06 UKS Traper33:04857:41835:543126:39
9499Matyba AnnaP35066P35 UKS Arkady29:39554:59642:229127:00
10503Teichert MagdalenaP58094P58 HKS Azymut41:581670:101049:5813162:06
11620Izydorczyk UrszulaD93 MKS Paulinum40:041284:151644:4711169:06
12502Selwon JustynaW03023W03 PUKS Młode Orły38:421185:491747:1212171:43
13494Jankowska JoannaD93010D93 MKS Paulinum41:021476:561255:2414173:22
14500Mirecka KatarzynaP58030P58 HKS Azymut38:381078:091358:0116174:48
15495Kalitka KatarzynaP58028P58 HKS Azymut51:351782:061544:0610177:47
16496Kuźnicka AngelikaW03026W03 PUKS Młode Orły41:211575:341162:1817179:13
17491Dudek JoannaW03034W03 PUKS Młode Orły40:481381:451457:5515180:28
 
 
 
W21A (11)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1510Jęśkowiak GretaP58010P58 HKS Azymut30:22144:35236:072111:04
2509Jęśkowiak SaraP58008P58 HKS Azymut34:36246:36434:271115:39
3612Filipczak JagodaW03022W03 PUKS Młode Orły36:50542:53138:444118:27
4511Klimkowska HannaP40002P40 LKO35:44344:35239:295119:48
5512Popkova AleksandraKal Kaliningrad40:101050:30638:073128:47
6508Dyzio KatarzynaK30 Wawel36:41452:52740:127129:45
7514Trojecka MartaW89016W89 KU AZS WAT36:53650:09542:518129:53
8507Bartosiak PaulinaW80010W80 KS Spójnia38:25756:42939:376134:44
9506Bartosiak PatrycjaW80007W80 KS Spójnia38:34852:57848:009139:31
10513Sypuła KatarzynaW87 UNTS39:27957:521055:1311152:32
11610Dusza AnnaW87022W87 UNTS43:171163:111153:2710159:55
 
 
 
W21B (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1517Josefsson AnnaOKO OK Orion22:08128:23125:25175:56
2591Dżygało KatarzynaW03 PUKS Młode Orły26:09331:58226:39284:46
3520Skrzypkowska IwonaW03025W03 PUKS Młode Orły24:53237:43431:21593:57
4519Patejko PatrycjaW80001W80 KS Spójnia26:57436:54330:21494:12
5516Gordon DianaW89003W89 KU AZS WAT32:53557:17527:593118:09
 
 
 
W21E (19)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
153Gajda MonikaW87001W87 UNTS27:11153:00139:492120:00
251Depta MonikaPAU Paulinum29:31254:37239:271123:35
352Faron PaulinaK30 Wawel29:42359:23443:234132:28
454Górnicka-Antonowicz AnnaW87024W87 UNTS31:58560:40543:495136:27
563Machowska WeronikaW81004W81 UKS OSiR32:03664:17944:446141:04
668Szubka BarbaraD95058D95 WKS Śląsk Wrocław34:38957:47348:5710141:22
762Lubak KamilaD95060D95 WKS Śląsk Wrocław33:12763:11647:118143:34
864Klimczak-Konkol WiolettaG14 UKS Siódemka34:461063:52845:197143:57
957Kovaleva OlgaKal Kaliningrad33:56863:39748:359146:10
1055Górska KingaN61021N61 UMKS ORKAN38:031365:321242:463146:21
1159Kubicka ZuzannaW03021W03 PUKS Młode Orły36:101264:521152:4311153:45
1271Zamojska AngelikaG14008G14 UKS Siódemka36:051164:351058:3214159:12
1365Maj-Rokosz MariaG14065G14 UKS Siódemka38:321571:561553:5112164:19
1467Szlendak JoannaW87028W87 UNTS39:151671:061459:2515169:46
1566Piekielna AngelikaE70004E70 MUKS Junior49:081869:201354:3913173:07
1660Kuźba JustynaG14044G14 UKS Siódemka45:531788:321664:0116198:26
 
58Kozieł MartaG14003G14 UKS Siódemka48:27pk63:27pk57:55pk
56Kołodziej PaulinaD95064D95 WKS Śląsk Wrocław31:274nklabs
61Lińska AngelikaG17059G17 UKS Azymut 4538:1514absabs
 
 
 
W35 (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1523Biolik AgnieszkaW87081W87 UNTS31:03140:26141:251112:54
2528Śliwczyńska IlonaN61017N61 UMKS ORKAN37:24345:01244:122126:37
3530Varyga OlgaKal Kaliningrad37:46446:08346:533130:47
4525Marcinkiewicz-Kajzer MonikaW03015W03 PUKS Młode Orły35:48250:27549:214135:36
5524Litvin DaryaKal Kaliningrad43:59749:22455:056148:26
6529Toom NataliaKal Kaliningrad43:46671:38850:205165:44
7522Bielecka KorneliaG14 UKS Siódemka43:36560:58671:117175:45
8526Michałowska AgataN61014N61 UMKS ORKAN70:15868:45784:288223:28
 
 
 
W40 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1536Nowak BeataG17021G17 UKS Azymut 4529:46137:07135:091102:02
2535Nowak BarbaraP58040P58 HKS Azymut31:49438:57240:593111:45
3538Wysocka JoannaD95009D95 WKS Śląsk Wrocław31:36347:38439:412118:55
4533Mikheeva NinaSOS Sosensky30:24248:00541:384120:02
5532Deptulska AgnieszkaG14087G14 UKS Siódemka33:58545:05342:225121:25
6531Berlin KristinaOKO OK Orion35:02652:04646:516133:57
7539Yanchenkova TatyanaKal Kaliningrad39:41761:37859:048160:22
8537Staszak AnnaW87 UNTS51:35860:21763:409175:36
9534Nitsch JoannaW87068W87 UNTS70:07982:42958:037210:52
 
 
 
W45 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1548Wołek EwaW87003W87 UNTS29:24137:11141:421108:17
2544Ryazantzeva VeraKal Kaliningrad34:11243:27343:402121:18
3549Wołowczyk MariolaW87031W87 UNTS36:03443:26249:424129:11
4543Popkova SvetlanaKal Kaliningrad35:52349:01446:243131:17
5547Wańczyk MagdalenaW03040W03 PUKS Młode Orły38:23550:21552:095140:53
6546Wachnik-Kulpa ElżbietaW02022W02 KS OK!Sport66:28770:00677:187213:46
7540Bargiel BeataW02002W02 KS OK!Sport62:29673:01780:138215:43
8545Temnikova OlgaKal Kaliningrad70:22890:27955:356216:24
 
542Maksimova ElenaKal Kaliningradnkl85:578129:279
 
 
 
W50 (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1601Berglia Anne LineEiker o-lag23:33135:22136:56195:51
2554Movko MarinaKal Kaliningrad27:14242:34238:082107:56
3552Hornik AlicjaP69025P69 WKS Grunwald29:30345:35339:023114:07
4556Ziaukiene DaivaMAD Medeina34:32548:17541:244124:13
5550Czerkawska UrszulaS22031S22 MUKS Gliwice31:37452:32643:415127:50
6553Mikielska DanutaN61029N61 UMKS ORKAN40:00646:04449:416135:45
7551Gipiene InaMAD Medeina42:29756:34762:467161:49
 
555Porzycz AgataG17011G17 UKS Azymut 4553:388nklnkl
 
 
 
W55 (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1560Gvildiene VirginijaMAD Medeina26:29134:53235:33296:55
2561Helga HaverstadPIN Pinsehelga OK33:07434:32135:291103:08
3559Gerd BjorsethPIN Pinsehelga OK27:23239:24343:324110:19
4566Olsson ChristinaSOL Skaneslattens OL27:59342:49543:395114:27
5568Soloveva ElenaKal Kaliningrad33:55542:39445:416122:15
6562Jorunn SanderudPIN Pinsehelga OK40:11647:57642:303130:38
7558Biziuk HalinaN61076N61 UMKS ORKAN41:54850:03753:157145:12
8563Lazareva NataliaKal Kaliningrad40:55755:44959:528156:31
9557Asylova AllaKal Kaliningrad59:011253:46862:279175:14
10608Łuńska ReginaN61039N61 UMKS ORKAN53:421170:151272:0710196:04
11567Smirnova NataliaKal Kaliningrad53:211091:371384:1311229:11
12565Olbrycht AnnaW00002W00 indyw Mazowsze67:361366:251196:1212230:13
 
564Lewoń EwaN61035N61 UMKS ORKAN44:55956:0310nkl
 
 
 
W60 (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1572Salomonsson IngridSOL Skaneslattens OL38:05245:45150:081133:58
2570Linnersjo Ann-HelenOKO OK Orion34:16147:02260:522142:10
3569Czabańska MałgorzataG17024G17 UKS Azymut 4539:34357:28466:223163:24
4573Semuchina GalinaKal Kaliningrad64:04456:30376:294197:03
5571Nieminen MerjaFIN SOCH88:58578:39576:555244:32
 
 
 
W65 (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1577Pahlstorp MonicaEMM Emmaboda Verda OK31:08237:58143:541113:00
2576Johannesson AstridHEL HELSINGBORGS SOK33:51346:38353:362134:05
 
575Fransson Gun-BrittEMM Emmaboda Verda OK30:11139:372nkl
574Bernbo AgnetaOKO OK Orion68:304abs64:053
 
 
 
W70 (3)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1578Bergstrand EvaVGN Värend GN45:34164:16154:191164:09
2579Petersson BirgittaALV ALVESTA SOK48:54267:10262:072178:11
3580Zielczyńska HelenaW00401ATO A-TO-MY75:27369:57371:263216:50