Baltic Cup 2014N 2014-05-04 15:30
UKS Siódemka RumiaSztutowo-Skowronki
Wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
M10 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1113Antonowicz Jan2385UNTS W8719:32117:11117:11153:54
2446Muller Wiktor2578UMKS Kwidzyn G0319:54218:17220:21258:32
3148Bielecki Michał2855UKS Siódemka G1422:11321:03323:3331:06:47
4594Soliwoda Mateusz2880UMKS Kwidzyn G0328:03524:22525:1041:17:35
5802Kuznecov KirillKorshuniata1:07:29723:50431:3962:02:58
6236Gąsiennica-Samek Adam2573UNTS W8743:12655:38726:3752:05:27
 
260Herman Jakub2908UKS Traper Z0623:55439:216nkl
 
 
 
M12 (29)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1355Kurzyp Stanisław2225MKS MOS19:31317:02116:37253:10
2572Sędłak Michał2426KS OK!Sport W0217:44120:00316:11153:55
3631Toborek Jakub2141MKS MOS19:40418:39217:21555:40
4527Porzycz Grzegorz2371UKS Azymut 45 G1718:06221:37519:34859:17
5488Olszewski Bartłomiej2572UNTS W8721:04621:10418:1161:00:25
6468Nowak Grzegorz2370UKS Azymut 45 G1723:35825:01916:4231:05:18
7256Grobelny Alex2566HKS Azymut-P5820:59525:01920:56111:06:56
8389Maksimov GlebKorshuniata22:18726:541419:0071:08:12
9589Smyk Bartosz2159UKS Traper Z0623:46926:171222:15151:12:18
10161Borek Zbigniew2743UKS Azymut 45 G1727:131323:32821:44141:12:29
11425Michalak Hubert2705UKS Arkady P3525:331030:361816:4841:12:57
12500Paterek Mikołaj2376HKS Azymut-P5827:351426:311320:0491:14:10
13354Kurakin DmitriiKorshuniata26:441228:111723:11161:18:06
14250Górski Szymon2886UMKS Kwidzyn G0336:542022:52626:50211:26:36
15587Smektała Patryk2582BUKOS P0129:461730:511926:00191:26:37
16576Siniecki Dawid2583BUKOS P0125:401132:032031:32251:29:15
17178Chmielarz Jakub2500UKS Arkady P3529:371625:521135:59261:31:28
18126Banach Piotr2846UMKS ORKAN N6137:502133:322220:48101:32:10
19153Biolik Emil2390UNTS W8738:162232:552121:23121:32:34
20583Słomczyński Ignacy2837UKS Orientuś E7544:412328:041621:36131:34:21
21672Wolny Konrad2924BUKOS P0135:111839:562524:30181:39:37
22490Onik AdamUKS Saper W9729:081536:032439:36271:44:47
23132Bartos Zbigniew2127UKS Orientuś E751:09:232622:52623:21171:55:36
24218Filipczak Filip2762UMKS Kwidzyn G0349:022540:452626:28201:56:15
25404Marte IgorIndywidualni48:002453:162828:36232:09:52
26351Kubisiak WitoldMKS Pogoń W861:42:122735:072328:58242:46:17
 
569Serzhanov Kirill2877UMKS Kwidzyn G03nkl46:232728:3522
615Sztranek Jan2653UKS Azymut E7135:451927:5815nkl
193Czernicki Michał2757UKS Kusy Warszawaabsabs
 
 
 
M14 (44)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1343Krzysztyński Michał2619WKS Wawel K3034:20128:52239:1451:42:26
2518Płóciennik Konrad1785UKS Azymut E7141:05933:39635:4211:50:26
3510Pierzchała Michał2411UNTS W8738:16333:28538:4541:50:29
4707Żurek Grzegorz2112UKS Siódemka G1440:13736:541336:0621:53:13
5554Rzeńca Piotr2129UKS Orientuś E7538:54527:59148:57221:55:50
6101Aftowicz Dawid1978MKS MOS36:55236:501246:59182:00:44
7179Choroś Tomasz2365PUKS Młode Orły W0349:411731:50439:1662:00:47
8287Kalisiak Dawid2027UKS Azymut E7139:58629:22351:59252:01:19
9102Aftowicz Grzegorz1979MKS MOS38:39439:462143:01122:01:26
10723Chmielecki Aleksander2545Grom Sokolniki E1143:401135:401045:18172:04:38
11476Ogdowski Bartłomiej2118UKS Siódemka G1445:121237:461643:07132:06:05
12460Nitsch Tomasz (jr)2408UNTS W8742:491039:572345:09152:07:55
13492Parmee Maciej2440UKS Orientuś E7552:512238:121741:54102:12:57
14330Krawczyński Mkołaj2226MKS MOS57:572438:271838:2732:14:51
15689Zając Dawid2186UKS Azymut E7146:451347:463141:2582:15:56
16272Jankowiak Adam2246BUKOS P0150:361835:01951:50242:17:27
17543Rosłaniec Mateusz2227MKS MOS58:142537:191542:27112:18:00
18357Kuźba Jakub2165UKS Siódemka G141:00:542933:40743:31142:18:05
19189Czapliński Jakub1976MKS MOS47:141444:122847:01192:18:27
20286Kajzer Marcel1935PUKS Młode Orły W0355:132335:461148:26212:19:25
21364Ledniowski Filip1970MKS MOS51:181934:53854:01272:20:12
22274Jasiński Maciej2436UKS Orientuś E751:00:172839:562240:5872:21:11
23159Boik Maciej2655UKS Azymut E7148:011537:001458:42302:23:43
24259Hapka Daniel1675UKS Traper Z0659:572744:433041:2992:26:09
25268Jach Arkadiusz2139MKS MOS51:592040:502554:15282:27:04
26131Bartos Grzegorz2130UKS Orientuś E7548:211644:11271:01:23322:33:55
27375Łaszkiewicz Dominik2161UKS Traper Z061:11:213540:262445:11162:36:58
28693Zamojski Rafał2529UKS Siódemka G1452:092144:13291:06:50362:43:12
29710Żurkiewicz Krzysztof2497UKS Arkady P351:06:563144:00261:01:20312:52:16
30316Koliński Dariusz2761UMKS Kwidzyn G031:08:153350:40321:05:43353:04:38
31701Zienkiewicz Grzegorz2749UKS Kusy Warszawa1:04:023055:36351:06:50363:06:28
32555Sadowski Daniel2472MKS MOS1:07:53321:02:03381:04:26333:14:22
33504Pesta Piotr2742UKS Azymut 45 G171:12:063658:32371:05:33343:16:11
34601Stasiak KacperUKS Saper W971:45:074054:413353:11263:32:59
35264Iaroslav LitvinKaliningrad1:09:19341:02:36391:21:50393:33:45
36200Deredos Bruno2839UKS Orientuś E751:30:323955:54361:23:36403:50:02
37322Kostow KrystianUNTS W871:21:52381:19:00411:27:42414:08:34
 
489Olszewski Kacper2875UMKS Kwidzyn G03nkl2:15:1442nkl
111Antkowiak Dawid2372HKS Azymut-P58nkl1:13:114051:0223
384Madej Adam2468MKS MOS59:0126nkl47:1820
345Kuberski Jakub2373HKS Azymut-P581:19:3837absnkl
565Seidel Nikodem2173HKS Azymut-P58nkl55:18341:14:4138
233Gawlikowski Tomasz2393UNTS W87nkl39:262057:5829
511Pietek Jakub1722UKS Orientuś E7540:41838:5319nkl
 
 
 
M16 (30)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1143Biederman Marcin1508WKS Wawel K3028:35135:53233:5511:38:23
2533Pryjma Fryderyk2672KS Spójnia Warszawa W8029:27236:25338:2631:44:18
3598Sotniczuk PiotrUNTS W8731:51443:11537:5521:52:57
3141Besarab Eugeniusz2844UNTS W8731:50341:48439:1951:52:57
5550Rutka Jan2250UNTS W8741:241535:32139:0441:56:00
6479Okarma Jacek1834WKS Śląsk D9534:53647:05942:1562:04:13
7597Sosenko Szymon1575WKS Śląsk D9536:24947:151142:3072:06:09
8184Cupryś Gracjan1697HKS Azymut-P5836:21847:191243:2892:07:08
9165Borkowski Maciej1582KS Spójnia Warszawa W8034:43546:18746:49122:07:50
10443Mossakowski Wojciech1115UNTS W8737:071046:36846:45112:10:28
11646Urbaniak Jerzy1515KS Spójnia Warszawa W8043:191648:421343:1682:15:17
12372Lubak Mateusz1833WKS Śląsk D9537:511145:36652:57142:16:24
13304Kisielewicz Jakub1788UKS Azymut E7140:011347:121052:22132:19:35
14562Sawościanik Jakub1425UKS Traper Z0634:5971:05:282144:11102:24:38
15705Zuchmański Przemysław1724UKS Orientuś E7544:501854:171657:27172:36:34
16621Szymoniak Tomasz1988LKO P4039:59121:07:532453:07152:40:59
17670Wlazeł Dawid1702UKS Orientuś E7546:07191:00:11181:06:45202:53:03
18310Kluska Rafał1490MKS Skarmat C3255:04241:05:49221:06:21193:07:14
19586Smektała Marcin1606LKO P4048:35211:06:16231:15:52243:10:43
20439Morawski Jakub1786UKS Azymut E711:20:322856:111757:14163:13:57
21441Mordaka Filip2443UKS Orientuś E751:08:22271:04:30201:08:30213:21:22
22419Melzer Szymon2115UKS Siódemka G1449:24221:01:31191:36:34263:27:29
23203Dolak BartłomiejUKS Traper Z0659:07261:12:15251:17:14253:28:36
24270Jaksa Mateusz2029UKS Azymut E711:29:22291:30:43261:14:08234:14:13
 
221Firlej Marek1694HKS Azymut-P5850:052352:3715nkl
731Korolov ArtemKaliningrad56:3525absabs
574Shkandin MikhailOK Kaliningrad40:071451:3914nkl
454Niezgódka Piotr2072UKS Arkady P3544:4217nkl1:09:2322
297Kazakov AndreiOK Kaliningradnklnkl1:59:0427
309Klimkowski Piotr1604LKO P4048:2620abs1:02:2118
 
 
 
M18 (19)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1580Skorupa Marek1439WKS Wawel K3033:13252:05139:0522:04:23
2561Sawościanik Adam1424UKS Traper Z0632:29156:41341:1032:10:20
3127Baran Jan1558WKS Wawel K3041:19459:01642:5562:23:15
4231Gavrilov DmitriiOK Kaliningrad47:57958:13544:3972:30:49
5678Wołowczyk Michał489UNTS W8742:1651:08:15842:0342:32:34
6136Becmer Damian1967WKS Śląsk D9546:0181:10:511050:2482:47:16
7588Smirnov IlyaKaliningrad44:5071:07:5271:01:2692:54:08
8359Kwiatkowski Michał25PUKS Młode Orły W0351:12101:09:3791:09:04133:09:53
9713Kral AdamVZA Żilina Słowacja57:35121:12:16111:05:00113:14:51
10545Rosochacki Marek694UKS OSiR W8157:46131:22:32121:01:57103:22:15
11582Skrzypkowski Mariusz2715PUKS Młode Orły W031:14:28141:59:26151:19:18144:33:12
12329Krawczyk Mateusz2847UMKS ORKAN N611:34:57171:44:32131:26:00154:45:29
13122Bałamut Bartłomiej2387UNTS W871:30:22151:48:32141:44:59175:03:53
14298Kazimierski Jakub2872UMKS Kwidzyn G031:43:02182:33:53171:28:12165:45:07
15575Siedlecki Wojciech2873UMKS Kwidzyn G031:31:25162:27:30161:48:17185:47:12
 
667Wiśniewski Łukasz1079UKS Siódemka G1439:47pk54:10239:011
158Boguszewski Mateusz1081UKS Siódemka G1455:0911nkl1:05:2712
284Kaczocha Przemysław1568UKS Arkady P3538:533abs42:445
530Porzycz Zbigniew1356UKS Azymut 45 G1744:09657:224nkl
 
 
 
M20 (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1692Zamojski Paweł1073UKS Siódemka G1432:5911:02:23248:4332:24:05
2324Kowalski Marcin1622LKO P4037:1121:02:04146:1622:25:31
3627Temnikov IlyaKaliningrad37:3431:11:45545:5312:35:12
4198Deptulski Mateusz2164UKS Siódemka G1438:1041:10:00452:0542:40:15
5690Zalewski Kasper2193KS Spójnia Warszawa W8045:3251:05:18358:5652:49:46
 
 
 
M21S (15)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1406Masnyy YuryRU0830Moscow Compass Orien24:30142:26124:4711:31:43
2227Galitsyn AlexandrKaliningrad25:21245:37228:3121:39:29
3281Josefsson PärKalmar OK30:17449:31329:4531:49:33
4466Nowak BartłomiejIndywidualni33:33755:15430:1341:59:01
5456Nilsson JörgenKalmar OK30:14358:20532:3352:01:07
6509Piekarski Ryszard693UKS OSiR W8130:19558:26632:5262:01:37
7600Stankiewicz Michał156UKS Azymut 45 G1737:5691:08:33939:2782:25:56
8379Łącki Łukasz1673UKS OSiR W8136:0681:03:38851:07122:30:51
9635Torchała Mariusz2625UMKS Kwidzyn G0352:14121:13:281141:2492:47:06
10599Stachowski Paweł1536KOS Morzew Skwierzyn44:58101:23:231248:12102:56:33
11525Poroshin VladimirIndywidualni48:20111:25:181354:35133:08:13
12416Melaschenko IlyaKaliningrad59:09131:59:541450:59113:50:02
13714Kral DavidVZA Żilina Słowacja1:24:34142:20:37151:08:29144:53:40
 
632Tomashevskii EduardKaliningrad30:3061:00:057abs
497Patejko Przemysław530KS Spójnia Warszawa W801:12:031039:197
 
 
 
M21E (24)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1251Grabowski Maciej147UNTS W8736:2821:12:45146:4612:35:59
2675Wołowczyk Krzysztof488UNTS W8736:0311:13:45251:2132:41:09
3520Poltéra FlavioQuack OK41:3571:15:53351:4742:49:15
4386Majewski Igor880KS Spójnia Warszawa W8040:2351:20:03949:4222:50:08
5108Anc Kamil88UNTS W8739:4241:18:45853:0752:51:34
6257Gryzio Łukasz336UKS Azymut E7139:2831:16:25556:4382:52:36
7469Nowak Jacek143UKS Azymut 45 G1744:17111:16:20453:5262:54:29
8224Galicz Karol1853UKS Kusy Warszawa42:1291:17:31758:0792:57:50
9513Piłkowski Tadeusz689UKS Orientuś E7540:3961:22:181059:36103:02:33
10395Marchuk Ilya2289UNTS W8741:5481:36:59131:03:19123:22:12
11186Cygler Sławomir93WKS Wawel K3048:40121:32:43121:03:18113:24:41
12399Marcjanek Maciej2345UKS Orientuś E7543:24101:38:44141:21:08173:43:16
13408Mazan Bartłomiej1319WKS Śląsk D9552:17161:43:37191:10:25143:46:19
14531Prasał Jakub31PUKS Młode Orły W0348:45141:39:03151:19:31163:47:19
15734Gędziorowski MaciejKU AZS WAT Warszawa50:16151:42:32181:15:16153:48:04
16130Bartnik KonradKU AZS WAT Warszawa48:43131:39:56171:23:28183:52:07
17109Anc Mateusz89UNTS W8756:42172:03:05211:04:27134:04:14
18237Gąsiennica-Samek Andrzej2394UNTS W871:02:56182:03:02201:40:24204:46:22
19738Cwalina KarolIndywidualnie1:17:29192:36:11221:31:19195:24:59
20452Zasowski Przemysław1021UKS Siódemka G141:18:01202:43:12231:43:04215:44:17
 
373Richert MarcinUKS Siódemka G1439:01pkabsabs
483Olech Przemysław1564UKS Siódemka G1446:02pk1:39:0616abs
431Mikielski Witold137UMKS ORKAN N611:26:441154:327
261Hewelt Maciej162UKS Azymut 45 G171:17:246
 
 
 
M35 (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1216Fiedorowicz Szczepan2906UKS Traper Z0642:2031:07:22150:2712:40:09
2427Mientki Sebastian806UMKS ORKAN N6141:0021:14:10252:5132:48:01
3716Golinowski PawełArtemis Wrocław40:0511:14:55357:5562:52:55
4303Kiselev IgorKaliningrad44:2541:20:14754:0842:58:47
5405Marte MichalKU AZS WAT Warszawa45:3961:16:2751:03:1473:05:20
6349Kubisiak MarekMKS Pogoń W8650:2881:15:2441:21:43103:27:35
7334Krempiński Piotr2652UKS Azymut E7145:3751:50:591056:5353:33:29
8174Chabiera Tomasz2521UNTS W8759:4491:56:41111:23:47114:20:12
9590Snapelev AndreiKaliningrad1:04:39102:01:21121:46:30124:52:30
 
596Sołowiej Stanisław2494MKS Start L45nkl1:18:1261:04:158
154Biolik Grzegorz2177UNTS W87nkl1:22:47852:192
366Leśniowski MariuszPKO Harpagannklabs1:17:139
292Karachev AlexandrKaliningrad48:2571:24:439nkl
 
 
 
M40 (30)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1471Nowak Remigiusz907KS Hades32:32148:33137:4411:58:49
2105Alexandersson MarcusKalmar OK37:45454:12240:0822:12:05
3593Sobczyński Kalikst717WKS Śląsk D9537:07354:34340:2832:12:09
4110Andreas GroteOLC SKOG Fribourg37:06257:30643:2762:18:03
5301Kimmo LiljeströmHelsingin Suunnistaj38:16558:40841:2342:18:19
6125Banach Krzysztof1440UMKS ORKAN N6145:181055:32442:0352:22:53
7144Biederman Paweł1390WKS Wawel K3045:361155:46543:4472:25:06
8538Ratajczak Piotr1504UMKS ORKAN N6142:2181:00:01946:3182:28:53
9163Borger TobiasKalmar OK42:1371:01:561047:3992:31:48
10571Sędłak Krystian1130KS OK!Sport W0243:08958:36753:51122:35:35
11605Stefan PreisigOLC SKOG Fribourg47:50121:02:191149:55112:40:04
12613Szczygieł MarcinMKS MOS52:58141:02:231249:32102:44:53
13424Mianowski Rafał2068UNTS W8748:25131:10:511659:32142:58:48
14604Staszak Artur2013UNTS W8756:33181:07:581459:42153:04:13
15539Rekowski TomaszIndywidualnie Morąg54:55171:12:21171:01:23183:08:39
16537Rapinczuk Janindyw.- Nowy Dwór Ma1:04:45211:08:081559:44163:12:37
17129Bartłomiej Krasuski2210Stowarzyszenie Team59:30191:14:53181:00:28173:14:51
18641Tugushev SergeyO-TEAM1:04:31201:18:131954:50133:17:34
19137Beliaevskii BorisOK Kaliningrad54:25161:25:23201:29:02203:48:50
20584Słomczyński RobertUKS Orientuś E751:10:35221:43:00241:30:37234:24:12
21205Doliński GrzegorzUKS Kusy Warszawa1:13:15241:32:13211:42:04254:27:32
22403Marszałek MarcinIndywidualni1:20:59271:48:33261:23:04194:32:36
23123Bałamut Piotr2388UNTS W871:19:58261:43:23251:32:00244:35:21
24232Gawlikowski Piotr2845UNTS W871:16:53251:54:50271:30:27224:42:10
25552Rutkowski Remigiusz2856UKS Siódemka G141:13:00232:00:58291:29:05214:43:03
26501Pawełczyk TomaszIndywidualni1:26:15281:41:09231:46:34264:53:58
 
246Gostkiewicz Maciej2883UMKS Kwidzyn G032:04:47291:59:2028abs
459Nitsch Tomasz1093UNTS W8753:09151:34:0422abs
515Plesiński Mariusz1304Artemis Wrocław41:4661:04:4513abs
253Gregoire SchragoOLC SKOG Fribourgabsabs
 
 
 
M45 (23)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1647Urbaniak Krzysztof522KS Spójnia Warszawa W8035:45454:14139:4112:09:40
2128Bartczak Jarosław743UMKS ORKAN N6134:2021:00:59643:3632:18:55
3556Saetran BjoernIF Trauma37:56659:24342:1822:19:38
4628Tereshchenkov ValeryOK Saule36:43557:25246:4552:20:53
5319Korshunov EvgeniiKorshuniata35:4131:00:46545:1542:21:42
6699Zieliński Paweł913WKS Grunwald P6934:0211:00:45447:3462:22:21
7502Pesta AdamUKS Azymut 45 G1744:45101:09:061250:0172:43:52
8712Kral JozefVZA Żilina Słowacja42:2071:08:071158:17102:48:44
9687Wysocki RomualdMKS MOS42:5381:03:4271:03:56152:50:31
10480Olas Jacek422UKS Orientuś E7545:50121:09:391355:3092:50:59
11445Muller Tomasz2577UMKS Kwidzyn G0354:23151:05:24852:1082:51:57
12199Deptulski Tomasz2368UKS Siódemka G1446:15131:19:40161:01:28123:07:23
13461Nordvik BjornKolbotn & Skimt44:50111:21:58171:02:27133:09:15
14524Popowski Jarosław103UNTS W8756:04161:10:19141:10:02183:16:25
15341Krupiński Andrzej1175UKS Saper W971:08:31191:07:17101:03:39143:19:27
16665Wiejacki Janusz2422UKS Saper W971:07:07181:12:51151:04:58173:24:56
17715Forystek Józef2080WKS Wawel K301:06:27171:23:20181:04:27163:34:14
 
805Korolov ArturKaliningrad1:09:4320absabs
737Nadera DariuszCX-80 Kalisz44:1591:05:469abs
388Maksimov AndreyKorshuniatankl1:41:45201:15:3919
669Witkowski ZbigniewIndywidualnienkl1:38:14191:28:5820
311Kluska WojciechMKS Skarmat C3250:2314nkl1:01:0411
119Baltušis DariusOK Takasabsabs
 
 
 
M50 (19)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1365Lerna OveKalmar OK35:38246:28145:0332:07:09
2239Genadijus JonauskasDevyni OSK37:32350:08442:2712:10:07
3624Tarnowski Mirosław764MKS Start L4535:15150:18545:3042:11:03
4440Morawski Paweł145UKS Azymut 45 G1742:25748:58244:1222:15:35
5549Rudis AlgimantasSaule OK38:15449:18351:53102:19:26
6176Chachurski Ryszard65KU AZS WAT Warszawa41:05553:31647:1062:21:46
7676Wołowczyk Marek113UNTS W8743:44855:26747:0052:26:10
8630Thor AndersKalmar OK42:2461:00:15948:5182:31:30
9115Arnesen Per ArneKolbotn & Skimt51:541156:31851:4392:40:08
10528Porzycz Jerzy154UKS Azymut 45 G1743:5291:04:271155:00122:43:19
11327Kraśniewski Krzysztof134UMKS ORKAN N6145:18101:13:341357:03142:55:55
12728Mikielski MarekUMKS ORKAN N611:05:11161:01:191056:24133:02:54
13557Saldziunas ZenonasDevyni OSK58:34131:11:33121:04:37163:14:44
14579Sklenar MiroslavAOP1:18:19171:20:201452:38113:31:17
15654Vladimir ChugunovKaliningrad58:53141:23:43151:13:32173:36:08
16192Czerkawski WacławMUKS Gliwice1:04:35151:29:07161:20:11183:53:53
 
618Szulżycki Kazimierz2125UMKS ORKAN N6157:2712nkl1:03:5915
363Lech Bogdan789UMKS ORKAN N61abs48:037
706Żebrowski DariuszOK!Sportabsabs
 
 
 
M55 (30)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1391Mamis GirtsOK Mona Tukums33:56143:10141:3821:58:44
2695Ziaziulia IvanasOK Saule37:47344:34241:1612:03:37
3164Boris KrylovKaliningrad40:53747:32342:4332:11:08
4429Mikhail SolovevKaliningrad39:30448:48448:1462:16:32
5294Karnavicius JurgisOK Saule40:22649:32649:0272:18:56
6335Krochmal Andrzej528KS Spójnia Warszawa W8042:55951:19847:4852:22:02
7607Strandhagen MatsGöteborg-Majorna OK43:391053:30950:2582:27:34
8540Rogala Mirosław2423KU AZS WAT Warszawa37:27249:2551:01:45182:28:37
9568Sergei MovkoKaliningrad40:0351:08:141946:3742:34:54
10382Machowski Władysław482UKS OSiR W8148:431455:171153:21102:37:21
11104Albert AsylovKaliningrad44:551155:111058:09142:38:15
12263Iaprintcev AleksandrKaliningrad50:051556:031259:13152:45:21
13336Krochmal Grzegorz76KU AZS WAT Warszawa47:01121:03:481555:33132:46:22
14684Wróblewski Tadeusz226KS OK!Sport W0255:33181:08:061853:52122:57:31
15288Kaliszewski MariuszGKS Luzino G2752:23161:05:27161:01:28172:59:18
16657Waldron PeterNorfolk OC54:28171:07:50171:02:30193:04:48
17651Viktor MiroshnichenkoKaliningrad48:20131:10:47211:08:05213:07:12
18721Andrzejewski Leszek1624UKS Azymut 45 G171:16:18251:02:271453:29113:12:14
19482Olbrycht JanuszW00001ind Mazowsze57:22201:13:40221:01:25163:12:27
20368Lewoń Bogdan130UMKS ORKAN N6158:15211:13:57231:08:39223:20:51
21414Mądrzyński Zbigniew2885UMKS Kwidzyn G031:01:53221:16:13251:27:00253:45:06
22228Galla Andrzej1230HKS Azymut-P581:21:45261:20:19261:15:05243:57:09
23367Lewandowski Krzysztof367UKS Orientuś E751:13:43241:14:01241:35:16264:03:00
24680Woźniak Jerzy349UKS Azymut E711:25:04271:25:19271:14:01234:04:24
25190Czechowski Bolesław951UMKS ORKAN N611:11:56231:30:05281:35:35274:17:36
 
521Poltéra GilaQuack OK42:44850:577nkl
612Sypuła Sławomir748UNTS W8756:28191:10:0220nkl
541Rolf HedigerOLC SKOG Fribourgnkl1:00:13131:03:2220
168Budavas AlbertKaliningraddysk.51:129
507Petr VáclavSKOB Ostravaabsabs
 
 
 
M60 (14)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1493Parzewski Jerzy72KU AZS WAT Warszawa35:42239:40140:4811:56:10
2433Miszewski Romuald142UKS Azymut 45 G1734:08142:04249:2842:05:40
3285Kaisajuntti KennethOK Skogsfalken39:11445:36345:1322:10:00
4633Tonn KonradOLV Ost40:27548:29447:1832:16:14
5118Bala Bogdan2105MKS Pogoń W8640:31649:48551:0352:21:22
6428Mientki Tadeusz788UMKS ORKAN N6138:35354:58855:4272:29:15
7702Ziesche JuergenOLV Ost45:11749:54655:1462:30:19
8623Świerczyński Bogdan885KS BnO Modrzew F5453:181052:4771:01:1682:47:21
9374Łapanowski JacentyKU AZS WAT Warszawa46:44955:1791:08:43112:50:44
10653Vladimir ChernikhKaliningrad45:3081:01:14101:04:3592:51:19
11536Rabotiagin ViktorKaliningrad1:09:19121:01:14101:06:46103:17:19
12381Łuński Zbigniew132UMKS ORKAN N611:07:07111:35:45141:21:04124:03:56
13636Toropilin NikolaiKaliningrad1:23:00141:24:47121:25:57134:13:44
 
614Szepelak Jan141UMKS ORKAN N611:12:11131:24:5213abs
 
 
 
M65 (16)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1103Age LiljeströmHelsingin Suunnistaj36:23138:43140:3811:55:44
2487Olsson TommyOK Dacke52:00645:38344:2722:22:05
3733Kukuryka JanKU AZS WAT Warszawa39:38246:00459:0292:24:40
4269Jakielaszek Ryszard179GKS Luzino G2749:23540:28255:2452:25:15
5660Wasilewski Stanisław1168UKS Saper W9757:341047:33551:2532:36:32
6640Trzpil LechOK!Sport42:49357:081256:4762:36:44
7279Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK53:02749:4581:02:51112:45:38
8674Wołochowicz Władysław886KS BnO Modrzew F5446:54449:1171:13:44142:49:49
9559Salomonsson BengtSkaneslättens OL54:0081:02:53141:01:28102:58:21
10162Borger AkeAnkarsrums OK1:11:211352:021057:4483:01:07
11679Woźniak Henryk131UMKS ORKAN N611:11:581451:45957:2573:01:08
12671Wojtyła Jerzy1297UMKS ORKAN N611:01:161153:25111:10:41133:05:22
13271Jan PahlstorpEmmaboda Verda OK1:10:161259:45131:03:12123:13:13
 
455Nikolai ManafovKaliningrad1:15:3115dysk.1:22:4715
486Olsson GertSkaneslättens OLnkl48:39653:524
498Patejko Tadeusz521KS Spójnia Warszawa W8057:2191:28:4415nkl
 
 
 
M70 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1370Linnersjö BjörnOK Orion40:44134:25142:4511:57:54
2608Subacius GiedriusLabirintas51:57346:52247:2822:26:17
3293Karjalainen JoukoHelsingin Suunnistaj55:02447:15352:2432:34:41
4393Mansson KjellRonneby OK48:47253:35452:2742:34:49
5139Bergstrand John-ErikVärendGNOL1:16:5451:08:3751:16:5753:42:28
6242Gliński Jan87057UNTS W871:26:1361:26:5661:29:3164:22:40
 
 
 
M75 (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1117Axelsson SivertKalmar OK38:51137:56146:2312:03:10
2578Sjögren LeifOK Orion47:45249:2121:02:1622:39:22
3505Peterson BerntAlvesta SOK51:31355:4131:15:2043:02:32
4188Czabański Edward514UKS Azymut 45 G1758:37458:0141:12:5333:09:31
 
 
 
WM80+ (3)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1729Wysocki StanisławKS Spójnia Warszawa W8054:18138:11159:5512:32:24
2697Zielczyński MieczysławW00402A-To-My1:12:01347:3721:01:1723:00:55
3696Zielczyńska HelenaW00401A-To-My1:08:1021:42:5931:12:2634:03:35
 
 
 
OPEN1 (15)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1748Moskal BogusławUKS Siódemka G1423:16125:15126:2511:14:56
2747Melzer HannaUNTS W8726:11333:35427:5731:27:43
3478Ohly-Toborek KatarzynaIndywidualni31:44438:43532:2641:42:53
4744Metlerski KamilUNTS W8725:00230:5531:03:20101:59:15
5321Kostow AnetaUNTS W871:04:031029:18226:3821:59:59
6547Rudenko JoannaUNTS W8731:5651:07:14844:4482:23:54
7546Rudenko BrygidaUNTS W8751:19948:45747:1492:27:18
 
742Staszak DanutaIndywidualnie1:09:48131:41:5510abs
806Ebom KaisajunttiOK Skogsfalken51:168abs39:445
736Nadera KatarzynaCX-80 Kalisz44:21748:286abs
740Zieliński JeremaIndywidualnie1:08:54121:41:089abs
741Zielińska KrystynaIndywidualnie1:08:42111:41:5811abs
394Mansson MariAnneRonneby OK38:55640:086
822Nilson CeciliaKalmar OK41:267
182Ciećwierz SławomirIndywidualniabsabs
 
 
 
OPEN2 (11)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1418Melzer ArkadiuszUKS Siódemka G1456:0021:06:2721:03:5233:06:19
2477Ogdowski KrzysztofUKS Siódemka G1454:4011:12:5541:06:4143:14:16
3149Bielecki TadeuszUKS Siódemka G141:09:4431:12:32356:5023:19:06
4743Kot BogusławIndywidualni1:22:1761:16:5551:09:5063:49:02
5491Paciorek TomaszUNTS W871:25:4071:27:5481:12:2684:06:00
6201Deredos NinaUKS Orientuś E751:35:0981:25:2771:09:0054:09:36
7312Klyueva AnastasiaIndywidualni1:17:5452:04:41101:12:0974:34:44
8652Vilman EkaterinaKaliningrad1:15:4841:20:4962:05:4494:42:21
9717Golinowska ElżbietaIndywidualnie Dolnośląskie3:10:40102:50:49112:18:09108:19:38
 
732Pestka MaciejUKS Azymut 45 G171:40:4691:37:379nkl
821Kowalczyk JacekIndywidualni37:33138:341
 
 
 
W10 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1722Nowak AnnaUKS Azymut 45 G1729:34224:06235:1621:28:56
2643Urban Aneta2910UKS Traper Z0618:17123:15154:3741:36:09
3444Muller Iga2764UMKS Kwidzyn G0340:11526:27338:0231:44:40
4282Justa Paulina2878UMKS Kwidzyn G0336:58443:03428:0811:48:09
 
107Golova AnastasiaKaliningradnklnklnkl
302Kirsz Angelika2879UMKS Kwidzyn G0336:27349:365nkl
 
 
 
W12 (37)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1156Block Amelia2132UKS Orientuś E7518:34119:43219:00157:17
2709Żurek Marta2116UKS Siódemka G1422:30518:21119:5431:00:45
3457Nitsch Aleksandra2409UNTS W8719:45222:03319:3821:01:26
4173Chabiera Lena2391UNTS W8720:42323:16422:3081:06:28
5708Żurek Julia2113UKS Siódemka G1427:251223:44522:1661:13:25
6548Rudenko Zuzanna2414UNTS W8723:35629:351420:4941:13:59
7360Kwiecień Magdalena2594UNTS W8724:40828:291122:2571:15:34
8332Krempińska Julia2651UKS Azymut E7122:25430:411723:0791:16:13
9300Kędzierska Nadia2377HKS Azymut-P5830:341628:011024:21121:22:56
10516Pluta Aleksandra2507UKS Arkady P3528:061329:441525:41141:23:31
11340Krudowska Zofia1980MKS MOS25:26925:40733:46251:24:52
12535Pudlis Natalia2623UMKS Kwidzyn G0327:191131:041927:49171:26:12
13415Mejza Lidia2581BUKOS P0132:021730:081624:14111:26:24
14514Piwowar Lidia2374HKS Azymut-P5837:241925:08624:55131:27:27
15314Kmieć Zuzanna2576UKS Traper Z0640:552428:371222:0251:31:34
16135Becmer Aleksandra1981MKS MOS24:17728:511341:50321:34:58
17442Moskal Zuzanna2117UKS Siódemka G1442:132526:37826:21151:35:11
18252Gradek Zuzanna2575UKS Traper Z0639:382134:422323:16101:37:36
19204Dolińska Zuzanna2748UKS Kusy Warszawa29:351541:062928:49191:39:30
20644Zając Magdalena2809HKS Azymut-P5839:582332:322029:54221:42:24
21396Marciniak Weronika2584BUKOS P0137:272037:402630:43241:45:50
22666Więcław Weronika2220MKS MOS39:422235:112435:15271:50:08
23346Kubicka Magdalena2833UNTS W8733:091850:263228:56201:52:31
24166Borzym Izabela2751UKS Kusy Warszawa43:192642:283030:26231:56:13
25503Pesta Anna2741UKS Azymut 45 G1745:402730:561840:43291:57:19
26307Klimczak WeronikaKS Hades50:462938:012729:21211:58:08
27167Brzezińska Maja2375HKS Azymut-P5858:143132:392128:30181:59:23
28470Nowak MariaKS Hades49:382839:052841:12302:09:55
29238Gąsiennica-Samek Anna2395UNTS W871:06:213250:273334:39262:31:27
30519Grinik PolinaKaliningrad1:09:253436:57251:14:57353:01:19
31577Sitko Zuzanna2876UMKS Kwidzyn G0353:113034:08221:37:45363:05:04
32639Trzaska JuliaUKS Saper W971:08:04331:14:22351:02:36343:25:02
 
801Onik MałgorzataUKS Saper W9728:4614nkl40:1828
551Rutkowska Magdalena2854UKS Siódemka G14nkl43:573141:1931
462Nordvik IdaAsker skiklubb26:551027:129nkl
662Wels Agata2585BUKOS P01nklnkl26:5316
591Snapeleva ArinaKaliningradnkl56:133452:1133
 
 
 
W14 (33)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1197Deptulska Maria2366UKS Siódemka G1430:54131:16139:4721:41:57
2142Biederman Adrianna1509WKS Wawel K3032:52234:39537:2711:44:58
3145Bielecka Aleksandra2163UKS Siódemka G1435:04433:51342:0551:51:00
4544Rosochacka Karolina2205UKS OSiR W8139:19931:22243:5261:54:33
5219Filipczak Natalia1927PUKS Młode Orły W0334:34340:34840:5931:56:07
6183Ciesiółka Katarzyna1827MKS MOS40:481141:06941:0642:03:00
7230Garbacik Maja1585WKS Wawel K3037:17633:51352:32142:03:40
8422Mianowska Julia2096UNTS W8749:371934:44651:48132:16:09
9532Proga Agnieszka2759UKS Orientuś E7541:581344:571150:47112:17:42
10563Seidel Jagoda2175HKS Azymut-P5840:511248:441648:43102:18:18
11420Melzer Zofia2114UKS Siódemka G1447:071639:38751:47122:18:32
12453Niezgódka Dominika2504UKS Arkady P3538:31845:04121:02:26222:26:01
13344Kuberska Nikola2378HKS Azymut-P5842:14141:00:222643:5972:26:35
14616Szuba Natalia2624UMKS Kwidzyn G0349:111843:001054:31162:26:42
15463Nowacka Katarzyna1954HKS Azymut-P5838:18747:56131:00:57212:27:11
16202Deyna Natalia2622UMKS Kwidzyn G0345:451547:561356:27172:30:08
17289Kalitka Julia1955HKS Azymut-P5855:572149:411947:4982:33:27
18180Chrubczyńska Patrycja1942UKS Traper Z0640:31101:07:562853:13152:41:40
19602Staszak Alicja2136UNTS W8749:101753:542059:11192:42:15
20517Pluta Magdalena2502UKS Arkady P351:01:592648:30151:00:09202:50:38
21585Smektała Klaudia2247BUKOS P0159:592556:352358:28182:55:02
22645Urbaniak AlicjaKS Spójnia Warszawa W8053:172049:35181:18:44253:01:36
23234Gąsienica-Samek Zosia2397UNTS W8756:572257:33241:09:14233:03:44
24150Biniak Wiktoria2171HKS Azymut-P581:05:482955:55221:12:07243:13:50
25296Karwowska Wiktoria2881UMKS Kwidzyn G031:04:452749:23171:21:03273:15:11
26681Wójcik Julia1677UKS Traper Z0658:442354:31211:23:26283:16:41
27347Kubicka Sonia1928PUKS Młode Orły W031:05:372858:52251:19:44263:24:13
28609Suwińska Dagmara2362PUKS Młode Orły W0359:18241:05:39271:24:08293:29:05
29595Sołowiej Alicja2493MKS Start L451:08:58301:51:42301:50:52304:51:32
 
474Nowik NataliaUMKS Kwidzyn G03nklnklnkl
698Zielińska MagdalenaKS Hades1:49:00311:38:2829nkl
273Jarosz Małgorzata1944UKS Traper Z0636:115dysk.48:089
157Błaszkiewicz Karolina2201UKS Siódemka G14absabs
 
 
 
W16 (32)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1438Morawska Zuzanna1627UKS Azymut 45 G1731:40134:03131:2911:37:12
2339Królik Kinga1787UKS Azymut E7131:42237:49233:3621:43:07
3229Galla Zofia1539HKS Azymut-P5832:13341:11634:1131:47:35
4220Filipowska Aleksandra1448UKS Orientuś E7532:14445:051034:5841:52:17
5413Mądra Paulina1831WKS Śląsk D9534:48539:23439:2381:53:34
6703Zięba Emilia1828WKS Śląsk D9541:10938:35337:0151:56:46
7400Marek Wiktoria2248UNTS W8736:35743:45738:3471:58:54
8160Bonat Julia1737KS Spójnia Warszawa W8042:031140:02538:0062:00:05
9564Seidel Julia1696HKS Azymut-P5836:25645:141141:24122:03:03
10323Kostrzewska Justyna2046MKS Start L4541:131049:351339:2792:10:15
11567Sembratowicz Teresa1830WKS Śląsk D9544:331444:51944:40162:14:04
12181Chwiałkowska Matylda2439UKS Orientuś E7548:261946:231241:22112:16:11
13331Kreft Oliwia2203UKS Siódemka G1446:321744:50845:30172:16:52
14385Maik Michalina1674UKS Traper Z0644:261350:551444:10152:19:31
15663Wiecha Dominika2838UKS Orientuś E7540:32857:121942:23132:20:07
16146Bielecka Alicja2102UKS Siódemka G1447:181855:311748:56202:31:45
17629Teslenko KsenyaKaliningrad57:452353:111642:43142:33:39
18112Antonowicz Anna-Maria1803UNTS W8745:28161:02:162245:58182:33:42
19255Grobelna Kamila1829WKS Śląsk D9557:392256:391840:59102:35:17
20195Dawidowska Natalia2202UKS Siódemka G1445:20151:06:362447:02192:38:58
21222Fortuniak Weronika2836UKS Orientuś E751:01:072551:551549:51212:42:53
22243Goncharova EkaterinaOK Kaliningrad49:522158:312056:37232:45:00
23620Szymoniak Agata1825LKO P4043:46121:03:35231:01:56252:49:17
24412Mądra MagdalenaWKS Śląsk D9558:472458:332156:02222:53:22
25383Maciejewska Katarzyna1420UKS Traper Z0649:50201:10:13261:01:33243:01:36
26295Karwowska Michalina2882UMKS Kwidzyn G031:09:03281:11:00271:03:24263:23:27
27592Sobczak Katarzyna1676UKS Traper Z061:04:15261:16:18281:09:11283:29:44
28121Bałamut Aleksandra2386UNTS W871:30:17301:20:22291:06:06273:56:45
29668Witkowska NataliaGimnazjum 34 Łódź1:17:08291:23:57311:30:42304:11:47
 
664Wiejacka Anna2671PUKS Młode Orły W03nklnkl1:44:4631
610Swęda Natalia2842UKS Saper W971:06:52271:22:0930abs
650Diaczenkowa MarinaKorshuniatankl1:09:04251:23:3629
 
 
 
W18 (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1185Cych Weronika1586WKS Śląsk D9530:55248:45135:5511:55:35
2437Morawska Maja1376UKS Azymut 45 G1730:16155:42237:2922:03:27
3648Urbanowicz Kinga1311UKS OSiR W8141:15558:11338:1032:17:36
4566Selwon Justyna1499PUKS Młode Orły W0340:4741:05:40544:0942:30:36
5206Dominiak Dagmara932PUKS Młode Orły W0336:2031:03:14451:3062:31:04
6407Matyba Anna1569UKS Arkady P3542:2561:06:54651:4972:41:08
7290Kalitka Katarzyna219HKS Azymut-P5848:05101:16:03947:2952:51:37
8308Klimczak Wiktoria1800WKS Grunwald P6946:4591:09:58757:37102:54:20
9244Gorczyca MariaKS Hades43:4771:16:29101:01:02113:01:18
10522Pomian Sandra1418UKS Traper Z0645:1181:27:181253:3683:06:05
11283Kaczmarek Zuzanna1796WKS Grunwald P6957:54121:17:14111:05:00123:20:08
12277Jędrzejkowska MonikaWKS Śląsk D9550:38111:40:54131:07:38133:39:10
 
626Teichert Magdalena1950HKS Azymut-P58nkl1:10:27854:279
 
 
 
W20 (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1735Filipczak JagodaPUKS Młode Orły W0342:4011:09:19244:4012:36:39
2661Waszczuk Aleksandra328UKS Traper Z0645:5131:06:08146:5642:38:55
3358Kuźba Justyna1349UKS Siódemka G1444:2621:14:30444:4622:43:42
4299Kaźmierczak Aneta413UKS Orientuś E7555:1551:13:21346:3732:55:13
5134Bartosiak Paulina1160KS Spójnia Warszawa W8046:4941:18:31550:4752:56:07
 
 
 
W21S (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1280Josefsson AnnaOK Orion39:1411:07:33442:0022:28:47
2209Dusza Anna94UNTS W8748:4161:03:05139:4812:31:34
3496Patejko Patrycja542KS Spójnia Warszawa W8045:5041:11:08542:5532:39:53
4315Kocińska Agnieszka508UMKS ORKAN N6143:4521:11:46645:2852:40:59
5217Filaber AnnaUNTS W8749:1671:06:58246:0462:42:18
6434Miśkiewicz Martyna2434KS OK!Sport51:2891:07:04348:1972:46:51
7581Skrzypkowska Iwona16PUKS Młode Orły W0345:3631:14:46750:5582:51:17
8694Zbroja-Nowak Justyna915KS Hades51:0981:30:041044:4943:06:02
9245Gordon Diana2348KU AZS WAT Warszawa47:4151:15:3481:06:0193:09:16
 
267Ivkina ElenaKaliningrad1:09:12101:28:489abs
 
 
 
W21E (20)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1223Gajda Monika96UNTS W8739:4521:04:56145:1332:29:54
2318Konkol-Klimczak Wioletta1990UKS Siódemka G1438:5911:09:14247:5572:36:08
3617Szubka Barbara723WKS Śląsk D9539:5031:14:24645:5342:40:07
4508Piastrouskaya Viyaleta2019UNTS W8740:0651:11:16448:4892:40:10
5215Ewiak Amelia362UKS Orientuś E7541:1561:16:32844:3122:42:18
6248Górnicka-Antonowicz Anna91UNTS W8739:5441:14:45748:3582:43:14
7432Mikkelsen ChristineIF Trauma45:52131:13:34546:3752:46:03
8249Górska Kinga747UMKS ORKAN N6145:28111:10:54355:02122:51:24
9659Wańczyk Zuzanna1664PUKS Młode Orły W0348:24151:21:061042:4712:52:17
10348Kubicka Zuzanna37PUKS Młode Orły W0342:5971:17:59953:15112:54:13
11326Kozyr IrinaKaliningrad43:1781:30:241547:3563:01:16
12371Lubak Kamila943WKS Śląsk D9549:43161:23:481253:03103:06:34
13447Najman Natalia2851OK! Sport Warszawa44:49101:25:051357:59133:07:53
14213Etterle-Biederman Lilianna823WKS Wawel K3045:59141:22:10111:10:42153:18:51
15637Trojecka Marta1610KU AZS WAT Warszawa52:10171:39:26181:00:47143:32:23
16133Bartosiak Patrycja1159KS Spójnia Warszawa W801:04:01181:36:10171:14:27173:54:38
17611Sypuła Katarzyna2834UNTS W871:10:14191:39:39191:12:33164:02:26
18325Kozieł Marta949UKS Siódemka G1444:2691:31:58162:13:04184:29:28
 
214Ewiak-Paszyńska Alicja363UKS Orientuś E7545:43121:26:2314nkl
691Zamojska Ewelina1072UKS Siódemka G14abs
 
 
 
W35 (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1673Wołek Ewa1208UNTS W8742:11451:15240:3722:14:03
2499Paterek Honorata193HKS Azymut-P5839:28253:47342:5732:16:12
3152Biolik Agnieszka2178UNTS W8740:30350:51147:3452:18:55
4353Kulicka AgataMKS Pogoń W8644:56654:55439:4812:19:39
5622Śliwczyńska Ilona2347UMKS ORKAN N6146:5081:02:40645:5842:35:28
6317Konc KatarzynaUKS Azymut E7144:3551:06:29953:3072:44:34
7397Marcinkiewicz-Kajzer Monika26PUKS Młode Orły W0338:4311:13:301052:3062:44:43
8649Varyga OlgaKorshuniata51:40101:00:27555:5792:48:04
9254Grigaliunaite AgneOK Saule45:5271:06:0281:01:00102:52:54
10194Darya LitvinKaliningrad51:1491:22:10111:05:29113:18:53
 
169Bultrowicz AgnieszkaIndywidualninkl1:03:42755:308
426Michałowska Agata2894KS Spójnia Warszawa W801:01:06111:39:3912nkl
 
 
 
W40 (17)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1467Nowak Beata144UKS Azymut 45 G1732:23147:05139:1711:58:45
2208Dura Magdalena1137MKS Pogoń W8640:33348:13245:2822:14:14
3685Wysocka JoannaWKS Śląsk D9540:31255:16446:3732:22:24
4465Nowak Barbara1222HKS Azymut-P5843:20451:41347:2642:22:27
5634Toom NataliaKaliningrad44:18559:49652:0952:36:16
6196Deptulska Agnieszka2367UKS Siódemka G1457:041058:43554:2862:50:15
7625Tatiana YanchenkovaKaliningrad54:4491:08:401057:5973:01:23
8473Nowicka-Bielecka Kornelia2729UKS Siódemka G1449:4571:05:2481:07:2783:02:36
9421Mianowska Dorota2405UNTS W8751:2081:15:08111:15:11123:21:39
10603Staszak Anna2418UNTS W871:21:38141:03:1471:08:52103:33:44
11458Nitsch Joanna2407UNTS W871:09:48111:22:57121:08:3593:41:20
12638Trykozko Urszula2691Stowarzyszenie Team1:20:23131:35:51151:12:47114:09:01
13124Bałamut Urszula2389UNTS W871:38:53151:30:56141:28:22134:38:11
14235Gąsienica-Samek Ewa2396UNTS W871:41:46161:42:51161:48:01155:12:38
 
449Naugolnova OlgaKaliningrad49:3661:08:379abs
570Sędłak Ewa2425KS OK!Sport W021:13:08121:26:4913nkl
390Maksimova ElenaKorshuniata1:42:5417nkl1:46:2914
 
 
 
W45 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1711Kralowa MiriamVZA Żilina Słowacja43:50149:43143:3312:17:06
2553Ryazantzeva VeraKaliningrad46:41251:42246:5222:25:15
3475Nyqvist AnnaKalmar OK50:37359:15349:4032:39:32
4658Wańczyk Magdalena1485PUKS Młode Orły W0354:2751:07:09550:5642:52:32
5523Popkova SvetlanaKaliningrad51:1341:06:4241:07:4753:05:42
6484Olga TemnikovaKaliningrad55:0161:13:4261:11:1363:19:56
 
 
 
W50 (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1436Morawska Irena160UKS Azymut 45 G1735:03142:11142:4311:59:57
2401Marina MovkoKaliningrad37:26249:47545:2422:12:37
3606Strandhagen ElisabethGöteborg-Majorna OK43:01443:46250:5752:17:44
4262Hornik Alicja1296WKS Grunwald P6941:06347:20458:3062:26:56
5191Czerkawska UrszulaMUKS Gliwice47:33551:30648:2832:27:31
6172Carlsson GunillaGöteborg-Majorna OK56:29646:56350:3442:33:59
7558Saldziuniene RasaDevyni OSK1:09:3271:09:0871:18:5493:37:34
8278Jonauskiene JaninaDevyni OSK1:16:5091:14:3781:12:4073:44:07
9402Marina OdintcovaKaliningrad1:34:27101:22:2491:18:0984:15:00
 
526Porzycz Agata151UKS Azymut 45 G171:16:1981:54:1510abs
 
 
 
W55 (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1820Olsson ChristinaSkaneslättens OL47:42444:36151:5012:24:08
2211Elena SolovevaKaliningrad47:35348:24252:3422:28:33
3155Biziuk Halina1154UMKS ORKAN N6145:28157:05559:4572:42:18
4430Mikielska Danuta138UMKS ORKAN N6153:53651:09357:3252:42:34
5411Mazurkiewicz Jolanta420UKS Orientuś E7547:3321:06:16958:0762:51:56
6210Elena MiroshnichenkoKaliningrad54:2071:04:29855:1432:54:03
7338Krochmal Małgorzata75KU AZS WAT Warszawa51:25555:3141:15:3493:02:30
8380Łuńska Regina133UMKS ORKAN N611:12:04101:00:28655:5843:08:30
9682Wróblewska Bogna225KS OK!Sport W0257:3781:02:3171:23:49103:23:57
10362Lazareva NataliaKaliningrad1:05:2591:08:27101:10:3683:24:28
11481Olbrycht AnnaW00002ind Mazowsze1:18:41111:20:10111:28:27114:07:18
12448Natalia SmirnovaKaliningrad1:45:42121:21:43121:29:21124:36:46
 
342Krzysztofiak GrażynaUMKS Kwidzyn G031:49:58131:33:4513
 
 
 
W60 (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1392Mansson GunnelOK Vilse 8737:36148:58144:2912:11:03
2212Engelby UllaOK Pan Kristianstad40:25250:33246:0522:17:03
3187Czabańska Małgorzata233UKS Azymut 45 G1749:2431:05:3641:02:4332:57:43
4560Salomonsson IngridSkaneslättens OL59:3741:00:5131:05:1443:05:42
5369Linnersjö Ann-HelenOK Orion1:03:0561:18:5361:08:1663:30:14
6106Alla AsylovaKaliningrad1:01:2351:22:1881:06:5453:30:35
7226Galina SemuchinaKaliningrad1:09:4871:07:0651:18:1973:35:13
8225Galicz KrystynaW10012UKS Kusy Warszawa1:46:3681:20:1571:54:5485:01:45
 
 
 
W65 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1258Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK38:06153:26154:0612:25:38
2704Ziliene AstaLabirintas47:3421:05:41259:0122:52:16
3241Glińska Barbara87056UNTS W871:12:4741:31:1251:13:0043:56:59
 
266Irma LiljeströmHelsingin Suunnistaj53:4931:20:413nkl
140Bernbo AgnetaOK Orion1:21:2341:09:033
435Monica PahlstorpEmmaboda Verda OKabsabs
 
 
 
W70 (3)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1116Axelsson BrittKalmar OK40:4211:09:5311:08:3812:59:13
2138Bergstrand EvaVärendOL1:07:2531:23:3621:30:1924:01:20
3506Petersson BirgittaAlvesta SOK1:02:5321:58:1431:33:2034:34:27
 
 
 
10N (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1464Marczak KubaIndywidualnie16:16119:06230:2021:05:42
2171Bultrowicz TymoteuszIndywidualni24:55424:47525:2111:15:03
3378Łącki JakubUKS OSiR W8120:59321:31338:2451:20:54
4398Marcjanek FilipUKS Orientuś E7520:24217:29144:5161:22:44
5642Udycz JonaszUKS Traper Z0637:55624:09432:3031:34:34
6417Melzer AnnaUKS Siódemka G1433:51533:51633:4941:41:31
 
719Golinowski PiotrekIndywidualnie Dolnośląskie53:13748:277
718Golinowska AleksandraIndywidualnie Dolnośląskie54:24848:308
 
 
 
10R (23)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoNr PZOSKlubE1E2E3Czas
1745Olszewska KlaudiaUNTS W8718:06216:02219:49153:57
2361Lazarev IgorOK Kaliningrad16:00116:32321:47354:19
3739Steciński SzymonUKS Azymut 45 G1722:191016:01120:46259:06
4746Chabiera FilomenaUNTS W8719:51418:21423:4151:01:53
5725Szymerowska CelinaUKS Siódemka G1421:06718:35523:4041:03:21
6700Zieliński TomaszKS Hades20:01520:07924:4461:04:52
7333Krempiński FranciszekUKS Azymut E7120:47618:53726:3971:06:19
8423Mianowska TosiaUNTS W8721:21819:40829:47101:10:48
9726Klimczak OlimpiaUKS Siódemka G1419:24322:481131:05121:13:17
10350Kubisiak TomaszMKS Pogoń W8634:111818:46628:2491:21:21
11377Łącka JuliaUKS OSiR W8121:27924:231239:03171:24:53
12450Naugolnova PolinaKaliningrad33:281727:151727:3681:28:19
13727Klimczak OksanaUKS Siódemka G1423:061136:192129:55111:29:20
14175Chachurski MieszkoUNTS W8728:401526:341534:57141:30:11
15337Krochmal KingaKS Spójnia Warszawa W8026:241326:581639:22181:32:44
16730Rejment NataliaKS Spójnia Warszawa W8026:391426:291439:46191:32:54
17472Nowak ZofiaKS Hades38:292222:451033:28131:34:42
18147Bielecka MartaUKS Siódemka G1435:311925:221338:47161:39:40
19686Wysocka MichalinaMKS MOS36:082033:322037:54151:47:34
20724Szymerowska MilenaUKS Siódemka G1424:581238:462252:15211:55:59
21170Bultrowicz FranciszekIndywidualni37:182130:501851:27201:59:35
 
313Kmiecińska MarysiaPUKS Młode Orły W0333:071632:3919abs
120Baltušyte MildaOK Takasabsabs