Baltic Cup 2015Pn 2015-05-04 20:18
UKS Siódemka RumiaNowy Dwór Wejherowski
Wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
10N (20)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Kujda TymoteuszKotwica Brzeg21:0715:0826:4462:59
2Mianowska TosiaUNTS16:1119:2930:2366:03
3Chabiera FilomenaUNTS16:1719:3130:3066:18
4Ukleja PatrycjaUKS Azymut 4517:3020:4529:3367:48
5Lange WeronikaGKS Luzino31:5820:5225:4678:36
6Markowska ApoloniaUKS Orka Gdynia19:3214:4745:0979:28
7Ukleja KrzysztofUKS Azymut 4529:4220:4030:0680:28
8Łącka JuliaUKS OSiR Góra Kalwaria30:0121:1839:2790:46
9Ciećwierz WeronikaUKS Orka Gdynia24:0921:1646:2091:45
10Igor LazarevOK Kaliningrad37:1924:2831:5993:46
11Nowak ZofiaKS Hades31:0535:2046:16112:41
12Golinowska OlaIndywidualnie38:5036:1642:17117:23
13Golinowski PiotrIndywidualnie38:3736:2365:22140:22
14Krochmal KingaKS Spójnia Warszawa35:46117:3196:04249:21
15Rejment NataliaKS Spójnia Warszawa36:18117:2596:24250:07
 
Romanowska AlicjaUKS Siódemkaabs48:3251:56
Wejtko DianaUMKS Kwidzyn32:1356:08abs
Kośnik DanielUKS Orka Gdynia44:1333:17abs
Kozikowsk KonradUKS Orka Gdynia21:3240:59abs
Gajewski MarceliUMKS Kwidzynabsabsabs
 
 
 
10R (34)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Słomczyński FilipUKS Orientuś15:2016:0826:3458:02
2Krempiński FranekUKS Azymut15:1016:3730:0561:52
3Naugolnowa PolinaOK Kaliningrad17:0317:3528:2062:58
4Domarus AgnieszkaIndywidualnie24:2916:5023:0864:27
5Domarus FranekIndywidualnie24:3217:0223:4565:19
6Domarus OlekIndywidualnie24:2717:5324:1566:35
7Klimczak OlimpiaUKS Siódemka28:3318:5427:5675:23
8Banach KacperIndywidualnie24:5620:1434:2779:37
9Pupiec AgataUKS Siódemka23:4529:3929:3683:00
10Porzycz MałgorzataUKS Siódemka24:3224:3837:1386:23
11Kubisiak TomaszIndywidualnie23:5621:1241:5787:05
12Klimczak OksanaUKS Siódemka28:3724:4037:1690:33
13Bielecka MartaUKS Siódemka24:3131:1652:04107:51
14Zieliński TomaszKS Hades24:3029:1760:06113:53
 
Arciszewska ZuziaIndywidualnie32:15absabs
Kołakowska NadiaIndywidualnie31:2420:36abs
Sladkov DanilIndywidualnie37:54abs32:57
Życzkowski KamilUKS Siódemka60:5369:49abs
Pabich HannaUKS Azymutabs31:3259:00
Patejko ZuzannaKS Spójnia Warszawaabs37:1739:45
Hatsuk PavelKamvol Belarus84:55abs
Ciećwierz MałgosiaUKS Orka Gdynia32:3057:06
Borzyszkowski BartekUKS Siódemka22:1041:24
Kokorzycka ZuziaIndywidualnie28:10abs
Sadowska DobrochnaIndywidualnie28:10abs
Jenczelewska ZosiaIndywidualnie28:10abs
Kalk OliwiaIndywidualnie20:36
Kalk NataliaIndywidualnie20:34
Porada MichałIndywidualnie39:04
Motała PiotruśUKS Siódemka44:40
Kozikowski KacperUKS Orka Gdynia23:00
Kołakowska AnastazjaIndywidualnie28:06
Kalk KazimierzIndywidualnie39:01
Kalk HenrykIndywidualnie37:42
 
 
 
M10 (7)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Antonowicz JanUNTS11:0710:2216:2437:53
2Albinsson EmilOK Skogsfalken12:4410:4320:0743:34
3Bultrowicz TymoteuszIndywidualnie19:0218:0923:5061:01
4Łącki JakubUKS OSiR Góra Kalwaria14:4517:2329:5862:06
5Lisiak AdamUKS Orientuś19:2215:0432:2166:47
6Gąsienica-Samek AdamUNTS23:3421:1255:22100:08
 
Axelsson GustavTullinge SKabsabsabs
 
 
 
M12 (19)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Nowak GrzegorzUKS Azymut 4515:0115:3419:5850:33
2Sędłak MichałKS OK!Sport14:3722:4719:0356:27
3Sztranek JanUKS Azymut17:1323:3619:4760:36
4Bartos ZbigniewUKS Orientuś20:2418:5723:4663:07
5Słomczyński IgnacyUKS Orientuś17:1124:0626:3667:53
6Svangren FolkeGotlands Bro OK19:0922:0335:3276:44
7Wójtowicz KrzysztofUNTS19:5023:1833:4176:49
8Biolik EmilUKS Kusy21:4429:4332:0883:35
9Kuszmar DawidUKS Traper22:3926:5537:3787:11
10Udycz JonaszUKS Traper31:4132:1046:38110:29
11Soliwoda MateuszUMKS Kwidzyn24:4548:4659:01132:32
12Wilk WiktorUMKS Kwidzyn52:1548:3172:26173:12
 
Kuznecov KirillKorshuniatanklnkl45:19
Muller WiktorUMKS Kwidzyn20:4142:36nkl
Banach PiotrUMKS ORKAN20:1426:22abs
Bielecki MichałUKS Siódemka38:3754:07nkl
Max PerssonOK Skogsfalken16:5617:46nkl
Serzhanov KirillUMKS Kwidzyn24:4747:31abs
Kujda BartoszKotwica Brzeg28:12nkl36:24
 
 
 
M14 (28)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Rzeńca PiotrUKS Orientuś23:1130:1940:3494:04
2Pierzchała MichałUNTS25:4929:1740:1595:21
3Kurzyp StanisławMKS MOS Wrocław29:0442:5849:03121:05
4Porzycz GrzegorzUKS Azymut 4523:1850:1155:01128:30
5Olszewski BartekUNTS25:4341:4461:22128:49
6Andrzejczak MaciejUKS Azymut33:4040:4861:16135:44
7Maksimov GlebKorshuniata24:3444:4776:00145:21
8Bartos GrzegorzUKS Orientuś34:3543:3170:05148:11
9Petersburski Krystianbno.szczecin.pl33:4653:1662:14149:16
10Pesta PiotrUKS Azymut 4531:2848:5769:30149:55
11Smyk BartoszUKS Traper28:1856:2667:14151:58
12Litvin JaroslavOK Kaliningrad31:2753:2869:58154:53
13Kurakin DmitryKorshuniata27:5356:5880:42165:33
14Łaszkiewicz DominikUKS Traper41:1753:5273:03168:12
15Górski SzymonUMKS Kwidzyn25:4247:4598:31171:58
16Deredos BrunoUKS Orientuś41:4667:1469:11178:11
17Borek ZbigniewUKS Azymut 4533:0357:0490:51180:58
18Zienkiewicz GrzegorzUKS Kusy47:0648:0086:34181:40
19Michalak KacperKS Spójnia Warszawa32:1482:2681:34196:14
20Nowakowski MaciejUKS Kusy49:0255:1691:58196:16
21Grochalski BartoszUMKS Kwidzyn54:1853:55101:21209:34
22Olasik RomanMKS Metalowiec72:2548:2294:27215:14
23Życzkowski JakubUKS Siódemka69:4188:53104:29263:03
 
Albinsson HermanOK Skogsfalkenabsnkl89:27
Banach KamilUMKS ORKAN36:0565:03abs
Kubisiak WitoldIndywidualnie42:06nkl128:22
Gąsior RafałUMKS Kwidzyn31:44nkl83:17
Boik MaciejUKS Azymutabsabsabs
 
 
 
M16 (21)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Żurek GrzegorzUKS Siódemka30:0732:1154:34116:52
2Krawczyński MikołajWKS Śląsk24:5043:3251:12119:34
3Kalisiak DawidUKS Azymut36:0738:1346:59121:19
4Kuźba JakubUKS Siódemka28:2542:3853:05124:08
5Melzer SzymonUKS Siódemka32:2838:5553:16124:39
6Czapliński JakubWKS Śląsk27:1549:5756:21133:33
7Rosłaniec MateuszWKS Śląsk45:3542:3855:02143:15
8Ogdowski BartłomiejUKS Siódemka44:2545:4655:23145:34
9Zamojski RafałUKS Siódemka36:0440:4988:53165:46
10Ledniowski FilipWKS Śląsk37:1469:0660:20166:40
11Svangren OlleGotlands Bro OK51:1454:4462:04168:02
12Zając DawidUKS Azymut45:0647:0578:54171:05
13Jasiński MaciejUKS Orientuś44:4057:1571:55173:50
14Prażanowski DamianUMKS Kwidzyn62:3351:3274:20188:25
15Nitsch Tomasz (jr.)UNTS40:3779:0969:43189:29
16Pietek JakubUKS Orientuś45:1460:4892:09198:11
17Hryciuk Michałbno.szczecin.pl79:3165:3983:32228:42
18Tłokiński JakubMKS Metalowiec99:3293:2376:42269:37
 
Korolev ArtemOK Kaliningrad72:3959:23abs
Byrczek JanUKS Kometaabsabsabs
Choroś TomaszPUKS Młode Orłyabsabsabs
 
 
 
M18 (14)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Grip NilsKalmar OK25:5139:1249:00114:03
2Sosenko SzymonWKS Śląsk24:2541:1553:42119:22
3Rutka JanUNTS25:3742:2252:59120:58
4Wołowczyk MichałUNTS25:2543:5154:38123:54
5Okarma JacekWKS Śląsk29:4642:3754:59127:22
6Zuchmański PrzemysławUKS Orientuś27:2649:1155:48132:25
7Sotniczuk PiotrUNTS34:5749:3356:33141:03
8Borkowski MaciejKS Spójnia Warszawa29:0250:0661:56141:04
9Mossakowski WojciechUNTS31:3750:2561:56143:58
10Urbaniak JerzyKS Spójnia Warszawa41:0255:5664:56161:54
11Becmer DamianWKS Śląsk35:3559:0868:10162:53
12Lubak MateuszWKS Śląsk40:3568:5769:51179:23
 
Druciarek MikołajWKS Grunwaldabsabsabs
Sawościanik JakubUKS Traperabsabsabs
 
 
 
M20 (5)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Smirnov IliaOK Kaliningrad31:2761:5574:50168:12
2Persson FelixOK Skogsfalken33:2063:5571:33168:48
3Temnikov IliaOK Kaliningrad44:2560:1286:03190:40
4Kazimierski JakubUMKS Kwidzyn62:45137:00144:15344:00
 
Siedlecki WojciechUMKS Kwidzyn75:29nklnkl
 
 
 
M21E (26)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Pawlak BartoszWKS Grunwald29:0343:0765:23137:33
2Olejnik MichałWKS Grunwald33:5643:4567:36145:17
3Charuba ŁukaszUKS Orientuś32:5351:0068:28152:21
4Parfianowicz PiotrUNTS30:0848:5274:54153:54
5Masnyy YuryOrienta Moscow Compa36:5551:1474:54163:03
6Wołowczyk KrzysztofUNTS38:4549:1775:03163:05
7Paszyński PiotrUKS Orientuś32:3755:1180:39168:27
8Westfält MattiasGotlands Bro OK34:4254:0881:41170:31
9Hansson AmadeusGotlands Bro OK36:3355:1780:45172:35
10Grabowski MaciejUNTS35:1559:2978:54173:38
11Seppänen Kari-PekkaRastikarhut38:1261:3084:36184:18
12Liljegren AndreasGotlands Bro OK41:2854:2991:59187:56
13Bengtsson GabrielStigmännen Karlshamn39:2961:2888:50189:47
14Ostój PiotrWKS Śląsk40:2165:1485:33191:08
15Rybakov OleksandrSlavutich40:2755:3399:14195:14
16Kordala MichałUKS Orientuś46:4561:5794:34203:16
17Mazan BartłomiejWKS Śląsk41:0167:46102:41211:28
18Czernow SergejOK Kaliningrad44:3962:01105:36212:16
19Gędziorowski MaciejKU AZS WAT Warszawa43:5671:4298:59214:37
20Drągowski PiotrKS OK!Sport48:2474:03128:05250:32
21Cwalina KarolIndywidualnie72:1285:35141:12298:59
 
Haapakoski HeikkiRastikarhutabsabs93:48
Danielsen VegardUKS Orientuś33:5876:30abs
Galicz KarolUKS Kusy38:1573:09nkl
Podziński RafałUKS Orientuś36:00nklabs
Laskarzhevski VladyslavKamvol Belarus36:1552:53nkl
 
 
 
M21S (21)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Josefsson PärKalmar OK19:1235:5636:3891:46
2Cygler SławomirWKS Wawel20:1735:4538:4094:42
3Pabich TomaszUKS Azymut23:1237:3742:36103:25
4Nilsson JörgenKalmar OK24:5642:2240:26107:44
5Anc MateuszUNTS23:5543:0141:46108:42
6Jaros MariuszKS Artemis26:0341:1450:15117:32
7Łącki ŁukaszUKS OSiR Góra Kalwaria29:1946:4648:53124:58
8Łubis MichałUKS Azymut33:1743:4049:40126:37
9Zalewski DominikIndywidualnie31:4747:3155:12134:30
10Poroshin VladimirInd. Russia31:4358:3053:52144:05
11Brettschneider MaxKaulsdorfer OLV Berlin39:1155:5262:19157:22
12Kłyś PawełKU AZS UMCS39:4560:5775:18176:00
13Ladach DanielIndywidualnie51:2958:1466:31176:14
14Koguciuk KonradKU AZS UMCS47:2174:3859:59181:58
15Parys JarosławKU AZS UMCS39:3365:1883:25188:16
16Markowiak DanielUKS Orientuś43:2085:0178:33206:54
17Paciorek TomaszUNTS69:4691:56108:11269:53
 
Patejko PrzemysławKS Spójnia Warszawaabs51:0880:38
Wdowczyk PiotrIndywidualnie37:3861:31abs
Malecki DanielUKS Orka Gdynia40:0152:28
Nestorowicz ŁukaszKU AZS UMCSabsabsabs
 
 
 
M35 (17)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Nowak JacekUKS Azymut 4522:4345:1660:07128:06
2Krasko PavelKamvol Belarus24:4148:5460:42134:17
3Golinowski PawełTukan Iwiny27:1054:2176:26157:57
4Suchenia Piotrwww.run-passion.pl31:0056:3174:30162:01
5Mientki SebastianUMKS ORKAN29:4961:2083:04174:13
6Gmur KarolWKS Śląsk32:5455:0587:40175:39
7Fiedorowicz SzczepanUKS Traper30:2562:5389:08182:26
8Balmowski Radosław2 Pułk Inżynieryjny44:5666:3882:57194:31
9Kujda ArkadiuszJW 2697 Brzeg41:0659:1598:34198:55
10Krempiński PiotrUKS Azymut31:5573:3795:38201:10
11Karachev AleksandrOK Kaliningrad40:2169:2793:48203:36
12Tkaczuk TomaszUKS Azymut48:0579:3282:51210:28
13Kubisiak MarekIndywidualnie46:1372:09105:22223:44
14Biolik GrzegorzIndywidualny Mazowsze43:0696:2793:01232:34
15Gąsienica-Samek AndrzejUNTS47:0788:30109:05244:42
16Chabiera TomaszUNTS51:10123:46124:11299:07
 
Leśniowski MariuszIndywidualnieabs80:36abs
 
 
 
M40 (25)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Nowak RemigiuszKS Hades20:4249:4061:29131:51
2Sobczyński KalikstWKS Śląsk22:4448:3166:19137:34
3Plesiński MariuszTukan Iwiny23:2553:2565:49142:39
4Ratajczak PiotrUMKS ORKAN27:3051:2572:38151:33
5Krasuski Marcinorienteering.waw.pl27:4961:0769:17158:13
6Sędłak KrystianKS OK!Sport28:2756:3573:15158:17
7Kimell GöranGotlands Bro OK28:1757:1284:42170:11
8Sołowiej StanisławKU AZS UMCS28:2266:1779:47174:26
9Mianowski RafałUNTS31:1159:1491:53182:18
10Dobrowolski PiotrKU AZS UMCS32:4978:5685:29197:14
11Gorczyca JacekKS Hades45:4565:5089:29201:04
12Nitsch TomaszUNTS38:2575:42102:38216:45
13Borzyszkowski JacekUKS Siódemka37:5972:32112:49223:20
14Doliński GrzegorzUKS Kusy50:1681:30116:34248:20
15Słomczyński RobertUKS Orientuś45:2186:34118:55250:50
16Chołody PawełCSWLĄD Poznań40:0886:08128:52255:08
17Lisiak PawełUKS Orientuś47:58100:25139:17287:40
18Gostkiewicz MaciejUMKS Kwidzyn45:34118:49139:00303:23
19Tłokiński AdamMKS Metalowiec51:16119:37133:58304:51
 
Mikhaylov VictorOdessa Team30:0069:50nkl
Ciesiółka SebastianWKS Śląsknkl78:27abs
Banach KrzysztofUMKS ORKAN24:0356:40abs
Banach RobertWKS Grunwald20:5245:22abs
Porada RobertUKS Reflex Rybnik29:0270:17
Wieczorek PiotrIndywidualny Mazowszeabsabsabs
 
 
 
M45 (19)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Bartczak JarosławUMKS ORKAN25:2549:4562:31137:41
2Urbaniak KrzysztofKS Spójnia Warszawa27:3548:0264:00139:37
3Borger TobiasKalmar OK25:4247:3066:43139:55
4Pesta AdamUKS Azymut 4524:0755:3465:54145:35
5Korshunov EvgeniyKorshuniata27:0551:3570:43149:23
6Saetran BjoernIF Trauma27:2649:2675:40152:32
7Nadera DariuszCX80 Kalisz25:0354:1379:49159:05
8Krasuski BartłomiejTeam 36030:0256:5677:55164:53
9Zieliński PawełWKS Grunwald29:4556:4785:46172:18
10Žičkis RolandasOSK Takas28:3264:3379:29172:34
11Staszak ArturUNTS30:4963:4188:32183:02
12Piłkowski PawełKS OK!Sport33:3369:4180:07183:21
13Michalak TomaszKS Spójnia Warszawa28:4160:4495:22184:47
14Olas JacekUKS Orientuś33:1365:1290:22188:47
15Marszałek MarcinKS OK!Sport37:5282:3898:54219:24
 
Forystek JózefWKS Wawel35:0168:25abs
Smedberg FredrikOK Skogsfalken44:26nklnkl
Korolev ArturOK Kaliningrad58:2794:34abs
Deredos AndrzejUKS Orientuś45:42nkl119:18
 
 
 
M50 (12)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Axelsson JörgenTullinge SK21:1940:2854:49116:36
2Thor AndersKalmar OK22:1547:1261:40131:07
3Pontus LarssonOK Skogsfalken22:5946:3363:04132:36
4Mansson GöranOK Dacke21:1944:4968:19134:27
5Lars PerssonOK Skogsfalken24:1746:3263:40134:29
6Dyzio WłodzimierzWKS Wawel22:0647:0565:22134:33
7Söderberg MatsKalmar OK25:3145:5268:46140:09
8Wołowczyk MarekUNTS25:0950:2869:10144:47
9Szulżycki KazimierzUMKS ORKAN25:1752:5678:17156:30
10Młynarczyk PiotrMKS Metalowiec32:1353:4280:09166:04
11Deptulski TomaszUKS Siódemka29:1261:4280:41171:35
 
Persson PiOK Orion49:4673:07nkl
 
 
 
M55 (18)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Ulf JungstrandOK Skogsfalken18:3438:1550:33107:22
2Krylov BorisOK Kaliningrad27:2843:3860:50131:56
3Chułek AleksanderUKS Azymut 4528:0549:1060:38137:53
4Sven-Ake EmanuelssonHelsingborgs OK33:1751:5371:52157:02
5Krochmal AndrzejKS Spójnia Warszawa32:2663:4872:41168:55
6Mikhail SolovevOK Kaliningrad30:5261:5076:32169:14
7Iaprintzev AleksandrOK Kaliningrad27:5156:1586:14170:20
8Chugunov VladimirOK Kaliningrad34:0273:1986:38193:59
9Wierciński PiotrMKS Metalowiec35:5474:5287:28198:14
10Wacław CzerkawskiMUKS Gliwice39:3573:0193:58206:34
11Sypuła SławomirUNTS34:0982:3493:42210:25
12Miroshnichenko ViktorOK Kaliningrad53:3091:2387:20232:13
13Mądrzyński ZbigniewUMKS Kwidzyn38:58111:2890:28240:54
14Lewandowski KrzysztofUKS Orientuś50:4996:31126:49274:09
 
Rogala MirosławKU AZS WAT Warszawanklabsabs
Tjernlund ToreOK Vilse 8735:54nkl94:47
Forsman HakanRonneby OK29:55nklnkl
Andrzejewski LeszekUKS Azymut 4534:26nkl67:03
 
 
 
M60 (17)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Parzewski JerzyKU AZS WAT Warszawa24:3836:2353:47114:48
2Johnsen KeldTisvilde Hegn OK24:0940:2755:49120:25
3Brettschneider GerhardKaulsdorfer OLV Berlin26:2143:1953:41123:21
4Larsen Leif E.Tisvilde Hegn OK27:2038:1961:06126:45
5Willy OlssonOK Skogsfalken27:3441:3962:59132:12
6Łuński ZbigniewUMKS ORKAN27:5944:3770:42143:18
7Chernikh VladimirOK Kaliningrad32:4644:1872:26149:30
8Westerberg TomIF Hagen35:1744:5675:24155:37
9Mientki TadeuszUMKS ORKAN34:5543:1278:35156:42
10Jensen Ole D.Tisvilde Hegn OK34:4649:0490:23174:13
11Świerczyński BogdanKS BnO Modrzew34:3359:2084:13178:06
12Arsetiev ViktorOK Kaliningrad44:0064:2688:44197:10
13Czechowski BolesławUMKS ORKAN41:1168:12110:35219:58
14Paszyński JózefUKS Orientuś45:5071:00107:42224:32
15Olbrycht JanuszIndywidualny Mazowsze74:2866:31114:32255:31
 
Nilsson PerStigmännen Karlshamn31:13nkl62:48
Miszewski RomualdUKS Azymut 45absabsabs
 
 
 
M65 (16)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Jakielaszek RyszardGKS Luzino24:3238:1153:49116:32
2Nilsson OweStigmännen Karlshamn27:5542:4657:27128:08
3Hakansson Nils-ArneStigmännen Karlshamn29:5442:1456:19128:27
4Nilsson RolandSOK Viljan30:2941:4558:25130:39
5Kukuryka JanKU AZS WAT Warszawa30:4439:1463:22133:20
6Bengtsson Lars-GunnarStigmännen Karlshamn33:3639:4862:37136:01
7Nilsson AndersGotlands Bro OK30:5644:2661:43137:05
8Wołochowicz WładysławKS BnO Modrzew32:1545:0560:15137:35
9Kmieciński JózefPUKS Młode Orły34:1445:5664:33144:43
10Fransson JörgenEmmaboda Verda OK30:3348:4873:27152:48
11Woźniak HenrykUMKS ORKAN36:0853:4775:09165:04
12Wojtyła JerzyUMKS ORKAN47:1247:3574:35169:22
13Pahlstorp JanEmmaboda Verda OK51:5455:5090:20198:04
 
Nydahl StigStigmännen Karlshamn46:30nklnkl
Szepelak JanUMKS ORKAN39:3156:18abs
Sandahl BoGotlands Bro OK35:4969:10nkl
 
 
 
M70 (9)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Linnersjö BjörnOK Orion23:1440:4150:43114:38
2Borger AkeAnkarsrums OK39:0742:2060:10141:37
3Ekelöf ErlingVärend GN29:3842:2670:04142:08
4Mansson KjellRonneby OK30:1839:1375:43145:14
5Pokora EdwardSkarmat Toruń27:3145:3772:09145:17
6Karlsson Jan-UlfMalilla OK32:1946:1169:09147:39
7Płuciennik WaldemarKS BnO Modrzew29:1251:3769:11150:00
8Trolsrud ThorolfBotne SK35:1664:3564:56164:47
9Bergstrand John-ErikVärend GN46:1877:23101:57225:38
 
 
 
M75 (5)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Sjögren LeifOK Orion26:4445:3156:26128:41
2Axelsson SivertKalmar OK39:3539:5560:30140:00
3Petersson BerntAlvesta SOK33:2656:5477:35167:55
4Czabański EdwardUKS Azymut 4532:4455:0687:03174:53
5Bykowski RyszardIndywidualnie34:3869:3991:25195:42
 
 
 
M85 (1)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Zielczyński MieczysławA-TO-MY72:5358:4683:42215:21
 
 
 
W10 (3)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Nowak AnnaUKS Azymut 4513:0314:3519:3447:12
2Muller IgaUMKS Kwidzyn20:1020:3222:2363:05
 
Melzer AnnaUKS Siódemkanklnkl41:41
 
 
 
W12 (19)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Gradek ZuzannaUKS Traper14:4616:5621:0452:46
2Chabiera LenaUNTS15:2319:0122:3156:55
3Nitsch AleksandraUNTS16:4118:5723:3059:08
4Krempińska JuliaUKS Azymut17:5027:4024:1569:45
5Kmieć ZuzannaUKS Traper19:3330:3736:1486:24
6Dolińska ZuzannaUKS Kusy21:0224:4746:5292:41
7Gola MartynaUKS Orientuś23:3338:4033:3595:48
8Söderberg FilippaKalmar OK19:0033:3954:44107:23
9Rutkowska MagdalenaUKS Siódemka24:5749:4233:33108:12
10Nowak MariaKS Hades22:5634:2151:01108:18
11Gąsienica-Samek AnnaUNTS30:0544:4446:52121:41
12Pesta AnnaUKS Azymut 4521:2761:3338:46121:46
13Przeszłowska HannaUKS Traper59:3547:0536:59143:39
14Pupiec MartaUKS Siódemka46:0055:4752:24154:11
15Olszanka AleksandraKS OK!Sport50:3151:2454:47156:42
 
Romanowska PaulinaUKS Siódemkankl79:4555:22
Urban AnetaUKS Traper52:18nkl46:10
Perfikowska HannaUMKS Kwidzyn80:58nkl118:58
Landowska DominikaUKS Siódemkaabsabsabs
 
 
 
W14 (17)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Mianowska JuliaUNTS15:1339:4353:44108:40
2Block AmeliaUKS Orientuś20:4042:4557:16120:41
3Susek JuliaKS OK!Sport18:5539:1762:47120:59
4Rudenko ZuzannaUNTS18:2445:4659:39123:49
5Melzer ZofiaUKS Siódemka19:1247:5360:04127:09
6Szuba NataliaUMKS Kwidzyn16:3350:2065:19132:12
7Pudlis NataliaUMKS Kwidzyn27:1850:1061:38139:06
8Żurek MartaUKS Siódemka23:1857:5660:23141:37
9Staszak AlicjaUNTS25:1855:2365:10145:51
10Olszanka GabrielaKS OK!Sport21:0568:3567:55157:35
11Deyna NataliaUMKS Kwidzyn18:2280:5666:36165:54
12Gąsienica Samek ZofiaUNTS21:2977:4098:56198:05
13Mamos MagdaMKS Metalowiec30:27143:04124:50298:21
 
Borzym IzabelaUKS Kusynkl78:14111:41
Sołowiej AlicjaKU AZS UMCSabs80:35123:12
Żurek JuliaUKS Siódemka23:5469:02nkl
Moskal ZuzannaUKS Siódemka16:4375:48nkl
 
 
 
W16 (10)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Bielecka AleksandraUKS Siódemka26:1140:2859:02125:41
2Marek WiktoriaUNTS28:2147:1162:32138:04
3Deptulska MariaUKS Siódemka29:1446:1563:57139:26
4Filipczak NataliaPUKS Młode Orły34:2247:3570:30152:27
5Ciesiółka KatarzynaWKS Śląsk38:2949:1667:12154:57
6Proga AgnieszkaUKS Orientuś47:1149:5175:10172:12
7Kreft OliwiaUKS Siódemka36:5152:4387:08176:42
8Maciejewska KatarzynaUKS Traper52:0553:4276:33182:20
 
Dawidowska NataliaUKS Siódemka37:1853:44nkl
Mądra MagdalenaWKS Śląsknkl63:3083:13
 
 
 
W18 (18)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Wańczyk ZuzannaPUKS Młode Orły25:0641:0954:50121:05
2Grobelna KamilaWKS Śląsk27:0549:1260:29136:46
3Gorczyca MariaKS Hades34:2441:1661:54137:34
4Królik KingaUKS Azymut31:2854:3053:14139:12
5Zięba EmiliaWKS Śląsk34:0744:4266:34145:23
6Klimczak WiktoriaWKS Grunwald32:4448:1071:31152:25
7Mądra PaulinaWKS Śląsk32:3351:3368:54153:00
8Filipowska AleksandraUKS Orientuś34:3451:4375:14161:31
9Fortuniak WeronikaUKS Orientuś46:4149:0368:15163:59
10Kaczmarek ZuzannaWKS Grunwald33:1674:1868:13175:47
11Bielecka AlicjaUKS Siódemka45:2955:1682:37183:22
12Nikitczenko NataszaUKS Orientuś41:0567:4089:05197:50
13Antonowicz Anna-MariaUNTS51:2055:5991:21198:40
 
Bonat JuliaKS Spójnia Warszawaabs48:1164:46
Dominiak DagmaraPUKS Młode Orły35:0660:42nkl
Porada LiliannaUKS Reflex Rybnik50:3261:49
Wiecha DominikaUKS Orientuśabsabsabs
Persson VilmaOK Skogsfalkenabsabsabs
 
 
 
W20 (6)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Karbowiak IgaWKS Śląsk33:1242:3163:38139:21
2Waszczuk AleksandraUKS Traper35:2247:2279:34162:18
3Kaźmierczak AnetaUKS Orientuś48:3958:2366:23173:25
4Olejnik PetraOK Skogsfalken50:5552:5374:28178:16
5Gumaelius KlaraOK Skogsfalken62:1556:3686:30205:21
 
Białkowska AnetaUKS Orientuśabsabsabs
 
 
 
W21E (19)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Morawska MajaUKS Azymut 4533:2242:5761:14137:33
2Hornik AleksandraWKS Grunwald34:5044:2159:27138:38
3Hedberg PimOK Skogsfalken34:2343:2067:51145:34
4Stankiewicz AgataUKS Orientuś35:4349:3265:19150:34
5Mikkelsen ChristineGrane Arendal35:2846:2869:09151:05
6Kołosińska JolantaOK Skogsfalken36:1643:4071:23151:19
7Wicha IwonaKS OK!Sport33:4250:1767:25151:24
8Maciejewska AngelikaUKS Traper40:0546:4967:57154:51
9Konkol-Klimczak WiolettaUKS Siódemka42:2147:1368:04157:38
10Maj-Rokosz MariaUKS Siódemka42:3751:5072:04166:31
11Kubicka ZuzannaUNTS39:3754:5673:02167:35
12Górska KingaUMKS ORKAN42:0961:0667:38170:53
13Czajka IzabelaKS OK!Sport43:5253:4477:46175:22
14Lubak KamilaWKS Śląsk43:3251:4381:44176:59
15Żebrowska BarbaraUNTS41:3056:5083:36181:56
16Kozieł MartaUKS Orientuś65:5354:3772:14192:44
 
Szubka BarbaraWKS Śląsk45:3654:53nkl
Lajn DariaUKS Azymutabsabsabs
Macul MartynaUKS Traperabsabsabs
 
 
 
W21S (18)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Pabich MariaUKS Azymut23:4934:1644:01102:06
2Kocińska AgnieszkaUMKS ORKAN25:3036:3048:53110:53
3Arvidsson AnnaKalmar OK28:2136:1348:56113:30
4Wysocka MalwinaKS OK!Sport27:2238:3551:52117:49
5Ewiak - Paszyńska AlicjaUKS Orientuś28:0040:3156:35125:06
6Trojecka MartaKU AZS WAT Warszawa29:4140:4554:42125:08
7Lange HelenaGKS Luzino38:3950:2362:58152:00
8Josefsson AnnaOK Orion53:1343:0856:32152:53
9Dyzio KatarzynaWKS Wawel45:3549:2765:18160:20
10Dusza AnnaUNTS39:5252:5871:35164:25
11Maltseva AnastasiaKorshuniata39:1053:0673:23165:39
12Gordon DianaKU AZS WAT Warszawa39:5453:4675:26169:06
13Mykhailova NataliaOdessa Team51:0051:2998:32201:01
14Wiercińska AnnaMKS Metalowiec69:2794:05168:51332:23
 
Iwaniec Iwona10BKPanc39:5454:41nkl
Patejko PatrycjaKS Spójnia Warszawaabs48:5866:22
Shcherbina NataliaKorshuniata38:1259:20nkl
Kuźba JustynaUKS Siódemkanklabs
 
 
 
W35 (9)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Biolik AgnieszkaIndywidualny Mazowsze28:3742:5854:28126:03
2Śliwczyńska IlonaUMKS ORKAN36:5041:1563:49141:54
3Bultrowicz AgnieszkaIndywidualnie36:1350:4467:08154:05
4Litvin DaryaOK Kaliningrad36:5152:5175:19165:01
5Varyga OlgaKorshuniata40:0659:5674:42174:44
 
Banach JaninaUMKS ORKAN49:1875:24abs
Zbroja-Nowak JustynaKS Hadesnklabsabs
Naugolnowa OlgaOK Kaliningrad42:3659:43nkl
Michałowska AgataKS Spójnia Warszawa40:40nkl90:08
 
 
 
W40 (11)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Wołek EwaUNTS24:3936:3651:46113:01
2Kulicka AgataIndywidualnie27:1843:3558:25129:18
3Svangren YlvaGotlands Bro OK30:3242:1160:38133:21
4Deptulska AgnieszkaUKS Siódemka30:5547:4766:54145:36
5Nowicka-Bielecka KorneliaUKS Siódemka39:1251:0467:30157:46
6Gorczyca MagdalenaKS Hades37:5847:5975:01160:58
7Konc KatarzynaUKS Azymut34:5552:0074:21161:16
8Daniluk KarinaUKS Kusy42:0256:1074:48173:00
9Mianowska DorotaUNTS41:1758:1079:04178:31
10Nitsch JoannaUNTS45:1983:4684:14213:19
 
Nowak BeataUKS Azymut 45absabsabs
 
 
 
W45 (10)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Brink Ann-SofieMarkaryds FK33:4439:5749:29123:10
2Wołowczyk MariolaUNTS31:4747:1352:23131:23
3Słomska HannaUKS Orka Gdynia30:0145:4358:01133:45
4Lindell AnneKalmar OK34:3045:1356:51136:34
5Nyqvist AnnaKalmar OK47:1658:1855:34161:08
6Staszak AnnaUNTS58:3153:1879:28191:17
7Gąsienica-Samek EwaUNTS50:0474:1474:57199:15
 
Albinsson JosefineOK Skogsfalkennkl36:4944:47
Dyzio AnnaWKS Wawel51:5071:20abs
Olszanka WioletaKS OK!Sportabsabsabs
 
 
 
W50 (9)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Smedberg ChristinaOK Skogsfalken24:3132:1244:20101:03
2Gustafsson GunillaOK Orion38:1342:4563:35144:33
3Chernishova TatianaOK Kaliningrad45:5846:5367:09160:00
4Czerkawska UrszulaMUKS Gliwice42:1946:3875:40164:37
5Riazantceva VeraOK Kaliningrad50:0943:3873:41167:28
6Larsson PernillaOK Skogsfalken53:0750:1068:54172:11
7Deredos NinaUKS Orientuś75:0955:5394:05225:07
 
Hornik AlicjaWKS Grunwald44:0542:26nkl
Temnikova OlgaOK Kaliningrad83:2659:10abs
 
 
 
W55 (15)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Nero Ann-ChristineRonneby OK23:4139:0047:16109:57
2Marina MovkoOK Kaliningrad25:5140:1946:47112:57
3Birgitta OlssonOK Skogsfalken28:0340:2450:15118:42
4Tjernlund KerstinOK Vilse 8725:1642:3254:16122:04
5Eva EmanuelssonHelsingborgs OK28:0653:0455:40136:50
6Elena SolovevaOK Kaliningrad27:0845:3465:57138:39
7Brettschneider GudrunKaulsdorfer OLV Berlin31:5747:1859:44138:59
8Miroshnichenko ElenaOK Kaliningrad30:1046:1963:05139:34
9Biziuk HalinaUMKS ORKAN30:1655:1856:49142:23
10Mazurkiewicz JolantaUKS Orientuś37:1559:4770:59168:01
11Öhlin AnnStigmännen Karlshamn34:3760:5375:14170:44
12Łuńska ReginaUMKS ORKAN36:0458:2284:12178:38
13Smirnova NataliaOK Kaliningrad46:3077:52106:24230:46
14Olbrycht AnnaIndywidualny Mazowsze53:36106:54111:04271:34
 
Nilsson BirgittaStigmännen Karlshamn37:3847:04nkl
 
 
 
W60 (6)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Mansson GunnelOK Vilse 8730:1147:4054:34132:25
2Linnersjö Ann-HelenOK Orion33:2553:1962:20149:04
3Lewoń EwaUMKS ORKAN36:3253:1663:16153:04
4Czabańska MałgorzataUKS Azymut 4532:5856:2072:02161:20
5Natalia LazarevaOK Kaliningrad33:3767:2964:52165:58
6Galina SemuchinaOK Kaliningrad43:1791:1597:42232:14
 
 
 
W65 (6)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Svensson MargarethaOK Vilse 8735:1741:0445:07121:28
2Bengtsson BiggeStigmännen Karlshamn33:5450:3947:53132:26
3Pahlstorp MonicaEmmaboda Verda OK37:1354:3350:11141:57
4Fransson Gun-BrittEmmaboda Verda OK41:1148:2653:45143:22
5Nydahl EivorStigmännen Karlshamn92:23119:09126:28338:00
 
Nilsson IngalillStigmännen Karlshamn49:1461:55nkl
 
 
 
W70 (7)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Kimell ElisabethGotlands Bro OK34:0454:3552:40141:19
2Ekelöf SiwVärend GN45:5168:4884:31199:10
3Bernbo AgnetaOK Orion50:1670:3488:18209:08
4Nilsson UllaSOK Viljan60:4472:4984:56218:29
5Bergstrand EvaVärend GN62:3771:5491:15225:46
 
Petersson BirgittaAlvesta SOK69:32nklnkl
Axelsson BrittKalmar OKabs53:1071:54
 
 
 
W85 (1)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Zielczyńska HelenaA-TO-MY73:2358:1982:47214:29
 
 
 
OPEN1 (21)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Porzycz AgnieszkaUKS Siódemka28:4222:0928:4879:39
2Ukleja EwaUKS Azymut 4531:2525:1035:3492:09
3Daniluk PiotrIndywidualnie40:2033:0242:17115:39
4Kąkol AleksandraUKS Orka Gdynia55:1021:2541:23117:58
5Nadera AgataCX80 Kalisz39:0833:2745:42118:17
6Sporek JuliaUKS Orka Gdynia55:2025:3841:33122:31
7Gniewkowska IwonaUKS Siódemka37:0031:2754:17122:44
8Machowska-Łącka MagdalenaUKS OSiR Góra Kalwaria45:5338:2848:18132:39
9Maksimova ElenaKorshuniata73:2328:0541:16142:44
10Zielińska MagdalenaKS Hades69:1242:2750:51162:30
 
Pupiec AgnieszkaUKS Siódemka52:03nkl51:51
Mansson MariAnneRonneby OK55:2242:48abs
Gąbka KamilaUKS Siódemkaabs39:18abs
Andriej Korshuniata40:0924:38nkl
Kalk GrzegorzIndywidualnie24:02
Perucki PiotrIndywidualnie43:02
Poroshin SashaInd. Russia64:36
Modzelewski MikołajIndywidualnienkl
Danielsen BrittNorway19:12
Opanowicz KamilaUKS Siódemka23:44
Pesta ElżbietaIndywidualnie46:55
 
 
 
OPEN2 (25)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Kąkol MichałUKS Orka Gdynia34:0351:3755:22141:02
2Ciecwierz SławomirUKS Orka Gdynia34:5552:3868:25155:58
3Melzer ArkadiuszUKS Siódemka36:5756:4170:22164:00
4Gorczyca MichałIndywidualnie47:1863:2658:03168:47
5Nagórski PrzemysławIndywidualnie48:0863:4267:31179:21
6Rutkowski RemigiuszUKS Siódemka50:2962:1482:02194:45
7Pupiec MariuszUKS Siódemka57:5676:4865:42200:26
8Sypuła KatarzynaUNTS45:5772:3290:37209:06
9Leja Katarzyna10BKPanc85:2766:4475:18227:29
10Supernat-Melzer HannaUKS Siódemka49:47103:1885:20238:25
11Czernyszowa Antonina4F66:0981:39120:29268:17
12Hass PeterTisvilde Hegn OK71:10114:2586:10271:45
13Golinowska ElaIndywidualnie98:5995:24124:04318:27
 
Metlarski KamilUNTS116:27nkl93:18
Hatsuk NataliaKamvol Belarusnklabs80:20
Ukleja MarcinUKS Azymut 4563:0671:22nkl
Morawska AnnaUKS Azymut 4566:14nklnkl
Pestka MaciejUKS Azymut 45nkl111:41nkl
Morawski PiotrIndywidualnie53:3761:59
Wojciechowski GrzegorzIndywidualnie88:50
Serhej MaciejIndywidualnienkl
Andrzejczak RafałUKS Azymut63:59
Brakowski TymoteuszIndywidualnie155:04
Jarocki MichałIndywidualnie54:36
Drozd Patrycja10BKPancabsabsabs