Baltic Cup 2015Śr 2015-04-29 23:18
UKS Siódemka RumiaNowy Dwór Wejherowski
Lista startowa wg kategorii - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
10N (16)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
12041312Kozikowsk Konrad05UKS Orka Gdynia15:0110:319:31
22055107Igor Lazarev06OK Kaliningrad15:0110:319:31
32041306Markowska Apolonia06UKS Orka Gdynia15:0110:319:31
42041309Kośnik Daniel06UKS Orka Gdynia15:0110:319:31
51394402Golinowska Ola06Indywidualnie15:0110:319:31
6440242Golinowski Piotr08Indywidualnie15:0110:319:31
72086321Ukleja Krzysztof08UKS Azymut 4515:0110:319:31
82086322Ukleja Patrycja06UKS Azymut 4515:0110:319:31
9219598Lange Weronika05GKS Luzino15:0110:319:31
10249929Nowak Zofia08KS Hades15:0110:319:31
11219155Gajewski Marceli06UMKS Kwidzyn15:0110:319:31
12219514Wejtko Diana07UMKS Kwidzyn15:0110:319:31
131408261Mianowska Tosia07UNTS15:0110:319:31
142041303Ciećwierz Weronika06UKS Orka Gdynia15:0110:319:31
15338298Łącka Julia07UKS OSiR Góra Kalwaria15:0110:319:31
16361804Kujda Tymoteusz05Kotwica Brzeg15:0110:319:31
 
 
10R (11)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
17219181Klimczak OlimpiaUKS Siódemka15:0110:319:31
19219179Klimczak OksanaUKS Siódemka15:0110:319:31
20219183Pupiec Agata04UKS Siódemka15:0110:319:31
519349942Bielecka MartaUKS Siódemka15:0110:319:31
5182053530Porzycz MałgorzataUKS Siódemka15:0110:319:31
187160612Patejko Zuzanna12KS Spójnia Warszawa15:0110:319:31
22339340Rzeńca Tomasz05UKS Orientuś15:0110:319:31
23332639Kubisiak Tomasz07Indywidualnie15:0110:319:31
25505002Krempiński Franek07UKS Azymut15:0110:319:31
212300038Naugolnowa Polina07OK Kaliningrad15:0110:319:31
24887216Pabich Hanna11UKS Azymut15:0110:319:31
 
 
M10 (7)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
261408267Gąsienica-Samek Adam06UNTS15:0111:1610:34
27219188Bultrowicz Tymoteusz06Indywidualnie15:0311:3110:25
32412473Lisiak Adam05UKS Orientuś15:0511:3410:31
28611077Axelsson Gustav05Tullinge SK15:0711:2510:22
3042033Albinsson Emil05OK Skogsfalken15:0911:1910:28
29886672Antonowicz Jan05UNTS15:1111:2210:16
31338295Łącki Jakub06UKS OSiR Góra Kalwaria15:1311:2810:19
 
 
M12 (19)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
48530716Max Persson03OK Skogsfalken15:1510:5710:00
42682395Udycz Jonasz04UKS Traper15:1710:4810:15
51418979Bielecki Michał04UKS Siódemka15:1911:279:45
35887230Nowak Grzegorz03UKS Azymut 4515:2110:4510:06
33981644Biolik Emil03UKS Kusy15:2311:0010:18
402055115Kuznecov Kirill04Korshuniata15:2511:129:33
36981641Sędłak Michał03KS OK!Sport15:2710:5110:21
44227854Svangren Folke03Gotlands Bro OK15:2911:249:39
39412199Wójtowicz Krzysztof04UNTS15:3111:189:54
46219522Serzhanov Kirill03UMKS Kwidzyn15:3311:219:48
371407621Sztranek Jan03UKS Azymut15:3510:3610:12
47339341Bartos Zbigniew03UKS Orientuś15:3710:399:57
43219530Wilk Wiktor04UMKS Kwidzyn15:3910:4210:03
341401458Kujda Bartosz03Kotwica Brzeg15:4110:339:42
387204093Banach Piotr03UMKS ORKAN15:4310:549:51
50339343Słomczyński Ignacy03UKS Orientuś15:4511:0610:09
45219515Soliwoda Mateusz04UMKS Kwidzyn15:4711:0910:27
49682388Kuszmar Dawid03UKS Traper15:4911:0310:24
412067683Muller Wiktor04UMKS Kwidzyn15:5111:159:36
 
 
M14 (28)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
79431936Michalak Kacper01KS Spójnia Warszawa15:0211:269:35
634631779Nowakowski Maciej02UKS Kusy15:0411:0810:50
60349931Olasik Roman01MKS Metalowiec15:0610:419:56
57887224Boik Maciej01UKS Azymut15:0811:449:44
73682394Łaszkiewicz Dominik01UKS Traper15:1011:539:38
521403087Olszewski Bartek02UNTS15:1211:3510:47
69219524Gąsior Rafał02UMKS Kwidzyn15:1411:2310:38
71219186Życzkowski Jakub02UKS Siódemka15:1611:2010:17
76682393Smyk Bartosz02UKS Traper15:1811:1410:14
78418410Górski Szymon02UMKS Kwidzyn15:2011:029:59
58887245Andrzejczak Maciej02UKS Azymut15:2210:5010:11
72219520Grochalski Bartosz02UMKS Kwidzyn15:2410:5610:20
75886683Pierzchała Michał01UNTS15:2610:5910:23
61349932Rzeńca Piotr01UKS Orientuś15:2811:059:41
647200096Litvin Jaroslav01OK Kaliningrad15:3011:179:53
542057140Kurzyp Stanisław02MKS MOS Wrocław15:3211:509:50
77413383Banach Kamil01UMKS ORKAN15:3410:3510:44
59418346Petersburski Krystian01bno.szczecin.pl15:3610:3210:29
551395057Maksimov Gleb02Korshuniata15:3810:389:47
56887218Pesta Piotr01UKS Azymut 4515:4010:4710:53
7042043Albinsson Herman02OK Skogsfalken15:4211:1110:32
74842653Borek Zbigniew02UKS Azymut 4515:4411:3810:08
66339345Deredos Bruno01UKS Orientuś15:4611:329:32
657200381Porzycz Grzegorz02UKS Azymut 4515:4810:5310:26
68346826Kubisiak Witold02Indywidualnie15:5011:4710:41
629556877Zienkiewicz Grzegorz01UKS Kusy15:5211:2910:35
67339346Bartos Grzegorz01UKS Orientuś15:5410:4410:05
531406754Kurakin Dmitry01Korshuniata15:5611:4110:02
 
 
M16 (21)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
831403092Choroś Tomasz00PUKS Młode Orły15:3511:219:45
961391135Melzer Szymon99UKS Siódemka15:3711:279:33
1001162149Svangren Olle99Gotlands Bro OK15:3910:3910:15
91887221Kuźba Jakub00UKS Siódemka15:4110:5110:21
812043885Nitsch Tomasz (jr.)00UNTS15:4310:5710:09
981369369Byrczek JanUKS Kometa15:4511:0910:24
86349933Tłokiński Jakub00MKS Metalowiec15:4710:339:48
859101841Żurek Grzegorz00UKS Siódemka15:4911:0310:33
94332633Prażanowski Damian99UMKS Kwidzyn15:5111:1510:00
872076543Jasiński Maciej00UKS Orientuś15:5310:429:54
95418965Zamojski Rafał00UKS Siódemka15:5511:189:57
892066943Pietek Jakub00UKS Orientuś15:5711:309:42
882043890Kalisiak Dawid00UKS Azymut15:5911:0610:27
93504029Krawczyński Mikołaj00WKS Śląsk16:0110:3610:30
841410952Ogdowski Bartłomiej00UKS Siódemka16:0311:3310:03
971399031Ledniowski Filip00WKS Śląsk16:0510:489:51
82418385Hryciuk Michał00bno.szczecin.pl16:0711:0010:18
802024923Korolev ArtemOK Kaliningrad16:0910:459:39
99895003Rosłaniec Mateusz00WKS Śląsk16:1111:2410:12
92887235Zając Dawid00UKS Azymut16:1311:129:36
901401455Czapliński Jakub00WKS Śląsk16:1510:5410:06
 
 
M18 (15)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
110502205Lubak Mateusz98WKS Śląsk15:0210:319:31
1059200094Wołowczyk Michał97UNTS15:0410:559:46
103895254Zuchmański Przemysław98UKS Orientuś15:0611:1010:10
115886674Rutka Jan98UNTS15:0811:0110:01
114886686Urbaniak Jerzy98KS Spójnia Warszawa15:1010:3710:04
112886670Sotniczuk Piotr98UNTS15:1210:439:40
113889176Okarma Jacek98WKS Śląsk15:1410:409:43
1119101917Grip Nils98Kalmar OK15:1611:049:58
1041401479Sosenko Szymon98WKS Śląsk15:1811:139:49
109553476Druciarek Mikołaj97WKS Grunwald15:2010:469:34
1062016946Borkowski Maciej98KS Spójnia Warszawa15:2210:529:52
1071998923Sawościanik Jakub98UKS Traper15:2410:3410:13
108889180Becmer Damian97WKS Śląsk15:2611:079:37
101970315Jonas Hammarskiold97OK Skogsfalken15:2810:589:55
102899027Mossakowski Wojciech98UNTS15:3010:4910:07
 
 
M20 (5)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
118959803Persson Felix95OK Skogsfalken16:0911:4610:58
1171393759Temnikov Ilia95OK Kaliningrad16:1111:4910:55
120219513Siedlecki Wojciech96UMKS Kwidzyn16:1311:5210:52
1161001501Smirnov Ilia96OK Kaliningrad16:1511:5510:49
119219512Kazimierski Jakub96UMKS Kwidzyn16:1711:5810:46
 
 
M21E (27)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
13812634Bengtsson Gabriel81Stigmännen Karlshamn15:0210:3710:37
141842664Drągowski Piotr82KS OK!Sport15:0411:379:58
139505001Paszyński Piotr81UKS Orientuś15:0610:349:31
1261394895Gędziorowski Maciej90KU AZS WAT Warszawa15:0811:439:49
143921001Mazan Bartłomiej92WKS Śląsk15:1011:2510:13
136730323Westfält Mattias73Gotlands Bro OK15:1210:409:43
144960505Smedberg Edvin96OK Skogsfalken15:1410:4910:16
129349935Haapakoski HeikkiRastikarhut15:1611:4610:31
1241112233Danielsen Vegard90UKS Orientuś15:1810:5810:46
147890401Liljegren Andreas89Gotlands Bro OK15:2011:499:55
146887092Olejnik Michał92WKS Grunwald15:2211:2810:01
1339200095Wołowczyk Krzysztof95UNTS15:2411:0710:49
1232016462Ostój Piotr94WKS Śląsk15:2611:1910:40
130349936Seppänen Kari-Pekka94Rastikarhut15:2811:349:46
128349934Cwalina Karol83Indywidualnie15:3011:3110:07
137842659Parfianowicz Piotr94UNTS15:3211:019:40
135577775Masnyy Yury85Orienta Moscow Compa15:3411:4010:43
145886682Grabowski Maciej81UNTS15:3611:1310:19
1317200174Charuba Łukasz90UKS Orientuś15:3810:5210:25
1251300250Laskarzhevski Vladyslav82Kamvol Belarus15:4011:049:37
1327200175Kordala Michał94UKS Orientuś15:4211:169:52
1211408323Czernow SergejOK Kaliningrad15:4411:2210:34
1277200169Podziński Rafał91UKS Orientuś15:4610:4610:04
142895119Rybakov Oleksandr81Slavutich15:4811:109:34
140553471Pawlak Bartosz90WKS Grunwald15:5010:5510:28
1221997123Hansson Amadeus97Gotlands Bro OK15:5210:3110:10
134981854Galicz Karol86UKS Kusy15:5410:4310:22
 
 
M21S (21)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
152887423Nestorowicz ŁukaszKU AZS UMCS15:4311:4310:10
159435250Łącki Łukasz82UKS OSiR Góra Kalwaria15:4511:2810:31
163339347Markowiak Daniel90UKS Orientuś15:4711:0410:19
161412239Paciorek Tomasz85UNTS15:4911:3110:01
150890225Josefsson Pär91Kalmar OK15:5111:3410:22
166886658Cygler Sławomir90WKS Wawel15:5310:4610:28
151887420Koguciuk Konrad91KU AZS UMCS15:5510:439:49
168886310Pabich Tomasz82UKS Azymut15:5711:139:58
1571407894Malecki Daniel88UKS Orka Gdynia15:5911:109:46
164887214Łubis Michał85UKS Azymut16:0111:3710:16
154349937Jaros Mariusz90KS Artemis16:0311:0110:34
158887418Kłyś Paweł83KU AZS UMCS16:0510:4910:04
1561394893Wdowczyk Piotr83Indywidualnie16:0710:559:52
1625078Brettschneider Max84Kaulsdorfer OLV Berlin16:0910:529:43
1491011000Zalewski Dominik81Indywidualnie16:1111:1610:43
1559121283Poroshin Vladimir83Ind. Russia16:1311:1910:07
167505097Anc Mateusz91UNTS16:1510:5810:25
148929774Nilsson Jörgen77Kalmar OK16:1711:4010:13
160502208Ladach Daniel86Indywidualnie16:1911:2510:37
1539200122Patejko Przemysław82KS Spójnia Warszawa16:2111:0710:40
165887417Parys Jarosław89KU AZS UMCS16:2311:229:55
 
 
M35 (18)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1697203247Krasko Pavel80Kamvol Belarus15:3210:389:32
1727202779Krempiński Piotr76UKS Azymut15:3410:419:35
180413392Mientki Sebastian76UMKS ORKAN15:3611:2010:20
1742067736Golinowski Paweł79Tukan Iwiny15:3810:5910:08
185895239Gmur Karol76WKS Śląsk15:4010:5610:11
179553478Fiedorowicz Szczepan76UKS Traper15:4211:119:50
1841404546Karachev Aleksandr77OK Kaliningrad15:4410:359:41
1707900030Tkaczuk Tomasz79UKS Azymut15:4611:239:56
186895252Suchenia Piotr80www.run-passion.pl15:4811:089:47
175349948Ciecwierz SławomirUKS Orka Gdynia15:5010:4710:02
181500665Nowak Jacek76UKS Azymut 4515:5211:0210:17
1739448505Chabiera Tomasz76UNTS15:5411:1410:23
1831401466Kujda Arkadiusz79JW 2697 Brzeg15:5611:179:59
1711408266Gąsienica-Samek Andrzej80UNTS15:5810:509:38
178501434Kubisiak Marek77Indywidualnie16:0010:5310:14
182770327Biolik Grzegorz76Indywidualny Mazowsze16:0210:3210:05
177418957Leśniowski MariuszIndywidualnie16:0411:059:44
176349938Balmowski Radosław762 Pułk Inżynieryjny16:0610:449:53
 
 
M40 (25)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1922067843Gorczyca Jacek71KS Hades15:0111:2810:10
205339348Lisiak Paweł74UKS Orientuś15:0310:499:34
1902057129Dobrowolski Piotr73KU AZS UMCS15:0511:259:40
1969101039Wieczorek Piotr73Indywidualny Mazowsze15:0711:109:37
2061399040Nitsch Tomasz71UNTS15:0910:409:31
201501144Banach Robert74WKS Grunwald15:1111:1610:04
204219526Gostkiewicz Maciej74UMKS Kwidzyn15:1310:4610:01
2081972223Porada Robert72UKS Reflex Rybnik15:1511:1310:22
1897204074Banach Krzysztof74UMKS ORKAN15:1711:3410:34
210886687Mianowski Rafał73UNTS15:1911:0410:28
195349949Tłokiński Adam73MKS Metalowiec15:2111:4010:31
209690505Ratajczak Piotr69UMKS ORKAN15:2310:4310:16
203219178Borzyszkowski Jacek74UKS Siódemka15:2511:0110:37
1979595959Sobczyński Kalikst71WKS Śląsk15:2710:5810:07
211887220Sędłak Krystian73KS OK!Sport15:2911:079:58
2071972059Doliński Grzegorz72UKS Kusy15:3110:3710:25
1887203223Sołowiej Stanisław75KU AZS UMCS15:3310:559:55
1992048202Chołody Paweł73CSWLĄD Poznań15:3510:5210:19
1989711122Kimell Göran71Gotlands Bro OK15:3710:319:46
1912067729Plesiński Mariusz73Tukan Iwiny15:3911:199:52
1877200386Nowak Remigiusz72KS Hades15:4111:229:43
202504032Krasuski Marcin72orienteering.waw.pl15:4310:349:49
200339349Słomczyński Robert72UKS Orientuś15:4511:3710:43
194418984Mikhaylov Victor73Odessa Team15:4711:4310:40
1939751124Ciesiółka Sebastian75WKS Śląsk15:4911:3110:13
 
 
M45 (19)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
223500663Pesta Adam69UKS Azymut 4515:0211:179:38
2131966318Forystek Józef66WKS Wawel15:0410:4710:11
215887253Olas Jacek69UKS Orientuś15:0611:0810:02
2161970244Marszałek Marcin70KS OK!Sport15:0810:599:41
230656565Korshunov Evgeniy68Korshuniata15:1010:449:44
228690423Berlin Henrik69OK Orion15:1210:419:50
226553468Zieliński Paweł68WKS Grunwald15:1411:0210:14
229616999Borger Tobias70Kalmar OK15:1610:389:35
221886686Staszak Artur70UNTS15:1811:2010:17
2121390129Žičkis Rolandas70OSK Takas15:2010:539:56
2192011551Korolev ArturOK Kaliningrad15:2211:0510:26
222412338Piłkowski Paweł66KS OK!Sport15:2411:269:59
2189700406Krasuski Bartłomiej70Team 36015:2611:2310:08
227670819Urbaniak Krzysztof67KS Spójnia Warszawa15:2810:5610:05
2208628688Saetran Bjoern69IF Trauma15:3011:1110:23
214887093Bartczak Jarosław68UMKS ORKAN15:3210:3510:20
2179060601Michalak Tomasz69KS Spójnia Warszawa15:3410:509:32
225339350Rzeńca Piotr70UKS Orientuś15:3610:329:47
22412288Smedberg Fredrik67OK Skogsfalken15:3811:149:53
 
 
M50 (13)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2367150264Młynarczyk Piotr64MKS Metalowiec15:4011:2710:21
2321393090Wołowczyk Marek63UNTS15:4211:4210:51
233902943Mansson Göran61OK Dacke15:4411:5410:39
2357204072Szulżycki Kazimierz64UMKS ORKAN15:4611:5710:42
242641204Söderberg Mats64Kalmar OK15:4811:3910:57
243620129Persson Pi62OK Orion15:5011:3010:54
238340644Lars Persson64OK Skogsfalken15:5211:4810:45
2312035191Deptulski Tomasz65UKS Siódemka15:5411:2110:30
239264152Pontus Larsson62OK Skogsfalken15:5611:2410:36
234900586Axelsson Jörgen65Tullinge SK15:5811:3610:33
237895243Dyzio Włodzimierz61WKS Wawel16:0011:3310:48
241887219Żebrowski Dariusz63KS OK!Sport16:0211:4510:27
24018583Thor Anders65Kalmar OK16:0411:5110:24
 
 
M55 (18)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
254560619Forsman Hakan60Ronneby OK15:3311:2410:48
249418919Chugunov Vladimir60OK Kaliningrad15:3511:0910:21
255339353Lewandowski Krzysztof58UKS Orientuś15:3711:4810:36
2489040156Krochmal Andrzej56KS Spójnia Warszawa15:3911:0010:06
2591633011Iaprintzev Aleksandr60OK Kaliningrad15:4111:4210:15
2581401472Rogala Mirosław57KU AZS WAT Warszawa15:4311:1210:18
256435239Wacław Czerkawski60MUKS Gliwice15:4511:4510:30
2457201187Sypuła Sławomir58UNTS15:4711:2710:33
2529580909Tjernlund Tore58OK Vilse 8715:4911:1810:12
2611394894Wierciński Piotr56MKS Metalowiec15:5111:3010:39
2519101302Chułek Aleksander56UKS Azymut 4515:5311:3310:27
257570222Sven-Ake Emanuelsson57Helsingborgs OK15:5511:3910:00
2472300501Miroshnichenko Viktor57OK Kaliningrad15:5711:0310:45
2462013118Mądrzyński Zbigniew56UMKS Kwidzyn15:5911:0610:24
250418921Mikhail Solovev56OK Kaliningrad16:0111:2110:03
260886655Andrzejewski Leszek59UKS Azymut 4516:0311:1510:42
2442300526Krylov Boris57OK Kaliningrad16:0511:3610:09
253505605Ulf Jungstrand60OK Skogsfalken16:0711:5110:51
 
 
M60 (17)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
272412258Czechowski Bolesław55UMKS ORKAN15:4111:4110:23
2662055101Arsetiev Viktor50OK Kaliningrad15:4311:119:59
2631394482Świerczyński Bogdan53KS BnO Modrzew15:4511:0210:11
2681399036Paszyński Józef53UKS Orientuś15:4711:3810:35
275500122Larsen Leif E.52Tisvilde Hegn OK15:4911:0810:26
27412239Willy Olsson51OK Skogsfalken15:5110:5910:32
2691406299Johnsen Keld50Tisvilde Hegn OK15:5311:4410:08
270661414Westerberg Tom52IF Hagen15:5511:0510:02
276550812Nilsson Per55Stigmännen Karlshamn15:5711:2910:17
278413395Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN15:5910:5610:44
2621391133Parzewski Jerzy52KU AZS WAT Warszawa16:0111:239:56
271412128Olbrycht Janusz55Indywidualny Mazowsze16:0311:3210:14
2735075Brettschneider Gerhard54Kaulsdorfer OLV Berlin16:0511:2010:41
264680035Jensen Ole D.55Tisvilde Hegn OK16:0711:1410:38
2672055120Chernikh Vladimir52OK Kaliningrad16:0911:1710:05
277413391Mientki Tadeusz52UMKS ORKAN16:1111:3510:29
265888963Miszewski Romuald54UKS Azymut 4516:1311:2610:20
 
 
M65 (16)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
280413388Wojtyła Jerzy48UMKS ORKAN15:5310:559:55
2831401457Kukuryka Jan47KU AZS WAT Warszawa15:5511:379:52
29315705Fransson Jörgen47Emmaboda Verda OK15:5711:3110:01
29118021Sandahl Bo48Gotlands Bro OK15:5910:5210:04
285427591Wołochowicz Władysław47KS BnO Modrzew16:0111:0410:22
28815223Hakansson Nils-Arne50Stigmännen Karlshamn16:0311:2810:25
281305977Kmieciński Józef47PUKS Młode Orły16:0511:3410:10
29011824Nilsson Owe49Stigmännen Karlshamn16:0711:169:58
286451559Nilsson Anders46Gotlands Bro OK16:0910:5810:28
28910711Bengtsson Lars-Gunnar48Stigmännen Karlshamn16:1111:0710:19
29415708Pahlstorp Jan46Emmaboda Verda OK16:1311:2510:13
282412003Woźniak Henryk48UMKS ORKAN16:1511:1910:37
292219570Jakielaszek Ryszard49GKS Luzino16:1711:1310:07
28712317Nydahl Stig46Stigmännen Karlshamn16:1911:2210:34
279413375Szepelak Jan50UMKS ORKAN16:2111:1010:31
2849460113Nilsson Roland50SOK Viljan16:2311:0110:16
 
 
M70 (9)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
30327256Linnersjö Björn45OK Orion15:5110:429:45
296418958Płuciennik Waldemar43KS BnO Modrzew15:5310:459:42
302246750Borger Ake45Ankarsrums OK15:5510:549:54
2979440831Karlsson Jan-Ulf45Malilla OK15:5710:339:33
30110312Ekelöf Erling42Värend GN15:5910:489:51
299412004Pokora Edward44Skarmat Toruń16:0110:519:39
2982050912Mansson Kjell45Ronneby OK16:0310:369:36
30010315Bergstrand John-Erik42Värend GN16:0510:399:57
2951007195Trolsrud Thorolf44Botne SK16:0710:579:48
 
 
M75 (6)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
309219125Czabański Edward39UKS Azymut 4515:5610:499:49
304263097Thour Göran40Värend GN15:5810:439:40
306424206Bykowski Ryszard36Indywidualnie16:0010:349:37
3057061028Petersson Bernt36Alvesta SOK16:0210:409:43
30718567Sjögren Leif39OK Orion16:0410:379:46
30836419Axelsson Sivert40Kalmar OK16:0610:469:34
 
 
M85 (1)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
310412127Zielczyński Mieczysław30A-TO-MY15:0110:319:31
 
 
W10 (4)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
314418920Melzer Anna05UKS Siódemka15:0310:379:34
313418395Muller Iga05UMKS Kwidzyn15:0510:349:40
311449545Berlin Agnes05OK Orion15:0710:319:31
312895231Nowak Anna06UKS Azymut 4515:0910:409:37
 
 
W12 (19)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
3211408272Chabiera Lena03UNTS15:1110:509:47
3151260703Krempińska Julia03UKS Azymut15:1311:119:32
3161408268Gąsienica-Samek Anna03UNTS15:1510:389:59
32542646Söderberg Filippa03Kalmar OK15:1711:0510:02
329412191Gola Martyna03UKS Orientuś15:1911:239:41
326219539Perfikowska Hanna04UMKS Kwidzyn15:2111:1710:11
318682392Kmieć Zuzanna03UKS Traper15:2310:3210:05
320219180Pupiec Marta01UKS Siódemka15:2511:2010:08
328682390Gradek Zuzanna03UKS Traper15:2710:419:35
514418982Romanowska PaulinaUKS Siódemka15:2910:5310:20
3222043886Nitsch Aleksandra03UNTS15:3110:4410:17
324332501Rutkowska Magdalena03UKS Siódemka15:3310:479:50
317682391Przeszłowska Hanna03UKS Traper15:3511:0210:23
515418983Landowska DominikaUKS Siódemka15:3710:599:44
323249944Nowak Maria03KS Hades15:3910:569:38
3197060403Dolińska Zuzanna03UKS Kusy15:4111:149:53
327682383Urban Aneta04UKS Traper15:4311:0810:14
330502202Pesta Anna03UKS Azymut 4515:4510:359:56
523412330Olszanka AleksandraKS OK!Sport15:4711:2610:26
 
 
W14 (17)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
3382067687Pudlis Natalia02UMKS Kwidzyn15:0210:5410:00
3331111777Staszak Alicja01UNTS15:0410:3310:12
3372067685Deyna Natalia01UMKS Kwidzyn15:0610:369:39
3341408269Gąsienica Samek Zofia01UNTS15:0810:5710:18
3312043898Melzer Zofia01UKS Siódemka15:1010:429:51
3367020806Borzym Izabela02UKS Kusy15:1210:399:36
340886685Mianowska Julia01UNTS15:1410:5110:03
3352067732Mamos Magda01MKS Metalowiec15:1610:489:42
339886678Rudenko Zuzanna02UNTS15:1810:459:57
3322067684Szuba Natalia01UMKS Kwidzyn15:2011:1510:06
343895248Żurek Julia02UKS Siódemka15:2211:129:33
346887424Sołowiej Alicja01KU AZS UMCS15:2411:0910:09
344895251Żurek Marta02UKS Siódemka15:2611:069:45
341412121Block Amelia02UKS Orientuś15:2811:009:48
342412321Susek Julia01KS OK!Sport15:3011:039:54
345887227Moskal Zuzanna02UKS Siódemka15:3211:1810:15
522412327Olszanka GabrielaKS OK!Sport15:3411:2110:21
 
 
W16 (10)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
354682387Maciejewska Katarzyna99UKS Traper15:3411:4710:38
3471410953Kreft Oliwia99UKS Siódemka15:3611:5610:41
355889181Mądra Magdalena99WKS Śląsk15:3811:5010:59
356886308Dawidowska Natalia99UKS Siódemka15:4011:3210:56
352412390Filipczak Natalia00PUKS Młode Orły15:4211:5310:44
3492035194Deptulska Maria00UKS Siódemka15:4411:4410:50
353412188Proga Agnieszka00UKS Orientuś15:4611:3510:53
348981646Marek Wiktoria99UNTS15:4811:4110:32
3519101842Bielecka Aleksandra00UKS Siódemka15:5011:3810:35
3509201008Ciesiółka Katarzyna00WKS Śląsk15:5211:5910:47
 
 
W18 (18)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
374505098Zięba Emilia98WKS Śląsk15:2611:1910:13
370412599Wiecha DominikaUKS Orientuś15:2810:4910:10
371886680Antonowicz Anna-Maria98UNTS15:3011:079:40
367412189Nikitczenko Natasza97UKS Orientuś15:3211:2210:16
369249953Kaczmarek Zuzanna97WKS Grunwald15:3410:379:49
3652016943Bonat Julia98KS Spójnia Warszawa15:3610:469:52
360895002Grobelna Kamila98WKS Śląsk15:3811:139:58
368249934Klimczak Wiktoria97WKS Grunwald15:4010:529:37
359887246Królik Kinga99UKS Azymut15:4210:5510:01
3641998716Porada Lilianna98UKS Reflex Rybnik15:4411:109:34
3611401454Mądra Paulina98WKS Śląsk15:4610:439:43
357980813Persson Vilma98OK Skogsfalken15:4810:319:31
366412117Dominiak Dagmara97PUKS Młode Orły15:5010:4010:22
372887241Fortuniak Weronika98UKS Orientuś15:5211:0410:04
373502206Bielecka Alicja98UKS Siódemka15:5410:5810:19
3581396729Wańczyk Zuzanna97PUKS Młode Orły15:5611:169:46
3622067844Gorczyca Maria97KS Hades15:5811:0110:07
3637200162Filipowska Aleksandra98UKS Orientuś16:0010:349:55
 
 
W20 (7)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
380960502Edgarsson Patricia96OK Skogsfalken16:0811:5210:49
379889174Karbowiak Iga95WKS Śląsk16:1011:4911:04
3779101308Waszczuk Aleksandra95UKS Traper16:1211:5810:46
381960809Gumaelius Klara96OK Skogsfalken16:1411:4610:55
3767200167Białkowska Aneta95UKS Orientuś16:1611:5510:58
378960920Olejnik Petra96OK Skogsfalken16:1812:0111:01
3757200161Kaźmierczak Aneta95UKS Orientuś16:2012:0410:52
 
 
W21E (19)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
3908625548Wicha Iwona87KS OK!Sport15:0111:119:44
392553469Lajn Daria89UKS Azymut15:0311:299:53
3991407619Żebrowska Barbara95UNTS15:0511:269:56
3852017992Lubak Kamila91WKS Śląsk15:0710:5010:08
3971905995Macul Martyna95UKS Traper15:0910:5610:11
3842034196Górska Kinga89UMKS ORKAN15:1110:3210:05
401960416Hedberg Pim96OK Skogsfalken15:1310:539:50
3898628570Mikkelsen Christine75Grane Arendal15:1510:599:41
3982016467Szubka Barbara91WKS Śląsk15:1710:359:32
3889961217Hornik Aleksandra96WKS Grunwald15:1911:029:38
3837204094Morawska Maja96UKS Azymut 4515:2111:2010:02
393895014Kołosińska Jolanta91OK Skogsfalken15:2310:4710:17
3879101162Stankiewicz Agata94UKS Orientuś15:2510:3810:14
395412375Kozieł MartaUKS Orientuś15:2911:1410:20
3862017994Maciejewska Angelika96UKS Traper15:3110:4410:23
396502207Konkol-Klimczak Wioletta80UKS Siódemka15:3310:419:47
3822077799Czajka Izabela82KS OK!Sport15:3511:0510:26
400895249Maj-Rokosz Maria80UKS Siódemka15:3711:179:59
3918625739Kubicka Zuzanna93UNTS15:3911:089:35
 
 
W21S (17)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
411842661Dyzio Katarzyna88WKS Wawel15:0110:399:57
4032067726Wiercińska Anna88MKS Metalowiec15:0310:519:54
409427823Mykhailova Natalia82Odessa Team15:0510:369:36
4068623612Patejko Patrycja88KS Spójnia Warszawa15:0711:0310:15
4087160890Gordon Diana90KU AZS WAT Warszawa15:0911:129:51
416871903Josefsson Anna89OK Orion15:1110:4510:12
4052034192Kocińska Agnieszka87UMKS ORKAN15:1310:3310:00
4041406752Maltseva Anastasia94Korshuniata15:1510:549:33
417886617Wysocka Malwina85KS OK!Sport15:1710:489:42
414899026Dusza Anna89UNTS15:1911:0610:06
407418923Iwaniec Iwona9010BKPanc15:2111:0910:03
4022055114Shcherbina Natalia96Korshuniata15:2310:429:48
413405946Lange Helena85GKS Luzino15:2511:159:39
415920406Arvidsson Anna90Kalmar OK15:2710:5710:09
410505003Ewiak - Paszyńska Alicja87UKS Orientuś15:2911:1810:18
412300632Trojecka Marta83KU AZS WAT Warszawa15:3111:009:45
394553466Pabich Maria82UKS Azymut15:3311:2310:29
 
 
W35 (9)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
4217200097Litvin Darya78OK Kaliningrad16:0211:5210:52
4197121278Śliwczyńska Ilona78UMKS ORKAN16:0411:4910:49
4221302001Naugolnowa Olga73OK Kaliningrad16:0612:0411:04
423412247Banach Janina76UMKS ORKAN16:0811:5510:43
4187200093Varyga Olga75Korshuniata16:1012:0111:01
424412211Zbroja-Nowak Justyna80KS Hades16:1211:4310:46
420418925Bultrowicz Agnieszka77Indywidualnie16:1411:4010:55
425882701Michałowska Agata78KS Spójnia Warszawa16:1611:5810:58
426871977Biolik Agnieszka77Indywidualny Mazowsze16:1811:4610:40
 
 
W40 (12)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
4272043896Nitsch Joanna73UNTS15:5811:5610:29
4317202778Konc Katarzyna75UKS Azymut16:0012:0210:44
4291408260Mianowska Dorota74UNTS16:0211:4410:38
4361390881Nowicka-Bielecka Kornelia74UKS Siódemka16:0411:3510:56
438886676Wołek Ewa68UNTS16:0611:3810:53
434209536Svangren Ylva71Gotlands Bro OK16:0811:5910:41
4322067842Gorczyca Magdalena71KS Hades16:1011:4110:47
437887225Nowak Beata73UKS Azymut 4516:1211:5010:50
4307110672Daliniuk Karina72UKS Kusy16:1411:4710:59
43518509Berlin Kristina72FK Vittus16:1611:5310:35
4282035192Deptulska Agnieszka71UKS Siódemka16:1811:2910:32
433501433Kulicka Agata75Indywidualnie16:2011:3211:02
 
 
W45 (10)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
44730034Lindell Anne66Kalmar OK16:0611:3310:21
446895015Górnicka-Antonowicz AnnaUNTS16:0811:3610:24
44518588Nyqvist Anna68Kalmar OK16:1011:4510:27
44425928Brink Ann-Sofie68Markaryds FK16:1211:2710:33
443981862Staszak Anna70UNTS16:1411:2410:36
4422041311Słomska Hanna64UKS Orka Gdynia16:1611:2110:45
4391408270Gąsienica-Samek Ewa70UNTS16:1811:4210:42
4419690301Albinsson Josefine69OK Skogsfalken16:2011:3910:39
4401393099Wołowczyk Mariola68UNTS16:2211:3010:30
521412323Olszanka WioletaKS OK!Sport16:2411:4810:48
 
 
W50 (9)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
454214241Larsson Pernilla62OK Skogsfalken15:1711:4510:39
4482036945Czerkawska Urszula62MUKS Gliwice15:1911:3310:51
4492024949Temnikova Olga65OK Kaliningrad15:2111:3910:54
452650406Gustafsson Gunilla65OK Orion15:2311:3610:45
4502300428Chernishova Tatiana62OK Kaliningrad15:2511:5110:42
456553475Hornik Alicja63WKS Grunwald15:2711:4810:30
453412347Deredos Nina61UKS Orientuś15:2911:4210:33
455641022Smedberg Christina64OK Skogsfalken15:3111:5410:48
4512300032Riazantceva Vera62OK Kaliningrad15:3311:3010:36
 
 
W55 (15)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
469451996Öhlin Ann59Stigmännen Karlshamn15:5411:2910:20
470413394Łuńska Regina56UMKS ORKAN15:5611:2610:23
466214205Birgitta Olsson57OK Skogsfalken15:5811:5010:53
471413381Biziuk Halina57UMKS ORKAN16:0011:4110:29
4591570402Nilsson Birgitta57Stigmännen Karlshamn16:0211:2310:47
4572011565Smirnova Natalia56OK Kaliningrad16:0411:5610:50
4675066Brettschneider Gudrun60Kaulsdorfer OLV Berlin16:0611:4710:26
465412192Mazurkiewicz Jolanta57UKS Orientuś16:0811:3510:41
464580421Eva Emanuelsson58Helsingborgs OK16:1011:5910:44
4622300540Marina Movko60OK Kaliningrad16:1212:0211:02
4619600831Tjernlund Kerstin60OK Vilse 8716:1411:4410:35
4602055103Miroshnichenko Elena59OK Kaliningrad16:1611:3810:59
468412377Olbrycht Anna56Indywidualny Mazowsze16:1811:5310:32
4581571127Nero Ann-Christine60Ronneby OK16:2011:2010:38
4632055111Elena Soloveva58OK Kaliningrad16:2211:3210:56
 
 
W60 (6)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
4732055106Galina Semuchina51OK Kaliningrad15:1411:3610:36
4749510927Mansson Gunnel51OK Vilse 8715:1611:4810:39
4722011577Natalia Lazareva55OK Kaliningrad15:1811:4510:45
47527257Linnersjö Ann-Helen55OK Orion15:2011:4210:51
476219123Czabańska Małgorzata52UKS Azymut 4515:2211:5110:42
477889676Lewoń Ewa55UMKS ORKAN15:2411:3910:48
 
 
W65 (6)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
48210773Nydahl Eivor48Stigmännen Karlshamn15:0211:4010:37
48319571Bengtsson Bigge49Stigmännen Karlshamn15:0411:3710:52
4791572001Fransson Gun-Britt48Emmaboda Verda OK15:0611:4910:40
48110728Nilsson Ingalill50Stigmännen Karlshamn15:0811:5210:43
478444608Pahlstorp Monica47Emmaboda Verda OK15:1011:4310:46
4809500520Svensson Margaretha50Stigmännen Karlshamn15:1211:4610:49
 
 
W70 (7)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
49017774Petersson Birgitta43Alvesta SOK15:0310:449:41
48439701Axelsson Britt45Kalmar OK15:0510:539:38
486450054Bernbo Agneta45OK Orion15:0710:509:53
485426277Nilsson Ulla45SOK Viljan15:0910:389:47
48910316Bergstrand Eva43Värend GN15:1110:419:50
48718041Kimell Elisabeth42Gotlands Bro OK15:1310:359:44
48810313Ekelöf Siw43Värend GN15:1510:479:35
 
 
W85 (1)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
491300689Zielczyńska Helena27A-TO-MY15:0110:329:32
 
 
OPEN1 (9)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
516418966Gąbka KamilaUKS Siódemka15:0110:319:31
494219168Pupiec Agnieszka75UKS Siódemka15:0110:319:31
5204631777Daniluk PiotrUKS Siódemka15:0110:319:31
5172053540Porzycz AgnieszkaUKS Siódemka15:0110:319:31
4932086323Ukleja Ewa80UKS Azymut 4515:0110:319:31
4962041304Kąkol Aleksandra98UKS Orka Gdynia15:0110:319:31
495301332Machowska-Łącka Magdalena83UKS OSiR Góra Kalwaria15:0110:319:31
4922060829Mansson MariAnne50Ronneby OK15:0110:319:31
4972041305Sporek Julia00UKS Orka Gdynia15:0110:319:31
 
 
OPEN2 (16)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
4982086325Pestka Maciej96UKS Azymut 4515:0110:319:31
499361831Drozd Patrycja9010BKPanc15:0110:319:31
5002041313Kąkol Michał94UKS Orka Gdynia15:0110:319:31
5012086324Ukleja Marcin80UKS Azymut 4515:0110:319:31
502418916Hatsuk Nataliya82Kamvol Belarus15:0110:319:31
503219185Pupiec Mariusz75UKS Siódemka15:0110:319:31
504219167Leja Katarzyna9010BKPanc15:0110:319:31
505418337Nagórski PrzemysławIndywidualnie15:0110:319:31
506412224Sypuła Katarzyna87UNTS15:0110:319:31
507440244Golinowska Ela80Indywidualnie15:0110:319:31
508219187Supernat-Melzer Hanna69UKS Siódemka15:0110:319:31
509222887Melzer Arkadiusz70UKS Siódemka15:0110:319:31
5101403086Andrzejczak RafałUKS Azymut15:0110:319:31
5112035227Hass Peter63Tisvilde Hegn OK15:0110:319:31
512502209Morawska Anna93UKS Azymut 4515:0110:319:31
5131006710Czernyszowa Antonina4F15:0110:319:31