Baltic Cup 2015N 2015-05-03 13:36
UKS Siódemka RumiaNowy Dwór Wejherowski
Wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
10N (20)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
116Tymoteusz Kujda05Kotwica Brzeg21:07515:08226:4421:02:59
213Tosia Mianowska07UNTS16:11119:29330:2351:06:03
3534Filomena ChabieraUNTS16:17219:31430:3061:06:18
48Patrycja Ukleja06UKS Azymut 4517:30320:45629:3331:07:48
59Weronika Lange05GKS Luzino31:581120:52725:4611:18:36
63Apolonia Markowska06UKS Orka Gdynia19:32414:47145:09101:19:28
77Krzysztof Ukleja08UKS Azymut 4529:42820:40530:0641:20:28
815Julia Łącka07UKS OSiR Góra Kalwaria30:01921:18939:2781:30:46
914Weronika Ciećwierz06UKS Orka Gdynia24:09721:16846:20121:31:45
102Lazarev Igor06OK Kaliningrad37:191524:281031:5971:33:46
1110Zofia Nowak08KS Hades31:051035:201246:16111:52:41
125Ola Golinowska06Indywidualnie38:501736:161342:1791:57:23
136Piotr Golinowski08Indywidualnie38:371636:23141:05:22142:20:22
14526Kinga KrochmalKS Spójnia Warszawa35:46131:57:31191:36:04154:09:21
15527Natalia RejmentKS Spójnia Warszawa36:18141:57:25181:36:24164:10:07
 
525Alicja RomanowskaUKS Siódemkaabs48:321651:5613
12Diana Wejtko07UMKS Kwidzyn32:131256:0817abs
4Daniel Kośnik06UKS Orka Gdynia44:131833:1711abs
1Konrad Kozikowsk05UKS Orka Gdynia21:32640:5915abs
11Marceli Gajewski06UMKS Kwidzynabsabsabs
 
 
 
10R (34)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
122Filip Słomczyński05UKS Orientuś15:20216:08126:34458:02
225Franek Krempiński07UKS Azymut15:10116:37230:0581:01:52
321Polina Naugolnowa07OK Kaliningrad17:03317:35528:2061:02:58
4539Agnieszka DomarusIndywidualnie24:29716:50323:0811:04:27
5540Franek DomarusIndywidualnie24:321017:02423:4521:05:19
6541Olek DomarusIndywidualnie24:27617:53624:1531:06:35
717Olimpia KlimczakUKS Siódemka28:331718:54727:5651:15:23
8542Kacper BanachIndywidualnie24:561220:14834:27101:19:37
920Agata Pupiec04UKS Siódemka23:45429:391829:3671:23:00
10518Małgorzata PorzyczUKS Siódemka24:321024:381537:13111:26:23
1123Tomasz Kubisiak07Indywidualnie23:56521:121241:57161:27:05
1219Oksana KlimczakUKS Siódemka28:371824:401637:16121:30:33
13519Marta BieleckaUKS Siódemka24:31931:161952:04181:47:51
14528Tomasz ZielińskiKS Hades24:30829:17171:00:06211:53:53
 
548Zuzia ArciszewskaIndywidualnie32:1520absabs
543Nadia KołakowskaIndywidualnie31:241920:3610abs
537Danil SladkovIndywidualnie37:5421abs32:579
531Kamil ŻyczkowskiUKS Siódemka1:00:53221:09:4925abs
24Hanna Pabich11UKS Azymutabs31:322059:0020
18Zuzanna Patejko12KS Spójnia Warszawaabs37:172239:4514
550Pavel HatsukKamvol Belarus1:24:5523abs
557Małgosia CiećwierzUKS Orka Gdynia32:302157:0619
553Bartek BorzyszkowskiUKS Siódemka22:101341:2415
545Zuzia KokorzyckaIndywidualnie28:1014abs
546Dobrochna SadowskaIndywidualnie28:1014abs
547Zosia JenczelewskaIndywidualnie28:1014abs
566Oliwia KalkIndywidualnie20:3610
565Natalia KalkIndywidualnie20:349
570Michał PoradaIndywidualnie39:0413
571Piotruś MotałaUKS Siódemka44:4017
556Kacper KozikowskiUKS Orka Gdynia23:0014
544Anastazja KołakowskaIndywidualnie28:0613
564Kazimierz KalkIndywidualnie39:0124
563Henryk KalkIndywidualnie37:4223
 
 
 
M10 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
129Jan Antonowicz05UNTS11:07110:22116:24137:53
230Emil Albinsson05OK Skogsfalken12:44210:43220:07243:34
327Tymoteusz Bultrowicz06Indywidualnie19:02418:09523:5031:01:01
431Jakub Łącki06UKS OSiR Góra Kalwaria14:45317:23429:5841:02:06
532Adam Lisiak05UKS Orientuś19:22515:04332:2151:06:47
626Adam Gąsienica-Samek06UNTS23:34621:12655:2261:40:08
 
28Gustav Axelsson05Tullinge SKabsabsabs
 
 
 
M12 (19)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
135Grzegorz Nowak03UKS Azymut 4515:01215:34119:58350:33
236Michał Sędłak03KS OK!Sport14:37122:47519:03156:27
337Jan Sztranek03UKS Azymut17:13523:36719:4721:00:36
447Zbigniew Bartos03UKS Orientuś20:24918:57323:4641:03:07
550Ignacy Słomczyński03UKS Orientuś17:11424:06826:3651:07:53
644Folke Svangren03Gotlands Bro OK19:09622:03435:3281:16:44
739Krzysztof Wójtowicz04UNTS19:50723:18633:4171:16:49
833Emil Biolik03UKS Kusy21:441129:431132:0861:23:35
949Dawid Kuszmar03UKS Traper22:391226:551037:37101:27:11
1042Jonasz Udycz04UKS Traper31:411632:101246:38121:50:29
1145Mateusz Soliwoda04UMKS Kwidzyn24:451348:461659:01132:12:32
1243Wiktor Wilk04UMKS Kwidzyn52:151848:31151:12:26142:53:12
 
40Kirill Kuznecov04Korshuniatanklnkl45:1911
41Wiktor Muller04UMKS Kwidzyn20:411042:3613nkl
38Piotr Banach03UMKS ORKAN20:14826:229abs
51Michał Bielecki04UKS Siódemka38:371754:0717nkl
48Persson Max03OK Skogsfalken16:56317:462nkl
46Kirill Serzhanov03UMKS Kwidzyn24:471447:3114abs
34Bartosz Kujda03Kotwica Brzeg28:1215nkl36:249
 
 
 
M14 (28)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
161Piotr Rzeńca01UKS Orientuś23:11130:19240:3421:34:04
275Michał Pierzchała01UNTS25:49629:17140:1511:35:21
354Stanisław Kurzyp02MKS MOS Wrocław29:04942:58549:0332:01:05
465Grzegorz Porzycz02UKS Azymut 4523:18250:111255:0142:08:30
552Bartek Olszewski02UNTS25:43541:4441:01:2262:08:49
658Maciej Andrzejczak02UKS Azymut33:401540:4831:01:1652:15:44
755Gleb Maksimov02Korshuniata24:34344:4771:16:00142:25:21
867Grzegorz Bartos01UKS Orientuś34:351743:3161:10:05122:28:11
959Krystian Petersburski01bno.szczecin.pl33:461653:16131:02:1472:29:16
1056Piotr Pesta01UKS Azymut 4531:281148:57111:09:30102:29:55
1176Bartosz Smyk02UKS Traper28:18856:26181:07:1482:31:58
1264Jaroslav Litvin01OK Kaliningrad31:271053:28141:09:58112:34:53
1353Dmitry Kurakin01Korshuniata27:53756:58191:20:42152:45:33
1473Dominik Łaszkiewicz01UKS Traper41:171953:52151:13:03132:48:12
1578Szymon Górski02UMKS Kwidzyn25:42447:4581:38:31232:51:58
1666Bruno Deredos01UKS Orientuś41:46201:07:14221:09:1192:58:11
1774Zbigniew Borek02UKS Azymut 4533:031457:04201:30:51203:00:58
1862Grzegorz Zienkiewicz01UKS Kusy47:062248:0091:26:34183:01:40
1979Kacper Michalak01KS Spójnia Warszawa32:14131:22:26231:21:34163:16:14
2063Maciej Nowakowski02UKS Kusy49:022355:16171:31:58213:16:16
2172Bartosz Grochalski02UMKS Kwidzyn54:182453:55161:41:21243:29:34
2260Roman Olasik01MKS Metalowiec1:12:252648:22101:34:27223:35:14
2371Jakub Życzkowski02UKS Siódemka1:09:41251:28:53241:44:29254:23:03
 
70Herman Albinsson02OK Skogsfalkenabsnkl1:29:2719
77Kamil Banach01UMKS ORKAN36:05181:05:0321abs
68Witold Kubisiak02Indywidualnie42:0621nkl2:08:2226
69Rafał Gąsior02UMKS Kwidzyn31:4412nkl1:23:1717
57Maciej Boik01UKS Azymutabsabsabs
 
 
 
M16 (21)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
185Grzegorz Żurek00UKS Siódemka30:07432:11154:3451:56:52
293Mikołaj Krawczyński00WKS Śląsk24:50143:32751:1221:59:34
388Dawid Kalisiak00UKS Azymut36:07738:13246:5912:01:19
491Jakub Kuźba00UKS Siódemka28:25342:38553:0532:04:08
596Szymon Melzer99UKS Siódemka32:28538:55353:1642:04:39
690Jakub Czapliński00WKS Śląsk27:15249:571056:2182:13:33
799Mateusz Rosłaniec00WKS Śląsk45:351442:38555:0262:23:15
884Bartłomiej Ogdowski00UKS Siódemka44:251045:46855:2372:25:34
995Rafał Zamojski00UKS Siódemka36:04640:4941:28:53172:45:46
1097Filip Ledniowski00WKS Śląsk37:1481:09:06171:00:2092:46:40
11100Olle Svangren99Gotlands Bro OK51:141554:44121:02:04102:48:02
1292Dawid Zając00UKS Azymut45:061247:0591:18:54152:51:05
1387Maciej Jasiński00UKS Orientuś44:401157:15131:11:55122:53:50
1494Damian Prażanowski99UMKS Kwidzyn1:02:331651:32111:14:20133:08:25
1581Tomasz (jr.) Nitsch00UNTS40:3791:19:09181:09:43113:09:29
1689Jakub Pietek00UKS Orientuś45:14131:00:48151:32:09183:18:11
1782Michał Hryciuk00bno.szczecin.pl1:19:31181:05:39161:23:32163:48:42
1886Jakub Tłokiński00MKS Metalowiec1:39:32191:33:23191:16:42144:29:37
 
80Artem KorolevOK Kaliningrad1:12:391759:2314abs
98Jan ByrczekUKS Kometaabsabsabs
83Tomasz Choroś00PUKS Młode Orłyabsabsabs
 
 
 
M18 (14)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1111Nils Grip98Kalmar OK25:51439:12149:0011:54:03
2104Szymon Sosenko98WKS Śląsk24:25141:15253:4231:59:22
3115Jan Rutka98UNTS25:37342:22352:5922:00:58
4105Michał Wołowczyk97UNTS25:25243:51554:3842:03:54
5113Jacek Okarma98WKS Śląsk29:46742:37454:5952:07:22
6103Przemysław Zuchmański98UKS Orientuś27:26549:11655:4862:12:25
7112Piotr Sotniczuk98UNTS34:57949:33756:3372:21:03
8106Maciej Borkowski98KS Spójnia Warszawa29:02650:0681:01:5682:21:04
9102Wojciech Mossakowski98UNTS31:37850:2591:01:5682:23:58
10114Jerzy Urbaniak98KS Spójnia Warszawa41:021255:56101:04:56102:41:54
11108Damian Becmer97WKS Śląsk35:351059:08111:08:10112:42:53
12110Mateusz Lubak98WKS Śląsk40:35111:08:57121:09:51122:59:23
 
109Mikołaj Druciarek97WKS Grunwaldabsabsabs
107Jakub Sawościanik98UKS Traperabsabsabs
 
 
 
M20 (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1116Ilia Smirnov96OK Kaliningrad31:2711:01:5521:14:5022:48:12
2118Felix Persson95OK Skogsfalken33:2021:03:5531:11:3312:48:48
3117Ilia Temnikov95OK Kaliningrad44:2531:00:1211:26:0333:10:40
4119Jakub Kazimierski96UMKS Kwidzyn1:02:4542:17:0042:24:1545:44:00
 
120Wojciech Siedlecki96UMKS Kwidzyn1:15:295nklnkl
 
 
 
M21E (26)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1140Bartosz Pawlak90WKS Grunwald29:03143:0711:05:2312:17:33
2146Michał Olejnik92WKS Grunwald33:56543:4521:07:3622:25:17
3131Łukasz Charuba90UKS Orientuś32:53451:0051:08:2832:32:21
4137Piotr Parfianowicz94UNTS30:08248:5231:14:5442:33:54
5135Yury Masnyy85Orienta Moscow Compa36:551251:1461:14:5442:43:03
6133Krzysztof Wołowczyk95UNTS38:451549:1741:15:0362:43:05
7139Piotr Paszyński81UKS Orientuś32:37355:11101:20:3982:48:27
8136Mattias Westfält73Gotlands Bro OK34:42754:0881:21:41102:50:31
9122Amadeus Hansson97Gotlands Bro OK36:331155:17111:20:4592:52:35
10145Maciej Grabowski81UNTS35:15859:29131:18:5472:53:38
11130Kari-Pekka Seppänen94Rastikarhut38:12131:01:30151:24:36113:04:18
12147Andreas Liljegren89Gotlands Bro OK41:282054:2991:31:59143:07:56
13138Gabriel Bengtsson81Stigmännen Karlshamn39:29161:01:28141:28:50133:09:47
14123Piotr Ostój94WKS Śląsk40:21171:05:14181:25:33123:11:08
15142Oleksandr Rybakov81Slavutich40:271855:33121:39:14183:15:14
16132Michał Kordala94UKS Orientuś46:45231:01:57161:34:34163:23:16
17143Bartłomiej Mazan92WKS Śląsk41:01191:07:46191:42:41193:31:28
18121Sergej CzernowOK Kaliningrad44:39221:02:01171:45:36203:32:16
19126Maciej Gędziorowski90KU AZS WAT Warszawa43:56211:11:42201:38:59173:34:37
20141Piotr Drągowski82KS OK!Sport48:24241:14:03222:08:05214:10:32
21128Karol Cwalina83Indywidualnie1:12:12251:25:35242:21:12224:58:59
 
129Heikki HaapakoskiRastikarhutabsabs1:33:4815
124Vegard Danielsen90UKS Orientuś33:5861:16:3023abs
134Karol Galicz86UKS Kusy38:15141:13:0921nkl
127Rafał Podziński91UKS Orientuś36:009nklabs
125Vladyslav Laskarzhevski82Kamvol Belarus36:151052:537nkl
 
 
 
M21S (21)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1150Pär Josefsson91Kalmar OK19:12135:56236:3811:31:46
2166Sławomir Cygler90WKS Wawel20:17235:45138:4021:34:42
3168Tomasz Pabich82UKS Azymut23:12337:37342:3651:43:25
4148Jörgen Nilsson77Kalmar OK24:56542:22540:2631:47:44
5167Mateusz Anc91UNTS23:55443:01641:4641:48:42
6154Mariusz Jaros90KS Artemis26:03641:14450:1581:57:32
7159Łukasz Łącki82UKS OSiR Góra Kalwaria29:19746:46848:5362:04:58
8164Michał Łubis85UKS Azymut33:171043:40749:4072:06:37
9149Dominik Zalewski81Indywidualnie31:47947:31955:12102:14:30
10155Vladimir Poroshin83Ind. Russia31:43858:301453:5292:24:05
11162Max Brettschneider84Kaulsdorfer OLV Berlin39:111255:52121:02:19122:37:22
12158Paweł Kłyś83KU AZS UMCS39:45141:00:57151:15:18142:56:00
13160Daniel Ladach86Indywidualnie51:291858:14131:06:31132:56:14
14151Konrad Koguciuk91KU AZS UMCS47:21171:14:381859:59113:01:58
15165Jarosław Parys89KU AZS UMCS39:33131:05:18171:23:25173:08:16
16163Daniel Markowiak90UKS Orientuś43:20161:25:01191:18:33153:26:54
17161Tomasz Paciorek85UNTS1:09:46191:31:56201:48:11184:29:53
 
153Przemysław Patejko82KS Spójnia Warszawaabs51:08101:20:3816
156Piotr Wdowczyk83Indywidualnie37:38111:01:3116abs
157Daniel Malecki88UKS Orka Gdynia40:011552:2811
152Łukasz NestorowiczKU AZS UMCSabsabsabs
 
 
 
M35 (17)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1181Jacek Nowak76UKS Azymut 4522:43145:1611:00:0712:08:06
2169Pavel Krasko80Kamvol Belarus24:41248:5421:00:4222:14:17
3174Paweł Golinowski79Tukan Iwiny27:10354:2131:16:2642:37:57
4186Piotr Suchenia80www.run-passion.pl31:00656:3151:14:3032:42:01
5180Sebastian Mientki76UMKS ORKAN29:4941:01:2071:23:0472:54:13
6185Karol Gmur76WKS Śląsk32:54855:0541:27:4082:55:39
7179Szczepan Fiedorowicz76UKS Traper30:2551:02:5381:29:0893:02:26
8176Radosław Balmowski762 Pułk Inżynieryjny44:56121:06:3891:22:5763:14:31
9183Arkadiusz Kujda79JW 2697 Brzeg41:061059:1561:38:34133:18:55
10172Piotr Krempiński76UKS Azymut31:5571:13:37121:35:38123:21:10
11184Aleksandr Karachev77OK Kaliningrad40:2191:09:27101:33:48113:23:36
12170Tomasz Tkaczuk79UKS Azymut48:05151:19:32131:22:5153:30:28
13178Marek Kubisiak77Indywidualnie46:13131:12:09111:45:22143:43:44
14182Grzegorz Biolik76Indywidualny Mazowsze43:06111:36:27161:33:01103:52:34
15171Andrzej Gąsienica-Samek80UNTS47:07141:28:30151:49:05154:04:42
16173Tomasz Chabiera76UNTS51:10162:03:46172:04:11164:59:07
 
177Mariusz LeśniowskiIndywidualnieabs1:20:3614abs
 
 
 
M40 (25)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1187Remigiusz Nowak72KS Hades20:42149:4031:01:2912:11:51
2197Kalikst Sobczyński71WKS Śląsk22:44348:3121:06:1932:17:34
3191Mariusz Plesiński73Tukan Iwiny23:25453:2551:05:4922:22:39
4209Piotr Ratajczak69UMKS ORKAN27:30651:2541:12:3852:31:33
5202Marcin Krasuski72orienteering.waw.pl27:4971:01:07101:09:1742:38:13
6211Krystian Sędłak73KS OK!Sport28:271056:3561:13:1562:38:17
7198Göran Kimell71Gotlands Bro OK28:17857:1281:24:4282:50:11
8188Stanisław Sołowiej75KU AZS UMCS28:2291:06:17121:19:4772:54:26
9210Rafał Mianowski73UNTS31:111359:1491:31:53113:02:18
10190Piotr Dobrowolski73KU AZS UMCS32:49141:18:56181:25:2993:17:14
11192Jacek Gorczyca71KS Hades45:45201:05:50111:29:29103:21:04
12206Tomasz Nitsch71UNTS38:25161:15:42161:42:38123:36:45
13203Jacek Borzyszkowski74UKS Siódemka37:59151:12:32151:52:49133:43:20
14207Grzegorz Doliński72UKS Kusy50:16221:21:30191:56:34144:08:20
15200Robert Słomczyński72UKS Orientuś45:21181:26:34211:58:55154:10:50
16199Paweł Chołody73CSWLĄD Poznań40:08171:26:08202:08:52164:15:08
17205Paweł Lisiak74UKS Orientuś47:58211:40:25222:19:17194:47:40
18204Maciej Gostkiewicz74UMKS Kwidzyn45:34191:58:49232:19:00185:03:23
19195Adam Tłokiński73MKS Metalowiec51:16231:59:37242:13:58175:04:51
 
194Victor Mikhaylov73Odessa Team30:00121:09:5013nkl
193Sebastian Ciesiółka75WKS Śląsknkl1:18:2717abs
189Krzysztof Banach74UMKS ORKAN24:03556:407abs
201Robert Banach74WKS Grunwald20:52245:221abs
208Robert Porada72UKS Reflex Rybnik29:02111:10:1714
196Piotr Wieczorek73Indywidualny Mazowszeabsabsabs
 
 
 
M45 (19)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1214Jarosław Bartczak68UMKS ORKAN25:25349:4541:02:3112:17:41
2227Krzysztof Urbaniak67KS Spójnia Warszawa27:35748:0221:04:0022:19:37
3229Tobias Borger70Kalmar OK25:42447:3011:06:4342:19:55
4223Adam Pesta69UKS Azymut 4524:07155:3471:05:5432:25:35
5230Evgeniy Korshunov68Korshuniata27:05551:3551:10:4352:29:23
6220Bjoern Saetran69IF Trauma27:26649:2631:15:4062:32:32
7228Dariusz NaderaCX80 Kalisz25:03254:1361:19:4992:39:05
8218Bartłomiej Krasuski70Team 36030:021156:5691:17:5572:44:53
9226Paweł Zieliński68WKS Grunwald29:451056:4781:25:46112:52:18
10212Rolandas Žičkis70OSK Takas28:3281:04:33121:19:2982:52:34
11221Artur Staszak70UNTS30:49121:03:41111:28:32123:03:02
12222Paweł Piłkowski66KS OK!Sport33:33141:09:41151:20:07103:03:21
13217Tomasz Michalak69KS Spójnia Warszawa28:4191:00:44101:35:22143:04:47
14215Jacek Olas69UKS Orientuś33:13131:05:12131:30:22133:08:47
15216Marcin Marszałek70KS OK!Sport37:52161:22:38161:38:54153:39:24
 
213Józef Forystek66WKS Wawel35:01151:08:2514abs
224Fredrik Smedberg67OK Skogsfalken44:2617nklnkl
219Artur KorolevOK Kaliningrad58:27191:34:3417abs
225Andrzej Deredos70UKS Orientuś45:4218nkl1:59:1816
 
 
 
M50 (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1234Jörgen Axelsson65Tullinge SK21:19140:28154:4911:56:36
2240Anders Thor65Kalmar OK22:15447:1271:01:4022:11:07
3239Larsson Pontus62OK Skogsfalken22:59546:3351:03:0432:12:36
4233Göran Mansson61OK Dacke21:19144:4921:08:1962:14:27
5238Persson Lars64OK Skogsfalken24:17646:3241:03:4042:14:29
6237Włodzimierz Dyzio61WKS Wawel22:06347:0561:05:2252:14:33
7242Mats Söderberg64Kalmar OK25:31945:5231:08:4672:20:09
8232Marek Wołowczyk63UNTS25:09750:2881:09:1082:24:47
9235Kazimierz Szulżycki64UMKS ORKAN25:17852:5691:18:1792:36:30
10236Piotr Młynarczyk64MKS Metalowiec32:131153:42101:20:09102:46:04
11231Tomasz Deptulski65UKS Siódemka29:12101:01:42111:20:41112:51:35
 
243Pi Persson62OK Orion49:46121:13:0712nkl
 
 
 
M55 (18)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1253Jungstrand Ulf60OK Skogsfalken18:34138:15150:3311:47:22
2244Boris Krylov57OK Kaliningrad27:28243:3821:00:5032:11:56
3251Aleksander Chułek56UKS Azymut 4528:05449:1031:00:3822:17:53
4257Emanuelsson Sven-Ake57Helsingborgs OK33:17851:5341:11:5252:37:02
5248Andrzej Krochmal56KS Spójnia Warszawa32:2671:03:4871:12:4162:48:55
6250Solovev Mikhail56OK Kaliningrad30:5261:01:5061:16:3272:49:14
7259Aleksandr Iaprintzev60OK Kaliningrad27:51356:1551:26:1482:50:20
8249Vladimir Chugunov60OK Kaliningrad34:0291:13:1991:26:3893:13:59
9261Piotr Wierciński56MKS Metalowiec35:54121:14:52101:27:28113:18:14
10256Czerkawski Wacław60MUKS Gliwice39:35151:13:0181:33:58143:26:34
11245Sławomir Sypuła58UNTS34:09101:22:34111:33:42133:30:25
12247Viktor Miroshnichenko57OK Kaliningrad53:30171:31:23121:27:20103:52:13
13246Zbigniew Mądrzyński56UMKS Kwidzyn38:58141:51:28141:30:28124:00:54
14255Krzysztof Lewandowski58UKS Orientuś50:49161:36:31132:06:49164:34:09
 
258Mirosław Rogala57KU AZS WAT Warszawanklabsabs
252Tore Tjernlund58OK Vilse 8735:5412nkl1:34:4715
254Hakan Forsman60Ronneby OK29:555nklnkl
260Leszek Andrzejewski59UKS Azymut 4534:2611nkl1:07:034
 
 
 
M60 (17)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1262Jerzy Parzewski52KU AZS WAT Warszawa24:38236:23153:4721:54:48
2269Keld Johnsen50Tisvilde Hegn OK24:09140:27355:4932:00:25
3273Gerhard Brettschneider54Kaulsdorfer OLV Berlin26:21343:19653:4112:03:21
4275Leif E. Larsen52Tisvilde Hegn OK27:20438:1921:01:0642:06:45
5274Olsson Willy51OK Skogsfalken27:34541:3941:02:5962:12:12
6278Zbigniew Łuński52UMKS ORKAN27:59644:3781:10:4272:23:18
7267Vladimir Chernikh52OK Kaliningrad32:46844:1871:12:2682:29:30
8270Tom Westerberg52IF Hagen35:171244:5691:15:2492:35:37
9277Tadeusz Mientki52UMKS ORKAN34:551143:1251:18:35102:36:42
10264Ole D. Jensen55Tisvilde Hegn OK34:461049:04101:30:23132:54:13
11263Bogdan Świerczyński53KS BnO Modrzew34:33959:20111:24:13112:58:06
12266Viktor Arsetiev50OK Kaliningrad44:00141:04:26121:28:44123:17:10
13272Bolesław Czechowski55UMKS ORKAN41:11131:08:12141:50:35153:39:58
14268Józef Paszyński53UKS Orientuś45:50151:11:00151:47:42143:44:32
15271Janusz Olbrycht55Indywidualny Mazowsze1:14:28161:06:31131:54:32164:15:31
 
276Per Nilsson55Stigmännen Karlshamn31:137nkl1:02:485
265Romuald Miszewski54UKS Azymut 45absabsabs
 
 
 
M65 (16)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1292Ryszard Jakielaszek49GKS Luzino24:32138:11153:4911:56:32
2290Owe Nilsson49Stigmännen Karlshamn27:55242:46657:2732:08:08
3288Nils-Arne Hakansson50Stigmännen Karlshamn29:54342:14556:1922:08:27
4284Roland Nilsson50SOK Viljan30:29441:45458:2542:10:39
5283Jan Kukuryka47KU AZS WAT Warszawa30:44639:1421:03:2282:13:20
6289Lars-Gunnar Bengtsson48Stigmännen Karlshamn33:36939:4831:02:3772:16:01
7286Anders Nilsson46Gotlands Bro OK30:56744:2671:01:4362:17:05
8285Władysław Wołochowicz47KS BnO Modrzew32:15845:0581:00:1552:17:35
9281Józef Kmieciński47PUKS Młode Orły34:141045:5691:04:3392:24:43
10293Jörgen Fransson47Emmaboda Verda OK30:33548:48111:13:27102:32:48
11282Henryk Woźniak48UMKS ORKAN36:081253:47121:15:09122:45:04
12280Jerzy Wojtyła48UMKS ORKAN47:121547:35101:14:35112:49:22
13294Jan Pahlstorp46Emmaboda Verda OK51:541655:50131:30:20133:18:04
 
287Stig Nydahl46Stigmännen Karlshamn46:3014nklnkl
279Jan Szepelak50UMKS ORKAN39:311356:1814abs
291Bo Sandahl48Gotlands Bro OK35:49111:09:1015nkl
 
 
 
M70 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1303Björn Linnersjö45OK Orion23:14140:41250:4311:54:38
2302Ake Borger45Ankarsrums OK39:07842:2031:00:1022:21:37
3301Erling Ekelöf42Värend GN29:38442:2641:10:0462:22:08
4298Kjell Mansson45Ronneby OK30:18539:1311:15:4382:25:14
5299Edward Pokora44Skarmat Toruń27:31245:3751:12:0972:25:17
6297Jan-Ulf Karlsson45Malilla OK32:19646:1161:09:0942:27:39
7296Waldemar Płuciennik43KS BnO Modrzew29:12351:3771:09:1152:30:00
8295Thorolf Trolsrud44Botne SK35:1671:04:3581:04:5632:44:47
9300John-Erik Bergstrand42Värend GN46:1891:17:2391:41:5793:45:38
 
 
 
M75 (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1307Leif Sjögren39OK Orion26:44145:31256:2612:08:41
2308Sivert Axelsson40Kalmar OK39:35539:5511:00:3022:20:00
3305Bernt Petersson36Alvesta SOK33:26356:5441:17:3532:47:55
4309Edward Czabański39UKS Azymut 4532:44255:0631:27:0342:54:53
5306Ryszard Bykowski36Indywidualnie34:3841:09:3951:31:2553:15:42
 
 
 
M85 (1)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1310Mieczysław Zielczyński30A-TO-MY1:12:53158:4611:23:4213:35:21
 
 
 
W10 (3)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1312Anna Nowak06UKS Azymut 4513:03114:35119:34147:12
2313Iga Muller05UMKS Kwidzyn20:10220:32222:2321:03:05
 
314Anna Melzer05UKS Siódemkanklnkl41:413
 
 
 
W12 (19)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1328Zuzanna Gradek03UKS Traper14:46116:56121:04152:46
2321Lena Chabiera03UNTS15:23219:01322:31256:55
3322Aleksandra Nitsch03UNTS16:41318:57223:30359:08
4315Julia Krempińska03UKS Azymut17:50427:40524:1541:09:45
5318Zuzanna Kmieć03UKS Traper19:33630:37636:1471:26:24
6319Zuzanna Dolińska03UKS Kusy21:02724:47446:52111:32:41
7329Martyna Gola03UKS Orientuś23:331038:40933:3561:35:48
8325Filippa Söderberg03Kalmar OK19:00533:39754:44151:47:23
9324Magdalena Rutkowska03UKS Siódemka24:571149:421233:3351:48:12
10323Maria Nowak03KS Hades22:56934:21851:01131:48:18
11316Anna Gąsienica-Samek03UNTS30:051244:441046:52112:01:41
12330Anna Pesta03UKS Azymut 4521:2781:01:331538:4692:01:46
13317Hanna Przeszłowska03UKS Traper59:351647:051136:5982:23:39
14320Marta Pupiec01UKS Siódemka46:001355:471452:24142:34:11
15523Aleksandra OlszankaKS OK!Sport50:311451:241354:47162:36:42
 
514Paulina RomanowskaUKS Siódemkankl1:19:451655:2217
327Aneta Urban04UKS Traper52:1815nkl46:1010
326Hanna Perfikowska04UMKS Kwidzyn1:20:5817nkl1:58:5818
515Dominika LandowskaUKS Siódemkaabsabsabs
 
 
 
W14 (17)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1340Julia Mianowska01UNTS15:13139:43253:4411:48:40
2341Amelia Block02UKS Orientuś20:40842:45357:1622:00:41
3342Julia Susek01KS OK!Sport18:55639:1711:02:4772:00:59
4339Zuzanna Rudenko02UNTS18:24545:46459:3932:03:49
5331Zofia Melzer01UKS Siódemka19:12747:5351:00:0442:07:09
6332Natalia Szuba01UMKS Kwidzyn16:33250:2071:05:1992:12:12
7338Natalia Pudlis02UMKS Kwidzyn27:181450:1061:01:3862:19:06
8344Marta Żurek02UKS Siódemka23:181157:5691:00:2352:21:37
9333Alicja Staszak01UNTS25:181355:2381:05:1082:25:51
10522Gabriela OlszankaKS OK!Sport21:0591:08:35101:07:55112:37:35
11337Natalia Deyna01UMKS Kwidzyn18:2241:20:56161:06:36102:45:54
12334Zofia Gąsienica Samek01UNTS21:29101:17:40131:38:56123:18:05
13335Magda Mamos01MKS Metalowiec30:27152:23:04172:04:50154:58:21
 
336Izabela Borzym02UKS Kusynkl1:18:14141:51:4113
346Alicja Sołowiej01KU AZS UMCSabs1:20:35152:03:1214
343Julia Żurek02UKS Siódemka23:54121:09:0211nkl
345Zuzanna Moskal02UKS Siódemka16:4331:15:4812nkl
 
 
 
W16 (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1351Aleksandra Bielecka00UKS Siódemka26:11140:28159:0212:05:41
2348Wiktoria Marek99UNTS28:21247:1131:02:3222:18:04
3349Maria Deptulska00UKS Siódemka29:14346:1521:03:5732:19:26
4352Natalia Filipczak00PUKS Młode Orły34:22447:3541:10:3052:32:27
5350Katarzyna Ciesiółka00WKS Śląsk38:29749:1651:07:1242:34:57
6353Agnieszka Proga00UKS Orientuś47:11849:5161:15:1062:52:12
7347Oliwia Kreft99UKS Siódemka36:51552:4371:27:0892:56:42
8354Katarzyna Maciejewska99UKS Traper52:05953:4281:16:3373:02:20
 
356Natalia Dawidowska99UKS Siódemka37:18653:449nkl
355Magdalena Mądra99WKS Śląsknkl1:03:30101:23:138
 
 
 
W18 (18)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1358Zuzanna Wańczyk97PUKS Młode Orły25:06141:09154:5022:01:05
2360Kamila Grobelna98WKS Śląsk27:05249:1271:00:2932:16:46
3362Maria Gorczyca97KS Hades34:24841:1621:01:5442:17:34
4359Kinga Królik99UKS Azymut31:28354:301053:1412:19:12
5374Emilia Zięba98WKS Śląsk34:07744:4231:06:3462:25:23
6368Wiktoria Klimczak97WKS Grunwald32:44548:1041:11:31102:32:25
7361Paulina Mądra98WKS Śląsk32:33451:3381:08:5492:33:00
8363Aleksandra Filipowska98UKS Orientuś34:34951:4391:15:14112:41:31
9372Weronika Fortuniak98UKS Orientuś46:411349:0361:08:1582:43:59
10369Zuzanna Kaczmarek97WKS Grunwald33:1661:14:18161:08:1372:55:47
11373Alicja Bielecka98UKS Siódemka45:291255:16111:22:37123:03:22
12367Natasza Nikitczenko97UKS Orientuś41:05111:07:40151:29:05133:17:50
13371Anna-Maria Antonowicz98UNTS51:201555:59121:31:21143:18:40
 
365Julia Bonat98KS Spójnia Warszawaabs48:1151:04:465
366Dagmara Dominiak97PUKS Młode Orły35:06101:00:4213nkl
364Lilianna Porada98UKS Reflex Rybnik50:32141:01:4914
370Dominika WiechaUKS Orientuśabsabsabs
357Vilma Persson98OK Skogsfalkenabsabsabs
 
 
 
W20 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1379Iga Karbowiak95WKS Śląsk33:12142:3111:03:3812:19:21
2377Aleksandra Waszczuk95UKS Traper35:22247:2221:19:3442:42:18
3375Aneta Kaźmierczak95UKS Orientuś48:39358:2351:06:2322:53:25
4378Petra Olejnik96OK Skogsfalken50:55452:5331:14:2832:58:16
5381Klara Gumaelius96OK Skogsfalken1:02:15556:3641:26:3053:25:21
 
376Aneta Białkowska95UKS Orientuśabsabsabs
 
 
 
W21E (19)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1383Maja Morawska96UKS Azymut 4533:22142:5711:01:1422:17:33
2388Aleksandra Hornik96WKS Grunwald34:50444:21459:2712:18:38
3401Pim Hedberg96OK Skogsfalken34:23343:2021:07:5162:25:34
4387Agata Stankiewicz94UKS Orientuś35:43649:3281:05:1932:30:34
5389Christine Mikkelsen75Grane Arendal35:28546:2851:09:0992:31:05
6393Jolanta Kołosińska91OK Skogsfalken36:16743:4031:11:23102:31:19
7390Iwona Wicha87KS OK!Sport33:42250:1791:07:2542:31:24
8386Angelika Maciejewska96UKS Traper40:05946:4961:07:5772:34:51
9396Wioletta Konkol-Klimczak80UKS Siódemka42:211247:1371:08:0482:37:38
10400Maria Maj-Rokosz80UKS Siódemka42:371351:50111:12:04112:46:31
11391Zuzanna Kubicka93UNTS39:37854:56151:13:02132:47:35
12384Kinga Górska89UMKS ORKAN42:09111:01:06171:07:3852:50:53
13382Izabela Czajka82KS OK!Sport43:521553:44121:17:46142:55:22
14385Kamila Lubak91WKS Śląsk43:321451:43101:21:44152:56:59
15399Barbara Żebrowska95UNTS41:301056:50161:23:36163:01:56
16395Marta KoziełUKS Orientuś1:05:531754:37131:12:14123:12:44
 
398Barbara Szubka91WKS Śląsk45:361654:5314nkl
392Daria Lajn89UKS Azymutabsabsabs
397Martyna Macul95UKS Traperabsabsabs
 
 
 
W21S (18)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1394Maria Pabich82UKS Azymut23:49134:16144:0111:42:06
2405Agnieszka Kocińska87UMKS ORKAN25:30236:30348:5321:50:53
3415Anna Arvidsson90Kalmar OK28:21536:13248:5631:53:30
4417Malwina Wysocka85KS OK!Sport27:22338:35451:5241:57:49
5410Alicja Ewiak - Paszyńska87UKS Orientuś28:00440:31556:3572:05:06
6412Marta Trojecka83KU AZS WAT Warszawa29:41640:45654:4252:05:08
7413Helena Lange85GKS Luzino38:39850:23101:02:5882:32:00
8416Anna Josefsson89OK Orion53:131543:08756:3262:32:53
9411Katarzyna Dyzio88WKS Wawel45:351349:2791:05:1892:40:20
10414Anna Dusza89UNTS39:521052:58121:11:35112:44:25
11404Anastasia Maltseva94Korshuniata39:10953:06131:13:23122:45:39
12408Diana Gordon90KU AZS WAT Warszawa39:541153:46141:15:26132:49:06
13409Natalia Mykhailova82Odessa Team51:001451:29111:38:32143:21:01
14403Anna Wiercińska88MKS Metalowiec1:09:27161:34:05172:48:51155:32:23
 
407Iwona Iwaniec9010BKPanc39:541154:4115nkl
406Patrycja Patejko88KS Spójnia Warszawaabs48:5881:06:2210
402Natalia Shcherbina96Korshuniata38:12759:2016nkl
549Justyna KuźbaUKS Siódemkanklpkabs
 
 
 
W35 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1426Agnieszka Biolik77Indywidualny Mazowsze28:37142:58254:2812:06:03
2419Ilona Śliwczyńska78UMKS ORKAN36:50341:1511:03:4922:21:54
3420Agnieszka Bultrowicz77Indywidualnie36:13250:4431:07:0832:34:05
4421Darya Litvin78OK Kaliningrad36:51452:5141:15:1952:45:01
5418Olga Varyga75Korshuniata40:06559:5661:14:4242:54:44
 
423Janina Banach76UMKS ORKAN49:1881:15:247abs
424Justyna Zbroja-Nowak80KS Hadesnklabsabs
422Olga Naugolnowa73OK Kaliningrad42:36759:435nkl
425Agata Michałowska78KS Spójnia Warszawa40:406nkl1:30:086
 
 
 
W40 (11)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1438Ewa Wołek68UNTS24:39136:36151:4611:53:01
2433Agata Kulicka75Indywidualnie27:18243:35358:2522:09:18
3434Ylva Svangren71Gotlands Bro OK30:32342:1121:00:3832:13:21
4428Agnieszka Deptulska71UKS Siódemka30:55447:4741:06:5442:25:36
5436Kornelia Nowicka-Bielecka74UKS Siódemka39:12751:0461:07:3052:37:46
6432Magdalena Gorczyca71KS Hades37:58647:5951:15:0182:40:58
7431Katarzyna Konc75UKS Azymut34:55552:0071:14:2162:41:16
8430Karina Daniluk72UKS Kusy42:02956:1081:14:4872:53:00
9429Dorota Mianowska74UNTS41:17858:1091:19:0492:58:31
10427Joanna Nitsch73UNTS45:19101:23:46101:24:14103:33:19
 
437Beata Nowak73UKS Azymut 45absabsabs
 
 
 
W45 (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1444Ann-Sofie Brink68Markaryds FK33:44339:57249:2922:03:10
2440Mariola Wołowczyk68UNTS31:47247:13552:2332:11:23
3442Hanna Słomska64UKS Orka Gdynia30:01145:43458:0162:13:45
4447Anne Lindell66Kalmar OK34:30445:13356:5152:16:34
5445Anna Nyqvist68Kalmar OK47:16558:18755:3442:41:08
6443Anna Staszak70UNTS58:31853:1861:19:2883:11:17
7439Ewa Gąsienica-Samek70UNTS50:0461:14:1491:14:5773:19:15
 
441Josefine Albinsson69OK Skogsfalkennkl36:49144:471
446Anna DyzioWKS Wawel51:5071:11:208abs
521Wioleta OlszankaKS OK!Sportabsabsabs
 
 
 
W50 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1455Christina Smedberg64OK Skogsfalken24:31132:12144:2011:41:03
2452Gunilla Gustafsson65OK Orion38:13242:4531:03:3522:24:33
3450Tatiana Chernishova62OK Kaliningrad45:58546:5361:07:0932:40:00
4448Urszula Czerkawska62MUKS Gliwice42:19346:3851:15:4062:44:37
5451Vera Riazantceva62OK Kaliningrad50:09643:3841:13:4152:47:28
6454Pernilla Larsson62OK Skogsfalken53:07750:1071:08:5442:52:11
7453Nina Deredos61UKS Orientuś1:15:09855:5381:34:0573:45:07
 
456Alicja Hornik63WKS Grunwald44:05442:262nkl
449Olga Temnikova65OK Kaliningrad1:23:26959:109abs
 
 
 
W55 (15)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1458Ann-Christine Nero60Ronneby OK23:41139:00147:1621:49:57
2462Movko Marina60OK Kaliningrad25:51340:19246:4711:52:57
3466Olsson Birgitta57OK Skogsfalken28:03540:24350:1531:58:42
4461Kerstin Tjernlund60OK Vilse 8725:16242:32454:1642:02:04
5464Emanuelsson Eva58Helsingborgs OK28:06653:04955:4052:16:50
6463Soloveva Elena58OK Kaliningrad27:08445:3451:05:5792:18:39
7467Gudrun Brettschneider60Kaulsdorfer OLV Berlin31:57947:18859:4472:18:59
8460Elena Miroshnichenko59OK Kaliningrad30:10746:1961:03:0582:19:34
9471Halina Biziuk57UMKS ORKAN30:16855:181056:4962:22:23
10465Jolanta Mazurkiewicz57UKS Orientuś37:151259:47121:10:59102:48:01
11469Ann Öhlin59Stigmännen Karlshamn34:37101:00:53131:15:14112:50:44
12470Regina Łuńska56UMKS ORKAN36:041158:22111:24:12122:58:38
13457Natalia Smirnova56OK Kaliningrad46:30141:17:52141:46:24133:50:46
14468Anna Olbrycht56Indywidualny Mazowsze53:36151:46:54151:51:04144:31:34
 
459Birgitta Nilsson57Stigmännen Karlshamn37:381347:047nkl
 
 
 
W60 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1474Gunnel Mansson51OK Vilse 8730:11147:40154:3412:12:25
2475Ann-Helen Linnersjö55OK Orion33:25353:1931:02:2022:29:04
3477Ewa Lewoń55UMKS ORKAN36:32553:1621:03:1632:33:04
4476Małgorzata Czabańska52UKS Azymut 4532:58256:2041:12:0252:41:20
5472Lazareva Natalia55OK Kaliningrad33:3741:07:2951:04:5242:45:58
6473Semuchina Galina51OK Kaliningrad43:1761:31:1561:37:4263:52:14
 
 
 
W65 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1480Margaretha Svensson50OK Vilse 8735:17241:04145:0712:01:28
2483Bigge Bengtsson49Stigmännen Karlshamn33:54150:39347:5322:12:26
3478Monica Pahlstorp47Emmaboda Verda OK37:13354:33450:1132:21:57
4479Gun-Britt Fransson48Emmaboda Verda OK41:11448:26253:4542:23:22
5482Eivor Nydahl48Stigmännen Karlshamn1:32:2361:59:0962:06:2855:38:00
 
481Ingalill Nilsson50Stigmännen Karlshamn49:1451:01:555nkl
 
 
 
W70 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1487Elisabeth Kimell42Gotlands Bro OK34:04154:35252:4012:21:19
2488Siw Ekelöf43Värend GN45:5121:08:4831:24:3133:19:10
3486Agneta Bernbo45OK Orion50:1631:10:3441:28:1853:29:08
4485Ulla Nilsson45SOK Viljan1:00:4441:12:4961:24:5643:38:29
5489Eva Bergstrand43Värend GN1:02:3751:11:5451:31:1563:45:46
 
490Birgitta Petersson43Alvesta SOK1:09:326nklnkl
484Britt Axelsson45Kalmar OKabs53:1011:11:542
 
 
 
W85 (1)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1491Helena Zielczyńska27A-TO-MY1:13:23158:1911:22:4713:34:29
 
 
 
OPEN1 (21)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1517Agnieszka PorzyczUKS Siódemka28:42122:09328:4811:19:39
2493Ewa Ukleja80UKS Azymut 4531:25225:10735:3421:32:09
3520Piotr DanilukIndywidualnie40:20633:021142:1761:55:39
4496Aleksandra Kąkol98UKS Orka Gdynia55:10921:25241:2341:57:58
5535Agata NaderaCX80 Kalisz39:08433:271245:4271:58:17
6497Julia Sporek00UKS Orka Gdynia55:201025:38841:3352:02:31
7524Iwona GniewkowskaUKS Siódemka37:00331:271054:17112:02:44
8495Magdalena Machowska-Łącka83UKS OSiR Góra Kalwaria45:53738:281348:1882:12:39
9533Elena MaksimovaKorshuniata1:13:231328:05941:1632:22:44
10529Magdalena ZielińskaKS Hades1:09:121242:271550:5192:42:30
 
494Agnieszka Pupiec75UKS Siódemka52:038nkl51:5110
492MariAnne Mansson50Ronneby OK55:221142:4816abs
516Kamila GąbkaUKS Siódemkaabs39:1814abs
532AndriejKorshuniata40:09524:386nkl
567Grzegorz KalkIndywidualnie24:025
568Piotr PeruckiIndywidualnie43:0217
569Sasha PoroshinInd. Russia1:04:3612
560Mikołaj ModzelewskiIndywidualnienkl
554Britt DanielsenNorway19:121
555Kamila OpanowiczUKS Siódemka23:444
558Elżbieta PestaIndywidualnie46:5518
 
 
 
OPEN2 (25)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1500Michał Kąkol94UKS Orka Gdynia34:03151:37155:2212:21:02
2175Sławomir CiecwierzUKS Orka Gdynia34:55252:3821:08:2572:35:58
3509Arkadiusz Melzer70UKS Siódemka36:57356:4151:10:2282:44:00
4538Michał GorczycaIndywidualnie47:1851:03:26758:0322:48:47
5505Przemysław NagórskiIndywidualnie48:0861:03:4281:07:3162:59:21
6530Remigiusz RutkowskiUKS Siódemka50:2981:02:1461:22:02113:14:45
7503Mariusz Pupiec75UKS Siódemka57:5691:16:48121:05:4253:20:26
8506Katarzyna Sypuła87UNTS45:5741:12:32111:30:37143:29:06
9504Katarzyna Leja9010BKPanc1:25:27141:06:4491:15:1893:47:29
10508Hanna Supernat-Melzer69UKS Siódemka49:4771:43:18161:25:20123:58:25
11513Antonina Czernyszowa4F1:06:09111:21:39132:00:29164:28:17
12511Peter Hass63Tisvilde Hegn OK1:11:10131:54:25181:26:10134:31:45
13507Ela Golinowska80Indywidualnie1:38:59151:35:24152:04:04175:18:27
 
536Kamil MetlarskiUNTS1:56:2716nkl1:33:1815
502Natalia Hatsuk82Kamvol Belarusnklabs1:20:2010
501Marcin Ukleja80UKS Azymut 451:03:06101:11:2210nkl
512Anna Morawska93UKS Azymut 451:06:1412nklnkl
498Maciej Pestka96UKS Azymut 45nkl1:51:4117nkl
559Piotr MorawskiIndywidualnie53:3731:01:593
552Grzegorz WojciechowskiIndywidualnie1:28:5014
561Maciej SerhejIndywidualnienkl
510Rafał AndrzejczakUKS Azymut1:03:594
562Tymoteusz BrakowskiIndywidualnie2:35:0419
551Michał JarockiIndywidualnie54:364
499Patrycja Drozd9010BKPancabsabsabs