Baltic Cup 2016niedz. 2016-08-14 15:02
UKS Siódemka RumiaWejherowo
Wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
10N (10)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Oliinyk LizaWKS Wawel27:58323:29129:0841:20:35
2Moszkowicz JuliaWKS Wawel31:19526:56225:3121:23:46
3Porzycz MałgorzataUKS Siódemka25:02135:53529:0331:29:58
4Moszkowicz AnnaWKS Wawel41:44929:47433:3051:45:01
5Owsianka WiktoriaWKS Wawel27:59428:45349:01101:45:45
6Królikiewicz JeremiWKS Wawel32:35641:18735:4391:49:36
7Strugała TomaszWKS Wawel36:18841:06635:2781:52:51
8Kruk WojciechUKS Azymut Dębów27:0221:01:49834:3772:03:28
9Papis PatrykPUKS Młode Orły1:02:24101:43:47933:4963:20:00
 
Bogdanowicz DominikUKS OSiR33:537nkl23:411
 
 
 
10R (28)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Jończy MichałMKS Paulinum16:35118:45124:5221:00:12
2Motała PiotrUKS Siódemka17:07219:04224:4811:00:59
3Goebel MaxUKS Siódemka26:07522:46329:4751:18:40
4Bielecka MartaUKS Siódemka19:02325:14934:3491:18:50
5Dutkiewicz WiktoriaMKS Paulinum28:08725:211028:2841:21:57
6Szymerowska CelinaUKS Siódemka29:581224:56731:0161:25:55
7Klimczak OlimpiaUKS Siódemka21:22426:051139:30131:26:57
8Stenka OliwiaUKS Siódemka28:16824:59834:56101:28:11
9Frąszczak SaraUKS Invest - Orient38:351923:58526:4431:29:17
10Świątkowska NataliaMKS Paulinum34:001628:171331:4871:34:05
11Żurek ZuzannaUKS Siódemka29:101132:481532:1481:34:12
12Pawlikowski HubertUKS Siódemka28:18929:091439:07121:36:34
13Paterek HannaHKS Azymut32:481437:592139:31141:50:18
14Sałagan MartynaUKS Traper41:222032:521636:37111:50:51
15Goebel HannaUKS Siódemka35:111736:101941:02151:52:23
16Gronostaj NataliaGronostaj Team30:191344:232545:21162:00:03
17Biskupska MałgosiaWKS Wawel28:411044:092447:18172:00:08
18Moszkowicz Ola MichałWKS Wawel56:002339:542254:13192:30:07
19Ciećwierz MałgorzataUKS Invest - Orient48:272136:12201:38:28203:03:07
 
Kmiecińska MariaPUKS Młode Orły38:341826:2412abs
Życzkowski KarolUKS Siódemkaabs23:38451:5318
Markowska ElżbietaUKS Invest - Orient48:282236:0418abs
Goebel AgataUKS Siódemkaabs42:2123abs
Borzyszkowski BartekUKS Siódemka26:09624:176abs
Ludwiczak KornelIndywidualnie35:4417
Wójtowicz HannaUNTS33:3115
Klimczak OksanaUKS Siódemkaabsabsabs
Pabich HannaUKS Azymutabsabsabs
 
 
 
M10 (15)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Didorienko MichailKorshunyata14:54115:20120:03350:17
2Lazarev IgorKaliningrad15:34218:17318:48152:39
3Kośnik DanielUKS Invest - Orient18:32320:27519:45258:44
4Ukleja KrzysztofUKS Azymut 4520:42420:14420:0741:01:03
5Tarnowski PrzemysławWKS Wawel28:491016:55226:0581:11:49
6Gradek MateuszUKS Traper26:46920:58624:2961:12:13
7Gąsienica-Samek AdamUNTS21:59527:031023:5151:12:53
8Golinowski PiotrHKS Azymut23:54626:49926:2091:17:03
9Michalczak PawełHKS Azymut29:591224:24725:2771:19:50
10Łącki JakubUKS OSiR25:50827:461128:27111:22:03
11Pękal MikołajUMKS Kwidzyn29:371124:29830:01121:24:07
12Perfikowski PawełUMKS Kwidzyn33:341332:451327:29101:33:48
13Murawski RafałHKS Azymut46:481432:051244:13152:03:06
14Włodarczyk ŁukaszHKS Azymut58:461534:341431:37132:04:57
 
Wyrwa TobiaszHKS Azymut24:137nkl41:2814
 
 
 
M12 (31)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Lisiak AdamUKS Orientuś18:36821:34220:4621:00:56
2Muller WiktorUMKS Kwidzyn16:27221:56324:0241:02:25
3Wójcik PawełWKS Wawel15:48122:45525:0461:03:37
4Żesławski MateuszWKS Wawel18:08722:49624:2951:05:26
5Wójtowicz KrzysztofUNTS17:30422:24426:0791:06:01
6Czyński MiłoszKOS BnO16:51329:181619:5311:06:02
7Bro OliwierHKS Azymut22:531324:38921:3331:09:04
8Bielecki MichałUKS Siódemka19:311024:26825:5681:09:53
9Placek TymoteuszHKS Azymut17:49523:13734:39171:15:41
10Podworski KacperUKS OSiR20:581129:031527:26101:17:27
11Wołek StanisławUNTS19:08926:241234:29161:20:01
12Cupryś AmadeuszHKS Azymut18:03629:011434:20151:21:24
13Staszak TomaszMKS Paulinum21:501226:211133:25131:21:36
14Rutka AntoniUNTS29:082127:211328:25111:24:54
15Udycz JonaszUKS Traper24:011642:472225:5071:32:38
16Wasilewski MikołajUKS OSiR24:521732:441937:12181:34:48
17Majowski JanUKS OSiR25:001841:392129:27121:36:06
18Wołowiec DanielUKS Azymut Dębów38:102629:321734:03141:41:45
19Żesławski JakubWKS Wawel23:111436:522044:18211:44:21
20Sobiepanek MaksymilianUKS OSiR45:372721:19148:57241:55:53
21Huba KacperUKS Azymut Dębów23:321558:442642:20192:04:36
22Oczkowski KacperUKS Arkady25:26191:10:152743:32202:19:13
23Modzelewski MikołajUKS Siódemka48:082849:102355:22252:32:40
24Górniaczyk MichałHKS Azymut34:09241:13:242957:41262:45:14
25Curzytek KacperUKS Azymut Dębów31:47231:10:20281:07:16272:49:23
26Kruk JakubUKS Azymut Dębów1:05:563055:142548:15222:49:25
 
Curzytek KrystianUKS Azymut Dębównkl52:302448:3123
Soliwoda MateuszUMKS Kwidzyn28:4420nklnkl
Kaczocha MikołajUKS Arkady35:412531:1818nkl
Westa JakubUKS Siódemka49:0629absabs
Szczęsny MichałUKS Arkady29:262225:3810nkl
 
 
 
M14 (31)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Paterek MikołajHKS Azymut37:55137:57139:4951:55:41
2Maksimov GlebKorshunyata41:05444:21438:1422:03:40
3Nowak GrzegorzUKS Azymut 4548:23843:18238:2132:10:02
4Salwiński JanWKS Wawel39:54351:29940:2672:11:49
5Michalak HubertUKS Arkady52:321043:53340:2462:16:49
6Olszewski BartłomiejUNTS46:02748:12644:02112:18:16
7Jończy JakubMKS Paulinum52:341154:511043:0992:30:34
8Grobelny AlexHKS Azymut52:501250:57846:50132:30:37
9Smyk BartoszUKS Traper57:491448:04555:31182:41:24
10Marte IgorUNTS51:1091:12:501439:3942:43:39
11Biernat MichałKOS BnO45:3761:17:241843:35102:46:36
12Gąsior RafałUMKS Kwidzyn59:141556:101256:32192:51:56
13Słoma KacperUKS Azymut Dębów42:3351:21:241954:37162:58:34
14Wachnicki MichałIndywidualnie1:07:532156:40131:02:01203:06:34
15Grochalski BartoszUMKS Kwidzyn1:04:02161:13:241550:10153:07:36
16Borek ZbigniewUKS Azymut 451:06:411955:22111:13:19233:15:22
17Życzkowski JakubUKS Siódemka1:05:25171:41:292547:14143:34:08
18Gondek JanWKS Wawel1:16:33221:30:28231:09:16223:56:17
19Banach PiotrUMKS ORKAN1:16:50231:27:55221:14:15243:59:00
20Roman SzymonUKS Azymut Dębów2:01:09251:15:461755:08174:12:03
21Zaleski JakubMKS Paulinum1:07:28201:25:25211:44:26274:17:19
22Pośpiech PawełIndywidualnie1:57:12241:22:49201:08:07214:28:08
23Kaczocha SzymonUKS Arkady2:07:28261:32:58241:42:53265:23:19
 
Onik AdamUKS Saper1:06:3218nkl46:0812
Kula MateuszKOS BnO55:5913nkl41:438
Jurczak SzymonMKS Paulinumnkl1:14:57161:27:0525
Sędłak MichałKS OK!Sportnkl48:47738:031
Porzycz GrzegorzUKS Azymut 4538:302nklabs
Prejzner JanUKS Azymut 45nkl
Górski SzymonUMKS Kwidzynabsabsabs
Sztranek JanUKS Azymutabsabsabs
 
 
 
M16 (23)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Krzysztyński MichałWKS Wawel35:14135:41145:4111:56:36
2Pierzchała MichałUNTS38:34639:04246:1422:03:52
3Stanek JerzyWKS Wawel35:57440:53348:1252:05:02
4Kijak JakubWKS Wawel37:47542:15447:1232:07:14
5Huba KarolUKS Azymut Dębów40:08753:441047:2642:21:18
6Baran GrzegorzWKS Wawel43:18848:45857:5172:29:54
7Kuźba JakubUKS Siódemka46:121044:0151:02:0092:32:13
8Pawłowicz BrunoMKS Paulinum46:50111:02:311449:2862:38:49
9Łaszkiewicz DominikUKS Traper48:421353:09958:5782:40:48
10Petersburski KrystianKOS BnO44:11948:3971:19:14172:52:04
11Pesta PiotrUKS Azymut 4554:031559:45121:04:11112:57:59
12Ogdowski BartłomiejUKS Siódemka35:2031:20:00211:05:55133:01:15
13Kajzer MarcelPUKS Młode Orły58:57181:04:31151:03:03103:06:31
14Samulski TristianMKS Paulinum48:391257:27111:20:26183:06:32
15Choroś TomaszPUKS Młode Orły1:01:47191:07:11171:04:37123:13:35
16Kurakin DmitriiKorshunyata55:04171:17:47201:14:01153:26:52
17Kruk WojciechMKS Paulinum1:09:41201:09:32181:20:29193:39:42
18Sienkiewicz MaksymilianUKS Azymut 451:31:00211:01:09131:26:39213:58:48
 
Zalewski BartłomiejMKS Paulinumnkl1:13:39191:54:4922
Żurek GrzegorzUKS Siódemka35:19246:426abs
Stasiak KacperUKS Saper54:3116nkl1:15:4216
Reniecki FranciszekUMKS Kwidzynnkl1:04:57161:09:5014
Gładecki DawidUKS OSiR52:3614nkl1:26:1720
 
 
 
M18 (11)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Kuca KacperWKS Wawel43:53146:47153:4312:24:23
2Kruk MichałUKS Azymut Dębów53:37349:25258:4452:41:46
3Topór MichałWKS Wawel54:03451:09457:2322:42:35
4Cupryś GracjanHKS Azymut46:0221:00:45758:4142:45:28
5Urbaniak JerzyKS Spójnia Warszawa1:13:32850:49358:0933:02:30
6Garstka JakubUKS Arkady57:05559:5861:07:1273:04:15
7Melzer SzymonUKS Siódemka58:3061:01:2581:06:1563:06:10
8Domagała MarcelMKS Paulinum1:04:21754:3651:32:1193:31:08
9Myszkowski MaciejUKS OSiR1:26:0591:40:36111:38:07104:44:48
 
Staszak WiktorMKS Paulinumnkl1:21:56101:13:428
Michałowski JakubIndywidualnie1:36:04101:21:319nkl
 
 
 
M20/21E (21)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Pawlak BartoszWKS Grunwald35:27158:00146:3412:20:01
2Olejnik MichałWKS Grunwald37:4821:04:28548:5422:31:10
3Krapivko DmitryKronan BLR38:2231:00:16253:0462:31:42
4Piotrowski RadosławUKS Azymut 4539:2141:03:46449:1232:32:19
5Wensław MateuszUKS Azymut 4542:1861:00:41350:2142:33:20
6Kalata MichałMKS Paulinum43:0681:05:14751:3752:39:57
7Drągowski KubaKS OK!Sport42:0151:05:38854:5092:42:29
8Hammaräng-Grip NilsKalmar OK46:10111:05:06653:4272:44:58
9Garbacik MichałWKS Wawel44:14101:10:461155:15102:50:15
10Parfianowicz PiotrUNTS46:27121:08:561056:02112:51:25
11Dudek WojciechPUKS Młode Orły44:0291:05:5691:10:16143:00:14
12Biederman MarcinWKS Wawel43:0571:10:59121:06:22133:00:26
13Baran JanWKS Wawel48:11141:14:26131:02:07123:04:44
14Łącki ŁukaszUKS OSiR54:34151:26:24151:13:22163:34:20
15Czernow SergejIndywidualnie1:00:00161:33:56171:11:29153:45:25
16Cwalina KarolKS OK!Sport1:12:18171:33:49161:16:05174:02:12
17Pocierznicki RafałKOS BnO1:21:34181:41:21191:36:20194:39:15
 
Kaczor KarolIndywidualnie1:36:5219nklabs
Jendrych MarekKS OK!Sportabs1:38:51181:35:4318
Hewelt MaciejUKS Azymut 4546:51131:19:1214
Richert MarcinUKS Siódemka54:248
 
 
 
M21S (12)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Galitsyn AlexandrKaliningrad37:53146:38243:4522:08:16
2Kołodzik RafałGKS Luzino44:25545:46141:4112:11:52
3Jaros MariuszJW 2399 Świętoszów39:55251:05348:0142:19:01
4Jędrocha Łukasz3.RWT SP40:3531:02:48746:5232:30:15
5Put JanuszHKS Azymut44:02459:33548:4852:32:23
6Mikhaylov VictorOdessa Team47:47659:42652:4582:40:14
7Pokrzywiński Zbigniew12 BZ Szczecin1:06:51953:58452:1972:53:08
8Przyworski KamilHKS Azymut1:00:3871:03:42850:3262:54:52
9Jewuła Arkadiusz12 BZ Szczecin1:06:3581:44:3291:13:2394:04:30
10Parfianowicz AdamIndywidualnie1:57:23102:51:00101:42:35106:30:58
 
Gajkowski BartoszWKS Wawelabsabsabs
Pabich TomaszUKS Azymutabsabsabs
 
 
 
M35 (9)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Grabowski MaciejUNTS45:2331:03:30158:0812:47:01
2Golinowski PawełHKS Azymut43:3211:05:32258:2322:47:27
3Walicki RafałHKS Azymut44:0721:19:3551:01:2933:05:11
4Suchenia Piotrwww.run-passion.pl52:3141:07:2731:07:0543:07:03
5Fankidejski ArturUKS Włóczykij1:02:3251:15:4041:07:1653:25:28
6Łosiewicz MariuszMorenka Team1:04:0061:38:3361:23:3664:06:09
7Nowicki ŁukaszHKS Azymut1:21:5172:01:0671:52:3775:15:34
8Nagórski PrzemysławUKS Siódemka1:28:4692:07:1682:10:4585:46:47
 
Jędras PrzemysławUMKS Kwidzyn1:24:048absabs
 
 
 
M40 (23)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Nowak JacekUKS Azymut 4533:06145:44153:0712:11:57
2Jończy DanielMKS Paulinum41:07354:3531:00:2322:36:05
3Plesiński MariuszHKS Azymut51:45948:5421:02:5532:43:34
4Banach KrzysztofUMKS ORKAN39:4921:01:4751:07:2152:48:57
5Fiedorowicz SzczepanUKS Traper47:0951:07:2761:05:5743:00:33
6Mientki SebastianUMKS ORKAN47:47659:4141:16:1093:03:38
7Sołowiej StanisławKU AZS UMCS49:3371:09:2891:12:2983:11:30
8Mol KrzysztofHKS Azymut43:4241:24:40161:07:4463:16:06
9Wąsicki JacekStopa Słupsk51:1281:07:4971:19:48123:18:49
10Wiśniewski PawełWKS Wawel52:59101:16:47121:09:4473:19:30
11Mianowski RafałUNTS1:08:27171:08:3581:18:19113:35:21
12Murawski PiotrHKS Azymut1:01:34141:22:24151:16:20103:40:18
13Marte MichalKU AZS WAT58:26121:20:44141:25:16133:44:26
14Topór MarekWKS Wawel1:05:01161:12:01111:42:37153:59:39
15Wójcik GrzegorzWKS Wawel1:04:10151:39:58191:39:38144:23:46
16Stroiński CezaryHKS Azymut1:12:14191:27:18171:48:54164:28:26
17Ustianowski Przemysław12 BZ Szczecin1:09:37181:10:16102:13:36184:33:29
 
Lisiak PawełUKS Orientuśnkl1:53:32202:12:2017
Gradek JarosławUKS Traper55:22111:28:1318abs
Borychowski MariuszGKS Luzino59:34131:19:4013nkl
Borzyszkowski JacekUKS Siódemka1:24:2120abs
Klasztein KarolNeptun Gdańskabsabsabs
Wrzosek ZbigniewIndywidualnieabsabsabs
 
 
 
M45 (23)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Moszkowicz PawełWKS Wawel38:02149:53257:5212:25:47
2Bartczak JarosławUMKS ORKAN39:28249:39159:3022:28:37
3Borger TobiasKalmar OK44:10353:5631:00:4642:38:52
4Ratajczak PiotrUMKS ORKAN49:05654:0741:03:4652:46:58
5Dzik MirosławLKS Górzanka Nawojow45:2141:03:3571:00:1432:49:10
6Biederman PawełWKS Wawel46:08558:3451:13:4592:58:27
7Urbaniak KrzysztofKS Spójnia Warszawa53:0391:02:1861:09:5773:05:18
8Buchnajzer MariuszCX-80 Kalisz53:56111:06:2391:14:38103:14:57
9Korshunov EvgeniiKorshunyata52:1381:05:4181:18:25113:16:19
10Słoński MarekWKS Wawel1:01:04131:09:16101:12:3383:22:53
11Krupiński AndrzejUKS Saper53:32101:12:24111:34:34143:40:30
12Staszak ArturUNTS1:02:12141:27:00131:23:09123:52:21
13Olas JacekUKS Orientuś1:05:10151:22:10121:42:47154:10:07
14Żesławski WojciechWKS Wawel1:15:52171:38:23152:05:11184:59:26
15Lindblad KentKalmar OK1:18:41181:51:10171:58:03175:07:54
16Pupiec MariuszUKS Siódemka1:44:11191:50:19161:49:18165:23:48
17Kozioł WiesławGKS Luzino1:15:21161:55:33182:28:50195:39:44
 
Wrzesiński KrzysztofSeptember Team1:00:5012nklabs
Muller TomaszUMKS Kwidzynnkl1:36:53141:32:3313
Pesta AdamUKS Azymut 4551:107abs1:06:076
Kołakowski MikołajIndywidualnieabsabsabs
Wdowiak RobertRodzinna Grupa Rowerabsabsabs
Nowacki ZbigniewGKS Luzinoabs
 
 
 
M50 (12)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Kozłowski JacekUKS Patria38:17154:45156:4612:29:48
2Depta PiotrMKS Paulinum42:0921:18:2571:02:2823:03:02
3Niessner PiotrWKS Wawel50:1231:13:1521:07:2533:10:52
4Klawczyński Zbigniew1 Brygada Logistyczna1:07:4361:18:2161:19:4243:45:46
5Klimasz JózefSzarotki1:01:2851:16:2251:28:1663:46:06
6Forystek JózefWKS Wawel1:16:3681:15:4341:29:1774:01:36
7Deptulski TomaszUKS Siódemka1:08:0571:34:2581:27:1354:09:43
8Parfianowicz MarcinIndywidualnie1:33:2091:59:54101:55:0095:28:14
 
Wołek AndrzejUNTS57:4341:14:393nkl
Kłos JózefUKS Azymutnkl1:52:1491:55:3010
Prejzner WitoldUKS Azymut 451:40:538
Szulżycki KazimierzUMKS ORKANabs
 
 
 
M55 (11)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Lerna OveKalmar OK44:02144:26156:2812:24:56
2Krylov BorisKaliningrad46:40256:42258:2722:41:49
3Andersen KjellVarteig O-club51:0641:02:3241:09:2333:03:01
4Machowski WładysławUKS OSiR50:3031:16:1561:26:2563:33:10
5Krochmal GrzegorzKU AZS WAT1:05:4971:05:3251:26:2353:37:44
6Wróblewski TadeuszKS OK!Sport1:09:1481:20:5181:24:1843:54:23
7Andrzejewski LeszekUKS Azymut 451:03:1361:20:0171:32:4983:56:03
8Miroshnichenko ViktorKaliningrad1:13:3791:21:2291:28:5674:03:55
 
Steinke WiesławSkarmat Toruńabs2:08:27101:51:059
Drągowski RobertKS OK!Sportabs59:263abs
Porzycz JerzyUKS Azymut 4556:575nklabs
 
 
 
M60 (12)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Miszewski RomualdUKS Azymut 4545:04251:44156:5612:33:44
2Solovev MikhailKaliningrad46:39359:1341:01:0132:46:53
3Movko SergeiKaliningrad43:1411:07:04757:0722:47:25
4Łuński ZbigniewUMKS ORKAN51:05555:2521:02:1952:48:49
5Bohaczek JanuszUMKS ORKAN48:1541:01:5751:17:0393:07:15
6Świerczyński BogdanKS BnO Modrzew1:07:25956:1431:04:5463:08:33
7Pietrusiński MarekKS Artemis Wrocław56:5881:04:5961:07:0773:09:04
8Salomonson BoKalmar OK53:2661:08:2581:13:4583:15:36
9Mientki TadeuszUMKS ORKAN55:0971:26:0791:02:0643:23:22
 
Czechowski BolesławUMKS ORKAN1:13:28113:01:2711abs
Lewoń BogdanUMKS ORKAN1:13:19101:29:1410abs
Chernikh VladimirKaliningradabs
 
 
 
M65 (12)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Kruczek StanisławWKS Wawel49:3111:05:0321:07:1733:01:51
2Kukuryka JanKU AZS WAT59:3521:01:2911:04:3813:05:42
3Kmieciński JózefPUKS Młode Orły1:00:4131:13:1631:04:5723:18:54
4Wołochowicz Władysławbno Szczecin1:06:3941:14:2741:25:3143:46:37
5Bogulak AdamMKS Paulinum1:16:3461:18:0561:29:3554:04:14
6Wojtyła JerzyUMKS ORKAN1:17:0771:19:2081:33:1474:09:41
7Sienkiewicz WładysławUKS Azymut 451:35:0091:15:5551:30:5364:21:48
8Woźniak HenrykUMKS ORKAN1:23:0281:18:4471:44:1484:26:00
 
Szepelak JanUMKS ORKANnklnklabs
Myasnikov SergeiKaliningrad1:12:415nkl
Królikowski WładysławKS BnO Modrzewabs
Karachev SergeiKaliningradabs
 
 
 
M70 (5)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Pokora EdwardSkarmat Toruń1:06:5321:03:4621:05:4323:16:22
2Płuciennik WaldemarKS BnO Modrzew1:13:0531:12:15452:1913:17:39
3Wasilewski StanisławUKS Saper58:5211:11:5631:20:0933:30:57
4Borger AkeAnkarsrums OK1:16:1551:01:5511:45:5644:04:06
 
Thiel RolfIHW Alex Berlin1:15:4041:13:405nkl
 
 
 
M75 (2)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Czabański EdwardUKS Azymut 451:02:2411:17:0321:18:2413:37:51
2Sjögren LeifOK Orion1:09:1121:05:4311:25:2923:40:23
 
 
 
W10 (25)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Nowak AnnaUKS Azymut 4516:08117:12317:09150:29
2Niessner PolaWKS Wawel16:21215:25119:12250:58
3Ukleja PatrycjaUKS Azymut 4520:53517:18421:41359:52
4Słońska AntoninaWKS Wawel26:041017:04224:2561:07:33
5Borkowska LenaUKS OSiR25:04821:00726:0171:12:05
6Mianowska AntoninaUNTS29:351519:08523:3251:12:15
7Chabiera FilomenaUNTS28:081223:02828:1491:19:24
8Biskupska JuliaWKS Wawel20:23430:501529:35111:20:48
9Ciećwierz WeronikaUKS Invest - Orient40:332023:13923:2241:27:08
10Zawada ZuzannaWKS Wawel30:061629:381430:51141:30:35
11Klecha WeronikaHKS Azymut22:40643:181928:56101:34:54
12Sobiepanek BarbaraUKS OSiR23:00738:391733:57181:35:36
13Włodarczyk WiktoriaUKS Traper27:181140:331832:07151:39:58
14Pieśniak PatrycjaHKS Azymut28:511431:091641:44201:41:44
15Socha BarbaraWKS Wawel49:312123:431030:15121:43:29
16Golinowska AleksandraHKS Azymut28:451347:002130:36131:46:21
17Borek AlicjaUKS Traper33:181927:101246:38221:47:06
18Hajduk MariaHKS Azymut32:461849:202327:2081:49:26
19Dzwonkowska PaulinaUKS OSiR25:26948:322236:17191:50:15
20Siek BarbaraWKS Wawel54:112225:361133:25161:53:12
21Łącka JuliaUKS OSiR56:112428:461333:48171:58:45
22Murek EmiliaHKS Azymut56:012343:202044:34212:23:55
 
Jąder SandraHKS Azymut31:49171:34:2124nkl
Markowska ApoloniaUKS Invest - Orient18:43319:526nkl
Lamparska MajaIndywidualnieabsabsabs
 
 
 
W12 (27)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Królikiewicz HannaWKS Wawel21:46521:39228:4731:12:12
2Majewska MajaPUKS Młode Orły26:541121:45326:1511:14:54
3Perfikowska HannaUMKS Kwidzyn19:56120:56138:5991:19:51
4Muller IgaUMKS Kwidzyn22:11626:59435:1361:24:23
5Urban AnetaUKS Traper20:22439:521132:2341:32:37
6Fijałkowska KlaudiaUKS OSiR20:18342:441438:3381:41:35
7Kiliszewska GabrielaWKS Wawel27:011243:051535:0851:45:14
8Kędzior AlicjaUMKS Kwidzyn20:13259:342227:2721:47:14
9Karkut EsteraHKS Azymut29:181629:31549:18181:48:07
10Szymańska WeronikaHKS Azymut28:161441:501344:54131:55:00
11Kiełb PatrycjaUKS Azymut Dębów25:35937:371054:01201:57:13
12Chmielarz SandraUKS Arkady37:042034:00746:23151:57:27
13Dreier AnnaHKS Azymut28:141347:411744:31122:00:26
14Sobiepanek ZuzannaUKS OSiR49:052436:36836:5172:02:32
15Melzer AnnaUKS Siódemka24:52847:011653:40192:05:33
16Raszewska AleksandraUKS Arkady29:031552:282045:26142:06:57
17Kiełb WiktoriaUKS Azymut Dębów42:202240:551248:26172:11:41
18Skorupa MajaGórzanka26:311052:372156:35212:15:43
19Skrzypczak MarikaHKS Azymut24:1971:07:282348:17162:20:04
20Ojrzyńska ZuzannaUKS OSiR53:092536:52959:39222:29:40
21Michalewicz AlicjaHKS Azymut42:51231:08:072444:24112:35:22
22Kruk ZuzannaUKS Azymut Dębów35:061950:19191:15:44242:41:09
23Pupiec AgataUKS Siódemka32:23181:08:41251:02:43232:43:47
24Cieluch PatrycjaUKS Arkady1:57:352648:01181:16:17254:01:53
 
Czachura AnnaUKS Patria31:4617nkl43:0610
Błońska AleksandraUKS Invest - Orient38:572131:296abs
Szczurko PaulinaUKS Traperabs
 
 
 
W14 (31)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Żurek MartaUKS Siódemka37:54138:01232:5111:48:46
2Chabiera LenaUNTS38:38237:08140:5531:56:41
3Słońska ZofiaWKS Wawel43:24645:05340:2722:08:56
4Leśnicka AgnieszkaUKS Azymut Dębów40:30449:03754:2872:24:01
5Kędzierska NadiaHKS Azymut43:33757:371044:1542:25:25
6Wójcik NataliaWKS Wawel45:37847:08552:4362:25:28
7Gradek ZuzannaUKS Traper41:41549:15858:23102:29:19
8Moskal ZuzannaUKS Siódemka47:18948:14655:4082:31:12
9Nitsch AleksandraUNTS39:48346:2141:05:42142:31:51
10Gąsienica-Samek AnnaUNTS55:461656:10944:5152:36:47
11Pudlis NataliaUMKS Kwidzyn48:001159:26121:01:35122:49:01
12Piwowar LidiaHKS Azymut49:061258:43111:04:07132:51:56
13Pesta AnnaUKS Azymut 4556:44181:11:391756:2493:04:47
14Papież IzabelaHKS Azymut47:32101:08:26151:13:14183:09:12
15Pabich AdriannaHKS Azymut50:39131:05:49141:19:56203:16:24
16Zając MagdalenaHKS Azymut52:48151:24:262359:16113:16:30
17Rutkowska MagdalenaUKS Siódemka1:02:44211:00:15131:13:33193:16:32
18Pluta AleksandraUKS Arkady57:46191:20:56201:10:15173:28:57
19Przeszłowska HannaUKS Traper1:01:52201:14:47181:22:23213:39:02
20Maca MartynaUKS Azymut Dębów1:14:52221:24:12221:06:57153:46:01
21Łabuzek MartaWKS Wawel1:19:29231:24:44241:22:30224:06:43
22Ziętek AleksandraUKS Arkady1:35:48251:41:52251:09:37164:27:17
23Jaroń WiktoriaWKS Wawel1:47:28271:45:33261:51:36245:24:37
24Gruszczyńska ZuzannaUKS Arkady1:39:49261:48:16271:57:03255:25:08
 
Żurek JuliaUKS Siódemka56:31171:15:3219nkl
Bąba OliwiaUKS Patria1:34:47241:09:2716nkl
Kruk JustynaUKS Azymut Dębównklnklnkl
Sójka WiktoriaUKS Arkadynklnkl1:51:0423
Zielińska OliwiaPUKS Młode Orły52:33141:21:2421nkl
Pupiec MagdaUKS Siódemkaabsabsabs
Kołakowska AnastazjaIndywidualnieabsabsabs
 
 
 
W16 (26)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Susek JuliaKS OK!Sport39:43349:07247:0332:15:53
2Dzierwa HannaKS Kościelec Chrzanów34:44257:58846:1212:18:54
3Garbacik MajaWKS Wawel33:4711:01:231046:4022:21:50
4Mianowska JuliaUNTS42:391050:07455:1862:28:04
5Rosochacka KarolinaUKS OSiR39:53449:23358:5692:28:12
6Topór MagdalenaWKS Wawel41:55847:33158:58102:28:26
7Szuba NataliaUMKS Kwidzyn41:15652:37654:4052:28:32
8Bielecka AleksandraUKS Siódemka41:26751:49555:3672:28:51
9Olszanka GabrielaKS OK!Sport40:25555:18753:2542:29:08
10Filipczak NataliaPUKS Młode Orły46:391159:51956:0382:42:33
11Melzer ZofiaUKS Siódemka42:3591:04:20131:07:00132:53:55
12Deyna NataliaUMKS Kwidzyn53:28151:02:11121:03:32112:59:11
13Urbańczyk AleksandraKS Kościelec Chrzanów51:28121:07:31161:05:38123:04:37
14Piwko GabrielaMKS Paulinum58:36181:01:52111:16:09173:16:37
15Niezgódka DominikaUKS Arkady52:40141:05:18141:21:11183:19:09
16Kozłowska MariaUKS Patria1:04:34211:11:27171:08:19153:24:20
17Pluta MagdalenaUKS Arkady55:23161:13:26181:25:33203:34:22
18Kozłowska OlgaUKS Patria56:59171:36:53211:07:28143:41:20
19Chrubczyńska PatrycjaUKS Traper51:29131:24:49191:25:09193:41:27
20Spławska SylwiaHKS Azymut1:01:23201:39:48221:11:55163:53:06
21Staszak AlicjaUNTS1:00:31191:28:02201:29:33213:58:06
22Kania AlicjaWKS Wawel1:42:43252:09:50231:58:21235:50:54
 
Gąsienica Samek ZofiaUNTS1:08:37221:07:2715nkl
Kubicka SoniaPUKS Młode Orły1:09:5723nkl1:32:3822
Pupiec MartaUKS Siódemka1:29:34242:14:5525abs
Jurenko DariaKorshunyatankl2:10:4224nkl
 
 
 
W18 (9)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Biederman AdriannaWKS Wawel40:13148:57147:3832:16:48
2Galla ZofiaHKS Azymut44:24250:22245:0412:19:50
3Dawidowska NataliaUKS Siódemka48:2131:02:27545:2022:36:08
4Listek MartaWKS Wawel53:2851:09:52655:1842:58:38
5Marek WiktoriaUNTS53:3561:01:2641:09:3673:04:37
6Murawska MartaHKS Azymut49:32458:1131:21:4983:09:32
7Kozłowska WiktoriaUKS Patria1:05:4991:19:3871:08:2863:33:55
8Bugaj KatarzynaWKS Wawel1:02:5781:37:17857:3353:37:47
 
Kreft OliwiaUKS Siódemka1:00:327nklabs
 
 
 
W20 (3)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Izydorczyk UrszulaMKS Paulinum1:09:4511:16:0711:03:4013:29:32
2Andrzejewska AgnieszkaUKS Azymut 451:15:4631:29:4521:21:4524:07:16
 
Dzik JustynaGórzanka1:13:3421:43:133abs
 
 
 
W21E (24)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Morawska MajaUKS Azymut 4544:32753:36143:4912:21:57
2Bączek-Motała BarbaraWKS Wawel39:29156:21447:2522:23:15
3Matyba AnnaWKS Grunwald41:40256:29548:0332:26:12
4Morawska ZuzannaUKS Azymut 4542:47655:44349:0972:27:40
5Depta MonikaMKS Paulinum42:0731:03:211348:5862:34:26
6Konkol-Klimczak WiolettaUKS Siódemka42:3351:03:141249:2182:35:08
7Gwóźdź EwaUKS Orientuś52:251455:05248:3752:36:07
8Wańczyk ZuzannaPUKS Młode Orły46:041059:08751:28102:36:40
9Wieleba MarlenaGKS Luzino49:221159:00648:3142:36:53
10Kubicka ZuzannaUNTS49:41121:01:141050:3992:41:34
11Arvidsson MariaKalmar OK45:02859:57858:07122:43:06
12Kozieł MartaUKS Orientuś52:13131:02:451157:49112:52:47
13Dominiak DagmaraPUKS Młode Orły54:23161:08:27141:00:28143:03:18
14Ślusarczyk KatarzynaKS OK!Sport54:18151:26:08171:00:31153:20:57
15Gronostaj BeataGronostaj Team1:00:31181:18:25151:07:44173:26:40
16Kaźmierczak AnetaUKS Orientuś1:00:45191:21:00161:06:42163:28:27
17Kuźba JustynaUKS Siódemka1:17:17201:31:58181:25:00194:14:15
18Godlewska-Pocierznic SylwiaKOS BnO1:40:37212:16:17191:45:12205:42:06
 
Porzycz AgnieszkaUKS Siódemka56:4417nkl1:15:3718
Hornik AleksandraWKS Grunwald42:2841:00:229abs
Lajn DariaUKS Azymut45:139nklabs
Pietrowskaja ViolaUNTSnkl1:00:2613
Gorczyca MariaWKS Grunwaldabsabsabs
Pabich MariaUKS Azymutabsabsabs
 
 
 
W21S (15)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Arvidsson AnnaKalmar OK33:34132:50138:0211:44:26
2Miśkiewicz MartynaKS OK!Sport42:10240:48342:3032:05:28
3Durzyńska KatarzynaHKS Azymut50:03440:54440:1422:11:11
4Czajka IzabelaKS OK!Sport46:20347:30645:1642:19:06
5Ciarkowska MarzenaJW239957:41644:5051:05:1082:47:41
6Mykhailova NataliaOdessa Team1:07:05101:07:06855:1173:09:22
7Prekiel KatarzynaKS OK!Sport1:00:0681:21:3691:08:09103:29:51
8Sherbina NataliaKorshunyata1:03:5391:37:01111:06:3393:47:27
9Galitsyna EkaterinaKaliningrad1:15:51111:05:1471:31:47113:52:52
10Machowska-Łącka MagdalenaUKS OSiR55:5351:24:46101:36:41133:57:20
11Didorienko OksanaKorshunyata2:03:00121:40:58121:32:33125:16:31
 
Dettlaff AnnaUKS Włóczykij59:587nkl47:365
Maltseva AnastasiaKorshunyataabs39:06249:206
Szczęsnowicz NataliaHKS Azymutabs
Panaszek JustynaHKS Azymutabs
 
 
 
W35 (7)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Paterek HonorataHKS Azymut43:04145:30144:3012:13:04
2Śliwczyńska IlonaIndywidualnie48:45349:06245:5222:23:43
3Karnia-Biskupska AnnaWKS Wawel49:04452:57447:3032:29:31
4Litvin DariaKaliningrad47:52252:3431:10:3342:50:59
5Ukleja EwaUKS Azymut 4553:3351:01:2251:15:1153:10:06
6Golinowska ElżbietaHKS Azymut1:12:0461:09:4861:20:1363:42:05
 
Michałowska AgataKS Spójnia Warszawa1:44:287nklabs
 
 
 
W40 (10)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Nowak BeataUKS Azymut 4535:36145:20244:0012:04:56
2Etterle-Biederman LiliannaWKS Wawel37:47242:46146:3422:07:07
3Toom NataliaKaliningrad54:5031:05:5831:12:4853:13:36
4Nowicka-Bielecka KorneliaUKS Siódemka58:4541:12:5941:06:1133:17:55
5Mianowska DorotaUNTS1:06:1781:13:4151:06:4243:26:40
6Słońska BogusławaWKS Wawel1:02:4561:19:3861:26:3963:49:02
7Staszak AnnaUNTS1:00:3851:29:5081:35:4784:06:15
8Gradek BeataUKS Traper1:04:4971:30:1991:33:5974:09:07
9Banach JaninaUMKS ORKAN1:15:3091:26:5971:39:5094:22:19
 
Lamparska Iwona3.RWT SPabsabsabs
 
 
 
W45 (9)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Nowak BarbaraHKS Azymut40:35146:3911:04:5142:32:05
2Topór MonikaWKS Wawel42:36257:37452:5912:33:12
3Nyqvist AnnaKalmar OK51:22552:0221:05:4752:49:11
4Wańczyk MagdalenaPUKS Młode Orły56:48755:5431:01:1832:54:00
5Bugaj TeresaWKS Wawel45:0831:20:30759:3923:05:17
6Olszanka WioletaKS OK!Sport51:3661:09:0361:06:3763:07:16
7Maksimova ElenaKorshunyata1:19:5281:50:4882:01:4075:12:20
 
Deptulska AgnieszkaUKS Siódemka49:3241:01:225nkl
Pilarczyk-Pupiec AgnieszkaUKS Siódemkaabsabs
 
 
 
W50 (6)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Hornik AlicjaWKS Grunwald53:20155:34155:2022:44:14
2Parfianowicz JoannaUNTS58:54258:24352:2512:49:43
3Holm AnnemarieAlstermo IF59:09356:1521:07:2943:02:53
4Temnikova OlgaKaliningrad1:10:5141:23:44658:2433:32:59
5Wołek MałgorzataUNTS1:18:2351:12:4751:19:2053:50:30
 
Drągowska MarzenaKS OK!Sportabs1:06:294abs
 
 
 
W55 (8)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Movko MarinaKaliningrad43:51140:12141:3812:05:41
2Johansson KristinaKalmar OK46:32242:27246:1522:15:14
3Zenczenko TamaraKU AZS UMCS56:51443:29353:0442:33:24
4Soloveva ElenaKaliningrad53:27348:16459:5252:41:35
5Miroshnichenko ElenaKaliningrad1:02:38554:05552:1232:48:55
6Wróblewska BognaKS OK!Sport1:34:2171:12:4871:19:1864:06:27
7Krochmal MałgorzataKU AZS WAT1:19:0261:16:0581:57:1174:32:18
 
Brenne ElsieVarteig O-clubnkl57:436abs
 
 
 
W60 (5)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Lazareva NataliaKaliningrad53:25349:22149:0512:31:52
2Łuńska ReginaUMKS ORKAN51:57251:58250:5222:34:47
3Czabańska MałgorzataUKS Azymut 4559:19453:41352:2232:45:22
4Smirnova NatalyaKorshunyata1:18:5951:05:0951:15:0643:39:14
 
Lewoń EwaUMKS ORKAN47:54157:544nkl
 
 
 
W65 (3)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Thiel SusiIHW Alex Berlin55:22150:10132:5812:18:30
2Myasnikova LudmilaKaliningrad58:26255:27237:0622:30:59
3Semushina GalinaKaliningrad1:06:39357:04346:2832:50:11
 
 
 
OPEN1 (15)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Drągowski PawełKS OK!Sport27:27133:51129:2611:30:44
2Murawska EwaHKS Azymut32:08355:29939:5442:07:31
3Parfianowicz KatarzynaIndywidualnie56:07838:21333:1322:07:41
4Moszkowicz MonikaWKS Wawel34:37555:03844:1052:13:50
5Wachnicki JanIndywidualnie30:06242:1951:02:55102:15:20
6Światkowska BogumiłaMKS Paulinum37:49652:08751:2062:21:17
7Wąs SławomirIndywidualnie1:19:011137:51239:4232:36:34
8Perfikowski PiotrUMKS Kwidzyn58:55945:12654:0472:38:11
9Olszanka AleksandraKS OK!Sport52:32757:25101:09:52112:59:49
10Buchnajzer MatyldaCX-80 Kalisz1:03:47101:05:281257:0183:06:16
11Pułczyńska AgnieszkaWKS Wawel1:20:03121:11:14131:01:0893:32:25
 
Melzer HannaUKS Siódemka42:124abs
Kowalczyk IsalineIndywidualnienkl
Kowalczyk LiliaIndywidualnie57:4311
Bielecki TadeuszUKS Siódemka33:344
 
 
 
OPEN2 (14)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Zamojski RafałUKS Siódemka54:0721:00:44154:4112:49:32
2Melzer ArekUKS Siódemka50:1111:08:3331:02:1423:00:58
3Drągowski MarekKS OK!Sport55:5251:15:4651:04:3933:16:17
4Markowski MarekUKS Invest - Orient54:2331:16:4161:15:0553:26:09
5Ukleja MarcinUKS Azymut 451:11:5761:39:0591:08:0543:59:07
6Paterek TomaszHKS Azymut1:22:4281:37:2281:24:5874:25:02
 
Kąkol MichałUKS Invest - Orientabs1:28:4171:32:019
Galla AndrzejHKS Azymut1:24:349absabs
Maksimov AndreiKorshunyataabsabs1:31:228
Ciećwierz SławomirUKS Invest - Orient55:1541:06:202
Paruszewski MarekIndywidualnie1:14:1171:18:236
Modzelewski Tomir2:15:4810
Zbigniew PorzyczUKS Azymut 451:14:574
Przerwa KrzysztofKS BnO Modrzewabs