X Puchar Pomorzaniedz. 2016-10-09 21:29
UKS Siódemka RumiaŁężyce
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
10N (5)1,9 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1136Porzycz MałgosiaUKS Siódemka Rumia24:36
2144Chmielarska ZuzannaUKS Azymut 45 Gdynia25:12
340Bernat AnnaUKS Invest Orient Gdynia25:39
441Płachecka AmeliaUKS Invest Orient Gdynia29:04
539Frąszczak SaraUKS Invest Orient Gdynia33:03
 
 
 
10R (8)1,9 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
138Frąszczak AmelkaUKS Invest Orient Gdynia23:43
2104Motała PiotrUKS Siódemka Rumia24:35
3141Hutel KamilUKS Invest Orient Gdynia32:19
4142Złoch KonradUKS Invest Orient Gdynia35:28
537Markowska ElżbietaUKS Invest Orient Gdynia38:24
636Ciećwierz MałgosiaUKS Invest Orient Gdynia38:33
7105Życzkowski KarolUKS Siódemka Rumia41:57
8143Kośnik JerzyUKS Invest Orient Gdynia50:00
 
 
 
K10 (5)2,0 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
134Ciećwierz WeronikaUKS Invest Orient Gdynia18:36
215Włodarczyk WiktoriaTraper Złocieniec25:013546
314Borek AlicjaTraper Złocieniec28:533314
435Markowska ApoloniaUKS Invest Orient Gdynia49:38
 
103Stefaniak IzabelaKOS BnO Szczecinnkl3767
 
 
 
K14 (26)3,3 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1108Moskal ZuzannaUKS Siódemka Rumia28:362117
2109Żurek MartaUKS Siódemka Rumia28:552116
325Gradek ZuzannaTraper Złocieniec37:232575
479Berg WeronikaUKS Azymut 45 Gdynia38:082747
524Kmieć ZuzannaTraper Złocieniec39:212576
677Ukleja PatrycjaUKS Azymut 45 Gdynia40:153121
7110Żurek JuliaUKS Siódemka Rumia42:022113
858Műller IgaUMKS Kwidzyn42:282764
922Przeszłowska HannaTraper Złocieniec44:213317
1076Nowak AnnaUKS Azymut 45 Gdynia45:252858
1160Pudlis NataliaUMKS Kwidzyn47:322623
1218Urban AnetaTraper Złocieniec47:522910
1359Kędzior AlicjaUMKS Kwidzyn48:093563
14111Rutkowska MagdalenaUKS Siódemka Rumia52:352854
1511Partyka MagdalenaUKS Włóczykij Osiek52:573524
1612Gniewkowska JuliaUKS Włóczykij Osiek53:023517
1778Pesta AnnaUKS Azymut 45 Gdynia57:112741
185Bargańska JuliaGKS Luzino58:05
1913Brzóska KatarzynaUKS Włóczykij Osiek59:033512
2057Perfikowska HannaUMKS Kwidzyn67:553363
2147Kusztelska NataliaKOS BnO Szczecin71:013827
222Głombiowska KarolinaGKS Luzino73:083824
231Lange WeronikaGKS Luzino74:423293
2417Szczurko PaulinaTraper Złocieniec80:193545
256Maszota NikolaGKS Luzino82:54
26107Melzer AniaUKS Siódemka Rumia100:503295
 
 
 
K16 (7)5,2 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1113Bielecka AleksandraUKS Siódemka Rumia47:09
2112Deptulska MariaUKS Siódemka Rumia54:262366
362Deyna NataliaUMKS Kwidzyn55:242622
4114Melzer ZosiaUKS Siódemka Rumia58:38
561Szuba NataliaUMKS Kwidzyn68:562624
697Kankowska DominikaGKS Luzino76:173290
 
115Pupiec MartaUKS Siódemka Rumiankl
 
 
 
K18 (3)5,5 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
184Morawska ZuzannaUKS Azymut 45 Gdynia44:471627
2117Dawidowska NataliaUKS Siódemka Rumia45:392202
 
116Kreft OliwiaUKS Siódemka Rumiankl2203
 
 
 
K21 (6)6,0 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
180Morawska MajaUKS Azymut 45 Gdynia43:351376
2118Porzycz AgnieszkaUKS Siódemka Rumia58:21
3146Kuźba JustynaUKS Siódemka Rumia67:59
47Lange HelenaGKS Luzino85:213677
581Morawska AnnaUKS Azymut 45 Gdynia88:29234
610Dettlaff AnnaUKS Włóczykij Osiek93:39
 
 
 
K35/40 (2)5,3 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
182Nowak BeataUKS Azymut 45 Gdynia45:47144
283Ukleja EwaUKS Azymut 45 Gdynia150:363714
 
 
 
K45/50 (3)4,3 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1102Morawska IrenaUKS Azymut 45 Gdynia37:36
2120Deptulska AgnieszkaUKS Siódemka Rumia66:56
3119Pilarczyk-Pupiec AgnieszkaUKS Siódemka Rumia100:14
 
 
 
K55+ (1)3,8 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
190Czabańska MałgorzataUKS Azymut 45 Gdynia80:40233
 
 
 
M10 (5)2,0 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
116Gradek MateuszTraper Złocieniec21:163542
299Grzybowski MaciejUKS Azymut 45 Gdynia26:46
385Ukleja KrzysztofUKS Azymut 45 Gdynia29:333120
442Kośnik DanielUKS Invest Orient Gdynia32:30
598Ciechanowicz MikołajUKS Azymut 45 Gdynia38:48
 
 
 
M12 (1)4,0 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
44Sikora TymonUKS Invest Orient Gdyniankl
 
 
 
M14 (25)4,0 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
186Nowak GrzegorzUKS Azymut 45 Gdynia32:042370
248Biernat MichałKOS BnO Szczecin33:503442
367Górski SzymonUMKS Kwidzyn34:212886
487Porzycz GrzegorzUKS Azymut 45 Gdynia34:362371
553Kula MateuszKOS BnO Szczecin35:543666
627Smyk BartoszTraper Złocieniec36:452159
749Czyński MiłoszKOS BnO Szczecin42:183443
888Borek ZbigniewUKS Azymut 45 Gdynia42:482743
965Soliwoda MateuszUMKS Kwidzyn43:522880
10121Bielecki MichałUKS Siódemka Rumia46:062855
1168Gąsior RafałUMKS Kwidzyn46:113361
1255Pawłowski LeonKOS BnO Szczecin46:463451
1350Grzegorczyk MateuszKOS BnO Szczecin47:393447
14122Życzkowski JakubUKS Siódemka Rumia49:192530
1552Kondys JakubKOS BnO Szczecin50:123663
1663Műller WiktorUMKS Kwidzyn52:152578
1769Serzhanov KiryllUMKS Kwidzyn52:362877
1819Udycz JonaszTraper Złocieniec55:173319
19124Modzelewski MikołajUKS Siódemka Rumia60:083840
2051Kotkowiak PiotrKOS BnO Szczecin62:293665
2120Przeszłowski ŁukaszTraper Złocieniec71:163318
 
64Kotkowiak BartoszKOS BnO Szczecinnkl
56Tyrakowski PiotrKOS BnO Szczecinnkl3456
54Vlasiuk JarosławKOS BnO Szczecinnkl3674
26Osak MaciejTraper Złocieniecnkl3543
 
 
 
M16 (6)6,0 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
189Pesta PiotrUKS Azymut 45 Gdynia56:052742
2128Zamojski RafałUKS Siódemka Rumia73:18
3145Sienkiewicz MaksymilianUKS Azymut 45 Gdynia97:23
 
pk125Żurek GrzegorzUKS Siódemka Rumia46:08
pk127Kuźba JakubUKS Siódemka Rumia52:58
pk126Ogdowski BartekUKS Siódemka Rumia74:13
 
 
 
M21 (1)7,4 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
131Mazan BartłomiejWKS Śląsk Wrocław62:081319
 
 
 
M35/40 (10)6,6 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
192Nowak JacekUKS Azymut 45 Gdynia45:09143
2138Mientki SebastianOrkan Ostróda52:53806
3130Borzyszkowski JacekUKS Siódemka Rumia68:163307
49Fankidejski ArturUKS Włóczykij Osiek68:35
574Jędras PrzemysławUMKS Kwidzyn76:293694
645Ciećwierz SławomirUKS Invest Orient Gdynia76:32
773Gostkiewicz MaciejUMKS Kwidzyn94:302883
8133Pupiec MariuszUKS Siódemka Rumia100:15
933Paruszewski MarekIndywidualnie105:23
 
131Melcer ArkadiuszUKS Siódemka Rumiankl
 
 
 
M45/50 (5)5,2 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
175Műller TomaszUMKS Kwidzyn56:312577
2134Deptulski TomekUKS Siódemka Rumia58:33
3132Rutkowski RemigiuszUKS Siódemka Rumia59:302856
4100Prejzner WitoldUKS Azymut 45 Gdynia70:11
5140Nowacki ZbigniewGKS Luzino90:393722
 
 
 
M55/60 (5)4,8 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
194Porzycz JerzyUKS Azymut 45 Gdynia50:02154
295Andrzejewski LeszekUKS Azymut 45 Gdynia50:541624
38Szmidtka WiesławGKS Luzino62:192206
4137Steinke WiesławSkarmat Toruń87:46
 
139Mientki TadeuszOrkan Ostródankl788
 
 
 
M75+ (1)3,8 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
196Czabański EdwardUKS Azymut 45 Gdynia68:36514
 
 
 
OPEN (2)4,0 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1147Modzelewski TomirUKS Siódemka Rumia63:39
2135Nagórski PrzemysławUKS Siódemka Rumia69:34