Baltic Cup 2016 Sprintpon. 2016-08-15 20:46
UKS Siódemka RumiaWejherowo
Wyniki - Sprintstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
10N (7)1,3 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1110Strugała TomaszWKS Wawel12:03
2120Oliinyk LizaWKS Wawel14:36
3102Królikiewicz JeremiWKS Wawel16:13
4105Moszkowicz JuliaWKS Wawel18:03
5633Papis PatrykPUKS Młode Orły24:02
6104Moszkowicz AnnaWKS Wawel25:363763
 
106Owsianka WiktoriaWKS Wawelnkl3758
 
 
 
10R (15)1,3 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1116Jończy MichałMKS Paulinum10:33
2650Klimczak OlimpiaUKS Siódemka11:12
3Motała PiotrUKS Siódemka11:18
4124Szymerowska CelinaUKS Siódemka12:56
5651Szymerowska EmiliaUKS Siódemka13:22
6Szymerowska MilenaUKS Siódemka13:38
7647Żurek ZuziaUKS Siódemka14:09
8645Porzycz MałgosiaUKS Siódemka14:11
9123Świątkowska NataliaMKS Paulinum14:43
10644Życzkowski KarolUKS Siódemka15:06
11111Biskupska MałgosiaWKS Wawel15:49
12632Kmiecińska MariaPUKS Młode Orły16:16
13646Bielecka MartaUKS Siódemka16:30
14113Dutkiewicz WiktoriaMKS Paulinum24:30
15648Łosiewicz MariuszUKS Siódemka31:00
 
 
 
M10 (11)1,7 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1134Gąsienica-Samek AdamUNTS11:372573
2139Łącki JakubUKS OSiR12:523296
3642Ukleja KrzysztofUKS Azymut 4513:16
4147Tarnowski PrzemysławWKS Wawel15:28
5140Michalczak PawełHKS Azymut19:053260
6146Wyrwa TobiaszHKS Azymut19:47
7101Bogdanowicz DominikUKS OSiR22:09
8136Gradek MateuszUKS Traper22:473542
9145Włodarczyk ŁukaszHKS Azymut23:093270
10141Murawski RafałHKS Azymut30:313578
 
135Golinowski PiotrHKS Azymutnkl
 
 
 
M12 (23)1,9 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1153Czyński MiłoszKOS BnO11:383443
2628Antonowicz JanUNTS12:06
3174Wójcik PawełWKS Wawel12:332991
4638Lisiak AdamUKS Orientuś12:54
5150Cupryś AmadeuszHKS Azymut12:582897
6163Podworski KacperUKS OSiR14:082780
7149Bro OliwierHKS Azymut14:42
8176Żesławski MateuszWKS Wawel14:483200
9169Udycz JonaszUKS Traper15:033319
10148Bielecki MichałUKS Siódemka16:472855
11167Staszak TomaszMKS Paulinum17:563727
12162Placek TymoteuszHKS Azymut18:563265
13177Żesławski JakubWKS Wawel21:023201
14161Oczkowski KacperUKS Arkady22:00
15170Wasilewski MikołajUKS OSiR22:262779
16165Sobiepanek MaksymilianUKS OSiR26:393759
17159Majowski JanUKS OSiR26:553502
18154Górniaczyk MichałHKS Azymut33:10
19168Szczęsny MichałUKS Arkady37:52
20156Kaczocha MikołajUKS Arkady44:32
 
175Wójtowicz KrzysztofUNTSdysk.3174
172Wołek StanisławUNTSdysk.3557
164Rutka AntoniUNTSdysk.3732
 
 
 
M14 (16)3,2 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1184Grobelny AlexHKS Azymut20:012566
2199Salwiński JanWKS Wawel20:052615
3196Paterek MikołajHKS Azymut20:452376
4180Biernat MichałKOS BnO21:023442
5192Michalak HubertUKS Arkady21:372705
6205Zaleski JakubMKS Paulinum22:153103
7187Jurczak SzymonMKS Paulinum22:313102
8200Sędłak MichałKS OK!Sport23:022426
9202Smyk BartoszUKS Traper23:502159
10186Jończy JakubMKS Paulinum24:003104
11194Olszewski BartłomiejUNTS24:032572
12191Marte IgorUNTS25:372956
13206Życzkowski JakubUKS Siódemka26:592530
14188Kaczocha SzymonUKS Arkady29:453063
15182Gondek JanWKS Wawel30:243757
 
189Kula MateuszKOS BnOnkl3666
 
 
 
M16 (15)3,9 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1229Żurek GrzegorzUKS Siódemka17:292112
2221Petersburski KrystianKOS BnO17:323452
3222Pierzchała MichałUNTS18:312411
4218Ogdowski BartłomiejUKS Siódemka19:182118
5212Kijak JakubWKS Wawel19:382994
6207Baran GrzegorzWKS Wawel20:022036
7216Kuźba JakubUKS Siódemka20:122165
8217Łaszkiewicz DominikUKS Traper20:242161
9219Pawłowicz BrunoMKS Paulinum20:512605
10211Kajzer MarcelPUKS Młode Orły21:581935
11224Samulski TristianMKS Paulinum22:162816
12209Gładecki DawidUKS OSiR23:083729
13208Choroś TomaszPUKS Młode Orły23:442365
14228Zalewski BartłomiejMKS Paulinum54:353329
15213Kruk WojciechMKS Paulinum1:00:002819
 
 
 
M18 (7)4,0 km 30 m18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1235Kuca KacperWKS Wawel18:432032
2231Cupryś GracjanHKS Azymut20:241697
3233Garstka JakubUKS Arkady22:181750
4232Domagała MarcelMKS Paulinum22:241917
5239Topór MichałWKS Wawel22:512303
6240Myszkowski MaciejUKS OSiR31:251672
 
238Staszak WiktorMKS Paulinumnkl3093
 
 
 
M20/21E (12)4,4 km 30 m22 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1252Olejnik MichałWKS Grunwald18:37340
2250Krapivko DmitryKronan BLR19:11
3230Biederman MarcinWKS Wawel19:551508
4253Parfianowicz PiotrUNTS20:09102
5245Dudek WojciechPUKS Młode Orły22:271171
6258Garbacik MichałWKS Wawel22:451584
7247Jendrych MarekKS OK!Sport24:58
8256Pocierznicki RafałKOS BnO26:343668
9248Kaczor KarolIndywidualnie33:04
 
244Drągowski KubaKS OK!Sportnkl684
241Baran JanWKS Wawelnkl1558
242Cwalina KarolKS OK!Sportnkl3707
 
 
 
M21S (5)4,0 km 30 m18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1267Put JanuszHKS Azymut21:473590
2640Wesołowski Sebastian1 Brygada Logistyczna23:41
3260Jaros MariuszJW 2399 Świętoszów23:47
4266Przyworski KamilHKS Azymut26:463589
5269Parfianowicz AdamIndywidualnie33:16
 
 
 
M35 (4)3,9 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1278Walicki RafałHKS Azymut18:103438
2270Fankidejski ArturUKS Włóczykij21:02
3271Golinowski PawełHKS Azymut22:362892
4276Nowicki ŁukaszHKS Azymut31:24
 
 
 
M40 (14)3,3 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1292Plesiński MariuszHKS Azymut15:051304
2284Jończy DanielMKS Paulinum17:041298
3289Mol KrzysztofHKS Azymut17:242866
4287Mianowski RafałUNTS18:052068
5283Fiedorowicz SzczepanUKS Traper18:252906
6293Sołowiej StanisławKU AZS UMCS18:362494
7610Wiśniewski PawełWKS Wawel19:01
8295Topór MarekWKS Wawel19:513371
9290Murawski PiotrHKS Azymut19:563588
10298Wójcik GrzegorzWKS Wawel20:173195
11281Borychowski MariuszGKS Luzino20:513284
12635Lisiak PawełUKS Orientuś22:42
13279Gradek JarosławUKS Traper25:59
14294Stroiński CezaryHKS Azymut27:453592
 
 
 
M45 (7)3,2 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1604Staszak ArturUNTS19:51
2629Antonowicz JerzyUNTS20:28
3302Biederman PawełWKS Wawel20:521390
4634Olas JacekUKS Orientuś21:46
5320Żesławski WojciechWKS Wawel22:073660
6317Słoński MarekWKS Wawel22:113192
7308Kozioł WiesławGKS Luzino23:263721
 
 
 
M50 (7)3,1 km 30 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1329Kozłowski JacekUKS Patria15:461044
2330Niessner PiotrWKS Wawel17:172725
3323Depta PiotrMKS Paulinum17:33148
4639Parfianowicz MarcinIndywidualnie19:56
5327Klimasz JózefSzarotki20:36
6326Klawczyński Zbigniew1 Brygada Logistyczna20:54
7328Kłos JózefUKS Azymut23:33682
 
 
 
M55/60 (5)3,1 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1353Pietrusiński MarekKS Artemis Wrocław22:071323
2339Machowski WładysławUKS OSiR22:49482
3344Andersen KjellVarteig O-club24:00
4389Galla AndrzejHKS Azymut26:381230
5343Wróblewski TadeuszKS OK!Sport30:47226
 
 
 
M65/70 (4)3,0 km 0 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1361Kruczek StanisławWKS Wawel26:10830
2357Bogulak AdamMKS Paulinum28:441299
3373Thiel RolfIHW Alex Berlin28:48
4370Płuciennik WaldemarKS BnO Modrzew31:04883
 
 
 
W10 (21)1,7 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1411Niessner PolaWKS Wawel9:253651
2641Ukleja PatrycjaUKS Azymut 4511:26
3415Słońska AntoninaWKS Wawel13:013190
4399Chabiera FilomenaUNTS13:36
5410Murek EmiliaHKS Azymut13:553579
6397Borek AlicjaUKS Traper13:593314
7409Mianowska AntoninaUNTS14:373554
8402Golinowska AleksandraHKS Azymut14:42
9401Dzwonkowska PaulinaUKS OSiR14:503366
10419Włodarczyk WiktoriaUKS Traper15:033546
11420Zawada ZuzannaWKS Wawel15:073659
12405Klecha WeronikaHKS Azymut16:013574
13403Hajduk MariaHKS Azymut16:163257
14398Borkowska LenaUKS OSiR18:023756
15404Jąder SandraHKS Azymut18:04
16416Sobiepanek BarbaraUKS OSiR19:153365
17396Biskupska JuliaWKS Wawel19:163646
18407Łącka JuliaUKS OSiR26:023573
19413Pieśniak PatrycjaHKS Azymut27:093264
 
417Socha BarbaraWKS Wawelnkl3676
414Siek BarbaraWKS Wawelnkl3654
 
 
 
W12 (21)1,9 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1432Królikiewicz HannaWKS Wawel15:563193
2643Perfikowska HannaUMKS Kwidzyn16:35
3446Szymańska WeronikaHKS Azymut16:403490
4434Majewska MajaPUKS Młode Orły17:163218
5440Pupiec AgataUKS Siódemka18:313391
6444Sobiepanek ZuzannaUKS OSiR19:073076
7425Dreier AnnaHKS Azymut19:543256
8422Chmielarz SandraUKS Arkady20:393061
9436Michalewicz AlicjaHKS Azymut20:423261
10431Kiliszewska GabrielaWKS Wawel21:153761
11447Urban AnetaUKS Traper22:312910
12443Skrzypczak MarikaHKS Azymut22:39
13438Ojrzyńska ZuzannaUKS OSiR23:373728
14427Karkut EsteraHKS Azymut23:473259
15435Melzer AnnaUKS Siódemka24:003295
16426Fijałkowska KlaudiaUKS OSiR25:463397
17441Raszewska AleksandraUKS Arkady26:16
18649Skorupa MajaLKS Górzanka Nawojow27:44
19424Czachura AnnaUKS Patria31:323749
20380Olszanka AleksandraKS OK!Sport32:202428
21423Cieluch PatrycjaUKS Arkady39:04
 
 
 
W14 (24)3,1 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1449Chabiera LenaUNTS18:232391
2451Gradek ZuzannaUKS Traper19:092575
3470Wójcik NataliaWKS Wawel19:182992
4477Nitsch AleksandraUNTS19:382409
5452Kędzierska NadiaHKS Azymut20:012377
6472Zielińska OliwiaPUKS Młode Orły20:243217
7474Żurek MartaUKS Siódemka20:272116
8458Moskal ZuzannaUKS Siódemka21:002117
9468Słońska ZofiaWKS Wawel21:363191
10460Papież IzabelaHKS Azymut21:442678
11471Zając MagdalenaHKS Azymut22:142384
12462Piwowar LidiaHKS Azymut22:342374
13459Pabich AdriannaHKS Azymut23:173486
14450Gąsienica-Samek AnnaUNTS23:482395
15463Pluta AleksandraUKS Arkady23:502507
16464Przeszłowska HannaUKS Traper25:073317
17476Gruszczyńska ZuzannaUKS Arkady27:023057
18475Żurek JuliaUKS Siódemka28:102113
19469Sójka WiktoriaUKS Arkady28:383056
20467Rutkowska MagdalenaUKS Siódemka30:392854
21456Łabuzek MartaWKS Wawel35:223762
22473Ziętek AleksandraUKS Arkady35:283055
23448Bąba OliwiaUKS Patria38:533748
24478Jaroń WiktoriaWKS Wawel46:51
 
 
 
W16 (22)3,2 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1499Rosochacka KarolinaUKS OSiR19:522205
2485Garbacik MajaWKS Wawel20:341585
3504Topór MagdalenaWKS Wawel21:502935
4489Kozłowska OlgaUKS Patria22:052271
5484Filipczak NataliaPUKS Młode Orły22:171927
6480Bielecka AleksandraUKS Siódemka22:522163
7490Kozłowska MariaUKS Patria23:132270
8494Niezgódka DominikaUKS Arkady23:452504
9486Gąsienica Samek ZofiaUNTS23:592397
10496Piwko GabrielaMKS Paulinum24:122823
11483Dzierwa HannaKS Kościelec Chrzanów24:292057
12492Melzer ZofiaUKS Siódemka24:422114
13501Staszak AlicjaUNTS24:462136
14481Chrubczyńska PatrycjaUKS Traper25:271942
15500Spławska SylwiaHKS Azymut26:143488
16505Urbańczyk AleksandraKS Kościelec Chrzanów28:312354
17497Pluta MagdalenaUKS Arkady30:362502
18491Kubicka SoniaPUKS Młode Orły34:511928
19498Pupiec MartaUKS Siódemka38:453393
20488Kania AlicjaWKS Wawel40:172616
 
493Mianowska JuliaUNTSdysk.2096
495Olszanka GabrielaKS OK!Sportdysk.2427
 
 
 
W18 (10)3,6 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1508Galla ZofiaHKS Azymut20:381539
2507Dawidowska NataliaUKS Siódemka22:252202
3513Murawska MartaHKS Azymut22:583255
4512Marek WiktoriaUNTS23:122248
5511Listek MartaWKS Wawel23:281530
6510Kreft OliwiaUKS Siódemka23:362203
7506Bugaj KatarzynaWKS Wawel24:041528
8509Kozłowska WiktoriaUKS Patria24:352269
9630Antonowicz Anna MariaUNTS24:48
10Bielecka AlicjaUKS Siódemka25:03
 
 
 
W21E (16)3,9 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1525Hornik AleksandraWKS Grunwald18:061524
2540Gwóźdź EwaUKS Orientuś18:14384
3519Bączek-Motała BarbaraWKS Wawel19:10810
4537Ślusarczyk KatarzynaKS OK!Sport19:483480
5532Matyba AnnaWKS Grunwald20:251569
6538Wańczyk ZuzannaPUKS Młode Orły20:461664
7636Kaźmierczak AnetaUKS Orientuś21:14
8631Górnicka-Antonowicz AnnaUNTS21:31
9539Wieleba MarlenaGKS Luzino21:48167
10528Kozieł MartaUKS Orientuś22:00949
11517Izydorczyk UrszulaMKS Paulinum22:422600
12521Dominiak DagmaraPUKS Młode Orły23:57932
13551Prekiel KatarzynaKS OK!Sport24:123706
14549Miśkiewicz MartynaKS OK!Sport26:222434
15527Kuźba JustynaUKS Siódemka26:541990
16522Godlewska-Pocierznic SylwiaKOS BnO31:103662
 
 
 
W21S (4)3,6 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1545Durzyńska KatarzynaHKS Azymut23:203584
2544Dettlaff AnnaUKS Włóczykij28:16
3542Ciarkowska MarzenaJW239937:03
4387Parfianowicz KatarzynaIndywidualnie40:31
 
 
 
W35 (3)3,3 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1560Paterek HonorataHKS Azymut22:34193
2556Karnia-Biskupska AnnaWKS Wawel23:29828
3555Golinowska ElżbietaHKS Azymut38:073675
 
 
 
W40 (7)3,1 km 30 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1565Etterle-Biederman LiliannaWKS Wawel18:46823
2602Mianowska DorotaUNTS23:17
3568Nowicka-Bielecka KorneliaUKS Siódemka24:532729
4563Gradek BeataUKS Traper28:23
5603Staszak AnnaUNTS29:08
6569Słońska BogusławaWKS Wawel29:593655
7379Murawska EwaHKS Azymut45:02
 
 
 
W45 (6)3,1 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1574Nowak BarbaraHKS Azymut19:181222
2571Bugaj TeresaWKS Wawel24:453313
3576Olszanka WioletaKS OK!Sport24:462015
4578Wańczyk MagdalenaPUKS Młode Orły25:561485
5572Deptulska AgnieszkaUKS Siódemka26:012367
6577Topór MonikaWKS Wawel26:223372
 
 
 
W50/55 (4)3,0 km 0 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1593Brenne ElsieVarteig O-club25:46
2601Thiel SusiIHW Alex Berlin25:48
3583Parfianowicz JoannaUNTS26:43100
4591Wróblewska BognaKS OK!Sport32:46225
 
 
 
OPEN (4)3,2 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1204Wachnicki MichałIndywidualnie21:58
2385Światkowska BogumiłaMKS Paulinum43:59
3383Pułczyńska AgnieszkaWKS Wawel50:17
4637Lisiak ElżbietaUKS Orientuś56:42