JWOC 2011 08.07.2011 RelayPt 2011-07-08 12:56
Preliminary resultscreated by OS2003 © Stephan Krämer 2008

   Pl   Stno Name                       Team                                    Time      Time 


M20  (6/54)     after leg  3  Preliminary results  12 

    1      5 Micha³ Olejnik             Poland I                               42:28   1:53:36 
    2      2 Albin Ridefelt             Sweden I                               42:19   1:54:00 
    3      6 Pavel Kubat                Czech Republic I                       43:08   1:54:50 
    4     15 Andrew Blanes              Spain I                                43:05   1:54:53 
    5      3 Marius Odum                Denmark I                              42:31   1:54:58 
    6      4 Florian Howald             Switzerland I                          42:48   1:55:13 



W20  (41/45)    after leg  3  Preliminary results  12 

    1    205 Tove Alexandersson         Sweden I                               34:27   1:42:35 
    2    202 Tereza Novotna             Czech Republic I                       37:49   1:48:53 
    3    201 Ida Bobach                 Denmark I                              35:15   1:49:00 
    4    211 Julia Gross                Switzerland I                          36:49   1:49:02 
    5    235 Anna Segersson             Sweden II                              37:59   1:49:10 
    6    203 Natalia Chepaeva           Russia I                               40:32   1:51:34 
    7    207 Audhild Bakken Rognstad    Norway I                               41:31   1:51:37 
    8    206 Anna Narhi                 Finland I                              42:54   1:52:14 
    9    219 Anja Arbter                Austria I                              40:21   1:52:29 
   10    238 Henna Haikonen             Finland II                             39:39   1:53:58 
   11    213 Angela Simpson             New Zealand I                          40:42   1:56:05 
   12    208 Ausrine Kutkaite           Lithuania I                            41:43   1:56:23 
   13    209 Mairead Rocke              Great Britain I                        38:07   1:56:38 
   14    204 Paulina Faron              Poland I                               40:42   1:58:03 
   15    233 Camilla Sogard             Denmark II                             42:56   1:58:15 
   16    240 Marketa Poloprutska        Czech Republic II                      42:02   1:59:32 
   17    218 Madara Freimane            Latvia I                               45:23   2:02:41 
   18    237 Dominika Kulczycka         Poland II                              44:13   2:04:08 
   19    239 Zoe Harding                Great Britain II                       43:16   2:06:29 
   20    210 Claire Sandevoir           France I                               49:06   2:06:42 
   21    224 Vara Alvarez               Portugal I                             45:14   2:07:05 
   22    241 Hanna Rudakouskaya         Mix UKR/BLR                            50:31   2:09:19 
   23    216 Carlotta Scalet            Italy I                                41:09   2:09:50 
   24    217 Alona Sukharevska          Ukraine I                              42:00   2:09:55 
   25    220 Anna Reinhardt             Germany I                              43:51   2:09:58 
   26    214 Kerstin Uiboupin           Estonia I                              46:22   2:10:01 
   27    232 Daria Maslennikova         Russia II                              43:42   2:10:03 
   28    223 Natallia Shakhmetava       Belarus I                              46:12   2:12:23 
   29    229 Lucia Telisman             Austria II                             49:12   2:12:37 
   30    212 Filomena Kovac             Hungary I                              46:20   2:15:41 
   31    245 Molly Kemp                 Mix FRA/CAN                            54:49   2:24:13 
   32    246 Megan Person               Mix USA/ITA                            58:44   2:33:32 
   33    234 Laura Robertson            New Zealand II                         47:40   2:34:32 
   34    215 Belinda Lawford            Australia I                            52:53   2:35:53 
   35    236 Georgia Parsons            Australia II                           49:04   2:38:10 
   36    226 Kristina Ugrayova          Slovakia I                           1:05:17   2:40:10 
   37    227 Kristina Ivanova           Bulgaria I                           1:12:03   2:41:18 
   38    228 Emily Kemp                 Canada I                               43:26   2:43:06 
   39    221 Sarah Pope                 RSA I                                1:03:04   2:48:34 

         231 Marion Aebi                Switzerland II                            mp        mp 
         225 Seher Cetinaslan           Turkey I                                  mp        mp