Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - sztafetyŚr 2014-09-17 20:39
UKS Siódemka RumiaNowy Dwór Wejherowski
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
M21 (26)Start: 0
NrStartowyZespół
1WKS Grunwald Poznań
2WKS Śląsk Wrocław I
3UKS Azymut 45 Gdynia I
4Orientuś Łódź I
5UNTS I
6UKS Azymut Pabianice I
7PUKS Młode Orły
8UKS Arkady Raszków
9UKS Azymut Dębów
10OK.!Sport
11UKS Siódemka Rumia I
12Wawel Kraków
13KU AZS WAT Warszawa I
14MKS Paulinum Jelenia Góra
15MUKS Gliwice
16UKS OSiR Góra Kalwaria
17Orientuś Łódź II
18UNTS II
19UKS Azymut 45 Gdynia II
20UKS Siódemka Rumia II
21KU AZS WAT Warszawa II
22WKS Śląsk Wrocław II
23UKS Azymut Pabianice II
24UNTS III
25WKS Śląsk Wrocław III
26Wakat
 
 
K21 (19)Start: 0
NrStartowyZespół
51Wawel Kraków
52UKS Azymut Pabianice I
53UKS Azymut 45 Gdynia
54OK.!Sport I
55UNTS
56Orientuś Łódź
57PUKS Młode Orły
58UKS Siódemka Rumia I
59HKS Azymut Mochy
60KS Spójnia
61Traper Złocieniec
62UKS Arkady Raszków
63UMKS Orkan Ostróda
64WKS Śląsk Wrocław I
65OK.!Sport II
66UKS Siódemka Rumia II
67UKS Azymut Pabianice II
68WKS Śląsk Wrocław II
69Wakat
 
 
M16 (12)Start: 0
NrStartowyZespół
101UNTS
102WKS Śląsk Wrocław
103MKS Paulinum Jelenia Góra
104UKS Grom Sokolniki
105UKS Siódemka Rumia
106UKS Azymut Pabianice
107HKS Azymut Mochy
108KS Spójnia
109Orientuś Łódź
110UKS Arkady Raszków
111UKS Azymut Dębów
112Wakat
 
 
K16 (11)Start: 0
NrStartowyZespół
151Orientuś Łódź I
152WKS Śląsk Wrocław
153HKS Azymut Mochy
154GKS Luzino
155UKS Siódemka Rumia I
156UNTS
157Wawel Kraków I
158Orientuś Łódź II
159UKS Siódemka Rumia II
160Wawel Kraków II
161Wakat
 
 
M18 (9)Start: 0
NrStartowyZespół
201UNTS
202Wawel Kraków
203Orientuś Łódź
204MKS Paulinum Jelenia Góra
205UKS OSiR Góra Kalwaria
206UKS Azymut 45 Gdynia
207KS Kościelec Chrzanów
208Traper Złocieniec
209Wakat
 
 
K18 (6)Start: 0
NrStartowyZespół
251HKS Azymut Mochy
252PUKS Młode Orły
253GKS Luzino
254UKS Azymut 45 Gdynia
255WKS Grunwald Poznań
256Wakat
 
 
M105 (9)Start: 0
NrStartowyZespół
301Wawel Kraków
302OK.!Sport
303UNTS
304Artemis
305KS Spójnia
306MKS Start Lublin
307MUKS Gliwice
308Artemis/Arkady
309Wakat
 
 
M140 (19)Start: 0
NrStartowyZespół
401WKS Śląsk Wrocław
402KU AZS WAT Warszawa
403MKS Start Lublin
404KS Spójnia
405UKS Saper
406KOS Modrzew Skwierzyna I
407MUKS Gliwice
408Orientuś Łódź
409UKS Azymut 45 Gdynia I
410Wawel Kraków
411UMKS Kwidzyn
412UMKS Orkan Ostróda
413GKS Luzino
414WKS Grunwald Poznań
415UKS Azymut 45 Gdynia II
416KOS Modrzew Skwierzyna II
417OK.!Sport
418Indywidualnie
419Wakat
 
 
K105 (6)Start: 0
NrStartowyZespół
351UNTS I
352OK.!Sport
353UKS Azymut 45 Gdynia
354UKS Siódemka Rumia
355UNTS II
356Wakat