Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - klasykWt 2014-09-16 22:06
UKS Siódemka RumiaNowy Dwór Wejherowski
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
K16 (40)5,6 km9 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
3782048151Kacała Justyna98UKS GOK Galewice3
3792048168Kowalska Agata99UKS Reflex Sekcja BnO6
380219560Pieńkowska Paulina99GKS Luzino9
3812043892Bodzek Sabina99UKS Reflex Sekcja BnO12
382886331Świątkowska Karolina99WKS Wawel15
383219556Bobkowska Jagoda99GKS Luzino18
384889181Mądra Magdalena99WKS Śląsk21
385886680Antonowicz Anna-Maria98UNTS24
386219569Grzenkowicz Kinga99GKS Luzino27
3872016192Dopierała Romana98UKS Arkady30
388886342Listek Marta99WKS Wawel33
389981646Marek Wiktoria99UNTS36
3901998716Porada Lilianna98UKS Reflex Sekcja BnO39
3912048155Syguła Natalia98UKS GOK Galewice42
392418964Piekarska Emilia99UKS OSiR45
393219575Streng Agnieszka99GKS Luzino48
3942015834Czepiel Sylwia98UKS Azymut Dębów51
395887241Fortuniak Weronika98UKS Orientuś54
396887227Kreft Oliwia99UKS Siódemka57
397219565Semak Ewelina98GKS Luzino60
398886337Bugaj Katarzyna98WKS Wawel63
39954082Cych Agnieszka99MLKS Echo Twardogóra66
400682393Maik Michalina99UKS Traper69
4011401454Mądra Paulina98WKS Śląsk72
402418970Bielecka Alicja98UKS Siódemka75
403412347Lech Zuzanna98UKS Orientuś78
4042017993Swęda Natalia99UKS Saper81
405895002Grobelna Kamila98WKS Śląsk84
4067200162Filipowska Aleksandra98UKS Orientuś87
407682392Maciejewska Katarzyna99UKS Traper90
408418920Dawidowska Natalia99UKS Siódemka93
409895244Chwiałkowska Matylda98UKS Orientuś96
410887420Kostrzewska Justyna98MKS Start99
411886667Morawska Zuzanna99UKS Azymut 45102
4127200182Galla Zofia98HKS Azymut105
413886333Wziętek Barbara98WKS Wawel108
414997853Seidel Julia99HKS Azymut111
415505098Zięba Emilia98WKS Śląsk114
4162016943Bonat Julia98KS Spójnia Warszawa117
417887246Królik Kinga99UKS Azymut120
 
 
K18 (24)6,0 km11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
3541260703Jaśkiewicz Magdalena97UKS Azymut2
355886699Izydorczyk Urszula96MKS Paulinum5
3562067844Gorczyca Maria97KS Hades8
357505084Mirecka Katarzyna96HKS Azymut11
358412515Selwon Justyna96PUKS Młode Orły14
359219577Andrzejewska Agnieszka97UKS Azymut 4517
360219558Pipka Magda96GKS Luzino20
3611970209Pomian Sandra97UKS Traper23
362219574Graczyk Karolina96GKS Luzino26
363505083Kalitka Katarzyna96HKS Azymut29
3642015833Sekreta Anna97UKS Azymut Dębów32
365842660Teichert Magdalena96HKS Azymut35
366249934Klimczak Wiktoria97WKS Grunwald38
367553467Matyba Anna96UKS Arkady41
368249938Lewandowska Paulina97WKS Grunwald44
369504041Cych Weronika96WKS Śląsk47
3701396729Wańczyk Zuzanna97PUKS Młode Orły50
371249953Kaczmarek Zuzanna97WKS Grunwald53
372412394Szmulkowska Magdalena97PUKS Młode Orły56
3732017994Maciejewska Angelika96UKS Traper59
374886656Morawska Maja96UKS Azymut 4562
3759961217Hornik Aleksandra96WKS Grunwald65
376886314Urbanowicz Kinga97UKS OSiR68
377412117Dominiak Dagmara97PUKS Młode Orły71
 
 
K20 (20)6,7 km12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
3341481995Michałek Daria95MKS Start2
335886320Kasza Izabela94UKS Reflex Sekcja BnO5
336412380Filipczak Jagoda94PUKS Młode Orły8
3372016947Bartosiak Paulina94KS Spójnia Warszawa11
338887236Siess Małgorzata95UKS Azymut14
339886308Kuźba Justyna94UKS Siódemka17
340886356Baluta Edyta94UKS Patria20
341505082Galla Katarzyna95HKS Azymut23
342887219Żebrowska Barbara95UNTS26
3437200172Stankiewicz Agata94UKS Orientuś29
344553480Brajer Dominika95UKS Arkady32
345887233Drągowska Maria95KS OK!Sport35
3462028218Haniszewska Angelika95UKS Tukan Iwiny38
347889179Polishchuk Mariya94WKS Śląsk41
3487200167Białkowska Aneta95UKS Orientuś44
3499101308Waszczuk Aleksandra95UKS Traper47
3507200161Kaźmierczak Aneta95UKS Orientuś50
3511905995Macul Martyna95UKS Traper53
352418983Zamojska Angelika94UKS Siódemka56
353899174Karbowiak Iga95WKS Śląsk59
 
 
K21 (33)9,1 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
301886312Zamojska Ewelina93UKS Siódemka1
302413389Kocińska Agnieszka87UMKS ORKAN4
303412324Czajka Izabela82KS OK!Sport7
304895249Kozieł Marta92UKS Siódemka10
3052034196Górska Kinga89UMKS ORKAN13
306895252Maj-Roksz Maria80UKS Siódemka16
3071403086Pabich Marta90UKS Azymut19
308886349Kulczycka Dominika93KS Kościelec Chrzanów22
309504412Dudzińska Paulina92UKS Arkady25
3102016467Szubka Barbara91WKS Śląsk28
311886617Wysocka Malwina85KS OK!Sport31
312504050Wiśniewska Hanna90WKS Śląsk34
313353689Hełminiak Magdalena90UKS Azymut 4537
314887223Piłkowska Alicja92KS OK!Sport40
3152016941Bartosiak Patrycja92KS Spójnia Warszawa43
3167200382Miśkiewicz Martyna89KS OK!Sport46
317300632Trojecka Marta83KU AZS WAT49
3182017992Lubak Kamila91WKS Śląsk52
319505002Biniecka Małgorzata87UKS Azymut55
320886681Piastrouskaya Viyaleta91UNTS58
321886315Machowska Weronika86UKS OSiR61
322502207Konkol-Klimczak Wioletta80UKS Siódemka64
3232023848Kubicka Zuzanna93PUKS Młode Orły67
324502202Lińska Angelika93UKS Azymut 4570
325553466Pabich Maria82UKS Azymut73
326895234Faron Paulina91WKS Wawel76
3272061716Wicha Iwona87KS OK!Sport79
328888908Depta Monika70MKS Paulinum82
329886318Wicha Małgorzata91WKS Wawel85
3301394898Szeliga Małgorzata93UKS Tukan Iwiny88
331502209Morawska Anna93UKS Azymut 4591
3322003019Bączek-Motała Barbara72WKS Wawel94
3337200171Gwóźdź Ewa90UKS Orientuś97
 
 
K35 (5)5,8 km11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
4507200183Paterek Honorata74HKS Azymut64
451871977Biolik Agnieszka77UNTS69
452887008Etterle-Biederman Lilianna73WKS Wawel74
4537202778Konc Katarzyna75UKS Azymut79
4547121278Śliwczyńska Ilona78UMKS ORKAN84
 
 
K40 (8)5,0 km10 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
45554009Gąsiennica-Samek Ewa70UNTS26
4564122307Kosicka Agnieszka70KS OK!Sport31
457332632Mianowska Dorota74UNTS36
4587130303Witkowska Izabela70UKS Azymut 4541
4591390881Nowicka-Bielecka Kornelia74UKS Siódemka46
460887225Nowak Beata73UKS Azymut 4551
4612035192Deptulska Agnieszka71UKS Siódemka56
462997887Nowak Barbara70HKS Azymut61
 
 
K45 (3)4,6 km9 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
463895015Górnicka-Antonowicz Anna68UNTS50
4642035275Wańczyk Magdalena68PUKS Młode Orły55
465886676Wołek Ewa68UNTS60
 
 
K50 (5)4,4 km8 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
466886301Porzycz Agata60UKS Azymut 4530
467895011Parfianowicz Joanna64UNTS35
468553475Hornik Alicja63WKS Grunwald40
4692036945Czerkawska Urszula62MUKS Gliwice45
470885557Morawska Irena62UKS Azymut 4550
 
 
K55 (4)4,0 km8 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
471413380Mikielska Danuta59UMKS ORKAN10
472412226Wróblewska Bogna58KS OK!Sport15
473413381Biziuk Halina57UMKS ORKAN20
474412192Mazurkiewicz Jolanta57UKS Orientuś25
 
 
K60 (1)3,7 km8 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
475219123Czabańska Małgorzata52UKS Azymut 455
 
 
M16 (35)6,1 km11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
88339287Siess Grzegorz98UKS Azymut2
899903240Janowski Bartłomiej99KS Spójnia Warszawa5
90428754Jaroszek Jakub98MUKS Gliwice8
912048148Chmielecki Adam99UKS Grom11
92887245Kisielewicz Jakub99UKS Azymut14
932016198Niezgódka Piotr99UKS Arkady17
94412599Mordaka Filip99UKS Orientuś20
95345982Myszkowski Maciej98UKS OSiR23
962016944Urbaniak Jerzy98KS Spójnia Warszawa26
97886305Topór Michał98WKS Wawel29
98886350Pucuła Mateusz98KS Kościelec Chrzanów32
992048163Bartosz Maciej99UKS Reflex Sekcja BnO35
1002016946Borkowski Maciej98KS Spójnia Warszawa38
1012048143Musiała Bartosz98UKS Grom41
102895254Zuchmański Przemysław98UKS Orientuś44
1032028220Jurczyk Maciej98UKS Sparta Czyżowice47
1041998923Sawościanik Jakub98UKS Traper50
105553473Garstka Jakub98UKS Arkady53
1067200192Firlej Marek98HKS Azymut56
1072053633Domagała Marcel98MKS Paulinum59
1082016488Kruk Michał99UKS Azymut Dębów62
1092034198Wlazeł Dawid99UKS Orientuś65
1101391135Melzer Szymon99UKS Siódemka68
111502205Lubak Mateusz98WKS Śląsk71
1127200181Cupryś Gracjan99HKS Azymut74
113889176Okarma Jacek98WKS Śląsk77
114899027Mossakowski Wojciech98UNTS80
1152076143Szymański Ksawery99MKS Paulinum83
116886675Besarab Eugeniusz98UNTS86
117887007Biederman Marcin98WKS Wawel89
118886674Rutka Jan98UNTS92
1199880407Pryjma Fryderyk98KS Spójnia Warszawa95
120886670Sotniczuk Piotr98UNTS98
1211401479Sosenko Szymon98WKS Śląsk101
122886351Kuca Kacper99UKS Patria104
 
 
M18 (26)8,7 km13 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
621005751Smirnov Ilya96UKS Azymut 453
63889180Becmer Damian97WKS Śląsk6
64886647Szeliga Bartosz96MKS Paulinum9
652048141Żuraw Wiktor97UKS Grom12
66887411Tarnowski Aleksander97MKS Start15
67889675Rosochacki Marek96UKS OSiR18
68886344Palka Krzysztof96KS Kościelec Chrzanów21
692048153Kacała Mateusz96UKS GOK Galewice24
70895232Kaczocha Przemysław96UKS Arkady27
712076142Szymański Kornel97MKS Paulinum30
72886306Boguszewski Mateusz97UKS Siódemka33
73682390Worona Daniel97UKS Traper36
74553476Druciarek Mikołaj97WKS Grunwald39
75887217Porzycz Zbigniew96UKS Azymut 4542
76887249Pałka Szymon96UKS Orientuś45
779200094Wołowczyk Michał97UNTS48
782032321Borgiel Jarosław97UKS ZSZ-Jedynka51
792043883Wiśniewski Łukasz96UKS Siódemka54
801401469Baran Jan97WKS Wawel57
811997225Sawościanik Adam97UKS Traper60
82502210Skorupa Marek96WKS Wawel63
837200168Rzeńca Krzysztof96UKS Orientuś66
842076144Lucerski Maciej97MKS Paulinum69
85886659Piotrowski Radosław96UKS Azymut 4572
867200189Nowak Maciej96MKS Paulinum75
87886348Legięć Kamil97KS Kościelec Chrzanów78
 
 
M20 (21)10,8 km17 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
412016944Zalewski Kasper94KS Spójnia Warszawa1
422018699Iwaszczyszyn Joachim94WKS Śląsk4
43889672Powichrowski Patryk95UKS OSiR7
441300892Badan Jurij94WKS Śląsk10
45193759Temnikov Ilya95UKS Azymut 4513
46887224Marciniak Patryk95UKS Azymut16
47424267Babula Przemysław94MUKS Gliwice19
487200175Kordala Michał94UKS Orientuś22
492035193Deptulski Mateusz95UKS Siódemka25
50899030Anc Kamil95UNTS28
51886324Garbacik Michał95WKS Wawel31
527200147Dzioba Mateusz95MKS Paulinum34
53886313Marszałek Patryk95UKS Azymut Dębów37
542007556Dudek Wojciech94PUKS Młode Orły40
552016462Ostój Piotr94WKS Śląsk43
567202777Jurczyk Tomasz94UKS Sparta Czyżowice46
57842659Parfianowicz Piotr94UNTS49
58502203Zamojski Paweł95UKS Siódemka52
599200095Wołowczyk Krzysztof95UNTS55
60887252Ciekański Mateusz95UKS Azymut58
61889264Konarzewski Sebastian95UKS OSiR61
 
 
M21 (40)14,6 km22 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1886652Babych Serhiy83UKS Azymut Dębów1
2842658Piłkowski Tadeusz90UKS Orientuś4
3607807Prajsnar Bartosz93Indywidualnie7
4887214Łubis Michał85UKS Azymut10
5405908Pietrowicz Karol90UKS Azymut 4513
61395205Terpai Dmytro85UNTS16
7886310Pabich Tomasz82UKS Azymut19
8886688Cygler Sławomir90WKS Wawel22
9504401Olech Przemysław85UKS Siódemka25
10887216Pabich Mariusz88UKS Azymut28
11981642Marchuk Ilya87UNTS31
12842664Drągowski Piotr82KS OK!Sport34
13921001Mazan Bartłomiej92WKS Śląsk37
14841017Šumskas Gytis84UKS Siódemka40
15920696Janda Martin80UKS Arkady43
16886679Gąsiennica-Samek Andrzej80UNTS46
17413377Mikielski Witold88UMKS ORKAN49
18405923Stankiewicz Michał89UKS Azymut 4552
199200400Bartnik Konrad82KU AZS WAT55
202023845Szmulkowski Adam93PUKS Młode Orły58
212023842Owczarek Rafał93UKS OSiR61
22886666Morawski Jacek89UNTS64
23505001Paszyński Piotr81UKS Orientuś67
24504030Bernaciak Aleksander83WKS Śląsk70
25887235Gryzio Łukasz88UKS Azymut73
26842654Richert Marcin79UKS Siódemka76
27501145Stefański Dawid89WKS Grunwald79
28981854Galicz Karol86PUKS Młode Orły82
29553471Pawlak Bartosz90WKS Grunwald85
30500662Hewelt Maciej90UKS Azymut 4588
31504413Drągowski Kuba90KS OK!Sport91
32887092Olejnik Michał92WKS Grunwald94
33886651Kruk Piotr89UKS Azymut Dębów97
34842653Wensław Mateusz87UKS Azymut 45100
35504042Kowalski Wojciech82WKS Śląsk103
367200174Charuba Łukasz90UKS Orientuś106
37886682Grabowski Maciej81UNTS109
389101310Niewiedziała Robert93UKS Siódemka112
397200169Podziński Rafał91UKS Orientuś115
409920101Dutkowski Mikołaj92UKS Arkady118
 
 
M35 (13)9,2 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
150553477Tadejewski Paweł79UMKS ORKAN2
151886319Pyra Bartłomiej79WKS Śląsk5
1521399035Wójcik Dariusz67KS OK!Sport8
1532061717Mol Krzysztof75KS Artemis11
154219185Pancerz Piotr77Indywidualnie Wielkopolskie14
1557202779Krempiński Piotr76UKS Azymut17
156548180Marte Michał75KU AZS WAT20
157770327Biolik Grzegorz76UNTS23
158887423Sołowiej Stanisław75MKS Start26
1599751124Ciesiółka Sebastian75KS Artemis29
160895239Gmur Karol76UKS Arkady32
161219187Golinowski Paweł79KS Artemis35
162500665Nowak Jacek76UKS Azymut 4538
 
 
M40 (18)7,9 km12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
163412189Słomczyński Robert72UKS Orientuś3
164332502Rutkowski Remigiusz70UKS Siódemka6
165412121Rzeńca Piotr70UKS Orientuś9
166412341Kosicki Tomasz71KS OK!Sport12
1677005151Witkowski Adam70UKS Azymut 4515
168887409Sikora Waldemar71MKS Start18
1692048197Krzyżostanek Jarosław73UKS Grom21
1702057129Dobrowolski Piotr73MKS Start24
171886687Mianowski Rafał73UNTS27
172219167Plesiński Mariusz73KS Artemis30
173886686Staszak Artur70UNTS33
1741403091Zaworonek Rafał74WKS Wawel36
175428775Skorupa Mariusz70MUKS Gliwice39
176887009Biederman Paweł71WKS Wawel42
177428768Dzik Mirosław71MUKS Gliwice45
1789595959Sobczyński Kalikst71WKS Śląsk48
179690505Ratajczak Piotr69UMKS ORKAN51
180887220Sędłak Krystian73KS OK!Sport54
 
 
M45 (19)7,2 km10 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
181332597Krupiński Andrzej69UKS Saper57
182219176Lipiński Artur69KS OK!Sport60
1839060601Michalak Tomasz69KS Spójnia Warszawa63
184886360Świątkowski Rafał68WKS Wawel66
185501904Depta Piotr65MKS Paulinum69
186887218Pesta Adam69UKS Azymut 4572
1871966318Forystek Józef66WKS Wawel75
1882035191Deptulski Tomasz65UKS Siódemka78
1897000184Wiejacki Janusz66UKS Saper81
190504031Widziewicz Remigiusz66WKS Śląsk84
1912028215Jurczyk Piotr69UKS Sparta Czyżowice87
1921010100Cych Piotr68WKS Śląsk90
193981650Muller Tomasz68UMKS Kwidzyn93
194887253Olas Jacek69UKS Orientuś96
195219180Zieliński Paweł68WKS Grunwald99
196504408Pachnik Dariusz69UKS Tukan Iwiny102
197887093Bartczak Jarosław68UMKS ORKAN105
198886355Moszkowicz Paweł67WKS Wawel108
199670819Urbaniak Krzysztof67KS Spójnia Warszawa111
 
 
M50 (13)6,7 km12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
200219555Szmidtka Wiesław61GKS Luzino74
201895243Dyzio Włodzimierz61WKS Wawel77
202435239Czerkawski Wacław60MUKS Gliwice80
203886346Niessner Piotr63WKS Wawel83
204413372Lech Bogdan60UMKS ORKAN86
205412345Wojarski Krzysztof60MUKS Gliwice89
206412262Szulżycki Kazimierz64UMKS ORKAN92
207886655Porzycz Jerzy61UKS Azymut 4595
208888961Pryjma Tomasz64KS Spójnia Warszawa98
2091393090Wołowczyk Marek63UNTS101
2101963012Chachurski Ryszard63KU AZS WAT104
211500661Morawski Paweł62UKS Azymut 45107
212887427Tarnowski Mirosław64MKS Start110
 
 
M55 (15)6,3 km10 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
213219564Kaliszewski Mariusz59GKS Luzino3
214887089Hornik ZbigniewLKO Leszno6
2152013118Mądrzyński Zbigniew56UMKS Kwidzyn9
216412266Gracjasz Jan55UMKS ORKAN12
21744757Sudoł Jerzy57Indywidualnie15
218412316Konstanciak Andrzej59KS OK!Sport18
219887412Jarecki Krzysztof55MKS Start21
220895231Andrzejewski Leszek59UKS Azymut 4524
221412238Wróblewski Tadeusz58KS OK!Sport27
2229101302Chułek Aleksander56UKS Azymut 4530
223418961Machowski Władysław59UKS OSiR33
2249040156Krochmal Andrzej56KS Spójnia Warszawa36
225889177Guga Romuald55WKS Śląsk39
226886343Kryjomski Jerzy58KS Kościelec Chrzanów42
227887222Drągowski Robert59KS OK!Sport45
 
 
M60 (9)5,2 km8 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
228249972Pacek Sylwester52KS BnO Modrzew62
229413376Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN65
2301394482Świerczyński Bogdan53KS BnO Modrzew68
2311390888Wołejszo Tadeusz51KU AZS WAT71
232887410Mańka Zbigniew54MKS Start74
2331399036Paszyński Józef53UKS Orientuś77
234222893Wysocki Andrzej51MUKS Gliwice80
2351391133Parzewski Jerzy52KU AZS WAT83
236888963Miszewski Romuald54UKS Azymut 4586
 
 
M65 (10)4,8 km10 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
237886317Michałek Janusz48KS BnO Modrzew84
238881200Patejko Tadeusz48KS Spójnia Warszawa87
239413388Wojtyła Jerzy48UMKS ORKAN90
240412312Trzpil Lech49KS OK!Sport93
241427591Wołochowicz Władysław47KS BnO Modrzew96
242412003Woźniak Henryk48UMKS ORKAN99
243332600Wasilewski Stanisław46UKS Saper102
244219570Jakielaszek Ryszard49GKS Luzino105
2451401457Kukuryka Jan47KU AZS WAT108
246412412Bartkowiak Edward48WKS Grunwald111
 
 
M70 (2)4,6 km9 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
247418958Płuciennik Waldemar43KS BnO Modrzew32
2482023855Pietkiewicz Waldemar43Indywidualnie Dolnośląskie42
 
 
M75 (2)4,0 km8 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
249219189Bykowski Ryszard36Indywidualnie Małopolskie12
250219125Czabański Edward39UKS Azymut 4522
 
 
M80 (3)2,9 km8 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
251881580Wysocki Stanisław29KS Spójnia Warszawa2
252300689Zielczyńska Helena27Indywidualnie Mazowieckie7
253412127Zielczyński Mieczysław30Indywidualnie Mazowieckie17