Długodystansowe Mistrzostwa PolskiPn 2015-04-13 20:39
UKS SiódemkaRumiaSztutowo
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
M16 (18)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
163Kuca KacperWKS Wawel87:202032
261Cupryś GracjanHKS Azymut87:241697
364Krzysztyński MichałWKS Wawel87:272619
468Żurek GrzegorzUKS Siódemka91:492112
562Kalisiak DawidUKS Azymut95:242027
670Ogdowski BartłomiejUKS Siódemka98:272118
766Huba KarolUKS Azymut Dębów101:082612
765Kruk MichałUKS Azymut Dębów101:082606
969Melzer SzymonUKS Siódemka103:022115
1073Kijak JakubWKS Wawel103:442994
1171Kuźba JakubUKS Siódemka107:302165
1275Zamojski RafałUKS Siódemka108:252529
1378Pierzchała MichałUNTS111:402411
1474Antkowiak DawidHKS Azymut115:302372
1572Nitsch Tomasz (jr.)UNTS137:512408
1567Choroś TomaszPUKS Młode Orły137:512365
1776Tłokiński JakubMKS Metalowiec185:522133
 
77Prażanowski DamianUMKS Kwidzynnkl3045
 
 
 
M18 (16)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
141Pryjma FryderykKS Spójnia Warszawa92:042672
242Wołowczyk MichałUNTS98:01489
349Sotniczuk PiotrUNTS98:262030
446Rutka JanUNTS100:492250
543Biederman MarcinWKS Wawel102:251508
647Sosenko SzymonWKS Śląsk103:221575
753Druciarek MikołajWKS Grunwald103:292921
851Mossakowski WojciechUNTS108:561115
950Okarma JacekWKS Śląsk110:501834
1054Zuchmański PrzemysławUKS Orientuś112:561724
1145Legięć KamilKS Kościelec Chrzanów119:28968
1252Pucuła MateuszKS Kościelec Chrzanów122:532056
1355Topór MichałWKS Wawel128:162303
1456Firlej MarekHKS Azymut139:111694
1557Myszkowski MaciejUKS OSiR167:481672
 
44Baran JanWKS Wawelnkl1558
 
 
 
M20 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
135Piotrowski RadosławUKS Azymut 45114:031625
231Garbacik MichałWKS Wawel115:031584
334Rzeńca KrzysztofUKS Orientuś118:431725
433Skorupa MarekWKS Wawel121:331439
532Wołowczyk KrzysztofUNTS125:43488
637Podsiadły MateuszWKS Śląsk136:151337
 
36Ciekański MateuszUKS Azymutnkl357
 
 
 
M21 (22)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
13Pawlak BartoszWKS Grunwald141:58898
212Olejnik MichałWKS Grunwald142:28340
31Parfianowicz PiotrUNTS146:03102
413Niewiedziała RobertUKS Siódemka147:281021
57Paszyński PiotrUKS Orientuś160:06423
64Charuba ŁukaszUKS Orientuś160:29402
72Gryzio ŁukaszUKS Azymut168:38336
86Dudek WojciechPUKS Młode Orły180:071171
911Olech PrzemysławUKS Siódemka193:001564
105Galicz KarolUKS Kusy193:191853
118Kruk PiotrUKS Azymut Dębów194:30180
1210Szmulkowski AdamPUKS Młode Orły207:0317
1321Galla FranciszekHKS Azymut212:47194
1417Nestorowicz ŁukaszKU AZS UMCS237:193301
1515Drągowski PiotrKS OK!Sport239:36687
1622Galla JacekHKS Azymut265:06202
 
20Lisak KrzysztofKU AZS WATnkl3254
14Cygler SławomirWKS Wawelnkl93
9Pabich TomaszUKS Azymutnkl331
16Danielsen VegardUKS Orientuśnkl2936
18Pańkowski MateuszUKS Technik Ruciane-Nidankl3160
19Fijałkowski MateuszMKS Metalowiecnkl3188
 
 
 
M35 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1204Nowak JacekUKS Azymut 45113:01143
2209Tkaczuk TomaszUKS Azymut137:553253
3205Krempiński PiotrUKS Azymut152:312652
4206Fiedorowicz SzczepanUKS Traper158:262906
5208Leśniowski MariuszInd.165:371144
6201Biolik GrzegorzIndywidualny Mazowsze170:582177
7203Mientki SebastianUMKS ORKAN182:52806
8202Golinowski PawełUKS Tukan Iwiny184:112892
 
207Gąsienica-Samek AndrzejUNTSnkl2394
 
 
 
M40 (20)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1220Plesiński MariuszUKS Tukan Iwiny97:341304
2212Nowak RemigiuszKS Hades99:57907
3215Ratajczak PiotrUMKS ORKAN102:591504
4217Sołowiej StanisławKU AZS UMCS103:022494
5211Sobczyński KalikstWKS Śląsk106:23717
6213Dzik MirosławMUKS Gliwice114:501195
7216Biederman PawełWKS Wawel120:321390
8224Mol KrzysztofKS Artemis125:462866
9219Dobrowolski PiotrKU AZS UMCS126:002972
10218Mianowski RafałUNTS126:162068
11221Banach KrzysztofUMKS ORKAN127:341440
12214Sędłak KrystianKS OK!Sport136:291130
13227Żak TomaszUKS Energetyk137:413242
14223Becmer DariuszWKS Śląsk145:192148
15222Sikora WaldemarKU AZS UMCS148:101475
16226Wieczorek PiotrIndywidualny Mazowsze162:003016
17230Doliński GrzegorzUKS Kusy166:113143
18228Borzyszkowski JacekUKS Siódemka190:043307
 
229Ciesiółka SebastianWKS Śląsknkl1112
225Tłokiński AdamMKS Metalowiecnkl2835
 
 
 
M45 (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1232Witkowski AdamUKS Azymut 45106:53158
2234Wójcik DariuszKS OK!Sport107:182454
3231Urbaniak KrzysztofKS Spójnia Warszawa109:59522
4242Kramski MariuszUKS Energetyk113:061690
5233Staszak ArturUNTS129:522013
6237Michalak TomaszKS Spójnia Warszawa137:032981
7236Forystek JózefWKS Wawel137:102080
8238Piłkowski PawełKS OK!Sport138:24859
9241Marszałek MarcinKS OK!Sport150:183304
10240Rekowski TomaszUMKS ORKAN152:423107
11239Wilkanowski JanSztutowo176:29
 
235Olas JacekUKS Orientuśnkl422
 
 
 
M50 (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1253Morawski PawełUKS Azymut 4599:42145
2252Chachurski RyszardKU AZS WAT103:0065
3254Wołowczyk MarekUNTS105:27113
4255Pryjma TomaszKS Spójnia Warszawa108:031756
5251Niessner PiotrWKS Wawel120:382725
6258Szulżycki KazimierzUMKS ORKAN123:232125
7259Młynarczyk PiotrMKS Metalowiec132:083294
8257Deptulski TomaszUKS Siódemka147:252368
 
 
 
M55 (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1267Lech BogdanUMKS ORKAN96:26789
2264Drągowski RobertKS OK!Sport100:31690
3266Chułek AleksanderUKS Azymut 45102:23547
4261Rogala MirosławKU AZS WAT103:492423
5273Hornik ZbigniewLKO108:321554
6263Kryjomski JerzyKS Kościelec Chrzanów108:59963
7275Deptuła JerzyUKS Energetyk110:081055
8262Krochmal AndrzejKS Spójnia Warszawa120:44528
9270Wróblewski TadeuszKS OK!Sport120:57226
10265Machowski WładysławUKS OSiR121:50482
11271Wierciński PiotrMKS Metalowiec155:121105
12272Czerkawski WacławMUKS Gliwice158:491496
13274Mądrzyński ZbigniewUMKS Kwidzyn200:122885
 
 
 
M60 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1282Parzewski JerzyKU AZS WAT90:5672
2285Miszewski RomualdUKS Azymut 4594:47142
3284Bohaczek JanuszUMKS ORKAN101:01135
4281Mientki TadeuszUMKS ORKAN101:29788
5287Szczepański MarekUKS Technik Ruciane-Nida113:112509
6283Świerczyński BogdanKS BnO Modrzew116:26885
7286Łuński ZbigniewUMKS ORKAN123:17132
 
 
 
M65 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1295Jakielaszek RyszardGKS Luzino76:18179
2292Kukuryka JanKU AZS WAT82:262353
3299Michałek JanuszKS BnO Modrzew85:31742
4291Bartkowiak EdwardWKS Grunwald87:29925
5293Wołochowicz WładysławKS BnO Modrzew105:43886
6296Janowski KonradKS Spójnia Warszawa105:49525
7297Wojtyła JerzyUMKS ORKAN106:181297
8300Królikowski WładysławKS BnO Modrzew110:42884
9294Woźniak HenrykUMKS ORKAN114:11131
 
 
 
M70 (3)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1301Płuciennik WaldemarKS BnO Modrzew81:49883
2304Pietkiewicz WaldemarIndywidualny Dolnośląskie83:071084
3302Pokora EdwardMKS Skarmat109:031503
 
 
 
M75 (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1311Dura KazimierzWKS Śląsk83:05720
2312Bykowski RyszardIndywidualny Małopolska92:02820
3313Czabański EdwardUKS Azymut 4598:48514
4314Wysocki StanisławKS Spójnia Warszawa104:41523
 
 
 
K16 (22)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1173Morawska ZuzannaUKS Azymut 4577:191627
2171Biederman AdriannaWKS Wawel85:131509
3176Garbacik MajaWKS Wawel88:171585
4172Rosochacka KarolinaUKS OSiR89:462205
5178Bielecka AleksandraUKS Siódemka93:232163
6181Kreft OliwiaUKS Siódemka96:522203
7174Marek WiktoriaUNTS97:092248
8179Deptulska MariaUKS Siódemka97:462366
9186Głowacz JuliaUKS Kusy98:332754
10185Janik UrszulaWKS Wawel98:362035
11192Dzierwa HannaKS Kościelec Chrzanów98:492057
12182Listek MartaWKS Wawel100:181530
13180Dawidowska NataliaUKS Siódemka100:532202
14183Kalitka JuliaHKS Azymut108:381955
15175Seidel JuliaHKS Azymut108:581696
16177Filipczak NataliaPUKS Młode Orły110:501927
17193Kowal NataliaKS Kościelec Chrzanów121:522062
18189Leśnicka AgnieszkaUKS Azymut Dębów122:402611
19184Nowacka KatarzynaHKS Azymut141:221954
20188Mianowska JuliaUNTS141:232096
21187Swęda NataliaUKS Saper141:392842
 
191Staszak AlicjaUNTSnkl2136
 
 
 
K18 (15)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1152Wańczyk ZuzannaPUKS Młode Orły87:491664
2154Kostrzewska JustynaWKS Śląsk87:512046
3166Gorczyca MariaKS Hades88:352971
4151Galla ZofiaHKS Azymut95:421539
5156Wziętek BarbaraWKS Wawel98:292150
6155Urbanowicz KingaUKS OSiR98:411311
7158Dominiak DagmaraPUKS Młode Orły103:00932
8159Fortuniak WeronikaUKS Orientuś115:202836
9157Filipowska AleksandraUKS Orientuś117:441448
10163Antonowicz Anna-MariaUNTS132:251803
11162Bielecka AlicjaUKS Siódemka135:522102
12164Czepiel SylwiaUKS Azymut Dębów136:022038
13165Sekreta AnnaUKS Azymut Dębów163:031548
 
153Mądra PaulinaWKS Śląsknkl1831
161Bugaj KatarzynaWKS Wawelnkl1528
 
 
 
K20 (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1136Morawska MajaUKS Azymut 45100:081376
2132Cych WeronikaWKS Śląsk100:141586
3135Hornik AleksandraWKS Grunwald104:291524
4139Maciejewska AngelikaUKS Traper109:32312
5131Kaźmierczak AnetaUKS Orientuś115:30413
6134Drągowska MariaKS OK!Sport117:27685
7142Macul MartynaUKS Traper118:53320
8140Karbowiak IgaWKS Śląsk121:541339
9138Żebrowska BarbaraUNTS125:531481
10141Galla KatarzynaHKS Azymut130:10215
11133Waszczuk AleksandraUKS Traper132:33328
12143Siess MałgorzataUKS Azymut144:401498
13137Białkowska AnetaUKS Orientuś146:18412
 
 
 
K21 (24)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1104Faron PaulinaWKS Wawel114:15836
2105Wicha IwonaKS OK!Sport116:01485
3123Bączek-Motała BarbaraWKS Wawel116:15810
4103Gwóźdź EwaUKS Orientuś122:28384
5101Stankiewicz AgataUKS Orientuś126:55376
6122Maj-Roksz MariaUKS Siódemka128:251991
7102Kubicka ZuzannaUNTS130:3437
8125Konkol-Klimczak WiolettaUKS Siódemka142:191990
9112Kozieł MartaUKS Orientuś143:17949
10107Górska KingaUMKS ORKAN145:19747
11110Czajka IzabelaKS OK!Sport145:512891
12111Lubak KamilaWKS Śląsk148:00943
13117Machowska WeronikaUKS OSiR148:28483
14109Pabich MariaUKS Azymut149:37330
15121Wicha MałgorzataWKS Wawel156:25484
16113Kocińska AgnieszkaUMKS ORKAN165:13508
17116Zamojska EwelinaUKS Siódemka166:531072
18115Trojecka MartaKU AZS WAT172:301610
19108Kuźba JustynaUKS Siódemka192:331349
20119Miśkiewicz MartynaKS OK!Sport196:392434
21118Biniecka MałgorzataUKS Azymut204:05339
 
106Szubka BarbaraWKS Śląsknkl723
114Wysocka MalwinaKS OK!Sportnkl786
124Koconka AnnaWKS Śląsknkl727
 
 
 
K35 (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1404Biolik AgnieszkaIndywidualny Mazowsze107:332178
2401Śliwczyńska IlonaUMKS ORKAN117:512347
3405Marcinkiewicz-Kajzer MonikaPUKS Młode Orły126:5426
4402Zbroja-Nowak JustynaKS Hades145:15915
5403Michałowska AgataKS Spójnia Warszawa197:232894
 
 
 
K40 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1412Nowak BeataUKS Azymut 4581:35144
2413Etterle-Biederman LiliannaWKS Wawel88:22823
3414Deptulska AgnieszkaUKS Siódemka103:362367
4415Konc KatarzynaUKS Azymut121:062953
5411Nowicka-Bielecka KorneliaUKS Siódemka126:372729
6417Daliniuk KarinaUKS Kusy133:133159
7416Mianowska DorotaUNTS134:422405
 
 
 
K45 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1424Wołek EwaUNTS77:461208
2421Nowak BarbaraHKS Azymut81:411222
3423Witkowska IzabelaUKS Azymut 4581:42238
4425Wołowczyk MariolaUNTS89:24112
5427Bugaj TeresaWKS Wawel104:023313
6422Wańczyk MagdalenaPUKS Młode Orły106:161485
 
 
 
K50 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1432Morawska IrenaUKS Azymut 4559:19160
2431Hornik AlicjaWKS Grunwald71:461296
 
 
 
K55 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1445Mikielska DanutaUMKS ORKAN70:58138
2441Biziuk HalinaUMKS ORKAN72:151154
3443Wysocka JolantaUKS Kometa72:422181
4444Mazurkiewicz JolantaUKS Orientuś88:16420
5446Wróblewska BognaKS OK!Sport88:48225
6442Łuńska ReginaUMKS ORKAN88:49133
 
 
 
K60 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
1452Czabańska MałgorzataUKS Azymut 45106:56233
2451Galicz KrystynaUKS Kusy166:063142
 
 
 
OPEN (14)3,5 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzasNr PZOS
11003Borkowski MaciejKS Spójnia Warszawa24:32
21018Filipczak JagodaPUKS Młode Orły32:58
31009Susek JuliaKS OK!Sport33:55
41002Bonat JuliaKS Spójnia Warszawa36:22
51013Żebrowski DariuszKS OK!Sport43:03
61006Gąsienica-Samek ZofiaUNTS44:06
71011Chabiera LenaUNTS53:19
81020Chabiera FilomenaUNTS63:06
91019Mianowska TosiaUNTS63:11
101007Gąsienica-Samek AnnaUNTS63:28
111008Gąsienica-Samek AdamUNTS63:53
121004Michalak KacperKS Spójnia Warszawa73:47
 
1012Chabiera TomaszUNTSnkl
1016Szczyglewski DominikSztutowonkl