Mistrzostwa Polski - bieg klasycznysob. 23.09.2017 09:12
UKS Siódemka RumiaLeśniewo
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M16 (31)
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
31418957Życzkowski, Jakub02UKS Siódemka2:00M16-1
329201339Baczulis, Miłosz02KOS BnO5:00M16-2
338636598Bawor, Konrad01UKS Azymut Dębów8:00M16-1
341986001Nowakowski, Maciej02BKS Wataha Warszawa11:00M16-2
35418919Pudełek, Błażej02LKS Górzanka14:00M16-1
362021378Kucharczyk, Jakub01UKS Kometa17:00M16-2
37886655Borek, Zbigniew02UKS Azymut 4520:00M16-1
387300453Seidel, Nikodem01HKS Azymut23:00M16-2
392086321Sienkiewicz, Maksymilian01UKS Azymut 4526:00M16-1
408638443Starzykiewicz, Kacper01KS Kościelec Chrzanów29:00M16-2
419201337Grzegorczyk, Mateusz02KOS BnO32:00M16-1
429201437Szeliga, Stanisław02WKS Wawel35:00M16-2
432090697Gąsior, Rafał02UMKS Kwidzyn38:00M16-1
448636597Słoma, Kacper02UKS Azymut Dębów41:00M16-2
452801121Grobelny, Alex02HKS Azymut44:00M16-1
462035291Smyk, Bartosz02UKS Traper47:00M16-2
479201334Kondys, Jakub02KOS BnO50:00M16-1
48886332Baran, Grzegorz01WKS Wawel53:00M16-2
499060601Michalak, Kacper01UNTS56:00M16-1
509201344Biernat, Michał02KOS BnO59:00M16-2
512035292Łaszkiewicz, Dominik01UKS Traper62:00M16-1
528640926Bartos, Grzegorz01UKS Orientuś65:00M16-2
531403087Olszewski, Bartłomiej02UNTS68:00M16-1
54887252Andrzejczak, Maciej02UKS Azymut71:00M16-2
559201832Pesta, Piotr01UKS Azymut 4574:00M16-1
568640925Deredos, Bruno01UKS Orientuś77:00M16-2
579201831Porzycz, Grzegorz02UKS Azymut 4580:00M16-1
581401454Kurzyp, Stanisław02WKS Śląsk83:00M16-2
598636992Petersburski, Krystian01KOS BnO86:00M16-1
60886683Pierzchała, Michał01UNTS89:00M16-2
618640924Rzeńca, Piotr01UKS Orientuś92:00M16-1
 
 
M18 (24)
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
71wakatwakat3:00M18-1
722053617Pawłowicz, Bruno00MKS Paulinum6:00M18-2
731391135Melzer, Szymon99UKS Siódemka9:00M18-1
749000712Ledniowski, Filip00WKS Śląsk12:00M18-2
757300452Cupryś, Gracjan99HKS Azymut15:00M18-1
76886308Zamojski, Rafał00UKS Siódemka18:00M18-2
772016978Szwaja, Mateusz99UKS Kometa21:00M18-1
781419857Gładecki, Dawid00UKS OSiR24:00M18-2
79887221Kuźba, Jakub00UKS Siódemka27:00M18-1
80418395Reniecki, Franciszek00UMKS Kwidzyn30:00M18-2
811403092Choroś, Tomasz00PUKS Młode Orły33:00M18-1
829101841Żurek, Grzegorz00UKS Siódemka36:00M18-2
831401455Czapliński, Jakub00WKS Śląsk39:00M18-1
84887246Zając, Dawid00UKS Azymut42:00M18-2
851369369Byrczek, Jan00UKS Kometa45:00M18-1
86895003Rosłaniec, Mateusz00WKS Śląsk48:00M18-2
878636600Huba, Karol00UKS Azymut Dębów51:00M18-1
881410952Ogdowski, Bartłomiej00UKS Siódemka54:00M18-2
898636599Kruk, Michał99UKS Azymut Dębów57:00M18-1
908636525Kuca, Kacper99WKS Wawel60:00M18-2
917205969Kalisiak, Dawid00UKS Azymut63:00M18-1
92504029Krawczyński, Mikołaj00WKS Śląsk66:00M18-2
938640922Kijak, Jakub00WKS Wawel69:00M18-1
94887245Płóciennik, Konrad00UKS Azymut72:00M18-2
 
 
M20 (12)
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
101435238Bednarski, Jan98UNTS2:00M20-1
1029102634Garstka, Jakub98UKS Arkady5:00M20-2
1032028220Jurczyk, Maciej98UKS Sparta Czyżowice8:00M20-1
104899027Mossakowski, Wojciech98UNTS11:00M20-2
1051401479Sosenko, Szymon98WKS Śląsk14:00M20-1
1069200094Wołowczyk, Michał97UNTS17:00M20-2
1072032321Borgiel, Jarosław97UKS Sparta Czyżowice20:00M20-1
1089980407Pryjma, Fryderyk98UNTS23:00M20-2
1097200166Zuchmański, Przemysław98UKS Orientuś26:00M20-1
1108121998Rutka, Jan98UNTS29:00M20-2
1118070598Biederman, Marcin98WKS Wawel32:00M20-1
112886668Urbaniak, Jerzy98UNTS35:00M20-2
 
 
M21 (23)
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
1895232Kaczocha, Przemysław96UKS Arkady1:00M21-1
22032325Pasek, Marcin96UKS Sparta Czyżowice4:00M21-2
3501145Stefański, Dawid89WKS Grunwald7:00M21-1
42032320Masztalski, Paweł85UKS Sparta Czyżowice10:00M21-2
5887214Łubis, Michał85UKS Azymut13:00M21-1
68640918Kowalski, Wojciech82WKS Śląsk16:00M21-2
77200174Charuba, Łukasz90UKS Orientuś19:00M21-1
8921001Mazan, Bartłomiej92WKS Śląsk22:00M21-2
9502210Skorupa, Marek96WKS Wawel25:00M21-1
102043891Jurczyk, Tomasz94UKS Sparta Czyżowice28:00M21-2
11887235Gryzio, Łukasz88UKS Azymut31:00M21-1
127771986Galicz, Karol86BKS Wataha Warszawa34:00M21-2
13887216Pabich, Mariusz88UKS Azymut37:00M21-1
148628698Drągowski, Kuba90KS OK!Sport40:00M21-2
158640915Wołowczyk, Krzysztof95UNTS43:00M21-1
168010192Dutkowski, Mikołaj92UKS Arkady46:00M21-2
178640930Rzeńca, Krzysztof96UKS Orientuś49:00M21-1
189101164Wensław, Mateusz87UKS Azymut 4552:00M21-2
19887092Olejnik, Michał92WKS Grunwald55:00M21-1
208640917Podziński, Rafał91UKS Orientuś58:00M21-2
218640916Parfianowicz, Piotr94UNTS61:00M21-1
229101799Piotrowski, Radosław96UKS Azymut 4564:00M21-2
238160889Kalata, Michał89MKS Paulinum67:00M21-1
 
 
M35 (11)8,9 km 105 m18 PK
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
121997823Kwapiński, Dariusz81HKS Azymut20:00M35
1222053674Małecki, Bartłomiej79KS BnO Modrzew23:00M35
123887240Ciupa, Marcin78UKS Orientuś26:00M35
124219181Opioła, Mariusz82LKS Górzanka29:00M35
1259870220Fankidejski, Artur78UKS Włóczykij32:00M35
126842664Drągowski, Piotr82KS OK!Sport35:00M35
127886310Pabich, Tomasz82UKS Azymut38:00M35
128219519Jędras, Przemysław81UMKS Kwidzyn41:00M35
1292036957Walicki, Rafał78HKS Azymut44:00M35
1307900030Tkaczuk, Tomasz79UKS Azymut47:00M35
1317200181Golinowski, Paweł79HKS Azymut50:00M35
 
 
M40 (22)8,1 km 113 m14 PK
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
141886360Czapla, Tomasz76WKS Wawel26:00M40
1429751124Ciesiółka, Sebastian75WKS Śląsk29:00M40
143887249Lisiak, Paweł74UKS Orientuś32:00M40
1447000184Zieliński, Artur77PUKS Młode Orły35:00M40
1457204930Gmur, Karol76WKS Śląsk38:00M40
146887250Nowak, Paweł77UKS Orientuś41:00M40
1477550602Kaczmarek, Damian75MKS Skarmat44:00M40
1482103961Serocki, Wojciech75UMKS Kwidzyn47:00M40
1497200182Murawski, Piotr73HKS Azymut50:00M40
150413392Mientki, Sebastian76UMKS ORKAN53:00M40
151887215Polewka, Tomasz73UKS Kometa56:00M40
1521415146Wójcik, Grzegorz74WKS Wawel59:00M40
1537205050Majewski, Marek77PUKS Młode Orły62:00M40
1549101301Wiśniewski, Paweł74WKS Wawel65:00M40
1557202779Krempiński, Piotr76UKS Azymut68:00M40
156887220Sędłak, Krystian73KS OK!Sport71:00M40
1578281274Czapla, Przemysław74WKS Wawel74:00M40
1588636515Mol, Krzysztof75HKS Azymut77:00M40
159886687Mianowski, Rafał73UNTS80:00M40
160500665Nowak, Jacek76UKS Azymut 4583:00M40
1617200192Plesiński, Mariusz73HKS Azymut86:00M40
1627202770Błachut, Igor73Stowarzyszenie Team 36089:00M40
 
 
M45 (26)7,5 km 98 m13 PK
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
17120664Nowacki, Zbigniew68GKS Luzino1:00M45
172886306Kołakowski, Mikołaj71Endure Team4:00M45
1737208175Rekowski, Tomasz70UMKS ORKAN7:00M45
1741412342Kosicki, Tomasz71KS OK!Sport10:00M45
1752028215Jurczyk, Piotr69UKS Sparta Czyżowice13:00M45
176981645Becmer, Dariusz71WKS Śląsk16:00M45
1777200161Olas, Jacek69UKS Orientuś19:00M45
1781972059Doliński, Grzegorz72BKS Wataha Warszawa22:00M45
1799700406Krasuski, Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 36025:00M45
1801413980Muller, Tomasz68UMKS Kwidzyn28:00M45
1812067843Gorczyca, Jacek71KS Hades31:00M45
1827005151Witkowski, Adam70UKS Azymut 4534:00M45
183887251Słomczyński, Robert72UKS Orientuś37:00M45
184428775Skorupa, Mariusz70LKS Górzanka40:00M45
185332597Krupiński, Andrzej69PUKS Młode Orły43:00M45
1862074452Słoński, Marek69WKS Wawel46:00M45
1877300277Michalak, Tomasz69UNTS49:00M45
188500663Pesta, Adam69UKS Azymut 4552:00M45
1898426880Lipiński, Artur69KS OK!Sport55:00M45
1907200386Nowak, Remigiusz72KS Hades58:00M45
191886686Staszak, Artur70UNTS61:00M45
192428765Dzik, Mirosław71LKS Górzanka64:00M45
193690505Ratajczak, Piotr69UMKS ORKAN67:00M45
1947202764Krasuski, Marcin72Indywidualnie Mazowsze70:00M45
1959595959Sobczyński, Kalikst71WKS Śląsk73:00M45
196887093Bartczak, Jarosław68UMKS ORKAN76:00M45
 
 
M50 (18)6,9 km 63 m12 PK
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
201413373Lickiewicz, Jarosław64Indywidualnie Podlaskie3:00M50
202887243Deredos, Andrzej63UKS Orientuś6:00M50
2032003019Bączek, Dariusz65UKS Technik Ruciane-Nida9:00M50
2042800617Wiejacki, Janusz66PUKS Młode Orły12:00M50
2051966423Klasa, Tomasz66KS Hades15:00M50
2061399035Wójcik, Dariusz67KS OK!Sport18:00M50
2071966318Forystek, Józef66WKS Wawel21:00M50
208504031Widziewicz, Remigiusz66WKS Śląsk24:00M50
209888961Pryjma, Tomasz64UNTS27:00M50
210501094Depta, Piotr65MKS Paulinum30:00M50
2111409497Wołek, Andrzej64UNTS33:00M50
2127150264Młynarczyk, Piotr64UKS Orientuś36:00M50
213889256Marszałek, Marek66KS OK!Sport39:00M50
2141963012Chachurski, Ryszard63KU AZS WAT42:00M50
215886325Moszkowicz, Paweł67WKS Wawel45:00M50
216670819Urbaniak, Krzysztof67Indywidualnie Mazowsze48:00M50
2171393090Wołowczyk, Marek63UNTS51:00M50
2182057145Niessner, Piotr63WKS Wawel54:00M50
 
 
M55 (11)6,3 km 78 m11 PK
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
221219555Szmidtka, Wiesław61GKS Luzino3:00M55
222435239Czerkawski, Wacław60UKS Sparta Czyżowice6:00M55
223895243Dyzio, Włodzimierz61WKS Wawel9:00M55
224887217Andrzejewski, Leszek59UKS Azymut 4512:00M55
225413372Lech, Bogdan60UMKS ORKAN15:00M55
226412345Krzysztof, Wojarski60UKS Sparta Czyżowice18:00M55
2272086529Machowski, Władysław59UKS OSiR21:00M55
228413371Kraśniewski, Krzysztof61UMKS ORKAN24:00M55
229500661Morawski, Paweł62UKS Azymut 4527:00M55
2301411188Mossakowski, Przemysław60Indywidualnie Mazowsze30:00M55
231886350Kryjomski, Jerzy58KS Kościelec Chrzanów33:00M55
 
 
M60 (10)5,3 km 77 m10 PK
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
2412103970Kret, Jacek57LKS Górzanka32:00M60
242887089Hornik, Zbigniew56LKO Leszno35:00M60
2431399036Paszyński, Józef53UKS Orientuś38:00M60
2441401472Rogala, Mirosław57KU AZS WAT41:00M60
2452067683Mądrzyński, Zbigniew56UMKS Kwidzyn44:00M60
2469101302Chułek, Aleksander56UKS Azymut 4547:00M60
2471394482Świerczyński, Bogdan53KS BnO Modrzew50:00M60
2482300050Movko, Sergei55UKS Azymut 4553:00M60
2499040156Krochmal, Andrzej56KS Spójnia56:00M60
250888963Miszewski, Romuald54UKS Azymut 4559:00M60
 
 
M65 (9)5,0 km 78 m8 PK
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
251412312Trzpil, Lech49KS OK!Sport36:00M65
2522114920Woźniak, Henryk48UMKS ORKAN39:00M65
253886317Michałek, Janusz48KS BnO Modrzew42:00M65
254413388Wojtyła, Jerzy48UMKS ORKAN45:00M65
2557089011Łapanowski, Jacenty50KU AZS WAT48:00M65
256413391Mientki, Tadeusz52UMKS ORKAN51:00M65
25754021Kruczek, Stanisław48WKS Wawel54:00M65
2581391133Parzewski, Jerzy52KU AZS WAT57:00M65
259413376Bohaczek, Janusz52UMKS ORKAN60:00M65
 
 
M70 (6)4,6 km 55 m8 PK
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
261412004Pokora, Edward44UMKS Kwidzyn2:00M70
262427592Królikowski, Władysław47KS BnO Modrzew5:00M70
2632800471Kmieciński, Józef47PUKS Młode Orły8:00M70
2641401457Kukuryka, Jan47KU AZS WAT11:00M70
2658626617Wasilewski, Stanisław46PUKS Młode Orły14:00M70
2662053655Płuciennik, Waldemar43KS BnO Modrzew17:00M70
 
 
M75 (1)4,3 km 65 m10 PK
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
301219125Czabański, Edward39UKS Azymut 4510:00M75
 
 
M85 (1)1,8 km 30 m7 PK
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
401412127Zielczyński, Mieczysław30A-To-My5:00M85
 
 
K16 (42)5,3 km 78 m9 PK
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
5312086322Breska, Nadia02UKS Azymut 451:00K16
5321422869Tywonek, Julia01UKS OSiR4:00K16
533219570Maszota, Nikola02GKS Luzino7:00K16
534219170Pupiec, MartaUKS Siódemka10:00K16
535412395Kubicka, Sonia01PUKS Młode Orły13:00K16
536219567Piepiórka, Wiktoria01GKS Luzino16:00K16
5377300451Seidel, Jagoda01HKS Azymut19:00K16
538219573Kankowska, Dominka01GKS Luzino22:00K16
5392021380Nyga, Julia02UKS Kometa25:00K16
5401414598Gniewkowska, Julia02UKS Włóczykij28:00K16
5411408269Gąsienica Samek, Zofia01UNTS31:00K16
542889180Becmer, Aleksandra02WKS Śląsk34:00K16
5431111777Staszak, Alicja01UNTS37:00K16
544504042Ciura, Aleksandra01WKS Śląsk40:00K16
545887230Berg, Weronika02UKS Azymut 4543:00K16
5462801125Zając, Magdalena02HKS Azymut46:00K16
5472016481Pogoda, Kinga02UKS Kometa49:00K16
5482801123Piwowar, Lidia02HKS Azymut52:00K16
5499102635Niezgódka, Dominika01UKS Arkady55:00K16
5502103943Pudlis, Natalia02UMKS Kwidzyn58:00K16
551886354Sroka, Małgorzata02Patria Młynne61:00K16
552886338Bączek, Małgorzata01UKS Technik Ruciane-Nida64:00K16
553682424Polewka, Aleksandra02UKS Kometa67:00K16
5542801122Kędzierska, Nadia02HKS Azymut70:00K16
555886343Urbańczyk, Aleksandra01KS Kościelec Chrzanów73:00K16
5561411019Wójcik, Natalia02WKS Wawel76:00K16
5578638444Ohlaszeny, Zuzanna01KS Kościelec Chrzanów79:00K16
558887227Moskal, Zuzanna02UKS Siódemka82:00K16
5592077837Słońska, Zofia02WKS Wawel85:00K16
5602043898Melzer, Zofia01UKS Siódemka88:00K16
5618444999Chabiera, Lena03UNTS91:00K16
5628220701Olszanka, Gabriela01KS OK!Sport94:00K16
5638640927Gielec, Zuzanna02UKS Orientuś97:00K16
5648008007Leśnicka, Agnieszka02UKS Azymut Dębów100:00K16
5659101311Żurek, Marta02UKS Siódemka103:00K16
5661407898Topór, Magdalena01WKS Wawel106:00K16
567886685Mianowska, Julia01UNTS109:00K16
5688640928Block, Amelia02UKS Orientuś112:00K16
5697203696Mazurek, Agnieszka01WKS Śląsk115:00K16
5708640908Krempińska, Julia03UKS Azymut118:00K16
5717010626Susek, Julia01UKS Siódemka121:00K16
5728636524Dzierwa, Hanna01KS Kościelec Chrzanów124:00K16
 
 
K18 (20)
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
581219194Pudełek, Michalina00LKS Górzanka1:00K18-1
582219568Landowska, Aneta00GKS Luzino4:00K18-2
583889181Mądra, Magdalena99WKS Śląsk7:00K18-1
5847300454Nowacka, Katarzyna00HKS Azymut10:00K18-2
585553462Chrubczyńska, Patrycja00UKS Traper13:00K18-1
5862801126Seidel, Julia99HKS Azymut16:00K18-2
587981646Marek, Wiktoria99UNTS19:00K18-1
588886342Listek, Marta99WKS Wawel22:00K18-2
5891110200Głowacz, Julia00UNTS25:00K18-1
590553478Maciejewska, Katarzyna99UKS Traper28:00K18-2
5911410953Kreft, Oliwia99UKS Siódemka31:00K18-1
5929201008Ciesiółka, Katarzyna00WKS Śląsk34:00K18-2
593895238Bielecka, Aleksandra00UKS Siódemka37:00K18-1
5948640914Filipczak, Natalia00PUKS Młode Orły40:00K18-2
5958640909Garbacik, Maja00WKS Wawel43:00K18-1
5969201833Morawska, Zuzanna99UKS Azymut 4546:00K18-2
5979201529Dawidowska, Natalia99UKS Siódemka49:00K18-1
5988120200Biederman, Adrianna00WKS Wawel52:00K18-2
5998631442Deptulska, Maria00UKS Siódemka55:00K18-1
600889175Cych, Agnieszka99WKS Śląsk58:00K18-2
 
 
K20 (14)
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
601887218Andrzejewska, Agnieszka97UKS Azymut 453:00K20-1
602428767Dzik, Justyna97LKS Górzanka6:00K20-2
6038636596Sekreta, Anna97UKS Azymut Dębów9:00K20-1
604502206Bielecka, Alicja98UKS Siódemka12:00K20-2
6057203700Kostrzewska, Justyna98WKS Śląsk15:00K20-1
606887239Nikitczenko, Natasza97UKS Orientuś18:00K20-2
607505098Zięba, Emilia98WKS Śląsk21:00K20-1
608412394Szmulkowska, Magdalena97PUKS Młode Orły24:00K20-2
6097203699Mądra, Paulina98WKS Śląsk27:00K20-1
6107200180Murawska, Marta98HKS Azymut30:00K20-2
6118640921Galla, Zofia98WKS Wawel33:00K20-1
6127204932Jaśkiewicz, Magdalena97UKS Azymut36:00K20-2
6132067844Gorczyca, Maria97WKS Grunwald39:00K20-1
6147205367Dominiak, Dagmara97PUKS Młode Orły42:00K20-2
 
 
K21 (27)
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
501502202Chęcińska, Angelika93UKS Azymut 451:00K21-1
502842660Jakubczyk, Paulina93HKS Azymut4:00K21-2
503886699Izydorczyk, Urszula96MKS Paulinum7:00K21-1
5048636523Wiktor, Lucyna88WKS Śląsk10:00K21-2
5051407619Żebrowska, Barbara95UNTS13:00K21-1
506505003Ewiak - Paszyńska, Alicja87UKS Orientuś16:00K21-2
5077200382Miśkiewicz, Martyna89KS OK!Sport19:00K21-1
508895234Cygler, Paulina91WKS Wawel22:00K21-2
5098625548Wicha, Iwona87KS OK!Sport25:00K21-1
5109101308Mazan, Aleksandra95UKS Traper28:00K21-2
5117200173Ewiak, Natalia92UKS Orientuś31:00K21-1
5121406162Morawska, Anna93UKS Azymut 4534:00K21-2
513505002Biniecka, Małgorzata87UKS Azymut37:00K21-1
514886617Wysocka, Malwina85KS OK!Sport40:00K21-2
515887236Siess, Małgorzata95UKS Azymut43:00K21-1
5168636522Ślusarczyk, Katarzyna89KS OK!Sport46:00K21-2
517887091Matyba, Anna96WKS Grunwald49:00K21-1
518300673Najman, Natalia88KS OK!Sport52:00K21-2
5198646294Stankiewicz, Agata94UKS Orientuś55:00K21-1
520553466Pabich, Maria82UKS Azymut58:00K21-2
5218211095Kaźmierczak, Aneta95UKS Orientuś61:00K21-1
5227777772Bączek-Motała, Barbara72WKS Wawel64:00K21-2
5238625543Gwóźdź, Ewa90UKS Orientuś67:00K21-1
5249669689Hornik, Aleksandra96WKS Grunwald70:00K21-2
5252015830Borychowska, Marlena88MKS Paulinum73:00K21-1
5268625739Kubicka, Zuzanna93UNTS76:00K21-2
5277204094Morawska, Maja96UKS Azymut 4579:00K21-1
 
 
K35 (9)5,3 km 75 m10 PK
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
6212114858Strugała, Barbara81WKS Wawel21:00K35
6228636514Golinowska, Elżbieta80HKS Azymut24:00K35
6232114862Olejnik, Ewa76WKS Wawel27:00K35
6242067838Zbroja-Nowak, Justyna80KS Hades30:00K35
625413356Grabowska, Joanna79WKS Wawel33:00K35
626502209Ukleja, Ewa80UKS Azymut 4536:00K35
627895240Karnia-Biskupska, Anna80WKS Wawel39:00K35
6287121278Śliwczyńska, Ilona78Indywidualnie Mazowsze42:00K35
6297204933Topór, Monika70WKS Wawel45:00K35
 
 
K40 (7)4,8 km 68 m9 PK
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
6312043896Nitsch, Joanna73UNTS2:00K40
6321414200Słońska, Bogusława76WKS Wawel5:00K40
633505084Paterek, Honorata74HKS Azymut8:00K40
6342067841Bultrowicz, Agnieszka77KS Hades11:00K40
635887225Nowak, Beata73UKS Azymut 4514:00K40
6361260703Konc, Katarzyna75UKS Azymut17:00K40
6377777773Depta, Monika70MKS Paulinum20:00K40
 
 
K45 (8)4,5 km 66 m9 PK
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
641412323Olszanka, Wioleta70KS OK!Sport2:00K45
642900424Trykozko, Urszula69Stowarzyszenie Team 3605:00K45
6437130303Witkowska, Izabela70UKS Azymut 458:00K45
644886676Wołek, Ewa68UNTS11:00K45
6452067842Gorczyca, Magdalena71KS Hades14:00K45
646895015Górnicka-Antonowicz, Anna68UNTS17:00K45
647997889Nowak, Barbara70HKS Azymut20:00K45
6481393099Wołowczyk, Mariola68UNTS23:00K45
 
 
K50 (3)4,3 km 70 m8 PK
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
6511408259Wołek, Małgorzata66UNTS23:00K50
652553475Hornik, Alicja63WKS Grunwald26:00K50
653895011Parfianowicz, Joanna64UNTS29:00K50
 
 
K55 (4)4,1 km 65 m7 PK
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
661887244Deredos, Nina61UKS Orientuś3:00K55
6622300540Movko, Marina60UKS Azymut 456:00K55
6632036945Czerkawska, Urszula62UKS Sparta Czyżowice9:00K55
664886657Morawska, Irena62UKS Azymut 4512:00K55
 
 
K60 (2)3,8 km 59 m7 PK
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
6712055107Lazareva, Natalia55UKS Azymut 4538:00K60
672889676Lewoń, Ewa55UMKS ORKAN41:00K60
 
 
K65 (2)3,5 km 53 m6 PK
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
681219123Czabańska, Małgorzata52UKS Azymut 4515:00K65
6821951826Galicz, Krystyna51BKS Wataha Warszawa18:00K65
 
 
K85 (1)1,8 km 30 m7 PK
Nr start.XNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubStartTrasa
701300689Zielczyńska, Helena27A-To-My1:00K85