Sztafetowe Mistrzostwa Polski 2017sob. 23.09.2017 17:45
UKS Siódemka RumiaLeśniewo
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K16 (10)Start: 0:00
NrStartowyZespół
ZmianaImię i nazwiskoUr.Numer karty SI
 
121UKS Azymut 45 Gdynia I
1vacat
2vacat
3vacat
 
122UMKS Kwidzyn I
1Natalia Deyna7205970
2Natalia Pudlis2067687
3Natalia Szuba2067684
 
123UNTS I
1Alicja Staszak1111777
2Aleksandra Nitsch8280802
3Lena Chabiera8444999
 
124PUKS Młode Orły I
1Maja Majewska8645193
2Sonia Kubicka8001993
3Oliwia Zielińska8650819
 
125UKS Siódemka Rumia I
1Zuzanna Moskal887227
2Zofia Melzer2043898
3Julia Susek7010626
 
126UKS Orientuś Łódź I
1Amelia Block8640928
2Wiktoria Doreń7200168
3Zuzanna Gielec8640927
 
127UKS Kometa Gliwice I
1Kinga Pogoda2016481
2Julia Nyga2021373
3Aleksandra Polewka682424
 
128HKS Azymut Mochy I
1Magdalena Zając2801125
2Lidia Piwowar2801123
3Nadia Kędzierska2801122
 
129KS Kościelec Chrzanów I
1Zuzanna Ohlaszeny8638444
2Aleksandra Urbańczyk886343
3Hanna Dzierwa8636524
 
130WKS Wawel Kraków I
1Natalia Wójcik1411019
2Zofia Słońska2077837
3Magdalena Topór1407898
 
 
 
K18 (5)Start: 0:00
NrStartowyZespół
ZmianaImię i nazwiskoUr.Numer karty SI
 
131HKS Azymut Mochy I
1Katarzyna Nowacka7300454
2Jagoda Seidel7300451
3Julia Seidel2801126
 
132WKS Wawel Kraków I
1Marta Listek886342
2Maja Garbacik8640909
3Adrianna Biederman8120200
 
133WKS Śląsk Wrocław I
1Agnieszka Mazurek7203696
2Katarzyna Ciesiólka9201008
3Agnieszka Cych889175
 
134UKS Siódemka Rumia I
1Oliwia Kreft1410953
2Natalia Dawidowska9201529
3Maria Deptulska8631432
 
135UNTS I
1Julia Głowacz1110200
2Julia Mianowska886685
3Wiktoria Marek981646
 
 
 
K21 (14)Start: 0:00
NrStartowyZespół
ZmianaImię i nazwiskoUr.Numer karty SI
 
101UKS Azymut 45 Gdynia I
1Anna Morawska1406162
2Zuzanna Morawska9201833
3Maja Morawska7204094
 
102MKS Paulinum Jelenia Góra I
1Urszula Izydorczyk886699
2Monika Depta7777773
3Marlena Borychowska2015830
 
103WKS Wawel Kraków I
1Zofia Galla8640921
2Paulina Cygler895234
3Barbara Bączek-Motała7777772
 
104UKS Orientuś Łódź I
1Natalia Ewiak7200173
2Ewa Gwóźdź8625543
3Agata Stankiewicz8646294
 
105PUKS Młode Orły I
1Natalia Filipczak8640914
2Magdalena Szmulkowska2023845
3Dagmara Dominiak7205967
 
106WKS Śląsk Wrocław I
1Weronika Cych504041
2Justyna Kosrzewska7203700
3Lucyna Wiktor8636523
 
107WKS Grunwald Poznań I
1Maria Gorczyca2067844
2Anna Matyba887091
3Aleksandra Hornik9669689
 
108OK!Sport I
1Malwina Wysocka886617
2Martyna Miśkiewicz7200382
3Wioletta Olszanka8220701
 
109UKS Azymut Pabianice I
1Małgorzata Siess887236
2Magdalena Jaśkiewicz7204932
3Małgorzata Biniecka505002
 
110UNTS I
1Barbara Żebrowska1407619
2Maria Polishchuk1415368
3Zuzanna Kubicka8625739
 
111HKS Azymut Mochy I
1Marta Murawska7200180
2Paulina Jakubczyk842660
3Elżbieta Golinowska8636514
 
112OK!Sport II
1Katarzyna Ślusarczyk8636522
2Natalia Najman8061088
3Iwona Wicha616116
 
113WKS Śląsk Wrocław II
1Paulina Mądra7203699
2Emilia Zięba505098
3Magdalena Mądra889181
 
114UKS Orientuś Łódź II
1Alicja Ewiak-Paszyńska505003
2Natasza Nikitczenko887239
3Weronika Fortuniak895254
 
 
 
K105 (9)Start: 0:00
NrStartowyZespół
ZmianaImię i nazwiskoUr.Numer karty SI
 
161WKS Wawel Kraków I
1Ewa Olejnik2114862
2Barbara Strugała2114858
3Bogusława Słońska1414200
 
162UKS Azymut 45 Gdynia I
1Ewa Ukleja502209
2Natalia Nazareva2055107
3Izabela Witkowska7130303
 
163UNTS I
1Joanna Parfianowicz895011
2Mariona Wołowczyk1393099
3Ewa Wołek886676
 
164KS Hades I
1Justyna Zbroja-Nowak2067838
2Magdalena Gorczyca2067842
3Agnieszka Bultrowicz2067841
 
165UNTS II
1Joanna Nitsch2043896
2Małgorzata Wołek1408259
3Dorota Mianowska1408260
 
166HKS Azymut Mochy I
1Honorata Paterek505084
2Alicja Hornik553474
3Barbara Nowak997889
 
167UKS Azymut 45 Gdynia II
1Marina Movko2300540
2Irena Morawska886657
3Beata Nowak887225
 
168UKS Azymut Pabianice I
1Ilona Śliwczyńska7121278
2Katarzyna Konc1260703
3Maria Pabich553466
 
169WKS Wawel Kraków II
1Joanna Grabowska413356
2Anna Karnia-Biskupska895240
3Monika Topór7204933
 
 
 
M16 (9)Start: 0:00
NrStartowyZespół
ZmianaImię i nazwiskoUr.Numer karty SI
 
21UKS Orientuś Łódź I
1Grzegorz Bartos886662
2Bruno Deredos8640925
3Piotr Rzeńca8640924
 
22UNTS I
1Krzysztof Wójtowicz886671
2Stanisław Wołek1414199
3Igor Marte7205961
 
23HKS Azymut Mochy I
1Alex Grobelny2801121
2Nikodem Seidel7300453
3Mikołaj Paterek7300458
 
24KOS BnO Szczecin I
1Michał Biernat9201344
2Mateusz Kula8627923
3Krystian Petersburski8636992
 
25UKS Azymut 45 Gdynia I
1Grzegorz Nowak9201834
2Piotr Pesta9201832
3Grzegorz Porzycz9201831
 
26UKS Azymut Dębów I
1Kacper Słoma8636597
2Agnieszka Leśnicka8008007
3Konrad Bawor8636598
 
27UKS Azymut Pabianice I
1Jan Sztranek1407621
2Maciej Andrzejczak887252
3Julia Krempińska8640908
 
28KOS BnO Szczecin II
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
29UNTS II
1Kacper Michalak9060601
2Bartłomiej Olszewski1403087
3Michał Pierzchała886683
 
 
 
M18 (9)Start: 0:00
NrStartowyZespół
ZmianaImię i nazwiskoUr.Numer karty SI
 
31UKS Azymut Pabianice I
1Dawid Kalisiak7205969
2Dawid Zając887246
3Konrad Płócienik887245
 
32UKS Azymut Dębów I
1Michał Kruk8636599
2Karol Huba8636600
3Jerzy Serediuk
 
33BKS Wataha Warszawa I
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
34UKS Kometa Gliwice I
1Jan Byrczek1369369
2Mateusz Szwaja2016978
3Jakub Kucharczyk2021378
 
35WKS Śląsk Wrocław I
1Stanisław Kurzyp1401454
2Mateusz Rosłaniec895003
3Mikołaj Krawczyński504029
 
36UKS Siódemka Rumia I
1Bartłomiej Ogdowski1410952
2Jakub Kuźba887221
3Grzegorz Żurek9101841
 
37UMKS Kwidzyn I
1Franciszek Reniecki418395
2Szymon Górski2048175
3Rafał Gąsior2090697
 
38WKS Wawel Kraków I
1Grzegorz Baran886332
2Jakub Kijak8640922
3Kacper Kuca8636255
 
39UKS Siódemka Rumia II
1Aleksandra Bielecka9101842
2Rafał Zamojski886308
3Szymon Melzer1391135
 
 
 
M21 (16)Start: 0:00
NrStartowyZespół
ZmianaImię i nazwiskoUr.Numer karty SI
 
1UKS Sparta Czyżowice I
1Jarosław Borgiel2032321
2Maciej Jurczyk2028220
3Tomasz Jurczyk2043891
 
2UKS Orientuś Łódź I
1Łukasz Charuba7200174
2Rafał Podziński8640917
3Krzysztof Rzeńca8640930
 
3UKS Azymut Pabianice I
1Łukasz Gryzio887235
2Mariusz Pabich8281288
3Michał Łubis887214
 
4MKS Paulinum Jelenia Góra I
1Michał Kalata8160889
2Piotr Depta501904
3Bruno Pawłowicz2053617
 
5UNTS I
1Fryderyk Pryjma9980407
2Krzysztof Wołowczyk8640915
3Piotr Parfianowicz8640916
 
6BKS Wataha Warszawa I
1Karol Galicz7771986
2Grzegorz Doliński1972059
3Maciej Nowakowski1986001
 
7WKS Śląsk Wrocław I
1Szymon Sosenko1401479
2Piotr Ostój2016462
3Wojciech Kowalski8640918
 
8WKS Wawel Kraków I
1Marek Skorupa502210
2Michał Garbacik8638445
3Marcin Biederman8070598
 
9OK!Sport I
1Kuba Drągowski8628698
2Grzegorz Wróblewski997830
3Piotr Drągowski842664
 
10UKS Arkady Raszków I
1Mikołaj Dutkowski8010192
2Jakub Garstka9102634
3Przemysław Kaczocha895232
 
11UKS Azymut 45 Gdynia I
1Radosław Piotrowski9101799
2Maciej Hewelt500662
3Mateusz Wensław9101164
 
12WKS Grunwald Poznań I
1Dawid Stefański501145
2Bartosz Pawlak553471
3Michał Olejnik8640910
 
13UNTS II
1Wojciech Mossakowski899027
2Maciej Grabowski886682
3Jan Rutka8121998
 
14WKS Śląsk Wrocław II
1Jakub Czapliński1401455
2Kostiantyn Majasow502250
3Bartłomiej Mazan921001
 
15UKS Sparta Czyżowice II
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
16UNTS III
1Jan Bednarski435238
2Michał Wołowczyk9200094
3Tomasz Chabiera9448505
 
 
 
M105 (9)Start: 0:00
NrStartowyZespół
ZmianaImię i nazwiskoUr.Numer karty SI
 
51UKS Azymut Pabianice I
1Piotr Krępiński7202779
2Tomasz Pabich886310
3Tomasz Tkaczuk790030
 
52WKS Śląsk Wrocław I
1Sebastian Ciesiólka9751124
2Karol Gmur7204930
3Dariusz Becmer981645
 
53WKS Wawel Kraków I
1Paweł Wiśniewski9101301
2Marek Słoński2074452
3Grzegorz Wójcik1415146
 
54HKS Azymut Mochy I
1Rafał Walicki2036957
2Paweł Golinowski7200181
3Mariusz Plesiński7200192
 
55PUKS Młode Orły I
1Marek Majewski7205050
2Artur Zieliński7000184
3Andrzej Krupiński332597
 
56UKS Orientuś Łódź I
1Piotr Młynarczyk7150264
2Jacek Olas7200161
3Robert Słomczyński887251
 
57WKS Wawel Kraków II
1Tomasz Czapla886360
2Przemysław Czapla8281274
3Paweł Moszkowicz886325
 
58LKS Górzanka I
1Mariusz Opioła219181
2Mariusz Skorupa428775
3Mirosław Dzik428768
 
59HKS Azymut Mochy II
1Krzysztof Mol8636515
2Piotr Murawski7200182
3Krzysztof Urbaniak670819
 
 
 
M140 (21)Start: 0:00
NrStartowyZespół
ZmianaImię i nazwiskoUr.Numer karty SI
 
71PUKS Młode Orły I
1Janusz Wiejacki2800617
2Stanisław Wasilewski8626617
3Władysław Małachowski2086529
 
72KS Modrzew Skwierzyna I
1Bogdan Świerczyński1394482
2Władysław Królikowski427592
3Janusz Michałek886317
 
73KS Hades I
1Jacek Gorczyca2067843
2Tomasz Klasa1966423
3remigiusz Nowak7200386
 
74UKS Orientuś Łódź I
1Paweł Lisiak887249
2Józef Paszyński1399036
3Paweł Nowak887250
 
75UKS Azymut 45 Gdynia I
1Adam Pesta500663
2Paweł Morawski500661
3Jacek Nowak500665
 
76OK!Sport I
1Artur Lipiński8426880
2Tomasz Kosicki1412342
3Lech Trzpil412312
 
77UNTS I
1Tomasz Michalak7300277
2Marek Wołowczyk1393090
3Artur Staszak886686
 
78Team 360 Warszawa I
1Jerzy Kryjomski886350
2Marcin Krasucki7202764
3Igor Błachut7202770
 
79UMKS Kwidzyn I
1Wojciech Serocki2103961
2Edward Pokora412004
3Maciej Gostkiewicz2111028
 
80UMKS Orkan Ostróda I
1Piotr Ratajczak690505
2Bogdan Lech413372
3Jarosław Bartczak887093
 
81Sparta Górzanka Spójnia I
1Andrzej Krochmal9040156
2Wacław Czerkawski435239
3Jacek Kret2103970
 
82WKS Wawel Kraków I
1Józef Forystek1966318
2Włodzimierz Dyzio895243
3Piotr Niessner2057145
 
83KU WAT Warszawa I
1Mirosław Rogala1401472
2Jan Kukuryka1401457
3Jacenty Łapanowski7089011
 
84UKS Sparta Czyżowice I
1Urszula Czerkawska2036945
2Piotr Jurczyk2028215
3Krzysztof Wojarski412345
 
85UKS Orientuś Łódź II
1Andrzej Deredos887243
2Nina Deredos887244
3Marcin Ciupa887240
 
86UKS Azymut 45 Gdynia II
1Leszek Andrzejewski887217
2Jerzy Porzycz886655
3Marcin Ukleja887230
 
87UMKS Kwidzyn II
1Przemysław Jędras219519
2Tomasz Muller1413980
3Zbigniew Mądrzyński9102706
 
88UNTS II
1Rafał Mianowski886687
2Andrzej Wołek1409497
3Tomasz Pryjma888961
 
89OK!Sport II
1Marek Marszałek889256
2Dariusz Wójcik1399035
3Krystian Sędłak887220
 
90KU WAT Warszawa II
1Michał Marte7081975
2Ryszard Chachurski1963012
3Jerzy Parzewski1391133
 
91UKS Azymut 45 Gdynia III
1Sergei Movko2300050
2Romuald Miszewski888963
3Adam Witkowski7005151